קוריס מטרפד לי

לאריק גילרוביץ' נמאס להיות כל השנים רק מועמד לאימון הפועל ר"ג * אלא שגם בחלון ההזדמנויות הנוכחי יש מי שלא סופר אותו * לפטיש אין ספק מי עומד מאחורי העניין * ויש גם סקר בסוף הראיון: מה דעתכם – האם למנות אותו למאמן או לא?

כבר שנים רבות ששמו של אריק גילרוביץ' עולה כמועמד לאימון הפועל ר"ג, ותמיד זה נגמר שם. גילרוביץ' נחשב לסמל בקבוצה, בה שיחק כעשר שנים, שימש קפטן ונודע במשחק ההקרבה. מקטרגיו נוטים לזכור לחובתו את השער שכבש נגד ר"ג במדי רמת עמידר, שנה אחרי שעזב אותה, והקפיצה שלו על הגדר עם האצבע המונפת. בעבר הסביר גילרוביץ', הוא עשה זאת אך ורק משמחה נטו על השער שכבש, ללא כוונת זדון להקניט את אוהדי ר"ג. מעבר לכך, על הסיפור חלה התיישנות כפול שלוש פעמים. מה רלוונטי עכשיו מקרה מלפני 20 שנה של שחקן?

גילרוביץ', בן 50, רשם בשש השנים האחרונות ארבע עליות ליגה. בשלוש העונות האחרונות הוא מאמן בארצית ובלאומית. בעונה שעברה קיבל את בית"ר שמשון במצב קשה בתחתית והשאיר אותה. לפני שבועיים פוטר ממנה, ובהמשך הוא מסביר את הסיבות לפיטורים הללו. 

לאחר התפטרותו של צביקה צמח, עלה שמו של גילרוביץ' באופן אוטומטי בקרב האוהדים כמאמן שרוצים לראותו. בתקופה של יובל נעים לא היה לו סיכוי, מאחר שקוריס הצהיר כי נעים יאמן כאן כל עוד ירצה בכך. אבל העונה, לאחר שקוריס עזב, מי ממשיך למנוע מהפטיש את התפקיד הנכסף? אוהדים שפנו בימים האחרונים ליו"ר נתן דטנר, נענו כי יש התנגדות במערכת למינויו של גילרוביץ'.

הפטיש החליט לשבור שתיקה של שנים בנוגע לאי מינויו התמוה למאמן הפועל ר"ג, והוא אומר: "ציפיתי שיפנו אליי עוד בתחילת העונה. ההתעלמות ממני לא מובנת".

למה לא מובנת? אריק: "מה יותר טבעי להחזיר שחקן עבר לקבוצה במיוחד במצב הנוכחי, ובמיוחד עם רקורד של מאמן מצליח? ניצן שירזי קיבל את בני יהודה בלי לאמן בכלל בוגרים. רוני לוי אותו דבר בחיפה ויש עוד המון דוגמאות. לגבי העובדה שמדברים על ניסיון, זה קשקוש".

מי ערב שתצליח בליגה הראשונה? הרי עד היום אימנת רק בליגה השנייה והשלישית. "ליגה לאומית זו לא ליגה נמוכה. התחלתי בליגה נמוכה, אבל עליתי והתקדמתי תוך כדי הצלחות. יש המון מאמנים שהתקדמו בלי ניסיון, כך שהדיבורים על ניסיון זה באמת למי שמחפש סיבה. גווארדיולה קיבל את ברצלונה אחרי שאימן רק שנה אחת את קבוצת המילואים, ולא שום קבוצה גדולה. צריך עוד דוגמאות?

כשצביקה צמח התפטר שוב ציפית שיפנו אליך? "כמובן, אבל בתוך תוכי ידעתי שזה לא יקרה כי מישהו מטרפד את בואי לקבוצה ולא מהיום".

מי זה? "בוא נקרא לילד בשמו – ירון קוריס. ולמה הוא מטרפד צריכים לשאול אותו. בחיים לא רבתי איתו ולא היה לי כלום איתו. נהפוך הוא, היינו חברים טובים פעם. שאל אותו".

ניסית להבין מאיפה זה בא? הרי אתה יושב באותו בית קפה (טוטו כוכבי), הוא בטח דיבר עם אוהדים והסביר להם מה יש לו נגדך. "מאנשים שונים שמעתי שהוא דיבר על כך שלפני 20 שנה הבקעתי במדי עמידר מול הפועל ר"ג ורצתי בשמחה לגדר. לא הבנתי עד עכשיו מה הבעיה עם זה ששחקן מחוייב לקבוצה שהוא משחק. הרי תמיד רצתי לגדר עם האצבע למעלה אחרי שהבקעתי. רק שנה לפני כן בשכונה, מול שמשון, רצתי לגדר אחרי שהבקעתי שער ניצחון. מגוחך שאני צריך להצטדק על זה".

אז קוריס עדיין משפיע על המערכת? הוא זה שמשכנע את ארקין לא לבחור בך? "כשמטפטפים לאנשים שנים על שנים דברים לא טובים עליי זה מחלחל עמוק. למילים יש כוח. אני אגיע לליגת על בלי קשרים ובלי כלום, רק עם הצלחה. אבל רציתי לעשות זאת עם הפועל ר"ג".

שמעתי שהיו אליך פניות רבות מצד אוהדים, שאף פנו להנהלה וביקשו למנות אותך. "כן. התקשרו הרבה אוהדים ואני יודע שגם דיברו עם ארקין ודטנר ומי לא במערכת לגביי. כולם קיבלו פחות או יותר אותן תשובות".

מה אמר לך דטנר? "זה אישי ולא הייתי מעוניין לדבר על זה".

מה זה בשבילך לאמן את הפועל ר"ג? "זה בהחלט חלום. כל שחקן ששיחק שנים בקבוצה והיה פקטור משמעותי היה רוצה לחזור ולאמן בבית. שיחקתי בקבוצה כעשור, הייתי קפטן למעלה מחמש עונות, שנתיים מלך השערים של הקבוצה ומלך השערים של העשור עם 26 כיבושים. הייתי מנהיג ואחד הסמלים בתקופה הזו. מה יותר טבעי מזה? מה עוד שהקריירה שלי בכדורגל מורכבת כולה מהצלחות. ברור לי שאצליח כמו שהצלחתי עד היום בכל מקום שדרכתי ובשבילי זו תהיה סגירת מעגל נהדרת להשאיר את הקבוצה בליגת על".

אבל אפילו בבית"ר שמשון לא הצלחת העונה. "מי שלא יודע מה היה בבית"ר שמשון, באמת יכול לחשוב ככה. בבית"ר שמשון הצלחתי בגדול ופוטרתי בגלל הפסד. אימנתי קבוצה עם אחד התקציבים הנמוכים בליגה לאחר שהפטרון הראשי, שניצר, עזב. אין לקבוצה מגרש ביתי, ומגרש האימונים עד לשזרוע בחודש שעבר היה גרוע. התנאים לא היו קרובים לתנאים שצריך בליגה מקצוענית. הקבוצה היחידה בארץ ללא זרים ועם המון שחקנים צעירים, שזו שנה ראשונה שלהם בלאומית ובכלל בבוגרים, בתוספת מספר ותיקים. כולם היו בהלם מהפיטורים שלי כי הם גם באו אחרי תקופה טובה של הקבוצה. שמתי אותם בפלייאוף אמצעי. ואני מאחל להם שיגמרו באותו מקום בסוף העונה. הפיטורין לא היו על רקע מקצועי, אלא שליפה מהמותן אחרי הפסד ללוד. מי שרוצה להבין עוד מוזמן להיכנס לאתר גולר".

ומה היה עם ראשל"צ בעונה שעברה? "את ראשון העלתי ללאומית והתחלתי לאמן שם בשנה שעברה. עזבתי בגלל מחלוקות עם הבעלים לגבי הדרך שלי, ללא קשר לנושא המקצועי. אני יודע שיש לי את היכולות לעשות קבוצת כדורגל טובה. הוכחתי את זה במהלך כל הקריירה שלי וכנראה שזה לא מקרי".

אמרת לאוהדים שאם תקבל את הקבוצה תשאיר אותה בליגה, זה נכון? "אמרתי שאני מאמין ביכולות שלי להשאיר אותה בליגה. מישהו יכול להצהיר בוודאות על העתיד?".

אתה מאמין שעוד יפנו אליך בימים הקרובים או שחבל על הזמן? "לצערי לא נראה לי שיפנו אליי".

הערת הבלוג: הקורא ירון קוריס מוזמן להגיב על הדברים.

 

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

130 תגובות על קוריס מטרפד לי

 1. אלמוני הגיב:

  אין אחד אחר שיותר מתאים מאריק

  • רק ערן קוליק הגיב:

   אל תצחיק אותנו איזה רזומה יש לו בכלל
   הוא בינתיים רק נכשל ברשלצ ובשמשון

  • הפועל רמת גן הגיב:

   היום בערב המסמר האחרון בארון המתים של הקבוצה -ויכוח איזה מאמן -הצחקתם אותי ,ביתר תופרת בין 3 ל6 גולים ,בזה הסוף -זו המכה האחרונה -תביאו את ראש העיר -בן שחר הוא המאמן הכי טוב -את המכתש הוא חיסל -אז שיגמור את העבודה ,ויחסל את הקבוצה סופית ,חבל על הכסף ארקין

  • גבעתיים הגיב:

   רק ראש העיר בן שחר מאמן ראוי

 2. אבי הגיב:

  עם כל הכבוד לשחקן העבר , בעת הזו ר"ג זקוקה נואשות למאמן בעל שיעור קומה , דמות סמכותית שתאסוף את השברים ותחדיר בשחקנים אמונה ביכולת. מספיק כבר עם הניסויים( עברנו כבר שניים – שלושה השנה) והתעללות בקבוצה. אין צורך בשחקנים נוספים. הריצה אחר כל שחקן פנוי רק מורידה עוד יותר את הביטחון בקרב הקיימים . להתמקד רק במאמן מנוסה עם קבלות ועדיין ישנם כמה פנויים בשוק.

 3. מבין הגיב:

  עד שלא יביא קבלות אין לו מקום בהפועל ר"ג.
  מה שונה איציק ברוך מגילרוביץ'?
  אם כבר מביאים מאמן אז שיביאו מאמן!
  ולא wannabe מאמן…

  אתם באמת חושבים שגילרוביץ' יכול להשאיר את הקבוצה בליגה???
  למה מה הוא עשה בקריירת אימון שלו?
  חוץ מזה, שלא צריך מאמן שיש לו חברים ביציע. זה יזיק לחברים יזיק למאמן ויזיק לאוהדים. כאלה יקללו אותו החברים יגנו עליו ויהיו מכות ביציע.
  מכות זה תקופת קוריס.
  צריך מאמן נקי.

  צר לי אבל אולי עוד שנה שנתיים.. אחרי שיצבור עוד נסיון…

 4. רק ערן קוליק הגיב:

  עם כל הכבוד שאריק גלרוביץ היה שחקן בית
  אין לו יותר קרדיט מאשר שום מאמן אחר בסדר גודל שלו
  ביננו אפילו אלה שתומכים בו הרי הם יודעים שהוא עדיין לא בשל
  לקבוצה בסדר גודל של ליגת על
  וכל האהבה אליו היא נטו כשחקן בית
  אבל לא ממנים שחקן בית בכל מחיר
  הפועל רמת גן נמצאת במצב כזה שהיא צריכה מאמן בעל שיעור קומה
  שיוציא אותה מהמקום הביזיוני
  וזה רק מאמן בעל שעור קומה
  ואם לא אז רק אחד ערן קוליק לו יש קבלות בהצלת 3 פעמים את הקבוצות בהם הוא אימן
  סכנין ולוד פעמיים
  רק ערן קוליק להביא הוא בזול יש לו קבלות וגם לא חייבים להחתימו לטווח רחוק

 5. לשלמה מן הגיב:

  אנחנו מבינים שאתה עושה לגילרוביץ יחסי ציבור
  אבל גם אתה יודע שהוא לא מתאים
  ניסיונות עושים בליגה א
  בליגת על צריך מאמן מנוסה ובעל השפעה עם רזומה
  הייתי מחתים רק את ערן קוליק

  • maktesh הגיב:

   לבחור שמעליי: אני בהחלט בעד אריק (פירוט למטה). גם קוליק מועמד ראוי וטוב, אבל אני קודם כל בעד אחד שגדל במועדון ויש לו ניסיון באימון, אפילו אם זה לא בליגת העל. גם גרנט או גוטמן בהפועל ר"ג זו לא ערובה להצלחה. אריק מסוגל להצליח כאן לא פחות מאשר יובל.

   • וזה לא קוריס כותב הגיב:

    הבעיה היא שכבר נמאס מהניסיונות שנעשו בקבוצה
    לאריק עם כל הכבוד אין רזומה ובינתיים הוא רק נכשל בליגות נמוכות
    הפועל רמת גן כיום חיה עם בעלים עמיד ועשיר ויכול להרשות לעצמו
    להביא מאמן בסדר גודל ראוי
    יש עוד סיכוי קטן להציל את הקבוצה ולהגיע למבחנים
    ואני בטוח שכולם יודעים שרק מאמן מנוסה יכול להוביל אותנו לשם
    כי עם כל הכבוד השחקנים שלנו לא נופלים ברמה מחצי ליגה
    רק אין מי שיכוון אותם איך לשחק
    צריך מאמן טוב התקפי שכבר נראה כדורגל נורמלי כמו שיש ביתר הקבוצות
    לא יכול להיות שהקבוצה הבקיעה רק שער אחד בששה משחקים אחרונים
    ו 4 משחקים רצופים ללא שער
    לצערי מגילרוביץ לא תבוא הישועה וכולם יודעים את זה

 6. maktesh הגיב:

  אריק מועמד ראוי להפועל רמת גן ובוודאי שמאמן ראוי. הוא לא נופל ממאמנים שהיו כאן והגיעו עם רזומה דל משלו: איציק עובדיה היה כאן, הוכנבוים וצביקה צמח. הניסיון וההישגים של גילרוביץ' לא נופלים גם מאלה של יובל נעים בזמנו, בעת שמונה למאמן ר"ג לפני 5 שנים. אריק ראוי להזדמנות. יש לו את היכולות המקצועיות בתוספת היותו מוטיבטור ומאמן שונה בנוף המאמנים, עם טקטיקות מעניינות ולפי מה ששמעתי גם אימונים מושקעים. במקום לרוץ רחוק ולהתחבט את מי למנות – יש כאן מאמן מתחת ליד, ועוד אורדון. לתת לו!
  אם נכון שקוריס מונע את הגעתו מהסיבות שאריק ציין – זה עצוב מאוד. עצוב בגלל שלוקחים מקרה קטנוני מלפני 20 שנה ושופטים אותו על פי זה, ועצוב אם קוריס עדיין משפיע על ההנהלה בשלט רחוק למרות שהצהיר כי עזב את הפועל ר"ג ואת הכדורגל בכלל.

