מפגש קוריס

ספיחים ממפגש האוהדים * נושא שחקני הבית: קוריס טוען כי מחלקת הנוער נהרסה מהיסוד לפני כמה שנים * עינב חזנוולד מגיב לדברים שנאמרו עליו ויורה לכיוונו של יובל נעים 

 

ילדים של המכתש. איפה הם יהיו בעוד עשר שנים? 

אני חוזר כמה ימים אחורה, לעוד כמה אנקדוטות מעניינות ממפגש הקבוצה עם האוהדים. הגעתי למכתש כ-20 דקות לפני תחילת הפגישה. היה מאוד נחמד לראות במגרש את ילדי בית הספר לכדורגל מתאמנים. מהיציע עקבו כמה הורים גאים. מי מהילדים יתפתח להיות דנישבסקי, חרזי או שפלר? 

במהלך המפגש נשאל ירון קוריס מספר פעמים על בעיית שחקני הבית בקבוצה הבוגרת. תשובותיו וסיפוריו לא היו מעודדים. בשורה התחתונה, כמו שזה נראה, תמיר בן-עמי ייאלץ למשוך עוד כמה שנים כדי לשמור על הגחלת. הנה מה שאמר קוריס: "אני רוצה לשתף שחקני נוער, אבל צריכים להבין שאין מספיק שחקנים ברמה… בשנים שקדמו להגעתי לקבוצה, מה שעשו במחלקת הנוער זה שהרסו אותה מהיסוד, עשו דברים בלי לחשוב". 

עוד סיפר כי הצעירים רז אבידן ואלון טל צורפו בשנה שעברה למחנה האימונים בגרמניה לפי דרישתו. "אמרתי שגם אם זה יבוא על חשבון של עוד שחקן, אנחנו לוקחים אותם לגרמניה גם בשביל שיראו". הוא גילה כי במהלך שהותו הקצרה במחנה, החתים את כל שחקני הקבוצה על חוזי בקרה תקציבית. זה לקח בקושי רבע שעה, סיפר קוריס, אנשים באו וחתמו אפילו בלי להבין על מה, אמרו שהם מאמינים לי ואין להם בעיה. רק שחקן אחד סירב, אמר שהוא לא חותם בלי הסוכן שלו. היה זה אחד משחקני הנוער. קוריס סירב לגלות מי מהם. 

על עידן נעים: לפני שלוש שנים, מספר קוריס, הוא ויובל נעים נפגשו עם השחקן ועם אמו בקניון גבעתיים, כדי לסכם על המשך דרכו בקבוצה לטווח ארוך. קוריס מספר כי שאל את עידן איזו משכורת תגרום לו להיות מרוצה, כשמדובר על משכורת חייל. עידן נעים חשב קצת וענה: אלפיים שקל בחודש. קוריס ענה: לא אתן לך אלפיים שקל, אלא 4,000 שקל. לעידן הובטח כי לא יקבל את הסכום רק לעשרה חודשי העונה, אלא ל-12 חודשים למשך שלוש שנים, ולאחר שחרורו מהצבא אף יקבל מענק של מאה אלף שקל. האמא חשבה קצת ושאלה: מה פה הקאץ'? יובל נעים ענה לה: אין פה קאץ'. האמא לא הבינה מאיפה נפלה ההצעה הנדיבה והחליטה שהיא רוצה לחשוב. היא צלצלה לדודו דהאן, שאמר לה להביא אליו את הילד והוא ידאג להוציא אותו לאירופה. האמא שמעה אירופה, ופוצצה את הסיפור עם הפועל ר"ג. קוריס מספר שלפני כמה ימים פגש את עידן נעים ברחוב, עם גבס ביד, ושוחח איתו כמה דקות. עידן נראה קצת מדוכדך. כזכור, באמצע העונה עבר מהכח עמידר לבית"ר שמשון ת"א מהארצית, וגם בה לא הצליח להפוך לשחקן הרכב לגיטימי. אם היה נענה להצעת הפועל ר"ג, היה מרוויח פי ארבעה ממה שביקש ואולי היה מתפתח לשחקן. 

