cut your losses

להסבר על התמונות – הניחו את העכבר על הצילום
 

השאלה אם לפטר את פרדי דוד לא צריכה להיות בראש סדר הנושאים שארקין צריך לטפל בהם כבר מאתמול

ביום שלישי שעבר שלח לי יענקלה ליבמן מסרון. נכתב שם שהוא נמצא עם החזאי של ערוץ 2 שאמר לו שבשבת צפוי מזג אוויר סוער, ולכן הוא לא בטוח שייסע למשחק בעילוט. נדהמתי מה-sms הזה. ליבמן הוותיק נוסע לכל משחק, לכל חור ובכל מזג אוויר. חשבתי שעד שבת זה יעבור לו, אבל זה לא קרה. הקאדר הרגיל לנסיעות החוץ היה הפעם בהרכב חסר, והוא כלל רק את אדיר ואותי. אני לא מוכן לסכן את הבריאות שלי בשביל קבוצה כזו, הסביר ליבמן.

ליבמן לא לבד. הגרעין הקשה של האוהדים שנוהג להגיע לכל משחק היה דליל בשבת האחרונה. לא צחי בן יוסף, לא וובי, לא מיקי, לא פיליפ, לא אלון גרנק, לא אלמוג, לא עומר פרימור, לא צביקה שחר, ולא עוד איזה 20 קבועים. לא מזג האוויר השאיר אותם בבית, אלא מצב הקבוצה. יותר נכון – הרוח שלה. משהו נדפק בדרך.

אוהדי ר"ג הפכו מסתם אורדונים שבעי אכזבות, לצאצאיו החוקיים של איוב המקראי. האמת שמצד אחד הם צריכים להודות לגורל שיש להם עדיין קבוצה שאפשר להתלונן עליה ולקלל את השחקנים והמאמן, ומצד שני – כאילו, עד מתי יימשך הסבל הזה?

ארקין נכנס לקבוצה עם כוונות טובות. אפשר להאשים אותו היום שלקח החלטה לא טובה ומינה את פרדי דוד, אבל זו חוכמה שבדיעבד. כשהתפרסם המינוי של פרדי דוד, רוב האוהדים בירכו על כך. התדמית הטובה שיש לו כמאמן טוב התערערה, בגלל כשלונו עד כה בר"ג. הקבוצה על הפנים, כלום לא הולך, וטבעי שבאים בטענות. ארקין הוא לא מבעלי הבית שמתנהל בשליפות. לא מתפרץ לחדר ההלבשה במחצית וצועק, ולא לוקח לשיחה קשה את המאמן לאחר הפסד. בג'ונגל של עולם הכדורגל הוא מתנהל בהגינות, בשפיות ובדרך ארץ. ארקין נכנס לענף ספורט שהערך סבלנות לא קיים בו. יש רק אמוציות והתלהמות, ומצבי קיצון שנעים ממשחק למשחק. ניצחת בפוקס – מגיע לך חוזה לעוד שנתיים, הפסדת – לך תעשה חארקירי.

אחרי הפיאסקו של העונה שעברה, ארקין ניסה השנה להתחיל משהו חדש – יציב, מחושב ומתוכנן. הוא שפך כסף גדול על המוצר, אבל הקבוצה היקרה הזו נתקעה במגרש והליגה בורחת. השאלה מה עושים. בעולם העסקים יש את המושג – קאט יור לוסס – חתוך בהפסדים. יכול להיות שזה הרגע שצריך לחתוך עניין ולנסות להציל את העונה. מצד שני, אף אחד לא מבטיח שהחלפת מאמן תהפוך את ר"ג לקבוצה דורסת.

הוויכוח אם פיטוריו של פרדי דוד הכרחיים הוא עניין משני. אני מסתכל על הקבוצה כולה, את מה היא מייצגת ואת מי היא מייצגת. מכתש כבר אין, הקבוצה הקהילתית בתהליך התפוררות מואץ. היסודות הרעועים של רוח וזיקה קורסים מול העיניים. אוהדים רוצים להזדהות עם הקבוצה שלהם ולהרגיש חלק ממנה. הבעיה שאין כל כך עם מי. מבין 20 וכמה שחקני הסגל אין אפילו מניין של שחקני בית, וזה כולל את קרלוס ואלי לוי שנחשבים לחצי שחקני בית. כל הצוות המקצועי והניהולי, למעט ארקין, מורכב מלגיון זרים.

