הגיע זמן המחאה

 

אוהדי ר"ג כבר היו בסרט הזה. ההפגנה מול ביתו של היו"ר אלי ניר, 2004

רגע האמת של המכתש – הקרב על הבית, כי שקט הוא רפש * הגיע הזמן לצאת לרחובות ולהפגין * היעד העיקרי: עיריית גבעתיים * פוסט אורח של אוהד בעילום שם

מאת אוהד הפועל ר"ג

כפי שאני רואה את המצב, בנושא המכתש יש רק שני אנשים שיכולים לחולל שינוי משמעותי שיביא לכך שהמכתש יישאר מגרש הכדורגל של המועדון ויהיה המגרש הלגיטימי של הפועל ר"ג גבעתיים בליגת העל כבר בעונה הקרובה. 

האדם הראשון הוא שאול אלוביץ', שהוא בעל הבית של החברה הקבלנית שמתמודד בדרך משפטית על קבלת השטח. להבנתי, נעשו אליו פניות ע"י אנשים אוהבי המכתש המקורבים אליו, והדבר לא עלה בידם. התפרסם שאלוביץ' מתמודד בימים אלו גם על קנייה אפשרית של חברת אורנג', ואין ספק שכל מיליון נוסף רק יעזור לו במטרה האסטרטגית הזאת. לא מאלוביץ' (כנראה) תבוא הישועה. 

האדם השני הוא ראובן בן שחר, ראש עיריית גבעתיים. בידיו יש את הכוח ואת האפשרות לגרום לכך שאלוביץ' יוותר כרגע על המכתש (לפחות בזמן הנראה לעין, תוך הבטחת זכויותיו החוקיות לזמן עתידי כלשהו בלתי מתוארך) וזאת ע"י אחת מכמה אפשרויות. שינוי של הת.ב.ע. ו/או ניוד זכויות בנייה ו/או פנייה ישירה שלו לאלוביץ', שזקוק לעירייה בפרוייקטים אחרים שלו (כמו פרוייקט הסיטי של גבעתיים). לכל פעולה של בן שחר יש תג מחיר שהעירייה תצטרך לקחת על עצמה, אם במאבק משפטי אפשרי או בהחזרת כספים שהתקבלו בעירייה, או בשילוב כלשהו. מבן שחר אולי תגיע הישועה. פשוט צריכים להראות לו את דרך האור, כדי שיעשה את המעשה הנכון. 

לאוהדי הקבוצה יש אפשרות נדירה להוכיח את אהבתם ע"י מלחמה אמיתית על בית המקדש. אפשרות של מחאה אזרחית חוקית שעשויה לשאת פירות. 

רק בדרך של הוכחת כוח והשפעה פוליטיים, ניתן להביא את בן שחר לשנות את דעתו ולהסתפק במגדלים המתוכננים בגבעתיים גם ללא המכתש. 

המטרה היא לעשות שינוי מיידי, שינוי שיאפשר לקוריס לשפץ את המכתש כבר לקראת העונה הקרובה. המטרה היא שבן שחר גם ידאג לכך שאלוביץ' לא יתנגד לשיפוץ המכתש – ללא קשר לגישור. 

הדרך היא ע"י מחאה קבועה מול בית העירייה ומול הבית של ראש העירייה, בנוסף למקומות נוספים כגון בכניסה לקניון גבעתיים וקניון ר"ג. בכל מקום יש להניף שלטים ברורים, המבהירים את מטרת המחאה, להציב עצומת מחאה מנוסחת בקפידה, שעליה יחתמו אזרחים אכפתיים בשמם המלא ותוך ציון מס' תעודת הזהות שלהם, בבחינת מאחורי כל חתימה עומד בן אדם אמיתי שמוכן ורוצה להשפיע על ראש העירייה. יש להכין חומר כתוב בצורה תמציתית לחלוקה למתעניינים. יש להקדיש זמן לשיחה לא מתלהמת עם כל אדם שמגיע, ולנסות להסביר לכל אחד את מהות העניין, את חשיבות המכתש לגבי הילדים הנמצאים בו ולא מסתובבים סתם ברחובות, את חשיבות הנושא של השארת שטח ירוק בתוך העיר, ולא הפיכה של שטח ירוק כזה לעוד איזור של זיהום אוויר ממית, את הכבוד שגבעתיים מקבלת מעצם קיומה של קבוצה מהעיר בליגת על, את המחוייבות של המועדון לכך שהמכתש ישמש רק למטרות ספורט לעולם, ולא להפיכתו לשטח נדל"ני ואת האהבה של כולנו למכתש. 

