לחם עבודה בעיניים

איך הופך משחק חוץ תמים במגרש נוח מול יריבה במשבר לסיוט אמיתי? ההפסד ליד המאפייה ברמת השרון, יותר גרוע מהתבוסה בעילוט

'המרוצים' היחידים מההפסד. אבנר כרמון מעמק יזרעאל (מימין) וחנוך שיק מרמת הגולן קיבלו בסיבוב השלישי משחקים קל"ב – אחי נצרת ועכו. אמריקה 

משחק חוץ תמים ברמת השרון הוא דוגמה איך הכדורגל יכול לפעמים להיות מגעיל ודוחה, גם עבור אוהדים שמורגלים בכך. קודם כל, אלוהי הווינר הארור דופק לך משחק ביום שני, שזה לבוא באמצע יום חול, באווירה של אנטי כדורגל, באווירת נכאים כזו, שאתה רק רוצה שהשופט ישרוק לפתיחה ולסיום ותגמור עם זה. קבלת הפנים שמחכה טופחת לך בפרצוף: שתי משאיות של מאפיית ודש חוסמות בגסות את הדרך לקופה ולכניסה. ככה זה כשיש משחק באמצע יום עבודה. בשעתיים של אנטי כדורגל במגרש, ייצרו בינתיים מאחורי הקירות שממול 6,000 כיכרות לחם. הריח מפתה, אבל זו מלכודת דבש: הארובות רושפות לכיוון היציעים פחמנים דו חנקתיים ושאר ירקות מתוצרת איכות הסביבה.

ואם כבר מדברים על מוצרי מאפה, זה היה משחק של הלחם מול החמאה, שבסיומו נמסה החמאה ונספגה עמוק בכיכר לחם אחיד הכי בסיסי שיש. כל השבוע היה לנו את הלוקסוס לעסוק בחישובים איזו תוצאה עדיפה. הפריבילגיה הזו הגיעה לנו אחרי שהקבוצה חזרה לעצמה מול רעננה ונראתה כמי שהמשברון מאחוריה. אני נורא רציתי תיקו והאמנתי שזה מה שיהיה. לא הצטערתי כשרמת השרון גנבו גול בדקה ה-5, כי ר"ג פתחה טוב מאוד וגם הגיעה למצב מצוין. לא היה לי ספק שר"ג תכבוש, וקיוויתי שהשוויון ייפול אי שם בדקה 80. לא יכולתי לבקש מתנה טובה יותר מפנדל בדקה ה-92. אבל עד שזה הגיע, ר"ג שיחקה איום ונורא מול קבוצה שרק לפני שלושה ימים חגגה נקודת תחתית יקרה אותה סחטה מקרית-אתא.

הניצחון על רעננה היה אמור לשמש מקפצה הלאה, אבל לכדורגל של הליגה הזו יש כל מיני דרכים משונות. וכך הופך לו משחק קל יחסית באחד המגרשים היותר נוחים, לסיוט אמיתי. הפיגור בתוצאה והפיגור ביכולת חילחלו גם לחצי היציע, שהכיל את אוהדי שתי הקבוצות ועוד נשאר מקום. כמה אוהדים עסקו בקללות מכוערות לעבר השחקנים, וכמה אוהדים רצו להכניס מכות לאותם אוהדים, והיו עוד כמה שהתעמתו ביניהם בצורה גסה, ובקיצור ריב אחים, או המשפחה הלוחמת בתוך עצמה. גם בגלל האווירה ביציע, ההפסד הזה גרוע יותר מהתבוסה בעילוט. בנצרת קיבלנו בהבנה שהקבוצה נקלעה ליום שחור. לפחות היציע הפגין אחדות וניצב מאחורי השחקנים. ברמת השרון היום ראינו את כל הסימפטומים לאובדן דרך וזהות, עד כדי איבוד אמון מצד הקהל.

המשמעות המיידית של ההפסד היא שקיבלנו במחזור הקרוב את באר שבע בבית. מצד אחד, זה במכתש. מצד שני, הם עכשיו בשיא המומנטום. כולה מה ביקשנו? נקודה מסכנה מול קבוצה שיש לה סגל שחקנים לא רע לליגה השלישית. אבל קובי חסן שוב החמיץ פנדל ברשלנות. אגב, גם הפנדל שכבש בשבוע שעבר מול רעננה לא היה מאסטר-פיס. בכלל, יש העונה בעיה עם כל הכדורים החופשיים, הפנדלים והקרנות. נכון, חסן כבש העונה פעמיים בכדורים חופשיים והביא נקודות יקרות, אבל במאמץ לא גדול במיוחד אפשר להפיק יותר מהמצבים האלה, במיוחד כשזו המומחיות של מס' 10. כל קרן שר"ג משיגה אני מצטער לעצמי בלב – למה יום טוב טליאס לא ניגש להרים. הבנאדם, עמוק בשנות ה-40 שלו, יכול ללמד את השחקנים איך עוברים בקרן את קו ההגנה הראשון ומשיגים את הראשים של דאטורו ודומב.

