ברוכים הבאים ל-וינטר

בהכח עמידר יעשו הכל כדי להקנות לאדומים תחושה ביתית * ההכנות בעיצומן לקראת העונה החדשה

הכרוז של וינטר כיחכח בגרונו ודיקלם מהדף: "גבירותיי ורבותיי, קבלו את העולה החדשה והמפוארת לליגת העל, קבלו את הכח מכבי רמת…".

"לא, לא, חתיכת דגנרט", צעק איציק פוזמנטיר, "הפועל, הפועל. תחזור אחריי – ה-פ-ו-ע-ל". הכרוז ניסה שוב את המילה המסובכת. רק בפעם השלישית זה הצליח לו. הוא עבד על זה כל אותו לילה.

צריך לתת להם הרגשה של בית, שהם לא ירצו לצאת מפה, אמר נמרוד ורד, הוצאנו מהם סכומים יפים שיחזיקו אותנו ל-20 השנים הבאות.

גל יוסף ישב בחדר וספר את הכסף: קוריס ויובל חברים שלי, אבל בעסקים אין הנחות. 75 אלף ג'ובה לקחתי להם על כל משחק. 75 אלף כפול 15 משחקים. קוריס רצה לשלם חצי מיליון על צביעת הכסאות לאדום, חושב שפראיירים מנהלים את הכח. פי שניים לקחנו להם, בעצם אפילו יותר. כמה זה יוצא 75 כפול 15, אין מחשב כיס בכל האגודה המחורבנת הזו?

פוזמנטיר צילצל לאוהד בוקי נאה: מותק, תזמין 20 זוגות תחתונים עם הכיתוב 'הפועל לא תרד' כמו שעשית לנו בסוף העונה. שיהיו בצבע אדום עם פסים סגולים, בכל זאת הם משחקים אצלנו.

בוקי שאל נגד מי הכח בשבת. פוזמנטיר הציץ בלוח המשחקים בדאגה: עשר בבוקר, שמשון עראבה בחוץ, אבל עזוב, אנחנו לא מארגנים את הפיאט אונו לאוהדים, אני רוצה שכולם יהיו פה, חייבים לעודד את הפועל במשחק הראשון שלהם בווינטר. זה קרב הישרדות מול רעננה, שידור ישיר בערוץ 10 בפריים טיים, חייבים למלא את המגרש, שלא יהיו בושות.

הטלפון צילצל. פוזמנטיר דיבר חמש דקות באידיש נרגשת. נמרוד ורד התעניין מי זה. פוזמנטיר: זה היה נפתלי זיגלבוים, המגן הימני של ותיקי הכח וינה, הוא דורש שכל השחקנים של הפועל יעברו קורס מזורז במורשת הכח וינה.

גל יוסף התעצבן: תגיד לו שאין לנו זמן לשטויות שלהם. פוזמנטיר: הוא מייצג את הדירקטוריון של הכח וינה, יש לנו איתם הסכם חתום ל-250 שנה קדימה. היו"ר ציקי קקון: מי זה הדירקטוריון האלה? אף פעם לא ראיתי אותם. פוזמנטיר: כולם מתו, זה היחיד שנשאר, בן 109, הקפטן של קבוצת הוותיקים, משחק בשפיץ עם יהודלה וצ'יקו, הוא יקבור את כולנו.

למטה בטריבונה נראה מתעמל צעיר מבצע תרגילי קרקע מרהיבים – היפוך לאחור עם בורג וצוקוהרה. רק מקרוב ראו שזה האוהד המתעלף של הכח. אמנם בן 64, אבל הביצועים משתפרים משנה לשנה. נמרוד ורד לא היה מרוצה: שמוליק, בנחיתה תדאג לגב זקוף וראש למעלה, אל תשכח שאתה גאוות הסגולים. פוזמנטיר: עזוב אותו, כמה פעמים נראה לך שיתעלף השנה? הגרוטאות האלה משחקים תשע בהגנה, לא מאמין שישימו יותר מחמש חתיכות כל העונה.

