יורק לנו בפרצוף

 

סיפורי סבתא. בן שחר מקבל את הבמה במכתש לעוד נאום חלול (כאן בטקס העלייה) 

ארבע פעמים הופיע העונה ראש עיריית גבעתיים באירועים של הפועל ר"ג, וניצל את הבמה להון פוליטי * כשזה מגיע למעשים הוא פשוט מפנה את הגב ומתחפף מהשטח 

לא הופתעתי לשמוע שמועצת עיריית גבעתיים דחתה את הצעתו של יורם פומרנץ להעניק הקצבה בסך רבע מיליון שקלים להפועל ר"ג גבעתיים. עוד כשבן-שחר נאם לפני כעשרה חודשים מגג המועדון, ערב הבחירות לרשויות המקומיות, וצעק משם סיסמאות זולות בפאתוס שנשמע כמו מנהיגים קומוניסטים בכיכר האדומה, הבנתי עם מי יש לנו עסק. בהמשך, בן-שחר לא נקף אצבע בנושא שינוי התב"ע על המכתש (עוד יוזמה של פומרנץ). מדובר בפוליטיקאי קטן, מהסוג שיודע לרצות את הקהל ברגע נתון, ובעת הצורך להפנות אליהם את הגב.

הקשבתי בתשומת לב לנאום של בן-שחר בטקס העלייה במכתש אחרי מכבי הרצליה. כשצבי בר מהעיר השכנה הבטיח מיליון שקל, בן-שחר לא אמר מילה בנושא הכספי. הקהל צעק לו כמה כסף אתה נותן, אבל בן-שחר התעלם והמשיך להשמיע סיסמאות. הייתי בטוח שהוא מתחמק לא כי הוא לא רוצה לתת, אלא כי טרם החליט כמה, ושהוא ינקוב בסכום המדויק בנשף העלייה. שטויות במיץ.

תוצאות הדיון במועצה: שמונה הצביעו נגד מתן ההקצבה, שלושה בעד. ציפי אובזילר (טורניר טניס לזכר אהוד גולדווסר) וטלי ארגמן (איחרה בשעה), שהיו אמורות לתמוך, נעדרו מהדיון. גם כך קולן לא היה משפיע.

תגובת פומרנץ: "חשבתי שיהיה סיכוי שההצעה שלי תתקבל, היו אפילו רמיזות שאופתע לטובה. אני מאוכזב מבן-שחר. כאיש ציבור שניצל את הבמה של המכתש, שקיבל מיקרופון בנשף, שפונק לא מעט ע"י המועדון בקריירה הפוליטית שלו, הוא הוביל אקט של יריקה אחת גדולה בפרצופה של הפועל ר"ג".

אולי המצב הכספי של העירייה לא מאפשר את התמיכה הזו?

פומרנץ: "המצב הכספי של העירייה לא הפריע להכניס עשרות עובדים חדשים, ולא הפריע לשכור שירותים של יועצים חיצוניים. כשבאמת רוצים, מוצאים מאיפה לתת. תקציב עיריית גבעתיים הוא בסביבות 250 מיליון שקלים, אז אי אפשר היה למצוא רבע מיליון לקבוצה שמייצגת את העיר? תראה את צבי בר, שנתן לקבוצה מיליון שקלים וגם נותן את המיתקן בפארק הלאומי. מכיוון שגבעתיים היא שליש מר"ג, הצעתי הצעה סבירה ומידתית, אפילו הייתי לארג' והורדתי את הסכום יחסית לר"ג. צר לי על המצב. הגיע הזמן שגם בגבעתיים, במיוחד אלה שיודעים לנצל את הבמה באופן ציני, כמו שנותנים הקצבות לתרבות, לנוער ולקהילה, יידעו לפתוח את הכיס ולתמוך בקבוצת הספורט המובילה בעיר".

יש כאלה שמציעים להוריד את גבעתיים משם המועדון.

"אני לא בעד להוריד את השם. לא צריך להעניש אוכלוסיה גדולה של תושבי העיר שתומכים בקבוצה ומעודדים אותה. הכעס הוא לא נגד העיר, אלא נגד העירייה".

רן קוניק, שגם הוא תמך כמובן במתן ההקצבה: "התגובה של ראש העיר וחבריו היתה צפויה. ידעתי עוד לפני הדיון שאין סיכוי שההצעה תאושר. לצערי, ראש העיר אפילו לא נשאר בחדר בזמן שהוקראה ההצעה. הוא יצא והשאיר את ההתמודדות לסגניתו. לי זה צרם מאוד מפני שמדובר בנושא מספיק חשוב, כדי שראש עיר שמתגאה בקבוצה ומוזמן למשחקים במכתש, יישאר בחדר ויתמודד עם ההצעה. צר לי שראש העיר והעירייה לא מקיימים את ההמלצות לתוכנית אב לספורט שדחפתי. אם היו תומכים בהמלצות לקבוע קריטריונים לתמיכה של מיליון שקל באגודות ספורט תחרותיות, אז גם הפועל ר"ג היתה נהנית מזה. בן-שחר מקבל כבוד מהנהלת הפועל ר"ג, אבל הציפיות ממנו לא מתגשמות. הוא מוצא לנכון להציג את עצמו כאילו הוא אוהב ספורט ותומך בספורט, אבל כשזה מגיע למעשים הוא נעלם".

ובכל זאת, העירייה תומכת בהפועל ר"ג במים חינם, בטיפול בדשא ובמתן המגרש בבית שרת לקבוצות הילדים. זה לא מספיק?

"קודם כל, המגרש בבית שרת חשוך, בחורף אי אפשר לשחק בו משעה 4 וחצי כשאין אור, הדשא מלא מהמורות וחפרפרות, אז מה עשינו? אם היה מגרש נורמלי, עם דשא סינטתי, גדרות, תאורה, אם היו משקיעים בזה מיליון וחצי שקלים, אז מילא. אבל במצב היום זה סתם. מים חינם? זו תמיכה היסטורית של העירייה לאורך עשרות שנים, שבן-שחר החליט להשאיר. עיר כמו גבעתיים, שיש לה מספר קבוצות ספורט מצומצם, צריכה לתמוך בהן".

