בורוכוב מתחממת

סרטון ההפגנה בצומת בורוכוב-גולדשטיין

המפגש בין האוהדים לתושבי שכונת בורוכוב היה התחלה של שיתוף פעולה במלחמה נגד הריסת המכתש * התושבים המודאגים, האוהדים הנחושים, הפליירים של יורוקום וההפגנה הספונטנית בצומת * השכונה מתארגנת נגד הקטסטרופה 

בשלב שבו מישהו סיפר לנוכחים כי גם הכסף מהבוררות על פינוי המכתש לא יגיע לייעודו (הכשרת מגרש חלופי להפועל ר"ג), אלא כבר עוקל לצורך החזרת חובות הקבוצה, האוהדים כבר לא יכלו לשמוע יותר. הקומה השניה של המרכז המסחרי במכתש התרוקנה תוך שניות והפגנה ספונטנית התארגנה בצומת בורוכוב-גולדשטיין כשהיא חוסמת את התנועה. אף אחד לא התלונן. עוברים ושבים בירכו על האירוע ההסטורי בצומת המרכזית.

כ-50 אוהדים ותושבים, בתוספת חברי המועצה טלי ארגמן ורן קוניק, יצרו את הבאז הראשוני, שהביא את מלחמת המכתש גם לשכונה השלווה. גם הפעם, כמו במשמרות המחאה שערכנו, לא נהרו ההמונים. כמו תמיד, הרוב הדומם יושב בבית ומחכה שקומץ אנשים אכפתיים יעשה עבורו את העבודה. 20 אוהדים ועוד כ-30 תושבים שמעו הערב סקירה על מצב המכתש והעלו הצעות ודרכים איך לקצור הצלחה בזמן אפס. הצלחה בשלב הזה היא תקיעת עוד מקל בגלגלי הבולדוזרים המתקרבים. נותרו 55 ימים לשעת השין. היום שבו הפועל ר"ג תפנה את חפציה מהמגרש, הוא היום שבו תאבד השליטה על המעוז שלה ועל גורלה כקבוצת כדורגל. למרות שקומבינת המכתש רוחשת כבר 25 שנה והלכה והשתבחה עם השנים, כל עוד הפועל ר"ג ישבה במגרש, שום כוח לא היה יכול להזיז אותה משם.

בארבע השנים האחרונות האמנתי בלב שלם להצהרות קוריס, כי יילחם על המגרש עד טיפת הדם האחרונה וכל מיני ביטויים כאלה. בסופו של יום התברר כי כל ההצהרות הללו נועדו להעלות את הסכום שיקבל על המגרש. אבל לפי המידע האחרון, גם הכסף הזה שאמור היה לשמש לשיפוץ מגרש השיקמה, לא יגיע לייעודו. שורה תחתונה: אין כסף, אין הפועל ר"ג, אין מכתש, הקברן הולך הביתה, האוהדים נשארים קירחים מכל הצדדים.

נזכרתי בהצהרות הבומבסטיות של קוריס והאפר הדק שנותר מהן, ברגע שאחת מתושבות המקום ביקשה לדעת אם אנחנו באמת נלחמים על המכתש, או שעושים זאת כדי להעלות את סכום הפיצוי שהקבוצה תקבל. "איך נדע אם אתם תהיו באמת נאמנים לשכונה ושאתם לא עושים זאת בגלל כסף?", שאלה. עניתי שאין שום סכום שבעולם שיקנה את הנאמנות שלנו למכתש. אנחנו אמנם לא מתגוררים בשכונה, אבל הגענו לכאן הרבה לפניה. אנחנו לא פועלים למען בצע כסף, נשארו כמה אידאליסטים במדינה. היא השתכנעה. 

תושבים מודאגים דיברו על הקטסטרופה האורבנית שמציצה אליהם מעבר לפינת הקיוסק של ליאון. המשמעות: צפיפות אוכלוסין, פקקים, זיהום אוויר, רעש, כיתות וגנים מפוצצים. הם מוכנים לעשות הרבה כדי שהמפלצת האורבנית לא תצא לדרך. דיברו על הפגנות, חסימות כבישים, הבערת צמיגים, והפתיעו בהצעות מיליטנטיות נוספות, שגם אנחנו כאוהדי כדורגל עם כל הדימוי של חוליגנים ופורעים לא העלינו בדעתנו בכל עשרות משמרות המחאה שערכנו. הוכחה עד כמה פרויקט המכתש מדיר שינה ממאות משפחות השכונה.

