סודות מחדר ההלבשה

ניצלו את מצוקתו הכספית, קוריס בהפגנת המכתש

מדוע נהנה כל כך עו"ד גרשט לנהל מו"מ עם יורוקום, ולמה יורוקום כל כך שמחה לשלם להפועל ר"ג? * הבלוג מתכבד לסייע ל'כלכליסט' התוהה אחר המסתורין של עסקי אלוביץ' 

ציטוט מתוך כתבה בעיתון כלכליסט מיום ראשון: "מי שניסה לדלות מידע על פעילות הנדל"ן של שאול אלוביץ' לאורך השנים האחרונות, נתקל בחומה בצורה. האיש פועל ככל יכולתו לחסום כל גישה אל מידע בתחום זה. סוד ידוע הוא בשוק הנדל"ן, כי כמעט כל מי שעשה עם אלוביץ' עסקאות, אינו מעז לדבר על החברה שלו או על דרך ההתנהלות של האיש. מעט הנתונים שהודלפו או פורסמו באופן רשמי על ידי השותפים שלו חושפים חברה שמאיימת להיהפך לאימפריית נדל"ן מהגדולות בישראל בתוך שנים אחדות".

הפיסקה לקוחה מכתבה על עסקי הנדל"ן של שאול אלוביץ (לכתבה המלאה לחצו כאן). בהמשך נכתב: "יורוקום נדל"ן, החברה־הבת של קבוצת יורוקום, נכנסה לאחרונה לכמה פרויקטים חדשים, שיכפו עליה את אור הזרקורים שממנו הצליחה להימלט לאורך כל שנות קיומה". האמנם גם ההתנהלות שמאחורי עיסקאות המכתש ומתחם הסיטי בגבעתיים יזכו להיחשף לאור הזרקורים?

שימו לב לקטע העוסק במכתש, שם נכתב על אוהד לא צפוי שנולד לאלוביץ' – "עו"ד רנן גרשט, שייצג את קבוצת הכדורגל במאבק מול יורוקום נדל"ן, מחמיא לחברה על דרכי התנהלותה: "היה תענוג לנהל איתם משא ומתן. נתקלתי בהתנהלות סופר־עניינית. ביורוקום הבינו שהם צריכים ללכת לקראתנו, הלכנו יחד להליך בוררות והתוצאה היתה חיובית. קיבלנו מגרש חלופי, פיצוי כספי והקבוצה תוכל להמשיך להתקיים".

היום כבר אפשר להבין למה גרשט נהנה כל כך לנהל מו"מ עם יורוקום. הוא עצמו הגדיר במהלך הבוררות כ"ליקוי מאורות" את עיסקת המכתש, ורמז גם לעיסקת מתחם הסיטי – גם היא בבעלות יורוקום. גרשט שלף קלף חזק: תצהיר של אחד ממפוני מתחם הסיטי, שנזרק מהמקום והפך להומלס, לאחר שיורוקום החליטה לקצר הליכים והעניקה למשפחת אלפרון מיליוני שקלים בתמורה לפינוי כל בעלי העסקים שבמתחם. ליורוקום אין עניין שהנושא המביך הזה יגיע לתקשורת, ולכן האירה פנים להפועל ר"ג.

כל הכבוד לקוריס, שלמרות נחיתותו המשפטית, הצליח לעשות סיבוב שני על המכתש ולקבל שלושה מיליון שקל בנוסף למיליון הדולר שקיבלה הנהלת כדורי לפני כעשר שנים. אבל עדיין, בשתי הפעמים מדובר בכסף קטן, או כמו שקוריס אוהב לכנות – נזיד עדשים. הפועל ר"ג, כדייר מוגן במכתש, צריכה על פי החוק לקבל 40 אחוז מערך הקרקע, אלא שהיא נפלה קורבן לתרגיל עוקץ של ההסתדרות שהציגה את עצמה כבעלים של המגרש, או כדייר מוגן, ולקחה את כל הקופה. את הפירורים זרקו להנהלות הקבוצה, ועוד נתנו להן להרגיש שעושים להן טובה. קוריס היה זה שעם כניסתו לקבוצה פלש חזרה למכתש, השקיע מכספו בשיפוץ המגרש, שילם מאות אלפי שקלים תמורת ייעוץ משפטי, ואם היה ממשיך להילחם בכל הכלים והחומרים שברשותו, המכתש לא היה מקבל תאריך פינוי אחרון לעוד שלושה חודשים.

בסופו של דבר, גם קוריס – כמו הנהלת כדורי בזמנו – נכנע למצוקה הכספית והרים ידיים (לדבריו, השקיע מכיסו בקבוצה כעשרה מיליון שקלים). באימפריית אלוביץ' זיהו את מצוקתו של קוריס ומיהרו לפתוח את הכיס כדי לסגור את הסיפור. הם מאוד לא מעוניינים שהסיפור ייגרר לכתבות לא מחמיאות בעיתונים ולחקירת משטרה, שתבדוק את טיבן של עיסקאות מסריחות. זה כל הסיפור. יורוקום לא באה לקראת קוריס וגרשט בגלל העיניים היפות, והמו"מ הסופר-ענייני לא הגיע בגלל רחמנות על מאות ילדים שיצטרכו לוותר על חלומם להיות כדורגלנים, או כאב לב על מועדון כדורגל מפואר שעלול להימחק.  

בכך הסירה יורוקום את המכשול האחרון בדרכה, והיא ממשיכה להציג את הקו המאפיין את התנהלותה בשני המתחמים בגבעתיים: את הכסף הגדול שילמו למי שלא מגיע. במתחם הסיטי – למשפחת אלפרון, במתחם המכתש – להסתדרות. כל שנותר להם הוא להעביר בשלום עוד 100 ימים, בלי שסודות גבעתיים מחדר ההלבשה של שאול אלוביץ' ידלפו.

ועוד כמה ספיחים

עיריית גבעתיים. עכשיו, אחרי שהמגדל הענק במתחם הסיטי אושר לפני כחודש, אפשר לראות את התנהלותה הבוגדנית כלפי המכתש. העירייה יכלה להחזיק בסיטי כקלף מיקוח במו"מ מול יורוקום במלחמה על המכתש. אלוביץ' לא היה תובע כל כך מהר את העירייה מפני שהוא צריך אותה לצידו במתחם הסיטי. זה הכסף הגדול באמת, ולא המכתש. מה שמראה כמה באמת איכפת לעירייה הזו להציל את המגרש מהריסה. את האצבעות שהונפו בישיבת מועצת העיר האחרונה פה אחד בעד ההצעה לנסות להציל את המכתש, אפשר לדחוף למקום אחר.

