אגדה ושמה טרגדיה

גם ההתרגשות לפגוש בכוכבי הכדורסל המיתולוגיים לא השכיחה לרגע את המחיר היקר שהאגודה הזו נאלצה לשלם על הרפתקאות שהיו גדולות עליה * דיווח ממפגש הענקים בגבעת ברנר 


לכיתוב תמונה: הניחו את העכבר על הצילום, להגדלה – לחצו

זה היה אירוע מיוחד. דור האוהדים הוותיק פגש באלילי ילדות בשר ודם – קבוצת הכדורסל המיתולוגית משנות ה-70 וה-80 בערב נוסטלגי שהתקיים בקיבוץ גבעת ברנר. את הערב יזם ואירגן האוהד עוזי פרל, ואי אפשר שלא להזכיר שבין כ-80 האנשים שהגיעו בלטה בהיעדרה קבוצת הכדורסל המתחדשת שבזכותה נולד האירוע, בגלל מחלוקת עמוקה בין ראשיה לבין פרל. בכל אופן זו היתה הזדמנות נדירה לאוהדים בני ה-50 פלוס לגעת שוב בכוכבים הגדולים שלהם, שהרטיטו לבבות והיוו אלטרנטיבה מנצחת לקבוצת הכדורגל הצולעת.

היו שם אגדות-על כמו סטיב קפלן, סטיב שלכטר, אביגדור מוסקוביץ' ואור גורן, והיו אגדות צנועות יותר כמו יוסי קאשי, יהודה לוי, אהרון צ'חנובסקי, אילן בינס, המאמן שימי ריגר והבעלים לטיף אבידן, ובמשך שעה של נאומים קיבלנו טעימה מהפועל ר"ג של פעם. שמענו איך סטיב קפלן גר בבית קטן ברחוב ברדיצ'בסקי בגבעתיים, ואת שלכטר שעלה מארה"ב ועבר להתגורר עם הסטיב הוותיק יותר. איך האוהדים השרופים היו דואגים לשחקנים ומביאים להם הביתה משלוחי פירות וירקות, ומזמינים אותם לארוחות שישי, איך שיחקו במגרש הפתוח בשיכון חברת חשמל בגבעתיים ואיך התאמנו באורט ר"ג, ואיך צ'חנובסקי קלע את סל הניצחון על אליצור ת"א שהעלה את ר"ג לליגה הראשונה, ואיך אבא של אילן ברק שהיה מנהל הקבוצה היה דוחף לבגאז' הקדמי של חיפושית התכלת שלו 12 כדורי ספולדינג ולרכב עצמו היו נדחסים אל פלמינג, שלכטר וקפלן, ושמענו את שימי ריגר מודה לזאב פשחצקי על כל קניות המשחקים, ומזכיר שאורי עמית עוד חייב לו 9,000 דולר, ואמר שהפועל ר"ג של אז היתה כמו משפחה, רק משפחה קצת דפוקה בראש, ולטיף אבידן סיפר איך פיתה את מוסקו וגורן להישאר ואיך שיכנע את הוועדה המקצועית שרק ריגר צריך לאמן, ויהודה לוי סיפר איך הוא, קפלן ואריק מנקין ממכבי ת"א היו נוסעים ביחד לאימונים מהטירונות שלהם ב-1975 בבה"ד 4, ועוד ועוד ועוד.

אבל הרגע הכי מכולם היה כשסטיב קפלן דיבר בעברית המאונגלזת שלו, בנועם ובשקט המאפיינים אותו מהימים ששיחק במדיסון סקוור גארדן ואחר כך ברפתות של גן שמואל וניר דוד בית אלפא, באותו קור רוח שבו היה עולה לקליעה מטווחים עצומים וצולף עם השמאלית שלו בדייקנות מדהימה סוויפ אחרי סוויפ, גומר כל משחק עם 30 נקודות בתקופה שלא נתנו 3 נקודות על זריקה מחוץ לקשת כי עוד לא היתה קשת. וקפלן הזה, ראש העיר, הסקורר הענק שזכה כמה עונות בתואר מלך הסלים, ועם זאת נותר הדמות הטראגית במועדון כשסיים קריירה ללא תואר ממשי – כשהוא הזכיר אירועים ומנה את כל השמות שהלכו איתו מהתקופה שהקבוצה שיחקה בליגה השניה, פתאום קטע אותו יונתן "הטנק הסורי" הולצדורף, וצעק לו – אבל איך זה לא הבאת לנו תואר אחד?! תואר אחד! רק בשביל לראות פעם אחת את שמעון מזרחי מתפוצץ. וקפלן חייך את החיוך הדק שלו, האירוני, החכם, ואמר – נכון שלא לקחנו אף תואר, אבל שימחנו את האוהדים שלנו הרבה פעמים ועשינו להם כיף, וזה שווה בשבילי כמו תואר.

ורצית אז לקום ולחבק את ה-1.97 מ' של האיש הגדול הזה, אגדה בחייו, שבאמת ניסה והתאמץ להפוך את גורלו של האורדון הממוצע, שנידון להיות כל חייו אוהד מתוסכל, מיואש וממורמר. ולא היתה שנה אחת בכל שבע השנים הגדולות של הפועל ר"ג הנפלאה שהיא לא סיימה עונה בלי לנצח לפחות פעם אחת את מכבי ת"א. קבוצה שנתנה לנו סיבות להאמין שההצלחה שלה להיות מס' 2 בכדורסל הישראלי תנדוד מיד אליהו למכתש, עניין של חמישה ק"מ בלבד, תדביק גם את הכדורגל ותיתן לאוהדיה להרגיש שהדרך הסיזיפית שעשו כל השנים עם הפועל ר"ג לא היתה לשווא.