לדיון במועצת העיר הגיע רק אוהד אחד. דבר קיומו של הדיון הופץ רק ערב קודם, ומתברר שרבים לא הספיקו להתעדכן. בכל מקרה, זה יכול ללמד קצת על הנכונות של האוהדים להגיע להפגנה למען המכתש, אם היו מחליטים ללכת בכיוון. אוהד אחד בלבד! (אני מכליל גם את עצמי בביקורת. התירוץ שלי: הרצפה היתה עקומה – פשוט לא היה לי רכב בשעות הערב. אם הייתי מתאמץ, הייתי נוסע באוטובוס מרעננה). אם בן-שחר היה רואה בדיון 30-20 אוהדים, אולי זה היה מזיז אצלו משהו, ובהזדמנות זו גם היה מבין שצריך לטפל בנושא המכתש.

הצדיק היחיד הוא צחי בן-יוסף, ממנהיגי האורדונס קומנדו, שסיפר: "התאכזבתי ולא התאכזבתי שהייתי היחיד. בוא נאמר שזה לא משהו שלא ציפיתי. בכל אופן, דיברתי עם קוניק לפני הדיון והבנתי שגם אם פומרנץ ימציא את הפטנט הכי גדול בעולם, במועצת גבעתיים יתנגדו לו רק בגלל שזה פומרנץ. הסגנית של ראש העיר, איריס אברהם, שניהלה את הדיון, אמרה שהם תומכים בהפועל ר"ג, שהיו בהרמת כוסית במועדון ושגם בקבוצה מעריכים את זה שהעירייה מוותרת להם על עלויות מים ועוזרת בתיקון דשא ובמתן המגרש בבית שרת, ולכן לא צריך לתמוך. היא הציעה להוריד את ההצעה מסדר היום, והרוב הרימו ידיים כמו תוכי, כשבן-שחר שלא היה בדיון נכנס פתאום במיוחד כדי להצביע נגד".

אתה מתגורר בגבעתיים.

"כן, אני תושב גבעתיים וחושב שהעיריה לא מבינה את חשיבות הקבוצה לקהילה. הפועל ר"ג זה הדבר האחרון בעיר שהוא קהילתי, שיש בו בני נוער וילדים שמשחקים בקבוצה, או שאוהדים נפגשים ביחד ועושים דגל. העובדה שרק אני הגעתי לדיון, מראה כמה הקהילה הזו על סף אבדון".

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

58 תגובות על יורק לנו בפרצוף

 1. לבן שחר הגיב:

  אתה יורק לנו בפרצוף? אז בוא אני אגיד לך גם: טפיי על הפרצוף המכוער שלך!!
  גמד מסכן שמחפש תשומת לב,
  ארורים התושבים שהצביעו בעד פקיד חשבונות שינהל את העיר
  אפס מאופס.

 2. קוריס? אנ'לא מאמין לו הגיב:

  כנראה שגם בעירייה לא מאמינים…
  לדעתי הכל אישי. רואים את קוריס בפרונט ומצביעים נגד.
  רואים את פומרנץ שמקורב לקוריס ואוהד את הקבוצה ומצביעים נגד.

  נולדנו לסבול.עד מתי?
  מה עם הקללה?

 3. צורה לו הגיב:

  כשבן שחר נאם אחרי הרצליה היו 20 אנשים ששרקו לו בוז, היו צריכים כל הטריבונה לשרוק בוז לשקרן מניפולטור הזה . אסור להזמין אותו יותר לאף טקס ולאף משחק, שיקח את המים שלו וידחוף לתחת. הבנאדם ברח מהדיון ולא היה מסוגל להסתכל לפומרנהץ וקוניק בעיניים זה אומר הכל

 4. מ. הגיב:

  פוליטיקאי קטנטן.

 5. אריה הגיב:

  2 סיבות לכישלון:
  1. פומרנץ-לא באשמתו כמובן, אבל בן שחר לא יתן לו את התענוג והכבוד. אצל פוליטיקאים קטנים, כמעט הכל תלוי ברווח פוליטי ובן שחר לא יתן ארוחה בחינם למתנגד שלו.
  2. בעיריית גבעתיים לא מרגישים שיש לאוהדי הפועל ר"ג כוח אמיתי בקלפי. בן שחר ניצח את הבחירות האחרונות ברוב מוחץ והוא מרגיש כל יכול. פומרנץ ואובזילר בקושי נכנסו. אם לקראת הבחירות הקרובות תהיה התארגנות אמיתית בקרב אוהדי הקבוצה ומשפחותיהם, תראו שתקציב של 250,000 ש"ח יאושר בלי בעיה. הרי עיריית גבעתיים היא אחת העיריות היחידות שלא תומכת כספית באף קבוצת ספורט בכירה בענף כלשהוא.
  אל תנסו להשוות בכלל את צבי בר לראובן בן שחר. צבי בר הוא ראש עיר מזן אחר. הוא גם לא בדיוק פיזר כספים בלי הבחנה כפי שעשו בעיריות אחרות אבל במבצעים חד פעמיים הוא ידע לתת- גביע המדינה, שיפוץ המכתש, עלייה לליגת העל. צבי בר הוא לא פוליטיקאי קטן, הוא גבר אמיתי ולפחות להצהרות שלו יש כיסוי.

 6. לאריה הגיב:

  נקודה 2 שלך היא הנקודה היחידה החשובה.
  עד היום שבו גם אוהדי הקבוצה יתחילו להאמין בכוחם להרים מחאה אזרחית אמיתית לא יקרה כלום בנושא המכתש מהצד של העירייה. יש לקוות שהשכל יגיע יום אחד ושזה לא יהיה מאוחר מדי.
  רק מחאה אזרחית עשוייה לקרב את בן שחר להבנה כי יש לספור את אוהדי הקבוצה ולתת פתרון אמיתי להשארת המכתש בידי המועדון למטרות ספורט בלבד ולא לעשות מהמכתש נקודה לויכוח/פשרה בין מגשרים למטרת פיצויים. מצידי שיעשה שם כנסים של ילדים כפי שבעיריית ר"ג עושים בוינטר.
  צבי בר הוא לא מציאה גדולה, מעלליו ושחיתויותיו, כביכול, עוד יהדהדו בעיר אבל אין ספק שהוא יודע לעשות את המעשה הפופוליסטי בזמן הנכון.