את האימון קטע אדם בחליפה ועניבה שנכנס למגרש. שחקני הפועל הפסיקו את האימון והתיישבו בעיגול האמצע. מרצה ממכון "סגול עולה" הגיע להעביר קורס מזורז במורשת הכח וינה עם נספח מיוחד – תולדות רמת עמידר. תוך שתי דקות נראו שבעה שחקנים מנמנמים. הלו אתם, צעק המרצה, תרימו את הראש, אחרת אני לא מעביר אותכם בבקרה. אחד השחקנים התעורר: בואנה, כבר שמענו את ההרצאה הזו לפני שנה, אי אפשר לקצר? המרצה זיהה כמה פרצופים מוכרים מהסגל של דודו דהאן בשנה שעברה, ואישר להם להמשיך לנמנם. כל היתר, כולל מור גולן ודודי ליברמן, נדרשו להאזנה מלאה אחרת הוא מוריד אותם ל-50 שכיבות.

זה נגמר אחרי שלוש שעות, כשיהודלה שהרבני, לופא וקפיטולניק מקנחים בסיפורים על מסורת מופלאה של בזבוזי זמן בגלי גיל, שבזכותם לקחו שבע אליפויות ו-23 גביעים. אנשי מד"א גירדו מהרצפה את השחקנים המעולפים, ויובל החל להריץ אותם על הדשא המחוספס שלקראת סוף יולי יעבור שזרוע חורף.

לפתע נשמע רעש אדיר, האימון הופסק שוב. לא להיבהל, ניסה פוזמנטיר להרגיע במערכת הכריזה, הקרנפים משחררים לחץ מארוחת הצהריים, זה תמיד באותה שעה. יובל צעק בכעס: תבקש מהספארי שישנו את שעות ההאכלה, זה מפחיד את השחקנים שלי.

כעבור שתי דקות, שוב רעש חזק. מה הפעם? צעק יובל בעצבים, אם לא יהיה פה שקט, באמא שלי אנחנו עוברים לשחק במגרש של שיכון ותיקים. פוזמנטיר הרגיע: לא להילחץ, זה רק מטוסים, צפוי עומס נחיתות בנתב"ג, 13 ג'מבו יעברו מעלינו בשעה הקרובה. גם חיל האוויר בשטח, מתאמנים על חיריה כמודל לתקיפת הכור האיראני בבושהאר.

קוריס התערב: בסדר, אבל רק שינמיכו את קול המנועים בין 2 ל-4, קשה ככה לאיילי להתרכז מול שער ריק, אנחנו לא רוצים שיהפוך לדאטורו מספר 2. אסי דומב ניסה להתבדח: רק תדאגו שלא יעברו פה טיסות של אייר פרנס מברזיל, אלה יש להם נטייה להתרסק.

מטוס ריסוס הגיח לפתע מכיוון המגרש של השיקמה. גשם סגול הומטר על אנשי הפועל ר"ג, שלא ידעו מאיפה זה בא להם. האוהד המתעלף החל בביצועים של 12 סוגי נפילות, מערכת הכריזה גימגמה – "ברוכים הבאים הכח… הפועל… הכח"… אל המגרש נכנסו ותיקי אוסטריה וינה בתלבושת ייצוגית, לקול צלילי תזמורת מכבי האש עמידר. האוהדים בוקי נאה, יעקובים, יוסקאי ופרנסיס פצחו בעידוד סוחף ביציע, כשמהעבר השני עונה מקהלה מעורבת של יענים וג'ירפות. גם עשרות אוהדי הפועל ר"ג, שהגיעו לאימון הבכורה, לא נותרו אדישים. האווירה המדהימה הדביקה גם אותם, והם הצטרפו לשירה הגוברת: הך הך הכח!

פתאום גם הם הרגישו כמו בבית.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

34 תגובות על ברוכים הבאים ל-וינטר

 1. רק אדום הגיב:

  עצוב שזה הגורל שלנו, בסוף אחרי הצחוקים שלנו עליהם כל השנה שאנחנו עלינו והכוח ירדו אנחנו צריכים לשחק אצלם ולראות סגול בעיניים.

 2. גדול! הגיב:

  שלמה איזה פוסט קורע.
  😆

 3. "אדום" הגיב:

  תגיד אתה דפוק או משהו כזה?
  תבדוק אם לקחת את הכדורים המתאימים היום בבוקר!
  אם כן לך תתאשפז דחוף בגהה!

 4. רן הגיב:

  אני לא מבין למה קשר כלשהוא עם המגרש של הכוח מפריע למישהוא. זה לא שיש איחוד וקוריס הצהיר שמעולם לא יהיה איחוד כל עוד הוא יו"ר הפועל ר"ג.
  הכוח זה מועדון מסכן עם 100 אוהדים בראשותו של בוקי נאה הבלתי נלאה. הכוח זה מועדון שהולך להעלם ממפת הכדורגל הישראלי. אף שחקן ששיחק שם ועבר להפועל ר"ג לא באמת מרגיש נוסטלגיה או געגוע להכוח.
  ההגיון אומר לשחק השנה בוינטר, הוא הקרוב ביותר לר"ג-גבעתיים וברור שאם נשחק באיצטדיון ר"ג זה יהיה בדיחה.

