אני מקווה

"זה קהל מתורבת ואינטליגנט, וביחד עם הקבוצה הצעירה והטובה שנבנית פה זה יהיה חיבור טוב" * שלומי דורה מדבר לראשונה אל האוהדים

ראיון ראשון עם שחקן או מאמן שמגיע לקבוצה חדשה, נשמע תמיד אותו דבר. הם מקווים, הם רוצים, הם הגיעו למועדון גדול, למשפחה חמה, ושהחיינו והגיענו לזמן הזה. גם הראיון הקצרצר שהעניק לי שלומי דורה לפני מספר ימים אינו שונה. לא באתי לפוצץ כותרות, רק לערוך היכרות ראשונית עם מי שקפץ למים העמוקים של קבוצה מתחדשת, שתנסה להבטיח במאי 2011 עונה שלישית ברציפות בליגת העל. דורה רוצה את הקהל ומבטיח לו לעשות הכל כדי שייהנה מכדורגל טוב ומקבוצה שנותנת גם את הלב והנשמה. זו פתיחה טובה למאמן שמדבר קודם כל על איכות המוצר ורק אחר כך על קבלות.

  רגע לפני שהפועל ר"ג נעלמת בין הרי האלפים האוסטרים למשך שבוע וחצי, דורה פונה כאן לראשונה אל האוהדים. גם לנו נעים להכיר.

ביום שלישי: עדכון – איפה עומד המאבק על המכתש

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

39 תגובות על אני מקווה

 1. אורדון הגיב:

  שלומי דורה לדעתי מאמן מוכשר מאוד אבל לצערי עדיין לא נותנים לו את הכלים להצליח, יומים לפני מחנה אימונים ובינתיים יש אולי רק זר אחד חתום בקבוצה. אפילו שלד של קבוצה אין וזה בעיה קשה.
  יצאה לנו הגרלה שנשחק כבר בתחילת הליגה כמעט נגד כל הקבוצות שיתמודדו איתנו על ירידה והדבר המדאיג ביותר היא שיקח זמן לקבוצה להתחבר.

  אני לא יודע כמה כסף יש בקבוצה ואיזה אופציות יש אבל ארקין או קבוצת הניהול החדשה לחילופין חיבים להתחיל להזרים כסף ולהביא שחקנים איכותיים כי הליגה של השנה הולכת להיות יותר קשה משנה שעברה כאשר כל הקבוצות חזקות ובעלות תקציבים גבוהים יותר ממינימום ובעלי שחקנים איכותים הכל יחסית לליגה ישראלית.

  אני יודע שכולם יאמרו שאין לי מה לבכות וכמעט שלא הייתה הפועל רמת גן ועכשיו יש ולכן הכל ורוד אבל אני מאמין שאם כבר הולכים על משהו אז צריך ללכת עד הסוף ולבנות באמת קבוצה עם תקציב ראוי וסגל שחקנים טוב אי אפשר לבנות רק על צעירים חיבים כמה מנהיגים בקבוצה.

  לגבי שלומי רואים כבר שהוא יודע את העבודה וקולט את השטח מהר, הוא הבין עם איזה קהל יש לו עסק וכל הכבוד שהוא פונה לקהל. אני אישית הולך ללכת עם הקבוצה באש ובמים גם אם נקבל כל משחק בראש ואני חושב שכולם חיבים לעשות ככה.

  בתור התחלה חיבים לתת קצת גב כלכלי לקבוצה וזכות קיום בדמות רכישת מנויים בלי התגיסות מסיבית של האוהדים לתמיכה בקבוצה הספונסרים יברחו וגם אחריהם ארקין. הגיע הזמן שנחזור למראות של המשחקים בליגה הלאומית כאשר מגיעים לפחות 1500 אוהדים. זוהי גם משימה אישית של כל אחד ואחד שכן מגיע להביא עוד אנשים ולהחזיר את האוהדים הנוטשים.
  אני בטוח שאפקט יובל נעים שעף וקוריס שעף בטוח ישפרו את המצב אבל עם זאת חיבים לעבוד בזה כדי להגדיל עוד יותר את הקאדר.