האוהדים היו רוצים לראות על הקווים מאמן "משלהם". הם רוצים שהדמויות הדומיננטיות בהנהלה יהיו שחקני עבר שהזיעו על אדמת המכתש. הם היו רוצים שהקבוצה תדבר איתם, תפרגן להם, ובכלל – שתתייחס אליהם. הם היו רוצים לתרום לקבוצה כזו את עצמם, את הווייתם ויישותם. הם רוצים לתת, הבעיה שאין מי שיקבל. השאלה אם מישהו בכלל בקבוצה רוצה לקבל. לא שומעים אף אחד מההנהלה שמדבר עם האוהדים, מסביר, מרגיע, מבטיח ומלטף. הקבוצה הזו אדישה לאוהדיה. לא מספיק שניר ארקין יושב עם האוהדים במשחקי חוץ ומסתתר ביחד איתם מהגשם כמו בעילוט (ראו בצילום העליון). זה אותו ארקין שבמחצית משחק העלייה לליגת העל במכתש לקח את המיקרופון והתנצל על ביזיון ה-0:4 להרצליה. עכשיו כשיש כבר חמישה בזיונות ועוד שני תיקו, אין מי שייקח את המיקרופון.

בעיית התקשורת בין הקבוצה לאוהדיה מציקה לא פחות מעוד הפסד או משחק חלש, שהם ביזיון בפני עצמו. הקבוצה הזו חייבת להתחבר לאוהדיה דרך אתר אינטרנט רשמי, דרך מבצעי שיווק, דרך טקסים לשחקני עבר, דרך מפגשים קבועים על בסיס חודשי. אם זה היה קורה, אז 40 האוהדים שנסעו במזג אוויר סגרירי עד לנצרת לא היו חוזרים כעוסים ומבויישים, ומנסים להבין למה גם ב"עונת עלייה" מוצהרת נגזר עליהם להיות מושפלים.

בתקופה האחרונה נולדו שני מיזמים נפלאים שמוכיחים שרוח האורדון לא פסה מהארץ. הראשון הוא קבוצת הכדורסל, שתפסה מהרגע הראשון והפכה לסיפור הצלחה שסוחף אחריו מדי משחק כמאה אוהדים נלהבים. השני הוא ה"אורדון בטריבונה" שיזם יורם איתן בהשראת סיינפלד – פאנל שבועי שמארח אוהדים לשיחה על המצב. תענוג להקשיב. שני אלה מלמדים כמה האוהדים צמאים לרוח חדשה המולידה הרפתקאות יפות. גם כניסתו של ארקין לקבוצה לפני שנה היא רוח חדשה במועדון. בגלל זה הציפיות גבוהות, ובגלל שהן אינן מתממשות האכזבה גדולה. מכיוון שארקין לא אחראי בפועל על מה שקורה במשחקים, הוא מחוייב לפחות בגזרת האוהדים. הקבוצה זקוקה לאוהדים שלה, והאוהדים רוצים את הקבוצה שלהם קרוב ללב.

למשחק הבית הקרוב נגד לוד יגיעו לא יותר מ-200 איש. אם המצב הנוכחי יימשך, לא רחוק היום שקבוצת הכדורסל החובבנית מליגה ב' עם תקציב שמספיק למנה פלאפל תביא יותר אוהדים מאשר קבוצת ה-10 מיליון שקל של הכדורגל. הכתובת הזו מתנוססת על הקיר הווירטואלי כבר חודשיים. צריך לדאוג למחוק אותה בזריזות לפני שהיא תבלע את המועדון.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

34 תגובות על cut your losses

 1. הבעיה זה המאמן הגיב:

  ארקין תתעורר ותגיב להתפתחויות. תחשוב שקבוצת כדורגל זה כמו חברת טיטולים ותרופות שהיה למשפחה שלכם. אם אגיס היתה במצב כזה והמנכ"ל (מאמן בהקבלה לכדורגל) לא היה מתפקד ולא מביא תוצאות רווחיות הייתם נפרדים ממנו תוך דקה וחצי ומביאים בנאדם אחר.

