בדרך אל הבלתי יאומן

הפועל ר"ג היא אחת האנדרדוגים הגדולים שעשתה את זה כנגד כל הסיכויים. היא זכתה באליפות בעונה הראשונה בה עלתה מהליגה השנייה, היא היתה הראשונה שזכתה בגביע המדינה בהיותה בליגה השנייה (כמעט ירדה באותה עונה לליגה השלישית) ונחלצה מפיגור 9 נקודות להישארות במחזור האחרון. האם תצליח לעשות שוב את הבלתי יאומן, ולהישאר בליגה למרות מינוס 4 נקודות ופער גדול מהקו האדום?

אני מאמין שכן. בדמיוני המופלג אני רואה סיבוב שני חלומי שבו הקבוצה עושה ריצה מדהימה בדרך לחוף מבטחים. ואם תרצו תסריט מותח יותר ומתוק במיוחד: הקבוצה מבטיחה את הישארותה בדקה ה-82 של העונה, כמו מול כפ"ס. שיטת הקיזוז הכריעה את האליפות בעונה שעברה, ואולי הפעם היא תכריע את גורל היורדת. ר"ג תהנה הפעם מהעניין. זה בזכות הרוח הטובה שמנשבת במועדון (ושחבל מאוד שעוד לא מצאה את הדרך אל האוהדים) והאנרגיות והרצון של המושכים בחוטים.

את הדרך להינצלות הכי טוב לפתוח בניצחון מול בני יהודה – הפסד רביעי רצוף לדרור קשטן. ויש גם סקר כדי לראות עד כמה אתם מאמינים בני מאמינים.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

27 תגובות על בדרך אל הבלתי יאומן

 1. ברור הגיב:

  נשארים
  אבל שותים לנו האוהדים את הדם
  יכול להיות שנשאר בהארכה או בפנדלים במשחק המבחן
  זה מתאים לרמת גן….

 2. איתן הגיב:

  כמה קשה כך יותר מתוק,גמר גביע אמיתי כמו מול כפר סבא שווה ערך שמחת אליפות לעונה מטמטמת.חותם היום.
  הרגשה אישית מהתרשמות אתמול באימון,חוזרים לליגה בגדול השבת,אטמוספירה של רצינות חברות
  ופירגון.

 3. ירון בר לב הגיב:

  ברור שנישאר. לקבוצה הזאת יש משהו הישרדותי בדי אנ איי שגורם לה להתעורר ברגע הנכון ולעקוף את השאר.
  אני מהמר שיהיה סיבוב שני מעניין, קבוצות אחרות יאבדו גובה ואנחנו נדע לבוא בזמן ולאגור נקודות שיביאו אותנו לפלייאוף כשווים ואז…כשכולם יהיו עסוקים בבלגן של עצמם נדע לעשות את המהלך הנכון כדי לנצח בזמן ולהישאר בליגה.

 4. הודעת רשימת "גבעתיים הירוקה" הגיב:

  שלום רב,

  1. מצעד האיוולת של "הנהגת" השלטון העירוני, מגיע השבוע לשיא חדש,
  שבוע בלבד לאחר שעמיתנו, חבר המועצה רן קוניק, מביא את הועדה לניגוד עניינים להלום בגיס הידוע,
  חובטת שוב האופוזיציה בראש עיריית גבעתיים,
  שנתפס שוב עם מכנסיו למטה.

  והפעם, בעקבות מחדל אי זימונו לישיבת המועצה על תקציב העירייה לשנת 2011,
  של יו"ר "גבעתיים הירוקה" חבר המועצה יורם פומרנץ,
  נאלץ ראש העירייה, בהנחיית עו"ד אירית אורון היועצת המשפטית לעירייה, לבטל את הישיבה שנקבעה להיום.
  המועד החדש נקבע ליום ב' 10.01.2011, משום שממועד הזימון החדש נדרשים 10 ימים.
  המשמעות כניסה לשנה החדשה ללא תקציב מאושר. כמה לא מפתיע למי שנגרר תמיד עד לרגע האחרון.
  כמו שאמרנו וחזרנו ואמרנו, כתריליבקה דגבעתיים, חיה, נושמת, בועטת ומתברברת מחדש מידי יום ביומו.

