דור שלם דורש נקמה

 

כמה הרהורים לפני הפועל חיפה כולל זכרונות מינואר 2009

התמונה הזו צולמה לפני שנתיים בקופות של קרית אליעזר. גשם כבד ניתך והחלו להסתנן שמועות כי המשחק מול הפועל חיפה בוטל בגלל הצפה שנבעה מרשלנות. האחראי על השסתום במגרש ממשיך מאז לעבוד כאילו כלום, וכ-50 אוהדי הפועל ר"ג שעשו את הדרך לא שכחו את מסע הטרטור שבסיומו חזרו כלעומת שבאו. את הנקמה אנחנו רוצים בשבת במגרש.

אגב, ביום שישי שוב צפוי גשם, והפעם לא איכפת לי שאותו שסתומאי חיפאי ישכח לפתוח את הפקקים והמשחק יבוטל שוב. כך לפחות נוכל במשחק החוזר לעלות עם הרכש החדש מכיוון שחלון ההעברות ייפתח ביום ראשון הקרוב. הסגל המדולדל והמוחלש של הקבוצה אמור לקבל זריקת אדרנלין משמעותית, עד שאפילו מעמדו של טלקיסקי, באנקר שאי אפשר לדמיין את הקבוצה בלעדיו, עשוי להתערער.

ומשהו על האטמוספירה של הפועל ר"ג. תחשבו איפה יש עוד קבוצה שמדורגת אחרונה, משחקת חלש, מפסידה משחק אחר משחק והשקט התעשייתי סביבה והאופטימיות שמנשבת מזכירים קבוצת צמרת שהכל הולך לה? אין קבוצה בליגה שלא עברה העונה שערוריות, הדלפות מחדר ההלבשה, לכלוכים על המאמן וההנהלה, אוהדים שנמאס להם, כותרות שליליות ועוד זעזועים משונים. הפועל ר"ג פיטרה מאמן במהלך הכי שקט שנרשם כאן. בלי השמצות, בלי כעסים. אף שחקן לא דיבר נגד המערכת בעילום שם, לא ראינו אוהדים מתוסכלים מקללים בטירוף.

הפועל ר"ג ואוהדיה יודעים את מקומם, מברכים על מה שיש ומקווים לניסים שאותם מממנת משפחת ארקין. ניהול הקבוצה בחסות ארקין הוא תעודת שפיות בג'ונגל השורר במרבית הקבוצות. אם ר"ג תצליח להישאר זה יהיה גם ניצחון של הרוח הטובה ודרך הישר. הוכחה שלא צריך רעש וצלצולים. רק להמשיך בדרך השקטה והטובה. זו קבוצה במקום האחרון שהולכת לרדת ליגה? זו בריאות.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

24 תגובות על דור שלם דורש נקמה

 1. הודעת רשימת "גבעתיים הירוקה" הגיב:

  שלום רב,

  לאחר השבוע, הסוער קמעה, שחלף עלינו,
  הפעם מבזקון דווח ועדכון שוטף.
  אומנם הטון רגוע יותר, אך הנתונים
  על התרבות השלטונית העירונית
  כפי שהם משתקפים מהחומר המצורף
  ממשיכים להיות עגומים וצורמים
  שלא לומר בלתי נסבלים.
  ולנושאים בהרחבה:

  1. אגרת שרותי כבאות:
  מה לא נכתב ומה לא נאמר על המס הזה,
  אותו מתעקש ראש העירייה להוסיף על מיסי הארנונה
  ועל אופן גבייתו. עו"ד יואב חמדי הלוי ועו"ד צחי כהן
  החליטו לנקוט בצעד המתבקש והגישו תובענה ייצוגית
  בסך של קרוב ל – 10 מיליון ש"ח.
  כל הנימוקים בנוסח העתירה המצ"ב.

  2. שקיפות שלטונית:
  בשבוע שעבר פרסם "משמר המועצה" של מחוז ת"א,
  גוף הפועל במסגרת "החברה להגנת הטבע",
  אשר אותו מובילה בנחרצות ובמקצועיות תמר נויגרטן
  והעוסק במעקב אחר התנהלות השלטונית המקומית
  את הדו"ח שלו על "שקיפות ותקינות" ב -10 ערי המחוז.
  על "הישגיה" ודירוגה של גבעתיים תוכלו ללמוד מהדו"ח המצ"ב.

