ר"ג סרט ירידה

המשחק בשבת הפך לנקודת שבר ביחסים שבין האוהדים לקבוצה * אתם מוזמנים לצפות בסרטון שהנציח רגעים קשים במיוחד בשנים האחרונות 

דומה שעד המשחק מול קרית שמונה הקהל קיבל איכשהו בהבנה את חוסר היכולת לנצח ולהתחיל להמריא מהמקום האחרון. בינתיים מאמן התפטר, חלון ההעברות נפתח, שחקנים חדשים הגיעו ונולדו תקוות לדף חדש. אבל התבוסה לקרית שמונה כבר היתה יותר מדי גם עבור אוהדים סבלנים שיודעים לסבול. היא יצרה סדק גדול בינם לבין הקבוצה. לא סתם סדק, אלא שבר אמיתי.

את הסרטון המצורף כאן (באורך של רבע שעה) התחלתי לצלם מהדקה ה-27. הקהל, שהיה בטוח שהוא מגיע לסרט מלחמה של 90 דקות, היה בהלם טוטאלי מהמפנה הלא צפוי בעלילה – 0:3 לקרית שמונה אחרי פחות מחצי שעה. לא סתם היו שצעקו במחצית "את הכסף".

הסרט מתחיל ביוסי בן ברוך שקורא לכולם ללכת הביתה ("עובדים עלינו") ועוזב בעצמו רבע שעה לסיום המחצית, ונמשך בגל עזיבה של אוהדים בהפסקה. אחר כך עולים קולות קשים מהיציע: אריק בורוכוביץ' צועק לא לשלם משכורות לשחקנים ("שקל אחד לא הייתי נותן להם, אלה פושעים, גנבים"), יעל הראל מתעצבנת על אוהד של יובל נעים ("הוא מכניס רעל בין כולם, אם נרד ליגה – אז נרד, זה מה יש") ואוהדים שרים "לא לשלם לשחקנים".

ככל שעוברות הדקות נמשכת נטישת צופים, אוהדים המומים מנסים להבין מה קורה, שחקן העבר ישראל אולחה מציע להחזיר את הוותיקים, ואריק בורוכוביץ' נקלט שוב כשהוא מדבר אל ניר ארקין שביציע הכבוד ומפציר בו לא לשלם לכפויי הטובה שעל המגרש ("שמור את הכסף הזה, תבנה קבוצה לשנה הבאה ותזרוק את כולם הביתה"). בסיום נראים האוהדים ביציאה כואבים מאוד את המצב. רגעים עצובים בחיי המועדון. לכניסה לעולם הבאסה לחצו play.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

53 תגובות על ר"ג סרט ירידה

  • הפועל רמת גן הגיב:

   דינה של קבוצה נחרץ =ירידה =קבוצה בלי נשמה=משמע מוות קליני-תתרמו את השחקנים הלוזרים=אפס(תרומת אברים)תלחמו על המכתש שיהיה לאן לחזור ,שיהיה בית ,שיהיה מועדון חבל על הכסף בקנית שחקנים=אפס ,תתחילו לבנות קבוצה בריאה =תשקיעו בנוער שאין להם בית ,

 1. איזה מין ניהול הגיב:

  כבר שנים די רבות שלמכבי חיפה יש יותר אוהדים ברחבי הארץ מלמכבי ת"א ולבית"ר. הסיבה לכך: הצלחה. הסיבה להצלחה: ניהול. הסיבה להצלחה בניהול: חדשנות, הנהגה יציבה, והשקעה לטווח ארוך. "במשחקים שלנו אפשר לראות את יעקב שחר יושב תמיד ליד הבן שלו ואפילו הנכד יושב איתם ביציע", מסבירים בהנהלת המועדון. "נסה לאתר את הבעלים של הפועל תל אביב יושבים ביחד, ולא תצליח. הרבה מאוד פעמים אלי טביב או מוני הראל אפילו לא יהיו נוכחים במשחק ולעתים אפילו שניהם ייעדרו. נסה לראות את ארקדי גאידמק במשחקים של בית"ר וכמעט לא תראה. או את מיטשל גולדהאר במכבי תל אביב. מה זה משדר שבעל הבית כמעט לא נמצא? אצלנו זה לא קורה, ולא יקרה".
  מי מנהל אותנו?
  מנהל כוח אדם לנקיון ביפו שמשלים הכנסה
  פופאי שלוסברג האיש הבלתי נסבל מקרבנו עם הטרנינגים שבבוידם שלא מובן מה עושה מלבד חלוקת כרטיסים ושאפוני יאנאס.
  מר קיטלמן אלוף ההתחמקויות מאחריות וראש קטן מקבוצה קטנה ברעננה ללא נוכחות.