 7. וזה לא קוריס כותב הגיב:

  מעניין מאוד שכמעט חצי מהסקר מורה שאריק עדיין לא מתאים
  גם ב 50 אחוז שתומכים בו אני בטוח שהם יודעים שרק מאהבה הם רוצים אותו לאימון
  אסור להסתכל מהלב אלה רק מהראש
  והראש אומר גילרוביץ לא מתאים
  מספיק עם השכונה הפועל רמת גן צריכה מאמן רציני

 8. לכולם הצביעו נגד גילרוביץ הגיב:

  למי שיש שכל בראש הוא יודע שצריך מאמן עם רזומה
  מספיק כבר עם הניסיונות
  אנחנו לא רוצים לשחק עונה הבאה בבת ים ובעפולה
  רק מאמן ראוי להביא ודחוף
  הצביעו בהצבעה נגד גיחרוביץ הוא עדיין לא מתאים לליגת על

 9. הצביעו מהראש ולא מהלב הגיב:

  גילרוביץ עם כל הצער עדיין לא מתאים

 10. נראה לי הגיב:

  שזה שכותב כאן נגד אריק גילרוביץ הוא אותו אחד אז בוא תתן גם לאחרים להגיב. מיצית.

  ואל תדאג- עוד מעט כל אוהדי הפועל ר"ג יחזרו הביתה מהעבודה ויגיבו למה הם חושבים שכם צריך למנות אותו.

 11. הפטיש הוא היחיד שכן מסוגל להשאיר אותנו בליגה הגיב:

  קוריס יא דפקט נמאסת כבר

 12. אריק הוא המלך של הפועל רמת גן הגיב:

  אברהם לב
  אריק גילרוביץ
  שחר כדורי
  ואיתי ארקין
  והראיכס לא

 13. ל14:22 הגיב:

  אם ההנהלה באמת מאמינה שהקבוצה עם חומר השחקנים שלה יכולה להשאר בליגה- יש להביא מאמן בלע שיעור קומה שהשחקנים ישחקו בשבילו.
  כפי שזה נראה, ואני לא נכנס לכיס של אף אחד, ההנהלה מעוניינת להזהר בהוצאות הכספיות ובהחלט אני יכול להבין אותה אחרי הגרעון העצום שהיא קיבלה בירושה. אם זה הדבר, אריק בהחלט לא נופל מאיציק ברוך יום טוב טליאס או צמח או עובדיה. אי אפשר לדעת מה קורה והאם אריק צודק בטענותיו אבל אומרים שאין עשן בלי אש.
  אם 50% אומרים בסקר שאריק לא מתאים זה אומר שהוא לא מתאים?
  האוהדים אל צריכים לקבוע מי יאמן ומי לא … מי שמשלם הוא זה שקובע.

  חבל שהנהלת הקבוצה חושבת שהאוהדים של רמת גן רפיי שכל. כולם יודעים רק מעטים כותבים.

 14. לניר ארקין הגיב:

  לניר ארקין:איך זה שבנאדם שסיבך אותך ואת המשפחה שלך בצרות וששילמתם עליו מיליוני שקלים לכסות הנזק שגרם אתה נותן לו ללחוש לך באוזן ולהמליץ לך את מי למנות ואת מי לא.
  בנאדם כזה היית צריך להעיף לאלף עזאזל ובמקום זה אתה נותן לו להשפיע עליך. אריק הוא מאמן שמתאים להפועל רמת גן כמו כפפה, תמנה אותו ותקבל את ברכת האוהדים ותהיה לך קבוצה טובה. ולאדון קוריס אל תתייחס.הוא עשה פה נזקים שאם התוצאות שלהם אתה מתמודד ברגעים אלה ממש. תשלח אותך ממך לכל הרוחות והשדים.

 15. יש עוד 15 קבוצות בליגת העל שהוא יכל לאמן הגיב:

  אם הוא היה כזה מאמן ענק אני בטוח שאחת מה15 היו פונות אליו או לפחות היה מאמן קבוצת צמרת בליגה הלאומית
  אני לא מכיר את אריק אבל הספיקה לי הכתבה הזאת בשביל להבין כמה הוא איש קטן
  אם הוא היה כזה סמל שלנו אז הוא יכל לוותר על לחגוג כשהוא כובש נגדו בכל קבוצה ובפרט כשהוא משחק בעמידר
  היו כבר שחקנים ששיחקו גם רק שלוש עונות באיזשהי קבוצה וויתרו על התענוג לחגוג כשהם כובשים נגדה
  במקום לנסות להשמיץ את ירון קוריס שעשה המון טוב להפועל רמת גן כי בילעדיו הבלוג הזה לא היה קיים כי לא הייתה קבוצה אז שישב בשקט וימשיך לאמן עד שהוא באמת יגיע לו
  אנחנו לא חייבים לו כלום כמו שאר הקבוצות בליגת העל!

 16. החופר פופאי הגיב:

  לפופאי הבנו שאתה נגד אריק. לא צריך לכתוב את זה 30 פעם. תן גם לאחרים לומר דעתם. תפסיק לחפור במוח.

 17. הפסל הגיב:

  ממה לבנות את הפסל? מזהב או מקופסאות פח ממוחזרות?

 18. מקרה נימני הגיב:

  גם נימני כבש מול מכבי ת-א כששיחק בבית"ר אז מה? אוהדי מכבי החרימו אותו בגלל זה? הוא חזר הבייתה כמו מלך ונשאר אצלם מלך עד יומו האחרון כמאמן. אז מה נזכרים במקרה של גלרוביץ מלפני 100 שנה? מי זוכר בכלל שאריק קפץ על הגדר או לא קפץ על הגדר… רק אנשים קטנים ורדופים יכולים לפסול אותו בגלל זה.
  זה מעיד על עצמם יותר מאשר עליו.

 19. קוריס לך הבייתה הגיב:

  קוריס מקומו בבית כלא,במקום זה הוא ממשיך לבוא למשחקי נערים וגם לבוגרים, ראו אותו בוינטר הולך כמו נחש,יושב כל היום בכוכבי כשסביבו אותה חבורת מלחכי פנכה שגם אחרי האסון שגרם למועדון כולל זה שויתר על המכתש ממשיך לעשות נזקים והכי גרוע זה שהוא מייעץ לניר ארקין מי כן ומי לא,גם החתול שמיל בכיס שלו,גם המנכ"ל איציק לוי ובקיצור הנחש הארסי בוחש רוחש בהפועל רמת גן כאילו הוא בעל הבית שרק אתמול לא פירק אותה לחתיכות ורק בזכות טוב הלב של המשפחה היקרה הוא מסתובב חופשי ברחוב.חוצפה של איש מגעיל ביותר.

 20. תאורית הקונספירציה,איפה הוא הצליח בכלל? הגיב:

  מספיק כבר עם הניסיונות שלמנות מאמנים,למנות איש שיווק,מספיק כבר לבחוש!!!
  די נמאס!
  בגלל אנשים כמוך שלמה ,גם ארקין בסוף יקום ויגיד נמאס לי.
  לא הספיק לך עונה שעברה עם קוריס ויובל?

  מי שחושב שגילרוביץ לא מאמן בר"ג בגלל קוריס ,הוא פשוט טמבל!
  נראה לכם שארקין מתחשב במה שקוריס אומר?

  למה איפה גילרוביץ הצליח???איפה למען השם?
  לאמן קבוצה בליגות א',ו-ב' לא מתקרב אפילו לליגת העל.

  קודם שגילרוביץ יצליח הלאומית והצלחה זה דוגמת עליית קבוצה לליגת העל.
  זה שהוא השאיר את שמשון עונה שעברה זה בולשיט כי שמשון אמנם היתה מועמדת לירידה אבל במרחק סביר להשאר.

  העונה שמשון עם כל זה שניצר עזב חש לה תקציב בהחלט ראוי לליגה הלאומית עם שחקנים דוגמת מור גולן,דהאן,גורמזנו ששיחקו רק בעונה שעברה בליגת העל.

  ושגילרוביץ לא יגיד שגלל הפסד לבני לוד פיטרו אותו.
  התחילו לחשוב כבר על פיטורים שלו לפני 3 חודשים,כאשר 2 משחקים הוביל ובדקות הסיום איבד יתרון.

  אריק בחור נפלא ,ואדם משכמו ומעלה,אבל הוא צריך עוד קצת רקורד כדי לקבל קבוצה בליגת העל.
  גם אם זו קבוצת האם שלו.
  אין לי בעיה שאם נרד ,יחתימו אותו לשנתיים גם.

  אבל כעת בליגת העל,או שמשאירים את ברוך ומה שיהיה יהיה,או שמביאים מאמן בעל רקורד מרשים וחושבים להשאר ולבנות את הקבוצה כבר לעתיד.

  מספיק כבר לבחוש ולנסות לקלקל,זה גם בתקופת קוריס היה וגם עכשיו.
  פשוט נמאס.

  להגיד שארקין לא רוצה בגלל קוריס ,זה לעשות צחוק מהאינטיליגנציה של ארקין,ואם אני ארקין ואני שומע את השטויות האלו אני קם והולך.

  תנו לו לנהל את הקבוצה בשקט,ושיעשה מה שהוא חושב.
  הרי לולא ארקין לא היתה לנו קבוצה היום.
  מצידי שיביא את אמא שלו לאמן את הקבוצה.
  זאת זכותו המלאה,בטח ובטח כאשר הקים לתחייה קבוצה שהיתה קבורה עמוק מתחת לאדמה.

  מספיק לעשות יחסי ציבור לקרובים שלכם.
  מי שמחפש עבודה מוזמן לגשת לחתום אבטלה!

  פשוט מגעיל!

  • רק לא עובדיהל- 15 48 הגיב:

   מדובר ברייטינג- זה הכל

   שלמה רוצה הרבה כניסות והרבה טוקבקים ותגובות

   מזה הוא מתפרנס
   זאת זכותו

   ולכן תמשיך לראות כתבות שכאלה.

   אלה החיים

   בדיוק כמו שהקוף ימשיך לצעוק ביציע העיתונות- לצורך זה משלמים לו

 21. אוהד ותיק הגיב:

  אריק ביחד עם איציק ברוך זה צוות לא רע. ראוי לחשוב על זה ברצינות.

 22. היי שם בשנות השמונים הפועל ר"ג רמת עמידר 4-4 הגיב:

  היי שם בשנות השמונים
  שבת המכתש בגבעתיים
  המגרש מפוצץ ב 5000 צופים
  דרבי בין הפועל רמת גן למכבי רמת עמידר
  דקה 90 קרן אחרונה לעמידר
  הפועל רמת גן הובילה 3-4
  דקה 90 כדור הקרן הורם מהקרן של האוהדים יציע צפוני
  אריק גילרוביץ הפטיש הגיע במרוצה ונגח הכדור פגע בקורה וננעץ ברשת
  4-4 גילרוביץ רץ בריצת אמוק כאילו זכה בטוטו
  תוצאה שחיסלה למעשה את הסיכוי של רמת גן לעלות ליגה
  את האיש הזה אני לא רוצה אצלי בקבוצה בתור מאמן

  • אורדון זהיר הגיב:

   אם כבר מי שאשם זה רוני ג'רבי שמכר את המשחק לכאורה לחברים שלו מעמידר.
   אחרת הגול של אריק היה מצמק רק ל 4-2…
   ולזה שמספר לנו שאריק אימן רק בליגות נמוכות….זה לא הפריע לך להיות בעד צביקה צמח ואיציק ברוך…

 23. שווה להיות חבר של שלמה הגיב:

  אם זה היה תלוי בשלמה כל הפועל ר"ג היתה מנוהלת ומאומנת על ידי כל מי שחבר שלו.

  חבל שבמקום לנסות לנצל בלוג כזה למען אוירה חיובית בעונה כזאת,בוחר מר שלמה כל שבוע איך לבאס את האוהדים ואיך לגרום לתסיסה .

  כל שבוע להעלות נושא אחר שיבעיר אש ומדורה.
  אחרי שארקין גם ינטוש,כולם יחשבו טוב טוב על הטעויות שלהם ושלמה בתוכם ,ויוכלו להסתכל לאוהדי הפועל פ"ת באותו מבט ולהגיד אנחנו מזדהים איתכם.

  גם הם עד היום מצטערים על מה שעשו למאיר שמיר שנטש אותם על מה שעשו לו.
  היום הם לא יודעים את נפשם.
  ושלא יגיד לי מר שלמה שזאת רק ביקורת…

  כי כתבה כזאת על ארקין זוהי תחילתה של התקפה עליו.

