הפגנה מהבטן

ההפגנה היום מול בית אלוביץ' והדברים הקשים שהוטחו בו – הם המחאה החברתית של מאבק המכתש * אף אחד לא יוכל לסתום לנו פיות: המכתש נגנב מהציבור, והקונה מגנב איננו פטור * לידיעת אנשי יורוקום שמנסים להלך עלינו אימים 


לקריאת כיתובי התמונות, הניחו את העכבר על הצילום

שבוע אחרי שהשופלים של יורוקום הרסו לנו את הלב, חזרנו להפגין מול ביתו של שאול אלוביץ'. זו היתה הפגנה שבאה לבטא זעם ולפרוק תסכול עצום מהפעולה הברברית שנגסה בבשרו של המכתש. תושבי צהלה וילדי בית הספר המקומי נחשפו שוב למחאה ולרפרטואר השירים שהם מכירים מהפעמים שהיינו שם לפני למעלה משנה וחצי.

התריסים בביתו של אלוביץ' היו הפעם מוגפים היטב, והאחוזה כמו היתה נעולה על סורג ובריח. אפשר היה לחשוב שאיש לא מתגורר שם, או שכל בני הבית בחו"ל. אבל בתוך מתחם האחוזה ניכרה תנועה. בנוסף, כמה מאנשיו של הטייקון עמדו במרחק-מה מהאוהדים, צפו ודיווחו כל הזמן לממונים עליהם – הכל במטרה להשגיח ולמנוע חדירה לשטח ופגיעה בבית. בתחילת האירוע אף הסתובב באיזור שוטר. ביתו של אלוביץ' הביט באדישות מנוכרת באוהדים הכואבים. עשה חשק להביא בולדוזר שיתקרב לחומת האחוזה המפוארת עם כף מונפת באיום – כמו אומר איך תרגיש אדון אלוביץ' אם היה מגיע דחפור לבית שלך כדי להרוס אותו, כמו שעשית לנו?

בשיאו של האירוע הגיע למקום מנכ"ל יורוקום, ראובן סגן כהן, שניהל דיאלוג עם האוהדים (יותר נכון, דו-שיח של חירשים) וניסה לשכנע אותם שיורוקום פועלת כחוק ולא היא אשמה בעיסקת המכתש. סגן כהן כעס על חלק מהשלטים ("יורוקום עוברת על החוק") וגילה כי הוא עוקב אחרי הבלוג הזה, ושליורוקום יש עשרות צילומי מסך של הכפשות ודברים חמורים שנכתבו על החברה ועל אלוביץ'. בכך רמז כי שמורה לו האופציה לתבוע בבית משפט על דיבה ולשון הרע.

על השיחה של סגן כהן עם האוהדים יתפרסם פוסט נפרד בתחילת השבוע, אבל זה הזמן להבהיר לו, לבוס שלו וליורוקום כולה על יועציה המשפטיים, שהשיטה של להלך אימים לא תופסת עלינו. אם הם רוצים לתבוע – ניפגש בבית משפט. על אלוביץ' ויורוקום נדל"ן נאמרו מצד האוהדים המון דברים קשים. זה קרה בבלוג, זה קרה בפורום, בבתי קפה, בטריבונות, מול ביתו, ובעצם בכל מקום שבו דיברו על קומבינת המכתש. אי אפשר לנתב כעס לפסים רציונאלים ולחשוב על כל מילה שמוציאים מהפה. יש דברים שמגיעים מהבטן והם בלתי נמנעים. היו טוקבקים של שטנה שנמחקו, אבל בגדול – חופש הביטוי נשמר כאן גם אם לא נעם לעיניים של יורוקום. אפשר לראות בעוול המכתש כמחאה החברתית של אוהדי הפועל ר"ג. נמאס לקבל כמובן מאליו את השיטה הקפיטליסטית החזירית, שבו גונבים מהציבור מגרש ששימש אותו, ועושים זאת עם חשבוניות וקבלות.

המסר שלנו לאלוביץ': הקונה מגנב לא פטור. אלוביץ' קנה מדולינגר, שקנה משעשוע, שקנה מ"עמלנו", שקיבלה מההסתדרות, שגנבה מהציבור, דזבין אבא בתרי זוזיי. אז נכון, שום גוף במדינת ישראל – לא בית המשפט, לא  המשטרה ולא מבקר המדינה, קבע  שעיסקת המכתש מושחתת ולא חוקית. אבל בעינינו היא מושחתת, והיא גם תישאר כזו. המכתש הוקם למען הציבור, הוקדש לציבור ושימש את הציבור, עד שנגנב מהציבור. אנחנו מפגינים על העוול הציבורי הזה, בו הורסים לנו עכשיו את העבר ויהרסו לנו גם את העתיד.

