פרסונה נון חארטה

 

גבירותיי ורבותיי, לרגל העלייה הכנו לכם מופע מיוחד של טמטום – קבלו את האתר הרשמי של קבוצה בליגת העל במפגן הסתה נגד אוהד * איפה מחיאות הכפיים שלכם?

 

ירון בר-לב (עם בנו עומר). זהו האוהד שהפועל ר"ג קוראת לכם לשנוא ולהוקיע 

שנים אני מעורה בנעשה בכדורגל הישראלי, ולא נתקלתי במופע אימים מטומטם ומטופש כמו הכתבה באתר הרשמי נגד ירון בר-לב. אינני זוכר מתי אי פעם פירסמה קבוצה הודעה רשמית נגד אחד מאוהדיה. אוהדי מכבי ת"א ניהלו בשנים האחרונות מאבק מר נגד קבוצתם, ומעולם לא יצאה הודעה רשמית מקרית שלום המנתחת את אופיו של מנהיג המרד, קוראת להוקיע אותו ומאיימת לתבוע אותו. לא מכבי ת"א, לא בית"ר ירושלים, לא הפועל ת"א, לא כפ"ס, לא הפועל פ"ת, לא הפועל באר שבע, לא הפועל חיפה – כולן קבוצות שעברו בעשור האחרון גלי מחאה של אוהדים בנושאים שונים. רק בהפועל ר"ג השלווה והמצליחה גילו פתאום סרטן המאיים להכחיד את המועדון, ומיהרו להזהיר מפניו. אין מילה אחרת – ביזיון.

אף אחד אינו חתום על השקרים, דברי ההבל וגיבובי האשפה של המאמר, שזכה לכותרת "פרסונה נון גרטה". הכתובת היחידה לטענות היא האתר הרשמי עצמו. נראה שהאתר הזה קם השבוע על צד שמאל והחליט לסגור חשבון בשיטות של מאפיה.

לקחתי כמה ציטוטים משם, כדי לפרק אותם לגורמים ולהוכיח את איוולתם.

כותב האתר הרשמי: "מנהל אתר המכתש מתעקש להמשיך השכם וערב להוציא את דיבת אנשי המועדון. יצר הנקמנות שמונע מתחושת חוסר הרלבנטיות, התסכול, והאומללות, גורם לאישיות הבלתי רצויה הזאת להשתלח בהנהלה והעומד בראשה ללא הבחנה, כמו אחרון האויבים שקמים עלינו לכלותינו".

האתר הרשמי מתלונן שהוציאו את דיבת המועדון, ומצד שני לא מהסס בעצמו להכפיש את בר-לב. למיטב ידיעתי, אין לאתר הרשמי רשיון של פסיכיאטר או רופא נפש, ולמרות זאת הוא מרשה לעצמו לנתח את אופיו ואישיותו של בר-לב: חסר רלוונטיות, מתוסכל, אומלל, בלתי רצוי, אחרון האויבים הקמים לכלותנו. לא פחות.

זוהי הפיסקה הראשונה במאמר, שכבר כאן שומטת את השטיח מתחת לטענות על דיבה. מה שהאתר הרשמי כותב על בר-לב הוא האמא של הדיבה, ההסתה והלשון הרע.

האתר הרשמי טוען שבר-לב פוטר בבושת פנים מתפקידו כמנכ"ל המועדון. אם האתר הרשמי לא היה חפיפניק ושטחי, הוא היה קורא את הראיון שפורסם כאן בבלוג לפני כשנה עם ירון קוריס, בו אמר היו"ר באלו המילים: "אני מאוד השתדלתי בנושא עזיבתו של ירון לשמור על כבודו…  גם בעזיבתו הוא קיבל ממני את היחס הכי הוגן בכל ההיבטים, גם הכלכלי". אז איפה כאן פיטורים בבושת פנים?

האתר הרשמי טוען שבר-לב פירסם כי קוריס מעוניין למכור את חלקו בהפועל ר"ג, לקבל החזר על השקעתו כדי לצאת מהקבוצה, וטוען כי היא מצוצה מהאצבע, הזויה, פרי מוחו הקודח של בר-לב ומוכיחה את כוונות הזדון שלו. ומה האמת? בר-לב בסך-הכל פירסם בהודעות הנגללות ידיעה אותה ציטט מאתר כלכליסט (לחצו כאן), ממנה עולה כי קוריס הקפיא מכירת 80 אחוז מהקבוצה לידי גורמים אחרים. כלומר, כן היתה לו כוונה למכור. אז לפני שהאתר הרשמי משתלח במנהל אתר המכתש, נראה אותו קודם שולח תביעה לעיתון הכלכלי מבית ידיעות אחרונות.

מטומטמת במיוחד היא הטענה נגד בר-לב על פרסום הכתובת wanted מתחת לתמונתו של עומר בוקסה. האתר הרשמי טוען שבגלל זה עלתה דרישתו הכספית של השחקן, דבר שגרם לפיצוץ המו"מ איתו. מתברר שהאתר הרשמי לא רק שקרן, אלא גם בדרן. אם כבר מאשימים מישהו בהעלאת ערך השחקנים, ראוי שהאתר הרשמי יבדוק את עצמו: לפחות 20 פעם העונה הוא שיבח את משחקם של מור גולן, סוארס, רפי כהן, חסן ואחרים, דבר שהעלה את ערכם בעיני עצמם וגרם להם להאמין שהם שווים משכורת של חצי מיליון דולר. האתר הרשמי היה צריך  לכתוב שהשחקנים היו חלשים, גם אם שיחקו מעולה, כדי שלא יגיעו למו"מ בסיום העונה עם האף בעננים וינסו לסחוט את האגודה. נשמע לכם דבילי? לא יותר מהטענה על ה-wanted.

מר אתר רשמי, אתה באמת מאמין שהכתובת "מבוקשים" גרמה לבוקסה להעלות את מחירו ולפוצץ את המו"מ? חשבתי שאתה יותר אינטליגנטי ממה שחושבים. בוא תקרא ביחד איתי את הסיבה האמיתית לאי הגעתו של עומר, כפי שאמר אותה השחקן בעצמו לספורט ידיעות אחרונות, ביום שלישי (עמוד 7): "נושא החזרה שלי לקבוצה זה גימיק של הנהלת הפועל ר"ג, שרוצה להשיג פרסום על חשבוני. אני אוהב את הפועל ר"ג וקשור אליהם בלב, אבל לא אשחק שם בגלל משקעי עבר שיש לי עם מספר אנשים".

הבנת, מר אתר? לפני שאתה זורה שקרים בעיני האוהדים, כדאי שתבקש מהעומדים בראש הקבוצה לעשות קודם כל קצת סדר אצלם בבית, שימצאו את האנשים שבוקסה לא מסתדר איתם וידאגו ליישר את ההדורים. הגורם לאי הגעת בוקסה נמצא בתוך המכתש, לא באתר המכתש.

כאן אנחנו מגיעים לדובדבן שבקצפת הטמטום. האתר הרשמי טוען שבגלל פרסום שמח באתר של בר-לב, טורפד מינויו של סטרשנוב למגשר בפרשת המכתש. מסכם ומדגיש האתר הרשמי: "ההיסטוריה תשפוט מה חלקו של מנהל אתר המכתש בתוצאות הסופיות של המהלך וההשפעה על הפועל ר"ג". כן, בהחלט. האתר הרשמי ישמח לחרוט את שמו של ירון בר-לב לדראון עולם בדפי ההסטוריה, כמי שבגללו נזרקה הפועל ר"ג לכלבים. ומה יקרה אם המגשר החדש במקום סטרשנוב ייתן החלטה מעולה לטובת הפועל ר"ג? תבנה לבר-לב פסל זהב ליד האפנסאות הישנה?

לקראת סיכום המאמר המטופש, מגיע האתר הרשמי לפואנטה: הוא קורא לאוהדים להוקיע את בר-לב, "תאב הכוח והמעמד". לא פחות. ואיך רוצים בדיוק שנוקיע את אויב הציבור? נקלל אותו באינטרנט? נזרוק עליו קליפות בננה? נחסום בגופנו את כניסתו למגרש? וכאילו לא די בזה, מודיע האתר הרשמי כי פנה לעורך-דין, כדי שיכין נגד בר-לב תביעה על 150 אלף שקל.

כל ההכפשות ודברי ההסתה הללו נכתבו באתר רשמי של קבוצה בליגת העל, אותו אתר שפירסם רק לפני חודשיים קריאה לשלום בית, עם יד מושטת לכולם ללא יוצא מהכלל. אם לאתר הרשמי הזה היה קצת כבוד, הוא היה משמיד את עצמו לפני שהוא מפרסם טקסט כל כך עלוב נגד אחד מיקירי האוהדים. אני לא כותב את זה רק בגלל שאני חבר של בר-לב. אדרבא, שיבוא מי שמממן את האתר הרשמי, ויזמין סקר בלתי תלוי מה מעמדו של בר-לב בין האוהדים ומה באמת חושבים עליו.

אז אדון אתר רשמי, לפני שאקבל את המלצתך להצטרף לחבורת המוקיעים את ירון בר-לב, אתייצב בראש המקיאים לך בפרצוף. אני מתנצל על הבוטות, פשוט ברגע זה אין לי מילים גסות יותר לבטא את הכעס שלי למקרא הטינופת בה מתעסק אתר של קבוצת כדורגל בליגה הבכירה. אולי הוא בטוח שזה יעזור למכירת מנויים ולהחזרת אוהדים.

ולבסוף פנייה לעומד בראש המערכת שנקראת הפועל ר"ג, שבין היתר מפעילה את יצור הכלאיים שנקרא האתר הרשמי: עשית שלוש שנים נהדרות, עלית לליגה של הגדולות, האוהדים מעריכים מה שעשית, אתה זוכה לתקשורת מחמיאה, כל יום רצים אחריך 17 כתבי אינטרנט ועיתונים שצמאים למידע ולרכילות, התדמית שלך עד עכשיו נקיה. כשהכביסה המלוכלכת תתחיל לצאת החוצה וכתב השטנה נגד בר-לב ידלוף לאתר גדול או לעיתון ארצי, אתה תגלה מהר מאוד איך הגלגל מתהפך ואיך התקשורת המלטפת הופכת לחרב פיפיות נגדך ונגד המועדון. כל מה שעשית עד עכשיו ייחרב לאט בגלל שנאת החינם הזו.