  • maktesh הגיב:

   לחבר משעה 16:03: אם ארקין לא ברח בגלל הדפיציט שהותיר אחריו קוריס, אלא נשאר חשוף בצריח וכיסה את מרבית חובותיו במיליונים רבים וגם העיז ונכנס לעסק הזה שנקרא הפועל פרה חולבת ר"ג – גם הבלוג לא יצליח להבריח אותו.
   אני תומך בגילרוביץ', לדעתי הוא מאמן ראוי, הבאתי את גרסתו לעניינים במטרה לעורר ויכוח ציבורי ולנסות להבין למה האיש הזה בחוץ. אין לי בעיה לפרסם גם את הצד שכנגד, ואני מתחייב להעניק את הבמה הצנועה הזו לכל מאמן שירצה להציג את מועמדותו לקבוצה.
   אין לי שום כוונה להתסיס, בסך הכל אני מציג מראה של המצב. אבל מכיוון שאנחנו עוסקים בקבוצה בעייתית, כל פרסום עליה הוא חומר נפיץ שמלהיט את הרוחות.

 24. לשלמה,ולכן אתה צריך להמנע הגיב:

  אתה מודה שהקבוצה נמצאת במצב רגיש וכל ויכוח עוד יותר מלהיט את האוהדים.
  אז למה שלא תנסה להרגיע במקום כל שבוע להעלות נושא שלא רק יוצר ויכוח ציבורי אלא עוד יותר עושה רע לסביבה,ולהרגשה הכללית.

  אני לא בצד קוריס ולא בצד גילרוביץ ,ולא בצד איציק ברוך.

  אבל כשאני קורא כתבה כזאת כמה שרע לי עם מצב הקבוצה,עכשיו עוד יותר נעשה לי רע.

  כשתבין את זה ,אתה גם תוכל לנסות ולשנות.

  • maktesh הגיב:

   התפקיד שלי זה לא להרגיע אף אחד. אני כותב על מה שבא לי ומה שאני חושב שראוי לפרסם. אם יש גורם אינטרנטי שצריך להרגיע זה האתר הרשמי של המועדון, שלמרבה הצער חדל להתקיים באמצע העונה שעברה. אני זה שדווקא הרגעתי לאורך כל העונה הזו כשעשרות פעמים כתבתי שיש לנו סבלנות ותודה רבה שיש קבוצה. גם עכשיו אני חושב ככה, שום דבר לא השתנה בחשיבה שלי.
   זה שהעליתי השבוע פוסט שמראה אוהדים ממורמרים עוזבים את המגרש, והיום את גילרוביץ' שטוען מה שטוען, לא אומר שאני רוצה לעשות רע לסביבה. זו התמונה העכשווית שנגזרת מהמצב בליגה ובכלל. אל תעשה מזה יותר ממה שזה. כשננצח בגביע, הכל יישכח.

  • לאדון 16:28 הגיב:

   ל-16:28- מה אתה רוצה משלמה?כל פעם שכותבים משהו נגד קוריס מגיעים כל מיני חארות ומקללים את ירון בר לב ואת שלמה.כאילו הם אחראים שקוריס כמעט פירק את הקבוצה,שקוריס מכר את המכתש,שהביא חברת הובלות ונטש את המכתש באמצע הלילה כשאנשים מרתכים את הדלתות, גם ירון וגם שלמה אשמים כמובן שהביאו שחקנים עלובים שכל שבוע מבשלים גולים ליריב וכמובן שלמה וירון אשמים שהקבוצה מקום אחרון ושאין מאמן עדיין.
   לך תצחצח את הפה שלך לפני שאתה רושם שטויות במקלדת ומחפש אשמים במקום שאין.

 25. טוטו הכופר הגיב:

  בגלל קוריס הלכו והביאו בקיץ מאמן סמל מהפועל חיפה במקום להביא סמל משלנו.איפה ההגיון? אני לא אומר שסמל מהעבר זה ערובה להצלחה (ע"ע נימני במכבי או מלמיליאן בבית"ר)אבל ראבאק למה לא לנסות? כבר עשר שנים שמדברים על אריק ועכשיו כשיש הזדמנות כי אין מה להפסיד יותר אז למה לא לתת לו?גם מוריניו (שכבר לא כל כך מוריניו הגדול) לא מסוגל להושיע את ר"ג אז למה לא לתת לאריק לכל הרוחות?

 26. עוד על קוריס הגיב:

  חוץ מלטפטף באוזניים של ארקין ודטנר שאסור להביא את הפטיש אדון קוריס הוא האיש שלא רצה את הבן של פשחצקי כשוער בנוער. האיש הזה פגע רע מהלך על שתיים וצריך להרחיק אוטתו במהרה מהמועדון הזה כי אחרת עוד שנה הוא יחזור לנהל ולהיות הביג בוס כאילו לא ביצע את הפשעים האלה.

 27. שובו של המאעכר הגיב:

  קוריס הכניס עבריינים להפועל רמת גן. לא נשכח.
  קוריס איים על אוהדים באמצעות פושע. לא נשכח.
  קוריס אחראי לגרעון ענקי בהפועל ר"ג. לא נשכח.
  קוריס מכר את המכתש אחרי שהבטיח הבטחות. לא נשכח.
  קוריס כמעט חיסל את הקבוצה. לא נשכח.
  קוריס הבטיח לעזוב את הקבוצה ולא להתעסק יותר איתה. לא נשכח.

  השאלה אם האדון ירון קוריס בעצמו זוכר??

 28. איתן הגיב:

  אם היינו בליגה ארצית או א היה מספיק מאמן מנוסה בליגות אלו כמוהו.
  משרת מאמן צריכה להיות לפי המטרה ששואפים לה באותה עונה .
  לפני שנותנים אימון לקבוצה בעל לאריק ראוי יותר שיצמד כעוזר מאמן כדי שתהיה אפשרות
  לבחון אותו ברמות אלו ,בדיוק כפי שאיציק ברוך רכש את אמון השחקנים ובעלים.
  יובל נעים דוגמא למאמן רמת ארצית ליגה א שקיבל הזדמנות להוביל לעל ונשאר בה בזכות.
  צאו מהאמפטיות וסימפטיות או קרבות משפחתיות ותמנו מאמן מנוסה עם קבלות בליגת על ששם מקומנו,

 29. יובל עבר 3 שנים בליגה א',לפנינו הגיב:

  והגיע אלינו כשהיינו בארצית מקום אחרון עם מינוס נקודות.
  הצליח להשאיר אותנו בנס,והעלה את הקבוצה בתוך עונה ללאומית.
  שם כעבור שנתיים העלה אותנו לליגת העל!
  עם 6 קבוצות בלי,זה לא משנה הגיע לו קרדיט על ההצלחה והוא קיבל אותה.

  להביא מאמן ש"הצליח" בליגה א' ועלה עם שתי קבוצות ואימן עונה שעברה רבע עונה ו"השאיר" קבוצה שהיתה מרוחקת מספר רב של נקודות מהירידה,ולקחת קבוצה העונה עם תקציב לא מאחד החלשים,ולהיות מועמד לרדת העונה,ולהוביל 3 פעמים ולקבל גולים בדקות הסיום,ולהיות מפוטר,יש לו עוד המון לעבור בכדי לאמן בליגת העל.

  אתם דורשים שלא תהיה שכונה במועדון ,ואתם עושים שכונה עם כל מיני נסיונות לתת גו'בים לחברים ולקרובים.

  תעשו הפרדה בין,אהבה וראליות!

 30. כנסו כולם הגיב:

  רבותי אתם מתנפלים על שלמה ומאשימים אותו שמנסה לקדם את אריק וזו זכותו לחשוב שאריק מאמן ראוי,אבל לא זו הנקודה.אתם מתעלמים מהעובדה המשמעותית והמצמררת-אדון קוריס שהיה צריך להיות מגורש מהעיר עם מקלות בגב ועל ראשו דגים רקובים חזר לנהל את הפועל רמת גן בשלט רחוק,כלומר מתחנת הטוטו של כוכבי. שם הוא יושב כל היום ממנה ומפטר,מחליט מי טוב ומי לא טוב, ובל נשכח שהוא השאיר הרבה אנשים במערכת שמדליפים לו מה קורה החל מאלי לוי שאצלו הוא אוכל פלפל בחנות שלו מתחת למגדלי אביב,המשך במנכל המהולל איציק לוי,החתלתול דטנר וכמובן ניר ארקין שעם כל הכבוד לכסף שהוא מביא הוא עדיין צעיר ומנומס מידי כדי לעמוד מול קוריס ולהגיד לו : אדוני לא רוצה לראות אותך יותר פה ולא לשמוע אותך, שילמתי עליך את כל החובות ועכשיו תעוף לי מהעיניים. זה הדבר הכי מדהים בראיון עם אריק ואם אריק אומר שקוריס עומד מאחורי אי החתמתו אני מאמין לאריק כי הוא אולי מאמן בינוני שלא הוכיח עצמו אבל איש של אמת. אז תפסיקו לבחוש מסביב אם הוא מתאים או לא מתאים או אם עושים לו יחסי ציבור או לא.קיבלנו עדות ראשונה ואמינה שקוריס חזר לענינים ובוחש בהנהלה וזו הבשורה הכי מדכאת שאפשר היה לשמוע בימים הקשים האלה, תקראו את המילים,תקשיבו להם ותקלטו את המשמעות. כל היתר זה בלבולי סרק כולל הסקר.

 31. ל-17.14 תוכיח הגיב:

  מי שבוחש זה אתה.

  תוכיח שאריק לא צאצן כי קוריס מסרב…

  נראה לך שארקין טיפש?
  ארקין שם מיליונים בקבוצה ,והוא עדיין שומע לקוריס…

  עוד מעט יתגלה לכם הכל,אתם תאכלו את הכובע.
  אתם תראו כמה ארקין וקוריס לא מתקשרים אפילו.

  אין בניהם כל קשר.
  תמשיכו ככה ,וארקין לא יהיה כאן.

  הוא לא צריך שאנשים כמוכם יעשו לו את זה.
  למה לו?

 32. ל17:19 הגיב:

  לאדון מ17:19: מה אתה מפחיד את האוהדים שארקין ילך? בלגן בקבוצת כדורגל זה חלק מהעניין בענף. ככה זה בקבוצה במשבר, יש בלגן,קללות, אוהדים. ארקין שמע טוב מאוד את הצעקות והקללות בשבת וגם בורוכביץ השמיע לו בעצבים מה צריך לעשות.
  כדורגל זה לא בית חרושת לצמר גפן. ארקין יודע לאן הוא נכנס ולאן זה יכול להוביל.אז שב בשקט ואל תבלבל במח שבגלל כמה כתבות באינטרנט ארקין יעזוב

 33. בעד אריק הגיב:

  צריך לתת לאריק את המושכות. לא צריך להסביר אפילו למה.

  ממני אוהד 45 שנה במכתש ועכשיו בוינטר הארור.

 34. גילרוביץ המלך הגיב:

  גילרוביץ מאמן על ואין צורך בכלל לתהות על קנקנו
  חבל שקוריס עדיין בוחש בקבוצה על ידי יועציו אלי לוי איציק לוי ובן עמי ומכשיל מהלכים לטובת המועדון

 35. פופאי הצלת המכתש בגבעתיים 2011 !!! הגיב:

  תשמעו משהו גם לאוהדים הנורמלים וגם לדפוקים
  הנה האתר שאפשר לראות גביע המדינה
  אל תתפטו להתחבר לערוץ 58 הידוע לשימצה
  כל היום דופקים לנו פירסומות על 5 פלוס לייב המסריח בגביע המדינה המסריח
  ואפילו המסריחים מחברת הכבלים יס ביטלו את ערוץ 58
  ששם היה אפשר לראות במסך מפוצל את התחנה
  בנוגע למנוי מאמן עם כל הכבוד לגילרוביץ ויש כבוד
  הפועל רמת גן צריכה מאמן ברמה
  איך אמר פרימו משה אם ארקין משקיע מיליונים בשחקנים
  מן הראוי שיהיה מאמן גם ברמה גבוהה
  אם לא מאמן ברמה אני הייתי מחתים רק את ערן קוליק
  לגילרוביץ עוד תינתן ההזדמנות כמו שניתנה בזמנו ליובל נעים
  מה שחשוב שמחר צריך לתת לבבונים מירושלים בראש המסריח שלהם
  שלכם פופאי הימין הקיצוני רק תשימו לב מה קורה בארצות הערביות

 36. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  אם הוא שם שער דקה 90 במדי עמידר ושמח כמו לא יודע מה למרות שהיה שחקן מועדון אז הוא לא ראוי לדרוך פה. חד משמעית . מכיוון שאני קטן בשביל לדעת מה היה שם , למרות זאת אם הייתי במקומו של ארקין לא הייתי מחתים אף מאמן חוץ ממאמן עם רזומה כמו יצחק שום אורי מלמיליאן יוסי מזרחי שדחה וכו' , אולי קוליק אבל רק אולי .

 37. אוהד אמיתי הגיב:

  לכל המשמיצים את שלמה- מי שאשם במצב זו ההנהלה שמתמהמהת במינוי מאמן ונותנת פתח לשמועות ולרצונות.
  אם איציק ברוך היה מוכרז כמאמן קבוע אף אחד לא היה בא בטענות אבל ברגע שאומרים שהוא זמני אז גם השחקנים מתיחסים אליו ככזה.
  מאמן צריך למנות מהיום למחר ואם אין מועמדים שההנהלה רוצה צריך למנות מישהו שהאוהדים רוצים ומתחברים אליו.
  לדעתי השילוב של אריק גילרוביץ ואיציק ברוך יכול להיות מושלם ולטובת הקבוצה.

