קרח לאקסימוסים

בעיית הקהל של הפועל ר"ג: ההנהלה חייבת לנצל את העונה הנוכחית ולדחוף בכל הכוח * ולמה מליניאק לא הגיע בשבת

וינטר. לא רואים המוני אדומים בתור לקופות 

בעיית מיעוט הקהל במשחק הבית הראשון בליגת העל בשבת, האפילה על האווירה החגיגית של רגע היסטורי אחרי 20 שנה. עכשיו גם מתבררים המספרים המדוייקים של היציע המזרחי בווינטר. בהתחלה אמרו שהגיעו יותר מאלף, אחר-כך זה ירד לאלף, מאוחר יותר זה הפך לקצת פחות מאלף, ולבסוף התייצב (על-פי נוכחים וצילומי היציע) על קצת יותר מ-500. גם זה בנדיבות.

כולם מדברים על שיווק, אבל לא בטוח שגם המילה הכל-כך מדוברת כאן יכולה לעזור להפועל ר"ג במצבה הנוכחי. גם אי אפשר להפיל הכל על קוריס. בעיית מיעוט הקהל נולדה והתהוותה כתוצאה מחוסר ההצלחות של הקבוצה, ומדובר בתהליך של כ-25 שנים. גם העליות המועטות הסתיימו בטיולים קצרים של מפחי נפש. הזדמנות אמיתית לשפר קצת את המצב היתה בזכייה בגביע המדינה. אלא שהניהול באותה תקופה עסק בהישרדות והתקיים מהיד אל הפה. לאיש בהנהלה של אז לא היה ראש לנצל את ההישג המדהים לטובת חריש אסטרטגי עמוק. העלייה לליגת העל לא נתפסת כהישג היסטרי כמו גמר 2003, ולכן לא רואים את האלפים שעומדים בכניסה לווינטר. מעניין כמה מנויים נמכרו העונה, והנתון הזה יגיע בקרוב מאוד מהכיוון של הבקרה התקציבית. השנים האחרונות בליגה השנייה היו סביב 200 בלבד. לא צריך להיות רואה חשבון מדופלם כדי להעריך שזה גם המספר העונה. אל תתפלאו אם הפועל רעננה מכרה יותר.

כאמור, לא צריך להפיל את כל הבעיה על קוריס, אבל הוא לא נקי מהכישלון. הוא עשה עד עכשיו פלאים ברוב הפעולות שעשה, אבל הניהול הטוב שלו יוצר ציפיות לניהול טוב עוד יותר. הוא לקח חנות מכולת כושלת והפך אותה לסופר-ביג. מכיוון שכך, אנשים רוצים לראות גם ביג ניהולי, ולא רק ברמת היום-יום. במישור של הקהל, קוריס לא פועל בכיוון האסטרטגי, וזו טעות היסטורית בדומה לזו שנעשתה בזכייה בגביע. קוריס נדיב עם אלה שישנם: הוא נותן אוטובוסים חינם, הוא מכניס ילדים ונשים, תורם מדי פעם כסף לציוד, ובסך הכל קשוב לבקשות. אבל אלה דברים שלא יביאו אוהדים חדשים וגם לא יעוררו את הרדומים.

נגמרה התקופה שאנשים היו באים למכתש בשבת בבוקר למשחקי ילדים, או מגיעים בכמויות יפות לאימון המסכם בימי חמישי. היום צריך להגריל שייט תענוגות לקוטב הצפוני כדי לשכנע בנאדם לבוא. וכרגע גם קרוז כזה לא בטוח שיעזור בגלל שאין מכתש, או בגלל שמחירי הכרטיסים קפצו ב-60 אחוז. ויש סיבות נוספות. שאלתי היום את מליניאק למה לא באת בשבת לראות את הקבוצה שלך חוזרת לליגת העל, אתה שבתור ילד בן 10 טיפס על העצים בבורוכוב ולא ויתר על שום משחק. והוא ענה: "לא הגעתי משתי סיבות – בגלל הכדורגל של יובל ובגלל שיש לי ילד בן חמש". כך, לפי הסדר הזה. כלומר, אם רמת הכדורגל היתה טובה, אולי היה מגיע ואפילו מביא את הילד. הפסדנו שני אנשים במשחק, ואולי גם אוהד חדש.

אז משרד כרטיסים בת"א רכש את הזיכיון לכרטיסים, כולנו מאושרים עד הגג. אבל את המשרד הזה לא מעניין האורדון המתלבט. זה משרד שמתעסק עם עוד כמה קבוצות כדורגל, עם המון הופעות בידור, סרטים והצגות, והוא רק מעוניין לגזור קופון שמן על חשבון הלקוחות. ברגע שקוריס מכר את הזכויות ומספר לנו ש'הדרן' אחראים על השיווק, מת העולם ואין עם מי לדבר. יותר קל למכור קרח לאסקימוסי. וארגון האוהדים לבדו, כמו שכתב צחי בן-יוסף בפורום, לא יצליח במטרה שלו להחזיר אנשים הביתה ללא שיתוף פעולה מלא, הדוק ויוזמתי של ההנהלה. לא הנהלה פאסיבית ולא הנהלה שנענית למבצעי כניסה מקריים, אלא הנהלה דוחפת, שרעבה באמת לקהל, שרואה הזדמנות אמיתית לנצל עונה מול הקבוצות הגדולות, הנהלה שמפשילה שרוולים ויוצאת לכבוש את העיר. 

על מה נפסל המכתש? ועוד מילה בנושא שידורי הטלוויזיה, שבגללם מחוייבים המגרשים בתאורה ובגלל זה בין היתר נפסל המכתש: בשבת האחרונה שודרו שני משחקים בלבד מתוך חמישה בליגת העל. שניהם החלו ב-5 אחה"צ, באור יום מלא, בשעה חמה ולחה. דווקא המשחקים שלא שודרו נערכו בשעה 7 בערב. מי לא היה מוכן להזיע שעתיים בשביל לשחק במכתש? מרוב שמגוחך, בא לך לבכות.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

54 תגובות על קרח לאקסימוסים

 1. לשלמה והחברים! הגיב:

  בטח עכשיו תאשימו את קוריס שאין קהל…ואת בגלל שאין את המכתש…!!
  אתם חבורה של נערים משועממים שאינם רוצים בטובת הקבוצה אלא פועלים להורסה מתוך יצר הרסני ושיעמום נטו!!!!
  לא צריכים אותכם כאן!

