מי מפחד מצעדת מחאה בגבעתיים?

האם משטרת גבעתיים משרתת את העירייה וסרה למרותה? * בבית המשפט היא תצטרך להסביר בקרוב מדוע איננה מאשרת תהלוכת מחאה למען המכתש

ביום שלישי הבא היתה אמורה להיערך הפגנה נוספת להצלת המכתש. ההפגנה נדחתה בגלל קשיים שמערימה משטרת גבעתיים. לפני כשבועיים הוגשה בקשה במשטרה לקיים הפגנה שתכלול צעדת מחאה מקניון גבעתיים אל המכתש בשעה 6 בערב. הקצין הממונה על הנושא אמר שמהקניון עד למכתש זו דרך ארוכה שתגרום לשיבושי תנועה, והציע לקצר את הצעדה ולקיים אותה מהעירייה. הסכמנו, חתמנו על האישור ולכאורה ההפגנה יצאה לדרך, בכפוף לאישור מפקד התחנה ומפקד מחוז ת"א, שבדרך כלל ניתנים ללא בעיות.

אלא שכעבור מספר ימים, בעודנו טורחים על הארגון וההפקה, קיבלנו הודעה מהמשטרה כי האישור בוטל מחשש לשיבושי תנועה בשעות השיא. הודענו שאנחנו מוכנים להזיז את השעה לכיוון 8 בערב, אבל במשטרה סירבו ואמרו שהם מוכנים לאשר רק אירוע בגינת קלעי (שם היתה אמורה להסתיים הצעדה). עוד טענו כי בהפגנת המכתש הקודמת גרמנו לחסימת התנועה, ולכן אינם סומכים עלינו יותר. כזכור, באותה הפגנה, בגלל כמות האנשים, רבים מהם צעדו על הכביש, אבל המשטרה שנכחה במקום לא טרחה אפילו פעם אחת לדרוש מהם לעלות על המדרכה. אם היתה עושה כך, היתה נמנעת הפרעה לתנועה.

הקשיים שמערימה המשטרה בקיום ההפגנה מעלים חשש כי זהו המשך למדיניותה הפוליטית המסתמנת בחודשים האחרונים. עיריית גבעתיים השתמשה בשוטרים כדי לחסום את דרכם של תושבים מלהיכנס לישיבות מועצה, כולל סילוק של כמה מהם בהוראת ראש העירייה. השיא היה כשקצין משטרה הוציא את יורם פומרנץ, חבר המועצה, לאחר שזה התעקש להקריא הצעה לסדר בנושא המכתש. האם סירובה של המשטרה לאשר תהלוכת מחאה היא חלק מההתנהלות שלה לשרת את רצונותיו של ראש העירייה? יש אנשים שבטוחים בכך לגמרי. מכל מקום, החלטנו לא לוותר ולהגיש עתירה בבית המשפט נגד המשטרה בדרישה לחייב אותה לאשר את הצעדה.

כאן המקום לציין את שמות מארגני ההפגנה (שהפיקו גם את הקודמת): עצמון צין, גילי עמית וברק טל (תושבי שכונת בורוכוב), עינב חזנולד, רן קוניק, ירון בר-לב, צחי בן-יוסף והח"מ.

אני מוצא את עצמי בשבועות האחרונים מתלבט בנחיצותן של ההפגנות המכוונות כלפי ראש העירייה, שכמו שזה נראה בנושא המכתש מדבר מהשפה והחוצה. הוא פגש אמנם את ראשי יורוקום והודיע להם שהוא מתנגד לבנייה על המכתש, אבל לא נושא איתו שום בשורה. אלוביץ' שאל את בן שחר מה הוא מציע לו כפיצוי, אבל לראש העירייה אין תשובות קונקרטיות. אולי כי אין לו כאלה או שהוא לא מעוניין. בכל אופן, הזמן עובר, הבעיה לא נפתרת ומתחזק הרושם שבן שחר מבקש בסך הכל להרוויח זמן. אוהדי הפועל ר"ג לא מעניינים אותו במילא, ואת תושבי בורוכוב הוא יפקיר מאחורי שורה של תירוצים מתחסדים.