הפועל ר"ג של סוף שנות השבעים היתה מועדון פאר אמיתי, עם שלושה יהודים אמריקנים, שלושה סטיבים ענקיים – קפלן, שלכטר ומאלוביק (ז"ל), שעלו לארץ ושניים מהם נשארו בה לתמיד. אליהם צירפו מדי עונה זר אחד לחיזוק. פעם זה היה אל פלמינג, פעם ארט האוזי, פעם ניל וולק, פעם קורקי נלסון ופעם קליף פונדקסטר, וביחד עם מוסקו והצלף העיוור אור גורן (ועוד לפניו חנן קרן שנחטף ע"י מכבי רק בשביל להחליש את ר"ג), שניהם הגיעו מהקיבוצים, וקאשי ויודה לוי, אנשי גבעתיים, ניסו להוות אלטרנטיבה למכונת האליפויות הצהובה. ותמיד היה חסר להם הגרוש ללירה, כי זו היתה קבוצה של שישה שחקנים טובים בלי שום עומק בספסל, ותוסיפו לזה את השופטים שאימת שמעון מזרחי שרתה עליהם ותמיד היו שורקים (או שלא) את השריקה הקריטית שבגללה משחקים היו נגמרים בהפסד של השניה האחרונה. אבל בשבילנו זו היתה ללא ספק אימפריה, קבוצה שרצית להזדהות איתה ולהתנחם בחיקה אחרי מסעות הפרך בעקבות הקבוצה מהמכתש, שמתחו כל פעם מחדש את גבול סבלו של האדם.

אני זוכר את רגע השיא שלי עם הקבוצה הזו, באיזור שנת 1980, שבו שיתוף פעולה בין האפסנאויות של הכדורגל והכדורסל איפשר לי לנסוע עם אוטובוס הכדורסלנים למשחק חוץ מול הפועל חיפה, כשרק שתי שורות מפרידות ביני לבין מוסקו, ואני מדי פעם מציץ לעברו בלי שירגיש, והענקים האלה משוטטים במעבר במהלך הנסיעה, ואיזו יראת הכבוד רחשת כלפי אלה שהיו התקווה שהפועל ר"ג תהיה יום אחד אימפריה.

הם רדפו אחרי מכבי ללא לאות, ואז בא הלילה שנראה היה כמו מפנה אמיתי – 1983, אורי עמית נבחר לראש עיריית ר"ג, ואת ריצת השמחה ששפנצר, אבישי ועוד חמישה אוהדים ואני ביניהם עושים בחצות הלילה ממטה ספירת הקולות בקולנוע אורדע לכיוון הכופר, כי האמנו שעכשיו האימפריה תהיה עוד יותר אימפריה. שנה אחר כך בא ההפסד בגמר הגביע להפועל ת"א ועוד עונה נגמרה בלי כלום, המערכת הזו נשברה מנטלית, צינור הכספים התייבש, הניהול היה גרוע והגרעון ענק, והלחשושים שמעולם לא הופרכו שאותם חובות כדורסל ביחד עם אלה של הכדורגל החלו להניע את עיסקת מכירת המכתש. מיכה חריש שהיה חתום על ערבויות לכדורסל הלך לשאול סווירי שהלך לגזבר ההסתדרות שהלך לראש עיריית גבעתיים, וכל השלטון המפא"יניקי הזה של קומבינות מתחת לשולחן מכר את מגרש החניה של המכתש כדי להחזיר חלק מהחובות של חברינו, ובהמשך את המגרש כולו. וזה, גם זה, היה מחיר המרדף האובססיבי אחרי מיקי ומוטי ואולסי, ולו, וארל, ושמעון מזרחי, עד שהכל התפרק ונעלם.

כשהערב הנוסטלגי נגמר, האגדה ההיא הבהבה לרגע אחד נוסף, צצו ועלו גם שמות אוהדים מיתולוגיים כמו שפנצר, מאיר כהן, לוטו וצייה, ואחר כך הכוכבים ואנחנו הלכו הביתה באווירה קצת עגומה. כולנו היינו שותפים לעלילה מיוחדת בספורט הישראלי, שבה חיפשנו מלוכה ובסוף מצאנו אתונות ואכלנו גם כמה חתיכות לקרדה, ושילמנו מחיר כבד לימי האופטימיות המאוד לא זהירה ההיא שנשבה משער 9 של היכל הספורט ביד אליהו, עד שלבסוף הכל שקע בקול דממה. אגדת ספורט שאין טראגית ממנה.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

92 תגובות על אגדה ושמה טרגדיה

 1. ותיק מאוד הגיב:

  כתבה יפה ומרגשת
  שכחת להזכיר את זוהר צימבליסט…. נער פוסטר בקבוצה אבל נשמה

 2. ארוע יפה ומרגש הגיב:

  ברכות לעוזי פרל שארגן ערב כזה .
  היה מרגש לראות איך שחקני עבר גדולים כמו שלכטר וקפלן ולטיף הגדול והשאר מגיעים בזה אחר זה,עם עיניים נוצצות מהכבוד שעשו להם ,ואפשר היה לשמוע על קולם בנאום עד כמה הם מתרגשים.
  מי שלא היה הפסיד!
  עצוב היה לאוהדים שהגיעו לא לראות את קבוצת הכדורסל הנוכחית,מאמנה,ומנהליה ,נותנים כבוד אולי אחרון לאגדת שחקנים הזאת.
  בלי עבר אין עתיד,ואם רוצים מנהליה של קבוצת הכדורסל הנוכחית המשכיות לקבוצת העבר המפוארת,זאת היתה ההזדמנות לחבר את שחקני העבר לקבוצה הנוכחית ולחבר את האוהדים הותיקים לקבוצה החדשה היום.
  זה לא מענין חילוקי הדעות בין המנהלים לעוזי פרל.
  יש ארוע כזה ,כל אחד צריך להוריד את האגו המטופש מסדר היום,ולהגיע לתת כבוד לאגדה שעדיין חיה!

  בלי קשר בין שחקני העבר ומנהליה ישנם אנשים בעלי משאבים שיכולים לעזור לקבוצה הקיימת כדי להשיג ספונסרים,ותרומות.
  חבל שנציג אחד מהקבוצה + עוד שחקן או שניים לא הגיעו לתת כבוד ולתת לאוהדים הותיקים ושחקני העבר לשמוע על החזון של מנהלי הקבוצה היום.

  עצוב שמשחקי אגו ומשחקי כח עדיין נמצאים בתוך חיי האוהדים שלנו,וכעת זה חוזר גם לכדורסל.

 3. עוזי תלמד איך לעבוד הגיב:

  עוזי יש לו כוונות טובות אבל הביצוע אוי הביצוע…. קודם כל הוא מתנהג כמו פיל בחנות חרסינה ומי בכלל נתן לו מנדט להפיק ארוע ולקבוע שגם קבוצת הכדורסל הנוכחית שותפה ? עוזי הוא איש מגלומן שמצד אחד עשה ארוע לזכר העבר שזה יפה ומצד שני עשה ארוע כדי לקבל כבוד ויקר, מה שמענין אותו זה טובתו האישית והיוקרה שלו וכולם יודעים באיזה אדם מדובר . לעשות ערב כדורסל בלי לתאם עם ראשי הקבוצה זה טימטום. אם היה מתאם עם הנהלת הכדורסל ולא עושה דברים על דעת עצמו היו מגיעים פי 2 אוהדים. אני מקוה שהליימך למד משהו ובפעם הבאה יתאם קודם עם מי שצריך ולא יפעל על דעת עצמו כאילו הקבוצה שייכת לאבא שלו והוא רשאי לדבר בשמה ,

 4. אחד מהרבה הגיב:

  בלטו בהיעדרם,כל מי שקשור לקבוצת הכדורסל החדשה.
  פשוט בושה.פועלכם מתגמד לנוכח ההתחשבנות הקטנונית,המיילים הארסיים ומלאי הרעל והמלחמות על קרדיטים וכבוד.חטאתם בחטא הגאווה והיוהרה.לא ניכסתם לעצמכם את השם "מועדון כדורסל הפועל ר"ג" והוא לא שייך בלעדית לאוהד זה או אחר.כל פעילות שתורמת להאדרת שם המועדון היא מבורכת ואמורה לשמח ולזכות בשיתוף הפעולה והתמיכה של כל האוהדים.ההתנהגות הקטנונית והילדותית אינה תורמת לשם המועדון.להיפך.אני מתבייש בשביל כל מי שניסה לתקוע מקלות בגלגלי היוזמה המבורכת ועשה הכל כדי להכפיש,למנוע ולקלקל.
  התגובה שמעליי שוב מסבירה את הדברים שהזכרתי:אגו,כבוד,גאווה.

  מבקש להישאר אנונימי כי אני לא מדבר בשמי אלא בשם אוהדים רבים שחושבים כמוני.
  (שלמה/יגרמיסטר,נא לכבד הבקשה.)

 5. לאחד מהרבה הגיב:

  לאחד מהרבה: לפני שאתה מאשים את הקבוצה בקטנוניות או בתקיעת מקלות כדאי שתלמד את העובדות . לקבוצה הקיימת יש אינטרס ברור לערוך ארוע כזה של העבר כיוון שהוא עוזר לדחוף אותה עוד יותר ולמקם אותה גבוה בתודעה של האוהדים . אבל כשמי שמפיק אותו מתעלם ממה שיש ועושה דברים על דעת עצמו וגורם לנזק אז אין ברירה ולא היתה ברירה אלא לנתק מגע מהאיש המגלומני הזה . הוא הבטיח לארוע שלו בגבעת ברנר 300 איש אבל באו פחות משליש . אם היה מארגן בתאום ולא פועל בחלל ריק היו באים פי 3 אנשים, עוזי הזה הבטיח בארוע שערך בפארק הלאומי לפני שנה וחצי 1000 איש וכמה באו ? 45… למה באו רק 45 כי יודעים שהאיש הזה קצת קוקו על הראש
  כולם יודעים מי זה עוזי פרל שמארגן ארועים רק כדי להאדיר ולפאר את השם שלו, אני מבטיח לך שאם ירון בר לב היה מארגן היו באים 400 ולא היו מריבות , למה? כי יש אנשים שיודעים לעבוד מסודר ולדעת את מקומם בניגוד לעוזי שמתנהג לא יפה ותאמין לי אני יודע על מה אני מדבר וכדאי שלא אוסיף עוד מחמת כבודו , גם ככה הוא עשה לעצמו מספיק בושות.

