לקראת שבוע של בשורות

סוף הקיץ כבר נראה מעבר לפינה. להפועל ר"ג לא היה בכלל זמן לחגוג את ההישארות הדרמטית בליגת העל. היא הוטלה מיד למצב של חוסר ודאות קיומית. דיברו על התרסקות, על איחוד עם הכח ועל פירוקים שונים ומשונים. אפילו סיכויי ההישרדות של המכתש נראו טובים יותר מזו של הקבוצה. אבל עכשיו הגיע המאניי טיים: השבוע יודיע קוריס על המשך דרכה של הקבוצה. בלי חובות, בלי עיקולים ובלי שמועות על איחוד.

אם כך יהיה, העיניים יהיו נשואות לעבר משפחת ארקין. על פי פרסומים בעיתונות מהימים האחרונים, הארקינים לא רק שכיסו את החובות העצומים של קוריס, הם אפילו מוכנים לתמוך בקבוצה בסדר גודל של שני מיליון שקלים, ובתנאי שהם יקבעו את האנשים שינהלו את המועדון. זוהי דרישה טובה ובריאה להפועל ר"ג, שאמורה לנקות אותה מהגורמים השליליים שהסתובבו בה בארבע השנים האחרונות.

אחרי שתהיה קבוצה שתשחק בליגת העל, עם ספונסר חזק והנהלה, אפשר יהיה להפנות את כל האנרגיות להצלת הבית. למזלנו, את מורי ארקין לא צריך לשכנע אותו בחשיבות המכתש. רק הוא מסוגל להרים טלפון לאלוביץ' ולגרום לו לשבת לשולחן אחד עם ראש עיריית גבעתיים, במטרה לפתור את הבעיה. בשבוע שעבר התחדשו עבודות הקידוחים במכתש, במטרה לבדוק את חוזק הקרקע, והפעם באישור העירייה (לאחר שיורוקום הגישה בקשה מסודרת). לא צריך להתרגש מזה יותר מדי. אחרי שארקין כיסה את בור החובות, הוא אולי זה שיגרום לכך שבבוא היום מריצה עם חול תכסה גם את הבורות במכתש.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

121 תגובות על לקראת שבוע של בשורות

 1. יגואר הגיב:

  קוריס המזל שלו שיש לו את מורי ארקין בתור גב שכיסה לו החוב. קוריס בזבז כסף כאילו אין מחר ובחוסר אחריות כמעט פירק את הפועל ר"ג. הוא חייב לארקין את החיים שלו אחרת מישהו מהעולם התחתון היה מעלים את האשכנזי הוורדרד והנפוח מעצמו.

 2. הייתי וראיתי הגיב:

  חזרתי מהארוע של הוועד המצחיק להצלת הפועל רמת גן. אמרו לי לבוא כי זה צו 8 ויהיו עוד אלפיים איש , הבטיחו את ראשי העיר ושורה של סלבריטאים כמו דטנר,גרבוז וקופמן.
  הבטיחו אלפים או מאות, ספרתי בכנס 40 אנשים בקושי, מלא ויכוחים ומכות בין אוהדים, חזרתי מבולבל עוד יותר ממה שהגעתי. חבל היה לערוך כנס כזה כשאין הסכמות וששום דבר לא יצא ממנו,במקום לצאת מאוחדים יצאו מפולגים
  לא הבנתי איפה ירון בר לב ושלמה מן שלא באו , איפה חנזולד וטופלה שאמרו שהם בוועד ולא ראיתי. אמרו שצבי בר ינאם , אז אמרו. בקיצור עבודה בעיניים ולא התקדמו לשום מקום מכל הדיבורים.

 3. דודי הגיב:

  הלוואי שזה נכון. משפחת ארקין היקרה היא בדיוק מה שאנחנו יכולים לחלום. גם אוהדים אמיתיים של הקבוצה, בעיקר ניר כמובן, גם עם עוצמה כלכלית וגם מסמלים משהוא אחר.
  המפתח מבחינתם אם זה נכון יהיה לבחור יו"ר/מנכ"ל מעולם הכדורגל ולהביא מאמן חדש וראוי במקום יובל נעים שלאחר 5 שנים הגיע הזמן שימשיך לדרך חדשה.
  אם אכן זה כך, הפועל ר"ג ממשיכה ללא חובות לראשונה אחרי עשרות שנים, עונה שנייה רצופה בליגת העל. מקווה לראות השנה, בניגוד לעונה הקודמת, התגייסות מלאה של כל האוהדים.

 4. אורדון מבולבל הגיב:

  לא הייתי בהפגנה. לא ראיתי את הצורך להיות שם אחרי השמועות הדיי חזקות שדברים אמורים להסתדר.
  מכות בין אוהדים? לא הייתי ולא יודע מה קרה אבל זו תעודת עניות לאוהדים כל כך מיוחדים שיש לקבוצה. זה מתאים לקבוצה בצהוב מהעיר השכנה אולטראס שחקן 12 13 או מה שזה לא יהיה.
  לצערי כמות האוהדים מצומצת ואסור להיות בררנים או לפלג אוהדים – כולנו יד אחת ורק כך נצליח.
  לתשומת ליבם של המתפרעים.
  שוב , תודה למורי ארקין.
  קוריס צריך לשלוח למורי כל יום שישי זר פרחים עד להודעה חדשה

 5. אדום הגיב:

  בושה למארגני ה"כנס ההמוני"… רק 40 איש ?
  אפילו בהפגנה של הכח עמידר לפני שבועיים נגד האיחוד הם הביאו יותר אנשים. מציע למחוק את הארוע מהפרוטוקול

 6. מה היה לנו הגיב:

  42 הגיעו ואחר כך נהיה 43. כולל יחיאל חיאווי מהשקמה. השיטור העירוני הגיע חיש מהר לברר על מה המהומה והובטח לו שהכל בנחמדות (מסקנה, העירייה לא בעסק).

  ההתחלה לא בישרה טובות, מכות בין יורם לפופאי בעיקר בגלל מה שפופאי כתב באתרים השונים.

  ביצור הנחה את הערב ודיבר קצרות. קצת חזר בו מדברים שאמר לפנטילט במקומון.

  עוזי דיבר ארוכות. דיבר מהלב אבל בעיני זה נשמע בעיקר כמו שכנוע עצמי. בניגוד להבטחות לא היתה אף פיגורה, אף עיתונאי וגם הקוף שמסר שהוא בדרך – בטח נתקע בפקקי התנועה ליד המקרנה.

  קוניק. כרגיל פסל כל מילה שנאמרה על בן שחר. טוען שבן שחר יכול לעצור כל פעילות ברגע אחד כי לפי התב"ע גם לעירייה יש זכויות על רוב השטח כי הבנייה היא רק על היציע המזרחי ותחילת הקומות רק מגובה רח' יפה נוף.

  סמוכה. שיתף קצת במה שהוא יודע.

  אדיר. דיבר מהלב. יכול להיות אחלה מוטיבייטור.

  בסוף דיבר מיקי. שטויות כרגיל. תמיד אנטי.

  אח"כ שאלות ותשובות ולא מעט צעקות. עוזי ענה על כל שאלה בסבלנות ותמיד התחיל עם המענה המוכר שזו שאלה מצויינת.

  כמדומני שכל ועד ההצלה הזה מתחיל כבר להתפורר לאור מה שעשוי לקרות מחר. בנוסף הבנתי שביצור פרש.

  הדוברים מסרו שאין בכוונתם לאיחוד עם השקמה אלא קנייה (בזול ובדיל משותף עם העירייה) של מועדון השקמה ורק כברירת מחדל. הוזכר שהשם המשותף יכלול את המילה השקמה אבל הסתירו זאת די יפה תוך אמירה (שאין לה בסיס לדעתי) שמהר מאוד שם השקמה יוצא. הזכירו את חיון כאדם מכובד ודובר אמת בניגוד לשאר אנשי הכדורגל שאנחנו מכירים מהאיזור. הוזכרו מספר תנאים של חיון שחלקם לא התקבלו אבל כמובן שדבר לא נסגר.

  שמירה על הנוער. אין לי מושג על בסיס מה שכן הנוער, כמו כל השאר, שייך לקוריס.

  אדיר ביכה את חסרונם של בר-לב ושלמה מן ורבים התפלאו היכן 3 הליצנים (לפי יובל נעים) טופל'ה, עינב וברשצקי.

  הובהר שמשפטית אין לועד הפעולה שום בסיס כלפי האגודה או ההתאחדות וכנ"ל גם לעמותה למרות שהיא גוף משפטי.

  הסבירו שלדעתם מחר (או מחרתיים) יפול דבר. קוריס יודיע על מכירה לרוכש מוכר, ידוע ומכובד שלא מהעולם שלו או הליכה לפירוק או המשך הפעלת המועדון ע"י נאמנות כשארקין כנראה מאחורי הדברים. הדיסוננס הקוגנטיבי הוא היא שהאפשרות הראשונה היא זו שתתגשם ולפיכך כולנו נהיה מאושרים למרות עונש מסויים שהקבוצה עשוייה לקבל בגלל הבלגנים הכספיים השנה.

  אנשי הועד הסבירו שמאחוריהם בסיס כספי של משקיעים אמריקאים, חלק מהשמות מוכרים, אבל לא ניתן שום מידע אמיתי כגון ע"י איש מטעמם ו/או שמייצג אותם או את חלקם. למיטב ידיעתי יש להם נציגים בארץ. יש שיגידו ווישפול סינקינג. בתכל'ס רק אחד הנוכחים הצהיר שהגיע עם פנקס שיקים ועם רצון לשלם 2,000 ש' תמורת מנייה.