על עומר רפס: אביו של השחקן, אריה (לדברי קוריס, איש נשמה עם לב זהב), התחנן להוציא אותו מהפועל ר"ג ולהעביר אותו להכח. לדברי קוריס, הוא לא יתפלא אם יתברר שאריה רפס אף שילם להכח כדי שיקחו את הבן שלו. 

קוריס אמר, כי לא יחזיק בכוח אף שחקן שלא רוצה ללבוש את מדי הפועל ר"ג. "היו הרבה שחקנים שעזבו כי הם וההורים שלהם היו בטוחים שהם הולכים להיות כוכבים גדולים, ובסוף לא יצא כלום מאף אחד". מצד שני, קוריס לא יחזיר למועדון שחקן שעזב ומבקש לשוב: "מי שלא נאה לו ללבוש את המדים של הפועל ר"ג, לא יוכל לחזור לפה, ותאמינו לי יש שחקנים שהתחננו לחזור ולא הסכמתי. הם לא יהיו כאן יותר". 

ובאותו הקשר, בתשובה לשאלה מהו החלום הגדול שלך, אמר קוריס: "לפעמים אני חולם בלילה שאני קם בבוקר ונוסע לנתב"ג לקבל את פניהם של מסי ורונאלדו. הם באים אליי ואומרים שהם רוצים מאוד ללבוש בשנה הקרובה את החולצה של הפועל ר"ג". 

עינב חזנוולד מגיב לדברי קוריס 

ועוד מאותו מפגש. בפוסט הקודם צוטט קוריס, כי בקבוצת הוותיקים אומרים על ירון בר-לב דברים קשים. קוריס: "אני שמעתי דברים מאוד קשים על בר-לב מצד אנשים בוותיקים, אנשים שהלכו איתו יד ביד… תתקשר לעינב חזנוולד, מבכירי הוותיקים, אני לא רוצה להראות את הס.מ.ס ששלח לי כי זה צנעת הפרט… תשאל אותו איזה דברים הוא אמר לי בטלפון על ירון בר-לב. תבדוק עם עינב, או תדבר עם אפי צפריר, מה דעתם על מה שעשה ירון בר-לב השנה. אני יכול לצטט לך משפט שעינב אמר לי: בושה וחרפה מה שירון בר-לב עשה, ואם הוא יעשה את התרגילים שלו, אני אפוצץ את קבוצת הוותיקים. אני מצטט את עינב מילה במילה".

בעקבות זאת ביקש חזנוולד למסור את גרסתו. הרי התגובה ששלח לי: 

עינב חזנוולד: "שלא כהרגלי ולאור ההתפתחויות האחרונות, בהן שורבב גם שמי, אני רוצה להגיב בכמה נושאים על סדר היום.

משחק הוותיקים במכתש: בשבוע שעבר שהיתי בגרמניה ולאחר שעלתה בעיית שיתופו/אי שיתופו של שחר כדורי במשחק לזכרו של מאיר בר-ציון, התבקשתי ליצור קשר עם קוריס ולנסות להגיע לפיתרון הבעיה.

שלחתי מיד ס.מ.ס (וכאן אני מאשר לכל מי שיראה לנכון להציגו ולפרסם את תוכנו, אין כאן כל בעיה מבחינתי) ונעניתי מצד קוריס בס.מ.ס חוזר ובשיחת טלפון של כחצי שעה, שהתנהלה ברוח טובה. למען האמת, הרי שאני ראיתי את נושא שיתופו או אי שיתופו של שחר במשחק בצורה שונה מכפי שראה זאת בר-לב, וזו אחת הפעמים הבודדות בשנים האחרונות בה התגלתה בינינו מחלוקת. בדרך כלל אנו תמימי דעים.

התנגדתי לביטול המשחק גם במחיר אי שיתופו של שחר (מסיבות השמורות עימי), אך בכל מקרה לא השמצתי את בר-לב ובוודאי לא איימתי "לפוצץ את קבוצת הוותיקים", כפי שצוטט בבלוג.