  3. על פסיקתה של הועדה לניגוד עניינים כבר נכתב ונאמר,
  בשבוע החולף, לא מעט. על האופן העקמומי בו מנסים לעשות הכל,
  אבל הכל, על מנת למסמס ו"להחליק" את הדברים, בסיוע פעיל של
  יועצים משפטיים "מטעם", תוכלו ללמוד מהסרטון שצולם, עת נאבקו , עמיתנו, חברת המועצה טלי ארגמן וחבר המועצה רן קוניק,
  על הנושא שעלה לסדר היום במועצת העיר גבעתיים בישיבתה ביום ה' האחרון
  וכן מפניית חבר המועצה קוניק הן בשאילתה והן במכתב לראש העירייה וליועצ"מ.
  הקישור לסרטון:

  4. ועוד עניין חשוב לפתחנו, כידוע לכל, תומכת רשימת "גבעתיים הירוקה"
  במאבק כנגד השימוש ברטלין.
  באדיבות אחד מיקרי אנשינו, יהודה קורן סגן יו"ר עמותת "מגן לזכויות אנוש", מצורף תשדיר פרקטי ועניני הממחיש בישירות את הנתונים של הנושא.

  הקישור לסרטון:

  5. ואידלסיט נוסף, עמיתנו אלכס וינרב, יועץ סביבתי וחבר מועצת העיר מודיעין,
  במצגת נפלאה על הדרכים להפעלת ועדות איכות סביבה עירוניות.
  גבעתיים, אם במקרה, אתם מתעניינים, הינה אגב, העיר היחידה במחוז ת"א
  ומהבודדות בארץ שאין לה אפילו יחידה סביבתית עירונית. למה? ככה.

  על אף ולמרות הכל
  שיהיה לנו המשך שבוע נפלא


  גבעתיים הירוקה
  רשימה עצמאית לאיכות חיים חינוך וסביבה

 2. אורדון לא מופתע הגיב:

  אני שם לב שרוח חדשה שורה על הקבוצה. שחקנים חדשים מטבע הדברים צריכים גיבוש. אני בהחלט מאמין שאנחנו הולכים להשאר ליגה! נפתיע את כולם בגדול.
  תוצאות יביאו בסופו של דבר ליותר אוהדים ביציע. זה ייקח זמן . שאף אחד לא ישלה את עצמו. יהיה נחמד לראות פנים חדשות/ישנות ביציע לא רק במשחקי "מלחמה" כמו גביע או משחק השארות . מה יהיה ? לא יודע . צריך להסתכל על עצמנו לתת את המקסימום ולהביא נצחון. לא ראינו כבר הרבה זמן נצחון.

  לגבי בן שחר וחבורתו. גועל הנפש בעיריה מתעצם מיום ליום, כדאי שראש העיר יפנים שלא קונים אותנו עם אדנית או רחוב הולנדי. בטח בשישי יבוא לשבת בכוכבי להרגיש את הלך הרוחות בעיר.. וכמובן להתעלם מקוניק. גן רינה = חרם על קוניק. בינתיים אדון לינדנשטראוס לא מקורב לקוניק או לפומרנץ או לטלי ארגמן… ודוח הביקורת על קופח מיוחדת…. רק הראה את המתלהם במערומיו. הוא מנהל לנו את העיר והתושבים שקטים… מה אפשר לצפות עובדי העיר שהם גם תושבים שהכנה למח אין להם. בושה ! איך נופלת העיר הזו. עצוב. שינוי חייב להגיע!
  גילוי נאות – אני לא חבר מפלגה – לא של פומרנץ לא של קוניק לא של טלי. סתם תושב העיר שמשלם מיסים וזועם על ההתנהלות הפושעת!

 3. צחי בן יוסף הגיב:

  אישית, אני כבר לא יודע מה לחשוב על כל עניין השקט של האוהדים…
  באופן כללי, כך בהחלט צריכה להתנהל מערכת, התנהגותנו היא סמל לתמיכה ללא גבולות ואם היינו קבוצה מספיק מסוקרת בתקשורת אזי היה גם אולי היו חוזרים אחורה בזמן ומתנצלים בפנינו על הביקורת שהוטחה בנו בזמנו של הצורר יובל.