 7. שלמה ,נפלתם על הראש????? הגיב:

  תגיד שלמה אתה בסדר? אתה באמת חושב שראוי שהעייריה תתן מכספי משלם המיסים רבע מיליון שח לקבוצת כדורגל מקצעונית בבעלות פרטית? אני אוהד הקבוצה לא פחות מכל אחד כאן והיא חשובה לי וגם אני בילתי את נעורי במרדף אחרי הקבוצה בכל רחבי הארץ ,אבל דחילק,למה שהעייריה תתן כסף ציבורי לקבוצה בבעלות פרטית?היית אומר הקצבה למחלקת הנוער למען טיפוח הדור הצעיר,הייתי מבין,הקצבה למתקנים למען הנוער ,הייתי מבין,אבל בכדי שאלי לוי ישדרג את הגולף שלו בשנה או שתמיר בן עמי יקנה עוד גינס דיזל באלף שח או איזה קומבינה של הסוכן של דאוטורו? חברה בחייכם,הלוואי שהעייריה תתן את הרבע מיליון הללו לנזקקים,חולים זקנים וילדים הם יכולים לתת אלף שח למאתיים חמישים משפחות נזקקות בעיר וכולכם חייבים להודות שזה שווה יותר מעוד איזה תכשיט על היד של קובי חסן
  ומאיפה אנחנו נביא כסף לקבוצה? אוהדים וספונסרים ואין אין לנו(ובאו נודה אין לנו) אז לא מגיע לנו קבוצה בליגה הבכירה 😦

 8. פופאי להעיף תשם גבעתיים מהחולצות הגיב:

  להעיף כאות מחאה תשם גבעתיים מהחולצות
  חבורת לוזרים עירית גבעתיים

 9. פופאי לזה שמעלי הגיב:

  אתה מבין למה המדינה שלנו נראת כך בגלל אנשים אפסים כמוך
  במקום לתמוך בקבוצה אתה יוצא נגדה
  משלם המיסים אוי אוי אוי
  ומה בקשר לשם גבעתיים שמתנוסס חינם על החולצות של הפועל רמת גן
  אתה כנראה שמאלני וזה בטוח כי רק שמאלנים הם נגד עצמם
  ונגד המדינה ונגד הקבוצה שלהם
  לך לבילעין תעזור לערבושים

 10. בקרוב צעיפים חדשים רק הפועל רמת גן הגיב:

  בקרוב מאוד צעיפים חדשים ללא השם גבעתיים

 11. לפופאי הגיב:

  לך לישון יא חולה נפש מסכן
  אתה זבל ודומן ממדרגה ראשונה
  יא קמצן

 12. פופאי כנס הגיב:

  עכשיו צא, מותק אתה ועוד אלף חולי רוח כמוך לא מזיזים לי את הביצה השמאלית ,ודרך אגב קבל עידכון הפועל מייצג את השמאל במדינה אז אם אתה אוהד ביתר תעלה להסעה לכורדיסטאן ותנחת בטדי
  שלום לך טמבל

 13. השמועה אומרת הגיב:

  שכל עוד זה שכותב בהתנשאות ולא כל כך בחוכמה "קובצביץ' המכונה קובה ודאטורו חזר למשפחה" ימשיך, אז כל הרשויות יתכחשו לנו

 14. שלמה מן הגיב:

  למגיב משעה 4:27: תמיכה בקבוצות ספורט ובספורט מקצועני בפרט נהוגה ברוב הערים בארץ. תבדוק כמה כסף עיריית ת"א מעבירה להפועל, מכבי ובני יהודה. תבדוק בראשל"צ כמה מיליונים מעבירה העיריה לספורט, תבדוק כמה כסף עיריית רמת השרון מעבירה לקבוצת הנשים בעיר (כאן אני יודע – רבע מיליון שקל), וכמובן גם לקבוצת הגברים, תבדוק כמה כסף מעבירים ברעננה, בעכו, בכפ"ס, בבאר שבע, באשדוד וכמובן בר"ג, וכמה עיריית נתניה תומכת נלהבת בקבוצה הפרטית של יאמר. אז מה, במקומות האלה זה לא כסף ציבורי?
  זה הכל עניין של סדרי עדיפויות ושל ראייה כוללת.

  להגיד שקבוצות פרטיות יסתדרו לבד, או לומר שכסף ציבורי יילך לשחקנים כדי שיקנו מכוניות, זו דמגוגיה. גם קבוצת כדורגל מקצוענית בבעלות פרטית היא תרבות והיא בידור והיא חלק בלתי נפרד מהעיר ומתושביה. אם היית אומר לי שהרבע מיליון שמועצת גבעתיים לא תעביר להפועל ר"ג יילך לעניים ולנזקקים, אני הראשון שיגיד כל הכבוד, אבל שום רבע מיליון נוספים לא יגיע לנזקקים או קשישים. ואם תדע שהעירייה הזו מבזבזת מיליונים על שטויות אחרות, נניח על יועצים חיצוניים, שבכסף הציבורי שיקבלו על עבודה קלה יקנו לעצמם אוטו חדש או ג'ינס דיזל, זה כן בסדר?

  כמו שאתה רואה, לעירייה יש פשוט ראש עירייה שספורט לא מעניין אותו ולא בראש סדר העדיפויות שלו, והקואליציה שלו מוכיחה שגם אותה הספורט לא מעניין. לא כדורגל, ולא טניס שולחן ולא עוד 3-2 ענפי ספורט שמשוחקים בגבעתיים. זה לא מה שיפריע לראש העיר להמשיך להיענות להזמנת הקבוצה ולנאום במכתש בכל הזדמנות. אם אין לך רצון לתת לקבוצה לירה, אז סע לשלום ותהיה בריא, אבל מצד שני אין לו בעיה לנצל את הפועל ר"ג כדי להאדיר את שמו בפני קהל של אלפים. זו צביעות.

 15. ותיק. הגיב:

  לא היה ראש עיריה בתולדות גבעתיים שבפרק זמן כל כך קצר הבטיח קילומטר ולא עשה אפילו מילימטר. מה אתם מצפים שיתקצב קבוצת כדורגל?. הוא הבטיח לפני שנתיים לאחד מבתי הספר היסודיים הגדולים בגבעתיים הרים וגבעות ועד היום לא עמד בדיבורו וממשיך להתעלם .אוהדי הפועל רמת גן לא פראירים ובבחירות הבאות ניפגש שוב.

