זמן שאול

                    דקה וחצי על קצה המזלג, מול ביתו של אלוביץ'

מי תוקע לנו מקל בגלגלים? מקורב לעניינים מגלה: קוריס גישש עם יורוקום על פינוי המכתש מוקדם מהמתוכנן בתמורה לסכום כסף נוסף * משמרת המחאה רשמה נוכחות נוספת מול בית אלוביץ', ששלח אלינו את המנכ"ל שלו, ראובן סגן כהן 

משמרת המחאה להצלת המכתש התנחלה היום שוב מול ביתו של שאול אלוביץ' בצהלה. צהרי שישי, תלמידים חוזרים מבית הספר, הורים, כלי רכב, פקקים קטנים, שירה, קריאות, שלטים.

אבל לפני הכל – מידע מעניין, מפתיע ומכעיס. בעוד שהאוהדים עושים מאמץ עליון כדי להשאיר את המכתש כנגד כל הסיכויים, כשאנחנו מפגינים, מתרוצצים, משתדלים ומתאמצים, מתברר שמי שעלול לטרפד את קמצוץ הסיכוי שעוד נותר, זו דווקא הקבוצה עצמה.

מגורם המקורב לעניינים נודע, כי עו"ד רנן גרשט, המייצג את הקבוצה בבוררות ובבית המשפט, גישש השבוע אצל הנהלת יורוקום בדבר האפשרות כי הפועל ר"ג תסכים להתפנות מהמכתש הרבה יותר מוקדם מהתאריך שנקבע – 30.6.2010, תמורת סכום כסף נוסף על זה שקבע הבורר (3.19 מיליון שקל). יורוקום היתה יכולה לקפוץ על המציאה, להגיד כן ולקבוע עובדות בשטח מהר מאוד. אלא שהיא השיבה בלאו. אם הסיפור הזה נכון, איך ייתכן שהתהפכו היוצרות – וקוריס הוא זה שמוכן לוותר על המגרש לפני מועד פינויו, בעוד שדווקא לבעלי הקרקע לא בוער שום דבר?

בזמן שנותר עד למועד הפינוי, נותרה חצי שנה שבה נשתדל למצות את כל המהלכים האפשריים להציל את המגרש בכל זאת, כולל פנייה למשטרה ולגורמי חקירה נוספים. לא ייתכן שבמקום למשוך את הזמן כמה שיותר, הפועל ר"ג בודקת אפשרות לעזוב מוקדם יותר. למעשה, אנחנו יכולים לגלות מחר בבוקר שהפועל ר"ג סגרה עיסקה עם אלוביץ' והיא מתפנה מהמכתש בעוד חודשיים. איפה העזרה והתמיכה שהובטחה לנו במאמצים לשמור את המגרש? נותר רק לפנות מכאן לקוריס ולבקש ולדרוש ממנו לא ליזום שום עיסקה מתחת לשולחן, ולא לתקוע מקלות בגלגלי המאבק. הדבר האחרון שהיינו רוצים זה להעביר את ההפגנות מעיריית גבעתיים ושכונת צהלה, אל הכניסה הראשית של המכתש. זה באמת יהיה הסוף של המגרש.

* * *

האווירה במשמרת המחאה היום היתה טובה, במיוחד כשהיא החלה בדיוק עם תום יום הלימודים בבית הספר הסמוך. ההפגנה יצרה התקהלות של תושבים מקומיים, במיוחד של כמה תלמידים שבמשך דקות ארוכות שרו איתנו את "לא זזים מהמכתש". היתה התעניינות סביב השלטים ומעורבותו בעסקה של הטייקון המקומי המתגורר בטירה שמעבר לחומה. בהמשך קראו האוהדים בצעקות כלפי בעל הבית לעזוב את המכתש לנפשו. בשלב מסוים נטשו מרבית האוהדים את המקום בגלל אילוצים, אבל הארבעה שנותרו זכו לביקור מפתיע. אדם שהגיע מקצה הרחוב, התקרב אלינו והציג את עצמו: אני ראובן סגן כהן, מנכ"ל חברת יורוקום. 

במשך חצי שעה הסביר המנכ"ל את עמדת החברה ואלוביץ' בפרשת המכתש. הוא גילה בקיאות בכל מה שנכתב בבלוג ובאתר המכתש, ואפילו ידע מי אוהב את מי ומי מסוכסך עם מי. העיד שהוא אוהד הפועל ר"ג מגיל 6, כמי שגר בסמטת המעלות, זוכר את הרכב עונת האליפות, את היימן וכתב ששון ובנבנישתי. הוא ביקש לשים את האהדה בצד ואת העובדות בצד שני. לדבריו, תיק המכתש נבדק בעבר ע"י מבקר המדינה והמשטרה, והחקירה הסתיימה ללא ממצאים פליליים. 

לדבריו, גם הטענות שקוריס והפועל ר"ג העלו בבית המשפט, כולל טענות פליליות, נדחו. "בית המשפט זרק אותם מכל המדרגות", אמר. בנושא תהליך הבוררות אמר סגן כהן, כי חבל שבכל התהליך לא היתה נציגות לאוהדים. הסברנו שאנחנו לא ישות משפטית. סגן כהן אמר כי הסכום שנפסק על-ידי הבורר – שלושה מיליון שקלים, נפסק לאחר שקוריס אמר כי זה הסכום הנדרש לשיפוץ מגרש האימונים. הוא הפתיע כשסיפר כי הצ'ק כבר הועבר מיורוקום לידי הפועל ר"ג.

