אתה דיברת אליי?

יבורך קמפיין החוצות למרות האיחור * הוא לא יהיה מושלם בלי צעדי שיווק תומכים * בהזדמנות זו: קריאה להנהלת הפועל ר"ג החדשה להצטרף להצלת המכתש

שלט ברח' ז'בוטינסקי בר"ג. צילום: רפי מן

מאז הכרזות על לוחות המודעות בשנות ה-60 וה-70, שהכריזו על משחק בשבת במכתש, לא כיכבה כך הפועל ר"ג ברחובות העיר. ברכות להנהלת הקבוצה על הקמפיין השיווקי החדש של שילוט חוצות. אמנם חבל שהוא הגיע באיחור, אבל לפחות מישהו התעורר, משלם ועושה. כשיש עשייה אני בעד, במיוחד כשמדובר בניסיון להחזיר את הקהל האובד. ובכל זאת, יש כמה דברים שחשוב שייאמרו.

שימו לב למסר של השלט: הכרזה מודיעה שהפועל ר"ג החדשה יצאה לדרך. הפועל ר"ג קיימת 70 שנה ברציפות, אז על איזו הפועל ר"ג חדשה מדובר? הכותרת כמו רומזת לעידן הקודם שנתפס כשלילי ושבגללו רבים הפסיקו להגיע, ומכריזה על קבוצה מתחדשת, מטוהרת, שהתנקתה מחטאיה ומנסה לשנות תדמית.

כותרת הכרזה פונה לאוהדים שנשארו בבית – "ואתם?". כאילו, הלו מה איתכם? אנחנו יצאנו לדרך חדשה, אנחנו מככבים במגרש, קדימה, תתעוררו, תגיעו.

"ואתם?" – מישהו מנסה להעיר את האוהדים, וזה הזכיר לי את רוברט דה נירו מ"נהג מונית": אני??? אתה דיברת אליי? סליחה, אתה דיברת אליי? אתה דיברת אליי? (כאן אני עובר לייצג את האוהד שלא מגיע למשחקים שנה או חמש שנים) מה בדיוק אתה רוצה ממני? למה שאחזור? על איזו הפועל ר"ג החדשה מדובר? בזו שכבר לא משחקת במכתש? אתה רוצה שאבוא לווינטר? אתה רוצה שאבוא ליהנות במגרש של היריבה? ולמה נזכרתם לפנות אליי אחרי שני משחקים? איפה הייתם לפני תחילת העונה כשהיתה התלהבות מכך שהצליחו להציל את הקבוצה? למה שאחזור אם אני רואה שהקבוצה עדיין לא מחוברת, עוד לא אטרקטיבית ומתמודדת בתחתית? טוב לי מול הטלוויזיה, לראות משחקים מספרד ומאנגליה. כשיהיה משהו אטרקטיבי יותר, תחזרו אליי ונראה.

שילוט החוצות, מאסיבי ככל שיהיה, לא יצליח אם לא יהיה חלק מקמפיין שלם ותומך: מבצעי מנויים חדשים, הוזלה של הכרטיסים, פנייה אישית לאוהדים שעזבו, אירועים יזומים (מפגשים עם שחקנים, מאמן והנהלה, משחקי ראווה, טקסים לשחקני עבר), יחסי ציבור בבתי ספר כולל חלוקת כרטיסים לילדים ובעיקר עבודה על חזון: לאן מיועדות פניה של הקבוצה, תוכנית חומש, עבודה עם נוער ועוד.

ובעיקר, הייתי רוצה לראות את ההנהלה של הפועל ר"ג החדשה מתייצבת למלחמה על המכתש, נפגשת עם ראש העירייה ומפזרת שלטי חוצות בדרישה להחזיר את המגרש לציבור. בלי המכתש הקמפיין הזה לא יעבוד לטווח הרחוק. ההנהלה החדשה יכולה ומסוגלת לתת דחיפה משמעותית בניסיון לחזור למגרש. זה לא בשמיים. רק כשזה יקרה, אדע שזו באמת הפועל ר"ג החדשה. הפועל ר"ג שלא מוותרת על הבית ועל הסמל, הנהלה שלא משלימה עם העובדה שהיא מנהלת קבוצה הומלסית, ושלמרות התחדשותה עתידה לא ברור.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

41 תגובות על אתה דיברת אליי?