מותר לקוריס לשנוא את שחר כדורי מסיבותיו שלו, זה לגיטימי. לכל אדם יש מיליון אנשים שהוא אוהב ועשרה שהוא שונא, זו דרך העולם. כרגע קוריס הוא בעל הבית של הקבוצה והמפתחות למכתש נמצאים בכיסו. הדרך למשחק במכתש עוברת דרכו, נרצה או לא נרצה, וצריך למצוא את שביל הזהב גם במחיר של פשרות!

זה המקום להבהיר לקוריס פעם נוספת: רוב מוחלט של שחקני קבוצת הוותיקים אוהבים את הקבוצה הבוגרת, לא מחמיצים אף משחק בית של הקבוצה ומחזיקים אצבעות להצלחתה בכל מסגרת. זו האמת היחידה. עבורנו, לשחק במכתש זה שילוב של רגש אהבה וכבוד, זו תחושה של בית ואין לנו בית אחר!

קוריס ובר לב: אני אחד האנשים הבודדים, אם לא היחיד, במדינת "אורדונלנד", שנמצא בקשרי חברות הדוקים עם שתי הדמויות. בין שני האנשים אין שום תכונות אופי וקווי דמיון משותפים מלבד דבר אחד – אהבתם להפועל ר"ג. בעוצמת האהבה של שניהם אפשר להציף את המכתש. מסיבה זו ניסיתי מספר פעמים, ביוזמה אישית בלבד, לנסות לקיים סולחה ביניהם.

השילוב של שניהם יוצר את הנהלת הקבוצה הטובה ביותר שאפשר להעלות על הדעת. הנהלה שתפעל בשיטת "החוקר הטוב והחוקר הרע"… יכולות הניהול המוכחות של קוריס לצד יחסי האנוש וההשפעה הגדולה שיש לבר-לב על הקהל המיוחד של הפועל ר"ג, יכולים להביא את המועדון היקר הזה להצלחות אדירות, לשקט תעשייתי ולהיותה קבוצה בריאה לשנים ארוכות. השניים פשוט משלימים אחד את השני ואני אמשיך בנסיונותיי לפשר ביניהם עד להצלחה.

יובל נעים: אני שמח שלאחר שלושים שנות היכרות, בחר יובל לבשר לי כי אנחנו לא חברים. שלושים שנה של לכלוכים ודיבורים מאחורי גבי. אני יכול לבשר לו כי כבר לאחר האימון הראשון המשותף שלנו, בגיל 12, ידעתי כי אנו לא חברים.

ואם היו ביציעי המכתש קצת יותר חופש ביטוי וקצת פחות פחד, היה מגלה כי דורות רבים של שחקני עבר ואוהדים חשים גם הם תחושות זהות ואינם רואים את עצמם כחבריו.

הפועל ר"ג: המועדון היקר והמיוחד הזה, שמורת טבע בכדורגל הישראלי, חזק וגדול יותר מכל מי שהוזכר בכתבה ומרבים אחרים. הקבוצה הזו מלווה את כל חיינו ואנחנו מעיזים להחליף את כל הנקרה בדרכנו: מקומות עבודה, אשה, חברים וכו'. אותה אנו לא מעיזים ובעצם גם לא יכולים להחליף.

עבור אלפים הקבוצה הזו מהווה מקור לאהדה ולגאווה. הגענו לליגה של הגדולות באמת, ואנו בפני שנים גדולות ומרגשות.הקבוצה, שכבר היתה במצב של מוות קליני, חיה, נושמת, בועטת, ובעיקר נצחית.

צריך להתעלות מעל כל הסכסוכים והמחלוקות, מעל כל הריבים והאיומים, ולתרום כולנו, איש איש כיכולתו, להצלחתה. כולנו נצא נשכרים מכך, לכולנו מטרה אחת".

עד כאן דברי עינב.

חזנוולד. ינסה לפשר בין בר-לב לקוריס

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

26 תגובות על מפגש קוריס

 1. מיקי ר. הגיב:

  תודה.