לסיכום העלה הצעה מעניינת: "יש לכם ספונסר מכובד מאוד (ארקין). אם אותו ספונסר היה שם 40 מיליון, 50 מיליון, והיה אומר אני לוקח את המגרש… למה הוא לא עושה את זה? אני אומר לכם, ואני נושא את דבריו של אלוביץ' במאה אחוז, אתם הגעתם אל הכתובת הלא נכונה".

סוף דבר: ייתכן כי ההידברות עם יורוקם תימשך, תוך ניסיון להציף את ההצעה של ויתור על הבנייה במכתש תמורת ניוד זכויות במתחם פרימן. אם יורוקום תגלה התעניינות בהצעה, יגיע החלק של עיריית גבעתיים לתרום את שלה להצלת המגרש.

המחאה תימשך גם בשבת במשחק מול הפועל ת"א בווינטר, ותמשיך לנדוד בשבועות הבאים בין גבעתיים, צהלה ומקומות נוספים, על פי הצורך.  

ראובן סגן-כהן, מנכ"ל יורוקום נדל"ן, עם האוהדים מול ביתו של אלוביץ'

השתתפו היום בהפגנה: יורם איתן, יוסי עוז, מיקי, עמיר פרידמן, אלון, רפי מן, ברק טל, צחי גל, איז'ו ושני ילדיו תומר ומתן

פוסט זה פורסם בקטגוריה ההפגנות למען המכתש, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

43 תגובות על זמן שאול

 1. אורדון הגיב:

  חוצפה ועזות מצח של היו"ר קוריס
  נראה לי כמו גייס חמישי שתול בהפועל ר"ג
  מה זה עיסקאות מתחת לשולחן על חשבון המכתש והאוהדים
  קוריס זה בלתי יסולח לך

 2. צחי הגיב:

  כל הכבוד.
  מוציאים מים מהסלע.
  אולי אנחנו חוצבים מכרה עם כפית אבל אם נתמיד כך נצליח.
  שמח לראות פנים חדשות במחאה. כן ירבו.

 3. כולם משמיצים את כולם הגיב:

  האם גורם מוסמך זה אותו אדון סגן כהן?
  הוא נשמע לי אינטרסנט ממדרגה ראשונה.
  למה לא לחשוף את המקור בכדי להראות אמינות,
  ולא סתם להשמיץ את הבעלים שבינתיים הוא היחיד שדוחף יד עמוק לכיס ומחזיק את הפועל מתפקדת.

  אין בעיה
  למה לא

  מחר גורם אחר יגיד שאדון שלמה מדבר עם ראובן בן שחר ואלוביץ ומוכר להם לוקשים- זה נכון?

 4. המכתש לעד הגיב:

  תודה גדולה לעוסקים המלאכת הקודש.
  תודה ענקית לשלמה מן על הבלוג ועל הסיקורים.
  תודה מיוחדת להפועל ר"ג שבזכותה אנחנו יכולים ליטול חלק במאבק ההירואי להצלת הבית.
  בלי נדר, אשתגל להגיע למחאות העתידיות.

 5. קוריס?אנל'א מאמין לו הגיב:

  איי רסט מיי קייס.
  נראה לי שבקרוב נצטרך להרים משמרת מחאה גם מול ביתו (החדש) של היו"ר בראשל"צ.

  איך אמר רינו צרור? "תמשיכו- בסוף הם ישברו! "
  חזק ואמץ למחזיקי השלטים.

 6. כנראה שנצטרך להילחם גם בקוריס הגיב:

  תמיד בקולו של קוריס יש נימה של העסק אבוד אין מכתש
  לא פלא שהוא מעוניין בכסף תמורת ויתור על המכתש
  כנראה שנצטרך להילחם גם בקוריס המנוול

 7. אם זה נכון הגיב:

  יש להחרים מחר תמשחק או לצעוק כל המשחק קללות בגנות קוריס

 8. לא זזים הגיב:

  רפי כהן צדיק. הראשון שאותת שמשהו לא בסדר ביום יום של קוריס
  ועל כך הושעה רק בגלל שדרש את מה שמגיע לו ולא כובד
  תעשה בדיקה כמה משכורות חייבים בקבוצה , כמה צ'קים של קוריס לספקים מסתובבים ללא כיסוי
  ואז תבין למה קוריס מוכן לוותר על המכתש בקלות
  מי אמר נזיד עדשים??

 9. ללא זזים 726 ולכולם הגיב:

  יש לך רק טעות אחת קטנה
  קוריס לא יכול לותר על מה שבית משפט החליט שלא שייך לו
  קוריס ניהל מאבק משפטי יקר שאף אחד אחר לא ניהל, בלי קשר לסיבות שלו, והצליח להוציא פיצוי
  זכותו לנסות להגדיל את הפיצוי

 10. אוהדים מעל הנהלה מושחתת הגיב:

  שיעופו כל החולירות שמנהלים את המועדון
  ארקין ושטרן פראירים שנותנים כספים לחבורת הפשע
  שוק סטונאי ,שמוליק הגיס של בן כהן מנהל קבוצה מהולל ,נעים החבר של בן כהן רמלה ,קוריס הבובה של בן כהן רמלה,איציק לוי החבר האישי של קוריס הבובה.
  נשארנו 800 ובעונה הבאה 600
  כשארקין יקנה את המועדון יגיעו 2500 .

 11. אני רק שאלה הגיב:

  אם אתם טוענים שאלוביץ' נוכל כמו דולינגר ושנטנצלר למה שרים לו ליד הבית ששאול הוא ישר?