  • אריה הגיב:

   הבעיה זה לא הניהול. בטח לא השנה. יש לנו בעלים למופת וניהול מתחתיו סביר. כל הכישלון נובע מעמדת המאמן.
   נפלנו בגדול בתחילת העונה עם שלומי דורה שיחד עם העו"ד בן עמי בנה קבוצה שבקושי היתה נשארת בליגה הלאומית.
   צביקה צמח לא היה האיש הנכון והמינוי שלו היה טעות כאשר עוד היה מוקדם והיה מה להציל.
   עכשיו המשיכו בטעויות ומינו את איציק ברוך שחושב שכדורגל זה רק מלחמה ומעלה הרכב שלא מסוגל לתת גול גם נגד הנוער של הכוח. אי אפשר להפיל את התיק על איציק ברוך אבל 90% מהאוהדים שדיברו איתי לפני המשחק אתמול אמרו שעם ההרכב הזה אסור לעלות וזה בושה לעלות ככה במשחק בית. ויש עוד כאלו שאמרו שיובל נעים בונקריסט…יובל נעים היה עובר באופן שיטתי לבונקר מביש ב-20 דקות האחרונות אם היינו מובילים, אבל לפחות פותח את המשחק עם ההרכב הכי התקפי שיכל לייצר, איציק ברוך מתחיל את המשחק עם הרכב שיובל נעים הבונקריסט לא היה מעלה גם בדקה ה-90 לשמור על התוצאה…
   חובה למנות מאמן שמבין שיש לו הזדמנות להגיע למועדון מסודר ששואף בעונה הבאה בלאומית לחזור תוך שנה אחת לליגת העל. אף מאמן שפוי לא יאמין שאפשר להישאר העונה בליגה וחבל בכלל על החישובים.
   נעשו השנה כל כך הרבה טעויות מקצועיות שנובעות קודם כל מבחירת מאמנים לא נכונה. בלתי אפשרי יהיה לסגור השנה את הפער גם אם אבי לוזון יחליט פתאום שאין קיזוז של 50% אלא של 80%.

  • לאדון הנכבד הגיב:

   המצב שתיארת זה בדיוק המצב שלנו
   מי שמנהל אותנו- זאת משפחת ארקין
   משפחה יקרה ובעלת ממון רב משל משפחת שחר…
   המשפחה בהרכב כמעט מלא באה לכל משחק בית ולא רק בגלל שהשוער שלנו הוא אחד הבנים של המשפחה

   מה הקישקוש לגבי איציק לוי- אם היו משלמים לו מספיק הוא היה זונח את משרתו כמנהל חברת נקיון…
   לגבי קיטלמן- איני מכירו מספיק ולכן לא אגיב
   פופאי כלל לא קשור לקבוצה הבוגרת הוא אחראי על הילדים ובא בשבתות מכוח ענין מביאי הכדורי ומניפי השלט במרכז- זה כל תפקידו ואין לו דבר בניהול המועדון והקבוצה הבוגרת

 2. אדום הגיב:

  ואיזה מסכנים האוהדים…. עכשיו ברור למה יותר ויותר אוהדי כדורגל מקבלים התקפי לב כמו הבחור הזה פינקל שמת בשבוע שעבר אחרי שסוחב איתו תעוקות..
  מקוה שהשחקנים רואים מה קורה ביציע ויתחילו לשחק על הכבוד ועל הסמל

 3. היה שם הגיב:

  ערב טוב. סרט נחמד מאד. אם כל האוהדים היו גברים היו עוזבים את היציע כאיש אחד ועושים בכך את המחאה הכי מקורית שהייתה בכדורגל הישראלי. אבל הרוב הם חננות שמעדיפים לסבול ואחורי זה לקבל התקפי לב כמו בורוכוביץ שצועק ומתעצבן ונראה קרוב לקבל התקף לב באמצע המשחק. שמור על עצמך אריק. לא שוה להתעצבן בגללם.

 4. ירון בר לב הגיב:

  סרט מלחמה אמיתי שמציג את תמונת המצב בצורה הכי טובה שיכולה להיות.
  אני מרוב הלם לא יכולתי לצלם יותר. בליץ בן 7 דקות של קרית שמונה שהזכיר לי תבוסה נגד בני לוד במכתש לפני כמה שנים ותבוסה אחרת בבאר שבע באותה עונה.