  מצ"ב נלווים רלוונטיים
  וקישור לסיקור בפורטל החדשות המקומיות "גבעתיים":
  http://www.2hills.co.il/index.php?option=com_content&view=article&id=443:-q -2011&catid=81:2010-11-19-16-03-57&Itemid=474.

  2. ועוד משהו, המסמל את ימי חשכת השלטון של "גיסים באפלה",
  כתב "הארץ" בגוש דן אילן ליאור, מפרסם אתמול בעיתונו
  ידיעה בדבר דו"ח של "משמר המועצה" הפועל במסגרת "החברה להגנת הטבע",
  העוקב אחר השקיפות השלטונית המוניציפלית של עיריות ערי גוש דן.
  זו הזדמנות נפלאה, להודות לגב' תמי נויגרטן מ"החברה להגנת הטבע" המובילה את הפרויקט החשוב זה.
  מדובר בהחלט בנושא בעל חשיבות ציבורית מובהקת מהמעלה הראשונה. כל הכבוד.
  באופן לגמרי לא מפתיע, לפחות אותנו, "מככבת" גבעתיים עם אזכורים שליליים לרוב בתחתית הרשימה.
  אם לא היו חושדים בנו בציניות יתר, היינו מסכמים ואומרים שהסתתרות מאחורי וילונות ומיסוכים
  הפכו ככל הנראה, ל"בון טון" של ראשי השלטון. לקרוא ולהתבייש.

  קישור לידיעה:
  http://www.haaretz.co.il/captain/spages/1206144.html.

  עד כאן,

  המשך שבוע נעים
  ושנה אזרחית חדשה טובה ומוצלחת

  גבעתיים הירוקה
  רשימה עצמאית לאיכות חיים חינוך וסביבה

 5. תיתנו בראש הגיב:

  לראש כרוב

 6. עוד קצת על הנורמות של הדרז'יות הגיב:

  ראש העיריה, הגיס והאמא שהוכתרה כיקירת העיר

  ראובן בן שחר וגיסו רמי דרזיה חברים בוועדה הבוחרת את יקירי גבעתיים. אמו של דרזיה היא אחת מהזוכים בתואר השנה, ועל אף שעל פועלה אמנם אין מחלוקת, האופוזיציה כבר רותחת

  ניר ארנון

  אמא יקירה לי: עיריית גבעתיים העניקה תואר יקיר העיר לשנת 2008 לפרידה דרזיה, אמו של חבר מועצת העיר רמי דרזיה, שהוא גם גיסו של ראש העיריה, ראובן בן שחר. אותו בן שחר הוא גם יו"ר הוועדה הבוחרת את יקירי העיר, בה חבר לא אחר מאשר… גיסו רמי דרזיה.

  התואר ניתן לגברת דרזיה על פעילותה למען הציבור בעיר, והיא אחת מ-18 נבחרים מבין 50 מועמדים. בחירתה, מן הסתם, עוררה גל ביקורת באופוזיציה, כולל של יורם רן ("גבעתיים נטו"), בעצמו חבר בוועדה, שלא הוזמן לישיבה בה נידונה הענקת התואר לדרזיה. בישיבה עצמה נמנע בן שחר מהצבעה בעניינה.

  פרידה בת ה-76, היא יו"ר עמותה שתורמת מלגות בסך כ-100 אלף שקל מדי שנה לתלמידים מבתים מעוטי יכולת. עד היום, בשבע שנות פעילותה, היא גייסה

  תרומות בסך של כ-700 אלף שקל. יצוין כי את תואר יקיר העיר מקבלים על פי ניקוד שקובעים חברי הוועדה והממליצים השונים. דרזיה קיבלה כמעט את הניקוד המרבי.