עיריית ר"ג: כפר אז"ר? השיקמה? אפילו את הסכום שהיא הבטיחה בזמנו להפועל ר"ג עבור שיפוץ המכתש, היא לא העבירה עד היום. עוד ראש עירייה שבא לעשות עלינו סיבוב. אש במכתש – גירסת עיריית ר"ג.

הבוררות. חלק מהחלטת הבורר עוסקת במגרש חלופי שתקבל הפועל ר"ג, ועל סמך זה נפסקו שלושה מיליון השקלים שנועדו לשיפוץ אותו מגרש. בינתיים לא רואים שום מגרש חלופי באופק. והכסף, מה יהיה עם הכסף? לאן הוא יילך?

כבוד המנכ"ל. על ראובן סגן כהן, מנכ"ל יורוקם נדל"ן, נכתב בכתבה: "את דרכו בתוך האימפריה העסקית של אלוביץ' החל במיזם אפק, שאמור היה להפוך למתחרה של בזק בתחום התקשורת הקווית הפנים־ארצית בישראל. "בראש החברה עומד מנכ"ל שכיר שמרכז הרבה כוח ולא ברור עד כמה אלוביץ' מעורב בפעילות באמת", מעיד איש נדל"ן ותיק. הוא מספר עוד כי סגן כהן "נוהג להזמין אליו עשרות שותפים פוטנציאליים לפני כניסה לכל פרויקט ומקשה עליהם מאוד, תוך הבטחות שהוא מפזר כי בתוך זמן קצר יקבלו תשובות. אחר כך הוא נוהג להיעלם ולא לענות". אני מקווה שיהיה עיתון שיברר עם סגן-כהן לעומק את מהות ההסכם עם אלפרון. משפחת אלפרון עשתה בעיסקה הזו הכל כחוק וסיפק את הסחורה ליורוקום, והשאלה היא איך בעל הון שרכש חברה ציבורית ענקית עושה עסקים מפוקפקים כאלה, ולמה שילם רק לדייר מוגן אחד וזרק את כל היתר?

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

51 תגובות על סודות מחדר ההלבשה

 1. לכל דיכפין הגיב:

  הנאיביות זולגות לכם מהאוזניים ולך במיוחד שלמה וההסתמכות על סמוכה.
  על סמך כתבה בעיתון לפני 15 שנה לא יוצאים למלחמה,ספר טוב יצא לך.
  צריך ללחוץ על עירית רג שמאז הבוררות במשך 10 ישיבות מועצה לא העלתה את נושא המגרש החלופי.

 2. קלקליסט הגיב:

  נשלחה תגובה לכתבה בקלקליסט על הסיפור של אלוביץ עם משפ' אלפרון. כיאה למקושרי הון/שלטון התגובה צונזרה ע"י עורכי קלקליסט.

 3. שקשוק הגיב:

  מה עם החומרים להעביר למשטרה? מתי כבר יגובש תיק סמוכה המפורסם?

 4. מי שהולך לישון עם כלבים - שלא יתפלא שהוא מתעורר עם פרעושים הגיב:

  מה רוצים מגרשט?
  הרי כל מה שקוריס רצה זה למקסם את הרווח מהסיפור עם אלוביץ ולכן בחר בעו"ד שמתאים למטרה הזאת ולא בעו"ד לוחמני שהיה הולך עם האמת עד הסוף
  לכן קוריס בחר בגישור במקום משפט
  לכן…
  מי שהולך לישון עם כלבים – שלא יתפלא שהוא מתעורר עם פרעושים

 5. שלמה מן הגיב:

  ל-9:13: התוכנית השתנתה קצת. קודם אני פועל לפרסום תחקיר רציני בעיתונות, אח"כ משטרה.

 6. פטפוטי ביצים הגיב:

  לאדון העורך דין המלומד גרשט- יאיר נא את עיננו ויספר לנו איפה המגרש החלופי שאתה אומר בעיתון שרמת גן קיבלה?
  אולי פספסנו משהו ויש לקבוצה מגרש חדש ואנחנו לא יודעים .

 7. מי שהולך לישון עם כלבים - שלא יתפלא שהוא מתעורר עם פרעושים הגיב:
 8. צניחה חופשית הגיב:

  הפועל ר-ג בקריסה כלכלית ומי שמאמין לפרצוף הזורח של קוריס אתמול בערוץ הספורט כאילו הכל כרגיל וסתם מנפחים את המציאות , שלא ישגה באשליות
  הבחור שקוע עד צוואר בחובות עתק שהוא לא יתאושש מהם עוד עשר שנים, מחפש פריירים שיעזרו לו לצאת מהבוץ
  למזלו משפ' ארקין תיתן לו חבל הצלה ארוך אבל מה יהא על הקבוצה לא יודע.כמו שאני מכיר את הבחור , קוריס ישמח לראות את ר-ג נופלת בלעדיו כדי שיוכל להמשיך להתהדר בתואר המושיע שהעלה את הקבוצה מבור אשפתות אבל את הנזק הכללי שגרם לא יוכלו לתקן גם מאה חכמים .

 9. לשלמה מן הגיב:

  מרוב תוכניות ודחייות נצליח כולנו לשזוף עינינו בהריסת המכתש בעוד זמן קצר מאוד.

  כעובדה, אף אחד לא הולך לעשות שום תחקיר עיתונאי.

 10. גם במאבק של האופוזיציה בבן שחר ודרז'ייה הסלמה קשה הגיב:

  הודעת סיעות האופוזיציה בגבעתיים כפי שנמסרה לתקשורת:

  הנושאים בגינם מושעית פעילותנו הציבורית, במועצת העיר ובועדותיה

  1. אלימות במועצה

  בישיבת מועצת העיר מחודש ינואר 2010 , הגיעה העיר גבעתיים לשפל חסר תקדים כשחבר מועצת העיר רמי דרזיה, גיסו של ראש העירייה בן שחר, הרים את ידו על חבר מועצת העיר מר יורם פומרנץ והטיחו בכוח על ריצפת אולם הישיבות בבית הראשונים. במחזה צפו לפחות 20 עדים !!

