ועדה בלי תכנון

כך נראים הדברים בעיר שמפקירה את תושביה לחסדי הנדל"ן * הדיון (שלא התקיים לבסוף) בוועדת המשנה לתכנון ובנייה בנושא המכתש ראוי להיחרט באותיות של זהב בדברי ימי חלם * ויש גם סרטון וידאו – לדורות הבאים

אם בעיריית גבעתיים היו יושבים אנשים רציניים, המראות הגרוטסקים שנראו  הערב בוועדת המשנה לתכנון ובנייה לא היו מתרחשים. הוועדה היתה אמורה לעסוק בהתנגדויות לאיחוד חלקות המכתש – הליך טכני בירוקרטי נוסף בדרך לקבלת היתר בנייה והריסה. קרוב ל-120 התנגדויות הוגשו בשבועות האחרונים, מספר שיא שבלשכת מהנדס העיר לא זכור שנים רבות. בעירייה היו צריכים להיערך להגעת עשרות אנשים, מכיוון שהמקום בחדר בו מתכנסת הוועדה הוא מצומצם.

תושבי שכונת בורוכוב הפתיעו: כ-70-60 איש הגיעו לדיון בוועדה, בקומה השנייה ברחוב שנקין 2. העשרות גדשו את המשרדים עד אפס מקום והמתינו בסבלנות לרגע בו ייקראו להשמיע את טענותיהם. הדיון נקבע לשעה 16:30, חלפו 20 דקות ולא נראה שמישהו מהוועדה מתכוון להתחשב בתושבים, שחלקם הקדימו לשוב מהעבודה, חלק אחר טרח למצוא סידור לילדים – העיקר להגיע לדיון החשוב בניסיון לסכל את פרויקט מגדלי המכתש המאיים על השכונה הוותיקה.

ב-16:50 פקעה סבלנותו של אחד התושבים, שלא היסס להתפרץ לדיון ולתבוע את עלבונם של התושבים. במקום פרצה סערת רוחות קטנה והחלו ויכוחים בין התושבים אם צריך להפריע לוועדה או להמתין בסבלנות. יו"ר הוועדה וסגן ראש העירייה, מושיק גולדשטיין, יצא אל האנשים וביקש סבלנות. התושבים ענו בזעם. חלק מהתושבים דרשו ממנו לדחות את הדיון מאחר שהמקום לא היה ערוך לקליטת הכמות הרבה. גולדשטיין ענה – תשכחו מזה, ההחלטה תינתן היום בכל מקרה.

גם בחדר הוועדה התנהלה דרמה קטנה. גולדשטיין שהופתע ממספר האנשים הרב נותר אובד עצות. יורם פומרנץ ורן קוניק, אנשי האופוזיציה היושבים בוועדה, הציעו לדחות את הדיון, בעוד גולדשטיין תולה עיניים ביועצת המשפטית של העירייה, עו"ד אירית אורון, ומחפש עזרה. גולדשטיין חזר ואמר כי הוא חייב להעביר היום את ההכרעה בדיון. לא ברור מדוע החיפזון והאם זו ההוראה שקיבל מראש העירייה. גולדשטיין יצא לקהל והציע להכניס לחדר קבוצות של עשרה איש, אלא שהתושבים דרשו להיכנס כולם. לעזרתם נחלצה עו"ד אירית אורון שקבעה כי על פי הנוהל ההתנגדויות חייבות להישמע כשכל המתנגדים נוכחים.

התסיסה גברה מרגע לרגע: חלפה יותר משעה מהרגע בו התושבים היו אמורים להשמיע את דבריהם, הקומה השניה במחלקת ההנדסה המתה ורגשה, וגולדשטיין שניצב בחזית, בתור השכפ"צ של ראש העיר, נראה נבוך למרות שניסה ככל יכולתו להשיב לקריאות הנזעמות ולגל המחאות. בשיא הבלגן פרצה גם שירת "לא זזים מהמכתש" באדיבות ערן וובי ברנשטיין, שהגיע ממאהל המכתש אותו הקים יום קודם ושאותו הספיק בינתיים לפרק. רק לקראת השעה 18:00 נכנע גולדשטיין והחליט לדחות את הדיון למועד אחר – התושבים דורשים בספטמבר בגלל חופשת אוגוסט. העשרות התפזרו בחוסר נחת על הטרחה המיותרת כתוצאה מחוסר הארגון. המתנגדים יקבלו בקרוב מכתבים רשומים נוספים על המועד החדש – הוצאה של עוד איזה אלף שקל על חשבון משלם המיסים. קטן על עיריית גבעתיים, שהקופה שלה מלאה להתפקע.

זהו ניצחון קטן למתנגדי פרויקט המכתש – כל דחייה מתקבלת בברכה. זהו גם איתות ברור נוסף מצד תושבי בורוכוב לעיריית גבעתיים כי הם לא מוכנים להשלים עם הפרויקט המגלומני שיוסיף לחץ אדיר על השכונה הגדושה במילא. עברו כמעט 20 שנה מהרגע שבו עיריית גבעתיים בראשות שטנצלר החליטה לדחוף לשכונה 165 משפחות, ונראה ששום דבר לא השתנה. העשרות שגדשו היום עד אפס מקום את משרדי ההנדסה כדי להשתתף בדיון תמים, נתקלו בחוסר יכולת של העירייה לספק להם מענה הולם. זהו רק סימפטום לקטסטרופה שמחכה לתושבי בורוכוב: עיר שמפקירה את תושביה לחסדי הנדל"ן, ללא פתרונות מתאימים, עירייה אובדת עצות שמפנה גב לאזרחיה, ועדת תכנון בלי תכנון, עליבות אורבנית במיטבה.


צפו בבלגן הגדול בוועדת המשנה לתכנון ובנייה בעיריית גבעתיים

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

81 תגובות על ועדה בלי תכנון

 1. soloists1 הגיב:

  זה היה מביך ומביש והראה עד כמה העירייה מזלזלת בתושביה. מאה איש באותה שעה בחדר של כמה מטרים? הם קיוו שלא נגיע? או שנתייאש ונלך הביתה? סה"כ העיכוב טוב לנו, המסה הגדולה נתנה לנו כוח ומוטיבציה להביא עוד אנשים למועד הבא, ובעזרת כוחות גדולים, חזקים ומשותפים ננצח את כוחות הרשע ואת האסון האורבני הצפוי.
  לא זזים מהמכתש!!!
  ברק טל

 2. א , רחוב בלוך הגיב:

  ראובן בן שחר ראש העיר-זה רק רמז קטן בשבילך מה מצפה לך בבחירות הבאות שאתה נותן יד להפקרתה של השכונה. לא נשכח ולא נסלח אם תוציא לפעול את התוכנית השטנית.
  וחוץ מזה כדאי שתדאג לאיך שהעירה שלך מתפקדת, למה לא באת ללשכת מהנדס העיר לראות איך מתעללים בנו?
  א' תושבת השכונה.

