משטרה גם לעשירים

אחרי שבועיים של מבצע הנחות לאלוביץ', משמרת המחאה בצהלה חזרה לשעת הצהריים המוקדמת * הכל היה נחמד עד שהגיעו שוטרים ואיימו במעצר המוני 

תולים שלטים ברחוב יהונתן בצהלה

אוהדים טובים באמצע הדרך

אחרי המשטרה הפרטית של עיריית גבעתיים מאמש, הנה מגיעים אלינו למחרת גם בת"א השוטרים התורנים, שנשלחו לפזר את ההפגנה הסוערת, האלימה, המסוכנת לשלום הציבור. שני שוטרים על אופנועים כבדים, לבושי שחורים, קסדות, אקדחים. נראים כמו זוג מחסלים מקצועי. דורשים שנתפזר מיד אחרת הם קוראים לזינזנה ועוצרים את כולם. כשאף אחד לא מתרשם, הם מאיימים לקחת תעודות מזהות. הבכיר שבהם מזמין זינזנה מהמוקד ובקול מאיים תובע את כבודו: ברגע שהזינזנה מגיעה כולכם עצורים ולא יעזור כלום.

מתחילים ויכוחים: על מה תעצור אותנו? זו התקהלות חוקית, אין שום הפרעה לסדר או לתנועה. הביטחון שלהם מתערער קצת. אנחנו מזכירים להם את החוק: התקהלות חוקית זה עד 49 איש. השוטר מגרד בראש במבוכה. לא מכיר את החוק הזה, הוא אומר, אבל אמרו לי בתחנה שאתם צריכים ללכת מפה ואין על זה שום ויכוח. הם אוספים תעודות מכמה אנשים, לא לפני שמיקי דורש מהשוטר תעודה מזהה ורושם את פרטיו. אין לי בעיה, הוא אומר, אתם יכולים מצידי להתלונן במח"ש. אני אומר לו שאין לנו מה להתלונן עליו, הוא נראה בסך הכל שוטר נחמד שעושה מה שאומרים לו. בשבילי זו פעם שניה ביום הזה שלוקחים ממני פרטים, אחרי שבתחילת ההתכנסות מול אלוביץ' עבר שוטר במקום, הופתע לגלות אותנו ויצא מהניידת לבדוק במה מדובר. תוך 12 שעות הפרטים שלי נמצאים כבר אצל שלושה שוטרים שונים, כולל ההוא מאמש מגבעתיים. שיהיה לבריאות.

השוטר מתחיל להתרכך: תבינו, אני איתכם, הלוואי שתצליחו, אבל אני ממלא הוראות. אנחנו אומרים לו שחבל שהמשטרה לא לימין העם, אלא לצד העשירים. נראה שהאמירה הזו מטרידה אותו. בסוף הוא לוקח אותי הצידה, ממתיק סוד, רוצה שאדע שהמשטרה דווקא כן עם הציבור ולא עם העשירים. אמרתי לו – אז למה אתה מפנה אותנו? השוטר: כי זו ההוראה שקיבלתי. אני: ומי נתן את ההוראה? השוטר: היא הגיעה מלמעלה. אמרתי לו: זה בדיוק העניין.

ובאמת, אחד מנושאי השיחה בכל פעם שאנחנו אצל אלוביץ', היא מי לעזאזל בעיריית ת"א אישר להפקיע משהו כמו חמש חניות ציבוריות, רק בגלל שתושב בעיר הזו בנה לעצמו שתי חניות פרטיות ענקיות צמודות זו לזו? האם זה קשור לעובדה שמדובר באחד מעשירי המדינה, שהוא או משפחתו תומכים בראש העירייה הנוכחי במשאבים שונים ועזרו לו בבחירות? מי הבכיר בעיריית ת"א שמאשר את חריגות החנייה המוגזמות האלו, ומי הבכיר במשטרה שמוריד הוראה לשטח לסלק משמרת מחאה חוקית למהדרין מול ביתו של הטייקון?

התקפלנו מהשטח, שעתיים אחרי ש-15 אורדונים התקבצו שוב בצהלה. תושבים בשכונה כבר רגילים למראה החריג בנוף השקט. חלק מהם אנחנו מתחילים להכיר גם בשמם הפרטי. הם עוצרים על ידינו, מנופפים לשלום, צועקים בהצלחה. והנה עוד קבוצה של ילדי בית הספר שמצטרפת לשירת 'לא זזים מהמכתש'. דומה שצהלה מאמצת בחיבה את מחאת הפועלים מגבעתיים ומר"ג.

