הנהלה יקרה, מר ארקין הנכבד

  דורה ובן עמי. יש להם המון מה לעשות עם הקבוצה ועם האוהדים

איך לשפר את סיכויי ההישרדות, להחזיר את הנשמה ולנסות להפוך באמת לאימפריה? * לאדיר ברונשטיין יש כמה עצות 

מאת אדיר ברונשטיין

כמו שניתן להבין, כנראה נתמודד נגד הירידה ואולי אפילו נרד בסיום העונה לליגה הלאומית. אז כדאי כבר עכשיו לעשות צעדים ומעשים שישפרו את הסיכויים להינצלות.

צעד ראשון הוא דווקא מכיוון ההנהלה. אחרי שהוחלפו החולצות מלבן לאדום, הגיע הזמן שנוכחותם של דטנר ושחר בן עמי תורגש יותר בפרונט, ולא בשלט רחוק. צעד שני: לעבור למגרש אחר כי וינטר מסמל לרבים את היריבה הכח עמידר ר"ג, וחוזקה של קבוצה מתחיל בבסיס. אם אין כרגע מכתש, אז חייבים משהו אחר שהוא לא וינטר.

צעד נוסף הוא קריאה לצעירים, וקריאה מההנהלה לאוהדים, לחזור ולתמוך בקבוצה. צעד רביעי מתחיל אצל בעל הבית מורי ארקין, שאומנם הציל את הפועל ר"ג בזכות האהבה לקבוצה של בנו הבכור, ניר, ורצונו של האב לראות את בנו הצעיר, איתי, מככב בשער. אבל אם לא יהיה חיזוק משמעותי בינואר, אז שלומי דורה יישאר מסכן ויצטער שהגיע כי לא יהיה מנוס מירידה. יש לנו סגל נאיבי וחסר.

בעל הבית שלנו נחשב לאחד מ-20 המובילים בכלכלה הישראלית, ויש לו יכולות כספיות גדולות יותר אפילו מיענקלה שחר. אם הוא היה רוצה ופותח את הארנק, הפועל ר"ג עם המינוס 4 שלה היתה מתמודדת בצמרת. השאלה היא האם המטרה של ארקין היא להנחיל התקדמות והצלחה לשנים רבות, או שכבר בשנה הבאה להתאחד עם הכח. הוא הציל את הקבוצה מפירוק, אבל רצונו להיות מאחורי הקלעים לא אומר שקולו וחזונו לא צריכים להישמע.

בכל מקרה, הגיע הזמן לעשות מעשי הנהלה אמיתיים, כי עוד ועוד אוהדים בורחים או מיואשים מהנאיביות, מחוסר האכפתיות ומהאין חזון. בית אין, יו"ר אין, שיווק נורמלי אין, הזדהות אין, ומה שיש זה בקושי סמל. אבל איפה קולה של ההנהלה? איפה החזון? האם החייאתה של הקבוצה הוא רק לשנה אחת, שלאחריה האפיזודה תיעלם? כי זה מה שבמציאות קורה. נדם קולן של שמשון ת"א, של בית"ר ת"א ובית"ר נתניה. האם גם קולה של הפועל ר"ג בדרך להיות כמוהן? מה שנשאר זה כמה פלסטרים ותחבושות ותקווה קטנה שיבוא היום ובאמת הקבוצה הזו תהיה אימפריה כמו בשיר, וכמו שהקהל של ר"ג עשה באלפיו לשעריים וליבנה, או לכל משחק שלאדמת היה חזון ולסמל היה סימן.

בינתיים אני מציע לשלומי דורה לבוא בדרישה להנהלה לתת לו יותר תקציבים ואפשרות להביא כמה שחקנים, כדי שלא ימצא את עצמו רודף 70 אחוז מהזמן אחרי קרית שמונה, ולדאוג שהפלסטר לא ייפול לפני הזמן. בינואר אפשר להביא את שי אבוטבול, שי חדד, אולי את עומר רפס, ובמקומם לשלוח הביתה את אלה שלא פוגעים. צריך לבקש מההנהלה לקרוא לאוהדים לצאת מהבוידם ולמלא את האצטדיון כי המאבק להישארות יהיה מאוד קשה.