 3. ליצן קטן הגיב:

  חחח איזה עיריה שוק. מי הליצן שמנהל את העיר הזו ?

 4. חובה להתעורר הגיב:

  תעבירו בין כל התושבים בשכונה שביום ראשון הבא31 ביולי בשעה 6 וחצי בערב יש דיון מועצת עיר בבית הראשונים
  צריך להביא 200 איש לדיון למרות שבניית המכתש לא עומדת על הפרק, כמובן שצריך להביא כמות דומה בדיון הבא בוועדת התכנון. אסור לשתוק , חובה למחות.

 5. ראובן הבייתה הגיב:

  ראובן בן שחר קח את הועדה המצחיקה שלך ותעופו לכל הרוחות. מה עשית בשנים שלך : את המיסים העלית, את הלכלוך מהעיר לא פינית, מקמצים באיסוף זבל , זרקת את חרותי מנהל שב"צ, הדירות בעיר יקרות נורא, גבעתיים היא העיר הכי לא ירוקה במדינת ישראל, אתה לא עושה כלום למען תושבי בורוכב בענין המכתש, מה אתה עשית בשביל העיר? חתיכת כלוןמניק, לך הבייתה.

 6. מחאה בגבעתיים הגיב:

  מחאת האוהלים הגיעה לגבעתיים. מקוה שהזעקה נגד שלטון הנדל'ן תתפשט בעיר. רומסים את התושבים ברגל גסה. דייייייי לכיבוש הבטון!!!! בונים שיכוני צמרת לעשירים. מי צריך את זה בעיר רוויית בניה?

 7. האפס משנקין 6 הגיב:

  במכתש בן שחר כורה את הקבר הפוליטי שלו. כל האנשים שבאו לוועדה המצחינה וחזרו כלעומת שבאו לא ישכחו לו את זה. לא הם ולא ילדיהם ולא משפחותיהם ולא חבריהם ולא השכנים בבניין. תכניס לך את זה טוב טוב לראש האטום שלך ראובן בלי שחר.

 8. תושבי בורכוב איפה הייתם אז??? הגיב:

  לפני שנתיים שלוש 10 שנים ,20 ???אם הייתם מתאחדים אז הכל היה נראה אחרת !עכשיו אתם תשארו עם מפלצות בפנים,חוסר חניה,מלחמות בהרשמה לגנים וביה״ס,ויציאה 45 דק קודם מהבית כל בוקר!

 9. למר גולדשטיין,כנס כנס הגיב:

  אם אתה אומר שפרוייקט המכתש יצא לפני 9 שנים אז למה הבוס שלל מר ראש העיר הבטיח לפני 3 שנים בנאום שלו במכתש לפני הבחירות שבמכתש ישאר של הפועל ר״ג עוד מאה שנה???על מי אתם עובדים?אנחנו נשלח אתכם בבחירות הביתה!

 10. הייתי שם הגיב:

  אספר על הארוע מנקודת השקפתי,תושבת העיר שחתמה על התנגדות והגיעה לועדה להשמיע את דברה.קודם כל דחסו כמעט 100 בני אדם לתוך חדר קבלת קהל שמסוגל לקלוט 20 איש בלחץ,צפיפות איומה, בלי מזגן ובלי מים.לי נראה שנתנו לנו לחכות הרבה זמן בכוונה בכדי שאנשים ישברו וילכו הביתה. אבל האנשים לא פריירים,חיכו וחיכו בסבלנות,בעצם לא תמיד בסבלנות כי התחילו צעקות ודחיפות,היו אנשים [לא מכירה אותם] שתפסו שולחן נעמדו עליו והתחילו לנאום נגד העיריה ולשלהב את הרוחות…בחורה עם מגאפון מררה לוועדה את החיים בצעקות,סדרן בודד ואומלל עמד ליד חדר הדיונים ולא ידע מה לעשות,בסוף יצא היושב ראש, בחור גבוה עם כיפה, נראה אדיב ונחמד אבל נבוך נורא,לא ידע מה לעשות,מה עושים,איך מתמודדים עם המצב.ותמיד יש את חמומי המוח מהקהל שעושים פרובוקציות ומהומוןת,צועקים ונובחים לכל עבר,והאנשים הפשוטים, השקטים, עמדו נכלמים.הם רק רצו להביע התנגדות לפרויקט מפלצתי אבל לא נתנו להם לדבר.אין דיון, בוטל אמרו בסוף,הבטיחו שישלחו הזמנות חדשות… נו אז נצטרך לבוא שוב,אולי בפעם הבאה יתארגנו קצת טוב יותר.כתושבת העיר משלמת המיסים היקרים התביישתי שככה נראים הדברים בעיר.

  • גם אני הייתי שם הגיב:

   ובאמת שאינך צריכה לחוש שום בושה. זה הם, הפוליטיקאים, שנוקטים בשיטות הידועות שלהם כדי להשיג את מה שהם רוצים.

   מה שהם רוצים אין לו שום קשר לניהול תקין או לצדק או לאמת אלא רק לאינטרסים צרים של אנשים שחלק גדול מחייהם הציבוריים מבלים על הגבול שבין הנכון לבין הלא חוקי, בין הנחוץ לבין המושחת וכו'. רבים מהם התחילו כאנשים עם עקרונות ורצון לפעול למען הציבור והזמן הופך אותם להיות כמו כל השאר, גרידים למשהו.

   הבעייה שכולנו בעצם, באדישותינו, מאפשרים לאנשים כאלה, החל מראש העירייה המגוחך ועד אחרון הפקידים בועדה, להשתין עלינו ולנסות לשכנע אותנו שאלו מים זכים.

 11. עובדים עליכם הגיב:

  הלב עם תושבי השכונה. כל פעם בא ראש עיר אחר ועושה עליהם סיבוב.
  דחפו להם את פרויקט נדלן ענקי מתחת לאף והיום כשהם באים להתנגד עושים בכוונה שלא יוכלו לדבר. גועל נפש.

 12. הצעת יעול הגיב:

  תושבים יקרים אם טובת השכונה ואיכות החיים חשובה לכם תתארגנו להפגנת ענק מול העיריה. אם הבאתם 100 איש לועדה הזו תוכלו להביא אלף להפגנה מאורגנת כמו שעשיתם לפני שנה. תצאו להפגין בכיכר נח או בקניון , תהפכו את העיר המושחתת ותזרקו את הפוליטקאים שיושבים בעיריה הבייתה. מספיק עם הדיבורים, פה במדינה מבינים רק כוח ולהפוך שולחנות. תפסיקו להיות פודלים ולברבר בביצים. מחר תקומו למציאות חדשה של בניני ענק באמצע השכונה ולא תוכלו לשנות יותר. זה הזמן לצאת לרחובות ולהפוך אבן על אבן עד שמהעיריה המטומטמת הזו ייצא עשן!!!