מן הנכון שפעולה כזאת תיעשה יום יום ובאופן קבוע, במטרה להגיע לאלפי חותמים מזוהים. המקום החשוב ביותר הוא מול/ליד העירייה ושם חובה שיהיו נוכחים מספר גדול של אנשים באופן קבוע ובצורה חוקית של משמרת מחאה פלוס החתמות. הדבר חוקי ביותר וכל עוד לא עוברים על החוק, ניתן לעשות זאת ללא הפסקה. בנוסף חשוב לעבור דירה דירה בבנייני המגורים סביב המכתש ובכל שכונת בורוכוב, כדי להחתים את התושבים שם על המחאה. 

כל מיני אוהדים מביעים את מחאתם בכל מיני דרכים לגבי רצונם בשמירת המכתש. אמנם הכל יפה, אבל יש להתמקד בעשייה של דבר אמיתי, שיש לו סיכויים להביא לשינוי אמיתי. יש לעזור לקוריס במלחמתו על המכתש ובצעדים הדמוקרטיים במסגרת המותר. 

בהערכה שלי, ראש עיריית גבעתיים לא ממש ישמח לראות יום יום מחאה מאורגנת וחוקית מול חלונות משרדו וביתו. דרך זו היא אולי היחידה שיכולה להביא למעשה מצד בן שחר – מעשה שתוצאותיו יהיו השארת המכתש כבית של המועדון. בן שחר יבין שללא השקטת הגזרה של האוהדים ושל התושבים, שהם גם מצביעים בבחירות המוניציפליות, הוא יוכל להינזק בבחירות הבאות, כי כל אוהד מייצג גם את משפחתו וכל חתימה מהווה בעצם מחאה אישית נגדו. אין לקבל כתשובה מבן שחר שום אימרה שאינו יכול לעשות שינוי בטענות משפטיות, או מנהלתיות וכספיות, כי האמת היחידה היא שהדבר בידיו. לטובת העיר גבעתיים, לטובת תושביה, לטובת ילדיה, לטובת כבוד העיר ולטובת המועדון שלנו, הוא חייב לעשות את המצופה ממנו. 

לשם פעולה כזאת יש לגייס מעט כסף. לטעמי נושא זה חשוב ביותר והוא מקדים כל תרומה אחרת למועדון. הרי קוריס עצמו אומר שלשחק במכתש פירושו הישארות בטוחה של הקבוצה בליגת על, ויש להניח שגם הוא ישמח לסייע בכספים (ולו בעילום שם) גם אם לא במעשה. 

מספר רכבים – רכב לכל מיקום, כמה אנשים לכל רכב, שולחן מתקפל בכל רכב, דגלים עם מוטות בכל רכב, בלונים אדומים בכל רכב, שלטים מושכי עין בכל רכב ועל הרכב, רשימה של מתנדבים לאיוש העמדות במשך השעות השונות (רצוי גם להביא ילדים ממחלקות הכדורגל וכמובן הורים), רמקול בכל רכב ואפשר גם להשמיע את שיר העלייה של הקבוצה בלופּ חוזר (כמובן כולם בחולצות אדומות ואולי גם עם כיתוב כגון "אהבה זה לא נדל"ן", או "ילדים במכתש זה פחות ילדים ברחובות", או "מגדל זה לא בית – המכתש כן"). יש לארגן רשימות של אנשים בחלוקה לשעות, יש לדאוג לשתייה לאותם אנשים, לכלי כתיבה, למספיק פרוספקטים לחלוקה כמו גם לעצומה מנוסחת היטב לחתימות בפרטים מלאים. זה ייקח זמן, זה מצריך סבלנות, זה דורש משמעת, זה דורש מנהיגות. כמובן להודיע לעיתונות/טלוויזיה ואפשר גם למשטרה, כדי להגביר את השמחה. עכשיו הרבה אוהדים נמצאים בחופש מבתי ספר ואוניברסיטאות, עכשיו הרבה אוהדים יכולים למצוא זמן למעשה כזה לאחר סיום שעות עבודתם. 

