דברים שרואים מאחורי השער

קיוויתי לתיקו וקיבלתי בונוס של צילום גול בשער המזרחי

img90/2479/84692442bg0.png

אבוטבול כובש בפנדל ומשווה ל-1:1 מול הפועל עכו

כנער גדלתי על צילומי עיתונות של שערים שצולמו מאחורי השער המזרחי. במחברות הקבוצה משנות השבעים שמורות אצלי עד היום תמונות שערים של חייק, דנישבסקי, שימעלה שוחט, הראל קירשנברג, אברהם חזן ואפילו אחת מקורית, אמיתית ושלמה, שצילם עודד סטופניצקי – רוני קלדרון מכניע בפנדל את אפרים ויימן מראשל"צ (0:2). גם אני רציתי שיום אחד תהיה לי תמונה כזו שצילמתי אני.

היום הזה הגיע, ומכאן שלוחה תודתי לגלגל הגורל, שלמרות שהסתובב באיטיות מרגיזה, הביא אותי סוף סוף לרגע הזה. תודה גדולה למשטרה שהואילה לקחת סיכון ולהמר שמ-21 בני משפחות שחקני עכו שישבו מאחורי השער לא תיפתח הרעה ולא תתרחש תקרית אלימה – ופתחה את השער אל היציע המזרחי המרגש. כך העברתי ביחד עם עוד כ-30 אורדונים את המחצית השנייה.

תודה רבה רבה גם לשי שטרית. לא הרבה שופטים היו שורקים לפנדל לזכות ר"ג כמו היום. העבירה על דאטורו בוצעה על קו ה-16 או חצי מטר בפנים. שטרית לקח החלטה אמיצה לטובת ר"ג ופזיזה לרעת עכו. הוא יכול היה לשרוק לכדור חופשי מ-16 מטר, ואף אחד לא היה בא אליו בטענות. אבל הוא הלך עם ההתקפה עד הסוף.

ההחלטה המצויינת הבאה של שטרית הגיעה אחרי כמה שניות, והיא תשתלם לר"ג בטווח הבינוני – הרחקתו של קובי חסן. אין לי כל-כך בעיה עם שחקן שמורחק על משחק נוקשה (בן-עמי מול נצרת), אבל לקבל אדום על שטות, זה לא סתם חוסר אחריות, אלא טיפשות. לא יזיק לקנוס שחקן כזה, גם כדי להרתיע מפני התנהגויות כאלה בעתיד. חסן נגרר לפרובוקציה מטומטמת על שוער עכו, דודו גורש, ספג צהוב שני, הורחק וכך נמנע ממנו שער רביעי העונה. ההרחקה טובה מכיוון שחסן צריך זעזוע על משחקיו הגרועים לאחרונה. לא משנה כרגע שהוא משחק רבע פצוע. הקישור של ר"ג תקוע בגלל יכולתו. מכיוון שיובל נעים לא יספסל אותו, נכנס לעניינים כבוד השופט המכובד. חסן יישב בחוץ משחק אחד, ויחזור רעב יותר. אגב, הרחקתו חושפת שוב את העובדה שמלבדו אין לר"ג קשר טבעי עושה משחק. מוזר מאוד.