 13. האמת אך ורק האמת הגיב:

  עירייה של נבלות. אין לי הגדרה אחרת.

 14. אחד שמכיר ויודע הגיב:

  כל מי שחושב שהוועדה המגוחכת לבניה תחליט לבטל את מגדלי בורוכוב במכתש הוא או נאיבי או אדיוט. כל הוועדות הללו קנויות ומכורות מראש. כל בעלי השררה מקבלים מתחת לשולחן שוחד מהקבלנים. מהפכה אמיתית זה לא לשלוח ניירות עם קשקושים לוועדה, אף אחד בוועדה לא קורא את ההתנגדויות האלה. חבל על המאמץ ועל הדיו שאתם מבזבזים. תקימו מאהל מחאה בעירייה, תשבו שם יום יום עד שהאדון הפוץ מבנין העיריה ירד ממרומי כורסתו ויחליט שהוא מתחיל להיות ראש עיר ולא פקיד מסכן שבא לדפוק שעון בשעה 8 עד 15:00. אחים שלי, נפלתם על עיר בלי מנהיגות.

 15. רשמים מטיול הגיב:

  כשהייתי בדרום אמריקה, באחד הערבים הופיע ידידי הטוב טיטו והכריז בפני שסוף סוף אחרי לחצים שלי הוא נכנע ומוכן לקחת אותי מחר בערב לטקס וודו שחור שהתקיים באחד הכפרים בסביבה כמובן שהתרגשתי וציפי לזה בכיליון עיניים, סוף סוף אני עומד לראות טקס וודו שחור במציאות וזה דבר שריגש אותי למחרת הופיע ידידי עם מכוניתו ויחד נסענו כשעה וחצי עד למקום.

  שבו עמד להעריך טקס הוודו מישהו מבני משפחתו של טיטו (ידידי) הזמין את הטקס ולכן התאפשר .לנו לאחר בקשות חוזרות ונשנות להיות נוכחים הטקס אמור היה לפגוע באחד הסוחרים בסביבה שלפי דיברי בן משפחתו .של טיטו רימה וגנב אותו במשך יותר משנתיים כאשר היגע המכשף עם המטה הארוך שבידו ספק מטה ספק מקל הליכה הצטופפנו כחמישה אנשים ליד אחד העצים הקרובים שבחורשה שבה נערך הטקס. המכשף עמד על מקומו מספר דקות ששק בידו אחד והמטה בידו השניה לאחר מספר דקות צייר המכשף עיגול על החול התיישב במרכז, הניח את המטה לצדו והחל להוציא מהשק כל מיני חפצים משונים בניהם נרות שחורים, חצי גולגולת אדם, מספר עצמות כנראה של בן אדם), גפרורים מספר חתיכות של חבל בכל מיני גדלים פיסות עץ בעלות צורה משונה, והחל למלמל מילים שלא הבנו סוג של מדיטציה או טרנס ואז החל להדליק את הנרות אחת אחת ולנעוץ .אותם על הקו של המעגל מסביב כאשר סיים עם הנרות הפך את חצי הגולגולת אחז אותה בשתי ידיו הרים כלפי השמיים ומלמל מספר משפטים, הניח את הגולגולת לפניו על האדמה .

  כאשר היא הפוכה תוך כדי מלמול החל לפזר סביבו את השאר החפצים שהיא בשק הכל בתוך המעגל ואז הדליק גפרור הגיש אותו אל תוך הגולגולת והדליק בתוכה נר יצוק שחור התברר שבגולגולת הייתה שעווה שחורה עם פתיל(תוך כדי מלמול לא מובן) הוציא בזהירות מתוך השק מעטפה אדומה ומתוכה בזהירות החל לשלוף שערות אדם (השערות של המיועד להיפגע) והחל להניח אותם בתוך הגולגולת השיער השרוף הפיץ ריח לא נעים אך אף אחד מהנוכחים לא פצה את פיו .וכולם היו מרוכזים מאד בכל תנועה של המכשף לאחר שסיים לשרוף את השיער שרף את המעטפה האדומה החל לאסוף את הנרות מסביב המעגל ולהכניסם הפוך כשהלהבה כלפי מטה אל תוך הגולגולת (13 נרות) ואז כאשר כבתה האש בגולגולת יצק לתוכה מעט חול מתוך המעגל אסף את החפצים שפיזר סביבו נעמד אחז במטה ובשק הביט אל השמים מספר רגעים כאשר הוא .מלמל כל מיני משפטים משונים ועזב את המקום מבלי לומר מילה בשקט בשקט התפזרנו אף אחד לא העיר שום הערה או הביע דעה, בדרך חזרה הביתה שאלתי את טיטו אתה חושב שזה יעבוד? טיטו הביט בי בחצי זלזול ואמר חכה .תן לזמן לעשות את שלו. שלושה ימים לאחר הטקס לקה אותו סוחר בשבץ מוחי.

 16. soloists1 הגיב:

  הבלוג שלי עוסק בד"כ במוסיקה קלאסית, תחום עיסוקי היומיומי, אבל היום החלטתי שאני חייב לכתוב גם על מה שהולך בעיריית גבעתיים. בלינק הזה
  http://soloists1.wordpress.com/2011/07/26/%D7%A2%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%92%D7%91%D7%A2%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%96%D7%9C%D7%96%D7%9C%D7%AA-%D7%91%D7%AA%D7%95%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%94/
  ברק טל

 17. ותיק הגיב:

  כדאי לועדת הבניה לקראת הפגישה הבאה לשריין מקום ל1000 איש שיגיעו ויראו לבן שחר מה הם בדיוק חושבים על פרויקט המכתש ובעיקר על ראש העיר. שיכין ראש העיר לפגישתנו הבאה את תיאטרון גבעתיים שלכולם יהיה מקום.

 18. לשלמה-בקשה הגיב:

  זה חוצפה מה שאני מבקש עכשיו אבל אתה חייב לנסות לארגן עכשיו הפגנה!
  עכשיו יחד עם התמיכה האדירה שיש לנו מתושבי גבעתיים חייבים לעשות הפגנה בישיבה הבאה ונוכל בשקט להביא שם 400 איש עם פרסום גדול על ההפגנה כי גם ככה יש את תושבי גבעתיים
  חייב עכשיו לנסות הכל זה יכול להיות ההזדמנות שלא יהרסו את המכתש!
  לא זזים מהמכתש!!!!!!!