אנחנו נלחמים נגד מי שסיפסר במגרש הכדורגל ותובעים למצוא דרכים להחזיר את הגניבה לבעליה החוקיים – תושבי שכונת בורוכוב, שמייסדיה וראשוניה ציוו להם בחייהם את הנכס הזה. כל מי שקשור לפשע המכתש – הולך נגד הציבור. מבחינתנו, אלוביץ' עומד בשורה אחת עם אנשי נדל"ן, ראשי עיר, נבחרי ציבור ופקידים, שהיו שותפים במעל. אלוביץ' הוא האיש הרע בסיפור כמו אנשי עיריית גבעתיים, ההסתדרות ואפילו אנשי הפועל ר"ג לדורותיהם, שלמרבה הצער גם הם תרמו את הגרוש ללירה, אם בחתימתם ואם בשתיקתם.

כשביורוקום זועמים על המילים הקשות המוטחות באלוביץ' ועל ההפגנות מול ביתו, הם צריכים לקחת דברים בפרופורציה. האוהדים צועקים ממר לבם, מהבטן. זו זכותם הלגיטימית, ואף בעל הון לא יוכל לאיים עליהם בתביעת לשון הרע. זו האמת של האנשים הפשוטים, של האזרחים הקטנים, שנכתשים בשגרה מצד המימסד, ומצד שני מגיעים כוחות שוק בדמות טייקונים עם תאוות נדל"ן בלתי מרוסנת, שלוקחים מהם את הנאות החיים הקטנות, ובמקרה שלנו גם את המקום הכי יקר ללבם.

אם אלוביץ' יועמד לדין בפרשת המכתש, סביר להניח שייצא זכאי. אבל מוסרית, הוא מעורב בפשע נגד הציבור, פשע שהחל כ-15 שנה לפני שקנה את המגרש. בעיסקת המכתש יש חטא קדמון, וכל אלה שמעורבים בזה, גם אם בלא יודעין, שותפים לעוול ולגזל. כשיורוקום מסתתרת מאחורי טיעונים משפטיים קרים, כשהיא מטילה את האשמה על עיריית גבעתיים שאישרה את התב"ע והעניקה לה היתר הריסה – אותנו זה לא משכנע. מכירת המכתש מסריחה ולא כשרה, הקטע הזה אוכל לנו את הלב, ולכן באנו למחות נגד מי שקנתה את המגרש והחלה להרוס אותו. יורוקום לכאורה שיתפה פעולה עם מעשה נוכלות לדורותיו, וזכותנו לומר לה מה דעתנו עליה.

ואיפה האוהדים. אי אפשר לסיים בלי מילה לאוהדי הפועל ר"ג שהצביעו היום ברגליים: רק 13 איש הגיעו למשמרת המחאה, כולל אחד (שי נובלמן) שלא אוהד את הקבוצה אבל אוהד את המאבק. ביום שבו נהרסו הטריבונות זעקו מאות אוהדים. הבלוג הזה, אתר המכתש והפורום רשמו מספר כניסות אדיר. במשחק האחרון בווינטר, הריסת המכתש היתה הנושא החם, אוהדים דיברו בכאב על חורבן הבית, חיפשו על מי לפרוק את הזעם ושאלו מה יהיה. אבל כשהמחאה עוברת לרחוב – לא רואים אותם. בקושי מגרדים מניין. אין עם מי ללכת למלחמה. עצוב.

פוסט זה פורסם בקטגוריה ההפגנות למען המכתש, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

47 תגובות על הפגנה מהבטן

 1. אורדון ותיק הגיב:

  בוז לירוקום על האיומים. זה אומר רק דבר אחד: ה-ם מ-פ-ח-ד-י-ם! אסור להירתע מפניהם
  מצטער שלא יכולתי להגיע. עניינים אישיים…

 2. עלובי הנפש יורקום הגיב:

  יורוקום וסגן כהן אתם עלובי נפש. אלוהים ישלם לכם כגמולכם. לא מספיק שאתם הורסים את כל היפה והטוב בעולמנו למען שיכוני צמרת (חצי מיליון דולר לדירה הכי עלובה במגדלים על המכתש) אתם גם מאיימים לתבוע אנשים שאומרים לכם את האמת בפרצוף ונלחמים למען כולנו ! חולרות ברישיון. אני לא אוהב חרמות על מוצרים , מתעב את החרם של אומות העולם על מוצרים מההתנחלויות למשל אבל בי נשבעתי אם אקנה פעם בחיים מכשיר נוקיה או אריקסון או כל מכשיר שהחברה הבזויה יורוקום מוכרת. אינטרסנטים נמוכי מצח שחושבים רק כסף ומחרבנים רק כסף. הלואי ותחנקו מהכסף , וכן אתם פושעים ונוכלים אדוני סגן הכהן ואתם יכולים להתחיל לחפש אותי עם כל אנשי הביטחון והמרגלים שלכם שנמצאים בכל חור וכל בלוג ומחטטים לאנשים בנשמה בולשים ועוקבים אחריהם . חבורה של טינופות.

