המכתש מארח (6)

 צילום מסך: ערוץ הספורט

על סף ניצחון על עכו, שימשיך את האפקט החיובי מהפגנת המכתש, הצליחו האורחים להשוות משום דבר * השבוע: דרושים אנשים למשמרות מחאה * עומדים גם בגשם

זהו תיקו שכולו קטסטרופה, לחץ ומועקה. הוא מעמיד את הפועל ר"ג בגרעון שמחייב לנצח שני משחקי חוץ על חשבון איבוד נקודות מרגיז בווינטר. הפסד אחד לאחי נצרת, עוד שתי נקודות מבוזבזות היום, וכמו שאומרים זהו לוקסוס גדול מדי עבור קבוצה שרוצה לתקוע יתד בליגה. ניצחון חוץ אחד אני כבר יכול לסמן ליובל נעים איפה לקחת – בשבוע הבא מול הפועל רעננה. אחרת, איפה ייקח? בטדי?

ניצחון מול עכו, עוד מנחוס של השנים האחרונות, נראה בהישג יד. שמחתי לשמוע שיובל פתח בהרכב התקפי מובהק, שכלל שלושה חלוצים. בהמשך נהנתה ר"ג מהרחקת דודי פדלון. איילי הגיע בזמן עם שער בדקה ה-77, וגם מעמדת הצפייה הנוחה שלי בבית עם הרדיו, הניצחון נראה בטוח למהדרין. חבל שבזמן פציעות קיבלה עכו פנדל, כדי לעשות 1:1. איזה ייאוש. שבוע מקסים שהחל בסימן המאבק על המכתש, נמשך בהפגנה מוצלחת שהרימה את המוראל סביב הקבוצה, הסתיים בקול ענות קפצון כשהקהל צועק ליובל להתפטר.

גם חלוקת מאות כרטיסים בבתי ספר לא עזרה למלא את היציע. לא צריך להתייאש מפעם אחת שזה לא עבד. צריך להתמיד ולנצל במיוחד את משחק הבית הבא מול קבוצה אטרקטיבית כמו הפועל ת"א. אגב, לתת כרטיס חינם לילד שלומד בגורדון, בבורוכוב או בברנר, זה לעשות חצי עבודה. יש כרטיס, אבל איך הילדים האלה יגיעו לווינטר? לא כל הורה יסכים להטריח את עצמו גם בשבת לעשות הסעות. צריך לחשוב על חלוקת כרטיסים גם בבתי ספר בדרום העיר, ברמת חן ובנווה יהושע, הקרובים יותר לאיצטדיון, ובכך להרחיב את מעגל האוהדים מעבר למרכזי גבעתיים ור"ג.

תוספת מאוחרת: יוסי עוז (אדום עתיק) מסכם את המשחק

לאחר מלחמת העולם הראשונה בנו הצרפתים קו ביצורים אדיר על הגבול עם גרמניה, והיו בטוחים כי תפיסת המגננה תסייע להם לעמוד מול מתקפה גרמנית. בפועל, עם פרוץ מלחה"ע השניה, ביטלו הגרמנים את קו ההגנה על ידי עקיפתו בפלישה לבלגיה והולנד, וסופה של צרפת ידוע.

ולמה פתאום נזקקתי לשיעור הסטוריה אחרי משחק כדורגל? פשוט, כי לא הצלחתי למצוא שום דימוי למה שקרה היום במשחק מול עכו. מגיעה למגרשנו הביתי קבוצה נחותה מאיתנו, חסרת מספר שחקנים וכנראה גם ללא מאמן. יובל נעים פותח דווקא בהרכב מעניין כאשר סוארז מוסט לעמדת הבלם לצד חרמון, תומר תייר בקישור האחורי ומור גולן מתחת לדאטורו ואיליי. קובי חסן על הספסל.

אבל הרכב לחוד ומשחק לחוד. משחק עלוב מצד שתי הקבוצות, שמסביר את מיקומן בליגה. שום תוכנית משחק לא נראתה בר"ג. כרגיל, שי חדד רץ ונלחם, הלקרדה (קובאצ'ביץ) מבוהל מעצמו ומפסיד כדורים בסיטונות ובעיקר בועטים למעלה, אולי ייצא משהו. בשיטה הזו, מור גולן, ששיחק גם כקשר בונה וגם כאופציית חלוץ, לא בא לידי ביטוי. עכו ניסתה קצת משחק מסודר בעיקר דרך שחר סימנטוב, אבל גם היא היתה לא יותר מעלובה.

במחצית השנייה מבין יובל שאין בעל בית במגרש, מוציא את גולן ומכניס את קובי חסן. כל האורדונים תמהים, למה לא יצא קובאצ'ביץ' או תייר. חסן עושה את השינוי ואיליי במבצע אישי מבקיע שער. לא די בכך ושחקן עכואי מורחק. כולם מצפים להסתערות, ואז זה בא. קו מז'ינו מוקם. קודם יוצא דאטורו ונכנס אלי לוי ואחריו חיים מלכה. מערך הביצורים הושלם! אבל רבותיי ההסטוריה חוזרת. מספר 10 העכואי מפרפר את המבצר מלכה, פורץ דרך בלגיה, מגביה כדור לרחבה, הכדור פוגע ביד של סוארז, דקה 90, פנדל, שחר סימנטוב, והכדור ברשת. קו מז'ינו נפל שוב. מה שלא עבד אצל הצרפתים נכשל גם בוינהטר.