 5. קוריס? הגיב:

  קוריס זה לא ההוא שהבטיח שהפועל רמת גן תישאר במכתש?
  קוריס זה ההוא מפה?
  http://maktesh.blogli.co.il/archives/211

  עכשיו לך תאמין לו שבאמת לא יהיה איחוד

 6. פופאי המכתש הגיב:

  חבל שקוריס הסכים לשחק בוינטר המטונף
  היה צריך לשחק רק באיצטדיון רמת גן
  לכולכם אין טיפת שכל בראש הדפוק שלכם
  כבר שיחקנו בעבר לפני המון שנים באיצטדיון והיו דווקא אחלה משחקים
  תלכו אתם למשחקים שם אותי לא תראו שם
  בשבילי המכתש הוא חלק מהפועל רמת גן ובלי מכתש הקבוצה בשבילי לא קיימת
  מי שרוצה לחלוק עלי אני שם עליו זין אחד גדול

 7. סוף סוף מסכים עם פופאי הגיב:

  הופכים להיות סגולים צהובים מרגע לרגע וזו הרגשה מגעילה,מילא הביאו לנו שחקנים מהכח ועכשיו גם את המגרש הסגול והמגעיל הזה.
  גם אותי לא תראו בחיריית עזה
  וגם לא באימון של היום

 8. בואו כולם לאימון היום הגיב:

  יהיו שם 4 אוהדים שרוצים לפוצץ תאימון :mrgreen:

 9. סגולים בנשמה הגיב:

  אמרתי וכתבתי עוד לפני 3 שבועות -הפועל רמת גן הולכת ונטמעת בתוך הכוח.
  בלי קשר בכלל למכתש שלקחו מאיתנו. זה דבר בלתי נסבל

 10. לא פראייר הגיב:

  מרוב שזה מצחיק זה עצוב.

  אני מעדיף את איצטדיון ר"ג נטול האוירה אבל לפחות נטול השפעות של היריבה העירונית השנואה והמאוסה מאשר לשחק במגרש של הכח. אבל נדמה לי שמאוחר מידי להתלונן.

 11. ושוב אדיר באתר הגיב:

  וינטר יהיה עונש ענק ולכן אפילו שהאצטדיון ענק ממדים עדיף שנחשוב שזה הבית ולא נשחק אצל החולירות – שונא סגול לעולמים

  אני קורא מכאן להנהלה לא לבזות עצמה ולדאוג שלא נשחק בוינטר –
  וינטר זה כלוב של עורבים- עדיף איצטדיון רמת גן

 12. ושוב אדיר באתר הגיב:

  ועוד משהו
  וינטר – תנו לחיות לחיות- ספארי של חולירות

 13. החלפות הגיב:

  הצעת דיל לקוריס: תיתן להכח את המכתש, הם יכולים לשחק שם בליגה הלאומית, יהיה להם עדיף עם 100 איש ביציעי המכתש שיתנו להם אוירה כמו 40 אלף בסן סירו. לפחות תוכל להתקזז בתשלומים על השימוש בווינטר. אה?

 14. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  מחזה סוריאליסטי ,כוחם של מילים על נייר בלי ערך

 15. מ. הגיב:

  אתה יודע למה אני לא כועס עליך שאתה זורע דמורליזציה?
  כי אתה צודק.

 16. עצב ב28 ביוני הגיב:

  תדבק לשוני לחכי לאיזה מצב אומלל הגענו שנזקקים לטובות של הנבלות מהכח.
  קוריס אתה ויתרת בקלות רבה על המכתש.

 17. דמעות התנין הגיב:

  תבכה שלמה תבכה, אתה ועוד 3 אוהדים מסכנים שנובחים כל היום והלילה, אבל במשחק הבית הראשון אתם תגיעו כמו טטעלך לוינטר ותקפצו ביציע אחרי כל גול.