 3. שלמה,אנשים מבינים שזה פוגע ב... הגיב:

  קבוצה!לכן אנשים מעדיפים לא להגיע!עם כל העצב והשכול על המכתש,ההתעסקות בו פוגעת בדבר היקר שעוד נשאר לנו חייה של הפועל ר״ג!הקבוצה זה הדבר האחרון שנשאר וצריך לשמר אותה,ולעודד אותה,ולתמוך בה,בטח שהיא מתחדשת ורואים עתיד ורוד!

  • אש במכתש הגיב:

   מתי המוח שלך יתחיל להבין שאין הפועל רמת גן ללא המכתש
   זו קבוצה בתחפושת שקוראים לה "הפועל רמת גן"
   והיא משחקת בוינטר הידוע לשימצה על זמן שאול
   מתי שלארקין ימאס אתה (אולי) תהיה הפועל המכתש
   ותשחק במגרש של כפר שלם בליגה ג עם ביתר עזרא

 4. נביא הזעם מדבר הגיב:

  ההון משחד את השלטון. העשירים מרפדים את הפוליטיקאים , שופטים, שרי ממשלה, ראש ממשלה, מפכל המשטרה, ראשי עיר , פקידים בכירים באוצר, במינהל מקרקעים ובמשרד הפנים. ככה כל המדינה אצלם בידיים ואתם יכולים לקפוץ ולהפגין עד מחרתיים, לא יזיז להם. את המכתש הם יהרסו ואת הילדים תשלחו לשחק כדורגל בעמידר ב-20 אוטובוסים או שתסיעו אותם שעה בפקקים לחוגים ולמשחקי ספורט. זאת גבעתיים החדשה שבה הדירות הם הכי יקרות בארץ והעיריה האטומה והמטומטמת מתגאה בזה.

 5. אדום עתיק הגיב:

  לא הייתי בהפגנה הזו ואני מצר על כך ,רציתי אבל לא הסתייע . גם בהפגנות הקודמות בא ה"שליח " ראובן והלעיט אותנו באותו חומר בדיוק. נכונים הדברים שכתבת שלמה- מבחינה מסחרית ואפילו משפטית , כל הקלפים בידי יורוקום וכל (וקול ) זעקתנו אינו מעניין אותו בכלל וכמובן לא ישנה כלום. נוסטלגיה , צדק הסטורי ועוד אינם מעניינו של יורוקום. תחושת הנצחון היחידה שיש לי היא שגרמנו לאי נוחות לשאול חביבנו שאם לא כן לא היה טורח להזמין את ראובן לחפור בשכל.
  מיעוט המשתתפים מעיד על "עייפות חומר" אצל האוהדים ,להזכירכם כי גם במירב ההפגנות הקודמות היה ה-סד"כ מצומצם מאוד ובעיקר קבוע , אני מניח שאותו גרעין היה גם עכשיו. למה לא היו עוד 30 מתושבי השכונה שנזכרו באיחור דרמטי למצטרף למאבק?
  יותר ויותר מתגבשת אצלי התובנה ש"החטא הקדמון" אינו המכירה האומללה והאפלה . המכתש אהובנו היה פנינה מסחרית מאז ומתמיד אך החבורה האומללה (מועצת הפועלים והמועדון)לא השכילה למנפו לעסקה שתעניק לנו את "המכתש החדש" והסתפקה לבסוף בנזיד עדשים שצחנתו עולה למרחוק.

 6. הטענות צריכות להיות אך ורק ל... הגיב:

  ראשי הערים שטנצלר ובן שחר,לראשי המועדון אבירי,כדורי,וההסתדרות.מי שחתם על הפשרה לקבל 670 אלף $ על המכתש כי״במילא אתם לא משחקים במכתש״ והסכים לקבל סכום מצחיק (הנהלת כדורי וניר)!
  צריך להמשיך הלאה כי גם שאב משפחה נפטר ילדיו ונכדיו ממשיכים בחיים,זה קשה אבל מחייב!!!