תודה רבה כמובן למשה אבוטבול, השחקן הטוב ביותר של ר"ג במחזורים האחרונים. הגיע לו שער בכורה העונה. לא היה לי ספק שאבוטבול יכבוש. בכל מהלך שתי דקות המהומה, הוא עמד על קו ה-16 כשהוא מביט בשער ובכדור, מרוכז כל כולו במטרה. הוא ננעל על העדשה שלי ממרחק של 15 מטר. השמש נכנסה לי ישר לתוך הפריים וידעתי שהצילום יהיה בעייתי, מפני שהמצלמה איננה מקצועית. כיוונתי את העדשה כך שהמשקוף יסתיר לי את השמש, דבר שימנע חלקית שהתמונה תישרף לגמרי. לא פשוט לראות פנדל של ר"ג דרך צג מצלמה דיגיטלית במקום להיות שותף מלא לבעיטה. הקבוצה בפיגור, זה מאני טיים, חצי ליגה יושבת לך על הווריד וגם אם יש שוויון, ר"ג נשארת בעשרה שחקנים 25 דקות לסיום. אבל מילאתי את חובתי לאנושות. התרכזתי באבוטבול, שמצידו התרכז בכדור, שמצידו ננעל על אמצע השער. בעיטה חדה, חזקה, שכל כולה נחישות של שחקן שנמצא בפורמה, לחיצה רכה על הקליק וגם לי יש צילום גול מאחורי השער. תמונה קצת חשוכה, אבל לא רעה.

לפני המשחק מול אחי נצרת כתבתי שלא צריך להתפלא אם ר"ג תוציא נקודה אחת מסכנה משלושת משחקיה הבאים. מכיוון שכך, תיקו ומעלה ברעננה יהיה בונוס. למה זה? כי הלאומית חוזרת להיות הליגה המטורפת במזרח התיכון החדש. אלו החוקים ומדובר בכוח עליון, שאין תשובה נגדו. יש כמה אנשים במכתש שיכולים להעיד שאמרתי להם היום שהלוואי שנחלץ תיקו. שימו לב למינוח: לחלץ. כלומר, להשיג בקושי, בפוקס. אמרתי את זה דקות ארוכות לפני המשחק. הייתי שמח לטעות, אבל עכו לא נתנה צ'אנס. היא היתה ראויה לניצחון. אחרי השוויון היא יצרה שלושה מצבים לשער, וגם אחרי שהורחק לה שחקן, ר"ג המשיכה להתנהג כאילו היא זו שבנחיתות מספרית.

כל הכבוד ליובל נעים על תגובות מהירות ונכונות למצב העניינים במגרש. להכניס את סאנצ'ז במקום אלי לוי היה הימור התקפי פרוע שלא אופייני לו, אבל גם זה מה שהציל את המשחק. נעים גם לא היסס לשנות לשי חדד (טוב מאוד) את התיפקוד שלו  ארבע פעמים: פתח מגן שמאלי, עבר לקישור הימני, חזר למגן שמאלי ושב לקראת הסיום לקישור השמאלי. שחקן כל-בו מצוין. ברעננה אפשר לתת לו ולאבוטבול בלי בעיה לנהל את המשחק. אולי ככה נחלץ נקודה יקרה.

ועוד לא אמרתי כלום על הדשא הנפלא, שהמכתש לא ידע מעודו. השאלה המתבקשת עכשיו: כמה זמן זה יחזיק. 

img354/8225/13852003sg5.png

אלמוג יולזרי במחצית השניה מאחורי השער

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

22 תגובות על דברים שרואים מאחורי השער

 1. אשי הגיב:

  חסן הוא בושה גדולה. במקום לקחת אחריות ומנהיגות הוא בעט בדלי. אדיוט
  חסן העונה הוא אפס מוחלט. נתן אולי חצי משחק בשני משחקים. היה לו פוקס בשיוויון שהבקיע מול באר שבע.
  קוריס אמר עליו שאם ר”ג יעלו ליגה הקבוצה תיבנה סביב חסן. אם זה יקרה אפשר עכשיו לסגור את הקבוצה.
  הוא בקושי מתאים לליגה השניה. לא מדויק, עצלן, פחדן. אני מציע לו לחתום מעכשיו לעונה הבאה באום אל פחם שם יש כסף לא רע וזה גם לא רחוק מהבית שלו. יותר מזה הוא לא מסוגל ולא מתאים.
  חובה על הקבוצה להחתים דחוף בחלון ההעברות שחקן זר בקישור ולהעיף את חסן להתאמן עם הנוער

 2. ערן בריל הגיב:

  אל תלכלכו על חסן הוא מיייייייתאמץ יותר מייייייייכולם,אני יודע אני מקורב לאפק

 3. דני מ הגיב:

  תיקון…יש משחק גביע הטוטו, אז אני חושב שחסן יכול לשחק נגד רעננה…אלא אם כן יובל יספסל אותו

 4. איתן הגיב:

  חסן יכול לשחק בליגת פוטבול כדורגל בסגנון אמריקאי-בעטת עונשין מעלים שחקן שיושב בספסל במיוחד למטרה זו,
  בועט ויוצא מייד.
  חוץ מ 15 דקות בירושליים ובני לוד,כלום נאדה לא ראינו משחקן מרכז שדה שאמור לנהל משחק,אומנם היום ידוע שעלה פצוע,אבל ניראה לכל מבין,חסן העונה לא בפורמה,הוא לא בעל בית במשחק.
  היחיד שראוי היום להקרא כזה,מלבד רפי כהן,הוא מושיקו אבוטבול,ןטוב שחסן ינוח ,שיתאושש מהפציעה וליובל יתאפשר לראות שאפשר גם לפעמים בלעדיו.
  חדד ואבוטבול הבולטים,רפי כהן המצטיין

 5. מאמן ללא הסמכה הגיב:

  נראה שכולם כבר למדו את השיטה של רמת גן.
  שמירה חזקה על הפיבוט דאטורו שמשחק רחוק מהשער לא באים לעזור לו כך שהרבה הוא לא יכול לעשות. תרומתו למשחק היום הוא בפנדל גבולי מאוד.
  חסן- בעיטות עונשין טובות ומסירות מדויקות פה ושם. זה הכל לתקל הוא לא מתקל לצעוק על שי חדד וסנאצס הוא עושה לא רע. זריקת הכדור על גורש לעיני השופט מתאים למשחקי יום שישי בשכונה. מנהיג הוא לא, ולא לחינם בעיר הולדתו הראה לו את הדרך החוצה.
  אם חסן אמור להיות המנהיג בליגת על (כן, אנחנו נעלה!) מחזור 15 אפשר ללכת לטיולים בשבת

  רמת גן צריכה להתעורר ומהר

 6. אדום ותיק הגיב:

  שימו לב ר-ג עם 2 נק' מ-9 אפשריות האחרונות.
  באחוזים זה מעליב אפילו לספור כמה
  אם לא יחזרו לעצמם הם תוך 4 משחקים יוצאים מחמש הראשונות.
  חסן צריך להתנצל בפני כולם. בושה וחרפה זה שחקן שרוצה לשחק בליגת העל ?

 7. הדשא הגיב:

  הדשא – שלמה זה דבר זמני ביותר
  הוא עבר שיזרוע חורף ראשון
  ולכן עדין לא קוצץ ונראה כה יפה
  השבוע יזרעו עוד 300 ק"ג של זרעים והדשא יהיה ירוק מתמיד
  אבל
  ויש אבל גדול
  הגשמים שבדרך
  הם יחריבו לנו הכל
  ראינו למשל במשחק מול עירוני רמת השרון בגביע הטוטו איזה שלוליות ענקיות נוצרות
  שום דשא לא ישרוד את זה ושוב לקראת האביב אנחנו נראה ארגזי חול צצים במכתש

  זה מה יש

 8. דני מ הגיב:

  הדשא זה בעיה…אנחנו לא פוגעים כשיש במכתש דשא טוב…

  זה היה נכון שנה שעברה ואפילו בטיול האחרון בליגה הראשונה שהשגנו נצחונות רק על מכתש חולי (בית"ר, הפועל פ"ת) והפסדים או תיקו על מכתש ירוק (שמשון, מכבי חיפה, ב"ש) – למי שזוכר

 9. רונן הגיב:

  לגבי הפנדל.
  למי ששם לב בוידאו של המשחק של אבי ריימונד, עם השריקה של שטרית לעבירה, לקח רביבו את הכדור והתכוון להניח אותו על קו ה 16 לבעיטת עונשין. גם הוא, כמוני וכאחרים בסביבתי, הניח שהשריקה היתה לעבירה רגילה ולא לפנדל. מי שמכיר את המסורת יודע שכשיש ספק אז ההחלטה היא נגדנו, לכן עד ששטרית לא נעמד במרכז הרחבה , לא ידענו שהשריקה היתה לפנדל.
  גם רביבו הבין רק אז שאל לו להניח את הכדור על ה 16 …
  תבדקו.