ביום כזה קל לטפס על אחד כמו דאטורו, שהיה יכול להשוות בלי בעיה במצב נהדר מול השוער. התלוצצו עליו שהפעולה הכי טובה שעשה זה להוציא מהמשחק את שוער רמה"ש, מנחם קורצקי, אחרי שדרך לו על היד. מצד שני, אם קורצקי היה משחק עד הסיום, אני לא בטוח שהיה לוקח את הפנדל של חסן. במקום לנצל את כניסתו של שוער צעיר וחסר ניסיון ולחגוג עליו, ר"ג עשתה אותו למצטיין של המשחק וכל זאת בהופעת בכורה בת רבע שעה בלבד.

הייתי מהראשונים שהסתלקו מהמגרש. אני כעוס בגלל שעתיים מבוזבזות שהותירו זיכרון עצבני, אבל לא לחוץ. פער של תשע נקודות מהמקום השישי אמור להספיק לעלייה. השאלה היא כמה נצטרך לסבול עד למשחק ההכתרה.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

51 תגובות על לחם עבודה בעיניים

 1. 1 שהיה שם הגיב:

  בא לי להקיא על הקבוצה

 2. חובב הגיב:

  לפי היכולת היום צריך להתפלל לנס כדי לא לקבל בראש מבאר שבע. הדבר הטוב ביותר שיצא לי המשחק היום זה קצת שיזוף באמצע החורף. למה שהיה על הדשא לא צריך לשלם 50 ש"ח – רואים את זה בחינם היום ששי בפארק. שכונה אמיתית עם כאלו שהתחפשו לשחקני כדורגל.

 3. לוזר הגיב:

  שלמה לא היית צריך להתעסק בחישובים שתיקו טוב לנו. לדעתי זה שאתה כתבת ועוד כמה אחרים כתבו כמה טוב תיקו חלחל עמוק לשחקנים ואת התוצאה ראו היום. צריך לחשוב רק על נצחון. מה יצא לך ששיחקו על תיקו ? במקום שיהיה 12 הפרש אנחנו רק 9 וכמו שהקבוצה נראית אתה תצטער על היום הזה שכתבת פוסט לוזרי , שחקנים ישבו כל השבת וראו כמה טוב מקוםמ 3 ובמקום לחשוב על נצחון קיבלו בראש ,זה קבוצה של גועל נפש

 4. אני אוהד של לוזרים הגיב:

  מאמן שכונה שסוגר משחקים במכתש לא מסוגל להוציא נקודה מקבוצת תחתית עלובה.
  רצית שחקנים מליגת העל (מוסא, ר. כהן, דומב)? קיבלת. נקודה אתה לא יכול להוציא???!!!
  יו"ר שכונה שמכריז בכל הזדמנות שהקבוצה שלו היא הכי טובה בליגה. די, נגמרו המילים על הטיפוס האנטיפתי, האגרסיבי והלא מוצלח הזה.
  נעלה לליגת העל? לא יודע. כנראה שכן. אבל אתם לוזרים ואתם מוציאים את החשק. מה שחסר לנו עכשיו זה רק ההכרזה על וינטר כמגרש הבית בעונה הבאה, ואין ספק שלהכח יהיו יותר אוהדים ביציע מאשר לנו.

 5. מ. הגיב:

  לזה שמעלי
  כתבת יו"ר שכונה.
  אלה מהשכונה ההיא מינו אותו ליו"ר.

 6. שום כלום הגיב:

  יש שמועות שהעסקה עם המשקיעים התפוצצה. זה רץ ביציע היום. מישהו יודע משהו?

 7. שאל את עצמך הגיב:

  מה החלק שלך בזה עם הכתבה הלוזרית והמפגרת שלך. "לא לנצח" – בבקשה, קיבלת את מבוקשך איש קטן ומגעיל.

 8. אלונקה למיון הגיב:

  כשיש אוהדים כמו שהיה היום אז השכונה במיטבה.
  אפילו הקומץ מיואשים , לא שמעו אותם בכלל חוץ משתי דקות.
  אלונקה האפס מקלל כל מה שזז רק בשביל להרגיז ולעצבן
  אלונקה אתה צריך בכוח תשומת לב כי לא קיבלת כשהיית קטן מאמא ואבא אז תלך לפסיכאטור שירפא אותך ממחלת הנפש
  לא צריכים לסבול את השטויות שלך
  עכשיו תצעק שמכרו משחק בטוטו וקוריס זה עולם תחתון ופושע ,אתה בעצמך חתיכת אפס מאופס
  אל תבוא יותר למשחקים

 9. רמת גן הגיב:

  אבל אבל אבל אבל שלמה אתה ביקשת לא לנצח לא?
  הנה לא ניצחו

 10. מאוכזב קשות הגיב:

  יובל כמה תיתן לדטורו האפס עוד פעם חולצת ההרכב? אתה לא מבין שצריך שינוי.? תעלה מול באר שבע עם אוחנה ואת דטורו תזרוק לפח אשפה. ולמה אתה לא מכניס את קרלוס? מה זה להכניס קשרים הגנתיים כשהקבוצה צריכה כוח ברחבה ? ככה לא תשימו גולם גם עוד מאה שנים

