איפה ההנהלה?

חבל שעדיין לא נרשמה יוזמה מצד הקבוצה לכיוון האוהדים במטרה למנף את הנס

עברו חודשיים וחצי מאז שהפועל ר"ג החדשה יצאה לדרך: האורווה הקודמת נוקתה, הקבוצה נענשה ומורקה מחטאיה, הספונסר התעשת, הכניס יד עמוקה יותר לכיס, מינה ניהול רציני בתוספת יו"ר אורדון, המשבר העמוק הסתיים בשמחה והנה אנחנו כבר אחרי המחזור השלישי. עוד מעט תסתיים תקופת החגים ופגרות הנבחרת, המינוס ייהפך לפלוס והקבוצה תחל בקרב ההישרדות הממשי על מקומה בליגה הראשונה.

עכשיו, אחרי שהכל נרגע ובא לווינטר גואל, נשאלת השאלה איפה ההנהלה ומי זו? יודעים שיש בראש את עו"ד שחר בן-עמי, שלידו עוזר אריה הרשקוביץ ויש גם את נתן דטנר כיו"ר. אבל איפה הם, מי ראה אותם וכמה הצליחו לדבר איתם?

בכל קבוצה מתוקנת, במיוחד קטנה ואינטימית, הידועה באווירה המשפחתית, נהוג להציג זה את זה. דרך מנומסת ושגרתית בין קבוצה לאוהדיה, בין מעניק שירותים ללקוח. השאלה היא אם הקבוצה רואה באוהדיה לקוחות רצויים. הם בטח רצויים, אבל לא בדיוק לקוחות. הכל רק בגלל אותו סידור קלוקל שבו ניהול הכרטיסים והמנויים נמכר לגורם חיצוני. באותו רגע כבר אין להנהלה דרייב לחזר אחרי אוהדיה, לפנק אותם ולהיות קשובים לבקשותיהם. אמנם מספרם הולך ומתמעט, אבל יש עדיין כאלה שמתעקשים להמשיך להגיע למשחקי בית ולנסוע קילומטרים רבים למשחקי חוץ. מדוע לא מתייחסים אליהם?

אחרי הנס שקרה בקיץ, אני מהאחרונים שיבואו העונה בטענות לקבוצה ולהנהלה. אבל מתפלא שעד עכשיו לא נעשה דבר להיכרות הדדית וללחיצת יד. לא אימון חגיגי, לא הצגת שחקנים, לא שיחה פתוחה עם המאמן, לא נאום קטן של היו"ר (דטנר דיבר אל האוהדים באירוע שהם יזמו וארגנו) ולא צעדי שיווק כדי להגדיל את הכמות ביציע. חבל מאוד כי מדובר בשעת רצון של האוהדים, שרבים מהם חזרו עם אנרגיות והתלהבות. הם מייחלים לירח דבש מחודש ומרגש, אבל מושא אהבתם עומדת מעט מרוחקת. אז בואי כלה.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

33 תגובות על איפה ההנהלה?

 1. אורדון הגיב:

  כבר אמרתי אלף פעם , דטנר הוא יו"ר בובה. אוהדים הזמינו אותו לפארק אז הוא בא. ביקשו שיגיד נאום אז הוא נאם. אני מניח שבערך ככה הוא מתנהג בהנהלה. כשעושים משהו מצלצלים אליו לספר לו שיידע.לא מאמין שמתייצעים איתו קודם. דטנר לא פעיל מיוזמתו אלא עושה רק כשקוראים לו או כשדברים קורים. זה מראה שהוא יושב ראש חארטה. מיושב ראש כמוהו אני מצפה ומחכה שיזום למען האוהדים ובראש ובראשונה לשנות את צבע התלבושצת. הוא יושב ביציע ולא אכפת לו שהקבוצה שהוא בראשה משחקת בצבע לבן ?הלו תתעורר.
  אין לי ציפיות משחר בן עמי, לא מכיר אותו ולא יודע איך נראה. אבל מדטנר מצופה שיתחיל לקחת מנהיגות . או שאתה יושב ראש או שאתה בובה על חוט. תחליט כבר שנדע

 2. יוחזר הצבע האדום לאלתר !!!!! הגיב:

  נתן דטנר הוא "סלב" אבל בן אדם מתנשא
  מי שחשב שהוא חלק מהאוהדים לצערי טועה
  כי עם אנשים שמרימים את האף אין מה לדבר איתם
  אם במשחק הבא לא יוחזר הצבע האדום !!!!!
  יש להחרים את הקבוצה ולא להגיע למשחקים !!!!

 3. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  הפועל חיפה בני יהודה באינטרנט
  http://mygol.net/showthread.php?t=1569

 4. אב ובנו הגיב:

  עד כה ההנהלה לא מנצלת כלל את האתר והבלוג כדי לפנות אל האוהדים וחבל! אני בספק רב אם מי מהם קורא את התגובות כאן ובפורום על מנת לדעת את הלכי הרוח בקרב האוהדים.בעידן הזה ניתן בלחיצת כפתור להגיע לכל 2000 האוהדים הפוטנציאלים שיש לקבוצה,כנראה ש"שימור לקוחות" לא מעניין את ההנהלה.על פי 3 משחקי הליגה הראשונים אנחנו ללא ספק הקבוצה החלשה בליגה,את מספר מהלכי ההתקפה הראויים שהקבוצה ביצעה במשחקים אלו ניתן למנות על אצבעות כף יד אחת! אם לא יחול שיפור ניכר ומהיר אנחנו בצרות!!