זה הזמן לעשות, זה הזמן להתארגן.  

זה רגע האמת של המכתש. שקט הוא רפש. 

* * *

עד כאן דברי האוהד.

תוספת שלי: אני תומך בצעד של מחאה ציבורית, באמת הגיע הזמן. במהלך העונה (בתקופת משחק הגביע מול מכבי חיפה) ניסיתי בעזרת אנשים נוספים להתחיל לארגן צעד דומה, אבל אז ביקש ממני אחד האוהדים לנסות לתת לו צ'אנס לדבר אישית עם בן-שחר (הוא היה אמור לפגוש את ראש העירייה בעניין כלשהו) והנושא נדחה, נסחב ולבסוף לא מומש. כעת זו הזדמנות מצויינת להרים את העסק. צריך שניים-שלושה אוהדים, שייקחו על עצמם לעמוד בראש ועד פעולה, שתפקידו לארגן את הכוחות ואת הלוגיסטיקה. לצערי, לא אוכל להתפנות לכך במאה אחוז, אבל כל עזרה שתתבקש, כולל להגיע מדי פעם להפגין, אעשה בשמחה. הבלוג יעביר עדכונים בנושא, כמו גם אתר המכתש.

המייל שלי – maktesh@gmail.com

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

30 תגובות על הגיע זמן המחאה

 1. מרמת גן הגיב:

  יאללה רבותיי הפגנות
  תגידו איפה ומתי, אני מגיע

 2. מפגין הגיב:

  באמת הגיע הזמן לצאת החוצה מהבתים ולא רק ליילל באינטרנטים.
  צריך לשתף את ההנהלה של הקבוצה שתעזור במה שצריך בהפגנות. לא יודע במה תעזור אבל גם הקבוצה צריכה להיות שותפה וצריך שיהיה לה אינטרס.

 3. ירון בר לב הגיב:

  מחאה ציבורית היא דבר מצויין כל עוד היא מופנית למי שיכול להשפיע ולשנות.
  הבעיה כרגע היא בשתי חזיתות-

  1.
  המשפטית – שבו אנחנו נלחמים נגד עמלנו/יורוקום כשהעניין כולו נמצא בהליכי גישור.

  2.
  המכתש כמגרש לגיטימי לליגת העל- כאן המאבק הציבורי צריך להיות מופנה נגד ההתאחדות לכדורגל כי היא זו שקבעה בתקנון את המינימום הדרוש לקיום משחקים בליגת העל
  והיא זו שיכולה לאשר לקבוצות שעלו ליגה לשחק את משחקיהן הביתיים(אולי עם הגבלת קהל או בשעות מסויימות)אצלם בבית אחרת היא יוצרת מצב לא תחרותי שבו לשלוש קבוצות לפחות אין בית וכל הרצון להעלות את הרמה, להחזיר את הכדורגל לעם ולתת לכולם הזדמנות שווה לא יכול להתקיים.

  **********
  אני לא חושב שראש עיריית גבעתיים הוא הכתובת לבעיה.
  הוא ירש מצב נתון מקודמו וכדי לשנות אותו הוא יצטרך לשלם מליונים כפיצוי ליזמים אם בכלל.
  על אותו משקל אנחנו לא יכולים לבוא בטענות לקוריס כי גם הוא ירש מצב נתון ולא הוא אשם בהוצאת הקבוצה מהמכתש.

  אפשר לבקש מבן שחר את שיפוץ המגרש בבית שרת,התקנת תאורה או דשא סינטטי אבל מעבר לזה העניין חסר סיכוי וחבל על הנסיונות להשקיע אנרגיות בהפגנות מול עיריית גבעתיים.

  יותר עדיף שיהיו הפגנות מול בית ראש עיריית רמת גן כדי שיבנה איצטדיון חלופי. זה בדיוק על אותו משקל.

  לגבי עמלנו/יורוקום- העניין נמצא כרגע בהליך גישור ואם יוחלט שם על פינוי פיצוי, מה יועילו ההפגנות?
  מה נגיד אז לבן שחר? שילך לבית המשפט ויוציא צווי מניעה?

