כבוד היו"ר, נתן דטנר

 

דטנר לפני כשנה במכתש. אחד משלנו

הבשורה הגדולה של היום: שחקן התיאטרון יעמוד בראש הקבוצה החדשה, משפחת ארקין תהיה הספונסר מאחורי הקלעים – יש קבוצה, אין איחוד * יום של חג

גולת הכותרת של מסיבת העיתונאים היום כבר לא היתה משפחת ארקין שלוקחת את הפועל ר"ג. השמועה הזו הסתובבה חזק בשבוע האחרון, ופרסומה הרשמי כבר לא הפתיעה אף אחד. אבל נתן דטנר בראשות ההנהלה החדשה? איזה שיחוק אדיר. שאפו לדטנר שהסכים לקחת את התפקיד כפוי הטובה. הפועל ר"ג זקוקה כמו חמצן ומים לאדם בדמותו. הוא לא רק אחד משלנו, ולא רק אורדון גאה שהיה חלק מהמכתש עוד כילד בעונת האליפות, אלא דמות מוכרת, ידועה ואהודה, שתעזור לשיקום תדמיתה של הפועל ר"ג, שנפגעה קשות בחודשים האחרונים.

למרות שלדטנר, 54, אין מושג בניהול קבוצת כדורגל, הוא מביא איתו ניסיון ניהולי מוכח כמנכ"ל תיאטרון באר שבע. בשני הגופים הללו יש שחקנים, יש מאבקי כוח ואגו. דטנר כבר למד להתמודד עם אגו של שחקני תיאטרון, הוא יעשה את זה בהצלחה גם בקבוצת הכדורגל האהודה שלו. הוא יביא אנרגיות חיוביות, כריזמה ויכולת להלהיב את הקבוצה. הוא כמובן יביא איתו מטען ענק של הזדהות. עם דטנר בראש צפויה חזרה הביתה של אוהדים רבים שהפסיקו לבוא בגלל המעבר לווינטר ובגלל שהקבוצה היתה מזוהה עם העולם התחתון.

וכמובן, איך אפשר בלי זה: לדטנר יש עכשיו גישה ישירה למורי ארקין כדי לנסות לקדם את נושא הצלת המכתש. מדובר בשני אנשים שלא צריך לשכנע אותם בנחיצות העניין.

דטנר הוא הסוכריה המתוקה שחותמת יום שבו הפועל ר"ג נחלצת מתקופה קשה וארורה של חוסר ודאות. משפחת ארקין לוקחת על עצמה את האחריות, את הניהול ואת המימון, גם אם לא בתור הבעלים של המועדון. דיה צרה. אלמלא הארקינים, היינו עכשיו בעיצומו של מסע הלוויה כפול – לקבוצה ולמגרש. ארקין זה הפועל ר"ג נטו: האב מורי אוהד מגיל צעיר הוריש את החיידק לניר שנמצא בעניינים עוד מתקופת אלי ניר, והם צירפו את הבן הצעיר, איתי, שיהיה כנראה העונה השוער הראשון. כל זה ביחד עם המטריה המשפטית והאדמיניסטרטיבית שיספק עו"ד שחר בן עמי, מקימים לתחייה את הגוויה המקרטעת.

מעבר אפשרי לשחק באיצטדיון ר"ג, הרחק מהאנרגיות השליליות שמספק וינטר, עם בנייה מהירה של סגל קבוצה כמעט מאל"ף, יהפכו את הפועל ר"ג לקבוצת תחתית לגיטימית בליגת העל, בלי מינוס 9 נקודות, בלי פירוק ובלי חיסול.

כמה מילים על דמויות העבר שנפרדות מהמערכת: ירון קוריס נחלץ בעור שיניו ממצב מסובך שלעולם לא היה מצליח לצאת בכוחות עצמו. למזלו הגדול, משפחת ארקין היתה שם כדי לסייע לו. ההשקעה של קוריס בניר ארקין השתלמה. קוריס הפך את ארקין הצעיר ליד ימינו, קירב אותו, התייעץ איתו ונתן לו להרגיש כשותף שווה. משפחת ארקין לא היתה מסוגלת ולא יכולה, מוסרית ומעשית, להפקיר את קוריס לגורלו כשעשרות נושים ובעלי חוב, חלקם לא סימפטיים, התדפקו על הסלולרי שלו מדי יום. היא היתה חייבת לערוב לו, יהיה המחיר אשר יהיה. בזכות הארקינים נחלץ קוריס מהבור שחפר לעצמו, ובזכותם לא ייזכר כמי שהותיר אחריו קבוצה הרוסה ואדמה חרוכה. הכעס הגדול כלפי קוריס מצד האוהדים מתחלף בהקלה עצומה, ואפילו במעט סימפטיה למצב הבלתי אנושי בו היה לאחרונה.