 2. אדום עתיק הגיב:

  אני מצטרף לכל מילה שכתב האורדון! בעיקר לאוהדים-כדאי שנפנים ,זכינו באור מן ההפקר , יש קבוצה ובליגת על ולמרות מצבה (עדיין) זו אופציה טובה יותר ממה שכמעט וקרה .
  זה הזמן להניח מחלוקות בצד,לקנות מינוי ,להגיע למשחקים ולא להתפס לזוטות כמו "אני לא אדרוך בוינטר".
  קחו אויר ,הולכת להיות שנה קשה מאוד ,תמשיכו לתמוך גם למרות המצב הקשה שכנראה יהיה ולמרות הפסדים רבים שכנראה יגיעו.
  אם אתם אוהדים רק של נצחונות סעו לבלומפילד…

 3. אב ובנו הגיב:

  נקווה ששלומי דורה יבנה קבוצה בדמותו-צעירה,מחויבת ובעלת רצון עז להצליח.צריך לנסות להחזיר את שי חדד ושווה לבדוק גם לגבי שי רביבו ששיחק מעט בעונה שעברה ויכול בהחלט להתאים לנו,כמו כן עומר רפס שגדל בקבוצה ואבי סופר שהאוהדים אוהבים. אנחנו נרכוש מנוי ונמשיך לתמוך בתקווה לשינוי תדמית ולהחזרת הקבוצה לאוהדיה.

 4. אורדון חצי אופטימי הגיב:

  נראה ששלומי דורה בחור נחמד ואני בטוח שגם מאמן נחמד יכול להצליח ולהוביל קבוצה קדימה.
  קנו מנויים תפסיקו לשחק אותה עובדי עיריה ומקורבים

  אני קורא מכאן ליו"ר דטנר להפסיק את המסחרה בחלוקת ההזמנות!

 5. צחי בן יוסף הגיב:

  סה"כ הוא עושה רושם טוב יותר מיובל, אבל רק ימים יגידו.
  אני חושב שהכי טוב יעשו כולם אם יבינו שאחרי מה שעבר עלינו בקיץ, הישארות בליגה זה בונוס רציני ביותר. לא הוגן ולא נכון לפתוח בפורומים לארקין את הארנק. המשפחה הזו היא רובין הוד שלנו ועושה המון, זה פשוט לא רציני, קל מאוד לדבר בכסף של אחרים…
  אני מקווה מאוד שהמנטרה של הצעירים תהפך למציאות ואכן נראה בקבוצה צעירים מבית משתלבים במהלך העונה, גם ברגעי משבר קשים! לא הייתי רוצה לראות טיילת של שחקנים מתחילה בינואר בגלל רגעי משבר. צריך לחשוב קדימה בנושא ולהבין שיש לנו פער עצום בשנים האחרונות וחייבים לסגור אותו, גם במחיר כואב.

  למרות הסגל הדל וההכנות הדלות, אני מגיע לעונה בציפייה כמו שלא הייתה לי באף עונה בתקופת הראיס והמן הרשע. עושה רושם שהתמימות חזרה לקוצה ואני מקווה שאכן כך הדבר.

 6. המאבק על המכתש - תהיות הגיב:

  לפני מספר ימים הופיעה התגובה למטה בנושא המכתש. התגובה הופיעה בפוסט שעסק בסקרים וכנראה נעלמה מעיני אנשים. התגובה עוסקת בחוסר המעש המסתמן בנושא המכתש.

  התגובה הועתקה שוב ועדיין אף אחד לא מתייחס. חבל.

  האם הרמנו ידיים?

  האם אנחנו מחכים לעליית הבולדוזרים על המכתש כדי שנוציא עוד כמה דמעות תנין?

  למה בדיוק אנחנו מצפים? לנסים? להוקוס פוקוס? לחזרה בתשובה של בן שחר? של אלוביץ? להופעת המשיח מבית קוניק/פומרנץ?