 1. חיים גרינפלד. הגיב:

  בן-עמי, בוקסה, ארקין ומבחינתי גם קרלוס. שחקני בית.
  דווקא מספר סביר לעומת קבוצות אחרות.
  אני אוהב את דטנר.
  אני אוהב את כל האוהדים בלי יוצא מן הכלל.
  אבל אני לא מסוגל לדרוך בוינטר!
  כששלמה מחה בשנה שעברה אני קניתי מנוי.
  התעניתי וקינאתי בו.
  מתברר שאני אוהד של מגרש ולא אוהד של קבוצה.
  אני מתגעגע למכתש.
  לא מסוגל להגיע לוינטר .
  גם מכבי פ"ת ברחה מהמקום המגעיל הזה.
  אופיר חיים, בוינטר, במדי הפועל ר"ג.
  לא מסוגל.
  נתראה במכתש.

  • maktesh הגיב:

   לחיים: אנחנו אוהדים של קבוצה ביחד עם המגרש. זו עיסקת חבילה בלתי ניתנת לפירוד. אחרי שהוציאו את המגרש מהקבוצה, שום דבר כבר לא יכול להזכיר את מה שהיה, הטעם תפל מאוד והתחושה בווינטר (או בכל מגרש ביתי אחר שהוא לא המכתש) היא של משהו שאתה לא מסוגל להתחבר אליו. כן, זו הפועל ר"ג שמשחקת שם למטה על הדשא, אבל זו לא הפועל ר"ג האמיתית.

   • אדום עתיק הגיב:

    חיים ידידי
    אם אתה אוהד של אבנים ולא של מועדון ,באמת אין סיבה שתבוא. אין שום קשר לשחקנים שרצים על הדשא ,רובם מתחלפים יותר מהר מגרביים ואף אינם מזוהים עם המועדון , אבל כשיש גול כולנו קופצים ושרים שירי הלל לבולגרי שהגיע אתמוך ויעזוב מחר . על סיבות ונסיבות אהבת קבוצה נכתבו כבר ספריות שלמות ואין מה להוסיף .
    חשוב שתבוא למשחקים כי העדרות של אנשים כמוך, ותיקים ומזוהים,מאותתת גם לדור הצעיר שמתעסק יותר עם המכתש ופחות עם המועדון. הבחירה שלך …

  • סקופ!!!! - חובה להכנס!!!!! הגיב:

   מתוך המקומון האחרון למי שפספס – עמ' 26 בכתבה של משה כהן מתוך מדור חדשות נאמר בפסקה האחרונה(כי הולכים לבנות 2 בניינים של 12 ק' כ"א במתחם אולפני גבע") -ראש העיר, ראובן בן שחר, ציין כי העירייה התנגדה לתוכנית לבניית מגדל בן 30 ק', לנוכח מדיניותה נגד ביינת מגדלים גבוהים בתוך אזורי מגורים.
   כך נכתב – שלמה וכולם – הפרצה קוראת לנו! עכשיו!!!

   • maktesh הגיב:

    תודה על המידע, לא בטוח שזה ישרת אותנו כי התב"ע של מגדלי המכתש אושרה לפני עשר שנים ואני לא יודע עד כמה העירייה הנוכחית יכולה להפוך החלטה שהתקבלה בקדנציה קודמת ואושרה בוועדה המחוזית לתכנון ובנייה. אבל נבדוק גם את זה.

 2. אוהד בינוני הגיב:

  איזה קמפיין בראש שלכם? הסתובבתי בבוקר במקומות מרכזים גבעתיים ור"ג ולא ראיתי כרזה אחת,הכרזה היחידה שמצאתי היתה ברחוב ז'בוטינסקי ליד עלית וחוץ מזה גורנישט. מענין כמה אוהדים של הפועל ר"ג שהפסיקו להגיע עוברים שם,למה לא שמים בויצמן או בכצנלסון? כרזה אחת זה לא קמפיין זה סתם בלון ניסוי,

 3. אורדון לא מופתע הגיב:

  עדיין לא ראיתי את שלטי החוצות בעיר אבל בהחלט נחמד לראות או יותר נכון לדעת שיש שלטים בחוץ עם קריאה להגיע למגרש. חייבים לנסות כל דרך שיווק אפשרית ואם מצאו לנכון שבדרך זזו יגיעו עוד צופים למגרש מה טוב. זוכר בילדותי את הפירסום לתחרות כדורגל על לוחות המודעות בגבעתיים. לגבי האוהדים… האוהדים של שנות ה60 וה70 נמצאים בבתי אבות או בית קברות. בפרסום כזה אנחנו מנסים להיות בליגה של הגדולים … ראיתי שלטים כאלה בחיפה ובירושלים אז עכשיו יש גם "לאימפריה" שלט חוצות. האם זה יביא אוהדים? קשה להאמין. האוהדים צריכים להביא אוהדים בשיטת "חבר מביא חבר" אני עושה את זה. ואתם? ה500 נאמנים לקבוצה יבואו למגרש בכל מצב. השאלה היא איך משכפלים אותם. ברור שצריך תוכנית שיווק לזה וצריך להבין שיש לתת לכך זמן. Are u talking to me??

  לגבי הפיסקה האחרונה של שלמה. אני לא רואה את הנהלת הקבוצה נפגשת עם ראש העיריה או בעל המגרש והקבוצה חוזרת למכתש אחרי דיון מרתוני אל תוך הלילה. למה? הנהלת הקבוצה קיבלה פיצוי על פינוי הקבוצה. ההצהרות של ראשי הקבוצה "לאן נעביר את הילדים?" עבודה בעיניים.."המכתש הוא הבית כנסת שלנו" אמר היו"ר איך אומרים ביידיש … אז אמר. בעל המגרש יגיד שלקבוצה אין צד בדבר. ראש עירית גבעתיים חסר עמוד השידרה לא יעשה הרבה. כוסות רוח למת… ואנחנו נשאר עם העבר החלום ופנטזיה

  • ותיק מציק הגיב:

   ומה אתה עושה חוץ מלקשקש…… ותזכיר לי איך אומרים זאת באידיש?????…………………….

   • אורדון לא מופתע הגיב:

    לותיק מציק
    כנראה שכתבתי כמה דברים שהציקו לך………………… אני לרוב כותב על עובדות וכאשר איני בטוח במה שאני כותב אני מציין זאת.
    מה אני עושה? לא הרבה. איני בעל הקבוצה וגם לא מנהל את הקבוצה. אוהד פשוט שמגיע למשחקים קונה מנוי ויותר מזה. לא פושט יד להזמנות. להעביר ביקורת בהחלט יש לי זכות. אם הייתי מקבל הזמנות ולקקן לא היתה לי זכות דיבור. נכון לפעמים קשה לקבל את המציאות. לא מחפש אשמים רק מדבר על עובדות. כנראה שזה מציק לך. מצטער. קבל את המציאות מותר לא להסכים אבל לומר שאני מקשקש? אגב, לומר את זה ביידיש אני לא יודע… לא שולט עד כדי כך בשפה

 4. חוצות זהב הגיב:

  אז ככה-: אבא של לירון דיאמנט הוא הבעלים של חברת שלטים "חוצות זהב" שמפרסמת גם במגרשי כדורגל. בעבר היה איזה בלגן קטן במכבי ת"א כששחקנים ואוהדים טענו שלירון משחק בגלל שאבא שלו תורם לקבוצה כספים. כנסו ללינק http://sports.walla.co.il/?w=/157/1206070
  לי נראה שהאבא התלהב מהיכולת של הבן שלו מול עכו והחליט לעשות משהו בשביל לקדם את הבן שלו שגם מופיע בצילום של השלט מצד שמאל.
  הפועל ר"ג מככבת בראש חוצות זה יפה אבל אם זה סתם מגלומניה של מישהו שאין מאחורי זה כלום אז באמת חבל על הזמן. ונכון כתבו כאן שבנתיים ראו רק שלט אחד בכל רמת גן וגבעתיים. זה לא קמפיין רציני, סתם הדביקו תמונה ברחוב הראשי וחושבים שבגללה ההמונים יחזרו. על מי אתם עובדים?

  • יודע מי שיודע- ויש רבים הגיב:

   רבים יודעים ותשאלו למשל את בר לב או ריימונד שיודעים שהתמונות צולמו הרבה לפני המשחק בעכו- כשלירן אפילו היה פצוע עדין.

   אז מספיק עם ספקולציות רינונים וקישקושים
   למה כל הזמן לחפור ולחפש את הרוע?

