עיריית סותמי הפיות

נהג המונית מגבעתיים שאיבד את פרנסתו אינו לבד

לא התפלאתי לקרוא את סיפורו של נהג מונית מתחנת גבעתיים, שעבודתו הופסקה לאחר שהעירייה איימה כי לא תשתף פעולה עם התחנה שלו. כל חטאו היה שהעז לומר את דעתו באוזני נוסעות צעירות. הנהג אמר להן לתומו שראש העירייה וגיסו רמי דרזיה הם מושחתים. לרוע מזלו, אחת הנוסעות היתה בתו בת ה-17 של דרזיה, שלדעת רבים הוא למעשה ראש העירייה האמיתי ועל פיו יישק דבר. התחנה קיבלה טלפון נזעם מבכיר בעירייה ומיהרה להתקפל: הנהג פוטר והעירייה התנקמה בעוד אחד שהעז לבקר את ראש העירייה וגיסו.

זו אותה עיריית גבעתיים שמנעה מאוהדי הפועל ר"ג להיכנס לישיבות מועצת העיר, בגלל "התראה" כי הם הולכים להתפרע, להפריע, לקלל ולהרביץ מכות. שלוש פעמים עמדו האוהדים בחוץ כששוטרים ומאבטחים מונעים את כניסתם. ביניהם היו גם אוהדים תושבי העיר שנמנעה מהם הזכות הלגיטימית להביע את דעתם על המתרחש בעירם – במקרה הזה למחות נגד הרס המכתש. כשהותרה כניסתם אחרי מספר חודשים התברר שחמומי המוח מהכדורגל דווקא ישבו בשקט ולא הפריעו.

העירייה הזו פעלה גם נגד ציבור נוסף, מסוכן לא פחות: תושבי עיר, פנסיונרים ונזקקים, שבאו למחות נגד העלאת הארנונה ונגד נושאים אחרים. הללו הוצאו מהדיונים לא פעם ולא פעמיים. ישיבות המועצה בקדנציה של בן שחר הפכו שם נרדף לסתימת פיות. ישיבות רבות נערכו בקומה השלישית בבית ראשונים, בניין ללא מעלית, כדי להקשות על קשישים או נכים להגיע אליהן. במספר מקרים הוזעקו שוטרים כדי להוציא אנשים על דברים של מה בכך, והצילום במהלך הדיונים נאסר. צפון קוריאה זה כאן.

בריונים ובעלי שררה מגיעים גם לפינות הקטנות של החיים. במקרה של נהג המונית, גזלו מאיש את פרנסתו רק משום שהעז להביע את דעתו. מי שעושה שחיתויות גדולות, יורד גם לקטנות. הקדנציה של בן שחר נגועה בכוחנות, בבריונות, בסתימת פיות, ברדיפת אנשים שמעיזים להשמיע ביקורת ובאובדן בושה כלפי תושביה. זו קדנציה שיש לה יד ורגל בגזילת המכתש מהציבור, ובמאבק רופס להצלתו רק כמס שפתיים לתושבי בורוכוב. ראש העירייה השתמש בבמת המכתש כדי להבטיח הבטחות סרק בנאום בחירות מגוחך, ואחרי שניצל את המגרש לתועלתו הפוליטית והאישית הפקיר אותו לחסדי הבולדוזרים של אלוביץ'. מה הפלא? בבניינים החדשים שיצוצו בפרויקט מתחם פרימן, גם הוא של אלוביץ', יהיו לעירייה אלפי מטרים של משרדים.

בן שחר ודרזיה נגועים בשחיתות ציבורית, והם אסון לגבעתיים ולתושביה. בנובמבר 2013 העיר הזו צריכה להקיא את הפקיד הבינוני שנקלע בטעות לתפקידו, וביחד איתו גם את גיסו הבריון שהולך מכות בישיבות מועצה.

אני כותב את הדברים האלה ומודה לגורל הטוב שלא עשה אותי נהג מונית מגבעתיים שאפשר לזרוק לכלבים, אבל לכו תדעו לאן תגיע ידה הארוכה והגסה של משטרת המחשבות מרחוב שינקין 6. אם הבלוג הזה יירד פתאום מהרשת ועקבותיי ייעלמו – תבינו לבד.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

33 תגובות על עיריית סותמי הפיות

 1. החתול שמיל הגיב:

  בן שחר מה יש בגבעתיים?
  כלוםםםםם!!!!