  הדבר החשוב ביותר כרגע בנושא המכתש הוא העצומה שנעשית בקרב תושבי גבעתיים כפנייה מסודרת, פוליטית במהותה, עבור עיריית גבעתיים וראובן בן שחר העומד בראשה – שיראו את האור שאנו מפיצים ויבינו שהאור הזה יכול להיהפך לזרקור של הקטר הדוהר במנהרה במהירות עצומה כלפיהם בבחירות הבאות – כדי למנוע את הריסת המכתש והפיכתה של שכונת בורוכוב לגיהינום תחבורתי/נשימתי.

  חשוב שאנשים איכפתיים, ואמנה כמה מוכרים, ימשיכו ללא שאת בגיוס חתימות. חזרה שוב ושוב לבניינים בשכונת בורוכוב תוך הרחבת המעגל ופלישה לאזורים גובלים. החתמות בקניון גבעתיים ואולי גם בצמתות העיר. שלמה מן, פופאי, יהורם, מיקי, עוזי, וובי, לסקי הצעיר, רועי ועוד יחד עם תושבים איכפתיים. זה הזמן, זה הרגע, אסור לכבות את הלפיד. אם דטנר יתגייס לפעולת החתמה כזאת בקניון זה יהיה נהדר.

  הנה התגובה מלפני מספר ימים:

  כבר זמן מה שאנחנו כביכול באופורייה עם קיום הקבוצה אבל יש לנו מאבק מתמשך על המכתש שאסור להרפות ממנו.

  שלשום, ביום שני בידיעות ממון (כלכלה), היתה כתבה על המאבק של הירוקים בנושא חוף פלמחים, מאבק שבינתיים נושא פרי. יש שם רובריקה של עופר פטרסבורג בשם:

  "איך מנהלים מאבק סביבתי? 9 טיפים ללוחמי איכות הסביבה".

  ברשותכם, התייחסות לכל טיפ.

  1. לא להרפות
  להמשיך להיאבק ולא לוותר, גם אם מדי פעם יש מהמורות.
  – אנחנו עומדים בזה אבל לא מספיק, לא מספיק.

  2. לגייס את הציבור
  איספו חתימות, הקימו קבוצות תמיכה, ארגנו אירועים ציבוריים והפגנות, מאבק בהשתתפות אנשים רבים מטריד את היזם והרשויות הרבה יותר.
  – אנחנו עומדים בזה אבל לא מספיק, בעיקר לא בעקביות המתמדת הנדרשת. מה קורה עם האיסוף של 5,000 חתימות (לפחות) של תושבי גבעתיים?

  3. לבדוק את התוכניות
  חפשו טעויות, חריגות או בעיות אחרות בתוכניות הבנייה.
  – הפרטים שפורסמו בעניין בעלות של עיריית גבעתיים על רוב שטח המכתש, לפי התב"ע, זה חלק מהעניין, חלק שמוכיח שיש לעירייה השפעה רבה מאוד ואפילו זכות וטו על מה שקורה במכתש.

  4. לאחד כוחות
  נסו לרתום למאבק גם ארגוני סביבה גדולים ומוכרים, והיעזרו בלוביסטים מקצועיים.
  – פה כמעט לא נעשה דבר, וגם אם נעשה זה לא נראה/מורגש בשטח.

  5. לחפש את היזם
  חיטוט מסיבי בפרוייקטים קודמים של היזם יכולים להניב חומר על חשדות ובעיות, שיכול לסייע לכם במאבק.
  – נעשתה פה עבודה לא רעה עם פרסום קשרי אלוביץ ומשפחת פשע בפרוייקט קרוב. גם חומר רב על היסטוריית מכירת המכתש והתוכניות השונות עם הגורמים השונים. הצלחה מסויימת היא ירידתה של חברת תדהר מנושא קניית המכתש עבור קבוצת רכישה, בתקווה שזה ירד סופית.

  6. להגיע למקבלי ההחלטות
  אתרו את הגורמים המחליטים ופנו אליהם באופן ישיר. זיכרו, כל שלב של ההחלטה יכול להיות מכריע.
  – הצלחה חלקית. הגיוס (החלקי) של ח"כ אחד לעניין לא מספיק בפני עצמו. צריך לגייס גם, למשל, את השר ברוורמן לעניין. לאלוביץ עצמו לא הגענו ומבן שחר אנחנו מקבלים בעיקר כתף קרה. גם עיריית ר"ג לא נרתמת מספיק לנושא.

