הזיוף

זהו מסמך התב"ע שמשנה את ייעוד המכתש מאיצטדיון כדורגל למגורים * חתום עליו אפי שטנצלר, לשעבר ראש עיריית גבעתיים * האמנם? מתברר כי החתימה הזו איננה שלו – כך הוא טוען בתוקף * אז מי חתם על המסמך שהתניע למעשה את פרויקט הבינוי המפלצתי על המכתש? * הולילנד גבעתיים זה כאן   

אחת הראיות החזקות ביותר בסיפור הונאת המכתש היא החתימה שלא היתה של אפי שטנצלר, לשעבר ראש עיריית גבעתיים. הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה קיבלה תוכנית בניין עיר בחתימתו של שטנצלר, ששימש בזמנו גם כראש הוועדה המקומית לבינוי. התוכנית הזו משנה את ייעוד המכתש מספורט למגורים (תב"ע – תוכנית בניין עיר), ומתניעה הלכה למעשה את הריסת המגרש שעליו אמורים להיבנות שני בנייני ענק. עד כאן הכל נראה בסדר. אלא שרק שנים רבות לאחר מכן, התברר כי לא שטנצלר חתם על התב"ע הזו. אמנם, ועדת בניין עיר מקומית אישרה את שינוי התב"ע, אבל בגלל הזיוף הזה כל ההליך שבא בעקבותיו אינו תופס מבחינה חוקית.

למעשה, רק לפני שנתיים נודע לראשונה על הסיפור המדהים הזה. השאלה הגדולה היא כמובן מי חתם בשמו של שטנצלר? בנקודה זו נחזור שוב אל אותה עתירה של הפועל ר"ג שהוגשה לבית המשפט לפני כשלוש שנים, בה טען המועדון בשמו של ירון קוריס (לשעבר עוזרו האישי של שטנצלר) את הדברים הבאים: "מהראיות שבידי המערערת (הפועל ר"ג) עולה כי במועד חתימת מר שטנצלר על אישור תב"ע (גב/390) בשנת 1989 נכחו בחדר מר אבירם דולינגר, שותפו מר יעקב פישרמן ומר שטנצלר. במועד זה (שחל ביום שישי) סירב כאמור מר שטנצלר לחתום על אישור התב"ע והנוכחים האחרים בחדר עשו זאת בשמו – כך ממש!!! ויובהר, הנוכחים האחרים בלשכת ראש העיר הם אלה הנהנים הישירים מהזכויות שצומחות לגני דולינגר מאישור התב"ע. הראיות מלמדות על קשר "הדוק" בין מר שטנצלר למר דולינגר, ודי בשלב זה לחכימא ברמיזא. אם זה אינו ליקוי מאורות חמור, לא נדע לעולם ליקוי מאורות מהו. לא ניתן שלא לבדוק עניין זה ולטאטאו אל מתחת לשטיח!".

יש רק בעיה אחת בטענות הללו – התאריך. למרות שהחתימה בוצעה כביכול ב-13.2.1989 אין זה הגיוני ששטנצלר חתם עליה, מכיוון שבמועד זה שימש מזכיר מועצת הפועלים בגבעתיים ולא ראש העיר או יו"ר ועדת תכנון ובנייה מקומית. 1989 היתה שנת שלטונו של יצחק ירון. כמו שזה נראה, התב"ע קיבלה את החותמת של ועדת הבינוי המקומית עם התאריך הנ"ל, אבל חתימתו של שטנצלר התווספה רק ארבע או חמש שנים מאוחר יותר.

העיתונאי גולן חזני מהעיתון "כלכליסט" חשף את הפרשה הזו ביוני 2008. באותה כתבה טען שטנצלר כי לא הוא חתם על התב"ע. הנה תגובתו לאותה כתבה: "אין ספק שמישהו, ולא ברור מי ומתי, אם בזדון ואם בטעות סופר, הטביע את החותמת עם שמו של שטנצלר על מסמך התוכנית. אין ספק שחותמת זו לא משנה את העובדה שהוועדה המקומית אישרה את התוכנית להפקדה בישיבה מ-13 בפברואר 1989, ואין כל ספק שחותמת זו לא משנה את העובדה שהוועדה המחוזית אישרה אותה ב-13 בינואר 1992".