  אדיר הסביר שלעתו אין מה להקים קבוצה מההתחלה כי אוהדים לא יגיעו למשחקים בליגה ג' כי חלקם מבוגרים מאוד ולא יסעו ברחבי הארץ. חבל שהוא שוכח שפרט ל- 2 הליגות הבכירות הרי ששאר הליגות הן מחוזיות או איזוריות. בנוסף נרמז שגם בליגת על לא הגיעו אלפי אורדונים למשחקי חוץ. לסכנין למשל, הגיעו בקושי 50-60, וגם במשחקי הבית נרשמה נוכחות עלובה במשך העונה.

  כולם דיברו על אלפי אוהדים פוטנציאלים, מה שכנראה רחוק מאוד מהמציאות הנוכחית.

  אם אזכר בעוד, אוסיף. אשמח לקרוא ראייה של נוכחים אחרים.

  סליחה אם השמטתי דבר מה או טעיתי שכן הכל מהזכרון. מה שנרשם נרשם למיטב זכרוני וללא כוונה לפגוע באף אחד.

  ומחר?

 7. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  עידכון דחוף,
  גם רוני קלדרון נגד איחוד.
  הוא דיבר איתי הערב מסאן פאולו
  וביקש שאמסור לכולם את עמדתו.
  בנוסף גם מסר ד"ש לחברה מה"כופר"
  ולשימעל'ה שוחט.

 8. רוני קלדרון הגיב:

  הכותב למעלה דברים בשמי מתחזה,
  אני כמו תמיד מוסר את דברי דרך נוריאל ושופר.

 9. אף אחד לא בא הגיב:

  איזה הבדל בין מה שפורסם בשבוע שעבר באינטרנטים על מפגש המוני של אוהדים לבין מה שקרה בפארק , אני רוצה לצטט לכם שוב מה נכתב באתרים על המפגש:
  "מנהלי ועד הפעולה להצלת ורכישת מועדון הכדורגל הפועל ר"ג – עוזי פרל וד"ר אבי ביצור, ושאר 11 חברי ועד הפעולה הרשמיים והפעילים מודיע על קיום כנס חירום "כצו 8" בשבת הקרובה ה 26.6.10 ברחבת האמפיתיאטרון והמידשאות הצמודות אליו שבפארק לאומי בר"ג. כנס החירום ייערך ויתחיל החל מהשעה 18:45 בערב ללא עיכובים כאשר ההגעה דרך שער הכניסה לפארק הצמוד לבית הקפה שם: "למה לא" ומבית הקפה הליכה רגלית כ-300 מטר לרחבת "האמפי". ועד הפעולה קורא בדחיפות "וכצו 8" לכל : אלפי אוהדי מועדון הכדורגל הפועל ר"ג הפעילים ואלו "שנעלמו ונרדמו שנים", ידידי ומקורבי המועדון, שחקני עבר של הקבוצה לדורותיה, שחקני ילדים עד נוער של המועדון בהווה על הוריהם מאמניהם ומנהליהם המסורים, לראשי עיריית ר"ג וגבעתיים שקיבלו כבר הזמנות אישיות בנידון, לחברי כנסת ואישי ציבור, לאנשי הפועל ר"ג הידועים- גרבוז, רון קופמן, מליניאק, דטנר, שימי ריגר, כל תושבי וועד שכונת בורוכוב ויו"ר שלהם גיל עמית, אנשי עסקים ואישים עמידים המקורבים למועדון בעבר ובהווה, תורמים, אנשי נדל"ן המזוהים עם המועדון, תושבי הערים של ר"ג וגבעתיים והן כלל תושבי רמת השיקמה והן אישי כדורגל בכירים, להגיע בהמוניהם וללא תנאי ולקחת חלק מכנס חירום מיוחד במינו"!!!

  עצוב מאד שמכל הרשימה הזו הגיעו רק 40 איש ואף לא סלבריטאי אחד .בשתי ההפגנות הקודמות הגיעו דטנר, גרבוז, רינו צרור, שימי ריגר,איך יתכן שלאף אחד לא אכפת מהפועל ר"ג או שהיה ארגון כושל של המארגנים או שאף אחד לא רצה ללכת אחרי האנשים הללו ולא מאמין בהם או שכל התשובות נכונות . … מעניין…

 10. כנס בפארק הגיב:

  אפילו הסיירת העירונית של עירית רמת גן לא ידעה על מה ולמה ההתכנסות והם הגיעו לברר למה יש 30 איש באמפי, מה שמוכיח שאף אחד בעיריה לא עדכן אותם כי לא ידעו שיש דבר כזה, אז איך רצו שצבי בר יגיע ? האם הוא ידע שיש כנס אוהדים שרוצים שיבוא לנאום על מגרשים חלופיים ועל איחוד עם השקמה או עמידר .? בקיצור אף אחד לא שם עלינו קצוץ .

 11. רולי- למורי ארקין הגיב:

  אדמת המכתש ילד בן 12 ריגשה
  בשנת 64 הקבוצה את האליפות לקחה
  הילד צהל וליבו מלא שמחה
  אודות להפועל רמת גן הקבוצה.

  הילד גדל והגיע לגדולה
  והקבוצה נקלעה לסכנת הכחדה
  ניזכר בילד שהקבוצה שימחה
  והחליט להחזיר שימחה לקבוצה.

  עיני האוהדים מלאו דימעה
  נפשם לא ידעו משימחה
  זו סגירת מעגל לקבוצה
  של ילד קטן מהשכונה.

 12. בורוכוב הגיב:

  לא הייתי בכנס אבל חבר שלי שהגיע אמר שבאו 20 איש
  אפילו לא היה אמן או בדרן שישיר קצת וישמח
  לא היה שום אוהד מפורסם
  אף אישיות
  אף אטרקציה
  לא היה שום דבר מעניין
  אפילו החלטות לא היו
  סתם בלבולי ביצים ודיבורים בלי סוף
  משעמם מאד ומיותר נורא
  שרפו שעתיים מהחיים וחזרו הביתה בלי בשורות

  טוב שנשארתי בבית

 13. אבי הגיב:

  אני אוהד מזה 40 שנה (מגיל 8).השתתפתי בכנס אמש. נכון, היו רק 40 אנשים, אבל חימם את הלב לראות "משוגעים לדבר" כמו עוזי פרל שנותנים את עצמם מכל הלב למען הצלת הקבוצה.
  אני מבקש לקרוא לירון בר לב ושלמה מן, אוהדים נאמנים ומסורים, לאחד כוחות עם עוזי.
  במשחקי הבית השנה היינו 200-300 איש. לפצל את הקומץ הקטן הזה לתתי קבוצות – נראה קצת מוגזם, לא?…
  כמי שמאמין שלא מדובר במשחקי אגו, אלא בדאגה כנה של כולם לקבוצה ולכן האיחוד היחיד העומד על הפרק הוא בין קבוצות האוהדים השונות.
  בהצלחה !
  \

 14. על הויכוח בין פופאי ליורם הגיב:

  אחד מהאנשים שדיבר אתמול, כמדומני שזה היה סמוכה, אמר שיש חברות רבות שפועלות ע"י מעקב אחרי פרסומים אינטרנטים כולל בכתיבת תגובות וזאת כדי לעורר דמורלזציה בקרב האנשים המעורבים בנושא. הוא הזכיר שגם עיריית גבעתיים פועלת כך. הנושא הועלה בעקבות תגובות באתרים שהטילו "רפש" באנשי ועד הפעולה. לא כולם הסכימו עם הדובר שכך נעשה במקרה הזה.

 15. בקרוב מאוד מאוד !!! הגיב:

  מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין
  מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין
  מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין
  מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין
  מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין
  מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין
  מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין
  מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין
  מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין
  מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין

 16. מתפקע מצחוק הגיב:

  קודם כל יוזמה יפה מטעם המארגנים, אבל מסתבר שאוהדי רמת גן נרתמים לעשייה רק מתי שהם מרגישים שהגורל המר בפניהם. שיחת היום בכוכבי היתה " יש קבוצה" "ארקין שילם את החובות וימנה מישהו מטעמו" " קוריס יצא גדול" כך שאנשים נכנסו שוב לשאננות. אני מניח שמורי ארקין לא פראייר והוא רואה דברים. הוא ראה שניהול הקבוצה היה בכי רע בשנה שעברה . לא כל איש צבא הוא בהכרח איש עסקים. ברור שזו זריקת עידוד לאוהדים. אם ארקין יבקר את הניהול נמנע מהרפתקאות לא נעימות שיעמידו את עתיד הקבוצה בספק גדול.
  ועד להצלת הפועל רמת גן – בטוח שהכוונ ה טובה ובטוח שמדובר באוהדי הקבוצה שאוהבים מאוד את הקבוצה ורוצים בהצלחתה. עיתוי הפגישה לא היה במקום ולכן מיעוט המשתתפים.