דורה, על הכתפיים שלך מונחת מטלה גדולה. הפועל ר"ג זה סמל של דורות. תבוא בדרישות ולא תבוטל בעצמך, והכתם של הירידה ומחיקתה של הקבוצה לא ירבצו על צווארך. תדאג לבטל את הנאיביות ותדאג לניצחונות. אני מקווה שאתה וההנהלה קוראים את הבלוג הזה, כדי שתדעו שאוהדי הקבוצה מבקשים להחזיר עטרה ליושנה ולקדם את המושג 'אימפריה', ולא להיות זנב לאריות. גם לנו מגיע נחת בליגת העל, נחת עם בית, נחת עם חזון, נחת עם הצלחה.

מורי ארקין, תעשה למען הדורות הבאים

אתה נכנס לווינטר, ונזכר שבגיל 6 אבא שלך לקח אותך שבת אחרי שבת למגרש ההוא עם החומות המופלאות, עם הדשא שבינואר נראה כמו עיסת בוץ, עם ריח הגרעינים, עם הקהל שישב מאחורי השער, עם שולי ״יש שוער בשער״ גילארדי, עם שמריה השמן ואריק הפטיש שנתן גול בנגיחה מ-12 מטר אחרי קרן של אברשה, עם טופלה שרץ ורץ על הקו ועושה גליץ׳ חזק, עם טורק, פייגנבוים וקירשנברג, או בכלל חרזי. ואתה זוכר את החזרה הביתה והעלייה במדרגות שלוש קומות והצהלה "אימפריה", וכל השבוע ממתין דרוך לסמלים ולאהבה הכי גדולה. כמה אהבה יש בנשמה, גם כשאת בוכה, את תמיד יפה, זה כמו אש – אש של המכתש!

אז למה למה למה למה וינטר? מה זה וינטר? מי הגאון שקבר את הנשמה שלנו בווינטר מול הכתובת "הך הך הכח"? איחס גדול לנשמה. לא הכל בעולם זה כסף. לאהבה הזו יש בית וכיום נעלם הבית, אין בסיס, אין נשמה, כי מישהו חתם על הטופס ושלח את האהבה לעזאזל.

מורי ארקין, אם יש משהו שרק אתה יכול לעזור לדורות, זה לעשות ולפעול לבית אמיתי כי קבוצת כדורגל מתחילה מהבית, והסגול של וינטר לעולם לא יהיה בית.

ולך מר שאול אלוביץ', דע שמי שיבנה על המכתש, הקללה תלך איתו גם בעולם הבא. למכתש יש 100 נשמות, ומי שיחזיר אותו לבעליו האמיתי – אוהדי הקבוצה, אלוהים יברך אותו בכל מעשי ידיו.

בכל מקרה, וינטר רק מרחיק קהל ומאבד את הצביון, וכל עוד אין דרך ובסיס אז גם אם תנצח את עכו, אתה מפסיד את המורשת והנשמה כואבת, והרוח של פעם קרירה ועצובה. עם זכרונות ריח הגרעינים של המכתש הזקן והטוב, המכתש האהוב והזכרונות שהנחיל בי אבא, ש-57 שנים שבת אחר שבת הלך למכתש, גם הוא מגיל 6.

*) הכותב הוא בן 38, מהן 32 שנים אוהד הפועל ר"ג, אבא של אור, 9, ופז, 6, הבעלים של "אורפז", חברה למימוש זכויות רפואיות, וחלומו הוא לראות את הפועל ר"ג לוקחת אליפות כמו שאביו זכה לראות ב-1964 וכמובן לראות את המכתש חוזר לימיו הגדולים.
מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

