דרושים: בושה

ועוד כמה דברים קטנים * הפועל ר"ג הושפלה הערב בשלישייה בבית ע"י קרית שמונה והאוהדים אינם יודעים לאן להוליך את החרפה

הפועל ר"ג הגיעה לעוד סרט מלחמה, האוהדים שוב הגיעו חדורי אמונה, אבל כבר אחרי חצי שעה נרשמה ההשפלה התורנית. קרית שמונה הובילה 0:3 אחרי פחות מ-30 דקות. 40 האוהדים שלה החלו בקריאות אולה על כל פס מדויק, והאורדונים פתחו בגל מעשי מחאה שבעוצמתו היחסית שקול להמונים ששוטפים ברגעים אלה את רחובות קהיר ואלכסנדריה וקופצים מתחת לשרשראות הטנקים.

יוסי בן-ברוך קרא לכולם ללכת הביתה, ובעצמו עזב מיד עם השער השלישי. עד למחצית עזבו כ-20 אוהדים. אריק בורוכוביץ' הסתער על המעקה המפריד ליציע הכבוד וזעק לעבר הארקינים להפסיק לשלם כסף לפרימדונות. אביב מנדל צעק נגד יקיר שינה. אוהדים קיבלו את הג'ננה ופצחו בשירת "לא לשלם לשחקנים". הייאוש ביצבץ מכל כסא סגול שנשא אוהד אדום. הבושה כבשה את יציעי וינטר, ולא היה לאן לברוח. אוהדים התווכחו אם זו הקבוצה הגרועה ביותר בהיסטוריה של ליגת העל. האם הפכנו להפועל בלפוריה, נס ציונה, או בית"ר נתניה – אפיזודות עבר שהיו למרמס בליגה הראשונה?

איציק ברוך בחר שוב במערך הנסוג המדכא. חשב שמה שעבד יפה מול עכו, יצליח לעצור את קרית שמונה. האוהדים רוצים משחק התקפי, אבל אין אל מי לדבר. בפיגור 3:0 השחקנים נזכרו לרוץ ולהילחם, איציק ביצע מיד שני חילופים התקפיים, אבל זה היה מאוחר מדי. הקונספציה קרסה, ואיתה הבושה, הנחישות והנשמה. גם רכבת שחקני הרכש לא הצליחה לעצור את בריחת הליגה.

שבת שבה מחלקת הנוער רשמה בעיקר הפסדים, הקבוצה הבוגרת מדכאת, המכתש מתרחק, וינטר כבר כאן, והאוהדים נמלטים מהספינה הטובעת. ולמרות הכל, כדאי לזכור גם בשעות הקשות ביותר שיש קבוצה בזכות משפחת ארקין. הפועל ר"ג נפרדת לאיטה מהליגה במסע יסורים מתמשך, אבל ברוך השם יש ממי לסבול ולהמשיך לפתח את ההומור המקאברי. להתראות מול בית"ר בגביע ואחר-כך מול נתניה. יהודים יקרים, בסוף יהיה טוב.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

82 תגובות על דרושים: בושה

 1. אוהד מסור הגיב:

  אנחנו מהמחזור הראשון בלי מאמן וככה זה נראה.
  הראשון בנה את הקבוצה בצורה גרועה, השני ניסה עם כלים מוגבלים והיה קורבן של המצב אבל לא נראה שיש לו את היכולת להוציא את הקבוצה מהמצב הזה והשלישי, המאמן הזמני, העלה היום הרכב הגנתי תמוה במשחק בית ואותת לקרית שמונה מהדקה הראשונה שר"ג באה להוציא תיקו אפס.
  בלי מאמן נורמלי חבל על הכסף הגדול שהושקע.
  לעומת 3 המאמנים שעברו כאן העונה, יובל נעים הוא מוריניו והיום אפשר להעריך שבשנה שעברה בכל זאת היתה לנו קבוצת כדורגל נורמלית.
  הסיכוי להישאר אומנם פחות מ-10%, גם אחרי הקיזוז, אבל כדי שיהיה טעם להילחם עבור ה-10% הללו צריך להביא מאמן כדורגל אמיתי, שיסכים לבוא לחוזה ל-3 שנים, כלומר יובטח לו שהוא ממשיך גם בליגה הלאומית בשנה הבאה ומקבל תקציב לעלות ליגה ולחזור חזרה לליגת העל.

  • גבעתיים הגיב:

   קבוצה בלי נשמה ,זו קבוצה מתה ,ובלי בית=המכתש= קבוצה ז"ל ,לכו תצילו את הבית ,תצילו את המכתש =ותיבנו הכל מחדש מכתש+קבוצה=נשמה

   • יצחק הגיב:

    מה קשור אצטדיון המכתש להפסדים של הקבוצה , כאשר היה המכתש הקבוצה לא הפסידה ?

    • ל-יצחק הגיב:

     הנה ההסבר
     זה לא שבמכתש לא נפסיד
     אבל כל אחד
     כולל קוריס ויובל
     יגיד לך שהמכתש מביא נקודות
     ובטוח שמביא קהל שגם מביא נקודות

     כמה פשוט

 2. הדג מסריח מהראש הגיב:

  מחצית שנייה הנושא המרכזי ביציע הוא מי אשם בחרפה וגישת שחקנים לאחריות במשחק.
  המסקנה המתבקשת היא,ניהול חסר מקצועיות ואיכפתיות מצד אנשים שלא מסוגלים להביא לשחקנים
  את הרצון להתאמץ .
  צודק אריק בורוכוביץ אשר התלונן על השחקנים והניהול הבזיוני של מקבלי משכורות שמנות ללא תמורה .
  יחד עם צביקה צמח היו צריכים ללכת קיטלמן ולוי וכל שאר הבובות מחלקי הכרטיסים והליקוקי תחת.
  ארקין חייב לעשות מהפכה גם בניהול .

  • תושב הגיב:

   שארקין יציל את המכתש ,יותר חשוב מקובצת אפסים ,מקבלים שכר עבור מה ?עדיף להשקיעה בקנית המכתש ,מאשר בלוזרים שמביאים רק בושות ,לכו לארקין שיפגש עם אלוביץ ויקנה את המכתש ממנו -זה כסף קטן

 3. אורדון לא מופתע הגיב:

  נגמרו המילים. נאמר הכל.
  אנחנו באים למשחק עם כל האנרגיה החיובית שאנחנו יכולים להביא, מאמינים בקבוצהשתביא נקודות שתאכל את הדשא שתשרוט בציפורניים שתבעט בכל מה שזז שתאכל אוזניים אם צריך, במקום זה הקבוצה מתפרקת כמו ערימת קלפים תוך שבע דקות והאוהדים של קרית 8 כבר עושים לנו עולה בדקה ה30…סיוט!
  האוהדים שלנו הם הנכס של הקבוצה לא השחקנים, שכירי חרב שבאו לעשות סיבוב על קבוצה עם ניהול כלכלי יציב ושקט – דבר שמעולם לא היה ברמת גן מאז שאני זוכר את עצמי.
  היום ראיתי אוהדים כואבים. אוהדים מוחים על ניהול משחק כושל. מותר להם! הם באים למגרש בגלל שהשם הפועל רמת גן עושה להם משהו. מה הם רוצים? לצעוק "יש" שהכדור ברשת של היריב. לא צעקנו יש כבר הרבה זמן.
  נראה שירדנו ליגה ,אבל אם לרדת ליגה לפחות בראש מורם. ב80/81 עלינו ליגה והיינו בשר תותחים של הלגיה קיבלנו תבוסות, אבל שיחקו בקבוצה שחקני בית מהנוער שאכלו את הדשא. ילדים בגילאים 20-22 ופחות מזה. לא הצלחנו להשאר אבל נלחמנו. אני מגיע היום 40 דקות לפני המשחק 100 אוהדים ביציע, כולם מצפים לטוב. מתחיל המשחק הכל נראה בסדר , לפחות בהתחלה, ואז טעות הגנה ואנחנו מקבלים גול. טעויות קורות, אבל שחקנים לא מבינים שטעויות כאלה מביאים גול, לא כל הקבוצות פראריות כמו הפועל פת או בני יהודה שגם להם חילקנו מתנות. קורה! לא נורא! ואז אחרי 3 דקות עוד טעות של ילדים ג' … מה כבר נשאר?

  לא- אני לא בא לגביע. לא אשלם 80 שקלים לשמוע שהראש לנו בליגה כי גם לליגה אין לכם ראש!