מי שהיה במפגש האוהדים עם קוריס שמע את יובל בנאום ההיסטורי "אני בונקריסט?". כן, בהחלט, ואפילו לא מוצלח. מעולם לא הייתי כל כך קרוב לגזור את המנוי.  (אדום עתיק) 

המחאה נמשכת גם השבוע

בלי קשר לתוצאה המאכזבת מול עכו, אבל מעודדים מההפגנה המוצלחת ליד עיריית גבעתיים ומהפידבק התקשורתי והציבורי, אנחנו ממשיכים בפעילות המחאה כדי לסכל את מימוש הונאת המכתש. בתכנון השבוע משמרות מחאה בימים שני, שלישי וחמישי משעות הצהריים ועד אחה"צ מול משרדי יורוקום, הנהלת ההסתדרות בת"א ועיריית גבעתיים. המחאה תכלול שלטים, שירה וחלוקת פליירים. בתכנון: יום שני משמרת אחת מול אלוביץ' והשניה מול העירייה, שלישי – ההסתדרות (בגשם), חמישי – שוב עירייה ואלוביץ'.

המשמרות יתקיימו במהלך היום, ולאור העובדה שאנשים עובדים או לומדים, אנחנו זקוקים לכל מי שיוכל לתרום לפחות שעה מזמנו. לפי ההיענות נוכל לראות אם אפשר ליצור עוד משמרת מחאה, או לבטל. תלוי בכם. סידור עבודה מתבצע אצל צחי בן-יוסף – טל' 052-3179998. אתם מוזמנים להירשם אצלו בימים הנוחים לכם. מספר הנוכחים במשמרות מוגבל, כדי לא ליצור כמות של הפגנה המחייבת אישור משטרה. יצוין כי בימים שני ושלישי צפוי גשם, אבל אנחנו נהיה שם בכל מזג אוויר.

בפורום האוהדים הועלה רעיון של 'סיירת רדיפה', שתלווה את האנשים הקובעים בפרשת המכתש לכל אשר יילכו. כל רעיון כזה מבורך, ואם יש שלושה-ארבעה שרוצים להתחיל במצווה, הם בטח לא יישארו לבד.

מלבד זאת, יש מאמץ להתארגן על איסוף חומרים בנושא הונאת המכתש, כדי להעבירם לחקירת הגורמים המתאימים. אנחנו ממשיכים לפמפם את התקשורת, למרות שאחרי הבום הראשוני, צפויה דעיכה איטית של עניין המכתש, עד ששוב תצוץ חדשה מעניינת. אחרי ההפגנה ואחרי שקיבלנו המון תשומת לב תקשורתית, מחכים עכשיו ימים אפורים ומייגעים במלחמה כמעט סיזיפית מול העירייה ויורוקום. דברים לא קורים ביום אחד וגם לא בחודש. השאלה היא עד כמה אנחנו נחושים לסכל את רוע הגזירה. שם המשחק הוא התמדה, סבלנות ונחישות. אם יהיו לנו את כל אלה, אנחנו ננצח.

המכתש מארח – ירון בר-לב על ה-2:3 מול הרצליה

והיום בפינת המשחק הזכור במכתש – ירון בר-לב: "אני מאוד זוכר את ה-2:4 על עירוני אשדוד, אבל המשחק הכי גדול בעיניי היה ה-2:3 על מכבי הרצליה. אחרי שהרצליה הישוו ל-2:2 אני זוכר שהראש שלי היה למטה, הסתכלתי על הרצפה, חשבתי שהנה עוד פעם יורדים ומה יהיה. הרמתי את הראש, הסתכלתי לאופק בייאוש, ופתאום אני רואה את ההרמה של בן עמי ואת מריקיניוס נוגח פנימה. רגע אחד אתה ברצפה ורגע שני בעננים, בטירוף. היה יתרון שלנו, שוויון, שער ניצחון דרמטי, ואחרי זה עוד היו שתי הצלות של עמי רוזנברג מהחמצות של ליאור אסולין. משחק שהיה בו עניין מצד עוד קבוצות בליגה, בני יהודה רצו שננצח, והאוזניים שלנו היו בחולון לשמוע על ניצחון של כפ"ס, משחק שפשוט היה בו הכל".

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

56 תגובות על המכתש מארח (6)

 1. מעוצבן הגיב:

  במילה אחת בזיון
  אני כל כך עצבני מהמשחק שאין כמעט מלים לכתוב
  סובל 90 דקות מרמה כל כל עלובה ומפגרת ולפחות אומר לעצמך שנתנחם בנצחון
  ואז הטפשים האלה עם המאמן כלומניק שהולך אחורה…
  די , בא לי לבכות מרוב עצבים

 2. יורדים ליגה הגיב:

  יובל בחייאת עינאק שחרר אותנו מהעונש שלך. עזוב אותך אין לך את זה, אתה מתאים לרמות הנמוכות. קח את הכח עמידר בתחתית ליגה לאומית. תן את הקבוצה לאנשים שמבינים באימון כדורגל. לא בחרטבונה.

