חם

 img209/5489/img1579iv7.jpg

הבלוג נקלע לשיתוק קל עקב עומס החום, ימים שבהם הרבה דברים תקועים ולא קורה הרבה. אין דרייב, אין השראה, ואני לא רוצה לכתוב בכוח רק כי צריך ליצור תנועה ועניין. הפעם הזאת היא חריג, כדי להסביר לקוראים שמזפזפים כאן ומחפשים עניין. גם המכתש עומד 80 שנה בחום ובקור, דוהה לאיטו. אפילו קונצרטינות התיל על החומות הפסיקו להחליד מרוב חלודה. פעם בדור מישהו משפריץ צבע, מנקה קצת, מנסה לשתול דשא. קראתי שבימים האחרונים משאיות חול פורקות את הסחורה שלהן על המגרש, מה שאומר שפרויקט הדשא מהשנה שעברה נכשל, ושוב צריך להשקיע כסף. ובאמת איך הדשא יצליח פה, אם מתאמנים ומשחקים במגרש כמה שעות ביום חמש פעמים בשבוע? מצד אחד, זה מראה שהמכתש ממשיך להיות מגרש קהילתי הנגיש לאימוני ילדים, ומצד שני, מתעקש לשמור על צביונו המכובד כבעל מהמורות, עקשושיות ובוץ. זה הייחוד של המכתש, ולא יעזור שום פרופסור לדשא. כמו שאף אדריכל מונומנטים לא יבין מדוע המכתש נבנה בצורה משונה וללא היגיון ארכיטקטוני – ממזרח למערב. יציעיו חשופים לשמש אכזרית בקיץ, ושוערי המחצית השנייה בשער המזרחי נאלצים לבחור לעצמם כובע מצחיה אופנתי ולהתפלל שיזהו בזמן את הכדור הנבעט, מבעד לקרני האולטרא המסנוורות. תיכף נגמר היורו ומתחילה עונת ההכנות, שהיא מתישה עבור השחקנים ומתסכלת עבור האוהדים. למרבה המזל, האולימפיאדה תגמד מעט את הספקולציות ועוד לפני שנבין מה קורה, נמצא את עצמנו מזיעים שוב במכתש, בעוד עונה מטורפת בליגה הלאומית, עם 12 קבוצות שכולן רוצות לעלות ליגה. 

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

9 תגובות על חם

 1. דשא דשא בוא... הגיב:

  הסיפור עם הדשא זה שאכן בגלל השימוש המרובה בו כמעט ואין סיכוי לגדל דשא יחסית נורמלי. בנוסף כמעט אף פעם לא נותנים לו מספיק זמן לגדול כמו בן אדם. מה שנעשה בשנה שעברה אינו כשלון בכלל כי היסודות שהונחו ישמשו את הדשא לשנים רבות.

  הבנייה של המכתש מזרח/מערב במקום הצפון/דרום המקובל זה בגלל הטופוגרפיה המיוחדת של המכתש.

  המכתש עמו הוא פנינה (מה פנינה, יהלום מלוטש) ארכיטקטונית ומן הראוי לשמר אותו במצבו המקורי למען שימור ההיסטוריה (גם הארכיטקטונית).

  החום הוא תרוץ לעצלנים.

 2. בלשצר הגיב:

  שלמה אתה התקווה האינטרנטית החדשה של האוהדים.
  אל תיתן לחום ולעייפות להשפיע עליך כמו שזה קורה למנהלי אתר האוהדים. מאז שירון החל את פרק המנכל בקבוצה האתר לא מתפקד, כמעט שנה שלמה שהאתר די סתמי, לא מזכיר את הימים היפים שלו מהעבר.
  פורום האוהדים הוא גרסה עלובה לפורום הטוב שהיה פעם, היום יש בו 2 וחצי ילדים ועוד 2 מבוגרים שרוב הזמן מקשקשים שטויות. חבל שככה יצא. אז יללה צא מהחום ותתחיל לספק הסחורה.

  קיץ קריר שיהיה לכולם .

 3. אברהם הגיב:

  בלשצר,ובכל זאת אתה קורא את הפורום,כי גם אתה ילד.
  ודרך אגב,העלו רעיון נחמד בקשר לסבילות החום במכתש ביציע,חזון למועד?

 4. ל-בלשצר הגיב:

  בנוגע לאתר ופורום האוהדים.

  כל עוד ירון בר-לב היה מעורב באופן פעיל במשך השנים הדברים הלכו והשתפרו. כשנכנס לתפקד בהנהלה אז באופן טבעי היתה ירידה מסויימת בעיקר כי הוא סרב להעביר אותו לידיים אחרות כמו שמקובל (יתכן וזה היה תנאי לשילובו במערכת כדי שההנהלה תקבל אפשרויות פיקוח מסויימות). בעקבות פעילותו של ירון בהנהלה (וכולנו זוכרים את החשכת האתר והפורום), ואולי גם בגלל מה שהוא ראה שם בזמן שהיה שם, ירון כבר לא חזר לעצמו להיות אותו הירון עם אותה ההתלהבות ואותו רצון הניהול. הוא השאיר לאחרים לפעול ורמתם של האחרים, החדשים, מעידה כאלף מונים על הכיוון אליו פונים. ירון עצמו מוצא מנוחה לנפשו הדואבת בפעילות המבורכת שלו בקבוצת הותיקים. אחד הכותבים הותיקים באתר כנראה פרש ועכשיו נצטרך להתרגל לעילגות של אחרים. בפורום בעיקר היתה בריחה המונית של כותבים רציניים עם ותק גדול, כניסה של כל מיני כותבים מטעם ואסופת ילדים מתלהמים.