  7. לא לאבד מיקוד
  התמקדו בנקודות עיקריות במאבק, בססו אותן היטב ואל תתפתו לשנות אסטרטגיה כל רגע.
  – התחלנו די מפוזר אבל ההתמקדות העכשווית בתושבים היא שאמורה להיות המוקד.

  8. להתרחק ממאבקי "רק לא אצלי"
  מאבקים מסוג "לא בחצר האחורית שלי" זוכים אולי לתהודה מקומית רבה, אבל מרגיזים את שאר הציבור.
  בנקודה הזאת יש 2 נושאים. ראשית המאבק שלנו הוא אמנם מקומי אבל נושא תהודה שמזכירה את הולילנד והסיסמא "המכתש הולילנד" מצויינת בהקשר. שנית, אנחנו דווקא בעד ה"חצר האחורית שלי" שכן התושבים ואנחנו כן רוצים את מגרש הכדורגל בשכונה החביבה – בעיקר כי החלופה של מגדלי הענק גרועה פי 1,000 מונים.

  9. להפעיל מנופי לחץ
  כשהמאבק ממושך צריך למצוא את הרגע הנכון לשים את הרגל על הגז. חשוב לשמר אותו בתודעה כל העת, אבל לא להפוך אותו למאוס.
  – קשה למצוא את נקודת האיזון העדינה. פרשת הולילנד שימשה כקטליזטור מצויין אבל המרווחים בין הפעילויות יתכן ופוגעים במאבק.

  הערות/הארות מישהו?

 7. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  דורה אתה אחלה מאמן עשית דברים גדולים בחיפה
  וממש בתקציבים זעומים הרי כולם יודעים שכץ בונקריסט במזומנים
  ואם היה נותן לך אפשרויות בתקציב יותר גבוה הפועל חיפה היתה גבוה בטבלה
  אנשים פה אוהבים אותך כי אתה בן אדם טוב ואהוב על כולם
  כולנו מקווים שתעשה דברים טובים בקבוצה

 8. הקונדיטור המומחה הגיב:

  כן, כן
  השנה אנחנו הולכים לאכול הרבה דורה.

 9. הקונדיטור המומחה הגיב:

  מעניין איך איש המן המזון השמימי,
  לא מבחין בכך ומתגייס לשווק לנו את מזון הדורה הנחות.

 10. דודי הגיב:

  האם התמימות שחזרה לדברי צחי בן יוסף תתורגם להבעת אמון על ידי רכישת מנויים מוגברת ע"י האוהדים ?
  האם הצוות החדש יגרום לעוד כמה מאות אוהדים לצאת מהחורים ?
  האם נכונות טענות חלק מהאוהדים שהיו גורמים שליליים שהרחיקו אוהדים מהיציע ?
  אני לא כל כך "קונה" את הטענות האלו שהועלו על ידי מס' אוהדים שלא אהבו את הדרך ב- 5 השנים האחרונות.
  אין ספק שרוח חדשה כבר יש וההנהלה החדשה צריכה להפיק לקחים מהטעויות שנעשו בעבר בנושא האוהדים, אבל האם באמת זה מה שהרחיק אוהדים מהיציע (אני לא מדבר על 10 אנשים אלא על כמה מאות) ?
  אני בכל אופן מחכה שיפרסמו באופן רשמי שיצאו מנויים כדי לרכוש מנוי. אין לנו קבוצה אחרת וצריך להנות כל עוד אנחנו בליגת העל. לא בכל שנה אנחנו מתחילים עונה שנייה ברציפות בליגת העל ואסור לפספס אף דקה

 11. שלום הגיב:

  קבוצה מתה

 12. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  לאטון שמעלי לך תתקע את עצמך
  ואם אתה לא יודע מה זה אטון
  זה אשתו של החמור

 13. ותיק הגיב:

  פופאי אתה החמור .כותבים אתון ולא אטון .