41 תגובות על הנהלה יקרה, מר ארקין הנכבד

 1. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  מה לא נאמר מה לא נעשה עי, אוהדים שאכפת להם מהמכתש
  יש רק 2 אנשים שיכולים להציל את המכתש
  (אני גם תליתי את תקוותי במשט רע שתעשה משהו)
  אבל כנראה שאם לא מעורב פה איזה ראש ממשלה מושחת
  או שחלילה לא היה איזה רצח אז כנראה המשט רע לא תשים עלינו קצוץ
  הם ימשיכו להתחבא בצמתים וימשיכו לתת לאנשים דוחות על אי ציות לתמרור עצור
  או למשהו איזה פושע שלא אותת בפניה
  רק 2 אנשים יכולים להציל את המגרש הזה
  ראש עיריית גבעתיים שהקלפים בידיו
  וכמובן מורי ארקין הבן אדם הזה לא פראייר ואני מאמין שיש לו כוחות להחזיר את המכתש
  אם בהתחברות לבן שחר ליזום פגישה משולשת עם אלוביץ ולעשות מעשה להתחיל לדבר ברצינות
  איך מצילים את המגרש הזה
  אני קורה מפה למורי ארקין פגוש את בן שחר ואלוביץ לפגישה משולשת
  שבו דברו ברצינות וקיבינימט תעשו מעשה ותצילו כבר את המגרש הזה
  ולך מר ראובן בן שחר המכתש עדיין חי וקיים נכון שקיבלת את המכתש בירושה של מושחתים
  אבל בידיך להציל את המגרש הזה
  אם אתה רוצה לצאת מלך של גבעתיים תציל את המגרש הזה

 2. גועל נפש שלמה ,תתעשת ותוריד את הפוסט הזה הגיב:

  לא מכובד ולא מתאים לך שלמה הפנייה הזו אל מורי ארקין,מורי נותן נתן ויתן פי מאה מכל אוהד וכן גם אם תחשב את החלק בהשוואה להונו הרב ,פניות כאלה הם בדיוק הסיבה שהוא לא מעוניין להיות בפרונט,שירצקי שם יותר בקריית שמונה אבל שם יש שליחות וגם יותר קהל ,אלונה שמה יותר בבאר שבע אבל שם באמת יש קהל ענק ושליחות,אבל אצלנו חוץ מלקיים את הקבוצה ולדאוג שהיא לא תימחק ואת זה ארקין עושה ויעשה בצורה מושלמת אין כל כך על מה להשקיע,בשביל מה ? כדי לקיים חלום של כמה ילדים מזדקנים שרוצים עוד נגיעה מהעבר שלהם ? ואל תבין לא נכון גם אני בחבורה הזאת,אבל אני גם מבין שזה לא "גם וגם" אלא "זה או זה" ארקין הוא תורם גדול להרבה מטרות צדקה ואם לתת מלגה לצעיר מבטיח שיוכל ללמוד ולתרום לחברה או לתרום לילדים חולים ולבתי חולים עומדים מול כמה רגעי אושר של כמה משוגעים כמונו אז אני בטוח ששנינו יודעים לאיפה המאזניים צריכים לנטות
  כואב אבל נכון ,תוריד את זה ,זה לא יפה ולא מכובד ,

  • maktesh הגיב:

   לזה שמעלי: מה לא מכובד בפנייה לארקין? פונה אליו אוהד בשם אדיר ברונשטיין, אוהד מוכר, ומדבר אליו בצורה מנומסת כאוהד אל אוהד, ומפציר בו להעמיק את אחיזתו והשקעתו בקבוצה ששניהם אוהבים. לא ברור על מה אתה בדיוק מתלונן.

   • גועל נפש שלמה ,תתעשת ותוריד את הפוסט הזה הגיב:

    מה לא מכובד ? לא מכובד זה להמשיך לנגן לו על המצפון !!
    לא מכובד זה לא להסתפק במה שקיבלנו ולחזור לבקש עוד !!
    לא מכובד זה לשלוח עוד פוסט ובכך ליצור דעת קהל ש"ארקין לא נותן מספיק"
    אתה באמת חושב שזה מקובל ומכובד ? או שאתה מתמם ?
    אני מעריך את דעתך ומסכים איתה ברוב המקרה ,מצטער לא הפעם

  • פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

   הנה השמאלני עם ההלקאה העצמית הרים את התחת שלו
   לחתיכת מפגר מה אתה מזיין לנו פה במוח
   אם יש לנו אוהד עשיר כמו ארקין מה הבעיה שלך שהוא יתרום לקבוצה כמה שהוא רוצה
   מה אכפת לתחת שלך כמה הוא יתן שיתן מיליונים מה זה בעיה שלך ??
   ומה זה משנה כמה קהל יש לנו יחתיכת דפוק במוח
   אנשים כמוך עם הלקאה עצמית רק עושים נזק לקבוצה וגם למדינה
   לך לך טמבל תן את המדינה לערבים חתיכת גייס חמישי מושתן
   שהימין הקיצוני יעלה לשלטון
   לחמורים כמוך תהיה בעיה במדינה