 5. איתן הגיב:

  לידיעתכם,למרות שהיה נדמה שאין קשר בעונה שעברה עם ההנהלה,להיפך שיתוף פעולה היה .
  אומנם בעיקר דרך איציק לוי,אך גם קוריס היה קשוב
  הסעות שאורגנו ויצאו היו בגיבוי מלא של ההנהלה להשלמת הפסד כספי,פגישות בתחילת עונה קוימו,
  מעבר למערבי התקבל,כרטיסי כניסה למשחקי חוץ חולקו לרוב בחלוקה הוגנת.
  ערכנו לקרלוס מסיבה-ניר ארקין הגיע כחבר,ירון קוריס ואיציק לוי הגיעו כחברים
  ערכנו מפגש אוהדים שחקנים והוזמנו מנהלים,הסיפור ידוע-מזל שיש את קרלוס,החליטו שעדיף לשמור דיסטנס בין השחקנים והאוהדים.
  הצחיקו אותנו,שחקנים מתים להיקשר לאוהדים והעובדה היא מספרם בפיסבוק.
  תלבושת אדומה לא נראתה מאז 7-0 בנצרת,שחר בן עמי מתחבא בטויוטה,הקשר היחיד לכולם היום
  הוא עם מנש האפסנאי.
  בהפגנתיות מלבישים עלינו לבן,האדום שחור עם נפטלין באפסנאות,לך תבין אותם
  מסקנה-נתק מוחלט ,חבל.
  מישהו סופר את עמותת האוהדים?

  • מחשבות של אדם פשוט הגיב:

   פתאום קם אדם ומוצא עצמו בן חמישים.
   בין השאר ,יש לו אובססיה ,קבוצת ילדותו
   הפועל רמת גן .דיבוק,נרקומניות,הפרעה,
   לא ברור אבל כל פעם שהוא רואה צבע אדום
   הוא נדלק.בנוסף הוא לא יכול ללבוש צהוב
   ובערמומיות מעיר לבנו הקטן שהחולצה השחורה
   או האדומה ,יפה יותר מהצהובה לדעתו.
   איך אפשר להגדיר את הדברים האלה.
   עכשיו אני שואל שאלת תם אמיתית מדוע
   אין מצב שבו אחד מאנשי העמותה מרים טלפון
   למר דטנר ואומר כך "נתן האוהדים ממורמרים
   שהקבוצה לא לובשת את הלבוש המסורתי שלה האם
   ניתן לשנות את התלבושת או שיש בעיה ואם יש,
   תאמר לי ואני אעביר תשובתך לאוהדים".
   אם דבר כל כך פשוט לא יכול להיעשות,
   בגלל אי נעימות לא להטריד וכו' ,אנחנו בבעיה קשה.
   דבר נוסף מטריד אותי ששלושת שחקני העבר אינם
   בתמונה,מה הסיבה לכך ,אני לא רוצה להעלות השערות,
   אני רק אומר אחרי כל מה שקרה יחצנות לא תספיק.
   אם כל כך הרבה מדברים על חולצה ,כנראה שהכסא ריק,
   ואין אף אחד בבית.

  • איתן טעותיות רבות הגיב:

   מאז אחי נצרת?
   באיזה תלבושת נשארנו ליגה מול כ"ס בראשון?

   איזה תלבושות שיחקנו בטוטו?

   • ליאון הגיב:

    גביע הטוטו זה גביע שטראוס שלנו לאימון טרום עונה.כל תוצאה מתקבלת בסלחנות מובנת.
    בני יהודה בכתום -אתה בלבן,בבלומפילד שאירח את הזהובים מול אדומים תא
    הפועל חיפה באדום לבן-אנחנו בלבן מסומם,בוינטהר אצלך בבית
    אשקלון בכחול-אנחנו בלבן

 6. הדבר שאנחנו צריכים להתמקד בו הוא מגרש ביתי הגיב:

  לצערי הגיע הזמן להתפקח ולהבין שהסיפור של המכתש גמור וסגור לדעתי גם הסיפור של הירידת ליגה סגור וגמור כשבסוף העונה אין הרבה ספקות שנמצא את עצמנו בליגה לאומית.

  קבוצות חזקות וחלשות מאיתנו כבר הספיקו לרדת ליגה ולעלות ולרדת וכו' אך הם שרדו בזכות מגרש ביתי וזהות שנשמרה קחו למשל את כפ"ס והרצליה עם מגרש כמו שיש להן אין ספק שביום מין הימים הם יחזרו לליגת על בייחוד שמדובר בליגה של 16 קבוצות. מה שהחזיק את הקבוצות הללו במשך תקופה ארוכה של נדידה בליגות נמוכות זה מגרש ביתי ואיכותי.