 18. אריה הגיב:

  להיות מדוכדך ופסימי לא עולה כסף. אז רוב האוהדים מתרגשים מהחזרה לליגה של הגדולים, למשחקים עם אלפי אוהדים, למגרשים טובים ויש כאלה שמחפשים במה להיתלות כדי להישאר עגמומיים.
  כולם ללא יוצא מן הכלל עצובים שלא נשחק במכתש העונה. אם הייתי חושב שלקוריס יש חלק בזה או שהוא לא עושה מספיק, לא הייתי מגיע לראות את הקבוצה העונה הבאה. אבל ההגיון והמציאות אומרים שקוריס רצה לא פחות מכולם לשחק במכתש, הוא אוהד שרוף לא פחות משלמה מן או ירון בר לב או יענקלה או אריה מנדל. כנראה שבלתי אפשרי שזה יקרה השנה, אבל זה לא יהרוס לי את החגיגה. מי שרוצה להמשיך להיות מסכן ולשחק במכתש רק נגד קבוצות כמו עראבה, הכוח או מרמורק, שיבושם לו. אני כבר מחכה למשחקים נגד מכבי ת"א ובית"ר ירושלים. כל עוד קוריס מתעקש שמחלקת הנוער ממשיכה להתאמן במכתש וגם קבוצת הבוגרים, אני מרגיש שלא סתם זורקים אותנו. אני מאד מקווה שהמאבק על המכתש ימשיך וברור שמבחינה פיננסית יהיה יותר קל לגייס 4 מליון ש"ח לשיפוץ המכתש מאשר 50 מליון ש"ח לאיצטדיון חדש. אבל אם בסופו של דבר נזכה במגרש חדש, בסגנון שבונים בפ"ת או נתניה, אני אצדיע למי שהביאנו לזה. בינתיים, אף אחד, גם לא שלמה מן, לא יהרוס לי את ההתלהבות לקראת ליגת העל.

 19. אורדון ותיק מאוד הגיב:

  אתם כנראה לא מוכנים להכיר במציאות כרגע אין טעם להשקיע במכתש ואת הסיבה כולם יודעים .לשחק בווינטר זה לא כל כך נורא תחשבו איך האוהדים של הכח ירגישו שאנחנו נצבע להם מידי שבת את המגרש באדום לוהט ונחגוג שם ניצחונות ומי יודע אולי ניקח גם אליפות וזה במגרש של הכח מציע לכולם לחשוב חיובי לטובת השנים שיבואו בתיקוה למכתש משופץ ויפה מבלי שחרב ההריסה מתנוססת מעל ראשנו או לחילופין מגרש חדש ומודרני כיאה לקבוצת כדורגל כמו הפועל ר"ג. ומי שעדין רוצה להישאר פאסימי מציע לו לקרוא את הספר מי הזיז את הגבינה שלי .

  בהצלחה לקבוצתי האהובה למרות שמשחקים בווינטר. 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😡 😡 😆 😆 😆

 20. חררה הגיב:

  חוץ מכמה כתבות בעיתונים אין אוירה של ליגת על. אין שמחה של ליגת על. רק מלחשוב על הנסיעה מהבית למשחק בוינטר נהיית לי חררה בכל הגוף.
  מה בכל זאת אפשר לעשות כדי לשחק במכתש?
  משום מה יש לי תחושה שזה אפשרי רק שלא עושים מספיק. האם אני טועה?

 21. רגלי הגיב:

  תורידו את כל אלה שבאים רגלי למשחקים במכתש כי הם לא יגיעו לוינטר ומהגרעין הקשה של ה 700-800 שהגיעו קבוע למשחקי בית יגיעו לוינטר 400. במשחקים נגד הגדולות יגיעו עוד כ 500.
  זה הקהל שיגיע למשחקים בבית החדש. הסגול.

 22. באתר המפלגה הגיב:

  ביקשתי בפורום שם שיפרסמו את פרטי המו"מ עם דטורו. כמה ביקש כמה נסגר.
  כמו שפרסמו את הפרטים של המו"מ עם בוקסה.
  משום מה מחקו את ההודעה.
  לא קללות, לא לשון הרע. בקשה פשוטה.
  מחקו.

 23. איתן הגיב:

  היום באימון ,נכחו כ 50-60 אוהדים מוכרים שנראים גם בתמונות שצולמו בסקר מהיר בנושא קיום משחקי בית בין אצטדיון רג לבין וינטר
  התוצאה-וינטר 95%

 24. לאיתן- הגיב:

  ספרתי אוהדים בכל התמונות שפורסמו באתרים ול]י הערכתי לא היו יותר מ25 איש, מאיפה לקחת שהיו 50 או 60?