ארבע שנותיו של קוריס בקבוצה נתפסות כמצויינות בכל קנה מידה, אבל רק בשבעת החודשים האחרונים התברר שמדובר באשליה מתקתקה שכמעט חיסלה את הפועל ר"ג. קשה לסלוח לניהול הבזבזני-הרפתקני וחסר האחריות שלו. מצד שני, לא הרבה פרטים ידועים. צריך לחכות בסבלנות לגרסה המפורטת של קוריס. כשכל עלילותיו יצוצו באיזה עיתון, נוכל ללמוד לעומק מה באמת קרה. בכל אופן, רק בפרספקטיבה של כמה שנים לאחור נוכל להעריך במדויק את משמעות הקדנציה שלו.

כמובן שבקונסטלציה הנוכחית יובל נעים לא יכול היה להמשיך, למרות ההבטחות שקיבל מקוריס לאמן עוד שנתיים. אין ויכוח על תרומתו המקצועית של יובל ועל הקבלות שהביא. אבל במסגרת ניקוי האורוות, הארקינים היו חייבים להראות לו את הדלת. דרכו החוצה רופדה במצנח של כסף, והוא עוזב בתחושת הקלה: לפחות הוא יקבל את כל מה שמגיע לו פלוס פיצוי, ויוכל לנסות להתפתח כמאמן במועדון אחר.

הבשורה בסיום היום האחרון של חודש יוני 2010: הכסף של משפחת ארקין סידר את כולם מרוצים. עכשיו נשאר לחבר את הקבוצה ולהמשיך להילחם על המכתש.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

46 תגובות על כבוד היו"ר, נתן דטנר

 1. אורדון גאה הגיב:

  דטנר הוא בשורה נפלאה!

 2. טוביה החולב הגיב:

  מה עם ארקין? איפה הכסף?

  בכל מקרה עשינו דאבל – גם יובל וגם קוריס הולכים באותו שבוע – הללויה!!!

 3. העיקר שיובל וקוריס הולכים הגיב:

  איך קוריס לא מתבייש להגיד שהשאיר קבוצה בלי חובות? על מי אתה חושב שאתה עובד אה? אם לא ארקין היו מוצאים אותך זרוק בתעלה באמצע איילון. תשלם את הכסף גם לספקים הנורמטיביים שלך ולא רק לשוק האפור ולעולם התחתון. אפס מאופס.
  בנס לא התפרקה הקבוצה.
  באתי, ראיתי, הרסתי. לך וטוב שלקחת איתך את שומר החניונים.

 4. טייבר פינת וייצמן הגיב:

  ברוך שפטרנו מעונשך קוריס. שכל בוקר שקוריס קם הוא צריך להגיד תפילה והודיה למשפחה שהצילה אותו מחרפת רעב עד יומו האחרון . לספר שהוא משאיר קבוצה נקיה מחובות, כן אדון קוריס אתה השארת נקיה מחובות או משפחת ארקין היקרה ? אתה יכול לעבוד על העיתונאים אבל לא על האורדונים שמכירים בעל פה את הסיפורים עליך בשוק האפור, ובשוק השחור ובעוד כמה שוקים שלא כדאי לדבר עליהם.
  מקוה שדטנר עם כל הסימפטיה שלו לקוריס יתנער ממנו כמה שיותר מהר , אחרת האיש שהרס את הפועל רמת גן יחזור אליה בדלת האחורית .