שטנצלר טוען שכל שינוי התב"ע בוצע בכלל בקדנציה של קודמו, יצחק ירון, ושהוא לא היה מעורב בשינוי. אם כך, מה עושה החתימה שלו על התב"ע? יש שיאמרו שאני סתם נטפל להליך פרוצדורלי, שהרי התב"ע אושרה בכל מקרה בשתי ועדות בניין עיר (המקומית והמחוזית). אבל שימו לב לדברים של הקבלן אבירם דולינגר באותה כתבה. דולינגר אמר כי שטנצלר אמנם חתם ב-1993, אבל על בקשה שהוגשה ב-1989. עוד אמר, כי אם אדם אחר חתם בשמו של שטנצלר, הרי שהליקוי החמור מפקיע את הזכויות מכוח התוכנית.

את הדברים הללו אמר מי שהיה בעל האינטרס העיקרי לפרויקט הבנייה במכתש (בינתיים דולינגר יצא מהתמונה וכל הזכויות שייכות כיום ליורוקום). מדובר באדם בעל ניסיון רב בהליכי תכנון ובנייה, שמודה שאם החתימה זוייפה, התוכנית בטלה ומבוטלת. ושטנצלר? "לא אני חתמתי".

המשטרה שהחלה לחקור בנושא, מעוניינת מאוד לדעת מי חתם בשמו של ראש העיר. כדאי לשים לב להתנהלות של שטנצלר: למרות שמישהו חתם בשמו, לא הוא ולא עיריית גבעתיים התלוננו על כך במשטרה. הכיצד? איפה היועצת המשפטית של העירייה? האם כל אחד יכול לבוא לעיריית גבעתיים ולחתום בשם ראש העירייה על כל טופס? הייתכן שייצא מסמך החתום על-ידי יו"ר קק"ל להשמיד את כל יער בן שמן, ולאחר שיתברר שהמסמך מזויף הגוף הממשלתי הירוק לא יתלונן במשטרה? מי מחפה על מי בפרשת התב"ע המזוייפת של המכתש, ולמה? האם זה קשור ליחסים "ההדוקים" בין דולינגר לבין שטנצלר, כפי שטען קוריס בעתירת הפועל ר"ג לבית המשפט?

אותנו פחות מעניין מי זייף, מי העד שראה את הזייפן ולמה שטנצלר לא התלונן. אותנו מעניין יותר שבית המשפט יקבע בסופו של התהליך כי לאור זאת התב"ע ששונתה על המכתש לא תקפה והיא חוזרת להיות תב"ע של ספורט. אנחנו סומכים על חוקרי היחידה לפשיעה כלכלית שיטפלו בנושא בזריזות וביעילות, ומקווים שגם עיריית גבעתיים לא תשב בחיבוק ידיים. אין כאן הרבה חוכמות: מישהו זייף את חתימתו של ראש עירייה, ולכן למסמך אין תוקף. הזיוף הזה, בתוספת ליקויים רבים אחרים בהתנהלות רבת השנים בעיסקת המכתש, צריכים לעצור את כל העסק. או אם תרצו, כמו שתובעים השלטים בהפגנות שלנו – "פושעי המכתש לדין".

לא חוקי: עמוד החתימות על תב"ע המכתש, כולל החתימה המזויפת

פוסט זה פורסם בקטגוריה מצילים את המכתש, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

49 תגובות על הזיוף

 1. המזייפים בלי בושה הגיב:

  איזה סיפור מדהים , ושלמה מאיפה השגת את המסמך המזויף? חובה חובה חובה לרוץ למשטרה עם הדבר הזה ולעצור לאלתר הכל .
  מדהים איזה חרא מסתובב על כל מכירת המכתש , אנשים פשוט מזייפים ומרמים מתחת לאף. האם ככה נעשות עסקות נדלן נוספות במדינת ישראל שכל אחד בא וחותם בשם ראש עיר וועדות בניה מאשרות לפי זה תוכניות והגדלת אחוזים?
  מדינה מושחתת