התגייסות המשטרה לצד העירייה, מזכירה את המקרה של ברק טל, תושב שכונת בורוכוב ואוהד הפועל ר"ג, שלפני חודש "אולץ" לכתוב מעין מכתב הבהרה/התנצלות לראש העירייה, לאחר שבסרטון וידאו העז לפנות אליו כדי שיפעל להצלת המכתש. ברק טל משמש מורה למוסיקה בקונסרבטוריון גבעתיים והוא המנצח של התזמורת העירונית. בעירייה כבר היה מי שהעביר להנהלת הקונסרבטוריון את מורת הרוח מדבריו של המנצח, וזו חששה מהתנכלות בהעברת ההקצבות הכספיות. יצוין כי הקונסרבטוריון העירוני נתמך על-ידי העירייה ברוב שנות קיומו, אבל לא פחות משהוא נזקק לחסדי העירייה, נזקקת העירייה לשירותיו הטובים שיציגו אותה כעיר שוחרת תרבות. ההתרפסות הדביקה בפני בן שחר פתטית ומקוממת, ומזכירה משטרים חשוכים. היא בעיקר מציגה את סדרי העדיפויות של עירייה, שבמקום לטפל בבעיה מהותית עסוקה במשחקי כבוד מול אזרח העיר, תוך איום מרומז על המוסד שבו הוא מועסק.

להנהלת הקונסרבטוריון המתרפסת מצטרפת עכשיו תחנת המשטרה המקומית, שבמקום לסייע לאזרחים לממש את זכותם הדמוקרטית, מערימה בפניהם קשיים ובתוך כך פוזלת לכיוון הקומה השנייה ברחוב שנקין 6 כדי להיווכח שכבודו שבע רצון מביצועיה.

                              משטרה פרטית של ראש העיר – גם ביוטיוב: לחצו play

בינואר 2010 במהלך אחת ההפגנות הקטנות למען המכתש, ליד העירייה, הוזעקו למקום שוטרי גבעתיים. השוטרים אסרו על שימוש במגאפון למרות שאין שום הוראה כזו בחוק. לאחר שגל סוקולובסקי התעקש על זכותו והמשיך להשמיע דברים נגד ראש העירייה, הוא עוכב לחקירה, הועלה על ניידת והוסע לתחנה, שם נחקר במשך שעה ארוכה. הוצא נגדו צו הרחקה לאיזור העירייה למשך שבועיים והמגאפון שלו הוחרם (והוחזר לו אחרי שבועיים). סוקולובסקי חזר לאחר מספר ימים לחזית משטרת גבעתיים, שם במשך כשעתיים הניף שלט וצעק את מה שהוא חושב עליהם. הדברים שלו, כמעט אחרי שנה, עדיין רלוונטיים.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה מצילים את המכתש, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

28 תגובות על מי מפחד מצעדת מחאה בגבעתיים?

 1. אורדון לא מופתע הגיב:

  מי מפחד? ראש העיר הדגול שלנו. אני מאוד מקווה שגילי עמית ברק טל ועוד תושבי שכונת בורוכוב יתחילו לדבר מעכשיו, לא רק לפני בחירות, עם שכניהם ויתר תושבי השכונה להביא אותם לקפי ולשכנע תושבים להצביע למועמד אחר. לא מאמין שיצליחו לשכנע את גזבר העיריה ואחד מעובדי מחלקת הגינון שגרים בשכונה אבל שאלה יהיו הדאגות שלהם.

  לעצם העובדה, ראש העיר הכרזמטי של גבעתיים תפס פחד. הוא מצפה להרגיע את העניין… נתחיל לבנות, נעשה קצת קוסמטיקה התושבים ישכחו. הם לא ישכחו. הצפיפות ברחובות הצרים של שכונת בורוכוב לא יכולים להכיל כל כך הרבה מכוניות. כמו שאומרים ביידיש כול כלב ביג'י יומו.