  • אלת הצדק העיוורת הגיב:

   למען הדיוק ההיסטורי, אלי ניר התנגד לעיסקה אבל כדורי ווישנבסקי עשו יד אחת נגדו ויצרו רוב בהנהלה. זה אולי הדבר ההגון היחידי שאפשר להגיד על אלי ניר כמנהל המועדון כמו גם שבזמן כהונתו כיו"ר הקבוצה לקחה גביע ושיחקה באירופה.

 7. ואיפה תושבי בורכוב היו??? הגיב:

  אלו שנזכרו רק עכשיו ולחניןני 20 שנה?אלו שמבקשים תרומות כדי שיהיה להם איזור שקט ונקי ללא פקקים ועם מקומות בגני ילדים?הם היו צריכים לבוא לפחות חצי מהכמות שלהם!!!הם אלו שלבסוף ערך דירותיהם ירד ב-30%,הם אלו שהכי הרבה יסבלו!

 8. הייתי שם הגיב:

  אני אחד מה13 שהיו שם.
  מנכל יורוקום הוא איש שחצן ומתנשא שחושב שהמדינה שייכת לו ובא ומדבר איתנו לא מגובה העיניים. חבל היה לבזבז את הזמן עליו.
  בסה"כ פקיד של אלוביץ שבא לבדוק שלא צועקים חזק יותר מידי ומפריעים לאדון שלו לנוח את מנוחת הצהריים.מאחוריו עמד כל הזמן בריון קשקשים מאבטח.
  בכל זאת נמצא צדיק בסדום ועמורה של צהלה כשאחד האוהדים החל לצעוק מול המנכ"ל, המנכ"ל בא אליו והניח עליו יד בצורה חברית וניסה להסביר לו אבל האוהד הזה המבוגר שאינני יודע את השם שלו ניער אותו וצעק עליו שלא יעיז לגעת בו . המנכל נבהל והאוהד עמד וצעק עליו קצת ואחרי זה הלך. עשה בשכל , חבל לבזבז זמן עם השליח של אלוביץ שמאכיל אותנו לוקשים ומספר שהכול חוקי.

 9. אש במכתש הגיב:

  תראו מה זה אין אפילו רבע אוהד שיגיב פה
  כי רוב האוהדים של הפועל רמת גן לצערי מפונקים
  אפילו למשמרת מחאה שהיתה היום חשובה מאוד כמעט אף אחד
  לא הגיע . בר לב שלמה מן וחזנוולד הם אנשים קבועים
  שבטוח מגיעים . תוסיפו את ליגיון הזרים שהגיע (אוהד אלפרון)
  אז על הנייר עוד כמה גולגולות שהגיעו זה לא מספיק
  אם היינו כיום בשנות השבעים היו מגיעים מאות להפגנות
  והיו הופכים את העולם להציל את המכתש
  אפילו אם היו קוראים לנו ביתר ירושלים האוהדים היו הופכים את העולם
  אבל האוהדים של הפועל רמת גן הם קוקסי חבורת קוקסינלים
  או טרנסגנדרים שרוצים את המכתש מוכן על המגש
  הבעיה הגדולה ביותר שאין שום גב כמעט שנותן רוח גבית למכתש
  רק קומץ אוהדים ותושבי בורוכוב
  כולם נגד המכתש ובראשם עיריית גבעתיים הידועה לשימצה
  תוסיפו את ראשי קבוצת הכדורגל הפועל רמת גן לדורותיהם
  שלא נקפו אף פעם אצבע במלחמה על המכתש
  ולקינוח מליניאק וקופמן הגייס החמישי שבמקום לעשות למען המכתש
  הם מחבלים ונותנים רוח גבית לאלוביץ להרוס את המכתש
  כנראה שהיום הבנו טוב שהמלחמה אבודה
  המכתש בגבעתיים אוטוטו זכרונו לברכה
  עד חודש יוני 2012 יהיו חייבים לבנות שם כי בתב"ע בחודש זה
  על המכתש נגמרת והחלאות יהיו חייבים לבנות שם
  המכתש בגבעתיים והפועל רמת גן זכרונם לברכה

 10. הצעת יעול הגיב:

  שלום רב לכל אנשיו של שאול אלוביץ שקוראים אותי. אני רוצה להגיד לכם שאם הייתם משקיעים רק חצי מכמות הזמן שאתם משקיעים בקריאה בבלוג בשביל לחפש בנרות סיבות לתביעה והייתם מנסים במקום זה לחפש פתרון אמיתי וצודק למכתש אז לא היינו עכשיו שוחים כולנו באותו החרה. לתשומת לבכם.