 2. זיו, אוהד שרוף הגיב:

  לגבי הכדורגל של יובל כפי שהגדיר אריה מליניאק, דווקא השנה יובל נעים משחק כל הזמן עם 2 חלוצים. כנראה שהוא מרגיש שיש לו כלים התקפיים אמיתיים ולכן משתמש בהם. נגד ב"ש ראינו את הפועל ר"ג מגיעה למצבים מעולים ואלמלא הצלות נדירות של קאלה (הצלות שלא רואים בכדורגל כל יום, עם אינסטינקטים מדהימים) היינו כובשים רביעייה, אז עד כה הכדורגל של הקבוצה נראה טוב בהרבה מהעונה שעברה.
  לגבי השיווק אני מסכים עם רוב הדברים אבל צריך להכיר בזה שאין היום בהנהלה כתובת שעוסקת בשיווק וזה צריך עיסוק רב מאד ולכן יש ציפיות מעמותת האוהדים החדשה. אם הם יקחו יוזמה קוריס לא יגיד להם לא, להיפך הוא הכי ישמח לראות הרבה יותר קהל.

 3. ממש לא מעניין הגיב:

  רצוי למחזר מוצרים שיתרמו לשמירה על איכות הסביבה

  למחזר זבל באינטרנט ?
  למי זה מועיל?
  דיייייי נ מ א ס!!!

 4. רק לא בונקר הגיב:

  מליניאק עלה על נקודה כואבת נוספת שמעצבנת אוהדים רבים,
  גם אם יובל משחק השנה יותר התקפי , ברגע שהקבוצה כובשת הוא מכניס הגנה.
  כל שיטת המשחק של יובל היא הגנתית מראש, הוא אחד ששיחק בלם וככה חושב. אני הייתי רוצה לראות חמישה שחקנים התקפיים בהרכב במקום שיהיו 4 התקפיים מול 6 הגנתיים. אני מצפה שברגע שמור גולן ובן לוז יחזרו מהפציעות שיובל ישחק התקפה כי עם הכדורגל המשעמם והבונקריסטי שלו עם זה שמשחקים בוינטר זה מתכון בדוק להברחת הקהל.

 5. האתר הרשמי שערוריה הגיב:

  בגדול מצטרף אל מה שכתבת שלמה,
  הייתי מוסיף עוד משהו קטן אבל מהותי ביחס של קוריס לשיווק. לפני שנה וחצי הוא החליט להקים אתר רשמי לקבוצה. אתר רשמי של קבוצה מנסה לקרב אוהדים בכל מיני דרכים ולא חסר מה. אבל האתר שקוריס בזבז עליו כסף יצא לאור כי קוריס שנא את ירון בר לב והחליט למחוק את אתר המכתש בזה שיקים אתר משלו. כדי שלקוריס תהיה במה לומר את דעותיו והוא השתמש באתר כמה פעמים כדי לקרוא לסולחה בתקופות שהאוהדים היו ממורמרים ומצד שני להתנגח בירון בר לב. זה מה ששווה הקריאה לסולחה.
  חוץ מזה מה יש בו באתר הרשמי? בקושי סגל של הקבוצה עשו טובה שטרחו לעדכן יומיים לפני משחק הליגה הראשון באורוה. דברים אחרים גם לא מעודכני ם, ההיסטוריה חפיף , סיקור משחקים לא מעניין , שטחי ומחניף ברמת ליקוק מגעיל למערכת המקצועית. מי שינחת מהירח ויקרא את הסיקור באתר הרשמי יחשוב שהקבוצה תמיד נותנת קונצרטים של ברצלונה גם כשמפסידים. וכשלא מנצחים מספרים שהקבוצה ממול שווה פי 100 בתקציב, כאילו לרומם ולשבח , אבל בתכלס את התפקיד היא לא כל כך עושה. לכתוב על מבצעי כרטיסים , שיווק, לעשות מפגשים, להביא צילומים מהאימונים ומידע שלא מוצאים באף מקום ולא רק לפרט את פרטטי המו"מ עם עומר בוקסה ובדרך הזו לגרום לקהל לשנוא אותו.
  רועי נמיר למשל אסף שאלות בפגרה מאוהדים בשביל לשאול את השחקנים ולחזור עם תשובות אבל איפה הכתבה שהבטיח? הפורום באתר הרשמי מלא בטוקבקים של השמצות ושנאה , קללות מכוערות שפעם כשכתבו אותם בפורום של אתר המכתש קוריס ויובל השתוללו מזעם ואמרו שלפחות אנשים היו מקללים אותם בשם המלא שלהם, הם דרשו מבר-לב שכל מי שירצה לכתוב אצלו יצטרך להירשם בשם המלא שלו כדי שיעמוד מאחורי הדברים אבל בפורום שלהם כל אדיוט אנונימי יכול לבוא לקלל ולהציף בזבל. זה קורה אצלם אצל המטיפים הגדולים לחוק וסדר, אז תגיד לי מה הולך פה ואיפה ההגיון של האתר הרשמי?
  גם זה קשור ל"שיווק".

 6. תתעורר קוריס הגיב:

  שיווק מתחיל ונגמר במכתש
  אין מכתש לא יעזור שום שיווק
  מקוה שקוריס מבין את זה יותר מתמיד
  ואם הוא עוד לא הבין הוא יבין ביום שלא
  יוכל להסתכל בעיניים של מכובדים ביציע הכבוד
  מרוב הבושה שרק 250 אוהדים יגיעו
  לאיכסטדיון וינטר

 7. הכח מסריח הגיב:

  רק לראות את התמונה ששמת פה בבלוג בא לי להקיא

 8. ל-האתר הרשמי שערוריה הגיב:

  למה אין כאן אייקון של מחיאות כפיים כשצריך אותו?????

  בראבו. מסכים לכל מילה.

  אגב אני לא חושב שצריכה להיות סתירה בין אתר רשמי לאתר אוהדים אבל מה שכתבת כל כך נכון-
  האתר הרשמי משתמש באפשרויות שלו כדי להתנגח באתר המכתש כאילו מדובר במתחרה והכל מתוך שנאה.

  הייתי רוצה לשמוע מה דעתו של ירון בר לב בעניין ובשיווק בכלל.הוא עשה את זה לפני שנה וחצי ויודע יותר טוב מה לעשות מאלה שנמצאים עכשיו במערכת.
  בינתיים אתר המכתש פורח ויפה מתמיד. אחלה כתבות וסיקורים שמראים את האמת להבדיל מאתם יודעים מה……………………………..

 9. עבד בוא מהר הגיב:

  העבד מבין סוף סוף איזה נזק הוא גרם למועדון כדורגל הפועל רמת גן.
  500 אוהדים בלבד בליגת העל זו בושה
  רצית לנקום במי שזרק אותך מאתר האוהדים וגרמת לקוריס נזק שייקח לו שנים לתקן.