 10. עין הנץ הגיב:

  לי הפריע משהו אחר במשחק . שבחילוף שהוכנס סאנצ'ז ויצא אלי לוי , יובל העביר את סדיס ממגן שמאלי לבלם , ואז עמדת המגן המשאלי נשארה ריקה.

  מה קורה ? מתברר שיובל התכוון ששי חדד יחזור להיות מגן אבל חדד היה בכלל בצד השני בתור קשר ימני וכמה שצעקו לו מהספסל הוא לא שמע . הקבוצה שיחקה דקה או שתיים בלי מגן שמאלי כשעכו תוקפים עד שאחד השחקנים רץ לחדד וצעק לו .

  זה מראה על תקשורת בעיתית במשחק , שחקנים לא שומעים את ההוראות . אולי כדאי שיחברו אותם לאוזניות כמו השופטים כי במשחק זה נראה כמו הפקרות .

 11. צחי רקנטי הגיב:

  טוב, אין ספק שזו תקופה לא טובה שעוברת על הקבוצה. צריך לצאת ממנה בעזרת שני דברים: רענון וזעזוע. רענון יכול להיות שינוי כלשהו בסגל ההרכב וזעזוע בהחלט יכול להיות מה שקרה עם חסן. אני גם מאמין שזה לא בהכרח לרעה שחסן לא ישחק.

  השחקנים צריכים להבין שאין פרות קדושות. הקישור שלנו יכול להיות טוב גם בלי חסן ובלי רביבו.
  זה שהפוטנציאל שלהם (של חסן ורביבו) גבוה זה ידוע אבל לא פוטנציאל אנחנו מחפשים.

  ההתקפה מדאיגה אותי מאוד. אני מחזיק מגולן אבל דאטורו וסאנצ'ז בעייה. דאטורו פשוט עילוי בהחמצות שלו – כתבתי בפוסט הקודם על ההצלה המדהימה שלו מקו השער בנצרת. ח'ברה, לא הרבה היו במשחק הזה ואולי לא כולם שמו לב לכך – בא לי למות באותו הרגע שראיתי איך הוא מוציא כדור מהרשת. וזו רק דוגמא.
  סאנצ'ז בחור חביב זה ניכר עליו אבל לא פיזי ולא חזק וזה בעוכריו.

  בהגנה: סופר- נשמה אמיתית נכס לקבוצה, רפי כהן עושה את העבודה ללא ספק, אלי לוי למרות השגעונות שלו לעיתים אני חושב שצריך שחקן כזה בהגנה שיפחיד קצת שחקנים אחרים ולא דופק חשבון (וכן אני יודע שלפעמים זה פוגע בנו), קובי מוסא – מצויין לדעתי, ובן עמי נשמה ויודע גם לעלות.

  זעזוע בקישור וטיפול בהתקפה. דרך אגב, מישהו יודע איך אוחנה כשחקן? אמור לסיים את העונש שלו בקרוב.

 12. רוברט פלנט הגיב:

  קישור. משחק. כדורגל. אין דבר כזה בר"ג כבר כמה משחקים. קובי לא סוחב והכי חמור לא עושה כלל הגנה. יש להביא קשר/עושה משחק בחלון העברות – אחרת – אין מה לראות (ואני לא מדבר על עלייה אלא פשוט לבוא ולראות כדורגל בסיסי).