היו שם תושבים שחרדים באמת ובתמים לא רק לסביבת המגורים שלהם, אלא לתחושת ההפקרות הכללית שיוצרים יחסי הון-שלטון. כל האישורים לפרויקט המכתש ניתנו בטרם חדרו לאיזור עוד כמה מפלצות בנייה: ברחוב ישראלי, ברחוב בורוכוב (שש קומות פלוס כבר צמחו מול המכתש), רחוב בלוך. כל אלה בתוספת פרויקט המכתש יוצרים יותר מ-400 משפחות שייכנסו לשכונה, על כל המשמעויות הנלוות. מישהו עשה חשבון שבשעות הבוקר העמוסות הפקקים יחלו מהחניון התת קרקעי של צמד המגדלים ברחוב ישראלי (כ-50 יחידות דיור). תושב אחר, חצי מיואש, שאל את השכן שלו אם יש לו במקרה משפחה באירופה או ארה"ב, שדרכה יוכל לסדר לעצמו אזרחות חדשה.

ועד פעולה של ארבעה אנשים, המורכב מאוהדים ודיירי השכונה, ינסה תוך זמן קצר לגבש תוכנית פעולה במטרה לסכל את חורבן הבית ואת האסון האורבני. ההמשך, כאמור, היה בצומת שבמורד המכתש, שנחסמה לכמה דקות. המשטרה הגיעה תוך פחות דקה הודות למודיע שישב בסמוך למפגש והתריע. ההתפרצות הזו לא היתה מתוכננת, אבל היא באה מהלב ומהבטן, בעיקר מכאבי הבטן. המילה האחרונה עוד לא נאמרה, ומהיום אוהדי הפועל ר"ג כבר לא לבד במערכה.

הפלייר הפתטי של יורוקום

"מתי בפעם האחרונה נהניתם מטיול אחר הצהריים עם הילדים במכתש?" – שאלה הכותרת של פלייר מטעם יורוקום, שחולק בתיבות הדואר של תושבי שכונת בורוכוב שעות אחדות לפני המפגש. ביורוקום עוקבים בדאגה אחרי הפעילות של מתנגדי פרויקט המכתש. חשוב להם להציג בפני התושבים מציאות מיופייפת.

הפלייר מתאר את נפלאות הפרויקט העתיד לקום: "ריאה ירוקה, פינות משחקים, פינות ישיבה, מתקני כושר, גינת כלבים, מפל מים, בריכת מים, מדשאות, עצי נוי, שבילי הליכה ונסיעה על אופניים. תרשים צבעוני שצורף, צבוע ברובו בכתמים ירוקים, נותן לקורא את הרושם שכאן יקום גן עדן.

הפלייר מאשים במרומז את אוהדי הפועל ר"ג: "גורמים שונים בחרו מסיבות שונות להפיץ מידע מוטעה אודות הפרויקט בכלל ותרומתו לשכונה בפרט. אז בואו ניתן לעובדות לדבר בעד עצמן, מה יכלול הפרויקט?". כאן בא אותו תיאור נפלא של ריאה ירוקה משודרגת. העובדות מטעם יורוקום בפלייר לא הזכירו במילה אחת את שני מגדלי המגורים שיעמיסו על עצמם למעלה מ-200 יחידות דיור, על כל המשמעויות האורבניות הקשות שהתושבים חרדים מפניהן. הוא כמובן לא הזכיר את הרווח הכספי האדיר המצפה ליזמים ולקבלנים על חשבון איכות החיים של השכונה הצפופה. הוא גם לא התייחס לחטאי עבר קדמונים, כמו הפקרת שטח ציבורי למלתעותיהם של כרישי נדל"ן, שעשו יד אחת עם השלטון המקומי כדי להכשיר את השרץ ולהגדיל את אחוזי הבנייה.

יורוקום בלחץ. הם פוחדים שפרויקט המכתש יתפתח לפרשת הולילנד גבעתיים, סיפור שיתקע אותם עוד שנים. לדברי רן קוניק במפגש, יורוקום במו"מ מתקדם למכור את המכתש לחברת "תדהר" תמורת 130 מיליון שקל. יורוקום רוצה לקבל על השטח את הכסף שלה ולהיפטר מהמיטרד. ש"תדהר" תמשיך לשבור את הראש מול המשוגעים.