  • תגובה הגיב:

   לא נראה לי שהוא האשים את "הקבוצה". נראה לי שהכוונה היא לאנשים מסוימים.
   אתה גם מציין שלא היתה ברירה אלא "לנתק מגע מהאיש". העליהום שנעשה עליו בפורומים ומעל כל במה אפשרית, הלכלוכים וההשמצות (חולה נפש, לך לפסיכיאטר) לא מקבילים ל"ניתוק מגע".
   בכלל, כל ההתנהלות הזו מעוררת הרבה סימני שאלה.

 6. לא באתי הגיב:

  קפלן שלכטר ומוסקו הם היו האלוהים שלנו
  רציתי לבוא לכנס אבל לא באתי
  למה לא באתי? כי כל השבוע עוזי צלצל וצלצל וחפר לי בראש
  אז לא באתי
  שיהיו לשונאים שלי נכדים כמו עוזי
  אם תהיה עוד התכנסות של קפלן שלכטר ומוסק אני אבוא
  אבל בתנאי שעוזי לא יארגן ולא יצלצל אלי
  הוא טמטם לי את המוח שבוע שלם
  עכשיו אני בטיפולי התאוששות

 7. לעוזי תלמד 10.29 הגיב:

  אתה הוא המגלומן בהתגלמותו!
  אתה אפס קטן שמלא ברוע,ונקמנות ,וקטנוניות.
  כמו שכתב הבחור מעלי,כל מי שירים,הרים,יכבד,יעשה,ארוע או יזכיר את הצדדים החיוביים של מועדון כדורגל או כדורסל או פינג פונג ,
  יקבל את הכבוד והאוהדים הנאמנים של המועדון יגיעו.
  אמנם צחי ועומר הקימו מחדש את קבוצת הכדורסל ויש אליהם הרבה כבוד,אבל המותג הפועל ר״ג לא נרכש על ידם בכסף!
  לכל אוהד או אדם יש זכות להרים ערב כזה.

  אני חושב שצחי ועומר עשו טעות גדולה שהעדיפו את הכבוד שלהם והאגו על לתת כבוד לשחקני עבר גדולים שלולא בם לא היה היום מה להקים מחדש.

  מי שלא נותן כבוד לא יקבל כבוד,ואני בטוח ששניהם גם יבינו זאת או כבר הבינו.

 8. לא הייתי הגיב:

  חבל שלא יכולתי להגיע בגלל סיבות אישיות וגם כי זה יום שישי וקצת קשה. הפועל ר"ג היתה אגדת כדורסל אמיתית ומי שהיה הולך למשחקים ביד אליהו ולא רק מול מכבי היה נהנה ממשחק טוב של קבוצה וינירית. כל משחק ידעת שזה נגמר בנצחון. השאלה באיזה הפרש וכמה קפלן קולע. רק ניהול מושחת וברברי של אורי עמית את פיני יום טוב חיסל את המועדון המופלא שהיה לו גב כלכלי חזק וועדה מקצועית רצינית בראשות איתן מגידו האחד והיחיד. אין כמעט היום אנשים כאלה.

  אני קורא הויכוחים באשר לאי השתתפות קבוצת הכדורסל החדשה. חבל מאד שמאבקי כוחות הורסים אצלנו כל חלקה טובה.אני לא רוצה להיות שופט מי צודק בויכוח, אני לא יודע מה נעשה מאחורי הקלעים ובכל זאת חייב לומר שאני מתרשם שעוזי פרל הוא קצת קרציה שנדחף למקומות שלא צריך. צריך להסביר לו יפה שהוא לא מקובל על הרבה אנשים ולטובת הקבוצה וההצלחה שלה עליו לזוז הצידה שיתן לאחרים לארגן והוא בהחלט מוזמן לארועים בתור אוהד מהשורה אבל לא כמארגן. ראיתי הודעות שפרסם בפורום בשמו ואם הסגנון הילדותי והפומפוזי מעיד עליו אז אני יכול להבין את אלה שלא רוצים להיות חלק ממה שהוא מארגן. מגיע לו תודה והערכה שהרים ערב יפה אבל לטובת כולנו שיתן לאחרים להפיק את הארוע הבא. אם כך יהיה אין ספק שיגיעו הרבה יותר ממה שהגיעו לגבעת ברנר.

 9. ללא באתי 10.58 הגיב:

  אם קפלן ושלכטר היו הה׳ שלך היית צריך להגיע,גם אם זה עוזי עשה את הארוע!
  שוב,אלו שהגיעו לא הגיעו לתת כבוד לעוזי,הם באו אך ורק לתת כבוד לה׳ שלך.
  זה הבעיה עם חלק גדול מהקהל שלנו ,שההוא לא אוהב את ההוא או ההוא לאמחובר להוא.

