חגיגה בבורוכוב

<a name="
View Raw Image" href="http://i48.tinypic.com/wjch2v.jpg"&gt;
רן קוניק נואם מול הקהל הרב שהגיע

מאות אוהדים ותושבים השתתפו הערב בהפגנת סובב מכתש שהוכתרה בהצלחה * המאבק הציבורי להצלת המגרש עולה כיתה גם בזכות ח"כ כרמל שאמה, שהבטיח להביא את הנושא לדיון באחת מוועדות הכנסת

                               לסרטון האירוע – לחצו פליי

אפשר לומר, קצת בהגזמה, שחצי גבעתיים עצרה את נשימתה בערב הראשון של ה-1 ביוני 2010. קרוב לאלף איש – תושבי גבעתיים ואוהדי הפועל ר"ג – התאספו להפגנה מרשימה שקראה לעצור את פרויקט המגורים המגלומני המתוכנן להיבנות על אדמת המכתש ולהציל את המגרש.

פסיפס אנושי מרהיב, שהתאחד למען מטרה נעלה. מצד אחד אלה הרוצים לשמור על איכות חייהם, ומצד שני המתנגדים למחיקת המגרש המופלא דבר שעלול לגרום לחיסול מועדון כדורגל. שילוב הכוחות הזה הבטיח חגיגה שכמותה לא ידעה השכונה המנומנמת מאז טקסי הביכורים שנערכו במכתש לפני 50 שנה, בניצוחו של יצחק נשר, המורה המיתולוגי להתעמלות של ביה"ס בורוכוב.

ההיסטוריה של השכונה הראשונה בגבעתיים השיקה היום כנפיה. אירוע שמאות הילדים שנכחו בו יספרו עליו לנכדיהם. ויותר משההתרגשות אחזה באנשים שהגיעו לעזור בנוכחותם, בקולם, בשירתם, בצעידתם סביב המכתש – אסור לשכוח שמדובר רק בתחנה קטנה אחת בדרך ארוכה ומפותלת עד למטרה.

גולת הכותרת של האירוע היתה הגעתו של ח"כ כרמל שאמה, סגן יו"ר הכנסת, וההבטחה שנתן בנאומו. ארבע שעות לפני ההפגנה צלצלתי לעוזרו של הח"כ כדי לשמוע אם הוא מגיע. לאכזבתי נמסר לי כי הח"כ, שחשף את פרשת הולילנד בר"ג, בעת ששימש חבר מועצת העיר, לא יוכל להגיע. אלא שדקות אחדות לאחר תחילת האירוע, הופתעתי לגלות מאחוריי את הח"כ. שאמה הבטיח בנאומו כי יבדוק לעומק את סיפור המכתש, כולל הבאתו לדיון בוועדות המתאימות. זוהי עליית מדרגה של פרשת המכתש, לאחר שהמשטרה כבר החלה לגשש בנושא, כולל כניסה לסיפור פינוי מתחם הסיטי על-ידי משפחת פשע, שבתמורה זכתה למיליוני שקלים מחברת יורוקום נדל"ן.

אלי סמוכה, האופוזיציונר בדימוס של גבעתיים, שממשיך להילחם גם כיום, גילה כי בשבוע הבא הוא מוזמן לחקירה ביחידה הארצית לחקירות הונאה בנושא המכתש ובנושאי נדל"ן נוספים בגבעתיים. ההד הציבורי שהביאה ההפגנה עשויה לגרום למשטרה לתת עדיפות למכתש הולילנד. ויש צעדים נוספים המתבצעים מתחת לפני השטח, שמנסים להבטיח מלחמה בכמה חזיתות בתקווה לפריצת דרך באחת מהן.

היה תענוג להיות באירוע, לראות את האוהדים המודאגים שעדיין מאמינים, להיפגש בתושבים אסירי תודה על העזרה הבלתי צפויה שקיבלו בניסיון לסכל מפגע אורבני אכזרי. שכונת בורוכוב התעוררה והיא מודעת כעת יותר מתמיד לקטסטרופה האורבת לה מעבר לפינה של רחוב השניים. עשרות תושבים הבטיחו להתגייס, דיברו על בחירות מסודרות לוועד השכונה והביעו זעם על העירייה שלטענתם מפקירה אותם.

ובלהט האירוע הנהדר הזה, כמעט שכחנו את הדבר הכי לא נתפס: לא יכולנו להיכנס לבית שלנו. גן נעול, לא שביל אליו, לא דרך. רק להתחכך בחומה ולקוות לטוב.  

* * *

הנואמים בערב הזה: רן קוניק, ח"כ כרמל שאמה, יורם פומרנץ, יאיר גרבוז, אלי סמוכה, טלי ארגמן, עינב חזנוולד ואלעד ששון, תלמיד י"ב מביה"ס קלעי. מתנצל שלא הצלחתי ולא הספקתי לרשום את דבריהם. הנה הדברים שנשאתי בפתיחת ההפגנה (חלק מהם נכתבו ע"י חיים גרינפלד, שעזר לי בשלט-רחוק מניו יורק):

"התכנסנו כאן היום, לא על מנת לבכות את מה שהיה ואיננו עוד. התכנסנו כדי להמשיך את מה שקיים, את הדבר המופלא והאדיר הזה שנקרא – המכתש בגבעתיים. הפלא הארכיטקטוני, הגיאולוגי, משאב טבע, שכיית חמדה. מגרש שיופיו – בכיעורו.

זהו המקום שלנו. זהו המגרש שלנו. זהו ביתנו. לא רק של הפועל רמת גן ושל אוהדיה, אלא של כל שכונת בורוכוב ותושביה, ושל העיר כולה. המכתש הוא גבעתיים הקלאסית, גבעתיים של פעם, עיר שמייסדיה החלו כאן בשכונה הצנועה הזו, ובנו כמה מפעלי חיים ופנינות תרבותיות שרובן נכחדו ונעלמו לטובת עוד בניין מגורים.

ובכן, פרוייקטים זוממים להשתלט על שכונת בורוכוב הנפלאה. פרוייקטים של נדל"ן. עניינים של כסף. ללא שום התחשבות באיכות חיים, באוויר נקי, צח ממנופים ומעשן מכוניות, בלי שום זיקה לחיי תרבות שקטים, לערכים, להיסטוריה, לשימור הסביבה, להמשך החיים השלווים.

וגם תושבים חדשים שהצטרפו לכאן בשנים האחרונות, ודאי שלא לשכונת בורוכוב כזו הם קיוו, כדי לגדל בה בבטחה, בכיף ובשקט את ילדיהם. שני מגדלי ענק, האחד בגובה 25 קומות והשני קצר יותר, בסך הכל 17 קומות, מתוכננים לצוץ יום אחד כאן, מאחוריי, במקום המגרש המקסים הזה.

תושבי השכונה ביחד עם אוהדי הפועל רמת גן, התכנסו כאן היום כדי להקים קול צעקה שיישמע מקצה גבעתיים ועד קצה ירושלים: עד כאן! עיצרו את הפרוייקט הברוטאלי, הגס, האכזרי, חסר הרגש, שבא להרוס אותנו, את ילדינו, את השכונה שלנו, את המגרש שלנו, את הקבוצה שלנו.

