הבקשה להריסת המכתש – תידחה

 נימוק טכני בלבד ידחה את בקשת היתר ההריסה שהגישה יורוקום * זו דווקא ההזדמנות של העירייה להביע את דעתה בצורה נחרצת נגד הריסת המכתש מסיבות אידאולוגיות של טובת הציבור

המכתש צפוי להרוויח חודשים ארוכים של שקט, ללא איומי הריסה/בנייה. ועדת המשנה לתכנון ובנייה של העיר גבעתיים היתה אמורה לדון הערב בבקשת ההריסה שהגישה יורוקום, אלא שבגלל התארכות הדיונים בנושאים אחרים נדחה עניין המכתש למועד אחר. כך או כך, מהנדס העיר ממליץ לדחות את בקשת יורוקום בגלל סיבה טכנית: לבקשת היתר ההריסה לא צורפה תוכנית הבנייה הכוללת.

ליורוקום, ככל הידוע, אין תוכנית כזו, אלא מפרט כללי בלבד של הפרויקט. בנוסף, ליורוקום אין חברה קבלנית שתבצע את הפרויקט. תדהר, שלפני כשלושה חודשים פורסם כי היא קרובה לסיכום, פרשה מהעיסקה בין היתר בעקבות ההפגנה האחרונה ושרבוב ענייני משטרה, פלילים ושאר ירקות לעניין.

יורוקום הגישה את בקשת היתר ההריסה שבוע בלבד לאחר שראש העירייה ראובן בן שחר נפגש עם שאול אלוביץ', וביקש ממנו לא להרוס את המגרש. לאחר שאלוביץ' נוכח שראש העירייה לא הביא שום הצעה מעשית בתמורה למגרש, אלא מבקש לוותר מסיבות של רצון טוב, הוא החליט להוכיח לעירייה שאיתו לא משחקים בפלסטלינה. הבקשה להיתר ההריסה נועדה לאותת שיורוקום רצינית בכוונותיה וכדי ללחוץ על ראש העירייה למצוא פיתרון עסקי אמיתי. גם ביורוקום לא מתלהבים לבנות על המכתש, הם לא רוצים ששמם יתלכלך בסיפור יותר ממה שקרה עד עכשיו, ומחפשים את הסולם לרדת. בן שחר, בגיבוי מאות מתושבי בורוכוב ובוודאי אלפים מתושבי העיר, חייב לנצל את שעת הכושר הזו כדי לבוא בהצעה קונקרטית, שלפחות תחזיר ליורוקום את סכום השקעתה במגרש.

בכל אופן, הדחייה הצפויה של בקשת יורוקום היא איתות של בן שחר כי הוא מתכוון להיאבק על המגרש. אלא שרן קוניק, חבר ועדת המשנה לתכנון ובנייה ואיש האופוזיציה, רואה את הדברים אחרת: "זהו תרגיל ידוע מראש של ראש העיריה, שכל פעם עושה איזה משהו שימנע את ההריסה ודוחק את הקץ. הדבר היחיד שיכול למנוע הריסה, זה לתת משהו בתמורה לאלוביץ' – או כסף או זכויות בנייה חלופיות. כל דבר אחר הוא אחיזת עיניים, כדי לומר בסופו של התהליך שהוא עשה את הכל".

הדיון הבא של ועדת המשנה לתכנון ובנייה צפוי להיערך בעוד כחודש, ואז נתבשר רשמית על הקפאת התוכנית לתקופה ממושכת, מה שיעניק מרווח זמן להמשיך לפעול בכל המישורים.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה מצילים את המכתש. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

72 תגובות על הבקשה להריסת המכתש – תידחה

 1. אורדון גבעתיים הגיב:

  בשורות טובות. שמח שהשתתפתי בהפגנה שבן שחר לא יכול היה להישאר אדיש אליה

 2. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  לאחר התקפת עצבים של היומיים האחרונים נרגעתי מעט
  יאללה ראובן בן שחר תראה כמה אתה גדול תציל את המכתש
  ותצא מלך של רמת גן גבעתיים

 3. פלקון הגיב:

  לקוניק מותר לפרגן כשמגיע.אם הוועדה ה יתה מאשרת את ההיתר היית מקלל ויורק על ראש העיר וגם עכשיו כשהיא דוחה את הבקשה במקום להגיד תודה ויופי אתה אומר אסור להאמין לראש העיר,מסקנה -לא חשוב מה שיעשה ראש העיר אתה תמיד תמצא איפה לתקוף אותו. אל תהיה פולטיקאי מהגזע הנחות

 4. ניתוח מצב הגיב:

  יורוקם ירקו בפרצוף של בן שחר בזה שהגישו את בקשת ההריסה בדיוק שהיה נדמה שמתנהל מומ ענייני להציל המכתש, בן שחר שהרבה אנשים לא סופרים אותו ובזים לו על שום אשיותו הרופסת החליט הפעם לא לשתוק והורה למחלקת הנדסה לדחות את ההיתר בכל דרך חוקית שיוכלו. אני רוצה לומר ל בן שחר תפסיק להגיד שיורד גשם על כול נתזי הרוק שיורקים עליך אנשים מסביבך ותושבים בעיר שגילו שבראש העיר עומד בובה על חוט ולא מנהיגות. תיתן מלחמה על העיר שלך. אחרת בבחירות הבאות תושלך לפח הזבל של ההסטוריה בלי להטביע כל חותם. בוא תוכיח שאתה לא סמרטוט רצפה שכולם דורכים עליו ומנגבים איתו.
  בהצלחה.

 5. להמשיך להפגין הגיב:

  אני מאמין לקוניק. בן שחר הוא פוליטיקאי שקרן שכבר הונה אותנו בנאום הבחירות המחריד במכתש (אששש במכתש… חחח מניפולטור עלוב). אסור להאמין לו וצריך להעמיד כל יום 10 איש מתחת ללשכה שלו שישירו בקולי קולות שירי מכתש עד שיתעשת ויזיז את התחת הגדול שלו.

 6. oscar הגיב:

  שיתנו לאלוביץ לבנות במקום אחר ושיעזוב את המכתש והפועל ר"ג בשקט.
  שלפחות הילדים והנוער יוכלו להמשיך להתאמן ולהתחרות במכתש ולא בגלות.

 7. אלעד הגיב:

  ראובן בן שחר, אני פונה אליך כתושב ותיק בגבעתיים, כמעט 40 שנה, בן למשפחה ילידת גבעתיים.
  במידה ותצליח לעצור את הריסת המכתש אני מבטיח לך שתישאר ראש העיר כמה שרק תרצה ויש לך את הקול המובטח שלי ועוד רבים אחרים לכמה קדנציות שתרצה.
  אם תצליח לשמור על המכתש כל הקרדיט יהיה לך ותוכיח שאתה באמת קורצת מחומר מיוחד של אדם ששומר על האינטרסים של תושבי העיר ונאבק על נושאים שברור לכל שהשחיתות זועקת מהם, גם אם זה נעשה לפני עשרים שנה.
  אם לא תפעל בצורה אמיתית לשמור על המכתש, תיזכר לנצח כראש עיר פחדן וחסר עמוד שידרה שמפחד מהצל של עצמו ונכנע לבעלי ההון ללא תנאי.
  תיפגש עם צבי בר ותגבשו ביחד הצעה אמיתית שיכולה לתת מוצא של כבוד לאלוביץ שבטוח מחפש לרדת מהעץ. בכל זאת יש לו קצת שכל ויש לו הרבה מה להפסיד, הוא רק מחפש לצאת מעיסקת המכתש בהפסד כספי סביר ולא פשוט למחוק את כל הכסף שהוא שם.