  מצד שני, ה"נחמדות" ו"ההוגנות" שלנו היא גם לעקב אכילס שלנו כאוהדים.
  בהתנהגות שכזו יש גם המון תבוסתנות שגורמת לאנשים לא להגיע למשחקים ואלו שכן מגיעים כבויים לגמרי ולא קמים מהכסא לצעקה או למחיאת כף במשך 90 דקות.
  לא להגיע להפגנות על המכתש-ובעצם הדלילות המביכה במחאות גרמה לדעיכתן. גם העמותה חווה את הזלזול וחוסר אכפתיות מצד הרוב המוחלט של אוהדים ביציע שלא רוצים בה, או רוצים בה אבל לא מוכנים לעשות כלום להצלחתה(בין אם בהצטרפות או בין אם בנטילת חלק בפעילויותיה).

  משהו בנו חייב להתעורר. אני חושב שהיום היציע כולו מונע מכח האינרציה, מכח מכונת ההנשמה שעדיין מחוברת לקבוצה וברגע שתנותק המכונה יתנדף היציע כלא היה. היום, הדבר היחיד שמחזיק את האוהדים זה זכרונות על מכתש מלא, שמועות על אוהדים רבים שרק מחכים לשתי נצחונות רצופים כדי לבוא ולעמוד על הגדר והתרפקות על נס הזכיה בגביע שיקרה אולי בקרוב.

  אין צורך לפרט לי את כל הסיבות לכך. אני מודע אליהן היטב. רק פתרונות בבקשה.

  • חזק על חלשים הגיב:

   לצחי
   כל השקט שיש בפורום ובבלוג הוא בגלל שאין במי להתנגח.
   קוריס יובל לא פה,
   ארקין שולט ואף אחד לא יכול להגיד אליו מילה רעה

   • חזק על חלשים הגיב:

    עוד משהו,
    כל ה"חברים" של מי שהזכרתי מקודם, כבר לא רושמים בשמות בדוים ואחרים, להגן על חברם הטוב.

    • צחי בן יוסף הגיב:

     בהנחה שאתה צודק, זה רק מדגיש יותר את מה שאמרתי.
     השורה התחתונה היא שהשורשים יבשים. הכל מת.
     שום דבר היום לא מניע את האוהדים, ולפעמים עושה רושם שרק מחכים שהכל ידעך…

 4. פורטל החדשות המקומיות "גבעתיים" מדווח הגיב:

  ניגוד עניינים בישיבת מועצת העיר האחרונה .

  רביעי, 05 ינואר 2011 10:16

  בישיבת מועצת העיר האחרונה הופתע רן קוניק (גבעתיים שלנו) כי עורך הדין שחר בן עמי אשר ייצג את חבר מועצת העיר, רמי דרז'יה – רז מול הוועדה למניעת ניגוד עניינים, שימש כיועץ המשפטי של המועצה עקב העדרותה של עורכת הדין אירית אורון מן הישיבה.

  רן קוניק

  בחודש מאי 2010 נדרשה הוועדה למניעת ניגוד עניינים בקרב נבחרי ציבור ברשויות המקומיות, לבדוק ולחוות דעתה על היותו של חבר מועצת העיר, רמי דרז'יה-רז, בעל שני תפקידים ביצועיים מרכזיים בעיר והם יו"ר החברה הכלכלית יע"ד ומחזיק תיק שיפור פני העיר (שפ"ע).

  דיאז חבר המועצה דרז'יה השיב לשאלות הוועדה באמצעות עורך דינו, שחר בן עמי תשובה מפורטת ורבת הסברים, תשובה בת עשרה עמודים. הוועדה קבעה כי חבר המועצה דרז'יה לא יוכל לשמש באף תפקיד ביצועי כל עוד ראובן בן שחר, גיסו, משמש כראש העירייה.

  בעקבות השתתפותו של עו"ד שחר בן עמי כיועץ המשפטי בישיבת מועצת העיר האחרונה פנה רן קוניק לעורכת הדין אירית אורון כשהוא מציין מפורשות כי תמוה בעיניו שאותו עורך הדין החיצוני אשר ייצג את חבר המועצה דרז'יה מול הוועדה לניגוד עניינים, הוא אשר ניהל את הדיון בכובעו של יועץ משפטי/אובייקטיבי של העירייה.