 2. שחיתות בגבעתיים הגיב:

  שטנצלר לא הלך למשטרה להתלונן. זה ברור למה, מפני שלא היה לו אינטרס שהפרשה תיחשף והחבר שלו דולינגר יפסיד את השטח שסידרו לו.
  תגיד האמת שטנצלר כמה דירות קיבלת במגדלים של המכתש?
  חברי ועדת בנין עיר ומהנדס העיר כולם שותקים לנוכח הזיופים.
  עלובי נפש בעיריית גבעתיים!!

 3. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  יום הדין קרב ובא !!!!!!
  שטנצלר סווירי דולינגר אלוביץ יום הדין קרב ובא !!!!

 4. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  בידקו על איזה שמות של סבתות רשומות פנטהוזים במגדלי המכתש !!!
  חבורה של מושחתים טינופות !!!!!
  יום הדין קרב ובא !!!!!

 5. כדאי מאד הגיב:

  שביורוקום נדלן יחשבו טוב טוב לפני שהם משנים את פני הקרקע של המכתש כי מסתבר שהכל כאן מושחת.
  הגיע הזמן ששטנצלר לא יישן טוב בלילה ויחשוב טוב טוב על המעללים שלו ושל החבר דולינגר בימים הטובים.

 6. ציקלון הגיב:

  לא מתפלא מדינה מושחתת
  20 שנה מי זוכר ,יענה שטנצלר
  אם לראש ממשלה מותר להונות אותנו בחשבוניות פיקטביות ,אולמרט התמים מפריט את בנק לאומי
  אז למי איכפת מפיסת קרקע בגבעתיים

 7. לשלמה... הגיב:

  האם סמוכה יכול נדב פרטים מהחקירה ?

  • maktesh הגיב:

   לשואל: חקירה, מעצם טבעה, אמורה להתנהל בחשאיות מסוימת. המשטרה שומרת את הקלפים קרוב לחזה וכשיהיה לה למסור – אתה תדע.

 8. מושחתים נמאסתם הגיב:

  לא קראתי לפני שנתיים בכלכסליט את הסיפור הזה,למה בתקשורת מחביאים את הזיוף? זה צריך להיות בעמוד ראשון בידיעות ומעריב כדי שידעו כולם איזה שחיתות הולכת לא רק על המכתש אלא בכל המדינה.
  חבורה של נבלות.

 9. ציקלון הגיב:

  יותר פשוט שקוניק יבדוק בספרי היסטורית העיריה ויגלה לנו מי היה אז יושב ראש הוועדה המקומית

 10. קוריס המושחת הגיב:

  גם אתה בדרך לכלבוש חתיכת מושחת

 11. ל6:16 הגיב:

  קוריס לא לא מכר את המכתש הוא רק ניסה למנף את עצמו בתור איש עסקים על חשבון המכתש. לצערו, הדבר לא צלח והוא התחיל לירות לכל הכיוונים בכדי להציל את עורו תרתי משע… להכנס לקלבוש? לא נראה לי כי הוא לא צד בעניין המכירה (לפחות בעניין המשפטי) הוא רק חשב שיקבל מיורקום 8 מיליון וקיבל רק 3.2 זה כל הסיפור. הכסף הלך לנושים זה הכל.. המשכיות? על מי הוא ניסה לעבוד?

 12. רוברט פלנט הגיב:

  שלמה – כל הכבוד. לא הצלחתי להבין – מי חתום שם כבעל הקרקע?

  • maktesh הגיב:

   לרוברט: בעל הקרקע עדיין רשום ע"ש ההסתדרות, או עמלנו, ז"א הם רשומים בתור חוכר של הקרקע שהיא בעצם אדמת מדינה, ויש הערת אזהרה לטובת יורוקום. וזה עד כמה שאני יודע נכון להיום.