  יובל הסוף יהי שלא רק שלא תעלה ליגה אתה גם לא תגיע למבחנים, תתעורר מהר כי לא מספיק ששחקנים מוכרים אותך בגרושים ועושים ממך צחוק אתה גם לא מסוגל לשים אותם במגרש כמו שצריך
  תשים קונוסים במקומם ותקבל יותר , נמאסתם

 11. שלמה מן הגיב:

  לכל אלה שמאשימים אותי בהפסד: חוץ מההחמצה שלי כשהייתי לבד מול קורצקי, וחוץ מזה שחלמתי בהגנה ונתתי לרמה"ש לכבוש, וחוץ מזה שהחמצתי את הפנדל, אני מודה שרציתי תיקו וגם כתבתי את זה. הכותרת של הפוסט הקודם אמרה 'לא לנצח ברמה"ש', ואני עומד מאחוריה במאה אחוז גם עכשיו.

  כתבתי לא לנצח, אבל לא כתבתי להפסיד. בסה"כ רציתי נקודה, ועל רקע מה שהיה היום מתברר שנקודה היתה זהב. היא היתה בהישג רגל 2 דקות לסיום, אבל הרגל לא ידעה להיות מסיימת. אז נשארנו עם חרא הרגשה ועם כולם שמקללים את כולם. מי שחושב שיש לי חלק בהפסד או ושגם לי מגיע להיות בתוך שורת הנידונים למוות – אני מקבל את הדין. תקללו אותי כמה שאתם רוצים.

  ועדיין אני אומר – ואף על פי כן נוע תנוע. היו צריכים היום תיקו, לא ניצחון. לא מצטער לרגע על מה שכתבתי.

 12. אורדון הגיב:

  אלונקה איש מתוסכל ואומלל. עומד דקה 5 ומתחיל לצרוח על רביבו שהוא אפס, על חסן זבל ושעה צועק דטורו הומו ,לא מחליף תקליט שעה
  איש זבל
  אם לא שלמה מן אתה הייתה חוטף מכות רצח מארהלה שהתנפל עליך.
  אלונקה באמת שנמאס לשמוע אותך , לא שוכחים איך קיללת את קרלוס בוינטר
  אתה לא אוהד אתה חרייאט של אוהד שמוטב תשב בבית ואל תבוא יותר
  אף אחד במגרש לא סובל אותך ולא את הצעקות שלך, אתה גורם חרא של אוירה בקהל וזה בזמן שהקבוצה יכולה לכבוש וצריכה עידוד
  אם אתה אוהד אמיתי תצעק דברי עידוד הבעיה שהפה שלך עובד כמו ג'ורה וחושב כמו גו'רה אולי בגלל שאתה בן אדם של ג'ורא
  תשב בבית ואל תבוא וננשום לרוחה מבהמה כמוך
  חוצ מזה היה קקה של משחק . אני מתחיל לפחד שלא יעלו

 13. חובב הגיב:

  הסירחון בא מהראש – יובל לא עושה את מה שכולם רואים ומעיף את דאטורו לספסל. עדיף לראות אחרים מחמיצים מאשר את הסמרטוט הזה. וקרלוס? נעלם. מתייבש לו על הספסל. אם יש מישהוא עם נשמה ואיכתיות זה קרלוס אבל יובל בשלו – וככה גם התוצאות.

  ועוד משהוא קטן – אחרי זוועתון כמו היום אפשר יהיה להחליף יציעים עם באר שבע כי קהל חדש שלנו לא יבוא לראות כאלו נפלים.

 14. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  יובל וקוריס אתם פושעים בדיוק כמו החבר שיושב במעצר
  המקום שלכם איתו

 15. מה יהיה הגיב:

  חוץ מסוארז ורפי כהן כולם היו זוועה במשחק.
  יורדים רק על דאטורו שהוא פח אשפה אבל שוכחים את כל אלה שמאחוריו שלא פוגעים. קובי חסן אני לא יודע מה עושה על המגרש, קובי מוסה לא מסוגל להרים כמו בנאדם, מור גולן ורביבו רצים במגרש סתם ולא תורמים כלום, אלי לוי גם היה אפס . הקבוצה לא הוכנה כמו שצריך למשחק או שפתאום היא נהייתה חולה בסף שבירה נמוך ולא מסוגלת לתפקד אחרי שהיא סופגת גול

 16. הנביא חזר הגיב:

  תזכרו מה שאני כותב
  1971 מכבי יפו בבלומפילד
  1993 הפועל אשדוד במכתש
  2009 עירוני רמת השרון במאפית בדש

 17. זוועתון ברמת שרון הגיב:

  כשהאוהדים רבים בניהם ביציע והולכים מכות מה רוצים מהשחקנים בדשא? כשהם צריכים לשמוע קללות במקום שיעודדו אותם אז מה הפלא ששחקנים מפסיקים לתפקד ומשחקים בלי חשק ? תסלחו לי אבל במקום לתמוך בקהבוצה אוהדים מקללים בצעקות שחקנים שהם זבל, זה לא אוירה של כדורגל ולא אוירה שמתאימה להפועל רמת גן.