 16. גר בל"ה הגיב:

  בן שחר איש קטן שעושה צל גדול
  מקוה שתושבי גבעתיים אוהדי הפועל ר"ג לא ישכחו לו לפני הבחירות הבאות ולא יסתנוורו מגל הבטחות שווא במטרה לעבוד עליהם בעיניים

 17. פופאי -לאפסים הגיב:

  קודם כל לכו תזדיינו
  דבר שני הפועל רמת גן זה לא שמאל ופוליטיקה כיום לא מזוהה עם שום קבוצה
  תמו ימיי ההסתדרות שאתם כל כך אוהבים שמכרה לכם תמכתש
  אם תעשו סקר תראו שרוב אוהדי הכדורגל בכל הקבוצות מזוהות עם הימין
  אפילו בהפועל תל אביב שהיתה פעם מזוהה עם השמאל וההסתדרות נגמר הסרט
  רוב אוהדיה מזוהים עם הימין
  אתם כמה חולי נפש שחיים עדיין בתקופת האבן
  וזה בעיה שלכם
  אני רק מקווה שיום אחד יעלו אותכם לגרדום על בגידה במדינה
  לכו תעזרו לערבים בבילעין

 18. פופאי -לאפס הגיב:

  וחוץ מזה תזדהה ישפן אפס מתחבא מאחרי מיקלדת
  העיקר אתה מדבר נגד הקבוצה ולא מזדהה מי אתה
  אני אגיד לך מי אתה
  אתה הומו שמסתתר אחרי מיקלדת כמו שפן שמאלני אפס

 19. לפופאי הגיב:

  לפופאי: אתה שמקלל במקלדת 24 שעות ביממה אני רוצה לשאול, למה לא הלכת אתמול לדיון בגבעתיים ואת כל מה שאתה מאיים על שונאי הפועל ר"ג לא איחלת להם בפרצוף?

  אני רוצה לשאול אותך פופאי למה לא ישבת בדיון וצעקת לבן שחר שהוא אינטרסנט ושקרן חרא?
  למה לא צעקת להם שיקבלו מכה בלחי המכתש כמו שאתה מצטט מהתנ'ך.
  לשבת בבית במזגן הקריר ולכתוב שטויות נורא קל, אבל תדע לך שאתה פושע לא פחות מראש העיר. לראש העיר אין מחויבות להפועל ר"ג ומצידו שיתרסקו מחר והוא יקח את המכתש בשביל לבנות עליו, אבל לך כן יש מחויבות להפועל ר"ג

  פופאי איפה אתה והמעשים שלך בחוץ, ברחוב ולא בלשבת בבית על התחת השמן שלך. אז הלכת וחילקת כמה כרטיסים בבתי ספר יופי טופי , אבל אתה היית יוצא מהבית הנוח להפגין בשביל המכתש או אתה היית בא לדיון במועצת עיר לקלל את שונאי הפועל ר"ג ? עובדה שאתמול לא באת

  אבל בסדר תמשיך לשבת בבית ולקלל

 20. פופאי לזה שמעלי הגיב:

  מה שאני עשיתי בשביל הפועל רמת גן ועוד כמה אנשים טובים
  אפסים כמוך לא יעשו עוד מאה שנה
  האם אתה רצת בחום מבתי ספר לבתי ספר ולא רק בימי ששי
  אלה בעוד כמה ימים בשבוע
  אם אתה חושב שזה קל להתרוצץ בחום ולעמוד ולשכנע הורים שיבואו למשחקים
  רק בשביל שהפרצוף המגעיל שלך יראה במשחקים 2000 אדומים ביציע
  אתה אדם מגעיל ודוחה ולך לעזעזל מי שמסתתר מאחרי מיקלדת זה אתה ולא אני
  יאפס שמאלני אוהב ערבים

 21. מ. הגיב:

  כל עו פופאי ימשיך להגיב כאן – אין ערך לבלוג הזה.
  יש גבול.

 22. "גבעתיים הירוקה" הגיב:

  עדכון מישיבת מועצת העיר גבעתיים:

  עידכון מיוחד:

  הצעתו של חבר מועצת העיר גבעתיים יורם פומרנץ, ראש רשימת "גבעתיים הירוקה", להעניק למועדון הכדורגל הפועל רמת-גן גבעתיים
  מענק עלייה בסך של רבע מליון ש"ח, לרגל העפלת הקבוצה לליגת העל,הוכשלה היום בישיבה מועצת העיר גבעתיים שהתקיימה הערב.
  את ההצבעה נגד ההצעה הובילו דווקא שני פוליטקאים שפונקו והשתמשו לא אחת במועדון לצרכיהם הפוליטים, ראש העירייה ראובן בן-שחר
  וסגניתו איריס אברהם אל הצבעת הנגד, הצטרפו כל חברי הקואלציה שנכחו בדיון אמיר קצנלבוגן ואמי רגב מסיעתם של בן שחר ואברהם
  ("כן לגבעתיים"- קדימה והעבודה), מ"מ ראש העירייה מושיק גולדשטיין (החזית הדתית), בני רייך (גיל- הגימלאם גבעתיים), וויוי וולפסון
  ורבקה שחף (מר"צ), סה"כ 8 מ-12 חברי הקואליציה. הגדיל לעשות בהתנהגותו, דווקא ראש העירייה בן שחר, שלא נכח באולם, כל העת,
  שפומרנץ הציג ונימק את הצעתו, אך רץ פנימה על מנת להרים ידו כנגד.
  בעד הצעתו של פומרנץ הצביעו, מלבד פומרנץ עצמו כמובן, רן קוניק ואילה בירן מסיעתו של קוניק("גבעתיים שלנו"), סה"כ 3 תומכים
  מסך כל חמשת חברי האופזיציה. שתי החברות הנוספות באופזיציה, שתומכות בהצעה אך לא נכחו בדיון הן טלי ארגמן (ליכוד) שהגיע לישיבה באחור
  וציפי אובזילר מרשימתו של פומרנץ ("גבעתיים הירוקה") שנעדרה מהישיבה לחלוטין עקב השתתפותה בארוע טניס בצפון הארץ, שנקבע בטרם מועד ישיבת המועצה, לזכרו של חלל צה"ל החייל שנחטף אהוד גולדווסר.