 13. אריה הגיב:

  דקה 90, שריקת הסיום. 4 שחקני הפועל ר"ג פשוט נופלים על הדשא מרוב מאמץ ומלחמה.
  שי חדד מפורק לאחר משחק מצויין, מור גולן שבקושי עמד על הרגליים ב-20 הדקות האחרונות בקושי הצליח לצאת מהמגרש וככה עוד 2 שחקנים לפחות. זה מה שאהבתי אתמול במשחק, את המלחמה בחצי השני.
  הקבוצה בתקופה לא טובה, הרבה עקב פציעות והרחקות טפשיות ולמרות זאת ידעה אתמול להוציא נקודה מן הסלע. הפועל ב"ש, קבוצה פחות או יותר באותה רמה כמו הפועל ר"ג התפרקה בסיטואציה דומה ביום שישי נגד נצרת. הפועל ר"ג ידעה להוציא אתמול נקודה יקרה ום קובי חסן לא היה מתנהג כמו בשכונה, היינו גם מנצחים.
  הליגה הלאומית חזרה בשבועיים האחרונים. חוץ מהפועל חיפה, שכנראה תעלה בקלות והיא ללא ספק הקבוצה הטובה בליגה (ראינו את זה גם במכתש) יש 6 קבוצות קשות בליגה הזאת שיכולות לעלות ליגה-ב"ש, ר"ג, נצרת, עכו, רעננה וכפ"ס. 6 הקבוצות הללו יאבק על 4 כרטיסים ( אסור בכלל להזכיר את המקום השישי).
  נצרת, עכו ורעננה שנראות מצויין בשבועות האחרונים עוד יאבדו הרבה מאד נקודות ולכן כל נקודה כמו אתמול, נגד יריבה שהיתה טובה יותר, ראוייה להערכה.
  קובי חסן אכן חלש, אבל אין לו תחליף. אני מסכים שטוב שהוא ינוח בשבוע הבא וגם יחזור בריא ורעב יותר. בלי קובי חסן חד ומפוקס אין שום הבדל בין הפועל ר"ג לרעננה לדוגמא. קובי חסן הוא השחקן שיעשה את ההבדל והוא עוד יחזור לעצמו.
  המצטיין במשחק אתמול היה השופט שטרית בתצוגת שיפוט מושלמת, אמיצה וחדה. ע"פ הוידאו הפנדל אכן היה מוצדק 100%. אפילו גבע ברקאי שעשה את הפנדל לא התווכח עם השופט.
  גם דטורו, עם כל הביקורת על ההחמצות והכבדות שלו הוא נשק ללא תחליף. מהרגע שיצא אתמול, לא הצלחנו בכלל להגיע לרחבה של עכו. אין תחליף לפיזיות שלו, פשוט אין.

 14. יציען הגיב:

  יש אימרה ידועה של הגשש החיוור. כולם חכמים כולם, כולם עובדים על כולם. על אחת כמה וכמה כולנו ביציע חכמים ויודעים היטב את התורה. הבעייה (הקטנה) היא שדברים שרואים משם (מהדשא ובאימונים) לא רואים מכאן (מהיציע).

  ר"ג לא משחקת טוב כבר מתחילת העונה. לאמיתו של דבר אין כדורגל (חוץ מניצוצות פה ושם בפזורה נוראית) ויש רק מלחמה (כשיש ואז מצליחים בד"כ) ועד עילוט הכל איכשהו דפק והכל היה טוב. בעילוט יצא הסוד מהמים ובשבת ראינו את זה שוב.