 18. ג הגיב:

  קוריס אתה בעל בית תתחיל לעשות סדר בקבוצה שלך אחרת כל מה שהשקעת ובנית ילך לעזעזל. לא סתם אתה מלווה כספים וחי בצמצום , משקיע את כל הכוחות בשביל שיבואו חבורת הזבל על המגרש וירקו לך ולכולנו בפרצוף. אני כבר שנים ארוכות אוהד הפועל ר-ג וטעמתי לא מעט הפסדים אבל זה הפעם הראשונה שאני מודה שהתבישתי להיות אוהד של הקבוצה הזו. אם לא יהיה שיפור רציני אני מפסיק לבוא , אני נשמע אולי מאיים אבל אני בא לכדורגל בשביל להנות ולא בשביל לסבול. מצדי אני נותן את המינוי לאוהד אחר . בשביל מה יש שבתות אןם לא לנסוע עם המשפחה לטייל, למה אני צריך לבוא למכתש או למשחקים בחוץ ולראות משחק שכונה? את זה אני יכול לראות בבית ספר ליד הבית שלי כל יום שישי ותאמין לי שלפחות במגרש בשכונה נהנים יותר

 19. הנביא חזר הגיב:

  לפי איך שאנחנו נראים באר שבע תופרים אותנו 0-4 במכתש

 20. ר-ג זה מחלה הגיב:

  השחקנים יורקים לנו בפרצוף.
  אין לי הגדרה אחרת.

  פרייר כל מי שעזב היום עבודה והפסיד כסף בשביל לראות את הזבל הזה.

  אבל בסדר, נדפקים פעם אחת, לא תהיה פעם נוספת.

  נראה אותכם בחוץ שיבואו רק 10 אוהדים לראות אותכם.

 21. לא תופס את זה הגיב:

  איך יכול להיות שקובי חסן משפיט את דומב
  איך יכול להיות שאלי לוי מנהל מחצית וכל כדור שוער מגן בלם עובר דרכו
  איך יכול להיות שילדים שהיו במשחק יגיעו למכתש אם ההפסד שקוף
  איך יכול להיות ש100 אורדונים לא התרגשו מהחמצת פנדל שהיה צפוי
  איך יכול להיות שקוריס ישתוק על הכיפה אדומה שארגנו לו
  איך יכול להיות שאוהדים וותיקים יחזרו למכתש
  איך יכול להיות שנגיע לליגה ארצית במקום לליגת על

 22. אידיוט מי שנוסע למשחקי חוץ הגיב:

  מי מקנה מינוי כבר שכח את הכסף. משחקי חוץ? לא אני – עד כאן. אפילו אם יהיה משחק חוץ בוינטר לא יראו אותי.

 23. וויצמן-יער הגיב:

  צריך לראות כמה אנשים בנתניה הימרו על נצחון של רמת השרון – כולם חברים של חסן…

 24. דממה במכתש הגיב:

  אני קורא לחרם מעודדים. בוא נראה מה יעשו הזבלים בלי עידוד משחק אחד. אני ממליץ לבוא בשחור להראות שאנחנו מתים מבושה. ❗

 25. יובל לא נעים הגיב:

  ואני אומר שהכל מתחיל ונגמר במאמן.
  לא ידע להוריד אותם לקרקע אחרי שהצליחו לחבר 3 מסירות רצוף נגד רעננה.
  לא ידע להכניס להם את חשיבות המשחק שעל הנייר נראה קל (אחרי השוד בב"ש והבונקר אחריו).
  לא ידע להגיב בחילופים אחרי הפיגור.
  מאמן מוגבל מקצועית שחי על צרחות הסטריות, ריבים עם שופטים, חילופי קללות עם קהלים. אפס חסר מושג בסיסי ביסודות הכדורגל. רק יודע לרדת לבונקרים אחרי גניבות גול.
  אם והדגש על אם, נעלה זה יהיה למרות המאמן המוגבל הזה. מקובע על ההרכב ועל בועט הקרנות והפנדלים בלי לשנות. מקובע !
  איך שזה נראה – תוך 4-5 מחזורים אנחנו מקום 6.
  תגזרו ותשמרו.

 26. הנקודות האבודות הגיב:

  קובי חסן – שתי החמצות פנדל = 2 נקודות
  אלי לוי – החמצה אחת = 2 נקודות

  סה"כ 4 נקודות

  עוד נחזור אליהן…

 27. לכל המיואשים הגיב:

  לפני כמה ימים היללנו את הקבוצה אחרי תצוגה התקפית נהדרת במכתש נגד רעננה. אז נגד רמה"ש הכדורים לא נכנסו למרות שהגענו למספיק מצבים של 100%. מה אתם רגילים כאוהדי הפועל ר"ג לראות נצחונות חוץ כל העונות ?
  מתי ידענו בכלל להביא נקודות בחוץ ? מאזן החוץ שלנו מחוץ למכתש העונה הוא הטוב ביותר ב-20 שנה האחרונות (לא כולל ליגה א') אז תרדו לקרקע ותחזרו להאמין ולהיות גאים בכך שהקבוצה שלנו בפער של +9 על המקום שממנו לא עולים (מקום 6 מבחינתי זה לא עולים).