 13. רולי - לשלמה הגיב:

  שלמה, אם עיסקת המכתש תבוטל, מגיע לך מלוא הקרדיט על כל תהליך חשיפת המרמה ובשבילי לפחות תהיה יקיר האוהדים.

 14. אני הגיב:

  צריך לרתך את הפרצוף לכמה אנשים ו/או לקרובים שלהם. כל הכבוד שלמה על המסמך

 15. גברת דגני הגיב:

  לא אני חתמתי עם החותמת

 16. מי זה לינדרשטראוס? הגיב:

  רק שלמה מן !!! מבקר במדינה העתידי שלנו!

 17. אז מי הגיב:

  לעזאזל החותם

 18. יובל נעים היה בסרט ונרדם, מי יעיר אותו? הגיב:

  הלב כואב על יובל נעים. כתבה, הזוייה, בקישור למטה מוואן.

  הבן אדם חי על כדורגל, חי מכדורגל, מוכר את נשמתו עבור הכדורגל, מבין לא מעט בכדורגל, הגיע לאמן בליגת על בכדורגל, שבר את כל חוקי מרפי, הוכיח שהעיקרון הפיטרי זה מים תחת הגשר עבורו, הסתכסך עם כל העולם וחבריו עבור הכדורגל (האחרון ברשימה הוא קוריס, חברו ל"חבר'ה הטובים"), מוכן להפסיד כסף עבור הכדורגל וכו'. האם קוריס, בכעסו הנוכחי, יוכיח שאין למועדון שום התחייבות ליובל והכל עורבא פרח בהקשר של הבוס בן כהן.

  עכשיו יובל ניצב בפני שוקת סדוקה ונשברת. פרט להפועל ר"ג אין לו אפילו הצעה אחת לאימון בליגת על (וכלל לא בטוח שיש לו איזו שהיא הצעה לאימון). זה לא שבר"ג יש לו הצעה אבל הוא נדבק לקרני המזבח הרעוע הזה כי בלעדיו לאן ילך? אזגי באשקלון לא רוצה אותו (אלא אם ה"חבר'ה הטובים" יגישו הצעה שאי אפשר לסרב לה). שאר הקבוצות סגורות כמו גם כמעט כל קבוצות הליגה הלאומית. גם בעמידר מעמדו כנראה לא בטוח ויש רגליים לסברה שתפקיד כלשהו אולי הוא יקבל בעמידר אבל לא בתור שחקן מרכזי. אולי עדני חברו כאח לו יקח אותו למרמורק.

  לקשקש באופן הזוי לחלוטין (יש שיגידו אפילו מנותק לחלוטין מהמציאות האכזרית) עם עתונאי הבית הוא עדיין מרשה לעצמו. הוא "יקבע" מתי יתחילו האימונים? באיזה סרט הוא חי? יובל גם מתנהג כאחרון המתהפכים כשעכשיו הוא נגד ויתור על המכתש לאחר שעד עכשיו הלך עם קוריס רק כדי להוציא עוד כסף מאלוביץ תמורת הויתור על המכתש. הכי בולט בכתבה זה חוסר התגובה של קוריס שהוא עדיין (האמנם?) הבעלים של המועדון.

 19. אדום עתיק הגיב:

  מכל פינה הנחשפת בפרשת המכתש עולה צחנה בלתי נסבלת. העוול זועק לשמיים ומתועד בעובדות ומסמכים. אבל, הפלא ופלא אין קול ואין עונה. העובדות ידועות שנים רבות והמסמכים אינם בלתי ניתנים להשגה ובכל זאת לא קרה כלום, הנכס מחליף ידיים בקצב ואף אחד לא עוצר לרגע ואומר "הלו ,זה חוקי ?".
  אולי השחיתות רחבה הרבה יותר ולא בכדי לא נפתחה חקירה . והמבין יבין….
  ( הערה מתחייבת-אין מילים לתאר את פועלו של שלמה . האיש הניח על כתפיו את כל המעמסה וכנגד כל הסיכויים קידם מאבק נכון וצודק כנגד ציניים שונים ומזלזלים )