ובמגאפון נישא המסר לטייקון, שגם היום, כמה מפתיע, שוב בחר להתבצר מאחורי חומות של אבן ושתיקה. רק לקראת סיום ההפגנה נראו סימני חיים בקומה השניה. כנראה שהירשו לעצמם אחרי שידעו שהמשטרה בדרך.

והמגאפון, בזמן שהיינו ברחוב, יישר מבטו אל הלבן בעיניים של המבנה ברחוב יהונתן 33 ואמר את דברו: "מר אלוביץ', אוהדי הפועל ר"ג-גבעתיים קוראים לך לסגת מעיסקת המכתש, ליצור קשר עם עיריית גבעתיים ועם ההסתדרות ולמצוא פיתרון שיעזור לך לצאת ללא נזקים כספיים מקומבינת הונאת הנדל"ן. תחשוב על אותם ילדים שיצטרכו לנסוע בשני אוטובוסים לאימון כדורגל, רק בגלל שהרסו את המגרש הקרוב לביתם. איך אתה היית מרגיש, אם הילדים שלך היו צריכים לנסוע בשני אוטובוסים כדי לשחק במשחק האהוב עליהם? מר אלוביץ', אתה שאנשיך ישבו שבועות ארוכים עם משפחת אלפרון למו"מ על מתחם פרימן, עוד לא מצאת אפילו חמש דקות כדי לשוחח עם ציבור אוהדי כדורגל שבאו להיאבק על גורל מגרשם האהוב. אנחנו אמנם לא צד משפטי בעניין, אין לנו כסף, אין לנו משאבים, ובכל זאת כמי שעומד לרכוש חברה ציבורית גדולה, יש לך מחוייבות גם כלפי הציבור. אנחנו מושיטים לך יד ומבקשים שלא תאטום את לבך ואת רגשותיך לתחנונינו, מר אלוביץ', אנחנו מקווים שתבוא לקראתנו".   

המיליונר הכי נחמד בצהלה

מדי שבוע בצהלה עוצרת על ידינו מרצדס מרופטת של מי שמעיד על עצמו – "המיליונר הכי נחמד בצהלה, כל היתר חארות אחד אחד", ומחליף איתנו כמה מילות ברכה בסגנון משעשע.

מיהו האיש הזה שסיפר כי למד רפואה ביחד עם ד"ר סוקרטס, אגדת כדורגל ברזילאית משנות השמונים? מיהו האיש שאפילו מוכן לקנות את המכתש וקורא לשאול אלוביץ' להגיע אליו לרחוב השושנים? צפו בווידאו.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה ההפגנות למען המכתש. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

24 תגובות על משטרה גם לעשירים

 1. מאיר הגיב:

  מה הקשר בין אלפרון ואלוביץ ?
  אשמח לשמוע פרטים נוספים ממי שיוכל להרחיב כאן.

 2. בית ספר צהלה הגיב:

  ממקורות יודע דבר נמסר שהיום התקיים בבית הספר בצהלה בירור בין 2 ילדים. הבן הצעיר של אלוביץ טען שילד אחר הציק לו, ירד עליו בנושא המכתש וטען שאבא שלו, קרי שאול אלוביץ, זורק את הילדים מהמכתש. הילד האיכפתי, הפעיל חברתית, נאלץ לעמוד בפני הנהלת בית ספר לבירור על ההאשמות הכבדות הללו.

  אם זו לא שחיתות חינוכית אז איני יודע שחיטות חינוכית מהי.

 3. למאיר הגיב:

  נשמח כולנו להסביר לך בפרוטרוט באחת ההפגנות.

 4. עברית קשה שפה הגיב:

  "אחד מנושאי השיחה בכל פעם שאנחנו אצל אלוביץ’, -היא- מי לעזאזל בעיריית ת”א אישר להפקיע משהו כמו חמש חניות ציבוריות".

 5. אריה הגיב:

  ונשאלת השאלה, מה עם הילדים של המכתש ? הרי את שאול אלוביץ לא מעניין שהוא זורק כמה מאות ילדיהם מביתם השני ?
  אולי שאול אלוביץ יעזוב את ביתו המרווח בצהלה ויעבור לגור בוינטר ?
  הילדים של הפועל ר"ג חשובים לא פחות מילדיו של הטייקון מצהלה.