  • לחסר מושג שמעלי הגיב:

   אגיס של ארקין מעולם לא היתה או תהיה חברת טיווחים ( האגיס)
   מציע שלפני שתיעץ תלך ותשקיע מעט מהאנרגיה השלילית שלך בלימוד החומר

 2. צרוד כל השבוע הגיב:

  פרדי היה צריך ללכת כבר באשקלון אחרי התנועה לעבר הקהל או אחרי הזילזול שטען שיילך לביתו לעשות קידוש, הקהל הוא בראש ובראשונה קהל לקוחות נאמן וחלק בלתי ניפרד מהקבוצה והזילזול הזה היה צריך לעלות לו במשרתו

 3. אוהד ותיק הגיב:

  קבוצה שאין עם מי לדבר והיא לא רוצה לדבר אלינו כי היא משתינה על האוהדים. איפה נשמע קבוצה ברמה של הפועל ר"ג שאין לה דובר או אתר אינטרנט או קשרי לקוחות או פניות ציבור?
  אם יש מישהו שעסוק בקשרי לקוחות זה צוקר שמחלק הזמנות לאוהדים ומקורבים
  חוצמזה נאדה.
  תתעוררו אתם שם למעלה ותקשיבו לזעקת האוהדים שלכם

 4. אדום עתיק הגיב:

  כדאי להכניס את עניין הכדורסל לפרופורציה . הקהל כולו כדורגל והקבוצה על הצלחתה המטאורית והבלתי צפויה היא במפורש אסקפיזם של האורדוניה מתלאות יציע הכדורגל. אם הכדורגל היה במיטבו והכדורסל במירעו התמונה היתה אחרת.
  גילוי נאות- אני הולך לכל משחק של קבוצת הכדורסל(וגם הכדורגל), לא משנה לי המרחק, נהנה ומעודד. מה יש, לי לא מגיע קצת אסקפיזם ?

 5. אוהד ממוצע הגיב:

  עבר עוד יום ושום תגובה או התנצלות מצד הקבוצה לאוהדים שנסעו 150 קילומטר אחריה והתבזו פשוט הנהלה בושה
  הרסתם לאוהדים את החיים

 6. אריה הגיב:

  אני אומנם מסכים עם רוב מה שנרשם על ידי שלמה, אבל גם אם ניר ארקין יודיע שבמשחק הקרוב נגד לוד הכניסה תהיה חינם, במחצית יהיה טקס לכל דור האליפות ובסיום הטקס ימונה גילרוביץ למאמן, לא יבואו אוהדים. הסיבה היא שפשוט נמאס מהקבוצה של השנתיים האחרונות. קשה מאד לצפות בהפועל ר"ג בשנתיים האחרונות, רק מזוכיסטים מזן מיוחד מסוגלים לעמוד בכדורגל העלוב הזה.
  מתברר שבעשר השנים האחרונות היו בהפועל ר"ג שני מאמנים שזכו להמון בוז מהקהל- אלי כהן ויובל נעים, והיום שניהם נחשבים למאמנים מצליחים ומבוקשים בליגת העל. הקבוצה של יובל נעים שיחקה כדורגל של ברצלונה לעומת הקבוצה של היום. כל יתר המאמנים שעבדו בהפועל ר"ג מלבד שני המאמנים האלו נכשלו כישלון חרוץ. אני לא מבין את הכמיהה לגילרוביץ, מה הוא קוסם ? מהחומר הנוכחי אפשר מקסימום לעשות קבוצה שתיתן פייט לעוד 5-6 קבוצות בליגה הלאומית.
  בטח שבלתי אפשרי לעמוד במטרה המגוחכת של לעלות ליגה כפי שמצהירים השכם וערב פרדי דוד, ליאור אסולין, בוקסה ועוד כמה שחקנים שפשוט לא מבינים כמה הקבוצה חלשה.