 8. אלעד הגיב:

  אני פונה אליך שלמה מן בעקבות הטור שפירסמת של של גרינפלד היקר.
  נכון שמטרת הבלוג היא לא רק להעלות את המורל ולהכניס אנרגיות של חיוביות והטור של גרינפלד אכן משקף את הלכי הרוחות בקרב חלק מהאוהדים הותיקים.
  אבל, וכאן האבל הגדול, אתה (ולפעמים גם ירון בר לב) שוכחים שהפועל ר"ג זה לא הפועל ת"א או מכבי ת"א על אלפי אוהדיהן. אנחנו אפילו לא בני יהודה מבחינת קהל. יש לנו גרעין אוהדים מיוחד שכולל אוהדים ותיקים כמו גרינפלד ואוהדים צעירים יותר, כאשר הגרעין הזה הוא של 2,500 אוהדים וזה הכל.
  בקצב הזה של דהמורליזציה לא ישארו אוהדים ביציע. השאלה אם מתוך ה-2500 אוהדים נראה כל שבת 1,500 או בקושי 500 אוהדים. בהפועל ר"ג כל אוהד שלא מגיע חסרונו מורגש ביציע. היכולת לייצר דור חדש של אוהדים היא מוגבלת וכוללת רק דור המשך של אוהדים (בנים ונכדים של…).
  אולי ההנהלה החדשה תצליח למנף את ליגת העל להחדרת המותג הפועל ר"ג לילדי בתי הספר בגבעתיים אבל אני בספק אם זה יצליח בכמויות גדולות (בכל מקרה שווה לנסות). תפקיד האוהדים הפעילים הוא לשמור על הקיים, לדאוג שהחברים שלהם שבדרך כלל מגיעים למשחקים ימשיכו להגיע, אפילו רק בשביל החברה וההתפרקות בשבת אחרי שבוע קשה. לא רק להסביר כמה קשה, כמה רע וכמה זה מדכא…

  • maktesh הגיב:

   לאלעד היקר: לדעתי בזה שנתתי לגרינפלד את הבמה לספר לכולם על כאבו ועל החלטתו לעזוב, גרם לאחרים לתמוך בו ולספר שלא הכל נורא כל כך וכמה הקבוצה יקרה וחשובה, ובסופו של דבר נדמה לי שגרינפלד דווקא התעודד והתחזק, כך שהבלוג הזה משמש בלי שתשים לב קבוצת תמיכה למדוכאים עלי אדמות שבסופו של דבר שוכחים את הכאב ושואבים עידוד מהתגובות. מבטיח לך שאיך שתתחיל העונה תראה את גרינפלד זוחל חזרה לווינטר. כך שיצא הפסדנו בשכרנו.

   • אלעד הגיב:

    יש משהוא בהסבר שלך…נראה בפועל אם אכן זה מה שיקרה. במחזור השני, בוינטר נגד הפועל חיפה, אני קודם כל מחפש את גרינפלד ביציע.
    קבוצת התמיכה תהיה חשובה מאד בעונה הבאה, הקבוצה מאד צעירה ובחלק מהמשחקים יהיו מראות לא קלים…אני מקווה שלפחות נגד הקבוצות מהליגה שלנו נוכל להאבק בצורה שווה.

 9. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  כתבה מעיתון ידיעות אחרונות על משפחת ארקין

 10. לאלעד הגיב:

  אתה דוגמה לאיך שנראית המדינה .
  בן שחר יקנה חזרה את המכתש ובזה יקנה אותך לכמה בחירות שירצה?
  גם אם הוא מושחת? גם אם יהרוס את החינוך? גם אם העיר מטונפת ואין חניה?
  לך לא משנה כלום אה? תקנה את המכתש מכספי המיסים שלי ותישאר ראש עיריה. ממש עמוק.

  • ל-23:32 הגיב:

   כתושב גבעתיים, אין ספק שיש צדק רב בדבריך.

   כמו כל אזרח במדינה אנשים מקבלים החלטה איך להצביע בבחירות לעירייה ולראשות העירייה לפי השיקולים האישיים שלהם. אחד איכפתי לגבי חינוך, אחד לגבי נקיון, אחד לגבי תחבורה, אחד לגבי תרבות, אחד לגבי היחס לנכים, אחד לגבי גנים, אחד לגבי ספורט, אחד לגבי נקיון כפיים, אחד לגבי אינטרס אישי בעבודה שלו או של בני משפחתו וכו' וכו' – כל השיקולים כשרים.

   מצד שני אם בן שחר יוכיח מנהיגות בנושא המכתש אז אולי יש בסיס להנחה שגם בדברים נוספים הוא יגלה עוז רוח ומנהיגות וכך העיר כולה תצא מבורכת.