 5. דודי הגיב:

  כל הכבוד לירון קוריס. בסופו של דבר משפחת ארקין נתנה בו אמון מלא וזה יאמר לזכותו.
  כל מי שהשמיץ את קוריס על כך שמטרתו לאחד את הקבוצה עם הכוח של גל יוסף צריך להיות ישר
  לפחות להתנצל בפומבי. כל מפיצי השמועות על על קוריס כשליחו של גל יוסף צריכים היום, לפחות להיות הגונים ולסתום את הפה בשנה הקרובה.
  לקח את הקבוצה מפירוק עם רגל וחצי בליגה הרביעית ובסופו של דבר משאיר את הקבוצה לעונה שנייה בליגת העל, עם חובות מינימליים. אפשר לראות בזה סוג של נס אבל העובדות מדברות בעד עצמן.

  • לדודי, אתה בדיחה עלובה הגיב:

   אתה מנסה להגיד מילים יפות על קוריס וזה נקרא כל כך מאולץ,כל כך מלאכותי, כל כך הזוי.

   תהיה סמוך ובטוח שהסיבה שאין איחוד עם גל יוסף היא לא בגלל שקוריס לא רצה אלא שהאחרים רצו פחות. באיחוד קוריס לא היה מכסה חובות ואילו משפחת ארקין כן הסכימה.

   חובות מינימליים? מצחיק שכמותך. דבר אחד נכון קוריס אמר במסיבת העתונאים, שבזכות משפחת ארקין הוא חי עכשיו.

   • דודי הגיב:

    לעלוב הנפש שענה לי- עוד פעם אתה אומר שקוריס ניסה להביא לאיחוד עם גל יוסף ? לא נמאס לך ? גם כאשר 5 שנים העובדות והמציאות מראות הפוך לגמרי תמשיך לטעון את זה ?
    האם אתה מתכחש לזה שיש חובות מינימליים ? מה זה משנה בזכות מי ? ברור שזה בזכות ארקין אבל גם לקוריס יש מניות רבות בזה כל בלעדיו ארקין היה נשאר אוהד ביציע. אם אתה לא מבין את זה או לא רוצה להבין יש לך בעיה קשה.
    תודה לך קוריס על כל מה שתרמת, תודה רבה למשפחת ארקין, האוהדים המושבעים והנפלאים של הקבוצה.

    • לדודי, מעלוב הנפש הגיב:

     בדיחה.

     כשהאמת תצא לאור טיפוסים כמוך יברחו רחוק רחוק מהבושה.

     קוריס הרס את המועדון וארקין הציל אותו, את קוריס, מסיבותיו.

     דבר אחד נכון קוריס אמר במסיבת העתונאים, שבזכות משפחת ארקין הוא חי עכשיו. תפנים.

  • אל תקשקש סתם הגיב:

   אם לא משפחת ארקין קוריס היה מחוסל טוטאלית
   אין מה לפרגן לאיש שרצה לגזור קופונים על המכתש

 6. למי למי יש יותר כבוד? הגיב:

  לנתן היקר שיהיה בהצלחה. חשוב שתילחם על המכתש ביחד עם מורי ארקין. כל הדברים האחרים מתגמדים. עוד דבר: אל תתאחדו עם השקמה. שחקו באיצטדיון רמת גן. רחוק מוינטר שיהיה. כולנו מאחוריך.

 7. דבר אחד עצוב קרה היום הפרידה מקרלוס הגיב:

  ע"פ הפרסום לפחות בספורט 5 קרלוס צאקנה עוזב את הקבוצה וחוזר לארגנטינה אובדן מאוד גדול ועצוב שלא ניסו להשאיר אותו בכל זאת.

  בכל השמחה הזו תמיד יש קצת עצב ככה זה הפועל רמת גן אבל לפחות יש לנו קבוצה תודות לארקינים כל הכבוד להם.

  ודרך אגב אם מישהו חושב שאיתי ארקין ישחק רק בגלל הכסף של אבא הוא טועה אני חושב שארקין שוער מצויין ברמה לא פחות מהרוש תנו לו את הצאנס והוא יוכיח הרי כמה שוערים אתם מכירים שפותרים תשחצי היגיון ומתאמנים כמו שצריך והוא עוד צעיר.
  עוד חמישה זרים טובים בנוסף לבן עמי ובוקסא ועוד 4 ישראלים פיטרים תיהיה לנו קבוצה נפלאה.