 3. ארקין אל תהיה פראיר הגיב:

  אל תתן כספים למועדון לפני שהמנהל מאמן מתפטר
  אתה שם את כספך על קרן הצבי אתה מבין זאת וכל מי שאוהב את הפועל
  עשה טובה ותתנה את המשך התמיכה בתנאי שיוחלף
  ואל תשתכנע לעתיד בגלל המומנטום של איתי ,הכל משמיים
  הפסד 2 נקודות יתקבל בהבנה שנפתרנו מנעים

 4. ותיק הגיב:

  שיא הביזיון להגדרה של מאמן כדורגל. משחק בבית מול יותר מ1000 איש נגד קבוצה חלשה חולה ופצועה עם שחקן אחד פחות ובמקום לשים עוד אחד או שניים גומר לנו את המישחק עם 5 בלמים בהרכב כאילו הוא נגד צלסי משחק. ויובל כדורגל זה מישחק לגברים חזקים פיזית ומנטלית ואם אתה מאמן כדורגל יש לך מנטליות של פחדן חלש וחסר בטחון שחושב שצעקות מראות על חוזק מנטאלי . תעשה לעצמך טובה ותתפטר ותעבור איתנו לטריבונה כי לאמן קבוצה בליגת העל זה גדול עליך.

 5. לך הבייתה הגיב:

  קבוצה של עלובי נפש עם מאמן פחדן חסר מושג בכדורגל. יובל תלך תעבוד בצה"ל ותעשה בונקרים בגבול הצפון, בכדורגל המודרני אין לך מקום. הביאו היום כמה אוהדים צעירים חדשים שהסכימו תמורת לכרטיס חינם לבזבז שעתיים מהחיים שלהם ושמעתי אחד ביציאה אומר לחבר שלו כמה חבל שבזבזו את הזמן במקום להיות בפייסבוק בבית.
  יובל אתה מבריח את הקהל מהמגרשים, אם אתה גבר תלך לקוריס ותבקש להתפטר. ככה אולי עוד נזכור אותך לטובה מהשלוש שנים שהיית פה ועשית הישגים במחיר של כדורגל של פחדנים שסוגר משחק ומצופף הגנה ומשחק עם תשע מאחורה. מגעיל

 6. חובב הגיב:

  זהו זה – גם אני נשברתי.אם שלמה גזר את המנוי בגלל וינטר אני מקפיא אותו עד שהדבר השחור הזה שמעיז לקרוא לעצמו מאמן עומד על הקווים. עד כאן. הזמן שלי יקר מדי בשביל לבזבז אותא על מופע זוועתי של כלומניק כמו נעים. הפעם הבאה שלי במשחק של ר"ג תהיה כשהוא לא איתנו.

  הפגנות בעד המכתש? קודם כל שיביאו מאמן נורמלי ואחר כך נראה.עדיף חרם אוהדים מאשר הפגנות.

 7. תיקו מעולה הגיב:

  מה אתם רוצים מיובל ? הוא השיג את המטרה.
  המטרה היתה לחלץ נקודה בבית מעכו.
  כשיובל ראה שזה הולך יותר מידי טוב ועוד מעט מנצחים אותם הוא התחיל להוציא את כל ההתקפה כדי שעכו יתחילו לתקוף ואולי יגנבו גול, בדיוק מה שקרה.
  הוא עוד עזב את המגרש מרוצה שלקח נקודה.
  גם שבוע הבא ברעננה הוא ישחק בונקר על נקודה , ככה גם בעוד שבועיים ועוד שלוש, ככה בעוד חודש ובעוד שנה ושנתיים , תמיד אותו מערך ואותה שיטה, אותם חילופים באותם הדקות והכל בשביל לקחת נקודה ולברוח מהר הבייתה.
  פחדן מסכן

 8. לקוריס וארקין הגיב:

  רציתם אוהדים ביציע והם הגיעו בהמונם
  והסיבה?תוצאות ההפגנה והחיבור שלכם שוב לקהל
  אל תקלו ראש בזאת
  המנהל שאחראי לכספכם יגמור אותנו ויחייך כל הדך לבנק
  קוריס תפעיל הגיון או שאתה באמת שבוי של נעים ובן כהן
  ארקין אל תוציא לירה על הפועל בנהול מאמן שכזה

 9. דברי הצעירים הגיב:

  לידי היו כמה ילדים שמשחקים במועדון שהביאו חברים שלהם בזכות ההזמנות – ותודה לקוריס
  דבר ראשון הם השתוללו על המחירים במזנון – צודקים
  החברים שבאו עם השחקנים הצעירים קיללו אותם כמעט כל המשחק על זה שהביאו אותם לראות כזה "זבל של כדורגל"
  איך אמר ילד אחד, במשחקי המחשב הכי גרועים אין כזה חרא כדורגל
  אחד הילדים שהיה בהפגנה אמר שצריך דחוף עוד הפגנה כדי לזרוק את המאמן הזה שלא מבין כדורגל
  ילד אחר אמר שאם הוא והחברים שלו ישחקו ככה אפילו במשחק אימון המאמן יזרוק אותם להתלבש והביתה
  לקראת הסיום כולם רצו קדימה כדי להצטרף לשירת "יובל נעים תתפטר"

 10. הפגנה! הגיב:

  צודק זה שכתב למעלה ,
  במקום להפגין מול אלוביץ צריך ללכת לעשות הפגנה מול הבית של קוריס שיפטר את יובל.
  נמאס לראות את הכדורגל המזעזע ביותר בשתי הליגות העליונות.
  סבלנו שנה שנתיים שלוש, דייייייי!!!! תפסיקו להתעלל בנו

 11. שלום לך הפועל רמת גן הגיב:

  לא קבוצה
  לא כדורגל
  לא מאמן
  לא מגרש

  אין יותר בשביל מה לבוא.

