חסר שחר

ראש העירייה נשא נאום פופוליסטי בעד המכתש, אבל אם תשאלו אותו שינוי התב"ע על המגרש לא יקרה כל כך מהר * וגם: איך החמיץ השבוע קוריס הזדמנות לאחד את כולם * ועוד לא הבנו – למה משתתפי הדיון לשימור נשארו מחוץ לחומות   

img98/9666/img2823ld8.jpg
בן-שחר בשבת שעברה. ומה אתה עשית בשביל המכתש? 

לפני 35 שנה העניק נשיא המדינה זלמן שזר את גביע המדינה להפועל ת"א, לאחר שניצחה את הפועל ירושלים 0:1. נאום הברכה של שזר הפך לקאלט אצל חובבי הנוסטלגיה. הנשיא הרים את ידו הימנית ובירך בעברית אידישאית: "כבוד ויקר למנצחים, הידד למנוצחים". משעשע, חינני, אותנטי.

נזכרתי בזה כשראובן בן-שחר, ראש עיריית גבעתיים, החליט להתחפש בשבת האחרונה לסוג של זלמן שזר, אבל עשה זאת בדרך מגושמת, אינפנטילית ומביכה. מגג המועדון שאג ראש העיר לתוך הרמקולים, לפני משחק הפתיחה במכתש מול כפ"ס, תוך שהוא מדגיש כל הברה: "א-ש  ב-מ-כ-ת-ש, אש במכתש…. רמת-גן תיתן חמש". זה נשמע כמו מופע קומי לא מוצלח.

בנאום הארוך מדי של בן-שחר למעמד מהסוג הזה, כשהשחקנים והצופים כבר מתים שהמשחק יתחיל, אחרי טקס הפרידה משי הס, היו לו לפחות כמה מלים משמעותיות, שראוי לרשום: "המכתש היה הרבה לפניי והוא יהיה לעוד שנים". כמה זה לעוד שנים? שנתיים, שלוש או 50?

בשנה וחצי שהוא בתפקיד, יכול להיות שבן-שחר עוזר לקבוצה בדרך זו או אחרת, אבל לא שמעתי על שום יוזמה שלו להצלת המגרש. תוכניות הבנייה אושרו הרבה לפני הקדנציה שלו, היזמים מחממים מנועים ולא נראה שלראש העיר בוער משהו. רציתי לשמוע את תגובתו – מדוע לא נענה עד כה ליוזמה של סגנו יורם פומרנץ, לכנס את ועדת בניין עיר ולשנות את התב"ע (תוכנית בניין עיר) של המכתש מבנייה לספורט, כפי שהיה בעבר. לדברי פומרנץ, בהרכב הנוכחי של הוועדה יש רוב להצעתו. אחרי הבחירות, אלוהים גדול.

פניתי לבן-שחר, שהגיע במחצית השנייה ליציע האוהדים, ועל כך ענה לי: "אני רוצה שהמכתש יישאר, אבל את הדבר הזה יקבעו רק אנשי מקצוע. תב"ע זה לא דבר שמשחקים איתו, זה לא תעלול בחירות. זה עניין רציני של עשרות מיליוני דולרים, ולי כראש עיר יש אחריות".

בן-שחר סירב לפרט יותר מזה. יש היגיון בתשובה שלו, מלבד הקטע בו הוא רואה ביוזמה של פומרנץ "תעלול בחירות". פומרנץ פועל בנושא כבר כמה חודשים טובים, הרבה לפני ריח הבחירות המתקרבות, והוא עשה זאת בעיקר כי הקבוצה והמגרש חשובים לו ברמה האישית, הסביבתית והציבורית. יוזמתו משמעותית קצת יותר מסיסמת בחירות פתטית של "אש במכתש" שתערב לאוזני האוהדים. כדי שהמכתש יבער שוב, כמו שרוצה כבוד ראש העירייה, כדאי שיוכיח זאת במעשים בשטח, ולא בתעלולים ווקאליים ברמקול. 

* * *

ביזיון המכתש הנעול בפני משתתפי כינוס "המועצה לשימור המכתש" גרם השבוע לסערה גדולה, והביאה את ירון קוריס להשתמש אישית בפעם הראשונה באתר הרשמי, כדי להסביר לאוהדים כמה דברים. הכותרת לדבריו היתה יומרנית – "העובדות לאשורן". לא כל מה שנכתב היו עובדות וגם לא לאשורן. חיפשתי בדברי קוריס בעיקר את התשובה – מדוע המגרש נסגר בפני הוועדה לשימור אתרים. עד לרגע זה לא מצאתי.