 7. מחשבת קוריס הגיב:

  להנחית על קרוגר את הפטיש כעוזר, ואז נראה מה משתנה ומי מבניהם נשאר

 8. אדום נושן הגיב:

  לאוהד ממוצע לא מקובל שקבוצה תתנצל לפני האוהדים
  וגם כשמישהו מתנצל ,נגיד המאמן ,זה בדרך כלל קטע פוליטי.
  כשאתה נוסע למשחק חוץ או שאתה חוזר שמח עם תחושה של אופוריה מול העולם
  או שאתה חוזר מיואש ומושפל זה זה נקרא להיות אוהד כדורגל.
  גם באנגליה יש קבוצות שעשרות שנים אוכלות קש והאוהדים שלהם לא מפסיקים
  ללכת למשחקים לעודד ולשתות בירה .
  יכול להיות שבירה זה מה שחסר.אולי נבקש מארקין לספק לנו חבית למשחק..או שתיים
  והכוסות עלינו.אני חושב שזה יפתור את רוב הבעיות..
  הייתי ממליץ גם לפרדי לשתות לפני המשחק כדי להשתחרר ולזרום וגם אם יירדם
  יכול להיות שרק נרוויח מזה.

 9. ירון בר לב הגיב:

  כמה נכון וכמה עצוב. יש המון דברים שאפשר לעשות באפס עלויות. פעולות פשוטות וקטנות שיעשו לכולם חשק להגיע לווינטר ולא רק בגלל תוצאות. צריך רק מעוף, מחשבה חיובית וראש גדול.
  המייזמים של האוהדים מוכיחים כמה פוטנציאל יש מסביב לקבוצה וכמה חבל אם הפוטנציאל הזה יתפספס על ידי ההנהלה שכל כך חיכינו לה כל כך הרבה שנים.

 10. מיקי ר. הגיב:

  בדיעבד, אין כמו חוכמת הבדיעבד, יתברר שלמרות שאלי כהן רצה סכומים מופרזים כדי להגיע הוא היה נהיה בסופו של יום הכי זול בחשבון הכללי ובעיקר בקטע של בחירת שחקנים. הרי זה לא שהוא מוציא מיליונים מויצמן בעכו כמו שהוא משיג סחורה טובה בזול.

  גם אני חשבתי שפרדי הוא בחירה טובה כמאמן אבל הוא הצליח, בפרק זמן נורא קצר, להוכיח שהוא לא. אני בטוח שכולם רואים את זה, כולל פרדי עצמו וארקין, אבל ההחלטה היא של ארקין לבדו. בסיטואציה מעט שונה, עם קצת מזל, יתכן ודברים היו נראים אחרת והיום היינו מניפים את פרדי על כפיים בלי לדעת בכלל שהוא לא כזה.

  המצב הניהולי אצלנו מזכיר קצת את מכבי ת"א. בעל בית עם יכולות כלכליות אבל ללא יכולות ניהוליות/ספורטיביות/כדורגלניות ויכולת השפעה אמיתית על המערכת. הרבה בשליפות ויותר מדי הרבה קבלה של דעות/הצעות של אנשים שאינם ממש מקורבים למועדון שאולי (או בטוח, תלוי את מי שואלים) יש להם אינטרסים משלהם. קצת מזכיר, לא בדיוק אבל דומה, את הברדק בעונה שעברה עם העו"ד המנכ"ל.