אנחנו נמשיך במאבק בתקווה שבינתיים חקירת המשטרה הראשונית שנפתחה לאחרונה בנושא, תחליט לרדת לשורשי הסיפור המסריח הזה ולהפוך אותו על פניו.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה ההפגנות למען המכתש. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

36 תגובות על בורוכוב מתחממת

 1. איתן הגיב:

  1 כנסו לקישור למשרד מבקר המדינה ותגיבו,יש תגובות מצידם,התקשרו וחקרו.
  2 לעולם לא תצעדי לבד הפועל רמת גן,מוכר לכם?או עד המוות עם הפועל?
  זה לא נגמר עד שנגמר,גם אם יש 1 אחוז תקווה להמשכיות רגילה אני בפנים
  לא נותן שיצחקו עליי אחרי שחייכתי 4 עונות ברציפות,אין שמחה לאיד
  הפועל עכו הרס אותנו בשנות ה 70,הם לא ירקדו על חשבוננו גם עכשיו

 2. פופאי המקומון הגיב:

 3. יורוקום בלחץ מחריד הגיב:

  יורוקום מנסה למכור את חלקה בפרוייקט המכתש לחברת בנייה גדולה בשם תדהר
  ככה זה שמבינים שהקרקע הזו פסולה לעסקים.
  ככה זה שגוזלים אדמה של כל ישראל ושל ילדי גבעתיים בפרוטות

 4. קוריסלנד הגיב:

  אפשר לדעת לאן הולך הכסף על המכתש? האם לתשלום החובות של קוריס? ולמה בכלל יש חובות? איפה נעלמו מליוני שקלים אם השחקנים לא קיבלו אותם כמשכורת?
  צריך לחקור גם את זה.
  לאן נעלמה הבושה? ההצהרות מעל הבמות?

  קוריס יצא שקרן ואפילו יותר גרוע מאלה שהוא כינה לכל אורך הדרך גנבים ומושחתים.
  הוא עולה עליהם בכמה מידות וחייבים לעצור אותו.

  אגב הפלאייר המגוחך שמוצג כאן מטעם יורוקום נראה שנכתב בסגנון האתר הרשמי זצ"ל
  בסגנון "ביקשתם? קיבלתם ! "

  טפי עליכם . מתי ההפגנה הבאה אני מגיע

 5. כל הכבוד הגיב:

  יש תחושבה שדברים מתחילים לזוז.
  ביורוקום באמת מפחדים, זה הזמן להמשיך קדימה ולא לעצור

  הם מפחדיםםםםםםם

 6. יורוקום החארות הגיב:

  יורוקום כמו כל הנדלנסיטים זה חבורה של נוכלים ורמאים. מה שמענין אותם זה הכסף ולא שיפור החיים של התושבים. יום אחרי שיורוקום יקבלו את הכסף היא תעלם מהשטח ואיתה כל המודעות השקריות שמחלקת בתיבות של אזרחים תמימים. אסור לוותר, שלמה וכולם תזכרו זה לא נגמר עד שזה לא נגמר.

 7. פופאי להחרים את כל העסקים של אלוביץ הגיב:

  בזק
  סמייל אינטרנט זהב
  פלאפונים נוקיה
  וכל מה שקשור בעסקים שלו
  וגם להגיד לקרובים שגם יחרימו את עסקיו

 8. מר אלוביץ, ביום שהדחפור יגיע למכתש, זה היום שעסקיך יראו רק שחורות עד לקריסה.
  אין ברכה בכסף שמרויחים על חשבון ילדים , נערים ונוער שנזרקים לרחוב. תתבייש.

 9. לא מוכנה לסבול הגיב:

  לא חייבים להרוס צביון של שכונה רק מפני שקבלן מסוים חלם בלילה איך להפוך מגרש כדורגל למכרה זהב. בלתי אפשרי לאמלל שכונה שלמה בגלל גחמות נדלניסטיות. אם תצא התכנית אל הפועל, אני, כמו אחרים, לא בטוחה שאהיה מסוגלת להישאר לגור בלב הסלאמס המודרני של גבעתיים. אם הפרצוף של גבעתיים הוא כמו הפרצוף של זוועת נדל"ן המכתש, אזי נגמרה לי העיר.
  עם כל הסימפטיה לאוהדים שנלחמים על הקבוצה, אני זו שצריכה לחיות כל יום עם הפקקים הנוראים של 7 וחצי בבוקר, הורים שמסיעים את הילדים עד לפינה של בית הספר בורוכוב. תגיעו בבוקר ותראו את הבלאגן הנוראי ששורר פה ללא פתרונות תחבורתיים. אז איך מעלים על הדעת לדחוס עוד אנשים ולהעלות את הצפיפות למטר? כאילו אין התחשבות בתושבים ובצרכים שלהם?
  אני מקוה שעוד לא מאוחר מידי לצאת למלחמה. צר לי שלא יכולתי להגיע לפגישה אבל אגיע בעתיד לכל פעילות עליה יוחלט.
  י' תושבת רחוב השניים.