 14. לותיק הגיב:

  כנראה שהוא התכוון לאיטונג ולא לנקבת החמור. בכל אופן – זה לא בדיוק תפקידו של שלמה או של ירון בר לב להביא תא האוהדים ליציע. בראש ובראשונה זהו התפקיד של הנהלת הקבוצה. שיווק זה לא להכניס חינם אוהדים. זו ברירת מחדל. שינוי תדמית בהחלט מבורך ואני רוצה להאמין שבקרוב נראה משהו בנידון במקום שליפה מהרגע להרגע. אני מקווה שאוד שבקרוב נראה את השינוי בתהליך החזרת האוהדים ליציע.
  לכו לקנות מנויים.

 15. אמא של פטל הגיב:

  להלן מחירי מנויים לקבוצות עם גודל אוהדים כמונו:
  אשדוד:420 מבוגר,210 נער,550 הורה+ילד
  הפועל פתח תקוה: 250,500 אין הנחה להורה פלוס ילד
  נתניה:250,500

  קבוצות יותר קהל:
  בני יהודה:650, 325 נוער

  ואנו יקריןם יותר, עם רצון למשיכת קהל, ושוב פעם לא מתחשבים בסטונדנטים,.

  מי ישלם ?בנון ישלם?

  • אתה סממש מקצוען הגיב:

   בלעשות סיחסוכים ובעיות

   איפה ראית בכלל מחירי מנויים?
   לפי מה אתה מקשקש וכותב שרמת גן דורשת X או אחרת
   נו באמת
   ברור לעין שאתה לא אוהד
   רק מחפש מריבות ומדון

   • דני מ הגיב:

    למה אתה משמיץ? המחירים כבר פורסמו.

    • של רמת גן??? הגיב:

     אין סיכוי
     באתר של הדרן יש רק של 3 קבוצות
     את רמת גן עוד לא מצאתי

     • דני מ הגיב:

      באתר חבר יש כבר 12 קבוצות. על פי זה יש אותם מחירים של שנה שעברה (בחבר יש 200 שקל הנחה).
      לינק: http://www.hvr.co.il/info_football10.html

      הדרן מוכר רק 3 קבוצות. יש עוד כמה קבוצות שמוכרות ב"לאן".

      • לא תמיד זה 200 ש' הנחה הגיב:

       למשל באשדוד המחיר זול יותר רק ב- 80 ש' למבוגר ו- 100 ש' להורה+ילד. בכל מקרה בד"כ אין בחבר כרטיסי נוער.

       • maktesh הגיב:

        אפשר גם להביא דוגמאות הפוכות: הפועל חיפה מוכרת מנוי ביציע טוב ב-1000 שקל למבוגר ו-660 לילד. מנוי ביציעים נוחים פחות: 850 ו-560.

        • בגלל זה המחיר לא מפריע לי הגיב:

         רוב אוהדי ר"ג הם לא נזקקים. בניגוד, בלי להכליל – סתם כדוגמה, לתושבי קרית שמונה או אשקלון או אשדוד. (לבני יהודה ההתאחדות קצת עוזרת). זה לא שאין לאנשים כסף אלא שהם קמצנים מצד אחד או שהתרגלו לקבל הזמנות מצד שני. פה ושם יש אחד סטודנט שצועק שהוא תפרן אבל מעשן אמריקאיות ולובש בגדים יקרים – שוב, בלי להכליל.

 16. שאין מכתש עוד מתפנקים במחירי המנוי הגיב:

  בזמן שאין מכתש בקבוצה עוד מתפנקים במחירי המנוי
  גם ככה אנשים לא רוצים לבוא לוינטר אז במקום להוריד מחירים
  עוד מתפנקים ומוכרים מנויים במחירים של הפועל ומכבי תל אביב
  פשוט בושה איפה נתן דטנר פה בספור
  אבל כנראה שקוריס וכנופיית רמת עמידר עדיין שולטים בקבוצה

 17. אנקדוטה הגיב:

  מתקיים כרגע איזה מאבק בין החרדים לבין חברת אלקטרה נדל"ן (לא להתבלבל, אין שום קשר לאלוביץ למיטב ידיעתי).

  במסגרת המאבק החרדים גרמו נזק לרכבים של אלקטרה שרותים שהיא חברה אחות.