   אף אחד לא מציע שהעירייה תוציא כסף על קניית המכתש, יש לעירייה מספיק דרכים חוקיות לגמרי להסתדר עם אלוביץ ללא הוצאה ישירה וכמובן אסור לשכוח שלדעת רבים מאוד שמירת המכתש היא לטובת התושבים לא רק בקטע הספורטיבי אלא גם בקטע התחבורתי/בטיחותי/חינוכי/צפיפותי/רפואי/נשימתי לגבי תושבים רבים בשכונת בורוכוב. חייבים לראות תמונה מלאה ולא להסתכל רק מהצד הצר.

   • פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

    דווקא כן העיריה כן צריכה להוציא כסף על קניית המכתש
    500 ילדים שיחקו שם וזה לטובת הציבור מהלך שיתפרש כמהלך מבורך עי" התושבים

 11. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  לזה שמעלי תשמע משהו
  אתה לא תתקן את העולם כל העולם מושחת
  אני מעדיף את לחיאני בבת ים שאומנם הוא מושחת אבל שיפץ את העיר לתפארת
  ומה עשו ראשי ערים לפניו כולם היו מושחתים וגנבו ולתושבים לא ניתן מאומה
  ואני מעדיף את בן שחר לא מעניין אותי באויר בים וביבשה שיהיה ראש עיר העיקר שיציל את המכתש
  רוב הפולטיקאים מושחתים ולא יוצא לך כלום מזה אז לפחות שיהיו מושחתים שיתנו משהו
  לטובת הציבור

 12. אדום עתיק הגיב:

  2500 אוהדים?
  אלעד החביב אתה מוכן להשאיל לי את המשקפיים הורודים שלך בהם אתה רואה 2500 אוהדים,אני רואה 6/6 ולא רואה כזה מספר. אל תביא דוגמה ממשחק אחד בעונה אלא ממוצע עונתי. אולי אתה מתכוון לפוטנציאל, גם אז תרשה לי להטיל ספק ולו רק בגלל ש"פוטנציאל" זו מילה לא מחייבת…

  דרך אגב פופאי-אתה גר גבעתיים ?

  • פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

   אני גר ברמת גן אבל גם בגבעתיים גרתי בשנקין ליד וואלב ולאלוב חחחחחחח

 13. אורדון עצבני הגיב:

  או שבן שחר דביל או שהוא עושה את עצמו. מה הוא חושב שבגלל העיניים 'היפות' שלו יתנו לו בחינם מגרש ששווה 100 מיליון שקל?
  הלו ראש העיר תתעוררר!!!

 14. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  לכל אלה שאומריפ שהעיריה לא צריכה להוציא כסף על המכתש טעות בידכם
  העיריה צריכה לתת לאלוביץ אחוזי בניה ואפילו לתת לא כסף כן לתת כסף ממשלמי המיסים על המכתש
  קניית המכתש עי" העיריה התפרש כמהלך מבורך עי" תושבי עיריית גבעתיים
  קניית המכתש הוא לטובת הציבור והציבור כן יראה את זה כמהלך מבורך
  אני מאמין שבן שחר ימצא בסופו של דבר את המהלך הנכון להצלת המכתש

 15. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  אל תשכחו שנכון לעכשיו מי ששיחק במכתש הם הנוער ו 500 ילדים תושבי רמת גן גבעתיים
  והמהלך של קניית המכתש יתפרש עי, התושבים כמהלך מבורך מאין כמוהו

 16. דני הגיב:

  מה עם ההצעה למתג את המכתש על שם יורוקום בדומה ליד אליהו ונוקיה?
  הצעה כזאת ל20 שנים למשל שווה בפרסום לפחות כמה מיליוני שקלים בחינם

  • פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

   זה בולשיט ושטויות אין סיכוי לזה
   אלוביץ הוא איש עסקים ולא מעניין אותו כלום
   הוא רק רוצה לצאת בשלום מעיסקת המכתש
   בן שחר הקלפים בידיו