  שלמה אני מצפה לתגובה ממך

  • שלמה מן הגיב:

   עניין ההפגנה ייבדק שוב. אין ספק ששכונת בורוכוב רותחת, יותר ויותר אנשים בה מוכנים למאבק.

 19. פופאי הצלת המכתש 2011 חוזר למאבק !!!! הגיב:

  סליחה שלא הגעתי בגלל מות אמי
  אבל בפעם הבאה אגיע ועוד איך אגיע
  כדי להשמיע את טענותי לעיריה העלובה הזאת

 20. רוצים מהפכה בגבעתיים הגיב:

  העם דורש צדק חברתי!

 21. "גבעתיים הירוקה" - מיבזקון מיוחד יום ג' 26.07.2011 הגיב:

  כנגד כל הסיכויים "המכתש" חי נושם ואפילו בועט ועוד איך בועט

  שלום רב,

  כל מי שגדל על מיתוס "המכתש" יודע
  שם במגרש הקשיש והמצולק, לא נכנעים
  בוודאי ובוודאי שנלחמים עד הקצה.
  לא משנה מול מי ולא משנים יחסי הכוחות,
  בלב שכונת בורוכוב, על הדשא,
  אף פעם לא חילקו "מתנות" חינם.

  גם אתמול, כשהוא חפור ורמוס
  על ערש דווי, שרתה רוחו, העדיין חיה,
  של האצטדיון המיתולוגי,
  במשרדי אגף ההנדסה של עיריית גבעתיים.

  על אף וכנגד כל הסיכויים,
  הצליחו עשרות רבות של תושבי העיר,
  להשיג נצחון קטן והירואי,
  ממש ברוח "המכתש"
  "0:1 קטן", קוראים לזה בשפת הספורט,
  על הציניות של ראש העירייה.

  "התכנון" לאתמול, נשא בחובו תקווה, צינית,
  שאם יידחסו כל אותם אלו,
  המתנגדים להריסת האצטדיון
  ושבאו, כחוק, לשטוח טענותיהם
  בפני ועדת המשנה המקומית לתכנון ולבניה,
  בתנאים תת אנושיים,
  במסדרונות הצרים של המקום,
  אולי יתייאשו ויסתלקו להם
  ויאפשרו סוף סוף להרוס את המקום.

  ההתפתחויות, כנגד כל הסיכויים,
  היו דווקא הפוכות לחלוטין,
  המתאספים שעמדו על זכותם הבסיסית,
  להופיע בפני הועדה כבני תרבות
  ולא לזכות "לתנאי אירוח", כבהמות במכלאות בקר,
  יצאו כשידם על העליונה והכניעו את הציניות העירונית.
  הדיון המתוכנן, בתנאים המבישים, בוטל
  וייקבע לו מקום הולם לקיומו, במועד חדש.

  כך, על כל פנים, הוכח שוב,
  שהרוח המאמינה עדיפה על פני החידלון השלטוני
  ושמי שחשב שהחומות בלב גבעתיים
  יבוקעו ללא כל קושי,
  צפוי להיות מופתע למדי.

  "המכתש", על אף ולמרות הכל
  עדיין, חי נושם ואפילו בועט ועוד איך בועט
  ואנחנו כרגיל מצדיעים לו,
  תומכים ולא מוותרים לרגע.

  כתמיד, כך אנחנו, מאמינים ובטוחים
  סוף הצדק לנצח.

  לנוחותכם שני קישורים עם כתבות וסרטונים
  על הפארסה של אתמול, כי אין טוב ממראה עיניים.

  1. בלוג "המכתש" של העיתונאי ומוביל המאבק שלמה מן:
  https://maktesh.wordpress.com/2011/07/25/%d7%95%d7%a2%d7%93%d7%94-%d7%91%d7%9c%d7%99-%d7%aa%d7%9b%d7%a0%d7%95%d7%9f/.

  2. בלוג "סולני תל אביב" של המנצח והמוסיקאי, תושב העיר ונאבק נוסף ברק טל:http://soloists1.wordpress.com/2011/07/26/%D7%A2%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%92%D7%91%D7%A2%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%96%D7%9C%D7%96%D7%9C%D7%AA-%D7%91%D7%AA%D7%95%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%94/.

  והפעם אפילו לנו אין משהו אופטימי לסיום
  רק בושה גדולה ועצב רב ותקווה שלעולם קיימת…..

  "לא זזים מהמכתש, לא זזים מהמכתש"


  גבעתיים הירוקה
  רשימה עצמאית לאיכות חיים חינוך וסביבה

 22. תושב מרחוב המרי הגיב:

  אחרי שנאמר הכל על הבזיון בעיריה אתמול אין לי אלא להוסיף שיואיל כבוד ראש העיר לכתת רגליו ברחובות העיר ולהגיד בכנות האם הוא מרוצה מרמת הנקיון, איסוף האשפה, גזם עצים, צואת כלבים… אני מתגורר בעיר מזה 27 שנים וחייב לומר שמעולם לא נראתה העיר כה מלוכלכת מוזנחת ומופקרת. משהו השתבש בעיריה וכמאמר הפתגם 'הדג מסריח מהראש' לא התפלאתי לקרוא ולראות את המראות המבישים מועדת התכנון והבניה. כך בדיוק מתייחסים לתושבים בגבעתיים. רומסים את הכבוד, משפילים וגובים מיסי שיא בעבור התענוג הזה. ניפגש בקלפיות.

 23. תזכורת לגולם הגיב:

  בן שחר מה יש בגבעתיים?
  כלום!!!!
  מה שיש בגבעתיים זה נכס אחד יחיד ומיוחד שקוראים לו המכתש!
  (מדברי נתן דטנר בהפגנה בעיריה))

 24. מחאה מרחוב דוד קלעי הגיב:

  אם ראש העיר וחבורת המקורבים שמקיפים אותו לא היו מנותקים מהשטח הם היו עושים שמיניות באויר לסכל את התוכנית לבניה על המכתש. אם התוכנית הבניה הזו היתה במקרה אמורה לקום מול הבית של ראש העיר או של אחד המקורבים לו תאמינו לי שהם היו מבטלים אותה בלי בעיות ולא יעזור תב'ע שמב'ע. כשרוצים אז גם אפשר לבטל את התב'ע. תב'ע זה לא דבר קדוש.