במקום להפוך עולמות למען המכתש, במקום להיות גורם אחראי המלכד את האוהדים, החלטת להילחם באוהד יקר רק בגלל יריבות אישית שמעכירה את האווירה ושלאוהדים די נמאס ממנה. אם הפועל ר"ג תחזור בסיום העונה לליגה הלאומית, אני אדאג להזכיר לך מאיפה זה התחיל ואיזה אתר אשם באמת.

תתנצל. 

עלילת הדם מאת האתר הרשמי 

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

83 תגובות על פרסונה נון חארטה

 1. לא להאמין הגיב:

  יש להניח שהכתבה העלומה נכתבה ע"י אחד מהיועצים (משפטיים או אחרים) המקיפים את דון קוריסו דה לה שמאטה ברוח מחשבתו
  יש להניח שהדון המתפוצץ (מכעס) כבר נמצא בדרכו החוצה והוא עושה עכשיו טיול כתובות
  אגב, יש איזה סיפור צבאי בעל פז"מ על הדון שכמה ימים אחרי שקיבל את דרגתו האחרונה (שעליה עמל זמן לא קצר ובמקביל עמל על קבלת ג'וב בעיריית גבעתיים) הוא יצא נגד מפקדו הישיר בצורה דומה, כלומר אין חדש תחת שמש העמים
  יש להניח שסיפור המכתש נגמר ושיש כבר דיונים בין הצדדים כדי להביא למגשר סיכום מקובל
  יש להניח שבשנה הבאה ימכרו פחות מנויים מהעונה שהסתיימה
  חבל רק על ארקין ושטרן שנאלצים לראות את הקבוצה מדרדרת לאחר כל מאמציהם
  האם הכל קשור לבלגן בעמידר/הכח
  האם הכל קשור לסיפורי החברה הטובים שנמנים על ידידיהם של הדון והמאמן
  ירון בר לב אשם בדבר אחד וזה שהוא חשב שהוא יוכל להשפיע ולעשות שינוי כשקיבל את תפקיד המנכ"ל ולא הכיר בעובדות שניצבו מול עיניו זמן לא קצר

 2. קוריס? אנ'לא מאמין לו הגיב:

  אני אמרתי לכם כל הזמן ואמשיך להגיד.
  קוריס? אנ'לא מאמין לו

  וכדי שהכתבה הדגולה לא תימחק מהאתר הרשמי האדיר טרחתי והעתקתי אותה לכאן כי לכו תדעו-
  מנהל האתר הרשמי (ירון קוריס? רועי נמיר?) עוד עלול להעלים אותה ולהכחיש שהיא אי פעם היתה שם.
  ואתם יודעים מה? עוד יהיו כמה מטומטמים שיאמינו לו (אני לא מאמין לו ! )

  אז הנה קבלו את מופע האימים המצחין נגד אוהד יקר שחוץ מלאהוד את הקבוצה, לקרב אוהדים
  להנציח את המורשת,לגרום שבכלל יש גרעין של אוהדים לקבוצה, לעשות לה תדמית טובה אחרי שנים של כלום ושום דבר וסוף סוף לדאוג כמו שצריך לשחקני העבר (סליחה שכתבתי כל כך מעט)
  לא הזיק בכלום.

  ירון בר לב? אני מאמין לו ❗

  והנה הכתבה שתונצח כאן ———

  פרסונה נון גרטה
  מנהל אתר המכתש מתעקש להמשיך השכם וערב להוציא את דיבת אנשי המועדון. יצר הנקמנות שמונע מתחושת חוסר הרלבנטיות, התסכול, והאומללות, גורם לאישיות הבלתי רצויה הזאת להשתלח בהנהלה והעומד בראשה ללא הבחנה, כמו אחרון האויבים שקמים עלינו לכלותינו. התוצאה האחרונה של מלחמת החורמה במועדון – פסילת המגשר סטרשנוב כתוצאה מכתבה שפירסם באתר.
  הפועל רמת-גן גבעתיים
  08/06/2009
  עד כמה רגשות של אדם יכולות להשפיע על התנהגותו? עד כמה אדם יהיה מוכן ללכת רחוק כדי לנסות להחזיר את כבודו, את מעמדו, את הרלבנטיות שלו? עד כמה אדם יהיה מוכן לגרום נזק למקום שהוא "אוהב", רק כדי לנקום במישהו שלא רואה איתו עין בעין את טובת המועדון והקבוצה? כנראה שרחוק מאוד.

  מנהל אתר המכתש הפך את המלחמה בהנהלת המועדון, ובמיוחד בעומד בראשה ובאנשיו, לאג'נדה מפוארת של השמצות, הקנטות, חוסר פרגון, היטפלות, והוצאת דיבה. את המלחמה הזאת הוא מבקש לנהל על גבם של אוהדי הקבוצה, בחלקם הגדול צעירים שאינם מודעים לפוליטיקה הפנימית ומתייחסים לדבריו כאל תורה מקודשת.

  האיש שבמהלך שנים רבות התרגל למעמד משל עצמו בהפועל ר"ג, ואיבד הכל עם פיטוריו בבושת פנים מהמועדון לפני כשנה וחצי, הפך לאופוזיציונר מספר אחת של הקבוצה. אבל כזה שלא מסתפק בפרסום (לגיטימי) של עמדות המנוגדות לעמדת ההנהלה – אחד שמתנגח, מציק, מפרסם עובדות לא נכונות, משמיץ, וזורע ארס והרס שמטרתם אחת – יצירת דה-לגיטימציה לעומדים בראש המערכת, והסתה של הקהל נגדם.

  לפני מספר חודשים פירסם אתר המכתש כי היו"ר ירון קוריס מעוניין למכור את חלקו בהפועל ר"ג, לקבל החזר על השקעתו, ולצאת מהקבוצה. הודעה מצוצה מהאצבע זאת, כולה פרי מוחו הקודח של מנהל האתר, מדגימה על קצה המזלג את כוונותיו האמיתיות של האיש. כוונות זדון.

  לא רק שיו"ר המועדון לא מכר את חזקותיו בקבוצה לגורם אחר (וגם לא שאף לעשות כן), הוא העמיק לאין ערוך את השקעותיו בהפועל ר"ג, במטרה להצעידה לליגת העל כפי שהבטיח שלוש שנים קודם לכן.

  על מה ולמה מצא לנכון מנהל אתר המכתש לפרסם מידע הזוי שכזה? מה הן מטרותיו? מה כוונותיו?

  מדוע מצא לנכון להשתלח בצורה בוטה כזאת בהנהלת המועדון והעומד בראשה, בגלל חשיפת הפערים הכספיים שגרמו לאי צליחת משא ומתן עם שחקן (עומר בוקסנבוים)?

  אתרי הספורט ועיתונות הספורט בכללותה מפרסמים מידי יום פרטים על משאים ומתנים שלא הגיעו לידי בשלות עקב פערים כספיים. שחקן דרש X, המועדון הציע Y, וכן הצליחו או לא הצליחו לגשר על הפערים. זה מקובל ונפוץ בכל מקום ובכל מועדון. רק להפועל ר"ג אסור??? להפועל ת"א מותר לפרסם שהציעה לשי אבוטבול $100,000 לעונה, בעוד הוא דורש $160,000? רק בהפועל ר"ג זה חטא שאין עליו סליחה?

  מדוע מנהל אתר המכתש מסרב בתוקף לשתף פעולה עם האינטרסים של הקבוצה על אף שהוסבר לו במפגש האוהדים האחרון כי פרסום תמונות של שחקנים עם הכיתוב WANTED מעלה את דרישותיהם הכספיות ומקשה על קיום המשא ומתן? לא רק שלא משתף פעולה, הוא גם מתעקש להוסיף שני שחקנים חדשים עם כיתוב דומה. חוץ מהתרסה ורצון להוכיח את כוחו ועצמאותו, הוא לא משיג בכך כלום. רק פגיעה בהפועל ר"ג ומשחק אגו טפשי ואווילי.

  התחיל כמשאלת לב והמשיך כמשחק כוח והתגרות מיותרת

  לפני מספר ימים התקיים דיון בבית המשפט המחוזי על עתיד המכתש. כבוד השופטת קובו הנחתה את הצדדים לפנות להליך גישור, כשאחד השמות שעלה על הפרק לנהל את ההליך הוא כבוד השופט בדימוס אמנון סטרשנוב.

  מנהל אתר המכתש לא המתין ומיהר להסביר לכולם מדוע סטרשנוב יהיה טוב להפועל ר"ג. אין לנו מושג על מה הוא מסתמך ואיזו תובנה הובילה אותו למסקנה הזאת (קצת קרדיט לשופט משכמו ומעלה שיידע לשים בצד את נושא אהדתו לכדורגל בעת קבלת החלטות משפטיות הרות גורל).

  עורכי הדין של הצד שמנגד עטו על השלל שנפל בחלקם, ומיהרו להתנגד לשופט סטרשנוב כמגשר בהליך. ההיסטוריה תשפוט מה חלקו של מנהל אתר המכתש בתוצאות הסופיות של המהלך וההשפעה על הפועל ר"ג.

  בתקופת כהונתו כמנהל שיווק ואח"כ כמנכ"ל המועדון נחשף מנהל אתר המכתש לצדדים אחרים באופיו של הסמל אותו הוא כל כך מעריץ ומהלל היום – שחר כדורי. שיספר לאוהדים על שיחת טלפון מאיימת שקיבל מאדון כדורי, בגינה שקל להתלונן במשטרה. ניר ארקין ומשה שטרן יעידו על כך. אבל היום הכל נשכח ואתר המכתש משתמש בכדורי ככלי ניגוח וקביעת פרנציפים מטופשים.

  גם התנגחותו המיותרת בשגיא אינפלוס וסירובו לפרסם את תגובת האיש להשמצות שפירסם נגדו (על אף שבשיחת טלפון הבטיח לעשות זאת) מוכיחה שהכל כשר בעיניו במלחמה לפגוע בהנהלת הקבוצה והעומד בראשה.

  הגיע הזמן שאוהדי הקבוצה החפצים בהצלחתה ושגשוגה יוקיעו מתוכם אדם זה, ששם לו למטרה לחבל בכל חלקה טובה במועדון. הגיע הזמן שפרצופו האמיתי יתגלה ברבים, וארשת הקדוש המעונה שעטה על פניו תתחלף בפרצופו האמיתי תאב הכוח והמעמד.