 11. אייל ברזילי הגיב:

  עצוב שהאוהדים שלנו רדומים הטענות הם לא אל אנשים כמו אדום עתיק שלקחו חלק כמעט בכל ההפגנות הטענות הם לאלה שלכואב להם מאוד העניין וישבו בבית שהתחיל המאבק וממשיכים לשבת בבית.

  לא יורוקום שוברת אותנו לא עירית גבעתיים ולא בית המשפט מה ששובר אותנו יותר מהכל זה החוסר איכפתיות של האוהדים שלנו. אז נכון אולי שבוע הבא המכתש יהרס ויבואו כל הציניקנים ויגידו אמרנו לכם שאתם מבזבזים זמן אבל אתם כל האוהדים שלא לקחו חלק במאבק תרשמו בספרי ההיסטוריה כמי שהלכו כצאן לטווח.

  יש משמעות ארוכה לחוסר האכפתיות של האוהדים על המועדון וזה ישפיע בכל התחומים, חוסר לא יאפשר לנו לחזור להיות קבוצה טובה בליגקת על כי יש לנו אוהדים שלא מוכנים לתת כלום מעצמם למען הכלל, קללה רובצת על ראשינו ולנצח ננדוד בליגות נמוכות בלי מגרש בית ובלי זהות עד אשר לא יהיה מי שישים כסף על הקבוצה וההיסטוריה שלנו תיהיה כמו שמשון להתאחד עם רמלה.

  לגבי יורוקום וכל מלככי הפינחה שלהם הם מבינים רק מספרים ומה שמעניין אותם זה כסף, בעלי ההון לא מבינים שהם מתחו את החבל יותר מידי ואם המצב הזה ימשיך במדינה יהיו פה את האנשים שפשוט יעברו לאלימות ויתחילו לחסל אותם מתוך ייאוש עמוק. לא במקרה בכפר שמריהו יש משטרה פרטית של התושבים ששומרת עליהם.

  אלוביץ צריך להבין הקרקע בוערת והוא רק אחד מאוד 10 או 15 משפחות שכל יום מתעללות באזרח הקטן בישראל.
  אבל אני מאמין שבסוף הגלגל יסתובב זה התקווה היחידה שלי וחס וחלילה שלא יבינו אותי לא נכון אני לא קורא לאלימות אני רק מתאר מצב שהולך לקרות.

 12. אורדון בגימלאות הגיב:

  הגעתי להפגנה במכתש לפני שנה, היו קצת תקוות שאולי משהו יזוז אבל הזמן עבר וכלום לא קרה, מאז הגעתי למסקנה שאין יותר טעם להילחם. מאז שהמכתש הלך אני כמעט לא מגיע למשחקים. בשנתיים שמשחקים בוינטר הגעתי אולי 4 פעמים ורק למשחקים קובעים. אין לי כף לבוא לאצטדיון הסגול והמגעיל וכאמור אבדתי תקווה שיש סיכוי כלשהוא למכתש.
  אני משקיף מרחוק על מה שקורה הן בקבוצה והן במלחמה ( האבודה) על המכתש ומתפעל מכל אלו שעוד נלחמים עליו. המכתש הוא כמו חיה שצדו אותה והרגו אותה ועכשיו נשאר לראות מאיזה צד אוכלים אותה . מי שנלחם על המכתש נלחם על פגר , המכתש מת,צר לי לכתוב זאת אך זו עובדה. ובכל זאת כבוד לאנשים שעוד מאמינים ולא מוותרים. לשלמה היקר , ירון בר לב, עינב… ובטח יש עוד. לא את כולם אני מזהה בתמונות שמציגים. אתם אנשים יקרים לכולנו, מחבקים אתכם בחום. אתם מרגשים אותי בכל כתבה להציל את המכתש. אתם יודעים שזה אבוד ובכל זאת לא מוותרים , נלחמים מול העיריה , מסתכנים בתביעה בבית משפט במקום לשבת בבית ולהניח לזה.
  זאת הרוח של הפועל רמת גן האמיתית ,כל האוהדים היקרים שנלחמים בטחנות רוח. ככה היתה הפועל רמת גן כל השנים, נלחמה בעצמה ומול כוחות טבע ובדרך כלל גמרה ב מפח נפש.
  אתם הולכים להפסד ידוע במכתש, זה ברור לכולם ולמרות הכול נותנים מלחמה עד טיפת הדם האחרונה..
  מחבק אותכם באהבה. מתרפק על זכרונות העבר במגרש האהוב שלנו שלא ישובו עוד לעולם.תהיו חזקים אחים.