  יש דברים שכסף לא פותר. אי אפשר לקנות נשמה והקרבה בכסף וזו לא ערובה להצלחה.
  מה שכן, אני מאמין בניהול לטווח ארוך, בדרך, בסבלנות.
  גם מכבי חיפה לא נבנתה ע"י יעקב שחר בשנה וגם איזי שרצקי בקרית שמונה אכל הרבה מרורים וירד ליגה כדי לחזור עם דרך וידיעה ברורה איך ומה הוא רוצה ומצפה מהקבוצה שלו.

  אם נגזר עלינו לרדת לפחות נעשו כאן כל המאמצים האפשריים בגבול השפיות וההגיון הבריא.
  אבל עדיין לא צריך להרים ידיים, משימת ההישארות דרך המבחנים מאד ריאלית.

 5. איתן הגיב:

  מדובר בקבוצה שהפקת לקחים הפכה לחלק החשוב ביותר שלה בתכנון להמשך הדרך. העובדה שבלאט, הידוע כמאמן של שחקנים, הגיע לקדנציה השניה במועדון כמאמן ראשי ממקום אחר וגבוה יותר (ועם נסיון רב יותר), סייעה לו ליצור ייראה וסמכות, טוען אחד מהם. הוא מנצל זאת היטב לרדת עם חניכיו לפרטים הקטנים ביותר של טעויות אשר ביצעו, ונהנה מאמון וכבוד של ממש.
  סוף ציטוט לנוסחה היחידה להצלחה,מאמן מאמן מאמן.
  גם בילדים א מאמן מוערך על ידי ילדים ולכן הוא בילדים.
  יראה וסמכות =אמון וכבוד של ממש משחקניו.
  מאמני נוער אינם יכולים לקבל זאת משחקנים מנוסים.

  • איתן הגיב:

   למסמס האלמוני
   יובל נעים איים עליך אולי אך לא עלי,לדעתי הוא הצליח כמאמן בגדול 4 עונות.עובדה ללא עוררין.
   אלי כהן עדיין בעכו ואנחנו עמוק בתחתית,נותרו 30 נקודות בקופה ,שאיציק ברוך יביא חצי,דיינו.
   יש סיכוי קלוש לא לעבור שוב את הליגה הלאומית ואני אמשיך לעודד ולבקר.

 6. הנוקמים מהמכתש הגיב:

  איציק ברוך תקשיב טוב
  אתה כרגע המאמן וכל הביקורות מופנים אליך ובצדק
  לא מעניין את התחת של האוהדים כבר באיזה רמה השחקנים שלנו
  האוהדים שלנו רוצים שלמי שקוראים המאמן של הפועל רמת גן יהיה ביצים
  וביצים זה אומר לשחק התקפי התקפי התקפי
  איציק אתה כנראה תעמוד על הקווים במשחק מול ביתר בגביע
  אל תעבוד על האוהדים תגיד באיזה מערך אתה עולה לשחק
  אנחנו לא רוצים לבוא ולשלם 80 שח ולראות עוד ביזיון
  תכתוב מחר באיזה הרכב אתה עולה לשחק
  שנדע אם לבוא או לא לבוא
  אל תעבוד על האנשים תגיד מחר באיזה מערך אתה עולה לשחק

 7. אדום תמיד הגיב:

  סרט מרתק,אנתרופולוגיה במיטבה. האורדונים במפגן עוצר נשימה מול שחקנים ללא נשמה. הלך הכבוד,מזלזלים בסמל, המכתש הפך לנקודה מתרחקת בשמיים. מי יצילנו מעצמנו?

 8. קולורבי הגיב:

  הבעיה של כל מאמני ר"ג שהם התחנכו להיות אנדרדוג והם באים בהתנצלות למשחק, לא רוצים לנצח. לא רוצים להרגיז אף אחד.לכן פותחים בהרכב במערך סגור, נסוג, הגנתי. מה שתרצו. חבל לי על איציק ברוך שנפל למלכודת והוכיח שהוא לא טוב יותר מיובל נעים הזכור לשמצה באנטי כדורגל שהביא. במקום לשחק התקפי עם 2 חלוצים,הוא משחק לי עם חצי חלוץ במשחק שהיה צריך להסתער על היריב מהרגע הראשון. מה איציק רצה ? מה היה נותן לנו עוד 0-0 מסריח?? אולי בגביע יקבל את האומץ שלא קיבל מול קרית שמונה ונראה קבוצה לוחמנית שמכתיבה הקצב ולא מחכה ליריבה 30 מטר מהשער כמו נחנחים.

 9. פרס אוסקר הגיב:

  אריק ברוכוביץ הכוכב הראשי של הסרט,יעל החמודה שחקנית המשנה הטובה ביותר.
  כן בלט- דלל העירקי,האיש והאגדה. תביא עוד סרטים כאלה לשטוף העינים.