שמועות מספרות שקוריס חושש שתהליך השימור יפגע בהליך המשפטי. איך יפגע בדיוק, אין לי מושג. לדעתי, דווקא אפשר להשתמש בנושא השימור כקלף נוסף מול אנשי יורוקום-אוסיף. בכלל, אין שום קשר בין השימור להליך בבית המשפט. הפועל ר"ג בבית המשפט היא בכלל בצד המתגונן. יורוקום דורשים שהיא תסתלק מהמכתש, ור"ג הצליחה עד עכשיו להשיג צווי מניעה ולקבל עוד ארכה. זה עבד פעמיים, אולי תהיה פעם שלישית, ואחר כך מה? כמה אפשר לכבות שריפות ולדחות את הקץ? הפעולות לנושא שינוי התב"ע ולהכרזה על שימור, הן אסטרטגיות ומהותיות. רק הן מסוגלות להציל את המכתש מאבדון.

ועוד דבר: בשנה האחרונה התבטא קוריס כמה פעמים, שעיסקת המכתש היא הונאת הנדל"ן הגדולה ביותר במדינה. קוריס אמר שיש לו מסמכים שיוכיחו זאת, אבל מאז לא שמעתי על שום חקירה משטרתית, או תביעה של המועדון נגד חוקיות העיסקה. מה שעושים בינתיים זה להדוף את גלי ההתקפות של יורוקום בבית המשפט. מי שמתגונן כל הזמן, יחטוף בסוף את הגול. כשזה יקרה, כבר לא יהיה זמן לתקן.

* * *

קוריס החמיץ השבוע הזדמנות מצויינת לפנות לאוהדים בצורה מפוייסת, להשאיר את המשקעים מאחור ולבקש מכולם ללא יוצא מן הכלל להתאחד סביב הקבוצה וסביבו. במקום זאת בחר להשתלח בירון בר-לב, להבטיח כי יתבע אותו, ואפילו להעלות מהאוב תככים מול קובי שוחט מימי רכישת הקבוצה לפני שנתיים וחצי. בשביל מה זה טוב?

רשימת ההישגים של קוריס יפה מאוד. בראשם: המכתש חזר לפרוח בגדול והקבוצה מצליחה נהדר. אבל מנהיג מצליח נמדד גם ביכולתו להיות נדיב עם יריביו ולהתפשר איתם. הוא עושה זאת לא בגלל חולשה, אלא בגלל עוצמתו וכוחו. כך מפגינים מנהיגות חיובית. אבל אצל קוריס הדברים התעוותו בדרך. אני מקווה שבקרוב מאוד ימצא בכל זאת את הדרך שלו לשים סוף למאבק מעצבן וחסר תוחלת עם כמה עשרות אוהדים ובראשם בר-לב. חשוב מאוד לשקט התעשייתי של הקבוצה.

תגובות קצרות שלי לדברים שאמר עליי: 1) לא פניתי למועצה לשימור אתרים כי בר-לב שלח אותי. זו היתה יוזמה שלי בלבד. בר-לב, שהוא חבר טוב, קרא זאת כמו כולם כשהדבר התפרסם בבלוג. אפילו לא סיפרתי לו לפני כן. 2) הבלוג שלי הוא ישות וירטואלית עצמאית. אין לו שום קשר לאתר המכתש. הקשר האינטרנטי בינינו מסתכם בכך שבר-לב באדיבותו נותן מדי פעם לינק לפוסטים שמתפרסמים אצלי, בדיוק כמו הלינק שנתן לאתר הרשמי של הקבוצה עם עלייתו לאוויר. 3) לא מובן למה קוריס כותב שליוזמה שלי אין אחיזה במציאות. זו גישה תבוסתנית. וכבר אמרו חכמינו: טובע נאחז אפילו בקנה קש. בנושא המכתש חייבים לפעול בכל הדרכים והצורות, גם אם זה נראה חסר סיכוי. אם היינו פועלים לפי שיטתו של קוריס, הפועל ר"ג לא היתה צריכה לעלות למשחק מול מכבי חיפה, מכיוון שלא היתה לה שום אחיזה במציאות לנצח.

כמו שפומרנץ ימשיך להיאבק על המכתש דרך הערוץ המוניציפלי וקוריס באמצעות המישור המשפטי, אני אמשיך לעקוב אחרי התפתחות נושא השימור. זה תהליך מייגע וממושך מול עירייה אימפוטנטית בנושא הזה, אבל כולנו כבר בשטח וזה לא ממש חשוב הדרך של מי תנצח. העיקר שתושג המטרה.