  עכשיו מה שחסר זה הקהל, אני קורה לכל מי שמגדיר את עצמו אוהד הקבוצה לרכוש מנוי ברגע שיהיה אפשר בואו נוכיח שאנחנו קהל שראוי שישקיעו בו. בואו נוכיח שהסיבה שהרבה נדרו מהמגרשים היא לא בגלל אי אהבה לקבוצה אלא בגלל מי שניהל אותה אין יותר יובל נעים אין יותר קוריס וחייבים לתת את כל הגיבוי האפשרי להנהלה שלנו.

  לרכוש מנויים קדימה ואני גם מחכה לפוצץ את האימון הראשון כבר….

 8. אדום שמח הגיב:

  מקוה שדטנר יהיה יו"ר נקי מפניות, להפסיק את כל ההזמנות לאוכלי החינם, להקים דירקטוריון חזק שמורכב מאוהבי הפועל ר"ג בלבד, אנשים שיש להם מה לתרום: חזי וטקובסקי, בוקסה,משה שטרן, פומרנץ או קוניק.
  לתת את הלב ואת הנשמה ובעיקר לא לחזור על טעויות עבר של ניהול שערוריתי דוגמת קוריס.
  שיהיה לכולנו בהצלחה.

 9. בלי עולם תחתון הגיב:

  באמת יום שמח. אמנם קרלוס הלך אבל חשוב יותר שקוריס הלך,יובל, אלי לוי, סדיס, כל המאפיה חברים של עולם הפשע , של גל יוסף ובן כהן , כולם עזבו את המועדון, ורק בעבור זה הקבוצה חוזרת להיות משפחה אחת ששווה לחזור לראות אותה ולחזור למשחקים, לקנות מינויים, לשלם על כרטיסים בלי גורמים שליליים ומפוקפקים שיאיימו על אוהדים בטלפון או יעשו להם אצבע משולשת במגרש. תודה רבה ארקין.

 10. האם סיבה למסיבה? הגיב:

  קבוצה בנאמנות? כלומר קוריס הוא עדיין הבעלים החוקי.

  דטנר כיו"ר? כפי שהוא אמר, הכריחו אותו. כפי שהוא אמר, הוא יתייעץ עם קוריס. כפי שהוא אמר, הוא ילמד תוך כדי עשייה. כפי שהוא אמר, עוד לא ידוע כלום בנוגע להמשך, מאמן, שחקנים, צוות הנהלתי/מקצועי, מגרשים, מח' נוער ואפילו הוא עדיין לא יודע מי עוד יהיה בהנהלה חוץ ממנו ומבן עמי שיכול בקלות לסובב את דטנר על האצבע הקטנה – בכדורגל כן?

  ארקין מגבה? כנראה שכן אבל בערבון מאוד מוגבל. הארקינים נזהרו מאוד לא להתחייב כבעלים והפעם ישגיחו לשמור על הפרדה מלאה כדי שלא ידבקו אליהם דברים לא טובים. הרי קוריס ניצל לרעה את קרבתו לניר ארקין, קירב אותו לקבוצה, להנהלה, לפעילות, לאימונים, לכל ובכך קיבע את מעורבות המשפחה בצרות הכלכליות שנחתו על הקבוצה. הפעם ארקין האבא לא יתן שזה יקרה. הפעם ניר ארקין לא יהיה כל כך בולט. הלוואי שאני טועה.

 11. מכתשון הגיב:

  אריק גילרוביץ הפטיש הנצחי הוא המלך!!!!!!!!!!!!!
  להחזיר עטרה ליושנה ומהר.
  יחזרו הרבה מאוד אוהדים לראות את הקבוצה אם יוחזר
  אדום עולה

 12. איתן הגיב:

  ברוך השם אנחנו נושמים
  חזרו לנו שמחת וטעם החיים ,בין היתר,המונדיאל שלנו זה הפועל רמת גן.
  ותודה לירון קוריס ויובל נעים על הצלחתם הספורטיבית במשך 5 עונות ,לא שכחנו ליגה א עד לעל.
  בהצלחה לנתן דטנר שמוציא אותנו מתאטרון חלומות למציאות חלומית כנראה.