  לא לחינם אומרים שמה שכתוב בעיתון נכון הוא התאריך. אותו דבר מסתבר לגבי הטוקבקים באינטרנט. דיברו על מאות אוהדים. למען האמת ברגע ששמעתי שעוזי פרל הוא הכח מניע במאבק הבנתי שבודדים יגיעו. עוזי בחור טוב – אוהד את הקבוצה – אבל להסתמך עליו??? לדבר לא עולה כסף, אם עלה כסף לדבר והיה צריך לשלם קנס על דברי הבל או יותר נכון אין להם מקום במציאות או בלשון העם שקרים – עוזי היה תופר את הפה שלו. קחו דברים בפרופורציות. נותן מעצמו לקבוצה? מתי בפעם האחרונה הוא קנה כרטיס למשחק? כך נמד אוהד. כן, אני קניתי מנוי ומעבר לכך. עוד 1000 כמוני והכל היה נראה אחרת. לזכותו של עוזי יאמר – קולו חזק ונשמע למרחקים, אך ממרום שנותיי למדתי שצריך לדבר פחות ולעשות יותר.
  שבוע טוב ובשורות טובות לכולם

 17. מעניין מאוד ולזה שמעלי הגיב:

  שלכמה אוהדים כואב וגם לך שיש אנשים שנכנסים חינם למשחקים
  בכל העולם זה כך לא רק בכדורגל אם אפשר לא לשלם אז למה לשלם
  אה גולם תחשוב טוב לפני שאתה מתברבר
  שתהיה אוהד אמיתי 50 שנה ותרוץ בשבתות למשחקים גם לך יגיע הזמנות חינם גולם

  • אדום עתיק הגיב:

   לא ידעתי ש-50 שנה מקנות זכות למינוי חינם\הזמנות.מעניין ,גם לי מגיע ? תסביר לי איך עושים את זה וארגיש שאני אוהד אמיתי .
   בינתיים אני קונה מינוי,כרטיסים לגביע,נוסע (לרוב ברכבי הפרטי )לכל משחקי החוץ,משתתף בפעילויות שונות (משמרות מחאה ,הפגנות ועוד) עושה את זה שנים רבות בטוב (יש מעט ) וברע (היה הרבה) וחושב שזה טיבו של אוהד אמיתי או לפי הגדרתו של זה מעלי "גולם מברבר".
   אבל זה שטויות ,החשוב הוא איזה תבשיל נקבל היום ונראה אם נשאר מה לאהוד ,עם או בלי הזמנות.

 18. מתפקע מצחוק הגיב:

  10:15
  אני אמשיך לומר את מה שיש לי לומר… ק\ה לך לקבל את זה אל תקרא. לגבי חלוקת הזמנות – זו בעיה שורשית . מי אמר לך שאני לא אחרי הקבוצה למשחקי חוץ? אני לא שנורר ולא פושט יד . לא צריך טובות מאף אחד. גם לא ממך. אם אין לי בתקציב ללכת למשחק – לא אלך. זה שברמת גן מחלקים הזמנות בסיטונאות ואחר כך מתפלאים שאין תקציב לרכישת שחקנים זו בעיית ניהול חמורה. שמנהלים עסק בסוף השנה עושים חשבון של הכנסות מול הוצאות ואז מנסים לבדוק מה קרה איפה נעשתה טעות וכו וכיצד ניתן לשפר את העניין. כמובן שבמהדורה הקודמת קוריס לא רצה התערבות של אף אחד גם חברי הדירקטוריון שלו. זה לגטימי זה עסק שלו. אבל שלא יבוא אחר כך בתלונות שהקהל לא איתו . הוא צריך לענות לעצמו על הטעויות שנעשו. לעצם העניין 10:15 כן, יש לי בעיה עם טפילים. מסתבר שאתה עדיין לא מבין שבכדי שיהיה תקציב לקבוצה צריך לקנות מנויים כרטסים וכו ( אני לא מדבר על הזמנה למשחק חוץ שאם יש לך לשון חומה אתה תסתדר) 50 שנה אוהד אבל לא למדת כלום. אולי עוד 50 שנה.

  מי אמר לך שאני לא אוהד אמיתי? איך נמדד אוהד? בהליכה למשחקי חוץ ? ברכישת מנוי? בתרומה? אל תשפוט אותי ואל תכנה אותי בשמות כי בשיא הצניעות אני מוכן לדו קרב מוחות וסביר להניח שלא תנצח… גם בקרב ידיים כי על אף היותי אשכנזי כוחי עימי

  משפט היום " "בכל מקום זה כך" בדקת בכל מקום בעולם? אתה יודע מה זה ענף ספורט מקצועני? לך תחבק עץ

 19. מתפקע מצחוק הגיב:

  אדום עתיק
  תודה שאתה מאשרר את שפיותי.
  לשאלתך. הליכה של 50 שנה למשחקים של הקבוצה אינה מקנה מנוי הזמנה וכו' . ליקוק מסיבי במקום שבו נהוג לשבת אצל אנשים מסוימים מביאה את ההזמנה המיוחלת. בנוסף הערפת מחמאות בבתי הקפה בטוקבקים באינטרנט עוזרת לא פחות. לפחות אני יכול לכתוב מה שאני רוצה. הכניסה שלי למגרש לא תלויה בזה. לפחות אני לא סטייק שמתפהך כל כמה דקות

 20. הגולם מכה שנית - שובר שיא טמטום נוסף הגיב:

  אתר "אופוזיציה", עושה זאת שוב,
  בבלעדיות – פרסום ראשון לסיפור החם של השבוע הקרוב, בגבעתיים.

  אחרי שקומם עליו את תושבי בורכוב עם ה"מכתש",
  אחרי שהדליק את תושבי לב העיר עם "ככר מח",
  אחרי שהדליק את הורי "שב"צ", בנסיון ההדחה הכושל של חרותי,
  בן שחר מבעיר לעצמו חזית נוספת
  והפעם עם הרב הראשי לגבעתיים
  הרב הגאון יוסף גליקסברג שליט"א.
  באופן חסר תקדים בכלל ובגבעתיים בפרט
  "זוכה" הגולם, להיות, כנראה,
  ראש הרשות הראשון בישראל
  שרהב העיר שלו מתכתב איתו באמצעות עורכי דין
  וכמו שזה נראה גם יפסיד לרב בבית המשפט.
  ה"גולם" בשיתוף מ"מ בובת הסמרטוטים גולדשטיין
  החליטו למנוע מבקשת תמיכה עמותה של הרב,
  להגיע לדיון בועדת התמיכות העירונית,
  למה? ככה.
  כספי הציבור זה הפקר, כסף פרטי
  וחילקו את כל כספי התמיכה למוסדות דת מקורבים.
  הרב הקשיש, לא בדיוק פראייר,
  שלח, באמצעות פרקליטו עו"ד אייל נון,
  מכתב אולטימטום להרשל'ך הטומטום,
  או שתחזור בך ותחלק את הכסף הציבורי,
  ע"פ חוק באופן שוויוני והוגן,
  או שנמנע ממך, בצו בית המשפט,
  להעלות את הנושא לדיון, כמתוכנן,
  בישיבת מועצת העיר ביום רביעי הקרוב.
  הקיצ, קיצ, הרשל'ך הטומטום
  החליט ללכת על קרע ועימות
  עם בסיס התמיכה הפוליטי היציב ביותר שלו בעיר
  הציבור הדתי. רק דפ"ר ודפקט כמהו
  מגיע לעימות עם רב העיר
  הסמכות הדתית התורנית העליונה בגבעתיים.
  הבבון, הגולם ובובת הסמרטוטים
  מרשים לעצמם מה שביבי וברק
  לא מעזים לחלום עליו. עימות עם בכיר רבני העיר.
  פורים שפיל.
  מרגע שהגיע המכתב מעו"ד של הרב
  הרשל'ך והגולדלה שלו מתרוצצים כמו עכברים שברחו מחוריהם.
  המשך יהוא.

  • הגלמים היחידים הם קוניק ופומרנץ, 2 ההרשל'ה הגיב:

   בקרוב הם יפקעו מהגולם שבו הם שרויים בתנומת חורף כבר שנתיים
   רק תן להם ביס מהתקציב העירוני והם יהיו העבדים של בן שחר
   אבל בן שחר גאון לעומתם ונותן להם לנבוח כי כידוע כלב נובח הוא כלב מחוסר עבודה
   פתאום נושאי דת מעניינים אותם
   פתאום ענייני המכתש מעניינים אותם
   פתאום סידורי תנועה מעניינים אותם
   פתאום חינוך מעניין אותם
   פתאום אוהדים מעניינים אותם
   פתאום תושבים מעניינים אותם

   אפילו לכתוב בעברית תקינה אין להם מושג

   גלמים

   גלמים כבר אמרנו?

 21. זה ממש ניגוד לחוק הגיב:

  להיות כל כך אדיוט וסתום כמו רובי בובי.

 22. על האספה אתמול באתר האינטרנט הגיב:
 23. איתן הגיב:

  עמותת האוהדים חייבת לערוך פגישה נוספת לפני תחילת עונה ולערוך בחירות כמתבקש בתקנון העמותות.

 24. "ידיעות רמת גן" מדווח בשמחה הגיב:

  גבעתיים: "כיכר מוח" על שם ראש העיר?