  לגבי המכתש, היום במוסף ממון של ידיעות נכתב שמשרד השיכון והבנוי (??) רוצה לקנוס בעלי קרקעות שהגישו תוכניות בניה ועדיין לא בנו ובין היתר נראתה תמונה של המכתש כאחד הקרקעות ששיך לקטגוריה זו. נראה שבעיריה פשוט לא רוצים הד רציני ובדיוק עוד חודש לכל היותר הדחפור הורס את הטריבונה 😦

 2. גבעתיים זבל הגיב:

  שלמה אמרנו לך שאתה טוחן מים מול ראש עיר אימפוטנט, עד שלא יבעירו את העיר הזו עם צפרדעי אשפה בכיכר נח ובויצמן פינת כצנלסון ואם צריך גם מול העיריה האיש הזה לא יקים אץת התחת השמן שלו מהכסא . אנשים כמוהו לא מבינים בדיבורים , הוא צריך להתעורר כל יום ולראות רעש מהומה מול הבנין שלו. קדימה תתחיל להעיר אותו אחרת עוד חודש אין מכתש

 3. עצמון תושב בורוכוב הגיב:

  הדרך שמבין ראש העיר לעיניני ארנונה ,בזה הוא חזק ,נגד שכבות חלשות ,יש לשבת על הורידים שלו ,להציק ,להטריד ,לא להוריד את הנושא מסדר היום ,בתחבולות תעשה מלחמה
  הצעה לראש העיר תתחיל לחפש מקום עבודה ,אחרי הקדנציה הזו אתה לא תהיה ראש העיר ,אתה מרב פחד לא עושה דבר ,את כל שכונת בורוכוב נארגן ביום הבחירות כולל תושבי גבעתיים ,נכון עוד 3 שנים זה עובר מזה מהר לא נשכח ולא נסלח ,זכור את השם שלי ,היום רכשתה אויב שלא מפחד ,אני לר לא ברק טל

 4. עיר בלי שחר הגיב:

  בן שחר הוא ראש העיר הגרוע בהסטוריה של גבעתיים.
  על חדל אישים כזה להפגין מולו זה בזבוז זמן. להפועל ר"ג אין מזל לא רק במגרש אלא בכל הדברים שעשו לה על הראש והקומבינה במכתש כולל ליפול על כלומניק בעיריה שפוחד מהצל של עצמו.
  צריך ללכת לכנסת ולהרעיש שם עולמות כי מהבטלנים בעיריה חבל לחכות להם בכלל. תבטל את ההפגנה בגבעתיים כי אין לה ערך

 5. מיבזקון מיוחד בעקבות ישיבת המועצה הגיב:

  שלום רב,

  ישיבות מועצה סוערות של מועצת העיר גבעתיים, הפכו, לצערנו, לדבר של מה בכך.
  אך נדמה, שאמש, נשברו עוד כמה שיאים, במציאות הציבורית ההזויה של העיר.

  1. סיפורו של מר אריה בנימין בן כ -70 אב וסב, תושב העיר עשרות שנים,
  שבשל הערה על גובה הארנונה שזרק לחלל חדר ישיבות המועצה,
  מצא עצמו, לראשונה בחייו, מובל ומעוכב בתחנת המשטרה המקומית,
  ממנה יצא עם צו הרחקה ל -15 יום, מישיבות המועצה ומראש העירייה וגיסו,
  בעילה של כחשוד באיומים.
  יש לציין שעדות שמסר בעניין מר בנימין, יו"ר רשימת "גבעתיים שלנו" חבר המועצה רן קוניק,
  מעלה שאלות ותהיות קשות, לגבי האשמות שמנסה לקשור למר בנימין ראש העירייה.
  למסמכים בעניין בנימין מצאנו לנכון לצרף,
  גם תכתובת של מר רפי אדיר, אמן ושחקן קולנוע ותאטרון מוכר ומוערך
  שבישיבת המועצה הקודמת, מצא עצמו, במקרה או שלא,
  עובר בדיוק את אותו המתווה, כולל צו ההרחקה, שעבר אתמול מר בנימין.