  ראויים לציון
  ג'ונתן אסוס שרואים שהבחור גרזן.
  איתי ארקין שלא ספג באשמתו.

  היתר – תעלו ליציע בסוף המשחק ורק תביטו לאוהדים בעיניים. כפויי טובה שכמוכם!

  שיהיה שבוע טוב לכולם. גם לשחקנים שלא ירדו לגליץ' אחד במגרש
  אנחנו אוהדים שלא מחפשים רע. רק רוצים להשאר בליגה. אבל אם השחקנים לא מאמינים בעצמם ומה שאכפת להם זה שהמשכורת תכנס לחשבון בנק מה אנחנו האוהדים יכולים לעשות? לעודד אתכם? תעודדו אותנו, תכניסו כדור לשער!

 4. הביזיון נמשך הגיב:

  איציק ברוך שילם היום בריבית דריבית
  אמרנו לו תפתח התקפי אבל מה הוא עשה חיכה לקבל בראש
  ואז הכניס חלוץ
  בושה וחרפה איציק לך תחזור לשחק בותיקים

 5. איתן הגיב:

  איפה ייגרמיסטר שינתח לפרטים את המצב

 6. מדוכא הגיב:

  אני מהואהדים האלה שעזבו במחצית.כל שבוע אני סולב ונשבע לא לבוא יותר אבל הפעם אני מבטיח לעמוד במילה וכדי שלא אתחרט זרקתי את המינוי ביציאה וזהו.כשתהיה פה קבוצה נורמלית (בשנה הבאה) אני יחזור. בנתיים ביי ביי לך הפועל ר"ג. איכזבת אותי, נתת לי בומבה ונפלתי לקרשים.

 7. צחי ר. הגיב:

  איפה כל החכמולוגים שהבטיחו לנו …. חכו לינואר תהייה פה קבוצה חדשה שתפרק את הליגה .
  אף אחד מהשחקנים שהיה היום על המגרש אסור שיהיה פה בעונה הבאה … חוץ מהבן של …

 8. הלכה קבוצה הגיב:

  הבנתי שאיציק ברוך רוצה לא להפסיד בעכו וזה לגטימי אבל רבאק בבית תעלה עם חלוצים,תתקוף מהרגע הראשון. אתה לא מקום 8 בליגה. איציק החזקתי ממך מבין אבל כנראה שאתה לא כל כך. חבל שהאשמה נופלת עליך, אתה אורדון יקר ומשלנו ובסך הכול רק 2 משחקים אבל טעית בענק כשפתחת במערך נסוג. חשבת כמו כל המאמנים הטקטיים שרוצים לעבור בשלום מחצית ראשונה בלי לספוג ואחרי זה מכניסים חלוץ בשביל לעקוץ… נמאס מזה. קרית שמונה משחקים עם 3 חלוצים ואנחנו עם דיאמנט אחד למעלה שהוא בכלל סוג של קיצוני ואפילו לא גולר. ככה לא נשארים בליגה מצטער. תחזור איציק לנערים ג' ותחשוב על ההזדמנות שפספסת להיות מאמן ראוי בליגת העל שמוליך את השחקנים בגאון למשחק הקרבה עם 2 חלוצים ולא בהרכב פחדני שחושב רק על נקודה מסכנה. גם לך יש חלק בירידה שנחתמה היום למרבה הצער.

 9. רמת גן לא תרד? הגיב:

  קבוצה של עלובי החיים. מקוה שלא תהיה התפוררות מהירה של המערכת כי גם ארקין מיואש וקרוב לברוח.

 10. אחד שיודע (ולא ייגרמייסטר) הגיב:

  הבעייה היא שורשית לארקין יש מספיק תקציב כדי לארגן איזה שהיא ועדה מקצועית ,שבה יהיו כמובן הוא עצמו(ניר) ועוד שלושה אנשי מקצוע אחד מבית(ברשצקי בוקסה גילרוביץ שפלר כדורי )ושניים מבחוץ בסדר גודל של מאמני עבר (ניסים בכר ? ודומיו)ועוד כוח צעיר שכרגע לא מאמן או מאמן ללא ניגוד אינטרסים ,הוועדה הזאת צריכה לקבוע מטרות ודרכי השגה ,כל זמן שמאמים בשקל וסוכנים שני שקל יקבעו מי יהיו השחקנים נמשיך כך 60 $ אלף דולר וככה יסוך הרבה שחקני ומאמני נפל

 11. אדום מבושה הגיב:

  נגד אשקלון פדלון בישל להם גול ראשון, היום אלקיים בישל את הראשון ושינה את השני. פשוט נמאס מהטעויות האומללות האלה. ירדנו זה בטוח. צריך להביא מאמן שיבנה קבוצה לעליה בשנה הבאה מליגה לאמית. כל מי שעושה חישובים להישאר ליגה בגלל הקיזוז פשוט עובד על עצמו.

 12. צחי ר. הגיב:

  אגב איציק ברוך הפסיד את המשחק עוד לפני שהכל התחיל עם הרכב כזה במשחק בית של 9 בהגנה ואחד איזה ילד מוגבל בחוד אי אפשר לנצח אפילו את עראבה .
  אבל הוא משלנו והוא לא אשם כי זרקו אותו לבריכה שהוא לא מסוגל לשחות בה .
  הגיע הזמן שהארקינים יקחו מישהו אמיתי עם ביצים שיגיד להם את האמת בפנים כי בכדורגל הם לא מבינים וחבל שכל ליצן חוגג להם על הכסף .

 13. חבר של פינקל הגיב:

  באתי היום חבר של פינקל ז"ל,ישבנו עם המשפחה של אבי פינקל ז"ל ביציע,היה עצוב מאוד ואני בטוח שהאוהד היקר פינקל מתהפך בקברו מרוב בושה. לפחות תשחקו בשביל האוהד,לבשתם סרטים שחורים לזכרו אז תשחקו בשבילו ובשביל הסמל. פשוט קבוצה של חארות. עזבנו את המגרש עם המשפחה בדמעות.

 14. אורדון לא מופתע הגיב:

  אני רק מקווה שניר ארקין רואה את הפנים של האוהדים אחרי משחקי הנפל. אם משפחת ארקין עוזבת אפשר לתלות את הנעליים, לשבת בבית מול הטלויזיה ואם באמת לראות כדורגל תמיד אפשר לראות את ברצלונה או ליגת אלופות אותו מספר שחקנים אותו כדור אותה רשת אבל משחק מאוד שונה.
  לתת עצות זה קל – לקבל החלטות זה הרבה יותר קשה.

 15. אריה הגיב:

  הפועל ר"ג של השנה מוכיחה את חשיבות של מאמן בקבוצת כדורגל. כל אלה שטוענים שהכל תלוי בשחקנים, מומלץ שילמדו מה קרה השנה בהפועל ר"ג.
  באין סמכות מקצועית יש השנה בהפועל ר"ג, גם לאחר רכש שלא נגמר את הקבוצה המבזה ביותר בהיסטוריה של המועדון, דווקא בעונה שיש לנו בעלים נהדרים וגב כלכלי כמו שלא היה מעולם.
  הבעיה שעכשיו רק מאמן שאין לו מה להפסיד יסכים לבוא, רק מאמן שכבר נשכח או מאמן שמעולם לא אימן בליגת העל.
  לאחר הרכש, הסגל שלנו כבר לא כל כך גרוע ובוודאות לא נופל מהפועל פ"ת או סכנין. ההבדל הוא שלקבוצות האלו יש מאמנים, לא גדולים אומנם, אבל כאלה שמצליחים להוציא מים מן הסלע.

  • היצחקתנו הגיב:

   "עד הדקה ה-20 היינו במשחק", הפתיע המאמן איציק ברוך בסיום. "לאחר מכן התפרקנו מטעויות בהגנה. נכון שעשינו רכש והבאנו שחקנים אבל אנחנו נמצאים בתקופה שגם שאנחנו רוצים לא הולך לנו. אנחנו צריכים ניצחון אחד כדי להחזיר את הביטחון לשחקנים"
   איך אפשר להבקיע שער בלי חלוץ מנוסה,בלי קשר מנהל משחק או בלם חולמני
   גם בנערים זה לא יצליח חבוב.

 16. אורדון לא מופתע הגיב:

  לחבר של פינקל,
  אני משתתף בצער המשפחה. שלא תדע צער.
  עצוב.
  איני מכיר את אבי פינקל ז"ל אבל מאמין שאכיר אותו אם תהיה תמונה באתר.