  רן קוניק: "סעיף מספר 3 על סדר היום היה הדיון בבחירתו ואישורו מחדש של חבר המועצה דרז'יה, לדירקטוריון החברה הכלכלית. אגב דיון שלדעתי הינו פסול מיסודו משום שדרז'יה לא הודיע עד כה בכתב על השהייתו או התפטרותו משני התפקידים מהם פסלה אותו הוועדה לשמש. מיותר לציין ואף לראות בסרטון שעורך הדין בן עמי לא התרגש מהעובדה שדרז'יה סירב להגיש את התפטרותו/השהייתו בכתב ואף לא התרגש מדבריו ואני מצטט: "לא הייתי חייב לקבל את המלצות הוועדה עם כל הכבוד לוועדה. יכלתי לפעול איך שאני רוצה". האם אותו עורך דין בן עמי מוסמך לייצג מטעם ובמימון העירייה, חבר מועצה אשר נדרש לענייני ניגוד עניינים? כי הרי לא מדובר בתביעה שהוגשה כנגדו לבית המשפט ואשר בגינה ורק בגינה הוא זכאי לבקש הוצאות, שגם הן, יועברו רק לאחר אישור מועצת העיר".

  עוד הוסיף ותמה קוניק האם תקין וחוקי הדבר שעורך דין בן עמי אשר ייצג את חבר המועצה דרז'יה מול הוועדה לניגוד עניינים ינהל את הדיון בבחירתו מחדש של דרז'יה לדירקטוריון החברה הכלכלית וציין כי להבנתו כיועץ משפטי בישיבות מועצה יכול לשבת אך ורק "היועץ המשפטי או עורך דין מלשכתו"

  בנוסף, פנה רן קוניק לראש העיר ראובן בן שחר ולמנכ"ל העירייה, יורם כהן, כשהוא מבקש לדעת לאור האמור האם העיריה היא זו ששילמה את שכר הטרחה של עורך הדין שחר בן עמי בטיפולו בנושא ניגוד ענייניו של חבר המועצה דרז'יה מול הוועדה למניעת ניגוד עניינים.

  יורם פומרנץ (גבעתיים הירוקה): "על פסיקתה של הוועדה לניגוד עניינים כבר נכתב ונאמר בשבוע החולף לא מעט. על האופן העקמומי בו מנסים לעשות הכל, אבל הכל, על מנת למסמס ולהחליק את הדברים. בסיוע פעיל של יועצים משפטיים "מטעם" ניתן ללמוד מהסרטון שצולם עת נאבקו עמיתנו, חברת המועצה טלי ארגמן וחבר המועצה רן קוניק, על הנושא שעלה לסדר היום במועצת העיר גבעתיים בישיבתה ביום חמישי האחרון".

 5. אורדון לא מופתע הגיב:

  לא אתפלא אם שחר בן עמי בא לעשות סיבוב על הקופה הדלילה של העיריה שאני משלם כל חודשיים את המיסים אליה. דרזיה דרזיה דרזיה מה יהיה הסוף איתך? אין לך רגע דל! תושבי העיריה לא כאלה טיפשים , גם העובדים שלך לא בדיוק נאמנים לך כמו שאתה חושב.
  חזק על חלשים- שום דבר לא מפתיע. ברגע שתכתב כאן מילה על ההנהלה הקודמת או התנהלות ההנהלה הקודמת יתווספו לכאן כמה "מגיבים"
  בסך הכל אנחנו אוהדים שקטים חנונים לטוב ולרע!