  כאב לילד בכיתה ו' בביה"ס בורוכוב אני מודאג מההתפתחויות בשכונה, כשהילד שלי יגיע לתיכון קלעי הקטסטרופה תגיע לשיא. אני מבקש למנוע אותה עכשיו לפני שיהיה מאוחר. לא זו השכונה שנכנסתי אליה לפני 10 שנים. לא יודע מי המתכננים של העיר הזו שאישרו להכניס פנימה 2 מגדלי ענק. כמה זמן אצטרך לעמוד בבוקר בפקק ענק לכיוון ערבי נחל? כיום לוקח לי לפעמים חצי שעה להגיע לאיזור צומת פרשת דרכים. ואיפה ילמדו כל מאות התלמידים החדשים שיגיעו?

  ברור שהתוכנית החדשה במכתש היא גזירה שהציבור לא יכול לעמוד בה. זה דורש ביטול. אבל כשהראש מנותק מהשטח אז אנחנו האזרחים הקטנים אוכלים אותה.

  חזקו ואימצו כל מי שמארגן את ההתנגדויות, כל מחאה פומבית שתתבצע אני ומשפחתי נהיה שם.

 25. צחי ר . הגיב:

  תושבי שכונת בורכוב שימו לב כיום מתבצעות עבודות תשתית ברחוב גולדשטיין מצומת המכתש ועד לצומת גורדון כולה עבודה זניחה וסגרו לכם את העורק המרכזי בשכונה . איו יוצא ואין בא תחשבו רק שיתחילו לבנות במכתש כל השכונה תהייה בעוצר לא יהיה כביש אחד תקין אין יוצא ואין בא . כדאי שתפנימו שאתם תתחילו לקום ב5 בבוקר כדי לצאת ברכב מהשכונה וגם ככה זה יקח לכם המון . תכפילו את מה שהולך היום שזו עבודת שיפוץ זניחה ב100 ותבינו איך יראו החיים שלכם לפחות שנתיים וזה עוד לפני שיפלשו לכם לשכונה 165 משפחות חדשות . אגב איפה בדיוק חשב ראש העיר הגאון שכל ילדי המשפחות החדשות ילמדו ? תפנימו כל כיתה בבורכוב תהיה עם 60 תלמידים תהיה אחלה מערכת חינוך אצלכם בשכונה היוקרתית .
  תתעוררו עכשיו יש ממי ללמוד המדינה מתחילה לבעור וכוח זו לא מילה גסה .

 26. רולי -מנבא עתידות. הגיב:

  שאלות לאדון בן שחר.

  1) מה יש בגבעתיים ? כלום.
  2) מה יש בעיריה ? כלום.
  3) מה אתה מייצג ? כלום.
  4) מה עשית עד היום? כלום.
  5) מה תעשה מהיום? כלום.
  6) מה יש לך בראש ? עשה ממוצע של התשובות.

 27. צחי בן יוסף הגיב:

  • א.ב. הגיב:

   1.הסדרן שמו "רוזה" או בשמו המלא רוזנבלום שהיה פעיל במחלקת הכדורסל המיתולוגית ומאכזב וכואב לראות אותו מתבטא נגד המכתש.
   2.את עם הרמקול תעשי לי ילד

   • --- הגיב:

    1. אל תשפוט אדם בפרנסתו.
    2. קנה לך רמקול ותעשה לך בית.

    • א.ב. הגיב:

     1.אין קשר בין סדרנותו ולזה שהיה צריך לגונן על גונבי הדעת .
     2.רעיון טוב

     • נא לדייק בעובדות הגיב:

      רוזה כונה שחבר הנהלה… באופן מעשי דאג להזמנות לאוכלי החינם. גם מיכוש כרטיסים.
      כל עבודה מפרנסת את בעליה, רק דבר אחד רוזה שכח לומר ש… את מגרש החניה של המכתש מכרו בגלל ניהול ההנהלה בה היה חבר בעבור נזיד עדשים.

      • א.ב. הגיב:

       פעם חשבתם כמה אנשים מהכדורסל הלכו לעולמם בטרם עת? איתן מגידו,מאיר (בלונדי)הוכרמן,סטיב מאלוביק,אייבן דאנקן,מיכוש קורנפלד,משה אורגד… למען הסר ספק כולם אנשים טובים שלא היה להם שום נגיעה לעסקת המכתש

 28. תושבת שמתנגדת הגיב:

  הגשתי התנגדות על המכתש אבל לצערי לא הצלחתי להגיע לישיבה,
  כשאני רואה את המראות מאתמול אני מתביישת שזו העיר שלי ,שזו העיריה שלי.
  כמשלמת מיסים בזמן ומיסים מהגבוהים במדינה אני מצפה מהעיריה לקצת התחשבות בצרכים. אמנם המדינה כולה זועקת לדירות ולמקומות מגורים אבל הבניה על המכתש היא בניה לעשירים, סטודנטים וזוגת צעירים לא יוכלו לרכוש דירות בחצי מליון דולר בפרויקט הכי יקר בסביבה.
  אשתדל להגיע לדיון במועד החדש אבל אני פונה לראש העיר הנכבד ומפצירה בו בשם רבים בעיר ובשכונה: תן הוראה לעצור את הדבר הנוראי הזה שיפגע באיכות ובמרקם החיים בשכונה שלנו. תוציא את המגדלים מחוץ לעיר היכן שיש כבישים רחבים שיוכלו לקלוט את המסה של כלי הרכב שיציפו את הרחובות הקטנים אצלנו.
  אין לכם שום פתרונות תחבורתיים הולמים למצב החדש. כל מה שיש לכם זה פתרונות חלקיים ולא מספקים, אל תעשו עוול עם תושבים נאמנים ושלווים שלא מחפשים מלחמות. תילחמו אתם את המלחמה שלנו כדי שנדע שיש בעיר הנהגה שמתחשבת בתושבים וקשובה לצרכים שלהם.
  תודה.

 29. אייל ברזילי הגיב:

  שלמה וכל החברים אני בעד יום שישי לקחת מגפון ולהחזיר עטרה ליושנה להגיע לבית של אלוביץ ולהתחיל למרר לו את החיים הפעם הזינזנה תיהיה עסוקה ברחוב רוטשילד ולא בשכונת צהלה בואו נגיע לשם להפגין.

  אנחנו יכולים להיות הראשונים שמסמלים במאבק את המלחמה נגד בעלי ההון לדעתי אחרינו יתחילו גם אחרים למחות נגד בעלי ההון.

  יש כבר לפחות 5 אנשים שאישרו לי שהם יגיעו אם הענין יאורגן שלמה אני מבקש ממך להרים את הכפפה ליו שייש הקרוב

  • מיקי ר. הגיב:

   יש כבר 6.