  למחשבתי הבעייה היא כבר מעבר להחלפת מאמן. השחקנים לא פוגעים (יש שיגידו שהם שבורים) ואין לי מושג מה הסיבות. זה מתחיל משחקנים אהובים שלנו כמו בוקסה, איתי,תמיר וצ'אקנה (פחות באשמתו שכן הוא ממש לא מתאים לפתוח ולשחק כל כך הרבה) כשולדי משחק פחות מדי ועל האחרים אין הרבה מה לכתוב הביתה וממשיך בשחקני הרכש שרובם פשוט לא מתאימים. חלקם לא מתופקדים בתפקיד היותר טבעי שלהם, חלקם בשלהי הקריירה וכולם כולם (כנראה) עם חוזים בכסף טוב וללא חלוקת פרמיות/בסיס. גם בוקסה וגם איתי צריכים לרדת קצת לספסל, שיחשבו קצת. (אגב, יש בכלל מאמן שוערים? מאמן שוערים ולא מחמם שוערים. נראה שאיתי ממשיך לעשות את אותן שגיאות כבר כמה שנים, איחור של שניה בזינוקים ויציאות הססניות/מסוכנות לכדורי גובה). בחירת שחקני החיזוק של פרדי היא כשלון אדיר שלו ורק שלו ורק על זה הוא צריך ללכת לקידוש.

  פרדי צריך ללכת. נקודה. אין בכלל ספק בזה. השאלה הגדולה היא מי יבוא ומה הוא יוכל לשנות, אם בכלל, בינואר ועוד יותר חשוב זה מה הוא יוכל לשנות עם השחקנים שכבר בקבוצה. מי המאמן הראוי? רק לא צמח כזה ורק לא משה סיני. אולי ארקין יפנים שעלייה השנה כבר לא תהיה ואז ניתן באמת לתת את המושכות למאמן שחקן עבר כמו גילרוביץ או איציק ברוך (נדמה לי שהוא מעדיף להישאר במקומו). להישאר בליגה כנראה נשאר.

  אהבתי לקרוא באתר שלירן מציע שפרדי ילך לראות את המשחק של בני לוד אבל מאוד מאוד לא אהבתי את ההידחפות שלו (למרות שאולי נעשתה מרצון טוב ותמימות – מסופקני) ללכת עם פרדי ולהכיר לו את השחקנים השונים בלוד. אם פרדי לא מכיר אותם אז באמת שחבל"ז.

  המנכ"ל ניר כץ ממשיך להוכיח שהוא לא באמת מנכ"ל כפי שאנחנו צריכים אלא יותר איש מנהל/כספים. אין אתר קבוצה. אין קשרי אוהדים. אין שיווק; שיווק פנים ושיווק חוץ. אין אמפטיה לאורדונים. אין ספונסרים לקדימה/שרוולים. אין כלום.

  אם איציק לוי הוא מנהל הקבוצה, אז אני ממש לא מבין מדוע הוא הסתובב במשחק גביע הטוטו באיצטדיון עם פנקסי הזמנות וטיפל בזה. העבודה שלו צריכה להיות בעבודה צמודה לקבוצה/שחקנים ובהזמנות יכול לטפל צוקר שמכיר את האנשים והצרכים לא פחות טוב מאיציק. זו עוד דוגמה לחסרון של בעל בית אמיתי ושל מנכ"ל שאין לי מושג מה הוא עושה.

  לגבי היעדרותי מהמשחק. ראשית גילוי נאות – איני הולך למשחקים למען השחקנים או למען הקבוצה או למען האוהדים האחרים אלא רק בשביל עצמי וההנאה שלי. אין קשר לנצחון או הפסד כי הנוכחות שלי היא שעושה לי טוב. בגלל מצבי אני מתקשה להגיע למשחקים רחוקים בשעות מוקדמות |(הסיבה היחידה שנעדרתי בנצרת עילית) ואתמול הסיפור היה הקור והגשם שהפחידו אותי (בעילוט אני נידון להיות על הדשא חשוף לחלוטין לרוח ולגשם ללא מחסה). זכורה לי הגעה פעם אחת במבול לחיפה וחזרה הביתה בלי לראות משחק. הקור לא עושה לי טוב.

  ולמרות הכל זו הקבוצה היחידה שלנו ואיתה אנחנו ממשיכים.