  ***********
  סיכום-
  מאבק ציבורי צריך להתנהל מול ההתאחדות כדי שתאשר לקבוצה לשחק במכתש לפחות במשחקים נגד קבוצות ללא קהל רב ומול עיריית רמת גן כדי שתבנה איצטדיון חלופי לקבוצה (ואני שוב חוזר על הרעיון של המגרש ליד איצטדיון ר"ג ולא במקום מוזר כמו כפר אז"ר או השקמה).

  לגבי המאבק המשפטי- זה כבר לא בידינו.

 4. פופאי הצלת המכתש 2009 הגיב:

  יאלה שלמה תארגן משהו הפגנות גם מול עירית גבעתיים ולא רק יום אחד אלה כמה ימים ברצף וגם מול ההתאחדות
  צריך להכין שלטים רמקולים והרבה אוהדים באדום

 5. לצערי כולכם קצת תמימים הגיב:

  מלחמה עבור המכתש היא מבורכת אבל מה היא המטרה העיקרית?.
  מלחמה שהמכתש ישאר בידנו ונשחק בו בכל ליגה?
  או מלחמה עבור מגרש חלופי \ פיצוי כספי שתקבל ההנהלה ?
  במקרה השני לא תמצאו אותי רץ להפגין ולהאבק כדי שהמנהלים שלנו יגזרו קופון שמן על חשבוננו.
  את התמימות שלי בנושא כבר איבדתי מזמן

 6. ל-לתמים משעה 2:48 הגיב:

  לפי מה שאני הבנתי מהכתוב למעלה, המלחמה היחידה היא רק על המכתש ועל השארתו בידינו למטרת משחקים בו בכל ליגה. זה הרי כתוב בפירוש אז למה לחפש דברים אחרים.

 7. לצערי גם אתה תמים הגיב:

  מי שלא נלחם נגד שינוי יעוד הקרקע ממגורים בחזרה לאיצטדיון כדורגל יש לו אינטרס כלכלי מובהק ,לא מחפש בלאגן רק מציין עובדות

 8. בעד הגיב:

  אני בעד.
  גם בעיריה, גם בהתאחדות.
  משמרות מחאה: כיכר נח, כופר הישוב, צומת ויצמן-כצנלסון, בכניסה לקניון של דולינגר,
  לתלות שלטים בכניסות לבתים שליד המגרש שיקימו להם מפלצות למגורים כמו שעושים ברחוב ישראלי.
  יש חופש גדול, אפשר להיעזר רבות בנערים שיעשו את זה בצורה מסודרת ותרבותית.

 9. ליאור הגיב:

  הרעיון של האוהד מבורך, אבל חשוב מאוד שיצא לדרך מהר.
  בין דיבורים למעשים הכינרת יכולה להתמלא,
  צריך שיהיה התארגנות מסודרת במהרה ,

  ויאללה להפגין

 10. ל-מצטער משעה 3:12 הגיב:

  ברור שלעיריית גבעתיים יש אינטרס כלכלי מובהק ולפי מה שאני קורא אז כל מטרת המחאה היא לנסות להשפיע כדי לשנות את הדיעות שם. מאבקים יותר מסובכים כבר הצליחו.

 11. מהפכן בדימוס הגיב:

  לכל התמימים תקראו את המגיב ב3:12
  חישבו והפעילו מעט היגיון
  רמז – הוא לא התכוון לעירית גבעתיים.
  אני לא יודע עם יש דברים בגו, אבל זה לא מריח טוב

 12. מכתשון הגיב:

  מחאה לא חשוב איפה, העיקר שהנושא יעלה על סדר היום. זו הזדמנות בפגרה לעשות קצת כותרות ולהביא את פרשת המכתש לידיעת הכלל

 13. אכפתי בטעם ולא מטעם הגיב:

  מי יודע מתי תאריך התיצבות מגשר בבית משפט.?