פוסט זה פורסם בקטגוריה מצילים את המכתש, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

23 תגובות על חסר שחר

 1. אוהד מהעיר הגיב:

  לבן שחר שלום, אני אוהד הפועל ר-ג גבעתיים תושב העיר שלא הולך כמה שנים למשחקים אבל לפעמים כשיש משחק עליה או גביע אני בא. חוץ מלעקוב אחרי הקבוצה בעיתונים או שיחות בתי קפה עם אוהדים אני לא מתענין יותר וזאת עקב אכזבות העבר וגם כי הגיל עושה את שלו , יש דברים חשובים אחרים כמו משפחה בשבת וכו.

  אני רוצה להגיד לך שראש עיר זה לא ג'וב של להחליף מדרכות ולפנות אשפה , כל הכבוד שאתה משפץ את העיר בכמה חלקים אבל חייב שתהיה ראש עיר עם חזון, אתה חייב להצטרף ליורם סגנך ולעשות הכל לתת לחברת הנדל"ן זכויות במקום אחר ועל ידי כך לא להרוס את המכתש. זה מקום שחייבים לשפץ קצת כדי שיראה יפה יותר חיצונית אבל חייב להמשיך כמגרש כדורגל , אסור לגעת בו. אני מקוה שתמצא דרך כי זה בנפשה של אגודה ושל אוהדים רבים שהמגרש נמצא בתוך הלב שלהם. שנה טובה שיהיה לך.

 2. תומך הגיב:

  שלום לכם אני מרכז קבוצת תמיכה למנהיגים חסרי ביטחון ורדופים, שמעתי שיש אחד כזה אצלכם ובאתי לעזור לו להרגיש טוב בלילה ולא להיות ממורמר. אני מבקש מכולם להחזיק ידיים ולחזור אחרי בקול רם וצלול.

  ירון קוריס אתה גדול!
  קבוצת תמיכה: ירון קוריס אתה גדול!

  קוריס אוהבים אותך!!!
  קבוצה: קוריס אוהבים אותך!!!

  בבקשה יותר חזק שישמעו אותכם. קוריס אתה תותח!
  קבוצת תמיכה: קוריס אתה תותח!!!!!

  יפה… ירון קוריס אנחנו משתחווים בפניך.
  קבוצת תמיכה: קוריס משתחווים בפניך!!!

  קוריס אתה היו"ר מספר 1 במדינת ישראל.
  קבוצה: קוריס אתה היו"ר מספר 1 בישראל!!!

  יפה זה מספיק להיום . תודה רבה על שיתוף הפעולה , אני רואה שגם המנהיג שלנו חזר לו הצבע הוורדרד ללחיים. נחזור נהיה פה גם מחר באותה שעה אבל לא ניפרד לפני שניתן כיפאק גדול ליו"ר התותח שלנו, כולם חזק ביחד שגם בטוטו כוכבי ישמעו
  כיפאק לקוריס!!!
  הייייייי
  כיפאק לקוריס!!!
  הייי
  כיפאק קוריס!!!

  היי היי היי!!!!!

 3. סחתיין שלמה הגיב:

  הבהרת את הנקודות אחת לאחת כמו שאף אחד לא עשה ולא יעשה בעבר.
  עכשיו הכדור עובר למגרש של העירייה(בן שחר והתב"ע) ולקוריס עצמו.

  לצערי אני לא איש בשורה אם כי אני מקווה ששניהם יסכילו לקחת את הביקורות למקום חיובי .
  בן שחר ימשוך זמן עד לבחירות ולאחריהן לא ינאם יותר מהמרפסת בסגנון שציינת(מסכים שהיה פתאטי).

  קוריס שאחד שלא יודע לקבל ביקורת ולא מוכן לקבל כזאת ,ימשיך לנהוג כמו במשטרים דיקטטורים אפלים ועד שלא ישמע את כל הקהל שר לו את מה שכתב הטוקבקיסט מעליי(גרמת לי לחייך לפני השינה ,אורדון) הוא לא יירגע.