 12. קוריס בבקשה אל תשאר עם מנגינה הגיב:

 13. טלפונים רצים הגיב:

  מסתובבות שמועות על שינוי במועדון
  מעניין…

 14. הנביא חזר ככה פתאום מהשמיים הגיב:

  אני אמרתי שלאחר 10 משחקים יהיו לנו 7 נקודות
  וקצת טעיתי
  עכשיו בתום הסיבוב הראשון לאחר 15 מחזורים מזעזעים יהיה לנו כנראה רק עוד נקודת תיקו ברעננה 13 נקודות ב 15 משחקים אחלה קבוצה

 15. חרם הגיב:

  אסור לבוא לוינטר – צריך להזאיר את קקקוריס וזבלנעים לבד בחושך

 16. תתפטר הגיב:

  תתפטר תתפטר תתפטר
  שידרוס אותך מכבש יא טיפש
  תתפטר תתפטר תתפטר

 17. אנטי-יוכוס הגיב:

  בהפגנה ביום חמישי בסיום,הרגשתי "טעם של עוד"- והיום אחרי המשחק, הרגשתי "טעם של בחילה". נזכרתי היום במהלך המשחק (פצצת שיעמום), במשחקי שנות ה-70, במשחקים במכתש שהיה מלא מאד בדרך כלל ברמת הכדורגל שהיתה גבוהה מזה של היום,איזה שחקנים (רבים תוצרת בית), וכל זה שהיינו בליגה השניה.בהשפעת ההפגנה שנכחו ונאמו אברהם לב,ושוקי דנישבסקי. סתם היה לי היום "דז"ה-וו" חזק לפעם,ס"ה לפני 30 שנה ויותר.
  פשוט,להתגעגע לשנות ה-70 המופלאות שהיו ולא יהיו כאלה !

 18. ההסבר של נעים לקוריס הגיב:

 19. ההסבר של נעים הגיב:

  "אנחנו נאיבים וחסרי מזל" טימטום ואחיזת עינים
  יובל המבולבל

 20. ההסבר של נעים הגיב:

 21. לקוריס הגיב:

  הכל מתחיל ונגמר במאמן.

  מאמן מוגבל מקצועית שחי על צרחות היסטריות, ריבים עם שופטים, חילופי קללות עם קהלים. אפס חסר מושג בסיסי ביסודות הכדורגל. רק יודע לרדת לבונקרים אחרי גניבות גול.
  קבוצה מגעילה שחיה על הגבהות והגבהות אולי מישהו יכניס את הראש בטעות

  ולקוריס אני רוצה להגיד , אתה בעל בית תתחיל לעשות סדר בקבוצה שלך אחרת כל מה שהשקעת ובנית ילך לעזאזל. לא סתם אתה מלווה כספים וחי בצמצום , משקיע את כל הכוחות בשביל שיבואו חבורת הזבל על המגרש עם מאמן בונקריסט פחדן וירקו לך בפרצוף. לך ולכולנו.

  אם לא יהיה שיפור רציני אני מפסיק לבוא , אני נשמע אולי מאיים אבל אני בא לכדורגל בשביל להנות ולא בשביל לסבול שעתיים ולעזוב עצבני, וכל שבוע זה ככה. כל שבוע אותו סיפור , לא יכול פעם אחת לחזור הביתה רגוע. מצדי אני נותן את המינוי לאוהד אחר .

  מאמן שכונה שסוגר משחקים בבית לא מסוגל להוציא נצחון מקבוצת תחתית עלובה.

  לא אכפת לי שיפסידו מדי פעם אבל שלא יעשו מאתנו צחוק. זה מתחיל מהראש ויורד עד למטה. לא יודע מה קוריס אמר להם לפני המשחק ולא מענין אותי מה היו ההוראות של יובל . בשורה התחתונה עוד משחק נגמר רע מאד ואין יותר כוח לבוא.

 22. חלום הגיב:

  חלמתי חלום.

  קוריס מגיע עם יובל להסכמה על עזיבתו בצורה הכי מכובדת שישנה. ימצאו איזה סיפור על מטלה אישית או מצב אישי של יובל ועל כמה קוריס התחנן ליובל להישאר אבל זה לא מסתדר.

  עכשיו קוריס צריך למצוא מאמן במיידי כי אפילו עוזר מאמן נורמלי אין לבינתיים.

  לאחר הסכמה עם משפ' ארקין נמצא מאמן שמסכים לבוא לר"ג, לאחר מו"מ מייגע ועם הבטחות ליד כמעט חופשית בינואר, אחד מתוך כמה בודדים שעדיין נחשבים לבין הטובים בשוק ובמחיר שהוא ממש לא מחיר מציאה עם הבטחה נוספת שעם ההישארות הוא יקבל גם את העונה הבאה עם תקציב מוגדל.

  המאמן החדש מגיע לאימון וכמו כל מאמן אומר שהוא מופתע מהרמה הגבוהה של השחקנים וממידת מחוייבותם לגבי המועדון. הוא עושה שיחות אישיות עם כולם ומיד יוצא בהכרזה שהחומר נהדר ויש רק לגבש אותם תוך החדרת אמונה ביכולותיהם וחיזוק הבטחון העצמי.

  במשחק ברעננה ידו של המאמן החדש לא ניצחת ואלי כהן עושה לר"ג בית ספר עם נצחון גבוה מאחד אפס משמים.

  למרות ההפסד ברעננה אוהדי ר"ג המעטים שהיו במשחק טענו שסוף סוף רואים התחלה של כדורגל בקבוצה, התחלה של הנאה מצד השחקנים ובעיקר ניצוצות של הבנה בין השחקנים למאמן.