  2. שתיקת הכבשים של חברי הקואליציה על הפקרת חיסול,
  של החינוך הממלכתי של העיר, בידי עמותה של גרעין תורני,
  אותה "מנהיג" רב בעל דעות גזעניות, חשוכות, סקסיסטיות וקיצוניות,
  שזוכה להנות מימון עירוני בגובה של עשרות אלפי שקלים.
  לעומת התקף האילמות של שתי נציגות מר"צ במועצה, ויוי וולפסון ורבקה שחף-שיינמן
  ושל ראש העירייה מחזיק תיק החינוך וחברו לסיעה אמנון רגב, מ"מ מקום מחזיק תיק החינוך,
  גילתה סגנית ראש העירייה איריס אברהם, אומץ לב ציבורי, יוצא דופן במקומותינו,
  שיצאה, אמש, אל מול התקשורת, בגלוי ופומבי כנגד ההתפרקות וההתאיידות של חבריה לקואליציה,בעניין זה.
  אפילו בעבורה של אברהם, אם חד הורית מוצהרת, קביעת הרב במאמרו כי:
  "…. כך גם נוצרת המציאות המעוותת של אם חד-הורית, שמגדלת ילד יתום מראשית ברייתו…."
  הייתה בבחינת יותר מדיי.

  עד כאן להקדמות,
  אנחנו מעדיפים, לתת למסמכים לדבר,
  הם מספרים נאמנה, כדרכם של מסמכים, את כל סיפור המציאות.
  כל צורך להוסיף עליהם, אינו נדרש.

  בכל זאת עם ועל אף הכול,
  שיהיה המשך שבוע מוצלח ונעים


  גבעתיים הירוקה
  רשימה עצמאית לאיכות חיים חינוך וסביבה

 6. פשוט חרפה הגיב:

  אין מילים

 7. גבעתיים על הפנים הגיב:

  מה שאוהדי הפועל ר"ג עברו בישיבות מועצה עדיף שנשארו בחוץ ולא נכנסו. מי שנכנכס אתמול לישיבה וראה אדם בן 70 שמעיר הערה על גובה הארנונה ותוך עשר שניות שוטר שהיה בחוץ (חיכה מראש) הורה לו להתלוות אליו כשראש העיר האפס והסגן שלו דרזיה יוצאים החוצה ומשקרים לשוטר שהתושב הזקן הזה איים עליהם שידרוס אותם כשלאיש הזה אין בכלל רכב. אריה בנימין עוכב במשטרה ויתכן שנפתח נגדו תיק על הפרעה ואיומים,כך זה מתנהל בעיריה כשיד רוחצת יד עם המשטרה. צריך לטפל בזה בדחיפות ברמה של השר לבטחון פנים שראש עיר מושחת עושה עם המשטרה כבתוך שלו כך שמה הפלא שהמשטרה עושה בעיות עם ההפגנה למכתש? חייבים לצאת לרחובות ולהפגין נגד הדיקטטורה הזו

 8. גנסין הגיב:

  ראש עיר עלוב. על מי הוא עושה רושם האפס הזה? עבד כי ימלוך. צריך לפרסם את הסיפורים על המשטרה בכל העיתונים שיראו עם מה מתעסקים בגבעתיים. את האיש הזה בן 70 צריך להביא לערוץ 2 דחוף. שיספר איך בנאדם מגיע לדיון במועצה וממשיך לתחנת משטרה בגלל שזרק הערת ביניים. זה לא מקרי כל הסיפורים האלה שמתנכלים לתושבים בישיבות מועצה.

 9. אורדון לא מופתע הגיב:

  בן שחר והגיס רז… דרזי'ה תושבי גבעתיים לא כלכ כך טיפשים. כן, יש כאלה שאתה "קונה" עם עבודות וסוכריות, אבל ינקי פוני אילן הפרסי הם לא בדיוק האנשים שהייתי מסתמך עליהם

 10. דיקטטור מדינה של זבל זאת לא דמוקרטיה הגיב:

  כמו שקופמן אומר: "גנרלים פוליטייקיים עסקנים ראשי עיר, בואנ'ה זה ערימה של דראק"

  פשוט לא יאומן הפכנו למדינה אפריקאית ממוצעת שהמשטרה נשלטת בידי העשירים ופוליטיקיים פשוט מדינת עולם שלישי גבעתיים זה לא לוד והיא מתנהלת יותר גרוע מלוד עם משטר שמטיל פחד ואימים.