 38. מכיר מקרוב ודי לדיסאינפורמציה על אריק הגיב:

  את העובדה שקוריס מאחורי הקלעים מונע ומנע לא פעם את מינויו של אריק כולם יודעים ומי שלא בטוח או יודע חי בסרט או לא מחובר למה שקורה בקבוצה.
  זה אותו קוריס שחירב את הקבוצה, שאיים על אוהדים, שהכניס עולם תחתון לקבוצה, שמצץ מיליונים מארקין, כן כן זה אותו אחד שכרגע מונע את מינויו של אריק.
  אנשים כותבים שטויות ודברים לא נכונים על אריק או מחוסר ידע או מאינטרס.
  מה צביקה צמח עדיף היה על אריק ? מה שלומי דורה היה עדיף על אריק ? מה איציק עובדיה אחיו של חבר של קוריס היה עדיף על אריק ? מה הוכנבוים שבקדנציה הקודמת הפסיד 7 משחקים מ 7 עדיף על אריק ?
  נכון שאריק לא אימן בליגת על אבל היה כתוב נכון בכתבה שלא מעט מאמנים קיבלו את המושכות
  בליגת על בפעם הראשונה וללא ניסיון אז מה הבעיה בזה ?
  מישהו כתב שבשנה שעברה גם ככה שמשון היו רחוקים מהתחתית וזה שקר וניסיון לגנוב דעת. גילרוביץ קיבל את הקבוצה כאשר היא ממוקמת במקום שיורד למבחנים עם קבוצה מליגה א' אז למה סתם לשקר ?
  מור גולן וגורמזנו בקושי משחקים אצלו בהרכב והתקציב אכן מהנמוכים בליגה את זה ניתן לבדוק פשוט בהתאחדות. שמשון הייתה קבוצה יחידה ללא זרים עם הרבה שחקנים צעירים.
  למה ללכלך ? לא רוצים אותו ? אחלה, תגידו לא רוצים אבל תפיצו שקרים.
  גילרוביץ מאמן בזכות עצמו שהתקדם מהליגות הנמוכות עד לליגה לאומית בזכות הצלחות מרשימות ואן כל השמות שהוזכרו כאן מועמדים או אימנו פה כבר אז בטח ובטח שאריק יכול לקבל צ'אנס אצלנו ובבקשה אל תשוו עם איציק ברול עם כל הכבוד ויש כבוד, לאיציק אין את הרזומה והתואר קבלן עליות בתקופה קצרה יחסית. הבעיה שלאנשים יש זיכרון קצר. אבל זה הכדורגל יום אחד אתה מאמן תותח וגול שאתה מקבל עושה אותך בלי מושג.
  מאמן בהחלט ראוי לא פחות משום מועמד.אם תביאו את יוסי מזרחי אז נניח בסדר אבל היתר?
  ומי שבאמת חושב שקוריס למרות שחירב את האגודה עדיין לא משפיע כנראה חי בסרט דימיוני והאמת זה באמת דימיוני שאחד כזה ממשיך לגרום לנזק מאחורי הקלעים. ובטוח שאחרי הכתבה הזו הרים טלפון לארקין ואמר לו נו אתה רואה, מנסים לדחוף לך את אריק גילרוביץ, זה בטוח באלף אחוז.

 39. לאריק היקר הגיב:

  זוכר את המלחמות שלך במגרש כשחקן נשמה, את משחק הראש האדיר שבזכותו קיבלת את התואר פטיש,הרבה שערים נפלאים, רוח לחימה שסחפה את החברים לקבוצה.אנחנו זקוקים למאמן כמוך שיודע לסחוף הקבוצה אחריו. זוכר את הריצה שלך לגדר אחרי הגול במדי עמידר אבל הבנתי אותך טוב מאוד ולא כעסתי.הרי מי שזרקו אותך היה היו"ר חזי וטקובסקי שכמה רדפת אחריהם שישלמו חובות עד שלא היתה ברירה ועזבת והלכת לעמידר . גם בתקופת קשטן שהיתה העונה האחרונה שלך זכורים הצרות וההשפלות שהעבירו אותך, את טופלה, ברשצקי שלא הכניס להרכב ויבש על הספסל, ואת מוקי פונדקי שנמאס לו מהמאמן הקפריזי ופרש מכדורגל. אתה לא רצית לפרוש והלכת לעמידר ואתרע המזל ופגשנו בך ובעמידר לקראת סיום העונה ב4:4 ההוא. גם אני במקומך הייתי קופץ על הגדר משמחה אחרי שר"ג התעללו בך ככה למרות שנתת את הגוף שלך למען האגודה הזו.
  מי שזוכר לך את זה ונוקם בך הוא איש צר אופקים ,קנאי חשוך ודביל. והלוואי ויקרה הנס וניר ארקין יתעלה מעל הלחשושים של יועץ האחיתופל קוריס ההולך רכיל ושונא החינם , וימנה אותך בחוזה ארוך כדי שתעשה פה עבודה ואני בטוח שזה מה שיקרה לבסוף. שא ברכה.

 40. שאלה להנהלה הגיב:

  האם מנוי הקבוצה יכול להכנס מחר למשחק? (עם כרטיס המנוי … יש כולה 136 כאלה)

 41. כל אנשי גרון בר לב הגיב:

  מר גלרוביץ מה אתה רץ לבכות אצל שלמה . לקחו לי ,אכלו לי,לא נותנים לי.
  קודם כל תתחיל להיות מאמן אחרי זה תלך להתלונן

  קוריס מינה מאמן מצוין בדמותו של יובל ולמרות שאתה והחברים שלך בקפה ישבתם וחיכיתם שיובל יפול… אחחח איך הייתם מתפללים שיובל יפול ויחד איתו קוריס והפועל ר"ג תתמוטט,למה את זה אתה לא רושם בבלוג?.

  אבל זה לא קרה לדאבון לבך ואתה נפלת לקבוצה קטנה כמו שמשון אחרי שספיר זרק אותך מראשון כשראה שאין לך מושג,כי זה מה שאתה שווה. גם עם סגל שחקנים בשמשון שצריך לשחק בפלייאוף עליון כולם ראו מה האצבע שלך שווה .כי אתה לא יודע להעמיד קבוצה , לא יודע שיטות. סתם מבלבל במוח לשחקנים על אגדות רוחניות והקרבה. לך תעשה טיולים באפריקה ותטפס על הרים,בזה אתה טוב ואל תבלבל בראש אצל שלמה עושה דברו של מר גרון בר לב.
  באמת בלוגים לתפארת,מסיט ומדיח ומלבה האש.האתר של גרון נותן במה לבן משפחה של גנבים שרוקנו את הפועל ר"ג וברחו עם הכסף ( תשאל את כדורי איפה הכסף שקיבל על המכתש ),גנב גביע מדינה ושיקר כל השנים שהוא לא יודע איפה, ומר גרון מכניס תמונה שלו עם שיער מלא כשכולם יודעים שהבחור כבר 4 שנים בקרחת מלאה..זה על כדורי. הפרופגנדה מבית מדרשו של מר גרון בר לב את מר שלמה מן שמנטפים רעל על מי שנתן מגופו ומכיסו והקריב את עצמו ומשפחתו למען המועדון.
  אז מר פטיש יקר תמשיך להשמיץ את קוריס,ובהזדמנות כשתפסיק לבלב בביצים קח קורס מאמנים ותלמד להיות מאמן לפני שאתה בא לדרוש את חלקך בהפועל ר"ג מכוח זה שהיית שחקן עבר. חח נגמרו המילים הללו שחקן עבר,כאילו שחייבם לך משהו. עוד מעט גם תדרוש מהאגודה חובות מימי אורי קרני ואבירי.חתיכת דגנרט

  • רחמנא ליצלן הגיב:

   אוי, תגובה כל כך מטופשת ומלאת שיטנה.אתה איש קטן שלא ראוי תגובה. עושה דברו של קוריס. פשוט דביל שבאמת לא שווה תגובה !

 42. כל אנשי גרון בר לב הגיב:

  לאריק,במקום לבלבל את המוח מציע שתיקח את גרון בר לב ,שלמה מן ושלושת הליצניןם שרצו לקנות את הקבוצה בקיץ בתמורה לרבע קילו פיצוחים ותלמד אותם לעשות בנג'י מהמכתש למעלה עד למטה.נראה לי שנורא תהנו.קחו הפסקה מהאינטר ט במקום להשמיץ כל היום וללכלך

 43. כדאי לדעת הגיב:

  דברים שמצאתי על אריק באינטרנט. איש משכמו ומעלה:

  אריק גלרוביץ' הוא אחת הדמויות היותר ססגוניות בקרב מאמני הכדורגל שיש בליגות הנמוכות ולדעתנו, בארץ בכלל. מעבר למקצועיות וליסודיות יש לו סולם ערכים, במובן החיובי של המילה, קצת שונה מזה שיש למאמנים אחרים ויכול להיות שזו גם הסיבה שהוא לא התקדם עד היום לליגות הבכירות…
  אצל גילרוביץ' אין חוכמות, מבט על עשרת הדברות שלו (אותן נפרט בהמשך) מלמד שמדובר במאמן מאד פדנט שמצד אחד ששונא שמתערבים לו בעבודה אך עם שמחת חיים ומעוף מצד שני. הוא עובד ללא עוזר ולא מאמן כושר (הסבר לכך יש ב"אני מאמין" שלו).
  בחייו הפרטיים (וגם במגרש) גילרוביץ' הוא הרפתקן לא קטן. הוא אוהב לטייל בעולם והיה כבר בכל היבשות ("חוץ מאנטרקטיקה אך גם היא נמצאת בתוכנית מגירה אצלי.."), חלק מהטיולים היו עם נבחרת ישראל לותיקים בה הוא נוטל חלק כשחקן פעיל.

 44. yuda הגיב:

  לניר ומורי ארקין,
  אתם הם אלו שעושים ורוצים יותר מכל אחד אחר בהצלחת הקבוצה. זו עובדה מוכחת.
  אז:
  1. תחליטו אם אתם נשארים בקבוצה בכל מקרה ותודיעו קבל עם ועדה שאתם הבעלים ואתם נשארים.
  2. תקימו הנהלה מסודרת וחדשה לקבוצה( המנכ"ל והמנהל הם חלק מההנהלה), תבחרו לכם אנשי מקצוע, אנשי ניהול ועסקים וכן..תהיו גדולים ותצרפו גם נציג אוהדים או שניים.בהתנדבות.ההנהלה תחשוב ותחליט בכל הנושאים שעל הפרק.
  3. קחו דובר לקבוצה, שיתחילו לספור אתכם ואותנו בכל מקום.
  4. קחו מאמן לטווח ארוך, כזה בעל שם וקבלות לבנות קבוצה . שיתחיל עכשיו. אני מבין את הרצונות והחלומות של מאמנים , אוהדים ושחקני עבר…חשוב שאלו יהיו במועדון כעוזרים ומלווים.
  5. תוך כדי בניה אולי נישאר בליגת על ולא..אז נתכונן לעלייה נוספת בעוד שנה- שנתיים. עד אז נתארגן
  על מגרש, אצטדיון, מועדון.
  6. ובקיצור: תדברו בקול רם וברור הגיע הזמן, מגיע לכם ומגיע לכולנו אין לנו קבוצה אחרת.זה יותר חשוב ממאן דהוא שרוצה להיות מאמן או חושב שהוא יודע מי צריך להיות מאמן.

 45. ארקין תתעורר הגיב:

  תמנה מאמן ותעשה סוף למחול השדים. זו לא הקבוצה שאני רוצה לאהוד. השבועיים האחרונים פשוט יצאו לי מכל החורים. עכשיו גירלוביץ מדבר על קוריס, מחר יבוא מאמן ממורמר אחר ויפתח פה על דטנר… האווירה הטובה והמשפחתית של הפועל ר"ג נהרסת לאיטה בגלל שההנהלה מגמגמת ולא מחליטה החלטות.

 46. אורדון לא מופתע הגיב:

  שוב חוזר הניגון.
  הנושא הזה לא חדש. אותה כותרת בשינוי אדרת.
  המצחיק הוא שבשנות ה80 קוריס קרקר סביב גילרוביץ, אז הקפטן של הקבוצה שעלתה מהמקום הראשון לליגה הראשונה. אז, הגיע קשטן, מאמן עולה, שבשיטת טרור התחיל להתעלל בכל השחקנים האשכנזים בקבוצה. עליהם היה קל… ילדים טובים גבעתיים, טופל'ה אביל'ה עינב וכמובן אריק. לאריק היתה הצעה מהפועל חדרה (אז קבוצה חזקה בשליגה השניה עם המאמן אלי כהן אח של ניסים) אבל קשטן סירב לשחרר אותו. אריק נתן לנו כמה מחזורים של תקווה מול נתניה במכתש ושמשון בתקווה. לצערי זה לא עזר… ברור שאריק כעס וזה לגיטימי. הוא לא כעס על האוהדים של הקבוצה אלא על מי שניהל אותה. ואז, במשחק ההוא נגד עמידר הכל התפרץ החוצה. ברור שכעסתי על השער שהבקיע! אבל מכאן ועד לסמן עליו איקס אחד גדול המרחק גדול.

  לא, אני לא התקשרתי לאריק להציע את מועמדותו וגם לא לדטנר ולניר ארקין. קטונתי. כבעל מנוי זכותי להגיע למגרש לשבת לצעוק לקלל אם צריך בכדי להוציא אגרסיות. זה הרבה יותר מאשר מקבלי ההזמנות ועלק עובדי מחלקת הנוער.

  ועכשיו, שלמה כותב בבלוג את שכותב. לעורר עניין? אולי. לקיים ויכוח בבלוג? אולי . בכל אופן אני נהנה.
  כמובן שאם הוא כותב משהו על אריק מגיעים אלה שרוצים אותו ומגיעים אלה שמגינים על קוריס.
  אמרו כאן לפני, מצב הקבוצה כעת האו תוצאה של מאורעות שנה שעברה.
  אנשי כוכבי יכולים להלל את קוריס עד מחר אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח.
  נכון, בעל קבוצה שמגיע מתוך אהדת הקבוצה יכול להפיק יותר.
  מנכ"ל שמגיע מבחוץ.. פחות, אבל למשפחת ארקין יש את הסיבות שלה. אחרי התשלומים הרבים היא רצתה להביא מישהו שלא מכיר את הנפשות הפועלות. לא מעביר ביקורת.
  יחד עם זאת, המערכת בגדול לא השתנתה. אותו מנהל אותה מחלקת נוער

  שתהיה בהצלחה לקבוצה מחר. מצטער, אני לא אבוא. יש גבול למזוכיזם.