 12. אריה-אוהד ותיק מאד הגיב:

  מר ראובן סגן כהן הנכבד. המילים היפות שלך הן צביעות גדולה ונסיון להסית את האש לכיוון קוריס ולזרוע חול בעיני האוהדים.
  אתה יודע טוב מאד שעיסקת המכתש מושחתת עד היסוד והיא לעולם לא נבדקה בצורה מלאה על ידי המשטרה, מבקר המדינה או בית המשפט.
  תיקח בחשבון שיש כאן אנשים שילכו עם הנושא הזה עד הסוף כי פשוט כבר אין לנו מה להפסיד. אתה לא מתבייש לומר שאתה אוהד הפועל ר"ג ?
  תשאל כל בן אדם שמבין כדורגל במדינה והוא יאמר לך שעם הריסת המכתש הפועל ר"ג תיעלם תוך מס' שנים. בצע הכסף שלך ושל אלוביץ יגרמו לחיסול של מועדון כדורגל שקיים משנות החמישים, אבל גם יפגע קשות במעמדו של הבוס שלך שמשלם לך את המשכורת, שאול אלוביץ.
  החומרים שיצאו כנגד שאול אלוביץ יפגעו בו מאד, ישחירו את פניו ברבים ובמקרה טוב רק ירסקו את התדמית שלו. במקרה הרע הוא ימצא את עצמו בחקירת משטרה או בדו"ח מבקר המדינה. האם העובדה שהיתה בעבר הנהלה חלשה להפועל ר"ג שנקלעה למצוקה כלכלית ושיתפה פעולה עם המעשה המושחת הזה, הגניבה הזאת מקבלת סימן כשרות ? אני מבטיח לך שהפרוייקט הזה יכשל בגדול וקללה תירבוץ עליו אם יצא לדרך. שאול אלוביץ ימשיך להתעורר בשישי בבוקר מול משמרות מחאה ושלטים שיעשו לו בושות מול השכנים שבטוחים שלידם גר טייקון ישר.
  אם המכתש יהרס, אוהדים רבים ידאגו להפריע לתנועה כלשהיא במרכז המכירות שלכם וכל מי שיכנס להתעניין בדירה יקבל הסבר למה לא כדאי לו לגעת בפרוייקט הזה. אם יש לך קצת שכל והבוס שלך רוצה להיזכר כאדם הגון וישר, תוכלו לקבל אחוזי בנייה מוגדלים במקומות אחרים בגבעתיים ובר"ג. שני ראשי העיר, לאחר לחץ אוהדי הפועל ר"ג יסייעו לכם בזה ואתה ושאול אלוביץ תוכלו לישון בשקט בלילה, אם נותרה בכם מנה כלשהיא של מצפון.

 13. אדום עתיק הגיב:

  הייתי שם באותו ארוע מרשים וחשוב ,נצבנו מול אחוזתו הנאה של שאול אלוביץ',הנפנו שלטים,קראנו קריאות (חלקן לגב' אלוביץ' איך אנחנו אוהבים את הקפה) הסברנו לעוברים ושבים מה מטרותינו וזכינו לאמפתיה והערכה. מכוניות עצרו,קראו,שאלו ועודדו. הגדיל לעשות נהג מונית שהציע " ת..יינו את אלוביץ'.." לא ממש הנטיה הטבעית שלי. ואז זה קרה ,גל ילדי בית ספר, שסיימו לימודיהם ,הגיע ,חלקם חלף לו,חלק התעניינו והלכו אבל קבוצה אחת, בראשות שחרחר ממושקף, נותרה עימנו למדה את השירים הנכונים ופצחה במקהלה יחד עימנו ,אנחנו היינו הבסים בשורה מאחור והם העוצמה בחזית ,בשלב מסויים החלו גם להמציא קריאות משלהם והשיא הגיע כאשר אחד הילדים פתח תיקו הוציא דף ועט וביוזמתו כתב פתק לאלוביץ',חצה את הכביש ושם בתיבת הדואר. תוך כדי הארועים נראו תזוזות מאחורי התריסים והחלונות,מישהו רואה ושומע…
  נפרדנו לשלום מהילדים (אני מציע לגייס את הממושקף לקומנדו כולל הסעה צמודה!) ושקענו לשגרה נעימה ,השורות התדלדלו ונותרנו "ארבעת פרשי האפוקליפסה" (גוגל הכרחי), גיל מצרפי חוצה את ה-200,וכבר החלנו בהרהורי פרישה ואז הופיע אותו מנכ"ל חביב ומשומן היטב שהסביר כי בכל בתבחינים האפשריים,העסקה כשרה ואלוביץ' הוא לא הכתובת וכל השאר רשום בפוסט של שלמה , התנהל רב שיח תרבותי הוחלפו מסרים ישירים וסמויים ,זכינו לשפע מידע (במעמד צד אחד) על ההתרחשויות ומהלך הבוררות בכלל זה ואף הוחלפו טלפונים.
  עובדה ברורה-יש הד לטפטוף הבלתי פוסק על הסלע הקשה, הופעת his master voice עדות ניצחת לכך.
  מכאן נותרנו כל אחד ומסקנותיו והעדפותיו לגבי ההמשך.
  בין אותם ארבעת פרשי האפוקליפסה (שוב גוגל) יש אחד אדום והוא מסמל את המלחמה ,אז קדימה "רמת גן מלחמה,רמת גן מלחמה ".

 14. אדום עתיק הגיב:

  סליחה ששכחתי – ביו דברי ה-מנכ"ל השתרבב כי כולם,כולל אלוביץ' וה-מנכ"ל ,קוראים כל מילה הנכתבת בבלוג ובאתר!!!