 2. אורדון גבעתיים הגיב:

  העיר בשפל שלא היה כדוגמתו. בלי קשר למכתש,
  ניפגש בבחירות אדון ראובן.

 3. פלפלים הגיב:

  לעולם לא תצעד לבד, שלמה מן

 4. אריה הגיב:

  אני מציע שנתארגן, כל אוהדי הפועל ר"ג, למען הפלתו של ראובן בן שחר כנקמה על מחדליו בנושא המכתש. אסור שכף רגלו וכף רגלו של דרזיה ידרכו בבניין העירייה.
  נכון שראובן בן שחר לא יזם את עיסקת המכתש ואני אפילו מאמין לו שהוא לא היה נותן לזה יד אם היה ראש עיר באותה תקופה, אבל הרפיון שלו, הפחד מאלוביץ , הונאת אוהדי הפועל ר"ג, כל אלה מחייבים שיילך הביתה.
  אני אפילו לא יודע מי עומד להתמודד מולו אבל יש לנו את הכוח להתארגן ולהפיל אותו.

 5. חפש מי ינענע אותך הגיב:

  בן שחר אתה ראש העיר הכי נמושה שאני זוכר , לא רק בגבעתיים. חתיכת רכיכה. מתחנף לעשירים. חתיכת זבל. דואג למקורביך לג'ובים על חשבון הציבור . מושחת

 6. אוהד ממוצע הגיב:

  האמת שנמאס לי אנחנו אוהדים אפסים היינו צריכים לעשות יותר בכדי לשנות את התמונה הייתה פה שחיתות לאור יום שהרסה לנו את הבית.

  האמת שאתם יודעים מה מגיע לציבור בגבעתיים הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם, כמו בכל עיר בקושי מצביעים 30 אחוז מבעלי זכות הבחירה בכדי להפיל את הראש עיר צריך שיהיו לפחות 60 אחוז הצבעה בכדי שלא יוכל לקנות את הקולות. קחו דוגמא מרמת גן צבי בר קנה את ציבור הקשישים כי הוא ידע שהם יגיעו להצביע בשבילו גם עם קטטר כך גם יהיה בגבעתיים אלא אם כן אנשים יתעוררו שם.

  בכל מקרה הנזק נעשה גבעתיים הפכה לעיר מוקצת מחמת מיאוס אותו דבר אפשר להגיד על רמת, היעדר מקומות חניה, מקומות בילוי פקקי תנועה ואוכלוסיה מבוגרת שני ראשי עיר מושחתים שהבריחו את כל מה שטוב בעיר והשאירו בשתי הערים נזקים בלתי הפיכים.

  אבל כבר אמרתי הציבור מטומטם ולכן מגיע לציבור לשלם אותו דבר קורה גם לאנשים שממשיכים להצביע לממשלות ימין מאז רצח רבין כל הפוליטיקה בישראל הפכה להיות מושחתת ללא אמות מוסר בסיסיות. נוסיף לזה את אוזלת ידה של המשטרה ומערכת המשפט ונגיע למסקנה שהכל אבוד.

  קחו דוגמא מרמת גן צבי בר מאושם במעשי שחיתות חמורים ביותר והוא מסתובב חופשי מתחמק משימועים ולא עומד לדין בבית משפט כמו שהיינו מצפים ממדינה נורמאלית הכל פה מושחת מהיסוד.

 7. בן שחר בן רחב הגיב:

  האמת, מעניין לי את התחת הסיפור עם נהג המונית. הרי זה לא שאנחנו צריכים הוכחות לשחיתות (לא לכאורה) של 2 הגיסים הליצנים האלה. כבר ראינו וכבר שמענו.