  שחקנים כבויים, שחקנים שחושבים שהשם של הקבוצה יעשה עבורם את העבודה. כל קבוצות הליגה כבר למדו את ר"ג ואת נקודות התורפה שלה (וכמה שאני חושש ממה שאלי כהן מכין לנו ברעננה) וכולם יודעים איך לנטרל לא מעט מוקשים שקשורים לר"ג. זה שדאטורו לא כובש זה לא רק הפספוסים שלו (שעליהם יהיה אפשר לכתוב ספר עם דמעה) אלא גם הנוקשות שמפגינים כלפיו בלמי היריבות והוא בתורו מחזיר לא פעם וכמעט תמיד במאבק בינו לבין ההגנה העבירה היא נגדנו (היוצא מהכלל היה מול עכו ומזה בעצם עשינו נקודה – אולי הסיכוי היחיד לשער במשחק הלא מוצלח הזה).

  לטעמי ליובל נעים יש חלק גדול באפסות הכדורגל שאנו רואים במגרש. רואים שחסרה יד מכוונת מלמעלה וצורת האימון שלו היא בסגנון שנות עבר. הוא יותר מאמן מלהיבן מאשר מאמן טקטיקן/מלמד/מחנך. למה הוא לא מעביר עוד כמה אימוני בוקר בשבוע? למה אין יותר אימונים על הרמה בתנועה? למה אין יותר משחק כדורגל מודרני של נגיעה אחת בכדור וכל שחקן שמקבל כדור מיד משנה את מצבו כדי לבעוט יותר טוב ואז הכדור כבר לא אצלו? יהיה לקוריס מאוד קשה לקיים את ההבטחה שלו ליובל לאמן בליגת העל (טפו טפו טפו) כי כפי שיובל מאמן הוא ממש לא מתאים לליגת על.

  מה עושים לגבי קיום משחקים בליגת העל במכתש? יש להניח שכל הפעולות החוקיות/משפטיות ימשכו זמן רב ויש לעשות מאמץ עילאי להכשיר את המכתש לליגת העל. יש להתחיל בזה כבר עכשיו כי הזמן קצר והמלאכה מרובה. בעייה עיקרית היא תאורה. ידוע שתאורה ממומנת ע"י הטוטו והעיריות. ידוע שאף גוף כזה לא יתן גרוש כשגורלו של המכתש לא ידוע ומן הסתם יש דרישה לפרק זמן מינימלי מובטח שבו ישחקו במכתש כדי שגופים אלו יתנו את כספם. הנה רעיון מסויים.יש להניח שתקופה של 5 שנים מינימום תתן בסיס לעזרה כספית נאותה למימון התאורה (ואולי זה 10 שנים מינימום). המאבקים המשפטיים ימשכו זמן ארוך וזה הזמן למצוא ספונסר רציני (ויש לי 2 ידועים עכשוויים כאלה במחשבה) שיתנו לגופים המממנים כספית את הערובה לכך שהמגרש יהיה שלנו לתקופת הזמן הזאת. הסיכון פה די קטן שכן רוב הסיכויים שאפילו אם חלילה (טפו טפו טפו) נאלץ לוותר על המכתש הרי שיהיה מגרש חליפי וגם החזר הוצאות כספיות ולתוך זה ניתן להכניס גם את עלות הערבויות. בנוסף יש לטפל במיידי בכל שלל הנושאים האחרים הנדרשים לשם אישור המכתש לליגת העל. בלי הבית שלנו, בית מקדשנו, המכתש, יהיה לנו מאוד מאוד קשה לשרוד בליגת העל ולבסס שוב את מעמדינו כאימפריה.

  בנושא המכתש. ציפור קטנה לחשה לי שכנראה יש בסיס משפטי איתן לטובת המועדון במאבק מול אי הצדק שנעשה בעניין המכתש. הזכויות יוחזרו כנראה למינהל מקרקעי ישראל שבתורו יצטרך להמשיך לאפשר לר"ג להשתמש בו כמגרש כדורגל. בטווח הארוך מדובר על קבלה של שטח מזרחית לוינטר לבניית מכתש חדש (ואני מאוד אוהד את הרעיון שיבנו את המכתש החדש בדיוק בצורה הטופוגרפית המיושנת של המכתש האמיתי – בתיקונים המודרנים הנדרשים אבל להשאיר את כיווני השמש הכל כך מוכרים לנו) אבל זה יקח כמה שנים טובות כשיממשו את הרעיון של העברת הספארי לאיזור מחוץ לר"ג. עד אז יש להניח שנוכל להינות מהמכתש כמגרש הבית של המועדון ולכן כפולה ומכופלת (על אחת כמה וכמה) שיש לעשות כל מאמץ להכשירו לליגת על.