השאירו את האיזור כמו שהוא עכשיו. השאירו את מגרש הכדורגל המיתולוגי הזה חי, נושם ובועט! הוא חלק בלתי נפרד מהנוף של השכונה ומההיסטוריה שלה. רק מי שגדל במכתש, מי שהעביר בו את ילדותו, מי שבשבילו המגרש הזה היה ועודנו התגלמות פיסת אלוהים הקטנה שלו, יכול להבין על מה אנחנו נלחמים. גם מאחורי פיסת דשא קטנה, מוקפת יציעי בטון, וחומה אפורה, מסתתרים חלומות גדולים. חלומות של אנשים פשוטים, שמגרש הכדורגל שאיתו גדלו, הוא החלום שלהם.

אנחנו עוברים בשבוע האחרון ימים קשים, לאחר שחברת יורוקום השתלטה על המכתש וזוממת לגרום לו נזק בלתי הפיך, כדי להוציא לנו את הרוח מהמפרשים. ולמרות שהסיפור נראה גמור, וכל הניירות עברו והאישורים נחתמו, אנחנו כאן כדי להילחם. רבים אומרים שהסיפור כשר אבל מסריח, אבל אני אומר לכם שלא רק שהוא מסריח, הוא פשוט לא כשר. הולילנד – זה לא רק בירושלים.

מגרש שהיה מיועד לשמש לצרכי ציבור נשדד מהציבור על ידי ההסתדרות. וחשוב שראשי יורוקום יידעו זאת – הם אמנם שילמו על המגרש, אבל הוא לא שלהם, הם רוצים למכור אותו הלאה, אבל זהו סחר ברכוש גנוב. ובהזדמנות זו אני קורא לאנשים שמעורבים בפרשה ומכירים אותה, אנשים כמו שאול סווירי, אבי גלילי, קובי פישרמן ויש עוד, להתייצב במשטרה ולספר את מה שהם יודעים. לפרשה הזו דרוש עד מדינה!

התייצבנו כאן בנערינו ובזקנינו, כדי לחבק את המכתש ולהבטיח לו שלא נעזוב אותו. ולמרות שמולנו עומדים כוחות כלכליים חזקים שמקושרים היטב למי שצריך, אנחנו נילחם ככל יכולתנו כדי להחזיר את המכתש אל השכונה ואל הקבוצה".

* * *

תודה ענקית לוועד המארגן של הפגנת המכתש, שימשיך בימים הקרובים לתכנן מהלכים: רן קוניק, עצמון צין, עינב חזנוולד, גילי עמית, ירון בר-לב, צחי בן יוסף, ברק טל.

 

<a name="
View Raw Image" href="http://i46.tinypic.com/aww39i.jpg"&gt;
ח"כ כרמל שאמה, חושף הולילנד ר"ג, מסתער על ההולילנד הבא שלו – המכתש בגבעתיים

<a name="
View Raw Image" href="http://i50.tinypic.com/2ly5sow.jpg"&gt;
 <a name="
View Raw Image" href="http://i50.tinypic.com/1199d9u.jpg"&gt;

מוכרת החולצות

כתבה בערוץ הספורט
כתבה בוואלה
כתבה ב-ynet
כתבה ב-one

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה ההפגנות למען המכתש, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

53 תגובות על חגיגה בבורוכוב

 1. אורדון גאה הגיב:

  אירוןע מהמם שיזכר לשנים רבות. כל הכבוד למארגנים של החגיגה. מקוה שיעזור להזיז משהו אצל האטומים האלה מהנדלן.

 2. למה הגיב:

  חוץ מיובל נעים שהגיע במקרה למכתש כי צילמו עליו סרט לא היה אףףף אחד מהשחקנים ?
  איפה תמיר בן עמי? בוקסה? האם מישהו נתן להם הוראה לא לבוא?
  איפה מאות הילדים ממחלקת הנוער ?
  האם "מר כסף בזמן" התערב כאן כי זה נוגד את ענייניו?

  • שטויות הגיב:

   אתה פרנואיד-צא מזה.

   מי שרצה בא
   ראיתי עוד כמה גורמים מהקבוצה שם ולא רק נעים

   מי שלא רצה- לא בא
   זאת דמוקרטיה
   אם יש לך שאלה לשחקן שאל אותו ישירות

 3. אוהד הקבוצה ותושב השכונה הגיב:

  קודם כל מרגש היה לראות את הפנים המוכרות מהיציע ומהשכונה מפגינים ביחד.
  כל הכבוד למארגנים שעמלו, גם תושבי השכונה עמלו להביא אנשים. האמת היא שלא ציפיתי לבואם של הרבה אנשים, אני סקפטי מטבעי 🙂 ושהגעתי בסביבות 6 לא ראיתי יותר מדיי אנשים ברחבה… ואז החלו להגיע אנשים. חבל שנציגי עיריה ומשרד התחבורה לא היו שם לראות פקק תנועה (לא בשעות לחץ) קטן באזור, אולי היו מיד משנים את היעוד של השטח.
  אולי בכל זאת יש תקווה.
  הופתעתי לראות אנשים שלא ציפיתי שיגיעו. אנשי מחלקת הנוער שחקני עבר יושבי ביתי הקפה (כוכבי לא נראה בשטח..)
  תמירי לא היה אבל מומו הגיע.
  היו"ר לא הגיע ובהחלט אפשר להבין למה… לפחות פומרנץ הילל אותו

 4. המרגל הגיב:

  איציק לוי נכח בהפגנה ומיהר לטוטו כוכבי שם חיכה לו הראיס לקבלת עדכונים. קוריס חייב מיליונים ויושב זחוח כמו שיכור סקוטי בקפה של כוכבי. לך לילדים שלך יא אפס.

 5. אריה הגיב:

  ההפגנה היום הוכיחה שלהרבה אנשים איכפת. לא סתם עוזבים 1,000 איש את כל עיסוקיהם באמצע השבוע לפנות ערב ומגיעים לחבק את המכתש.
  חבל שראש עיריית גבעתיים כל כך פחדן וחסר מעוף ומנהיגות(לא ברור לי למה, הוא לא נראה לי מושחת). ראש עיר אמיתי, היה נלחם ביזמי הנדל"ן למען סמל של העיר שלו ולמען תושבי העיר שלו.
  מאלוביץ אני לא מצפה לכלום, איש עשיר וכבד מכסף, אבל חמדן, חסר לב ולא ישר.
  רק משטרת ישראל יכולה להציל אותנו. ברגע שיחקרו את האנשים הנכונים, כולם ישברו ויזמרו.
  כל הכבוד לח"כ האמיץ שאמה, ראובן בן שחר צריך ללמוד מה זה פוליטיקאי שפועל למען הציבור וקשוב לרחשי לב הציבור.
  רק אם נמשיך לבוא להפגנות במספרים גדולים יש תקווה, רק ככה סופרים אותנו.
  לילה טוב לכמה אנשים שלא ישנו טוב הלילה הזה…

 6. עדכון חשוב הגיב:

  אוהדי הפועל ר"ג: לא מפנים את המכתש כמו שלא מפנים בית כנסת

  כאלף מתומכי המועדון הפגינו כנגד מכירת המגרש המיתולוגי לחברת הבניה, יורוקום. בין המוחים היו גם ח"כ כרמל שאמה, ציפי אובזילר ומאמן הקבוצה, יובל נעים

  מאת: דודי שחם |
  פורסם: nrg 1/6/2010

  כאלף מאוהדי הפועל רמת-גן ותושבי שכונת בורוכוב בגבעתיים הגרים מסביב למכתש, הפגינו הערב (שלישי) כנגד מכירת המגרש המיתולוגי לחברת הבניה יורוקום נדל"ן כדי להרים במקום מגדלי מגורים.
  פתיחת עבודות ההריסה באיצטדיון המכתש צילום: אריק סולטן

  " לא מפנים את המכתש כמו שלא מפנים בית כנסת "צעקו המפגינים שיצרו בהמשך שרשרת מחאה אנושית כשאחזו יד ביד מסביב למגרש. שלטי מחאה הונפו מסביב ובהם נכתב: "המכתש הולילנד" ו"אל תהרסו את המכתש".

  בין המזדהים עם האורדונים היו גם ח"כ כרמל שאמה חבר מועצת עירית ר"ג לשעבר , חברי מועצת העיר גבעתיים, הטניסאית לשעבר ציפי אובזילר, יורם פומרנץ שהעביר את התלונה למשטרה שפתחה כבר בחקירת המכירה ומאמן הקבוצה יובל נעים ביחד עם מנכ"ל הקבוצה איציק לוי ושחקני עבר. המסר העיקרי של המפגינים היה כי חובה להמשיך בחקירה.

  ח"כ שאמה אמר שבמידת הצורך הוא ידאג שנושא מכירת המכתש יגיע

  לוועדות המתאימות כדי שיבדקו אף הם את המכירה התמוהה.

 7. דודי הגיב:

  עינב חזנוולד, שמעתי אותך אומר היום שאתה וקבוצת המשקיעים שלך מעדיפים שהקבוצה תפורק ואז תקחו אותה ותבנו הכל מחדש.
  אתה רציני ? אתה עושה ממש צחוק מאוהדים ותיקים כמוני שכל כך חיכו להיות בליגת העל. אין לי ספק במניעך ונראה לי שאתה והאנשים שלצידך האם אנשים שקל יהיה לאוהדים להתחבר אליהם ולתמוך בכם, אבל לא אם נתחיל מליגה א'. אם אתם לא מסוגלים לקחת את הקבוצה במצב הנוכחי אחרי שעלה מיליוני שקלים ושנים רבות ללהגיע ליגת העל, אז תישארו אוהדים ותנו לאנשים אחרים לקחת את הקבוצה.

 8. איתן הגיב:

  גאווה אמיתית ולא רק כאוהד,כאזרח שניתנת לו אפשרות למחות על עולות שמתרחשות במדינה
  1500 המשתתפים הביעו הזכות הדמוקרטית למחות
  כל הכבוד למארגנים בראשות שלמה מן ,ירון בר לב,צחי בן יוסף, עיניו חזנוולד ,רו קוניק
  לפופאי, וערן וובי ,לפרימור ולכל החברה הצעירים שדאגו להניע את שיירת המשתתפים.

  כי את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק.

 9. ועוד עדכון הגיב:

  אוהדי הפועל ר"ג זועקים: "לא זזים מהמכתש"

  למעלה מאלף אוהדים, ביניהם עיתונאים ופוליטיקאים, נכחו בהפגנה נגד הריסת האצטדיון. יובל נעים: "נילחם עד טיפת הדם האחרונה". ח"כ שאמה: "נשקול לפעול ולעזור בנושא"

  מאת: שי ארצי
  פורסם: 01.06.10 y net

  אוהדי הפועל ר"ג ותושבי שכונת בורוכוב שבגבעתיים, מאמינים כי ביכולתם למנוע את הריסתו הצפויה של אצטדיון המכתש. כאלף אוהדים ותושבים הגיעו הערב (ג') להפגנת הענק נגד הריסתו של האצטדיון המיתולוגי והבטיחו שימשיכו במאבקם עד שהגזירה תשתנה.

  בין המפגינים והנואמים ניתן היה למצוא את חבר הכנסת כרמל שאמה, חברי מועצת העיר גבעתיים, ציפי אובזילר , רן קוניק, ויורם פומרנץ. כמו כן השתתפו בהפגנה גם נציגי הפועל ר"ג בראשות המאמן יובל נעים והמנהל איציק לוי וכן העיתונאי רינו צרור ואנשים מוכרים נוספים.

  מאמן הפועל ר"ג יובל נעים אמר בהפגנה "אנחנו נ עד טיפת הדם האחרונה בשביל המכתש. צריך להבין שהעסקה הזאת התבצעה לפני הרבה שנים, והיא כנראה לא כשרה וקיבלה יד מההנהלה הקודמת של הקבוצה. אני מקווה שחקירת המשטרה תצליח למצות את הדין עם אותם אנשים הקשורים לנושא . כיום אין להפועל ר"ג מגרש ואם אנחנו נצליח להעמיד קבוצה בשנה הבאה אנחנו נתחיל מאפס . צריך להעריך את כל האנשים שהגיעו לכאן היום ומשקיעים מאמצים גדולים כדי שהמכתש לא יהרס בסופו של דבר".

  שחקן העבר עינב חזנוולד הוסיף "בראש מעיינינו כרגע זה להציל את עתידה של מחלקת הנוער שמונה כ-500 ילדים שאם לא יהיה להם את המכתש הם ייזרקו לרחוב. אנחנו נילחם עליו ואנו קוראים לכל הגורמים שיכולים לעזור בנושא לחקור את השחיתות העומדת מאחוריו ולפעול, כי זה הזמן".

  ח"כ כרמל שאמה: "אני כנציג הציבור מחובתי להביא את הטיעון של אותם אוהדים ותושבים לדיון בכנסת ובמידה ונמצא לנכון לקדם את הנושא אז נעשה זאת בהקדם במסדרונות הכנסת ונפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו. לא כל יום מגיעים אלף אוהדים ותושבים שזועקים את הכאב והייאוש על דבר שנעשה ואנחנו בהחלט נשקול לפעול ולעזור בנושא".

 10. אורדון 1984 הגיב:

  הפגנה מדהימה עם אלפים,עד כדי כך שהמשטרה סגרו את כל הרחוב השניים לתנועה למשך שעה שלמה.בחיים לא היה דבר כזה שאני כאוהד זוכר, לא הייתי בהפגנה שהתקיימה בעיריה אבל אין לי ספק שההפגנה היום היתה חזקה פי 2 ממנה. כל כך נהניתי שלא רציתי ללכת למרות שהחושך ירד וכמעט כולם הלכו.געגועים עזים מציפים לימי שבת במגרש,מקוה שהחבר כנסת שדיבר לא בא לעשות עלינו כותרות אלא באמת יפעל בכנסת ואיפה שצריך.
  תודה רבה מעומק הלב לכל מי שעשה ימים ולילות וטרח למען ההפגנה המוצלחת.