  בהתנהגותו האלימה חצה חבר המועצה מר רמי דרזיה את כל הקווים האדומים, כאשר כנציג ציבור המייצג את האוכלוסייה כולה הרים יד כנגד חבר מועצה אחר ופגע בכבודו ובמעמדו של נבחר ציבור בישראל ובכך חילל גם את כבוד המוסד הציבורי \מוניציפאלי וחיבל באושיית הדמוקרטיה הבסיסית ביותר – והיא חופש הביטוי – כשהוא כופה תוך אלימות קשה את דעתו על המועצה ונוכחיה.

  מאותו רגע טראומטי, המקום שבו מתקיימות ישיבות המועצה הרשמיות, כמסורת מוניציפאלית, כבר עשרות שנים כבר אינו אותו המקום שבעבר היווה אבן שואבת ודוגמה אישית לכלל האזרחים ותושבי העיר.

  במעשיו האלימים ובהתפרצויותיו הגסות והבלתי נשלטות – שחוזרות על עצמן מר דרזיה הוזיל ומוזיל את המקום וערכי היסוד הדמוקרטים והמוסריים .

  מאז אותו מקרה שזעזע את חברי המועצה מכל קצווי הקשת הפוליטית, חברי מועצת העיר מטעם האופוזיציה מרגישים מאוימים, פיזית. אי לכך חששותינו גוברים לקראת כל ישיבת מועצה מתוכננת .
  מאז, ישיבות המועצה מתנהלות תחת אוירה שאיננה צפויה כלל וכלל ואנו המגדירים עצמנו, קודם כל כתושבים ובני אדם – לפני היותנו נבחרי ציבור – איננו יכולים להרשות לעצמנו לסבול מצב זה. כתושבים ונציגי ציבור אין לנו רצון לשהות ולו רגע אחד נוסף באווירת טרור, אלימות ופחד במהלך ישיבות המועצה ובכלל.

  מייד לאחר התנהגותו, הקיצונית והאלימה, שאליה יש להתייחס בחוסר סובלנות מופגן – הוגשה תלונה במשטרת ישראל, אליה צורפו קטעי וידאו המתארים את מהלכיו ותוצאותיו של האירוע המביש בכל קנה מידה. לצערנו ,עד היום לא טרחה משטרת ישראל לזמן אליה ולחקור מי מבין העדים הנוכחים באירוע הקשה.

  אי לכך כחברי מועצת עיר מרכזית המכבדת את עצמה וכיאה לאזרחים במדינת חוק כישראל הדמוקרטית של שנת 2010 – כוונתנו למחות באופן הברור, הגלוי והנחרץ ביותר כשאנו דורשים שמקרים כאלה לא יישנו. וכמו כן, אין בכוונתנו כחברי מועצה, להמשיך ולפעול ולתפקד כחברי מועצה במדינת ישראל, עד אשר תפתח משטרת ישראל בחקירה מעמיקה של האירוע ובבדיקת הראיות והעדויות, תוך חקירתו, של האיש, שאלימות הפכה לדרך התנהלותו הטבעית וכדרך ליישם את פתרונותיו, בכל פעם שהוא, נתקל בסיטואציה, שבה אדם אחר, מתבטא באופן לגיטימי וכשהוא מפרש זאת כהתנגדות – וכתרגום לצעדים או כפעולה אישית נגדו.

  מחוסר ברירה, אנו מודיעים בזאת, כי עד שהאיש לא ייחקר, על אלימותו המופגנת, אנו מתכוונים באופן תקדימי להדיר את רגלנו מישיבות המועצה – וזאת לאלתר !!!

  2. ועדת ביקורת

  בעיר גבעתיים, מזה כשנה וחצי, אין במועצת העיר ועדת ביקורת. מיותר לציין כי זוהי ועדת חובה על פי חוק , ומעבר לכך זוהי הועדה החשובה ביותר. אי מילוי החוק והמשך ההתנהלות היומיומית ללא ועדת ביקורת, מעידה כאלף עדים על הזלזול בחוקי המדינה מצד שלטון בן שחר.

  אנשי משרד הפנים, אשר מודעים היטב להיעדרותה של ועדה זו, אינם עושים דבר, בכדי לחייב את ראש העירייה מר בן שחר, להקים מיידית ועדת ביקורת בת 7 חברים, כפי שהיה נהוג, לאורך כל השנים בעיר, כאשר מתוך 7 חבריה, היושב ראש וחבר נוסף יהיו חברי סיעות האופוזיציה.

  אין בכוונתנו, להמשיך ולפעול כחברי מועצה, עד אשר הגורמים הממונים, מטעם משרד הפנים, יחייבו את ראש עיריית גבעתיים להקים ועדת ביקורת, בהרכב הגיוני,סביר וראוי .

  3. משטרת גבעתיים

  סיעות האופוזיציה בגבעתיים, דורשות, מיידית, מהשר לביטחון פנים, משר הפנים וממפקד המרחב ניצב משנה דוד ביטון, לחקור ולבדוק, הכיצד זה, משמשים שוטרי משטרת גבעתיים, שוטרים פרטיים, של מר בן שחר ואנשיו. ב 4 ישיבות המועצה האחרונות, נמצאים באורח קבע שוטרי התחנה, כבר מתחילתה של הישיבה, ללא צורך וללא שאירעה איזושהי הפרת סדר, הקטנה שבקטנות, שהצריכה את נוכחותם. הכול מתועד בסרטוני וידאו!

  שוטרי משטרת גבעתיים, מוציאים באופן קבוע מישיבות המועצה, בהוראתו של מר בן שחר, תושבים, אשר בסך הכול: מגיעים לצפות בישיבות, מביעים רצון לתעד רגעים מתוך הישיבות
  וזאת בדרך כלל, על פי בקשת חבר מועצה כזה או אחר, המעוניין בכך מסיבות מגוונות.
  הכול באופן תרבותי ושקט ובמסגרת החוק המתיר זאת.

  יש להדגיש כי, ישיבות המועצה, הינן פומביות ופתוחות לקהל הרחב.
  אין בכוונתנו להמשיך לפעול, במציאות זו. על כן, עד אשר הנוהג המגונה הזה ייפסק ועד אשר תיבדק לעומק, התנהלותם של שוטרי משטרת גבעתיים וקישרם המאוד תמוה,
  עם ראש העירייה מר בן שחר, תוך כדי התעלמות וזלזול מוחלטים כלפי חברי מועצת העיר
  וכבודם כנבחרי הציבור וכלפי האחרים, תושבים מנומסים ושקטים – שומרי חוק.