 10. כבוד לאריק הגיב:

  כל הכבוד לאריק בורוכוביץ היחיד שאמר בפרצוף לארקין את מה שכולם חושבים אבל יושבים בדממה בטריבונה. אוהד נשמה בכל רמח אבריו. לוקח ללב בשביל כו—-לם!

 11. הנוקמים מהמכתש הגיב:

  אריק בורוכוביץ האיש והאגדה
  זה אוהד הכי אמיתי של הקבוצה
  לוקח ללב כבר עשרות בשנים
  כמעט ולא הפסיד שום משחק עשרות בשנים
  היה מנהל בהפועל רמת גן והלוואי שיקחו בחור כזה נהדר
  למערכת כי רק אחד כמו אריק בורוכוביץ יכול להזיז דברים
  אריק אוהבים אותך אין כמוך

 12. שייקה הגיב:

  חבר'ה הבעיה הגדולה השנה שפשוט אין מאמן חזק בקבוצה ,שלומי דורה, צביקה צמח נחמדים אבל השחקנים כנראה שלא ספרו אותם ,כך גם לגבי איציק ברוך .
  אפשר להגיד הרבה דברים על יובל נעים וגם אני לא אוהב את "הפה הגדול שלו" כלפי שחקנים,
  אבל שנה שעברה וכל התקופה שלו ראינו קבוצה מאומנת וממושמעת ,ובפירוש קבוצה של מאמן.
  ו4 שנים שלו בקבוצה הם הצלחה ללא עוררין ובמיוחד בשנה שעברה .
  יעשו טוב הארקינים ויחפשו מאמן חזק וקשוח כדוגמת רוני לוי למשל וימנו אותו כבר עכשיו ע"מ שגם עם נרד יתחיל לבנות קבוצה לשנה הבאה .
  שבוע טוב לכולם ובשורות טובות.

 13. פורטל "גבעתיים" הגיב:

  פומרנץ: "להדיח את אמנון רגב מראשות אגף החינוך".
  שני, 31 ינואר 2011

  חבר מועצת העיר יורם פומרנץ (גבעתיים הירוקה) זועזע לשמוע על תוכנית הרדיו החדשה של עמיתו, חבר מועצת העיר אמנון רגב, מחזיק תיק החינוך בפועל של עיריית גבעתיים, שהחל לאחרונה להגיש תוכנית קבועה ברדיו אינטרנטי חדש – "רדיו אינטרנט מרכז". בנושא שלתפיסתו של פומרנץ, רחוק מאוד מחינוך – קבלה ומיסטיקה

  לאחר שתוכנית הרדיו החדשה של אמנון רגב פורסמה במדור הרכילות של אתר גבעתיים, דורש פומרנץ מראש העיר, ראובן בן שחר, להעביר את רגב מתפקידו כראש אגף החינוך.

  "יש לקוות שעניני החינוך בגבעתיים מנוהלים בדרך שונה, שלא ע"פ להטוטים פרימיטיביים ושאר מעשי כשפים. מעלים באוב ובאבאות עממיות אינם הדמויות שאמורות להיות מופקדות על חינוכם של ילדינו וטוב יעשה ראש העירייה, אם יפקיד תיק חשוב זה בידי אדם שחי ופועל ברוח תקופתנו". אמר פומרנץ.

 14. הנוקמים מהמכתש הגיב:

 15. לא משהו הגיב:

  האמת דיי רגיל מה שבוידאו ,כל שנה יש אצלנו את המשברים האלו,ואוהדים חלקם כרגיל בפארטיות חלקם חיים את תדמית הלוזרים ונהנים מזה ועוד כמה מעטים כמו בורכוביץ ויעל מוציאים את הקריזה במגרש וזה סתם מחלה עצבים,שבורוכוביץ ישב בשקט אין לו שום זכות לצעוק על ארקין ןלייעץ לו איך לבזבז את כספו,הטענה היחידה שיש להפנות אל ארקין היא שהוא לא מ ודיע לנו למה ולכמה זמן הוא בא ומה מטרותיו ?
  וועוד דבר ,יובל מאמן מצויין טיפוס מגעיל ומאמן מצויין וטוב שהוא כבר לא אצלנו

 16. אריק צודק הגיב:

  אריק אמר את כל האמת אחד לאחד. שחקנים שמרוויחים יותר מאנשי הייטק ועובדים במצטבר אולי שלושה ימי עבודה מלאים ופשוט באים לשחק בביצים במשחקים.