 13. אחוז אחוז אורדון הגיב:

  מצטרף לברכות לדטנר ומבקש שגירלוביץ יהיה המאמן.

 14. שמיל הגיב:

  לא יודע כמה דטנר מסוגל לנהל קבוצה אבל לעשות עבודה יותר גרועה מקוריס שהביא את הקבוצה עם רגל וחצי אל עבר התהום – הוא לא יכול. זה בטוח

 15. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  דטנר אתה תותח על אוהבים אותך
  אתה אוהד אמיתי ואוהד אמיתי גם של המכתש בגבעתיים
  בזכותך יחזרו האלפים ליציעים אני מאמין
  רק דבר אחד איצטדיון רמת גן שם הפועל רמת גן צריכה לשחק

 16. גייס חמישי הגיב:

  מליניאק וקופמן השמן צרכים ללמוד מה זה אוהד אמיתי
  אוהד של הקבוצה ואוהד של המכתש
  ושני הגייס חמישי האלה עדיף שלא יתקרבו אלינו האוהדים

 17. ותיק. הגיב:

  רבותי המניות של קוריס אצל הנאמן בן עמי וזה אומר שהוא עדין הבעלים וזה אומר שפתאום הוא יכול לחזור כחבר הנהלה למשל. ולגבי דטנר הוא בחור חיובי עם רזומה של ניהול מוצלח בתיאטרון באר שבע ואני לא מפסיד הצגה שלו בתיאטרון ולאחרונה כטוביה החולב הוא היה בשיאו לטעמי. תוכניתו עם אודיה קורן בחמישי בלילה מעולה ממש על החיים תכלס בהומור ושנינות. אבל נתן הוא שחקן וזה מיקצועו האמיתי ומה אם פתאום יקבל איזה הצעה לסיבוב באמריקה מחוף לחוף עם כנר על הגג תמורת הרבה כסף הוא לא ילך? בטח ילך. ואז מי הבעל בית ? דטנר בשלת רחוק תוך כדי הצגה עם הבימה? כמו כן לא נאמר איפה תיתאמן הקבוצה? איפה תארח? איפה מחלקת הנוער תיתאמן.? איפה מישרדי ההנהלה? איך הוא ישווק את הקבוצה? איך הוא כחלק מרב חבריו האוכלים חינם יגיד להם-רבותי ומכובדי החוקים השתנו וכעת משלמים וקונים מנוי! האם דטנר קנה כרטיס או מנוי כשהוא למישחקים ?מסופקני.

  • ותיק מציק הגיב:

   שאלות שאלות ביקו'ות תהיות עד מתי?
   אנשים רעים קטנים מציקים לא תורמים רק הורסים
   קצת פירגון קרדיט סבלנות ואורךרוח לא יזיק
   לא צריכים אנשים כמוך
   האם אי פעם תרמת לקבוצה אירגנת בנית פעלתה
   200 איש גג מגיעים לראות אם לא תגיע לא תהייה חסר
   ושים לב אפילו לא מעניין מי אתה
   תחשוב על זה!!!
   צריך שנוי בחשחיבה ובעזרה לישום השנוי!!!

 18. מה שקוריס אמר ומה שקוריס לא אמר הגיב:

  ציטוט שלו לפי האתרים: "נתן הובא גם לשנות את התדמית השלילית שדבקה בקבוצה".

  מה שקוריס לא אמר זה מי הביא למועדון את התדמית השלילית שנדבקה בו. מי הכניס את בן כהן, הרוצח שהורשע בהריגה, למועדון. מי נתן לו להתאמן עם הקבוצה ולשחק במשחק אימון. מי לקח אותו למחנה אימון בחו"ל (שהמשטרה מנעה ממנו לצאת). מי אמר שהוא ידידו/חברו וזה ערך עליון עבורו. מי אמר שהחברות עם בן כהן חשובה בעיניו מאוד מאוד. התשובה למה שקוריס לא אמר היא קוריס עצמו ויובל נעים המאמן ויש שיגידו יובל נעים וקוריס.