  איננו מוכנים, להמשיך ולהגיע יותר, לישיבות מועצה בעיר גבעתיים,
  כשאת פנינו מקבלים שוטרים !!

  עד אשר לא יוסדר, לכל הפחות, המתואר להלן,
  מודיעים בזאת כל חמשת חברי מועצת העיר מסיעות:
  "הליכוד" גבעתיים, טלי ארגמן
  "גבעתיים שלנו", רן קוניק ואילה בירן
  ו"גבעתיים הירוקה", יורם פומרנץ וציפי אובזילר,
  סיעות המייצגות את האופוזיציה במועצת העיר,
  על הפסקה לאלתר, של כל פעילות ציבורית שלהם,
  במועצת העיר ובועדות העירוניות.

 11. רולי - מסע התעוררות הגיב:

  מר מורי ארקין, תתעורר, ריבויינה של עויילם.

 12. בקרוב מאוד הליכלוך של בן שחר ודרז'ייה ידון בכנסת הגיב:

  14 מרץ 2010

  לכבוד
  ח"כ דוד אזולאי
  יו"ר ועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת
  משכן הכנסת
  גבעת-רם
  ירושלים
  במייל
  ובפקס

  הנדון: 1- השעיית פעילות כל חברי האופוזיציה בעיריית גבעתיים
  במחאה על אלימות והתנכלות
  2- פנייה דחופה לקיום דיון בעניין בועדת הפנים בכנסת

  אדוני,

  אבקש להביא לידיעתך באופן דחוף, כי כלל חברי סיעות האופוזיציה בעיריית גבעתיים, נאלצו, להכריז הבוקר, יום א' 14.03.10, כי לא יוכלו עוד, להמשיך ולמלא את תפקידם כנבחרי ציבור בעירייה, בשל התנהלות אלימה ובלתי סבירה כלפיהם במסגרת פעילויותיהם.

  חברי המועצה הללו, נאלצו לנקוט בצעד קיצוני זה, לאחר שכל דרך אחרת למילוי תפקידם, כנבחרים, הפכה לבלתי אפשרית ואף מסוכנת.

  למרבה הצער, תמיכה או התערבות משמעותית מצד הממונה על המחוז במשרד הפנים, גב' גילה אורון, לא בנמצא אף היא, מה שהותיר את חברי המועצה חשופים וכבולי ידיים ופה.

  כמובן שלא יעלה על הדעת שהתנהגות בריונית וחסרת רסן של ראש העירייה או מי מהנמנים עם אנשיו תתנהל ללא התערבות סמכות עליונה כלשהי.

  בהיות המשטרה, לכאורה, חלק מההתנהלות השלילית והבלתי דמוקרטית, ובעוד משרד הפנים, גורר רגליים כדרכו לא פעם, לא נותר לנו, אלא לפנות אליך.

  ברור, שאנו ניצבים בפני מדרון חלקלק ואין להעלות על הדעת שבכל התנהלות אופוזיציונרית, "מעצבנת" ככל שתהיה, נהייה עדים או להתנהלות דיקטטורית שכזו, או לכך, שחברי האופוזיציה הלכה למעשה, ירצו להתפטר מתפקידם. גם לא יעלה על הדעת, שחברי אופוזיציה יושבתו ופיותיהם יסתמו, והם ימשיכו לקחת חלק במופע דמוקרטיה לכאורה, המבוים, בגין המבנה הסטאטוטורי הקיים, על ידי ראש הרשות.

  כמי שמבין היטב את מצוקות חברי וחברות מועצות השלטון המקומי בישראל, אנו בטוחים, שתמצא את הזמן והדרך לזמן בירור דחוף, עם כל הנוגעים בדבר, בועדת הפנים, הכל כך חשובה, בראשה, לשמחתנו, אתה עומד.
  נודה על זימון כל הנוגעים בדבר בדחיפות.

  לנוחיותך, בהמשך, הודעת כל חברי האופוזיציה, על כלל סיעותיה במועצת העיר גבעתיים, שנמסרה, במסיבת העיתונאים שקיימו הבוקר ובה בתמצית, האירועים החריגים.

  בכבוד רב,

  אורית רישפי (לביא)
  חברת הנהלה ויו"ר תחום חקיקה ממשל ורגולציה
  אח"מ ~ ארגון חברי מועצות השלטון המקומי בישראל

  העתקים :
  כב' השופט מיכה לינדנשטראוס, מבקר המדינה
  השר אלי ישי, שר הפנים וסגן ראש הממשלה
  השר יצחק אהרונוביץ, השר לביטחון פנים
  ח"כ כרמל שאמה, יו"ר שדולת חברי מועצות השלטון המקומי
  עו"ד יהודה ויינשטיין, היועץ המשפטי לממשלה

  חברי הנהלת אח"מ,
  עו"ד מרדכי וירשובסקי, נשיא אח"מ לשעבר ח"כ וחבר מועצת העיר תל-אביב
  גב' מיטל להבי, יו"ר אח"מ סגנית ראש העירייה וחברת מועצת העיר תל-אביב
  מר גדליהו בן שמעון, מזכ"ל אח"מ חבר מועצת העיר בני-ברק
  גב' שרי סלע, חברת הנהלה חברת מועצת העיר ראש העין
  מר ישראל זינגר, חבר הנהלה חבר מועצת העיר רמת גן
  מר יורם פומרנץ, חבר הנהלה חבר מועצת העיר גבעתיים

 13. שלמה מן הגיב:

  ל-11:12: אני עושה כמיטב יכולתי. אין תרופת פלא ואי אפשר להכריח אף עיתונאי לכתוב על המכתש. אם תוכל לסייע במציאת עיתונאי רציני מכלי תקשורת מרכזי שיסכים לצלול לנבכי הפרשה ולפרסם את ממצאיו, אהיה אסיר תודה לך.

 14. לרולי- מאיציק הותיק הגיב:

  דעתי כדעתך רולי, ואני בכל אופן איתך במסע התעוררות.