  תמונה מצורפת. מעניין מי זה האורדון?

 18. הצופה מחברת חשמל. הגיב:

  בטורניר לזכרו של שלום זלצברג ז"ל במיגרש מנורה אותתה קבוצתו של עינב חזנוואלד שגם השנה היא מועמדת להגן על הגביע שלקחו בשנה שעברה. השוער עולה איציק טננבוים שהרבה לעלות ולרכז את המישחק מאחור וכן חולית ההגנה במישחק שקט ובטוח של עינב חזנואלד משמאל וקובי מרקוביץ הותיק מימין לא הותירו כל סיכוי להתקפות היריבים. במרכז אילן דור הוכיח שהוא שחקן קט רגל קלאסי והתיאום בינו לבין שותפו לעסקים אורן פרקש היה מושלם.האחרון היזכיר בתנועה ובבעיטות וב 2 שערים מרהיבים את אביו שעשה לנו הרבה צרות בדרבים עם הכח. אלי מושונוב בלחימה בכל קצוות המיגרש ואבישי אברהם הזריז בשפיץ הביך שוב ושוב את הגנות היריב. מיותר לציין שהקבוצה ניצחה את כל 3 מישחקיה ועלתה מהבית המוקדם מהמקום הראשון. יריבתה תיקבע ביום רביעי מחרתיים עת יערכו המישחקים של הבית השני. היתה הצגה וכדאי לבוא ביום רביעי ב6 בערב למיגרש במנורה לראות מי תהינה היריבות בחצי הגמר.

 19. מושחתי המכתש יום הדין קרב ובא !! הגיב:

  שטנצלר יבן שארמוטה מושחת אפס בן זונה
  שהמשט רע תבדוק על איזה שמות של סבתא
  יקבל שטנצלר הטינופת פנטהוז במגדחי המכתש

 20. אוהד הפועל חיפה הגיב:

  לאוהדי רמת גן
  שלומי דורה מאמן טוב וסימפטי. הוא התקשה להצליח תחת מדיניות של הבוס המפגר ביותר בכדורגל הישראלי יואב כץ שעושה הכל כדי לשים רגליים לקבוצה שלו. אצלכם תראו ששלומי יהיה פורח ויביא לידי ביטוי את יכולותיו כי הוא מבין בכדורגל . ממני אוהד חיפה שכבר עכשיו מתגעגע לדורה כשאני רואה איזה חרא אנחנו הולכים לאכול מניצן שירזי האפס.
  יוסי

  • לא סתם אומרים שהדשא של השכן יותר פורח (לא ירוק חלילה) הגיב:

   אם היה לכם בעלים כמו שהיה לנו הייתם מתגעגעים, ותאמין לי שזה בשיא הרצינות, ליואב כץ. לפחות הוא לא מעורב, למיטב ידיעתי, עם כל מיני עבריינים כבדים.

   הלוואי ששלומי יפרח אצלנו.

   מצד שני גם ניצן אינו קוטל קנים. קצת מתהפך אבל לא נורא.

 21. גבאי הגיב:

  מועדון שמוצע למכירה חייב לעבור שינוי קיצוני בדעת קהל אוהדיו
  העיתונאים למינהם ניזונים מחויות אוהדים ולכן הם מחוברים אלינו ,הנהלה יכולה לספר להם סיפורי סבתא .
  דטנר והנהלת הקבוצה יחד איתנו יכולים להתחיל ברגל ימין בתנאי שלא יהיה נתק אלא שיתוף פעולה.
  מחירי המנוים הם המשימה הראשונה לתחילת הרמוניה והשבת קהל למשחקים.
  מועדון שימשיך לדפוק את אוהדיו,יקבל את התדמית והבושה דרכנו האוהדים.
  מועדון שיזלזל באוהדים שנותנים את הנשמה וינצל זאת יספוג את דעתנו דרך אמצעי התקשורת והרחוב.
  המקרה של יהורם איתן הוא דוגמא לניצול כספי.

  • יורם השמיע קול... הגיב:

   הכצעקתה?

