ניצחו בדרבי


צילום: צחי בן יוסף

הפועל ר"ג הדרימה היום עד לפאתי העיר, למשחק החוץ הקשה בגביע הטוטו, ושם במעוזם של הסגולים היכתה אותם שוק על ירך בניצחון יוצא מהכלל של 0:3 על בעלי הבית, הכח עמידר ר"ג. האורדונים המעטים שהטריחו את עצמם למשחק מדווחים על משחק חלש ביותר, אבל במבחן התוצאה הקבוצה הזו עמדה בגדול.

כל מי שצפה במשחק מוזמן לשרשר כאן את התרשמותו. ביום שלישי מבחן הכוח האחרון לפני הליגה – עירוני בת-ים בווינטר. בשישי הבא – כפר-סבא בחוץ!

בהזדמנות זו מזל טוב לאתר המכתש על האכסניה החדשה, שבהתרשמות ראשונה נראית משודרגת יותר. כשתושלם העברת כל החומר מהמקום הישן, זה צפוי להיות בובה של אתר אוהדים.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

28 תגובות על ניצחו בדרבי

 1. אמת בדיווח הגיב:

  שתיים? לא שלוש?

 2. maktesh הגיב:

  הפוסט נסגר 5 דקות לסיום, כשהניצחון כבר הובטח, מפאת נסיעה מהבית. רק שלאוהדים יהיה היכן להגיב. הסליחה עם אדריאן פרננדס, כובש השער השלישי. העוול תוקן בינתיים.

 3. וינה-טר הגיב:

  חצי ראשון חלש מאד, חצי שני יותר טוב. 3-0 תוצאה מכובדת יחסית לקבוצה לא מחוברת ולא מפוקסת.

  • הייתי שם הקבוצה חלשה מאוד הגיב:

   העיקר עובדים באימונים
   העיקר נוסעים לאוסטריה
   ובקושי מנצחים את הנוער של הכח
   מעניין מה פרדי דוד עושה איתם באימונים
   מה שברור שהקבוצה לא מספיק טובה לעליית ליגה
   צריך לזכור שהעונה יש רק עולה אחת
   ועוד יש קיזוז ככה שהמצב לא מזעיר
   בשביל לשחוט את הליגה ולעלות צרכים להביא
   שחקנים טובים ששייכים לליגת על
   ולא כל מני אוסף של ילדים
   אם לא נצחנו את הכח היום לפחות 0-8 אז המצב על הקנטים
   נגד קבוצות אחרות זה לא יספיק

 4. אדום עתיק הגיב:

  המילה "דרבי רמת גני" מייד מעלה בי שלל זכרונות כמו הסוס שנדקר במכתש וקדוש (לופא קדוש , השוער ) מראה לילדים ביציע המזרחי היכן בדיוק עשו לו את הברית. בעיקר זכור המתח באויר בכל גבולות רמת גן גבעתיים. או אז היו הקבוצות עולות למגרש והר הגעש מתפוצץ .
  שום דבר מכל זה לא היה באחר הצהרים המפוהק היום בוינהטר המאובק.
  מאחר והיה זה משחק חוץ(?) שני דברים קטנים ראויים לתיקון .הראשון מערכת סאונד וכרוז ראויים והשני טקס הצגת השחקנים שרובם אלמונים לרובנו.
  כבר בכותרת אפשר לקבוע כי היה משחק חלש והקבוצה זקוקה לגיבוש ושיפור משמעותיים. לפחות אני התרשמתי שהקבוצה לא מחוברת וקשה היה לאבחן שיטה והירראכיה. היריבה היתה חלשה והתוצאה בהתאם. פרדי הסימפטי , הרבה עבודה לפניך.
  כמה נקודות שאפשר היה לאתר :
  שני בלמים ותיקים ומנוסים אבל איטיים מאוד.
  הנבחן ההונגרי לא הרשים חוץ ממבנה הגוף והפוזה כאילו הוא רוצה לנהל את העניינים.
  אופיר חמו הוכיח שיש לו כדורגל אבל לא זכה לשיתוף פעולה ברמתו . עוד נראה ממנו הרבה כשחקן מוביל.
  פרץ משקיען אמיתי , שחקן של אוהדים וזקוק לדרבון הזה ונראה שיתן דיווידנד.
  בוקסה . מי? נקווה שהחולשה היום היא מקרית שאם לא כן אנחנו בבעיה קשה של ניהול משחק.
  קישור אחורי- לא ראינו גרזנים כי אולי לא היה צורך , וובה הביא שינוי .
  התקפה . – הזר החדש משתדל ורוצה אבל לא הראה ניצוצות מיוחדים וגם השער שהבקיע היה מתנה של פרץ. מי היה החלוץ השני ? אין לי מושג אולי צ'קאנה שנלחם כהרגלו אבל סבל קצת מחלודה . מסתמנת בעיה.