 14. למהפכן בדימוס הגיב:

  כנראה שמה שאתה מריח זה הסרחון שלך הנובע מגופך
  ההגיון שלך מתאים לך ולהוא שהגבת לו
  לפי מה שמציעים אז גם לקוריס לא יהיה מה להגיד כי האדמה תהיה רק לספורט לעולם

 15. אדום עתיק הגיב:

  ירון בר לב -כל מילה בסלע!
  שלמה-על נהרות בבל שם ישבנו ,גם בכינו….
  "פנינו אל השמש העולה"

  ואם עדיין לא הייתי ברור-ליגת העל לפנינו,בצד מאבק לגיטימי להבטחת החזרה למכתש כדאי וצריך להשקיע אנרגיה בהגדלת מספר האוהדים (והכוונה לדור צעיר,אנחנו הותיקים נגיע גם לוינטר/רמת גן).
  יש לי תחושה ,לא טובה ,שלא יחול שינוי מהותי בכמות האוהדים האקטיביים.

 16. אייל-אוהד ותיק הגיב:

  שלמה מן,
  לא היית רוצה לראות 3,000 אוהדים אדומים בכל משחק בוינטר בעונה הבאה כאשר במקביל ימשיך להתנהל המאבק המשפטי על המכתש ועל מגרש קבע חדש להפועל ר"ג כתנאי לפינוי מרצון בעוד כמה שנים כאשר המגרש יעמוד על תילו ?
  אז קוריס קצת התלהב ונסחף בהצהרה הברורה שנמשיך לשחק במכתש, בגלל זה אתה הופך הכל לשחור ?
  אני חושב שאתה וירון בר לב, כאוהדי הקבוצה צריכים קצת יותר לפעול להצלחתה ולקירוב הלבבות בקרב אוהדים ותיקים וצעירים, כל עוד אתם כותבים בצורה ברורה שלקוריס יש הצלחות רבות עד כה. אם הייתם חושבים שקוריס הוא אסון להפועל ר"ג אז הייתי מבין את הדיכאון והאוירה הלא טובה, אבל לא אחת שיבחתם את פועלו של קוריס עד כה אז תנסו קצת לתרום ולא רק להפגין חוסר התלהבות מוחלט. כאילו שזה מובן וברור שחזרנו לליגת העל אחרי 20 שנה. כאילו שזה ברור שבעוד קבוצות כמו הפועל פ"ת, בית"ר י"ם ומכבי נתניה נראות מפורקות, אנחנו עושים קולות של מועדון בריא ויציב באופן יחסי ואפילו החתמנו כמה שחקני רכש שנראים כחיזוק מצויין.

 17. לירון בר לב הגיב:

  מתפלא עליך
  יש לך אתר שלם ומעולם לא הצעת הפגנה מול ההתאחדות
  פתאום לאדם אחר יש רעיון סביר אז אתה קופץ
  למה?
  איני רואה שמאשימים את בן שחר או את קוריס במשהו אבל כן רוצים שבן שחר ישנה את המצב
  המאבק כנגד ההתאחדות הוא חסר תועלת שכן הם צודקים כי הם רוצים לשפר את הכדורגל בארץ ולא ללכת אחורה ואין שום סיבה להתחשב בר"ג רעננה ועכו ולזלזל בכל השאר שכן זכאים לתנאים מינימליים ,אתה תארגן 10 מר"ג שיפגינו ,כי הרי מרעננה ועכו אף אחד לא יגיע ,בעד אישור המכתש ומישהו אחר יארגן כמה מאות מת"א או חיפה או י-ם שיפגינו בעד תנאים מינימליים לצופי הכדורגל בליגת על
  היחיד שכן יכול לשנות משהו ודי במהירות אם ירצה הוא בן שחר במתכונת הכתובה למעלה
  אין לזה שום קשר לדרישה שבנושא בית שרת
  יש לזה קשר לדרישה שראש העירייה יעשה למען התושבים
  הפגנות עתידיות מול עיריית ר"ג בדרישה למגרש חלופי אולי יהיו בעתיד אבל כרגע המכתש הוא הדחוף ובנוסף כרגע צבי בר מנסה לברר אפשרויות שונות בנוגע לכך
  איני מבין גם את מסע הצלב שלך ללקיחה של מפעל החיים של שוקי וקסלר מבית"ר ר"ג ,האם אתה חושב שהוא רק מחכה לך שתואיל בטובך לקחת ממנו את השטח ואת הקבוצה שלו ,אתה ממש מצחיק
  גם אם יוחלט מה שיוחלט בקטע המשפטי או בגישור ,שמאוד תמוה שקוריס בכלל הסכים לגישור ,אין לזה שום קשר ליכולות של בן שחר לעשות מה שצריך כדי להשאיר אותנו במכתש כי כראש עירייה יש לו כוחות שלאחרים אין
  הסיכום שלך מגמתי ועלוב מאוד ומעורר מחשבה שאתה רק רוצה להמשיך ולהיות ניזון מאי הסכמה ולא לתת כתף למאבק על הבית אלא רק לפלג את האוהדים ,אפילו במחאה
  הכי קל להרים ידיים ולהגיד אי אפשר וזה לא רציני ולהציע הצעות הזויות משלך
  היחיד שיכול כרגע לעשות מעשה הוא בן שחר