 10. קוריס יא... הגיב:

  קוריס עוכר הפועל רמת גן והמכתש
  תלך לגיהנום יחד עם המאמן זבל שלך אפס

 11. אבי הגיב:

  יורוקום בפאניקה. ראיתי את הפרוספקטים שלהם, ממש מגוחך.
  על מי הם באים לעבוד? 7 וחצי דונם של יער ודשא?
  יאללה לכו טפסו על פריירים אחרים. שקרנים

 12. soloists הגיב:

  אלוביץ' שקרן ונוכל. איזה מין פלאייר חילקת לתושבים? מה אתה מבטיח להם גן עדן? ואם זה הולך להיות כזה גן עדן למה אתה ממהר למכור? אני מבקש מכל התושבים והאוהדים: תפציצו את האינטרנט במחאות – דרך פייסבוק, דרך אתרי אינטרנט של מבקר המדינה, עיריית גבעתיים, שרים וח"כים. לא להירדם. לאנשים האלה חשובה התדמית שלהם, ואם הם יקבלו הרבה מכתבי מחאה הם יהיו בלחץ. וגם – בכל כתבה שמופיעה באינטרנט בנושא, לכתוב הרבה טוקבקים עניניים נגד הפינוי.

 13. בורוכוב בנשמה הגיב:

  לתושבי השכונה באיזור המכתש- לעולם אל תאמינו לקבלנים. יש להם רק אינטרס אחד בראש. לעשות עליכם כמה שיותר מהר כסף,האיכות חיים שלכם בתחתית סדר העדיפויות שלהם,וזה באחריות . עבדתי פעם במשרד תיווך וראיתי איך הסרט הנע הזה עובד של פריירים שלא מתים, רק מתחלפים. בונים בונים ומוכרים,טובת הלקוח לא מעניין, רק רוצים שתחתום על החוזה ותיקח משכנתא לכל החיים.
  מבטיחים ריאות ירוקות ליד הבית ואתם קמים בבוקר ומגלים שהפשירו גם אותם, מבטיחים שמול הבנין שלכם יבנו 4 קומות וזה נגמר עם 8. יורוקום מוליכים אתכם שולל והם לא פחות טובים מכל חברות הבניה הרמאים האחרים. כשמראים לכם תרשים עם ירוק מסביב זה הנוכלות הכי גדולה.ראיתי בחיים שלי המון פרויקטים כאלה עם ציורים יפים מסביב של נדנדות וקרוסלות לילדים,מדשאות פרחים וציפורים מצייצות,אבל בדרך כל הפרחים נובלים והציפורים מחרבנות על הראש שלכם.
  אדון אלוביץ אתה יכול למכור בשוק נעלי שפיץ או מקסימום סלולרים עם רינגטונים של אייל גולן, רק אל תעשה מאיתנו פסיכים ומטומטמים. הלואי שיבנו מול הבית שלך את הריאה הירוקה שאתה מתכנן לנו בגבעתיים.ריאה ירוקה בתחת שלי, יאללה סע, סע לנו מהחיים. מושחתים.

 14. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!! הגיב:

  אלוביץ עדיף לך לא לגעת במכתש
  יש לך כסף כמו חול אל תתעסק עם המכתש
  המכתש זה גיהנום ואם תיגע בו קללה תרבוץ על ראשך ועל משפחתך ועל עסקיך
  עזוב את המכתש בגבעתיים
  לך לראש העיר ובקש ממנו שידרוג אחוזי בניה במקום אחר
  אל תיגע במכתש בגבעתיים תזכור מה פופאי אומר לך

 15. גבעתיים קקה הגיב:

  דרושים בדחיפות צעדים דרסטיים להמחיש למושחתים בחברת הבניה ובעיריה שאנשים לא מוכנים שידרכו עליהם.
  אני משלם מספיק מיסים בעיר הזו,העלו לנו הארנונה בעשרה אחוז והורסים לנו את הבריאות עם בניה מאסיבית חסרת תכנון.
  רוצחים אותנו ואת ילדינו יום יום.