 15. להמשיך להכות בסלע! הגיב:

  לשלמה , צחי מיקי וכל היתר

  לא להרפות ולא להתיאש. להמשיך להפגין מול הבית של אלוביץ בשכונת היוקרה ולעשות לו בושות לפני כולם עד שיצא מהבית וידבר אתכם בגובה העיניים

  ולא ישלח את הפקידים שלו לבלבל לכם בשכל ולספר לכם סיפורי מעשיות

  האוהדים החלו מהלך גדול שאף אחד לא נתן סיכוי. ההפגנות שעשיתם עד עכשיו עושות את שלהם, הסדקים בחומת הבטון מתרחבים.

  אלוביץ יודע טוב מאד כמה עמוק הבוץ שהשותפים שלו הכניסו אותו פנימה שעלול להיות קטלני עבור שמו ועסקיו

  אני חכם גדול מהכורסה בבית ואפילו להפגנה הגדולה לא באתי , אבל אני עוקב ורואה איך אתם מצליחים עקב בצד אגודל לפורר את חבורת הצווארון הלבן המושחתת שמרמה את כולם וטוענת שהכל בעיסקה של המכתש היה ללא רבב.

  בהצלחה לקומץ הנאמן שפועל בשם אלפים שמחזקים אותכם . אינשאללה בשנה הבאה לכל היותר שנתיים נחזור למגרשנו האהוב ולא כאורחים לרגע .

 16. איתן הגיב:

  חכמי חלם שלחו אלינו את האוהד שהיה בגיל 6 במכתש וספג בקבוקי זכוכית בראש,וראה את כתב ששון והיימן מהאימפריה כדבריו.
  אלוביץ למעלה ואדון מנכל מביט מידי דקה לכיוון בעל הבית שהזעיק אותו לכסות
  את הבושה שהגיעה לחצר הבית.
  טיפש מי שלא מבין — ה ם מ פ ח ד י ם—
  נזכרתי בבן שחר והסולם,אותה פרטייה,מתק שפתיים ,יעני אני משלכם.חחח
  שאול סווירי החוליה החלשה.
  ההסתדרות ועיני,המטרה הבאה.

 17. בטחון שדה הגיב:

  בעסקים גדולים הגישה מאוד זהירה ולא חוסכים באמצעים
  ברור שהם קוראים כל מילה
  הם גם מקבלים יעוץ משפטי שוטף כדי לבדוק אם ניתן לנקוט עמדה כנגד כותבים בבלוג
  צריך לזכור כי בית משפט יכול לדרוש הרמת מסך לגילוי האדם מאחורי הכותב האלמוני
  מן הסתם יש להם גם תיקים (באפילה) על כל מיני דמויות מפתח בפרשה (בדיוק כפי שלנו יש)
  תחי הדמוקרטיה
  יחי שלטון הטייקונים
  כסף דיבר מדבר וידבר
  כסף עושה כסף
  נשאר רק להחליט האם יהיו מגדלים או רק מגדלים באוויר?
  הכח שלנו הוא הכח של העם היהודי לאורך מאות הדורות
  אין לנו ברירה…
  אין לנו בית אחר…
  איך לנו מדינה אחרת…
  עם הגב אל הקיר אנחנו חזקים מתמיד…

  גרויסה קרייטער, רויט קרייטער

 18. הפגנה הגיב:

  יש פה המון צעירים
  תגגלו מוטי אשכנזי
  אדם שעמד והפגין לבד אחרי מלחמת יום הכיפורים ובכוחו בלבד וההתמדה הצליח לגרור עם שלם אחריו עד אשר גולדה מאיר התפטרה

 19. קח את הכסף וברח הגיב:

  ערב טוב.
  קוריס היה האדם המיותר ביותר בהפגנה והמיותר ביותר בין נואמי ההפגנה.
  כשקוריס דיבר הוא כבר ידע שהבורר עסוק באותו זמן בלחתום על הבוררות.
  קוריס לא באמת נלחם על המכתש. הוא רק רוצה לקחת את הכסף ולברוח.
  ברגע האחרון הוא מנסה לבצע מחטף ולמקסם את הסכום שהוא מקבל על המגרש.
  מענין מה התעריף שלו לפינוי מוקדם. חודש מוקדם יותר=חצי מיליון שקל?
  צריך להתפלל שאלוביץ לא יתפתה להצעה של קוריס לשלם לו כסף מהצד.
  דבר אחד בטוח קוריס הפך לאויב מספר 1 של הפעולות לעצירת הרס המכתש.
  מקוה שהוא יוכל להסתכל בעיניים של אלי כדורי אלי ניר ונחום שהוא כה משמיץ.

 20. האורדונים מהמכתש הגיב:

  אלוביץ או מנכלו או משהו מנציגו בטח אתם קוראים פה תפוסט
  כמו שהמנכל שלך אמר
  ובכן החבל מתהדק ונמשיך בלחץ הציבורי בכל מקום כדי להציל תמכתש
  נעשה הפגנות בכל מקום שנחשוב שהוא יועיל להציל תמכתש
  נעשה המון הפגנות מול ביתך עד שתרד מעיסקת המכתש לאלתר
  כמו שאמרתי לך קח פיצוי מהפועל רמת גן לך תבנה במיתחם פרימן
  תבנה שם מצידנו גם 100 קומות ועזוב את המכתש
  אחרת לא ננוח ולא נשקוט יומם וליל עד שתרד מהעיסקה הזאת
  וגם אם חלילה תבנה שם נרדוף את שמך בכל מקום שנוכל עד כדי שכתם המכתש ירדוף אחריך לתמיד
  עדיף לך רד מהמכתש

 21. למר אלוביץ' הגיב:

  למר שאול אלוביץ' השלום והברכה:
  קראתי שההון שלך מוערך ב-600 מיליון שקל. פרויקט המכתש שוה עבורך פחות מעשרה אחוז מההון שלך.
  ראיתי שיש לך קוטג' יפה , בטח גם אשה נאה וילדים נחמדים, העסקים מלבלבים , כל בוקר שאתה קם השמש זורחת לך מהאחוריים, אתה מרגיש על גג העולם.