  מי שהפועל ר"ג קרובה לליבו לא יכול לטמון עוד את ראשו בחול ולהתעלם מהנזק שנגרם לקבוצה כתוצאה מהתנהגות נלוזה זו, של אדם המתיימר לנהל את "אתר האוהדים".

  הבוקר פנתה הפועל ר"ג ליועצה המשפטי, עו"ד שי אליאס, לשם קבלת חוות דעת מקצועית בנושא. כנגד מנהל אתר המכתש תוגש תביעה לבית המשפט, בגין פגיעה במוניטין, פגיעה בשם הטוב, לשון הרע והוצאת דיבה, אלא אם יפרסם התנצלות במקום ובנוסח שיתואם ויוסכם עם המועדון. סכום התביעה יעמוד על 150,000 ש"ח. לפני כשנה נשלח למנהל אתר המכתש מכתב התראה לפני נקיטת הליכים, אך זה כפי הנראה לא הועיל.

 3. נפל האסימון הגיב:

  שלמה חידדת המון דברים , נתת לי להבין את גודל הטפשות של הכתבה ברשמי
  את האמת אני כבר התפתיתי להאמין שבר לב אכן מחבל בקבוצה בפרסומים מגמתיים , שהכל הוא עושה מקנאה שקוריס פיטר אותו
  מצטער שלא הבנתי שיש הסתה של המועדון, כל מה שהם כתבו מתגלה חארטה בארטה
  אני במקום קוריס נותן הוראה למחוק את הכתבה מהאתר הרישמי.
  ויפה שעה קודם.

 4. הפרקליט הגיב:

  הגיע הזמן שמישהו יעשה סדר ויגיד את האמת.
  כל הכבוד שלמה על הדברים, נקווה שעכשיו אנשים יבינו ויראו מי נגד מי ועל מה.
  ובתור בעל מקצוע אני מוכן לייצג את בר לב בחינם ולתבוע את דיבתו על העניין.
  הוא זה שצריך לתבוע את האתר הזה ולא ההיפך.

  ועוד שיא לאבסורד- תראו מה כתוב בכניסה לפורום באתר הרשמי המצחיק-

  "פורום אוהדי הפועל רמת-גן גבעתיים נפתח עבור ולמען אוהדי הקבוצה, ועבור אוהדי קבוצות אחרות המעונינים להשתתף בדיונים אודות הקבוצה.

  אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לשמור על שפה יפה ועל כללי התנהגות נהוגים בפורומים. ביקורת תתקבל תמיד בברכה, אך אנא הישמרו מהוצאת דיבה ולשון הרע, המהווים עבירה על החוק הפלילי במדינת ישראל".

  נו ? אז מה דעתכם? אבסורד לא?
  האתר הרשמי קורא לא לעבור על החוק ועושה מזה צחוק ועוד בכתבה ראשית ולא בפעם הראשונה נגד בר לב שמבחינתו מציג איפוק יוצא דופן

 5. אוהד שפוי הגיב:

  ירון קוריס שלום. אני מקוה שהנך קורא כאן ולא תפספס את ההודעה שלי אליך:

  אני מהאוהדים הותיקים הבאמת מפרגנים לפועלך. לא פעם שמעתי במכתש שמדברים נגדך, זוכר את המשחק הנאחס נגד ראשל"צ שבסיום קיללו את הילדים שלך ואותך כאבא המגן על כבוד משפחתך מתפרץ כלפי היציע. לא היה מכובד אבל נסלח בהתאם לנסיבות. זוכר מסע הכפשות נגדך בטוקבקים באינטרנט, נגדך, נגד יובל, תמיד התקוממתי נגד הדברים נגדך כי קל לבקר ולהשיא עצות, קשה יותר להתמודד בשטח. אני יודע להוקיר אדם שנמצא בקצה קודקוד הפרמידה ונאלץ להתמודד לבדו. הייתי גם אני בצה"ל קצין (זוטר, בסה"כ סרן) בתפקיד רגיש שהיה בו התמודדות מול לחצים וקבלת החלטות לא פשוטות בזמן קצר. ודאי וודאי בקבוצת כדורגל עם המון בעיות.

  דבר אחד אי אפשר לקחת ממך- נחישות ועקשנות שהובילו את הפועל ר"ג לאחד השיאים בכל תולדותיה. אינני מתכון רק לעליה לליגה הראשונה אלא גם למכתש היפה, גם לניהול המופתי, לכל מה שמסביב, משכורות בזמן והעובדה שהפועל ר"ג איננה עוד מועדון סוג ב' אלא שווה בגוב האריות , כל זאת בזכותך.
  חבל שכל מסע ההצלחה שהגענו אליו עד הלום יירד לטמיון בגלל מלחמת אוהדים מיותרת. אני מסכים שההודעה ששתלתם באתר הרשמי נגד בר לב מיותרת בכל קנה מידה. זו טעות היתה לשים אותה ולא הועילה לשום דבר. אם בר לב פגע בך ברמה שאינך יכול לסבול או שגרם באמת נזק אדיר למועדון אז תתבע אותו, אבל למה להשתמש באתר רשמי נגד אוהד?. אני לא התרשמתי שכך הם פני הדברים מבחינת נזק בלתי הפיך שנגרם מצד בר לב, אבל דברים שרואים מכאן לא רואים משם. על כל פנים הודעת האתר הרישמי כלפי בר לב גורמת נזק אדיר לאוירה הטובה בין האוהדים. שבוע אחרי נשף העליה, אנשים עדיין באופוריה ולא מעכלים את ההישג פתאום שוב נכנסים למלחמות אישיות, זה מיותר ולא הולם אדם במעמדך ולא קבוצה שמתיימרת לנהוג בצורה מכובדת.
  קטונתי מלייעץ לך מה לעשות אבל אני בטוח שבאותה תושיה בה הובלת את הפועל ר"ג לפסגה תדע לשאוב תעצומות נפש ולחלץ מהמשברון הבינאישי הנוכחי שעלי אישית מאוד מעיב. לא אתה ולא בר לב ראויים לגלי שנאה הדדיים כה גדולים.

  שיהיה בהצלחה בהמשך.
  ממני-אוהד ותיק שפוי שמייחל לימים טובים באמת בהפועל ר"ג .

 6. בדרך לאילת הגיב:

  האיבה של קוריס לירון ברלב העבירה אותו על דעתו. טרוף מערכות מוחלט. הבעיה היא שקוריס מוקף ביועצים שלא מסוגלים לתת לו עצות טובות או שותפים רכים שלא מסוגלים לעמוד בפניו. כמו שקוריס בנה הוא ורק הוא הולך להרוס כל חלקה טובה.
  תכף אני יוצא עם חברה שלי לויקאנד ארוך, מתנתק מהקקה שאוהדים זורקים זה על זה, מרחם על האורדונים שיצטרכו לסבול בסוף שבוע זבל של האשמות אחד נגד השני. גועל נפש. באמת חבל שעלינו ליגה, השתן עלה לכולכם למוח. יללה היו שלום עלובים.

 7. כתבה טובה מאוד של שלמה מן, שאפו !
  מסכים לחלוטין גם עם כל מילה שכתב "אוהד שפוי"

  זהו, לא מעוניין להוסיף מעבר לזה
  אני רק מקווה שיהיה לנו שקט ולא נצטרך לראות יותר דברים כאילו כמו שהיו בימים האחרונים.
  שיהיה רק בהצלחה להפועל רמת גן שלנו.

 8. אורדון הגיב:

  אני מסכים ששתי האתרים מסיטים אחד נגד השני וזה התנהגות של ילדים קטנים שרבים על אגו. כמו שתי ארסים שמסוגלים לריב על כבוד ובשביל הכבוד למצוא עצמם בבית חולים אחרי שדקרו אחד את השני.

  האמת שאני גר בעמידר ואני מכיר את התופעה הזו מקרוב פשוט תפסיקו זה רק יגמור את שתיכם ושתיכם תצאו קטנים ודקורים.

  לשלמה אם כבר מעמידים את הדברים על דיוקם אז האתר של בר לב פירסם ראשון תגובה נזעמת על הודעות שנכתבו בפורום האתר הרשמי ואפילו לא ע"י מפעילי האתר. הכתבה שעלתה באתר הרשמי הייתה תגובה לכתבה של בר לב באתר האוהדים. אז אני מסכים שהכתבה של האתר הרשמי מוגזמת ומכילה בתוכה הסטה אבל אל תשכח כתוצאה ממה היא באה. בכלן מיקרה שום דבר לא מצדיק הסטה אז אני מציע לשתי האתרים להוריד את הפוסט הזה וגם לך שלמה מן להוריד את הפוסט הזה ולסגור ענין.

  ואם האתר הרשמי לא רוצה להוריד תצאו אתם גברים ותורידו את שתי הכתבות. בדיוק כמו אותו אדם שעומד שניה לפני שליפת סכין שהוא בשיא העצבים אבל מחזיר את הסכין לכיס ונותן קודם לצד השני לעשות מהלך. החוכמה בחיים זה להבליג ולהתקיף רק שיש הכרח בהגנה. הפוסט הזה והכתבה באתר האוהדים רק מלבים את האש ואם הם לא יורדו הם רק יסמנו את תחילת המלחמה וירחיבו שסע שלא בטוח שעוד נוכל להעלים.

 9. אוהד ותיק הגיב:

  שלמה, הכתבה שלך מגמתית ונובעת אך ורק מקשרי החברות האמיצים שלך עם ירון בר לב.
  שכחת לציין כרקע לדברים, שירון בר לב הפך להיות מאוהד מסור ללא תנאי למנהל אתר ניטארלי שלא מקדם בכלום את הפועל ר"ג ואוהדיה אלא רק מקלקל את האוירה. לצערי התגובות של קוריס מוגזמות ויוצאות מכל פרופרוציה, אני לא מבין למה הוא בכלל מתייחס ולוקח ללב. אבל, אתה לא יכול לכתוב כתבה בבלוג שממנה עולה כאילו קוריס השתגע והחליט פשוט לתקוף את ירון בר לב באתר הרשמי. פשוט נמאס לו לקרוא כל פעם כתבות וידיעות של אדם שמת שהוא יכשל, במסווה של אתר אוהדים. ירון בר לב צריך לכתוב בלוג אישי, כמו הבלוג שלך שלמה מן, שבו לגיטימי שתכתוב כל דבר שתרצה ותאמין בו, אבל לא במסווה של אתר אוהדים, שמנה להוציא החוצה כביסה מלוכלכלת שיש בכל מקום. מה שמעצבן אותי הוא שכבר עשרות שנים לא היה להפועל ר"ג יו"ר כמו קוריס, לא רק בניהול המופתי מבחינה מקצועית וכלכלית אלא בעיקר בקשר עם האוהדים. יש לו אוזן קשובה לכולם, הוא מקיים מפגשים פתוחים, מממן הסעות בחינם, מכניס ילדים בחינם, משתתף בקניית ציוד עידוד ובסוף על כל דבר קטן הוא זוכה לביקורות וליכלולכים בבלוג האישי שלך (לגיטימי, זאת מדינה דמוקרטית) ובאתר האוהדים של ירון בר לב ( לגיטימי, אבל למה במסווה של אתר אוהדים ???)