 6. פופאי הצלת המכתש 2010 הגיב:

  היום כולנו ראינו שאלוביץ שולט בכספו בכל דבר
  השוטרים הגיעו אלינו עצבניים
  כנראה שמשהו למעלה במשטרה קיבל בראש מאלוביץ
  השוטרים אחרי דין ודברים התגלו כנחמדים
  ובסך הכל עושים את עבודתם
  העולם הזה נהיה מסריח בגלל הכסף
  בסיום ההפגנה בדרכי הביתה מלמלתי לעצמי קיבינימט
  אנחנו נלחמים על המכתש אנשים באים מזמנם להפגנות
  וזה לא קל לבוא ל 3 הפגנות בתוך 24 שעות
  ומה שאנחנו מקבלים זה זין אחד גדול
  אף אחד לא מתייחס אלינו לא ההסתדרות לא אלוביץ לא העיריה
  ולא אף אחד כולם שמים עלינו זין אחד גדול בגלל אינטרסים של כסף
  ואפילו הבעל הבית שלנו של הקבוצה הרים ידיים ואפילו לא מנסה לעזור לנו אלה להיפך
  הוא רוצה לקבל עוד פיצוי לאחר שהוא אומר לעצמו שהמלחמה אבודה
  היום באמת בדרכי הביתה הרגשתי מיואש ועצבני וחסר אונים
  היום הרגשתי שהמלחמה שלנו אבודה למרות שנעשה כל מאמץ להציל את המכתש
  ואל תתפלאו אם עוד שבועיים שלוש נקום יום אחד בבקר ונשמע שדחפורים עלו על המכתש

 7. מושחתים נמאסתם הגיב:

  ההון משחד את השלטון. העשירים מרפדים את הפוליטיקאים , שופטים, שרי ממשלה, ראש ממשלה, מפכל המשטרה, ראשי עיר , פקידים בכירים באוצר, במינהל מקרקעים ובמשרד הפנים. ככה כל המדינה אצלם בידיים ואתם יכולים לקפוץ ולהפגין עד מחרתיים,
  לא יזיז להם. את המכתש הם יהרסו ואת הילדים תשלחו ב-20 אוטובוסים או שתסיעו אותם שעה בפקקים לחוגים ולמשחקי ספורט

 8. אמא לשחקן עתיד הגיב:

  למר שאול אלביץ
  אני אמא לילד בן 13 וחצי מגבעתיים שלומד בבית ספר כצנלסון משחק בהפועל רמת גן , אני גאה בו מאד. כל המאמנים שהיו לו אומרים שיש לו כישרון להתפתח להיות שחקן. בעלי רוצה להעביר אותו להפועל ת-א או למכבי אבל לי חשוב שהילד ישחק קרוב לבית גם מפני שהמשפחה שלי שזה כולל האבא והאחים שלי כולם היו אוהדים של הפועל רמת ג ן, גדלתי בבית של הפועל רמת גן ומאד אשמח אם הילד יתפתח להיות שחקן בקבוצה של המשפחה שלנו. כשאתה מתכוון להרוס את המגרש המקסים הזה אתה תוקע סכין בלב של רבים וטובים ובהם בני נוער שחולמים להגיע רחוק בכדורגל ולא לכולם יש סיכוי להצליח בקבוצות גדולות . אני מקוה שגם אתה בתור אבא גאה לילדים מוצלחים ומוכשרים שלא חסר להם דבר וגדלים עם כפית של כסף בפה תחשוב גם על אותם ילדים בפריפריה של השמנת של צפון תל אביב , ילדים שלמזלם הטוב גרים 5 דקות ממגרש כדורגל ומשחקים בו במשחקי בית בשבתות , כמה זה אכזרי לקחת מהם ומאיתנו את "כבשת הרש " שלאחריה נישאר קרחים ובלי מקום להעביר בו בקצת כיף ימים אפורים של אנשי עמל .

 9. לדבלה הגיב:

  צא לחופש שבוע,חדש כוחות ויהיה בסדר

 10. בריון עירוני הגיב:

  הבריון רמי דרזיה במופע אימים במועצת העיר

  להפיץ את הבושה של גבעתיים בכל הארץ.