   • גועל נפש שלמה ,תתעשת ותוריד את הפוסט הזה הגיב:

    תשמע גולם אתה באמת אבל באמת הצלחת לגרור אותי לרמה הנמוכה שלך תבין אתה טיפש ,אתה עילג ,אתה מאוד שנוא פה וכנראה בכל מקום ,
    עשה לכולם טובה ופטור אותנו מדעותיך האידיוטיות,
    בשמחה הייתי נפגש איתך ומרים לך סטירת לחי מצלצלת,אבל לשפל כזה עוד לא הצלחת להביא אותי

 3. שחלומו של אדיר יתממש כבר הגיב:

  ויהפוך לבעלים של המועדון האהוב על כולנו
  ממניה…אימפרייה…..אדוםםםםםם עוללללללהההה כשהפועל עולהההההה לה לה לה

 4. Mr. Urdoun הגיב:

  מר מורי ארקין צריך לעזור להציל את המכתש, זו חובתו המוסרית הבסיסית והפשוטה ביותר בתור איל הון שצריך להעניק משהו לחברה במיוחד החברה שבה הוא גדל ועימה הוא חי וששני ילדיו נמנים איתה באופן מובהק ומוצהר

 5. אורמת גן הגיב:

  כתבת יפה אדיר, עכשיו חובת ההוכחה על ההנהלה

 6. נמאס לי לעבוד על הדוקטורט (נמאס לי ללמוד למבחן לשעבר) הגיב:

  אדיר, מורי נתן וייתן עוד רבות – אם רק נניח לו.
  גם אני הייתי רוצה שהוא יהיה הבעלים הרשמי, אבל הוא לא רוצה להיות בפרונט, וזו זכותו.
  צריך להגיד תודה על מה שיש, ויש הרבה מאד. אני מניח שאם דברים לא יסתדרו אז בינואר אכן יהיו שינויים, אבל הקריאה לא צריכה להיות עכשיו.
  ואני מעדיף את וינטר על פני אצטדיון רמת גן. על אף ועל אף ועל אף כל החסרונות. זוכר את עונת הירידה באצטדיון רמת גן?!….. 150 איש בדוחק ביציע הכבוד…. אני מעדיף שיהיה סגול מולנו אבל שאת כל ה-400 ביציע התחתון ישמעו. ושומעים מצויין.

 7. אדום עתיק הגיב:

  אני מסכים בכל עם איש הדוקטורט (עד מתי תקטר ?עד הפרופסורה ?).וינהטר, על כל הקשריו השליליים ,עדיף על ר"ג בו הקומץ פשוט הולך לאיבוד וגם לא רואה כלום .
  ארקין אינו הבעלים וזו בחירתו .אין מה להוסיף .
  ובאשר לויכוח האינסופי על כמות האוהדים אני חוזר על המנטרה – נצחונות וכדורגל טוב יכפילו את הכמות ובעיקר יהוו מוקד הזדהות לדור הצעיר, דור העתיד.

 8. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  אני קורה מפה לאוהדים שאף אחד לא ילך למשחק של הנבחרת
  והלוואי שהנבחרת תובס עי" הקרואטים שלוזון ופרננדז הבובה
  יקבלו בראש
  הנבחרת הזאת לא נבחרת שלנו של העם
  הנבחרת הזאת היא של לוזון ועד שהוא לא יעוף מהפרצוף שלנו
  כולנו רק מאחלים לה כישלונות
  נבחרת קרואטיה 6
  נבחרת ישראל 0 אפס אחד גדול

  • למר פופאי הגיב:

   לא יודע אם אתה יודע אבל אם לא לוזון אין היום הפועל רמת גן .בזכות לוזון הבקרה לא הורידה את רמת גן 2 ליגות ובזכות לוזון עשו עם רמת גן עסקת טעון מצחיקה ,אז לפני שאתה מקלל את לוזון רק תזכור שאם לא לוזון גם הכסף הגדול של ארקין לא היה עוזר.
   אתה הבנת את זה מר ברוך ?

   • פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

    לזה שמעלי אם אתה אומר אולי אתה יודע משהו שאנחנו לא יודעים
    אבל תזכור טוב גם בזכות לוזון אתה לא משחק במכתש וזה לא כשור לאלוביץ
    הכנופיות האלה של ההתאחדות לכדור עגל רוצים מגרשים כמו סאן סירו
    אבל לשחק כדורגל פה בארץ עדיין לא למדו
    שנהיה עשירית אחוז מאירופה אז שיתיפו לנו פה על מגרשים
    פעם בשנות השישים והשבעים היה פה כדורגל טוב והיו משחקים על חולות
    היה רמה והיה הכל. והיו במכתש בשבתות 3 משחקים אחד אחרי השני
    קבוצות כמו בני יהודה שמשון תל אביב והכח עזה היו מארחים במכתש
    ואני הייתי בהמון משחקים והיו משחקים טובים
    אני חוזר ואומר קודם שילמדו לשחק פה כדור עגל ואחכ שיתיפו לנו על מגרשים

 9. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  ועוד משהו עד שלא יהיו לנו איזה 3 נציגים בנבחרת מהפועל רמת גן
  אז מצידי שהנבחרת הזאת תלך להיזדיין

 10. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  מי שרוצה לראות היום משחקים מהיורו http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=football

 11. גיא הגיב:

  מי שקורא לעבור לאיצדיון ר"ג מדבר רק בשם עצמו ולא מייצג את אוהדי הפועל ר"ג.
  אניכאוהד הפועל ר"ג ושונא הכוח מעדיף את וינטר על איצטדיון ר"ג.
  לא רק שאני מעדיף את וינטר, אין שום סיכוי שאגיע למשחק באיצטדיון ר"ג גם אם יצבע כולו אדום.
  איצטדיון ר"ג מוציא את החשק מכדורגל, גם לשחקנים ובעיקר לאוהדים.
  לא שיש לי חיבה לוינטר אבל זאת כרגע האופציה הטובה ביותר.

 12. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  לגיא אתה מדבר שטויות במיץ עגבניות
  אני לא יודע כמה זמן אתה אוהד את הקבוצה
  אבל פה מדברים איתך שאוהדים אותה 40 שנה
  הפועל רמת גן שיחקה בעברה באיצטדיון רמת גן ולא פעם אחת
  הפעם האחרונה היתה בעונת 2004 נגד מכבי הרצליה 1-1
  זה לא נכון שאיצטדיון רמת גן פחות טוב מוינטר המסריח
  אתה ועוד הרבה אוהדים לא מבינים משהו
  הזהות של הפועל רמת גן הולכת לאיבוד לאט לאט בוינטר
  אנחנו חייבים כבר להתרחק מהאיזור הזה שנקרא סלמה ג
  האיזור הזה ואוכלסיתו לא מזוהים עם הפועל רמת גן ואף פעם לא יהיו מזוהים
  האיזור הזה מזוהה עם השיקמה רמת חן
  ןתבין עוד דבר אחד כאשר אתה נמצא שם תמיד העננה של איחוד תרחף לך על הראש
  בסופו של דבר יש בעיה עם המכתש ומה תעשה יום אחד שארקין יסגור את הברז
  האיחוד יהיה בלתי נמנע ומה תעשה תקים את הפועל המכתש בליגה ג ???
  ואיפה תשחק ואיפה כסף. תבין אנחנו עדיין לא מכבי יפו
  כאשר חלילה יהיה איחוד נגמר הסיפור של הקבוצה
  תזכור את הסיסמאות שלי פופאי תמיד צודק אל תאמין פה לשמאלנים שימכרו אותך לערבים
  תזכור טוב אם לא יהיה מכתש גם הפועל רמת גן לא תהיה
  ותזכור טוב טוב אם לא יהיה ארקין גם הפועל רמת גן לא תהיה

 13. ושוב אדיר באתר הגיב:

  מסכים עם פופאי שהזהות בוינטר גומרת את הסמל של הפועל רמת גן – כמו בשיר הקבוצה מהמכתש – ואם כבר אז יש גם מגרש בהרצליה לבינתיים או מגרש בראשון לציון אבל וינטר זה אסון משחית ששורף לאט ובוודאות את הזהות והזיקה להיסטוריה -ובכלל וינטר גורם לחוסר שיחות ודיבורים על הקמת המכתש החדש ו או בית חדש להפועל רמת גן – וינטר הוא מגרש סגול שיכול רק לדחוף את העסקנים לשיחות על איחוד ואיבוד זהות הסמל שהוא הרבה יותר קשה מלרדת ליגה

 14. ושוב אדיר באתר הגיב:

  ולגבי ארקין – אני מאמין בו אבל מותר וצריך לומר כאוהד את תקוותיי. ארקין יכול לבסס את הפועל רמת גן אם ירצה. גם בביסוסה בליגת על וגם עם בית חדש – וזה לבטח יחזיר אוהדים ולאו דווקא כפי שטוען ידידי אדום עתיק שרק ניצחונות יחזירו תקהל – מה שיחזיר זה חזון ובית וביסוס הסמל

 15. תגידו רק תודה לארקין הגיב:

  על כל אגורה שהוא נותן תגידו תודה
  הוא בא כתורם הוא לא נקרא בעלים
  בהתאחדות כתוב ששחק בן עמי הוא הבעלים למרות שבעצם מורי ארקין ממן את הקבוצה
  עזבו את ארקין רק תודה להגיד לו
  הוא יודע וזוכר את הכל לבד כי אם לא הוא לא היה משקיע בנו את מה שהשקיע
  ואני בטוח שהוא גם עוד ישקיע בינואר כדי לדאוג שנישאר בליגה אבל ם אם לא וגם םא כן עזבו אותו תגידו לו רק תודה
  בגלל זה הוא לא רוצה להתפרסם יותר מדי
  שלא יבואו אליו בדרישות כאלה ויאשימו אותו במצב הקבוצה
  מורי ארקין אוהבים אותך

 16. גיא הגיב:

  בלי ארקין אין קבוצה וזה לא קשור למגרש.
  בדיוק כמו שבלי שירצקי קרית שמונה נעלמת מהמפה, בלי אלונה ברקת הפועל ב"ש שווה ליגה לאומית ולא יותר, בלי עמוס לוזון מכבי פ"ת יורדת ליגה ובלי יואב כץ הפועל חיפה לא שורדת עונה אחת בליגת העל ובלי ג'קי בן זקן אשדוד חוזרת לגודלה הטבעי בליגה א'.
  זאת המציאות בכדורגל הישראלי, רוב הקבוצות בליגת העל תלויות לחלוטין בבעלים שלהם שבלעדיו כנראה לא יהיה מישהוא אחר ואין להן זכות קיום.

  • אדום עתיק הגיב:

   הבדל אחד קטן- כל אלה שציינת הם בעלי הקבוצות בעוד שארקין , משיקוליו, מעדיף להשאר בעמדת התומך ושחר בן עמי מחפש רוכש.

 17. כותב התור הגיב:

  *) הכותב הוא בן 38 (נראה בן 45), מהן 32 שנים אוהד הפועל ר"ג, אבא של אור, 9, ופז, 6, הבעלים של "אורפז", חברה למימוש זכויות רפואיות (יועצי אחיתופל וגוזרי קופונים על חשבון מסכנים), וחלומו הוא לראות את הפועל ר"ג לוקחת אליפות כמו שאביו זכה לראות ב-1964 וכמובן לראות את המכתש חוזר לימיו הגדולים. אדיר – היית מטומטם ונשארת מטומטם. לך תלקק את מה שבר לב לא הצליח לנקות עם הנייר טואלט.

 18. קלנדיס הגיב:

  אדיר כתבת יפה , עכשיו צריך להתפלל שזה יפול על אוזניים הנכונות שיעשו משהו עם התוהו ובוהו שאנחנו נמצאים בו עכשיו. אחרת לא ישארו אוהדים עוד שנתיים

 19. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  הצבע האדום חזר לקבוצה
  עכשיו תוחזר הפועל רמת גן לאיצטדיון רמת גן במהרה
  ואחכ נקווה מאוד שחזרה למכתש

 20. חחחחחחחחחחחחחחחחח הגיב:

 21. אורדון לא מופתע הגיב:

  עזבו את מורי ארקין בשקט
  על מה שעשה בקיץ האחרון צריך לתת לו את אות יקיר העיר (גבעתיים ורמת גן)
  הזרמת כסף לקבוצה לא תביא עוד אוהדים ליציע או מכירה של אלפי מנויים. זהו תהליך ומאחר והכל נעשה בשלוף אל תצפו לקסמים.
  "הירושה " שהוא קיבל מההנהלה הקודמת לא עושה חשק לתרום עוד.
  זה שיש לו כסף לא אומר שהוא צריך לפזר אותו. ראינו כבר בכדורגל שלנו על אלה שפיזרו כספים ולאן הם הגיעו. זו לא הדרך של מורי ארקין.
  סבלנות, נתחזק נשרוד ונראה מה יהיה
  לתת בראש לנתניה יותר חשוב

 22. אדום עתיק הגיב:

  נתניה עיר היהלומים?
  " ביקוע יהלומים
  בכדי להפריד חלקים מהיהלום לשם קבלת הצורה הכללית הרצויה חייבים לבקוע אותו. היהלום הוא חומר בעל קושיות רבה, אולם יש בו מעין "סיבים" הניתנים לבקיעה, לשם הבנת העיניין נתאר לעצמנו גזע עץ, לבקעו בגרזן אפשר רק עם כוון הסיבים ולא בזוית ישרה אליהם.
  סיבי הביקוע הם במקביל לפאות השטוחות של היהלום. מכה חזקה בעזרת סכין ומוט עץ תבקע את היהלום. "
  בשבת נבקע את היהלום (?) הנתנייתי!!!!

 23. פופאי המכתש הולילנד הגיב:

  התחזית שלי הולכת להתממש ה 0-6 לקרואטיה בדרך

  • ציטוטו מענין הגיב:

   ההסבר לכדורגל השכונתי שיש לנו בארץ הוא פשוט מאודשחקנים אין להם טכניקה ולא יודעים מה לעשות בכדורלעומת קרואטיה שמניעה כדור מרגל לרגל בטכניקההשחקנים שלנו לא עושים תנועה קדימה בקישור הכל איטי מסורבלאף שחקן לא פותח שטח לקבל כדור ואז או שמאבדים כדור או שבועטים סתם למעלהאנחנו שכונה ונשאר שכונה לא משנה איזה מאמן יביאו כולם יגזרו קופונים על הנבחרתהמסכנה הזאת

   פופאי הצלת המכתש 2010, (09/10/2010, 22:02)
   רק בבלוג אתה מקלל ,למה

 24. פופאי המכתש הולילנד הגיב:

  ההסבר לכדורגל השכונתי שיש לנו בארץ הוא פשוט מאוד
  שחקנים אין להם טכניקה ולא יודעים מה לעשות בכדור
  לעומת קרואטיה שמניעה כדור מרגל לרגל בטכניקה
  השחקנים שלנו לא עושים תנועה קדימה בקישור הכל איטי מסורבל
  אף שחקן לא פותח שטח לקבל כדור ואז או שמאבדים כדור או שבועטים סתם למעלה
  אנחנו שכונה ונשאר שכונה לא משנה איזה מאמן יביאו כולם יגזרו קופונים על הנבחרת
  המסכנה הזאת

 25. אל תבכי (ארגנטינה) נבחרת ישראבלוף הגיב:

 26. אורדון הגיב:

  העו"ד השמן והרעב למזומנים לביתו אשם הבלעדי במצב.הןא הצליח ליאש גם את ארקין בשערוריות שהוא עשה עם הקבוצה.בקרוב הפרטים.

 27. עו"ד מושחת בדיוק כמו כולם חלאות הגיב:

  עו"ד שחר בן עמי יחתיכת שמן שוקל טונה
  אתה חי טוב אוכל כל היום במסעדות ללא הפסקה
  וזה על חשבון קבוצות הכדורגל שאתה מביא אליהם שחקני נפל
  וגוזר עליהם קופונים תתבייש לך
  תראה איזה בטן יש לך אתה לא מתבייש חתיכת נוכל שמן

 28. אוהד בדם הגיב:

  שחר בן עמי האיש הנכון בזמן הנכון. מכיר את השטיקים והקומבינות והיה נחוץ בתקופה בה היה צורך מיידי להיפטר מתחלואי קוריס ולכסות כל החובות