  הגרעין הקבוע בניצוח הקומנדו נראה ביציע , נקווה שהמצב ישתפר אחרת נראה 100 ביציע. אוהדים ותיקים , שחקני תאטרון במקצועם שעברו באופן מיקרי בהנהלה לא חזרו ליציע האוהדים והסתפקו בבידוד ביציע "הכבוד" הריק. כך חולפת לה תהילת עולם.

 5. אם היו אלף איש ביציע הייתם רואים משחק .כדורגל בלי קהל אין דבר כזה. הגיב:

  שחקן תיאטרון זה כישרון .האופי החרה זה הבן אדם .יכול להיות וקורה כל הזמן.
  דטנר הוא נהנתן צבוע .מה לו ולכבוד? יציע הכבוד.

 6. אם היו אלף איש ביציע הייתם רואים משחק .כדורגל בלי קהל אין דבר כזה. הגיב:

  ארקין קח את בר לב תן לו לשווק ויפה שעה אחת קודם.
  עשה תיקון לפרסונה נון משהו .,בר לב יביא אלף איש למשחקים קודם כל כי אכפת לו
  הקבוצה בדמו הוא קודם כל אוהד .
  רק שגיאה אחת עשה ,שהצטרף לניהול .אפשר כבר לסלוח ולתת לו לעזור למשוך את העגלה .
  רק הוא יחזיר את הקהל . משבר הקהל התחיל במקביל למשבר איתו.תנו לו לעבוד .

 7. אורדון הגיב:

  איזה 100 אוהדים? היו אצלנו היום 300 בטוח ובמשחק היו 500 להכח לא היו בחיים 020 אנשים אז אל תבלבלו את המוח..
  דבר שני הקבוצה נראתה רעה מאוד מחצית ראשונה.. מחצית שניה היה שיפור גדול ודרך אגב זה לא היה הנוער שלהם.. הם רק לא שיתפו 2-3 שחקנים שלא עברו בבקרה בדיוק כמונו..

  • אדום עתיק הגיב:

   לאורדונים יש בדרך כלל הבנת הנקרא. כתבתי שאם המצב לא ישתפר , נראה 100 ביציע וכלל לא התייחסתי לכמה היו היום.

 8. אני יפה? הגיב:

  נתן (באתי בטוב) דטנר ,הרבה דיבוררים הבטחות ואחכ שתיקה רועמת מה קרה נסתם לך הפה?
  ואחר כך עוד מצפה שיאמינו לו.

 9. חשוב לעזור להביא קהל הגיב:

  ילדים חינם והבאת עוד כמה מאות שקשה להם לקנות קוטג'
  למה לא ? רק נרוויח קהל ואוהדים לעתיד.

 10. אחלה קבוצה והיה הרבה קהל יחסית הגיב:

  יש אחלה קבוצה תבינו שזה משחק ראשון ועוד אין חיבור אבל רואים פרץ,חמו,והחלוץ הזר פרננדס מצטיינים !היו 350 שלנו שלמשחק כזה ושעה כזאת זה בסדר גמור!