 15. קוריס? אנ'לא מאמין לו הגיב:

  ועכשיו גם בערוץ הספורט לא

 16. ארץ נהדרת הגיב:

  היה ברור שכל ההודעות הלוחמניות של קוריס על המכתש הם ברווז מצוץ מהאצבע . הבנאדם משקר בלי למצמץ, אין לו לירה על התחת והוא יושב בערוץ הספורט עם חיוך ומשקר לכולם במצח נחושה שהכל בסדר. אם הכל בסדר אני מצפה מכבוד קוריס שלא יגע בכסף של הבוררות שמופנה למגרש חלופי. אבל תעזבו אני מדבר אל הקיר , ה-3 מיליון היה כל התכנון שלו לקבל מאלוביץ ולברוח. שהיורשים ישברו את הראש באיזה מגרש ביתי יוכלו להתאמן. הקבוצה נשארת בשוקת שבורה

 17. אביעד הגיב:

  האם נגמרה הבושה ?
  אני במקום רנן גרשט הייתי מתבייש בכלל להרים את הראש. הבן אדם משתין מהמקפצה וקונה לעצמו של שם עורך דין לא לויאלי ותחמן, שמוכן למכור את כולם כדי לזכות בכבוד ולייצג את שאול אלוביץ בעיסקאות אחרות. רנן גרשט הבין מהר מאד היכן מרוחה החמאה וכך נראתה הבוררות.
  לא יעזור כלום, עיסקת המכתש תהיה נפילה, הפרויקט ייכשל כלכלית ואלוביץ עוד יתחרט על היום הארור הזה שבו העסקים שלו קיבלו, מלמעלה, מיפנה לרעה.
  גם רנן גרשט צריך להבין שרודפי בצע שפועלים בניגוד לדרך הישר ועוד מתפארים על זה בעיתונות גורמים לכך שאנשים יחשבו פעמיים לפני שישכרו את שירותם המקצועיים.

 18. רולי - טופס 17 לעו"ד גרשט הגיב:

  עו"ד רנן "גורנישט", בתל השומר יש מנתח המתמחה בהוצאת לשון של לקקנים מעכוזם של טייקונים.
  יש להביא נייר טואלט.

 19. איתן לכל דיכפין הגיב:

  הנאיביות זולגות לכם מהאוזניים ולך במיוחד שלמה וההסתמכות על סמוכה.
  על סמך כתבה בעיתון לפני 15 שנה לא יוצאים למלחמה,ספר טוב יצא לך.
  צריך ללחוץ על עירית רג שמאז הבוררות במשך 10 ישיבות מועצה לא העלתה את נושא המגרש החלופי.
  כל מילה בסלע,הסיפריה אצל קוניק שהראה לנו במשחק נוער במכתש

 20. אריה הגיב:

  שאלה לשלמה מן,
  האם נגמרו העיתונאים האמיצים ? מה קורה במדינה הזאת ?
  איפה אילנה דיין שמכינה היום תחקיר על אבי נמני ?
  איפה מיקי רוזנטל ? איפה עיתונאים אמיצים מידיעות אחרונות שיעשו
  כתבת צבע 4 עמודים בשבעה ימים ?
  יש כאן הכל, שחיתות נדל"ן של טייקון שפרץ לתודעה בעיקר בשנה האחרונה ששיטות הפעולה שלו נחשפו (ד"ש לאלפרון), עירייה מושחתת, התסדרות שמכרה נכס לא שלה ולבסוף עורך דין לקקן שמיד עובר לצד השני וכבר מעורב בעיסקאות של אלוביץ. כל כך הרבה חומר מבוסס ומעניין, פצצת רייטיניג שתכניס את שאול אלוביץ ללחץ אטומי (יש רופא טוב בצהלה ?)
  האם העיתונאים/תחקירנים מפחדים מהרמאויות והנוכלויות של ראובן סגן כהן שמגיע בריצה מביתו בכל פעם שאלוביץ נכנס ללחץ ?

 21. שאלת הבהרה הגיב:

  שלמה,
  חסר לי חלק בפאזל…מי הבעלים המקוריים של המכתש, לא המינהל?
  ( לא בעלי זכות החכירה…הבעלים )ואם זה כך יש באיזה מקום אישור המינהל לאיזו שהיא עסקה במכתש מאז עמלנו קודם לכן או לאחר מכן???

 22. אדום עתיק הגיב:

  אני ממליץ לקרוא את הכתבה שפורסמה היום ב-nrg וקישור אליה מובא באחד הפוסטים למעלה, ובעיקר להפעיל הבנת הנקרא ובין השורות.
  "הרשות לבקרת התקציבים פנתה למחלקת הרישום של ההתאחדות לכדורגל בדרישה לבטל את זכות החתימה של ירון קוריס על מסמכים וחשבונות של הפועל ר"ג,…"-לא כפי שפורסם, לא קוריס ביקש אלא ההתאחדות והבקרה כפו ! וזה למה ?
  "… מתוך רצון לשמור על המועדון ולמנוע איומים ופגיעות פיזיות בחלק מאנשיו"-במי רוצים לפגוע ?מי? למה ?. גל שמועות,חלקן מכוערות ומביכות מציף את הרחוב, טוב היה אם לנוגעים יש אומץ ותפורסם האמת ויושם קץ לניחושים.
  "…בתוך ימים תתבצע בדיקה מפורטת בכל חשבונות הקבוצה כדי לקבל תמונה ברורה על הנעשה בה ועל היקף חובותיה. בין היתר תיבדק התנהלות המועדון בכל הקשור לעסקת פינוי המכתש במסגרתה אמור המועדון לקבל ‭3.2‬ מיליון שקל מחברת יורוקום עבור פינוי המתחם…"-מה בודקים בקשר למכתש? לא את ההסתדרות סווירי ושטנצלר אלא מה קורה עם הכסף מאלוביץ' . מעניין ,לא שמענו שיש בעיה ומישהו רוצה לקחת לכיסו…
  "… בתוך כך, הפיצו גורמים שונים ידיעות כי אחד הספונסרים הבולטים של הקבוצה עשוי לסייע באופן משמעותי למועדון ולסלק את הגירעון שנוצר. .."-באמת, כמה ספונסרים בולטים יש ? שוב השמועה אומרת כי מתן הכסף מותנה בשינויים פרסונליים במערך הניהולי והמקצועי (!)בקבוצה.
  ויש גם כמה מילים כל קבוצות רכישה מתעניינות.
  למען ההגינות ,מדובר בפרשנות אישית שלי ובשמועות ובפרופורציה זו יש לקרוא את הפוסט.

 23. פופאי הצלת המכתש 2010 הגיב:

  צפו בדרזיה מקבל 4 פנטאוזים

  ועוד מהבלאגן שהיה בבית ראשונים
  http://www.hapoel-ramatgan.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9348&sid=778e9f550b17885bc387c52852546ff2

 24. שלמה מן הגיב:

  לאריה: לא צריך כתבת צבע ב-7 ימים, אלא כתבת תחקיר. צריך להבין שהעיתונאים עובדים על דברים אחרים, לא תמיד הם מתחברים לנושאים שאתה חושב שהם צריכים לעזוב הכל בצד ולהתלבש על זה. אני מקווה שמישהו מהם כן יישב ברצינות על החומר, ויש פה חומר בכמויות.