 17. ללא פיצוי (זכויות במתחם פרימן או להיעזר גם בעיריית ר"ג בעיניין הפיצוי), ייהרס המכתש. בן שחר יכול לפתור את הבעייה, אבל לא מוכן להתאמץ. מה הוא חושב שאלוביץ יוותר על כל מה שהשקיע עד היום? לא מדבר על רווח. אלא מה, בן שחר מתעסק בשטויות, מפזר חול בעיני הציבור בדברים טכניים בלבד-אי אישור הריסת המכתש,עיכוב בהיתרי קידוחיםליורוקום. כל זה רק להראות לנו ביום הדין כאילו נסיתי אבל לא הצלחתי-פשוט מהתל בנו ומוליך אותנו שולל!
  אף איש עסקים נורמלי לא יוותר לפחות על משהוא שיהיה קרוב להחזר ההשקעה, בן שחר לא מוכן להתאמץ עבור המכתש!
  שלמה, אני מציע לשקול ברצינות חידוש ההפגנות, זו התקווה האחרונה!

  • ל-12:49 הגיב:

   אפ אתה רוצה שיקחו אותך ברצינות אתה חייב להזדהות כדי שיוכלו להיעזר בך לארגון ההפגנות ולגיוס אנשים.

   סתם לזרוק רעיונות ומחשבות ללא כלום מאחורה משול לזריית חול בעיניים – בדיוק כפי שאתה טוען שבן שחר עושה.

 18. ותיק. הגיב:

  ובינתיים קראו לירון קוריס לחקירה במס הכנסה…

 19. לותיק הגיב:

  המאבק על המכתש מגיע מצד תושבי גבעתיים שגרים סיבב המכתש. כמו שזה נראה לי (אני גם תושב השכונה) הרבה בן שחר לא מסוגל לעשות. הוא התחיל לעשות רק אחרי ההפגנה במכתש. הוא הבין שהוא יפסיד קולות. כעת הוא עושה קולות של עוזר אבל הוא ישן יותר מדיי לא לקח אחריות ורק אמר שקיבל בירושה את נושא המכתש.
  קוריס כבעלים של הקבוצה ניהל מו"מ לפיצוי על שימוש במכתש כך שאי אפשר לצפות לעזרה מראשי הקבוצה.
  לגבי קוריס – כולה חקריה שהוא ידבוק באמת שלו .. או שיתחיל לזמר…

 20. העלמת כספים הגיב:

  אם חקירת הרשות למסים היא רצינית קוריס צפוי לכתב אישום פלילי לא פשוןט,
  בארה"ב אין רחמנות על עבירות של כספים ואנשים שמואשמים בהסתרת רווחים ואי תשלום מס נכנסים בלי בעיה בכלל ל25 שנה בכלא.

 21. אלוביץ חתיכת נבלה תתחיל לשקשק הגיב:

  אני מקווה שיחקרו גם את קוריס בעיניין המכתש
  פה רשות המיסים יכולה לקבל קלף גדול בהצלת המכתש
  אלוביץ תתחיל לשקשק נבלה

 22. להעלמת מיסים הגיב:

  ההבדל המהותי בתוכן ההודעה שלך. בארה"ב… לא ברפןבליקת בננות כמו כאן. כמו שהם חוקרים….הרבה לא יגלו. אבל הכותרת בהחלט מוכרת עיתונים וכניסה לכתבות אינטרנט

 23. איתן הגיב:

  עוד 72 שעות לפתיחת השריטה,הפלסטרים יחד עם כדורי הרגעה אצל צ'אפי
  כשעה לפני המשחק ,מתאספים בכניסה לוינטהר להרמת לחיים
  נא להגיע בלבוש חג אדום,חולצה וצעיף

 24. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  דורה תביא את ערן לוי

 25. אורדון הגיב:

  לכל מי שיגיע למשחק
  נא להתכונן לתבוסה נורמלית בהתחשב בקדר שחקנים
  דורה צריך להביא 8 שחקני הרכב זרים מקומיים ברמת ליגת על ,אחרת ירדנו ליגה בטוטו

 26. איתן הגיב:

  צודק האורדון,יש זמן עד 21-8 כנראה,בינתיים משיחה עם שחקנים המצב הוא על הפנים מקצועית,
  חברתית הכי טוב שאפשר לחשוב,
  הספרדי מתאים יותר לסל,וויצמן כמו אוחנה,יקיר שינה בסימן שאלה גדול,אופיר חיים בכושר ל 15 דקות,
  מניחים את הדעת הם-בן לולו,עידן סרור
  איתי ארקין,בן עמי,אלי לוי הכי טובים שיש.
  חצי הכוס המלאה-צפו לראות אורדונים רבים שלא נראו מספר עונות,
  יש סבלנות ואמונה מאז התחדשות
  והתנקות המועדון
  נשארו בקופת התקציב השנתי המאושר לרכישת שחקנים עד 5 מיליון שח לכאורה

 27. קוריס מזמר כל החקירה הגיב:

  כל העבריינים יורדים למחתרת אחרי שחוקרי רשות המיסים קיבלו מקוריס שמות של מעבירי כספים אליו ודרכו

 28. דג רקק עלוב הגיב:

  מר קוריס שכבר לא "מר" אלא סתם הותיר טעם מר בפיהם של אוהדי רמת גן
  מי שהולך לישון עם עבריינים בלילה
  אל יתפלא שקם בבוקר ומגרד לו בתחת וכל הגוף
  קוריס כמה טיפש היית להשוויץ שאתה חבר של עבריינים
  להתרועע איתם ולהשתמש בהם לאיים על אוהדים שכל פשעם
  היה שהעזו להביע את דעתם נגדך ביציע ובאינטרנט
  סגן אלוף בצה"ל שהתחבר לראשי כנופיות והפך לעושה דברם
  עכשיו העבריינים זורקים אותו לפח הזבל וקוריס איבד את עולמו
  השם שלו מושמץ לעד כעבריין צעצוע דג רקק עלוב
  מי ירצה לעשות איתו עסקים או לכל הפחות
  לקנות ממנו טוסטוס משומש
  מסכנים השפחה שלך אשתך והילדות החמודות
  שיש להם כזה בעל ואבא עלוב נפש
  לך מאיתנו קוריס ואל תראה את הפרצוף הוורדרד אצל כוכבי
  כי צוחקים עליך מאחורי הגב ולא סובלים אותך
  לנצח יהיה שמך בזוי בתולדות הפועל רמת גן יא אפס פחדן

 29. ותיק מציק הגיב:

  לדג הרקק מ- 23:16
  תזכיר לי חוץ מלרקוד תמיד על הדם מה תרומתך בדיוק למערכת?

 30. קורא הגיב:

  ראיון ענק במעריב עם יובל היום =-
  אומר שקוריס ביקש ממנו להרכיב את ארקין בשער כדי שמורי יתן לו כסף
  בושה

  • למעריב הגיב:

   יובל נעים אפס – מאמן חרא שאין לו מושג. אדם אלים עם עבר שחור והווה פרוע. אני מאמין שהוא יקבל מכות בסכנין…

   כמה טוב שהוא הלך

 31. מה קורה? אני קורא הגיב:

  לא קראתי את הכתבה במעריב. אבל אגיב לזה שמעליי. קום כל מדובר ביובל, צריך לקחת דברים בערבון מוגבל למרות שאין עשן בלי אש. יש קלישאה שאומרת לא יורקים לבאר ששתית ממנה. כנראה שאת האימרה הזו לא לימדו בקורס פרו לעומת קלישאות כמו "קיבלנו גול לא מחויב המציאות"" כדורגל משחקים 90 דקות"" שלא כובשים סופגים". לא מן הנמנע שהדבר אכן נכון. לטעמי להעמיד את איתי בשער ברגעים קריטים העמידו את איתי בסיטואציה קשה ולא יודע אם הדבר עשה לו טוב. בכל מקרה, אני מאמין שאיתי התבגר והוא יצליח השנה. ראיתי אותו בטדי והוא בהחלט נתן שם הופעה, כך שיש לו את היכולת לעמוד במצבי לחץ. מעניין אם יובל דיבר על משחק הגביע מול חיפה ומה הוא עשה במחצית לרפי כהן אחרי הגול בדקה ה42 האם גם אז קוריס ביקש ממנו להרכיב את איתי?