 10. לעבד שמעליי הגיב:

  אתה שוב מתבלבל וחושב שאתה מבין גדול בנושא שאתה בכלל לא מבין בו(הפועל רמתץ גן),
  הראיס קשוב לאוהדים ומארגן הסעות?וואוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו. טוב ,, אם הראיס ארגן הסעה אז מותר לו להשתלח באוהד מוכר ולהכפיש אותו ולהשמיץ אותו ולנסות להפוך אותו לאישיות לא רצוייה.לא משנה מה תעשו (ילד הכאפות שקיבל הרבה מכות ביסודי והראיס) ירון ברלב זה "סמל "לכל הדברים החיוביים שבקבוצה ואתם לשליליים.
  כבוד תנסו לקבל אצל העיוורים,הטיפשים,והמנוזלים,(צוקר,נמיר,ו"כו)

 11. עבד בוא מהר הגיב:

  באתי לעזור ולתרום ולקרב לבבות ולקדם נושאים ולהיות מגשר בין האוהדים להנהלה?
  אתה הפארטייה בהתגלמותה.
  והראיס משתמש בך כבנייר טואלט ככלי לניגוח אחרים כך שתמיד יוכל להאשים אותך
  שוב גרמת לראיס נזק עם עיצות האחיתופל שלך ובמקום להתאחד אתה הגורם הישיר לפיצול ולפילוג האוהדים.

  עבד בוא מהר
  נגב כבר את הנזלת מהאף :oops:איכס

 12. סלח שבתי הגיב:

  יאללה ערימת ילדים

 13. הפרקליט הגיב:

  לדעתי יש כאן כמה טוקבקיסטים שמשלמים להם כדי לכתוב דברים מטומטמים או שהם לוקים בהבנת הנקרא.
  רק לפני שבועיים אתר המכתש העלה כתבה מפרגנת לקוריס ותראו מה נכתב בה-

  "אני בוחר לפרגן לירון קוריס שלקח ב2006 את הפועל רמת גן והפך אותה, במגבלות הקיימות, לקבוצה בצלמו ובדמותו ובעיקר-לגיטימית בליגת העל המורחבת.
  העלייה הזו רשומה על שמו ואם יצליח להשאיר את הפועל ר"ג בליגת העל יותר מעונה אחת ועוד שהיא משחקת במכתש זה בכלל יהפוך אותו למיתוס מקומי"

  ואת זה כתב ירון בר לב, רק לפני שבועיים.
  ממש הסתה פרועה. ממש תסכול מבעבע.

 14. ל-הפרקליט הגיב:

  תרשה לי לפקפק באם השכלך המשפטית מגיעה לקורס ראשוני בדיני ראיות (בפקולטה מסתורית דמויית אוניברסיטת לטביה) שגם בו נכשלת מן הסתם

  הבנת המטריה שלך היא ברמה של בוגר גן ורדה (כולל השתלמות עם יובל המבולבל)

  אתה מוכן ליצג את בר לב בחינם כי מי כמוך (פחדן עלוב) יודע שהבטחות והתחייבויות של טוקבקיסט אינטרנטי אלמוני שוות בדיוק כמו הסולייה האכילה של מחפש הזהב

  הכתבה ללא קרדיט באתר המועדון היא בדיוק כמו התגובה שלך

 15. ותיק הגיב:

  הסטוריה בכדורגל הישראלי-אוהד קובע את סדר היום של קבוצת כדורגל בליגת העל. אם היור היה ניחן בתכונות של הבלגה כריזמה והחשוב מכל- לא להאשים אחר בטעויות חמורות שעשה בעבר ובהווה היינו מקבלים יור ומנהל מושלם. דמיינו את שחר וציזיק מגיבים לגורג ואסילי שכותב באתר של חיפה שאלישע לוי יותר קטן מהאגודלים שלו… שחר היה מבליג ועובר לסדר היום כי אוהד גם אם יש לו אתר יכול לכתוב מה שהוא רוצה . ובמיקרה של בר לב- הוא בסוף העונה כמו גבר ישר ואמיתי פירגן לקוריס על העליה . אבל קוריס לא ישתנה וחבל כי בסך הכל כמו שהוא מיתלונן לאחרונה שקשה לו אופיו האימפולסיבי ושומר הטינה דופקים קודם כל אותו ואחר כך את כל הסובב אותו. כדאי שיפנה את האנרגיות שלו בשימור המכתש רכש שחקנים והכנה לעונה הבאה.

 16. לוותיק:: הגיב:

  לוותיק: מה אתה משווה את ההתנהגות של שחר וציזיק לקוריס? הפועל ר"ג זה שכונה שעוד חיה במנטליות של ליגה א' עם מינוס 9 נקודות. הדוגמה שהבאת טובה. שחר בחיים לא יגיב אישית ויתקוף את וסילי, או יאמר נראה לך שישמיץ באתר הרשמי של נתיה אוהד שכתב משהו לא לרוחו? קוריס צריך לדעת ללמוד להתנהג , אבל כנראה שכמו שקוריס דואג להוציא את הפועל ר"ג מהמכתש לאיכסטדיון הוא מוכיח שאפשר להוציא את הקבוצה מהשכונה אבל אי אפשר להוציא את השכונה מקוריס,

 17. מתפלא עליך הגיב:

  הבעיה של קוריס שהוא בטוח שהאתר הרשמי צריך להלחם באתר של האוהדים. גם שנה שעברה הם נכנסו באתר האוהדים נדמה לי בגלל תמונות מחנה האימונים בגרמניה.
  לקוריס אני אומר מה אכפת לך מה כותבים באתרים אחרים? תפקידו של אתר רשמי הוא לשקף מה קורה בקבוצה, מי מגיע ומי הולך, מה קורה במועדון, סיקור משחקים, אימונים, משחקי אימון, מכירת מינויים, הודעות לאוהדים, פעילויות נוער וילדים.
  חכם לא נכנס לשדה מוקשים שאחרי זה הוא מתקשה לצאת ממנו. מה יעשה קוריס? , יגיב לבלוג של שלמה מן, יבוא שלמה מן יגיב חזרה ואז ברלב יכתוב משל עצמו, אני שואל את קוריס אם שוה ללכלך ידיים במלחמת אינטרנט במק'ום להעמיד קבוצה טובה לליגה ולדאאוג לתקציבים?

 18. חארטה הגיב:

  הכותרת קורעת

  רק בשבילה היה שוה להיכנס באתר הרשמי

 19. נמיר כנס הגיב:

  שוב אתה גורם נזק להפועל רמת גן בהמלצותייך הטיפשיות לירון שנפגע מזה פעם אחר פעם ונגרם לו עוול כשהאוהדים רק יוצאים נגדו

 20. די להיות ילדים הגיב:

  לא מבין מה זו הקנאה הזאת?
  עושה רושם שמפריע לקוריס שאוהדים מעריכים את בר לב ואוהבים אותו.
  בר לב עשה בעבר הרבה בשביל האוהדים וזה לגיטימי שאנשים יסמכו עליו. קוריס לא צריך להפגע מזה שבר לב זוכה לתמיכה, לפעמים אפילו עיוורת.
  שכ"א ידע את מקומו. קוריס יקבל תמיכה אם ישאיר את המכתש, בדיוק כמו שירון מקבל גיבוי כאתר אוהדים נפלא.
  אם כ"א ידע את תפקידו יהיו פה עוד ימים יפים.

 21. מי יודע? הגיב:

  למה בוקסה לא יהיה פה?למי יש משקעים עם מי?
  כבר אמרו איפה שהוא שעומר לא יבוא להפועל ר"ג כל עוד מישהו נמצא פה. מי זה?
  נמיר? יובל? קוריס?

 22. לדי להיות ילדים הגיב:

  אתה ואני ועוד הרבה אנשים מבינים את העניין… אבל כנראה שיש למישהו בעיות אגו חמורות. מי אמר שיגעון גדלות?