 11. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  המגרש הזה ינצל תסמכו מה שאני אומר
  ואז הפועל רמת גן האמיתית תקום מחדש וקוריס
  ישאר עם גל יוסף בוינטר לבד

 12. תרנגול אדום הגיב:

  אתמול בערב הייתי גאה להיות אוהד הפועל רמת גן ולא בגלל משחק ענק של הקבוצה או עליית ליגה או זכיה בתואר
  תודה רבה למי שבא

 13. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  אוהדי הפועל ר"ג: לא מפנים את המכתש כמו שלא מפנים בית כנסת
  http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/115/041.html

 14. מאיר הגיב:

  אחר הצהריים משגע בחזרה עם כל האורדונים המוכרים במקומות הקבועים במכתש והפעם מפגש מחוץ לבית הסגור על מנעול ובריח,תחושה משונה אבל לא התעצלתי וטיפסתי קצת על החומה מאחורי השער לראות את המגרש האהוב נח בשלוה עולמית וממתין למותו בשקט כמשלים עם גורלו.
  שמח לראות שיש אנשים שלא מאבדדים תקוה גם ברגעים כאלה ומקוה שהמלחמה תניב תוצאות חיוביות.תארו לכם שאת העונה הבאה אנחנו פותחים במכתש…
  לו יהי!

 15. קובי הגיב:

  זו היתה הפגנת כח אמיתית, לא בהרבה מועדונים היו מצליחים לארגן הפגנה כל כך מרגשת ואיכותית.
  גאה להיות שייך למשפחת האורדונים.
  כל הכבוד לעינב,רן, צחי, שלמה וכל האחרים שארגנו את הארוע המיוחד הזה.

 16. מבין ענין הגיב:

  הגעתו של ח"כ היא תפנית בעלילה. כל הכבוד.

 17. צחי בן יוסף-עמותת המכתש הגיב:

  אוהדים יקרים,
  המחאה הציבורית היא נטל כספי לא מבוטל. לא נוכל להתמודד עם אחד מהאנשים העשירים במשק הישראלי אם לא נפתח את הכיס.
  עמותת האוהדים, שמהווה את הגב הכלכלי העיקרי למחאה, מאפשרת לתרום כסף גם באמצעות האינטרנט ע"י כרטיס אשראי בכתובת:
  https://www.tashlumit.co.il/pay.php

  בנוסף, נותרו 60 חולצות "המכתש הולילנד" בגדליםL,XL בעלות של כעשרים שקלים. המעוניינים, נא לפנות במייל ל:
  fanshrg@gmail.com

 18. רפולי הגיב:

  הפגנה לתפארת, ששיאה הקפה המונית של המכתש.(אפילו שלא כ"כ הצליח להקיף בשרשרת אנושית יד ביד,גם קשה לביצוע) העיקר שהמסר עבר, בין השאר לאמצעי התקשורת.ציפיתי לראות את ותיקי המכתש, שלא כ"כ באו.הם אותם אנשים שגם להפגנה הראשונה בעיריית גבעתיים לא הגיעו.
  השעה היתה מושלמת ,לקראת סוף היום. את ח"כ שאמה לא סבלתי עד אתמול,ואני את דעתי עליו עכשיו.(אם יצליח כמובן).תודה גדולה למארגנים על הערב הנפלא.
  לגבי ההפגנה הבאה-אוזכר שוב עיריית גבעתיים בחנייה.הבעייה שזה פינה סגורה,מול ההפגנה אתמול במקום פתוח יותר. יש למקום הפתוח אפקט רחב יותר. לדעתי קניון גבעתיים ברחבת ויצמן יהא אפקטיבי יותר. ציבור באי הקניון ייחשף יותר לבעיית המכתש. לא זזים מהמכתש !

 19. למרגל הגיב:

  לרגע לא חשבתי שהיו"ר לא יקבל דיווח מאנשים שהיו שם. עצירת הבניה אינה טובה מבחינתו. עם כל הכבוד לאיציק לוי שאני בטוח שעושה את עבודתו נאמנה, הוא לא גדל באגודה או הגיע מגיל צעיר למשחקים במכתש . אתמול ראינו המון פנים כואבות. לשלוח פקסים ולהאמין. גם האוהדים ובעיקר התושבים. כמו שאמר גרבוז המכתש הוא השריד היחידי שנשאר מהשכונה הכל כך פסטורלית הזו. שחקני העבר שהגיעו הם תושבי גבעתיים במקור וזו הייחודיות של הקבוצה עד לא מזמן. שולי גילארדי אבי ברשצקי עינב אורי שוורץ באמת חימם את הלב ב לראות אותם מביעים הזדהות. בלטו בהעדרם (לא מאשים איני יודע מה הסיבה לאי בואם) קופמן מליניאק וטוביה הנואם

 20. בנימין נתניהו הגיב:

  הם מפחדים הםם מפחדים הם מפחדים ם מפחדים
  נראה לי שאנשים לא ראו באוהדים ובתושבים פונקציה שתחבל במעשיהם. מסתבר שהם טעו. מה ייצא מזה אין לדעת. לעת עתה ההפגנה עשתה באזזז רציני ואנחנו חייבים להמשיך אותו. הכל אפשרי. זה לא בשמיים. בדרכי נועם ללא שריפת צמיגים ופחי אשפה אפשר לעשות את זה

 21. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  הקבוצה היחידה במדינה שמזוהה עם המגרש שלה זו הפועל רמת גן
  לא סתם בכל כתבה באינטרנט או כתבה בטלויזיה אומרים
  הפועל רמת גן "הקבוצה מהמכתש"
  הפועל רמת גן לא תהיה קיימת ללא המכתש
  חייבים להציל את המכתש בגבעתיים
  כרמל שאמה הוא כח לא מבוטל שיעזור לנו
  צריך בכל דרך אפשרית להציל את המגרש הזה
  היום עברתי שם וכל השלטים עדיין חיים וקיימים על הגדרות

 22. קוריס מושחת לא קטן הגיב:

  קוריס הוא גייס חמישי ודואג רק איך להציל את התחת שלו
  הוא גרד מאלוביץ עוד כמה לירות שיפרק את המגרש לפני הזמן
  קוריס כל מה שעשית ב 5 שנים שווה לתחת
  ברגע אחד הרסת את הכל
  אתה רשום כמחסל הפועל רמת גן והמכתש במו ידיך
  לך תמשיך לשבת בטוטו כוכבי עם כל הגייס חמישי שם

 23. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  שום כתבה לא היתה בעיתון ידיעות אחרונות המסריח
  מי שמנוי לעיתון המסריח הזה שלא סופר אותנו שיזרוק להם את המנוי לפרצוף

 24. איתן הגיב:

  חכ כרמל שאמה ידוע בפועלו החברתי כבר מימי מרכז הליכוד ועיריית רג
  יש פעיל נוסף , מושיקו רווח ממועצת העיר רג שאמור להצטרף אליו
  מקווה שהוא לא רק דמגוג במקרה שלנו,העלת נושא המכתש בוועדת חינוך יוסיפו לו רקורד בכנסת.
  דבר נוסף,הוא האופוציזיונר התמידי של בר, וחושף השחיתויות בעירית רמת גן