  חבר המועצה יורם פומרנץ ביציאה חדשה: מציע לקרוא לכיכר בצומת הרחובות שינקין והכנסת "כיכר מוח". ההסבר: "שם שיזכיר את כבירותו ושגיבותו של האחראי לה, ראש עירייתנו, מר ראובן בן שחר". העירייה: הדבר מעיד על מר פומרנץ שכנראה ימשיך לעסוק בכלום

  מאת: מאיה ריסטיץ'
  פורסם: 27.06.10

  היצירתיות של יורם פומרנץ לא יודעת גבולות: חבר המועצה מסיעת גבעתיים הירוקה הגיש הצעה לסדר בדרישה לקרוא לכיכר במרכז גבעתיים בשם "כיכר מוח" על שם… ראש העירייה, זאת במטרה ללעוג לו.
  בימים אלו מוקם בצומת הרחובות שינקין והכנסת בגבעתיים מעגל תנועה חדש. לצורך הקמתו נסגר הצומת לתנועה לתקופה של כשלושה חודשים, מה שעורר זעם רב בקרב תושבי הסביבה.
  עבור פומרנץ זו הייתה הזדמנות ללכוד שתי ציפורים במכה אחת — לנגח את ראש העירייה על משך הבנייה ולעקוץ אותו במסגרת יריבותם הפוליטית ארוכת השנים.
  בהצעה לסדר שהגיש השבוע הוא מציע לכנות את הכיכר בשם "מוח", "'כמחווה' לראש העירייה ראובן בן שחר. על מנת לאפשר מתן כבוד ראוי ליוזם פרויקט נפלא זה, מוצע בזאת להעניק לכיכר המתהווה שם שיזכיר לדורי דורות את כבירותו ושגיבותו של האחראי לה, ראש עירייתנו, מר ראובן בן שחר".
  פומרנץ מסביר כי השם "כיכר מוח" מוצע משני טעמים: הראשון בכדי "שייזכר לעד מוחו של מי שהגה יצירה הנדסית תעבורתית מפוארת זו", והשני "מן הטעם שביום בו תיחשף הכיכר לעין הציבור הרחב, יבחינו כולם בפלא — גודלה של הכיכר זהה באופן מעורר התפעלות לגודלו של המוח שאחראי להקמתה המיותרת".

  בעירייה אומרים כי ביטחון הולכי הרגל ותלמידי העיר מצדיק את הטרחה הזמנית שגורמות עבודות הבנייה. לטענתם, מדובר באחד הצמתים המסוכנים בעיר ומעגל התנועה יתרום לבטיחות.

  פומרנץ סבור אחרת. בהצעתו הוא כותב כי נחיצותו של מעגל התנועה במקום "זהה לנחיצות תעלת המים שהייתה דרושה ברחוב אלנבי בסרטו בן האלמוות של הסטיריקן הדגול, אפרים קישון ז"ל, 'תעלת בלאומילך'". הוא מוסיף כי סגירת ציר תנועה מן המרכזיים בעיר גורם סבל בל יתואר ושיבושי תנועה קשים.

  • פו"מרנץ וכלומניק, 2 ההרשל'ה הגלמים עם מוח של ציפור (שניהם ביחד) הגיב:

   בקרוב הם יפקעו מהגולם שבו הם שרויים בתנומת חורף כבר שנתיים
   רק תן להם ביס מהתקציב העירוני והם יהיו העבדים של בן שחר
   אבל בן שחר גאון לעומתם ונותן להם לנבוח כי כידוע כלב נובח הוא כלב מחוסר עבודה
   פתאום נושאי דת מעניינים אותם
   פתאום ענייני המכתש מעניינים אותם
   פתאום סידורי תנועה מעניינים אותם
   פתאום חינוך מעניין אותם
   פתאום אוהדים מעניינים אותם
   פתאום תושבים מעניינים אותם

   אפילו לכתוב בעברית תקינה אין להם מושג, רק להעתיק

   גלמים

   גלמים כבר אמרנו?

  • פומרנץ המניאק מעתיק מהעתון כמו קומוניסט ותיק, מה שבא לו, הנה מה שחסר הגיב:

   המשך הכתבה:

   ….
   בעירייה הודיעו כי בשבוע הבא יואצו העבודות כדי לנסות לצמצם למינימום את תקופת סגירת הצומת ולסיים את השיפוצים בהקדם האפשרי. את פרק הזמן הלא סביר של בניית הכיכר מסבירה העירייה: "מדובר לא רק בתיקון כביש שטחי אלא בבנייה מחדש של תשתיות תת קרקעיות, הסדרת תנועה ושיפורי תאורה וגינון, כאשר הסדרי התנועה המעגליים עתידים להוריד את העומס על הצומת ולשפר את הבטיחות, במיוחד בשל העובדה שהצומת נמצא בסמיכות לבית ספר ולגני ילדים".

   גורם בכיר בעירייה אמר על הצעתו של פומרנץ: "מדובר במכתב הזוי — זה אותו פומרנץ שרק לפני מספר חודשים הכניס את ילדיו למזרקה בפארק גבעתיים ולאחר מכן כתב מכתב דומה שבו התלונן על ה'סכנה' שבכניסת תושבים למזרקה. בושה שאיש חסר אחריות כזה משמש כנבחר ציבור".

   מהעירייה נמסר בתגובה: "מדובר בצומת מהמסוכנים בגבעתיים, שכאילו כדי להוכיח את נחיצות שדרוגו אירעה בו תאונה קשה שעה קלה לפני תחילת העבודות. עצוב לראות שחבר האופוזיציה מגדיר פרויקט חשוב זה כלא נחוץ ועוד מנסה לעשות צחוק מהרצון לשמור על חיי תלמידי גבעתיים. הדבר מעיד קודם כול על מר פומרנץ, שכנראה ימשיך לעסוק בכלום. נותר רק לשער כיצד היה פומרנץ נוהג לו היה מקבל את הג'וב בשכר שניסה לקבל לפני ואחרי כישלונו בבחירות".

 25. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  עוזי פרל צריך להיות לפי דעתי מנהל העמותה

  • עוזי פרל בחור טוב הגיב:

   וכולם יודעים למה מתכוונים כשאומרים בחור טוב.
   לזכותו ניתן להגיד שהוא כל כך הזוי שלעיתים הוא נשמע בסדר כזה.
   מתאים למתהפך כמו איתן להתלהב, זה יעבור לו.

 26. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  הטוקבק שמעלי לא אני כתבתי
  זה איזה מתחזה מפגר בשמי שאין לו מה לעשות בחיים
  ואני אומר למפגר שרק כרגע ראיתי שכתבת בשמי הייתי עסוק
  כי אחותך מצצה לי ונתתי לאמא שלך באגזוז

 27. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  לשלמה מן עדיף תעשה הרשמה באימייל פה בפורום
  שלא כל מפגר יכתוב מה שבא לא כולל מתחזים הומואים

 28. פומרנץ המניאק מעתיק מהעתון כמו קומוניסט ותיק, מה שבא לו, הנה מה שחסר הגיב:

  המשך הכתבה:


  בעירייה הודיעו כי בשבוע הבא יואצו העבודות כדי לנסות לצמצם למינימום את תקופת סגירת הצומת ולסיים את השיפוצים בהקדם האפשרי. את פרק הזמן הלא סביר של בניית הכיכר מסבירה העירייה: "מדובר לא רק בתיקון כביש שטחי אלא בבנייה מחדש של תשתיות תת קרקעיות, הסדרת תנועה ושיפורי תאורה וגינון, כאשר הסדרי התנועה המעגליים עתידים להוריד את העומס על הצומת ולשפר את הבטיחות, במיוחד בשל העובדה שהצומת נמצא בסמיכות לבית ספר ולגני ילדים".

  גורם בכיר בעירייה אמר על הצעתו של פומרנץ: "מדובר במכתב הזוי — זה אותו פומרנץ שרק לפני מספר חודשים הכניס את ילדיו למזרקה בפארק גבעתיים ולאחר מכן כתב מכתב דומה שבו התלונן על ה'סכנה' שבכניסת תושבים למזרקה. בושה שאיש חסר אחריות כזה משמש כנבחר ציבור".

  מהעירייה נמסר בתגובה: "מדובר בצומת מהמסוכנים בגבעתיים, שכאילו כדי להוכיח את נחיצות שדרוגו אירעה בו תאונה קשה שעה קלה לפני תחילת העבודות. עצוב לראות שחבר האופוזיציה מגדיר פרויקט חשוב זה כלא נחוץ ועוד מנסה לעשות צחוק מהרצון לשמור על חיי תלמידי גבעתיים. הדבר מעיד קודם כול על מר פומרנץ, שכנראה ימשיך לעסוק בכלום. נותר רק לשער כיצד היה פומרנץ נוהג לו היה מקבל את הג'וב בשכר שניסה לקבל לפני ואחרי כישלונו בבחירות".

 29. עוזי פרל בחור טוב הגיב:

  כולם יודעים למה מתכוונים כשאומרים בחור טוב.
  לזכותו ניתן להגיד שהוא כל כך הזוי שלעיתים הוא נשמע בסדר כזה.
  מתאים למתהפך כמו איתן להתלהב, זה יעבור לו.

 30. מסיבת עתונאים הגיב:

  קוריס מסתובב בעיר כולו זחוח ומאושר וברור שאבן גדולה – מה זה אבן – סלע ענקי – ירדה לו מהלב

  עכשיו נתקענו גם אתו וגם עם יובל הבונקריסט הידוע – שניים שכל כך אוהבים לאיים על אוהדים

  מעניין מה יש לבן כהן להגיד

 31. ניהול בנאמנות הגיב:

  האם היה אתמול מישהו מבין משתתפי המפגש שאמר שזה מה שיקרה בפועל?

 32. אלמוג ים הגיב:

  אחת מהאופציות היא שעו"ד שחר בן עמי, שבחודשים האחרונים שימש כנאמן על הקבוצה וטיפל בענייניה הכספיים, יקים קבוצת ניהול שתיקח את הקבוצה בעונה הקרובה במקומו של ירון קוריס הבעלים היוצא.
  ————————————————————————————————————————–
  נוצר מצב שקבוצת עיניו תכנס לניהול אם יש להם את היכולת הכספית.