  בואו נלך לפוצץ את ישיבות המועצה אני רוצה לראות שהמשטרה תעצור 50 אוהדים שלנו שישבו בישיבה.

  חבל גם שלא פנינו למח"ש עוד שאימו שיעצרו אותנו מול הבית של אלוביץ ולקחו מכולנו תעודות זהות ההינו כבר אז צריכים לתבוע את המשטרה וחבל שאין לנו מספיק ביצים כדי פעם אחת להיעצר ואח"כ לקבול את המשטרה על המעצר שלא קשור לכלום

 11. חיריית גבעתיים פח הזבל הגיב:

  בבחירות הבאות הבן זין הזה ילך לחפש עבודה בלשכת עבודה
  ומשטרת גבעתיים משטרע על הפנים בושה וחרפה

 12. פופאי להעיף את השם "גבעתיים" מהחולצות הגיב:

  יש להעיף את השם "גבעתיים" מהחולצות של הפועל רמת גן
  השם "גבעתיים "נרשם על החולצות כמחווה של כבוד לשטנצלר המושחת
  אין שום סיבה שעל החולצות יתנוסס השם "גבעתיים" כאשר יש ראש עיר כזה
  שלא מוכן לסייע להציל את המכתש ועושה רק הפוך ובכוונה
  שתבינו אין לי כלום נגד העיר גבעתיים אלה ההפך
  אבל הפועל רמת גן היא רק "הפועל רמת גן" ולא מגיע שום כבוד לראש העיר המזיק הזה

  • maktesh הגיב:

   לפופאי: השם גבעתיים התווסף לקבוצה לפני 40 שנה כשהפועל גבעתיים אוחדה/נבלעה בתוך הפועל ר"ג. גבעתיים היא חלק בלתי נפרד משם הקבוצה, גם בגלל שהפועל ר"ג שיחקה בעיר הזו כל חייה, ואין שום קשר לראש עיר זה או אחר. שטנצלר בא, שטנצלר הלך, וגם בן שחר יילך יום אחד, אבל גבעתיים זה חלק מהמורשת של הקבוצה.

   • פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

    שלמה יש לך טעות
    קודם כל לא היה איחוד בחיים עם גבעתיים
    תשאל את שמוליק נחמיאס ששיחק בהפועל גבעתיים שהתפרקה
    בתחילת שנות השישים
    השם גבעתיים נוסף רק ב 2003 כמחווה לשטנצלר הסירחון
    כל השנים היה כתוב על החולצות רק הפועל רמת גן בלבד
    איחוד זה שמאחדים שתי קבוצות ומעולם זה לא היה בפועל
    גבעתיים התפרקה וחלק משחקניה עברו לרמת גן
    זה עדיין לא נקרא "איחוד"
    אני נגד איחודים בכל מצב קבוצה שנולדה עם השם שלה ככה היא צריכה להתקיים לעד גם בליגה זין
    איחודים הומצאו רק במדינת זבל ישראל עי" פולטיקקים אינטרסנטים
    בשום מקום בעולם אין איחוד
    כמו שאמרתי אין לי כלום נגד העיר גבעתיים
    אבל הקבוצה היא הפועל רמת גן נטו
    וככה גם רשום באתר ההתאחדות

    • פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

     זה שכולנו אוהבים את המכתש והוא נמצא בגבעתיים זה משהו אחר לגמרי. הקבוצה היא "הפועל רמת גן" הקבוצה "מהמכתש"
     תאמין לי אם המכתש היה בכל עיר אחרת במדינת ישראל ראשי העיריה היו מתנהגים אליו יותר בכבוד מאשר ראש העיר גבעתיים אלעק

 13. maktesh הגיב:

  הערב בחדשות ערוץ 2 הובא הסיפור של אלוביץ' עם משפחת אלפרון בפינוי מתחם פרימן. החיבור בין בעל הון למשפחות פשע שקיבלה מיורוקום 2 מיליון דולר כדי לפנות את השטח. הסיפור הזה מסתובב כאן בבלוג כמעט שנה, היה בטיפול ערוץ 10 ועכשיו נחשף בערוץ 2. מקווה להביא בהמשך לינק לכתבה.