 47. ל19:52 הגיב:

  קוריס מינה מאמן מצוין בדמותו של יובל ולמרות שאתה והחברים שלך בקפה ישבתם וחיכיתם שיובל יפול… אחחח איך הייתם מתפללים שיובל יפול ויחד איתו קוריס והפועל ר"ג תתמוטט,למה את זה אתה לא רושם בבלוג?.

  מאמן מצוין? אוקיי
  מתפללים שהפועל רמת גן תתמוטט? מממ אם לא העזרה של משפחת ארקין הקבוצה היתה מתמוטטת. קשה לי להאמין שאריק וחבריו התפללו לזה. הרי לקוריס אין הרבה אוהדים אבל אף אחד לא רצה שהקבוצה תתרסק ואני לא חושב שהאשם בהם…ולא בבר לב שלמה מן או כל אוהד שמגיע למגרש או כותב באינטרנט

 48. פופאי הצלת המכתש בגבעתיים 2011 !!! הגיב:

  הפועל פתח תקוה מכבי תל אביב בגביע
  http://mygol.net/showthread.php?t=2729

 49. לסתלבט על הבלוג הגיב:

  רגע,מה רע בפרימור וראובן כהן שמאמן את הותיקים ?
  הקבוצה דורסת את הליגה

 50. אייל ברזילי הגיב:

  האמת שלא מענין אותי אריק לא אריק והאמת שאני גם לא מכיר מספיק טוב אותו.

  מה שמענין ויותר חשוב שלצערי ההנהלה ממשיכה להתנהל בשכונתיות ולא ממנה מאמן ראשי לקבוצה, גם אם זה איציק ברוך שאמור להיות המאמן אין בעיה רק שיודיע ויפסיקו את חרושת השמועות והמריבות.

  אגב לגבי ברוך אני חושב שזה לא הוגן לשים אותו בעמדת המאמן הראשי ולהפיל עליו את ירידת הליגה, הרי איציק לא יסרב בחיים להפועל רמת גן והוא יסכים לאכול הרבה חרא בשביל הקבוצה אבל זה לא הוגן כלפיו, תמנו מאמן עם ניסיון וותק שידע גם להתמודד עם כישלון של ירידת ליגה.

  דבר נוסף ויותר מדאיג, אם השמועות נכונות לגבי זה שקוריס בוחש בקבוצה אז לצערי עשינו סיבוב של 360 מעלות, הלכנו לשינוי אווירה ולקבוצה חדשה וחזרנו לאותה נקודה עם קוריס שבוחש ועם קבוצה מפורקת מנטלית ומקצועית.

  אני מאוד מקווה וגם משער שארקין אדם מספיק חכם בכדי להבין שצריך לבעוט מהר את כל מי שקשור לקוריס בקבוצה ובטח ובטח שלהרחיק את קוריס מהקבוצה.

  נרד ליגה כנראה אלא אם יקרה נס, אבל אם נרד ליגה שקוריס נושף בעורפינו שוב וארקין מדיר את רגליו מלקבוע ולנהל את הקבוצה יגזר עלינו חידלון והירידה לליגה הלאומית לא תסתיים שם היא תמשיך עד התפרקות או איחוד כפוי.

 51. מוקדש לניר ארקין הגיב:

  התגובות מעוררות עניין בהנהלה, אף אחד לא אדיש אליהן וכולם קוראים.
  מינויו או אי מינויו של אריק הפך לשיחת היום.
  שוב מתגלה פרצופו של קוריס הבוחש שנגוע בשנאת חינם
  שוב מתגלה הבלוג בגדולותו
  שוב מתגלים האוהדים באינטיליגנציה שלהם

  ניר ארקין קורא הכל. לא מחמיץ מילה . מתעטף בשתיקה וחושב.
  חושב מצד אחד למה אני צריך את זה ומצד שני מבין שמהלך פופולארי מצידו יכול לקנות את האוהדים
  ואולי להוציא את הקבוצה לדרך חדשה.
  אני כותב אולי כי שום דבר לא בטוח. עם אף מאמן אחר לא תהיה ערובה להצלחה אבל עם אריק ואולי גם עם איציק ברוך לצידו הקבוצה תהיה מזוהה לחלוטין עם המועדון.
  שני דורות, שני שחקני עבר, שני סמלים, שני אנשים ישרים ואהובים שיש לגביהם קונצנזוס.

  היה מי שנתן דוגמא לחזי שירזי וליעקב אסייג בבני יהודה שהשאירו את הקבוצה בליגה.
  שניהם עבדו ביחד וכל השכונה היתה מאחוריהם.

  ככה אני רואה את א א עובדים ביחד

  אם אלי כהן לא יכול לבוא אם גילי לנדאו אוהב בעיקר חוזים ארוכי טווח ושימון סוכנים, אם הוכנבוים יודע בעיקר לדבר על מוטיבציה אבל חסר רקורד אמיתי ואם איציק ברוך חסר תעודת פרו – רק אריק גילרוביץ מתאים.

  ארקין- אל תקשיב לאף אחד. תעשה מה שאתה רוצה ומבין אבל תקשיב לעם שלך תקשיב לאלה שבאמת רוצים את טובת הפועל ר"ג לא על ידי העשרת הכיס הפרטי שלהם ולא על ידי רמיסת אחרים.

  הלכת עם קוריס הרבה שנים וראית מה קרה. כולם צעקו את זה לאורך כל הדרך ובסוף קרה מה שקרה.
  אז קוריס בסוף מאשים את כל העולם את הבלוג את הטוקבקים רק לא את עצמו.

  ממשיך לשבת בבתי קפה עם הפרלמנט האינטרסנטי שלו ולהרוס.

  תן לו בעיטה ניר. שלא יבוא יותר שלא יכנס למשחקי הנוער שלא יראה את פרצופו.

  תקשיב לאוהדים פעם אחת. תקשיב לאלה שכתבו ששחר בן עמי סובל מבעיית תדמית מהפועל ת"א וראית מה הוא עשה
  תקשיב לאלה שקוראים לך להחזיר את המכתש
  תקשיב לצעקות האמיתיות שמגיעות מאלה שאין להם אינטרסים.

  רק אתה יכול אתה המשיח של הפועל רמת גן

  תחתים את אריק גילרוביץ אל תלך נגד הרצון של האוהדים
  תמנה את איציק ברוך לעוזר שלו. תן לו להתפתח בקצב שלו בלי קיצורי דרך. סתם נגרם לו נזק שכבר היה לו ב 2003.
  השאר יתחבר לבד ואם לא אז לפחות עשית. אף אחד לא יבוא אליך בטענות אחר כך

 52. הראיכס חזר הגיב:

  איך עדיין לא קלטו כולם שקוריס משתנקר על כל החברים העבריינים שלו והם עוד יחכו לו בפרדס כמו שעשו לו הערבים מרמלה שחטפו אותו

 53. לא לשים לב הגיב:

  מי שכותב שהבלוג אשם ויגרום לארקין לברוח כתב אותו דבר כשהיו כתבות על הפועל קוריס ואיים שקוריס ייעלב ויעזוב.
  להאשים א התקשורת זה הכי קל אבל רק כאן בבלוג הזה נחשפת כל האמת.

  רק אריק
  אריק
  אריק
  אריק

 54. אורדון מזדהה הגיב:

  התגובה משעה 21:32 מצטרף אליה בחום. רק שני שחקני בית כמו איציק ואריק הם המתאימים בשעה הקשה הזו וגם אם לא יצליחו הם מתאימים להוליך את הקבוצה בעונה הבאה לעליה מליגה שניה.
  ארקין לא מאוחר לעשות פניית פרסה ובמקום לחפש מאמנים בחוץ, כאן יש לך אחד משלנו שאהוב. תשים לב לתוצאות הסקר,לא יודע כמה הצביעו אבל האחוזים נוטים בברור לטובת אריק.

 55. יאללה קוריס הגיב:

  יאללה לך הביתה קוריס
  שלום ותודה
  ואל תתקשר אלי
  אני לא עונה
  אם תקרא לי מלמטה
  אני יקרא למשטרה
  אז תשיג לך חיים
  כי אין לך ברירה

 56. לסתלבט על הבלוג הגיב:

  יובל נעים העיף את מקקי מהגביע
  ושימו לב לרכש שהביא ופוגע בול.
  טוב נו,הוא לא מתאים לנו,הוא לא מדבר בשפה שלנו,הוא ערס,הוא שכונתי
  אבל מצליחן חחח

 57. פופאי הצלת המכתש בגבעתיים 2011 !!! הגיב:

  אלכס ברמכר שהיה עוזרו של אלי כהן בעונת הזכיה בגביע
  ומאמן כיום את גת אל אהלי מליגה לאומית ניצח את הפועל עכו ואלי כהן באיצטדיון גרין 0-2

 58. המכתש הגועש הגיב:

  אפשר לעשות טיפה סדר בתמציתיות ?

  א. פופאי, שב כבר בשקט ותפסיק לכתוב בעד קוליק ונגד אריק ב20 שמות שונים בבלוג. אתה כל כך טיפש ושקוף.

  ב. ביום שייתנו לאריק את ההזדמנות והוא יפשל, אז כל הקוריסים למיניהם יוכלו להגיד "אמרתי לכם". עד אז עדיף שהאיש שהכניס את בן כהן וכנופיית עמידר לקבוצה והגיע בלילה לפנות את המכתש, עדיף באמת שיסתום את הפה שלו וידחוף קצת פלאפל לפה אצל אלי לוי.

  ג. הגיע הזמן באמת שארקין הנשמה והלב הפועם של הפועל ר"ג יבין שצעד אחד גאוני שהוא עשה בזה שהעיף את העבריין העילג יובל, עדיין לא מספיק. הוא חייב לנקות סופית את הפועל ר"ג מהרפש הגדול שזה קוריס.
  רוצה את אריק ? לא רוצה את אריק ? מה שיחליט ארקין יתקבל בברכה. רק שזה לא יהיה מהעיצות של החייל של עמידר.

 59. היי שם בשנות השמונים הפועל ר"ג רמת עמידר 4-4 הגיב:

  היי שם בשנות השמונים
  שבת המכתש בגבעתיים
  המגרש מפוצץ ב 5000 צופים
  דרבי בין הפועל רמת גן למכבי רמת עמידר
  דקה 90 קרן אחרונה לעמידר
  הפועל רמת גן הובילה 3-4
  דקה 90 כדור הקרן הורם מהקרן של האוהדים יציע צפוני
  אריק גילרוביץ הפטיש הגיע במרוצה ונגח הכדור פגע בקורה וננעץ ברשת
  4-4 גילרוביץ רץ בריצת אמוק כאילו זכה בטוטו
  תוצאה שחיסלה למעשה את הסיכוי של רמת גן לעלות ליגה
  את האיש הזה אני לא רוצה אצלי בקבוצה בתור מאמן .

 60. איך אין לוורוד פנים הזה בושה הגיב:

  קוריס החלאה הזאת שגרם לאביו להתפך בקבר שכמעט רושש את אמו האלמנה שירד לשפל המדרגה ושכולם ברחוב ובתקשורת התיחסו אליו בכפפות משי בגללח שהוא רמז שאם ילחצו הוא יהיה רובי שפירא הבא ויתאבד ,יא עלוב נפש איך יש לך חוצפה להתסובב בעיר ועוד לייעץ להנהלה? יא כלב בן כלב
  ודטנר הטמבל עוד אומר שיש "התנגדות "למינוי של אריק ,מי זה בכלל קוריס ? ילד קקה עם נזלת
  ארקין אם אתה ממשיך להקשיב לקוריס אז באמת שחבל גם עלייך כי תצא טמבל,אולי תקשיב גם ליובל ולבן כהן שיתנו לך איזה עצה לעתיד ?
  ולגולם שסופר את השערות של שחר כדורי ,אולי מתתן לך גם ספירה על מצב השערות שלו בתחת ? או שזה לא קשור

 61. חבל נורא הגיב:

  כל מה שקורה סביב הקבוצה נהייה בית משוגעים וקן צרעות. רק מינוי מאמן והתחלה של נצחונות יחזירו את השקט. אנדרלמוסיה משתלטת על הקבוצה ובעל הבית איננו.