  עבד בוא מהר
  תמשיך להזיק לראיס בדרכך
  וכולנו נגיד:אמרנו לכם 😳

 10. דווקא לא מסכים הגיב:

  באופן אישי אני מאוד אוהב את ירון בר לב ואת האתר שלו, אבל נראה לי שהמגיב/ים שיורדים על האתר הרשמי קצת שקופים מידי… חבר/'ה, זה לא נשמע רציני.
  האתר הרשמי עושה עבודה טובה והכתבות שלו לא פחות מעניינות מאתר המכתש. למען האמת רועי כותב ברמה ובעושר לשוני מרשים יותר מזה של ירון. סתם לקשקש שטויות בגלל שאתם שונאים את קוריס / רועי נמיר לא נשמע רציני.
  גם ירון התעסק חודשים בוותיקים שלא עניינו יותר מידי, יש המון באגים ווירוסים באתר שלו, אז לא יפה סתם ללכלך. גם שהוא היה מנהל שיווק בקבוצה לא היו תמונות מאימונים ולא היו פעילויות שחרגו מסיקור משחקים ופרומואים לפני משחקים. כל שאר הכתבות היו של אלישע שוחט. אז כשמעבירים ביקורת, לפחות תהיו הוגנים. האתר הרשמי של הקבוצה טוב מאוד, אתר המכתש טוב מאוד וכמובן הבלוג הנפלא של שלמה. שכולם ימשיכו ככה והאוהדים ימשיכו ליהנות.

 11. למלכלכי רועי הגיב:

  תפסיקו עם השטויות על רועי נמיר,הוא לא אשם במה שקורה. הוא מנהל האתר ועושה מה שאומרים לו מה לעשות. אם קוריס רוצה ללכלך על בר לב באתר הרשמי מה אתם רוצים מרועי? הוא לא אשם שמגיעים 500 איש או אלף, הוא לא אשם שיובל משחק בונקר, הוא לא אשם שבית המשפט לוקח את המכתש.
  תדברו לענין אם אתם רוצים שיתיחסו אליכם לענין. אם יש לכם טענות לתפקוד של רועי באתר הרשמי , הכתובת היא מי שמינה אותו.
  מספיק עם השטויות

 12. אף אחד לא אשם הגיב:

  הסיבות לירידה בכמות הקהל:
  1. וינטר
  2. אין כניסה חינם לנשים ולילדים עם חולצה אדומה
  3. 80 ש"ח כרטיס כניסה
  4. הדרן מגרדים את הביצים או השחלות
  5. וינטר

  להאשים את קוריס זה ממש לא רציני כי קוריס עשה רק טוב להפועל ר"ג. להאשים את נמיר זה עוד יותר לא רציני ומונע אך ורק מכעס על כך שהקים לקבוצה אתר רשמי. אתם באמת חושבים שיש בנאדם שפוי אחד ברמת גן שיאמין שבגלל נמיר מגיע פחות קהל? למה מי הוא בכלל? כולה מנהל אתר אינטרנט של הקבוצה. מי ישמע.

 13. מהתגובות האחרונות ניתן להבין שהמסע להצלת מנהל האתר הרשמי בעיצומו הגיב:

  את מי הוא בכלל מעניין?

 14. שקוריס ימשיך לגבות את מעשיו הגיב:

  ונמשיך לראות פחות ופחות אוהדים בכל שבוע בגלל המנחוס הזה
  ליגה ארצית 1500 אוהדים
  ליגה לאומית 1000 אוהדים
  ליגת העל 450 אוהדים
  ממש בושה וחרפה
  המינימום שהיה לנו כאורדונים זו גאוות היחידה שנעלמה לה

 15. מהנעשה בפראוודה הגיב:

  שלושה ימים אחרי המשחק בשבת ובאתר הרשמי יש עבורכם חדשות מרעישות בהודעות הנגללות: ר"ג סיימה בתיקו 2 עם באר שבע
  קאלה הצטיין.
  מדהים!
  מה היינו עושים בלי אתר הפראוודה שפועל להחזרת האוהדים ולעדכן אותכם כל רגע מה עושה הקבוצה ומה חדש בה??

 16. רונן הגיב:

  משיחות עם אוהדי כדורגל בקבוצות אחרות (בעיקר הקטנות) מסתבר שגם אצלם יש בעיות דומות.
  מכבי פ"ת- האוהדים לא מעודדים, הפועל פ"ת – נתק בין האוהדים להנהלה, חרם קניית מנויים, מכבי נתניה – אכזבה מהבעלים וההשקעה, חוסר מוטיבציה בני יהודה – חרם מנויים עד להשגת סיבסוד (שהצליח) ועוד ועוד…
  מה שעוד לכולם ברור, שראשי ההתאחדות וראשי הקבוצות "לא כ"כ סופרים" את האוהדים. מסתבר כי הכסף הגדול בא מהטלויזיה ולא מכרטיסים/מנויים (שוב, בעיקר לא 4-5 הגדולות) ולכן איפה ישחקו, מתי ישחקו ומי ישחקו קובעת הטלויזיה וכולם מתכופפים בפניה לרצותה.
  השאלה עד כמה ועד מתי יספגו אוהדי הקבוצות את חוסר ההתיחסות והזלזול המופגן שבא לידי ביטוי במחירי כרטיסים, העברת הבית, מחסור (תמידי…) בכרטיסי ילד/חייל בקופות ועוד.

  למה לא לנצל את ההרגשה המשותפת לכלל האוהדים לצעדי מחאה ? למה לא להחליט בשיתוף פעולה ארצי על "שבת בלי כדורגל" – מחזור משחקים שבו קהל לא מגיע למגרש ! בוא נראה איך יהיה לשחק לעיני יציעים שוממים כמו משחק רדיוס ללא קהל . איך זה ייראה בטלויזיה ?…
  יש ארגון גג לאוהדי הכדורגל בארץ ואולי מישהו ירים את הכפפה (צחי ?) ויריץ איזשהו מהלך מחאה דראסטי.

  נ.ב 1: רעננה מכרו יותר מנויים מהפועל ר"ג. בדוק.
  נ.ב 2: מומלץ להציץ ולהתרשם מאתר האוהדים של בני יהודה. הלינק ממציג את אחד הדפים שיש בו תאור של ארגון העידוד ביציע. פשוט מרשים.
  http://www.byfans.co.il/cgi-bin/SW/sheepwool.pl?act=view&cat=8550096&fs=6

 17. מהתגובות האחרונות ניתן להבין שהמסע להשנאת מנהל האתר הרשמי בעיצומ הגיב:

  אותי הוא בכלל לא מעניין!