 2. פופאי המכתש בגבעתיים הגיב:

  לא זזים מהמכתש לא זזים מהמכתש לא זזים מהמכתש לא זזים מהמכתש
  כולם מגיעים יום רביעי שעה 8 וחצי בבקר לבית משפט בוויצמן 1 תל אביב לדיון

 3. שאלה הגיב:

  שאלה לעינב -איפה שמעת את יובל אומר שהוא לא חבר שלך יותר?
  מאיפה אתה לוקח שהוא מלכלכך עלך מאחרי הגב?

 4. קשישא הגיב:

  בעיית שחקני הבית : מי שאשם זה ההנהלה הקודמת בראשות אלי כודרי אלי ניר ונחום ושניבסיקי, שנתנו למושחתים לנהל את מחלקת הנוער והעלימו עין ממה שקורה, יום אחד כשקמו בבבוקר התגלה שנעלמו מאות אלפי שקלים. מה עשו ,בחרו להשתיק ולא ללכת למשטרה, טייחו את הפרשה.
  שום דבר לא היה בראש שלהם באותם זמנים, רק רצו לקבל את הכסף על המכתש ולברוח .הזניחו מחלקת נוער המפוארת . זה התחיל ב-1998 ובמשך 6-7 שנים לא היה כלום במחלקה הזו , ילדים בני 14 שהיו קצת פוטנציאל לקחו הרגליים ברחו מפה לבני יהודה להפועל ת-א או לפ"ת. פושעים שנתנו להם כוח ביד והם בגדו במסורת והרסו כל חלקה טובה.
  בענין הותיקים. אני לא יודע מי צודק בויכוח הישן והמאוס בין הצדדים. נמאס לקרוא כל יום מי אמר ככה ומי אומר ככה, אם קוריס דבריו נאמנים לעשות שלום בית אדרבה שיקום ויעשה סוף סוף שלום ויפתור אותנו מכל התסבוכת . כל יום קמים בבוקר ושומעים ברדק חדש באגודה. אם הכל מתנהל טיפ טופ והקבוצה עולה ליגה בניהול יוצא מן הכלל איך זה שרמת התככים נשארה כמו בימי "הזוהר" שהיו בימי כל ההנהלות השכונה הקודמות , אם זה כדורי או אלי ניר או אחורה יותר לימי אבירי ?
  ולשלמה -מילה אחרונה. ביד שלך יש הרבה כוח, הכתבות שאתה מעלה יכולות לגרום נזק גדול לקבוצה ויכולות לעשות מצד שני דברים טובים . עוד לא הבנתי בעד מי אתה. פעם אחת אתה אנטי פעם אחרת כותב כמו אוהד אמיתי שאכפת לו. לפעמים אני שואל את עצמי מי מנהל את האגודה הזו קוריס בקומה 2 במכתש או שלמה מן בבלוג
  קוריס מנהל את הקבוצה ומעלה אותה לליגה בכירה ושלמה דואג להזכיר לכולם בכתבות שלא הכול ורוד בממלכת דנמרק . אם קוריס היה יורד מכס המלכות ועושה שלום עם שלמה , ירון בר לב וכדורי היה יכול להיות מלך על ממלכה מקסימה. להחזיר את בר לב לשיווק לתת לשלמה את האתר הרשמי שיעשה ממנה בונבניירה ותאמין לי אף אחד לא יעצור את הפועל ר"ג בליגה העל.
  צריך איחוד כוחות של כולם,רצון טוב של כל המעורבים "והנגועים" בדבר אחרת מלחמות היהודים ימשיכו בלי תועלת ואתם יודעים טוב מאוד מדוע חרב בית המקדש.
  לילה טוב ושנשמע רק בשורות טובות .