 62. pxpx,o t, vputbyv הגיב:

  לא אריק ולא לשמה הם העניין פה.
  אלא תהליך קבלת ההחלטות.
  אאני לא בטוח שאריק מתאים בכלל לאמן פה, אבל אם מה שהוא אומר זה אמת, אז מעציב מאוד

 63. ושוב אדיר באתר הגיב:

  אריק הוא וינר – יותר מתאים היום לבנות קבוצה חדשה מבוססת על שחקני בית ( אם יש)
  אריק יותר מתאים מאיציק ברוך ( שיכול להיות עוזר מצוין)
  ניר ארקין ומשפחת ארקין משקיעים ונותנים מעצמם אבל ייתכן שיש להם יותר מדי יועצי אחיתופל ולכן אמנם עשינו רכש ועוד רכש ועוד רכש אבל בסופו של יום אין דרך, אין נחישות , אין מוטיבציה וגם אם יהיה למשחק הגביע אזי מדובר ברגעון) – היום יותר מתמיד אם קיזוז בלי קיזוז כנראה כבר ירדנו ליגה ולכן אם יש סיכוי זה להביא מישהו משלנו שרוב הקהל תומך בו – כרגע יש 70 אחוז שמאמינים שאריק צריך להיות המאמן – לתת לו את המושכות ל 6 שנים לפחות להאמין בו ובדרך של החזרת הסמל , החזרת הדרך שנקראת " הפועל רמת גן " ולא הפועל בדיחה עצובה רמת גן – השנה הלכתי לכל המשחקים מתוכם פעמיים הלכתי במחצית – לא האמנתי מה אני רואה – להפועל רמת גן חייבת להיות מסורת – המסורת מתחילה בניקוי האורוות – ניקוי האורווה משמע אריק גילרוביץ ימונה למאמן וייתנו לו את המושכות להחליט מה טוב להפועל רמת גן כי הוא יידע לעשות זאת יותר טוב מברבה אחרים.
  אני אוהד את הפועל רמת גן מגיל 5 ( 33 שנה ) כבר ראיתי מאמנים באים והולכים ואולי הגיע הזמן להביא סמל אמיתי משלנו שכבר עשה משהו בכדורגל להביא אותנו למקומות טובים יותר
  ארקין – אתה אומנם משקיע המון כסף אבל לפעמים במינימום כסף ניתן לעשות יותר

 64. מקור בכיר הגיב:

  המומ עם גילי לנדאו נכשל,זה הזמן לחזור לאופציית גילרוביץ.

 65. ל4:42 הגיב:

  בוקר טוב – משכים קום או פרפר לילה
  לורוד הפנים אין בושה כמו לאדם נורמטיבי.
  לדעתו הוא הקורבן. הוא עשה ועשה למען הקבוצה לא קיבל הערכה ושילם על כך.
  הוא מעולם לא עשה טעויות.
  אל תנסה להבין את ההתנהלות שלו כי לא תבין אותה, גם חבריו לשולחן בויצמן פינת טייבר רואים בו כמבין כדורגל וחבל שהוא לא בקבוצה.

  מומלץ להגיע ביום שישי לשם, מערכה ראשונה קוריס מול גילרוביץ.
  האם אריק יחייך ויעביר פארטיות?
  האם קוריס יביט במבט זועף לכיוונו?
  האם הם ידברו?

 66. פופאי הצלת המכתש בגבעתיים 2011 !!! הגיב:

  שימו לב למשהו מעניין
  יובל נעים והגועל פתח תקוה שיחקו נגד מקקי בית שמוש
  תל אביב פעמיים תוך 3 ימים
  אני ראיתי את 2 המשחקים ואיזה הבדל היה במשחק
  בשבת כאשר מכה בי היתה צריכה את הנקודות בכל מחיר
  למרות שהיו לפתח תקוה גם החמצות ראיתי את המשחק הפחדני
  של פתח תקוה משחק נסוג משחק שהשחקנים בו שיקשקו מרוב פחד רק
  לא לחטוף גול "רק להביא את הנקודה המיוחלת"
  ובסופו של דבר שילמו בשער עצמי אומלל כעונש על המשחק הפחדני
  לעומת אתמול ראית שחקנים שמשחקים משוחרר התקפי וברור היה לי
  שלמרות שמכבי השווה את התוצאה פתח תקוה ינצחו
  כי יובל ושחקניו שיחקו חופשי ללא פחד
  המסקנה היא שכל גולם במעגל (כל מאמן כדור רגל) אם הביצים שלו
  לא ישקשקו והוא ישחק משוחרר יש לו סיכוי לנצח הרבה יותר מאשר להתבנקר
  ולחפש לא להפסיד
  לכן ממה ששמעתי שהיום הפועל רמת גן סוף סוף תשחק התקפי ללא פחד
  יש לנו יותר סיכוי לנצח מאשר להפסיד
  מתי המאמנים הדגולים יבינו שבכדורגל אין מה להפסיד
  שחק התקפי ויש לך יותר סיכוי לנצח מאשר להתבנקר ואולי להשיג תיקו סירחון
  מתי המאמנים הדגולים שלנו יבינו שאת שיטת 3 הנקודות המציאו כדי לנצח
  כי תיקו זה כמו הפסד אלה אם כן אתה חוזר מפיגור
  מתי המאמנים יבינו שעשו 16 קבוצות בליגת על כדי שקבוצות לא ישחקו בבונקר
  מתי המאמנים יבינו שכדורגל זה הצגה שהקהל רוצה לראות משחק התקפי
  עם הבקעת שערים
  ולא בונקר מסריח שמאמן יוציא ויכסה את התחת שלו ויגיד "הבאתי נקודת ליגה"
  זה ברור לכולם שכבר כולם ראו את הנולד לפני המשחק מול קרית שמונה
  משחק פחדני ובושה
  אם זה היה בגביע זה היה אחרת ולמה?? כי המאמנים שלנו פחדנים
  עם כל האהדה לסמל עם כל האהדה למכתש
  כדורגל זבל אנחנו לא רוצים לראות
  אם לא יהיה כדורגל נורמלי אוהדים יפסיקו לבוא לראות

 67. שאיפת ליבי היא כדלקמן הגיב:

  ארקין בעל הבית
  שחר כדורי יושב ראש
  מנכל??????
  גילרוביץ מאמן
  ברוך עוזר מאמן
  בורוכוביץ מנהל תפעול
  גילרדי מאמן שוערים
  ברלב דובר המועדון
  וברשצקי אחראי מחלקת הנוער

 68. לשאיפת ליבי הגיב:

  אמן,לא יכולתי להרכיב משהו יותר טוב בעצמי,אני איתך

 69. מתגעגע ליובל!!! הגיב:

  כבר 9 שנים מאמן כל שנה מצליח.
  התחיל ברמת עמידר הגיע באמצע העונה ,השאיר אותם בליגה.
  עונה אחרי בתקציב נמוך התמודד על עלייה צמוד מול קבוצות עם תקציבים גדולים יותר וכמעט עשה זאת.
  עונה אחרי עלה עם רמת עמידר ליגה.
  הגיע אלינו השאיר אותנו כנגד כל הסיכויים.
  עונה לאחר מכן העלה אותנו ליגה עם זכייה בגביע טוטו,ועם ניצחון גדול על מכבי חיפה והגעה לחצי גמר!!!
  עונה לאחר מכן רצנו בצמרת בלאומית כמעט עשינו הפתעה ועלינו לליגת העל,הפסד בהארכה למכבי חיפה בגביע.
  עונה לאחר מכן העלה אותנו ליגה [גם אם השונאים שלו חושבים שמתוך 6 זה לא הישג…]
  עונה לאחר מכן בליגת העל השאיר אותנו בליגת העל בפעם הראשונה ,ללא מכתש,עם שחקנים שגמרו עונה ,עם פצועים,עם חובות לספקים,לשחקנים,שחקנים לא קיבלו 6 חודשים משכורות ואלו החזירו ליובל על המגרש,וניצחון על מכבי חיפה 2-1 בגביע!
  השאיר אותנו בליגת העל.
  העונה הגיע לפ"ת שם מחפוד ספג תבוסות שלישיות ורביעיות.
  ייצב קבוצה,בנה קבוצה "קשה" שקשה לנצח אותה,למרות ששיחררו לו את ביטון וויסה השחקנים המרכזיים בקבוצה.

  ראיתי בשבת את פ"ת נגד מכבי פ"ת עמדה מצוין,הניעה כדור,יצרה מצבים,והיתה טובה יותר.
  אתמול בגביע יובל עשה בית ספר לאיווניר,פ"ת עמדו על המגרש מצוין.
  אז תגידו לי אפשר להגיד על יובל שהוא לא מאמן?…
  אני פשוט מרחם על מי שאומר שיובל לא מאמן,כי בטוח שהוא אומר זאת כי קשה לו עם ההצלחה של יובל.

  למרות שכולם קוראים ליובל בונקריסט,יובל מצליח רק בגלל שהוא מבין את החומר שיש לו ביד.
  איתו הוא מוציא את המקסימום ומגיע איתו ל-300 אחוז!
  אין אצל יובל שחקן שעומד על המגרש,אין אצלו תבוסות.

  אין סיכוי שבעולם שאם יובל היה מאמן אותנו היינו נראים כמו שאנחנונראים.
  לקבל מאשקלון 4 חתיכות,ומקרית שמונה 3 חתיכות ולהראות במשך העונה כמו שאנחנו נראים לא היה קורה אצל יובל.

  עם יובל היו לנו לפני ינואר כבר עוד 6-7 נקודות לפחות.ֿ

  יובל כמו אלי כהן בעבר,לא בה טוב לכמה אוהדים ביציע,ואלו הרעילו את השאר.

  אלי כהן עם תקציב זעום,אחרי עונת הגביע אחרי ששיחררו לו 10 שחקני הרכב,כשפוטר היה מקום 6,לאחר 0-0 עם נצרת עילית בבית.
  אם אלי כהן היה ממשיך באותה עונה לא היינו יורדים.
  גם אז האוהדים קיללו את אלי כהן.

  תראו איפה הוא היום…
  ואל תספרו שהוא השתנה בגישה ,כי זה בולשיט!
  גם יובל התקדם לאט לאט ואוהדים ששונאים אותו לחינם עוד יתגעגעו אליו.

  תנו ליובל להיות כאן מפתיחת העונה והוא עם תקציב של 6 מיליון ש"ח היה מביא לנו אריות שישחקו למענו.
  תנו לו את השקט הכלכלי שיש היום במועדון,עם בעלים בעל ממון גדול,ובלי בעיות כלכליות ויובל מביא אותנו לפליי אוף האמצעי לפחות כבר בפברואר.

  הפועל ר"ג תמיד היתה תחת אוהדים אינטרסנטים שלא רואים את טובת המועדון ,רואים קודם כל מה הבעלים אמר להם,ואיך הוא לא אמר להם שלום,ואיך ההוא לא התייחס אליהם יפה,או שההוא קילל.
  ככה זה היה במשך 30 שנה עוד מתקופת ויטקובסקי .

  אך תנו לי את יובל על הקווים גם היום ואני ישן בשקט עד סיום העונה,גם במצב הקשה שלנו עכשיו.

  • למתגעגע ליובל הגיב:

   תתפלא אבל רוב האוהדים חושבים שיובל מאמן לא רע בכלל. הבעייה היא לא יובל המאמן אלא יובל הבן אדם או יותר נכון יובל הלא בן אדם.

   את מה שהוא עשה במועדון, לא מבחינה כדורגל, יחד עם קוריס אנחנו נסחוב על הגב שלנו עוד שנים לא מעטות.

   יובל לא ירשה לעצמו להתנהל כפי שהתנהל בר"ג במועדון אחר. הוא לא יביא טיפוסים כמו בן כהן או אנשי עמידר למועדון אחר. פה בבית הוא הרשה לעצמו להשתין בתוך הבית ועדיף לו להצליח במקומות אחרים.

   אין מצב שיובל יוכל לאמן בר"ג. האנטגוניזם שהוא יוצר יהרוס את המועדון והפעם באופן סופי.

   אם אתה מתגעגע ליובל אתה תמיד יכול להגיע משחקים בקבוצות שהוא מאמן ולעודד אותו מהיציע.

   כל מה שאתה כותב לגבי איך יובל היה מצליח בר"ג זו עוד ספקולוציה אקסיומית כי זה לא רק יובל אלא הכל. תנסה להיכר שגם ליובל היו תקופות לא קלות בר"ג (כמו כשרצה להתפטר כי לא האמין שיצליח וקוריס שכנע אותו להישאר) אבל בסופו של יום הוא עשה את שלו וטוב שכל. טוב שעזב, טוב לו ומצויין לנו.

   יובל מייצג בחלקים רבים את כל מה שמכוער בכדורגל הישראלי.

 70. לשאיפת ליבי ולניר ארקין היקר הגיב:

  מדובר בנבחרת החלומות אבל אני מציע שנתחיל במינוי של אריק גילרוביץ ונראה לאן נתקדם משם טוב?

  מי אמר שהמומ עם לנדאו נכשל? בכלל היה מו"מ?
  מדובר באחד שאם יבוא יגיע רק למינימום שנה וחצי, מה הוא פראייר?

  רק אחד ויחיד יבוא לכאן לארבעה חודשים ואם לא ירצו שימשיך, יפנה את המקום בכבוד וקוראים לו אריק גילרוביץ.
  תסתכלו כל מאמן שמועמד לפה איך הוא עזב את הקבוצות שאימן בהן- ברובן זה נגמר בתביעות.
  עם אריק לא יהיו בעיות הוא לא כזה ולא מחזיק בכח במזבח.

  אתמול עבר לילה לא פשוט על ניר ארקין שקרא את התגובות ומבין שזה מה שהקהל רוצה.
  גם הוא יודע ששעון החול מתקתק ושחייבים למצוא מאמן
  הוא יודע שהמצב הזה שאיציק מאמן זמני לא בריא

  רק לא נעים לו מקוריס כי החתמה של הפטיש היא יציאה נגד קוריס שנחשב ל"שותפו"

  אבל אל תפחד ניר- כווולם איתך מאמינים בך ורוצים שתהיה כאן הרבה שנים.
  קח את אריק ואף אחד לא יבוא אליך בטענות.

  מעבר לזה שהוא אהוד על האוהדים ומבוקש הוא גם מאמן טוב.
  תשאל עליו בקבוצות שאימן תעשה תחקיר תפעיל מקורות.

  הוא האיש .
  בלי קומבינות של לנדאו עם זרים וסוכנים
  בלי הידבקות לכיסא ולאוטו כמו הוכנבוים
  בלי לדרוש חוזה לכמה שנים מראש
  בלי תביעות
  בלי בעיות

  רק אהבה נטו למועדון

  תחזיר אלינו את אריק

 71. מהיציע הגיב:

  גילוי נאות, לא הצבעתי בסקר. לדעתי הסקר חסר כל משמעות כי:
  א. כל אחד/ת יכול/ה להצביע כמה פעמים שמתחשק לו/ה כי זה די קל לעשות את זה.
  ב. לרובנו אין כלים להחליט מי מתאים ומי לא, פרט לרגשות.