  • לירן הגיב:

   מיקי,שיהיה ברור דבר אחד,"ההצעה" שלי לסוע עם פרדי לאום אל פאחם לראות את לוד,נאמרה בבדיחת הדעת,אין לי שום כוונה להיות מקורב אליו,המטרה הייתה להמחיש את העניין שהאוהדים מכירים את היריבות יותר טוב מהמאמן עצמו,שים לב שבפוסטים שלי של הכר את היריבה,רשום בבירור מי ייתן את הגולים נגדנו וזה קורה שבוע אחר שבוע(מזרחי,איילי וכ'ו),נשאלת השאלה אם אני מכיר את הליגה הזו כל כך טוב,מדוע המאמן הדגול לא מכיר??

   • מתמטיקאי הגיב:

    חוכמה קטנה ל'נחש' מי יבקיע מולנו. פשוט לוקחים את המבקיע המובילן של אותה קבוצה והסיכוי הוא של 50% שאם יבקיעו אז הוא יבקיע.

    • לירן הגיב:

     חוכמה קטנה לנחש,חוכמה יותר גדולה להערך לעניין ולא לקבל את הגולים הללו,עובדה שבמציאות האמיתית,זה לא קורה ופעם אחר פעם חוגגים עלינו..חוכמה קטנה גם להתריע מראש שלא לשחק על כדורי גובה לעברו של חודדה,חוכמה גדולה היא לא לעשות זאת במשחק פעם אחר פעם,מה שאומר שגם לזה אף אחד לא נערך…
     העיקר שהקואץ' מרוצה נכון? זה הכי חשוב…

 11. לירן הגיב:

  שלמה,ברור שרוב האוהדים תמכו במינוי פרדי בקיץ,זה לא העניין כאן,יש מצבים בכדורגל שכמה שהמאמן לא יהיה טוב או מקצועי,זה לא מתחבר לקבוצה ולחומר השחקנים וזה בדיוק מה שקרה כאן,גם קשטן נכשל אצלנו,דברים כאלו קורים וצריך מתישהו לעשות להם סטופ,אלונה ברקת נלחמה במשך זמן רב לא לפטר את קלינגר כדי להראות סבלנות למערכת ולאוהדים,האם זה עזר במשהו לקבוצה עצמה שלא פגעה שנה וחצי בכדור?.
  אין קוסמים בכדורגל ואף אחד לא חשב שרמת גן תדרוס את הליגה הזו מלכתחילה,מה שבטוח ועל כך גם רשמתי בפוסט שלי,כל מאמן אחר שהיית מציב בקבוצה העונה היה מביא לפחות עוד חמש שש נקודות עד עכשיו,והדגש הוא על לפחות,באמת שמזלנו שהליגה מאוד חלשה ולא יציבה,אחרת כבר עכשיו היה אפשר לסגור את הבסטה.
  בלי קשר(או עם) למצב הקבוצה,ניר ארקין חייב לגבש סביבו קבוצת אנשים שבאמת אכפת להם מהשם הפועל רמת גן,יש כאלה בינינו הרבה,אחד יכול לעזור בפן המקצועי,אחד בפן השיווקי,אחד בקשר בין הקבוצה לקהל,אלו דברים שחייבים להעשות,לא בשביל העונה הזו אלא בשביל הראייה קדימה,האמן לי שיש בינינו לא מעט שהיו מוכנים לקחת פעם בשבוע שחקן או שניים אל בתי הספר ולחלק כרטיסים,מספיק שהיית לוקח מזה גרעין של עוד 100-200 איש וזה בעלות אפסית,לאלו שסובבים אותו כעת,לא ממש אכפת מהדברים הללו וחבל,הקבוצה הולכת בכל התחומים בדרך הלא נכונה ואני מקווה שבעל הבית מתישהו יראה זאת.