  השאלה שלי: למה אם החיים שלך כאלה סבבה בובה והכסף זורם יפה יפה מכל העסקים ומכל הכיוונים,אתה צריך להתלכלך על דבר שהוא גם נגוע בשחיתות וגם הורס מפעל חיים של ציבור גדול של אנשים?

  האם שמעת על ההוא שהיו לו עיניים גדולות, שהיה לו כל מה שאפשר לרצות והוא רצה יותר?

  שבת שלום שיהיה לך.

 22. חילול הקודש הגיב:

  שמישהו יספר לקוריס-
  לפי החוק במדינת ישראל המחלל מקום קדוש או הפוגע בו בכל דרך אחרת, דינו מאסר שבע שנים

  מבחינה ציבורית זה שוה את הוקעתו של קוריס אל עמוד הקלון על הזלזול שלו במכתש

  הכל בחיים זה כסף??
  כנראה שלאנשים חסרי ערכים אין גבולות

 23. אביעד הגיב:

  איך יכול להיות שהעיסקה היתה חוקית ??? איך יכול להיות שבמגרש כדורגל בו משחקים עשרות שנים וגדלו עליו אלפי ספורטאים ואוהדים פתאום הופך בעיסקה "חוקית" לאחר שינוי התב"ע למגדלי מגורים ?
  אני מציע שעמותת האוהדים החדשה שנרשמה באופן רשמי השבוע, תארגן מחאה קצת יותר גדולה מול ביתו של אלוביץ ומול משרדי יורוקום.
  אני חושב שאם לא נקבל איתות חיובי כלשהוא מאלוביץ, הגיע הזמן לעלות מדרגה, לנצל את הקשרים בעיתונות ובטלויזיה ולהתחיל לעשות מטעמים מהחומר הרב שיש. הם עוד יצטערו על הרגע שנגעו במכתש.

 24. עדות שמיעה הגיב:

  ההפגנה מתחילה לחלחל. חברה של אחותי שגרה בצהלה צלצלה היום לאחותי ושאלה על מה ההפגנות. מסתבר שעברה שם עם הרכב וראתה את האוהדים עם השלטים. הצחיק אותה שבאמצע שכונת השמנת הצפונבונית יש הפגנות ועוד של אוהדי כדורגל. אחרי ששמעה מה הענין אמרה שאנחנו צודקים ואין מחיר לערכים. כסף מעוור גם עיני חכמים.
  אני מקוה שהיא תגיד את זה לאשתו של אלוביץ' כשתפגוש אותה ברחוב.

 25. קבר אלמוני !!!!!! הגיב:

  יום הדין קרב ובא
  דולינגר כדורי וישינסקי אבירי
  יום הדין קרב ובא
  אני במקומכם לא הייתי עוצם עין
  אתם תמצאו את עצמכם בסוף בכלא
  יום הדין קרב ובא
  נשמותיכם לא תראה מנוחה בגיהנום דרך כף הקלע
  יום הדין קרב ובא

 26. אש מהמכתש הגיב:

  אני מציע לעשות פלייארים ולחלק בהפגנות לאנשים
  וגם בכל מני מקומות שיכולים להועיל

 27. לאש במכתש הגיב:

  זה לא רק אליך אלא לשכמותך
  שבענו מיועצים בטלנים
  עצות רק בזמן ההפגנה
  תדפיס ותחלק
  ועד אז…
  לך תחפש מי ינענע אותך

 28. א' הגיב:

  תפרסמו מתי שוב מגיעים לבית של אלוביץ ומבטיח לבוא
  יש לי כמה דברים להגיד לו גם אם זה יהיה בצעקות מצד שני של המדרכה.

 29. רוברט פלנט הגיב:

  לראובן מנכל יורוקום – המכתש הינו מגרש של מדינת ישראל ! הוא ניתן לפקדון על ידי ממ"י למועצת פועלי ר"ג (נדמה לי בתחילת שנות ה 50) כדי שזו תקיים שם פעילויות ספורט. כך היה עד שמועצת הפועלים הזו מכרה את המכתש (לא לה) לשונרא שמכר לגדיא שמכר לאלוביץ. ראשי העיר בגבעתיים בכיכובו של זה שממנכ"ל כיום את את קק"ל שינו התב"ע מספורט למגורים כדי שאפשר יהיה לקמבן את זה ולגזור קופון או ליתר דיוק לסתום חורים. אתה מבין – אתם שם ביורוקום נדל"ן קניתם רכוש גנוב וכדי לממש אותו שילמתם לקוריס (מבחינתכם דייר פולש) 3 מיליון ש"ח שיפנה בשקט תוך שהוא אומר לאוהדים שהוא נלחם בשביל עתיד הקבוצה עלאק!!

  לא יעזור לכם – האמת תצא לאור בקרוב. חבל .