  בעסקת הטיעון הנפשעת שנחתמה על המכתש התחייב ראש העיר של רמת גן הזבל צבי בר לבנות מגרש חלופי לקבוצה עם מגרשי אימונים וכו, כמובן שההבטחה שלו הייתה על הקרח אבל…
  בכוחם של האוהדים לעורר מחאה ולדרוש שיהיה לקבוצה מגרש בית משלה אני חושב שצריך להפנות את כל האנרגיות שלנו לא למאבק ההישרדות של השנה הקרובה אלא למאבק הישרדות של הקבוצה לתמיד מגרש ביתי משלנו יבטיח לנו הישרדות ארוכה גם אם נבלה הרבה שנים בליגה הלאומית.

  אני קורה מפה לשלמה ולאוהדים נוספים בואו נארגן הפגנה מול עריית רמת גן וגבעתיים ונדרוש את המגיע לקבוצה ולתושבי הערים מגרש ספורט ראוי צבי בר הבטיח אנחנו נשבור לו את הראש בכדי שיקיים.

 7. אושו הגיב:

  באמת עצוב לכתוב דבר כזה אבל עד עכשיו קוריס האנטיפט הדגול היה קשוב יותר לאוהדים מאשר ההנהלה הזו. לדעתי ההנהלה הזו לא מגיעים בכלל למשחקים. לא ראיתי אותם באף משחק,או שמתחבאים מאיתנו. לא מבין למה. גם ניר ארקין נעלם. אין מי לדבר. העמותת אוהדים צריכה להתחיל לפעול ולא לברבר. עד היום חוץ מהסעה אחת לסכנין לא ראינו מה העמותה הזו עשדתה ואני שילמתי מאה שקל מס חבר. מה עשו עם הכסף ולאן הולך הכסף?, פלא שהנהלה של הקבוצה לא סופרת את העמותה?. אמרו שלהיות חבר בעמותה יתן הנחות בקניות והנחה על קניית מנוי ולא קרה כלום, שילמנו סכום מלא ועמדנו שעה בתור. משקרים אותנו בעיניים

 8. אייל ברזילי הגיב:

  תגידו מה הסיפור שלכם לתקוף את העמותה כל היום, אנחנו פנינו ונפגשנו מספר פעמים עם ההנהלה דרשנו מספר דברים שלא נענו לצערינו כמו למשל הצבע האדום במשחקי הקבוצה, פנינו גם במטרה לשתף פעולה בשיווק ובהגדלת מעגל האוהדים מה לעשות שבשלב הזה דברים לא קורים בדיוק כפי שאנחנו רוצים כי יש צד שני שצריך לשתף פעולה.

  אני לא בא אלייך בטענות כמי שכן הצטרף לעמותה אבל אם אתה רוצה שיספרו את העמותה בהנהלה צריכים להצטרף אליה הרבה יותר אנשים ממה שיש עכשיו אם אני לא טועה כרגע חברים בעמותה רק כ75 חברים אפילו לא מאה חברים איך אתה רוצה שמישהו יתייחס ברצינות.

  המהות של העמותה היא הייצוג של האוהדים והחברות של האוהדים בה אם אוהדים לא רוצים להיות חברים בה שלא יצפו שהרבה דברים יקרו מעבר לכך אני לא מבין מה הטענה כלפי האנשים שכן פועלים דרך אגב מזמנם הפרטי מקיימים פגישות מוציאים מכתבים חושבים על דרכים לשפר את המצב כל הזמן בכל מיני רעיונות מה לעשות שלא הכל הולך ובנוסף לזה שאנשים לא יכולים לעבוד בפול טיים ולהתעסק רק בקבוצה.

  אני חושב שאתה צריך לברך על זה שיש איזשהו ייצוג לאוהדים ועשייה גם אם היא לא בולטת מאוד וכמובן שהדלת של העמותה פתוחה לרעיונות ולעזרה מצידם של אנשים שרוצים לתרום כולם מכירים לפחות חבר אחד של העמותה ואם אתם רוצים לעזור ולקחת אחריות על דברים אנחנו יותר מנשמח לשתף כמה שיותר אוהדים ולהגדיל את מעגל העשיה.

  • לאייל ברזילי הגיב:

   מה זה לא נענו ,אם יש לאוהד זכות כל שהיא
   זו הזכות לתבוע שהקבוצה תלבש את הצבע שלה
   כמו כן שלא תיקרא בשם אחר .להיות בתפקיד כזה
   של זה שפונה -לא פשוט ,בין הפטיש והסדן אז מי
   שלא יכול שלא יהיה .צריך להגיע למצב הקדוש
   הזה שבו בעל תפקיד בכיר ,אפילו דורה ,נשאל
   איפה האדום הרי אנחנו האוהדים באים באדום!!!!
   אם העמותה לא יכולה לברר את הדבר הזה
   ולבוא עם תשובה מנומקת מטעם ההנהלה,אז באמת
   חבל על הזמן של חברי העמותה.שתתפטר.