  אוהדים שמבקרים באימונים בשבוע לאחר ההפסד לרעננה מדווחים על אווירה מדהימה באימונים, על חיוכים, על הנאה, על קוריס שמתבדח ונראה נינוח כפי שלא נראה כבר זמן רב, על גיבוש חברתי כולל בילוי משותף.

  המשחק הבא הוא בטדי מול בית"ר המתאוששת.

  ר"ג פותחת בסערה ויורדת למחצית כשהיא מובילה עם 2 שערי יתרון. טלפונים מתרוצצים בין האוהדים שנשארו בבית לבין המעטים שהגיעו לטדי. במחצית השניה ר"ג נחלשת אבל המאמן החדש מסרב להתבנקר כדי לשמור על התוצאה (מה שיובל היה עושה כנראה בהצלחה) ולקראת הסוף בית"ר מצליחה להשוות.

  בהמשך אימוני השבוע השחקנים מעט מדוכדכים בגלל השיוויון אבל המאמן וקוריס מצליחים להחדיר בהם בחזרה את האמון בעצמם.

  למשחק בבלומפילד מול הטוענת לכתר, הפועל ת"א, מגיעים אורדונים בכמות שלא נראית אפילו במשחקי וינטר. דגלים, תופים ושירה אדומה ביציע האורדונים.

  בסיומם של 90 דקות לוח התוצאות האלקטרוני מראה את התוצאה המדהימה, אחד אפס קטן-ענק לטובת ר"ג.

  קוריס משתולל על הדשא. השחקנים לא יורדים מהדשא. האוהדים מסרבים לצאת הביתה לר"ג.

  ההיית או חלמתי חלום?

 23. עד להודעה חדשה הגיב:

  מה אתם מתנפלים על יובל, צריך לראות איך עובדים הדברים במועדון 'המסודר'
  רק לפני 3 ימים השעו את רפי כהן עד להודעה חדשה. הודעה חדשה לא הגיעה אבל במקום זאת הופתענו לראות את רפי כהן על הספסל.
  ואם ארקין היה נפצע ורפי היה צריך להיכנס והיה עוצר את הפנדל כמו שעצר באשדוד , אז מה היה מעמדו בקבוצה ? גם אז מושעה עד להודעה חדשה?
  בקיצור כל ההשעייה זה חרטא

 24. העבד קילל את יובל נעים הגיב:

  בסוף המשחק ראיתי את העבד מצטרף לקריאות כנגד יובל תתפטר תתפטר תתפטר

  איזה צבוע ומכוער

  עבד בוא מהר
  אתה נראה כמו בולבול אקבולבול 😳

 25. סתם שטויות הגיב:

  מי שקרא ליובל להתפטר היו בסך הכל קומץ מסיתים אינטרסנטים ושונאי הפועל רמת גן של 500 אוהדים שרק רוצים שניכשל

 26. קביליו הגיב:

  אתמול בתוכנית הרדיו אירחו את מאמן מכבי יפו
  לפני השיחה איתו אמרו שבשנה שעברה אימן אותם אביבי זוהר שעשה עבודה מצויינת והעלה אותם ליגה
  השנה זה לא כל כך הלך והחליטו להחליף אותו במאמן יותר מנוסה
  המאמן החדש כנראה קוסם כי עם אותם שחקנים הוא מצליח רק לנצח

  מי שעושה מזה השוואות להפועל ר"ג עושה זאת על אחריותו

 27. לקוריס הגיב:

  בכל מועדון בארץ ובעולם אפשר להחליף מאמן
  ורק בהפועל ר"ג גבעתיים אי אפשר?
  פרגוסון, ונגר, נעים. וואלה יופי.
  מה יהיה?

 28. מ. הגיב:

  גדולה של הנהלה החא לראות את המצב בזמן.
  אין ספק שביכולת הזאת, עם המאמן הבונקריסט וחסר היצירתיות והאומץ הזה
  נרד לליגה.
  קוריס – זה הזמן לעשות מעשה.
  אין ספק שאם תשתהה בהחלטה הזאת – נרד ליגה.

 29. החידון השבועי לאורדון הגיב:

  והנה אנחנו חוזרים שוב בחידון השבועי לאורדון. בין הפותרים נכונה יוגרל פרס יקר ערך.

  השאלה השבוע היא:

  האם יובל נעים הוא –
  1) בונקריסט
  2) פחדן
  3) שפן
  4) בעל מנת משכל נמוכה מ 30
  5) כל התשובות נכונות
  6) כל התשובות נכונות ויש עוד 500 תשובות אחרות שגם הן נכונות

  את הפתרונות יש לשלוח לירון קוריס ברחוב בורוכוב בגבעתיים.

  הפרס הראשון הוא לילה במלון בחדר עם מיטת נוער יחד עם יובל נעים

 30. שינוי דחוף הגיב:

  מצטרף לקריאות לגבי פיטורי יובל
  לא מספיק שלא משחקים במכתש גם צריכים לסבול מכדורגל זוועה
  בקצב הזה הקבוצה תישאר עם 50 אוהדים מהם 35 מקבלי הזמנות

 31. תודה רבה לעוזי פרל הגיב:

  שדאג שאשתי תכנס עם הזמנה. אוי ואבוי אם הייתי צריך לשלם יותר משקל על הזוועתון אתמול. רק שגם בחינם היא לא תחזור יותר

 32. אין עוד מלבדו הגיב:

  יובל נעים תהיה גבר ותשים תמפתחות 1500 אורדונים | 21:36 05/12/2009

  אתה ידוע בנמושיות שלך
  אם אתה אוהב את הפועל ומכבד את קוריס תעשה טובה לעצמך כדי לא להמשיך להתבזות
  10 מליון שקל נשרפים
  תתפטר בכבוד ולא בביזוי
  1500 אוהדים כולל ילדים לא עיוורים
  אתה פחדן ?או רודף בצע כסף?
  ארקין פראיר אם אתה מנהל משחק על הממון שלו.