  כבוד לשחקנים?
  יש להם כבוד למשכורת שלהם.
  מחויבות למקצוע שלהם אין!
  לאוהדים? מה אכפת להם? אנחנו אלה שאוכלים את הלב והיו נראה שכמה מהם מאבדים את הצפון ונראים על סף התקף -לא בציניות.

 17. איתן הגיב:

  לניר ארקין
  20 עזבו 480 נשארו,בשבילך בעיקר .
  אנו מוכנים לסבול את שכר הלימוד שלך, ובטוחים בעתיד מבטיח לעונות הצלחה רבות.
  עוד יש סיכוי לסוף טוב למרות המציאות הכואבת.
  טל חן,גונתן אסוס ואוקוצה נותנים תקווה להמשך.

 18. דרוש ועדת חקירה הגיב:

  לא רק למכתש אלה גם לקבוצה
  איך יכול להיות כל כך הרבה שחקנים הביאו
  והקבוצה רק נראת יותר גרוע
  ועדת חקירה במיידית !!

  • אדום ותיק הגיב:

   מילה טובה לפופאי שצועק בבלוג מתחילת השבוע את הביזיון שהיה היום
   איך אפשר לנצח עם חלוץ חסר ניסיון ששחקנים רואים את ההתנהלות שלו באימונים ומבינים
   מראש שהוא לא יושיע.

   • מצדיק אותך הגיב:

    נכון פופאי תמיד צודק
    ואני לא צוחק הוא תמיד קולע בול ויודע מה יקרה
    צריך להתחיל לשמוע בקולו

    • כי הוא אומר את כל האפשריות הקיימות הגיב:

     בכל שם הוא כותב דעה אחרת ולא משנה מה הוא פוגע באחד מהשמות שהוא כותב בהם

     • לך שחק לעצמך בביצים הגיב:

      לא אתה ולא אלף כמוך יגיעו לרמה של פופאי
      תמשיך להשמיץ אותו הרי זה רק מה שאתה יודע
      בינתיים כל מה שהוא אומר הוא צודק
      ואתה ?? חתיכת אפס אולי לך תשחק בביצים שלך

 19. מיקי ר. הגיב:

  לא מעט אוהדים ציפו שבתחילת המשחק, ממש בהתחלה, איזה שחקן שלנו יעשה פעולה מול שחקן קרית שמונה כדי להראות לו ולנו שיש פה מלחמה והשחקנים הולכים לירוק דם.

  כל כך הופתעתי שזה לא קרה והכי גרוע שאף שחקן לא קיבל צהוב בר"ג, יודעים מה – עזבו צהוב, אף אחד לא עשה גליץ'.

  זה לא אומר הרבה, זה כנראה אומר הכל.

  יש לי כל כך הרבה מה להגיד אבל כאב הלב משתלט.

 20. ארקין תביא את יוסי מזרחי בכל מחיר הגיב:

  תשמע הבעיה של הקבוצה היא עמדת המאמן
  השחקנים שלנו לא נופלים מחצי ליגה
  אבל שם המשחק הוא מאמן
  מאמן טוב יודע להציב שחקנים בעמדות שהם צרכים להיות
  ולא מאמן שישחק רק הגנה
  תביא מאמן טוב כבר מחר
  אני מציע להביא את יוסי מזרחי להציע לו חוזה ל 3 עונות
  ותראה שהוא נוחת אצלינו

 21. מאמן מחר בבקר דחוף הגיב:

  ארקין ניתן עדיין להציל את הקבוצה מירידה
  לא לחכות עוד רגע אחד תביא מאמן מחר בבקר
  איציק ברוך לא מתאים אין לו את זה ואסור לבזבז עוד מחזור
  יש עוד 30 נקודות בקופה עד הפלייאוף ואפשר להישאר עדיין

 22. גועל בר לב הגיב:

  די, מספיק, עם הלשון הארוכה שלך בתחת של ארקין. תקלוט כבר שלא יקחו אותך לעבוד שם. תפסיק ללקק לפני שתקבל הרעלת צואה. האתר שלך נהיה מאוס ודוחה וגם ככה חצי מהשחקנים מתים לפרק אותך במכות על השטויות שאתה כותב. תשמור על שארית הכבוד העצמי שלך (האמת שלא נשאר הרבה)

  • אוהד הגיב:

   הלוואי היו כולם כמו ירון, האגודה מזמן הייתה נראית אחרת אם הוא היה במועדון. קוריס שלח אותך להגיב או אתה קוריס בכבודו ובעצמו. חוץ מקוריס כולם אוהבים ומכבדים את ירון

 23. נזכר בעבר ומזיל דמעה הגיב:

  לאיזה ימים הגענו
  הפועל קרית שמונה הקבוצה שתמיד היתה בליגה זין
  באה כפייבוריטית ברורה מול הפועל רמת גן
  היו ימים שקרית שמונה הגיעה למכתש כבר בירידה היא היתה בפיגור של 2 שערים
  זכור לי שלפני 20 שנה לערך ארחנו את קרית שמונה במחזור הראשון בליגה השניה
  וניצחנו 1-3 בהליכה
  הויי היו ימים במכתש איזה ימים

 24. אורדון לא מופתע הגיב:

  ל0:18 מה הקשר בין תצוגת הנפל לבר לב?
  אולי גם אני בלקקנים בעלי הלשון הארוכה כי אני מוקיר את משפחת ארקין על הצלת הקבוצה (על פי הגדרתך)אבל יש לציין של99% אין מילה רעה על משפחת ארקין. ההיפך הוא הנכון. אם כך יש עוד 500 עם סיכוי להרעלת צואה כדברייך.
  בכל קבוצה כבר היו מקללים את הבעלים, ראה מקרה בני יהודה הפועל פת ואשקלון, אצלנו תצוגת נפל בסוף המשחק שורקים בוז לשחקנים, בצדק!, וגונתן אסוס מקבל עידוד ומחיאות כפיים וגם איתי ארקין. כן, האוהדים שלנו יודים לספור עד 20 בלי להתבלבל.
  ואתה? סגירת החשבון עם בר לב על אישי סביר להניח רק מעלה גיחוך.

 25. ארקין תחתים רק את ערן קוליק הגיב:

  ארקין תחתים רק את ערן קוליק
  קוליק הציל פעמיים את בני לוד ופעם אחת את סכנין
  איך שהוא מונה אחרי שהקבוצות האלה הובסו מחזור אחר מחזור
  הוא יצב פלאים את הקבוצות האלה ממש כאילו נולדו מחדש
  ופעם אחת גם הפועל רמת גן הרגישה את נחת זרועו של קוליק
  שמיד עם בואו לבני לוד שהיתה מובסת מחזור לאחר מחזור
  הפועל רמת גן חטפה מיד בראש מקוליק
  שווה להחתים אותו כי
  יש לו רזומה בהצלת 3 פעמים שהוא הוחתם בקבוצות האלה
  שווה להחתים אותו כי הוא יסכים עד סוף העונה
  ולא יבקש חוזה ארוך טווח
  שווה להחתים אותו כי הוא לא יעלה הרבה כסף
  להחתים רק את קוליק
  ארקין תשמע פעם אחת בקול האוהדים
  ובקולי במיוחד

 26. ארקין תחתים רק את ערן קוליק הגיב:

  לא יכול להיות ששחקנים כמו
  בוקסה טלטיסקי טופוזקוב סרור סטפונקה אוקוצה יושבים בספסל
  זה לוקסוס גדול מדי לקבוצת הפועל רמת גן
  והאשם הוא עם כל הכבוד המאמן איציק ברוך
  למאמן אחר שהיה מפשל כך אפשר לתת עוד הזדמנות אבל
  לאיציק ברוך עם כל הכבוד שהוא משלנו אסור לתת אפילו עוד יום אחד של חסד כי הבן אדם חסר ניסיון והוא מונה לתפקיד באופן זמני והוא פישל בגדול מה גם שאנשים טחנו לו כבר שבוע שלם לשחק אחרת והוא לא שמע והתעלם כאילו אנחנו
  האוהדים לא קיימים
  כי הבן אדם כבר 2 משחקים שידר את שיטת המשחק הבונקריסטי
  ואפשר לבוא אליו בטענות כי בספסל היו לרשותו שחקנים התקפיים שהוא הושיב בספסל
  איציק אל תעלב אוהבים אותך בכל מקרה אבל זה גדול עליך
  ארקין תביא את ערן קוליק תשמע בקולי

 27. קובי ח. הגיב:

  בושה וחרפה ! חבורה של פרימדונות! אתם מבזים את מעט האוהדים שנשארו לקבוצה.
  אין לכם כבוד למקצוע.
  עונה כזו, עם השפלות חוזרות ונישנות תעשה דבר פשוט: תפחית את הקהל של הפועל רמת גן
  למספרים של הכח כנופיית עמידר.100 איש ביציע , זה מה שישאר (ברוטו- כולל בני משפחה וחברים).