  • ללוזר שמעלי הגיב:

   כל עוד המכתש קיים ויש אפילו הסיכוי הקלוש להצילו נלחמים עד הסוף
   מי שלוזר בחיים אין לו עמוד שדרה
   ככה זה בחיים צריך להילחם על עקרונות עד הסוף ולא לוותר
   אם לא היינו נלחמים המכתש כבר מזמן לא היה קיים

 13. לאייל ברזילי הגיב:

  אל תהיה פסימי,עם כל הכאב והצער על המכתש אתה תראה שאנחנו רק נמרח

 14. לאייל ברזילי הגיב:

  אל תהיה פסימי,עם כל הכאב ,האובדן,והצער אתה תראה שדווקא שהמכתש יהרס אנו נפרח!20 שנה המועדון,הקהל מתעסק במה יהיה ברגע ש…לכן לא התקדמנו לכלום.ברגע שיהרס נבין כולם שחייבים לפתוח דף חדש,כי המועדון חי וקיים ורק הוא נשאר וצריכים לשמר אותו!

 15. לא סובל את נוקיה הגיב:

  יורוקום בואו שקו לי בתחת. נבלות

 16. ו... הגיב:

  במקום לחשוב קדימה 20 שנה נתקענו על משהו אבוד מראש!זה כמו איש משפחה שנמצא במוות קליני וכל המשפחה 10 שנים חיה סביבו אבל ברגע שהולך לעולמו,יש להם 2 אפשרויות או להמשיך קדימה,או להמשיך בשכול ולהכנס לדכאונות!בדרך כלל בוחרים באפשרות השנייה!

  • פופאי הצלת המכתש 2011 !!! הגיב:

   כן עד שמשפחת ארקין תפסיק לתחזק את הקבוצה נראה מה יהיה
   הפועל המכתש רמת גן(אולי) בליגה ג משחקת במגרש כפר שלם
   נגד ביתר עזרא

 17. לשלמה הגיב:

  השיטה של העשירים היא להשתיק כל אחד שמדבר נגדם. איך הם עושים את זה? מאיימים לתבוע. כסף למשפטים יש להם כמו זבל. כך משפחת עופר עשתה למיקי רוזנטל ואיימה עליו אחרי שיטת השקשוקה שעשה עליהם. אל תפחד ולך בדרכך. את האמת שלך לא יוכלו לנצח גם אלף עוכרי דין שלוקחים מליון שקל לשעה. חזק ואמץ!!!

 18. soloists1 הגיב:

  שלמה זה כל-כך כואב וכל-כך נכון. אני מרגיש אותו דבר. מתוך הכאב שחשתי אתמול בבית משפט השלום כתבתי את הסיפור הזה
  http://soloists1.wordpress.com/2011/09/02/%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%A9%D7%A2-%D7%97%D7%A1%D7%A8-%D7%94%D7%A8%D7%97%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%94%D7%96%D7%A7%D7%9F-%D7%97%D7%A1%D7%A8-%D7%94%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A1%D7%99%D7%A4%D7%95/
  בשבילי הם תמיד יהיו הפושעים בסיפור הזה, ולא משנה לי שהם ימציאו מסמכים קרים ומנוכרים שמראים שהכל כאן חוקי.

  ברק

 19. המכתש הוא הכל הגיב:

  סיפור שמסכם את כל נושא המכתש.
  היום בבלומפילד,מחצית.תא הכבוד.
  אדון שאול אלוביץ מטפס לעבר מושבו בשורה 22 .
  בדרכו לכיסא הוא מתעכב ליד שני אנשים מכובדים ומחליק איתם ידיים בחום!
  אלה היו רוני אבירי וחזי ויטקובסקי. דור הנפילים של קברניטי הפועל רמת גן……
  לחיצת היד הזו מספרת את כל הסיפור.
  "ואיזה מסכנים האוהדים שאוכלים את הלב".

 20. לא חשוב אם הייתי בצהלה או לא הגיב:

  בקליפת אגוז, פיסקת הסיום של שלמה בנושא 12+1 המופלאים שהגיעו לבית של אלוביץ אומרת הכל. החטא הגדול ביותר הוא שלנו האוהדים, הגדול ביותר ללא ספק. מי יודע, אולי דווקא תושבי בורוכוב יצליחו לחולל את נס המכתש שאנחנו באדישותינו זרקנו לפח האשפה.

 21. רוצי שמוליק הגיב:

  ויטקובסקי ואבירי החלו במהלך שקוריס סיים. הם יושבים בתא הכבוד והוא נוסע בגיפ חדש ושם זין על כולם. מאיפה הכסף יא ראיס?