  בעקבות ההצבעה הערב אומר פומרנץ:"הערב נשברו בגבעתיים גם שיאי הציניות,אפילו בדרכי ההתנהלות,המקובלים בפוליטיקה. בן שחר ואברהם
  ירקו בפרצופו של מועדון הכדורגל הפועל רמת-גן גבעתיים. עצוב היה לראות שדווקא שני פוליטיקאים אלו, ובמיוחד בן שחר, שלא פספסו הזדמנות
  אחת, כמעט, לקדם את עצמם ואת עניניהם הפוליטים הן על כר הדשא של "המכתש" והן בכל ארוע חגיגי של המועדון, לא השפילו היום אפילו מבט, עת
  שהרימו ידם כנגדו. אין לי ספק, שרבים מתושבי העיר, שהמועדון יקר להם, יבאו חשבון עם כל אלו הבאים לרכב על גבו ובועטים בו ברגע שהגיעו,
  בין היתר גם בעזרת אותו הגב, למחוז חפצם. הערב לפחות הוסרו כל המסכות, וכל אחד ראה בבהירות, מי תומך בספורט ומי עסקן נצלן פוליטי.

  כל שנותר, לקוות, שעוד יבואו ימים, בהם יובילו את גבעתיים אנשי ציבור שפיהם וליבם שווים ושטובת הספורט וציבור אוהביו תעמוד לנגד עיניהם".

  במאמר מוסגר נוסיף כי באותן האצבעות, הוסרה הערב, גם הצעתה של ציפי אובזילר, אותה הציג בשמה פומרנץ, לקיים דיון על מערכת החינוך העירונית,
  כהכנה לשנת הלימודים הקרובה. גם זה לא נמצא כראוי לדיון במועצת העיר, ע"י בן שחר וחבריו. אוי לנו ואוי לה לעיר שאילו פרנסיה.

 23. צחי הגיב:

  קל פה לכולכם לקטר ולגדף, אבל בסופו של דבר אף אחד מכם לא הגיע לישיבה אתמול. ואני חושב שכשיש דיון כזה על הקבוצה, במצב קריטי כמו שאנחנו נמצאים היום, ואף אוהד לא מגיע, אז באיזשהו אופן אפשר להצדיק ולתמוך בהחלטה להוריד את הצעתו של פומרנץ מסדר היום. איזו סיבה יש להם להעביר רבע מיליון שקל לקבוצה בלי אוהדים?
  מדברים כבר חודשים על לצאת לרחובות ולהפגין ולהשמיע את קולנו. אני חושב שהישיבה אתמול הבהירה שאם יוחלט לצאת למאבק ברחובות ישתתפו בו במקרה הטוב ואחרי מסעות יח"צ קדחתניים אולי עשרות בודדות שמורכבות ברובם מילדים ובני נוער.
  אני חושב שהגיע הזמן שאנשים יפסיקו לשקר לעצמם ויחליטו האם הם מוכנים להקריב מעצמם למען הקבוצה או שמא הם מוכנים לתת לאחרים לעשות בקבוצה כרצונם…

 24. מהפכן בדימוס הגיב:

  מישהו באמת חשב שעירית גבעתיים בראשון בן שחר באמת יעביר כספים לטובת הקבוצה. אולי יש כאן גם פן אישי, קוריס תמך בזמנו ביורם רן ודרזיה לא אהב את זה בלשון המעטה.
  אבל לא נראה לי שפה העניין. יורם רן היסטוריה בקטע הפוליטי וכוכב חדש מפריע לבן שחר – וכמו שאמר קוניק , בגלל שההצעה הגיעה מפומרנץ היא נועדה לכישלון.
  העיריה עוזרת לקבוצה במים?? כל הכבוד.

  ניהול הכספים בעיריה לוקה… יש שם הרבה אנשים שבאים לעבודה. הרבה מהם נמצאים ביציע במשחקים של הקבוצה. צריך לשלם לפרזיטים משכורות לא? דופקים שעון ומעבירים פארטיות בבתי הקפה בעיר

  מילה לפופאי, אחרי שהעיפו את השם גבעתיים מהמדים של קבוצת הכדורסל זה היה תחילת הסוף שלנו.

  באופן אישי, בתור תושב גבעתיים שמשלם מיסים, בן שחר הוא פוליטיקאי בגרוש לא יותר מזה

 25. שלמה אני מ4:27 הגיב:

  זה שעייריות אחרות נותנות כסף זה עניין אחד,זה שהעייריה לא תתן את רבע מיליון השח לעניים וזה ברור לי זה גם עניין אחר,אבל זה שהקבוצה היא תרבות או בידור עדיין לא סיבה לתרום כסף ציבורי למטרה פרטית,עולה על דעתך שהעייריה תממן ברבע מיליון שח את מסע ההופעות של משה דץ? הוא תושב העיר הוא עוסק בתרבות ,נו אתה רואה שזה טיעון מגוחך ,במיוחד כשצחי הביא את הדוגמא שרק צדיק אחד בסדום(גבעתיים) הטריח את עצמו לישיבה שדנה בנושא,חביבי אנחנו אפילו לא מענינים את עצמנו וזה עצוב אבל צריך להודות בזה
  ולפואפאי המתוק,זה שאתה גזען חשוך ונגד ערבים אנחנו כבר יודעים אבל גם הקהילה ההומו-לסבית על הכוונת שלך? פופאי שים קצת ווזלין ולא יכאב לך כל כך ואיך שאתה נראה יכול להיות שאפילו תהנה
  יא פדופיל שמסתובב בבתי ספר כל היום סוטה

 26. כולכם הגיב:

  יכולים להכנס לי לתחת ולפורום המלא וירוסים באתר של בר לב. כולכם שמאלנים מסריחים שימכרו את המדינה ואת אמא שלהם בשביל שהערבים יהיו נחמדים ולא ישתינו לכם לחומוס. את כולכם היתי שולח לטדי לקבל מכות מהחיות ביציע המזרחי.

 27. מהפכן בדימוס הגיב:

  צחי – עם כל הרצון הטוב שלך ועם כל ההערכה והאמן לי שיש לך אותה מהרבה אוהדים ותיקים, קצנו בכל אוכלי החינם שעובדים בעיריות.
  רוב במצביעים בעיר הם לא אוהדי רמת גן, אבל בהחלט הם יכולים להביא עוד מנדט לאופוציזיה. ביום הבחירות הייתי אחד מה15-20% שלא הצביע לבן שחר. אמרתי את דעתי בקלפי, הרבה מאוהדי רמת גן הצביעו לקוניק (למועצה) ולבן שחר (לראשות העיר) אני מקווה שבבחירות הבאות הזכרון שלהם לא ישכח.