  התדמית השלילית לא נדבקה סתם למועדון. הקבוצה היא לא מטלית פלא שהאבק דבק בה. מישהו (ניחוש אחד, או שניים, מי) דאג שכולם ידעו שר"ג הוא מועדון מקושר לעבריינים. מישהו (ניחוש אחד, או שניים, מי) איים על אוהדים וסימן אותם. מישהו הסתבך בחובות עד הצוואר וללא ארקין, איך קוריס אמר – ארקין הציל את חיי, מי יודע איך זה היה נגמר.

 19. מה שבטוח הגיב:

  מרכז העניינים ישאר אצל כוכבי.

  מצד שני הבוס האמיתי יהיה עו"ד בן עמי כשדטנר הוא הבובה לראווה מטעם חזות העיר. אגב, שניהם לא מאורות גדולים בקטע המקצועי ומעניין יהיה לראות מי יטול את המושכות בנושא המקצועי.

 20. והזוכה במונדיאל הגיב:

 21. משקר בעיניים הגיב:

  eקוריס: אני מחזיר קבוצה נקיה מחובות

  כן כן אדון ראיס, הכל בזכותך . אתה הבאת את הכסף, אתה עבדת קשה בשבילו…

  אחד שחי על חשבון אחרים. טפיל

 22. ושוב אדיר באתר הגיב:

  לכל התחלה צריך צאנס ומזל – לא מכיר איך פועל דטנר אבל מקווה שיצליח

 23. נתן דטנר, הכחירה האולטימטיבית הגיב:

  כמו שאמר שלמה,שיחוק אדיר.
  ועכשיו בעמדת המאמן ….אייל ברקוביץ ,ואז…..
  חוזרים ל3000 ,4000 אוהדים . מי בעד?

 24. פרודוקטיבי הגיב:

  הצעה לנתן: כל מי שיקנה מינוי שיקבל כרטיס לכנר על הגג. מה דעתך?

 25. אייל ברקוביץ,לאימון הפועל רמת גן הגיב:

  חזרה לימים בהם באים למשחק בשביל
  הפליי מייקר ,(דנישבסקי,קלדרון,צקאנה)
  ברמת גן תמיד אוהבים משחק התקפי ,
  כן,ברקו לעמדת המאמן.

 26. ותיק. הגיב:

  יושב דטנר ואומר בעצמו שביקשו ממנו שנידנדו לו שיצטרף לקבוצה. מי נידנד לו? כל הקבועים לשולחן היור היוצא בפינת טיבר. עוד אומר שההגיון אמר לו לא. אבל אין הגיון באהדת קבוצה ולכן הוא לקח את התפקיד .לנהל תיאטרון עם כל הכבוד לסובבים את ענף הכדורגל זה לנהל אנשים מזן אחר. תרבות אחרת מחויבות אחרת ומנטליות אחרת. מדאיג אותי שהוא לא בא מעצמו אלא ביקשו ממנו והוא אמר יאללה בסדר שיהיה – תמיד אוכל לעזוב ולהמשיך במה שאני מבין וזה התיאטרון. דטנר הוא באמת אוהד אולטמטיבי מדור האליפות וימי הזוהר של ליגה א צפון.דטנר הוא סך הכל עלה תאנה ודמות תדמיתית בלבד בניגוד לסובב את הקבוצה וההנהלה ב4 שנים האחרונות. כולי תיקוה שיצליח ולא יפרוש כשיראה לאיזה עולם ניכנס. אני מאחל לו בכל זאת הצלחה-כי ההצלחה תביא אושר לכולנו.

 27. בשורות טובות? מי יודע? הגיב:

  כמו שאמרתי וכמו שנאמר כאן בכתבות הקודמות. קוריס ישאר כחלק מהמערכת. מה זה אומר? כפי שנאמר פרלמנט כוכבי ימשיך להיות במוקד העניינים. אי אפשר לשלול את כל האנשים שפרלמנט. ברובם מדובר באנשים טובים שרוצים את טובת המערכת. יש רק אחד עם פנים חמוצות, שהשאיר את הקבוצה ללא חובות. מה לעשות שאנחנו אוהדים עם קצת שכל בקודקוד ואי אפשר להאכיל אותנו לוקשים.