  כדי שלא נחשוב חלילה שזו מחלה מקומית של גבעתיים אפשר להזכיר לכולם את ישיבות המועצה ההזויות של עיריית ר"ג ועכשיו למדנו על עוד ליצן שמתחרה בראש עיריית גבעתיים. מדובר בראש עיריית פ"ת, איציק אוחיון, שאצלו בישיבות תמיד יש אנשי בטחון ולאחרונה הוא הזמין גם משטרה וזה קרה, כמובן, בנושא ספורטיבי/מגרשי.
  מדובר בישיבה אתמול שבה הוחלט לא לקרוא לאיצטדיון החדש ע"ש של נחום סטלמך (גדול שחקני פ"ת ואחד מגדולי שחקני ישראל) כנגד ההבטחה הממוסמכת שנתן אותו ליצן, איציק אוחיון, לאלמנתו של נחום סטלמך. בישיב היו בני משפחה של נחום כמו גם אוהדי כדורגל ובדיוק כמו בגבעתיים, המשטרה הוזמנה ללא צורך פרט לשגעון הגדלות של הקאקר בראשות העירייה כי האורחים התנהגו כראוי בדיוק כפי שהליצן מגבעתיים מזמין משטרה רק כדי לפאר את עצמו ולכסות את התחת הפחדני שלו. אגב, אותו איציק אוחיון, הליצן מפ"ת, נעצר בחשד לשחיתויות לפני כמה חודשים ולא נתפלא אם בעתיד, לאחר סיום פרשיות השחיתות, הוא ימצא את עצמו בבית המשפט – כנאשם.

  • maktesh הגיב:

   לפחות בפ"ת הציבו לאלה שנשארו בחוץ בגלל חוסר מקום מסך טלוויזיה ששידר להם את הדיון. לפחות בפ"ת כיבדו את זכות הציבור לדעת מה קורה ומה מחליטים ואיך. בגבעתיים השאירו את האנשים ברחוב ולא כיבדו את זכותם האלמנטרית. ככה זה במשטרים חשוכים.

 8. חובה לעשות דבר אחד הגיב:

  שכל אחד יתקשר לתחנת נוגה ויאמר בטלפון לסדרן ,שהוא לקוח שלהם ,וכך גם משפחתו,ושכל עוד הנהג המפוטר לא חוזר לעבודה בתחנה,מפסיקים לנסוע עם התחנה הזאת ,ואנחנו נדאג גם להעביר את זה הלאה.

  להסביר,שלא נתן יד לשחיתות בעירית גבעתיים!

 9. קורא תושב גבעתיים הגיב:

  לא כועס על התחנה שעלולה לאבד פרנסה. זה עסק של 60 נהגים,עיריה היא לקוח גדול. לא מצפה מתחנת מוניות להיות גוף ערכי, הם רק רוצים לעשות את היומית שלהם ולחזור הביתה.צריך לכעוס על הסחטנות המכוערת של העיריה. מה שעשו בן שחר ודרזיה על הנהג המסכן רק מוכיח כמה הם מושחתים. בגלל שהם יודעים שהם מושחתים הם רוצים להשתיק את אלה שאומרים עליהם את זה. גועל נפש של אנשים. מצטער שבחרתי בבן שחר,טעות קשה שלי שלא תחזור

 10. אורדון אחד הגיב:

  בן שחר הוא אפס, כל עובד בעיריה יודע. רצות עליו פארטיות בבתי הקפה. בשביל האורדונים העובדים בעיריה הוא כמו בובה חמודה. דווקא נוח להם ועושה מה שאומרים לו במיוחד כשהוא מקבל הוראות מגיסו שנראה כמו שומר מועדונים בבון

 11. יהורם איתן הגיב:

  http://www.facebook.com/profile.php?id=100003168960233&sk=wall
  תוכנית מס 2 ,אורדון בטריבונה

  רן קוניק,יורם פומרנץ ושלמה מן בתוכנית מיוחדת למאבק המכתש,מה דעתכם?

 12. אורדון תושב השכונה הגיב:

  בינתיים בן שחר חופר לעצמו את הבור.
  בעצם, הפעם מדובר בגיסו, האיש הידוע מקופת חולים מאוחדת / מבקר המדינה, לא לכאורה. מבקר המדינה כתב את זה.
  צריך רק לקוות שהתושבים לא ישכחו ביום הבחירות.
  מעבר לזה, שכונת בורוכוב הפכה למעברה. תודה לכל הורי תלמידי בית ספר בורוכוב ותושבי השכונה הקמצנים. בראש ובראשונה תודה למנהיג הבלתי מעורר תשובות מדף מוכן

 13. אורדון בטריבונה 2 הגיב:

 14. קפה כוכבי הגיב:

  איזה יופי של תוכנית,תענוג לשבת ולהתמוגג מהסיפורים ,אורדוניה לשמה.
  יציע העיתונות אאוט,אורדונה בטריבונה אחושקשוקה עם העמבה של יורם.כל הכבוד

 15. חתיכת זבלון קטן ומסריח הגיב:

  חתיכת ראש עיר זבל אתה וגיסך בבחירות הבאות תושלכו לפח
  האשפה של ההיסטוריה

 16. הכתבה על הכדורסל בחמישיות של ספורט5 הגיב:
 17. מיבזקון יום ה' 17.11.2011 - זה וזה הגיב:

  שלום רב,

  השפל,

  בעוד טור נפלא של העיתונאי שלמה מן בבלוג "המכתש":

  https://maktesh.wordpress.com/2011/11/14/%D7%A2%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%A1%D7%95%D7%AA%D7%9E%D7%99-%D7%94%D7%A4%D7%99%D7%95%D7%AA/.

  והגאות,

  בכתבה מרגשת עד דמעות של ערוץ הספורט:

  http://www.sport5.co.il/JustVideo.aspx?FolderID=3272&DocID=110530.

  זה לצד זה

  בראי הספורט.

  בעידן הנדמה כחשוך מכול

  בדברי הימים של הציבוריות העירונית בגבעתיים.

  שבת שלום

  וסופשבוע חמים


  גבעתיים הירוקה
  רשימה עצמאית לאיכות חיים חינוך וסביבה

 18. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  אלי כהן: מה יש להגיד שלא נאמר על הגיסים , העיר לא עינינה אותם ולא תענין, אבל לקרוא את שלמה תענוג ומשב רוח מרענן, תודה שלמה !!!

 19. נכטיילר רוני ( האורדון ) הגיב:

  בבחירות הבאות כבר לא ניראה אותם יותר ..את השקרנים האלה . בושה לעיר שלנו ..

 20. קפה זליק הגיב:

  בן שחר טיפש נולדת, טיפש היית וטיפש נשארת. לטיפשות שלך אין סוף. סע סע מכאן.
  אורדון על קפה הפוך בזליק
  נשלח מאייפון שלי

 21. הנוקמים מהמכתש הגיב:

  בבחירות הבאות מרסקים את חיריית גבעתיים והעומדים בראשה לרסיסים
  מאת: הנוקמים מהמכתש לעד !!!!!!!!!!

 22. העם דורש צדק! לא להפקר הגיב:

  האם לאחר לכתו של בן שחר וגיסו נראה שאת האורדון שותה קפה במכבי האש?

 23. שלמה מן הגיב:

  כתבה היום בהארץ על סמלים בגוש דן שנהרסו והפכו לנדל"ן.
  http://www.haaretz.co.il/news/education/1.1569405

 24. צופה מצפה הגיב:

  תכנית מעולה ומרתקת.
  האם יוכל יורם איתן להתמודד גם עם אנשים ונושאים נפיצים ולא פשוטים?
  אני מחכה.

  • קפה כוכבי הגיב:

   בשפה של יורם זה לראות לבן אדם את הלבן בעיניים
   הוא יודע להסתחבק ולפתוח לבן אדם את הלב,הוא בא באהבה.

  • אדום עתיק הגיב:

   הצופה המצפה
   אתה מוזמן להציע מי ומה

   • הייתי רוצה לדעת הגיב:

    והרי רשימת נושאים ואנשים:
    מה העלתה חקירת המשטרה המיוחדת בנושא המכתש
    לאן הלכו הכספים וההתחיבות למגרש חלופי
    מה הובטח לקוריס כשחתם על הסכם הפשרה בשמה של הקבוצה
    מתוך הנחה שבהסכם ,מקבלים ולא רק נותנים.
    האנשים שיודעים דבר אחד או שניים על נושאים אלה
    נציגות משטרה נציגות הקבוצה קוריס שלמה מן

 25. סבתא יחנה שיודעת הכל הגיב:

  יגיע היום בן שחר דרזיה ואלוביץ ישבו בבית סוהר
  במהרה בימינו ואימרו אמן זו סופם של מושחתים טינופות

 26. בבחירות הבאות האיש הזה לא יהיה יותר ראש עיר הגיב:

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s