   • פופאי הצלת המכתש 2011 חוזר למאבק !!!! הגיב:

    יש כבר 7

   • אייל ברזילי הגיב:

    יופי מצויין עם עד יום חמישי יהיה מספיק אנשים שיאשרו הגעה נצא להפגין מול ביתו לדעתי בסביבות השעה 12:00
    כל מי שיש לו שלטים ורצוי גם מגפון שיודיע אני ינסה גם להשגי מגפון
    שלמה תזרום איתי ותפרסם פוסט אפילו סקר מי בא להפגין מול הבית של אלוביץ

    • שלמה מן הגיב:

     אבדוק היום כמה דברים ואודיע כאן. בהחלט זורם עם זה.

     • שלמה מן הגיב:

      אחרי מחשבה והתייעצות עם כמה אנשים, אני לא חושב שנכון לעשות משהו בימים הקרובים. כמובן שאני לא יכול למנוע מאיש לצאת לשטח ולהפגין. ההבנה שלי כרגע את המצב היא לשבת בצד ולהמתין להתפתחויות.

      • שלמה מה נהפכתה ללוזר ??? הגיב:

       שלמה נהפכתה ללוזר גדול
       מה קורה לך
       תתחיל להזיז עיניינים
       או ?????????????????
       שאדון אלוביץ נתן לך פנטהוז ?????

  • הפגנה אבל לא מול אלוביץ' הגיב:

   אני חושב שכרגע הפיתרון לא יבוא מאלוביץ'
   כרגע מי שיכול להיות לא בטוח בעצמו וקצת מתנדנד זה עריית גבעתיים ולכן יהיה הרבה יותר חכם ומאוד חכם לעשות הפגנה במועד של הדיון הבא שאני משאר שבלכ מקרה יבוא גם תושבי גבתיים ובורכוב וככה נוכל לצבור יותר אנשים
   בכל מקרה אני בפנים

 30. גיא הגיב:

  מהבונבונרה בבואנוס איירס ועד המכתש!!
  לא להחמיץ – במהדורת היום של חדשות הספורט היום(26.7) בסוף, בפינה של "בקטנה" – לקראת עונת הכדורגל בארגנטינה, האיצטדיון מדבר אל השחקנים שייתנו את הדם ולא יוותרו!!!
  מרגש, מרגש, מרגש.. יכולתי לשמוע את המכתש זועק לאוהדים לא לעזוב אותו!!!

 31. הפגנת האהלים ברוטשילד. הגיב:

  קומוניסט הבית של הפועל ר"ג, גבי, מסתובב בגאווה גדולה, כבעל בית, בשדרת האהלים ברוטשילד כשהוא לבוש בחולצת חד"ש דנדשה שקיבל מאדוניו. למיטב זכרוני הוא לא מתגורר ברחוב.

 32. ירון בר לב הגיב:

  תרשמו גם אותי להפגנות הבאות איך שאני חוזר מאיטליה.נבעיר להם תתחת עד שיכנעו

 33. אלונה ק, הגיב:

  נולדתי בגבעתיים ועברתי את המסלול הרגיל של בי"ס בורוכוב וקלעי.
  תמיד רציתי לגדל את ילדיי במקום שבו גדלתי אני, באותם מוסדות החינוך ועם אותם הערכים שעליהם התחנכתי.
  היום ילדיי לומדים בבי"ס בורוכוב אך כמו שזה נראה,למרבה הצער והכאב, כאן יסתיים הדמיון בינינו…..
  ראש העיר הלא יקר,באיזו זכות אתה מחריב לנו את העיר ואת שכונת בורוכוב בפרט?
  אתה באמת חושב שיש לך סיכוי להבחר שנית?!
  אתה וחבר מרעיך המושחתים מתבקשים לסגת מפרויקט המכתש המגלומני, אין לכם מנדט לסחור בגבעתיים!
  מי בדיוק זקוק ל-165 משפחות "חדשות ואמידות"? לא תודה! אנחנו מסתדרים יופי בלעדיהן! ובלעדייך!
  אז תעשה לנו טובה ותעוף לנו מהעיניים!!
  אם רק כוח אתה מבין אז נשתמש בכוח, והרבה, כדי להניא אותך ממעלליך!
  ודבר נוסף, לא נשכח ולא נסלח על שניצלת את חופשת הקיץ וגנבת בהיחבא, כמו גנב בלילה,חלקה יקרה ונחוצה מביה"ס בורוכוב לצורך הקמת גן ילדים, שמשום מה לא נכלל ברשימת הגנים אליהם רשמו ההורים את ילדיהם….
  הצלחת להכנס לדברי הימים הרעים של גבעתיים , אל תבנה על כהונה נוספת!

  • ראש העיר שלנו לא מנהיג.
   מסוגל לדבר 15 דקות ולא לומר כלום.
   הריצו אותו להיות ראש עיריה וזו תעודת עניות לעיר.
   שהוא מרגיש במצוקה גיסו בא לעזרתו ואם המצב יוצא משליטה תמיד אפשר להביא את המשטרה או את עובדי העיריה משכונת רונזשטיין.
   התושבים חמים עלייך ראובן. אדנית ורחוב הולנדי לא יעשו את זה. גם לא הופעה של להקת העוד ביום העצמאות

 34. תושב לוחמני הגיב:

  צריך לעלות עם דחפורים על העיריה המטומטמת הזו. אולי ככה הם יבינו שם האטומים האלה. דרושה מחאה חזקה.

 35. אידישען אורדונעס הגיב:

  בן שחר אתה שטיק דרעק

 36. עדיין מחכה שיקראו לי להעיד הגיב:

  משה גולדשטיין כנראה לא אוהב להיות מועסק בתפקיד בכיר. אחרת איך תסבירו את זה שהוא עושה כל מה שהוא יכול כדי להיות מובטל אחרי הבחירות הבאות????
  ולמה בן שחר עושה לו כזה זובור? שם אותו מול כל האנשים לבד כשהוא עצמו מפחד.
  הספין הצליח לראובן כי לפחות מבחינתי אדון גולשטיין אחראי לועדה והוא עוצם עיניים. בבחירות נדאג שהוא יהיה מובטל.

 37. השכונה נגד בן שחר הגיב:

  צריך לומר את האמת, העיר בתקופה של משבר. אמנם ברחוב גולדשטיין משפצים ונמשכת תנופת בנייה באיזור בן צבי אבל העיר עצמה מוזנחת, המון תלונות על לכלוך ומפגעים… בעיקר תלונות על חוסר הנהגה. יעידו הסקרים שפורסמו לפני 3 חודשים שבה בן שחר לא עובר את אחוז החסימה. התושבים הרדומים התעוררו סוף סוף ורואים עיריה בלי מנהיג ועיר בלי הנהגה, והם רואים ראש עיר שלא מסוגל להילחם מול הטייקונים למען תושביו. אדם כזה לא ראוי להמשיך ואפילו יום אחד אבל בגלל שבן שחר נעדר מודעות עצמית ונאחז בקרנות המזבח ניאלץ למרבה הצער לסבול עוד שנתיים ורבע ואז לבעוט אותו אל פח האשפה של ההסטוריה, שם משאיות הזבל של העיריה שמגיעות רק פעמיים בשבוע ימצאו אותו במצב של ריקבון מתקדם בדיוק כמו שהעיר שלו נראית כעת.
  להתראות בבחירות כלומניק.