 32. במעריב הגיב:

  עוד מיובל נעים- בן כהן הילווה כספים לקוריס בלי ריבית

 33. ותיק. הגיב:

  אדון מאמן יובל נעים מדבר על דרך ארץ .. איזה סטנדאפיסט. בא בתלונות לניר ארקין שאפילו לא הרים לו טלפון כאשר הועזב. יובל הוא כזה סתום מכדי להבין למה ארקין עשה את זה. פרח וצחצח שמאיים עם החבר הטוב על האוהדים. שמהלך אימים על שחקנים באימונים וחמור מכך במישחקים משתולל ומשפיל אותם לאחר שהחליף אותם בגלל טעות שעשו. ולגבי מורי ארקין 3 שנים איתי לא עמד בשער והיה שוער מחליף ומורי הזרים כספים ללא כל תנאי. יובל הניבזה יורק לבאר ששתה ממנה עשרות שנים כשחקן ומאמן והתפרנס מאותם אלו שהישמיץ. של נעליך לפני שאתה מעיז לדבר אל הארקינים. יובל כדאי שתתחיל להיות בן אדם עם דרך ארץ ותפתח מודעות עצמית למצבך כי אם תמשיך כך מאמן תוכל להיות רק במתנס בעמידר וגם זה בפרוטקציה….

 34. לא נעים הגיב:

  יובל קיבל כמעט מליון שקל כדי שיעזוב את הקבוצה בתמורה לעלק חוזה שהיה לו לעד שנתיים אז שיגיד תודה לקוריס ולארקין . מעניין האם הוא גם חשף את החוזה הכפול שלו בראיון?

  נראה אם יחזיק מעמד בסכנין או שיגורש לפני ראש השנה.
  מה שבטוח הרבה שכל אין לו, מקסימום חוכמת רחוב שמתאימה לעידן אחר.

  ולסיום – הנה הוידאו שצולם מהיציע ב 2007 שמה רואים את ההתפרצות של קוריס והאיומים של יובל.
  לראות ולהתבייש.
  יובל יורק לבאר.

  http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2123544

 35. מה קורה? אני קורא הגיב:

  לכתבנו בשטח מעיתון מעריב ולותיק.
  בוא נקרא לילד בשמו, יובל לא בדיוק איש תקשורת ולא עבר מבחנים של כיתה ט'. שלא לדבר עם פקולטה למדעים… הוא לא מספיק חכם ויוצא בתקשורת בהצהרות שיכולות לסבך את החבר שלו ואני לא מדבר על קוריס. קוריס אמר לו שרמת גן משנה תדמית ולכן הוא צריך לעזוב. אני בהחלט יכול להבין את יובל. הוא מרגיש פגוע כי אף אחד לא אוהב שאומרים לו לעזוב ומראים לו את הדדלת. יובל הוביל מקצועית את הקבוצה להישגים (למרות האנטי כדורגל שלו) ולכן לא מבין על מה המהומה. מכל העסקה של רמת גן עם ארקין יובל יצא הכי טוב מבחינה פיננסית … במקומו הייתי שותק, אבל כל עיתונאי מתחיל יודע איך להדליק אותו ואז הבחור פותח… כל זאת בהקשר לתחילת התגובה שלי

  יובל זה יובל ושום דבר לא השתנה. מאמן אמור להיות מנהיג. למרות שקוריס הצהיר בזמנו שיובל עם הכריזמה שלו יציל את הקבוצה, לצעוק ולהשתולל זו לא כריזמה זו פראות ובריונות

  לותיק מציק ודג רקק- בנפול אויבך אל תשמח מצד שני זה מה ש"האויב" עושה בעצמו. דג הרקק משלם באותה מטבע.

 36. האוהד שרצה יותר מדי הגיב:

  כתבה גדולה נוספת בעיתון הארץ היום על הסתבכות קוריס
  http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1182064.html

  • מי זה קופמן? הגיב:

   שמן נפוח ועילג שמתחזה לאורדון. שילך לקיבינימט

  • עוזיאל הגיב:

   צודק קאופמן,אל תשפוט אדם שלא היית במצבו
   דברים מתחילים להתגלות דרך רשויות ותקשורת
   אין לנו מושג מי סחט או איים עליו במשך השנים,לא נשמע הגיוני שאדם יעשה כך במודע ומתוך
   בחירה על פני רווחת ובטחון משפחתו או כדי להשיג כבוד .