   האם יורם אתה נותן לאנשים לנופף בשמך ולהאשים?
   האם יש אמת בדבר עדיף שתדבר בגוף ראשון

   מצד שני יש עשרות מועסקים ושחקני כדורגל שקיצצו עשרות אחוזים מהשכר שמגיע להם
   הם "הפסידו"/שילמו מחיר יותר גבוה מהחוב שתואר כחוב של איתן
   אני בטוח שאיתן מוכן לתרום את חלקו גם כן.

 22. גבאי בית כנסת? הגיב:

  מצד אחד בכיינות על מחירים גבוהים מדי
  מצד שני דיבורים כמו חול על רצון לתרום לקבוצה ולעזור להרים אותה

  ממש פיצול אישיות אצל אותו איש ממש

  האמת- לי לא אכפת לשלם אפילו 700 ש"ח- זה יוצא יותר זול מאשר לקנות ולעמוד בתור כל שבת בוינטר (כולל גביע הטוטו)
  העיקר שהקבוצה תתרומם מעט מהאשפתות

  מספיק לקבץ נדבות ולחיות על חשבונם של אחרים
  אוהדים- יש לכם גאווה? או שאתם מוכרים אותה תמורת הנחה של עוד מאתיים או שלוש מאות שקלים חדשים?

 23. מחיר המנוי הגיב:

  לדעתי חייבים להפסיק עם כל הבכיינות. מה שיקבעו זה מה שנכון. כולם בוכים על מחירי הכרטיסים/מנוי ואחר כך זורקים יותר כסף על שטויות כמו כוס קולה קטנה ב- 10 ש' או נקניקייה מבשר חתולים ב- 12 ש' עם קטשופ מדולל במים או חומוס מקרטון ב- 15-20 ש'. מספיק כבר.

 24. רק אדום בבקשה הגיב:

  שלומי אתה מכיר את הצבע
  זה הצבע היחיד של רמת גן
  גם במשחקי חוץ בבקשה (על רקע לבן)
  אדום או לבן אדום
  אל תזוז מאדום והקהל יאהב אותך

 25. אדום עתיק הגיב:

  בעניין יורם איתן והחשבוניות שלא שולמו . שמעתי את הסיפור מיורם כבר בסוף העונה הקודמת והוא אכן נכון .במסגרת ניקוי השולחן של העונה הקודמת "שכחו " את יורם ונסיונותיו לגבות את החוב השנה נגמרו ב"לך תבוא ". יורם כאוהד מסור כבר הוריד חלק נכבד מהמגיע לו וכאוהד גם הרגיש אי נעימות לפרסם .
  בקיצור ,מדובר בסכום זניח ובן עמי ,אם ירצה,יוכל לסגור עניין .

 26. אורדון שלא נמצא ברכילות הגיב:

  עכשיו יצא המרצע מן השק וניתן להבין למה יורם (בהחלט אוהד מסור) משנה את דעתו כל שני וחמישי.
  מאחל לו שהחוב ישולם כי חוזה צריך לכבד, לא? ( הציטוט לא שלי)
  יחד עם זאת יש את הסיפור של הצפרדע והעקרב שכנראה יורם לא שמע עליו לצערי. בהחלט ליבי איתו.בהצלחה יורם.

 27. אהבל הגיב:

  אולי תפרט לנו ממקור ראשון את הידיעה על שינוי דעתו כל שני וחמישי
  לא מובן

 28. משה קוקולוסקי הגיב:

  אני לא חושב שהיה מישהו שקשור להפועל ר"ג וקוריס לא החזיר לו צ'ק או סתם הביא עליו דריכה עם הסולייה.
  לא סתם הקבוצה סובלת מתדמית של עבריינים מצד אחד (וד"ש לבן) והגיעה להתמוטטות כלכלית שכמוהה אולי עוד לא נראתה בכדורגל הישראלי כשאפילו לא יודעים איזה עונש לתת לקבוצה והכל בזכות מר כסף בזמן ועדיף במזומן מתחת לשולחן.

  נקווה שהשנה תעבור בשקט,נישאר בליגה וקוריס ייפרד מאיתנו לטובת רוכש אחר.
  שלום ותודה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s