  למורי ארקין- אנחנו מתביישים בשחקנים שיורקים באופן קבוע לבאר שממנה הם שותים.

  • אתה צודק הגיב:

   צודק כל מילה בסלע
   הבעיה היא שארקין סומך על כל מני ליצנים כמו דטנר
   והעו"ד השמן שגזר קופונים על ארקין
   ארקין צריך לשמוע בקול האוהדים
   הם גם מבינים משהו

  • ח הגיב:

   לא חבל על הבריאות? אנשים מקבלים דום לב מזה. הרבה יותר נעים בבית עם שדור ישיר של יפן-אוסטרליה מאי שם.

   כל שבוע אותו הסיפור. משעמם. מיותר. מבזה. מגעיל. מיותר לחלוטין.

   קח הפסקה תנשום אויר תרגע ותראה מה יהיה בעונה הבאה.

 28. ביתר נתניה של שנות ה 80 הגיב:

  הבושה יותר גדולה כי
  בתקופה של ביתר נתניה לא היה כסף בכדורגל כמו היום
  ולא ציפו מהקבוצה הזאת ליותר מדי
  הבושה גדולה יותר כי הוחתמו כל כך הרבה שחקנים
  ובמקום שיהיה שיפור נהיה רק יותר גרוע והקבוצה מובסת
  משחק אחרי משחק ועוד עי" קבוצות כמו אשקלון
  הבושה יותר גדולה כי יש אצלינו שחקנים שלא נופלים ביכולת
  לפחות מחצי ליגה
  המסקנה היא אחת מאמן מאמן מאמן
  צריך מאמן שייצב את הקבוצה וזה רק ערן קוליק

 29. 6 משחקים אחרונים רק שער אחד !!! הגיב:

  6 משחקים אחרונים רק שער אחד !!!!
  4 משחקים אחרונים ללא הבקעת שער
  360 דקות ללא הבקעת שער
  השער האחרון היה בתיקו מול בני יהודה לפני 5 משחקים
  ולפני כן הובסנו ע"י הפועל תל אביב 0-4
  הפועל תל אביב הפועל רמת גן 0-4
  הפועל רמת גן בני יהודה 1-1
  הפועל חיפה הפועל רמת גן 0-2
  הפועל רמת גן אשקלון 4-0
  הפועל עכו הפועל רמת גן 0-0
  הפועל רמת גן קרית שמונה 3-0
  רק שער אחד ב 6 משחקים האחרונים
  4 משחקים אחרונים ללא הבקעת שער
  כי אין לנו לא קישור ולא התקפה
  ועם אוקוס פוקוס ותופים ומצילתיים ביציע לא מבקיעים שער

 30. המכתש בגבעתיים והפועל רמת גן זכרונם לברכה הגיב:

  קללת המכתש רובצת על הקבוצה
  ארקין עדיף תשקיע בהחזרת המכתש
  ככה יחזרו האוהדים
  וככה גם יחזרו הנקודות
  כי הפועל רמת גן זה המכתש
  והמכתש זה הפועל רמת גן

 31. ושוב אדיר באתר הגיב:

  גם לרדת ליגה צריך לדעת איך … זה כרגע נראה כמו קבוצת ליגה למקומות עבודה ולא הפועל רמת גן מהמכתש הזקן והטוב

 32. חיים גרינפלד הגיב:

  כמה צודק זה שמעלי.
  אין תקומה להפועל רמת גן ללא המכתש.
  הפועל רמת גן זה רק המכתש והאוהדים היקרים והנפלאים שלה.
  ראיתי את הנולד בתחילת העונה, ולראשונה אחרי יותר מ – 30 שנה לא קניתי מנוי, ואני מדיר רגליי ממשחקי הקבוצה. ידעתי שלסבל של העונה שתבוא יהיה צבע אחר, שונה מהסבל ומהכאב המתוק שליווה תמיד את אוהדי ר"ג לדורותיהם.
  נכנסתי (כאן בבלוג ובמקומות נוספים – אבי ליס, זוכר? קובי – האמן לי שדבריך אף פעם לא נפלו על אוזניים אטומות. שלמה – כשאתה גזרת את המנוי אני עוד שמרתי עליו מכל משמר בארנק, עוד האמנתי) לוויכוחים מרים על מה צריכה להיות דרך התנהלותו של אוהד אמיתי. לא אכנס שוב לוויכוח. כל מי שבא לראות את הקבוצה הזאת בוינטר הוא צדיק, אני מעריץ אותו ואני מסיר בפניו את הכובע.
  בתחילת השבוע שעבר פניתי לדטנר, והתחננתי שימנה את אריק גילרוביץ' כמאמן, יחד עם איציק ברוך.
  הרי ברור שאין מה להפסיד. אריק התחייב(!) בפני שהוא משאיר את הקבוצה בליגה. גם אם זה יומרני, זה שווה ניסיון כי אין מה להפסיד, ושני המאמנים האלה שבעורקיהם זורם דמנו, יתנו את הנשמה להפועל רמת גן .
  דטנר התייחס, ואמר לי שיש למהלך כזה "התנגדות במערכת". ואני שואל: מהי המערכת ומי עומד בראשה? אתה היו"ר, לא? קח כבר מנהיגות למען השם!!
  אבל גם אם משאלתי (ומשאלת לא מעט אוהדים) הייתה מתגשמת – מה אז? מה העתיד?
  הילדים והנוער נזרקו מהמכתש עם המנעולים המולחמים, שלא לדבר על הבוגרים . אין מגרשים, אין משרדים, אין חדרי הלבשה, אין נכסים (היכן ממוקמת מכונת הכביסה, לעזאזל?)
  כלו כל הקיצין. אתמול היתה זו אבן משמעותית בחומה בת 84 השנים שקרסה, האבנים הבודדות שנשארו תנשורנה מעכשיו בצרורות.
  אני לא מכיר את ארקין וקטונתי מלפנות אליו. אז אפנה לאוהדים.
  אני מוכן להתחייב, ואיתי עוד אוהדים רבים, שאם ארקין יעשה את הבלתי ייאמן וירכוש את המכתש מאלוביץ' חסר הלב, ירים גם כל אחד מאיתנו תרומה (אם משמעותית ואם סמלית – כל אחד עפ"י יכולתו) למען המטרה הקדושה הזאת, על מנת להוכיח לבעל הבית את הערכתנו לברית שכרת איתנו, ולהודות לו.
  אני מיואש. מה עוד אפשר לעשות?
  אגב, אני מגיע לוינטר ביום רביעי.
  הסיבה? אני יודע שמנצחים.

  • אבי ליס הגיב:

   חיימקה
   קודם כל ברוכים השבים …כפי שאמרתי לך בעבר אוהדים נמדדים ברגעים הקשים ולא נוטשים ויהי מה…
   אנחנו נוסעים לכל משחקי החוץ ולפעמים גם עוזבים באמצע אבל כל עוד יש קבוצה אנחנו שם…. כל הספקולציות הניתוחים וההצעות יפות לבלוגים ולתאוריות, מעשית הדור הולך ופוחת ובסוף מי יגיע???? אז תגיע ביום רביעי ונדבר במגרש…

  • חןבב הגיב:

   חיים אני איתך רק שאני לא בא ברביעי…שינצחו בלעדי

 33. אבי רצון הגיב:

  אבי רצון היום במעריב כותב-
  מה הסיפור הזה של הפועל ר"ג? שלישיות ורביעיות, מקום אחרון וחובבנות מביכה. אני מבין שיש לקבוצה הזו איזה פטרון חדש ועשיר שאינני זוכר את שמו כרגע, והבן שלו, שגם את שמו אינני זוכר כרגע, הוא גם שוער בקבוצה כרגע. והם מנהלים את הפועל ר"ג כרגע, ועוד רגע הם ישברו שיאים של בושה בספורט המקצועני. לפחות ככה זה נראה כרגע.