  לזה שגר בל"ה עובדי העיריה מהשכונה יצביעו למי שיבטיח להם עבודה.
  בנסוף הם ניסו לשכנע להצביע לבן שחר כי הוא טוב לרמת גן. היה גם אחד שאמר לא להצביע לפומרנץ כי הוא נפגע ממנו בבחירות לפני שלוש שנים.
  איריס אברהם ממנה לא תבוא הישועה.
  מצד שני, אני מאמין שקוריס מודע לכך ולא בונה על מענק מעירית גבעתיים כחלק מהתקציב. יקבל – יקבל לא יקבל- לא יקבל.

  גילוי נאות אני לא רוצה לעבוד בעיריה ומעולם לא ביקשתי מועמדות לעבוד שם.2

 28. למהפכנים בגרוש הגיב:

  אסור לשכוח שאבי בוקסה הוא עובד עירייה שמאוד מקורב לבן שחר. גם לילי מאוד מקורבת לבן שחר. שניהם עשו המון כדי להביא לבחירתו לראשות העירייה ואין ספק שיש להם מילה אצל בן שחר.

  עכשיו קחו את השנאה של הבוקסות ליובל ומה שזלג מזה לקוריס, תעשו אחד פלוס אחד ותקבלו עוד סיבה ליחס המחורבן של בן שחר למועדון. זה לא התמיכה הכספית אלא הרבה הרבה יותר חשוב הזלזול בכולנו בנושא המכתש שאם בן שחר מעוניין המכתש נשאר של המועדון לעולמים למרות כל הדיונים המשפטיים, למרות אלוביץ ולמרות קוריס.

 29. קידום מהיר הגיב:

  העיריה הוציאה אתמול הודעה מיוחדת בה נאמר:
  ראובן בן שחר הקים לפני כשנה וחצי צוות מיוחד אשר יפעל להתרת חסמים וקידום מהיר של שורת פרויקטים של פינוי בינוי בעיר. ראובן בן שחר אמר: "התחדשות עירונית הוא עתידה של גבעתיים ואני מתכוון לעשות כל שביכולתי בכדי לקדם תכניות פינוי בינוי בכל מקום בו התושבים יחפצו בכך והדבר ניתן. כל אדם שטובתה של גבעתיים עומדת לנגד עיניו מבין שמדובר פה בחיזוק מאסיבי של איכות החיים של כלל תושבי העיר ולא רק של אלו המתגוררים במתחמים המיועדים לפינוי בינוי".

  בקיצור תגידו יפה שלום למכתש.

 30. דני ר הגיב:

  אני זוכר שקוריס תמך לפני שלוש שנים באיריס אברהם והביא אותה למכתש בזמן שהיא היתה מחליפתו של שטנצלר שעזב לקקל. למה איריס החברה של קוריס הצביעה נגד? מעניין

 31. פופאי ל 4.27 הגיב:

  תשאל את אמא שלך האוכלת כמה היא נהנתה אתמול בלילה

 32. אדום עתיק הגיב:

  אני תושב גבעתיים (58 שנה) והצבעתי לפומרנץ שאין לי שום מושג מי הוא משתי סיבות -הצהרותיו בעניין המכתש ורצוני שתהיה אופוזיציה שהיא המפתח לפעילות דמוקרטית נכונה. לא שערתי בנפשי שראש העיר ירד לרמת שפלות ויערב שיקולים פוליטיים קטנוניים בעניין שאין לא ולא כלום עם פוליטיקה שלא לדבר על התנהגותו . קוריס לא יאהב את זה (כי עדיין הוא נעזר בראש העיר ) אבל כל נסיון של בן שחר לדבר מול קהל במכתש צריך להתקבל בשריקות בוז כאילו קפיטולניק,קדוש ושהרבני עלו לדשא.

  ולפופאי-כמה פעמים הסברנו לך =בבוקר את הכדורים הכחולים.האדומים בערב .שוב התבלבלת..

 33. מצדיק את פופאי הגיב:

  יש פה הרבה אוהדים רבים רעים
  פופאי אל תשים לב אליהם אתה אוהד אמיתי והם בית שמוש
  אני בז להם וכל הכבוד לפופאי ששם זין עליכם

 34. אדום עתיק זקן ומסריח הגיב:

  אדום עתיק תתבייש לך יזקן
  אם אתה 58 שנה במכתש זאת אומרת אתה בן 80 וחצי רגל בקבר
  אוטוטו אתה בעולם הבא

 35. אנטי בן שחר הגיב:

  בן שחר לא יבוא יותר למשחקים כי הקבוצה עוברת לשחק בר"ג
  אבל מצטרף למי שאמר שבפעם הבאה שיעז לנאום לנו צריך לכבד אותו בשריקות בוז וקללות
  ואני מוסיף שאפשר להכין מראש גם עגבניות רקובות וביצים , פוליטיקאים קטנים מבינים רק שפה כזו

 36. שלמה אני מ4:27 הגיב:

  אני במאה אחוז בדעה כי אסור לתת לבן שחר לנאום במכתש ולעשות על גבנו הון פוליטי,אבל אולי כדאי לבדוק עם ראשי הקבוצה את דעתם? אולי קוריס יודע דברים שבו שחר עושה עבורנו בשקט?
  פופאי אתה פטור מלענות לי אני כבר מכיר את הריטואל "אני הומו ערבוש ישתינו לי בחומוס וכדומה" אז בבקשה תמנע מאיתנו את דעתך המלומדת

 37. ארז הגיב:

  עיריה חייבת לתמוך בקבוצת ספורט מקצוענית שמייצגת את העיר ויש לה בסיס אוהדים רחב בעיר, כל עוד זה נעשה בסכום סביר , בדיוק כמו שעיריה מתקצבת מכספי תושבי העיר מדשאות ירוקות וגני פסלים, אירועי תרבות, ספריות עירוניות ועוד. קבוצת כדורגל מקצוענית לא פחות חשובה מזה, לדעתי הרבה יותר חשובה, כל עוד לא מגזימים ומחלקים מיליוני שקלים.
  תחשבו לדוגמא מהי החשיבות של הפועל ב"ש לעיר ב"ש ? לא תסולא בפז, הרבה יותר מתאטרון ב"ש של דטנר.
  עיריה שלא מאשרת 250,000 ש"ח, שזה פחות מ-65,000 דולר לקבוצת כדורגל שחזרה לליגת העל לפני 20 שנה, ראויה להוקעה. אני מאד מקווה שלא נראה את בן שחר נואם בעתיד, לא שווה לעשות לתת לו את הבמה. בבחירות הקרובות צריכים אוהדי הפועל ר"ג להתארגן כדי להביא להחלפתו. פשוט מאד.