  וואלה אם עוד מחזור שתיים אין שיפור שישחרר את כולם ונעלה עם הנוער חבורה של חולרות שירקו על הסמל ועל הכבוד של האוהדים והמועדון הפועל רמת גן.

 17. מאזוכיסטים הגיב:

  סרט אימה.

 18. 50 אלף שח בחודש מרויחים החולארות הגיב:

  להפסיק לשלם לחלאות האלה משכורת
  החארות האלה מזלזלים במקום העבודה שלהם
  בכל מקום עבודה שפועל מזלזל בעבודתו אפשר לעשות לו סנקציות
  חבורה של חולארות שמרויחה כל אחד בממוצע 50 אלף שח לחודש
  הייתי נותן להם רעל לא כסף
  חבורה של חולארות שכירי חרב אפסים מגיע לכם שהאוהדים יתנו לכם מכות יזבלים

  • טמבל הגיב:

   איך יכול להיות 50 אלף שקל בממוצע
   אתה ממש טומטום וגם לא יודע חשבון!!!
   רק הזרים אולי מרווחים ככה
   שאר החברה והישראלים בעיקר לא עוברים 10 או 15 אלף בחודש
   מספיק עם העליהום הטיפשי והמיותר

   הקיצר
   פופאי שתוק וחפש את אוליב שלך

 19. רונן ל הגיב:

  תתכוננו לדברים בניגוד לרוח העליהום הנ"ל.

  מה זה לא לשלם לשחקנים?
  שחקנים עם חוזה העסקה הכולל זכויות וחובות מול המעסיק.
  שחקנים שמפרנסים משפחות, ילדים, על בסיס ההכנסה הצפויה להם.
  אי אפשר פתאום להחליט לא לשלם להם. אין דברים כאלה בקרב מעסיקים "חוקיים".
  החוזה אומר שהם צריכים להגיע לאימונים, לשחק במשחקים, לעמוד בכללי המועדון ובתמורה – מקבלים שכר. כל עוד הם מקיימים את החוזה אין כזה דבר לא לשלם להם.
  הם לא משחקים טוב, לא מכניסים נשמה במשחק שלהם (יש סעיף כזה בחוזה?…) – תפטרו אותם על פי הכללים הנהוגים.

  תחשבו שאתם או הבן שלכם או אבא שלכם מזייף בעבודה, לא משקיע כפי שהבוס מצפה. היה נראה לכם הגיוני שהוא לא יקבל שכר?! שיעכבו לו את העברת השכר לבנק? הרי יש תשלומים, התחייבויות. הרי ישר הייתם מרמים קול צעקה.
  אבל בכדורגל… "לא לשלם להם", "לעכב את המשכורות" – הכל מותר.
  תראו לי מקום עבודה שהשיטות המוצעות הנ"ל קיימות בו.

  תחשבו שוב על הרעיונות האלה ותעמידו את עצמכם במקומם.
  שוב, השחקן לא טוב, לא משקיע, טועה, גורם נזק – תפטרו. בהסכמה/פיצויי פיטורין, כמקובל.
  לא לשלם? לעכב? אולי אצל דני לוי, אבו סובחי ודומים.

  לגבי סיכויי ההישארות. לא מבין את מרימי הידיים. יש ים נקודות בקופה והמרחק מהמבחנים הוא כלום. 2 נצחונות וכולם מדברים אחרת…

  הצעה: לשים את אסוס קפטן עכשיו (סורי, תמיר)! שחקן שבמשחק הראשון שלו מכוון, צועק ואיכפתניק יותר משחקנים שנמצאים תקופה ארוכה במועדון. לתת לו להיות בעל הבית המגרש ושידביק את הפרימדונות ברוח לחימה וסטופקס לפנים.

  • לזה שמעלי הגיב:

   כן אדוני מה שאתה שומע לא לשלם להם
   הם מזלזלים במקום עבודתם
   גם אני יכול לחתום על חוזה ולהתהלך לי במגרש
   שחקן שלא מתאמץ במקום עבודתו אפשר לעשות לו סנקציות תלמד את החוק
   ובדיוק זה מה שקורה בקבוצה
   ולאדוני אל תרחם עליהם הם לא מרויח 4000 שח בחודש אלה 50 אלף שח
   או במילים אחרות 90 אלף יורו

  • לזה שמעלי הגיב:

   אל תשווה מקום עבודה לכדורגל כי בכדורגל המשכורות הם מפלצתיות
   וחסרות פורפורציות בטח במדינה שלנו שפה לא יודעים לשחק בכלל
   תראה איך קבוצות נראות עם חמישה זרים
   רק תחשוב אם אתה מוריד את הזרים שהם קצת יותר טובים מהנפילים פה
   תחשוב איזה רמה של ליגה ג יהיה פה