  לשאלת ההבהרה: הבעלים המקוריים של הקרקע זה הקק"ל משנת תרפפ"ו, ומשם זה עבר להיות אדמת מדינה (מינהל), שהוחכרה לצרכי ציבור לתקופה של 49 שנים שהסתיימה ב-1998. בעצם ההסתדרות מכרה את המגרש בהיותו אדמת מינהל, אבל בפועל האדמה לא עברה לדולינגר, אלא נרשמו הערות אזהרה בטאבו לטובתו. לא יודע מה היה בדיוק שההסתדרות השתלטה על השטח, אבל המינהל אישר (אולי עוד סירחון), וכרגע המכתש מבחינה חוקית הוא בבעלות ההסתדרות, שטרם העבירה אותו בטאבו ליורוקום. יש ביניהם חילוקי דעות מי צריך לשלם מיסים שונים לעירייה.

  לאדום עתיק: הם בודקים בבקרה האם ה-3.2 מיליון שקל על המכתש הולכים לכיסוי חובות, או מיועדים רק לשיפוץ מגרש ואז לא לוקחים אותם בחשבון. אני מעריך שעשרה אחוז מהסכום הולכים לשכר טרחה לעו"ד גרשט. וכאן צריכה לבוא דרישה חד משמעית מצד הפועל ר"ג שהכסף הזה קודש לצרכי מגרש ולא נוגעים בו. אחרת בשביל מה כל הבוררות על פינוי המכתש? אם הכסף הזה יילך לכיסוי חובות, כל הבוררות מחטיאה את מטרתה המקורית – הסדרת בית חדש להפועל ר"ג.

 25. ברוך הגיב:

  לדעתי האיש היחידי היכול להרים את כתבת התחקיר המדוברת הוא אתה, שלמה מן. איש איננו שולט בפרטים כמוך, ורק ממך זה יכול לבוא מאהבה ולהניב תוצאות.
  אני מבין שהבעיה היא האכסנייה, כי אינך מועסק בשום עיתון גדול, וגם אם היית מועסק ספק אם העורך שלך היה מפקיד בידיך ג'וב כזה, כי אתה לא אובייקטיבי.
  אינני מבין גדול בעיתונות, אז אנא אמור לי אתה – היש אפשרות שתוכל להתאכסן חד פעמית באיזשהו כלי תקשורת ולהרים את הפרוייקט?

 26. לשלמה הגיב:

  המטרה המקורית היא להחזיר חובות לשוק האפור, כי אתה יודע מה קורה למי שלא מחזיר שם חובות.
  אם אתה חושב שקוריס ישאיר את הכסף בצד בזמן שמאיימים על החיים שלו אז אתה מה זה אופטימי…

  כדאי שכולם יקראו שוב ושוב את הכתבה במעריב היום, ואחרי זה יקראו שוב פעם.

  הבקרה לא מוכנה שקוריס יחתום על צ'קים בקבוצה. הבעלים לא יורשה לחתום. לקרוא ולא להאמין. איזה בושות.

  דבר שני וחמור יותר זה החשש שאנשים בקבוצה יפגעו פיזית (שוב, פיזית!!!) בגלל החובות. אתם קולטים?! אללה יוסתור הבור שקוריס חפר לעצמו.

 27. שלמה מן הגיב:

  לברוך: רעיון מעניין. אבדוק מחר משהו.

 28. לשלמה הגיב:

  שלא יהיה מאוחר,מהר לפנות במכתב חריף לעירית ר"ג וזה מתפקידה של עמותת אוהדי הפועל ר"ג ובו דרישה כבר עכשיו על ההתחייבות שהם מחוייבים לה וזהו מגרש חלופי למועדון הפועל ר"ג.
  בין היתר לפנות לעו"ד שידרוש מבית משפט ,שלא לפנות את המועדון מהמכתש כל עוד אין התחייבות בכתב כלפי משהו אמין שקשור להפועל ר"ג.אנחנו כאוהדים זכותנו לדרוש זאת,שלא נאכל אותה בגלל הנהלות הקודמות שהיו כאן שחתמו על מגרש ששווה מיליונים בעד מיליון דולר ברוטו.

  שלא יגיע חודש יוני וכולנו נבכה ונגיד איזה אדיוטים היינו.
  כבר עכשיו לדרוש מבית משפט את הפסיקה של הבוררות בה כאמור אנחנו אמורים לקבל מגרש חלופי.
  שלא נצא מוקיונים ,ונשאר בלי כלום.

 29. אריה הגיב:

  רוב העיתונאים מתחברים בדרך כלל לסיפור לפי מידת הרעש שהוא יעשה ולפי האישיות אותה הם יכולים לשחוט…ככל שהוא גדול יותר, הסיפור מעניין יותר.
  אם היה מדובר רק בדולינגר, כנראה שזה היה מעניין מקסימום את המקומון בגבעתיים, אבל מכיוון שמדובר בטייקון החדש של הכלכלה הישראלית, מר שאול אלוביץ, מיסטר "קלין" שכתם לא נדבק בו עד היום, אם הייתי עיתונאי חרוץ, אובייקטיבי שרוצה קצת לעשות כותרות ורעש, הייתי קופץ על הסיפור הזה ולא נותן לאף אחד להתקרב שלא יחטפו לי את תפוח האדמה הלוהט הזה…
  מי היה מאמין ששאול אלוביץ החל את דרכו בעיסקאות מפוקפקות עם האלפרונים, האם בעלי המניות והדירקטורים של בזק יודעים את זה ?
  מי היה מאמין ששאול אלוביץ מתנהג כמו אחרון הנוכלים, גונב מגרש כדורגל ששייך לציבור (גם אם הוא לא היה הגנב הישיר), מרסק אגודת כדורגל וזורק לרחוב מחלקת נוער של מאות ילדים.
  הרי ברור שברגע שזה יתפרסם זה יעשה רעש עצום וכל עיתונאי רציני שירים את הכפפה יהיה בכותרות (וכמובן יזכה לתביעת דיבה של אלוביץ אבל אין מה לחשוש אם זה יעשה בצורה רצינית וקמצועית כי ידוע לנו שהאמת והעובדות איתנו).