 38. אדום עתיק הגיב:

  לזה משעה 9:18. (שוב פופאי?) מילא הטעות בכדורים ,אבל איך ברחת מהאשפוז במחלקה הסגורה…
  חוץ מזה אנחנו מכירים וניתן לך צ'אנס להתנצל.גם לטמטום ושטויות יש גבול .
  דרך אגב גם בחשבון והבנת הנקרא אתה חלש.אבל את זה אנחנו כבר מכירים.

 39. מ. הגיב:

  שלמה, אתה בחור חכם, אבל משום מה אתה לא קולט שהרפש המהלך המתקרא "פופאי" מוריד את רמת הבלוג באופן שעושה נזק לשמך הטוב, ובמישרין גם להפועל רמת גן – גבעתיים.
  יש גבול ל"חופש הדיבור" המקודש.
  זה מביש, זה מביך, זה מעליב, זה לא מתאים לך גם אישית וגם למה שאתה מייצג.
  אני פונה אליך בשם כולם: אל תפרסם את תגובותיו הן בכינוי "פופאי" והן בכינוייו הנוספים שראו "אור" למשל בפוסט הנוכחי.

 40. שלמה מן הגיב:

  מ':
  לכל אחד הגבולות שלו לחופש הדיבור. פופאי לפעמים קצת עצבני ואני מבין אותו כשהוא רואה את המכתש נמוג לו בליגת העל ואת הקבוצה מתערבבת עם לגיון זרים, ובסוף בא ראש העיר ודופק אותך מהכיוון האחר, אז לא תהיה עצבני? צריך להתייחס לדברים בפרופורציות, תאמין לי שפופאי אוהב את אדום עתיק ולהיפך, לפעמים קצת מקללים אחד את השני, שותים משהו, נרגעים ועוברים הלאה. כמו בחיים עצמם. ולך: תודה על התגובה החשובה.

 41. לארז הגיב:

  ארז אתה שוכח שהקבוצה היא בבעלות פרטית!!!!!!!!!!1 שוב תבין העייריה תומכת בתאטרון גבעתיים אבל לא בקולנוע רב חן בקניון גבעתיים וזה ההבדל,אין ספק שלפעמים קבוצת כדורגל שמקבלת חשיפה מעל ומעבר אצלנו במדינה יכולה לעזור לשבח או לקלקל שם של עיר וזה המקרה בבאר שבע אבל אצלנו זה לא כל כך עובד ככה ואני לא רואה איך בדיוק קבוצת כדורגל מצליחה תשרת את האינטרסים של העיר גבעתיים,ולשלמה תשאיר את פופאי הוא מביא הרבה מידע וחוץ מזה הוא גם מין ליצן חצר או קוף חביב בכלוב חיית מחמד,לא להתרגש יותר מידי הבחור קצת קוקו אבל עדיף שיפרוק את תסכולו בפורום מאשר יסתובב לנו ליד הילדים בבתי ספר השם ישמור 😆

 42. לשלמה מן הגיב:

  אתה רוצה להשאיר את הכותב פופאי שמקלל בהגזמה -זכותך
  אתה מוכן לשמור על עלק חופש הדיבור גם אם הבית שלך מטונף -זכותך
  אתה אדיש לכך שבכך הבלוג שלך נהיה הרבה פחות אפקטיבי ויש כאלה שנמנעים ממנו ,אם בקריאה ואם בהגבה -זכותך
  אתה חושב שפופאי קצת עצבני ואחרים חושבים שהוא חולה נפש מסוכן ,ועל פי רבים יקום דבר -זכותך
  אתה מתעלם מבקשות חוזרות ונשנות של קוראים למחוק/לחסום/לצנזר את פופאי ודומיו ,מנסחי העבדות -זכותך
  אתה מאמין שיחס כזה יעיד על גדולתך כאדם לעומת אפסיות הקוראים הפשיסטים -זכותך
  אתה מאושר שבכך הבלוג מקבל הרבה כניסות ,שהרי נושאים מעוררי ויכוחים מביאים קוראים וצפיות מרובות ,ומכאן להצלחה הבלוג -זכותך

  אבל לחשוב שכל מה שאתה עושה בדרך זו תורם למועדון שאותו אתה מתיימר לאהוב כל כך ,שעל ביתו אתה מגן ,שעבורו אתה מוכן להילחם -אבל בעצם זה בדיוק ההיפך ,לזה אין לך זכות שכן אתה הופך את המקום הזה למקום של שנאה ולא של אהבה ואין לך זכות לטנף לכולנו את הקריאה

  אם אינך רוצה לחסום את פופאי ,אם אינך רוצה למחוק כל הודעה שלו -לפחות תצנזר כמה מהמילים שלו ,ולא רק שלו ,ותשאיר XXXX במקום ובכך תתן כבוד לכולנו

 43. למהפכנים בגרוש הגיב:

  נמצאה קונספירציה חדשה?
  בוקסה האיש שלנו במכבי אש (מעניין אם הוא יודע לפתוח ערכת אב"כ) הוא האחראי?
  לילי המקורבת אחראית?
  נראה לי שחשבון המים הוא סכום גבוה מ250000 שקלים. בעיריה יודעים שהכל זמני. כלומר בקרוב הדיירים בקומפלקס ישלמו על המים שלהם ללא סיבסוד עיריה. בן שחר קיבל מצב נתון, ובכדי להשאיר את המכתש הוא יצטרך לשלם סכום גבוהה מאוד מקופת העיריה, מה שלא יקרה. בן שחר לא עושה רושם של מנהיג הסוחף את ההמון אחריו. הוא נראה יותר כפקיד דואר משועמם עם כל הכבוד לפקידי דואר.
  ברור שבוקסה ולילי יפעלו לבחירה של בן שחר, לגיטימי. כל אחד עושה לביתו. גם פוני וינקי פעלו לטובת בן שחר, וגם קוריס היה עובד עיריה בשלב מסוים.