 23. עוד חארטה הגיב:

  כל הכבוד לעומר בוקסנבוים שהיה אמיץ לומר את הסיבה האמיתית למה הוא לא רוצה לשחק בהפועל ר"ג. כזכור אביו אבי בוקסה הוא זה שדחף לחזור לשחק במכתש לפני 3.5 שנים וגם בזכותו הפועל ר"ג חזרה למכתש ובזכות זה שחזרה למכתש מחקה את המינוס נקודות מצור שלום ונשארה בליגה. אבל יובל לא רצה את אבי מקורב למערכת ופתאום התחיל להתנכל לבן שלו איתי שעלה מהנוער והיה תותח לא פחות מעידן נעים,
  יובל התחיל לייבש את איתי בכוונה עד שאיתי נמאס לו ופרש מכדורגל. ככה גרם לאבי בוקסנבוים להתרחק מהמערכת בתוספת חתולים שחורים נוספים ביניהם שלא נפרט אבל מי שיודע יודע. להזכירכם יובל אחראי להעיף את כל שחקני הביץת שהיו בקבוצה והוא האשם שנשארנו בלי שחקן בית אחד חוץ מתמירי. את ליעד טפר הוא בייש וצעק עליו עד שטפר נעלב והלך, רפס לא הצליח אצלו, גם עידן נעים חרף ההצעה הקוסמת שקיבל מקוריס לא היה נלהב לשחק תחת יובל הקפריזי. עכשיו אחרי שסדיס מונה לעוזר ושוסט נמאס לשבת על הספסל ועזב הפועל ר"ג היא לגיון זרים אחד גדול.
  עומר לא יחזור להפועל ר"ג רק בגלל יובל נעים וגם קצת בגלל קוריס. אז שקוריס יעשה לנו טובה ולא יזלזל באינטלגניציה של האוהדים שבגלל הכותרת אצל ברלב בוקסה לא חתם בקבוצה כי נהייה שחקן יקר. על זה אני אומר: פחחחחח
  מהקומה השניה במועדון האוהדים נראים לקוריס קצת מטומטמים שהוא יכול להאכיל אותם בלוקשים אבל תאמין לי קוריס שאנשים פה מבינים טוב מאוד מה הולך. אם כל הכבוד לניהול שלך אתה גם גורם נזק גדול להפועל ר"ג באיך שאתה מתנהג ואיך שאתה מדבר ובמיוחד איך שאתה מתייחס לאוהדים. איפה המלחמה שהבטחתה על המכתש? אמרת עשרות פעמים שמשחקים רק בבית אז מה אתה מחרבש שפתאום צץ בית משפט. אל תנסה להפיל על ברלב את נושא המגשר ובכך להסית את האש מהחידלון שלך בנושא הכשרת המגרש. עוד מעט תספר שגם בגלל ברלב ההתאחדות לא מאשרת את המכתש,
  תפסיק עם השקרים שלך ותתחיל להתייחס לאוהדים בכבוד ובהגינות אחרת תישאר עם 180 מנויים באיצטדיון ר"ג ועם 20 שחקנים זרים. אתה אפילו לא נראה כמו הכח עמידר, להם לפחות יש מגרש, אתה נשארת בלי כלום ועוד מעט תישאר גם בלי אוהדים.

 24. ותיק הגיב:

  גורם הסיבה שבוקסא לא יבוא זה אותו גורם הסיבה שסופר הולך.זה לא קשור בכלל לכדורגל אלא לאגו ומדעי ההתנהגות.

 25. אוהד ותיק הגיב:

  מר שלמה מן הנכבד, אתה מסלף דברים, האתר הרישמי לא פגע באוהד, אלא בבעל אתר האוהדים. נמאסת כבר עם כל הכתבות שלך שרק מלכלכות את הקבוצה שאני אוהד ואת הקבוצה שאתה שונא היום. אתה נהנה להצית אש ולראות את מלחמות האוהדים בינם לבין עצמם. אתה מחבל בקבוצה ופוגע בהכנת הקבוצה לעונה הבאה. הייתי מעדיף שתלבש חולצה סגולה ותלך לאהוד את הקבוצה מהספארי, יש להם הרבה אוהדים עם אוזניים ארוכות כמוך שגרים בסמוך למגרש, תשתלב שם מצויין.

 26. ל-אוהד הותיק הגיב:

  אתה מסלף את העובדות. בעל אתר האוהדים הוא אוהד עוד מהזמן שלא היה בכלל אתר אוהדים. כנראה שאוזניים ארוכות הן סגולה לחוסר יכולת להבין.

  לא צריכים להצית אש כי הרי הסיסמא היא אש במכתש וקוריס דואג טוב טוב שהאש תהיה תמידית.

 27. מאיר הגיב:

  לאוהד הותיק: מי שמצית אש ומדורות זה הבעל בית של הקבוצה
  תלמד את העובדותת לפני שאתה בא להשמיץ
  כנראה לא הספיקו לך כל התככים שקוריס תיכך 3 שנים
  או שאתה בא מטעמו לתקוע חזרה לאנשים שאכפת להם מהקבוצה

 28. קוריס? אנ'לא מאמין לו הגיב:

  עכשיו הוא אומר בוואן שהקבוצה לא תשחק במכתש בוודאות.
  לפני חודש הוא הבטיח אחרת וגם לאורך כול השנה

  אני כל הזמן אמרתי שאני לא מאמין לו עכשיו אתם רואים שצדקתי

 29. אשליות הגיב:

  קוריס הבטיח לשחק במכתש? הבטיח.
  קוריס הבטיח שלום בית? הבטיח.

  כמו שישחקו בליגת העל במכתש ככה יש שלום בית. שקרים שקרים שקרים.

 30. המכתש_1927 הגיב:

  4 דפים ענקיים במקומון על קוריס הפועל רמת גן והמכתש
  בקרוב יוצא לאור

 31. איתן הגיב:

  התחלת כבלוג על מגרש שעשה קבוצה
  המשכת לבלוג שיהרוס קבוצה
  אתה תמיד טוען שאוהדים הם גרעין המועדון,ומדרבן להוסיף דור צעיר ושיווק
  במשך יומיים מאז הפרסום ברשמי,לא התערבו אוהדים מוכרים ,למה?
  כיוון שלכל אחד מהצדדים יש אתר בבעלותו ובו הוא יכול להגיב.
  ואולי נמאס לשמוע שנתיים על הסכסוך בינהם, שיריבו ויפתרו ביניהם.
  יש בעיה, ירון בר לב הוא נכס למועדון ולאוהדים, וירון קוריס הוא נכס למועדון ולאוהדים.
  אתה מכניס אותנו לסימטה ,עד כה הם היו בכביש עם מסלולים נגדיים.
  ראה מקרה מוני פאנן ממכבי,ההנהלה והאוהדים.
  אני באופן אישי תמיד אוהב לקרוא את הבלוג מתחילתו.
  כחבר של ירון בר לב ,אולי יכולת לשמש באופן פרטי כמתווך ביניהם על פרסומים
  מוסכמים לשם התחלה לשיתוף פעולה
  לך,לבר לב ולמועדון יש אתרים,אומנם כאוהדים ומועדון ,אך גם בעלי השפעה על דעת קהל.
  אתם קובעים את התוכן על אחריותכם הבלעדית ,אנחנו הקוראים וגם המגיבים.
  חברי מערכות המכתש והרשמי הם אוהדים וחברים גם בחיי היום יום,ולהם
  יש מעגלי חברים מקבוצת אוהדים ואת החברות שמרנו ,במפגשי ופעילות אוהדים,בפאב
  במכתש,ובעיקר משחקי חוץ כידוע לך כאחד שהיה בכולם ומכיר אותנו.
  לאחרונה הבלוג נראה כפורום הכפשות וניבולי פה ,חבל.

 32. איתן הגיב:

  תתבגר
  רסמי תתבגר
  תבין שאתה לא יכול לפתור את כל הצרות של אחרים
  זה שאתה מכיר את ירון שלמה או את ההוא מהאתר העלוב, לא נותן לך זכות לשלוט בתכני הכתיבה שיוצאים משם.
  שלמה כותב את האמת, ללא פחד וזה שמכעיס אותך ואת חבריך. במשך שנים הרגילו אותנו שיש רק צד אחד רק אמת אחת.
  סוף סןף קם מישהו שמנסה להציע משהו קצת שונה וזה כואב לכם.
  שלמה לא אשם במה שאחרים שכותבים וכל מה שהוא כותב זה את האמת, גם היא לפעמים כואבת.
  מי שרוצה לקלל את רועי נמיר יכול לקלל אותו גם באתר וואן. ואז מה תעשה?

 33. לאיתן הגיב:

  הנכתב למעלה מופנה לזה שמתהפך כמו חביתה ואומר לכל צד את מה שהוא רוצה לשמוע

 34. נכון הגיב:

  אנשים כולל ירון בר לב סתמו פיות בתקופת כדורי ואלי ניר ותראה לאן הגענו

  כשסותמים פיות אחר כך מתעוררים יום אחד בלי מכתש

 35. ירון בר לב ושלמה מן הגיב:

  הם הכל חוץ מרוצים את טובת הפועל ר"ג. תתבגרו כבר אנשים ותסתכלו על המציאות בעיניים. רק ירון קוריס הצעיד את המועדון הזה לתקופת רנסנס שלא היתה כמותה 20 שנה. עצם זה ששיחקו 4 עונות במכתש זה רק בזכותו.
  הוא היה יכול להמשיך לשחק בוינטר אבל השקיע הון תועפות ונתן לנו עוד 4 עונות של מזכרת וחוויות מהמגרש האהוב. כולל הדחת מכבי חיפה מהגביע, כולל עליית 2 ליגות.
  אז הוא לא חנה בבלי וסביר שיש אנשים נחמדים ממנו ברחוב. אז מה? מישהו אמר לכם להתחתן איתו? מישהו אמר לכם ללכת איתו לבלות?
  אתם אוהדים, הוא בעלבית. בכל מבחן וקנה מידה ההנהלה הזאת היא הטובה ביותר שהיתה להפועל ר"ג, אולי מאז ומעולם.
  אתם באמת חושבים שקללות על קוריס או על נמיר או על צוקר או איתן או אני לא יודע מי, באמת מזיזות למישהו מהם? כולם אנשים מבוגרים שמסתכלים על השטויות האלה בחצי חיוך. נראה לכם שזה מזיז למישהו?
  הגיע הזמן שתפתחו את העיניים ותראו את הנזק שבר לב ומן גורמים למועדון הזה. שיכתבו ביקורת – בכיף, לא מוצא חן בעיניהם איך יובל מעמיד את הקבוצה – שיבקרו. אבל סתם להיטפל לדברים מופרכים? קוריס לא רוצה לשחק במכתש? מה זה השטויות האלה???!!!

 36. איתן הגיב:

  או קיי פורום הכפשות,לטבח החביתות שנח צהריים לפני העבודה
  אם אני לא חושב כמוך ,שמור את הכנויים לעצמך,ללכלך גם אני יודע.
  לך לבר לב ותברר דברים לפני שמדביק סטיגמות
  מובן שאתה ואני מכירים אחד את השני
  תחזיר אותי לנבחרת הליכלוכים שהורדת בעונה שעברה

 37. רנסנס הגיב:

  תחייה, תקופת התחייה, המעבר מימי הביניים לתקופה החדשה, התפתחות המדע והאמנות.