  לזכר סבי ז"ל, שעלה לארץ בעליה שלישית, הגיע לשכונת בורוכוב ב 1936, וחינך אותי לאהבת הספורט והצבע האדום

 30. נבוכאדנאצר (אנטיוכוס לשעבר) הגיב:

  כמו שהצעתי לפני ההפגנה הגדולה,לפני חודש, – יש לחזור שוב בתחילת כל חודש לרחבת עיריית גבעתיים, ולחזור על הדברים שוב. זה יגרום לעוד "הטרדה" של כל הנוגעים בדבר.
  יש לקרוא לראש עירית רמת-גן צבי בר בעצמו, שלא שמענו אותו עדיין בפרשת המכתש מה דעתו לשאת דברים, וכן עוד מספר אנשים שלא היו אז. נבנסנו לזמן החורף,ויש להכניס בחשבון את נושא מזג האוויר.יש לנצל מהר ימים עם שמש ולעשות מעשה.
  תודה גדולה לשלמה שמתאמץ לעדכן אותנו בכל הדברים הקטנים שקורים בשטח עצמו. (בניגוד ל-2 האתרים האחרים שהלכו לישון לשינת חורף ארוכה.)

 31. מנש הגיב:

  וכדאי מאוד לחשוב איך לגרום לארקין לקנות את המכתש לבעלותו הבלעדית, לדעתי זה יכול לשנות את התמונה העגומה ב 180 מעלות!

 32. שלמה,תן את שם ה"מקורב" הגיב:

  מעניין אותי אם קוריס היה אומר מקורב אם היית עובר ככה ומחליק…
  הרי היית כותב תן את שם המקורב ,אחרת זה באמת לא אמין .
  מי זה המקורב?למה אתה לא מפרסם את שמו?איך אני יכול לדעת שאתה לא סתם מפיץ שמועה?
  ואחר כך אתה לא מבין למה קוריס כועס עליך ולא רוצה לראות אותך?

  תקשיב טוב שלמה,גם אם זה נכון אני בתור אוהד אין לי בעיה עם זה ואני יגיד לך למה.
  כי המכתש בכל מקרה אבוד הוא יהרס והוא לא יהיה שלנו,אז אם אפשר להקדים את הפינוי ולקחת פיצויים של עוד 2 מיליון ש"ח למשל למה לא לעשות זאת.
  אתה חושב שההפגנות האלו עושות משהו לאלוביץ?
  הם לא מזיזות לו תהיה בטוח.
  5 אוהדים עם שלטים לא יגרמו לו לחזור בו ממה שהוא הכין ב-5 שנים האחרונות.
  אוהדי הפועל ת"א עם השפעה וכמות קהל גדולה משלנו במגרש ובהפגנות ,לא הצליחו לעצור את פינוי אוסישקין אז אנחנו נצליח?

  אתה יוצר בבלוג שלך שנאה למועדון ,וזה הפך אצלך כבר לשגרה.
  אם אתה לא כותב את שם ה"מקורב" אז מדוע אתה מפיץ כזו כותרת?
  בשבילי אתה לא אמין ,וזוהי המצאה!
  תהיה בריא.

 33. הכתובת ממזמן על הקיר הגיב:

  מציל הפועל רמת גן,פודה הפועל רמת גן,תורם מכספו וממרצו כדי שיהיה לילדים איפה לשחק?
  קוריס הגיע במתכוון לעשות כסף והרבה ממנו על מכירת המכתש בשלב הראשון וממכירת הקבוצה בשלב השני.
  הייתי מצפה משאול אלוביץ שיעזוב את ילדי גבעתיים בשקט ויפרסם בפומבי שמי שיחזיר לו את כל השקעותיו עד כה במכתש יקבל את המכתש להפעלתו כמגרש כדורגל .(לפחות ל10 שנים)

 34. ותיק. הגיב:

  לכל הנאיבים שבאמת האמינו שבן אדם מציל פודה ומושיע הפועל רמת גן מתוך אהבת המועדון אידיאלים מורשת וכל החרטה הזאת -כל הנאיבים קיבלו תשובה חד משמעית.כבר ב2006 היור הזה ראה אך ורק את המכתש וכמה אחוז יחתוך עליו וכמה פיצוי יחתוך עליו וכמה דמי שתיקה וכן הלאה. אין ספק שמחלק ההזמנות המדופלם עשה תשואה של מאות אחוזים על סכום השקעתו ועוד בתשלומים. ואם אכן חברת יורוקום נדלן שילמה כבר להפועל רמת גן את ה3 מיליון אז גם הכסף הזה ירד לטימיון כי כידוע לכם כסף כרגע באגודה הולך לחובות עבר לשחקנים ספקים ועוד גורמים עלומים ממקורבי ההנהלה.