  מי שהציע את פרידה דרזיה לתואר יקירת העיר הוא אגף החינוך, המקבל ממנה את המלגות והתרומות מדי שנה. היא מנהלת גם את קרן רמי סעד ז"ל, ע"ש אחיינה, חלל צה"ל. לזכותה גם יש לזקוף את הקמת תחנת אבחון סרטן השד הראשונה בגבעתיים לפני 30שנה.

  הביקורת שיש לנבחרי ציבור מהאופוזיציה היא לא רק העובדה שנבחרה על ידי ועדה שבה מכהנים בנה וגיסו, אלא גם על העיתוי: חודשיים לפני הבחירות המוניציפליות.

  חבר המועצה יורם רן: "מוזר שלא רצו אותי בוועדה כנציג האופוזיציה. מה הם חשבו, שאני לבד אוכל לטרפד את הבחירה באמו של דרזיה? הדבר היחידי שמפריע לי הוא שהבחירה הזו נעשית לפני הבחירות. מה, הם חושבים שזה יוסיף עוד קולות של בוחרים לבן שחר? העיקר פה היא לא השאלה האם התואר מגיע לה או לא. מה שצורם לי שזה ניתן לה עכשיו ושזה ניתן לאמו של גיסו של ראש העיריה".

  סגנו של בן שחר, יורם פומרנץ, בעצמו מתמודד על ראשות העיריה, אף הודיע שלא ישתתף בטקס הענקת התארים: "לצערי הרב נעשו סביבו דברים שאינם לרוחי. ראשית, הענקת תואר כזה סמוך למועד הבחירות לא משדרת בעיני אסתטיקה ציבורית. בנוסף, יש כאלו שבחירתם מעלה יותר מתמיהה".

  בתגובה פוסל בן שחר אפילו את המחשבה להתנגד לבחירה בדרזיה ליקירת העיר: "מדוע אני אמור להתנגד לבחירה בה? הרי מדובר באשה שנתוני העשייה שלה ברורים. העובדה שאני גיסו של בנה אמורה למנוע ממנה את ההוקרה?".

  מדוע עד היום היא לא קיבלה את התואר?

  "כי הוועדה לא התכנסה שש שנים. המלצתי שמעכשיו יתנו את התואר לפחות פעמיים בקדנציה. מדובר באנשים מבוגרים, למה הם צריכים להמתין שש שנים להוקרה?".

  אם זה בסדר מבחינתך, מדוע בכל זאת לא השתתפת בהצבעה?

  "רק בגלל מראית עין. עובדה שעכשיו מנסים לפגוע בה למרות שזה לא מגיע לה".

  רמי דרזיה אומר כי הוא גאה על כך שאמו נבחרה ליקירת העיר, על אף שהוא עצמו לא השתתף בשום שלב של ההחלטה: "עצוב לי וכואב לי שאישה כה ראויה לתואר, שמקדישה את כל חייה למען הזולת ועזרה לילדים במצוקה, זוכה לביקורת כזו. היא נותנת כל חייה בצנעה. אף פעם לא הצטלמה לעיתון ואף פעם לא חשפה את פועלה".

  • תודה לנציגי האופוזיציה על שהביאו את המידע החשוב הזה לבלוג הגיב:

   באמת בזכותם נתוודענו כולנו לפועלה המופלא וארוך השנים של הגברת פרידה דרזיה.

   ברור שהאשה הזאת עשתה, במשך השנים הרבות שבה היא פועלת ללא לאות למען הציבור, הרבה הרבה יותר מאשר כל אחד מאותם נציגים קיקיונים של האופוזיציה בגבעתיים. הרבה יותר מקוניק, הרבה יותר מיורם רן, הרבה יותר מפומרנץ והרבה יותר מכל אחד אחר מהקשקשנים.