 12. מחשבת קוריס הגיב:

  ארקין יבין זאת לבסוף,השאלה כמה זמן יקח לו .
  שימו לב לכל הקבוצות בעל והלאומית,אנשי מינהלה מוכרים ומזוהים ,נותנים את הנשמה ומקרינים לכולם את אהבתם,מביאים
  את האנרגיות שלהם לרוחניות המועדון ,והכי חשוב לשחקנים לאוהדים
  יש לנו את הרצון,היכולת והמוטיבציה

 13. הכל מתחיל שאנו האוהדים רוצים הגיב:

  מאמן איטיליגנט,״בן אדם״,שיהיה ״חבר שלנו״.
  שהיה אלי כהן אמרו פרימיטיבי,שהיה יובל אמרו ״ערס״…
  במקום להסתכל על תוצאות בשטח שזה בעיקר מה שחשוב,האוהדים שלנו מסתכלים מה המאמן מציע מחוץ למגרש.
  מצידי ומצד עוד יושבי היציע ,שהמאמן יהיה גם בעל 7 תיקים פליליים במשטרה,או שיהיה סנוב ולא יגש לקהל ויקלל אותי כל אחרי משחק!
  אותי מעניינות התוצאות בשטח!
  בשביל הסביב יש הנהלה,שצריכה לדאוג ליחסי הציבור.
  התפקיד של המאמן זה לא לעשות יחסי ציבור לקבוצה/מועדון.
  התפקיד שלו זה אך ורק להביא תוצאות!
  גם אם יובל קילל אוהדים,או איים עליהם,זה לא אומר שהוא צריך ללכת.
  (בקשר לאיומים אני בטוח שכל אחד שהיה במצב של יובל בתקופה ההיא,עם אישה שחולה במחלה קשה בבית,עם לחצים של מוסר תשלומים ירוד בקבוצה,ועוד ועוד,כל אחד מאיתנו היה מגיב כמוהו על הפצת שמועות עליו באתרים וביציע),זה דבר טבעי.

  בסופו של דבר רק התוצאות מעניינות מבחינת המאמן.
  גם אלי כהן הצליח,ועשה את הבלתי יאמן,יש האומרים שאלי כהן ״השתנה״ בראש,אבל זה לא נכון.
  אלי כהן אצלנו שיחק באותה שיטה כמו שמשחק היום בעכו,גם אצלנו בחר שחקנים אנונימיים,שפירא,עזריה,בנאי ועוד,ושיחק כדורגל מצוין,עם בעיות תקציב ומוסר תשלומים ששואף לאפס.
  גם אותו קיללו ,וטענו שהוא לא מאמן,כנראה כי לא אהבו את המנטליות שלו…

  להפועל ר״ג היום מתאים רק מאמן אחד ,אלי כהן!!!
  להביא אותו בכל מחיר בסיום העונה,להחתים אותו ל-4 עונות ולתת לו לעבוד.
  הוא יבנה פה קבוצה יותר טובה מבעכו.

  • מחשבה טהורה הגיב:

   בעניין אלי כהן כבר כתבו את מה שאתה חוזר עליו.
   להשוות בין אלי כהן ליובל, לא בעניין כדורגל, זה כמו להשוות בין אמא תרזה לעלי בבא.

 14. לשלמה הגיב:

  הוציא לך את המיץ האתר של ירון בר לב
  מסתבר שיש מי ששומע ורואה ומדבר…

  פיקקשת את הפואנטה

  ככה רואים שאין תיאום בין האתרים
  וטוב שכך
  🙂

  • maktesh הגיב:

   לא ידעתי מהפגישה ההיא, שמח שהיא נערכה. מצד שני זו לא פגישה ראשונה בין האוהדים לארקין על בניית הקשר בין הצדדים ועדיין שום דבר לא קרה. גם ירון בר לב שהשתתף באותה פגישה מגיב לפוסט הזה וכותב שאפשר לעשות דברים בלי להוציא יותר מדי כסף. ההנהלה מתנהלת באיטיות מרגיזה, כל שבוע שעובר בלי לעשות כלום בנושא האוהדים בתוספת חוסר התוצאות במגרש מרחיק עוד יותר מהקבוצה וגורם לניכור. חבל.

   • ירון בר לב הגיב:

    שלמה היטבת להגדיר את ההנהלה- איטית.
    אבל וכאן האבל הגדול- חיכינו כל כך הרבה שנים להנהלה מסודרת כזו עם כיס עמוק, אז בואו ניתן לה סבלנות. מקסימום לא נעלה, פאק אוף את מי זה מעניין לעומת הנצח?