 25. סתם אחד הגיב:

  יש כאן מגיב מסויים שכתב למעלה במספר שמות-"חררה", "באתר המפלגה" ועוד. למה הוא לא רושם בכינוי מתאים יותר כמו :"מתוסכל שונא הפועל ר"ג" או "משועמם שמת שהכל יתרסק"…
  ברור שאותו אחד שאליו אני מדבר אוהב את הפועל ר"ג או את העומד בראשה בערך כמו שאני אוהב את נשיא אירן. מזל שאין להפועל ר"ג כמעט אוהדים כאלו והרוב באמת אוהבים את הקבוצה מכל הלב

 26. שוב השופר מלקק תחת הגיב:

  איזו התרפסות מגעילה של העבד כלפי השחקנים ובמיוחד כלפי השחקנים החדשים: תגיד לי איך אתה קם בבוקר? איכס,חבל שוובי לא דפק לך את החכה בראש
  שמעתי שחזרת לשתף פעולה עם אתר המכתש(אני מקווה שהראיס לא יכעס עלייך)

  עבד בוא מהר
  שמענו על מעלליך בדרמשטט :oops:(נערות הליווי)

 27. חחח הגיב:

  נמיר יעדיף לשתף פעולה עם אחמדיניג'ד לפני שישתף פעולה עם שונאי הפועל ר"ג

 28. "גבעתיים הירוקה" הגיב:

  חשוב מאוד מחר יום ג' 30.06.2009 בשעה 18:30 בבית ראשונים בגבעתיים
  ישיבת מועצת העיר. על סדר היום, הצבעה על הצעתו של יורם פומרנץ
  לאישור מענק עליה עירוני לקבוצה בסך של רבע מליון ש"ח.
  ע"פ חוק ישיבות המועצה הן פומביות ופתוחות לקהל הרחב,
  בואו, להסתכל, לחברי המועצה בעניים בזמן שהם מצביעים על ההחלטה.
  אז נראה כולנו, חי, מי באמת אוהד ותומך שלנו
  ומי בא ל"מכתש" לעשות עלינו סיבובים פוליטיים.
  מצורפת ההצעה שתעלה מחר בישיבה להצבעה.
  מגיעים ומשפיעים
  הנדון: הצעות לסדר היום לישיבת מועצת העיר מן המניין מס' 08

  אבקש להעלות בישיבת מועצת העיר מן המניין מס' 08 את ההצעה לסדר יום הבאה:

  הענקת מענק עלייה, בסך רבע מליון (250.000) ₪, מטעם עיריית גבעתיים,
  למועדון הכדורגל הפועל רמת-גן גבעתיים, לרגל העפלתו לליגת העל בכדורגל.

  דברי הסבר:
  20 שנים בקירוב, חיכינו לרגע בו תהיה, שוב, גם לעיר גבעתיים, קבוצת ספורט ייצוגית ראויה, שתייצג את העיר בכבוד,
  בענף הספורט הפופולארי ביותר בישראל ובעולם כולו, הכדורגל. ביום שישי החולף 08.05.2009, זכינו לכך,
  עת קבוצת הבוגרים של מועדון הכדורגל הפועל רמת-גן גבעתיים, העפילה, לאחר 20 שנים בקירוב, לקדמת הבימה של הכדורגל בישראל, ליגת העל.

  חשוב להזכיר כי מגרשו הביתי, "המכתש" המיתולוגי, של מועדון הכדורגל הפועל רמת-גן גבעתיים, שוכן בליבה של העיר, בטבורה של שכונת בורוכוב, השכונה הגבעתיימית הראשונה והמקום מהווה אבן שואבת למאות ילדיה ונעריה של העיר,
  המתאמנים ומשחקים בכדורגל, במסגרות השונות שמקיים המועדון לגילאים אילו.למעלה מכל ספק, אם כך, כי פעילותו של מועדון הכדורגל הפועל רמת-גן גבעתיים , מלבד העובדה שהינו מביא לנו, פרסום ואהדה ציבורית נרחבת, תורם תרומה ראשונה במעלה, למרקם החיים בעיר בכלל ולמרקם החיים הספורטיביים בפרט.