 20. אדום עתיק הגיב:

  אכן סרט מלחמה. אוהדים שופכים את מררתם בתחושה שכלו כל הקיצין. באופן לא מפתיע אני מקבל את מה שכתב רונן על הפקעת השכר . מנגד, זה לא צריך למנוע מבעדנו להביע את דעתנו האובייקטיבית על התמורה שהם מספקים ששואפת לאפס (בלשון המעטה ).
  מועדון כדורגל טוב הוא סינרגי כך שה-סה"כ שלו גדול מסכום חלקיו ותקצר היריעה מלפרט את המרכיבים אבל תמיד יהיו בינהם בעלים (וכסף ), שחקנים ,מאמנים, ניהול ארוך טווח, טיפוח דור צעיר, אוהדים,מורשת, בית ועוד מרכיבים רבים. דוגמה טובה היא מכבי פ"ת (ואף מילה על הלוזונים ) שממקסמת את עצמה הרבה בזכות טיפוח רכיבי הסינרגיה.
  בשיטה הנוכחית מדביקים טלאים ולא מתפנים לטיפול שורש . בניגוד לרבים אני לא חושש מירידת ליגה (כבר היינו שם ושרדנו….) כי בליגת העל המרוץ המטורף אינו מותיר זמן לבדק בית ואין ספק שהוא נדרש , שרידי תקופת קוריס וההתארגנות החפוזה בבחינת יש מאין השפיעו קשות על המועדון ,העונה הזו לא מוסיפה לו בריאות. שמעתי שמועות שונות כמו מחשבה לשדרג את וינהטר לאצטדיון ביתי ועוד שהן ניצוצות של מחשבה אסטרטגית (גם אם ריגשית אני לא ממש "מת " על הפיתרון).
  להערכתי , הבלתי נחשבת , טוב יעשו הארקינים היקרים אם יחשבו קצת אסטרטגית ולטווח ארוך (בהנחה שהם מתכוונים להשאר כאן).
  קצה הפירמידה צריך להניח את היסודות ולטוות חזון. ומי קצה הפירמידה , כולנו יודעים.

  נ.ב -למתייאשים וזונחים מאלף סיבות -אני אשאר אוהד הפועל ר"ג גם בליגה שניה . אין לי קבוצה אחרת!
  אם לא הפועל ר"ג אפסיק ללכת למשחקי כדורגל.

  • מיקי ר. הגיב:

   ציטוט שתופס גם עבורי:
   "אני אשאר אוהד הפועל ר"ג גם בליגה שניה (או גרוע מזה). אין לי קבוצה אחרת!
   אם לא הפועל ר"ג אפסיק ללכת למשחקי כדורגל".

 21. לזה שמעלי הגיב:

  אתה יכול להצדיק את רונן כמה שאתה יכול אבל
  במקום עבודה אתה צריך לתת תוצרת ואם אין תוצרת אני גם לא משלם לך
  תתבע אותי תעשה מה שאתה רוצה
  רק תזכור ששנה שעברה היה מצב הפוך שחקנים שיחקו חצי שנה ללא כסף וירקו דם במגרש

 22. תמיהה הגיב:

  עברו 16 יום מאז התפטר אדון צמח ואין עדיין מאמן. אז מי לעזאזל מנהל את הקבוצה הזו? מה יש להתפלא שהאוהדים ביציע משתגעים מעצבים כשאין בעל בית מקצועי לקבוצה שהולכת לרדת ליגה והיא משחקת בלי חשק ובלי דרך.
  ארקין למה אתה עוד מחכה?

 23. יעל את מלכה הגיב:

  יעל הראל המלכה. אוהדת מספר אחת!! @ מעריץ.

  • יעל הראל הגיב:

   חחח, תודה רבה:) אני חושבת שרק אמרתי את מה שהכי חשוב שכולנו נזכור, מה שקורה לנו השנה זו ירושה של שנה שעברה…ופשוט לא יכולתי כבר לשמוע את אותו חבר של יובל מלהיט ומרעיל את הרוחות.

   • יעל הראל הגיב:

    נ.ב, האמת שיצאתי ממש ממש ממש ערסית בסרטון, אבל בשלב מסוים אחרי כל מה שקורה העונה, פשוט נשרף לי הפיוז….אבל עדיין תודה על המחמאות :))

 24. חזק על חלשים הגיב:

  לא לשלם לשחקנים במילים אחרות לקנוס אותם בגובה המשכורת

 25. לתמוהה הגיב:

  יש לנו מאמן עם תעודת מאמן
  קוראים לו איציק ברוך

  הברוך היחיד הוא שאין לו תעודת פרו ולכן הוא לא יוכל להשאר מינוי קבוע- כנ"ל יום טוב טליאס.