 22. חרה אוהדים יש לנו הגיב:

  חייבם להגיד האמת, האוהדים של הפועל רמת גן הם חבורה של מפונקים,שבעים, מדושנים שרוצים ש10 אוהדים יעשו בשבילם את כל העבודה. הם יושבים ליד האינטרנט ועושים LIKE לכתבות אבל כשצריך שיעמדו בהפגנות בשמש ובגשם וירימו שלטים ויראו לאלוביץ שהם 200 איש שאי אפשר להתעלם מהם ולא 3 וחצי איש תמהונים, החארות האלה יושבים על התחת השמן ורושמים טוקבקים של קללות וגידופים ואחרי זה שלמה שסוחב כמעט הכל לבד ומגיע לכל הפגנה צריך לאכול גם את כל החרה שהמפונקים מאכילים אותו דרך האינטרנט.אתם הבנתם את זה?כל אלה שמסבכים אותו לא יתנו לו שקל אחד כשיצטרך עורך דין להגן על עצמו,אני כבר לא מדבר אם יורשע ויצטרך לשלם מאות אלפי שקלים. אז אל תתפלאו כשמשתינים עלינו בקשת וגנבו לנו את המכתש בעוונטה. אוהדים חננות כאלה אף אחד לא סופר ממטר. בגלל האדישות של כולנו שלא נלחמנו מספיק חזק קיבלנו מאסר עולם בכלא וינטר.

 23. בורוכוב עולה באש הגיב:

  בגלל קומץ אנשים מסור ועיקש לא חרב עדיין בית מקדשנו.
  צריך להעריך את זה ולומר להם יפה תודה.

 24. מי שמאמין לא מפחד הגיב:

  לא מבין את אלוביץ שעושה עסקאות במיליארדים. שווה לסכן את השם ואת כל מה שהוא בנה בשביל עוד כמה מיליונים בודדים מהדירות במכתש ? למה הוא מתנהג כמו מתווך דירות קטן ומנוול ? האם בצע כסף מסוגל להעביר אדם על דעתו ? צריך להמשיך וללחוץ כי האמת איתנו.

 25. תושב גבעתיים הגיב:

  אם אחרי שבוע שבו ראינו טרקטורים הורסים לנו את היציעים במכתש
  הגיעו 12 איש להפגנה אז אנחנו קבוצה קטנה,קטנה מאוד.
  המאבק נגמר.

  • לזה שמעלי הגיב:

   אתה סתם קשקשן אנחנו לא קבוצה קטנה
   פשוט אוהדים מפונקים לנסוע 7 קילומטר לתל אביב
   תעשה הפגנה במתחם המכתש יבואו 2000 איש

 26. ריקוט הגיב:

  רשימה נפלאה, יוצאת מהלב ונכנסת אל הלב. אם יש סמל חי ואותנטי ל"מהפכה החברתית", המאבק של אנשי המכתש הוא המבשר הראשון שלה. זה בדיוק זה: לפוס שגם החוק היבש נגד האזרח הקטן, בחסות בעלי ההון, פוליטיקת ההון – ולא לפחד להגיד לכל זה – לא! כל הכבוד, שלמה מן.

 27. אחד מהכופר הגיב:

  צריך להודות: אנחנו חארות של אוהדים (כולל אני האלמוני ). לא מגיע לנו מכתש. סליחה מכל אלה שהגיעו. לא מקנא בהם שעמדו שם "לבדם". מכל האלפים שהיו להפועל ר"ג נשארו 300 ומה300 האלה יש רק 12 אמיתיים בדם. הבושה כולה שלנו.

 28. מיבזקון הביזיון - המילה "המכתש" בקושי מוזכרת וראש עיריית גבעתיים ממהר ונמלט מישיבת המועצה הגיב:

  שבת שלום,

  לפניכם סרטון המתעד את השתלשלות העניינים,

  בישיבת מועצת העיר שהתקיימה ביום ד' 31.08.11 השבוע.

  כך נוהג חדל האישים העומד בראש,

  ראש מסדר אבירי מגני "המכתש", לפחות בעניי עצמו,

  בחלקיק השנייה שהוא קולט שעניין האצטדיון מועלה הישיבה,

  נמלט החוצה, קורא לחבר נאמניו להצטרף אליו

  ורץ להסתתר תחת הסינר המגונן של משטרת ישראל.