  לכן גם ביציעי הכדורגל מגיעים רק 500 איש.
  אני אמשיך להגיע לכדורסל גם אחרי שלא אהבתי את זה שעומר וצחי נציגי הקבוצה החדשה לא הגיעו ובי ובעוד אוהדים שהגיעו לארוע הם פגעו בכך שלא ידעו לכבד אגדות.
  כי לי השם הפועל ר״ג יותר יקר מעומר צחי או עוזי פרל!!!
  תקראו לעוזי שרוט,מגלומן,ילדותי,מה שאתם רוצים.
  עובדה ששחקני עבר אנטילגנטיים ומכובדים ידעו להוקיר לו תודה וחלקם הזיל דמעה מערב מרגש.
  לראות אותם כל כך נרגשים ,אמר הכל.

  לכל מי שהפועל ר״ג יקרה לו באמת ,שיבין שלא נתרומם אף פעם אם נמשיך עם משחקי אגו,ונמשיך להיות רעים וקנאים אחד לשני. 

  • תגובה הגיב:

   כל הכבוד. מסכים.
   בייחוד לזה: "כי לי השם הפועל ר״ג יותר יקר מעומר צחי או עוזי פרל!!!"
   חבל שלא כולם מבינים את זה.

 10. אימפריה באדום הגיב:

  זוכר את מוסקו קולע בהארכה ומנצח את מכבי, זוכר את מיקי קולע הבשניה האחרונה ומנצח ואנחנו בורחים מההיכל וכל האולם על הרגליים צועק מכ–בי מכ–בי!! זוכר את ההפסד הבזיוני בגמר הגביע , זוכר את כולם ואת המאמנים, את איבן דנקן, פרדקין,מליניאק, שרף, שימי ריגר ואת אברהם חמו שסוגר את הבאסטה עם שוגר ריי שהיה הרוני קלדרון של הNBA…. זכרונות יפים ועצובים

 11. זכרונות מההיכל הגיב:

  לא הצלחתי להגיע וחבל כי מגיע לקפלן שלכטר ומוסקו, גורן,קאשי ויהודה לוי שנכבד אותם על מה שנתנו.
  שמעתי שהיה ערב נחמד ולא יותר מזה. היה הרבה אוכל, אבל אוירה קצת עצובה,פחות מידי אנשים באולם גדול יחסית ,ניהול ארוע ילדותי בהנחיית עוזי כמו שהיה כתוב באתר של ירון שהוא התעקש לשיר שירים ילדותיים לרוני בוסני אבל היוזמה מבורכת , אם זה היה מתקיים ביום אחר ולא ביום שישי היו באים יותר חבר'ה.

 12. על עוזי הגיב:

  הירידות על עוזי לא נעימות לקריאה אבל אין עשן בלי אש.
  ודי לחכימה.

 13. לעוזי ומוסקו ,תודה על ערב מרגש הגיב:

  ארגנתם ערב יפה ומכובד ,ובשם האוהדים שהגיעו המון תודה על הכבוד הרב לקבוצת הפאר הפועל ר״ג.
  היתה חוויה לפגוש את קפלן,מוסקו,שלכטר,ואחרים ואת המנהל הגדול שלטיף .
  היה ערב מכובד מאד ומבוקש.
  ולעוזי,נכון שאתה קצת חופר…אבל אל תשים לב ללכלוכים עלייך.
  הכל מקנאה ומאנשים רעים.
  שבוע טוב

 14. צחי ופרימור לא רודפי כבוד הגיב:

  אני מכיר מצוין את צחי ופרימור, הדבר האחרון שאפשר לומר עליהם זה שהם רודפי כבוד ופרסום ומה שמעניין אותם זה התהילה האישית. הם לא החזירו לתחיה את הכדורסל בשביל הכבוד ולא הלכו וחתמו על כספים בבנק בשביל השם שלהם אלא בגלל האהבה למועדון ולסמל. אם שני אלה החרימו את הארוע ולא הגיעו אז כנראה שיש דברים בגו. לעוזי יש כוונות טובות אבל הביצוע שלו על הפנים ויעידו על כך עשרות טלפונים של אוהדים ואנשי ציבור שצלצלו לכל מי שקשור לקבוצת הכדורסל הנוכחית והתחננו שיצילו אותם מהאיש שלא מפסיק לצלצל ולנדנד עד שזה מגיע לרמה של הטרדות.

 15. ל-10.29 הגיב:

  אנשים לא הגיעו כי איך אומרים?קיבלו הוראה מלמעלה…
  וזה הכי כואב.
  עובדה שאוהדים ותיקים עם משפחות ואשה בבית הגיעו,וזה כי אין שום קשר עם אנשי קבוצת הכדורסל החדשה.
  אז אל תבלבל תמח.
  אוי ואבוי אם לקבוצה החדשה שהוקמה על טהרת האחדות,והביחד יתחילו שם במלחמות פנימיות ונקמנות.
  כי אז גם הקבוצה הזאת לא תגיע לאף מקום!
  היה מאד מתבקש ורצוי,שגם אם לא מקובל שעוזי יעשה בלי תאום כזה או אחר ארוע,שיגיע נציג וזאת רק למען הכבוד לשחקניה האגדיים של קבוצת הכדורסל,לא יותר מזה.
  מי שאומר שעוזי הוא ילדותי,אני אומר שמי שלא הגיע בגלל עוזי הוא הילד הכי גדול.