 14. פופאי שתשרף המדינה כבר הגיב:

  הנדל"ן ניצח: הדחפורים עלו על קולנוע תל-אביב
  מדינת ישראל לעשירים
  הקבלנים לא עוצרים הרווח הגדול ביותר זה נדלן
  מצידי שתשרף כבר המדינה המחורבנת הזאת
  ושכל הקבלנים המסריחים ישרפו בגיהנום כוס רבאק
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3977707,00.html

 15. דפי הגיב:

  מדינה מושחתת. לך תדע איזה טובות הנאה מסתתרות בקפלים הגסים של צמרת השלטון.
  כאמור"כסף יעוור…" במיוחד כאלה שהצדיקות מהם והלאה. הון ושלטון. כל העיריות והמועצות אותו דבר.

  מקווה שתצליח במאבקך .
  שאפו על ההתמדה. 

 16. אורדון לא מופתע הגיב:

  לפופאי – כנראה שאתה לא בקיא בהיסטוריה של הקבוצה . האיחוד עם הפועל גבעתיים היה אי שם באמצע שנות ה60 גם קבוצת הכדורסל המיתולוגית נקראה הפועל רמת גן גבעתיים. ברגע שהעירקי ועוזרו העירקי לקחו את ניהול הקבוצה ושמו את גבעתיים בחוץ שליש מהתקציב נעלם ואיתו גם הקבוצה.
  הון ושלטון – לא דבר חדש . היום כאשר התקשורת גלויה רואים יותר זה הכל. אם שר אוצר מורשע ויושב בכלא מה יש עוד לומר?
  גבעתיים? לזכותם של קוניק ואיריס אברהם הם גדלו בעיר וראו גבעתיים אחרת. היום ראש עיר שמנסה להיות איש עסקים אוהב את המושג פינוי בינוי. מיסי העיריה גבוהים מאוד ביחס לגודל הדירות הרחובות מטונפים ועובדי העיריה יושבים לרוב בביתי הקפה שבעיר (מי אמר כוכבי?) בתור משלם מיסים תחושת הקבס עולה בי שאני רואה אותם. נכון, זה קורה בהרבה רשויות אבל זה לא הופך את זה לצודק. לעצם העניין, ראש העיר עשה קולות של שטיח, ואמרתי מראש שהרבה הוא לא יעשה. עד לבחירות יש לו זמן לשפץ עוד רחוב או שניים בתקווה שאנשים ישכחו. אסור לתושבי גבעתיים להכנס לאדישות האופיינית להם. להתעורר ולהיות מעורבים. מכאן הפחד לתהלוכה מהקניון לגינת קלעי… ברגע שיגיעו כתבי ערוץ 1 2 ו 10 וישאלו לתגובתו של ראש העיר הוא יזיע באצבעות הקטנות של הרגליים ולא יידע מה לענות.

  מעבר לזה אני סתם מתעצבן שאני קורא את הבלוג. זו המציאות וקשה לשנות אותה. 😦

 17. n.r.g מעריב הגיב:

  גבעתיים: הערה על גירעון העירייה הובילה למעצר

  תושב גבעתיים בן 70, אריה בנימין, שאל בישיבת המועצה את ראש העירייה בדבר הגירעון העירוני. בתוך שניות התייצבו במקום שוטרים שעצרו את בנימין וחקרו אותו במשך שעתיים וחצי. בנימין היום: "אני אזרח והפניתי שאלה, על זה עוצרים אותי? זה פשוט לא הגיוני".

  רועי צאיג | 1/11/2010 17:38

  אריה בנימין, תושב גבעתיים בן 70,
  שהעיר לראש העירייה ראובן בן שחר
  בנוגע לגירעון הכספי של העירייה,
  נעצר אתמול (א')ונחקר במשטרת גבעתיים במשך כשעתיים וחצי
  בחשד לאיומים על בן שחר.

  בתום החקירה קיבל בנימין צו הרחקה ל-15 יום
  ממבנה בית ראשונים, שבו נערכות ישיבות המועצה.
  כמו כן נאסר לעליו ליצור כל קשר עם בן שחר.