   במיוחד יש להודות להם על שהביאו את המידע הזה עכשיו, לאור העובדה שזה סיפור ישן נושן שאבד עליו הכלח, ובכך אפשרו לי ולרבים כמוני ללמוד על, ולהפנים את, המידע המאוד חשוב הזה על פועלה של הגברת פרידה דרזיה המופלאה, במשך שנים רבות רבות, למען העיר גבעתיים ותושביה.

   תודה קטנה להם ותודה ענקית לגב' פרידה דרזיה.

 7. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  שלמה שלום
  חשבתי שאתה מבין יותר בכדורגל

  רוני שוחט תיתקשר

 8. אורדון לא מופתע הגיב:

  ל9:17 כל כך שקוף שאתה מדבר מטעם ראש העיריה ופמיילתו הנכבדת. אף אחד לא חולק על פועלה של גברת פרידה דרזיה. במדינה מתוקנת, דברים כאלה לא קורים כי יש מצב של מראית עין. במדינת גבעתיים הכל נעשה בצורה אחרת. נכון, זה קורה בהרבה עיריות. זה לא הופך את זה נכון בגבעתיים. הייתי בכמה ישיבות מועצות עיר. אין לי דרך לתאר את מה שהלך שם. גועל נפש זו מחמאה למה שקרה שם. אני אעשה הכל שהאנשים שגרים בסביבתי לא יתנו את קולם לבן שחר.
  העיקר הבחור עמד מעל המכתש וצעק אש אשא במכתש רמת גן תתן חמש. לו רק ידע את מקור הקריאה הזו או יותר נכון מי שכתב לו את הנאום (האיש מקופ"ח מאוחדת)

  • ל-אורדון לא מופתע 9:53 הגיב:

   אני ממש, אבל ממש, לא מטעם אף אחד. אני מטעם הציניות הקרירה שבה אותם נציגי אופוזיציה מזנים את הבלוג.

 9. גבעתיים מושחתים הגיב:

  כמו הטמבל שעומד בראש העיר ונופל לידי אנשי האופוזיציה כפרי בשל בשלל עבירות על החוק ניתן ללמוד על התנהלותו בפרשת המכתש ואין לי בעיה שאנשי האופוזיציה יספרו פה לכולם עם מי אנחנו מתעסקים. בן שחר הוא חדל אישים וכלומניק וערוותו מתגלה עם כל שבוע שעובר.

  ולגבי הפועל ר"ג אין ספק שהם יישארו כי אנדרדוג זה בטבע שלהם, לבוא קטנים מלמטה.

 10. אורדון לא מופתע הגיב:

  ל10:17 שמת לב שאתה עונה כל שעה עגולה?? 🙂
  אני אוהד רמת גן ואני מניח שגם אתה. בנוסף אני תושב גבעתיים. מה שקורה בעיר הוא בכי רע. הדג מסריח מהראש. גילוי נאות אני לא חבר במפלגות האופוזיציה וגם לא עובד עיריה. אם חברי האופוזיציה מוצאיים בבלוג במה להוציא את האמת מה טוב. אין שום בעיה בזה. לצערי הנכנסים לבלוג אינם בהכרח תושבי העיר ועובדי העיריה ממלאים טוטו ולוטו ומגרדים כרטיסי מזל ברחבי העיר. עובדים קשה – אין ספק.

  הכי חשוב שרמת גן לא תרד. כולי תקווה שנחזור למכתש… לפעמים חלומות מתגשמים

  • ל-אורדון לא מופתע 12:52 הגיב:

   שבירת השעה העגולה, אתה התחלת.
   צודק, אני אוהד ר"ג משנים רבות.
   מודה שאנחנו שנינו פחדנים שלא כותבים בשמם ומן הסתם מכירים אחד את השני.
   מודה שלא מתלהב מבן שחר אבל באותו משפט גם מאוד מאוד ספקני לגבי היכולות ו/או המעשים של אנשי האופוזיציה, שכרגע מאוד בעד המכתש, במידה והיו בשלטון. מאוד מאוד סקפטי. דברים שרואים משם לא רואים מכאן. הכי קל להיות בחוץ ולהשתין פנימה – הרבה יותר קשה להיות בפנים ולהשתין באותו מקום.
   אין לי אילוזיות שאנשי העירייה עובדים קשה מדי. מן הסתם אותו הדבר בערים אחרות. למרות כל הבטלנות המובנה שלהם העיריות בארץ מתפקדות, יחסית, לא רע – השבח למי שכן עובד ולע(ו)בדי הקבלן.
   מאוד חשוב שר"ג לא תרד – לא הכי חשוב. זה לא בידיים שלנו אלא בידי הקברניטים של המועדון בראשות ארקין. הוא עושה כמיטב יכולתו אבל חוסר הנסיון שלו ניכר לאורך הדרך. הלוואי שיצליח במשימה הקדושה שלקח על עצמו. הלוואי.
   הרבה יותר חשוב לשמור על המכתש. פופאי המשוגע צודק (רק) בדבר הזה.
   להבנתי המכתש היה נותן לנו סיכוי מצויין להישאר בליגה.
   להבנתי המכתש היה מוסיף עוד אלף (לפחות) אוהדים לכל משחק בית ומסייע ממשית השימור ובהגדלה של כמות האוהדים ובעיקר הדורות הבאים.
   להבנתי לסדר את המכתש לליגת על זה אפשרי ביותר בסיוע הטוטו (קרן המתקנים) ברגע שתהיה הסכמה על תקופת מינימום.
   להבנתי התשלום של מגרשים זרים למשחקי הקבוצה לגילאים השונים הוא כסף שנזרק לשוא ובאותו כסף יתכן והיה ניתן לממן את הריבית על הלוואה לקניית המכתש בקונסטלציה (שלא לאמר קומבינה) כזאת או אחרת.

 11. maktesh הגיב:

  לרוני שוחט: אני קצת חולה ולא במצב לדבר. אתה מוזמן לשתף את כולם למה אין לי מושג ויראה הציבור וישפוט.
  שלמה

 12. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ליגה ז – זה מה שיש

 13. צחי בן יוסף הגיב:

  תוצאות הסקר עד כה מעידות שאנחנו סאדיסטיים אבל אופטימיים. ואני אוהב את זה.
  עם חיזוק של כמה חמורים טובים שבאים לתת עבודה, אין לי ספק שנשאר.
  המועדון עשה דברים גדולים יותר בהיסטוריה שלו ואני חושב שהישארות בליגה היא בהחלט ברת הישג.

  עד שלמוות ימאס מאיתנו!

 14. הודעת רשימת "גבעתיים הירוקה" הגיב:

  שלום רב,

  בגבעתיים כמו בגבעתיים, אין רגע דל.
  אתמול לעת ערב, בשעה 18:30,
  הרגע האחרון המותר על פי חוק, 48 שעות מקדימות,
  התדפק השליח העירוני ובידיו הזמנה דחופה,
  הזמנה לישיבת מועצת העיר מחר יום ה' 30.12.2010 (מצ"ב).

  מי שחושב לעצמו, האם כל כך הצטער ראש העירייה,
  על ביטול הישיבה שתוכננה ליום ג' האחרון,
  ונתקף געגועים לעמיתיו במועצה,
  עד שהחליט שיהיה מה שיהיה, הוא אותם חייב לפגוש השבוע, טועה.

  גם מי שמנסה להבין ע"פ סדר היום, מה כל כך דחוף,
  יתקשה לפתור את כתב החידה,
  הרי האיש לא מצפה בכיליון עיניים
  לשאילתות ולהצעות לסדר של חברי האופוזיציה,
  שהן הן עיקר תוכנה של הישיבה.