  כנראה שיש מחשבה נוספת מאחורי המחאה וזה גם לתת לקוריס להפנים שאין לו שום טעם להיאבק על אינטרס אישי שכן הכל מותנה במכתש שמוקדש לספורט בלבד ,על קוריס יש לא מעט להתפלא בקטע של המאבק על המכתש שכן כבר שנים הוא טוען שיש בידו הוכחות למעשים לא כשרים בנוגע למכירת המכתש ע"י כדורי ניר ונחום אבל הוא לא עושה כלום בנושא ומכאן שאין לו כלום או שהוא חושש מפתיחת תיבת פנדורה .זה מזכיר קצת את ההבטחות של כדורי וניר בנושא תלונות למשטרה על גניבות הכספים במחלקת הנוער שרק דיברו ולא עשו כלום ,כנראה מסיבות דומות

 18. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  שלמה מן וירון ברלב התבלבלו נחמה

  א.לא מנהלים אנשים בשלט רחוק כפי רצונכם.
  ב.האמון בקוריס וניהול נושא המכתש והצלחת המועדון זוכה לאמון מרבית אוהדים.
  ג. בחודש האחרון מן הבקיע גול עצמי.
  ד.ברלב תתעורר אנחנו בעל ולא בארצית לאומית.

 19. העבד יארגן מחאה הגיב:

  אתם תעמדו בצד הזה!!!!
  ואתם תעמדו כאן!!!!!!
  מוכנים:
  תכינו לשון !!!!!!!!
  ויאללה ללקק תתחת של דולינגר אלוביץ בן שחר עמלנו יורוקום ואוסיף

  עבד בוא מהר
  יש לך חרא בלשון 😳

 20. ירון בר לב הגיב:

  לאייל האוהד הוותיק-
  בעיניי לא הכל מסתכם בהצלחה נקודתית או בהחתמה מבטיחה.
  אני מסתכל על הטווח הארוך יותר ויודע שבלי המכתש אין מחלקת נוער ואין עתיד.
  זה לא שעכשיו מחלקת הנוער שיגשגה והעלתה לבוגרים שחקנים אבל לפחות, כל עוד היא קיימת, יש עתיד למועדון(ולא רק לקבוצה הבוגרת) ועם המטען הזה אני מגיע ליום שבו צריך גם לכתוב.
  מה לעשות שעכשיו מעונן?
  כשיהיה בהיר יותר אני מבטיח לשקף את זה בכתבות.

 21. ירון בר לב הגיב:

  למגיב לי-

  מעולם לא הצעתי הפגנות דרך אתר המכתש כי אני לא מאלה שיעמדו עם שלט ויפגינו מול מישהו שאני לא חושב שיכול לשנות משהו ואם אני לא נותן דוגמא אישית אז אני בחוץ.

  הייתי עושה את זה אם הייתי משוכנע שהמהלך יעזור אבל כאן אנחנו מכוונים למטרה שרק נראית נוחה
  – כולה ראש עיריית גבעתיים השלווה והמנומנמת שירש מצב בעייתי ועכשיו הוא "אשם" בזה שהוא לא מחזיר את הגלגל לאחור ומסתבך מבחינה משפטית.
  אז יאללה בואו נפגין לו מול הבית. הוא אשם.. הוא אשם בזה שהוא לא רוצה להכניס את עיריית גבעתיים לכאוס משפטי ולהפר חוזים שהוא מחוייב אליהם. הוא אשם שקודמו בתפקיד היה חלק מהעניין והוא אשם במצב שהוא ירש.
  זה בדיוק כמו שתאשים את קוריס בפינוי המכתש.