  צר לי הבעיה היא לא מאמן
  הבעיה היא חוסר חיבור לקבוצה
  והתארגנות מאוחרת מדי לליגה הזאת
  ואז כדור שלג שמתגלגל וממשיך לגדול
  ובסוף יכסה את כולנו

 26. חודורוב הגיב:

  מתי באמת ימנו מאמן? אולי בשבת אחרי שנקבל 5 חתיכות בנתניה. או שאף אחד לא רוצה לבוא לקבוצה הזות. לאן הגענו…

 27. בושה של אוהדים הגיב:

  בושה!!!
  בשום קבוצה – ולא חשוב באיזה ליגה היא משחקת – היו עוברים על תצוגות כאלה בשקט.
  יש לסגור את השערים לחדר ההלבשה ולא לתת לשחקנים לעלות למגרש.

  .

 28. אורדון לא מופתע הגיב:

  אי אפשר לא לשלם כספים לשחקנים. יש חוזה וחוזים צריך לכבד לא?
  מצד שני, בשנה שעברה השחקנים לא קיבלו כסף רק הבטחות ואכלו את הדשא.
  אזיו שיטה טובה יותר?
  קנסות אפשר לתת. איחורים התחצפות הכל בר קנס.
  אולי לראות להם את הסרט … בלי קול.. אין צורך… רק להביט בפני האוהדים. שיאכלו את הלב כמו שאנחנו אוכלים את הלב כל שבת בגללם!

 29. אורדון לא מופתע הגיב:

  מה אתה רוצה שנעשה?15:06
  נשרוף את המועדון? אין מבנה
  נקלל את הבעל בית? לעולם לא!
  נשרוף צעיפים? לא לעניין
  נקלל שחקנים? בהחלט – שהתחלתי להיות אוהד השחקנים היו תוצרת בית ברוב, הם הסתובבו בגבעתיים הם באו לכדורסל ולכדוריד. חסר היה להם אם הם לא היו אוכלים דשא.

  זה מה שנשאר…לחזור הביתה אבל וחפויי ראש.

 30. אורדון שלא מגיע יותר הגיב:

  לבי עם האוהדים הנאמנים שקנו מנוי ומרגישים שנבגדו.

 31. אריה הגיב:

  אני לא מסכים עם הביקורת שמפילה הכל על חוסר הרצון והמוטיבציה של השחקנים. אני לא חושב שזאת הבעיה. כל קבוצה שתקבל 2 שערים מצחיקים תוך 5 דקות כמו שקרה לנו העונה ב-2 משחקי הבית האחרונים תתפרק מנטלית.
  הבעיה שהקבוצה נבנתה גרוע ולאחר שבוצע רכש לא רע, כזה שאמור לתת פייט לפחות לחצי ליגה, אין לנו את המאמן שמסוגל לחבר את השחקנים האלו לקבוצה נורמלית. כבר בשבת טלקינסקי ואוקוצ'ה חייבים לפתוח בהרכב וחובה לשחק עם 2 חלוצים. נמאס כבר מהמשחק הזה עם חלוץ מסכן למעלה שצריך לרדוף אחרי הבלמים של היריב.

 32. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  הפועל חיפה: פסיכולוג במקום חלוץ?
  הקבוצה משוועת לשחקן חוד, אבל הבעלים יואב כץ עשוי להביא רכש אחר: "הגעתי למסקנה שצריך לשפר שני דברים בקבוצה, את המוטיבציה ואת הכושר הגופני"
  עדי סרדס
  פורסם: 31.01.11, 15:02

  שתף
  למרות שהקבוצה כבשה שער שוויון מרגליו של עדן בן בסט בדקה ה-90 מול הפועל עכו (1:1), בהפועל חיפה קיימת אכזבה בעיקר מצורת המשחק של הקבוצה בשבת האחרונה. פרט לאסי בלדוט שהצטרף לא מכבר, לא צפוי כרגע להגיע רכש חדש לקריית חיים.