 30. יש אוצר בערוץ הממלכתי הגיב:

  ביום ההפגנה מול העירייה נערכה בצהריים כתבה על המכתש וראיונות עם אוהדים נוספים מאושיסקין.
  בנוסף הם גם צילמו את ההפגנה .
  עוזי פרל מכיר את הטלפון ,צריך לנדנד להם להרים את הכתבה

 31. מישראל היום 16.3.2010 הגיב:

 32. מה קוריס הביא הגיב:

  לפי מה שקופמן כותב קוריס הביא מהבית 3 מליון שקל , מכר פחות מ-200 מינויים ומחלק 50 הזמנות לאוהדים בווינטר.

  קופמן רומז שכל מי שחייבים לו כסף ברמת גן מוזמן לקבל חצי מהחוב ואם לא יסכים בקבוצה הולכים לפירוק ומתחילים עונה עם 9- נקודות

 33. קופמן טועה הגיב:

  50 הזמנות ?
  הרבה יותר מזה…
  בלי חלקות ההזמנות ביציע היו 250 צופים עם הזמנות עוברים את ה500

 34. חצי חוב? הגיב:

  כמו בהרבה דברים גם בחובות יש את המושג "יש דרג ויש זרג".
  יש בעלי חוב שיסתפקו בחצי, יש בעלי חוב שאפילו יוותרו על החוב (לא מרצון), ויש בעלי חוב שלא רק יקבלו את מלוא החוב אלא יקבלו גם את הריבית המופקעת המובטחת וגם יקבלו דמי קנסות ותשלום עבור אגרת "אי ביצוע גבייה כסדרה".
  כאמור, יש דרג ויש זרג.

 35. ל8:17 הגיב:

  לפי הכתבה במעריב אתמול נראה שרוב האנשים יוותרו על החוב…

 36. אורדון תוהה הגיב:

  בוא נשים את סוגית המכתש בצד.
  מצחיקה אותי ההתנהלות של קוריס, משדר שהכל בסדר מצד אחד ומצד שני הבקרה רוצה להסיר את חתימתו מחשבונות הקבוצה. מה לא הבנתי?
  קוריס שוכח דבר אחד, אוהדי רמת גן בעלי מנת משכל גבוהה יותר מרוב אוהדי הכדורגל בארץ ולא "קונים" כל סיפור שנזרק באויר.
  עצם זה שהוא "מסתלבט" על אתר המכתש, המאבק להצלת המכתש, עמותת האוהדים מראה רק את חוסר הביטחון שלו.
  יחד עם זאת, בהחלט אפשר להעריך את קוריס על הדברים הטובים שעשה למען הקבוצה, והוא עשה הרבה לזכותו יאמר.
  מכאן ועד לסגוד לו (החבר'ה בכוכבי) המרחק גדול מאוד

 37. לאורדון התוהה הגיב:

  התשובה פשוטה מאוד. קוריס הוא איש של פוזה וכבוד. הרבה פוזה והרבה כבוד.
  הוא לא יודה בחיים שהוא בחובות מטורפים. תקרא את מה שקופמן כתב היום בעיתון. אם לא ארקין, קוריס היה ברחוב עם הילדים שלו.
  הוא הפסיד את כל חסכונותיו, פנסיה מהצבא, דירה שקיבל ירושה, ועוד.

  גם ככה הוא לא כזה איש עשיר. מה אתם לא זוכרים שלפני 3 שנים הוא עוד נסע על מזדה 3? מי שיש לו מיליונים לא נוסע על אוטו עמך.

  לזכותו אכן יאמר שעשה המון למען הקבוצה. חוץ מהדבקות הזו ביובל נעים והעלק מלחמה על המכתש (היום ברור שרק גובה הפיצוי עניין אותו), הוא הביא אותנו למקומות שלא חלמנו עליהם לפני כמה שנים.

 38. כדאי לקוא הגיב:

  על הפועל ר"ג והמשבר הגדול בליגת העל
  http://www.calcalist.co.il/sport/articles/0,7340,L-3398683,00.html

 39. אורדון תוהה הגיב:

  ל2:37 לא חידשת לי הרבה.
  תהייתי צינית.
  בשורה התחתונה, כמו בכל עסק, סופרים הכנסות מול הוצאות ומקווים (בכדורגל לפחות) ליתרה חיובית. קוריס שילם מחיר כבד מכל הבחינות, מאמין שהוא ייצא מזה כתמיד.
  אגב, רק היום הבנת שמה שעניין אותו הוא גובה הפיצוי?
  למחיר התהילה (לשבת ליד קשטן או לוזון בתא כבוד) יש ערך

 40. ל 8:07 הגיב:

  עבור קוריס אין שום ערך לשבת ליד קשטן או לוזון בתא הכבוד. אין לו כלום שהוא יכול להפיק ממנו ערך מוסף, בניגוד לאדם כמו שחר.
  לעומת זאת מה שכן יש זה מחיר כלכלי עבור הכבוד/תהילה.

 41. הכי חמור הגיב:

  לפי הכתבה של כלכליסט היום: "הפועל רמת גן הועברה מידיו של ירון קוריס לידי עו"ד שחר בן עמי לאחר שהבעלים של הקבוצה נכנס לחובות כבדים וניסה להעביר כספים של הקבוצה לכיסו".

  אתם קולטים את הביזיון? זו הבושה האמיתית של קוריס. ניסה להעביר כספים של הקבוצה לכיסו הפרטי? לא יאמן. בושה.

 42. ל 9:26 הגיב:

  לא מדוייק. כבר נאמר לא פעם שהדבר היחיד שנכון בעתון הוא התאריך, וגם בזה ראינו טעויות.
  קוריס, כבעלים של הקבוצה, בטח העביר כסף לקבוצה כהלוואת בעלים ומן הסתם כשהגיע כסף למועדון הוא זכאי לקבל בחזרה את הלוואת הבעלים שלו.

  כנראה שיש בסיס להנחה שארקין יעזור למועדון להיחלץ מהצרה הנוכחית אבל יש עדין תעלומה גדולה לגבי מעורבותו בשנים הבאות.

 43. ל9:43 הגיב:

  אני נאיבי או רק עושה את עצמך?
  נשאלת השאלה האם הבעלים לווה את ההלוואה… 🙄

 44. ל 9:43 הגיב:

  לא אתה ולא אני יודעים מה קרה.
  בטוחני שבמסגרת כל הסיבות שבגללן הבקרה התערבה בנעשה במועדון הם גם יודעים מה הכי נכון לעשות ואני מניח עלי שהם יעשו את הדברים הנכונים.