  אך למה להכביר במילים, צפו והתרשמו באופן עצמי:

  שתהיה לכולנו

  המשך שבת קסומה ומענגת


  גבעתיים הירוקה
  רשימה עצמאית לאיכות חיים חינוך וסביבה

 29. לראש החיריה העלוב של גבעתיים הגיב:

  ראובן בן שחר העלוב
  כמה דירות קיבלת מאלוביץ אה
  יאפס הכל בסופו של דבר יתגלה

 30. לראש החיריה העלוב של גבעתיים הגיב:

 31. לרומי שמוליק הגיב:

  ה״ראיס״ לא אשם,ואני באמת לא מאוהביו,התחילו בזה אבירי וסגרו את הסיפור כדורי וניר כאשר הסכימו לקבל 670 אלף $ וחתמו וכאן הלך המכתש!תלמד תשטח ולא רק משמועות!אמרו להם ״גם ככה המכתש יהרס״והם אכלו את הלוקש ולא נלחמו כמו קוריס שנתיים,קוריס ניסה לתקן תטעות שלהם אבל היה כבר מאוחר!

 32. גבעתיים לעניים הגיב:

  התפלאתי לראות שבן שחר מסלק את פומרנץ אפילו בלי להקריא מהדף כמו שעשה בראיון במקומון ידיעות. מי אמר שבגבעתיים אין ראש עיר משכמו ומעלה ?

 33. לשלמה הגיב:

  נכון ש13 איש זה בושה אבל יש כמה סיבות מרכזיות
  צריך להיתחשב בתלמדי בית ספר שלא יכולים להגיע בשעות הבוקר וככה מפסידים עוד קהל מפגינים
  בנוסף לזה צריך להודיע לפחות שבוע מראש ולפרסם את זה ולא שרק מי שמחפש ידע צריך שכולם ידעו על ההפגנה גם מי שלא רוצה!
  אני מבטיח לבוא אם אקבל הסעה ולא אהיה על זמן בית ספר

  • ל-22:55 הגיב:

   יש הבנה מלאה לגבי התלמידים האוהדים ולא חושבים עליהם רע. הרעים הם המבוגרים שלא מזיזים את התחת אבל יודעןם מצויין להזיז את האצבעות על המקלדת ואת הלשון בפטפוטי ביצים.

 34. קללת המכתש הגיב:

  אהבתי את השלט שמחזיק האוהד, "רשע"
  אהבתי גם את "קללת המכתש תרבוץ ".
  הלואי וקללה תרבוץ על כל מי שנגע במכתש, על עסקיו. גם מי שיגורו שם לא יאהבו את המקום ויצטערו על שעברו. אפוקליפסה עכשיו

 35. לשאול אלוביץ' הגיב:

  לשאול אלוביץ:
  רשע מה הוא אומר: מה העבודה הזאת לכם? לכם ולא לו. ולפי שהוציא את עצמו מן הכלל כפר בעיקר. אף אתה הקהה את שיניו ואמור לו: בעבור זה עשה ה' לי בצאתי מארץ מצרים. לי ולא לו. ואילו היה שם לא היה נגאל.
  פירוש: הרשע אינו רואה את עצמו כחלק מהעם. הוא אינו מוכן להכיר במציאות האלוקית ומדבר בצורה של הקנטה והתרסה. אדם כזה נמצא במצב מסוכן מאוד וסביר להניח שאם היה במצב כזה בזמן יציאת מצרים לא היה זוכה להיגאל.
  הבנת את זה ברוך?

 36. סעמק הגיב:

  אני אחרפן אותכם מחר,שים לב אדון מנכל יורוכלום לגג בנין בכיכר המדינה שיורד ממנו שלט 3 מרפסות ומספר על מעלילכם
  תתחיל להריץ את הבולדוגים חח,

 37. אייל ברזילי הגיב:

  כל האוהדים מוזמנים לצעדת המיליון מרמת גן שתצא מכיכר אורדע היום
  יוצאים בסביבות השעה שבע בצעדה אדירה מכיכר אורדע ועד לכיכר המדינה כשבדרך נעבור את רחוב ביאליק זבוטינסקי ארלוזרוב ונעשה רעש ושמח כל הדרך.

  זוהי ההזדמנות שלכם להצטרף למאבק החברתי החשוב ביותר בתולדות המדינה.
  ועל הדרך גם לומר מה אתם חושבים על שאול אלוביץ וחבריו.

 38. תבוא לעודד תרבותה היום... הגיב:

  זה יותר חשוב!מצעדות עוד לא יצא כלום גם מהפגנות!אתמול קיפלו את האוהלים ומה יצא?כלום!מצד שני הקבוצה צריכה תמיכה דווקא עכשיו לאחר פעמיים 0-0 וצריך לדחוף אותם לקראת שבוע הבא!לאחר אובדן המכתש מה שנשאר זה הקבוצה שחיה ונושמת,חלילה נפסיד גם אותה!

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s