 38. הנוקמים מהמכתש לעד !!! הגיב:

  חיריית גבעתיים = חיריית הבושה והחרפה
  כולם שם מושחתים וצריך לעשות הכל להעיף את הטינופות המושחתים האלה לקיבינימט

 39. בן שחר לצומת לבך אם אתה רוצה להמשיך לכהן תציל את המכתש הגיב:

  אם לא יהיה מכתש
  גם בן שחר לא יהיה ראש עיר
  לשכת העבודה תחכה לו

 40. חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל הגיב:

  חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל
  חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל
  חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל
  חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל
  חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל
  חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל
  חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל
  חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל
  חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל
  חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל

 41. חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל הגיב:

  העיריה הכי מושחתת והכי בזויה במדינת ישראל
  עיריה של אנשים מסריחים ומושחתים

 42. אייל ברזילי הגיב:

  חבל שלמה טוב חברים זאת תיהיה הפגנה דלת אמצעים אבל עם הרבה רוח במפרשים
  עד מחר נסגור אם היא קוראת סופית אם יהיה מספיק אנשים לפחות 10 נצא להפגין כל מי שיש לו מגפון שלטים או כל דבר שיכול לעזור
  אנא עדכנו שנוכל לתת בראש ביום שישי.

  שלמה דוקא ציפיתי שתזרום איתי על הענין יש לנו הזדמנות להיות הראשונים שיוצאים בר גלאי נגד בעלי ההון וספציפית נגד אלוביץ שהוא הול להיות
  אחראי לאחת הגזילות הכי גדולות בהיסטוריה של המדינה

 43. חיריית גבעתיים = חיריית פח הזבל הגיב:

  לחרבן על הפרצוף של חיריית גבעתיים המסריחה
  חיריה של מושחתי תחת נבלות

 44. צפו בבזיון הגיב:

  עוד סרט

  • פנייה לעורכי/ות הדין שבין התושבים הגיב:

   צריכים עו"ד עם ביצים (ו/או גב' עו"ד עם שחלות) שיגישו תביעה יצוגית נגד הוועדה, נגד יו"ר הוועדה שהוא גם סגן ראש העירייה, נגד העירייה, נגד מנכ"ל העירייה וכמובן נגד ראש העירייה על הנזקים הכלכליים, בנוסף לעוגמת הנפש האדירה, שנגרמו לאנשים שהוזמנו לוועדה ביום מסויים ובשעה מסויימת.

   ביטלו עבודה, ביטלו חוגים/פעילות של הילדים, לקחו חופש, לקחו בייביסיטר, בזבזו דלק ו/או הוצאות נסיעה להגעה, הוצאות חנייה, נדחסו כמו סרדינים לחדר קטנטן (לא הציעו להם אפילו מים ולכן כולם נצרכו לרכוש בכסף יקר מים במחיר טייקוני), חיכו למעלה משעה להודעה שהכל נידחה ועכשיו יצטרכו לעבור שוב את אותו מסלול עינויים. הרי היה ברור מראש, והם גם הוזהרו מראש ע"י חבר מועצה מהאופוזיציה, שהמקום לא מתאים, לא ראוי, אינו יכול להכיל את האנשים שהוזמנו ובעיקר לא מכבד את התושבים. זכותו של כל אחד ואחת להשמיע ולשמוע בנוכחות כל השאר.

   בנוסף היה שם גם נכה בכסא גלגלים שהוזמן לועדה שחיכה כמו כלב ברחוב למטה כי אין נגישות לועדה. הפתרון שיעלו אותו למעלה ע"י סחיבתו כאילו היה חבילה הוא פתרון שמבייש את מי שהציע אותו (המציע הוא מר רונן משורר שתפקידו בעירייה הוא האחראי על מידע הנדסי ותב"עות) כמו גם ההצעה שירדו אליו לרחוב וישמעו אותו ברחוב (המציע הוא מר מושיק גולדשטיין – יו"ר הועדה וסגן ראש העירייה). יש חוק כבוד האדם וחירותו וכל אדם זכאי לקבל יחס שווה.

   עו"ד יכול/ה לכמת למספרים את הכל ולהגיש תביעה יצוגית או לחילופין כמה וכמה תביעות אישיות אפילו לבית המשפט לתביעות קטנות ולא לשכוח שפיצוי לפי חוק אדם וחירותו ניתן לקבל גם ללא קביעת נזק.

   • פנייה לעורכי/ות הדין שבין התושבים הגיב:

    בנוסף, עכשיו כשמזמינים לתאריך כל כך קרוב כשברור שהמטרה היא להוציא לאנשים את הנשמה, צריך לשקול פנייה משפטית כדי לדחות לזמן סביר את תאריך הוועדה.

 45. איה הגיב:

  קיבלתי עכשיו זימון לוועדה הבאה
  יום רביעי הקרוב ה-8 באוגוסט. אבל……מקום הוועדה הוא רח' כצנלסון 103 או רח' בלוך 8
  איך בדיוק נדע לאן לבוא??? האם זה חוקי???
  נמאס לי מההתנהלות המושחתת של העירייה. אני אגיע לסופר בשבוע הבא ואגייס כמה שיותר תושבים להפגנה.

  יאללה בואו נהפוך את השכונה!

  • דב הגיב:

   לאיזו שעה ההזמנה?

   בהנחה שיגיעו לפחות אותה כמות של אנשים, כשישים, ובהנחה שכל אחד/ת ידבר כחמש דקות, הרי העסק יקח לפחות 5 שעות.

 46. איה הגיב:

  סליחה ה-3 לאוגוסט!!!!

  • שלמה מן הגיב:

   לאיה: רחוב כצנלסון 103 ובלוך 8 זה אותו דבר. בלוך 8 זו כניסה אחורית לבית הגמלאי שפונה לחזית של כצנלסון.

 47. אזרח נזעם הגיב:

  עיריה חשוכה בהנהגת בבונים. את החשבון תקבלו בבחירות 2013.
  גועל נפש.

 48. חשוב מאוד - הצטרפו והפיצו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הגיב:

  שלום רב,

  המחאה האזרחית מגיעה לגבעתיים.