 34. צביקה שחר הגיב:

  חברים
  צריך למצוא את האשמה בשחקנים ורק בהם.
  השחקנים שאני חושב שאינם מתאימים הם :טופוזאקוב,טלקינסקי,פור,גל לוי,דן רומן,סרור,סטפונקה,אלקיים,שינה,צ'קאנה,בוקסנבאום,אלי לוי,
  יש רק 6 שחקנים שיוותרו והם:ארקין,אסוס,בן עמי,טל,דיאמנט,ואולי אוקוצ'ה.
  את ההנהלה יש לפזר.מספיק .די.
  לעלות עם הנוער למשחק עם בית"ר ,זה הזמן.

 35. קיטלמן אשם הגיב:

  לניר ארקין שלום רב.הבאת את קיטלמן שהוא איש כדורגל ותיק אבל נראה שהאיש לא מתאים לנו או לא מתאים למצב ועד עכשיו במקום לחלץ את העגלה מהבוץ הוא רק מעמיק את הגלגלים בבוץ ולא מביא הישועה. ההחלטות שלו מוטעות ואם זה האיש שאמור להניע את המערכת אז טעית בגדול. לא בושה להודות בזה ולהיפרד ממנו לשלום. אחרת הקבוצה בדרך לאבדון. מאחל לך ניר יקר שנדע רק ימים יפים, אתה עושה עבודת קודש.

 36. התנגדות במערכת למינוי אריק גילרוביץ- בושה הגיב:

  אם זו המערכת שמתיימרת לייצג את הפועל ר"ג אז אני מתבייש.
  אריק הוא סמל, מותג, ווינר. רק הוא מתאים ובמקום זה שמים מאמנים מבחוץ או כאלה חסרי נסיון.
  אריק מאמן כבר יותר מ 10 שנים בליגות הנמוכות. מה הוא שונה מצביקה צמח למשל?
  איזה נסיון יש לאיציק ברוך יותר ממנו?

  אם ככה מתנהגים אליו ו"במערכת" יש מתנגדים הרי שזו יריקה בפרצוף של כולנו.
  ומי זו אותה מערכת?
  דטנר= אחד משלנו. למה שיתנגד?

  ארקין= מה יכול להיות לו נגד גילרוביץ?

  איציק ברוך= ישאר כעוזר ולא יפול עליו שום תיק והוא גם יהנה מהעבודה שלו במקום לסבול מהשחקנים.

  יום טוב טליאס= אני לא מאמין שהוא קובע או בעמדה של התנגדות למינוי כלשהו.

  אלון קיטלמן = הוא לא מכיר את גילרוביץ ואין לו סיבה להתנגד אלא אם הוא יודע מה זהות המאמן הבא(אלי כהן? )

  אז מאיפה מגיעה ההתנגדות העזה? מי אחראי? מי לוחש בוחש מערבב מסכל מפריע ?
  מי זה הבן זונה שנמצא בתוך המערכת ושם לה מקלות בגלגלים?

  או שאולי הוא לא מגיע מהמערכת אבל מקורב אליה בצורה מאד חזקה. כל כך חזקה עד שהוא משפיע עליה לא למנות את מי שהכי מתאים.
  מי זה יכול להיות?

  • אוהד הגיב:

   אתה באמת שואל מי מתנגד ? קוריס קוריס קוריס קוריס קוריס יש מישהו אחר ? אחד שהרס את הקבוצה שמכר את המכתש שגרם לירידת נקודות לקבוצה ולבריחת האוהדים עדיין קובע ודואג שהקבוצה הזו לא תרים את הראש.

  • לאלה שכל כך רוצים את גלרוביץ אזכיר לכם הגיב:

   היי שם בשנות השמונים גלרוביץ מיודעינו
   "השחקן " "הפטיש" שמזוהה כשחקן בית של הפועל רמת גן
   עבר לשחק ביריבה המרה מכבי רמת עמידר המיטולוגית
   שבת המכתש בגבעתיים עמוס מפוצץ באנשים דקה 90
   הפועל רמת גן מובילה 3-4 כן 3-4 זו לא תוצאת כדוריד
   קרן אחרונה לרמת עמידר הכדור הורם מהצד היציע הצפוני של האוהדים
   ואריק גלרוביץ "הפטיש" בה במרוצה ונגח מ 16 מטר הכדור פגע בקורה
   השמאלית וחדר לשער
   אריק גלרוביץ רץ בריצת עמוק כאילו זכה בטוטו
   השופט שרק לסיום 4-4 תיקו שחיבל להפועל רמת גן במאמצי העליה לליגה הראשונה
   אז כולכם אל תזיינו לי במושג שחקני בית
   שחקני בית בתחת שלי
   מי שאוהד קבוצה זה רק אוהדים כל היתר לא מעניין אותם הקצה של הביצה של הקבוצה
   ראו את יובל נעים איך הוא היום שונא את הקבוצה לאחר שהיה שם עשרות שנים
   וגם אביו שיחק שם וכיום איך שהקבוצה נראת יובל נעים חוגג
   אתן גם עוד דוגמא של בוקסה האבא שגם היה השחקן של הפועל רמת גן
   והיו שנים שהוא אימן את היריבה השנואה הכח עזה עמידר
   מי שזוכר שבוקסה הילד ניצח את האבא בוינטר איך האבא הגיב
   כאילו חרב עליו עולמו
   "שחקני בית" ???? בתחת שלי
   ולמי שיש קצת שכל בראש יודע בדיוק מי כותב עכשיו את התגובה

   • לאלה שכל כך רוצים את גלרוביץ אזכיר לכם הגיב:

    ועוד משהו ?קוריס?
    מי היה יותר מזוהה עם "האוהד" המושבע קוריס
    קוריס שחיבל לנו בסיכוי הצלת המכתש שהלך לבוררות
    כדי שיציל את התחת השמן שלו על חשבון המכתש
    אם לא ארקין הייתם יודעים בדיוק איפה קוריס היה היום

   • ל-12:01 הגיב:

    הסיפור עם גילרוביץ לעוס כבר מכל הכיוונים
    מה רצית? שהוא לא ישחק יותר כדורגל בגלל שבר"ג לא רצו אותו?
    שהוא לא יבקיע? אם הוא לא היה מבקיע זה היה פי אלף יותר חמור
    או שמה שמפריע לך זה שהוא שמח מול אוהדי ר"ג?
    הוא התנהג בדיוק כפי שמצופה משחקן כדורגל עם נאמנות מוחלטת למקום עבודתו

    אותו דבר עם בוקסה או יובל

    • לזה שמעלי הגיב:

     אני הייתי במשחק ואת הריצת אמוק שלו ראו בכל המכתש
     יש להבקיע ולשמוח ויש לעשות חגיגות על מקום שבו נולדת בו
     בכל אופן גילרוביץ לא מתאים
     להביא רק את קוליק
     קבלות מדברות קוליק הציל 3 פעמים קבוצות מירידה במיידית
     ומה גילרוביץ בדיוק עשה
     אימן בליגות נמוכות ורק פוטר

     • ל-14:47 הגיב:

      לא הבעתי דיעה אם גילרוביץ מתאים או לא עכשיו
      אין לי דיעה בנושא
      (בלי קשר לכל שגילרוביץ הוא בן אדם שאוהד את הקבוצה אפילו שעשה מה שעשה ואפשר להבין אותו על זה)
      פשוט הסיפור הזה כבר יוצא מהתחת

   • בשם הצדק הגיב:

    היי קוריס מה שלומך ?
    לא נמאס לך לטחון את השמחה של אריק אחרי הגול ? טוב הבנו כבר יצא מהתחת זה היה ספורטיבי לחלוטין ולי אין בעיה עם זה. אתה זה הגזר דין מוות של האגודה הזו שקרובה לקבל את הסיומת ז"ל. בזמנך חתמת על מכירת המכתש כי חשבת שתקבל מיליוני שקלים. הוצאת סכומי עתק בלי ראייה לטווח הארוך להביא שחקנים ליובל שנוכל לעלות ליגה. סכומים דימיוניים שבסופו של דבר קרסו את המערכת. בליגה הלאומית התחייבת שנעלה מהמקום הראשון כי נתת ליובל את כל מה שרצה עם התקציב הכי גבוה שיכול להיות בליגה הלאומית ובסוף עלינו בפוקס מהמקום הרביעי בלבד. הצלחה ? ממש לא ! עלינו על הרכבת ברגע האחרון עם כדורגל מכוער. עם 90 אחוז מהחברים שלך אתה רב וממשיך להתהלך כמו טווס בעיר, במשחקים של הפועל ר"ג בוגרים, נוער, נערים ומה לא וממשיך להרעיל את ניר על אריק שכל חטאו שכבש נגד ר"ג כמחויבות לקבוצה שלו לפני 20 שנה.אריק זה משלנו אחד שהיה סמל ונתן את הנשמה ובכל מקום הצליח בגדול מהליגות הנמוכות עד לליגה הלאומית.יש לו רק "בעיה " אחת הוא פשוט עוד לא נפל במועדון ראוי נורמלי שיתנו לו לעבוד לאורך זמן ולבנות משהו עם כישוריו שיחזיר סוף סוף את הגוויה שנקראת היום הפועל ר"ג למה שהייתה פעם.קוריס עלה ליגה וחצי מהאוהדים ברחו, זה בדיוק האיש וכל המוסיף גורע. כל עוד הוא יהיה במערכת או מסביב לה דברים טובים לא יצמחו פה.אין לי מושג למה נותנים לו להתקרב. אולי בתור פרס על כך שהוא הגורם הישיר שהתחלנו עם מינוס 4 נקודות ? אולי, ככה נראה כי ההיגיון מזמן ברח מהקבוצה הזו.

 37. לגרינפלד היקר הגיב:

  חבל שאתה לא מגיע גם לליגה,הקבוצה והאוהדים זקוקים לאורדונים כמוך.
  הצטערתי לשמוע שיש במערכת התנגדות לגילרוביץ. מי זו המערכת שמתנגדת? יש יו"ר שצריך להחליט בשם דטנר או שהוא סתם יו"ר בובה ומי שמחליט באמת זה קיטלמן שאין לו מושג. בשביל קיטלמן צביקה צמח אחד שאימן עד היום רק בנוער יותר טוב על פניו של גילרוביץ שלא רק שהוא סמל באגודה יש לו נסיון באימון יותר מצמח.אבל הפועל רג של השנה איבדה כיוון ודרך ואם ככה שיאכלו את החרא שבישלו,שגילרוביץ יישב בבית מובטל ואנחנו נמשיך להביא מאמנים חסרי מושג שיבזבזו את הכסף של ארקין ויפזרו את האוהדים לכל הרוחות.
  בושה וכלימה הקבוצה הזו לאן הדרדרה ומי שמחליט שם…

 38. לא בא יותר הגיב:

  להקיא מהמצב. שחקנים גרועים כאלה לא היו במועדון הזה מעולם. לפרק את הכל ולהתחיל מהתחלה.

 39. רק עכשיו מבינים כמה טוב היה בשנה שעברה הגיב:

  תחשבו שניה מה היה בשנה שעברה קבוצה ששיחקו עם הלב גם בתקו ידעו שהם יתאמצו כל שחקן שיחק עם הלב ולא קיבלו משכורות ועדין היו רואים במגרש את האמונה ואת הלב…חבל לי על הקבוצה של שנה שעברה שלא תחזור עוד…היה מאמן ממש טוב שהעפנו אותו והוא נתן את הנשמה שלו חבל שהשנה זאת השנה האחרונה של הפועל רמת גן בליגה.ומאמן…רק אחד שיודע להוציא מהשחקנים אופי ולחימה.

  • רק עכשיו מבינים כמה חרא היה בשנה שעברה הגיב:

   היה בעל בית שהתיימר להבין בניהול כדורגל
   – זה הביא אותנו לעולם התחתון
   לשוק האפור והשחור
   לחובות של מיליונים
   לאיומים על חיי הבוס
   לשנאה הדדית בין המועדון לאוהדים
   לאיומים על אוהדים ושחקנים ע"י הבוס ועושי דברו שלא להזכיר את הקשורים אליו
   בוס שקרן שרק ניסה למקסם כמה שיותר את המכתש למען חובותיו

   היה מאמן שיודע אימון כדורגל
   – עשה נפלאות במשך כמה שנים כולל הינצלות ברגע האחרון בליגת על
   בד בבד עם חברות הדוקה ומיוחצנת עם רוצח שהורשע בהריגה
   שהוא חברו הטוב שצורף לקבוצה ולאימוניה למען הדחקות
   מאמן שמאיים על אוהדים ביציע עם חברו הטוב
   מאמן שמקלל שחקנים
   מאמן ששמו הרע הולך לפניו מב"ש עד סכנין דרך לוד
   מאמן שעשה קומבינות עם שחקנים ועם הבוס כדי להנציח את החוזה שלו לשנים

   לא מעט מאיתנו האוהדים מעדיפים קבוצה בניהול טוב ואחראי גם אם זה כרוך בירידת ליגה
   כולנו מתפללים לנס שיחזיר לנו את המכתש למשחקים בליגה הלאומית ובליגת על
   כולנו עם משפחת ארקין
   זכינו לבעלים נדיר שבנדירים
   מוכנים לשלם את דמי הלימוד הנדרשים
   אורדונים שבאורדונים

 40. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  חשוב לציין לטובה גם את צ'קאנה,
  שכרגיל נתן את הנשמה על הדשא, תמיד רוצה, תמיד נלחם, ומחובר לסמל ולאוהדים עד הסוף.
  לחלק מהאוהדים יש נטייה לקחת אותו כמובן מאליו, אולי כי הוא חלק מהמשפחה,
  כמה קשה כשכולם נשברים סביבך, כולל האוהדים, להמשיך לשחק…
  אי אפשר להגיד עליו שהוא טומן ידו בצלחת.

 41. yuda-כשלון הקונספציה הגיב:

  יסלחו לי כל המבינים והידעונים (ואני ביניהם)…זה לא ממש המכתש שכבר היו וישנן כמה קבוצות שעזבו את ביתן הקדוש ולא קרסו, זה לא ממש השחקנים שלא נופלים בפוטנציאל שלהם משחקני 5-6 קבוצות בליגת על, זו הקונספציה. לא אתאר לכם את הקונספציה שנכשלה, תבינו זאת מתוך הקונספציה שאותה צריך לגבש וליישם ממחר בבוקר.
  א. להביא מאמן שיודע לבנות קבוצה לטווח של 3-4 שנים קדימה.מאמן שיקבל שקט ויעשה עבודה ל-3 שנים בליגת על או לאומית.
  ב. לשחרר במינימום נזק כספי את השחקנים שאינם חלק מבניית הקבוצה לעתיד. אני הייתי משאיר את ארקין, טל חן, צ'קאנה (כדמות לחיקוי צעירים), וובה, עודד אלקיים, ציון צמח, לירון דיאמנט,בוקסה בריא,טופוזאקוב (מ בוגר אחראי), אורי ביבי.
  ג. לא לקנוס לא להעניש אלא לגבש ולחזק את הקשר של השחקנים למועדון, למסורת.
  ד. לבנות קבוצה שמשחקת פשוט, שלא מפחדת ( ראיתם את ק.8 ? , ראיתם שם את מסי? את רונאלדו? אפילו ורמוט קטן אין להם ..אבל קונספציה יש ) ולעולם לעולם לא עם חלוץ אחד. 4 4 3 …קבוע.אתמול ראינו שאין ערך לצפיפות של קשרים מאחור, שציון צמח ודן רומן קפואים במשבצת שלו כי באימון הטקטי טליאס צרח עליהם לחזור לעמדות שלהם)..אז הוא ודן רומן משוטטים סטייל ריברו במרכז המגרש…. ולמה איציק נזכר להוסיף חלוצים רק כשהכל כבר אבוד? ..הקונספציה.

  ה. קבוצה שעקרונות משחק פשוטים מנחים אותה: תמיד תמיד לפחות שני שחקנים לפני הכדור שיהיה למי למסור, תנועה בלי כדור, מרחקים גדולים בין השחקנים, מהירות ו…כל מה שאין בקונספציה הנוכחית.
  .
  אז יללה, להתחיל לבנות קבוצה לליגה לאומית, לחפש בית, לעבוד בניהול עם אנשי חזון ומקצוע בכדורגל, מאמן כמו זאב זלצר…אולי.
  שבוע טוב ו..איציק: שלא תעיז להגיד שמשחק הגביע לא חשוב לנו ואנחנו מתמקדים בליגה..זה שייך לקונספציה הישנה…

 42. המאמן הבא הגיב:

  או קוליק או גילרוביץ. כל מאמן אחר לא יתקבל בברכה ע"י האוהדים. מספיק עם הבחירות התמוהות.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

   הגיע הזמן להנחית פה מישהו משלנו, אינטיליגנט שידע לדבר עם אנשים ולהחזיר את הקהל שלנו למגרשים ושאנשים ישחקו בשבילו וישיעשו רק חצי מהגליצ'ים שהוא עשה אז כבר נישאר בליגה.שחקן נשמה ומאמן מצליח.