 6. הנוקמים מהמכתש הגיב:

  קשטן הפסיד בחצי גמר הטוטו
  דרור קשטן בן של זונה

 7. הודעה מיוחדת של רשימת "גבעתיים הירוקה" הגיב:

  רשימת "גבעתיים הירוקה" מרכינה ראש
  עם פטירתו הערב, בטרם עת, של
  האידאולוג, העיתונאי, המשפטן וקולו הצלול והברור של המצפון

  מנחם שיזף ז"ל

  חבר אישי אדיר ואדם מזן נדיר
  יהי זכרו ברוך

  לווייתו תתקיים מחר יום ה' 06.01.2011, בשעה 12:00 בבית העלמין "ירקון"

  יורם פומרנץ, יו"ר
  וחברי הרשימה

  גבעתיים הירוקה
  רשימה עצמאית לאיכות חיים חינוך וסביבה

  • ארגון בעלי המלאכה, סקטור בעלי המטוויות, תת סקטור יצרני כריות, מחלקת צד שמאל - חיזוק הגיב:

   הומו יותר או הומו פחות
   מה זה משנה

 8. דן רומן כותב הגיב:

  דן רומן כותב איך עובדת השיטה בה שחקן הופך לעבד.
  http://www.calcalist.co.il/sport/articles/0,7340,L-3473601,00.html

 9. טריפוליטאים מסריחים וגנבים ופרמיטיבים הגיב:

  בהקשר לדן רומן וסאסי יונה
  מה אתם מצפים משני טריפוליטאים מגעילים
  זה העם הכי מגעיל והכי מסריח והכי גנב
  תלכו להילולה בבית כנסת בושייב במושב זייתן
  ושם יספרו לכם מה זה טריפוליטאים מסריחים

 10. ירון בר לב הגיב:

  לצחי ולמודאגים-
  אני לא חושב שמשהו דועך בקשר להפועל ר"ג, לפחות לא לטווח ארוך- זו פשוט תקופת מעבר די טראומטית ומבאסת שבמהלכה אנחנו נקרעים מדברים שליוו אותנו מאז שהתחלנו להיות אוהדים וזה קשה…
  תוסיפו את הקיץ הסוער, את המיקום בטבלה, את הרמה המופגנת, את הרגשת אי השייכות האמיתית לליגה למרות שאנחנו כם שייכים אליה, את השינויים הפרסונליים בקבוצה ותקבלו מתכון בטוח לירידה ברמת ההתלהבות, אבל תסתכלו על הדברים הטובים-
  אנחנו הקבוצה הכי רגועה בשתי הליגות העליונות בארץ. אין בלגנים, אין שערוריות, יש שקט תעשייתי, שחקנים שעוזבים לא מלכלכים ואלה שבאים ויבואו יעשו את השינוי.
  תהיו אופטימים, מבחינתי הליגה מתחילה במחזור ה 18 (ובשבת זה הסיפתח) ואנחנו כן נישאר בליגה.

  איך אומר הסלוגן- נתנו פור לליגה…

 11. לשלמה הגיב:

  תבדוק במצלמה ובתאריכים שנית
  למיטב זכרוני הטימטום הגשום בקרית אליעזר היה עונה (ליגת על?) קודמת ולא לפני שנתיים

  תקנו אותי אם אני טועה

 12. הנוקמים מהמכתש הגיב:

 13. אריה הגיב:

  בלי קבוצה טובה אין קהל. קבוצה טובה אני מתכוון לקבוצה שמסוגלת להתמודד בכבוד על הירידה ושווה פחות או יותר ל-5 -6 קבוצות נוספות בליגה, כלומר משהוא בסגנון הקבוצה של שנה שעברה.
  השנה ללא ספק נבנה סגל לא מתאים לליגת העל עקב האילוצים הרבים וחוסר הניסיון/טעויות של שלומי דורה. מבחינתי צריך לומר כל הכבוד לשחקנים על כל נקודה שלקחו עד עכשיו, בעיקר 2 תוצאות התיקו נגד בני יהודה והניצחון על עכו.
  הדיכאון וחוסר האמונה בקבוצה של האוהדים שראיתי השנה זה משהוא שלא זכור לי מאז שאני רואהאוהד את הפועל ר"ג.
  מבחינת כולנו הליגה מתחילה בשבוע הבא והפרומו התחיל באמצע המחצית השנייה של המשחק בשבוע שעבר עם כניסתו של בוקסה.
  תודות לנחישות והאמונה של ארקין נראה בשבוע הבא סוף סוף קבוצה ראוייה, בתקווה שיספיקו להחתים בנוסף לרכש שהיה עד עכשיו גם חלוץ זר נוסף וקשר זר נוסף.