 11. גרזן שחור אדום הגיב:

  וובה בראון צריך להיות שחקן קבוע בהרכב

 12. רק הצלחות מביאות קהל!!! הגיב:

  שיעור ראשון באוניברסיטה תביא מוצר טוב ואז תמכור אותו!לא ראיתי שבימי בר לב במכתש הגיעו מעל 1000 במשחקי צמרת ומעל הכמות של היום בטוטו,וזה עוד במכתש!!!הכל שטויות הצלחות יביאו את הקהל אתם תראו!

 13. לגרזן אדום ולאדום עתיק הגיב:

  חוץ ממך אף אחד לא מתלהב ממנו,כי אף אחד סביבי ביציע לא התלהב ממנו וגם בעבר לא עשה רושם,שחקן איטי ומסורבל שיכול להיות מחליף.לגבי אדום עתיק 100 היו?היית במשחק?היו 350 אורדונים ביציע.

 14. הקהל יחזור כבר העונה הגיב:

  העונה תהיה חגיגה קבוצה טובה,הנהלה מצוינת,תרבות,והקהל יגיע!כבר היום ראינו שינוי טוטו 17.00 בשישי,400 אורדונים כולם מבסוטים,וזה ישתפר,הנצחונות מביאים קהל ככה זה,כל ילד רוצה לאהוד קבוצה ווינרית!

 15. Or dun הגיב:

  ולדי הביא את התנופה במשחק וגם הכושר הגופני התחיל להשפיע כשעמידר נפלו מהרגלים

 16. אורדון ביציע הגיב:

  בטוחני שהמאמן פרדי דוד ראה בדיוק מה שכולנו ראינו וממש לא הסתנוור.

  כאב לראות את אלי לוי מדדה על קביים ביציע הכבוד. נאחל לו בריאות מלאה וחזרה עוד יותר מהירה לכושר משחק. ביציע דיברו על זה שאסולין כנראה לא קיבל אישור רפואי ופרדי עדיין צריך למצוא חלוץ מהיר, רעב וגולר.

  בתחילה כולם נראו מאוד כבדים ועמידר, במשך דקות לא מעטות, עד השער פלוס עוד משקוף, היו בכלל לא רעים, אבל לאחר השער הראשון של אופיר חמו, מהפעולה החיובית האולי יחידה של בוקסה, הם הבינו מה מקומם.

  לקשר הנבחן, זולטן קיש, יש לתת צעיף במתנה ולברך אותו בדרך צלחה אלא אם כן פרדי רוצה לתת לו צ'אנס נוסף ביום שלישי, ואז צריך לשאול את פרדי – למה?

  איתי ארקין היה לא יותר מסביר, אולי מורן (ביציע) היתה במחשבתו. הוא היה חייב להגיע לכדור שפגע במשקוף.

  2 הבלמים, טל חן (אוהד מוצהר של הפועל ת"א) ועוז יפרח כבדים/איטיים ואנחנו עוד נאכל לא מעט ממליגה בגלל זה. יש להניח שבמשחקים מול קבוצות מהירות פרדי יצוות 3 בלמים.

  תמירי תופקד מעט קדימה מהרגיל אבל לא נתן מספיק בחלק ההתקפי פרט לבישול לשער הדרדל'ה של אדריאן. את עידן בצד השני איני מכיר וכמעט לא עקבתי אחריו. מבטיח לשים יותר לב במשחק הבא.

  בוקסה עדיין לא נתן כמעט כלום. בתחילת המשחק הוא היה עצבני והצהוב בעקבות הויכוח עם השופט היה מיותר שבמיותרים. עומר נשמה, תרגיע, זה יבוא, תמשיך לעבוד.