  קוריס ירון ימשיך לחפש את הש .ג, את השליח, את נושא הלפיד ולהיכנס בו.
  הוא ימשיך לדבר על זה שהוא אוהב לקרוא ביקרות אבל כשאלו יופיעו ,חראם על הבן אדם. ממש כמו בדרום אמריקה .
  כל אחד ש"ייאיים" על מעמדו כמציל המכתש יחשב בעיניו כאויב אישי ועכשיו ,בטח אחרי הכתבה שעומדת להתפרסם מחר בידיעות, יש מצב לפצמרים במכתש.

  אפילו לך הוא קרא בלעג בכתבה אצלו באתר שמוטב היתה שלא תתפרסם מעולם ותימחק "מגן המכתש" והוא לא מוכן לקבל שום דרך חוץ מזו שהוא מביא.

 4. איתן הגיב:

  שלמה,כידוע בן שחר לא יכול לפצות חברה על שינוי התבע משני סיבות-פיצוי כספי
  או חלופת חלקה בעיר-כי אין.
  ואם בשימור אתרים-כנל המדינה לא מעונינת כי אז יצטרפו מאות על פי תקדים.
  ואם ישמרו-אז את חדרי ההלבשה של הנוער ששם לב ליבו של המכתש עם כל הסימבוליות של ותק.
  נותר לנו רק לקוות ולהאמין שאכן הליך העברת החזקה ,מכירה,לא היה כשיר וחוקי.
  ועל כך אין את מי לתבוע לפיצויים מלבד המעורבים בדבר-סוחרים.

 5. אל חשש הגיב:

  שים לב שלמה לאיומים המוסווים של קוריס כלפיך,
  הוא מצד אחד קורא לך עיתונאי ללא רבב ואחרי שתי מילים מכנה אותך פולטיקאי זול.
  מצד אחד אומר שהכוונות שלך טהורות לגבי המכתש אבל מוצא איך לתקוע אותך במשפט הבא.
  שולח איומים מוסווים אליך שאם תמשיך להציק לו סופך יהיה כמו בר לב וגם אתה תקבל תביעה
  רודנים דיקטטורים יש בכל פינה בעולם,
  אפילו בקצה השולחן אצל טוטו כוכבי
  חזק ואמץ!!

 6. הצעת יעול הגיב:

  לא יודע מה מתכננים האוהדים בשבת אם לעודד את הקבוצה או לשבת בשקט אבל אם מתכוונים להגיע ולשתוק ,אני מציע שבמקום לשתוק יחברו שירי עידוד לירון בר לב וישירו כל המשחק . אז ישמעו אותם שרים ומעודדים אבל לא את הקבוצה אלא על מי שרוצים לתבוע וכמו שכתבו בכתבה בידיעות אחרנות אם תובעים את ירון בר לב זה כאילו תובעים את כל האוהדים
  מה דעתכם ?

 7. לזנבנב של הכלבלב של קוריס הגיב:

  כן כן אתה.
  כידוע לך, וזה ניכתב באיזה מקום, לא מעט עיריות עושות חילופי זכויות בניה ולאותה קבוצת משקיעים שטוענת לזכויות על המכתש יש מיגרשים במקומות אחרים בגבעתיים ופשוט עושים חילופי זכויות בנייה.זה גם פותר את בעיית המחסור בקרקע בעיר.שימור בהגדרה בחוק לא יכול להיות תקדים, כל מיקרה לגופו.נקודה.לב ליבו של המכתש הוא הדשא שעליו נגח יובל נעים את הקון ועליו כבשו את שער האליפות כמו עשרות רגעים שמחים אחרים לאורך ההיסטוריה.התביעה היחידה שלנו היא שהמכתש ישאר הבית.כל פעולה לטובת המכתש מבורכת.תיזהר מפרעושים.

 8. פופאי המכתש בגבעתיים הגיב:

  כל פעם שניכנסים לאתר כתוב באנגלית שהאתר יכול להזיק למחשב שלך
  מה גם שירון לא מסדר תפורום אולי בגלל שהוא פוחד מהמשך תביעות מצד ירון קוריס וכנראה שזו הסיבה
  אתר המכתש נמצא בבעלותו של ירון בר לב והוא יכול לעשות כרצונו אבל לאחרונה ירון מזלזל באתר ולא מסדר אותו וזה זכותו לעשות כרצונו כנראה בגלל שיצא לו כבר כל האויר ממלחמת האתרים
  רואים לאת לאת שכבר אנשים לא נכנסים לפורום הזה כי כבר נמאס להם ומה עוד שהמחשבים שלנו חשופים לוירוסים מהאתר וכנראה שכבר כמה מחשבים נפגעו מהוירוסים ואני אחד מהם
  חבל שדווקא בעונה שיכולה להיות חלומית מבחינת הקבוצה יש מלחמות שתמיד היו בהפועל רמת גן כולנו חשבנו שהימים האלה חלפו להם אבל כנראה שככה תמיד יהיה בהפועל רמת גן
  בכל אופן עד שירון לא יסדר את ברדק הוירוסים באתר גם אני לא אכנס יותר אז שלום לכל מי שעוד נותר לקרוא פה תטוקבקים