 37. תזכורת ערוץ 10 הגיב:

  הערב בשעה 9 כתבה על קוריס בערוץ 10

 38. לימן הגיב:

  על מי אתה עובד בעינים יובל נעים
  איזה רגש היה לך להפועל רמת גן.לך לדרכך ובהצלחה,רק טמבל לא מבין את הויברח שאתה מתכנן
  בסכנין עד הראמדן
  אתה הוא האשם המרכזי בהסתבכות של קוריס עם כל החברים שהדבקת לנאיבי

  • נראה... הגיב:

   נראה את יובל מסתובב ומקלל את הקהל בסכנין… הוא יסיים את החיים עם שפוד בתחת ובצל בפה

   פח זבל של בן אדם

 39. אתמול בידיעות הגיב:

 40. לימן הגיב:

  הצחקת את הנעים
  זה התרגיל הכי קל לפיטורים דרך הקהל ,מספיק תנועה אחת לכיוונם והוא מקבל משכורות עד סוף עונה
  בכופר

 41. הכתבה במעריב הגיב:

  יובל אומר שדטנר הוא בעצם סתם יו"ר
  http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/138/659.html

 42. על הכתבה עם יובל נעים הגיב:

  יובל, תקרא ותפנים.

  על הרבה דברים שאתה אומר ניתן להגיד לפה או לשם. זכותך לראות דברים כרצונך.

  בשני דברים אתה מראה כמה אתה לא בסדר.

  הקטע שבו אתה טוען שרוב הקהל אינטרסנטי הוא קטע הזוי שבהזויים. פה אתה מוכיח שאתה פרנויד אמיתי. אלה שהכרת אותם כאוהדים בכופר וכו' הם חברים שלך לרוב ו/או חבורת הפרזיטים שסובבים אותך, מתחנפים לפעמים ומדברים בך סרה מאחורי הגב. רוב רובו של הקהל הוא קהל נהדר ונאמן שהאינטרס היחידי שלו הוא שיהיה להם מקום לבוא כדי לתת את הנשמה ואת האהבה לקבוצה.

  הדבר השני שבו אינך מפנים כמה אתה טועה הוא בעניין בן כהן. חברים כאלה עדיף לשמור מתחת לשטיח. אמנם נחמד לך עם ההילה של מקורב לאנשי פשע ולרוצח מורשע (הורשע בהריגה בעסקת טעון) אבל אתה פשוט לא מסוגל להפנים את הנזק האדיר שזה גורם לקבוצה. מובטח לך שבן כהן לא יתקרב לסכנין כמו שעשה בר"ג גם אם תעמוד על 2 הרגליים ותצעק "הוא קדוש, הוא קדוש". תראה שוב את ההתנהלות העבריינית שלך יחד איתו בסרטון למעלה איך שאתם מסמנים אוהדים – עלאק אינטרסנטים.

  שיהיה לך בהצלחה בסכנין (פרט למפגשים עם ר"ג) כי הצלחה שלך שם פירושה שאתה לא בוחש בר"ג.

 43. גיא קול הגיב:

  כתוב בואן שיהיה ביום שלשי משחק אימון נגד הכוח

 44. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  הכתבה על יובל מעיתון מעריב 29-7-10

 45. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:
 46. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:
 47. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:
 48. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:
 49. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:
 50. עוד מילה קטנה על יובל נעים הגיב:

  מה שהוא עשה כבר מעלה מחשבות בסכנין. כבר עכשיו הם יודעים מה הוא יגיד כשיעזוב או יועזב.

  הטיפש לא מבין שהוא מכשיל את עצמו. עוד מקרה קלאסי בסגנון הסיפור על הצפרדע והעקרב.

 51. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:
 52. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:
 53. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:
 54. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  כתבה על קוריס בעיתון ידיעות אחרונות מהיום 29-7-10

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s