 20. בהקשר לכתבה בוואן הגיב:

  גילוי נאות- אני לא חבר של קוריס או של יובל.
  קוריס נעלב? על מה? על זה שיובל אמר בחדשות הספורט שעל פי הניהול אין מקום לקבוצה בליגת על? נו? מה הבעיה? הניהול של קוריס הוא ניהול למופת? בתור אוהד פשוט מהצד שמבין במתמטיקה בסיסית ה"עסק" כושל. הקבוצה נכנסה לתהליך כי תזרים המזומנים לא מנותב למקומות הנכונים. קוריס יכול להעלב. מותר לו. אבל במקום להסתכל במראה הוא נעלב ומאשים את כל העולם ואישתו. זו גם דרך להתמודד עם הכשלון (ניסיון- מותר להכשל! כל הגדולים נכשלים בשלב מסוים)
  ברור שמצב הקבוצה הוא הבכי רע. יחד עם זאת יש קלישאה שאומרת שאתה ישן עם כלבים אל תתפלא שאתה קם בבוקר עם פישפשים. קלישאה נדושה אבל נכונה במקרה הספציפי הזה. ואני שואל את עצמי מה קרה ליובל האיש והכריזמה ? אוי קוריס.

 21. לפומרנץ הגיב:

  לחבר מועצה פומרנץ -חייבים להגיש שאילתא במועצת העיר איך יתכן שמזייפים חתימה של ראש עיר והעיריה לא עושה דבר בנדון. האם גם אדון בן שחר יסכים שיזיפו חתימה שלו על מסמך כלשהוא? איפה האחריות הציבורית של העיריה שמסמך מזויף של ראש עיר מתגלגל בכל מיני ועדות ומקומות ולא עושים עם זה דבר ? כנראה שאין שום ערך לחתימה או חותמת של ראש הרשות. הכל פרוץ והרשות נתונה לפושעים ונוכלים

 22. שחיתות בכל מקום הגיב:

  אם הגילוי של המסמך המזויף לא יעיר את הנרדמים במשטרה ובמבקר המדינה אז באמת שכלו כל הקיצין ואם לא נקים קול זעקה אז לא מגיע לנו את המכתש. צריך לצלם את הבלוג הזה ולשלוח לכל המקומות שיראו איזה רמת נוכלות יש סביב המגרש. הרי אחוזי הבניה במכתש קפצו בתקופת שטנצלר במאות אחוזים אז מה הפלא שראש העיר בדימוס יושב בשקט ולא הולך להתלונן במשטרה? למה לו לעורר ישנים. הכל רקוב מהיסוד במדינה הזו. צריך בית משפט חזק שיעצור את השחיתות.

 23. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  יום הדין קרב ובא !!!!
  לכל מושחתי המכתש !!!!
  יום הדין קרב ובא !!!!!
  אל תתפלאו אם יום אחד בבקר תקומו ותשמעו שאנשים
  קפצו מהגג והתאבדו
  אכן יום הדין קרב ובא !!!
  פופאי הצלת המכתש 2010 !!!

 24. שחיתות הגיב:

  נראה שכל הנוגעים בדבר קיבלו כספים בכדי לשמור על שתיקת דג אילם. המשטרה תחקור תבדוק אולי תגיש תביעה אבל מכאן ועד אישום בדין המרחק מפה עד אלסקה. רק עד מדינה שהופקר בשטח, או הלחצת אחד הנחקרים שיתחיל לזמר כמו כנרי תביא לחשיפת השערוריה. נקווה מהר מהצפוי. נתחיל מחדש. נחזיר את הימים הטובים או לפחות נעשה את כל המאמצים

 25. איתן הגיב:

  את המסמך המצולם חיבים לפרסם על גבי כרזות ולארגן את ההפגנה הבאה.