 33. לארקין הגיב:

  ניר ארקין : אתה חמש שנים במערכת ותורם סכומים גדולים, אתה והמשפחה שלך מושקעים בקבוצה בין אם זה בא מאהבהת הקבוצה ובין אם מהאינטרס שלאח שלך יש מקום בשער. אבל אם אתה ואבא שלך לא רוצים שכל העסק ירד לטמיון תעשה מעשה אמיץ ותדרוש מקוריס להדיח את יובל אחרת לא תעזרו יותר לקבוצה. אתה רואה לבד איך הקבוצה נראית, פשוט זוועה.
  ארקין אתה בעל המאה ואתה בעל הדעה, זה הזמן לעשות מעשה!!

 34. ל-טיפש מ-8:56 הגיב:

  אתה עושה צחוק מעצמך
  משפחת ארקין בר"ג עוד מלפני שאיתי הגיע לכאן
  תתבייש

  על שכמותך אומרים שאבן שזרק טיפש אחד למים גם מאה חכמים לא יוציאו אותה

 35. מדברי סרג' איילי הגיב:

  היה בידיעות ר"ג כתבה של 2 עמודים עם סרג' איילי
  היתה שם פסקה אחת שבה הוא אומר שבליגה לאומית זה יותר דחיפות וקאסח לעומת ליגת על שבה יש יותר כדורגל
  מעניין שמה שסרג' יודע יובל נעים עדיין לא למד

 36. מ-3 יוצאות 2 הגיב:

  הפועל פ-ת נצרת ור"ג הם הקבוצות הכי חלשות בין ה16.
  מי השתיים שיירדו ליגה? או בעצם אחת יורדת ואחת שהולכת למבחנים מול מקום 2 בלאומית ובכל מקרה אלו 3 קבוצות כל כך פח אשפה שבטוח שהקבוצה מהלאומית תבוא במוטביציית שיא כמו אחי נצרת בשנה שעברה שהורידה את הכח.
  יש לי הרגשה שאם יובל נשאר במערכת אנחנו נאכל אותה בבזיון ואצטדיון וינטר יראה שנה שניה ברציפות את הבעלת בית יורדת ליגה במבחנים. בזיון כפול בספארי.

 37. פופאי ללא מילים הגיב:

  תתפלאו אני לא אכתוב כלום
  כולכם כבר דיברתם נגמרו לי המילים עוד לפני שהתחילו
  רמת העצבים מהמשחק כבר עברה כל גבול
  נולדנו לסבול ונמשיך לסבול
  סובלים מהקבוצה וסובלים שרוצים לקחת לנו תמכתש

 38. הנה כמה מילים - פופאי הגיב:

  1 – שיהרסו את המכתש
  2 – שיפרקו את המועדון
  3 – שיבניסו את הפושעם לכלא

  ונפגש כולנו בבלומפילד אצל הפועל תל אביב

 39. מ. הגיב:

  קוריס -תישאר!
  יובל – לך!

 40. ל 11:37 הגיב:

  תרגיש חופשי להגיע להפועל ת"א כבר עכשיו
  מעניין לי את התחת הפועל ת"א או הפועל זרנוגה

 41. פופאי הצלת המכתש 2009 הגיב:

  זה היועץ המשפטי לממשלה החדש
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3815712,00.html

 42. ל פופאי הגיב:

  אתה אידיוט ששוכח לקחת ת'כדורים בזמן

 43. אורדון כואב הגיב:

  אי אפשר להאשים את כל העולם ואישתו על זה שאנחנו עושים טעויות בהגנה ומחלקים מתנות לקבוצות. הגיע הזמן לקחת אחריות. אתה זה שטענת שאתה בראש המערכת ובתחילת העונה הצהרת באחת הכתבות עם מאמני העולות שמאמן צריך לקבל שכר גבוה מכל שחקן כי ההחלטות שלו הכי משמעותיות.
  נאה דורש נאה מקיים. קדימה עשה משהו.

  אני בטוח שיובל רוצה שהקבוצה תנצח. אם הקבוצה מנצחת ואוגרת נקודות זה יהיה טוב לכולם. השחקנים? ברור שבתקשורת הם יגידו כמה טוב להם כי תלונה הכי קטנה משמע השעייה עד להודעה חדשה ואי קבלת שכר + קנס מתריע.

  בשורה התחתונה יובל הוא זה שהביא את השחקנים והוא זה שמעמיד אותם על המגרש. יכול להיות שהסקאוט הטוב ביבשת עוזר לו אבל כרגע החיצים מופנים ליובל והוא צריך להתמודד עם זה. זו המציאות. הוא יכול לקלל ולאיים אבל זה לא יביא לנצחונות.

  קוריס במלכוד 22 ואני מאמין שהוא יגיע להחלטות מהר כי עוד מעט זה יהיה מאוחר מדי. יש לנו קבוצה שמסוגלת לשחק כדורגל (אוקיי לא ברמה של ברצלונה) אבל בהחלט יכולה להתמודד ביום נתון עם כל קבוצה.