 43. לאבי ליס הגיב:

  זה שאתה וחבריך בבית הקפה נותנים ליצור הזה קוריס אפשרות להמשיך ולהיות משפיע- זה האים אימא של הפשעים והעבירות.
  הבן אדם צריך להיות מוקצה ואסור לו לדרוך כאן בטח לא במחלקת הנוער(מה הוא עושה במשחקי השלמה של נערים???. )ממתי הוא הפך להיות האזרח המודאג והאכפתי?
  הוא אשם בכל ואתה ויגאל כוכבי אשמים לא פחות בזה שאתם מקשיבים לו ונותנים לו הרגשה טובה.
  והכי גרוע זה שאתם נונתים לו להשפיע על אי המינוי של אריק גילרוביץ.אחד שצריך להיות חבר שלכם לא פחות מהראיכס

 44. החתלתול שמיל הגיב:

  האכזבה הכי גדולה זה דטנר.קראתי בעיתון שעזב והלך הבייתה בדקה 30. מבין את האכזבה שלו אחרי שדיבר לשחקנים ביום חמישי ועשה להם שיחת מוטביציה והם בגדו בו אבל ככה לא מתנהג יו"ר. וגם לא מבין למה הוא לא מטיל כובד השפעתו כדי שהפטיש יאמן ולא כל מיני קקיימקות שמביאים מכל מיני חורים. עם גילרוביץ נצליח להשאר והוא גם התחייב שאיתו ישארו בליגה,אז למה אתה מחכה אדון דטנר? אתה היו"ר אז אתה היו"ר.קום ועשה מעשה ותמנה את גילרוביץ

 45. ל - 12:01 הדביל הגיב:

  מה רצית, שספורטאי דגול כמו אריק (וזו לא הגזמה) לא יחגוג שער משמעותי במדי הקבוצה שהוא משחק בה?
  מה זה ספורט, אתה יודע?
  ומה זה ספורטאי, אתה יודע?
  אבי נימני לא חגג את שערו הראשון בבית"ר נגד מכבי?
  זה הפריע לכל אוהדי מכבי לדרוש להחזירו לקבוצה?
  אין לך מושג.

 46. ל 12.01 הגיב:

  אתה זה קוריס וכנראה מאד משעמם לך מלהסתובב בבתי קפה כל היום ולבחוש ולהרוס.
  לך תעבוד יא מחריב המכתש. חלקנו לא היינו בכלל אוהדים שהמקרה שציינת קרה ונראה לי הגיוני ששחקן שעזב את הקבוצה ומשחק באחרת ישמח בגול שלו.
  העלייה ההיא לא הוחרבה בגלל המשחק אלא בגלל הפגרה של מלחמת המפרץ.

  אם כולם פה בעד גלרוביץ כנראה שיש בו משהו מיוחד .העצות שלך כבר לא שוות כלום לך תמכור פלאפל

 47. לקוריס המנייאק הגיב:

  שחקני עבר כמו אריק גילרוביץ עדיפים פי מאה מעסקנים קטנים כמוך שרק יודעים להרוס ולעשות לביתם

 48. גיל הגיב:

  הבעיה שלנו היא שדווקא כאשר יש בעל בית שמביא כסף,אז הקטע המקצועי על הפנים.

  אני לא מבין למה ארקין לא מביא מאמן בכיר,דוגמת ערן קוליק או מישהו אחר,?
  צריך מאמן בכיר,לא חייב בעל תארים אלא עם ניסיון במאבקים כאלו,וניסיון בפסיכולוגיה קצת.

  ערן קוליק הוכיח בקבוצות שאימן שיש לו את הקטע לבוא לשחקנים ולשנות אצלהם את התפיסה.

  עם כל הכוד לאיציק ברוך הוא לא הפיתרון ,ואני בטוח שגם הוא בעצמו יודע את זה.
  אתמול איכזב אותי מאד שעלה עם חלוץ בודד,ועוד כל כך חלש דיאמנט.
  אני גם לא מבין איך עלה עם 4 קשרים אחוריים במשחק שחייבים לנצח.

  ועוד להגיד בסיום המשחק "ביקשתי מהשחקנים להניע כדור" ,ממי בדיוק ציפית איציק?

  בחירת השחקנים נעשתה גם בתחילת העונה וגם כעת בצורה שכונתית ,מתוך לחץ ולא מתוך מה צריך ומה צריך.

  כשרוצים לשרוד בליגת העל אי אפשר להביא ולשחק עם שחקנים ללא ניסיון שהרגליים שלהם רועדות.

  שינה,אלקיים,ובן לולו גרמו אצלינו כבר ל15 שערעם לפחות בטעויות ישירות שלהם!ֿ

  כדי לשרוד צריך להביא שחקנים עם ניסיום דוגמת אסוס ואוקוצה וטל חן.

  שחקנים כמו רומן,אלקיים,סטאפונקה הזה,שינה ,ואפילו צמח שהוא כישרון ענק לא ישאירו אותנו בליגה.

  קבוצה שרוצה להשאר בליכה חייבת קודם כל בהגנה שלה שחקנים עם ניסיון ולא שחקנים שרועדות להם הרגליים.

  אני לא מצליח להבין איך קבוצות אחרות עם חצי מהתקציב שלנו כמו פ"ת וסכנין משחררות שחקנים אבל בוחרות רכש הרבה יותר טוב משלנו.

  סכנין קלעה בחלוץ הבולגרי שלה,הביאה כעת את אבו ענזה מבני לוד ומביאה עוד קשר שעושה רושם טוב.

  למה הפועל פ"ת מצליחה להביא את אחד הקשרים הטובים בליגה לוזון ואנחנו לא מביאים אותו?
  למה פ"ת יכולה להביא זר מוערך ושחקן מצויין כמו הסטולר הזה שהחתימה היום ואנחנו ,מביאים זר ליטאי ֿמקבוצה במקום 6 בלטביה?

  מי לעזאזאל בוחר את הזרים בקבוצה?

 49. רוצים לתת לקרלוס לשחק,אז רק בתור מגן או בלם הגיב:

  קרלוס כבר לא מתאים לליגת העל.
  לא שהוא הכי רע,יש לפניו שחקנים הרבה יותר חלשים,אבל בכל זאת קרלוס לא מתאים לליגת העל בטח ובטח לא בקישור האחורי.

  קרלוס יכול לשחק בעמדת הבלם שהיה מצוין עונה שעברה,או בתור מגן ימני בלבד.
  נכון שהיה רע בעמדה זאת אבל זה היה כאשר שיחק בצד שמאל.

  קרלוס יותר טוב מאלקיים ויש לו ניסיון גדול יותר ממנו.
  אין לנו זמן לתת לשחקנים ללא ניסיון במה בליגת העל.

  למה לא הביאו את קובי מוסא במקום האלקיים הזה?

  ממשחק הבא ההרכב חייב להיות כך.
  ארקין,קרלוס,טופוזאקוב,חן,בן עמי
  פור,אסוס,צמח בוקסה[טלקיסקי]
  אוקוצ'ה וסטאפונקה[דיאמנט]

  הקבוצה חייבת לשחק עם 2 חלוצים פשוט חייבת.

  כל דביל מבין שההגנה הטובה ביותר זאת ההתקפה.
  שחק עם 2 חלוצים ,יטרידו את הגנת היריב,יגבילו אותה,תשתק 2-3 שחקני הגנה,ותיצור מצבים לגולים.

  אם לארקין יש עוד "כח" אז הקבוצה חייבת קשר עושה משחק דוגמת צ'ה מסכנין [אמרתי דוגמת ידוע שהוא פצוע] ועוד חלוץ משמעותי .

  חלוץ שיוכל לעבור שחקן,שנוגח טוב,מהיר,בעל שליטה בכדור ובעיטה טובה. בדש?…

  עם חלוץ כמו דיאמנט עם כל הכבוד לא נבקיע גם עוד 10 מחזורים לצערי!