 35. ל 2:16 הפחדן הגיב:

  אתה מדבר שטויות
  אתה נודניק דביל
  אתה אידיוט
  ואתה גם מכוער
  יא טמבל
  בעל הבלוג כותב בשמו בניגוד אליך שמתחבא כמו שפן בהריון מאחורי החרא של עצמו
  ההמצאה הכי גדולה זה אתה
  הרי אתה בעצם לא קיים
  במקום לשאול מי המקורב פשוט תשאל את קוריס
  רק תזהר שבאותו רגע קוריס לא יכעס על עצמו

 36. אש מהמכתש הגיב:

  אם כל הכבוד למשפחת ארקין היא לא צריכה לקנות תמכתש כי
  המכתש שייך נטו להפועל רמת גן מאז ומתמיד
  וצריך להחזיר תגלגל אחורה ולהוציא את כל החרא של עיסקת המכתש בחקירת משטרה.
  המכתש חייב לחזור להפועל רמת גן כי הוא שייך תמיד לה
  ומה תעשו אם משפחת ארקין תקנה ויום אחד פתאום יסתובב לה משהו בראש וירצו לבנות שם אז מה תעשו כולכם

 37. אוהד ותיק הגיב:

  איך אתה ישן בלילה ראובן סגן כהן ועוד מעיד על עצמיך שאתה אוהד הפועל ר"ג ? אם היית אוהד בית"ר ירושלים או הפועל ב"ש ושותף לחיסול המגרש הביתי שלהם כבר היו מגרשים אותך מהבית והיית צריך לעבור לגור במושב בצפון כדי לקבל קצת שקט.
  אני לא יודע בודאות אם העיסקה חוקית או לא למרות שברור לי שנעשה כאן משהוא סופר מלוכלך, אבל ככה חברת יורוקום נדל"ן, אתה באופן אישי ושאול אלוביץ רוצים שיזכרו אותם ? כאנשים שאחרים לחיסולו של מועדון כדורגל ותיק ובעל זכויות בכדורגל הישראלי ?
  נכון שגם בהנהלות הפועל ר"ג היו שותפים קטנים שלכם בגזל הזה, אבל מדובר באנשים במצוקה שלחצו אותם לפינה ויצרו בפניהם מצג משפטי שקרי. תפסיק להיתמם ולא להבין מה בכלל אוהדי הפועל ר"ג רוצים ממכם, אתם בסה"כ מחסלים את הקבוצה הזאת, זה הכל.

 38. הצעה ידידותית הגיב:

  מר אלוביץ רק לך יש מה להפסיד מהמכתש. אני מציע לך שתודיע שאתה לא מתכוון לבנות במגרש ומשכיר אותו להפועל ר"ג לעוד שנים רבות ובתמורה הקבוצה תלבש חולצות יורוקום ואתה תקבל את הכבוד לבעוט את בעיטת הפתיחה במשחק הבית הראשון לקול תשואות הקהל , או שסגנך הכהן הגדול יגשים חלום ובתור אוהד יבעט הוא את הכדור ואתה שאול תקבל כבוד מלכים ולא יזכרו לך לדראון עולם שהרסת מגרש כדורגל וחיסלת מועדון נוער של מאות ילדים וגם סחרת ברכוש גנוב

 39. אחד שיודע הגיב:

  קוריס מחוסל כלכלית

 40. לזה שמעלי הגיב:

  לצערי ואני מאמין לצער כל אוהדי הפועל ר"ג [כמעט] ברגע שקוריס יהיה מחוסל כלכלית לא תהיה יותר הפועל ר"ג!
  וזכור מה שאני כותב עכשיו…
  אתה חושב שאתה חכם ,אבל ברגע שירון קוריס עוזב את הפועל ר"ג לא תהיה יותר הפועל ר"ג.
  מי יקח אותה?אה תגיד לי אתה.

  אולי עמותת האוהדים שתקים את הפועל "המכתש" ר"ג…
  שתשחק בליגה ג",במגרש ביתר ר"ג,עם תקציב של 50 אלף ש"ח בשנה.

  כן כן כמו קטמון ירושלים שהתחילה גימיק ,וכיום הבעלים שלה כבר מתחנן ליו"ר הפועל ירושלים לעשות איחוד בחזרה.

  אתה חושב שאתה גאון ,אבל בדיבורים אתה חכם.

  אני יגיד לך עוד משהו,בטח אתה מאלה שקרא לאלי כהן ב-03 להתפטר,אז אני יגיד לך שאם אלי כהן היה ממשיך באותה עונה היינו נשארים ליגה.
  תביא 1 היום שמוכן להחזיק את הפועל ר"ג ,אבל 1 רציני לפחות כמו קוריס שמעמיד קבוצה,עם מוסר תשלומים,שיצר למועדון שם טוב בכדורגל ,וקבוצה בליגת העל , תביא 1 רק 1…

  אם קוריס לא הולך על העלייה הזאת מהארצית ללאומית ,והלאומית לליגת העל הפועל ר"ג היום לא קיימת.
  ורק בן אדם עם ראש וקצת חכם מבין את זה.
  לא היה ואני מאמין שלא יהיה יו"ר יותר טוב מקוריס להפועל ר"ג והלוואי שאני טועה ,כי קשה לי להאמין שקוריס ימשיך לסבול אוהדים כמוך.
  תשאל שחקני עבר,מאמני עבר,אנשי התאחדות,מאמנים,שחקנים,עיתונאים על קוריס ואין אחד שיגיד עליו מילה רעה רק טובה,ורק מי שאינטרסנט נגדו יגיד מילה רעה.

  הבן אדם עושה עבודת קודש ,וזה שאתה מאמין לאחד כמו שלמה שכותב אפילו מבלי לפרט ומי זה למשל האיש ש"מקורב" אז אתה נאיבי ,כי הבלוג הזה לדעתי ולדעת רבים בנוי על ליצר מלחמות שווא למועדון ,כי יש אנשים שקשהלהם לראות את הפועל ר"ג מצליחה שהיא בידיים של קוריס.