 26. שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת הגיב:

  שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת
  שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת
  שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת
  שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת
  שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת
  שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת
  שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת
  שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת שטנצלר יחתיכת נוכל מושחת

 27. אפי לך למשטרה הגיב:

  מר שטנצלר לא אכפת לך שחתימתך מזויפת בראש חוצות ואתה נאלם דום.
  אין לך קצת כבוד עצמי, אולי טיפה? עוד פוליטקאי קטן

 28. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  להכין להפגנה הבאה שלטים עם זיוף החתימה

 29. שלמה ,ומה עם החזית האחרת. הגיב:

  על פי הידיעות יכול להיווצר מצב אבסורדי בו יוזמת המגדלים מוקפאת ומצד שני,
  קוריס לוקח את הקבוצה לאיחוד .כלומר המכתש עדיין אופציה אפשרית,
  רק אין קבוצה . האם האוהדים צריכים ללכת לבגצ על הריסת הקבוצה והשם
  על ידי נוכל ?האם יש לאדם שמעשיו ופעולותיו ידועים לשמצה אפשרות חוקית לסחור במסורת
  ששייכת לאלפי אנשים תמורת בצע כסף?

  • maktesh הגיב:

   לשואל: יש המון בעיות, וכמו שאתה אומר יכול להיות שנצליח במאבק על המכתש ומצד שני לא תהיה קבוצה לשחק במגרש. בג"צ לא כל כך יעזור, מבחינה משפטית כל הסיכויים נגדנו. ייתכן מאוד שהחובות הגדולים ימחקו קבוצה ומסורת. אנחנו חסרי אונים כרגע, אלא אם כן יתחולל נס בדמותו של משקיע-על. לא רואה אחד כזה באופק.

 30. רק ברמת גן הגיב:

  נלחמים על הבית אבל נראה שאין מי שיאכלס אותו. הקבוצה עומדת להעלם. תם עידן. איחוד? מי בדיוק הנציג של הפועל בכל המהלך? הרי קוריס כבר לא בעל זכות חתימה? אז מי אחראי? בן עמי? ? העיקר שהוא מצליח להראות את הפנים שלו בגבעתיים. לאט לאט גם המהללים שלו מתחילים לדבר עליו. איך אתה יושן בלילה?

  • שלמה , האם זו תקופת "ההמתנה"? הגיב:

   שלמה מתגובותיך לענין האיחוד ,ומהיותך לוחם ללא פשרות
   אפילו כאשר הסיכוי אפסי ,ניתן להבחין שאתה פועל במרץ ,או תומך
   בפירוק והקמת הקבוצה מחדש ,או במקרה של איחוד, בהקמת הפועל
   המכתש .בכל מקרה האוהדים צריכים להיות אקטיבים במקרה זה
   בדיוק כמו בענין המכתש .

   • maktesh הגיב:

    מסכים שהאוהדים צריכים לפעול גם בנושא מניעת האיחוד או חיסול הקבוצה בכלל. אבל אין לי מספיק זמן להתעסק גם בנושא הזה. כל אוהד אכפתי מוזמן לקחת על עצמו את המשימה הזו.

 31. קוריס חתיכת אפס הגיב:

  קוריס לך תאבד אפס
  הכי טוב בשבילך יחתיכת נוכל מושתן

 32. שלום רוזנברג במכתש? הגיב:

  אני לא מבין הה ההבדל בין פשע המכתש לפשע
  מכירת הקבוצה.
  אנשים נוהגים בהפקרות ,נכנסים לחובות וכדי
  להחזיר אותם מוכרים משהו שאינו שייך להם.
  תארו לכם נגיד מצב שבו ברקת מאחדת את הפועל ומכבי
  כי נכנסה לחובות .בסוף יונייטד חרא ישחקו במגרש שהצלת.
  שלמה?אחרי כל המאבק ההירואי? לא מאמין לאדישות שלך,
  אלא אם כן אתה יודע דברים שאני לא.