 25. לפופאי הגיב:

  צריך להיות הוגנים. באתרי האינטרנט של ידיעות הופיעה כתבה על ההפגנה. לגבי המהדורה המודפסת… במעריב כתבו עליה תשע מילים

 26. קורא הגיב:

  בידיעות כתבו על ההפגנה ונתנו גם תמונה,בעמוד 2, איך פופאי לא ראית?
  זה שכתבו שטויות על ההפגנה זה משהו אחר

 27. קצת מצחיק לראות את יובל נעים בהפגנה הגיב:

  מצד אחד הוא שחקן עבר ופיגורה פעילה במועדון בשנים האחרונות לאחר שקיבל שדרוג ממאמן זניח בעמידר למאמן בר"ג.
  מצד שני לשמוע את השטויות הקבועות שלו. יש לו הצעות מליגת על – בדיחה עלובה, ללא ר"ג הוא היה ממשיך לאמן בליגות נמוכות ורק בזכות הקשרים שלו והחברים שלו העבריינים הוא בר"ג, הרי זה לא שיעקב שחר מחיפה רודף אחריו או בית"ר ירושלים או מכבי פ"ת. הוא גם מתנפל על הבעלים הקודמים של המועדון ומגן על חברו/מטיבו/שותפו קוריס שנתן יד ענקית להריסת המכתש תמורת בצע כסף.

 28. לדודי 23:49 הגיב:

  יש בעייה מסויימת בהצעה שלך.
  אוהדים ותיקים, ואינך היחיד, רוצים קודם כל לשמור על המועדון. חלקם מוכנים לשים כסף רציני למען המועדון אבל לא לתת כסף טוב כדי לכסות את החובות העלומים של קוריס גם לחבריו העבריינים.
  תהיה סמוך ובטוח שאין אף אדם רציני יותר מ"שלוש הליצנים" ברצון לתפעל בהגינות ובטוהר את המועדון.
  מי שיקח את המועדון מקוריס במבנה הנוכחי מתחייב לפי כללי ההתאחדות לכל החובות של קוריס. קוריס עצמו לא יודע כמה חובות יש לו ולמועדון ולפיכך אף אדם נורמלי לא יכנס להרפתקה שמעורבים בה אנשי כספים והלוואות מהשוק אפור והשוק שחור.
  לעומת זאת במצב של פירוק מי שרוכש את המועדון מהמפרק מקבל אותו ללא חובות עבר אבל עם עונש מההתאחדות שפירושו הורדת נקודות לעונה הבאה ואולי גם הורדת ליגה.
  זה מה יש ועם זה מתמודדים.
  כולנו רוצים קצת נחת עם קבוצה בליגה הבכירה אבל יותר מזה כולנו רוצים בקיום המועדון.

 29. העולם כולו נגדנו הגיב:

  אם לא היה את הסיפור עם המשט ומלחמת הפיינטבול שהסתיימה בהרוגים להם ופצועים לנו הרי שההפגנה אתמול היתה מקבלת הד תקשורתי הרבה יותר גדול.
  המסקנה היחידה היא שיש להמשיך בהפגנות ובמסע האדיר הזה כדי לקבל צדק עבור מאות הילדים שזה הבית הספורטיבי שלהם ועבור אלפי התושבים באיזור המכתש שיצטרכו לסבול כל חייהם מהשגיאה העצומה בהריסת המכתש.

 30. נעים לא נעים לך הגיב:

  התהפכת כמו המבורגר כשאין פרנסה,בינתיים
  איפה היית 3 עונות שבהם בחרת להתלהם ולאיים עלינו
  מכין רקע לגל יוסף לאישור המינוי?הצחקת אותנו
  איתך אין לגל יוסף סיכוי להחזיר אוהדים לעוד עונה מזוכיזטית
  אם השמועות נכונות לגבי הרכישה .

 31. ל17:22 הגיב:

  קוריס לא אדם סימפטי מתנשא לא חברותיבקיצור אפשר לכנות אותו אנטיפטי… יחד עם זאת הוא לא זה שמכר את המכתש. המכתש נמכר לפני כן. הוא לא חתם על כך. אולי ידע מזה אבל לא חתם על זה. הוא בסך הכל ראה פה הזדמנות עיסקית להרוויח עוד כמה שקלים (הרבה) כפיצוי. הוא העדיף לקבל פיצוי מאשר ללכת לבתי משפט כי לא רצה לצאת קירח מכאן ומכאן. נסו להיות במקומו וראו שסביר להניח שהייתם פועלים באותה צורה.
  לגבי יובל. בהחלט שחקן עבר שלא פחד מאף שחקן ואף אוהד של קבוצה יריבה. הוא אולי מנסה להגן על קוריס אחרי שטען שלהפועל רמת גן אין זכות קיום בליגת על מבחינה ניהולית..הלו מי מנהל את הקבוצה? אה כן החבר שלו קוריס שטען שליובל יש את הכריזמה. לגבי הצעות אימון בליגת על. אשקלון זה ליגת על לא? אז יש לו הצעה. שני בסדר העדיפויות של אזגי ( עוד תכשיט בכדרוגל הישראלי)

 32. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  צפו בחכ" ידידנו כרמל שאמה סגן יור" הכנסת משליט סדר בבלאגן הגדול היום בכנסת עם הערבים
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3898005,00.html

 33. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  לכל אוהדי הפועל רמת גן האמיתיים
  לא בטוח שעונה הבאה יהיה לנו קבוצה
  אבל המאבק של כולנו הוא להציל את המכתש
  כי הנוסחא היא ידועה אם יהיה מכתש גם הפועל רמת גן תהיה
  לכן נניח את הקבוצה בצד ונאבק למען המכתש
  לעלות ליגות לרדת להקים קבוצה מחדש תמיד אפשר !!!!
  אבל את המכתש בגבעתיים אפשר להציל רק פעם אחת !!!!!
  לכן כל הכוחות כל המאבק להצלת המכתש בשיניים בכל מאבק

 34. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  שקראתי לכל האוהדים האמיתיים "האמיתיים" זה אומר
  שאוהדים אמיתיים הם אוהדים שנאבקים למען המכתש ללא משוא פנים
  אלעק אוהדים כמו קוריס מליניאק קופמן כוכבי דרזיה ראובן בן שחר וכמה מהשחקני הבית אלעק שחקני בית אלה לא אוהדים
  אוהדים אמיתיים של הפועל רמת גן אלה אוהדים שנלחמים על המכתש בגבעתיים ללא משוא פנים
  אנחנו ננצח בסוף את כל המושחתים
  אני רק מדמיין את היום שהמכתש חוזר להפועל רמת גן ואנחנו עושים מגה חגיגה במכתש

 35. ל17:49 הגיב:

  בתוכניתה של אופירה אסייג לכשנשאל על ידי אופירה האם הכספים לשחקנים ישולמו עם הצמדת ריביות ענה "משכורות בזמן" שהוא לא יודע לחשב ריבית , כך שסביר להניח שהוא לא יודע את היקף החובות של הקבוצהואולי גם שלו 😉

 36. נגעל מהמתרחש הגיב:

  קוריס יצא נקניק הכי מכל הנהלות רמת גן שויתרו על המכתש. כשאאוהדיםו נלחמים על החיים של הקבוצה האפס הזה יושב אצל כוכבי כשסביבו עדת חנפנים שעדיין מאמינה לסיפורי הסבתא שלו שהוא משלם בזמן. פרגל הולך לישון באוטו במקום בבית וסרג' נזרק מזמן מהדירה, שחקנים הולכים ממורמרים, ספקים ונותני שירות מסתובבים עם צ'קים של 5 ו 10 אלף שקל שאין להם כיסוי. עשו עבודות למען הקבוצה ועכשיו רצים אחרי בעל הבית שיושב עם רגליים למעלה בבית קפה והג'יפ שלו חונה על המדרכה.איזה ניהול מופתי.