   ממש מחלה וטירוף- כל הזמן לחפש וללכלך- במי זה פוגע
   בנו -בקבוצה הרי הדמורליזציה שלך עלולה למנוע מאנשים להגיע למגרש בשנית.
   אם אתה אוהד כזה- עדיף שלא תכתוב ועדיף גם שלא תבוא למשחקים.

  • יוני הגיב:

   יש הרבה חברות של שלטי חוצות שעושים עבודה נפלאה

 5. אורדון לא מופתע הגיב:

  למעליי… זה לא משנה מי בעל חברת השלטים. זו דרך שיווק והלוואי שהיא תצליח. זה נחמד להכיר את כל האוהדים לפחות בפנים אבל אנחנו צריכים מעבר לכך. כמו שכתב שלמה ישנו כאן ניסיון לשנות תדמית . אנשים יכולים להתווכח על ההנהלה הקודמת עשה לא עשה ניסה לא ניסה אבל התוצאה היתה לא טובה והפירסום בתקשורת בקונוטציה שלילית לא עשתה טוב למועדון. נכון שבישראל שוכחים הרבה דברים אבל במקרה הזה כנראה שלא שוכחים מהר.
  אפשר לקרוא לזה גימיק כי אף אחד מאיתנו (אנחנו פסימים מלידה אחרי שנחלנו כל כך הרבה אכזבות) אבל להזיק זה לא יזיק.

  מה לעשות? שכל אוהד יביא איתו אוהד למשחק נגד נתניה ורק כך לאט לאט נמלא את היציעים

 6. איזה הנהלה ואיזה נעלים הגיב:

  לעומת החתול שמיל והעו"ד השמן והמדושן
  קוריס וארקין ג'וניור זה הנהלה אלכס פרגסון.

  הפועל היום זה גוף ללא נשמה
  זומבי מומיה
  בימה לסוכני שחקנים קונבינטורים
  ולשאר מיני ירקות רקובים, לדוחן ולדורה.

  גוף ללא נשמה אין לו חיים
  ועל כן עם שלטים, עאלק שלטים ובלי שלטים
  הם לא רלוונטים ולא מענינים אף אחד
  חוץ מכמה לקקני תחת מקצועיים.

  תחזירו את אלי כדורי ואת אלי ניר
  הם לפחות יגמרו הכל כמו שצריך.

  הפועל ר"ג גבעתיים בוינטר
  זה כמו הרב עובדיה נותן שיעור בקיבוץ מזרע.
  כל עוד שפוליטקת הטריבונות
  תאתרג את בן שחר ותחריין על המכתש
  העיקר להמשיך לקבל את התלוש
  על עשיית כלום בעירייה
  נמשיך לראות השפלות
  כמו של ברק

  על כן כנגד החונטות
  מי שלא נלחם מולחם.

 7. 14:31 גדול הגיב:

  14:31צודק בכל מילה, גם כתב את זה בצורה של שיר, צריך לתת להלחנה ולהעניק הניצוח לברק טל

 8. קובי הגיב:

  חיים ידידי
  אכן לראות את משחקי הבית בוינטר זו תחושה קשה שלא קל להתרגל אליה.
  יחד עם זאת, אנחנו זקוקים לך ביציע כדמות של אוהד מסור וותיק.
  קח כדור נגד בחילה לפני המשחקים במתחם הסגול של חירייה אבל תגיע .כל אוהד חשוב, במיוחד בשנה כזו של שינוי כיוון וניקוי אורוות.

  מחכים לך בשבת בוינטר!

 9. לחוצות הזהב ושלאר המקטרגים הגיב:

  אם דרך אבא של אחד השחקנים הצליחו לחסוך את עלות הקמפין ובתוך כך למנף קצת את הקבוצה זה מצויין.
  הרבה יותר טוב מהלכלוכים שיש כאן בבלוג מכמה חלאות שאני לא בטוח שהם אוהדים של הקבוצה אלא סתם חוליגנים של מקלדת ועכברים של נייר.

  אז שחקן אחד אבא שלו מחזיק את הקבוצה, השני תורם שלטים, השלישי מקומבן בעירייה, הנוסף קפטן בלתי נגמר עם אבא שיושב חזק על הכיסא והאחרון בולגרי שאולי יש לו קשר לצמרת השלטון הבולגרי.
  כל הקבוצה זו מאפיה אחת גדולה ומי שלא טוב לו שיישב בבית ויוציא את התסכולים על המקלדת.