  מספיק לחגיגת הצביעות של יורוקום נדלן שמנסים לעבוד על האנשים בעיניים עם תכניות בניה מפוברקות.
  בסרט הזה היינו.
  בושה גם על העיריה שמאפשרת לקבלנים וחברות נדל"ן לעשות ככל העולם על רוחם ואין אף אחד שיעשה סוף לזה.
  אף אחד לא מאמין לכם. רק הכסף צועק מגרונכם.

  שכונת בורוכוב המקסימה הפכה לפח האשפה של גבעתיים.
  חבורה של מושחתים.

 16. יוספוס פלביוס הגיב:

  שחיתות בנושא עיסקת המכתש, מה שברור שמישהו היזדרז מאוד במיכרת שטח ששימש כשטח ציבורי לצורכי הקהילה ובשינוי היעוד למגורים, מה שברור ב-2010 לכל בר דעת ובעיקר לאלה שמתגוררים בשכונת בורכוב שאם פרויקט המכתש יתממש זו תהיה בכיה לדורות שאפילו בן שחר אם כל מיגבלותיו ויש לו לא מעט יודע ורואה זואת ומעדיף לטמון את פרצופו בכל תלולית עפר או אשפה ולהמשיך לשחק אותה "הורדוס" ולגזור קופון,
  ברור לכוווווווווווווולם שמה שהוחלט בועדות התיכנון והבניה ליפני 15-20 שנה אינו מתאים למציאות בשטח ולא קידמה תגיע לשכונת בורכוב אלא תהו ובבהו ולמרות זואת לא עוצרים רגע או שנים וחושבים לטובת העיר והתושבים, ואני מקוה שכולנו מודעים למחדל התחבורתי שקים כבר היום, ועד השכונה חיב להסב את תשומת לב הממונים על התחבורה במדינת ישראל לעומד להיתרחש, שבת שלום!! לגבעות.

 17. מוכיח הגיב:

  למה בפלאייר אין אף מילה על 2 המשולשים שבשרטוט העתידי?
  מה זה?
  מגלשות? בריכות שחייה?מתחם מכשירי כושר? גני פרחים? מגדלים רבי קומות עם עשרות משפחות ומאות דיירים וכלי רכב?

 18. לשלמה הגיב:

  חייב להודות שאני כולי פליאה שבאמת האמנת שילחמו על המכתש עד טיפת הדם האחרונה.

 19. פופאי המכתש יום הדין קרב ובא !! הגיב:

  כל מושחתי המכתש בקרוב לדין
  יום הדין קרב ובא !!!
  כדורי וישינסקי שטנצלר דולינגר וכל מושחתי המכתש
  יום הדין קרב ובא !!!
  הכונו להכין את התחת שלכם לכלאבוש !!

 20. משחק הנוער מחר הגיב:

  האם הנוער משחקים מחר?

  מתי משחק הנוער מחר? האם במכתש ומתי?

  האם זה יהיה משחק הכדורגל האחרון במכתש?

  למה קוריס לא דרש מההתאחדות לקיים את משחק הבוגרים מחר במכתש? כחסד אחרון? הרי גם נידון למוות מקבל את בקשתו האחרונה?

  אולי יכלה להיות הצגה כפולה עם הנוער.

 21. על סרג' איילי הגיב:

  בניגוד לכל מיני כתבות שבהן נאמר שסרג' פצוע כנראה שבמעריב המודפס כותבים את האמת והיא שסרג' פשוט סירב להתאמן כי לא שילמו לא.

 22. אוהדת ותושבת הגיב:

  גבעתיים מצויה באחת נקודות השפל בהסטוריה שלה מבחינת מנהיגות. אין לצפות מראש העיר החלש לפעול בנדון. צריך לסמוך רק על עצמנו. מקוה שעוד לא מאוחר מדי.