 33. אחשורוש הגיב:

  אני סומך על עיניו טופלה וברשצקי שיצטרפו לקבוצת הניהול שבן עמי מחפש
  זו ההזדמנות של האוהדים להיות גורם במועדון

 34. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! אמר/ה: הגיב:

  הטוקבק שמעלי לא אני כתבתי
  זה איזה מתחזה מפגר בשמי שאין לו מה לעשות בחיים
  ואני אומר למפגר שרק כרגע ראיתי שכתבת בשמי הייתי עסוק

 35. אחשורוש הגיב:

  ידיעה בלעדית

 36. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! אמר/ה: הגיב:

 37. "המכתש" על מגרש שעשה קבוצה !!! הגיב:

 38. "המכתש" על מגרש שעשה קבוצה !!! הגיב:

  פורטונה נגד הריסת המכתש

 39. "המכתש" על מגרש שעשה קבוצה !!! הגיב:

  אוהדי הפועל ר"ג להסתדרות: להחזיר את המכתש לגבעתיים

 40. "המכתש" על מגרש שעשה קבוצה !!! הגיב:

  אוהדי ר"ג מול אלוביץ' 8.1.2010

 41. אורדון ממתין למסיבת עיתונאים הגיב:

  האם הידיעה הבלעדית תופיע רק באתר ONE או גם בYNET פרסום ראשון יעני.
  בינתיים כולנו מחכים לראות מה קורה עם הקבוצה. כולי תקווה שמורי ארקין ימצא אדם שמקורב אליו שינהל את הקבוצה. לטעמי כל מי שהיה מעורב בשנה האחרונה בקבצוה והיבא לקריסה פיננסית לא אמור להיות חלק מהמערכת. עצם זה שבן עמי ( לא מומו) ינהל את הקבוצה לא עושה לי הרגשה טובה. מקווה שאני טועה.
  קוריס חזר לסורו? ברור. אכן ירדה אבן בצורת סלע מליבו. זה שהוא חזר לסורו? מה הפליאה? היהפוך כושי עורו ונמר חברברותיו? מאחל לו רק טוב. בסך הכל עבור התענוג הזה שנקרא הפועל רמת הוא שילם הרבה מבחינה כספית. הוא ניסה ואפשר להבין אולי להעריך, אבל את הזחיחות וההתנשאות ושימוש ציני במכתש – הוא לא יקבל יותר מדיי הערכה מהאוהדים עם טיפת שכל בראש ויש כאלה לא מעט.

 42. "המכתש" על מגרש שעשה קבוצה !!! הגיב:

  כל הסרטונים הועלו עי" פופאי הצלת המכתש 2010 !!!
  שאכפת לו מהמכתש כמו לשלמה מן
  ולעוד מאות רבים אחרים ואלה אוהדים אמיתיים שאכפת להם מהשם של הקבוצה ומהזהות שלה ללא איחודים וללא נעליים
  ולא לגייס החמישי שיש כמו סרטן בכמה אוהדי הפועל רמת גן המלוכלכים המסריחים
  שאני מתעב אותם בבוז אחד גדול

 43. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  תמשיך כך טמבל
  מנפיקים לך מנוי כניסה חינם לאברבנל

 44. "המכתש" על מגרש שעשה קבוצה !!! הגיב:

  פופאי לזה שמעלי
  אני לא סופר אותך ולא את כל הגייס חמישי פה של הקבוצה

 45. פופאי הגיב:

  שלומי דורה מונה למאמן

 46. אורדון מסביר מצב הגיב:

  יש לנו קבוצה עם מעט אוהדים פעילים. ימי שנות ה70 80 שבו המכתש מלא ב4000 איש נעלמו. יש לכך הרבה סיבות. כולנו אוהבים את הקבוצה ורוצים שהיא תצליח. כולנו אוהבים את המכתש וזוכרים את היום הראשון שהגענו אליו. בואו נקרא את המפה. הפועל רמת גן הסכימה לעזוב את המכתש תמורת פיצוי!!!! ברור שאני לא מסכים לזה ואני אאבק עד הטיפה האחרונה עבור שימור המכתש. הישועה היחידה תגיע מתושבי השכונה לא מאוהדי הקבוצה. שהגעתי לישיבות העיריה עמדו בכניסה לבית ראשונים גברתנים בסיוע שוטרי משטרת גבעתיים. התייחסו אליי כאל עבריין מועד. לאחר ההפגנה במכתש ( כל הכבוד לכולם) ראש העיריה פחד על היום הבא (בחירות) אז עכשיו הוא מכניס לאתר טוקבקיסטים שיענו לפומרנץ וקוניק אבל אסור לשכוח שהם היו איתנו בישיבות מועצת העיר. תושבי שכונת בורוכוב חייבים לעשות את הכל ואם אוהדי הקבוצה יעזרו מה טוב.

  שלא לציטוט בלי המכתש עניין של שנתיים ולא תהיה הפועל רמת גן.

 47. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  החלוץ סרג' איילי יצטרף לאימוני בית"ר ירושלים
  http://www.one.co.il/Article/160929.html
  כמה חבל כולם בורחים מאיתנו

 48. פופאי מה חשבת? הגיב:

  הוא חושב על תשלום שכר הדירה שלו ועל האוכל לשולחן. הוא מקצוען לא משנה לו חולצה כחולה לבנה אדומה או צהובה. אחרי הסרט שעבר עם רמת גן הוא לא מחסידיו של קוריס וקשה להאמין שהוא יישאר ברמת גן גם אם יציעו לו חוזה משודרג. כך רוב השחקנים בקבוצה לא יודעים מה קורה קיבלו מכה כספית ואפשר להבין אותם.
  אני מקווה שמי שיאמן את הקבוצה יידע להוציא את המירב מהשחקנים. יחד עם זאת אני לא רואה הרבה שחקנים מגיעים לקבוצה אחרי אירועי סוף העונה שעברה (ובצדק)

 49. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  אכן נעשה נזק לקבוצה עם מה שקרה עונה שעברה
  צריך להבין שחקני כדורגל ובעלי קבוצות הם עדיין לא אוהדים
  שחקן משחק איפה שטוב לו ואיפה שמשלמים לו
  רק אוהדים נשארים אוהדים באש ובמים
  הצחיק אותי לראות אתמול איך אוהדי חיפה קיללו את בנאדו שחזר לחיפה
  אין סמלים ואין כלום היום שם המשחק הוא כסף
  רק אנחנו האוהדים מזדהים עם סמל צבע ומגרש שקוראים לו מכתש
  לכל היתר לא מעניין כלום רק כסף ותהילה

 50. פופאי מה חשבת? הגיב:

  אז מה זה משנה אם ישחק בחוד סרג' איילע או מישהו אחר? כמובן שרוצים שחקן שיודע להכניס את הכדור לרשת ולא נפצע כל שני וחמישי, אבל בנסיבות שנוצרו אי אפשר לצפות לסקורר רציני. שחקנים וסוכניהם יזהרו מהפועל רמת גן כי מוסר התשלומים לא היה מי יודע כמה השנה. ברור שלך המכתש הוא משהו אחר מאשר ללגיון זריןם שבא ומתאמן יום יום במגרש. הוא עדיין לא מרגיש שייכות למגרש. אוהדים חושבים עם הלב, ואולי זו הסיבה שקוריס נפל. צריך לשלב בין הרגש לשכל לשמור על שפיות.

 51. פופאי שטרסברג הגיב:

  מי זה המתחזה שעושה ממני צחוק בעיר?

 52. פופאי הצלת הפועל רמת גן 2010 !!!!! הגיב:

  יש 3 פופאי
  למי התכוונת?

 53. מתוך אתר הספורט "ספורטאיים" הגיב:

  טורניר הקטרגל שכונות לזיכרו של שלום זלצברג ז"ל

  מערכת ספורטאים
  23/06/2010

  טורניר הקטרגל שכונות לזיכרו של שלום זלצברג ז"ל ,
  שהיה שנים רבות מאמן ילדים ונוער בהפועל ר"ג גבעתיים ,
  עומד לצאת לדרך בתחילת החודש.

  שלום ז"ל שנפטר ממחלה קשה לפני כ 4 שנים ,
  הדריך שנים גם את תלמידי בית ספר שמעוני ועבד באגף החינוך של עירית גבעתיים.

  את הטורניר יזם והקים חברו לעבודה בעיריה, מנהל מחלקת הספורט של העיריה רן קוניק
  המשמש כעת כחבר מועצת העיר.
  בטורניר השנה, אותו מארגן עדי כספי, ישתתפו מספר שיא של קבוצות ,
  16 קבוצות צעירים ו 8 קבוצות ותיקים.
  המשחקים אשר יסוקרו במלואם באתר "ספורטאים"
  יתקיימו במגרש הפתוח ברחוב מנורה
  בתאריכים הבאים:
  5.7, 8.7, 11.7, 14.7,
  19.7 (ותיקים), 21.7 (ותיקים),
  18.7 (רבע גמר),
  26.7 (חצאי גמר) ,
  28.7 (משחקי הגמר).
  כל ימי המשחקים
  יחלו בשעה 18:00 ויסתיימו בשעה 21:00.
  ישפוט כמו בכל שנה: רחמים שאשו.

 54. פשוט נפלא הגיב:

  כל הכבוד לפומרנץ ולקוניק
  על העשייה המבורכת הזו בתחום הספורט בעיר.
  חשוב שבזמן שבן שחר ודרזי נרדמים בעמידה
  יש מי שפועל באנרגטיות וברצון למעננו הספורטאים בעיר.

  • עוד פעם 2 הגלמים הליצנים מהרשל'ה כותבים על עצמם הגיב:

   כלומניק ופלומניק.

   ממקומם באפוזיציה הם יכולים רק לנענע בזנב וללקק לעצמם את הביצים בהנאה מרובה.