  מגעילים

 10. לטוחני מים חבל על הזמן ועל הכסף הגיב:

  עם כל הצער חבל על טחינת מים בלי המכתש לא יחזרו האוהדים
  הפועל רמת גן מזוהה עם המכתש וללא המכתש הקבוצה לא תצליח להחזיר אוהדים
  לא יעזור לא קמפיין ולא נעליים
  ביום שהקבוצה חוזרת למכתש יבואו 3000 אוהדים מיידית

 11. "ישראל היום" - 12.10.2010 הגיב:

  ייקור הארנונה: למה? ככה
  אסי חיים

  בחטף כמעט במקרה נחשפה אתמול עוד גזירה כבדה שהולכת ליפול על תושבי 60 רשויות במדינה: הגדלת הארנונה. איפה וכמה? את זה מסרבים בינתיים במשרד הפנים לחשוף – אולי מתוך תקווה שלא נשים לב וכשיגיע החשבון נתנהג כמו אזרחים ממושמעים ונשלם אותו מבלי לשאול שאלות – כי זה מה שאנחנו בדרך כלל עושים אזרחים ממושמעים שכמונו.

  אבל ברשויות ובמשרד הפנים לא הסתפקו בנטל החדש והחליטו לשלוח יד עמוק יותר לתוך הכיס ולחייב אותנו בהעלאה רטרואקטיבית החל מינואר .2010כתושב גבעתיים קיבלתי לפני כשבוע את שובר הארנונה ונדהמתי לגלות שבעירייה קיבלו אישור ואני נדרש לשלם עשרה חודשים לאחור. ניסיתי לברר למה בעצם אבל התשובה היא אחת: ככה זה.

  רמת השירותים לא השתפרה החינוך לא קפץ מדרגה והעיר כמנהגה נוהגת. הדבר היחיד שהשתנה הוא שכעת תכניס העירייה לקופתה עוד עשרות מיליוני שקלים ממשפחות ומעסקים קטנים שנאלצים להתמודד גם עם עליית מחירי המים עלייה של מסים שונים עלייה ביוקר המחיה וקיפאון מוחלט במשכורות.

  אז למה מעלים? אף אחד לא יודע. אולי כי זה פשוט. ראש העיר מבקש העלאה המועצה כמובן מאשרת. מגישים בקשה למשרד הפנים ומקבלים אישור. פשוט וקל כמו שזה נשמע. אין פיקוח ציבורי או פרלמנטרי אין תנאים להעלאה ואין מי שחושב עלינו התושבים או שומע נציג משלנו. עד כמה שזה מדהים אישור כזה – שהיקפו מיליארדי שקלים – לא מגיע אפילו לאישור ועדת הפנים. הגיע הזמן לעשות לזה סוף ולעצור את זה מיד.

 12. חיים תדליק את האורות בבקשה הגיב:

  חיים יקירי
  היית מגיע לראות כדורסל וכדוריד בשכון חברת חשמל וכשעברו לאולמות מה קרה? נמחק המגרש..
  הרי כל אלה שלא מגיעים הם הם שפוגעים בקבוצה …. ולגבי ווינטר מה לעשות תבוא תשב עם החברה שאתה אוהב ותחווה תעודד ותפרשן מזמין אותך לשבת איתי ותן דוגמא לאחרים להגיע גם כן ………..
  אתה חסר בנוף הדליל חברך מהכדוריד.

 13. אורדון הגיב:

  שום קמפיין מטופש ככל שיהיה שממומן ע"י ישראל דיאמנט לא יסתיר את האסון והגניבות שהביאו עלינו הע"וד השמממן וידידו החתול המלוקק.

  • אתה אפס מאופס אוהד הכח הגיב:

   קורא לעצמך אורדון

   תתבייש

   הרבה זמן לא היינו במצב כזה כמו טוב כמו עכשיו

   בוא נדבר בסוף העונה ואתה תאכל את הכובע הסגול שלך בלי מלח

 14. אוי א ברוך הגיב:

  ואלה שמות: ריברו,בונדיאה,ביבישקוב,סרור,אופיר חיים.ההצלחות של העו"ד השמן….. איזה סיבוב יפה הוא עשה…..