  אתמול רמת המשחק במחצית הראשונה היתה של מרכז טבלה בליגה הארצית. גם ר"ג וגם עכו לא פגעו בענף.
  קובי נכנס ועורר את הקבוצה וראינו גול יפה של סרג' עם השיניים. יובל מהרצון לנצח הכניס שני שחקני הגנה מהפחד. מה יצא מזה? 10 שחקנים של עכו ראו שרמת גן משקשקת ועלו למעלה. לא פחדו. ווילאם נגע ביד? ווילאם אמור לשחק קשר אחורי לא בלם אחורי. מי העמיד אותו שם?
  לשמור על תוצאה זה להחזיק בכדור ולא בלם שיבעט כדור לסאפרי. מה הפחד? שמור את הכדור שחקו רגוע תרגיע את החבר'ה.
  הקיצר, המצב לא טוב ושינוי חייב להגיע. יפה שעה אחת קודם!

 44. פופאי ל 2.56 הגיב:

  תשמע אם אני אידיוט אז כדאי לך מאוד להיזהר ממני
  כי אני גם משוגע לא קטן
  אז בינתיים תמשיך להתחבא מאחרי מיקלדת כמו אפס
  עד שיום אחד אדע מי אתה
  אז באמת אתה תבכה על היום שנולדת

 45. פופאי הגיב:

  יובל נעים: אני לא מתכוון להתפטר מתפקידי
  http://www.one.co.il/Article/148847.html

 46. הצפיפות ברחבה הגיב:

  הסיבה שסוארז שלח יד אל הכדור לא היתה בגלל שהוא רצה להרחיק אותו אלא בגלל הצפיפות האיומה שהיתה ברחבה של ר"ג אחרי שפתאום נהיו כל כך הרבה שחקנים בהגנה
  ויליאם פשוט שלח יד כדי להרחיק שחקן ר"ג אחר שהפריע לו ואז בדיוק באותו רגע גבע ברקאי נגח והכדור פגע ביד ושינה כיוון
  כלומר לפי המחשבות של סוארז לא היה פנדל אבל השופט לא עבר קורס בקריאת מחשבות וכשהוא ראה את ויליאם נוגע בכדור ביד הוא שרק לפנדל
  זוהי כל התורה

 47. לפופאי 3:12 הגיב:

  אתה כולך רעש וצלצולים
  דיבורים כמו חול וחרא לאכול
  עוד לא נולד האידיוט שלא יודע שהוא אידיוט
  אנא אל תשכח את הכדורים

 48. צ'אנס אחרון הגיב:

  יובל הרוויח עוד שבוע של חסד בעקבות מות האבא של קוריס
  עכשיו לקוריס לא יהיה לו פנאי להתעסק השבוע במאמן חדש
  זו הזדמנות של יובל האחרונה להוכיח שהוא לא מאמן פח
  הזדמנות של הקבוצה כולה מול רעננה לשחק בשביל היו"ר
  ולהוכיח לו שהם מוכנים להתאבד בשבילו על כל מה שהשקיע

 49. אל תצחיק אותנו לזה שמעלי הגיב:

  ואם השחקנים יתאבדו במגרש זה יעזור משהו ???
  כדורגל זה לא בושידו כדורגל זה משחק פשוט שצריך לשחק מרגל לרגל ללא לחץ של מאמן ושל שום דבר אחר
  אבל כנראה שבהפועל רמת גן הכל אפס שם

 50. פופאי המכתש הגיב:

  יובל נעים תיכף יתראיין בערוץ 55 בתוכנית סיכום המחזור

 51. פופאי המכתש הגיב:

  ממש לא מובן איך סוארס רץ בידיים ממש פרוסות
  לצדדים ועוד ברחבה
  בתקופת נילסן בנבחרת הוא קשר לשחקני ההגנה את הידיים
  סוארס לא היה צריך להיות מתופקד בהגנה מלחתחילה וחבל
  צריך ללמוד מטעויות ואסור שהוא ישחק בהגנה כבלם

 52. קבר אלמוני הגיב:

  3 נקודות עלובות מתוך 21 אפשרויות ( 7 מחזורים ) זה המאזן העלוב של יובל נעים במחזור 6 פגשנו את אחי נצרת בוינטר ומאז השגנו בשבעה משחקים רק 3 נקודות ליגה !!!!
  אומנם מאז נצרת הפסידה 6 משחקים ברציפות
  שנצרת ניצחה אותנו היה לנו 9 נקודות ולנצרת 9
  והיום יש רק 12 בושה וחרפה

 53. לקברן הגיב:

  תלמד חשבון
  זה שאתה לא יודע לספור, זה הבושה האמיתית

 54. הודעת רשימת "גבעתיים הירוקה" הגיב:

  להלן הצעה לסדר שהגיש היום יו"ר רשימת "גבעתיים הירוקה" חבר המועצה יורם פומרנץ,
  מדיוןבמועצת העיר, כבר לא יוכל ראש העירייה בן שחר להתחמק,
  שכן הנוהל הוא, שחובה לקיים דיון בההצעות לסדר שמוגשות למועצת העיר.
  להזכירכם שישיבות המועצה הן פומביות ופתוחות לקהל ע"פ חוק.
  עם פרסום מועד ישיבת מועצת העיר הקרובה, בה תועלה ההצעה, תעודכנו ותוזמנו להגיע.

  07 לדצמבר 2009
  לכבוד:
  מר ראובן בן שחר מר יעקב ילוביץ
  ראש עיריית גבעתיים מנכ"ל עיריית גבעתיים
  בפקס: 03-7313962 בפקס: 03-5722250

  א.נ.