  הערה אחרונה לגבי הדגל החדש. כשהמכתש ריק הוא ממש הולך לאיבוד. בנוסף כדגל ענק הוא ממש קטן. יש להגדיל אותו בשטחו לפחות פי שנים בגובה ופי אחד וחצי ברוחב כדי שיראה כענק אמיתי.

 15. תרשו לי להחמיא הגיב:

  לחבורת אוהדים צעירים ומבוגרים שנותנים אוירה וצבע מיוחדים במינם בליווי עידוד תופים ודגלים.
  התרגשתי בתחילה מדגל הפסים והארגון

  התרשמתי בעיקר מהאמונה והדבקות בקבוצה גם בפיגור,לא יאמן ,איכותים.כיפק הי

 16. איתן ליצען הגיב:

  ראשית הדגל שנפרש אתמול הוא אחד מהשניים שנרכשו ונתרמו לקומנדו. יש שניים כאלו למטרות שונות כגון משחק חוץ חשוב עם קהל אורדונים,או בית כמו אתמול.
  ו2 דגלים יפרשו כשהמכתש יתמלא דוגמת חיפה בארשבע.אופציות.
  ראוי להדגיש שמימון הדגלים נעשה על ידי אוהדים בלבד ולא גורם נוסף.
  לגבי שיטת ורמת משחק או תכליתיות-הרוב מקרי,צודק.

 17. אורדון הגיב:

  כל הכבוד ליוזמה לדגל אבל יש לי שאלת עז:
  כמה היה עולה כסף בשביל להוסיף את הכיתוב "הפועל רמת גן" על הדגל.
  סתם פסי אדום ושחור זה משעמם. עלולים לחשוב שגנבתם ממילאן.
  תוסיפו טקסט לדגל שיעבור איזה מסר.

 18. רוברט פלנט הגיב:

  מה פתאום אדום שחור – ר"ג זה אדום לבן!!!

 19. לשלמה הגיב:

  וואלה הפכת לאומנותי משהו
  בתמונה של אלמוג אפילו הצלחת לתפוס את הירח בפינה הימנית של התמונה
  כל הכבוד

  דרך אגב התמונה יצאה מעט כהה כי כן היה סינוור מהשמש
  לפי התמונות מהאתרים האחרים עמדת מאחרי גורש אבל פיספסת את הצל וההגנה שלו על המצלמה שלך לא עבדה
  סתכל טוב בתמונות הגול מהאתר של בר לב

  😆 😆 😆

  מאמין שיהיו עוד משחקים בייתיים העונה שתוכל לשבת על השוער היריב להפריע לו ולצלם אותו

 20. שלמה מן הגיב:

  לכותב מעליי: אכן, ראיתי את הירח צופה במשחק מול עכו ובכוונה לא חתכתי אותו בעריכת התמונה. מתברר שיש לנו עוד אוהד.
  הצילום אכן יצא כהה, אבל כתבתי שעל ידי הסתרת השמש באמצעות המשקוף מנעתי את שריפתה לחלוטין.

 21. זכריה הגיב:

  על ההתמדה, כתיבה רהוטה, ומאמצים להביא בכל פעם משהו חדש מזווית ראייה שונה.
  כל הכבוד מן.

 22. צחי רקנטי הגיב:

  מצטרף לשבחים – שלמה – הבלוג שלך הוא מקור לתענוג ונדבך נוסף שנוצר במורשת האוהדים של הפועל ר"ג!!!!

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s