 9. לאייל ברזילי הגיב:

  כבודך במקומך.אבל אני כאוהד שחבר בעמותה לא שמעתי מעט על שום דבר שעשיתם במשך שנה. אולי אתם עובדים יומם וליל אבל לי לא יודע מזה דבר,אתם צריכים למסור דוח לאוהדים מה אתם עושים. זה אלף בית שאתם חייבים לנו. תרשמו שפניתם להנהלה וביקשתם ממנה מה שביקשתם.כי אני אומר לך שלא שמענו כמעט כלום מה העמותה הזו עשתה למען האוהדים מיום שנוסדה, זוכר שהיה כינוס בתיכון טכניקום שלא באתי אליו במקרה וגם שהוצתאם עיתון בכמה משחקים שהיה יפה, אבל מה עשיתם חוצמזה ?ואל תגיד לי שלא נרשמו 300 איש, אני שילמתי מאה שקל ורוצה לדעת מה עשו בכסף הזה ומה עשה בשבילי הגוף שמייצג אותי. תוציאו דוח ותרשמו מה עשיתם. עוד מעט שתבקשו שוב מאה שקל על השנה הבאה אני לא אשלם ואשאר בחוץ,ואז גם ה-75 איש שיש עכשיו לא יהיו חברים בעמותה. תשארו 20 איש וסלמאת.
  בשביל כבוד אתה צריך לעבוד או לפחות להוכיח שאתה עובד.

  • אייל ברזילי הגיב:

   תראה אולי לא הבנת מהדברים שלי אבל התכוונתי שכבר התקיימו מספר פגישות עם ההנהלה של הקבוצה ונציגיה של העמותה אני אגב אישית לא נכחתי אבל את הקווים הכללים של המטרות של הפגישות הללו קבענו עוד בימי הקמת העמותה וקונקרטית ומטרות אופרטיביות קבענו לפני מפגש הפרידה מקרלוס(שבסוף חזר).

   הבקשות שלנו היו בין השאר שישחקו בחולצות אדומות במשחקי הבית, מחירי הכרטיסים ומנויים, מרצנטייז לקבוצה ושיווק של הקבוצה בבתי הספר וברחבי העיר הקבוצה בינתיים הסכימה לשמוע אבל לא התחילה לבצע אבל אני מאמין שיש עוד סיכוי שדברים יקרו.
   בנוסף העמותה קיימה מספר פגישות עם רמזי גבאי מעיריית רמת והשיגה מועדון לאוהדים שלצערי עד היום לא נמצא אדם שיקח אחריות מלאה על המקום לצד מספר בעיות נוספות עם המקום שמחפשים להם פיתרון.

   ישנם דברים נוספים שנעשו בכל מיקרה אני מקבל את הצעתך ואני יציע שבאמת נעלה מסמך שמסכם את פעילות העמותה בשנה האחרונה ותוכל להביע את דעתך על הדברים, דבר נוסף כמתחייב בחוק ובלי קשר אין לנו שום כוונה להחזיק בקרנות המזבח בסוף השנה הקלנדרית יתקימו בחירות לעמותה וכל חבר בעמותה יוכל להתמודד להנהלה שלה ואם הוא חושב שהוא יוכל לתרום יותר אהלן וסהלן… אני מקווה שהתשובה שלי מספיק מלאה

 10. עיתון "גלובס" הגיב:

  שני אזורי זמן בישראל? יוזמה בגבעתיים: שעון קיץ עד נובמבר; "יש רוב – ת"א, ר"ג והרצליה רוצות גם"
  חבר מועצת העיר בגבעתיים, יורם פומרנץ, מתכוון להעלות הצעה לחוק עזר עירוני תוך כשבועיים ■ אם ישיג רוב יפעלו בתיה"ס, החוגים ומוסדות העירייה לפי שעון הקיץ ■ פומרנץ: "הציבור מוכן לשלם את מחיר הטרטור בשביל יתרונות שעון הקיץ" ■

  הנה בא החושך / דבי קאופמן
  12/09/2010

  דמיינו לכם את התסריט הבא: אתם יוצאים מביתכם שבעיר אחת בשמונה בבוקר, מבלים שעה על הכביש בדרך לעבודה שלכם בעיר אחרת, ועדיין מגיעים לעבודה בשמונה בבוקר. בסוף היום, בשש בערב, אתם יוצאים מהמשרד, שוב מבלים שעה על הכביש – אבל מגיעים הביתה רק בשמונה בערב.

  נשמע בדיוני? מתברר שלא לכולם. כיוון שעון פעמיים-שלוש ביום, חישובים בלתי פוסקים של השעה, תסכול על משרדי ממשלה סגורים בשעה 15:00 בצהריים ואיפוס שעונים עם מכרים – זה, לדברי חבר מועצה בגבעתיים, מחיר פעוט שנצטרך לשלם עבור תענוג הרבה יותר גדול: שעון קיץ עד נובמבר.

  "החל מהלילה אנחנו במצב אבסורדי ומטופש שכולו נובע מכך שלסקטור מסויים יש יכולת לאחוז מדינה שלמה בגרון ולכפות מציאות זמן שבינה לבין עונות השנה והמיקום של מדינת ישראל בציר המזן אין שום קשר", אומר יורם פומרנץ, יו"ר רשימת "גבעתיים הירוקה", חבר סיעת שינוי ולשעבר סגן ראש עיריית גבעתיים. "איש לא ינסה לטעון שמבחינת ציר הזמן יש הבדל בין מה שהיה לפני יום לבין מה שיקרה בחודש-חודשיים הקרובים".