 18. לקומנדו הגיב:

  לקומנדו אורדונס
  מה דעתכם שאם עד משחק הבית הבא ההנהלה לא תבוא לקראת האוהדים למה לא לארגן צעדי מחאה קלים בתור פתיחה
  ולהחריף אותם אם יהיה צריך
  ננייח לא מעודדים 5 דקות ראשונות
  מגיעים בחולצות שחורות
  מניפים שלטים להנהלה שמתעלמת מאיתנו
  רצוי לחשוב על הדברים האלה כל עוד יורקים עלינו מלמעלה
  וחושבים שאנחנו צריכים להיות אסירי תודה לנצח על העליה
  ליגת העאלק זה לא הכול בחיים

 19. פשוט אל תגיעו הגיב:

  יש לכם בעיה עם מחירי המנויים? אל תגיעו
  יש לכם בעיה עם מחירי הכרטיסים? אל תגיעו
  יש לכם בעיה עם וינטר? אל תגיעו
  יש לכם בעיה עם קוריס? אל תגיעו
  יש לכם בעיה עם האתר הרישמי? אל תגיעו
  יש לכם בעיה? אל תגיעו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  לכו לעודד את בר לב כשהוא משחק דמקה עם הבן שלו. תעזבו את הקבוצה בשקט. מהכסף שקוריס מקבל ממנויים וכרטיסים אפשר לקנות חומוס ופיתות גם ככה. פשוט אל תגיעו!!!!!!

 20. לזה שמעליי 9:33 הגיב:

  אתה ה Lowest של החברה הישראלית.
  התחתית של הקרקעית. מאלה שחושבים רק על עצמם ולא מענין אותם מהקולקטיב ומשותפיהם לסיטואציה.
  בגלל אנשים כמוך ככה נראית המדינה .
  אם אנשים כמוך היו כאן ב 48 לא היתה קמה מדינה כי הם היו אומרים "לא טוב לכם המלאריה – תעזבו את הארץ, לא טוב לכם הביצות – תעזבו את הארץ, לא טוב לכם הערבים – תעזבו את הארץ".
  אנשים כמוך צריכים להקיא מהחברה הישראלית.
  אתה ושכמותך הם הרע והחולי.

 21. באמת שהפסקנו כבר להגיע הגיב:

  ולא רק אנחנו הפסקנו
  הפסיקו להגיע עוד אוהדים ותיקים
  ובסוף תמצא את עצמך לבד
  450 אוהדים במשחק ראשון בליגת העל אחרי עשרים שנים
  בושה וחרפה

 22. פשוט אל תגיעו 2 הגיב:

  אין לכם מושג על מה אתם מדברים.
  הנהלת הקבוצה עובדת ימים ולילות, 7 ימים בשבוע, כדי להעמיד קבוצה מכובדת בליגת העל. לקחו קבוצה מפורקת והקימו קבוצה לתפארת.
  במקום לקנות מנוי ולהביע תמיכה, מתעסקים עם ירון בר לב, מתעסקים עם רועי נמיר, מתעסקים עם החולצה של יובל נעים, מתעסקים עם זוטות!
  את מי מעניין בר לב ואת מי מעניין נמיר? מי הם בכלל? יש פה מועדון שקיים 80 שנה שהגיע אחרי 20 שנה לליגת העל. במקום לשמוח אתם רק מחפשים את הרע.
  קוריס צודק שהוא לא שם עליכם ז'. שם לכם הסעות למשחקי חוץ בחינם, נפגש עם אוהדים, קנה ציוד ואביזרים, ובסוף כשיש משחק בית ראשון אחרי 20 שנה, באים 500 אוהדים! בושה וחרפה!
  אני לא מבין איך לא נשבר לו מהגועל נפש הזה ואיך הוא מוכן להמשיך לסבול את זה.
  מה שיהיה בסוף שהוא יעזוב, יבואו עוד פעם הנהלות שלא מסוגלות לשים שני שקל תקציב ותוך שנתיים נשחק בליגה א', בלי המכתש. תתרגלו למשחקי בית במגרש של השקמה מול לזרוס חולון או השד יודע מי.
  זה מה שמגיע לכם. חבורת בכיינים עלובים. רק תנו לי ותנו לי. למה לא מביאים רכש? למה לא מביאים עוד זר, למה ולמה ולמה. 700 שקל למנוי לא מוכנים לשים. אוהדים גועל נפש (מי שבכל זאת מגיע ומעודד אז כל הכבוד לו)

 23. החזית הכחולה הגיב:

  בעלים באים והולכים לפי הגחמות העסקיות שלהם והאוהדים תמיד נשארים גם אם חלק הפסיקו לבוא ויושבים בבית.
  ידידיי אוהדי הפועל רמת גן, קודם כל הרשו לי ברכות חמות להצטרפותכם לליגה של הגדולים אבל לצד החלום אל תפסיקו לרגע להיות עבדים של המציאות, אתם חייבים חייבים חייבים לעמוד על שלכם. אל תקשיבו לבעלים של הקבוצות שבוכים שהם רק מבזבזים כספים על הקבוצה ולא יוצא להם כלום מזה. אין דבר כזה., היינו מיליון פעם בסרט הזה אצל מאיר שמיר שהשקיע כאן כספים וכל פעם איים שהוא ילך והקבוצה תתפרק והאוהדים יאכלו את הלב, האמת שבהתחלה נבהלנו ועשינו לו שקט אבל אחרי שנים הבנו שהיינו פריירים.
  אז בסוף האדון שמיר באמת הלך רק שרגע לפני כן הוא הספיק לעשות קומבינה על קרקעות בסמוך לאורווה והוא זה שאיים לפני חודשיים שלא פותחים את העונה באורווה בגלל המגדלים שבנה מסביב, שכח מכל האוהדים שאמנם השפילו אותו אבל גם רוממו אותו לא מעט ונתנו לו את הבמה להיות מאיש עסקים אלמוני למפורסם ופופולארי שמועמד לרכוש גם את מכבי ת"א ועוד קבוצות.
  אתם אלו שתקבעו איזו דמות יהיה לבעלים שלכם ואיך הקבוצה תיראה , אל תתנו לו ולחבריו בהנהלה לרמוס אתכם בזה שמזלזלים בכם במחירי כרטיסים וזורקים אותכם כמו מריונטות ממגרש למגרש. הכוח הוא רק בידיים שלכם. אם תהיו פסיביים ותגידו תודה על כל פעם שהבעלים משתין לכיוון שלכם אתם לא תהיו קיימים בעוד כמה שנים.
  מאז שהצטרפתם כארגון אוהדים כעמותה רשמית אני עוקב אחריכם באתרים אצלכם וקורא מה נעשה אצלכם, ונראה שחוץ מלבכות באינטרנט אתם לא עושים כלום, אתם קהל חבובות שלא מסוגל להתארגן ואני מקוה שהעמותה שלכם תתחיל לעבוד ולתפקד כי הליגה כבר החלה ודברים קורים בשטח, המירמור עולה ואין לכם עם מי לדבר. כל בעלי הקבוצות עושים יד אחת עם ההתאחדות להשפיל אותנו. עשו דיון בהתאחדות להוריד מחירי כרטיסים בשביל מראית העין, כמובן שרוב בעלי הקבוצות התנגדו למהלך וטענו שזה שוק חופשי ושיניחו להם לקבוע בעצמם את המחירים. הם ומשרדי כרטיסים עושים בינם לבין עצמם קומבינות בגיבוי ההתאחדות המושחתת ונותנים לכם לשלם 80 שקל על קקה של כדורגל וחרא של תנאים.
  אפילו אימפריה כמו יענקלה שחר הופך את האוהדים שלו לעדר בקר כשהם פותחים בהמכירת מינויים לליגת האלופות ופותחים רק שתי קופות מסכנות כשהגיעו אתמול 3,000 איש למשרדי "גרבר" בכרמל ובמזל לא היו שם נפגעים בנפש כתוצאה מצפיפות, דחיפות ומכות על התור. תאמינו לי שעדר פרות במכלאה לא מתנהגים אליו ככה.
  אחים שלי אוהדי ר"ג, אנחנו עברנו עשר שנים די קשות עם בעלים אנטיפטים שמתחלפים בשמאל ימין לפי התור., החל בתקופת גברי לוי, מאיר שמיר, דני לוי האדיוט שחזר עכשיו, רונן אלעד ושוב חבורה של עמייאתים בורים ועמי הארץ שמנסים ללמד אותנו איך צריך לאהוד וחושבים שיודעים הכי טוב מה טוב בשבילנו.
  כשאתם תירמסו בתורים בקופות ותצטרכו לשלם 200 שקל בשביל שבת מסכנה של כדורגל שזה כולל כרטיס למשחק, דלק, אוכל, שתיה, סיגריות וכל מיני בזבוזים המאפיונרים שבראשות הקבוצות יושבים ביציעי וי.אי פי ואוכלים סלמון וקוויאר במחצית עם שועי הארץ ושמים עליכם זין, משתינים עליכם בקשת מגובה עשר מטר.
  תפסיקו להיות ילדים צייתנים כי רובכם אשכנזים מבית טוב שלא אוהבים להתלכלך במלחמות אבל אם לא תעשו שרירים עכשיו ולא תראו שאי אפשר לעבוד עליכם אתם תמצאו את עצמכם עוד שלוש שנים עם קבוצה מסכנה בליגה ב' אחרי שגמרו לרמוס אתכם והבעלים שלכם כבר לא יהיה בקבוצה אלא ישב לו בקוטג' בסביון צוחק עליכם מגבוה עם המכה הכספית שעשה על המגרש ועליכם עצמכם.
  אל תוותרו!!!!
  אוהד הפועל פ"ת הפנתרים הכחולים

 24. אדום עתיק הגיב:

  לשם שינוי אני דווקא מסכים לרוב התובנות שהעלה כאן שלמה ובעיקר אני מסכים עם העובדות. כמות האוהדים דלה וזאת בלשון המעטה. הסיבות כבר נטחנו עד דק בכל הפורומים והבלוגים,בכל בתי הקפה והפינות למיניהן-וינהטר,אין מכתש, קוריס,האתר הרישמי, שלמה מן ,מליניאק,גרעינים
  אתר המכתש,הדרן ,מחירי הכרטיסים,היציע המזרחי,העבד,פופאי והאלונקה וכל אחד יוסיף מה שבא לו.
  כל הסיבות בעלות השפעה מסויימת והסינרגיה אינה מבוטלת אבל לדעתי כמה סיבות הן בבסיס העניין:
  1.העניין הכללי בכדורגל הולך ויורד הן בשל התחליפים הבידוריים הרבים (וכדורגל הוא סוג של בידור )רוב הקבוצות בליגה מביאות קהל מועט ולפעמים משחק אחד של ה"גדולות" מביא קהל כמו של כל המשחקים האחרים יחד.
  2.רמת המשחקים נמוכה ואף אחד לא הולך להופעה של אמן משעמם.
  3.רמת רוב המתקנים נמוכה ויסלחו לי אוהדי המכתש ואני בינהם, במכתש היא היתה אף מתחת לזה…
  לא גיליתי את אמריקה בכל הסיבות שפרטתי ובטח יש עוד. במקום לקשקש עוד ,ניתן לסכם זאת במשפט:
  כדורגל טוב והצלחות יביאו עוד קהל ,גם זה באופן מוגבל יחסית. שיווק יועיל ,אבל לא יכריע.

  ושתי הערות:
  1. העיסוק האובססיבי במלחמת האתרים והבלוג ,חסר משמעות ומגוחך.ברובו אף נמוך ונלעג ובעיקר אינו תורם מאומה .אני מקווה שקוריס ,אם קורא את הנכתב ,יודע לברור את המוץ מהתבן ואם אינו קורא גם לא נורא .יותר נורא אם קוריס זקוק לפורומים כדי להבין דברים מסויימים.
  2.מליניאק ודומיו- מספר הפעמים שראיתי את מליניאק במשחקים שווה לכמות האצבעות ביד ימין של טרומפלדור. כך נכון גם לגבי הקוף ועוד סלבס בגרוש. אולי אני צריך להחליף את המספר במשקפי השמש שלי…

 25. איפה קוריס הגיב:

  מענין שבכל הבלגן של הימים האחרונים קוריס עוד לא טרח לגבש תגובה לאוהדים הממורמרים כאילו בשביל מה יש לך אתר רשמי שאתה משלם עליו אם לא להקשיב לטענות ולענות עליהם בצורה מסודרת ואחראית
  אנחנו עדיין מחכים

 26. מוצדק הגיב:

  לא נעים להגיד אבל אני שכעסתי על שלמה מן שקרע את המינוי והחליט לא לבוא מתחיל להבין אותו יותר ויותר
  מקוה שאתבדה כי באמת הכעס שעלה בי כשקראתי בבלוג היה חזק כשאני רואה שמינוי הקבוצה האוהבה עלי קרוע לגזרים.
  אולי מיהרתי יותר מידי לחרוץ הדין אבל יש משהו מהדהד במה שעשה שלמה וימים יגידו אם צדק באמת, כי כרגע נראה לי שכן .