 28. חוזר ואומר שמפסידים בטוח לרמ"הש הגיב:

  אמרתי לכם אמרתי לכם אמרתי לכם
  תקראו בפוסט הקודם מה שכתבתי: בושה וחרפה

 29. אוהד הגיב:

  לא אכפת לי שיפסידו מדי פעם אבל שלא יעשו מאתנו צחוק. זה מתחיל מהראש ויורד עד למטה. לא יודע מה קוריס אמר להם לפני המשחק ולא מענין אותי מה היו ההוראות של יובל . בשורה התחתונה זה נגמר רע מאד, במגרש זה נראה קטסטרופה. עדיף שלא תגיעו למשחק ותקבלו הפסד טכני אבל לעשות בושות כאלה לא אני ולא אף אוהד מוכנים נהיה לקבל פעם נוספת . זה מסר שמיועד לשחקנים – אם תמשיכו ככה ועוד שני משחקים יגיעו 100 איש למכתש, לא יהיה עידוד לא תופים ולא קונפטי ואם תנצחו לא יהיה לכם אל מי לרוץ בסוף.

 30. משפט שדה לפני חקירה הגיב:

  דורה צדק כשהיה הראשון להתריע על שחקן פותח רגליים,בכך הוא מנע עונש קבוצתי.
  אם לקוריס יש שכל שיעשה כמוהו לפני הבומבה

 31. לוח המשחקים הגיב:

  מחזור 23 – 14.3.09
  הפועל עכו – קרית-אתא
  הפועל רמת גן – הפועל באר שבע
  הפועל רעננה – הפועל חיפה
  מכבי אחי נצרת – מכבי הרצליה
  הפועל כפר סבא – בני לוד
  הפועל ירושלים – עירוני רמה"ש

  מחזור 24 – 21.3.09
  קרית-אתא – עירוני רמה"ש
  בני לוד – הפועל ירושלים
  מכבי הרצליה – הפועל כפר סבא
  הפועל חיפה – מכבי אחי נצרת
  הפועל באר שבע – הפועל רעננה
  הפועל עכו – הפועל רמת גן

  מחזור 25 – 4.4.09
  הפועל רמת גן – קרית-אתא
  הפועל רעננה – הפועל עכו
  מכבי אחי נצרת – הפועל באר שבע
  הפועל כפר סבא – הפועל חיפה
  הפועל ירושלים – מכבי הרצליה
  עירוני רמה"ש – בני לוד

  מחזור 26 – 11.4.09
  קרית-אתא – בני לוד
  מכבי הרצליה – עירוני רמה"ש
  הפועל חיפה – הפועל ירושלים
  הפועל באר שבע – הפועל כפר סבא
  הפועל עכו – מכבי אחי נצרת
  הפועל רמת גן – הפועל רעננה

  מחזור 27 – 18.4.09
  הפועל רעננה – קרית-אתא
  מכבי אחי נצרת – הפועל רמת גן
  הפועל כפר סבא – הפועל עכו
  הפועל ירושלים – הפועל באר שבע
  עירוני רמה"ש – הפועל חיפה
  בני לוד – מכבי הרצליה

  מחזור 28 – 25.4.09
  קרית-אתא – מכבי הרצליה
  הפועל חיפה – בני לוד
  הפועל באר שבע – עירוני רמה"ש
  הפועל עכו – הפועל ירושלים
  הפועל רמת גן – הפועל כפר סבא
  הפועל רעננה – מכבי אחי נצרת

  מחזור 29 – 2.5.09
  מכבי אחי נצרת – קרית-אתא
  הפועל כפר סבא – הפועל רעננה
  הפועל ירושלים – הפועל רמת גן
  עירוני רמה"ש – הפועל עכו
  בני לוד – הפועל באר שבע
  מכבי הרצליה – הפועל חיפה

  מחזור 30 – 9.5.09
  הפועל חיפה – קרית-אתא
  הפועל באר שבע – מכבי הרצליה
  הפועל עכו – בני לוד
  הפועל רמת גן – עירוני רמה"ש
  הפועל רעננה – הפועל ירושלים
  מכבי אחי נצרת – הפועל כפר סבא

  מחזור 31 – 16.5.09
  קרית-אתא – הפועל כפר סבא
  הפועל ירושלים – מכבי אחי נצרת
  עירוני רמה"ש – הפועל רעננה
  בני לוד – הפועל רמת גן
  מכבי הרצליה – הפועל עכו
  הפועל חיפה – הפועל באר שבע

  מחזור 32 – 23.5.09
  הפועל באר שבע – קרית-אתא
  הפועל עכו – הפועל חיפה
  הפועל רמת גן – מכבי הרצליה
  הפועל רעננה – בני לוד
  מכבי אחי נצרת – עירוני רמה"ש
  הפועל כפר סבא – הפועל ירושלים

  מחזור 33 – 30.5.09
  קרית-אתא – הפועל ירושלים
  עירוני רמה"ש – הפועל כפר סבא
  בני לוד – מכבי אחי נצרת
  מכבי הרצליה – הפועל רעננה
  הפועל חיפה – הפועל רמת גן
  הפועל באר שבע – הפועל עכו

 32. וואוו וואוו הגיב:

  אין בושה לשחקנים האלה.
  כנראה שלא נעלה השנה

 33. צחי ר. הגיב:

  ביזיתם אותנו חבורה של אפסים בכחול
  אויי לעיניים שככה רואות שיחקתם נגד קבוצה שכונתית שלא מסוגלת לחבר שני פסים
  היום ניראתם כמו אוסף של מאנייקים שמוכרים משחקים
  את רמת גן לקח שנים לבנות שוב
  היום הצלחתם להחזיר אותנו ב90 דקות יותר מ30 שנה אחורה
  חבורה של מוכרי משחקים עלובה

 34. אחר כך מתפלאים הגיב:

  איפה האוהדים שנעלמים ממשחק למשחק ?
  מאז שמונתה ההנהלה הנוכחית אוהדי הפועל רמת גן מיתדללים לאיטם ביציעי המכתש ומרות ה"הצלחות"כביכול הקהל נעלם.
  אין מחילה וסליחה על דרך מעוותת ששונה מדרכי אוהדי הספורט
  את הקומבינות תשאירו לעצמכם ואל תתפלאו שהקהל הכי מסור שיש עוזב את היציעים.

  את סיפורי המעשיות תשאירו במירפסת כי עלינו זה לא עובד.

 35. אוהד אכפתי הגיב:

  אתם אנשים מגעילים במקום לעודד תקבוצה מי שהיה במשחק היה צריך להיגמר 5-1 לרמת גן מה יובל או קוריס אשמים שקובי מחטיא פנדל דאטורו לבד מול קורצקי אבל אתם סתם אוההדי הצלחות שאחרי הפסד אחד מדברים כמו ה!מואים 👿 👿 👿

 36. לאוהד אכפתי הגיב:

  תתעלם משני אוהדים שמתים שהקבוצה תיכשל ותתרסק.
  השאר מתוסכלים בצדק שלא מצליחים לנצח קבוצה חלשה כמו רמה"ש
  ולא משנה שהגענו למצבים.

 37. לאיכפתי הגיב:

  אנחנו אולי מגעילים ורעים אבל אתה בטוח עיוור לקומבינה שנרקמה לך מול העיניים
  אפילו הקומץ כבר השתתק

 38. פופאי מכתש הגיב:

  חברה אני כבר לא יודע מה להגיד הרי הכתובת היתה על הקיר הרי נולדנו לסבול מה השתגעתם שהסטטיסטיקה של הסבל שלנו תשתנה ונראה פתאום 12 נקודות פור ממקום 6 אין דבר כזה הרי נולדנו לסבול אני רק מקווה שההפסד הזה לא יהפוך לכדור שלג כי אם הפער ממקום 6 ימשיך לרדת אז אוי ואבוי לנו

 39. ל-אוהד האכפתי למעלה הגיב:

  אז ככה…
  קוריס לא אשם אבל יובל כן.
  יובל הוא זה שנתן לקובי לבעוט פנדל כשכל היציע ידע שמהבעיטה הזאת לא יצא מיץ. יובל הוא זה שמקובע על קובי ולא ראה מה שכל אחד ביציע ראה שמקובי לא נראה גול גם בעוד מיליון שנה ואפילו לא בפנדל, בטח לא ברמת השרון מול המאמן שגידל אותו ויודע להיכן קובי בועט בעיניים עצומות.
  יובל הוא זה שאשם שדאטורו מחמיץ ממטר כי דאטורו מחמיץ ממטר וחצי כבר שנה וחצי בערך ויובל הוא זה שמקובע על דאוטורו ואפילו לא נותן צ'אנס לאחרים גם כן להחמיץ קצת. מה יובל לא יודע שדאוטורו כבר בן 40 לפחות ובגילו המופלג כבר קשה לו להזרים במהירות דם מהראש לרגל ובחזרה כדי לבצא פעולות פשוטות.
  יובל הוא זה שאשם שכל משחק יש יותר מעשר החמצות כי הוא לא עושה שום שינוי, לא מרענן שום מחשבה, כך שלשחקנים אין שום סיבה לעשות משהו אחר כי כנראה מרוצים מהם והם בפשטות ממשיכים בשלהם.
  יובל הוא זה שאשם שאנחנו אוהדי הצלחות כי הוא כל הזמן אומר, שוב פעם, שיש לו את הקבוצה הכי טובה ומהקבוצה הכי טובה אנחנו מצפים למשחקים הכי טובים ולא לבושות שראינו היום.
  יובל הוא זה שאשם שכבר הרבה זמן אנחנו לא רואים הרמות מוצלחות מהקרן או מהצדדים. כל כך קשה לו לאמן אותם בזה שוב ושוב, ושוב.
  יובל הוא זה שאשם היום בחלופים שלא תאמו את מה שהיה צריך לעשות במגרש.
  אולי אלונקה היה היחיד שראה מאוד מוקדם את האפסות של ההומואים על הדשא.
  אה כן, קוריס גם אשם שהוא רואה הכל כמו כולנו והוא ממשיך לתת ליובל גיבוי וגם הוא משתחץ על הקבוצה הכי טובה. הוא גם מבין בכדורגל כך שאין לו את הפריבילגיה שיש אולי לבעל הבית המוזר של הפועל חיפה או למנהלים ההזויים של הצהובים מת"א. כאחד שמבין בכדורגל אנחנו מצפים ממנו להפעלת הראש כשצריך, כולל התערבות בענייני המאמן.
  היו הרבה ביציע שאמרו שהיתה מכירה. אם היתה מכירה אז זה לא נורא שכן לפחות למועדון יצא מזה משהו. כסף או קשרים לעתיד. הבעייה היא שכולם יגידו שמה פתאום מכירה ואז המצב עוד יותר גרוע שכן אם אין מכירה אז מה הסיבה למה שראינו היום במגרש.
  רק חסר ליובל, לקוריס, לשחקנים ולכולנו שבסוף לא נעלה שכן אז יש פחד שתפרוץ מלחמת עולם.