  אופיר חמו ועומר פרץ כביכול סיפקו את הסחורה, כביכול. אופיר מסוגל להרבה יותר ועכשיו כשהוא במרכז ולא בצפון הרחוק התירוצים על עייפות נגמרו לו. יותר מדי איבודי כדור מה שאפייין אתמול כמעט את כל הקבוצה. היתה לאופיר (לפחות) עוד הזדמנות אחת של מה שנקרא 100% והוא הצליח להחמיץ אותה בדיוק כמו בוקסה שהחמיץ הזדמנות של ריכוז (שהרי לבעוט הוא כן יודע) בפתיחה. עומר פרץ שם גול במבצע אישי שאוהדים מתים עליו אבל בטוח שפרדי יחשוב היטב בעניין הערה עבורו שכן במצב שהיה, כשהיה מוקף בשחקני עמידר ושחקן אחר היה יותר חופשי, עקרונות המשחק הקבוצתי היו צריכים להיות נר לרגליו.

  אדריאן נראה כבד למרות שאינו נראה שמן. אולי זה הגיל ואולי זה (גם) עודפי הבשר שהארגנטינאים ידועים בזלילתם. בחום הכבד אתמול הוא התקשה לעיתים. קרלוס האהוב עשה כמיטב יכולתו ועזר לא מעט אבל הדיוק היה רחוק ממנו.

  מהמחליפים שמתי לב לשלושה. ולדי שניסה להכניס רוח נעורים, מה שלא היה כל כך קשה לאחר שהחליף את זולטן, אבל לא תמיד מלחמה מחפה על חוכמת משחק. אוהבים אותך וובה. אורי ביבי ניסה אף הוא והיו לו כמה תנועות לא רעות. אוהבים אותך אורי. מלידור כהן היו לי יותר ציפיות אבל הוא התרגש יותר מדי. אוהבים אותך לידור. לשלושתם מגיע לקבל יותר זמן משחק והרבה הרבה אמונה וגב מהמאמן.

  העובדה שדחסו אותנו ליציע הצדדי כשאנחנו פאקינג מארחים מוכיחה, שוב למי שנזקק, שבהנהלה לא ממש שמים על מסורת ועל כיבוד אורדונים. התירוץ העלוב עם חדר ההלבשה הדרומי ששייך לעמידר לא מחזיק מים ואולי הם חסכו כמה משכורות של אנשי אבטחה אבל הוכיחו כמה קטנים הם. הרי עמידר ממש לא מעצמה ומה יהיה במשחקים מול קבוצות כמו אום אל פאחם או ירושלים (האם היא תהיה הפתעת העונה?) או כ"ס או לוד או הקבוצה של אזגי? האם אז יגלו אותנו ליציע המזרחי בתירוצי אבטחה. נקודה שחורה (לא) ראשונה למנכ"ל החדש.

  ביציע היו רבים וטובים. חסרו לי פיגורות כמו אלונקה ונוספים, אלא אם כן הם היו והחמצתי אותם. באותו הקשר, טוב תעשה ההנהלה אם תורה לשחקני הסגל שלא מתלבשים לעבור לשבת יחד עם האוהדים ולא ביציע הכבוד. בשבילנו זה תענוג גדול לראות אותם מקרוב כולל תיפופים ושירה ובשבילם זה עוד קצת 'ציונות'. לטעמי אפשר בכלל לסגור את יציע הכבוד במשחקי הבית.

  תודה גדולה, אחרונה וחביבה, לירון בר לב וצוות האתר על הכנת האתר החדש בדיוק בזמן.

  • דני מ הגיב:

   נכון שהיכולת לא מלהיבה עדיין, אבל לפחות תדייק בכל מיני פרטים אם אתה אוהב לרדת בקטנות על שחקנים.
   טל חן אוהד של הפועל ת"א – מיצינו. מספיק נמאס. גם בוקסה תמיד אהד אותנו גם כששיחק בהרצליה ופ"ת…אני בטוח שאז דווקא הערכת את זה.
   ארקין היה בסדר גמור כולל המשקוף…אני מקווה שחברתו לא תשמע שמורן היתה ביציע (מי זאת מורן?). אם אתה לא יודע שמות, אל תכתוב כאילו אתה בן בית שם.
   פרננדז – סביר יחסית למשחק ראשון, והגול לא היה דרדלה אלא בדיוק מה שמצפים מחלוץ ברחבה, מיקום ותזמון. גם הנגיחה היתה מצוינת והשוער של עמידר מנע גול בטוח.
   אלונקה ממש לא חסר. מקווה שלא יבוא.
   בקיצור למשחק ראשון….מה שחשוב זה תוצאה בשביל מצב רוח…רק חבל שהליגה מתחילה עוד שבוע כי היכולת עדיין לא משהו (מזל שכפ"ס לא הכי מאורגנים)

 17. שמוליק מרגאי הגיב:

  שבת שלום .
  ראשית , בשעה טובה לאתר החדש .
  אני לא פסיכולוג ואיני מתכוון להחליף מקצוע . הנצחון אתמול היה חשוב לקבוצה ולנו כאוהדים . פתחתי את דלת ביתי וברכתי "שבת שלוש" . בני משפחתי שמחו איתי וברכו ,
  מזל טוב . פתחתם את העונה ברגל ימין .
  למשחק ראשון לעונה זו , הנצחון בדרבי מספק בעיקר , את הנשמה .
  לגבי המשחק , הרי ברור שהמאמן פרדי דוד " ישן טוב " עד הבוקר . הוא מבין שהסחורה של אתמול לא טובה דיו ליום שישי הקרוב , ובודאי להמשך העונה .
  "החלודה" , תירוץ טוב מאוד למאה הקודמת .

 18. גרון מר לב הגיב:

  מציג ראלטי מקומי,
  קח אותי נירון.

 19. לשחק עם בוקסה כקשר אחורי הגיב:

  ולהביא קשר התקפי שמבקיע ומבשל במקום קשר אחורי שמחפשים,בוקסה לא כובש ולא מבשל אלא מניע משחק בדיוק מה שקשר אחורי צריך מאחור לבוא להגנה ומשם לנהל את המשחק,שערים ובישולים לא נראה ממנו,חייבים עוד קשר התקפי שכובש ומבשל!

 20. המשחק נגד כ״ס בשישי הגיב:

  כולם להגיע אפילו שיש שידור בטלויזיה,השחקנים צריכים אותנו ביציע אל תאכזבו!!!

 21. Or dun הגיב:

  נגיע לכפר סבא ונתמוך ונעודד ונשתולל עד שתנצח הפועל
  אני ממליץ לכל מי שיגיע לשבת יחד עם דבוקת האוהדים הצעירים

 22. לאורדון ביציע 13.05,כמה שטויות הגיב:

  מה זה אתה רוצה ששחקנים מחוץ לסגל ישבו איתך ביציע?איפה ראית את ובאיזה קבוצה בארץ או בעולם?אפילו בליגות ב׳ זה לא קורה!והחלוץ הזר כבד?מהיר ביותר וזריז ומה זה גול דרדלה?גם להיות שם צריך לדעת,בשביל זה הביאו אותו,שוקו עשה קריירה מגולים כאלה!

 23. רונן ל. הגיב:

  קרוצ'ה.
  או כפי שמכנים אותו, אדריאן פרננדז. אחלה חלוץ. גולר.
  מתלהב, מלהיב, רוצה את הכדור, מיקום טוב, תיזמון.
  ויחסית לחלוצים שהיו אצלנו לאחרונה ולאחרים בליגה הלאומית – מהיר.
  אני מחזיק ממנו ומאמין שנראה ממנו הרבה שערים.

 24. נמאס לי לעבוד על הדוקטורט הגיב:

  התגעגעתי לשירים נגד עמידר…
  לא התלהבתי מפרננדז. מספר פעמים היו לו הזדמנויות לעבור שחקן באחד על אחד והוא לא עשה כלום.
  גם הגול שלו – הוא בעט דרדלה למרכז השער ליד השוער.
  נקווה שיהיה בסדר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s