  "כדי לא להיות חלק מהאיוולת הזאת", כדברי פומרנץ, הוא מתכוון להציע כחוק עזר עירוני יוזמה שלפיה יחול שעון קיץ בגבעתיים מ-1 במארס ועד 1 בנובמבר, "שזה", הוא מסביר, "עפ"י כל המבינים ואנשי המקצוע, לפי מיקומה של מדינת ישראל, אמור להיות הזמן הראוי והנכון להנהגת שעון קיץ".

  "בניגוד לעצומה של אקהויז, שעליה אמנם חתמו יותר מרבע מיליון איש אבל לא חוללה שינוי בשטח, לנו יש כוח להפוך את זה למחאה פרקטית", אמר פומרנץ, שאינו היחיד שיצא היום ביוזמה להתעקש נגד הזזת השעון – לאחר שכבר נעשתה: איש העסקים יוסי מימן הורה להנהלות החברות שבשליטתו, 012 סמייל וגדות מיכליות, להמשיך לפעול לפי שעון הקיץ.

  פומרנץ יעלה את ההצעה בישיבת המועצה בספטמבר, שלהערכתו תתקיים במחצית השנייה של החודש.

  פומרנץ גם משוכנע שיצליח להשיג רוב. משיחות עם חברי המועצה שלו, המונים 17 יחד איתו, הוא מאמין שרובם יצביעו בעד ההצעה, אם כי לא כולם, לטענתו, יודו בכך עכשיו מטעמים פוליטיים.

  משמעותה של הצבעה כזו היא שהחוק העירוני יעבור, ומאותו הרגע, כלומר: כבר בעוד שבועות אחדים, יחול על כל תושבי גבעתיים. כל המוסדות הציבוריים יפעלו שעה אחת מאוחר יותר משאר המדינה: בתי ספר, חוגים, מוסדות עירייה, כל האירועים העירוניים וכל החיים הפומביים בגבעתיים. "אני לא צופה שתהיה למישהו התנגדות – אדרבא: כולם ירוויחו שעות אור, סוחרים שירוויחו עוד לקוחות, הורים שייהנו מעוד שעת אור. לא מכיר סקטור שירצה ללכת נגד זה".

  פומרנץ לגמרי לא מסתפק בשינוי מקומי. לדבריו, פנו אליו בעקבות היוזמה עמיתים מרשימות מקבילות בערים אחרות, ואמרו כי גם הם מתכוונים להעלות הצעה ומה בישיבת מועצת העיר הקרובה. תל-אביב, רמת-גן, הרצליה, קרית אונו, ת"א, הוד השרון ורמת השרון הן רק חלק מהערים ברשימה.

  "אני כמובן מקווה שגבעתיים תוביל את המהלך, אבל אין לי ספק שהאפקט החזק ביותר יווצר יהיה גל שאליו יצטרפו עוד ועוד רשויות", אומר פומרנץ ומדמיין רחוק: "תארי לך ששליש, או אפילו חצי מהרשויות, המקומיות יקבלו את ההצעה. זה יהיה הביטוי הנאה ביותר למחאה שבאה מהשטח.

  "מחיר קטן" – כך, כאמור, מכנה פומרנץ את הבלבול שעשוי לאחוז באזרחי המדינה שייאלצו להתנהל לפי שני אזורי זמן שונים. "אני מציע לתת קרדיט לציבור. כמו שאנשים יודעים לתאם עסקים בין מדינות, כמו שהמסחר בבורסות בעולם מתנהל לפי צירי זמן שונים, אנשים יידעו להתאים שעה לפה או לפה. יש הרבה מקומות בעולם שבהם באותה מדינה יש הבדל בין עיר לעיר. רוב הציבור יהיה מוכן לשלם את מחיר הטרטור של שעה קדימה שעה אחורה, כדי לקבל את כל היתרונות שבשעון הקיץ".

  • פומרנץ, אתה מעניין לנו את התחת הגיב:

   100.

   עכשיו אתה לא רק מחרבן לנו בבלוג אלא מביא איתך את החרא הישן והמאוד מסריח מאתמול ומשאיר אותו פה בפוסט חדש.

 11. לאיתן פומפאי והמתלהמים החדשים/ישנים הגיב:

  מספיק עם השטויות והשקרים-
  ההנהלה הגיעה לכל משחק!
  שחר בן עמי לא הפסיד משחק אחד של הקבוצה כולל גביע הטוטו, כולל משחקי אימון בגשם שוטף באוסטריה.
  אריה הרשקוביץ אולי פיספס משחק אחד בעקבות נסיעת נבחרת הנוער של ישראל (ושלו) לחו"ל,
  דטנר משתדל להגיע לכל משחק אבל לפעמים יש לו הצגות במוצ"ש- באשקלון הוא היה גם היה.
  גם הספונסרים- הארקינים לא פיספסו משחק בוינטר- לגבי משחקי חוץ אני חושב שמורי החליט לא לבוא לרובם (בטח לא לרחוקים) אבל בבלומפילד מחזור ראשון הוא היה בודאות- ראיתי אותו.