 45. 12:09 מיועד ל 10:28 הגיב:

  סליחה על הטעות.

 46. ל12:09 הגיב:

  נכון, אני לא יודעים מה הלך שם. והאמת, זכותו של קוריס לעשות מה שהוא רוצה – הוא הבוס.
  אבל, עצם זה שהכל נעשה בחשאיות וחשדנות מצד קוריס ומצד שני, הבקרה מתערבת לפרנסת השחקנים, הדבר בהחלט יכול להרים גבה.
  קלישאת היום "הבקרה וויצמן יער יעשו את הדברים הנכונים"

 47. הנפילה הגיב:

  צר לי לקרוא איך קוריס נופל ושאוטוטו גם אוכל לילדים לא יהיה לו. מזל שארקין מלווה לו בלי לאיים עליו בריביות קצוצות ועוד איומים שלא נעים להזכיר
  קוריס הלך רחוק מידי ופיזר הצהרות שוא. די לראות אותו כל יום יושב אצל כוכבי בשולחן הקבוע וממשיך להעמיד פנים שהכל בסדר כשנושים וספקים מתחילים להוציא צוי עיקול צד ג' וצד ב . לא בושה להודות שטעיתי ונכשלתי אבל לעמוד מול המצלמות ולחייך ולשקר שהכל תקין ושהפועל רמת גן לא חייבת גרוש לאף אחד זה אפשר לספר לילדים קטנים, טוב שיושב ראש הבקרה שיודע את האמת הכואבת סיפר מה קורה בקבוצה שאין בה דין ואין דיין

 48. סודות מחדר ההלבשה הגיב:

  אם יש אמת בשמועות שאייל דהן, שהוא פרונט לאנשים אחרים, הוא השם המוביל לרכישת הקבוצה אז זו נפילה מהפח אל הפחת.

  אם גם איתן חייא מעורב אז האיש מקושר חזק מאוד לשוק הכספים החוץ בנקאי (אמירה זהירה) ומקושר לאנשים רבים בתחום. עוד נפילה מן הפח אל הפחת.

  בקיצור, מה שהיה הוא מה שיהיה. בנוסף עכשיו יש מימד נוסף של בעלות ע"י אנשים שאינם אוהדים (למרות שאייל דהן נראה לא אחת במשחקי ר"ג והוא מקורב לבוקסה האבא ולאחרים) ובנוסף הם אוהדים את היריבה העירונית. אין ספק שזה עוד צעד נוסף לקראת איחוד שיחסל את המועדון.

  מדוע הם עושים את זה? קצת חשיבה מביאה מזור.

 49. איתן הגיב:

  לרוב ברור שאיחוד ירחיק את רוב 1000 שלנו שעדיין מגיעים,אין סיכוי או מצב לאיחוד עם קבוצה שמסיעה במונית את האוהדים שלהם גם מסיבה כלכלית,ברור שהציפיות בתחילת עונה להגדלת כמות הקהל שלנו העונה היא בעצם הסיבה העיקרית לחובות שהצטברו.
  באיחוד ישארו ה 100 אורדונים עם 50 סגולים.כמו השקמה.
  כל קבוצת רוכשים שמנסה לרכוש את המועדון צריכה לקבל גיבוי מלא מכלל האוהדים כאינטרס קיומי.
  אם בעבר היו חשדות כלפי בעלים לגבי רווחים על פינוי המכתש,מענין מה ימציאו עכשיו כשאין נכסים אלא רק שם ,מסורת ו1000 אוהדים פוטנציאלים.
  התקווה שלרוכש יש אהבה ואהדה למועדון .

 50. פופאי הצלת המכתש 2010 הגיב:

  אם לא יהיה מכתש לא יהיה הפועל רמת גן
  צאו להפגין בכל מקום אם אתם רוצים שהפועל רמת גן תמשיך להתקיים
  אם לא תצילו את המכתש לא תהיה הפועל רמת גן
  זה לא המצאה שלי אני אומר את האמת
  אם לא יהיה מכתש לא יהיה הפועל רמת גן
  תתעוררו צאו להציל את המכתש בכל מחיר !!!!

 51. רן קוניק ו"גבעתיים שלנו" מודיעים הגיב:

  לא ממתינים לבן שחר הנרפה
  לוקחים את גורל ילדנו בידנו:

  "סיירת ההורים" של גבעתיים.

  יוצאים לדרך !!!

  החלה ההתארגנות להקמת "סיירת ההורים" , למען ביטחון ילדי גבעתיים.

  • "הסיירת" תחל פעולתה מייד לאחר חג הפסח .
  • יוקמו צוותים של 3-4 הורים מתנדבים . המטרה : גיוס 300 מתנדבים .
  • לכל הורה יהיו בין 1-2 משמרות בחודש.
  • המשמרות יפעלו בלילות חמישי ושישי בין השעות 22:00 ועד 04:00.
  • לכל צוות יהיה קשר ישיר למוקד העירוני / משטרת גבעתיים.
  • הצוותים יפוזרו ויפטרלו בסביבת 15 המוקדים העיקריים בעיר ( מיצפור, גן העליה , פארק, רחבת הקניון , תיאטרון גבעתיים, גן הזיכרון ,גן אהרון , גן מרים , גן יפה, גן הבנים , גן דרום , גן ילדי הבנים , גן גוזמן , גן סולד וגן קורצא'ק ). בהתאם להענות ההורים ייבחרו מקומות נוספים כולל חצרות בתי ספר .
  • כל הורה יחתום על הצהרת בריאות המאפשרת לו להתנדב.
  • תיבדק האפשרות לעשות את הכיסוי הביטוחי מול העירייה או באופן עצמאי.

  מייד בתום הרישום הראשוני , תיקבע אסיפת התארגנות ומיון ראשוני !

  שלכם ולשירותכם ,

  רן קוניק

  חבר מועצת העיר
  ראש רשימת "גבעתיים שלנו".

  לפרטים ורישום :

  מייל : kunikr1@walla.com ) נא להשאיר שם מלא , כתובת , מין , גיל וטלפון ).
  פלאפון : 0544952560 . המעין 39 גבעתיים.

  לוקחים את ביטחון ילדינו לידיים שלנו !
  הילדים מבלים – ההורים מפטרלים !

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s