  • שקרן הגיב:

   קוריס לא מעיז להתקרב לגבעתיים בכלל ובטח לא לכוכבי
   אין לו מה לחפש שם

   דבר נוסף- סרז' גר בדירתו במגדל בגבעתיים ליד הקניון
   אף אחד לא זרק אותו
   כנ"ל פרגל באשדוד

   אני יודע אני דיברתי עם סרז' היום !
   אתה סתם שקרן

 37. ל-1745 הגיב:

  לגבי יובל. היתה איזו הערכה שאולי הוא ילך לאשקלון (הוא טען שיש לו 2 הצעות מליגת על ואין לו שום סיכוי בקבוצה אחרת) כי מדובר באותם אנשים מאותו "סידור" חברתי. כלומר עוד בחישה של בן כהן.
  האם זו דרך ראוייה לבחירה של מאמנים? לא רק בליגת על אלא גם בליגה ג' לילדים בבית ספר לכדורגל? חוץ מזה הוא ניסה להציג את הדברים כאילו הוא מסרב להצעות אחרות כי הוא דואג, כאילו, קודם כל למועדון שלנו. הבן אדם בדיחה. הרי רק בר"ג, במידה והמועדון ישאר תחת הניהול של החברים (והחברים של החברים) שלו, הא יקבל מקום לעשות כרצונו, להתבנקר ללא צורך, להתעלל בקהל האוהדים, להתעלל בשחקנים, לזרוק שחקני בית, לסמן אוהדים בקהל כפונציאל לאיומים וכו' וכו' כל שאר הדברים הכתובים בהיסטוריה האינטרנטית של המועדון בכל מיני אתרי אוהדים שיובל מקפיד לא לקרוא אפילו מילה אחת אבל יובל תמיד יודע בד-י-ו-ק מה כתוב בהם ולא פעם גם מי כתב.
  אולי אני טועה אבל המקום היחידי שהוא יכול לאמן הוא בעמידר. אולי באחי נצרת יקחו אותו אם יסכים לעבוד תחת מנהל מקצועי או באיזו קבוצה לאומית אחרת שבעצם שייכת לארצית והגיעה ללאומית בגלל הגדלת הליגה. אולי בשקמה?
  כתוב שאשקלון במשא ומתן עם עזורי ואם זה יתפוצץ עדיין להבנתי יש הרבה לפני יובל ברשימה. הרוב לא יסכימו לתפקד באשקלון תחת הבוס אזגי – כזכור מלמיליאן ברח משם לא בגלל כסף ולא בגלל סיבה מקצועית. במחשבה נוספת, יובל נעים מתאים לאזגי ואזגי מתאים ליובל נעים. הוא ממש לא הבחירה השניה של אזגי כי מלמיליאן ועזורי הם לפניו (ובטוח שיש עוד לפניו אבל כאלה שאין סיכוי שיסכימו למכור את נשמתם לאזגי) אבל יתכן מאוד שהוא ברירת המחדל של אזגי כפי שהוא ברירת המחדל של עמידר.

  לגבי קוריס לא חשוב כרגע. יש יותר מאדם אחד שיודע שהכניסה של קוריס לר"ג, בגיבוי הכלכלי של בן כהן (שעצור כבר זמן רב מה שהביא את המועדון לצרות), נעשתה רק כדי לנסות להוציא/לסחוט עוד כסף מאלוביץ. הבעייה שבדרך קוריס כמעט גמר על עצמו. בנוסף קוריס היה בין יועצי הבעלים גם בתקופה שנחום וכדורי חתמו על המכירה של זמנם שהרי את המכתש הצליחו למכור כבר הרבה פעמים. לא לשכוח שאלוביץ ידוע כאחד שלא מהסס (אולי אפילו ההיפך – בשמחה וברינה ובגיל ובששון) לעשות "עסקים" עם אנשי משפחת פשע. הרי המנכ"ל שלו אמר בפה מלא שהם נעזרו במשפחת אלפרון שבינתיים (עקב נסיבות "מצערות" מסויימות) ירדה לא מעט מגדולתה וכידוע לא מתקיים בעולם שלנו ריק (ואקום) וישר מגיעים גורמים אחרים לרשת את התפקיד. לא סתם החתים עכשיו אלוביץ את אחד ממנכ"לי המשטרה בעבר ליועץ שלו לענייני "טוהר הנשק" ובטח משלם לו הון תועפות כל חודש (פלוס אופציות ושאר שחיתויות כביכול של הון/שלטון) כדי שינסה להכשיר את כל פירות הים.

 38. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  הנוסחא היא פשוטה מאוד
  מי שמדבר ועושה ןצועק בעד המכתש הוא אוהד אמיתי !!!!
  ומי שנעלם לא מדבר כמו קוריס שחקני הבית אלעק בית של הפועל רמת גן
  דרזיה בן שחר קופמן מליניאק ועוד כמה פלצנים
  אלה לא אוהדים אלה אינטרסנטים שכנראה חלק מהם יגזרו קופונים
  האוהדים האמיתיים אלה האוהדים שהיו אתמול בהפגנה צעקו דפקו על דלתות המכתש
  האוהדים האמיתיים אלה שהיו בהפגנות עמדו בגשם ובברד אצל אלוביץ אצל יורוקום
  בעיריית גבעתיים ובעוד מקומות
  אלה האוהדים האמיתיים כל היתר הם סתם אינטרסנטים שחלק מהם כנראה יגזרו קופונים על המכתש

 39. חלק מפוסט מתאריך 22.4.2009 הגיב:

  החלק הוא בנושא קוריס. מעניין מה אותם אוהדים חושבים עכשיו, מעניין.

  מפה עד הסוף זה ציטוט מהפוסט.
  """
  נושא: מה אתם אומרים על הפנייה של קוריס לאוהדים, לפתוח דף חדש? איך יוצרים אמון בין הצדדים?