 29. אורדון לא מופתע הגיב:

  למעליי…. אתה מנסה להפתיע אותי אבל אני לא כל כך מופתע. אסביר את עצמי. שחר בן עמי לא אוהד הקבוצה הוא עובד בשכר בקבוצה. מאחר והוא עובד בשכר הוא צריך לתת דו"ח למי שמשלם לו את הכספים. מה שהוא מנסה לעשות הוא להפעיל קבוצה מאוזנת מבחינה תקציבית ולמצוא מישהו שייקח אותה בהמשך. לכן, סדר העדיפיות של שחר אולי שונה מסדר העדיפויות של אוהד הקבוצה שחושב עם הלב ולפעמים יכול להכנס להרפתקה. לא מכיר את שחר בן עמי ולא נראה לי שהוא רוצה להכיאר את האוהדים כי מחר הוא יכול להשמשיך לקבוצה אחרת מבחינתו. הכל לגיטימי. בסך הכל הבנתי שעכשיו בקבוצה הבוגרת יש שקט תעשייתי. כלומר המשכורת משולמת בזמן ולא רק למראית עין. חובות עבר.. אני לא יודע בדיוק מה הסיפור שם וזה לא ענייני. בשורה התחתונה הוא צריך לספק תוצאות. זה שחתמו שחקנים בקבוצה לטווח אורוך כמו 4 שנים – חשוד אבל לא מדובר בכסף שלי. לזה שמעליי— גם ההנהלה הקודמת רצתה להרוויח. זה לא יצא. מי אשם?האשם תמיד אשם

 30. עו"ד מושחת בדיוק כמו כולם חלאות הגיב:

  תסתכלו איך השמן הזה בודק את הטלפון שלו לעשות עוד קומבינה על הקבוצה
  על הפרצוף שלו רואים שהוא קומבינטור מושחת
  חתיכת שמן שתקבל כאב בטן ושילשולים במסעדות שאתה אוכל

 31. הפרדוקס של ארקין הגיב:

  את תרומתו של ארקין כולם מעריכים ומוקירים .קשה לבקר אדם שפשוט נותן ולא מבקש
  תמורה.אבל דווקא העובדה הזו תוקעת את הקבוצה במלחמה קיומית סיזיפית עוד
  מתחילת ימי קוריס.
  העובדה שאף אחד לא מתייחס אליה היא זו :הכסף הרב שמשקיע ארקין מםפיק רק
  לצמרת הלאומית ,אפילו לעליה לליגת על ,אבל לא לתקיעת היתד המיוחלת .
  כדי להחזיק בליגת על צריך יו"ר דינמי בפול טיים עם גישה ישירה לסטיפה.
  אחרת חברים ,זה לא עובד.היות וארקין הוא איש עסקים ,הוא הראשון שיודע שללא
  הגדרת מטרות לא יושג דבר.בכדורגל יש בעיה ,אין דבר כזה,לשמר קבוצה,כמו שאומרים
  פה,"העיקר שתהיה קבוצה" זה כאילו נכון ,אבל לא יכול להחזיק.בספורט תחרותי,בעיקר
  בכדורגל ,אם אתה לא מנצח, אתה מתפרק.המושג "שימור הקבוצה" נוגד את ההגיון,
  לכן יש בילבול ושום דבר לא דופק .למרות ששלומי בסדר ,וגם הצוות המקצועי בסדר,
  כל זמן שאין החלטה אסטרטגית להישאר בליגת על (מה שכמובן לא מבטיח הישארות)כל
  העסק לא רציני.המשפט של דורה "מה שטוב בקבוצה-שהיא עדיין קיימת" מוקרן מלמעלה
  ולא מבשר טובות.

 32. איתן הגיב:

  חידת מכתש-מי אני
  מאמצע שנות 60 ועד 80 הוא היה חלק בלתי נפרד ממאות ילדים במכתש.
  מחצית מאוהדי המועדון היום,למדו למסור פס ןבעיטה מלאה ובזכותו גם זכו לשחק במכתש .
  בטריבונה הוא לימד אותנו את האהבה למועדון בישיבה סביבו ,בפקודה.
  שווה פוסט ללימוד וכיבוד היסטוריה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s