 14. פופאי הצלת המכתש 2011 !!!!!! הגיב:

  מה שחשוב הוא שהייצור כלאיים מהספארי אכל היום גול שיויון דקה 90 בבאר שבע
  הכח זונה בת זונה אמא שלה זונה ושיפול על וינטר פצצת אטום

 15. "גבעתיים" - פורטל החדשות מדווח הגיב:

  האופוזיציה נגד דרזיה: "פעמיים ניגוד עניינים" .
  שבת, 08 ינואר 2011

  בדיון האחרון של מועצת העיר התחוללה סערה סביב ההצעה למנות את רמי דרזיה – רז, חבר המועצה וגיסו של ראש העיר, לדירקטוריון החברה הכלכלית העירונית "יעד". המינוי לדירקטוריון החברה הגיע לאחר שהועדה לניגוד עניינים במשרד המשפטים קבעה כי דרזיה איננו יכול לשמש כיו"ר דירקטוריון החברה, קביעה שהגיעה זמן לא רב לאחר שרבוב שמו של דרזיה בניגוד עניינים אחר, כאשר דו"ח מבקר המדינה על קופת חולים מאוחדת ביקר את פעילותו של דרזיה, המשמש גם כחבר מועצה בקופת החולים

  בדו"ח מבקר המדינה על קופ"ח מאוחדת נכתב: "מר רמי דרזיה: מר דרזיה מכהן משנת 1999 כחבר במועצה והוא גם בעליה של חברה פרטית אשר בשנים 2005-2006 סיפקה לקופה מוצרי הצללה ווילונות תמורת 392,000 ש"ח, והדבר העמיד אותו במצב של ניגוד עניינים.

  משרד מבקר המדינה מעיר כי פעילותו של מר דרזיה נעשתה בניגוד לחוק ולתקנון הקופה, וכחבר במועצה, לא היה מקום לכך שיקיים קשרים עסקיים עם הקופה.

  מר דרזיה השיב בנובמבר 2008 למשרד מבקר המדינה כי השפעתו על ההחלטות במועצה שבו כ-65 חברים, היא "שולית ואף לא קיימת". הקופה השיבה ביולי 2010 כי ספק רב אם העובדים בסניפי הקופה שעוסקים ברכש מסוג זה מכירים אישית את חברי המועצה, ואם ידעו שמר דרזיה חבר במועצה.

  עוד הודיעה הקופה בתשובתה מיולי 2010, כי בעקבות הביקורת "ביקש מר דרזיה מהחברה [שבבעלותו] להפסיק לחלוטין מכירת מוצרים לקופ"ח מאוחדת".

  משרד מבקר המדינה מעיר כי הוראות החוק והתקנון אוסרים במפורש על החברים במוסדות המנהלים להימצא בניגוד עניינים ולקיים קשרים עסקיים עם הקופה, והיה על הקופה להקפיד על קיום הוראות החוק והתקנון."

  חבר המועצה, יורם פומרנץ (גבעתיים הירוקה) אמר היום כי:"מדהים לראות שדווקא דרז'יה, האדם שנוהג בצדקנות, להטיל דופי מוסרי בכל יריביו הפוליטיים ולמצוא בהם פגמים לרוב, הוא הוא זה "המככב",חודש אחר חודש בעילת ניגוד עניינים, הן בדו"ח החמור של מבקר המדינה והן בחוות הדעת הנחרצת כנגדו מטעם הועדה לניגוד עניינים במשרד המשפטים. ועל כך היה אומר אחד ממורי הפוליטיים,רפאל איתן (רפול) המנוח,שהייתה לי הזכות לשמש כיועצו: בטרם תתלונן בראי תתבונן. ודי לחכימא".

  חבר המועצה רן קוניק (גבעתיים שלנו) אמר בדיון הסוער שהתקיים בישיבת מועצת העיר האחרונה: "מדוע לא דרשתם גם אתם את התפטרותו של גיסו של בן שחר, חבר המועצה רמי דרזיה לאחר ההתפרעות האלימה שהיתה פה לפני מספר חודשים כשהטיח את יורם פומרנץ על ריצפת חדר הישיבות ?"

 16. פופאי הצלת המכתש 2011 הימין הקיצוני !!!!! הגיב:

  ארסנל לידס יונייטד מתחיל ברבע ל 3
  http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=100728&part=sports

 17. הביזיו נמשך הגיב:

  קבוצה בושה וחרפה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s