  יענקלה: אני חושב שלקוריס יש רגשות כמו לכל אחד מאיתנו. למרות שהוא משחק אותה לפעמים יותר מדי סוציומאט. אבל יש לו רגשות והוא הבין לבד שקבוצה לא יכולה להיות בלי אוהדים. לא יכול להיות שיהיו שני מחנות בין אוהדים. אין דבר כזה. לכולם יש מטרה אחת וכולם רוצים בהצלחה של הפועל ר"ג. יש שחושבים בדרך הזו ויש בדרך אחרת. לא כל מי שחושב כמו קוריס או כמו יענקלה, הוא נגד הפועל ר"ג. צריך לקיים מפגש כמו שהוא הבטיח, שכל אחד יעלה את הקוטראיי שלו ונלך לדרך חדשה. אין לי שום דבר אישי נגד קוריס, להיפך, אבל צריך לשים סוף לסאגה הזו. המריבות האלה נמשכות כבר כמה שנים. כשמישהו אומר משהו, אז הוא שייך למחנה כזה, הוא רוצה להרוס את הקבוצה, הוא נגד הקבוצה והוא נגד המאמנים והשחקנים. אז אף אחד לא נגד הקבוצה ובטח שלא נגד השחקנים, והמאמן עומד בחזית לטוב ולרע, וחלק מהמקצוע הזה הוא לדעת לקבל ביקורת. לפעמים היא לא מפרגנת במיוחד, אבל הוא צריך לדעת להשלים איתה.

  ברגר: אני לא כל כך מתעסק בריבים שהיו עם קוריס, אבל אני מקווה שלגבי השנה הבאה, ההנהלה יעזרו בתפאורה, עם כל דברים שצריך, שיוציאו מנויים מוזלים לתלמידים וסטודנטים, כי כרגע אין כמעט קהל צעיר. הייתי רוצה לראות בשנה הבאה מבצעים שיביאו קהל צעיר.

  עוז: קודם כל אני חושב שקוריס עשה מהלך אסטרגי נכון מאוד. בניגוד לתדמית שלו, זה גם מהלך רציונלי בכך שפנה לאוהדים. אני לא מייחס לזה חשיבות יוצאת דופן, כי חוץ משלב הדיבורים לא ייצא כלום. נשארו כמה משחקים לסיום, העונה הזו כבר גמורה בשבילנו. מה שכן, קוריס והפועל ר"ג והאוהדים זה לא סיפור יוצא דופן. יש ויכוח קבוע כל אחד עם עצמו למי צריכה להיות המחוייבות של הקבוצה: לתוצאות, למנהל או לאוהדים. בסופו של דבר, אוהדים לא מנהלים את הקבוצה ואוהדים לא משחקים במגרש, אוהדים לא תורמים כסף ויש להם חלק חשוב, אבל לא בלעדי. בסיכומו של עניין, מבחן התוצאה הוא המשמעותי. מי שהעמיד קבוצה על הרגליים, מי שניהל אותה, מי שהביא אותה למרות כל הדברים האלה זה קוריס. הייתי מעדיף שזה ייראה קצת אחרת, אבל עם התוצאה אני לא אתווכח.

  צ'אפי: אני מפשפש בזכרוני לאורך ההסטוריה שאני מכיר את הפועל ר"ג, ולא מצליח למצוא קבוצת ניהול שניהלה בצורה כל כך טובה ומסודרת עד היום שקוריס לקח את הקבוצה. אני לא כל כך הכרתי את קוריס מלפני זה. מהיום שהתחיל להתמודד על הבעלות, הילכו עליו אימים. גם לי סיפרו סיפורים והפחידו אותי בכל מיני דברים, אבל גדלתי אל תוך הפעילות שלו וראיתי שכל מה שאמרו עליו יצא הכל הפוך. אמרו שימכור את המכתש והוא הלך והחזיר אותנו למכתש, או שאמרו שיאחד אותנו עם הכח וייקח את הכסף ויברח. פתאום הוא עשה את הפועל ר"ג מותג חדש. אני נותן שאפו גדול מאוד לכל קבוצת הניהול שלו. יש לפעמים השגות בהתנהלות שלו מול הקהל, ובטוח שאין צדק מוחלט, לכל צד יש את הצדק שלו. לכן אני מאוד מקווה שכבר בקרוב יהיה מפגש שייתן פתח, ואני מאמין שלהפועל ר"ג יש אוהדים מאוד אינטליגנטים שיידעו לדקור איפה שצריך ויידעו לכבד איפה שצריך לכבד, וזה ייתן המון רעיונות לקראת פתיחת העונה הבאה. אני הפכתי להיות מאוד מאוד מאוד אדם שחושב שהדרך שבה מתנהלת עכשיו הפועל ר"ג היא מעולה.

  רועי: הדעה שלי באופן קונסיסטנטי מתקבלת בחוגים מסויימים בהרמת גבה במקרה טוב, ובזלזול וביטול במקרה הרע, אבל בכל זאת אני אומר את מה שיש לי לומר בפעם האלף. אני אחזיר את כולם שנתיים אחורה לאינסידנט ההוא של קוריס עם הקהל אחרי המשחק מול ראשל"צ. באותו יום כתבתי בפורום האוהדים מכתב מהלב כבנאדם פרטי. למחרת בעשר בבוקר קיבלתי טלפון ועל הקו היה ירון קוריס. זו היתה הפעם השניה בחיים שדיברתי איתו. פעם ראשונה היתה בראיון שקיימתי איתו בפתיחת העונה ביחד עם ירון בר-לב לאתר האוהדים. באותו ערב כבר נפגשנו. התרשמתי מאוד מהכנות שלו, מהכאב, מתחושת הרדיפה, שגם בפרספקטיבה של שנתיים היא מוצדקת לחלוטין בעיניי. התרשמתי שזה בנאדם שמאוד מאוד אוהב את הפועל ר"ג ומאוד מאוד אכפת לו מהפועל ר"ג, שמרגיש שמחפשים אותו ולא נותנים לו קרדיט ולא מאפשרים לו לנהל קבוצה בצורה סדירה. מאז עברו הרבה מים בירקון, ולצערי לא השתנו הרבה דברים אצל מגזרים מסוימים בקהל. אני יודע ובטוח שקוריס לא נגד הקהל. זה שיש לו קונפליקטים עם פרסונות כאלה ואחרות, אי אפשר לקחת את הקהל כמיקשה ולהשליך על כולם. אנשים הרימו גבה גם אצלך בבלוג וגם בפורומים על הפנייה שקוריס כתב באתר הרשמי. ראיתי שכתבו באחת התגובות שרועי הכריח את קוריס, וכל השטויות האלה. היוזמה היתה של ירון קוריס. קוריס מתייעץ איתי לגבי הנושא הספיציפי הזה של הקהל, והרבה פעמים אין לי תשובות למה הקהל לא מגיע. אני יודע שעכשיו בתגובות אנשים ירשמו שזה בגללי וכל השטויות האלה.
  """

 40. משנות ה60 ולתמיד הגיב:

  אם חזנוולד לוקח את הקבוצה קיבלתי את הקבוצה שלי
  בחזרה .כל שבת אני עם רמת גן במכתש ובכל מקום
  אחר .אני וכל שאר האוהדים מאחלים הצלחה ומחזקים
  את ידיך,וגם של בייטנר וברשצקי.

 41. ל23:08 הגיב:

  כנראה שיש עדיין נאיבים בקרב אוהדנו.
  בהחלט היו הצלחות מקצועיות לקבוצה אבל מכאן ועד להלל את קוריס הדרך ארוכה. כלומר, כל עוד יש תוצאות אי אפשר לומר כלום. הקבוצה הצליחה הוא הבוס מותר לו הכל. ברגע שהספינה מקבלת טיל בדופן והמים נכנסים פנימה במהירות כולם מחכים בפינה.
  מעניין אם אותם אנשים קיבלו שכל מאז מה שכתבו בפוסט.