  לותיק- תן לנתן כמה ימי חסד. מדובר באוהד מפורסם של הקבוצה שבפאן התקשורתי הוא מנוי נכון וכמו כן "השמועות המרושעות" אולי יתנדפו מהקבוצה (לטעמי ייקח זמן) אני בטוח שאם נתן יראה שהוא מתעס'ק בשטויות למינהם (אימות השמועות) הוא לא ירצה להיות חלק מהמערכת כי הדבר לא יעשה לו טוב להמשך הקריירה האומנותית שלו. אני מעריך שהוא קנה מנוי בעבר אבל כיאה לסלב שמקבל הנחות סלב קשה לי להאמין שהוא רכש לאחרונה כרטיס. כדאי להיות סלב 😉

 28. בחירה מוצלחת? הגיב:

  קודם כל ברכת הצלחה לדטנר. הצלחה שלו היא הצלחה של כולנו.

  אחרי שאמרנו את זה.

  דטנר בא מאותו שולחן כבוד של יושבי כוכבי. שולחנם של כוכבי עצמו, מליניאק, דטנר, צ'וצ'ו, קאשי, ליס, קוריס (בעיקר מאז שהפך לבוס גדול) ואחרים.

  ישבו האנשים, שמעו מקוריס את מה שקורה וחשבו מה ואיך ניתן לעזור לאור רצונו של קוריס לסגת לאחורי הקלעים, לאור המצב הכלכלי המיוחד שהביא להעסקתו של בן עמי כמנהל בפועל, לאור אי ההצלחה באיחוד עם הכח/עמידר, לאור אי הרצון של משפחת ארקין לרכוש בפועל את המועדון, לאור העובדה שחובות כבדים שולמו ע"י משפחת ארקין ובכך נפתח פתח לתקווה, לאור העובדה שאין ביניהם עשיר גדול שיכול לקחת את המועדון על עצמו.

  עלה רעיון של קבוצת ניהול בנאמנות. השיגו את הסכמתו של בן עמי, השיגו את הסכמת משפחת ארקין, השיגו את הסכמת המוסדות (התאחדות, בקרה וכו'). מה נהיה. קאשי, ליס, כוכבי וצ'וצו' איכשהו קשורים לניהול הקודם. מליניאק כנראה סירב מה שהשאיר את דטנר שעליו הופעל מכבש לחצים.

  זמן יגיד.

 29. המורד הגיב:

  הכוורת שלי להצלחת הפועל ר-ג.
  יו"ר דטנר
  הנהלה : בוקסה,אבי ליס, חזי וטקובסקי,יענקלה ליבמן
  מאמן אריק גילרוביץ
  עוזר מאמן ומאמן שוערים שולי גלארדי
  מנהל בפועל אריק בורוכביץ
  מנהל שיווק פרסום ואינטרנט ירון בר לב

 30. הריעו לחתול הגיב:

  גדלנו עליו, עכשיו צריך לגדול ביחד איתו.

  בהצלחה

 31. אורדון תוהה הגיב:

  מה בדיוק היה תפקידם של חברי ההנהלה הקודמת? חברי הדירקטוריון? מה בדיוק הם עשו? אני יודע שיגאל באמת עשה למען מחלקת הנוער, ואני בטוח שגם היתר עשו. אבל עדיין לא ברורה הגדרת התפקידיםם? קאשי ליס צ'וצ'ו בועז וולף המכונה ציגלה ערן? מליניאק – לא נראה לי שהוא בעניין ולפי ועידת הפרלמנט ביום שישי האחרון הוא לא בדיוק שש להכנס לקן הצרעות הזה מסיבותיו הן

 32. דטנר התותח חחחחחח הגיב:

 33. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  צפו בנתן דטנר בכתבה בערוץ 2 על הצלת המכתש

 34. ותיק. הגיב:

  תשובה לזה שקרה לי ותיק מציק. אז ככה אני קונה מנוי כל שנה בכל ליגה ובכל עונה. תורם ומעניק מתנות לשחקנים וההנהלה וחייל הפגנות ומשימות מיוחדות כמו ההפגנה על המכתש. אני מאחל הצלחה לנתן שאותו אני מכיר מהילדות. אני רק שואל שאלות ולא סתם כי אני חרד לזה שמה שהיה זה שיהיה. תפקיד אחד כרגע שאני מסכים איתו ב100 אחוז-ירון בר – לב שיווק פרסום וקשר עם הקהילה. אני לא מתעל כל כל חברי הדרקטוריון שבפרלמנט כי ישיבה משותפת של 20 שנה שכל אחד שם טוחן לשני במוח יוצרת קבעון מחשבתי ומה הם עשו?!היה להם 5 שנים שהם גרדו את הביצים ושלחו טוטו. צריך אנשים חדשים ולא שוב ליס צוצו ציגלה וכוכבי שהיו תפאורה לקוריס .