 16. סבתא יחנה שיודעת הכל הגיב:

  אנשים לא הגיעו כי האירוע היה רחוק להם (גבעת ברנר בפתח תקוה)
  טוב שלא עשיתם את האירוע באילת
  פעם הבאה אפשר לחשוב על עוד ערים כמו רמת גן או גבעתיים
  רק תחשבו שאוהדים לא מגיעים לוינטר שכולה מרוחק מהמכתש 2 קמ"
  אירוע כזה עושים קרוב לבית ולא במקום נידח ומרוחק

 17. ל-11.42 הגיב:

  עומר וצחי אנשים יקרים ונשארו כאלה.
  אף אחד לא אמר שחיפשו כבוד,אבל הם כנראה פגועים שעוזי הרים ארוע כזה לפניהם.
  אני בטוח שהם תכננו איזה ארוע כזה,ופתאום עוזי הקדים אותם .
  אומרים שעוזי לא עבד איתם בתאום,ממה שהבנתי הם אלו שלא רצו לעבוד עם עוזי.
  לעוזי יש את הקשרים ששמר עם השחקני עבר והמנהלים,ויכלו הם ל״הוריד״ את הראש במעט ולתת לו לטפל בהזמנת האורחים ושחקני העבר,והם היו יכולים לטפל בהזמנת אוהדים צעירים,קבוצת הכדורסל החדשה,להכין סרטון של הקבוצה החדשה,להכין עמדת תרומות בארוע למען הקבוצה החדשה,אני בטוח שכל אורח היה תורם .

  היתה כאן אפשרות למזג את שני העולמות הצעירים עם הותיקים,וחבל שלא ניצלו זאת.

  להזכירך גם קוריס שם המון כסף מכיסו,ואמרו שהוא לא מחפש כבוד.
  אין אדם שלא מחפש קצת כבוד.
  אבל לפעמים צריך לדעת איפה למצוא אותו…

 18. תלמד את העובדות הגיב:

  עוזי עם כל הכבוד לו ולמשימה שלקח על עצמו לא יודע לעבוד עם אנשים ולא מבין שהוא לא שחקן בודד במשחק.
  עומר וצחי ניסו להידבר איתו אבל הוא הלך ועשה דברים על דעת עצמו ודיבר בשם הקבוצה למרות שהתבקש לא לעשות כך.
  בוא נראה את כל החכמים שמגינים על עוזי אם היו מנהלים עסק ופתאום היה מגיע יום אחד בנאדם ומתחיל לצלצל לאנשים בשם העסק שלא הוא שותף בו ולא נתן אפילו שקל אחד מכיסו, סתם מגיע יום אחד בנאדם ומתחיל לדבר בשמכם , איך הייתם מרגישים ואיך הייתם מתנהגים?
  אז לפני שאנשים תוקפים את צחי בן יוסף ועומר פרימור שעשו דבר ענק והרימו את הקבוצה תלמדו את העובדות!!!
  למה עוזי לא הקים את הקבוצה ביוזמתו? כי הוא לא חשב על זה. אבל כשראה פתאום שיש קבוצה רץ לתפוס עליה בעלות וזה דבר שאף אחד לא היה מסכים שיעשו לו.
  שלחו אליו אנשים ודיברו איתו וניסו לשכנע אותו שיפסיק לצלצל לראשי העיר ולסגני ראש עיר ולהציג את עצמו כאילו הוא פועל בשם הקבוצה אבל הוא לא הפסיק לרגע, הוא צפצף על ההנהלה והוא המשיך לצלצל לכל העולם ואשתו באופן אובסיסיבי ובזוי, אף אחד לא היה מסכים שיעשו לו זובור כזה. בגלל זה עומר וצחי החליטו לא לענות לאיש הזה שלמרות שהבין שמחרימים אותו המשיך להפציץ במיילים ולצלצל מאות שיחות ביום, הוא פשוט לא מודע לעצמו ולא מודע לנזקים שהוא עושה. מכיוון שאף אחד לא יכול לרסן אותו הנהלת הכדורסל החליטה לנתק ממנו כל מגע. אין מה לעשות עם אחד כזה. כל מטורף יכול עכשיו לקום ולשלוח מיילים לכולם שהוא פועל למשל בשם בנק הפועלים או הפועל רמת גן בלי שהוסמך.
  אני מקוה שצחי או עומד יפרסמו הודעה שמסבירה מה קרה ולמה הם החרימו את הארוע כדי שתלמדו שלא היה מצידם שום משחקי כבוד מול עוזי. זה רק ההתנהגות האינפנטילית שלו שגרמה להם ולעוד אוהדים רבים להתרחק מהאיש הזה ולא להשתתף במסיבות שהוא עושה לעצמו כדי להרויח תהילה אישית.

 19. ארוע מגוחך הגיב:

  איזה מין ארוע זה שכל משתתף גם צריך לנסוע חצי שעה לאיזה חור נידח,גם חייב להביא 100 גרם בוטנים,גם להביא קסטות של שירים,גם לשלם 50 שקל ? או שזה ארוע שמשלמים עליו ומקבלים הכל או ש… הלו עוזי מה נהיייה איתך ? זה היה נראה לי לפי ההודעות כמו הזמנה לחוג בצופים … איזה הוראות יא ווראדי… מה ללבוש,מה לאכול,מתי לאכול,איך לשיר, איך להתנהג… כאילו אנחנו רובוטים או מה… רק מטומטם כותב הוראות הפעלה לאנשים כאילו הם מריונטות בתיאטרון בובות שהוא מפעיל … תתעשת יא עוזי… טמבלולי.