  אחרי שאמרנו את זה, יש דבר אחד נהדר בזכות גילרוביץ וזו העובדה שקוריס לא סובל אותו.

  כולנו נקבל כל החלטה של ארקין בנושא והתקוה שלנו היא שמי שיבוא יעשה את האפשרי. הצלה (אם זה בכלל אפשרי) מירידת ליגה ואולי גם המשך בשנה הבאה לבניית הקבוצה ולעלייה חזרה.

  הפחד של כולנו הוא שארקין ירים ידיים כי אז די ברור שגורל הקבוצה יהיה עגום ביותר. כל איחוד שהוא פשוט ירחיק אותי (ואולי עוד לא מעטים כמו שכתב אדום עתיק) מהכדורגל במגרשים כי אין לנו קבוצה אחרת ולעולם לא תהיה.

  יש שמועות שיש מאמן סגור לשנים הבאות ואולי זה מסביר את ההשארה של איציק בתפקיד ללא קשר לתוצאות. קשה לי גם להאמין שאיזה שהוא מאמן אחר יכול לחולל עכשיו ניסים (יתכן שאני טועה) ומצד אחר מאוד ברור שאסור להרים ידיים בעניין ההישארות כל עוד זה אפשרי מבחינה חשבונאית.

  אני גם לא מקבל שיש לבעל הבלוג אינטרס כלשהו פרט לטובת הקבוצה והמועדון כפי שהוא חושב בדיוק כמו לכולנו כולל בר לב או שחר כדורי.

  נושא קוריס כבר נלעס מכל הכיוונים וגם הוא מן הסתם מנסה לעשות מה שהוא חושב נכון. רובנו שמחים שהוא בחוץ ונהיה יותר שמחים לדעת שהשפעתו מגיעה רק לקשקושים ביציע כמו כל אוהד אחר. מעורבתו בנוער או בילדים או בקשרים עם בעלי תפקידים היא לא לטובת המועדון והלוואי שארקין יעשה כהבנתו תוך היסמכות על גורמים מוכשרים יותר. אשמח לראות שאנשים שקוריס הביא למועדון נמצאים מחוץ למועדון.

  אני ואחרים די מתפלאים על הקורה עם עומר בוקסה. חבל על הילד וחבל עלינו.

  הכל כבר נאמר וכולנו טוחנים מים.

  הערה אחרונה. המכתש הוא מגרש שמבטיח לא מעט נקודות לקבוצה, לא רק לקבוצה הבוגרת אלא גם לקבוצות הנוער והילדים השונות. גם מבחינה כלכלית המכתש עשוי להתברר כגורם חסכני לעומת העלויות של השכרת מגרשים למשחקי הקבוצות השונות במועדון, משיכת קהל והמשך ביסוס הקשר בין האוהדים למועדון. הלוואי שתימצא איזו קומבינה שתאפשר לנו לפעול במכתש עד שיבנה לנו בית חדש משלנו. קומבינה כזאת, לתקופה של 5-10 שנים, תאפשר שדרוג המכתש למשחקי ליגת על כולל עזרה של קרן המתקנים של הטוטו וגורמים נוספים כולל האוהדים.

 72. לזה שמחמיא ליובל הגיב:

  אין ויכוח שיובל כמאמן מצליח , הוא פשוט בן אדם קשה שלא יכול להתאים לכל מסגרת.

  להחזיר אותו אתה אומר?
  רק להיפטר ממנו ומהחברים העבריינים שלו עלה לקופת הפועל רמת גן (ארקין) כמעט 800 אלף שקל
  על חוזה פיקטיבי שירון קוריס סידר לו.
  אז להחזיר אותו עכשיו? ירדת מהפסים?

  ולגבי אלי כהן קצת היסטוריה- מי ששלח את מוטי מרקוביץ ואחרים לקלל את אלי כהן זה ירון קוריס
  ששילם למרקוביץ אחר כך כל שנה במנויי כבוד והזמנות.

  אלי כהן עבד כאן בתקופה הכי קשה של המועדון אי פעם בלי משכורות ועם אלי ניר הליצן כיו"ר.
  הוא מאד מתאים לפה עכשיו וגם מגיע לו לחזור ולאמן במקום המסודר שארקין בנה.

  אבל בגלל שהוא לא מגיע ולא מתפטר מעכו חייבים מאמן עם תעודת פרו לצד איציק ברוך וגם אני מצטרף לקריאה שאריק גילרוביץ הוא האיש המתאים למשימה.

 73. ל10:11 הגיב:

  לפעמים חלומות מתגשמים… ולפעמים לא!
  לא רואה את זה קורה – נרשצקי מנהל את מחלקת הנוער????

 74. הכל פה מכור מראש כל ההצבעה בולשיט הגיב:

  אין מצב שגילרוביץ מקבל פה 70 אחוז האוהדים
  של רמת גן עדיין לא מטומטמים
  זה לא שהם לא אוהבים את גילרוביץ אלה יודעים שהוא עדיין לא מתאים
  כנראה אותו אדם לוחץ 400 פעם על גילרוביץ ומעלה את האחוזים ל 70
  כל ה 30 אחוז למעשה לפי דעתי הם 95 אחוז אמיתי שלא רוצים את גילרוביץ כמאמן

 75. שאיפת ליבי היא כדלקמן הגיב:

  מאמנים במחלקת הנוער חייבים לבוא מלב המועדון
  נועם סייג
  אלון בוקסה
  רונן חרזי
  עינב חזנוולד
  ואפילו קרלוס כבר צריך לחשוב הלאה
  אם הסמלים שלנו יחנכו את הילדים אזי מחלקת הנוער תייצר שחקני בית לקבוצת הבוגרים

 76. הצבעה מכורה מראש הגיב:

  אין מצב שגילרוביץ מקבל פה 70 אחוז האוהדים
  של רמת גן עדיין לא מטומטמים
  זה לא שהם לא אוהבים את גילרוביץ אלה יודעים שהוא עדיין לא מתאים
  כנראה אותו אדם לוחץ 400 פעם על גילרוביץ ומעלה את האחוזים ל 70
  כל ה 30 אחוז למעשה לפי דעתי הם 95 אחוז אמיתי שלא רוצים את גילרוביץ כמאמן

 77. הכרזת העצמאות של ארקין הגיב:

  החתמה של גילרוביץ למאמן עשוייה להיות יום העצמאות של ארקין הצעיר, עצמאות מקוריס וממה שהוא מייצג. קוריס יעשה ככל יכולתו כדי שגילרוביץ יכשל רק כדי שיוכל להגיד "אמרתי לכם". הרי אין שום בטחון שגילרוביץ יצליח, במיוחד השנה כשאנחנו עוברים תקופה קשה מאין כמוה.

  האם ארקין מוכן לעצמאות?

  האם ההמונים יוצאים לכיכר תחריר בדרישה לניקוי האורוות ולעצמאות?

  האם נסתפק בהוצאתו הסופית של קוריס (מובארק) מהמועדון או שנדרוש את ההרחקה של כל אנשיו (כמו עומר סולימאן) שנשארו במועדון? ההמונים בכיכר תחריר יכריעו.

 78. הפועל רמת גן פנתה לגילי לנדאו הגיב:
 79. גילרוביץ הוא קונצנזוס בלב אוהדי רמת גן הגיב:

  כל כך הרבה תגובות בפוסט אחד
  מסתבר שאריק באמת סמל אמיתי

 80. יחיאל הגיב:

  נו באמת ! אוהדיםרוצים לנהל ולהחליט לבעל הבית איזה מאמן להביא.אם אני ארקין הצעיר אריק לא מאמן פה.מחר תרצו את שראובן כהן יהיה מנגר, ועוד……….מצטער ,זה לא עובד כך

 81. רוני שוחט הגיב:

  שלום לכולם
  אריק גילרוביץ לא ראוי להיות מאמן בהפועל רמת גן
  והסיפור הוא
  לאחר מיספר שנים שאריק היה שחקן בולט בקבוצה עבר חתול שחור בינו לבין המאמן
  אריק עבר לשחק ברמת עמידר רוב האוהדים חשבו שאריק צריך להישאר
  בא מישחק נגד עמידר אריק מבקיע שער שמונע מהפועל לעלות ולא קובע שום דבר לעמידר
  ופותח בריצת עמוק לעבר האוהדים של הפועל מרים ידיים ועןשה תנועות כאילו זיינתי אותכם לעבר אותם אוהדים שאהבו אותו
  זה לא ניגמר ולמחרת בעיתון מעריב הוא כותב זה אחד הימים המאושרים בחייו
  ושלא יספר סיפורים על מחויבות לקבוצה ובטח לא מחויבות לעמידר

  • חזק על חלשים הגיב:

   ציפציף,
   איזה מאמן אתה רוצה את החבר שלך יובל שהרס את הקבוצה ?
   או מאמן שלא יהרוס להרוס- כי כבר אין מה להרוס?

  • לרוני שוחט הגיב:

   א. אין לך מושג.
   ב. מה שקרה לא שייך לכלום. גם יובל ישמח אחרי שינצח את ר"ג וזה הכי טבעי בעולם.

   מחפשים מחוייבות לעכשיו ולא ללפני עשרים שנים.

   חוץ מזה מה איכפת לך בכלל? הרי אתה בכלל לא מגיע למשחקים.

   • לפסיכי מעלי הגיב:

    מה זה משנה אם הוא מגיע למשחקים או לא
    אוהד זה אוהד ויש גם אוהדים שלא מגיעים כל הזמן
    אז מי אתם בכלל שלא תקראו לציפציף "לא אוהד"
    חתיכת ילדים פסיכים

    • לפומפאי, על ראש הגנב בוער הכובע הגיב:

     אף אחד לא אמר שציפציף לא אוהד בגלל שהוא לא מגיע למשחקים
     תלמד לקרוא

     אתה לעומת זאת חולה נפש עם תעודה מהפסיכיאטר המחוזי
     אחד שחי על כדורים כחולים
     אחד שלא מוכן לשלם שקל על כרטיס ובלי הזמנה לא מגיע
     אחד שנקרא אוהד בטטה
     אחד שקורא לכולם לבוא להפגנות וכמו חולה הנפש שאתה אתה לא מגיע להפגנות

     אז תקנה כובע חדש כי הכובע הישן שלך כבר עלה באש

 82. אוהד שמאד איכפת לו הגיב:

  אז נביא את אלי כהן אה הוא בעכו
  אז נביא את עובדיה. הא הוא כבר נכשל פה
  אז את מזרחי. הא הוא לא רוצה
  אז את לחמן. הא הוא סגור ברעננה
  אז את גילי לנדאו אה הוא כבר התחייב
  אז נשאיר את איציק ברוך אין לו תעודה
  אז את הוכנבויים. אה הוא כבר הפסיד פה שבע משבע
  אז את מי שכחנו??????
  אריק הוא המאמן הכי ראוי והכי מזוהה והיחיד שבאמת מסוגל להשאיר אותנו בליגה.
  אני מציע לאריק לבקש לעבוד בחינם כשהמשכורת תהיה מענק הישארות בליגת העל

 83. היי שם בשנות השמונים הפועל ר"ג רמת עמידר 4-4 .. הגיב:

  היי שם בשנות השמונים
  שבת המכתש בגבעתיים
  המגרש מפוצץ ב 5000 צופים
  דרבי בין הפועל רמת גן למכבי רמת עמידר
  דקה 90 קרן אחרונה לעמידר
  הפועל רמת גן הובילה 3-4
  דקה 90 כדור הקרן הורם מהקרן של האוהדים יציע צפוני
  אריק גילרוביץ הפטיש הגיע במרוצה ונגח הכדור פגע בקורה וננעץ ברשת
  4-4 גילרוביץ רץ בריצת אמוק כאילו זכה בטוטו
  תוצאה שחיסלה למעשה את הסיכוי של רמת גן לעלות ליגה
  את האיש הזה אני לא רוצה אצלי בקבוצה בתור מאמן .

 84. לציפציפ ולאי שם בשנות השמונים.... הגיב:

  הביקורת שלכם לא ענינית אלא אישית.
  גם אני התרגזתי על השער בדקה ה90 . ניסית להבין מאיפה זה הגיע? הכל נבע מתיסכול של שנה לפני כן. אם הפועל פ"ת תנצח את ר"ג חס וחלילה, יובל לא ישמח עד לב השמיים? התשובה היא כן. ברור שזה לא יהיה לנו נעים בתור אוהדי הקבוצה אבל יובל הועזב בגלל שהקבוצה שינתה תדמית והוא נעלב מזה … בצדק או שלא בצדק זה כבר עניין אחר.
  מתאים או לא מתאים זו כבר אחריות של ניר ארקין. על פי רב סרן שמועתי הוא לא יגיע.

 85. maktesh הגיב:

  הבהרה לגבי הסקר: ההצבעה בו אפשרית רק פעם מאותו מחשב. אז אפשר ללכת לשכנים להצביע, או מהעבודה, ומקסימום יהיה אחד שהצביע 3 פעמים, אבל לא 267 פעמים כמו שכתבו כאן. בסך הכל, התוצאות של הסקרים שנעשו בבלוג משקפות את רצון האוהדים ואינן מוטות.

  • למנהל הגיב:

   שטויות. הזיהוי הוא בדרך כלל לפי מספר איי פי או ע"י קוקי שמושתל למי שמצביע. בשני המקרים אפשר בקלות לשחק עם זה ולהצביע 118 פעמים. מספר איי פי ניתן לשינוי ע"י תוכנות כמו פרוקסי וקוקי ניתן לבטל כך שלא יהיה קיים.

   בנוסף אם מישהו במקום העבודה שלו, או של חבר, שיש הרבה מחשבים הוא יכול להצביע בכולם.