 5. מלחמת ערבים הגיב:

  אלעק מלחמות יהודים אתה קורה לזה
  פה כולם ערבים מהשטחים
  כי רק לערבים אין שכל בראש

 6. ושוב אדיר באתר הגיב:

  חבל שעסוקים במלחמות – כולם אנשים טובים.
  הגיע הזמן שלום ולא מלחמות – הפועל רמת גן תצליח רק ללא מלחמות

  הגיע הזמן לסולחה בין ברלב וקוריס ולהפך- והגיע הזמן שלא נזלזל ברוח הספורט כפי שקרה ב 4-0 , מעולם לא הלכתי במחצית מעולם אבא שלי לא ביקש ממני ללכת במחצית , מעולם לא התביישתי כפי שקרה ב 4-0 – הגיע הזמן להפסיק מלחמות ולהתעסק בלהיות ספורטאים רציניים ולא מזלזלים

 7. רותם הגיב:

  שחקן בית אחד בקבוצה…….זה אומר הכל לגבי העתיד.
  נכון שהכל ורוד ויש הצלחות ועם זה אי אפשר להתווכח.
  ההנהלה בראשות קוריס הצליחה וזאת עובדה.
  לצערנו יש כמה מכשולים שקוריס לא יודע להתמודד…..
  אם לא היה לו שגעון של כוח ופחד מהסביבה הוא לא היה צריך להתנגח עם כולם ולנסות להראות שהוא הכי חזק.
  קוריס זה מהסרט אף אחד לא רודף אותך וכולנו רוצים בטובת האימפריה.
  ירון בר לב איש יקר שעושה הכל בשביל טובת הקבוצה וגם אם הוא טועה אז זה לא בכוונה .
  שחר כדורי זה בכלל בדיחה מה שאתה כותב עליו, מה אתה מפחד ממנו שאתה כל הזמן מקניט אותו ?
  בכל מקום שדיברו איתו תמיד הוא נותן מחמאות לקבוצה .
  הוא הסמל שלנו ויחצ"ן מצויין להפועל ר"ג.
  ואם הייתה חכם הייתה מרוויח אותו לטובת האגודה.
  בקשר למחלקת נוער..עם אלי כהן הקבוצה התבססה על שחקני בית ולכן הקהל כל כך אהב לבוא למכתש , איך תהיה פה מחלקה טובה אם לא שינית כלום ????
  מומו אחראי על מחלקת נוער …..הרי אין לו מושג בחינוך ילדים אז מה הוא תורם ??
  ברשצקי הוא איש מצויין שיש לך במחלקה והוא דמות חינוכית ,אתה צריך עוד כאלה.
  ודבר אחרון קוריס…אוהדים לא תשיג אם תמשיך אתה והמאמן המחונך שלך לקלל ולזלזל בקהל,תפסיק להיות שחצן כי בלי הקהל אתם כלום ואתם תהרסו את המועדון.
  חבל שיש לך אופי כזה כי בניהול בגדול הצלחת אבל ההתנהגות הזאת תרדוף אותך ותפיל אותך כמו כלב בסוף.

 8. מצחיק הגיב:

  לשאול הקושיות.
  אחרי שקוריס אמר " אני שומע מה אומרים על ירון בר לב בקבוצת הותיקים אפילו עינב שלח לי SMS"
  הוסיף יובל – "והוא לא מהאנשים שלנו"
  עינב שלמד בתיכון קלעי יודע לקרוא בין השורות – האם גם אתה?
  אגב באותו שנתון היו עוד תלמידים ששיחקו בקבוצה.

  עינב בחור זהב

 9. מוכרי משחקים הגיב:

  הנה רשימת משחקים מכורים במחזוא האחרון של הליגה האנגלית:
  יוניטד עלתה עם הרכב שני וניצחה רק 0-1 קטן
  צ'לסי שיחקה בהילוך שני וניצחה 2-3
  ווסטהם שיחקה בהליכה וניצחה 0-1
  אסטון וחלה עשתה משולשים וניצחה 0-1

  ואצלנו 14 פושעים על הדשא ואחד על הקווים פתחו רגליים כמו זונות בתל ברוך.