 42. דודי הגיב:

  למי שענה לי ובכלל לגבי "קבוצת חזנוולד". אני אשמח מאד אם אנשים כמו עינב, טופלה וברשצקי יעמדו בראש הקבוצה, אבל זה שעינב מעדיף פירוק ואז לקחת את הקבוצה מאפס מראה עד כמה, למרבה הצער, העסק גדול עליהם.
  להיות בעלים של קבוצת כדורגל בישראל זה כנראה לא לאנשים שפויים ונחמדים כמו השלישייה הזאת. הלוואי שאני טועה ויחד עם התמיכה הגדולה שהם יקבלו וסיוע של אוהדים כמו ירון בר לב ועוד אנשים שיעזרו להם מבחינה כספית כמו פטרושקה, ארקין ואחרים הם כן מסוגלים להגשים חלום אבל המציאות כרגע מוכיחה אחרת.
  אם סגרו את כל החובות לשחקנים העונה ויש מסמכים חתומים ואישור על הבקרה, אז מה הפחד הגדול משיקים שמסתובבים בשוק האפור, אם עדיין יש כאלו ? נניח שיש סיכון של כמה מאות אלפי שקלים, זה עדיין הרבה יותר זול מלקחת קבוצה תחת פירוק בליגה א' כנראה ולהשקיע הרבה שנים (4 שנים ? 7 שנים ? אולי 10) כדי שוב לחזור לליגת העל.
  ההצהרות של עינב חזנוולד ושוב אני ידגיש, עם כל הסימפטיה הכנה, מוכיחות שהם מקסימום מסוגלים להחזיק מבחינה כספית קבוצה בליגה שלישית.

 43. איתן הגיב:

  להתחיל מליגה ג עם 200 אוהדים זה חלמאות

  אולי לצעירים יש כוח לשוטט בארץ ולהיות נוסטלגים למצוא את ארץ ישראל היפה בהפועל המכתש גבעתיים ליגה ג.
  לי אין.

  המועדון קורץ לאנשים שמסתכלים על ה 6 מיליון הקצבה בעל,כמו לקוריס גם לאחרים יש חלום להיות בעלים,השאלה מה מידת כוונתם לשמירת המועדון לעתיד כיחודי.
  אם הברירה היא גל יוסף,כמו השמועה האחרונה,או שישארו 200 או שנחזור ל 2000.תלוי בו.
  הפוטנציאל של הפועל רמת גן להתבססות בעל ופיתרון עתידי למגרש {,המכתש בסטנדביי]י,
  תלוי רק בבעלים שינהל במקצועיות ולא מכורח חברות ,ישווק ויתקשר עם האוהדים.

  זה יכול להצליח במידה ויקחו שחקנים צעירים 22-24 רעבים להצלחה במשכורות שפויות,ישלבו שחקני בית ,
  עם בוקסה,צאקנה תמירי וחדד- ותיקים וניסיון, ונעבור אולי בשלום עונה נוספת בעל,כמו עכו.
  השאלה מי יתחייב בפנינו, ובשקיפות חוזה לביטול אפשרות איחוד מתוכנן לעתיד.
  שיהיה ברור לכולנו,להכח יש 200 אוהדים,השקמה 100,לנו מוכח עונה שעברה 1000 לא מחרימים.
  1000 נוספים ישבו בבית
  הנכס שלנו בעיר רמת גן הוא בכמות האוהדים ,ושלא יספרו סיפורים שזה לא קנה מידה בעל.

 44. ל-2353 הגיב:

  אתה מפרשן דברים בעיוות לא ריאלי אולי בגלל מטרה מסויימת או בגלל תמימות לא הגיונית.
  כל התיאוריה שלך בנוייה על מסד נתונים שגוי לחלוטין וחוסר הכרת הנושא.
  אין אישור של בקרה לכלום, עדיין חייבים לשחקנים ולאחרים סכומים ענקיים, ההתאחדות בדרך להגשת תביעה על חוזים כפולים ואין שום מסמכים חתומים – הכל תעלומות בסגנון אגאתה כריסטי א לה קוריס.
  אם היה מדובר ב"כמה מאות אלפי שקלים" בלבד (ועדיין לא רואים אותך או פטפטנים אחרים מכניסים יד לכיס ומשלמים בהארד קאש ולא במילים אינטרנטיות) אז היו מוצאים דרך להתגבר על כך. האמת היא שאף אחד, כולל קוריס עצמו, לא יודע את היקף המיליונים.
  אז בבקשה, תחתום אתה על חובות עלומים במיליונים, תיקח את הקבוצה ואז תתמודד עם כל מיני טיפוסים מהשוק האפור, הצהוב והשחרחר.
  עד שלא תהיה מוכן לעשות את זה עדיף שתידום (הדברים לא נאמרים בכעס אלא בשברון לב).
  היחידים שיכולים לקחת את המועדון בתנאים הנוכחיים (הדגשה על הנוכחיים) יהיה מן הסתם איש או אנשים מהתחום הכספי שיוכל להתמודד (מילה טובה במקרה הזה – להתמודד, כמו בהורדת ידיים) עם אנשי השוק הצבעונים. לא בכדי גל יוסף הוא האיש הכי מוזכר בהקשר הזה. זה כמו שנמני יקנה את הפועל ת"א.

 45. איתן ל 50 שנה הגיב:

  דרך אגב,כל ענין המכתש יצא מידי מישיבות קומדיה פוליטיקה מקומית,אנחנו בדרך לכנסת בוודאות
  וועדת חינוך וועדת פנים

 46. ל-1754 הגיב:

  הבדיחה שלך בנושא יובל נעים ואימון בליגת על נמשכת כפארסה דינמית.
  טענת שהוא עדיפות 2 של אזגי.
  אז בינתיים…
  מלמיליאן אמר לא.
  יובל עדיין בעדיפות 2.
  עזורי לא חתם.
  יובל כבר עדיפות 3.
  אבוקסיס קיבל הצעה ולפי האתרים סירב.
  יובל כבר 4.
  מי עוד יסרב עד שיובל יהיה הנבחר הראשון?
  הרי יובל – כאילו – עלק שבעלק – כבר אמר שהוא לא מוכן לרדת דרומה ובטח יש לו סיבה הגיונית/משפחתית/סתמית לכך.
  בסוף, כשיובל יהיה המאמן של אשקלון בגלל ברירת המחדל כי אף אחד אחר לא מוכן להגיע לאשקלון עם בוס כמו אזגי שקצת מזכיר בעסקיו את גל יוסף ובן כהן, אז אזגי יודיע שיובל היה תמיד הבחירה הראשונה שלו אבל רק עכשיו הוא הצליח לשכנע אותו לבוא לאשקלון.
  אז מי ליצן?

 47. פינגבאק: ביום טוב אפשר לראות התבהרות | המכתש בגבעתיים

 48. פינגבאק: מאוהב במכתש | המכתש בגבעתיים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s