   גלמים אמיתיים.

 55. סוף סוף, חיוכים ראשונים הגיב:

  רואים את קצה האור במנהרה.

  תודה ענקית למשפחת ארקין.

  עוד לא ברור מי הבעלים אבל אנחנו סומכים על משפחת ארקין. במשחק הבית הראשון צריך לתת גביע לקוריס ולהיפרד ממנו לבלי שוב.

  שלומי דורה מאמן מצויין. הרווח השולי הנוסף הוא שיובל כבר לא מאמן וכולי תקווה שהוא ישאר במועדון רק בתור אוהד.

  עכשיו צריך להתחיל לגבש קבוצה.

  יש לקוות שיתעקשו על משחק באיצטדיון ולא בוינטר המסריח. מצידי אפשר גם באיצטדיון של ראשון.

  הלוואי שלא יתנו הזמנות לאף אחד, רק ליריבות. שהכורדים יבואו בהמוניהם וישלמו כמו כולם. מגיע לארקין שהאוהדים יעזרו למועדון כלכלית ככל הניתן.

  זמן האוהדים הגיע להביא כמויות משמעותיות של צופים למשחקים, לקנות מנויים, לטפל בגרונות (הרבה גוגל מוגל) לקראת ההתחלה, לחבר שירים חדשים ולא יזק לתת מכה בראש כבר עכשיו לאלונקה.

  נו מור עוזי, נו מור יובל, נו מור איחוד, נו מור קוריס, נו מור שנאת אוהדים, נו מור רמזי גבאי, נו מור חיון, נו מור גל יוסף, נו מור בן כהן, נו מור אי ודאות, נו מור דיבורים באויר – עכשיו כולנו במשימה לעזור ולהציב קבוצה סולידית בליגת על עם המטרה הראשונית העיקרית שהיא התבססות בליגה על. חידוש ההיסטוריה.

  יחד עם הכל חובה קדושה עלינו להמשיך ולהילחם על המכתש. עם תושבי סובב המכתש בשכונת בורוכוב. להביא את בן שחר להבנה שהוא חייב להשאיר את המכתש כבית של המועדון למען הילדים, למען האוהדים, למען בית הספר לכדורגל, למען ההיסטוריה, למען הצדק ונגד השחיתות, למען היריבות שמפחדות מהמכתש, למען השחקנים, למען קבוצת הנוער שעלתה לליגה הראשונה לאחר שנים, למען שאר קבוצות המועדון, למען קבוצת הותיקים, למען שידרוג המכתש לליגת על ולתפארת מדינת אורדוניה.

 56. פופאי הצלת הפועל רמת גן 2010 !!!!! אמר/ה: הגיב:

  איפה יש מנהרה לא הבנתי,וכורדים מה זה פרחים בטח
  איך נגיע לראשון בקטנוע 50 סמעק

 57. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  תודה רבה למשפחת ארקין
  רק דבר אחד קטן יש לשחק באיצטדיון רמת גן
  אם רוצים שאלפי אוהדי הפועל רמת גן יחזרו ליציעים
  יש לשחק רק באיצטדיון רמת גן
  שאמרתי עונה שעברה לקוריס שאם ישחק בוינטר לא יבואו אוהדים הוא צחק עלי
  למשפחת ארקין אל תחזרו על הטעות של עונה שעברה
  אם רוצים שיחזרו אוהדים יש לשחק רק באיצטדיון רמת גן
  כבר שיחקנו שם והיתה אוירה טובה ואל תאמינו לשתיים וחצי אוהדים שפוסלים את זה

 58. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  עונה שעברה נתנו פרנסה להכח
  אסור לחזור על אותה טעות
  שיתרסקו כלכלית הלוואי
  ברמת גן יש רק בפועל רמת גן
  ויש לשחק רק באיצטדיון רמת גן עד הצלת המכתש

 59. אורדון הגיב:

  אם הפרסומים נכנונים זה אומר שההנהלה שלנו תיהיה מורכבת מאנשי הפועל תל אביב לשעבר שזה יכול להיות מצויין אם הם יצליחו להביא מספר שחקנים שאמורים להיות משוחררים מהפועל תל אביב כמו שי אבוטבול וקנדה ואולי עוד כמה צעירים מוכשרים, בנוסף המאמן החדש יהיה חייב להביא זרים במה בהתחשב בזה שלא נשארו יותר מידי ישראלים בשוק.

 60. אוליב ופלוטו הגיב:

  פופאי – אתה מבייש אותנו. נכון שיש לך ראש חלול לגמרי אבל עדיין הפה שלך מפליץ שטויות בקצב.

  אתה האוהד הכי מטומטם שיש לקבוצה

 61. ותיק. הגיב:

  עוד ארוכה הדרך אל האושר. ועדין ענין המכתש חיב להיות הענין הראשון שעליו תקום ותיפול הפועל רמת גן. אני חושב שהבשורה הכי טובה תהיה שהמכתש ישאר כמיגרש כדורגל לעוד 50 שנה. כי מה יקרה ?בעונה הזאת נעמיד בעזרת ארקין תקציב ראוי ונגיד גם הנהלה מתאימה ולא עוינת ניסחוב עוד עונה שתיים ואז מה ?שוב נעמוד בפני שוקת שבורה כי אם אין מכתש אין מחלקת נוער ובית ספר לכדורגל .ילדים מגבעתיים ורמת גן ילכו למועדונים אחרים בגוש דן וככה לא תהיה המשכיות לקבוצה והיא חלילה תעלם. כי אי אפשר כל שנה לרכוש 10 ישראלים חדשים ו5 זרים.

 62. פופאי הצלת הפועל רמת גן 2010 !!!!! אמר/ה: הגיב:

  לותיק
  אל תדאג אנחנו האוהדים האמיתיים של הפועל נדאג להיות בבתי הספר ולהביא את התלמידים למשחקים

 63. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  לאוליב ופלוטו
  כרגע זיינתי את אחותך ואמא שלך מצצה לי גם
  הסרטון יעלה בהמשך

 64. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  עוד פרשת הולילנד 2 בירושלים
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3912327,00.html

 65. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  לפוץ שכל הזמן פה מלכלך עלי תשמע טוב טוב
  אני בערך יודע מי אתה ואתה הרי יודע שאני משוגע בראש
  ואתה מתעסק באש
  אתה תתחנן על על היום שנולדת
  תזכור שקיבלת אזהרה

 66. טרי מוואינט הגיב:

  הפועל ר"ג: עתיד המועדון יוכרע מחר?

  הבעלים ירון קוריס, שכבר הודיע על עזיבתו, יכנס מחר מסיבת עיתונאים בה יתברר האם הקבוצה תמשיך להתקיים תחת בעלות חדשה או תלך לפירוק. גם סוגיית המאמן תעמוד על הפרק.

  האם הפועל רמת גן יוצאת לדרך חדשה? את התשובה לשאלה הזו נקבל ככל הנראה מחר אחר הצהריים. הבעלים ירון קוריס, שכבר הודיע על עזיבתו כפי שפורסם לראשונה ב-ynet , יכנס מחר מסיבת עיתונאים בה יודיע על המשך קיומה של הקבוצה ובאיזה מתכונת.

  כזכור, בתקופה האחרונה התקיים משא ומתן שאמור היה להביא לאיחוד בין הפועל והכח עמידר ר"ג, אך בשל דרישות מסוימות מצד העירייה, הקבוצות החליטו שלא לבצע את המהלך. בהתאם לכך, האופציות שנותרו לאדומים הן או הליכה לפירוק, אשר משמעותה היא הפחתת תשע נקודות והעברת הקבוצה לכונס נכסים, או האפשרות השנייה והמועדפת שהיא מכירת הקבוצה, מהלך אשר ימשיך את קיומו הסדיר של המועדון.

  מי שניהל בחודשים האחרונים את המשא ומתן לסילוק חובות הקבוצה היה עו"ד שחר בן עמי, שמונה ע"י ירון קוריס לטפל בנושא. לא מן הנמנע כי בסיטואציה מסוימת השרביט יעבור אליו ובן עמי, שבעברו עבד בהפועל ת"א, ימשיך לנהל את הקבוצה. אפשרות נוספת אשר עלתה, היא שבן עמי יקים קבוצת ניהול למועדון במטרה להמשיך את קיומו.

  מקורבים להפועל ר"ג, סיפרו כי האנשים שסייעו לקבוצה בתקופה האחרונה להיחלץ מחובותיה הגדולים, היו משפחת ארקין: "הם עזרו כספית לסייע לסילוק חובות הקבוצה, כדי לשים את הרכבת על הפסים. מפה והלאה הכל עובר לשחר בן עמי שהוא הקובע והמחליט". בקרבת המשפחה טוענים שעדיין לא הוחלט האם ובאיזה דרך הם יעזרו לקבוצה מהבחינה הכספית גם בעונה הבאה.

  סוגיה נוספת שאמורה לעלות מחר היא המשך דרכו של המאמן יובל נעים. כידוע, לנעים יש חוזה חתום במועדון לשנתיים נוספות ובנוסף הוא ממתין להגיע להסדרים מול הקבוצה על הכספים שחייבים לו. מקורבים למאמן טענו כי על פי ההתפתחויות האחרונות, כלל לא בטוח שהוא ימשיך למרות החוזה.

  כתבה של שי ארצי.