 15. אריה הגיב:

  ביום שבת אנחנו באים כאנדרדוג ברור נגד בני לוד שהבקיעה 10 שערים יותר מהפועל ר"ג ומשקיפה עליה במרחק 9 מקומות בטבלה מהמקום הראשון…לא יאומן.
  פרדי דוד, שוב נראה את צ'קאנה בהרכב, בלסטרה מגן ימני, אלי לוי נכנס כקשר והברקות נוספות ?
  או שלפחות נראה שאתה לא חוזר על אותה טעות כל כך הרבה פעמים ולומד מה שכל אוהד ביציע רואה ?
  לפחות עכשיו אנחנו כבר לא פייבוריטים וכל קבוצה תבוא לנצח את הפועל ר"ג שלא מסוגלת לתת גול במשחק ליגה. אולי עכשיו יש סיכוי שנראה קצת כדורגל.

 16. את פרדי צריך לזרוק דבר ראשון וכל השאר יבוא אחר כך הגיב:

  בקלמר הזה ששמו פרדי כבר לא ימצאו עפרון מחודד.

  פרדי בחר את כל השחקנים ואם זה הכי טוב שלו אז זה פשוט לא מספיק.

  מסכן ארקין שתקוע איתו גם בגלל החלטות לא נכונות שלו, גם בגלל עצות אינטרסנטיות שהוא מקבל כבר שנים וגם בגלל ענייני כבוד.

  תקשיבו לאוהדים!

 17. אישקה פוטש הגיב:

  ושוב גאון השיווק עושה חתרנות
  ומנסה להציג את שלמה ככלי ריק.
  אגב, מדוע קפטן הוותיקים,
  שחר, הגביע האבוד, לא השתתף במפגש היסמנים.

  יאאלה מר לב מספיק עם ההתרפסות והחנפנות
  צא כבר להנהלה מהישבן. לנו כבר יצאת מהאף, מזמן.

 18. אישקה פוטש הגיב:

  ברמת גן יש רק כדורסל,

  מה זה מה זה כדורגל.

 19. ותיק. הגיב:

  בסיום מישחקי הכדורסל אנחנו צועקים ליגה א. מדהים שזה רלוונטי גם לכדורגל. במישחק הקרוב אני מציע לחזור לשירים מימי צור שלום ורמת גן לא תרד גם כדי להעביר לשחקנים מסר לשחקנים ולמאמן עד כמה חמור המצב. יש מין אדישות כללית כאילו והדברים יסתדרו מעצמם ויש קיזוז וההם מהצמרת בכלל לא רוצים לעלות . בינואר הקבוצה תיתחזק עם 5 כוכבי על וביננו איזה כוכבים כבר יגיעו? המאמן הזחוח הזה אדיש השחקנים ברמה של ליגה א ואנחנו אוכלים את הלב.

 20. אורדון בטריבונה הגיב:


  קבלו באהבה את ליעד טפר והמזל יחד עם עומר פרימור והחלום.

 21. טמבלויזיה הגיב:

  לפתיחה יותר מהירה של האורדון

 22. כדור כתום הגיב:

  מיזם הכדורסל נחמד, מחמם את הלב אבל ישאר בגדר גימיק אם לא יהיה גב כלכלי רציני. זה לא אוסישקין, זה לא קביליו – זה מיזם קטן עם בסיס צר. וכשיבוא ההפסד הראשון והסיכוי לעלות ירד ל 0 – גם ההתלהבות תלך. כי כאן צריך לעלות לפחות שתי ליגות כדי שזה יהיה משהוא רציני. אז לא לפתח תקוות יתר… אלא אם ארקין יפנה את המשאבים לכוון הזה במקום לכדורגל המקרטע. יש די הרבה סיבות שכדורסל יצליח יותר – יש די הרבה מגרשים (אוהל שם, זיסמן,תל"ם), נגיש יותר לילדים כדי ליצור תשתית לעתיד ויש כנראה עוד סיבות.

  אז משפחת ארקין – תשקיעו במקום שיכול לצמוח ולא בקבוצה מתה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s