 15. אורדון לא מופתע הגיב:

  למעליי…. עורכי דין הם אנשים מזן מיוחד. שום דבר לא חדש. בסופו של דבר העו"ד צריך לתת תשובות למעסיקו. בסך הכל הקבוצה טובה יותר מבחינת רמת הכדורגל מזו שהיתה בשנה שעברה ונבחרה בפינצטה. על פי מיטב הבנתי דטנר לא מקבל שכר אז למה לערב אותו. (יכול להיות שאני טועה) אסון? יותר בכוון של נס. כל עוד הקבוצה נושמת חיה ובועטת את הכדור לשער היריב והכדור נכנס מה טוב. כל עוד התקציב מאוזן והמשכורת נכנסות בזמן השחקנים עולים בטירוף לדשא. הכל טוב. בינתיים ההנהלה הזו לא לקחה הלוואות חוץ בנקאיות ולא מכרה שחקנים טובים לכיסוי חוב.

 16. כוכב נולד בדו"ח מבקר המדינה הגיב:

  פעולות עיריית גבעתיים
  1. מנהל מחלקת הספורט בעיריית גבעתיים, מר רן קוניק, שהתמודד בבחירות למועצת העירייה שהתקיימו בנובמבר 2008, יצא ביום 1.9.08 לחופשה ללא תשלום (חל"ת). בהודעת מנהלת משאבי אנוש על אישור החל"ת לא נרשם מועד סיומה. בבחירות נבחר מר קוניק לחבר במועצת עיריית גבעתיים, וביקש להאריך את חופשתו עד מרס 2009, כל עוד הוא מקיים שיחות בדבר הרכבת הקואליציה.
  2. בדצמבר 2008 ביקשה מנהלת משאבי אנוש מהיועצת המשפטית לעיריית גבעתיים, גב' אירית אורון, לחוות דעתה על כהונתו של מר קוניק כחבר מועצה בעת שהוא עובד עירייה השוהה בחל"ת. היועצת המשפטית השיבה שהיא "לא מחווה דעה שכן יש חילוקי דעות בין 2 פלגים בעירייה".
  היועצת המשפטית הסבירה בתשובתה למשרד מבקר המדינה מספטמבר 2009: "היות ולא קבלתי נתון עובדתי חד משמעי, בדבר מדיניות העירייה… הודעתי שבהעדרו, עוד טרם גיבוש העמדה, ועל מנת לתת חוות דעת מושכלת, איני מחווה דעתי בקשר לאישור הארכת החל"ת ותו לא".
  בינואר 2009 ביקשה מנהלת משאבי אנוש בעירייה להיפגש עם מר קוניק על מנת להסדיר את תנאי סיום עבודתו כעובד עירייה. בפברואר 2009 השיב לה מר קוניק: "בכוונתי לנצל לפחות את התקופה של שנת החל"ת המגיעה לי … סבורני כי לאחר 12 שנות עבודה בעירייה מגיעה לי זכות זו".
  נוכח הוראת פקודת העיריות והאמור בכללים לנבחרי ציבור ולאור הנחיותיה של הוועדה למניעת ניגוד עניינים, הרי שמר קוניק פסול לכאורה מלכהן כחבר מועצה כל עוד הוא עובד עירייה אף שהוא שוהה בחל"ת. על העירייה היה להעמיד אותו על חובתו לבחור מיד לאחר הבחירות בין כהונתו כחבר מועצה לבין משרתו בעירייה. העירייה נקטה סחבת בטיפול במקרה זה וטרם השלימה את טיפולה. לא היה מקום להימנעותה של היועצת המשפטית לעירייה ממתן חוות דעת משפטית בנושא האמור, וודאי שלא היה מקום לחכות במשך חודשים רבים לחוות דעת משפטית חיצונית ולהתעלם מהוראות החוק.
  בתשובתה הודיעה עיריית גבעתיים כי היא "מקבלת את דברי הביקורת בעניין זה וסבורה כי בנושא זה… ייתכן ובוצעה התנהלות שלא בהתאם להנחיות הועדה למניעת ניגוד עניינים שכלל לא היו ידועות לה בעניין". עוד הודיעה העירייה כי "בעקבות הערת הביקורת פנה מנכ"ל העירייה מר קובי ילוביץ ביום 30.9.09 במכתב למר קוניק והודיע לו מפורשות כי אין הוא יכול להיות בחל"ת במקביל לחברותו במועצה ולפיכך העירייה מודיעה לו על סיום יחסי העבודה בינו לבין העירייה".
  בתשובתו למשרד מבקר המדינה ממרס 2010 הביא מר קוניק מכתב ששלח עו"ד מטעמו לעירייה, ובו הסביר: "אילו הייתה העירייה טוענת בפני מרשי לאחר בחירתו למועצה, כי עליו לסיים את עבודתו בעירייה, לא מן הנמנע כי מרשי היה שוקל פעמיים את חברותו במועצה. אלא שהעירייה לא עשתה כן, אלא היא היא שהבהירה למרשי כי עליו לצאת לחל"ת, גם לאחר – בחירתו למועצה".
  משרד הפנים, הממונה על קיום הוראות פקודת העיריות, צריך היה למנוע את האפשרות שפסולים לכהונה יכהנו כחברים במועצה. על משרד הפנים לקיים בדיקות שימנעו מצב שבו חברי מועצה מכהנים בניגוד לחוק.