  כולם לכלא

 10. איך ישחקו הנוער? הגיב:

  אם לא נותנים להם צאנס לשחק?להתאמן עם הבוגרים זה לא מספיק צריך לתת להם להשתפשף.
  קוריס ויובל שני ליצנים שהכי רחוקים שיש מהתדמית של הפועל רמת גן ומייצגים בידיוק את ההפך

 11. קוריס? אני לא מאמין לו הגיב:

  קוריס נמצא כאן מ2006. נגיד2007. היה לו מספיק זמן לבנות תשתית למחלקת נוער טובה
  ואפילו תתפלאו היו לו את האנשים המתאימים לזה.

  איפה הם היום? כולם כבר לא בתפקיד שלהם. כולם עזבו ואלה שנשארו נשארו ביגלל שהילדים שלהם עוד נימצאים במחלקת הנוער בול מיני קבוצות.

  בנוסף- יש שחקנים מובילים שעזבו לקבוצות אחרות והשאירו אחריהם אדמה חרוכה.

  בנוסף- נסים כהן עם כל הכבוד ויש כבוד לא מתאים להיות מנהל מקצועי. כבר גדי כרמלי היה יותר טוב ממנו. נסים אמנם אלוף בסדר גינון תחזוקה ונקיון אבל בכדורגל אין תוצאות ותיסתכלו על המקומות בטבלה שנמצאים בהם הקבוצות של ר"ג

  מה אתם חושבים שקוריס עיוור לזה? זה פשוט סדר עדיפויות אחר(בוגרים רכש עליית ליגה)
  ונוח לו לזרוק הכל על הקודמים בהפועל רמת גן זה הכל

  חוץ מזה עינב עשה סדר בדברים ועכשיו אתם רואים שקוריס יצא קטן.

 12. ותיק. הגיב:

  בסוף יזמינו את קוריס לאברי גילעד לתוכנית אחד נגד מאה… הוא יעמוד עם אברי ומולו כל האוהדים שחקני עבר מנהלי עבר וחבריו מהעבר שהוא לא מדבר איתם או לא סופר אותם או סתם שם עליהם איקס כי ככה בא לו.

 13. בלי מחלקת נוער אין בוגרים הגיב:

  תשאלו את יובל. השנתון של יובל הוציא הרבה שחקנים לבוגרים.
  היום אם הורה מתלונן הילד מועף מהקבוצה
  אם כמה הורים מתלוננים סוגרים את הקבוצה

 14. דורון הגיב:

  אדון שלמה הנכבד!!!
  אני מצטער שאחד כמוך הוא אוהד הפועל רמת גן
  אתה רק מחרחר ריבים כל הזמן ובודק מי אמר מה ולמי?
  אני לא חבר של אף אחד בקבוצה אבל לדעתי צריך להוריד את הכובע בפני קוריס
  הוא עשה מה שאף אחד לא עשה כבר הרבה שנים ,אז אם אתה באמת אוהד את הקבוצה אז תפסיק עם כל הריכולי סבתות שלך ואם לא אז לך תפתח לך משרד חקירות כי בזה אתה אלוף!!!

 15. לדורון הגיב:

  אולי פשוט תעבור לקרוא את האתר הרישמי שמזכיר את עיתון המפלגה הקומוניסטית – רק שבחים ומעשיות שהכול טוב.

 16. ל-דורון הגיב:

  ברוכים החוזרים ל"יודים" המיותרים ולפסיקים אחרי רווח או בקיצור ה"אפקים".

  !!!

 17. דורון הגיב:

  אתה יכול לרשום שם (אפילו סתם שם)
  אני קורא גם את האתר הרישמי בתור אוהד הקבוצה
  אבל מה שאני מחפש בשתי האתרים זה חדשות מענינות על הקבוצה ולא איך לריב עם כולם ולמצוא כל הזמן מה לא טוב בקבוצה ובהנהלה תסתכלו גם על הדברים הטובים ואולי בהמשך יהיו פחות בעיות וכולם יחיו בכיף עם כולם

 18. דורון הגיב:

  הנה דוגמא לעוד אוהד שלנו
  אתה מחפש איך ללגלג לאנשים על צורת כתיבה ,אתה לא ממש מתעניין במה שכתוב ומנסה להבין ובגלל זה אנחנו נראים ככה

 19. ל-דורון הגיב:

  חלילה מללגלג לאנשים על צורת כתיבה, חלילה. לעומת זאת ללגלג על אנשים בגלל היותם "אפקים" זה בסדר כזה.