  לפיכך והואיל כי קיומה של קבוצות כדורגל בליגות הבכירות, כרוך בממון מרובה, נוהגות הרשויות המקומיות, בקרבן,
  פועלות ופעילות קבוצות כגון אילו, לסייע להן ע"י מתן מענקי תמיכה כספיים כאלו ואחרים. כך עושה, אגב, שכנתנו,
  העיר רמת-גן, אשר בקרבה פועלות קבוצות ספורט רבות של בוגרים, בענפים שונים, המיוצגות בליגות הבכירות בישראל.
  גם במקרה דנן, כיוון שמועדון הכדורגל הפועל רמת-גן גבעתיים, מייצג את שתי הערים, יזכה המועדון למענק עלייה,
  גם מטעם שכננו הרמתגנים. הערכות, מדברות על כך כי מענק זה, שתיתן העיר השכנה, יהיה בשיעור של כמיליון ₪.
  לאור היחסיות בגודל ובמספר התושבים, הקיימת בין שתי הערים, גבעתיים ורמת-גן, הצעתי כי מענק העלייה,
  שתעניק העיר גבעתיים למועדון הכדורגל הפועל רמת-גן גבעתיים, יהיה בשיעור של רבע מליון ₪.

  למותר לציין כי כל תמיכה כספית שתינתן למועדון הכדורגל הפועל רמת-גן גבעתיים, תיעשה ע"פ כל דין ובהתאם לנדרש
  בנוהל מתן תמיכות עירוניות.לא בכדי, גם מוגשת הצעתי זו, בטרם ישיבת מועצת העיר לאישור תקציב העירייה לשנת 2009,
  שאמורה להעירך בשבוע הקרוב וזאת על מנת לאפשר, הבאת תמיכה זו לידי ביטוי, כנדרש, במסגרת אישורו של התקציב.

  לאור ההתלהבות, שהפגין ראש עיריית גבעתיים, ביום שישי החולף, במהלך חגיגות העלייה, באצטדיון "המכתש", עת כיבד בנוכחותו את המעמד, משוכנע הנני, כי הצעתי זו תזכה בודאי לתמיכתו הנלהבת.

  הצעתי: מועצת העיר גבעתיים מחליטה על הענקת מענק עלייה, בסך רבע מליון (250.000) ₪,
  מטעם עיריית גבעתיים, למועדון הכדורגל הפועל רמת-גן גבעתיים, לרגל העפלתו לליגת העל בכדורגל.

  בכבוד רב

  חבר המועצה יורם פומרנץ
  ראש רשימת "גבעתיים הירוקה"

 29. ל- סתם אחד הגיב:

  אתה כנראה באמת סתם אחד.
  כדאי שתמצא כינוי שיהלום אותך כמו "מלקק הישבנים של קוריס ונעים" או "זה שאומר הן למה שקוריס אומר".
  מזל שיש בר"ג עדין אוהדים שחושבים לבד, בעצמם עם דעות עצמאיות ולא כאלה שיש מי שחושב עבורם.

 30. גדי ע. הגיב:

  יובל נעים בוואלה:" עשיתי דברים שאף מאמן לא עשה".
  נכון

  הביא רוצח מורשע שישב בכלא האמריקאי להיות שחקן בקבוצה במשחקי אימון.

  הסתובב עם אותו רוצח אחרי משחק מול היציע ואיתר במבטים אוהדים שאינם סרים למרותו במבטים מאיימים.

  עשה תנועה מגונה לעבר היציע לאחר שצעקו לו ביזיון ותתפטר.

  משחק 90% מהזמן בונקר ומנסה לגנוב גולים.

  לא מעלה אף שחקן נוער להרכב ומביא רק שחקני רכש.

  ממנה עוזר מאמן את האיש הכי מתאים מבחינתו שעונה לתפקיד: רב עם שופטים ועם המשטרה בצורה מרשימה עד כדי מעצר.

 31. פופאי הצלת המכתש 2009 הגיב:

  אם מחר חברי הוועדה יחליטו לא לאשר תכסף
  דעו לכם השם גבעתיים יעוף כמו טיל מהחולצות
  תנו לקבוצה ת 250 אלף המסריחים שבאירופה
  המנקה שירותים של הקבוצות מרויח בחודש
  תעשו כבוד כמו שהפועל רמת גן עושה כבוד שנים שהשם גבעתיים מתנוסס על החולצות למרות שמעולם לא היה איחוד עם גבעתיים

 32. מ. הגיב:

  פופאי מוריד את הרמה של הבלוג.
  מה עושים כדי שיתחפף מכאן לנצח תוך כדי שמירה על חופש הביטוי?
  בעיה.

 33. סגול ותיק הגיב:

  סחטיין שלמה. אחלה פוסט. מאחל לכם בהצלחה – אוהד הכח שרוף.

  נ.ב. יוסקאי נרצח לפני כמה עשרות שנים – הוא לא רלבנטי…

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s