  פתרון כתב החידה, מסתתר לו אי שם באמצע,
  סעיף 3 לסדר היום, הוא מקור הדחיפות
  שלא לומר ההיסטריה הזימונית:
  "אישור חברותו של חבר המועצה מר רמי דרזיה-רז בדירקטוריון יעד".

  שהרי מהי בובה ללא המושך בחוטים
  ומהו גיס ללא ניגוד עניינים.
  כל מה שיפסל ויוגדר כבעייתי וגבולי אתמול,
  יוכשר כאן מחר תכף ומיד.

  אז בואו מחר בהמוניכם, לצפות בפלא,
  במסיבת טרום "הסילבסטר" הסוערת ביותר בעיר.
  כפי שנאמר – והיו עינכם צופות בנבחריכם.
  יש לזכור רק פרט אחד חשוב,
  בכניסה לא תחולקנה שקיות הקאה.

  נ.ב.
  אל תשכחו,
  אם תתקלו בדרכם לישיבה בחבר המועצה רן קוניק, תתעלמו.
  במחשבה שנייה, עדיף בכלל להתרחק לצד השני.

  אין לי רגע דל
  מילים ולחן: נעמי שמר
  ביצוע: רבקה מיכאלי

  אתמול ישר בבוקר בשבע זה התחיל
  הרגשתי שהולך סיפור בלתי רגיל
  הוצאתי ראש החוצה תפסתי ת'גרון
  המון דברים קורים בזמן האחרון

  כי אין לי רגע דל
  או סקנדל או פסטיבל
  והו והא ואל תשאל
  אין לי רגע דל

  בסוף היום הייתי ממש בעננים
  איפה ישנם חיים כל כך מעניינים
  אמרתי לילה טוב ובעזרת השם
  אולי מחר יהיה לי יום משעמם

  כי אין לי רגע דל
  או סקנדל או פסטיבל
  והו והא ואל תשאל
  אין לי רגע דל

  להתראות במועצה


  גבעתיים הירוקה
  רשימה עצמאית לאיכות חיים חינוך וסביבה

 15. אסור להתסכל על קבוצות אחרות/טבלה הגיב:

  ברור שהמצב שלנו בטבלה גרוע וגם כשמשווים אותנו לקבוצות אחרות בתחתית או בליגה המצב שלנו ניראה באמת רע אבל אסור להיסתכל על זה
  צריכים קודם כל לפני הכל להיסתכל על עצמו
  לא לחשוב כל פעם מה ניצחון יעשה בטבלה ומה תיקו יעשה בטבלה
  פשוט לתת את המקסימום בכל משחק כדי להשיג את התוצאה הכי טובה ובסוף תיראו שזה ישתלם ורק ככה יש לנו סיכוי להישאר בליגה

 16. אתר החדשות המקומיות "גבעתיים" מדווח הגיב:

  טרם הוגש מכתב התפטרות מסודר מטעם רמי דרזיה למרות החלטת הוועדה לניגוד עניינים

  חמישי, 30 דצמבר 2010

  אמש כאשר הגיע ללשכת "גבעתיים שלנו" זימון לישיבת מועצת העיר התתקיים ביום חמישי הקרוב, הופתע לגלות מר רן קוניק כי באחד הסעיפים הופיע נושא מינויו של רמי דרזיה, חבר המועצה וגיסו של ראש העירייה, לחבר דירקטוריון החברה הכלכלית של גבעתיים, חברת יע"ד וזאת בניגוד גמור לקביעת הוועדה לניגוד עניינים במשרד המשפטים.

  ככל הידוע למר קוניק ולשאר חברי המועצה והדירקטוריון משמש עדיין רמי דרזיה כיו"ר החברה הכלכלית וזאת בניגוד מוחלט לקביעת המוועדה לניגוד עניינים במשרד המשפטים אשר קבעה כי הוא נמצא בניגוד עניינים מהותי וכי אין באפשרותו לשמש יותר בתפקיד ביצועי בעיר, קל וחומר כיו"ר החברה הכלכלית.