 27. מטוטו כוכבי הגיב:

  לא אכנס לויכוח הלוהט מי אשם. אבל לי באופן אישי הכי כואב על אריק בורכוביץ' בשר מבשרנו של האורדונים שיושב בתוך הקבוצה כמנהל ומסכים עם כל מילת ביקורת שנאמרת על הקבוצה ועל קוריס, הלב שלו נקרע מבפנים והוא לא יכול לעשות דבר.
  אם יש מישהו בתוך ההנהלה שמסוגל להזיז את קוריס ולהגיד לו "המלך הוא ערום" זה אריק.
  אבל לצערי הוא לא יגיד.
  על החתום-חבר של אריק מטוטו כוכבי

 28. בני-אוהד 30 שנה הגיב:

  אני מאד מקווה שאף אחד לא יותר מידי מתייחס לשניים-שלושה בכיינים עלובי נפש שכותבים בכל מיני שמות נגד הקבוצה, קוריס, האתר הרשמי, ה"יחס לאוהדים", המאמן וכדומה.
  יש בכיינים כאלה בכל קבוצה ויכול להיות שכאן גם מדובר בכאלה שרוצים שהקבוצה תיכשל. אין ספק שצריך לעשות משהוא אקטיבי לשיווק הקבוצה ואני מסכים עם חלק גדול מהרעיונות שהעלה שלמה מן, אבל לא יכול לסבול את פח הזבל של המגיבים כאן ובפורומים השונים.
  יש לנו הנהלת קבוצה שמבחינת הפועל ר"ג יכלנו רק לחלום, עם קוריס בראש שמשקיע מאמצים אדירים, מביא כסף מהבית ויודע לגייס כסף ועזרה ממספר מצומצם של אוהדים יקרים שאוהבים את הקבוצה. הכמות הקטנה של הקהל היא קודם כל תעודת עניות לאוהדים שלנו, בסגנון אריה מליניאק ולא לקוריס שעושה את שלו ודואג להעמיד מוצר מכובד. אז אריה לא בא בגלל הכדורגל של יובל והפסיד קבוצה שמגיעה בחצי השני לאין ספור מצבים מול הפועל ב"ש.
  שלמה מן לא בא בגלל המכתש למרות שהוא יודע שבלתי אפשרי להביא 3 מליון ש"ח במצב המשפטי הנוכחי.
  אני רק יכול לומר לכל אלה שלא באים, שמי שהגיע כאן נהנה מאד בשבת, התרגש וקפץ כמו ילד בגולים.
  המסר החשוב שלי לקוריס הוא שפשוט יתעלם מ-90% מהשטויות שהוא קורא בפורומים ובבלוג של שלמה מן (הכוונה לתגובות של האנשים), ימשיך לעשות את העבודה הגדולה שהוא עושה ועם זאת כן ינסה לפעול יחד עם כמה אוהדים איכפתיים בעלי יכולת להגדיל משמעותית את הקהל במכתש-בעיקר כרטיסים מוזלים לילדי בתי הספר בגבעתיים ור"ג והסעות ממרכז גבעתיים למשחקים לילדים.

 29. אוהד הגיב:

  העניין הוא שאין חשק להגיע לוינטר
  עדיף לשחק בלאומית ולהישאר במכתש
  אני מחרים את וינטר ולא אגיע לשום משחק

 30. לאוהד שמעליי הגיב:

  תחרים את וינטר ואל תגיע, זה בסדר, נסתדר בלעדיך.
  תישארב בביית ותראה הישרדות בערוץ 10.
  אם אתה רוצה להישאר בלאומית אז אתה מוזמן ללכת למשחקים של הכוח
  נגד נס ציונה. אני מעדיף לראות את הפועל ר"ג נגד מכבי נתניה במשחק הביתי הבא.

 31. ל-שלמה מן הגיב:

  מה שמליניאק עושה או לא עושה ממש לא מעניין אותי. גם כך הוא מגיע למשחקים בודדים ובעיקר מכוסים. אותו דבר הקוף או טוביה החלבן. הרבה יותר כואב לי על אוהדים כמוך שלא מגיעים. כמוך יש עוד, כנראה, אוהדים שקטים שבלי רעש ובלי בלוגים פשוט לא מגיעים או מגיעים רק פה ושם ועליהם חבל מאוד.

  הדרך הפופוליסטית שבה נקטת ע"י הבאת דברי מליניאק היא כלומה ומאומה. מיותר לחלוטין.

 32. קוריס להתעורר הגיב:

  קוריס שים לב האדישות שלך תעלה ביוקר. משחק בית מול נתניה עוד שבועיים מגיעים אלף איש רק בגלל שזו מכבי נתניה למרות שהיא היום גרוטאה ולא מענינת.
  משחק בית מחזור 6 זה אחי נצרת ויש לך קהל שיא 500 איש ביציע , אוירת תחתית ליגה לאומית.
  כשאתה תתעורר ותבין שמשבר הקהל באמת קריטי גם לא יעזרו לך אוטובוסים חינם שתארגן מטוטו כוכבי עם סנדויצים וארטיקים וכרטיסי חינם עם כובעים בצבע אדום.
  תתחיל לזוז כי היציע שלנו בקרוב מאד יהיה דומה ליציע של בית"ר שמשון.

 33. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  בלבלני ביצים,בולשיט,יושבים וחושבים איך לחזור למכתש והפופאי בראשם,אין גדרות בוינטר לטפס לראות חינם
  לענינו מיעוט הקהל כפועל יוצא של חוסר איכפתיות מצד הדרן או מועדון
  שימו לב טוב
  מול נתניה יש עוד שבועיים,אם לא נראה שיווק בבתי ספר וחוצות הערים
  15 דקות ראשונות לא יהיה עידוד ולא דגלים או כל מה שעושה חשק לשחקן
  נמאס לראות את אותם 30-40 מוציאים את גרונם כאשר יש עשרות בני נוער
  שהצטרפו בעונה שעברה ואינם מגיעים מסיבות שונות
  תמצאו את הדרך להביא את הנותרים.

 34. ותיק הגיב:

  שנת לימודים פוריה ובהצלחה לכל התלמידים . ואם על תלמידים מדובר אז אני קורא ליור המיתלמד החדש בשיווק כדורגל בליגת העל וכל צוות הניהול לצאת כל יום שישי לכמה בתי ספר ברמת גן וגבעתיים ולחלק פלאיירים שכל המגיע איתו למיגרש עם חולצה אדומה נכנס למישחק אפילו תמורת 10 שקל העיקר לקרב דור חדש וצעיר לקבוצה. אם באר שבע היא מושכת קהל של מישחק מרכז טבלה והגיעו רק 500 אז נגד 4 הגדולות יגיעו אולי 1000. ונגד כל היתר כמו רעננה נצרת עכו מכבי והפועל פ-ת אשדוד סכנין וכו יגיעו רק 250 בילבד לצומת ליבך מר קוריס.