  לא מעטים מאיתנו תלו ותולים את יהבנו בשלמה מן אבל כנראה שהחום עושה את שלו. אולי כדאי שנתחיל בגיוס כספים כדי לקנות לו מזגן אויר.

 5. ירון בר-לב הגיב:

  גם אם לשלמה חם הבלוג שלו מהווה גם עבורי רוח קרירה ונעימה בימים החמים.
  לא קל לשאת את הלפיד לבד ולמצוא את עצמך בבת אחת מול כמה חזיתות.

  כמו שכולם יודעים עברתי תקופה מאד אינטנסיבית שהחלה באפריל שעבר ונמשכה עד סיום העונה הנוכחית. הרבה דברים שרציתי לעשות או שהייתי במהלכם הוקפאו כשנכנסתי לתפקיד מנהל השיווק/מנכ"ל ועכשיו אני מוצא זמן לעשות אותם כי ככה צריך וזה מה שנכון מבחינתי לעשות.

  לא הוגן לתת בראש ולכנות את חלק מהכותבים כעילגים או מתלהמים. צריך לכבד כל אחד גם אם דעותיו שונות אבל אני מודע לביקורות, קורא את רובן ומפנים.

  אני מודע שחלק מהדברים שהיו בעבר אינם עוד (ואולי ככה אנשים ידעו גם להעריך אותם ואת המאמצים שמושקעים בעשייתם שלעיתים נתפסו כמובנים מאליהם)
  מבחינתי האישית זו ירידה לצורך עלייה ובעונה הבאה האתר יחזור ויהיה באותו קונצפט אהוב שכולם הכירו בעבר אם כי הגיע הזמן מבחינתי לזוז קצת הצידה ולתת לכותבים אחרים במה משלהם.

  אגב הפורום יעבור בקרוב שיפוץ (אני קורא לזה ניתוח) כדי לנסות ולתקן את הנפילות הרב יומיות שלו. אני בוחן בימים האלו לאן לעבור וכשאהיה בטוח איידע את הגולשים.

 6. תואר ראשון במדעי החרטטה הגיב:

  הבכיינות ממשיכה,ואין שופטים אדם בצערו-מנכל שמנכל,ידוע שאורדונים בעלי תואר ראשון להתססות והכשלות אינם נירדמים בלילה מפחד ומועקות-אין להם שופר במכתש ,הוא חזר ליציע העתונות שלא באשמתו
  וטבעם של פורומיסטים לעלות ככל העולה על רוחם וראשם ללא השכלה אוניברסיטאית מיציעי המכתש-שמלצר אל תתנשא ,תוארים לא חסרים להם וגם בינה ושכל.
  לא נראה לי שאתם חסרים שם,גם כך אין ולא תהייה לכם השפעה -נגמרה ההסתדרות ברמת גן
  ילדי הפורום הם העתיד של המועדון,ואתם לא קולטים
  ולירון-טוב שכך עם כל הצער,אך הוותיקים היא פנינה ושם מקומך,כל הכבוד

 7. אדום עתיק הגיב:

  אין ספק שהאתר הוא ירון וירון הוא האתר (ראה כמות הכתבות והתמונות שנשפכו על העניין החביב ,אך השולי-הותיקים).
  אני לא סבור שאתה צריך לפנות מקום (את זה הצעתי לך בתקופת המנכ"ל) בהחלט יש מקום לגדל דור חדש והניצנים שהיו מצאו חן. רוחך והשפעתך על הפורום,מכריעים.

  ולבעל התואר הראשון -לפי רמת החרטוט יש לך דוקטורט…

 8. אדום מבושה ולא מחרטט הגיב:

  חבר יקר חבר חביב-דבר ישיר ולא מסביב,אכן דוקטורינה יש לכל האורדונים.
  וגם לך אדום עתיק לא חסרים תוארים.

  בזאת תמיד היינו מקוריים-אימפריה או לא?
  ולך שלמה ,אם אין מזגן -זו לא סיבה למרוח את הקייץ בהגיגיי מילים לצאת ידי חובה.
  קבל נושא אקטואלי שמעניין רבים ,ואולי תרד לשורש העיניין ולא ה דשא——-
  מי הם הכדורגלנים שהקדישו שנים מהקריירה הקצרה שלהם להפועל רמת גן,
  וזכו להערכה ממנהליה בפרישתם או פרידתם?
  ותתחיל מהסוף.העונה, להתחלה,באפסנאות.

  🙄 🙄 🙄 💡

 9. העייןהשלישית הגיב:

  לאמשעמם לכם?

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s