 20. ל12.01 ״תלמד את העובדות״ הגיב:

  גם הסיפור שלך והעובדות שלך לא עוזרות להבין למה אף נציג מקבוצת הכדורסל לא הגיע לתת כבוד לקפלן,שלכטר,יהודה לוי,קאשי,ריגר,ולטיף והשאר!!!!!!!!

  שתקלוט שאף אחד לא ציפה שעומר וצחי יבואו כדי לתת כבוד לעוזי ״השרוט״ ,אלא אך ורק לשחקנים מפוארים שאחד מהם עומר פרימור ניצח על המקהלה ושר ״קפלן ראש העיר״…אז ורק אז תבין את הטעות שלהם.
  היה לנו אחד שהתנהג כמו ערבי ההוא מהכדורגל שניהל אותנו וכולם פה לכלכו עליו על ששמר טינה והתנקם בכל מי שניסה לשים לו מקל בגלגלים.

  שוב ,עומר וצחי או אחד מהם יכל לבוא אפילו לחצי שעה ,בכדי לברך ולתת כבוד לאגדות.
  שום דבר לא יוכל לעזור לי ולאחרים להבין מדוע לא הגיעו.

 21. ר"ג בכדורסל הגיב:

  לא צריך להאשים רק את השופטים כי בסך הכול ר"ג היתה קבוצה פחות טובה ממכבי . אף אחד לא היה יכול להתמודד מול העליונות האויירית של אולסי פרי וארל ויליאמס ועם הוינריות של מיקי והנשמה של ארוסאטי. לא אשכח איך ר"ג ב1983 נדמה לי בגביע קוראץ' הביסה ב-31 הפרש ביד אליהו את קאזרטה בהצגה גדולה וחשבו שעלו לשלב הבא, רק שהאיטלקים דפקו 32 הפרש אצלם בבית באחת החרפות הגדולות של הכדורסל הישראלי. טרגדיה? טרגדיה!!

 22. לארוע מגוחך הגיב:

  היה ארוע יפה,עם אוכל מפה ועד הודעה חדשה,אף אחד לא הביא בוטן ולא בקבוק שתייה אחד.
  נשאר אוכל לעוד 10 ערבים כאלה מכל טוב.

  אתה מלכלך בלי טעם וקובע עובדות לפי ההזמנה שנכתבה .
  נכון שההזמנה עברה את הגבול בתוכן שלה,אבל תברר עובדות לפני שאתה מלכלך.
  תהיה בריא,ואת הרוע שבך תוציא במגרש על שחקני הקבוצות היריבות או השופטים…

 23. גם אני לא באתי הגיב:

  הכנס הוגדר על ידי עוזי ככנס הפועל ר"ג כדורסל לדורותיה אבל הדור הנוכחי החרים את הכנס ובצדק.

  מי שכותב שהיה חובה לבוא בגלל כבוד לשחקני עבר ומי שלא בא הוא סתם ילדותי מדבר שטויות. מי שלא נתן כבוד לכנס היה מי שאירגן אותו שעשה את זה בצורה גסה,דבר עם אוהדים אחרים שיסבירו לך מי האיש

 24. ענין לפסיכאטר הגיב:

  אני רוצה לצטט מתוך מייל שקיבלתי מעוזי על הארוע ואתה תקבע בעצמך אם כתב את זה איש בן 50 או ילד בן 10 שמארגן לעצמו מסיבת יום הולגדת.

  "נא לאכול את "ארוחת הערב קלה" בשעות מוקדמות/אחה"צ של ה 25.11
  יש להביא : בוטנים או "בוטני קשיו", שקית קטנה גם של בייגל"ך/דוריטוס
  יש להביא "כהשלמת הסל" גם: 2-3 סוגי פרי / כתפוח ואגס שטופים, בננה
  **** יש להביא יין מכל סוג ולא בבקבוק גדול לכל מי שאיכפת ומוכן לסייע לנו
  בפרט שאנו נרים כוסית לחיים ל 200 איש, ונישתה גם יין בהמשך האירוע !
  ** יש להביא גם מצלמה דיגיטלית+וידיאו להסרטת כל האירוע /אנא ממך
  ****** יש לחפש ולהביא בדחיפות קלטות וידיאו+DVD של משחקי עבר גדולים
  יש להביא מביתך : דיסקים של מוזיקת דיסקו+רגאיי למסיבת הריקודים
  **** למי שיש קומפקט דיסק ביתי חזק ומוכן להביאו/נא לחייג לפרל מיד
  **** למי שיש בביתו ואו בהשגתו "מכונת קריוקי" מחוברת למחשב נייד,
  חיבורים נכונים עם וללא מיקרופונים נא להביא +נא לחייג לפרל מיד"….