 9. מיקי ר. הגיב:

  הקטע עם זלמן שז"ר שווה צפייה נוספת. לחיצה על שמי המוכחל יקשר לקטע. את דעתו של כבוד הנשיא על חבורת האנשים שמתרוצצת במגרש אחרי כדור אפשר לראות בשימוש שהוא עושה באצבעות ידו המונפת. ככה עושים היסטוריה. (אגב, נבואת הנשיא התגשמה כשהפועל ירושלים זכתה בגביע שנה לאחר מכן). סמי, אגב – למען הדיוק ההיסטורי זה היה בשנת 1972 כלומר לפני 36 שנים. האם הקטע אם ראש העירייה מוקלט בוידיאו למען ההיסטוריה?

  לגבי כבוד ראש העירייה. הוא קודם כל פוליטיקאי וכמו כל הפוליטיקאים הדבר הראשון (ויש שיגידו היחידי) שעומד במחשבתם זו השרידות הפוליטית. הוא יעשה הרבה הרבה יותר למען המכתש אם הוא יחשוב שזה יעזור לו בקלפי מצד אחד או שיחשוש מפעילות כנגדו בקטע מצד שני. למתקשי הבנה (ויש כאלה בקרבנו) סכנת הפסד קולות או רעשים (הפגנות) כנגדו.

  למרות שלא אכלתי הרבה בשר התענוג היה צרוף.

 10. האמת הכואבת הגיב:

  מי שמסתכל על הפרצוף של רובן בן שחר ומי ששמע הדרשה שלו במכתש המסקנה שמגיעים בלתי נמנעת -זה פוליטקאי שאין לו מילה וכל ההבטחות שלו שוות לתחת.

  אחרי הבחירות בן שחר יוותר על המגרש ללא מאבק ומה שהאגודה תקבל זה את בית שרת בימים שני ורביעי בין השעות 2 עד 4. זה יהיה "התרומה הגדולה" שלו להפועל ר-ג שנותנת לו לנאום נאום בחירות באין מפריע למרות שהדבר מנוגד לחוקת ההתאחדות לכדורגל.
  איך אמר נחמיה שטרסלר -אז שלא יעבדו עליכם!

 11. אש אש הגיב:

  בשביל מה בכלל הבן שחר הזה בא למכתש. הרי ברור שכולם שם תומכים בפומרנץ שעשה ועושה למען הנושא כל הזמן כבר שנים רבות. מה הוא חשב שאם יצווח ברמקול שטויות זה יביא לו מנדטים. זה כמו שפומרנץ ילך לנאום בכיבוי אש ויחכה לקולות של הכבאים החברים של ראובן ופיני.

 12. משהו מעניין הגיב:

  ראיתם איה חולצה דפק בן שחר. בטח מישהו אמר לו לבוא באדום. הביא חולצה משנות השישים. בכיס שלה בטח מצא את הפתק עם נוסח הנאום שלו שהיה עדכני בערך כמו החולצה. ספורט אלגנט עאלק.

 13. זוכמיר הגיב:

  קוריס אתה גורם לריב אחים מיותר. תוריד את הטון היהיר ותתחיל לפעול כמו אוהד שמדבר לאוהדים בגובה העיניים ולא כמו מונארך. איך שקיבלת את השליטה במועדון התנפחת לממדים של היפופוטם שרואה זכר אחר נכנס לו לטריטוריה.

  אם לא היית גס רוח ויהיר היו מחר 2 אוטובוסים של אוהדים לקרית אתא כדי שהקבוצה תיקח 9 נקודות ותהיה לבד במקום ראשון.

  לבריאות ,תאכל מה שבישלת.

 14. אנחנו הקומנדו של הפועל רמת גן הגיב:

  התומך הרג אותי מצחוק
  גדול גדול גדולחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  שלמה אנחנו איתך ויודעים שאתה צודק וקוריס עדיין לא ענה על השאלה למה ניתנה ההוראה לא לתת להם להיכנס
  מיקי:התענוג אומנם היה צרוף וממה שראיתי הבשר שאכלת היה תענוג משל עצמו 😳
  ולמה רועי לא היה?