 50. בעניין יום טוב טליאס הגיב:

  עושה רושם שהוא עדיין במועדון בעיקר בגלל שהוא נותן יחס מיוחד לאיתי ארקין וזו התודה של ארקין השוער
  הרי הוא חלק מהצוות המקצועי בתקופה של מעל 3 מאמנים
  עכשיו הוא כבר עוזר בכיר למאמן הראשי לאחר שעד עכשיו היה מאמן השוערים
  איציק ברוך נעזר בו בגלל חוסר הנסיון של איציק
  הוא כבר זמן די ארוך מאמן השוערים ומקדיש זמן רב לאיתי ועדיין איתי עושה את אותן השגיאות שהן בעיקר יציאות מאוד מהוססות, השמטות כדורים גם כשלא צריך והרחקות (או איגרוף הכדור) לא מיומנות
  מה יהיה עם טליאס?

 51. הטעות של ארקין,כנסו הגיב:

  לא חכול להיות שבעל בית לא יוצא לתקשורת ולא מדבר!
  זה פשוט לא טוב,לא בריא,ועושה רק רע למועדון.

  ארקין צריך לצאת לתקשורת כשפונים אליו ולומר מה השאיפות שלו במועדון.

  אם החליט להמשיך עוד שנים שיבוא ויגיד זאת לאוהדים לפחות שנדע שיש תקווה ולא נתייאש.
  ולתקשורת יבוא ויגיד שהוא כאן לשנים והוא רוצה לבנות משהו דומה לקרית שמונה לדוגמא.

  שגם אם נרד הוא ישקיע בכדי לעלות בתוך עונה,ולבסס את הסגל על 3-4 שחקני בית פלוס איתי ארקין בשער ועוד כמה תותחים,ושנעלה נהיה קבוצה בריאה וטובה.

  אבל לא לומר כלום,לא לדבר שלא ידעו מי אתה ומה אתה?
  לפחות היה במערכת בן אדם רציני שהוא יושב ראש אמיתי ולא דטנר שאין לי טענות אליו אבל הוא לא הבן אדם הנכון.

  מי שלא מכיר את המערכת כמונו האוהדים חושב שהכל מתנהל שכונה שאין יושב ראשףאין מנכ"ל ואין כלום.

  אם ארקין יחליט לצאת לתקשורת ולומר לדוגמא "אני כאן לשנים ,ובאתי לשים כסף" אז מאמנים בכירים,שחקנים בכירים ,וגם התקשורת תתייחס אלינו יותר בכבוד.
  שחקנים ירצו לבוא אלינו,לא נהיה שכונה מצד התקשורת,ומאמנים יראו שיש איזו שהיא דרך וחזון וירצו לאמן אצלנו.

  אני מאד מקווה שארקין לא נמצא אצלנו היום רק בגלל אחיו איתי.
  אני לא רוצה להיות נאיבי ולחשוב שהוא כאן רק בגלל אהבתו לקבוצה ויש לו אהבה,אבל אני מאד מקווה שגם אם סתם לדוגמא איתי השוער יקבל פנייה מצד קבוצה גדולה,שארקין לא ינטוש אותנו דוגמת ורד בהכח.

  כי עדיף היה כבר שנשחק העונה בלאומית והיינו בונים משהו רענן וצעיר,ומבריאים את הקבוצה מאשר,העונה הזאת שיכולה לפרק לנו את הקבוצה ,אם כמובן הארקינים לא ימשיכו.

 52. עוד קופון של הדרייער מיכה חריש הגיב:

  שירותים (יידיש "לופט גשפט") שסיפק ליונה יהב, ראש עיריית חיפה, השר לשעבר מיכה חריש.

  מיכה חריש שמח לקבל ב-2004 טלפון מחבר מפלגתו בעבר, יונה יהב, ולשמוע אותו מציע לו לשמש יועץ קבוע לעירייה בשכר חודשי של 15 אלף שקלים. הוא נענה, קיבל בשנה הראשונה את שכרו באמצעות מט"י – המרכז לטיפוח יזמות של משרד התמ"ת המבקש לסייע לעסקים קטנים – ובארבע השנים הבאות ישירות מהעירייה.

  הנימוק להעסקתו: היה משבר כלכלי קשה בעיר, בעלי עסקים קטנים ברחו, היו פניות רבות לעזרה. שר התמ"ת נראה מתאים לעסוק בנושא.

  יו"ר האופוזיציה בעירייה, ניצב בדימוס יעקב בורובסקי, ניסה להבין על מה ולמה קראו לחריש לדגל ומה היו הישגיו – וראש העירייה, בכתב, מנה את ההישגים הבאים: טיפול מול משרד ראש הממשלה ומשרדים אחרים להבטחת יישום תוכניות הממשלה לחיזוק חיפה והצפון; אישור אזור עדיפות ב' לחיפה בכנסת (לגמרי במקרה העסיקה העירייה בנושא הזה גם את משרד פוליסי); סיוע להנהלת העירייה בטיפול במשבר התיאטרון המקומי ובמשרד המדע התרבות והספורט; השגת שני מיליון שקלים מכספי התמ"ת לטובת העסקים הקטנים; ארגון ביקור משלחת של אנשי עסקים מאוהיו בחיפה ועוד.

  בורובסקי בדק ומצא שבין יתר עיסוקי חריש היה לארגן ליהב פגישה עם שר התמ"ת דאז, אהוד אולמרט, וביקור בחיפה של ראש מינהל ההשקעות, חזי צאיג. הוא הרים גבה ואינו מבין עדיין מדוע עוסק בזאת יועץ חיצוני בתשלום: "אין לי דבר נגד מיכה חריש שרוצה להתפרנס", הוא אומר, "אבל יש לי טרוניה ליונה יהב שמעסיק אותו ואחרים ללא צורך וסיבה אמיתית.

 53. איתן הגיב:

  דקה 30 ואתה לא יודע אם לקום וללכת מהבושה של שחקנים שמיצגים אותך במועדון אהוב,או להמשיך
  לשבת בשביל החברים שיחד איתך מתכנסים במושב והפנים קפואות מהלם.
  החברה הצעירים במושבים הקדמיים מסתכלים לכיווננו כאילו יש לנו תשובה למצב,הגבנו במשחק קודם
  עם אשקלון וקיבלנו שוב לשבועיים אופטימיות ממאמן חבר שנותן את הנשמה כרגיל ,איך נבוא אליו
  בטענות כשבעצם הגולים כל כך פשוטים ומבושלים על ידנו?
  אין את מי להאשים ,שוב אכלנו לקרדות של אוכלי חינם מדושנים במשכורות שהמילה הקרבה או בושה לא
  בסלנג או באופיים
  שמים קצוץ עלינו שנשאר לעונות הבאות והם יצחקו כל הדרך אל הבנק ולקבוצות חדשות .
  המצחיק שאפילו קנסות לא המציאו להם עד כה,איפה קיטלמן ואיציק לוי שצריכים להיות המקל והגזר
  של הבעלים?
  איך יכול להיות שדטנר קם והולך בדקה 30 כמו שמדווחים לנו,איפה הדרך והמח ויבות שהיתה בעונות אחרונות ?

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

   איך יכול להיות שדיאמנט שלא פוגע באימונים,בליין ידוע עם בת של אוהד ידוע,מוקצה משאר השחקנים לחוד באימונים ומכונס בעצמו ללא חבר לאימון שמתרגל איתו אחרי אימון בעיטות לשער
   ממשיך להיות בהרכב ראשון ?/
   אהה,האבא תרם כספים ומשלם משכורות לשחקנים שהביא או אולי בגלל השלטים שהמציא
   להפועל רמת גן המתחדשת בלוזריות של בלרינות שעוד לא קרעו נעל על הדשא.

 54. לאבי ליס הגיב:

  כל המרחם על אכזרים סופו כי יתאכזר על רחמנים

 55. ראשון סגריר הגיב:

  ואוו !! עזבתי את הבלוג בבוקר לעבודה והיו 28 תגובות ועכשיו יש 80,ממש מלחמת אחים.. אנשים תרגיעו. בסך הכל הפסידו והולכים לרדת ליגה,לא קרה שום אסון מלבד אסון ספורטיבי וגם אותו אפשר לתקן בעזרת משפחת ארקין הנדיבה. אז חאלאס לריב כל היום. יותר טוב שתתכוננו לגביע ביום רביעי.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s