 33. ל3:52 הגיב:

  מה אתה רוצה משלמה? הוא פועל להצלת המכתש למרות שהסיכויים להצלתו נמוכים מאוד. הוא מאמין בצדקתו. לגבי מה שציינת לפני כן, הרבה אנשים ניהלו את הקבוצה אורי קרני אבירי חזי אלי ניר כדורי וגם ירון קוריס. בזמנו, בכדי להתגלגל הקבוצה מכרה שחקנים והדבר נתן אויר לנשימה. אילן בכר כפיר פרטיאלי וכו… כולם לא בדיוק עברו הכשרה בניסון או ניהלו עסק רווחי. הגדיל לעשות היו"ר האחרון (אני מדבר על התוצאה ולא מה שגרם לזה כי אני בטוח שהוא לא רצה להגיע למצב הזה) שלפי איך שזה נראה החריב את הקבוצה! זחיחותו ויהירותו היו בעוכריו

 34. שלמה הוא אביר הפועל רמת גן הגיב:

  רק מילים טובות על כך שהוא נלחם על מחוזות ילדותי
  עבורי ועבור רבים .רק פתאום הבנתי שבטריק מתוחכם
  אחד הארכינוכל וחבר מרעיו יכולים לנכס לעצמם את המכתש מן
  ההפקר .

 35. ל11:41 הגיב:

  "אנשי עסקים לגיטמיים" בדרך כלל מחפשים כסף קל… לפעמים הם מוכנים להתעזר בסבלנות בשביל כסף גדול משהו כמו 3 מיליון שקלים…. חבל. שיטות הניהול של ראשי הקבוצה הן שיטות ישנוןת של ערסים מצויים. הדג מסריח מהראש. הייחוד של הקבוצה כקבוצה שכייף לבוא לאימונים הלך ונעלם.
  לזה שמעליי- קוריס לא יכול לנכס לעצמו את המכתש. הוא קיבל בסך הכל ראה הזדמנות עיסקית כיאה לאיש עסקים …:-)

 36. למדתי עם קוריס בגורדון הגיב:

  שלום, אני למדתי ביסודי עם ירון קוריס, האם אליו אתם מתכוונים כל הזמן כי אני זוכר ילד טוב, עדין כזה וביישן .סוג של נער מקהלה חמוד ולא מזיק.
  לא נראה לי אמיתי הסיפור הזה עם המכתש, החובות ושאר מה שכתוב.

  מצורפת תמונה מהימים ההם

  ג.ג

 37. עומד בהבטחה,אך מה עתיד המועדון לעונה הבאה הגיב:

  נשלח: 14:30:13, 2010 2:30 pm
  בעקבות הכתבה באתר ONE מבקש ירון קוריס להודיע לכל האוהדים דברים אלו:ציטוט דבריו.
  מעולם לא דובר ביני והין גל יוסף לעשות איחוד.
  גל חבר אישי שלי ,היה וישאר.
  מעולם לא היתה פגישה בנושא איחוד.
  אני הודעתי שבתום העונה אני עוזב ולא נשאר בכדורגל מעבר ל4 המשחקים הנותרים שנשארו.
  שתו את דמי בכל מיני שקרים וסיפורי בדיות מאז יומי הראשון בקבוצה.
  ".צר לי לאכזב את הקהל של הפועל רמת גן שחושב שהוא קהל גדול במספרים ,אך לצערי הוא לא ממש.
  והעובדה היא,שלמרות שאנחנו מציעים את הקבוצה למכירה ללא חובות וללא שום התחיבות עתידית,אין כמעט קופצים.
  אני איחוד לא אעשה לעולם ,מה יקרה עם הבאים אחריי בשנים הבאות?זה לא באחריותי.ירון קוריס לא מתכוון לעשות איחוד עם הכוח רג,ולא עשה פגישות בנושא ולא יעשה פגישות בעתיד.
  גל יוסף הוא חבר אישי קרוב שלי.
  מעולם לא היה לי חוב כספי לגל יוסף,וגם היום אין כספים חייבים ממני אליו.
  סוף ציטוט.

 38. נו הגיב:

  כולם רמאים.

  כולם.

 39. נו נו הגיב:

  כולם רמאים.

  כולם<

  כולם רמאים.

 40. נו נו נו הגיב:

  כולם רמאים.

  כולם>

  כולם רמאים.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s