 38. שלמה מן הגיב:

  לאיתן: הלכתי לכתבת הנון פרסונה גרטה באתר הרשמי לראות מה היתה התגובה שלך להכפשות על בר לב. התפלאתי לראות שאת מה שאתה מטיף לי, לא כתבת לבעלי האתר הרשמי.
  במקום להתנהג באחריות ובבגרות, במקום להניח בצד את את האכלו לי שתו לי, מי שהכפיש וניבל את הפה זה קודם כל האתר הרשמי. במקום לבוא בטענות אליי, הייתי מצפה ממך שקודם כל ולפני הכל תביע את דעתך במקום שהתחיל במהומה התורנית. לא בושה לבקר את הבעלים של הקבוצה. אני חושב שהוא טעה בגדול במאמר על בר לב, אני מעריך שרוב האוהדים חושבים ככה.
  זה שקוריס עשה כאן גדולות ונצורות לא מחסן אותו מפני טעויות ולא מפני ביקורת. אני כאן גם בשביל להצדיע לו וגם בשביל לבקר אותו כשהוא מפשל. וזה בדיוק המקרה.

 39. אכזבה יורם הגיב:

  יורם איתן: מה שגביע אחד שקיבלת מהידיים של קוריס מסוגל לעשות
  מאוכזב ממך יורם

 40. ל-שלמה מן הגיב:

  למה אתה מצפה מאדם שהתהפך כבר כמה פעמים
  ראה היחס המשתנה שלו למנהל פורום הקבוצה

 41. מממ הגיב:

  קוריס מוקף במלחכי פנכה ושפוטים.
  מלחך פִּנְכָּה פירוש: חנפן. פירוש מילולי: מלקק קערות.

 42. איתן הגיב:

  אני יושב ונהנה וצוחק חרטטנים

 43. יוסף זלקונה הגיב:

  מה קרה קיבלתם הוראה לצאת על יורם איתן מישהו מפחד ממה שהוא יודע
  או שתרגיעו או שתקבלו את האמת לפרצוף

 44. בקשה מכולכם הגיב:

  הייתי מצפה מקוריס שכמו שהבעיר את הדליקה גם יידע לכבות אותה.
  הייתי מצפה שיכתוב אצלו כתבה סלחנית ומפרגנת. לא לכבודה של הפועל ר"ג הריבים המטופשים האלה.
  אני מבקש מקוריס להתנצל, מבר לב שיתנצל ושלמה שיתנצל ובזה נגמור את הפרשה המאד מיותרת שפוגעת באוירה הטובה בין האוהדים.
  הפועל רמת גן היא קבוצה קטנה ומשפחתית מאוד, בלגנים כאלה יכולים רק להרוס אותה.
  תודה..

 45. איתן לשלמה הגיב:

  לא הגבתי ברשמי ולא במכתש
  כמו שלא התערבתי ולא יזמתי סולחה בינהם בפאב שלא היית.
  לא הטפתי לך,כתבתי את דעתי על הבלוג שלך והפוסט האחרון
  מענין שענית רק לי בתוך כל 40 התגובות.

 46. redwine הגיב:

  ואין אף צדיק בסדום שיש לו את היכולת ו/או הכח להגיד די, מספיק עם הדינמיקה הקבוצתית המעופשת הזו בנוסח תכניות הריאליטי בטלוויזיה . יש לי הצעה מהפכנית לא לכתוב כלום שבוע. מותר על איראן על בר רפאלי או על הנאום של ביבי רק לא על רמת גן .שבוע של שקט ותראו איך בלי שמן המדורה נכבית ונשארים הדברים החשובים ….מישהו מרים את הכפפה?….ירון ק?…….ירון ב?……שלמה….?…..מישהו….?

 47. שלמה מן הגיב:

  לאיתן: אני ממעט מאוד להגיב לתגובות. את מה שיש לי לומר אני כותב בפוסט. אבל בכל זאת מצאתי לנכון להגיב לך.
  לא הייתי בפאב וגם לא בנשף. משתדל לא ללכת למסיבות ולאירועים כאלה.

 48. redwine הגיב:

  והסיבה שלמה מן לטעמי האוהד האמיץ ביותר של האדומים היא שלעולם לא ניתן לפתור בעיה באותה דינמיקה שבה היא נוצרה.

 49. אורדון מחייך הגיב:

  כמו שכתבת יורם
  לפעמים האמת כואבת לשמיעה (במקרה הזה הקריאה…)

 50. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  דעתו של איתן היא כדעת רבים מהאוהדים
  תבוא לכוכבי כופר צפריר ותבין
  אתה מנותק מהרחוב

 51. משה הגיב:

  איתן אתה מתהפך.
  כמו חביתה

 52. צחי הגיב:

  קשה להתייחס ברצינות לטענות שמועלות בכתב הקטגוריה שמופיע באתר הרשמי, פשוט כי הן נשמעות כמו ריב של ילדים בני 6. אני חושב שהבלוג של שלמה עונה נכון וראוי למה שכתוב שם, ויותר מזה לא אכנס.
  מה שכן חורה לי, זו העובדה ששוב פעם אנחנו מגיעים לאותה הנקודה שבעצם מציתה כל פעם מחדש את הקהילה הקטנה שלנו-קבלת והתמודדות עם ביקורת בקבוצה מאוהדים.
  לא מזמן קוריס פרסם מכתב יפה בו הוא כתב כי הסיק את מסקנותיו מאירועי העבר והוא כעת מושיט יד בדרך ליציאה לדרך חדשה. הוא גם הוסיף ואמר שיש גורמים שמנסים לפגוע בקבוצה והוא לא יתן להם. אז ברור שהגורמים הם ירון ברלב, אבל לא ברור מהם המסקנות? תביעה כנגד ביקורת?
  נמאס לטחון כבר את זה שביקורות הן חלק בלתי נפרד מהעניין, וכל עוד לא כותבים שקרים והסתה, הדבר היחיד שיכריע בנושא הוא דעת הקהל. שום תביעה לא תסתום פיות ואם לא אתר "המכתש" יעשה זאת, אז מישהו אחר יקח אחריות, ובעצם אם אף אחד לא יקח, אז זה רק מראה כמה חמור מצבנו כאוהדים…

  בקהל של 1500 איש במקרה הסביר, שמתוכם אולי 100 מעורים בכל "מלחמת האתרים" ואולי חצי מהם נוטלים בה חלק כזה או אחר, צריך לקחת דברים בפרופורציה. כל הנושא הזה חרג מהפרופורציה בערך פי 10.
  שנה הבאה אנחנו בלי מכתש, בליגת על ולא ברור עם איזו תמיכה ביציע.
  חורבן בית שלישי?

 53. לטבח העלוב שפוגע באיתן הגיב:

  תברר היכן היה איתן בחמישי שהיה בערב
  בין 7 8 בערב
  הוא יכול לפוצץ את פרשת הבוקסה

 54. שאלה מעניינת הגיב:

  ערב טוב: אינני נוהג להתערב במאבקים פנימיים, אבל הפעם יש לי מה לומר.
  מה שהפריע לי בדברי קוריס בעיקר שהוא אמר על בר לב שהוא מתנהג כמו אחרון האויבים הקמים לכלותנו.
  אני מקוה שקוריס לא היה תחת השפעה של משהו שלקח כשכתב את זה.

  אני קורא לא פעם אוהד המוכר בשם אלונקה המטיף דברי רעל קשים ביותר על המועדון, על שחקנים, על קוריס, על נעים. קורא להם אנשי עולם תחתון, קובע שהמשחקים מכורים, ששחקנים שמוכרים משחקים, שקוריס ונעים הם שתולים של כנופיית עמידר, צורח וצועק את משנתו גם מהיציע, נשמע באמת כמו אחרון האויבים הקמים לכלותנו.
  מעולם לא קראתי את בר לב כותב משהו רע במיוחד על קוריס או צועק נגדו ביציע שהוא מושחת.
  אז מדוע קוריס לא כותב שצריך להוקיע את אלונקה משורות האוהדים? אני מסתכל על אלונקה לפעמים מהצד, רואה אוהד נורמלי, מחייך, מדבר בישוב נחת, נורמטיבי לחלוטין, אבל כשמתחיל משחק או שהוא יושב לכתוב מול האינטרנט האיש הזה נשמע כמו בן לאדן עבור ישראל. יותר גרוע מכל האויבים הקמים על הפועל ר"ג לכלותם.

  אז מדוע קוריס לא אומר עליו דברים קשים אלא נטפל שוב ושוב לבר לב?

  ממביני העניין אשמח לתשובה מניחה את הדעת.

 55. תשובה למאיר מאוהד ותיק הגיב:

  מאיר, אני לא מטעמו של קוריס אלא מטעמי, וזה לא מעיניינך מה עשה קוריס בשנים האחרונות, כי לכל אחד יש את התפקיד שלו.
  התפקיד שלך : לבוא ולעודד את הקבוצה.
  התפקיד של קוריס : לנהל ולהביא את הקבוצה להצלחות וזה די מצליח לו.
  התפקיד של שלמה מן : לחפור ולחפש מתחת לדשא של המכתש ולמצוא סיבות ללכלך על הקבוצה ועל דרך ניהולה וזה די מצליח לו. עובדה, האוהדים מפולגים ותדמית הקבוצה נפגעת.
  תקנו אותי אם אני טועה.
  ( בר לב, תן לשלמה חודש חופש שיהיה לנו קצת שקט)

 56. פסיכיאטור הגיב:

  הבלוג נהייה בית משוגעים אמיתי לאוהידי הפועל ר-ג
  צריך לאשפז את כולכם במוסד לחולי רוח , כולכם כולל קוריס ולתת לכל אחד 10 מכות חשמל ביום
  גם זה לא בטוח ירפא אותכם

 57. ל-שאלה מעניינת הגיב:

  אולי עדיף שתחזור להיות מחוץ למאבקים אם אינך מבין דבר פשוט כל כך כמו שציינת בתגובה שלך

  אלונקה לא מזיז להם כי הוא מייצג בקושי את עצמו ובר לב לעומתו מאוד נחשב בקרב האוהדים ורבים אומרים שהוא אחד מאבות הצלחת החזרת האוהדים ליציעים

  כדי להשתיק את אלונקה, אם יהיה צורך, אולי ישלחו פעם איזה מרסק ברכיים אבל דעה נכונה קשה לשנות הרבה יותר

  יש עוד מספר אוהדים ששותקים לאחר קיבלו רמזים לכך

 58. ל-אוהד הותיק שמשיב למאיר הגיב:

  שלמה לא עובד אצל בר לב
  התפקיד של שלמה הוא לעשות מה שבא לו, לכתוב על מה שמציק לו, לציין מה אולי ניתן לעשות, לאהוב את הקבוצה בדרכו ולקוות שאחרים ימצאו עניין בדברים שהוא מביא
  התפקיד שלך הוא, כנראה, לזבל בשכל

 59. הבלוג ירד לנו מהעיניים הגיב:

  אין עשן בלי אש
  תתרעננו ברעננה

 60. האסטרטג/ הגיב:

  קוריס עשה טעות אסטרטגית. על טעויות משלמים.
  בעוד חודש וחצי יחל המרדף אחרי האוהדים ובאתר הרישמי יקראו לקנות מנויים. שבוע לפני פתיחת העונה קוריס יגלה כי אותה כמות שמכר בליגה הלאומית זה מה שהוא מוכר בליגת על. קוריס בפאניקה, מפרסם מניפסט הקורא לשלום בית. אבל מי שנכווה ממנו פעמיים לא ימהר לקנות. ההכנסות ממנויים יהיו עלובות. עוד יותר עלוב יהיה היציע האדום. תחרות עזה עם מכבי פתח תקווה מי מביא יותר קהל. גם בזה יאשים את ברלב.