 23. ל-703 הגיב:

  לנוער יש שבוע חופשי השבת

  http://football.org.il/Clubs/Pages/TeamDetails.aspx?TEAM_ID=2500

  לשחק במכתש כמו שהוא נראה כעת בליגת על- לא יאושר ואין סיכוי
  קבוצה בתחילת עונה מחויבת להחליט והודיע על מגרשה הביתי- לצערנו אין ברירה והמגרש הוא וינטר- סוף פסוק
  סימן קריאה

 24. פופאי קצת סטטיסטיקה הגיב:

  ובכן קצת סטטיסטיקה שעשיתי
  22 נקודות כנראה יהיה במבחנים
  וזה אומר שאם אנחנו רוצים להישאר בליגה
  אנחנו חייבים לנצח את 2 המשחקים
  כי ההפרש שערים שלנו נחות מעכו ומהפועל פתח תקוה שעל הנייר במחזור האחרון יש להם משחק די קל פתח תקוה נגד רעננה
  ועכו בבית מול חיפה
  מחר כולם להתפלל שרעננה תנצח את אחי נצרת ותוריד אותה ליגה סופית אחרת תיקו או חלילה ניצחון של נצרת ישאיר אותה בתמונת ההשארות ותהיה לנו שם בנצרת מלחמת עולם בזמן שפתח תקוה ועכו יחגגו על חיפה ורעננה אנחנו נהיה במצב של מבחנים אם לא ננצח בנצרת נהיה בבעיה גדולה
  בלי שום קשר למשחק שלנו מחר צרכים להתפלל שרעננה תנצח את נצרת אחרת הבלאגן יהיה גדול במחזור הסיום

 25. אורדון פסימי מאוד הגיב:

  אני אגיע לוינטר, אבל מצפה להפסד צורב.
  השמועה אומרת שסרג' לא עולה. קשה לצפות המשחקנים הקרבה לאור המצב. הרי מדובר בשכירי חרב רובם לא שחקני בית

 26. מלחמה הגיב:

  ואם צריך להוסיף עוד ולומר מה צריך לעשות…ואם רוצים באמת לדחות את הקץ…רק צו מניעה לתחילת העבודות בתואנה שהסכם הבוררות אינו מקויים. בהסכם סך 3.2 מיליון הוא פיצוי למועדון ורק על מנת שתתארגן על מגרש/מועדון אימונים חלופי. כסף זה שועבד ע"י הצדיק הידוע לטובת חובות המועדון.

 27. למלחמה 841 הגיב:

  קשקוש בַּלבּוּש. אין לך זכות עמידה בנושא. נקודה.

 28. פופאי המכתש יום הדין קרב ובא !! הגיב:

  הקבוצה לא נותנת גול כבר 6 משחקים !!!!
  אומנם הבקענו מול הפועל תל אביב שער מצמק ועוד שער של איילי ב 2 מטר נבדל
  אבל זה לא נחשב כי השער המצמק וגם השער של איילי הם בפוקס אחד גדול וזה לא שהקבוצה עשתה התקפה ושמה שער
  אבל אי ההבקעת שערים זה בכלל לא במקרה
  אי ההבקעות נובע מאי שיטת משחק
  שחקנים מתרוצצים במגרש כמו עכברים מסוממים ללא שום תכלית
  ובטח עם אוחנה הנפל הזה ישחק הלך עלינו
  אין אוקוס פוקוס ודיבורים זה דיבורים ודיבורים זה טוב לדבר
  אבל איך שהקבוצה נראת קטסטרופה על המגרש אני כבר קונה מקום במבחנים
  זה הסיכוי שלנו אולי להישאר
  היום תשימו לב במשחק יש לעכו הרבה שחקנים פצועים ומורחקים
  ואם היום לא ננצח אז אלוהים ישמור אותנו מהמאמן הזה

 29. פופאי המכתש יום הדין קרב ובא !! הגיב:

  נוצר מצב מעניין שלפתח תקוה אסור להפסיד לרעננה
  שימו לב אם רעננה מנצחת בפתח תקוה ואנחנו מנצחים אפילו 0-1
  פתח תקוה הולכת למבחנים ואנחנו ניצלים סופית
  במקרה של הפסד של פתח תקוה לרעננה והפועל רמת גן מנצחת 0-1
  נוצר שיויון מוחלט בהפרש השערים 48-28 ביננו לבין פתח תקוה
  ואז נכנס מספר הניצחונות ולהפועל רמת גן יהיו 9 ניצחונות לעומת 8 של פתח תקוה ואז פתח תקוה הולכת למבחנים
  בקיצר אם אנחנו מנצחים צריך להתפלל שרעננה תנצח את פתח תקוה

 30. צריכים עוד הרבה כאלה הגיב:

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s