  הנה גם התייחסות לכתוב. בעל הבלוג הוא אוהד אהוב של שנים רבות שלא צריך הגנה מאף אחד ובטח לא צריך כינויים כמו מחרחר ריב או סיפורי סבתא או צער של אחרים בגלל שהוא אוהד. הוא אוהד מלפני רבים אחרים ובע"ה יהיה אוהד עוד שנים רבות.

  "כולם יחיו בכיף עם כולם" – אפילו בגן עדן יש ויכוחים על התור לשרותים.

 20. 10% הנחה למנוי הגיב:

  למי שקונה כרטיס לנשף.
  לא לומדים לקח ושוב העיניים הגדולות שלאט לאט מצטמקות.
  ככה זה היה עם הכרטיסים בגביע שהתחילו במחירים מופרזים ועברו להנחות ומבצעים ושורה תחתונה כל המזרחי היה ריק.
  גם הרעב לגבות כסף ממנויים לילדים. 300 שקל גבו מילדים ובסוף, 90אחוז מהמשחקים ילדים נכנסו חינם, רק שיבואו.
  כרגיל, מתחילים עם מחירים מופרזים ושקולטים שאין פראיירים מתחילים במבצעים.

 21. רויאל הגיב:

  בגלל הבזיון בשבת ובגלל שקוריס ויובל עדיין ברוגז עם הרבה אוהדים ואין להם שכל להשלים איתם אני צופה שלנשף יגיעו 100 אנשים. 70 איש מצד השחקנים ומשפחותיהם , עוד 15 מכובדים מוזמנים שנכנסים חינם ועוד 20 אוהדים. ההכנסות מהנשף לא כולל תרומת משפחת ארקין יגיעו ל-20 אלף שקל בקושי ולא יכסו ההוצאות

  עצוב עצוב…

 22. "אדום" הגיב:

  מה זה "אפקים"?

 23. יופי של ערב היה אתמול הגיב:

  היה אתמול ערב אוהדים נטו
  ומי שלא היה הפסיד
  אורי דפק הופעה: אני רוצה לפתוח עם שיר שברגע האחרון ירד מהדיסק החדש שלי:איך מסר אז בנאי…….

 24. למה העבד לא היה אתמול? הגיב:

  בטח הראיס לא הרשה לו לבוא!!!!
  או שכנראה העבד חיכה באוטו להמשך הוראות הפעלה!!!!

  עבד בוא מהר
  לא תקבל יחס כל הקיץ 😳

 25. שאלה לרועי הגיב:

  מתי נראה אותך ביציה??

 26. שוני הגיב:

  אתמול היתה הזדמנות פז לעשות סולחה בין קוריס לבין כל ראשי האוהדים שנחשבים להכי הכי שונאים בעיניו .
  קוריס יכל לקחת את המיקרופון , לדבר , להזמין את יריביו הגדולים לידו ללחוץ יד ולסגור עניין עם תמונה מתועדת אבל זה לא קרה וכנראה שנישאר גם בעתיד עם מחלוקות ריכולים השמצות לשון הרע ואנרגיות שליליות.
  זה רק מביא קארמה רעה ותשאלו את הכח עמידר שגרשו את האוהדים הכי שרופים ונשארו עם התחתונים.

  כל הכבוד לקבוצת הותיקים ששיתפו את שחר כדורי במשחק במכתש.
  אם חשבתי שהיה מקום לוותר עכשיו אני חושב שזה היה הדבר הכי נכון לעשות.
  ההתעקשות על הדרך והאמונה היא המתכון להצלחה.
  קוריס לא התגלה אתמול בגדולתו וחבל
  הוא מתנהג כמו פוליטיקאי שמתנכל ליריביו בכל דרך שהוא יכול.

  ככה לא מנהלים מדינה ובטח לא קבוצה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s