 61. הפרקליט הגיב:

  ההתקפה של קוריס על בר לב לא דומה אפילו להתקפה של ארה"ב על יפן במלחמת העולם השנייה.
  והדברים לא יכולים להישאר ללא תגובה-
  בהמשך לכתבה הזאת הנה עוד שתי תוספות מדברים שאמר קוריס בראיון לשלמה מן לפני שנה:

  1.
  "פעם אחת ולתמיד: לירון בר לב יש אתר פרטי, זה אתר שלו, לא של המועדון. אני באיזשהו שלב רציתי להפוך את האתר לרשמי, אבל לא התעקשתי, וזה בסדר. הרבה זמן יש לי ביקורת קשה על האתר ועל הניהול שלו מסיבה אחת פשוטה. אין לי בעיה שכל אחד יביע את דעתו ויגיד מה שהוא רוצה, גם דברים קשים. ותאמין לי על לא עוול בכפי יש באתר דברי זימה ובלע קשים מאוד נגדי בשנים האחרונות, אבל זה בסדר בתנאי אחד: שמי שכותב יזדהה בשמו. אם אתה כותב עליי משהו ולי יש את היכולות להוציא נגדך את דיבתי, אז זה לגיטימי. אבל כשכותבים שם אנשים בשמות בדויים, ו-95 אחוז מהאתר זה שמות בדויים, אז איזה ערך יש לאתר הזה? תכתבו, בסדר, אבל תעמדו מאחורי מה שאתם כותבים".

  אז קוריס- לידיעתך-
  כל הכתבה האחרונה נגד בר לב היא בעילום שם וזה באתר שלך!
  אז מי כאן לא בסדר ?
  ואיפה בדיוק יש דברי זימה באתר של בר לב? בדקתי אחורה ולא ראיתי כלום פרט למחמאות
  וביקורות על דברים שאתה עשית וגם לא עשית.

  2.
  " סיכמתי עם ניר ארקין שנקרא לירון ונעשה איתו שיחה, ויובל יבוא ויגיד את דברו. ידעתי מראש שיובל הולך להגיד או אני או הוא, זה היה מסוכם איתנו מראש. כי אי אפשר היה כבר לתפקד. הישיבה היתה לפני אימון, השחקנים חיכו למטה, העלינו את יובל שיגיד את מה שיש לו. הוא הסביר לירון שהם לא יכולים להסתדר ביחד, ירד לאמן ואז המשכנו לדבר עם ירון וסיכמנו ברוח טובה שניפרד.

  ועכשיו אתה כותב שהוא גורש בבושת פנים…

  ועוד אומר קוריס על בר לב:
  "לא היתה לי בעיה להיות איתו בקשר, כי אני סיימתי איתו בצורה מכובדת ויפה. אני גם הצעתי לו כל מיני וריאציות של הישארות במערכת והוא בחר להתנתק"

  אם זה בושת פנים אז מה נשאר?

  בקיצר בליל של שטויות באדיבות האתר הרשמי של מועדון בליגת העל.
  לא מבין איך הדבר המבחיל הזה עוד נשאר ככתבה באתר הזה

 62. דברי זימה הגיב:

  קראתי את דברי קוריס בראיון שנתן והתפוצצתי מצחוק.קוריס אמר שאין לו בעיה "שכל אחד יביע את דעתו ויגיד מה שהוא רוצה, גם דברים קשים. ותאמין לי על לא עוול בכפי יש באתר דברי זימה ובלע קשים מאוד נגדי בשנים האחרונות, אבל זה בסדר בתנאי אחד: שמי שכותב יזדהה בשמו. אם אתה כותב עליי משהו ולי יש את היכולות להוציא נגדך את דיבתי, אז זה לגיטימי. אבל כשכותבים שם אנשים בשמות בדויים, ו-95 אחוז מהאתר זה שמות בדויים, אז איזה ערך יש לאתר הזה?"…

  תיכנסו לאתר הרשמי אל הפורום דפדפו אחורה בכל דף שתרצו, תקבלו דברי בלע וקללות. לא נגד קוריס חס וחלילה אבל נגד שחקנים מהקבוצה או מקבוצות אחרות, קללות על קבוצות אחרות, ביטויים גזעניים, הסתה, זימה ומה לא… כולם כמובן בשמות בדויים. מחקו? לא מחקו. למה לא מחקו ? כי אלו דברים שלא נאמרו על קוריס או יובל, כל עוד לא נאמר על שניהם מלה רעה מותר באתר הרישמי לקלל כל אחד אחר ולומר דיבה ולשון הרע בשמות בדויים כמובן

  רק כשזה נוגע לקוריס הוא מאוד נעלב ורץ להתבכיין

 63. zvika austrlia הגיב:

  די מספיק ילדים הגננת תיכף מגיעה תגידו לו "לבעל הבית של האדומים" שבלי האוהדים שיש לו כביכול הוא לא קיים ירון לא רוצה כלום נגד המעדון ובמיוחד לא להכפיש אף אחד יש לנו קבוצה אחת
  ואנשים שאוהבים אותה
  קדימה תפסיקו עם זה את המלחמות נתחיל בפתיחת העונה במגרשים
  שבת שלום ומקווה שיבוא שלום עלינו
  מאורדון בסידני

 64. הבלוג ירד לנו מהעיניים הגיב:

  לא רלוונטי לפתוח דף שחור בעטיפה ורודה חלקלקה

 65. עבד כי ימלוך הגיב:

  כל הבלאגן החל כשהעבד הפך ליועצו הקרוב ואיש הסתר של הראיס והמליץ לו וייעץ לו לצאת כנגד ברלב שזרק אותו בבושת פנים ממאתר האוהדים.ד
  ד

  עבד בוא מהר
  ראו אותך היום במצעד
  😳

 66. עלילת הדם הגיב:

  איך יתכן שחמישה ימים אחרי ש"עלילת הדם" עלתה היא עדיין מפארת את כותרת האתר הרישמי. הם לא רואים את הנזק שהם גורמים לעצמם ולכל האוהדים ?

 67. יש משא ומתן עם: הגיב:

  העבד לא יכול לספר שיש משא ומתן עם מספר שחקנים כי הראיס יהרוג אותו והוא גם ביקש ממני לא לספר ש המועמדים הם:ירו בלו ,ברוך דגו ,אלמוג כהן ,ושאר מועמדים נוספים שאברר אותם בהמשך

  עבד בוא מהר
  עכשיו הודיעו לי שהופעת במצעד? 😛

 68. ותיק הגיב:

  איזה פארטיה אי אפשר כבר ללכת ברחובות גבעתיים . נימאס לי להסביר להדיוטות בכדורגל המקומי על מה הריב בין הירונים. אני מציע למנות 5 בוררים והם 1.יהודה בלה 2.יונתן גונס3. יורם אלונקה4. דלל העירקי ו5.כהן האוז- שהם ישבו ויחליטו מי צודק בסיפור הזה ומה שיחליטו יפורסם בשני האתרים!!! שבת שלום.

 69. קוריס פארטיות הגיב:

  קוריס עושה פארטיה מהאגודה. כמו חתול ועכבר רב כל היום, כל פעם מוצא פרטנר חדש, למי זה נחוץ כל הבולשיט הזה? בר לב פירסם בר לב תיכך בר לב עשה ככה ברלב עשה ככה. חאלאס קוריס לריב כל היום כמו ילד בגנון, יש דברים גדולים להתעסק בהם מאשר כל החרה הזה, אתה עושה צחוק מעבודה, מי זוכר למה אתה כועס על בר לב,בשביל מה זה טוב ?, תתבגר יא קוריס, אתה כבר בן 40+.

 70. למען הדיוק הגיב:

  קוריס עוד לא בן 40 אפילו
  הוא יהיה בן 40 בדצמבר…

  דרך אגב- גם בר-לב כמעט נולדו יחד…

  אבל מה זה משנה
  אתה יודע הכי טוב
  רק אתה צודק

 71. אדם לאדם זאב הגיב:

  הפועל רמת גן – ארץ אוכלת יושביה.

 72. יואו איזו קטע הגיב:

  רואים את העבד בתקציר של מצעד הגאווה שנערך אתמול ברחבי תל אביב ,הוא על המשאית השנייה לובש נוצות .(איכססססססס)

  עבד בוא מהר
  אני מקווה שאתה לא נכנס ל"מקלחות" אחרי המשחקים 😳

 73. כבר שבוע הגיב:

  עברו 6 ימים מאז שהתפרסם באתר הרישמי וקוריס עוד לא נתן הוראה למחוק את הדרעק הזה

 74. אוהד ותיק הגיב:

  ירון בר לב ושלמה מן, תקראו את כל התגובות של האוהדים כאן ותראו מה אתם גורמים. וענו לי בבקשה על השאלות הבאות :
  1) מה המניע לכתבות המשמיצות על הקבוצה שאתם אוהדים בעונה האחרונה
  2) האם אתם נהנים מפילוג האוהדים שיצרתם.
  3) האם הצלחת הקבוצה תחת קוריס כל כך מרגיזה אתכם שאתם עושים הכל לפגוע בה.
  4) נכון, לקוריס כמו לכל אדם יש גם חסרונות, אבל האם זו סיבה מספקת לפגוע בקבוצה שאתם אוהדים מילדות,שהיא מעל לקוריס, מעל המאמן, ומעל האוהדים. מחכה לתשובות. 😆 😆 😆 😆 😆

 75. שלמה מן הגיב:

  שלום לאוהד הוותיק: אני מוכן לקבל את הביקורת שלך, אם היית כולל בין השמות שציינת גם את ירון קוריס. מכיוון שלא עשית זאת, אנסה לעשות זאת במקומך:

  קוריס, תקרא את כל התגובות של האוהדים כאן ותראה מה אתה גורם. וענה לי בבקשה על השאלות הבאות :
  1) מה המניע לכתבות המשמיצות על האוהדים בעונה האחרונה
  2) האם אתה נהנה מפילוג האוהדים שיצרת.
  3) האם הצלחת האוהדים ביציע תחת בר-לב כל כך מרגיזה אותך שאתה עושה הכל לפגוע בה.
  4) נכון, לבר-לב כמו לכל אדם יש גם חסרונות, אבל האם זו סיבה מספקת לפגוע באוהדים שהיית חלק מהם בילדות,שהם מעל לבר-לב, מעל ליו"ר, מעל המאמן, ומעל האוהדים. מחכה לתשובות.