  בעיניי הכתובת היא ההתאחדות והתקנון הקשוח שהיא קבעה וסינדלה את עצמה.
  אולי באמת היה נוח אם כפר סבא או הרצליה היו עולות אבל בגלל שלא כך המצב לדעתי היא צריכה להתגמש.
  אם זה לא ניתן לביצוע אז שכל אחד יעשה את החושבים שלו.
  חלק ימשיכו להגיע, חלק יפסיקו וחלק יטמנו את הראש בחול.

  לגבי מסע הצלב(?) שלי.
  אין כאן שום דבר אישי נגד שוקי וקסלר ואני בטוח שאם תדבר איתו תראה שהוא מעוניין בזה לא פחות ממני.
  יהיה לנו הכבוד אם איש כמוהו יהיה בראש מחלקת הנוער של הפועל ר"ג וישקם אותה תוך כדי כך שהמועדון יקבל מגרש נוסף במיקום אסטרטגי (להבדיל מבניית קומפלקס בהשקמה, מרחק יריקה מוינטר).

  בנוסף- להפועל ר"ג יש הסכם היסטורי עם עיריית רמת גן מ1984 לגבי המגרש שעליו יושבת היום בית"ר ר"ג. ויש לה רשות להשתמש בו כמה פעמים בשבוע.
  מאחר וההנהלות התחלפו מאז,והחפיפה בינהם היתה דרך החלפת האשמות הדדיות, אף אחד לא מיישם את העניין ולתוך הוואקום נכנסה בית"ר ר"ג שבאותו זמן שיחקה והתאמנה במקום אחר לגמרי. היא פשוט נהנתה מההפקר ועכשיו כדי להחזיר את הגלגל לאחור צריך פתרון חכם וצודק וזה מה שאני מציע.

  קוריס יכל להימנע מגישור אבל אז השופטת היתה פוסקת בוודאות לטובת עמלנו.הייתי בדיון וזה היה הרושם שהיא נתנה. בנוסף- בגישור יש לך סיכוי לקבל משהו, אפילו מגרש חלופי.בפינוי אתה נזרק החוצה עם הבגדים.

  הצעות הזויות? מפלגות? אתה טוען שהן הזויות ואני טוען ששלך הזויות. לגיטימי.
  שהאוהדים ישפטו ומי שרוצה להפגין מוזמן. אני לא בעסק.בן שחר הוא לא הכתובת. אני גם מבטיח לא להפריע לאף אחד להפגין.

 22. איתן הגיב:

  ירון,מסכים איתך לגבי מחלקת נוער והזכות לשותפות מלאה עם ביתר רג במתקן.
  מחלקת נוער היא המאגר הקבוע לרכישת אוהדים צעירים,וקיום מועדון.
  לקבוצות רבות יש מתקנים בכל מיני מקומות בארץ ,לאו דווקא בעיר המוצא.
  בית שרת ,סאפארי,וקניון איילון במיקומים מצוינים למשיכת כשרונות צעירים.
  לפי דעתי,אין בכוחנו לקבוע פסק דין ,ושינוי ייעוד ת ב ע לספורט גם לא מבטיח
  לנו הסכמה לשימוש ממי שיחווה הפסד כספי.
  נס יכול להיות רק אם יש אמת ועובדות בהליך המכירה.
  הליך הגישור הוא מצויין לטובתנו ,כיוון שלא הואשמנו בפלישה לא חוקית,
  לדעתי המועדון במקרה הגרוע לנו יקבל תאריך פינוי 3-5 שנים,ואז עלינו
  האוהדים ללחוץ דרך החשיפה התקשורתית שנזכה לה בליגת על לפתרון קבוע
  של איצטדיון ראוי,המכתש או חדש.

 23. מהפכן בדימוס - למגיב הגיב:

  אתה באמת מצפה שאגיב לתגובתך?
  "הסירחון שלך נובע מגופך" אתה מנסה לכתוב גבוהה אבל נראה שזה לא כל כך מצליח
  דווקא היום התקלחתי, אבשלום קור שכמוך 😆

 24. ותיק הגיב:

  מה קרה לכם ? 4 פנטהאוזים של המיגדל עם ה24 קומות כבר מכורות. ההם שצריכים להילחם ולהוביל את הקו הכי לוחמני למען הקבוצה לפתע פיתאום מחרישים וכבר לא שומעים אותם בנושא….אז מי אנחנו האוהדים?