 15. מוטי הגיב:

  שלמה ספרת כמה פעמים כתבת את השם פומרנץ בכתבות שלך..??
  על גילוי נאות שמעת..??
  אולי תספר לקוראים שלך על העבר המשותף שלך עם פומרנץ…
  תגלה לכולם שפומרנץ היה כתב ספורט ושעכשיו אתה מריץ אותו ..

  כל הפוליטיקאים האלה מגעילים…אף אחד מהם לא אמיתי..הפועל ר"ג מעניינת אותם כמו שאותי מעניין השלג דאשתקד..

  לא רוצים לראות במכתש לא את פומרנץ ולא את בן שחר ולא את דרזיה..

  ושלמה: תרד מהעניין הפוליטי ותחזור להיות אוהד אמיתי

 16. שלמה מן הגיב:

  למוטי: איזה גילוי נאות בדיוק אתה רוצה? אם אכתוב גילוי נאות על כל אחד שאני מזכיר כאן, תתפתח פה מגילה שלמה. אני מכיר את רוב האנשים עליהם אני כותב. כך גם פומרנץ, שהוא קולגה מהעבר וחבר, ואוהד ר"ג, ועכשיו הוא בתפקיד מס' 2 בעיריה וככזה הוא נלחם בעד המכתש. אני תומך בכל מי שנאבק על המכתש וכמובן בעד כל מי שיצליח לשמר את המגרש.

  פומרנץ עדיין לא בחר בי להריץ אותו, וגם אם יצלצל מחר, הוא ישמע ממני סירוב, כי זה פשוט לא מעניין אותי. אבל אני מוכן לעשות הרבה דברים אחרים כדי שפומרנץ ייבחר לראשות העיר ואני מאחל לו מכל הלב שייבחר, כי הוא בינתיים האיש היחיד הרציני בעירייה שפועל להצלת המכתש. מקווה שהבהרתי את עצמי בפניך.

 17. ראובן הגיב:

  בן שחרכמו כל הפוליטקאים מעונין רק בתעמולתבחירות!
  כך גם פומרנץ שמביא את כלהליצניםאיתו למכתש ביחד איתך מר שלמה מן ורוצה להפוך את המכתש לאתר היסטורי…

  תבין שאין סיכוי שהמכתש יהפוך לאתר היסטורי כי הוא בסך הכל מיגרש כדורגל.

  זה רק דרך שינוי התב"ע ,ולכן אתה ביחד עם חברך מר פומרנץמיתעסקים בשטויות.
  מר פומרנץמיתעלל באוהדי ר"ג בכך שהוא אומרשצריך להפוךאתהמכתש לאתרהיסטורי.
  זה לא יקרה בחיים ,מה שיקרה זה שפומרנץ יעשה רק תעמולת בחירות…

 18. מדהים הגיב:

  גם הראובן הזה מהאיטרנט אדיוט גמור ממש כמו ראובן המקורי מהעירייה

 19. מדהים יותר הגיב:

  שראובן מהעירייה אין לו זמן לשנות את התב"ע ויש לו זמן לבוא לבלבל בביצים ב"מכתש"
  אז קח את התב"ע בסבבה יא באבא רובן את החשבונות נגיש ונעשה בקלפיות.

 20. סמוכה אלי עו"ד הגיב:

  אלי סמוכה עו"ד,
  הטעות הגדולה ביותר במאבק לשמירת המכתש כמגרש כדורגל נעשתה ע"י קוריס בבחירת משרד עורכי הדין,
  לדעתי משרד זה ייצג חלק מהמקורבים של שטנצלר כמו משפ' אקרגליק שתבעה את אלי סמוכה ,ולכן קיים חשש כי פעל בניגוד אינטרסים.
  היגיע הזמן לדרוש ממיכה חריש הסברים על מעורבותו במכירת המכתש ובהסדר לפרעון ערבות אישית בסך כ 100000 $ עליה חתם חריש ,
  לפי הכתבה של קובי צבי רוכשי המכתש פדו ערבות זו,
  אם זה נכון אז חריש חייב להפועל ר"ג או לעמלינו סכום זה כולל ריבית והצמדה .

 21. פינגבאק: בורוכוב שוב מתעוררת | המכתש בגבעתיים

 22. פינגבאק: כשראובן מריח בחירות | המכתש בגבעתיים ז"ל

 23. פינגבאק: חדל אישים | המכתש בגבעתיים ז"ל

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s