  הנדון: הצעות לסדר היום לישיבת מועצת העיר מן המניין מס' 12

  אבקש להעלות בישיבת מועצת העיר מן המניין מס' 12 את ההצעה לסדר יום הבאה:

  נקיטת כל הפעולות השלטוניות האפשריות, במסגרת הסמכויות המסורות בידי עיריית גבעתיים,
  על מנת למנוע את הריסתו של אצטדיון הכדורגל "המכתש", לשם הקמת מגדלי מגורים תחתיו.

  דברי הסבר:
  אצטדיון "המכתש", אשר בשכונת בורוכוב, מהווה מזה למעלה משמונה עשורים, את אחד מהאתרים,
  המוכרים והמזוהים עם גבעתיים בארץ בפרט ואף, כן כן, בעולם בכלל. במשך שנותיו הרבות והיפות רשם המקום,
  אירועים רבים, בדברי ימיה של העיר ולא מן הנמנע לקבוע, שמדובר באתר, שהוא בבחינת נכס צאן ברזל במורשת העירונית.
  בשל נסיבות שונות ומשונות, שלא כאן המקום והטעם לפרטן, עומד האצטדיון בפני סכנת הריסה, לצורך הקמתם של
  מגדלי מגורים תחתיו. הריסת האצטדיון, באם תצא חלילה אל הפועל, תהיה בבחינת "פשע" אורבאני, הן כלפי העיר
  והן כלפי תושביה, ותוצאתו תשמש בכייה לדורות. הוספת בניינים רבי קומות למגורים במקום, תעמיס עומס בלתי נסבל
  על התשתית העירונית הקיימת במקום, אשר למיטב הערכתי, אינה ערוכה לכך ובכך תביא להרעה משמעותית באיכות חייהם של תושבי הסביבה המדוברת. יתר על כן, פועל יוצא של חיסול מגרש הכדורגל הפעיל כיום במקום, יהיה הבאתה לקיצה
  של פעילות ספורטיבית ענפה במתקן המשמש מאות משתמשים בגילאי ילדים, נערים ובוגרים, רובם ככולם תושבי העיר, כאשר לדאבון הלב לעיר גבעתיים אין יכולת להציע מתחמים חלופיים לצורך פעילות בעלת אופן דומה ו/או זהה.
  ואילו רק מן המעט, משלל הסיבות, מדוע חובה, עלינו, נבחרי הציבור של העיר, לעשות ככל אשר לאיל ידינו,
  בשם האינטרס הציבורי, על מנת למנוע את החרבת האצטדיון.
  לעיריית גבעתיים כרשות שלטונית, כלים רבים, כלכל גוף שלטוני, אשר ביכולתה להפעיל ולהשתמש בהם, להשגת המטרה,
  של שמירת אצטדיון "המכתש", כמתקן ספורט, פעיל ותוסס לתועלת הציבור ולכבודה של העיר גבעתיים. מחובתה להפעילם.

  לפיכך הצעת ההחלטה באמור הינה:
  מועצת העיר גבעתיים מתחייבת כי עיריית גבעתיים, על כל ממלאי התפקיד בה,
  ינקטו בכל הפעולות השלטוניות האפשריות, במסגרת הסמכויות המסורות בידי עיריית גבעתיים,
  על מנת למנוע את הריסתו של אצטדיון הכדורגל "המכתש", לשם הקמת מגדלי מגורים תחתיו.

  בכבוד רב

  חבר המועצה יורם פומרנץ
  ראש רשימת "גבעתיים הירוקה"

  העתקים:
  חברת המועצה ציפי אובזילר – יו"ר סיעת "גבעתיים הירוקה"
  עו"ד אירית אורון – היועצת המשפטית לעירייה
  מר מאיר טלמור – מבקר העירייה

 55. פופאי המכתש הגיב:

  לראובן בן שחר תשמע טוב
  כל העיריה תומכת בהשארת המכתש כמגרש כדורגל
  רוב תושבי העיר גבעתיים וגם רמת גן תומכים
  וגם רוב רובו של אוהדי כדורגל בארץ תומכים ורואים את זה לפי הטוקבקים
  ורק אתה אדון בין שחר מתעלם מהכל ומספר לנו סיפורים על תביעות ושטויות
  מה הקישקוש הזה שאתה מספר לנו הרי כל האישורים למתן אישורי בניה באים דרך העיריה ומה אתה מקשקש לנו סיפורים
  תשמע טוב אנחנו נלחם עד חורמה בהשארת המגרש הזה וניפנה לכל מי שיעזור לנו במדינת ישראל כולל פולטיקאים וכל מי שנמצא שיעזור ואתה תמשיך לעשות לנו צרות ואנחנו נדאג בבחירות הבאות שתלך הביתה אני אישית אעבור בכל ביניין ואדבר עם הדיירים כדי שלא יבחרו בך
  אז מה שאני מציע לך תזיז תתחת שלך ותזכור מה צעקת במכתש לפני הבחירות ושנה תתבע על המכתש

 56. יובל המבולבל הגיב:

  כבוד המקום והארוע,,,,,
  צטוטי מאמן ליגת על קבל עם ועדת 100 מנחמים
  1 שישלמו לי עד סוף עונה ואני מפוטר לא מתפטר.
  2 רועי נמיר הפכת לבר לב השני
  3 קרלוס מוזהר לא לדבר עם נמיר אם הוא רוצה להשאר בקבוצה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s