 25. וייץ הגיב:

  לפי מה שבכתבה היעד העיקרי הוא עיריית גבעתיים .
  שמסתכלים לאחור כמעט שנה, מבינים שאפשר היה כבר לשנות את ההחלטה, ובעל ההחלטה לשינוי הוא ראש עיריית גבעתיים , שהיה במכתש ונאם ונאם על הקבוצה , ושנוכל לשחק עוד שנים רבות במגרש. אבל הוא כנראה מעדיף סמל אחר , חוץ מסמל שמסמל את גבעתיים- המכתש.!!!

  הוא יכל לשנות במשך הזמן שחלף ועוד יכול לשנות , אבל אכפת לו באמת?

 26. אייל-אוהד ותיק הגיב:

  לגבי המגרש של בית"ר ר"ג, יאשרו לנו להקים שם 2 יציעים גדולים שיאכלסו לפחות 5,000 צופים ?
  הרי יש תוכניות להקים במתחם איצטדיון ר"ג איצטדיון חדש לנבחרת ישראל ולהרוס את המגרש הנוכחי. לא נראה לי שזה אי פעם יקרה כי זה פרוייקט ענק שעולה לפחות 100 מליון דולר אם לא יותר מזה, אבל כל עוד יש תוכניות, האם יתנו לנו להקים שם יציעים ?

 27. דולינגר כדורי ושינסקי הגיב:

  יום הדין קרב ובא
  נשמותיכם לא תנוח בגיהנום דרך כף הקלע
  ואלוהים מוציא מתוך מכתש הלחי מים. וַיִּבְקַע אֱלֹהִים אֶת-הַמַּכְתֵּשׁ אֲשֶׁר-בַּלֶּחִי, וַיֵּצְאוּ מִמֶּנּוּ מַיִם .(שופטים פרק טו פסוק יט)

 28. לוייץ הגיב:

  בגלל שבן שחר הוא פוליטיקאי שרגיל רק להבטיח אז כנראה העלו את הרעיון לנסות לשכנע אותו בדרך החוקית היחידה שהיא מחאה אזרחית
  לאור ההענות האדירה והסתייגויות תמוהות והזויות של "מובילי" דעת קהל כנראה שכלום לא יצא למרות שלהבנתי יש כאלה שמאמינים בנושא ואולי גם מוכנים לעזור במימון
  ככה זה עם אוהדי ר"ג ,אוהבים לבכות אבל לא מוכנים להזיז את התחת אם במקום היעד אין איזו פיתה עם חומוס וקבבים בחינם ,רצוי גם שתיה

 29. לירון בר לב הגיב:

  למה שלא תעשה סקר באתר שלך על הנושא נגד מי צריכים לעשות מחאה
  הרי בחדשות הנגללות אתה כותב שהפוסט הנוכחי בבלוג של מן הוא "כלפי מי צריך להפנות את המאבק הציבורי על המכתש" – ממש
  ככה תוכל תמיד להגיד שעשית עוד משהו חשוב למען המכתש והמועדון

  הנה רעיון לעוד סקר – איפה להקים את המגרש החדש
  1 במגרש של בית"ר ר"ג
  2 בכפר אזר
  3 בקרית קריניצי
  4 בצומת מסובים
  5 בשקמה ליד וינטר
  6 בהר נפוליאון ליד שכון ותיקים
  7 בקרית מלאכי

 30. זיכרונותיי מדרמשטט הגיב:

  1. קמים לריצת בוקר
  2. ארוחת בוקר במלון
  3. מעבירים פארטיות
  4. אימון כושר
  5. מנוחת צהריים
  6. משחקונים לשיחרור
  7. מתלבשים יפה והולכים לקזינו
  8. הולכים לזונות הגרמניות
  9. העבד עדיין חייב לאנקה הגרמנייה 5 יורו 😳
  10. לילה טוב

  עבד בוא מהר
  הפעם תפרוט כסף לפני המכון

  😳 😳 😳

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s