 40. מחאת אוהדים הגיב:

  נכון,היו החמצות מסמרי שיער,מרטו לנו אותם
  דקה 5 העידוד של הנאיבים באוהדים שעודדו בעילוט הסתכלו אחד לשני בעיניים,עבודה בעיניים?מה קורה פה,זו הקבוצה שראינו מול חיפה,באר שבע ורעננה
  ביזו אותנו!
  צחי,את הדגלים והתוף והעידוד תתחילו רק במחצית שנייה לאות מחאה וגם בתנאי -עלינו לא יעבדו יותר בעיניים.
  נעלה בכל מקרה-רמת השרון וקרית אתא ועוד כמה תיקו יסדרו להם פרמיית עלייה.
  לוי וחסן ושותפיהם ,אותנו לא משפילים יותר.

 41. רוברט פלנט הגיב:

  לא ניצחו כמבוקש בפוסט הזה…טעות בגישה הספורטיבית שיתכן והיתה לה השפעה עקיפה / רוחנית על המתרחש.

  הקטע עם דטורו לא הגיוני ולא מקצועי. אצלי שחקן כזה יושב על ספסל. חד וחלק. עלאק עושה "מהומות" בהגנת היריב. גם ההחלטה על חסן כבועט. הריטואל הזה חוזר על עצמו כבר שנה שניה. אנחנו כאוהדים מצפים מהמאמן להפעיל שיקולים מקצועיים. כל האוהדים מבינים ששיקולים כאלה אין כאן. אז מה מתפלאים על אמון האוהדים?

  לגבי האלונקה – הקטע של לקלל שחקנים מהקבוצה – להקיא. פשוט איכס. די! אתמול גם נגעלתי מהקללות על הקוון. דטורו היה באופסייד ב – 2 השריקות. מה לעשות – אני הסתכלתי על דטורו ב – 2 הפעמים האלה ותוך כדי אמרתי לו "צא מהאופסייד" והוא לא הקשיב. חוסר אינטיליגנציה. הקוון הרים דגל בצדק. מסכן מה שהוא חטף. גועל נפש הזה לראות איך אנחנו כאוהדי הפועל ר"ג יורדים לרמה הזו הנהוגה ביציעים אחרים. מדכא. לא מתאים.

  לעולם לא תצעדי לבד במכתש – הפועל ר"ג

 42. בני הגיב:

  האיש הכי מגעיל מהאוהדים זה אלונקה. כשהיה צועק פעם אלונקה אלונקה זה היה מצחיק את כולנו אבל הפסיק להצחיק כשהוא מקלל באופן גס במיוחד שחקנים שכל פשעם שלא מסרו טוב, זה קורה בכל קבוצה גדולה בעולם אבל אלונקה רוצה להוציא להורג שחקנים כאלה. אלונקה יוצר אוירה לא טובה בקהל, אנשים מתחילים להתעצבן מהצעקות שלו ומתחילה קארמה רעה בטריבונה. צריך בכניסה להצמיד לו מחסום לפה ולהוריד לו רק במחצית בשביל שיוכל לאכול נקניקיה מסריחה בפיתה , איש מגעיל ומאוס

 43. חבל לי על קוריס הגיב:

  הוא לוקח כסף בכל מיני מקומות הזויים ומכל מיני אנשים אפלים ומשקיע את כל כספו בקבוצה ששחקניה עובדים עליו בעיניים.
  אפילו באתר אינטרנט הוא נכשל המסכן
  האם לזה התכוונת קוריס ?

 44. נגד רמת השרון מפסידים בטוח הגיב:

  תכנסו לקרוא מה כתבתי בפוסט הקודם

 45. ל-נגד רמת השרון מפסידים בטוח הגיב:

  כל הכבוד על הראייה ארוכת הטווח וההבנה האסטרטגית/טקטית שהפגנת – אין כמוך.
  חבל רק שאתה כותב הרבה הודעות עם הרבה "נבואות" שללא ספק אחת מהן מתגשמת בסוף. בטח יש לך גם נבואה על נצחון ועוד אחת על תיקו.
  כאמור – אין כמוך!