  לא מבין
  כל הזמן בוכים, לוזרים בדם, פסימסטים שרואים רק שחור
  מתחילים להתגעגע לקוריס…- לא יאמןןןן!

  כל הזמן בוכים ומתלוננים- גם שנותנים להם כרטיס הזמנה למשחק חוץ זה לא מספיק להם- הם רוצים 3 או 4 כרטיסים- פשוט חמדנות על גבול קמצנות וחוצפה. דורשים ורוצים הסעה חינם למשחקים וכשהם מנסים לארגן ורואים את העלויות האמיתיות וההיענות הקלושה הם לא אומרים מילה.

  ערב על האש של האוהדים- עוד שקר לגבי איסור שניתן לשחקנים להגיע- להד"ם (ראה תגובתו של בר לב בנושא).

  לגבי תלבושות- חיביים להיות סטים של 3 צבעים לפי חוקי ההתאחדות
  השלישי הוא כחול כי צריך שינוי מאדום או לבן כדי לתת אופציה למשל אתן לך דוגמא- אם הפועל תל אביב תחליט לשחק מעורב בחולצה אדומה מכנס לבן וגרב אדומה אז אתה בצרות ולכן חייב צבע שלישי ולכן נבחר הכחול הנייטרלי.
  אל חשש אני בטוח שהאדום יגיע- בגביע הטוטו שיחקנו עם אדום- תראו באתר של ירון את התמונות של בונדאה והבולגרים-זאת התלבושת הרשמית של רמת גן ואיתה עוד ישחקו רוב העונה.

  • תפסיק לבלבל במוח הגיב:

   אף אחד לא מתגעגע לקוריס
   אף אחד לא מתלהם,רוצים אדום וזהו
   מי אתה מחנטרש לנו על סטים ושטויות
   ומאיפה אתה בטוח במה שאתה בטוח.
   מתחילת העונה הקבוצה לובשת לבן
   וזה מפריע לנו האוהדים שבבית חיפה לובשת
   את הסט האדום שלה ואנחנו את הדבר
   הזה .זה ולא שום דבר אחר!

   • לאיתן פומפאי ושאר... הגיב:

    יש געגוע משום מה – תקרא את הפוסטים כאן בשנית
    בתגובות
    וגם את דברי שלמה בכתבה.

    כל מה שכתבתי הוא איזן בטון בטוח במליון אחוז- אין טוב ממראה עיניים

 12. מנהיגות הגיב:

  זה משהו שנולדים איתו
  ולא קונים בדילים מסריחים.
  שאין לך את זה אין לך את זה
  לתשומת ליבו של הרשל'ה שלנו.

 13. למה זה מגיע לנו הגיב:

  תראו קבוצות כמו נתניה עכו ואפילו סכנין והפועל פתח תקוה למרות שהפסידו הם משחקים כדורגל ללא רגשי נחיתות מגיעים למצבים ומבקיעים
  ואיפה אנחנו ??? נאדה כלום ושום דבר כל שבוע משחקים חלש ורק מגינים על השער כמו לוזרים בשביל לא לספוג בשביל מה הביאו 5 זרים ואת שלומי דורה בשביל להראות כמו פח אשפה
  אני כבר הייתי מעדיף לעלות לשחק עם הנוער
  ועוד רוצים שנבוא למשחקים לראות את הזבל הזה ממש בדיחה
  הפועל רמת גן האמיתית היתה קיימת רק בשנות השישים והשבעים שהיתה משחקת כדורגל
  כמו שצריך מאז הקבוצה ב 30 שנה האחרונות רק חלשה ורק פח אשפה כל עונה
  אפילו בעונות טובות היא נראת כמו גרוטאה

 14. אורדון לא מופתע הגיב:

  גילוי נאות אני חבר עמותה. שילמתי 100 שקלים ואני שמח לראות את האורדונים הצעירים מעודדים. לפני 25 שנה הייתי כמוהם. היום, אני לא מגיע לכל משחק חוץ. לא חושב שקיבלתי תמורה עבורי היותי חבר עמותה אבל יחד עם זאת לא ציפיתי להרבה. אין לי שום תלונות לעמותה. סביר להניח שאמשיך לשלם.

  לגבי ההנהלה. ההבדל המהותי בין ההנהלה הקיימת לבין ההנהלה הקודמת (קוריס) הוא שקוריס הגיע בתור אוהד ללא ניסיון עיסקי למרות שהגדיר עצמו כאיש כזה. קוריס אוהד הקבוצה ורצה שהקבוצה תצליח ואז יקבל עוד תיקצוב ועוד פירסום וכו' דברים לא הסתדרו. ההנהלה הזו חושבת עיסקית פרופר. כלומר, שחר בן עמי והרשקוביץ מקבל שכר על עבודתם ומנסים להביא תוצאות. אני חייב לציין שחלק מההחתמות תמוהות בעיניי. שחקנים שלא בענף קיבלו חוזים לתקופות ארוכות. מי אכל כסף? נשמע מאוד מאוד מסריח. יחד עם זאת נראה שההנהלה עדיין מלקקת את הפצעים מהחבטות שקיבלה הקבוצה. כך שצריך להיות הוגן.
  דטנר- הוא יודע לדבר עם התקשורת הוא אדם חביב ובהחלט משרה אוירה טובה כלפי חוץ. כבר נשאלתי מספר פעמים על ידי אוהדים של קבוצות אחרות "מה דעתי על המנהל החדש לש הקבוצה דטנר?" אז כלפי חוץ דטנר בהחלט עושה את עבודתו.