 67. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:
 68. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  מחר בשעה 5 מסיבת עיתונאים של קוריס בכפר המכביה

 69. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  יובל עוזב את הפועל רמת גן
  http://www.one.co.il/Article/161016.html

 70. אורדון הגיב:

  יששששששששששששששששששששש נפטרנו מיובל נעים איזה כייף הקבוצה חוזרת לשפיות נפטרנו גם מיובל נעים וגם מקוריס עכשיו צריך רק להתפלל שמוטי איווניר יוחתם בקבוצה ואנחנו ניהיה אימפריה.

  • אורדון סנילי הגיב:

   כבר שכחת מה איווניר עשה בקבוצה

   השתגעת???

   גם בצעירה הוא לא ממש הצליח/מצליח עם חומר שחקנים מצוין

   עדיף בלעדיו

 71. ספונסר בשקל הגיב:

  חבל שיובל עוזב דווקא עכשיו כשעוזי פרל הולך להביא משקיעים רציניים שיקחו את הפועל ר-ג לליגת האלופות.

 72. פופאי הצלת הפועל רמת גן 2010 !!!!! אמר/ה: הגיב:

  זהו ניצלנו,כל הגייס החמישי של עוזי אריק ביצור אדום עתיק איתן אדיר והתומכים שלהם גילנו
  מי אתם

 73. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  זה שמעלי מתחזה וכותב בשמי בזמן שאני נותן לאחותו בראש
  צפו בסירטון http://www.boolsex.com/MoviePlayer.aspx?id=1898

 74. היפופוטם הגיב:

  בישראל היום כתוב שמורי ארקין לוקח את הקבוצה סופית והפועל ר"ג תתאמן ברמת עמידר… ושארקין מתכנן איחוד עם השקמה…

 75. מישראל היום ע"י רותם גרוסמן וליאב נחמני הגיב:

  הפועל ר"ג עוברת למורי ארקין

  איש העסקים, אוהד הקבוצה, יכסה את חובות המועדון ויבצע מהפכה מקצועית וניהולית במועדון.

  איש העסקים מורי ארקין יודיע היום על רכישת הפועל ר"ג במסיבת עיתונאים שיקיים אחר הצהריים. ארקין מבעלי חברת התרופות אגיס וכמה חברות נוספות הוא אוהד הקבוצה זה שנים רבות ואף עזר לה כלכלית כמעט בכל עונה בעשור האחרון.

  במסגרת ההסכם יכסה ארקין את כל חובותיו של המועדון. בכוונתו לבצע מהפכה מקצועית וניהולית כבר מהיום ובראשה בעמדת המאמן כאשר יובל נעים יוחלף. מוטי איווניר שקיבל הצעה להצטרף דחה אותה ובקרוב ימונה מאמן חדש. שחר בן עמי ימונה ליו"ר המועדון והמנכ"ל יהיה אריה הרשקוביץ' – צמד שעבד בעבר בהפועל ת"א. רק שלושה מחברי הסגל הישן – השוער ניר ארקין (שהוא גם בנו של הבעלים החדש) הקפטן יובל בן עמי והשחקן עומר בוקסנבוים – יישארו שחקני הקבוצה שבקרוב תתחיל במסע רכש מואץ לקראת העונה הבאה.

  הקבוצה תתאמן במגרש בשכונת רמת עמידר וקבוצות הנוער והילדים יעברו למגרש בית שרת בגבעתיים שכן המכתש אינו קיים עוד.

  עיריית גבעתיים התחייבה להציב במגרש עמודי תאורה לטובת העניין. כמו כן מתכנן ארקין איחוד עם הפועל רמת השקמה וכך יתווסף למועדון מגרש אימונים. גם המגרשים בספארי יעמדו לרשות הרמת-גנים.

  (בידיעה סמוכה מוזכר ששלומי דורה מועמד לסכנין).

  • מישראל היום ע"י רותם גרוסמן וליאב נחמני הגיב:

   הטעות בשם של תמירי, במקור.

  • כמה הערות הגיב:

   אני מכיר תמיר בן עמי

   הרשקוביץ עובד בהתאחדות כמנהל קבוצה- נבחרת הנוער- לא נראה לי שהוא יוותר על זה
   "איחוד" עם השקמה לא רלוונטי- מדובר יותר בהשתלטות עוינת- כלומר רכישה בזול ומחיקה הקבוצה וככה יש עוד מתקן להפועל

   חוץ מזה- העיתון נה"ל הוא עטיפת דגים משובחת

   סבלנות- היום בחמש נדע הרבה יותר

 76. ותיק. הגיב:

  לפי נימת הדברים בישראל היום המכתש לא קים. ולמה שוב עמידר משמשת לנו כמיגרש אימונים? יש לנו את הספארי ואולי גם המיגרש שליד קניון אילון שעומד שומם רוב שעות היום. ולגבי בית שרת-המיגרש הזה אין לו מינימום חוקי לא רוחב ולא אורך. אם תועיל ערית גבעתיים להרחיב את מיגרש בית שרת בעוד 10 מטר ברוחב לכיוון המיתקנים של הגינה וכן עוד 20 מטר באורך תוך ויתור על מיבנה הצופים[שסופח בגלל שקן השומר הצעיר גבעתיים חדל מלהתקיים] מאחורי השער הדרומי אז יחד עם עמודי תאורה זה יהיה מיגרש בונבונירה. איפה הימים ששיחקנו שם עם הפועל גבעתיים לעיני 500 איש בליגה ב.

  • כמה הערות הגיב:

   כמו שאמרתי
   עטיפת דגים משובחת

   לא צריך להתיחס לכל פלוץ של עיתונאי שמעתיק ידיעות מכאן או מאתר המכתש…

 77. משפחת ארקין, אנחנו והמצב הגיב:

  על כל אוהדי ר"ג לתת שאפו גדול למשפחת ארקין שהסכימה לעמוד בראש המועדון. כולנו יודעים שעכשיו יש לנו סיכוי להיות קבוצה כמו כולן. לא מדובר רק בנושא הכלכלי אלא גם בנושא הניהולי.

  יש לקוות, וזו תקווה אמיתית שכן הדברים מוכרים וידועים בכדורגל, שהשמות המוזכרים כמנהלים בפועל לא מגיעים רק כדי לעשות סיבוב על חשבון משפחת ארקין. אין ספק שבחירה באנשי ניהול שאינם מוכרים כאוהדי ר"ג היא טובה למועדון ותמנע את כל יחסי התן קח שהיו בשנים האחרונות. נפטרים מכל מיני שמות שליליים שהסתובבו במועדון.

  סיפוח אפשרי של השקמה הוא בעייתי. מצד אחד חייבים עוד מגרש/י אימונים למועדון ומגרש משחקים לנוער/בית הספר לכדורגל ומצד שני יש בזה ויתור סופי מסתמן על המכתש. להערכתי ארקין לא יכנס לנושא המכתש וישאיר את השטח לאוהדים יחד עם תושבי סובב המכתש בבורוכוב שעושים עבודה מצויינת שיש לקוות שתישא פירות.

  מאמן. יש הרבה שמות בשוק. חזקה על הבעלים שימצאו את האדם המתאים להשקפתם. על האוהדים לקבל כל שם. אחרי שעברנו את יובל עם כל משחקי האימים שלו – למרות הצלחתו המקצועית שאינה שרוייה במחלוקת – נקבל כל אחד אחר.

  שחקנים. אין בסיס ממשי לקבוצה. עם כל הכבוד לקיים צריכים להביא לא מעט שחקנים ובד בבד לתת סיכוי לשחקנים שעולים מהנוער. המאמן שיגיע יצטרך להיות קוסם בעיקר בבחירת זרים ויש, שוב, לקוות שדמי הלימוד לא יהיו גבוהים מדי. מזל שיש את פגרת החורף לתיקונים הכרחיים. עכשיו, כשיש בעלים הגון ומסודר העתיד נראה סוף סוף הרבה יותר טוב. מה שכן, עם הנהלה מסודרת נראה הרבה יותר שחקנים שישמחו להגיע.

  שחקני ר"ג שנעזבו. שווה לשקול החזרה של כמה שחקנים שהיו במועדון ונעזבו ע"י יובל/קוריס. השמות מוכרים וטוב יהיה לתת לכולם צ'אנס לחזור לסגל.

  יש לקרב את שחר כדורי למועדון בתפקיד הכרוך למגעים עם האוהדים והמסורת. מי כמוהו מייצג את ההישגיות הגדולה של ר"ג בשנים האחרונות – גביע המדינה. יש לתת כבוד לשחקני עבר ולא חד-פעמית אלא כמנהג מסורתי.

  עמותת האוהדים חייבת להתחיל לגדול משמעותית ולהיות גורם חיובי ביחסי מועדון אוהדים.

 78. ל10:24 הגיב:

  אנחנו רק יכולים לקוות. לי נראה שקוריס עדיין יהיה מאוד מקורב למערכת, כך ששינוי גישה כלפי האוהדים לא יהיה. הזחיחות תשאר.
  באמת מגיע למשפחת ארקין את כל התודה שבעולם. היא הצילה את הקבוצה (ואת קוריס). מה יהיה ? ימים יגידו.

  • משפחת ארקין, אנחנו והמצב הגיב:

   אם קוריס ישאר במערכת אז התהליך יהיה לא מושלם בלשון המעטה. זה לא קוריס עצמו אלא מה שקוריס מייצג. אולי הוא יחזור לתפקידו הקודם כמחלק ההזמנות במשחקי הבית/חוץ וכך ייקבע את מעמדו כסכסכן הראשי. יש בי/בנו אהבה רבה למשפחת ארקין וגם הם רוצים לחזק את המועדון.