  כמו שאמר הכריש: כולם עובדים על כולם

  עירית גבעתיים = מיטב המוחות
  תעודת עניות לעיר שאני כל כך אוהב, ככל שאני חשוב על זה אולי כדי לעוף מכאן.

  אני קורא מכאן לכל תושבי גבעתיים אוהדי הקבוצה לחשוב פעמיים לפני שמכניסים פתק בקלפי. אני מאמין שאוהדי רמת גן הם מזן אחר שיודע לחשוב לנתח ולהבין.
  נתחיל בצעדים קטנים ואז נרוץ (במגרש הסיננטטי בבית שרת)

 44. העבד נדם הגיב:

  כנראה שהראיס הבין שיש לו משתף פעולה בצוות המקצועי שמדליף מידע לאתר המכתש 😳

  עבד בוא מהר
  כנראה שלא תיסע לגרמנייה
  הזונות הגרמניות התאכזבו 😳

 45. יועד אלפרון הגיב:

  בראש ובראשונה בוואלה עושים צחוק מקוריס
  קוריס אתה מתבזה בשטויות בדיבוים מיותרים
  http://sports.walla.co.il/?w=/3859/1513301

 46. וואלה הגיב:

  צפיתי בקטע של קוריס בתוכנית ההומור והתביישתי. כתוב 'ובמושב ליצים לא תשב', מה קוריס מחפש במקום עם אבו סובחי וכל מיני ליצנים, שגם הוציאו את קוריס טמבאל. בשביל מי זה טוב? בטח לא לתדמית של הפועל ר-ג. אם היה לו יועץ תקשורת הבזיון לא היה קורה

 47. ליועד וגם וואלה הגיב:

  צאו מהכבדות
  אחלה קטעים
  זאת תוכנית הומור
  והיא ממש בסדר

  גם קוריס ידע
  והוא יצא ממש בסדר
  צאו מהכבדות

  כל דבר= אתם בוכים
  לא משנה מה יעשו
  תמיד תגידו את השלילי

 48. על התוכנית בוואלה הגיב:

  זה בסדר. לגלות עוד צד, הומוריסטי עם ביטול עצמי, אצל קוריס.

 49. אורדון מתנדב הגיב:

  כדאי שתבינו אחת ולתמיד
  פופאי היה אוהד כורסא שנמצא לרוב על הגדרות
  מעולם לא היה במשחק חוץ
  ול תשומת הלב שקיבל מאמצע העונה תאשימו את יורם איתן שחשף אותו והוציא אותו לחלוקת כרטיסים לבתי הספר והדבקת המודעות עם כל הפעילים.
  כאוהד פעיל הוא ערך מוסף,כאוהד מקלדת הוא פדיחה לאינטלגנציה הנמוכה

 50. פופאי בכל זאת שם זין עליכם הגיב:

  פופאי בכל זאת שם זין עליכם פופאי בכל זאת שם זין עליכם פופאי בכל זאת שם זין עליכם
  ועוד זין אחד גדול !!!!!!!!!!
  מי שמדבר נגדי יגיע לגיהנום זה בדוק

 51. לפופאי הגיב:

  מי שיורק לנו בפרצוף חוץ מבן שחר זה גם אתה
  את ה מקלל בבלוג ובאתר הרשמי ובאתר המכתש , אם פעם אחת יחסמו אותך וימחקו אותך יהיה טוב לכולנו מכיוון שאתה יצור פרימטיבי
  אם אתה חושב שבזה שתלך לשני בתי ספר וגן ילדים ותחלק כרטיסים לילדים אתה אוהד דגול טעות בידך, מילא אם אתה מקלל רק באתרים אצלנו, אבל אתה מוציא שם רע להפועל ר"ג ולאוהדים שלה בטוקבקים שאתה מכניס באתרי ספורט ארציים וכולם חושבים שלהפועל ר"ג יש אוהדים מפגרים עם איי קיו בגובה הרצפה
  תתבייש לך חולה נפש עם תעודות

 52. פופאי בכל זאת שם זין עליך הגיב:

  פופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליךפופאי בכל זאת שם זין עליך

 53. לפופאי אין זין אלא זית הגיב:

  לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי
  אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית לפופאי אין זין אלא זית
  לפופאי אין זין אלא זית קטנטן

 54. לפופאי אין זין אלא זית קטנטן הגיב:

  וזה בדוק
  אמא שלו אמרה

 55. תסכול הגיב:

  מה יש להתפלא שבן שחר לא נותן כסף. אף פעם לא ספרו את הפועל רמת גן ואת האוהדים הנמושות שלה. יודעים רק לברבר ולברבר, גם כל האוהדים המפורסמים שיושבים בערוץ הספורט כשזה מגיע להפועל ר"ג הם משחקים אותה לא מבינים מהחיים שלהם ומשמיצים את המכתש אבל כשיש אירוע גדול כמו מכבי חיפה שמגיע לפה לגביע ועושים כתבות על ר"ג , הם ישר מופיעים בפרונט ומספרים איך היו הולכים למשחקים כשהיו ילדים וזוכרים את כל הגולים בלה בלה בלה…
  כאלה אנחנו פאריירים שלא סופרים אותנו

 56. מ. הגיב:

  בבקשה, שלמה. הנה לך תוצאה, מפתיעה במהירותה, לסובלנותך המופלגת.

 57. מ. הגיב:

  ל"תיסכול".
  מסכים איתך במאה אחוז.
  אנחנו קרדום לחפור בו עבור על אותם ידוענים בשני שקל.

 58. איתן הגיב:

  עיריית גבעתיים בגרעון ענק-עובדה.
  לפי השמועות 80 עובדים עומדים לקבל מכתבי פיטורין.ברובם בעלי משפחות המתפרנסים בכבוד,ללא הכללות .
  להוציא צק בלי כיסוי ,אחיזת עיניים.
  מצד שני לקבל את המענק לאורך השנה בספיגת מיסים ותשלומי מים עדיף.
  רק שלא יגיע נציג ועדה קרואה ממשרד הפנים ויפסיק תמיכה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s