  לגבי צבע החולצות. אדום לבן כחול… נראה לי שההנהלה מוטרדת מדברים אחרים ויש סדר עדיפויות.

  מתגעגעים לקוריס? אני יודע שיש אנשים כאן על כדורים וזריקות אבל לא ידעתי שהמינון כל כך גבוה. 😉

 15. הודעה משותפת הגיב:

  שלום רב,

  1. להלן הודעתן המשותפת של,
  רשימות"הליכוד" גבעתיים, "גבעתיים שלנו" ו"גבעתיים הירוקה",
  בעקבות אישור העלאה חריגה של הארנונה בעיר,
  ע"י שרי הפנים והאוצר.

  עם קבלת האישור, הופכת גבעתיים,
  לשיאנית הארנונה הארצית לשנה זו 2010.

  "איחולינו" לראש העירייה, על ההישג המפוקפק,
  סוף סוף, בעידן כהונתו, גם אנחנו מובילים במשהו.

  על כל השאר, בתגובה המלאה, המשותפת:.

  הודעת רשימות 13.09.2010
  "גבעתיים שלנו" ~ "גבעתיים הירוקה" ~ "הליכוד" גבעתיים

  ראשי רשימות האופוזיציה "מודים" לשרים ישי ושטייניץ:
  חתימתכם, ערב החג, על אישור העלאת הארנונה החריגה,
  "שי" נפלא, בעיתוי נפלא לא פחות, לתושבי גבעתיים.
  ע"פ האישור החריג יגדלו תשלומי הארנונה בעוד 8%, זאת בנוסף
  על העדכון האוטומטי הארצי, 1.6% שכבר נגבה מתחילת השנה.
  העלאות בכללותן, עם חריג זה, שמותר בגביה רטרואקטיבית כל השנה,
  "מזכה" את גבעתיים, בתואר המפוקפק, שיאנית הארנונה הארצית להשנה

  בימים הסמוכים לערב ראש השנה, היה מי שחשב עלינו תושבי גבעתיים, שני שרים, שר הפנים ושר האוצר.
  השרים אלי ישי ויובל שטייניץ, דאגו לנו ל"שי" לחג, "שי" די מפתיע ומקורי.
  דווקא בעיתוי תמוה זה, דאג שר הפנים אלי ישי, שר "חברתי", ממפלגה "חברתית", אלא מה,
  לאשר את בקשתו החריגה של ראש העירייה להעלאת שיעור הארנונה בעיר ב 8% וזאת בנוסף,
  להעלאת העדכון השנתית, בשיעור – 1.6% המותרת אוטומטית, שאותה ניצל כבר, כמובן במלואה, ראש העירייה.
  שר האוצר, מבחינתו, אישר, בהוספת חתימתו, את החלטתו זו של שר הפנים.

  חשוב לציין כי את הסכום המעודכן, שלאחר אישור השרים, ניתן ע"פ חוק, לגבות רטרואקטיבית מתחילת השנה,
  ובכוונת ראש העירייה, כפי שנכתבה בשוברי הארנונה, של ראשית שנת 2010, לממש ולנצל זכות זו.
  אם אכן, כך יקרה, תאחוז העיר גבעתיים, בתואר המפוקפק של שיאנית העלאת הארנונה לשנה זו, שנת 2010,
  בסך מצטבר של כ – 10%, ולמדקדקים – 9.6% וזאת עוד בטרם צרפנו ל"חגיגת המחירים" המקומית,
  את "אגרת שרותי כיבוי אש", הזכורה לטוב ואת "צמיחתן" המופלאה, במדידות החדשניות, של דירות התושבים.

  העובדה, שראש עיריית גבעתיים אינו "סופר" את תושביו, מהיום שלמחרת בחירתם בו, לפני כשנתיים,
  ידועה ומוכרת לנו היטב, אף שאנחנו מתעקשים שלא להשלים עם מציאות זו ולהתרגל אליה.
  ההוכחה החותכת, להתנשאותו זו, של ראש העירייה על תושביו, נעוצה, בעניין שלפנינו, בהתעלמותו המוחלטת,
  מכ – 5,000 חתימות תושבים, המהווים כ – 10% מכלל האוכלוסייה בעיר, שחתמו בכל רחבי גבעתיים,
  אך לפני שבועות ספורים, על עצומה פומבית ציבורית, שנמסרה לשר הפנים ישי, כנגד העלה חריגה זו של הארנונה.

  ומכאן, שהרבה פחות מובנת לנו, החתימה הנלהבת של השרים ישי ושטייניץ, על כתב ההרשאה הפתוח, המתיר,
  שלא לומר, מזמין, את ראש העירייה, להמשיך ולנהל עירייה גירעונית, בזבזנית, מסואבת ואטומה מצד אחד,
  כאשר את המחיר של ה"תענוג" הזה, הינו ממן בתוך כדי שהוא תוחב ידיו, עמוק עמוק, כמעט ללא גבולות,
  לתוך כיסיו של משלם המיסים העירוני.