 17. וגם כוכבת נולדת בדו"ח מבקר המדינה הגיב:

  השתתפות בישיבות מועצת הרשות המקומית וועדותיה
  בסעיף 123 לפקודת העיריות נקבע: "חבר-מועצה שנעדר מישיבות המועצה שלושה חדשים רצופים, או שנעדר משלוש ישיבות רצופות… יחדל להיות חבר המועצה, מלבד אם נעדר בגלל

  מחלה או בגלל שירות בצבא-הגנה לישראל או ברשות המועצה שניתנה מראש, ובתנאי שראש העיריה או הממונה [על המחוז במשרד הפנים] שלח לו הודעה" .
  בפקודת העיריות ובחיקוקים אחרים נקבעו ועדות שחובה להקימן וכן הוראות לגבי הרכבן וניהולן. כל אחת מוועדות החובה הופקדה על אחד מתחומי העשייה של הרשות המקומית, והיא אמורה לקיים דיונים שוטפים בתחום זה ולהחליט על נושאים לדיון. עוד נקבע בפקודת העיריות כי ועדת חובה תכונס אחת לשלושה חודשים; לא כונסה ועדה כאמור, יורה ראש העירייה לכנסה.
  משרד מבקר המדינה בדק במחצית השנייה של שנת 2003 את אופן ניהול המועצה וועדות החובה בעשר רשויות מקומיות . בבדיקה נמצא כי 33 חברי מועצה בתשע מן הרשויות המקומיות שנבדקו נעדרו לפחות משלוש ישיבות מועצה רצופות.
  עוד נמצא כי 109 חברי ועדות חובה בשמונה רשויות מקומיות נעדרו מיותר ממחצית הישיבות של ועדותיהם; 28 מהם לא נכחו אף בישיבה אחת. בשבע מן הרשויות המקומיות שנבדקו כיהנה המועצה המקומית כוועדה מקומית לתכנון ולבנייה ולה ועדת משנה, כנדרש בחוק התכנון והבנייה. הביקורת העלתה כי בחמש מוועדות המשנה נעדרו חברים רבים מכמחצית מהישיבות.
  במסגרת ביקורת זו נבדק הנושא בעיריית גבעתיים. בבדיקת נוכחות חברי ועדת הכספים בעיריית גבעתיים בשנים 2007-2008 נמצא כי שני חברים נעדרו מחלק מ-11 הישיבות שקיימה העירייה בתקופה זו. מר יצחק נטוביץ (שאינו מכהן בקדנציה הנוכחית) נעדר מארבע מהן, וחברת מועצה, גב' טלי ארגמן, נעדרה מחמש ישיבות.
  עיריית גבעתיים הודיעה בתשובתה למשרד מבקר המדינה כי תמנה "מרכז לישיבות המועצה אשר תפקידו יהיה לבצע מעקב אחר כינוס ישיבת המועצה וועדותיה וכן, לבצע מעקב אחר נוכחות החברים בישיבות בהתאם להוראות כל דין. מרכז הישיבות ינפיק דוחות מעת לעת אשר יועברו לראש העירייה וכמו כן יוצגו בפני המועצה בסיומה של כל שנה קלנדרית".