 41. ל-2:58 הגיב:

  עושה רושם שיש לך טקסט מוכן כתוב שאתה שולף כל פעם ועושה קופי פייסט. מילא.
  אף אחד לא מזלזל במה שקוריס עשה ועושה. אף אחד. הוא יודע את זה.
  אף אחד לא מזלזל באנשים הטובים שתומכים בקוריס כבר שנים, הטובים. אף אחד. הם יודעים את זה.
  אם קוריס, חלילה, יפול אז הקבוצה תהיה בצרות אבל ג'נג'ו אמר פעם באיזה מערבון ספגטי שבתי הקברות מלאים באנשים שאין להם תחליף.
  הבאת כדוגמה את קטמון ואפשר גם להביא כדוגמה את אוסישקין שעכשיו יהפכו להיות הפועל ת"א. לכל מטבע יש לפחות 2 צדדים. גם בקטמון עושה רושם שהאיחוד המחודש יהיה לפי כללי קטמון יותר מאשר כללי סאסי כי לקטמון יש את היכולת לגייס אלפי אנשים שמוכנים לעזור כלכלית.
  הפועל ר"ג היתה לפני קוריס, קיימת בזמן קוריס ובתקווה תתקיים גם אחרי קוריס.
  הכי גרוע זה שאתה מאשים את כולם באינטרסנטיות ורק אנחנו הטיפשים, אנחנו – אלה שאתה מאשים, לא מצליחים להבין איזה אינטרס יש לנו.

  האם אנחנו מקבלים שכר מהמועדון?
  האם אנחנו תובעים פיצוי ממישהו? (האמת שצריך לתבוע מיובל על הכדורגל הבונקריסטי שלו).
  האם אנחנו רוצים מקום של חבר הנהלה במעמד מייעץ בהנהלת ההתאחדות לכדורגל?
  האם אנחנו כל כך מתים להקים קבוצה חדשה בליגה ג'? ללא אוהדים? ללא בית? ללא היסטוריה?
  האם אנחנו נקבל הרבה כסף אם, חלילה, הקבוצה תרד ליגה או שתיים?
  האם אנחנו חיפשנו עבודה ממסדית בעיריית גבעתיים?
  האם אנחנו מחפשים להלוות כסף לקוריס כדי לקבל ריבית אפורה או כדי להדביק מנעולים?
  האם יש לנו משרדי הלוואות כספים כדי להסתובב במכתש ולעזור לקוריס לנהל את העסק?
  האם יש לנו חברות לניהול דשא כדי שנעשה קומבינה על חשבון השזרוע?
  האם ביקשנו מהמועדון לממן לנו החזקת רכב? החזקת טלפון? החזר הוצאות אש"ל? מה?
  האם יש לנו חברים בעלי שם/עבר/הווה פלילי שאנחנו מכנים אותם ידידים אישיים או כאלה שמביאים אותם לאימונים ולנסיעות לחו"ל כי הם ידידי המחלקה (כמו שמשה דיין בזמנו היה ידיד המחלקה במכבי ת"א כדורסל)?
  האם אנחנו סוכני שחקנים?
  האם יש לנו אחוזים אצל סוכני שחקנים?
  האם אנחנו רק מחכים לתפוס את ה"שלטון" כדי שנוכל למעול בכמה מאות אלפי שקלים במחלקת הנוער?
  האם יש לנו מפעל לגרעינים שחורים כדי שנקבל בלעדיות במכירתם? אופס, אסור לפצח גרעינים בוינטר.
  האם אנחנו אדריכלים/מהנדסים/קבלנים/יועצי ביוב/חשמלאים שיכולים לגזור קופון מבניית מגדלי אלוביץ'?
  האם אנחנו פנינו ליורוקום כדי לנסות להקדים את פינוי המכתש תמורת תוספת לפיצוי? אם אתה לא מוכן לאכול את הלוקש של הבלוג על המקורב אז למה שלא תשאל את קוריס בצורה הכי מוסמכת ותביא לנו את התשובה מהפה שלו? ממנו או מהעו"ד שלו שלא עושה שום צעד ללא אישור הבוס?

  באמת אולי פעם אחת במקום לכתוב מילים בעלמא אולי תסביר, פעם אחת ולתמיד, איזה אינטרס יכול להיות לאנשים?
  אם קוריס בצרות כלכליות (חלילה) אז כולנו בצרות כי זה יקרין על הקבוצה ועל המועדון.
  אם קוריס, חלילה, יצטרך לעזוב אז יש לקוות שימצאו אנשים טובים שיקחו את המועדון על כתפיהם כדי לשמר את האימפריה.
  מי כמו קוריס יודע שההצלחה שלו יכולה להיות אדירה פי כמה מונים לו היו מגיעים עוד אלפי צופים למשחקי הבית של הקבוצה. כדי שדבר כזה יקרה צריך לעשות רק דבר אחד והוא להילחם ללא הפסקה על המכתש ולנצח במלחמה הזאת כדי לשחק במכתש. נצחון כזה נושא בציקלונו פירות הרבה הרבה יותר מתוקים מאשר פיצוי של 3.19 מיליון ש' חד פעמיים.
  מה שכתבת בנושא אלי כהן יכול להיות נכון ויכול להיות לא נכון אבל האמת אינה שרוייה רק במה שאתה כותב כי הנבואה כידוע שייכת לשוטים ולשותים.

  אגב, בכלל לא יזיק לך לקרוא עוד פעם את מה שאתה כותב לפני שאתה לוחץ על כפתור ה"להגיב". לא מזיק לכתוב עברית יפה ונכונה. תן כבוד למילים שאתה כותב כדי שיכבדו אותך בחזרה.

 42. פופאי הצלת המכתש 2009 הגיב:

  הפועל רמת גן הפועל תל אביב באינטרנט ספורט 1
  http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=60213&part=sports

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s