 79. ותיק. הגיב:

  אם כבר להתחיל מדף נקי ישר וחף מכל מיני אינטרסנטים. לא קוריס ולא חברי הדירקטוריון כ.ל.ק.צ.וכל מיני כאלו שיושבים איתו בשולחן של יום שישי…בויצמן פינת טייבר.רק אנשים שהפועל רמת גן יקרה להם יותר מכל סכום כסף מעמד או אגו.

 80. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  למשפחת ארקין המבורכת תודה רבה ושאפו
  אבל רק דבר אחד יש לי להגיד לכם
  אל תאחדו אותנו עם השיקמה ולא עם שום קבוצה אחרת
  הזהות של הפועל רמת גן צריכה להישמר לעולמי עולמים
  בשביל כוס חלב לא קונים פרה בשביל מגרש לא מאחדים קבוצות
  היו ימים שבמכתש שיחקו 3 ואפילו 4 קבוצות במשחקי ליגה ואף אחד לא חשב על איחוד
  אפשר לשחק באיצטדיון רמת גן וכבר שיחקנו שם
  אל תקלקלו לנו את המצב רוח עם המילה איחוד שהומצאה רק במדינת חלם ישראל
  בשום מקום בעולם הדבר הזה לא קיים
  קבוצה שנולדה היי שם בתחילת המאה ה 19 ויש לה זהות משלה עם צבע וסמל ואוהדים
  אסור לה להתאחד בשום פנים ואופן עם שום קבוצה
  צריך קצת סבלנות בחיים ויום יבוא גם המכתש שנגזל במרמה עי" פולטיקאים מושחתים
  יוחזר להפועל רמת גן
  בכל מצב תודה רבה על הצלת הקבוצה שבלעדיכם כבר היתה היסטוריה אולי בליגה ג

 81. יובל קיבל רמיזות שעדיף לו לעזוב הגיב:

  יובל נעים שרצה להישאר במועדון ורואים זאת על פניו קיבל כנראה רמיזות שעדיף לו לעזוב
  מאשר להתבזות במסיבת העיתונאים של קוריס שהיה מודיע המאמן הולך ומפוטר
  משפחת ארקין היא משפחה מכובדת והיא ראתה איך יובל התנהג כלפי הקהל כלפי שחקני הקבוצה
  שהשפיל אותם בפומבי בפני כל האוהדים
  ובמשחקי ליגה במקום להתעסק עם הקבוצה הוא היה מתעסק 90 דקות עם הקהל של היריבה
  ככה זה שנוגחים בקוון שמובילים 0-2

 82. ל11:24 פופאי והותתיק הגיב:

  10:24 אתה עונה כל שעה עגולה? יפה סתם קוריוז
  ובכן, אני מניח שקוריס הצליח להביא את משפחת ארקין לקחת על עצמה את התענוג. על כך צריך להעריך את קוריס עם כל הקושי (ויש לי הרבה קושי להעריך אותו) למרות זחיחותו יהירותו והתנשאותו הוא לא רק שידבק בו כתם של פירוק או איחוד. אחרי שהלך שפוף ברחוב וויצמן פינת טייבר חזר החיוך לפניו, והוא חזר לעצמו. כאשר אני מפעיל היגיון – אם ארקין הגיע תודות לקוריס נראה שקוריס ימשיך להיות במערכת (אולי לא באופן רישמי) מחלק הזמנות, הרי הוא אוהב את זה. להרגיש חשוב. הרי בעסקיו הפרטיים הוא לא הראה לנו את גאונותו

  פופאי- בעל המאה הוא בעל הדעה. כך זה עובד. כך זה עבד וכך יעבוד. מי שהפרוטה נמצאת בידו הוא המלך.
  נראה שכל המהלך עם השיקמה הוא בעיקרון למצוא מגרש אימונים חדרי הלבשה כתחליף למכתש. הרי לא מדובר בקבוצה עם מסה גדולה של אוהדים ומסורת. השתלטות איטית וכואבת על המועדון מרמת השיקמה זה הכל. אין לקבוצה תשתית ועל מנת להפעיל את מחלקת הנוער חייבים את הדברים האלה. נכון צריך להלחם על המכתש מלחמת חורמה אבל אי אפשר לסגור את המחלקה תוך כדי המאבק עם כל הצער שבדבר.

  לותתיק- דף חדש? דף נקי? תוכל להשיג בקרביץ או אופיס דיפו. קוריס וחברי הדרקטוריון מאמינים בצדקתו והם נוטים להגן עליו למרות שמודעים לחסרונותיו ויש לא מעט כאלה. למה הם מגנים עליו בחירוף נפש? אולי גם הם בעסק? אולי מרחמים עליו? הכל יכול להיות. בסך הכל הוא שילם מחיר כבד מאוד אבל הוא לא יכול לבקש רחמים מהאוהדים עבור טעויות שהוא עשה. לא כל איש צבא הוא בהכרח איש עסקים. כך שהוא ימשיך לשבת בכוכבי עם מהלליו ואלה החפצים בהזמנה. חברי הדירקטוריון למינהם

  • משפחת ארקין, אנחנו והמצב הגיב:

   הסיבה שמשפחת ארקין נכנסה לסייע לקוריס (ולמועדון) עדיין עלומה ותישאר כזאת מן הסתם. המחשבה שהכל נעשה מאהבת המועדון היא הנפלאה ביותר.

   לנו, כאוהדים, ממש לא משנה הסיבה. העיקר שיש בעלים הגון.

 83. לפופאי הקשקשן הגיב:

  אוי ואבוי לנו אם עכשיו נתחיל להציק לארקין כמו שהצקנו לקוריס (בצדק)

 84. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  לזה שמעלי
  אני אולי קשקשן אבל אני תמיד אומר דברים אמיתיים
  ומה לעשות דברים אמיתיים לא תמיד נחמד לשמוע אותם
  אנחנו מעריכים את משפחת ארקין ואין פה שופ עיניין של להציק
  אני פשוט אומר עובדות בשטח
  הפועל רמת גן זה מסורת צבע וזהות
  וגם אם זה לא נעים לאנשים לשמוע רוב האוהדים ואני בינייהם לא נקבל שום איחוד
  לא כאילו לא מתי ולא כמה ולא למה

  • לפומפה הגיב:

   אז לך כבר הביתה

   אתה לא עושה טובה לאף אחד בהיותך פה או במגרש
   חאלס עם קללות המיקלדת הארורות והשטויות שאתה משפריץ

   נצל את ההזדמנות ולך לך מאיתנו
   אתה ואלונקה איתך- אמן

   אל תהיה כמו מוכר הארטיקים שרק צועק "אני הולך" אבל נשאר

   לך!!!

   אם ארקין משיקוליו יחפוץ לקנות גם את השיקמה שיקנה- זה רק לטובת הפועל רמת גן ועתידה.

 85. לפופאי הקשקשן הגיב:

  איזה זכות יש לך בכלל להיכנס לכיס של ארקין? למה כמה כסף אתה תרמת לקבוצה? אז כל הכבוד שאתה מחלק הזמנות בבתי ספר והולך להפגנות אבל אל תשכח שגם קיבלת מקוריס מנוי חינם. אם ארקין לוקח את הקבוצה כולם צריכים להירתם ולעזור לו ולא לחלק עיצות אחיתופל. האמן לי, ארקין לא נהיה מיליארדר מעיצות של יושבי טריבונה. הוא יודע מה שהוא עושה והחשוב ביותר שאין לו מניעים נסתרים כמו לאדון קוריץ.

 86. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  לזה שמעלי
  סתום תתחת

 87. גנרל שמועתי הגיב:

  מי אמר דטנר יו"ר ולא קיבל..
  ???

 88. אורדון מבין עניין הגיב:

  שאפו על הספין התקשורתי. בהחלט נתן דטנר ראוי לניהול. הוא ניהל את תיאטרון ב"ש והוא בהחלט אדם סימפטי שלא כמו קודמו. אישית אני מחבב אותו, ואפילו ראיתי אותו בכמה הצגות והוא אכן שחקן מצוין. אין ספק שתדמיתית זהו מהלך מצוין לקבוצה. יחד עם זאת, נתן לא בעל ניסיון בעולם הכדורגל, והוא יזדקק לעזרה. לכן, נראה שאותם אנשים שניהלו את הקבוצה ינהלו אותה בעתיד. לא כולם אנשים לא טובים. הרבה עושים הרבה למען הקבוצה. יגאל כוכבי בהחלט ראוי (אני לא מסכים איתו בכל דבר) הוא עושה באהבה. הוא רוצה בהצלחת קבוצת הנוער. (כל קבוצות המחלקה) … יחד עם זאת, זה אומר שקוריס לא מתנתק טוטאלית מהקבוצה.
  חובת ההוכחה על נתן ואנשי צוותו… חברי הדרקטוריון ??;-) בכל אופן, מאחל מכל הלב בהצלחה לכל הנפשות הפועלות להחזיר עטרה ליושנה. אני אקנה מנוי ואתם?

 89. איתן הגיב:

  לכל אוהדי מנהלי ומקורבי הפועל רמת גן
  לצערנו אנו ניפרדים משחקן אהוב ואהוד שהיה לסמל במשך 4 עונות אחרונות,קרלוס צאקנה אשר חוזר עם משפחתו לארגנטינה בשני בוקר.
  ביום ראשון הקרוב החל ב 7 וחצי בערב נערכים למסיבת פרידה ממשפחת צאקנה .
  המיקום עדיין לא סופי,הודעה תצא באתר המכתש,פיסבוק וכאן.
  תשורות מתנות ומזכרות וערב מרגש לקראת העונה הקרובה.
  נא להפיץ לחברים בכל מקרה

  כ

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s