 11. פופאי הצלת המכתש 2010 הגיב:

  לשלמה ולאמא של הילד שמשחק במכתש
  אני מציע לכם לארגן ילדים בימי שישי עם מדים אדומים
  של הפועל רמת גן ולהביא אותם לאלוביץ
  בואו נראה אותו מתמודד עם זה ועם המשט רע

 12. פופאי הצלת המכתש 2010 הגיב:

  צפו בסרטון השני שצולם עי, רן קוניק במהומה הגדולה בבית ראשונים
  יש להפיץ את זה בערוץ 22 בחדשות ואז הקריירה הפוליטית של בן שחר מחוסלת סופית

 13. דרזיה השמן הגיב:

  דרזיה חוליגן אמיתי.
  פחד שהאיש הזה יצא לאוהדים ודיבר איתם כאילו עומד לתקוף אותם עוד רגע במכות על שהם מעזים ללכת נגד ראש העיר.
  מקוה שיעבירו את הסרטים לטלויזיה שיעשו מזה מטעמים ויראו איזה בריונים מנהלים את גבעתיים.

 14. אוהד ותיק מגבעתיים הגיב:

  ממה רמי דרזיה כל כך מפחד שהוא שומר בגופו על הכניסה של ישיבת המועצה ? ממה ראובן בן שחר, ראש העיר ששילהב את ההמונים לפני הבחירות במכתש כל כך מפחד ?
  על מי אתם עובדים שאתם מפחדים מתביעה של יורוקום ? ממתי אימת התביעה מונעת דיון ציבורי במועצת עיריית גבעתיים על הריסת נכס הנמצא בתחומי העיר גבעתיים עוד לפני שראובן בן שחר ורמי דרזיה נולדו ???
  ומי זה "דובר העירייה" העלוב, הנרפה והשקרן שתמורת עוד כמה מאות שקלים יסכים להיות איש יחסי הציבור של כל אחד בכל עניין ?
  ואתה שאול אלוביץ היקר, אולי תביא את משפחת אלפרון בימי שישי לקבלת השבת השבועית ? הם יכולים לשמור על הסדר ולעשות עבודה טובה לא פחות ממשטרת ישראל אם לא יותר.
  שאול אלוביץ, האם אתה לא מרגיש שכיפת הזכוכית שבנית במשך שנים רבות ואשר מונעת את הרפש מלהגיע אליך מתחילה קצת להיסדק ?
  האם אתה מכיר שאול אלוביץ, עוד אנשי עסקים מובילים שליד הבית שלהם מגיעים להפגין בכל יום שישי אוהדים מודאגים ? למה לא עושים את זה לנוחי דנקנר ? למה דווקא אל הבית שלך ? מה דעתך שמשמרות המחאה יתחילו להגיע גם במוצאי שבת ? או סתם לביקורי פתע באמצע השבוע ?

 15. פופאי הצלת המכתש 2010 הגיב:

  ברור שלאנשי עיריית גבעתיים ובראשם ראש העיר כנראה יש מה להסתיר
  הרי הפאניקה שהם נמצאים בא היא ממש פאניקה שדרושה פה חקירת משטרה.תבדקו טוב טוב על איזה שמות של סבתות יהיו רשומות דירות במגדלי מכתש

 16. קוריס חפש עוד כמה פצועים להחתים הגיב:

  היום בשעה 9 בבקר התחזית העגומה כנראה תתממש
  הפועל רמת גן אחרי שתקבל תבוסה עם המאמן והשחקני הנפל שלה
  תנחת במקום ה 16 אחרי שגם סכנין וגם נצרת יעברו אותה.
  חפשו עוד כמה שחקנים פצועים ונכים להחתים בקבוצה

 17. קוריס המושחת מכר את נשמתו לשטן הגיב:

  קוריס מכר את נשמתו לשטן
  נשחק רק במכתש = אין מכתש
  נצבע את וינטר באדום = בחלומות
  לא נמכור את סוארס = בחלומות הלילה
  קובי חסן יהיה שחקן מוביל = אולי בעמידר
  והגרוע מכל אדון קוריס כבר רוצה מהר לפנות את המכתש
  כדי לקבל מאלוביץ המושחת עוד כמה לירות
  קוריס תתבייש לך מכרת את נשמתך לשטן
  לא נשכח ולא נסלח
  אחרי הצלת המכתש השלב השני להעיף את קוריס מהקבוצה
  האיש המושחת הזה צריך לעוף מהקבוצה יחד עם המאמן
  וככה נטפטר בדרך גם מכנופיית רצת עמידר שהיא מנהלת לנו את הקבוצה
  בקרוב מאוד הפועל המכתש רמת גן
  קוריס הביתה ימושחת וכך איתך גם את המאמן דרעק
  שלא ימצא עבודה אפילו בליגה ג

 18. משטרה של מושחתים הגיב:

  אני מיואש מהמדינה הזו לגמרי צריך להרוס אותה ולבנות מחדש.

  המשטרה בידיים של העשירים ושל ראשי הערים, בשתי המקרים של ההפגנות ראינו תופעה דומה כאשר האוהדים באים להפגין בצורה חוקית ומפוזרים בצורה לא חוקית. המשטרה ואושיות המדינה הם החוק והם הפכו לכלי בידי בעלי הון וראשי ערים לנגח את האנשים הפשוטים.

  בן שחר שולח שוטרים להיכנס בנו אלוביץ שולח שוטרים להיכנס בנו הסיפור שמתרחש פה הוא כבר הרבה מעבר לסיפור של המכתש יש פה סיפור של מדינה שלמה שאיבדה את ערכיה הדמוקרטים ומתנקרת לאזרחיה הפשוטים חסרי האמצעים.

  הדברים הללו חיבים להגיע לעיתונות המכות של דרזייה, האיומים של קצין המשטרה בגבעתיים, האיומים של השוטרים אתמול הכל חייב להגיע לתקשורת להפועל רמת גן יש אוהדים שמחוברים לתקשורת הגיע הזמן שיפתחו את הפה שלהם. למשל השמן המנייאק

 19. ח ח ח הגיב:

  נא לא להתרגש
  בקרוב הפועל המכתש רמת גן ,
  המשחקים יתקימו בליגה ג בשיכון ותיקים
  יוש יהיה פומרנץ
  מנכל יהיה מיקי
  מנהל קבוצה מן
  מנהל משק פופאי
  התשתית תהיה מקבוצת הותיקים והנוער
  מאמן ראובן כהן
  צלמנו את המכתש בתלת מימד ונדביק יציעים

 20. מ. הגיב:

  אין ספק. הבית בוער.

 21. מ. הגיב:

  ס'תכלו טוב. לכו למכתש. העיפו בו מבט.
  לכו לעיתון. תראו "הפועל ר"ג " בליגת העל.
  עוד מעט, או-טו-טו כל זה לא יהיה.
  עוד מעט כל זה הסטוריה.
  קוריס, אתה כ ז ה קטן, מעצם העובדה שהמאמן הזה מכהן עדיין בתפקידו,
  וכמובן מעוד הרבה עניינים אחרים.
  בזיון! לקחת פטיש 5 קילו ולנתץ ולהרוס אגודה מפוארת שכזו.
  לבכות.

 22. לעשרת האוהדים שצריכים לקבל טיפול תרופתי הגיב:

  Lets bring the dream team back
  שלמה (ג'ורג'י) מוסלי, ראובן כהן היימן עוזי זנדר
  משה פרל גדי יניאק יואל שהם שוקי דנישבסקי
  חיים צ'יריק רוני לוריה דוד פרימו ג'אן קלוד שטרית
  אבי בוקסנבאום אברהם לבג'ורג' בורבה רוני קלדרון שלמה מוסלי
  I am sure all our old favorite from years ago
  Can still show the new idiots how the game is played

 23. טיפול תרופתי הגיב:

  Yuval
  מי יקח אותך לאמן יא חתיכת כלומניק מטורף
  Safari animals playing soccer
  They are free to get, and only eat grass
  From your friends at
  ביה"ח לבריאות הנפש אברבנאל
  http://www.youtube.com/watch?v=w8xa_tJ62sw

 24. אריק הגיב:

  בהחלט ישר כח לכל אלה שעדיין מאמינים אבל הפגנות לא יעזרו היכן שכסף גדול מדבר איפה ההוכחות לדהתנהלות פלילית במכירה הכל דיבורים וקשקושים קוריס צודק בלי ראיות משפטיות כל אגורה שהמועדון יקבל היא נס

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s