  רן קוניק: "הכיצד זה ממונה דרזיה לחבר דירקטוריון בטרם התפטר, בכתב, מתפקידיו הן כיו"ר החברה הכלכלית והן כמחזיק תיק שפ"ע בעירייה? מיותר לציין כי עירייה מסודרת ותקינה כעיריית גבעתיים לא תסתפק או תסתמך על כתבה עיתונאית זו או אחרת בה הודיע דרזיה כי הוא משהה את עצמו אלא תוודא כי תוגש התפטרות מסודרת בכתב, טרם ישיבת המועצה התתקיים מחר".

  עוד הוסיף קוניק כי קיום הצבעה על אישור של דרזיה לדירקטוריון החברה וזאת כשהוא עודו מכהן כיו"ר החברה, תיחשב על פי ייעוץ משפטי אשר נתקבל, כהצבעה לא חוקית ואף כביזוי החלטת הוועדה לניגוד עניינים.

 17. מה עם עומר הגיב:

  שמועות מחדר הפזוטרפיסט מגלות כי עומר בוקסנבאום בשלבי החלמה מתקדמים והרופאים שבעי רצון
  מעריכים שיוכל לחזור למגרשים במחזור 16 בשנת 2013
  רק בריאות!!

 18. פופאי הצלת המכתש 2010 !!!!! הגיב:

  מורי ארקין בדרך לרכישת הפועל רמת גן
  מורי ארקין גם יציל את המכתש
  המכתש בגבעתיים ע"ש מורי ארקין !!!!

 19. מחכים למשה קצב הגיב:

 20. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  הנוכחות בטריבונה חשובה כדי להוכיח גם לשחקנים ולבעלים שמאמינים ביכולתם להצליח
  בהישארות בליגה והמשכיות המועדון .
  העונה נוצרה הזדמנות חלומית להמשך קיומו של המועדון לעשור הבא,אל תשכח את הדרך
  שעשינו מאז הפרוק 2005 ועד עתה,עברנו 5 עונות חלומיות של בריחה מליגה א לליגת על.
  לרוב קלה ומעט קשה כבעונה שעברה עם סוף טוב.
  הנוכחות שלנו היא ההוכחה להשקעה העתידית של בעלים עם חזון ספורטיבי טהור,אהדה.
  אפשר לפנטז ולחלום על מודל מכבי חיפה לעתיד,בן שחר יכול לפרוש כלכלית בדיוק כמו
  משפחת ארקין,המשותף להם אהבה ואהדה למועדון.
  לא יכולה להיות מוטיבציה גדולה יותר מזו אם יש בתוכך מעט נשמה אורדונית.
  מהתרשמות שלנו מספר אוהדים השבוע באימונים ,אפשר לספר על המאמצים שנעשים
  בסביבת השחקנים לספק להם את שצריכים,נוכחות מלאה של צוות ניהול כולל גיחה קצרה של
  היו'ש למשחק האימון עם הכוח,והכי חשוב הנבחנים והשחקנים שחתמו ואמורים להצטרף.
  אין הדלפות ואימות שמועות וטוב שכך.
  יש משרדי ניהול וחדרי הלבשה מסודרים ואיצטדיון שמתרגלים אליו בלית בריר
  חבד"ניק אוהד שרוף ותיק לשעבר שעדין קורא עיתונים הגדיר זאת כך-"זו היציאת מצריים שלנו,
  אתם בדרך לכנען(ן),השאלה היא כמה מאמינים נותרו ?
  יש רבים,צריך ניצוץ"

 21. יופי ליקטנו עוד נקודה מסריחה הגיב:

  כולם מנצחים ובורחים ואנחנו חוגגים על עוד נקודה
  עד שיהיה הרכב נורמלי כבר הליגה תיגמר
  צריך להגיד את האמת אין כמעט שום סיכוי להינצל

 22. פינגבאק: מול המכביזם | המכתש בגבעתיים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s