 18. yuda הגיב:

  ביקורת זה יופי. עם קצת טיבול של קללה זה ממש אטרקטיבי ותורם המון להפגנת החוכמה של הכותב ( ובודאות ימצא מרגיש אשם אחד שיענה לי …). אבל לפני שהיה שלט החוצות..לא היה מה לומר..עשו משהו, מנסים, כוונה טובה, עשייה והופ ! יש מי שמחכה להגיב ולבקר ולתקוף. עם ישראל במיטבו, אוןהדים במיטבם: הנוסח לא טוב, הכמות לא מספיקה, הבחירה של התמונה גרועה. מה יש לכם? אולי תוציאו מילה טובה , פרגון? את מי היתם מבקרים השנה אם לא היתה קבוצה? והרי זה היה כל כך קרוב ואמיתי..לא היה ארקין, לא היה החתול שמיל ושחר בן עמי… מי שנשאר בבית לראות משחקי חוץ בטלביזיה, מי שמדיר רגליו ממשחקים בגלל כל מיני סיבות, מי שמחכה שלהפועל רמת גן יהיה מכתש חדש וקבוצה של 40 מיליון ש"ח שימתין או שילך לאחות הגדולה מת"א…גם שם הם כבר לא כל כך מבסוטים.

 19. פרסום ראשון הגיב:

  לכתבנו מיאו חתולה נודע כי
  עם תום החלק הראשון של קמפיין החוצות
  יחולפו תצלומי השחקנים שבשלטים
  השילוטים עם הסיסמא הראשית:
  "ד ט נ ר ב ו ב ה ש ל י ו ש ב ר א ש"
  המשך יבוא…..
  בהצלחה מאוד.

 20. פרסום ראשון הגיב:

  "דטנר בובה של יושב ראש"

 21. חחחח הגיב:

  מה יש לנו חדש?בינתיים גורנישט נישט גורנישט.
  זה יפה לסלוגן חוצות אדון מסעוד את מסעודה כרגע. רצף הישגים והם יגיעו ללא שילוט.
  לקוריס , עם כל הביקורת על ההתנהלות הכספית
  היה חזון להגיע לליגת על יחד עם אוהדים רדומים או ילדים מבתי הספר ,והצליח.
  משחקים רבים שוחקו במכתש עם 150 ילדים בממוצע שהיגיעו יחד עם האמהות החד הוריות או האבות ששילמו תמורת כרטיס מלא.על כך יעיד אילן צוקר.
  וגם בחלקם לוינטר ,2משחקים.
  למה לא לחזור אליהם שוב ולטפח אותם?
  זה הוא קהל היעד שלנו,ילדי בתי הספר.
  ממילא היציע לא מלא,למה לא לסדר יציע צדדי מיוחד לקליטת ילדים חינם ?

  • רועי הגיב:

   עונת העלייה תזכר לאוהדים רבים כשותפים להצלחה ולא רק בעידוד
   ימי חמישי בערבים היינו יוצאים להדבקות מודעות ובשישי מחלקים בבתי הספר כרטיסי ילדים.
   130-150 היו נספרים בשער כניסה ולבושים באדום כמתבקש
   מדוע לא עכשיו

 22. אורדון לא מופתע הגיב:

  ל חחחחחחחחחחח

  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

  על איזה חזון אתה מדבר??
  פרסום חוצות טוב לתודעת הציבור. אני לא חושב שהפירסום יביא לחץ על הקופות מחר. אני מקווה שאני אתבדה ואראה פנים מוכרות מהעבר.

  באותה הזדמנות אפשר לשאול את צוקר כמה הזמנות חולקו ומחולקות כל שבת

 23. חחחחחזון ???? הגיב:

  קוריס הכניס ילדים בחינם בליגה הלאומית ורק שזה התאים לאינטרס שלו.
  בהתחלה מכרו כרטיסי מנוי אב ובן ואחרי שזה נגמר עבדו על מי שקנה והכניסו ילדים בחינם. זה שיווק?

  ומה עם כל הפעמים שכרטיסי הילדים "נגמרו" ואנשים נאלצו לשלם על כרטיס מבוגר עבור ילשד בן 8?
  כמה זכרון קצר יש לאנשים פה, זה לא יאומן.

 24. שחר בן עמי ודטנר הגיב:

  יאללללללה תחפף

 25. רק יובל וקוריס הגיב:

  הביאו נשמה
  מאז רק קומבינה עם וגינה, פרוצדורה עם דורה ומלא שייייסה בארש לוך.

  גוטה שאבת
  פיז'דה ייאץ

 26. דורה הביתה מאמן בשקל הגיב:

  5 נקודות מתוך 18 ביזיון ביזיון לך הביתה

 27. פינגבאק: צבא בלי חיילים | המכתש בגבעתיים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s