  • ותיק מציק הגיב:

   כל הכבוד קנית מנוי אז מה ? יש לך לגיטמציה לזרוק שטויות וללכלך על אנשים שכל רצונם לעזור ולתרום ….שב בשקט תמתין תן כמה ימי חסד תראה מה קורה ואז אולי תוריד את המסכה ותנדב את עצמך לצוות המוביל או שאולי כל הכישורים שלך מסתכמים בזריקת מילים לכלוך על אנשים ואנטיגונזם בסיסי לכל הסובבים ללא קשר וידע בעניין

 35. לותיק ולותיק מציק הגיב:

  כולנו רוצים בהצלחת הקבוצה. כל עוד היא מנוהלת כפי שאנחנו זוכרים. לירון קוריס כבודו במקומו מונח אין את הגישה לאנשיםץ רק לאנשים שיפיק מהם תועלת ( עצוב אבל אלה הנסיבות) כרגע הקבוצה מנוהלת על ידי אנשים אחרים. יגאל עשה רבות למחלקת הנוער. ליס צ'וצ'ו קאשי ציגל'ה ? אני באמת לא יודע מה תפקידם בכח. אני מניח שכל אחד מהם עזר בדרכו שלו ( בשיא הכנות) אבל ירון קוריס הוא זה שניהל את המערכת . כמו רבין הוא החליט והוא ניווט והספינה עלתה על שרטון למזלו הגיעו כוחות חילוץ.

  אוהדי ר"ג מבינים עניין ואי אפשר לספר להם סיפורי אלף לילה ולילה.
  אני בטוח שהקבוצה התברכה באוהדים טובים גם ותיק וגם ותיק מציק . מותר לא להסכים.

  בהצלחה לכל העוסקים בבנית הקבוצה.
  פיקח הוא אחד שלומד מטעויות של אחרים (נתן לתשומת ליבך -אוהב אותך)

  לותיק ולותיק מציק – גם אני קונה מנוי כל שנה ומעבר. לא ביקשתי ולא קיבלתי הזמנה ואני גאה ללכת אחרי הקבוצה גם למשחקי חוץ

 36. אוי ואבוי הגיב:

  רוצים להביא את מישל דיין מאמן אפס
  לא להביא אותו בשום אופן הוא מאמן אפס
  נכשל בכל מקום נכשל בירושלים נכשל בלוד נכשל בקירית שמונה
  לא מביאים משהו שנכשל
  תראו את יובל נעים אף קבוצה לא תיקח אותו והוא יחזור לעבוד בחניון

 37. איתן הגיב:

  says: איתן
  1 ביולי 2010 בשעה 16:25
  לכל אוהדי מנהלי ומקורבי הפועל רמת גן
  לצערנו אנו ניפרדים משחקן אהוב ואהוד שהיה לסמל במשך 4 עונות אחרונות,קרלוס צאקנה אשר חוזר עם משפחתו לארגנטינה בשני בוקר.
  ביום ראשון הקרוב החל ב 7 וחצי בערב נערכים למסיבת פרידה ממשפחת צאקנה .
  המיקום עדיין לא סופי,הודעה תצא באתר המכתש,פיסבוק וכאן.
  תשורות מתנות ומזכרות וערב מרגש לקראת העונה הקרובה.
  נא להפיץ לחברים בכל מקרה

 38. הקוף האידיוט, ועוד קורא לעצמו אוהד הגיב:

  הוא אפילו לא יודע מה השם הפרטי של ארקין השוער. גם חשבון הוא לא יודע אבל מילא. העיקר שיש לו פה ג'ורה.

  http://digital-edition.israelhayom.co.il/Olive/ODE/Israel/Default.aspx?href=ITD%2F2010%2F07%2F01&pageno=42&entity=Ar04200&view=entity

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s