  הצטרפו לעמוד של ynet בפייסבוק

  הקבוצה אמנם משוועת לחלוץ אך ייתכן כי החיזוק יגיע מכיוון אחר, לאו דווקא מקצועי. "הגעתי למסקנה שצריך לשפר שני דברים בקבוצה, את המוטיבציה ואת הכושר הגופני", אמר היום (ב') הבעלים יואב כץ והסביר: "יכול להיות שנצרף לקבוצה פסיכולוגיים שיעבדו על המוטיבציה של השחקנים, שאינה נמצאת אצל חלקם בשיאה. בנוסף, אנחנו צריכים לשפר את הכושר הגופני שלנו כדי שיהיה גבוה משל היריבות שלנו. כישרון אי אפשר לשנות אבל כושר גופני כן"
  ————————————————————————————————————————–
  צרות של מצליחים,חלוץ מרכזי טיפוסי כעדן בן בסט,ולנו ילד מפונק דיאמנט שחושבים שהוא דיאמנוד.
  ניהול נכון של צוות מקצועני ולא כיבוע אש עם רכש 10 קשרים הגנתיים וסטפונקה 1

 33. אחד הגיב:

  אולי גם כאן יש מקום לפסיכולוג או קואצ'ר

 34. וייצמן יער לחקור מהר הגיב:

  חבורה של טינופות מוכרי משחקים
  אם המשחק לא היה מכור אני צינצנת
  צריך להכניס את השחקנים האלה לכלא
  חלאות מוכרי משחקים

 35. יופי איציק הגיב:

  ממה שמסתמן בהרכב איציק פותח מחר מול ביתר עם טופוזקוב,טלקיסקי ואוקוצ'ה. חבל שנזכר מאוחר אבל טוב מאוחר. אם זה יצליח ישחק ככה גם בנתניה. רק התקפה.

 36. אורדון לא מופתע הגיב:

  למעליי… וייצמן יער לא הצליח להוכיח דברים פשוטים מזה. מודיעין אזרחי ויצמן יער מדברים הרבה ומוכיחים מעט מאוד.
  שחקנים – משכורות… זו בעיה של מי שחתם איתם את החוזה. משפחת ארקין הבינה עניין ושחקנים שקיבלו חוזים נדיבים הלכו הביתה. מטעויות לומדים. השאלה ששואלים חלק מהאוהדים היא למה לא ממנים מנכ"ל עם זיקה לקבוצה. יש מספיק אוהדי קבוצה שיש להם את היכולות לכך. שאלה בהחלט לגיטימית אבל מי שנכווה במים רותחים נזהר בפושרים ואני בהחלט יכול להבין את משפחת ארקין. יחד עם זאת השמועה ש"ההנהלה הקודמת" עדיין מעורבת לא עושה טוב.
  שורה תחתונה חלק מהשחקנים לא ראויים לליגת על וחלק נוסף בא לקבל משכורת יפה…. אסור בליגת על לעשות טעויות הגנה כאלה! זה יכול לקרות פעם פעמיים בעונה, כולנו בני אדם, אבל כל שבת לתת מתנה ולהשבר מנטלית זה לא עובד!. אני עדיין מזוכיסט לא יצאתי מהאצטדיון בדקה ה30. רציתי לראות מה עושים השחקנים בסוף המשחק.

 37. וייצמן יער לחקור מהר הגיב:

  אני קורה מעל במה זאת לכל האוהדים לבוא למשחק מחר
  ולקלל את האמאמאמאמא של השחקני בית שמוש צבורי האלה
  בעיקר את האפסים לקלל יקיר שינה האפס בעיקר

 38. אוהד הפועל ק. אונו הגיב:

  שם: אריק גילרוביץ
  תאריך לידה: 12.02.1960
  מאמן החל מ: 2001
  מאמן בהפועל ראשון החל מ: 2008
  קבוצות שאימן: הפועל קרית-אונו, השיקמה רמת גן, עירוני רמלה, צפרירים חולון, מכבי עמישב, מכבי בת-ים.

  נשוי לשרה ואב לשלושה ילדים, גל, חן ודנה.
  גדל בגבעתיים, שחקן עבר בליגות הבכירות בארץ.
  את רוב קריירת המשחק שלו עשה בהפועל רמת גן ואף שימש כקפטן הקבוצה במשך שש עונות.
  שחקן ליגה פעיל עד גיל 41.
  בשנת 2001 החל את קריירת האימון.
  במאזנו כמאמן ראשי שלוש עליות עם קבוצות שאימן.
  דוגל בכדורגל התקפי ואטרקטיבי, ידוע כמאמן בעל חשיבה קצת אחרת מהמקובל, יצירתית, עם המון אנרגיות חיוביות המלווה בקשר ייחודי עם שחקניו.

 39. פופאי הצלת המכתש בגבעתיים 2011 !!! הגיב:

  הפועל עפולה הפועל באר שבע גביע המדינה
  http://mygol.net/showthread.php?t=2729

 40. פינגבאק: העונה האלטרנטיבית | המכתש בגבעתיים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s