 76. המכתש סיבה לקשקש הגיב:

  ירון בר לב ושלמה מן,שלום לאוהד הוותיק
  להלן התשובות ללכלוכים …. סליחה לכולכם:
  1) מה המניע לכתבות המשמיצות על האוהדים בעונה האחרונה- שעמום
  2) האם אתה נהנה מפילוג האוהדים שיצרת.- בהחלט יש שנאת חינם זה עושה טוב לבלוג
  3) האם הצלחת האוהדים ביציע תחת בר-לב כל כך מרגיזה אותך שאתה עושה הכל לפגוע בה. – חשוב לי רק הרייטינג של בלבולי הבייצים, איזה הצלחה בדיוק?
  4) נכון, לבר-לב כמו לכל אדם יש גם חסרונות, אבל האם זו סיבה מספקת לפגוע באוהדים שהיית חלק מהם בילדות,שהם מעל לבר-לב, מעל ליו”ר, מעל המאמן, ומעל האוהדים. מחכה לתשובות.
  מעל הכל :ריכולים , זיבולים , קשקושים , פלגנות ,קשקשנות, והדלקת מדורות!!
  לכל אחד ואחד מכם ניתן להדליק משואה בהר בורכוב לתפארת מדינת ישמעל!!!
  תתבגרו כבר!!!

 77. עלילת דם הגיב:

  היום יום שבת ועלילת הדם באתר הרשמי ממשיכה להתפרסם כאילו כלום.

 78. חובב הגיב:

  ההפסד ליפו תקע אותנו שנים בליגה א
  הגביע הוריד אותנו לליגה הארצית
  העליה לליגת העל תחסל את הקבוצה

  אין מכתש – אין קבוצה.
  אין מכתש – אין מינויים

  תוסיפו לזה את מלחמת האתר הרשמי באוהדים וכל משחק יהיה ללא קהל

  ודבר קטן אחרון – כשירון נכנס לתפקיד אמרתי לו שחבל כי בסוף הוא יהיה האשם בכל. ראיתי את הנולד.

 79. סוף סוף הגיב:

  אחרי שבוע רועי העלה באתר הרישמי סתם כתבה על בן של פומרנץ עם עוגת יומלדת ושטויות
  העיקר לדחוק את "היצירה" הספרותית על ברלב
  שבוע שלם לקח להם להבין
  תתביישו לכם קוריס ונמיר
  אוהדים לא במהרה ישכחו את מעשה הנבלה שעשיתם

 80. ושוב אדיר באתר הגיב:

  ירון את ירון – דווקא אני מאמין שאחרי פיוס אמיתי יוכל בר לב האיש הכי מתאים כן להיות חלק מהצעדת הפועל רמת גן לדרך חדשה שיש בה הידברות וצמיחה. קוריס עשה המון ויעשה המון ובאמת נראה שהוא מכיר ויודע לנהל אבל דווקא אם ינסה לשנות קו ולהחזיר את ירון בר לב למערכת יכולים לקרות המון דברים טובים לו , לשקט התעשייתי ולרוח הכללית שנושבת ביחסי קהל קבוצה.
  בחיים לא קיים אין – או אין אפשרות – הכל אפשרי ויפה שעה אחת קדימה – היה טוב שישבו השניים ילחצו ידיים ויחשבו איך יחד משתפים פעולה בדרך משותפת יחדיו. בסופו של יום ירון קוריס זו ההנהלה – ירון בר לב זה האוהדים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ולכן ומכיוון שלשניהם יש יחד משקל וחשיבות כן אפשרי לומר כן לתמונה משותפת ולהסכמות על שיתוף פעולה ולטובת הכל.

  כמו כן הגיע הזמן שמנהל האתר הרשמי ייתפטר במיידי לאור העובדה שלא קיימת לו זכות " לתלות את בר לב בכיכר העיר" – לדעתי הוא צריך לנשק לו את הרגליים – ואם למישהו יש כוח בתביעה זה בר לב על ראש מערכת האתר הרשמי שהשמיץ אותו – זו לא פעם ראשונה שהאתר הרשמי מתנהג בצורה שכזו כאילו כואב שלמרות שיש אתר רשמי עדיין האתר המרכזי האתר הראשי נקרא אתר המכתש.
  ולגבי המכתש – שלמה מן בצדק שאל מדוע לא ינסו מעכשיו לפחות עד פגרת החורף להכשיר את המכתש- בית משפט יחליט לא יחליט – בסופו של דבר אם כן ינסו להכשיר את המכתש ואם כן ישחקו בו בעונה הבאה הסיכוי לצאת מורווחים יותר גדול באם לא ישחקו בו מכיוון שיהיה קל יותר להוציא אותנו מהמקדש.
  בסופו של יום מסקנות:
  1. רועי נמיר חייב להתפטר וולמוד לכבד אחרים.
  2. ירון את ירון יצטלמו יחדיו יחייכו ישתפו פעולה יחד ולטובת כן מכתש/ אוהדים/ טובת הקבוצה
  3. שלמה מן – תודה לך ——כי היה חייב להיות קונטרה " לפרסונה נון גרטה

 81. האוהד הגיב:

  לאדיר:
  מסכים עם הקביעה שאתר המכתש הוא עדיין האתר המרכזי.
  למרות שהאתר הרשמי פועל שנה הוא לא הצליח לדחוק את האתר של ברלב מהבכורה.
  אני מקוה שקוריס הסיק מסקנות מהטעות שלו (שוב) לתקוף את ברלב
  האוהדים מאוכזבים מקוריס

 82. רובין הוד הגיב:

  הכתבה הזאת היא מעשה הנבלה הכי גדול שהיה בתולדות הפועל ר"ג מאז ומעולם.
  אם היו מחלוקות הם נשארו בתוך האגודה ולא יצאו ככה החוצה. אין לזה תקדים בשום מקום בעולם.
  גם גנבים גדולים שהיו בקבוצה לא זכו לכזו כתבה.
  אפשר לחשוב מה כבר בר לב עשה(רק את מה שהאוהדים רוצים וחושבים).
  אם זה מצדיק רצח אופי כזה אפשר לסגור את הקבוצה עכשיו. היא כבר לא מעניינת אותי.

  קוריס חייב להתנצל אחרת זה יעלה לו באוהדים, במנויים והרבה נדודי שינה.
  ירון בר לב לא ישכח ולא יסלח.

  רועי נמיר? מי זה? לא שווה התיחסות ואחד שצריך להתבייש בזה שהוא מנהל אתר רשמי שמנגח אוהדים.
  מה יש לו להתפטר? ככה הוא יקבל הזמנות למשחקי ליגת העל ויצלם את אבי נמני מקרוב.
  אולי בדרך ילחץ יד לעמוס לוזון ויקרוץ לגבי קצרה.
  וביננו- הוא גם לא יכול להתפטר. נראה לכם שיש יציאה?

  הכתבה עם העוגה היא נסיון שקוף לנסות ולמזער נזקים= חבל על הזמן.
  גם אין גילוי נאות שיורם פומרנץ הוא חבר מועצה , אוהד, מקורב, ופועל למען הקבוצה מתוך העירייה.
  זה נראה יותר נסיון התחנפות מאשר כתבה לגיטימית אבל ניחא.
  ביננו- על מה הוא יכתוב? חוץ מלסקר משחקים בצורה לא אוביקטיבית אין שם כלום.

  כבר התרגלנו לפראבדה באתר הרשמי ולגיחוך שהוא מעורר .
  אם ירון בר לב היה רוצה הוא היה תובע אותם על מליון שקל כמו שאבנר קופל תובע את one .
  השמיצו אותו שם חבל על הזמן אבל הוא מראה בגרות ולא מגיב

  התגובה תהיה שקטה. מאד שקטה.
  פשוט לא קונים מנויים. שששששששששש………………..

  כך לפחות אני ינהג.

 83. ושוב אדיר באתר הגיב:

  לא מסכים עם הרעיון שלהחרים
  לא מסכים עם מלחמות אתרים
  לא מסכים עם יכולת אתר לכתוב סתם מה שבא לו במסווה של טובת הקבוצה
  לא מסכים עם הרעיון שירון ברלב פוגע בקבוצה
  מסכים עם הרעיון שלתמוך בקבוצה
  מסכים עם פיטורי נמיר ע"י קוריס !!!! הודעה של קוריס כמה הוא ישמח שבר לב איתו ולמענו
  מסכים עם סגנון אחר שיש בו הידברות ורצון לפעול יחד
  יש לנו קבוצה אחת קוראים לה האימפריה מהמכתש ורק לזה צריך לפעול
  להמשיך במגרש המיתולוגי במגרש שלנו ורק שלנו
  וכפי שאמר פרופ' להיסטוריה בלימודיי האקדמיה " מה שהיה נכון בעבר יהיה נכון גם בעתיד" ולכן להפסיק לחשוב ולשקשק שיקחו מאיתנו את המגרש – להאמין שהמגרש ממשיך בשביל הקבוצה בדיוק כמו שהקבוצה וההנהלה חייבים לפעול למען האוהדים ורק יחד –
  חשוב שקוריס ינקה את האורווה יתנער מנמיר יקרא לבר לב ויחד עם יובל נעים יחזרו לפעול שלושתם למען הקבוצה.
  ירון בר לב היה יהיה ותמיד יהיה אחד משלנו

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s