 86. לרוני שוחט הגיב:

  באותה עונה במשחק הראשון עמידר ניצחה את הפועל ר"ג בעמידר ואריק הקדיש את הנצחון לכל שחקני העבר שנפגעו מהנהלת הפועל ר"ג.
  אחרי סיבוב במשחק הפכפך שכלל שני פנדלים לטובת עמידר מהכשלות של השוער ג'רבי
  אריק נגח אחורה כדור פשוט שדילג מעל השוער וחדר פנימה.

  כן הוא שמח, כן הוא ווינר, כן גם אני שמחתי בשבילו למרות שצבט לי שהפועל ר"ג מפסידה וכנראה המומנטום שלה לעלות נעצר(היו מאז מספיק משחקים שהקבוצה הפסידה בהם)

  מדובר בספורט ולא במלחמה.
  לאריק היו מספיק סיבות לכעוס על ההנהלה של הקבוצה.
  מאז שיחקו נגד ר"ג מספיק שחקני עבר וחלקם הבקיעו נגדה שערים.

  מחר תכעס על עומר בוקסנבאום שהבקיע נגדנו בגביע הטוטו במדי מכבי חיפה
  מחר תפסול את מיכאל זנדברג שהבקיע מולנו במדי בני יהודה
  אין לזה סוף.

  צריך לשפוט בן אדם או מאמן לפי האישיות והתוצאות שלו ולא על פי משחק מהעבר.
  אם אלה יהיו הקריטריונים לבחירת מאמן לאן נגיע?
  מי כן ראוי?
  יש לך רעיונות ?

 87. צחי ר. הגיב:

  לא יביאו שום מאמן רציני עד סוף העונה כי –
  א . אף מאמן רציני לא יהיה חתום על ירידה בלבד אלא ירצה חוזה ללפחות עונה נוספת
  ול- ב
  ב . יש מאמן לעונה הבאה עזבו אותכם מכל מיני ספקולציות .

  • לצחי ר. הגיב:

   אם זה נכון מה מפריע להביא את גילרוביץ, בהנחה שהוא מראש מסכים להגיע רק לעונה הזאת?

   האם זה הפחד שהוא יצליח להשאיר אותנו בליגה ואז יהיה די קשה להחליף אותו?

 88. כמה שטויות הגיב:

  מי שהבקיע ראשון לעמידר באותו משחק היה חי קרייס שהיום מאמן את הנוער.
  שנה לפני זה הוא יצא מהמכתש וסימן זזזז גדול לאוהדים שצרו על האוטובוס.

  אני חושב שאם לא ממנים את אריק צריך לפטר את קרייס.
  מה אתם אומרים?

  נכון נראה דבילי? נכון שטויות?
  מה אתה אומר ציפציפ? אולי נזרוק מהקבוצה גם את איציק לוי ששיחק נגדנו במדי מכבי יפו ומרמורק?

 89. לציףציף הגיב:

  מר ציףציף מה ההבדל בינך לבין קוריס,או המשותף לך ולקוריס?שניכם פוסלים את אריק כי לפני 20 שנה רץ לגדר ועשה עם האצבע. שניכם אנשים חשוכים וקטנים קטנים. להזכיר לך,גם יובל עשה תנועה לאוהדי ר-ג ולא פעם וכל זה בהיותו מאמן הפועל ר-ג. אני את מה שעשה גילרוביץ שכחתי מזמן ואתה יודע מה ?גם אז כשזה קרה הבנתי אותו ויותר מאשר כעסתי עליו כעסתי על ההגנה החולמנית שלנו. תתבגר אדון ציףציף ואל תהיה תקוע בעבר. גילרוביץ הוא מאמן ראוי או לא ראוי מבחינה מקצועית זו השאלה היחידה שצריכים לשאול ועליה צריך לדון,ולא במשהו מהעבר הרחוק כשהיית בן 35

 90. ספקולנט הגיב:

  לא כל האוהדים רוצים את גילרוביץ'
  רוב האוהדים לא רוצים את מעורבותו של קוריס
  אם גילרוביץ זה מינוי נגד קוריס אז המניות של גילרוביץ עולות
  אם יש מאמן לעונה הבאה אז למה צריך מאמן ל-4 חודשים
  אם אין מאמן לעונה הבאה אז צריך מאמן בעל שיעור קומה להרבה שנים וזה לא גילרוביץ'
  אם רוצים מאמן רק עד סוף העונה למה לא להחזיר את שלומי דורה ויחד עם איציק כעוזר
  ואם פנו לגילי לנדאו סימן שמחפשים מישהו מוכר אבל מאמן עם רעיונות מיוחדים שלא תמיד מקובלים
  אם האוהדים אומרים שאם משחקים התקפי ומנצחים …אז מה חשוב מי המאמן. גם איציק ברוך יודע שאפשר לשחק עם ציון צמח ודיאמנט בחוד.
  ואם כל האוהדים יודעים מה טוב שיבואו לאמן ולעודד מהיציע בכל מקום ובכל משחק.אפשר להתחיל מהיום. כל היציע המזרחי לרשותנו. 80 ש"ח. כל הקודם זוכה. לא לדחוף.לבוא שעה קודם.

 91. ל16:14 הגיב:

  תנועה של מאות כלי רכב מכיוון גבעתיים רמת גן לכיוון וינטר. כוחות הבטחון כבר נערכים לבואם של אלפי אוהדים רמת גן עם תופים רעשנים ודגלים

 92. למר ארקין הגיב:

  לניר ארקין:הרחוב לא צריך לנהל את הקבוצה ולא שלמה מן עם כל הכבוד לו או ירון בר לב צריכים לקבוע אבל אני חושב שבכתבה הזו העם אמר את דברו ולא צריך להצתעלם מכך. הסקר חד משמעי וקובע שהרוב המכריע רוצה את גילרוביץ. אני מציע לך רד אל העם ותמנה את גילרוביץ עד סוף העונה ותמדוד את יכולתו בתקופה הזאת ואז תחליט אם מגיע לו להמשיך גם בעונה הבאה. אריק הוא סמל בהפועל ר"ג הרבה יותר מיובל שזכה לאמן 5 שנים והוא ראוי לקבל צ'אנס. עד שלא יקבל צ'אנס העניין שלו ירבוץ כמו עננה על הקבוצה והאוהדים. ארקין לא בושה לפנות לגילרוביץ למרות שהוא עצמו כותב בכתבה שהוא לא מאמין שיפנו אליו. תהיה אמיץ ניר והאוהדים יעריכו זאת.

 93. צחי ר. הגיב:

  מבחינתי שום מאמן לא פסול מלאמן פה עד סיום העונה וזה יכול להיות גילרוביץ בורוכוביץ או שוורץ
  בגילי הזכרון כבר לא מה שהיה ואני בוחר בזכרון סלקטיבי לזכור רק דברים טובים .
  ארקין הוא בעל המאה וכנראה גם הדעה (למרות שכנראה הרבה לוחשים לו כל מיני דברים באוזן )
  ומה שיבוא ברוך הבא .
  האמת במצב הנוכחי אני לא רואה כבר שיכול להיות גרוע יותר אז אין כבר מה להפסיד .
  רק באמת חבל שאדון קוריס עדיין מנסה לבחוש ולערבב ולגביי החברים שלו מהקפה שמחזיקים ממנו .
  אז ביניו מי הם ? ומה הם?
  חבורת כלומניקים חסרי מושג .

 94. פופאי הצלת המכתש בגבעתיים 2011 !!! הגיב:

  אני זוכר את השער טוב טוב של גילרוביץ בתוספת הזמן
  הכדור הורם מהקרן האחרונה במשחק גילרוביץ
  ממש נגח מ16 מטר לקורה השמאלית ופנימה
  ובאמת רץ ריצה מטורפת משמחה במגרש
  אבל הנה לכם למשל אותו גילרוביץ מבקיע מול שמשון תל אביב
  שער לזכות רמת גן וגם רץ בטירוף לאוהדים
  ודרך אגב לא משנה מה ציפציף אומר אני את כל משפחת שוחט אוהב
  אני זוכר את ציפציף במכתש צועק על יובל נעים שהיה בלם וצועק על השחקנים
  והוא היה צועק ליובל שיעזוב אותם
  גם בתקופת קוריס שהיינו מדביקים פלאיירים למשחקים על כל מני מקומות בכדור הארץ
  ציפציף בחנות שלו היה אומר לי אני מוכן לעזור בכל מה שקשור בהפועל רמת גן
  הדעה שלי לגבי גילרוביץ עם כל האהבה אליו כולם רוצים את טובת הקבוצה
  מצידי שהיו מחתימים 400 גילרוביצים והקבוצה היתה עולה על דרך המלך
  אבל אני חושב שנכון לעכשיו הפועל רמת גן צריכה מאמן בעל שעור קומה
  לפחות העונה שיציל את הביזיון הזה שקורה על המגרש
  תזכירו לי באיזה קבוצה אוהדים בורחים מהמגרש בדקה 30 או במחצית
  אני לא חושב שהאי מינוי של גילרוביץ מושפע לטובה או לרע ע"י קוריס
  היום קוריס לא במערכת ואני בטוח שארקין לא שומע בקולו
  ולכמה האוהדים פה שבוחשים שמי שלא מגיע למשחק "הוא לא אוהד"
  אז כנסו מהר לחורים שלכם
  דרך אגב הנה השער של גילרוביץ מול שמשון תל אביב ב 5.5.1990
  http://www.hapoel-ramatgan.co.il/aviraym/90shimshon.wmv
  רק לא לשכוח ללחוץ 2 לחיצות על מסך שהוידאו יגדל על כל המסך

 95. פופאי הצלת המכתש בגבעתיים 2011 !!! הגיב:

  הנה שער של גילרוביץ וריצה מטורפת אבל הפעם לזכות הפועל רמת גן
  מול שמשון תל אביב ב 5.5.1990
  http://www.hapoel-ramatgan.co.il/aviraym/90shimshon.wmv

 96. פופאי הצלת המכתש בגבעתיים 2011 !!! הגיב:

  למי שלא הולך למשחק היום הנה צפיה באינטרנט של כל משחקי הגביע
  http://mygol.net/forumdisplay.php?f=24

 97. פופאי הצלת המכתש בגבעתיים 2011 !!! הגיב:

  כפר סבא מול חיפה הנה שידור חי
  http://mygol.net/showthread.php?t=2740

 98. לסיכום העניין הגיב:

  דורה יכול לצחצח לגילרוביץ את הנעלים
  קיטלמן יכול להחזיק לבורוכביץ את הקטן שהוא משתין

  רק אריק אחד קואצ' ואריק שני מנכ"ל צמד הביץ'
  יטריף את המועדון וישאיר אותנו בליגה
  דם סמיך ממים ושני הארקים הם דם ליבו של המועדון
  אם מר ארקין ובנו הקדושים האמיתיים בכל הסיפור יבינו את זה
  מפירות המהלך נהנה כולנו
  ואם לא, ימשיכו להסתובב לנו בין הרגליים חתול תעלול שמוצץ משכורת חינם
  איזה כלומניק מרעננה עוד נוכל סון שחקנים וכיוצא באלה אקסמפלרים
  זו זכותם של הבעלים להמשיך להפעיל מדי שבת את אוהל הקרקס הנודד של המועדון
  רק באמת שאפשר אחרת חבל, לכל הפחות לא לנסות דרך זו.

 99. חיום גרפילד הגיב:

  לכותב הקודם
  התנסחת נפלא, מסכים לכל מילה שנכתבה

 100. אלוהים ישמור הגיב:

  איך הקבוצה נראת
  שחקנים משותתים במגרש וחוץ מלחבל ליריב במשחק לא עושים כלום
  רק ששחקן שלנו מקבל את הכדור הוא לא יודע מה לעשות איתו והופ מפסיד את הכדור
  אני לא יודע על מה משלמים לשחקנים המשותתים האלה על המגרש
  הלו זה כדורגל קיבינימט מה כולכם עושים בכלל על המגרש
  עם שחקנים כאלה ועם שיטה אלעק איזה שיטה בכלל יש במשחק
  לא פלא שיש לנו רק 5 נקודות

 101. קבוצה בושה וחרפה הגיב:

  יאללה שחקני פח אשפה צריך לזרוק אותכם לפח הזבל

 102. ארקין תעיף את כל השחקני נפל האלה לקיבינימט הגיב:

  תעלה עם הנוער חבל על המאמץ שחקנים משותתים במגרש
  אוקוצה וסטפונקה לא נגעו 90 דקות בכדור
  על מה משלמים לשחקנים האלה כסף לא יאומן

 103. 7 משחקים כולל היום רק שער אחד הגיב:

  השער של צקאנה מול בני יהודה לפני חמישה משחקים היה האחרון
  שדר הספורט וייץ אמר 10 שנים לא היתה קבוצה כזאת גרוע בליגת על

 104. 450 דקות ללא הבקעת שער הגיב:

  אני יותר לא הולך למשחקים זהו נמאס לראות את הבושה הזאת

  • לפומפאי, יא חולה נפש הגיב:

   גם היום לא היית במגרש אז מה אתה מפליץ
   ז"א שמעכשיו גם לא תסתכל עלינו באתרים הדפוקים

 105. אכלו לי,שתו לי,לקחו לי... הגיב:

  רק בגלל הבכיינות הזאת של אריק לא הייתי נותן לו לאמן אותנו.
  זה מראה על אופי של בן אדם.

  אם היה לו שכל היה יושב בשקט ובבו היום היה מקבל אולי את שרביט האימון.

  כעת אחרי שיצר עליהום על ארקין הוא יכול בכלל לשכוח מהתפקיד.

  שיאמן קודם כל בלאומית קבוצה עונה שלמה,שיצליח בה שנה-שנתיים ויעלה אותה לליגת העל.

  אז נדע שיש לו מושג לאמן בליגת העל.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s