  בגבעתיים ראו כבר ישיבות מועצה סוערות,
  אולם נדמה כי אתמול (א') בערב התקיימה אחת הסוערות שבהן.
  לאחר שבנימין הפנה את השאלה בדבר הגירעון לראש העירייה,
  החליט האחרון לסיים את הישיבה ויצא מן האולם.

  כעבור שניות בודדות נכנס שוטר לאולם
  ועיכב את בנימין לחקירה
  חרף המחאות הרמות של חברי מועצה ואזרחים שנכחו במקום.

  היום, יום לאחר האירוע הטראומתי,
  נשמע בנימין עדיין נרגש ונסער:
  "אני לא מבין, אני אזרח והפניתי שאלה,
  על זה עוצרים אותי? זה פשוט לא הגיוני".

 18. ועוד קצת על עלילות הגולם ב n.r.g הגיב:

  מוקשים בגבעתיים: צבע טרי על המדרכות ללא אזהרה

  עיריית גבעתיים נערכת לחורף וצובעת את שולי המדרכות בצבעי החניה המתאימים.
  היא רק שוכחת להזהיר את העוברים והשבים מפני הצבע הטרי.
  התוצאות לפניכם
  זיו ארדמן | 1/11/2010 14:00

  הגשם כבר החל לטפטף,
  ובעיריית גבעתיים דואגים לרווחת התושבים החונים בעיר,
  וצובעים את שולי המדרכות בצבע טרי,
  כדי להדגיש את סימון הכחול-לבן המתיר חניה.
  אבל עד שיתייבש הצבע הטרי,
  העוברים ושבים יכולים לדרוך עליו בחופשיות בנעליהם,
  ולפזר את סימני הצבע בהמשך הרחוב,
  שכן אף אחד לא דאג לשים במקום שלט "צבע טרי"
  שיזהיר מפני המפגע.

  אתמול בבוקר (א') הגיעו צבעים
  כדי לחדש את צבעי שולי המדרכה ברחוב רמז בעיר.
  לאורך צדו השמאלי של הרחוב
  הם הותירו אחריהם את המדרכה מבהיקה בצבעי כחול-לבן טריים ודביקים,
  ואז עזבו בחופזה מבלי להשאיר כל סימון או שלט
  המזהיר את העוברים ושבים.
  מיד לאחר עזיבתם הגיעו מכוניות לחנות ברחוב,
  ועוברי אורח הספיקו לדרוך על הצבע
  ולהשאיר את סימני נעליהם על המדרכה המחודשת,
  ועקבות כחול לבן גם בהמשך הרחוב.

  תגובת עיריית גבעתיים לא התקבלה

 19. אורדון לא מופתע הגיב:

  למעליי – למה אני לא מופתע? כי אני יודע מי עובד במחלקת הגינון ופני העיר. כל אחד בפוטנציה מרצה במכון וויצמן 😦

 20. ראש עיר מפוחד הגיב:

  לא צריך לכעוס על בן שחר, הוא ידוע משחר ילדותו כאיש חסר בטחון ומבוהל ולכן לא מסוגל לשמוע ביקורת , מתגונן בציפורניים שלופות ומביא משטרה. אני מקוה שיעבור לו עוד 3 שנים.

 21. חיריית גבעתיים חיריה מסריחה הגיב:

  עיריה מושחתת פח אשפה
  והעומד בראשה בן אדם פחדן מוג לב שמזמין משט רע
  על כל נוד שתוקעים לו באוזן
  בכלל הראש חיריה הזה לא פעם ולא פעמיים נראה אוכל כמו חזיר
  במכונית שלו המסריחה כמו בבון ביער

 22. בקבוצה רוצים לנצח בבאר שבע ממש בדיחה הגיב:

  הקבוצה נוצחה בחמשת משחקיה האחרונים ולא הבקיע אפילו שער מסריח אחד
  לדבר על "לנצח" זה טוב בלדבר אבל עם מי בדיוק ננצח עם שחקנים אפסים
  אני מהמר עם כל הצער שאנחנו מפסידים 0-3

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s