  אנחנו סמוכים ובטוחים שבניגוד לשורת השיר המוכרת, מתוך הלהיט הענק של שלום חנוך "מחכים למשיח":
  "הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם", הציבור ממש לא מטומטם ועל כן את גמר החשבון של היום,
  יגיש במועד בו חוזרת לידיו יכולת הבחירה וההכרעה. לעיתים, חשוב לזכור, גם מועד זה יכול להקדים את זמנו.

  חבר המועצה רן קוניק חבר המועצה יורם פומרנץ חברת המועצה טלי ארגמן
  ראש רשימת "גבעתיים שלנו" ראש רשימת "גבעתיים הירוקה" ראש רשימת "הליכוד"

  2. ביום ג' 21.09.2010, תתקיים ישיבה, מס' 22, של מועצת העיר .
  הישיבה באולם הגדול ב"בית ראשונים" והיא נקבעה לשעה 18:30.
  למען נוחותכם, מצורף, סדר היום.

  בברכה גמר חתימה טובה,

  חברת המועצה טלי ארגמן
  ראש רשימת "הליכוד" גבעתיים

  חבר המועצה רן קוניק
  ראש רשימת "גבעתיים שלנו"

  חבר המועצה יורם פומרנץ
  ראש רשימת "גבעתיים הירוקה"

 16. מורגעאן שטעארן הגיב:

  רוקנת הקופה
  יא רומנישטי

 17. ירון בר לב הגיב:

  אני חושב שהתגובות כאן יותר מדי תקיפות, נכון לנקודת הזמן הנוכחית.
  קבוצה לא בונים ביום ולא בחודשיים ואי אפשר לצפות מההנהלה הנוכחית לעשות ולסיים את כל המטלות שלה בתקופת הזמן הנוכחית וגם לא הוגן לתת לה בראש בשלב הזה.

  לפני חודש היתה פגישה של חברי העמותה עם ההנהלה, פגישה שגם אני נכחתי בה.
  יצאנו לדרך חדשה, אנחנו לומדים לעבוד ביחד ונעשה את מה שצריך כדי לעזור לקבוצה להצליח.
  תנו לחבר'ה האלה את הזמן שלהם. מגיע להם אחרי מה שהם עשו בשבילנו בחודשים האחרונים.

  כל ההערות הציניות שהוזכרו כאן לא במקום ואני לא בטוח שהם מגיעות מאוהדים שלנו אלא יותר מכיוונים אחרים שמתים להכשיל את המהלך ולגרום לקבוצה לחזור הרבה שנים אחורה.


  שתהיה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכולם.

  • איתן הגיב:

   כנס לכתבה על המשחק עם השקמה בארצית,ותזכיר למי שממונה על המדים במשחקים
   את חשיבות הצבעים לאוהדים,ואיך זה מתקשר כדומה לשחקני הבית מבחינת הזהות .
   מלבד זה אין טענות אלא רק ברכות.

 18. למה זה מגיע לנו הגיב:

  לירון בר לב
  מה כבר ביקשנו שהקבוצה תשחק בזהות שלה בצבע אדום
  ונראה שכאילו משהו עושה לנו דווקא
  גם ככה לקחו לנו את המכתש אז רוצים למרר לנו יותר את החיים
  הקבוצה מזוהה עם המכתש ועם הצבע האדום אז מה הבעיה לשחק באדום

 19. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  הייצור כלאיים מהספארי קיבל היום 6 חתיכות בראש מראשון לציון ועוד בוינטר המסריח

 20. ירון בר לב הגיב:

  אף אחד לא עושה דווקא, צא מהפרנויה.
  בטוח שיש סיבה הגיונית לכל דבר. נראה במשחק נגד עכו מה יהיה הצבע ונדבר.

 21. יוחזר הצבע האדום לאלתר !!!!! הגיב:

  אם במשחק מול עכו הקבוצה לא תשחק באדום
  יש להחרים את המשחקים וגם לא לעודד במשחק
  זהו נשבר הזין לא יצחקו על האוהדים יותר

 22. אורדון לא מופתע הגיב:

  "הנה הם באים השדים האדומים" קריאות שנשמעו במכתש בשנות ה70 וה80 שהקבוצה עלתה לכר הדשא.
  אני חושב שאנשים קצת יצאו מפרופורציה בכל נושא התלבושת. החשוב הוא – שאנחנו האוהדים (הנאמנים והמסורים קוני המנויים) מגיעים עם חולצות אדומות ודגלים אדומים. נראה שההנהלה עסוקה בדרים מהותיים יותר. היחיד שאולי יענה לבקשות זה נתן. צריך לקוות שימצא זמן לכך. בסך הכל משמועות נתן כן עוזר למערכת בדרכו. לבקר את התנהלות המעכרכת זה הדבר הקל ביותר. נראה שיש הרבה עבודה וכל יום הפתעות חדשות. צריך לקוות שמשפחת ארקין לא תתייאש ותמשיך לתמוך בדבר הנפלא הזה שקרוי "הפועל רמת גן – גבעתיים" דבר שאנחנו כל כך אוהבים.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s