  העיר בעלת הארנונה והמיסוי העירוני המופקר.

  הינה הקישור אל כתובת קבוצת המחאה האזרחית עירונית:

  מחאת התושבים על יוקר המחייה בגבעתיים

  http://www.facebook.com/groups/252322504796462/

  מומלץ להצטרף,

  ולהגיע לאירוע המחאה בישיבת מועצת העיר

  שיתקיים ביום א' הקרוב 31.7

  18:30 בבית ראשונים

  כול הכבוד לתושבים האכפתיים

 49. גבעתיים בצרות הגיב:

  הבעיה שלנו כהורים בשכונת בורוכוב החרדים לגורל האיזור וחרדים לגורל ילדינו, שגבעתיים נפלה על ראש עיר אומלל. פקיד אפור שאפשר למצוא עובד בארכין או איזה פקיד קבלה…. לפתע קם בבוקר הפקיד ומצא עצמו ראש עיר. איך זה קרה ולמה?עד היום לא ברור… אבל זו עובדה. בן שחר 4 שנים בתפקיד ועוד לא מבין ולא יודע מה עליו לעשות. כשהוא מגיע בבוקר לבנין העירייה הוא עוד לא התרגל מאיפה הוא צריך להיכנס. לא הפנים שהפך לאיש מס' 1 בעיר וככה מתנהג. מפחד מהצל של עצמו, אוי בן שחר בן שחר… משתתף בצערך ובעיקר משתתף בצער העיר הנפלאה שלרוע מזלה נפלה תחת ידיו של כלומניק. אולי אולי שכונת בורוכוב תעמיד מועמד משלה בבחירות. אחד שיודע להילחם ולהיאבק, לא החלשלוש מרחוב המעיין.שיהיה בהצלחה לכל לוחמי המכתש.

 50. חשוב מאוד - הצטרפו והפיצו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הגיב:

  בפחות מיממה מאות חברים

  בקבוצת המחאה של העיר גבעתיים

  מהרו להצטרף:

  http://www.facebook.com/groups/252322504796462/?ap=1

  מחר 18:30 הפגנת ענק בישיבת מועצת העיר ב"בית ראשונים".

  הגיעו בהמוניכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 51. נפתחה קבוצה בפייסבוק בעניין מחאת התושבים בגבעתיים. קבוצה פתוחה שמאשרים כל מבקש/ת בדקות. לא חובה להיות תושבי גבעתיים כדי להצטרף. הקישור לקבוצה מתחת לשם התגובה.

  שווה להצטרף.

  אחרי ההצטרפות, אנא שימו לב שיש שם סקר "מה מפריע לכם בגבעתיים?" כשאחת האופציות היא "הולילנד המכתש". כולכם מתבקשים להצביע על הדבר שבאמת הכי מפריע בגבעתיים. זה לא רק המגרש אלא גם השכונה, התושבים, הילדים, הסביבה, זיהום האוויר, התחבורה הבעייתית, התושבים נגד הטייקונים שנעזרים במושחתי העירייה (לכאורה כמובן) וכו'.

  קישור ישיר לסקר: http://www.facebook.com/home.php?sk=question&id=252349218127124&qa_ref=pp

 52. עדכון על המחאה בגבעתיים הגיב:

  עם תום ההפגנה בתל אביב, נקראים הכול לסייע לקריאת קבוצת המחאה
  ולהגיע הלילה ל"גינת אהרון" בשנקין מול מס' 48
  על מנת לתת יד וכתף לעלייתו על הקרקע של המאהל הגבעתיימי.
  בשעה טובה, גם גבעתיים עולה על מפת המאהלים. בהצלחה לכולנו.

 53. מיבזקון יום ג' 02.08.2011 - סאגת המכתש דיווח ועדכון הגיב:

  שלום רב,

  לידיעתכם ועדכונכם,

  הפרק המביש הבא בדברי ימי ה"טיפול" של עיריית גבעתיים

  בסוגיה המקוממת והעגומה של אצטדיון "המכתש,

  ירשם מחר עם כינוס ועדת המשנה המקומית לתכנון ובניה

  לצורך שמיעת ההתנגדויות לנושא. מצורפת ההזמנה.

  כרגע, נעשים מאמצים על ידי מובילי ההתנגדויות

  למנוע את כינוס הועדה בצו בית המשפט

  בנימוק של העדר חוקיות לאופן זימונם לישיבה.

  על כל פנים, על פי התכנון הקיים הישיבה תתקיים

  מחר יום ד' 03.08.11 בשעה 16:00.

  ב"בית הגמלאי", כניסה ראשית, רח' כצנלסון 103 וגם כניסה נוספת רח' בלוך 8.

  במקרה של ביטול או דחיית הישיבה, נשוב ונעדכן.

  בהצלחה למתנגדים.

  על אופן התנהלותה של הועדה בישיבתה הקודמת בנושא

  תוכללו ללמוד מקטעי העיתונות המקומית

  שסיקרה, בעיתוני סופשבוע, את הנושא בהרחבה.

  ובנוסף קישור לכתבתו המצולמת, המאלפת והמרתקת, בנושא

  של איש הטלוויזיה והתקשורת העצמאי רפי אדיר:

  פשוט מביש,

  אין מילים אחרות לתאר זאת.

  ודווח אופטימי, לפני סיום,

  קבוצת המחאה האזרחית של גבעתיים

  בניהולה של קארין ישראלי הנמרצת והפעלתנית

  בדרך לחבר ה – 500 וכל זאת בתוך פחות ממחצית השבוע.

  אז למה אתם מחכים, קחו את גורלכם ועתידכם בידיכם,

  הצטרפו לפעילות, הינה הקישור:

  http://he-il.facebook.com/groups/252322504796462/?ap=1.

  נשתמע, אם כן, מחר.
  המשך שבוע נעים לכול,


  גבעתיים הירוקה
  רשימה עצמאית לאיכות חיים חינוך וסביבה

 54. פינגבאק: ועדה של חותמת גומי | המכתש בגבעתיים

 55. הוא הגיב:

  הכל זה מושיק אשם

 56. הוא הגיב:

  מושיק האפס המאופס הפיל את בן שחר ונשאר בעיר והלך עם קוניק מחר את רובן קוניק תזהר שלא יעשה לך אותו דבר

 57. מושיק הקוקס הגיב:

  שימו לב לתגובה של גולשטיין
  שאומר :אני לא ישקר אתכם בפנים .
  משמע מאחורי הגב כן ישקר אבל
  לא בפנים חחחח זה רק שקרן מתבטא כך
  על מי חשבת שאתה עובד יה נוכל .

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s