 35. לאנונימי מ 3:40 הגיב:

  לא כולם כמוך מקבלים הזמנות

 36. מבזק הגיב:

  לאור הביקורות החריפות תצא בערב הודעה רשמית באתר הרשמי מטעם מועדון הכדורגל הפועל רמת גן גבעתיים. יש כמה שצריכים להיכנס למקלטים מעכשיו

 37. חובב הגיב:

  הגרעין "הקשה" יבוא לכל משחק כי לא משנה המרחק.
  מי שלא מגיע בהמוניו זה המעגל הבא – אלו שלא באו למשחקי חוץ, אלו שלא באו למכתש באופן סדיר. המספרים של אלו לא בדוקים אבל לאור הכמויות שבאו בכמה משחקים בעונה שעברה הייתי מעריך שמדובר בעוד 500. מעבר לאלו יש את החד פעמיים – אלו שבאו למשחקי הגביע נגד מכבי חיפה או עוד לפני זה לחצי ולגמר ב 2003.

  השילוב של וינטר, יוקר הכרטיסים ואולי גם המעבר לשבת לפנות ערב כנראה מחק אותם לחלוטין. כמה כאלו היו? שוב לא בדוק אבל נראה לי בסביבות 500.

  כמה נשים וילדים נעלמו? בטח 100-150.

  אם יחזירו את נוהל אישה וילד בחינם הם כן יגיעו לוינטר.

 38. הנעה לפעולה הגיב:

  עלמנת לא סתם לקשקש
  כל אוהד "שרוף" מתחייב להביא איתו למשחק הבית הבא עוד חבר אחד בלבד
  שלא הגיע למשחק מול ב"ש
  נראה מי מהאוהדים מפרסם את שמו ומתחייב!!!
  כל מי שלא עושה זאת סתם שרלטן !!

  מישהו מרים את הכפפה?

 39. ל-הנעה לפעולה 6:17 הגיב:

  אתה קשקשן חולה נפש
  אתה הדיוט ברמות ענקיות
  אתה מסוכן לעצמך
  לך תשיג לעצמך כפפה ותכניס את עצמך לתוכה יא אהבל
  לך תקנה גפרורים ותהפוך את עצמך לאוהד שרוף

 40. לזה שמתיימר לייצג 90% הגיב:

  אתה כל הזמן חוזר וטוחן ש90% מהאוהדים חושבים כמוך, מעריצים את קוריס וסוגדים ליובל, אז למה העובדות בשטח, כלומר הקהל ההולך והפוחת מראה שאתה דווקא ב-10%?

  כל זמן שיש מנחוס ורוד אני לא נהנה לבוא

 41. להנעה לפעולה 8:17 הגיב:

  כנראה שהיום לא לקחת את הכדורים שלך
  איך נותנים לזבל כמוך להסתובב חופשי
  אתה חלאה טינופת וטומטום
  בושה שעלוב חיים ככמוך קורא לעצמו אוהד !!!
  שחרר אותנו ממך חתיכת פסיכופט

 42. ל-להנעה לפעולה 11:20 הגיב:

  זה כנראה כואב להביט בראי ולראות את עצמך כל הזמן
  שכחת סימן קריאה אחד
  הכפפה לוחצת?
  הישבן שורף?
  אה, אתה גם מכוער ברמות על

 43. עבד בוא מהר הגיב:

  אני עדיין לא מבין איך הראיס נופל כל פעם למלכודת הדבש שהעבד מכין לו!!!!!!
  הביא תקציב במיליונים,עלה לליגת העל,והעבד הרס לו את כל התהילה (500 צופים בלבד)

  עבד בוא מהר
  תראה כמה באו בגללך 😳

 44. לא יאומן הפועל רמת גן 2009 הגיב:

  הייתי בביקור אצל רופא השיניים שלי ובשיחת חולין דיברנו על כדורגל,ומסתבר שהרופא שיניים תובע בבית משפט את הפועל רמת גן בהנהלתו של קוריס על כך שטיפל בסאריץ הקרואטי מלפני שנתיים והצקים שקיבל מהפועל רמת גן לא כובדו בבנק.

 45. אוהד אמיתי ושרוף הגיב:

  מזל שאני הולך למשחקים ומכיר טוב רבים מאוהדי הפועל ר"ג. אחרת הייתי יכול לחשוב שפח הזבל שרשום ברוב התגובות כאן מייצג את אוהדי הפועל ר"ג האמיתיים. פח הזבל של רוב התגובות כאן מצייר תמונה של אוהדים מפונקים, חושבים שהכל מגיע להם, כפויי טובה, קנאים, רעים וצרי עיין. כנראה שמדובר בתגובות ממוחזרות של מספר אנשים מצומצם (אולי שניים-שלושה אנשים לדעתי) שמתביישים ללכלך בשמם המלא, אחרת אי אפשר להסביר את הניגוד בין אוהדי הפועל ר"ג האמיתיים שאני מכיר-אוהדים נפלאים, מפרגנים, אוהדים את הקבוצה ללא תנאי, גאים ומאושרים שיש לנו קבוצה מכובדת בליגת העל לעומת אלה שמגיבים בבלוג ובפורומים.

 46. כמו תינוקות מוצצים הגיב:

  אמא לה תחזירו לי את המוצץ במכתש
  לא אתה,או מליניאק או בר לב או קופמן מיצגים את אוהדי רג
  קבלת יחס במכתש בזכות כתבות עבר שלמה מן לפני כן לא הזזת לנו.
  מליניאק כמו קופמן התפרנסו יפה מאהדתם בעבר וקיבלו חשיפה במדיה תקשורתית
  בר לב מיחל לרגע שיקראו לו לניהול השיווק להחזרת אורדונים לוינטר עד אז מיבש את אתרו המהולל
  את הכבוד שקבלת יהיה לך קשה להרים גם אם תתחיל שוב לפרגן

 47. ל-אוהד אמיתי ושרוף 12:27 הגיב:

  איזה מזל שיש לנו אוהדים טובים כמוך
  אוהדים שרואים רק טוב ומוכנים לאכול חרא אם אומרים להם שזה בייגלה עם זעתר
  אוהדים שרק הם האוהדים האמיתיים
  כנראה שאתה מייצג מספר מצומצם של אוהדים אמיתיים (אולי 2-3) שמתביישים ללקק בשמם האמיתי וכותבים בכל מיני כינויים מצוצים מהתחת
  איזה מזל

 48. יש כאן בעיה הגיב:

  אנשים במקום לנסות לפתור אותה מעבירים ביקורת (בונה… למרותש אני לא הבנתי אף פעם את המושג הזה – ביקורת לטעמי תמיד מוזכרת בקונוטציה שלילית) או מנסים להאשים אחרים.
  שורה תחתונה אין לנו הרבה אוהדים ביציע וזה מביש. מה הסיבות? יש המון. לדעתי כן מכתש לא מכתש לא הסיבה. במתכש שיחקנו מול1000 -1200 איש וזה לא מספיק! הבעיה היא שהמעבר לוינטר הוריד את ממוצע הקהל ב300 איש בערך. לא מאמין שהלבוג של שלמה הוא הבעיה בכמות הקהך. זו דעתו של שלמה ואני בטוח שביום שבת תוך כדי לחיצות רפרש במחשב הוא הצטער שלא בא.
  איך מביאים את האוהדים למגרש? קודם כל הצלחה של הקבוצה על המגרש. אבל לפני הכל יש לתכנן תוכנית אב לכמה שנים ולא לשלוף. אי אפשר להסתמך על ריגושים של חצי גמר גביע.
  צריך חזון ולהיות מעט בעל מעוף.
  אי אפשר להטמין ראש בחול וללכלך על שלמה בר לב מליניאק והקוף בתור אחרים לכמות הקהל. הם אוהדים מהעניין חלקם אפילו רכש מנוי, זה הרבה יותר מאנשים אחרים (מקורבים למניהם)

 49. אמא טליבען הגיב:

  תשמעו טוב אל תהיו אנשים הזויים
  אנשים לא יבואו לוינטר וזהו נקודה !!!!!!!!
  גם אם היינו משחקים במגרשים אחרים אנשים לא היו באים
  והנה כמה מהסיבות
  אנשים באים ברובם בגלל שזה המכתש והוא בגבעתיים
  והוא נמצא בלב העיר וידוע שרוב אוהדי רמת גן עצלנים
  ומחוץ לגבעתיים לא יבואו למשחקים
  מה לעשות אנחנו עדיין לא מכבי חיפה עם 30 אלף איש
  אני דיברתי עם הרבה אוהדים והם אמרו לי
  שבלי המכתש זה לא זה
  לא יעזור כלום יבואו למשחקים מחוץ למכתש בן 300 ל 500 איש
  ולא יעזור לא שיווק ולא כרטיסים בחינם
  אל לנו להתבייש כי זה לא בית שלנו ותמיד נוכל לטעון זאת
  הפועל רמת גן מזוהה עם המכתש וכל עוד הקבוצה תנדוד למגרשים אחרים
  יגיעו רק הגרעין הקשה למשחקים וחבל על המאמץ לדבר על שיווק
  גם הטענה של מליניאק על השיטה של יובל זה בולשיט
  כי אני מתערב איתכם שאם הקבוצה היתה במכתש הוא היה מגיע
  תתחילו להכניס לראש בלי המכתש אין הפועל רמת גן ואם קוריס לא יחזיר
  תקבוצה למכתש היא תבלע יום אחד בוינטר אצל הכח עמידר
  היום כולם מבינים מה חומרת המצב ללא המכתש
  אם לא נילחם להציל תמכתש לא תהיה לנו קבוצה
  וכל הקישקושים על בניית מגרש חדש הוא בולשיט אחד גדול
  אף אחד לא יבנה לנו מגרש
  תראו את רוב הקבוצות שאפילו אם מתחילים לבנות להם עוצרים תבניה
  אפילו איצטדיון רמת גן המסריח לא בונים אותו מחדש
  אז אתם מצפים ממשהו שיבנה לנו מגרש תמשיכו לחלום חלומות
  אם לא נציל תמכתש לא תהיה לנו קבוצה נקודה !!!!!!!

 50. ל-אמא טליבען 10:46 הגיב:

  נא לקרוא במבטא צרפתי.
  ומה אתה לעשות בשביל מדינה (מכתש)?
  אתה לקשקש?

 51. למה לא נתקדם אף פעם? הגיב:

  כי בשנות ה2000 המאמן מחליף מזוזות שאשמות בפציעות של השחקנים.
  עד מתי?

 52. מודאג במכתש הגיב:

  והוא יודע למה … " המכתש "

 53. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  כל עוד תכתוב כתבות כאלו לא יבוא קהל!
  הגיע הזמן שתתחיל לכתוב כתבות בעד המועדון ומעט יותר לפרגן.
  הקהל יחזור למגרש לעודד את הקבוצה ברגע שיהיו תוצאות על כר הדשא.
  הקהל יחזור למגרש ברגע שלאחר שנים רבות מאד הקבוצה תחזיר לו את האמון שהיא מסוגלת להשאר יותר מעונה אחת בליגה הראשונה.
  אני מתערב אתך שלמה שבלי שיווק ובלי מכתש,ברגע שיהיו תוצאות הקהל יחזור בהמוניו,ברגע שנישאר העונה בליגת העל עונה הבאה כבר תראה כמויות יותר גדולות במשחקים!
  השיווק הכי טוב זאת הקבוצה ,הניצחונות,התוצאות,והחזרת האמון לאוהדים שלה שבשנים האחרונות עלו וירדו ,והגיעו למסקנה שהכל אבוד מראש.
  תן לנו להשאר בליגה העונה ,עם תוצאות טובות ותראה איך בלי שיווק ובלי מכתש הקהל חוזר.

  דרך אגב ,כתבו כאן או באתר המכתש אם היינו משחקים במכתש ,היינו מנצחים את המשחק בשבת נגד ב"ש…ואני צוחק ,כי בשנותה-80 במכתש הובלנו 2-0 על ב"ש וסייימנו איתם בתיקו 2-2…
  כל השנים ששיחקנו במכתש ירדנו ליגה ישר,ב-89 נגד ב"ש מחזור אחרון לא ראיתי שהמכתש עזר לנו כל כך.
  אני בעד המכתש אבל לא צריך להיות כאלו דרמטיים ,צריך גם ללכת קדימה אל עבר המודרניות.
  ואיפה היית בתקופת כדורי,ניר,ונחום?
  למה אז לא עשית רעש כאשר לא שיחקנו במכתש 3 שנים?

 54. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  מה יצא לנו טוב במכתש? עונה אחת בארצית 2007,חוץ מזו-כלום מאז 1969
  הנוסטלגיה של זקנים שלמשך שעתיים נזכרים בילדותם .
  כל עליית ליגה לוותה בירידה מהירה למרות המכתש.תבדקו,עונה שעברה נצחונות במכתש לעומת חוץ .
  לא סתם נדבק הכינוי אורדון ופאטם לאוהד רג

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s