 46. קבר אלמוני הגיב:

  כנסו לשיר שבדיוק מתאים למצב האוהדים שלנו

 47. דאטורו הפארטיה הגיב:

  כל המשחק הוא בנבדל כי הוא שמן ולא מצליח לחזור
  ושהוא כבר מקבל כדור או שלוקחים לו אותו או שהוא מביא וואחד בושידו לפרצוף של המגן ואתמול התור של קורצקי היה לבושידו
  והדבר הכי אומלל אצל דאטורו שאם הוא מקבל כדור מול שוער חחחחחחחחחח
  הוא כמובן יבעט עליו כדי למכור תמשחק לווינר חחחחחחחחחחחח
  כי הנרקומן לימד אותו

 48. אלי הגיב:

  היה ברור שמכל החישובים נפסיד את המשחק צריך לחשוב רק על ניצחון במיוחד במשחק סתם הפסדנו 3 נקודות , נקוה שלא נקבל בראש ביום שישי

 49. צחי רקנטי הגיב:

  כמה דברים:
  1. זה גועל נפש לדבר על כל תוצאה חוץ מנצחון. לעסוק בחישובים של מה כדאי זו עבירה שלא רחוקה ממכירת משחק.
  2. הקבוצה נראתה כמו עדר במשחק והנפיקה משחק באמת גרוע. אוקיי, הם ייצאו מזה כי יש להם הרבה יותר מה לתת.
  3. מטרידות אותי בעיות יותר עמוקות מאשר משחק חד פעמי:
  – מה מתקדם עם המכתש לקראת השנה הבאה?
  – איך יכול להיות ששחקן הרכב שבאופן הכי ברור לא פוגע ממטר הוא באנקר בהרכב – דאטורו פשוט מדהים כמה אפס בן אדם יכול להיות. אני לא בן אדם מתלהם אבל האפסיות הזו מביאה לי קריזה
  4. אם התחילו לריב אוהדים בניהם זה לא לעניין – צריך לדחוף את הקבוצה!!!

 50. ל-צחי רקנטי, סעיף 4 שלך הגיב:

  צריך להזהר, אנחנו על פי תהום וכל דחיפה קטנה עלולה להעיף אותנו למטה. כמו שפעם אמר ראש ממשלה בשם לוי אשכול: "בשנה שעברה היינו על פי תהום והשנה עשינו צעד ג-ד-ו-ל קדימה" (רוח הדברים לפחות).

 51. איתן הגיב:

  איזה נאיבים אנחנו,במקום לתת ביס לרמת השרון אכלנו נקניקיה

  למרות כל הספקולציות והעדפות למיניהן לא לקחנו בחשבון הפסד
  ועוד איזה הפסד-מפלה רבתית של כל הסגל ששיחק
  כאילו כל אחד נידבק מהשני ברבע שעה ראשונה במחלת הלוזריות,במחצית הסתכלנו אחד לשני בעיניים
  והתחושה כבר היתה שגול שיויון לא ניראה ולא רק בגלל הליימן שתיסכל,אם אריק וצאפי האופטימיים תופסים תמצח כלא מבינים,וצחי מרשה לעצמו לצאת במשך החצי הראשון לקיוסק,ההרגשה מתחדדדת ,הנאחסיות
  התלבשה עלינו
  בדיבורים ותוכניות אנחנו אלופים,מי סופר את רמת השרון אחרי יכולת משכנעת מול רעננה?
  אבל זו כנראה המציאות שלנו העונה,כל פעם שנידמה לנו שרמת גן מתחפשת למנצסטר אנחנו אוכלים אותה
  לפנים,בדיוק כמו מחזור 8 מול האחים בעילוט
  שם לפחות הם עלו עלינו ב 2 דרגות וההפסד הפך לניצחון רוח האוהדים,סלחנו וקיבלנו בהבנה.
  ומה אתמול?מול קיקיוני הליגה,קבוצה עם רבע תקציב ומאפיית שדה מנוחסת מעונה שעברה ,קיבלנו בראש
  והתבישנו -בפני עצמנו וחברינו שמסטלבטים עלינו ,לוזרים כימים ימימה -רבע בלומפילד אתמול ,יוצאי המכתש
  לדורותם נזכרו בחלומות שהתנפצו להם עונה אחר עונה עד שנמאס להם מקלדרונים וסורינובים או בינימינים.
  למזלנו יושב בראש אוהד שרוף שלקח כמונו את הבושה לעונשים הכי מתאימים לכדורגלנים-הכיס,אין פראירים
  ממועצת פועלים שתמכרו להם תירוצים וחרטות לתפארת הכדורגל בישראל.
  למה רק תמירי רפי מור אוחנה וצאקנה לקחו ללב,והראש היה באדמה?
  אנחנו העונה עולים למרות הכל,ווינר או שידור ישיר או פציעות חס וחלילה ,קוריס וארקין למדו את הלקח.
  יובל התעורר מישיבה מובטלת החל בדקה ה 75 לערך,אופוריה,מנצסטר רמת גן,מינימום פרגוסון.
  יום שישי,שירקו דם ושיפשופי גליצים לדשא,תעלו עם אבוטבול וצאקנה ותושיב את לוי דאטורו וחסן בטריבונה,קרוב אלינו
  שיסתכלו לנו בעיניים,לא שיזיז להם -שנראה איך הם אוכלים הלב לעיני 3000 צופים אוהבי ספורט נאיבים.
  למרות אתמול ,נשארנו אופטימיים , כי אף בן זונה יעצור אותנו מליגת על בעונה הבאה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s