  קראת?< אז הבנתי עם מי אתה מתעסק, אז לא בא לי לקנות קשיו ולהביא תפוח ואגס שטופים … תגיד זה נראה לך שפוי ההודעה הזו להורות לבנאדם ביום שישי בערב שיעזוב את המשפחה והשולחן בבית ויסחוב איתו 100 גרם קשיו, שקית דוריטוס, פירות שטופים,בקבוקי יין ומכונות קריוקי עם חיבורים נכונים ודיסקים של רגאיי ? עזוב אותך בחייך, כבר עדיף לבלות סוף שבוע במחלקה סגורה באבנברנל מאשר להיות חלק מ"ארוע" פסיכי כזה

 25. גורם נזק הגיב:

  כשההנהלה רצתה להזמין את בכירי עירית ר"ג למשחקים בהפודים ואחר כך באוהל שם התברר שמישהו הקדים אותם. מי היה אותו אחד?נכון ניחשתם זה היה עוזי. אלא שאת הנזק הוא כבר גרם ואם צבי בר חשב לבוא ולכבד את הקבוצה החדשה התברר לו מהודעות שעוזי השאיר בלשכה שלו שגם חבר כנסת כרמל שאמה הוזמן ומי שמכיר יודע כמה בר ושאמה "אוהבים" אחד את השני, אז עוזי שלא מכיר את יחסי הכוחות גרם נזק רב וזה לא הנזק היחיד, האיש מצלצל לאנשים ומציג את עצמו שפועל בשם הנהלת קבוצת הכדורסל בלי שקיבל אישור ומצלצל מאה פעם לאנשים ,מטריד במיילים ומה לא. שלחו אליו אנשים כמו יגל או קוניק שיסבירו לו בעדינות וינסו להוריד אותו מהעץ, רמזו לו שיעזוב את זה והוא לא מוכן לשמוע. אז שיפיק ארועים לבד ויסתחבק עם קפלן ומוסקו כמה שהוא רוצה אבל הנהלת הכדורסל לא תשתף איתו פעולה לעולם!

 26. עזוב אותנו באמא'שך הגיב:

  עוזי אתמול פרסם הודעת צער "ממלכתית" על איגור.
  אני מתפלל לאדושם שהוא לא יחליט לעשות בשם הקבוצה ארוע לזכר איגור והקהל יתבקש להביא כיבוד, מכונות קריוקי ודיסקים של שירי ארץ ישראל.

 27. אורדון משכונת חאפ הגיב:

  עוזי יש לו כוונות טובות אבל הדרך, אוי הדרך….

 28. לעשות סדר פעם אחת ולתמיד הגיב:

  שלום לכולם, שמי יגיל הרמתי ואני מעורב בקבוצת הכדורסל של ההווה יחד עם המייסדים ויושבי הראש עומר, צחי ועוד אנשים טובים אחרים שמשקיעים זמן ומחשבה בפרויקט. המעורבות שלי באה לידים ביטוי בעזרה להקמה, הבאת שחקנים, עזרה לתפעול השוטף, מתן כספים ומימון ציוד, אתר אינטרנט, חומרי דפוס וכו' וגם לשחק מעת לעת כאשר המאמן קורא לי. אני מציין זאת לא כדי לקבל תודה חלילה אלא לנסות להסביר פעם אחת ולתמיד מה מרגישים האנשים שעושים ותורמים באמת, כלפי כל ההתרחשות המוזרה והמיותרת הזו.
  חשוב לומר שאין שום מחלוקת בין עוזי לבין קבוצת הכדורסל הנוכחית משום שאין פה שני צדדים שמתעמתים ביניהם. יש קבוצה מסודרת, עם אנשים ברורים שעומדים בראשה, שיש להם חזון, דרך ותוכנית, ויש אוהד שאינו מבין את מקומות, ופעולותיו (למרות הכוונה הטובה) גורמות נזק לפרויקט הנוכחי.
  אני מודה שגם אני לא הבנתי את האנטיגוניזם כלפי עוזי בהתחלה וביקשתי לנסות לעבוד מול עוזי ולרתום את האנרגיות והרצון שלו לפרויקט. לצערי, ראיתי שהדבר באמת לא אפשרי. עוזי רוצה את הכל. הוא לא מסתפק במחלקה הנוסטלגית וקשר עם העבר. הוא רוצה להקים פורום כלכלי ולפעול מול העירייה,תקשורת ושיוווק ואפילו לדאוג לחיזוק ונושאים מקצועיים…
  כמובן שכל הנושאים שהזכרתי מטופלים ע"י האנשים הרלבנטיים, אבל זה לא ממש מטריד את עוזי…
  בנוסף, ואני באמת לא מחפש לפגוע (וכאן אני קורא לכל המשמיצים לחדול מכך), גוף שמתיימר להיות רציני, לא יכול להיות קשור עם סגנון כזה. כל מי שקיבל פעם אימייל ו/או שיחת טלפון ו/או היה בערב בגבעת ברנר מבין על מה אני מדבר…
  בזכות עומר וצחי מתחיל להבנות פה משהו יפה שיש הרבה אתגרים לפניו. מקצועיים, כלכליים ואפילו חברתיים. הכל נמצא בטיפול מסור ומקצועי ויוזמות במקביל,ללא תאום, באובססיה, ללא סמכות – פשוט גורמות נזק.
  אולי הסיפור הבא יעזור להמחיש: אחד המפיקים בערוץ הספורט הוא חבר שלי והוא דאג לאייטם בחדשות הספורט וחמישיות. הנושא נסגר עוד באוגוסט…לפני המשחק מול יהלום שהגיעו דמויות מהעבר, עוזי פשוט הציף אותו בטלפונים והבחור אמר שאלמלא הוא היה חבר שלי, הוא היה מבטל את האייטם רק כדי להוריד את העוזי הזה מהראש שלו. ישנם עוד כמה דוגמאות. החשש שלנו שהפניות האלו יגרמו נזק ויסגרו דלתות.
  לכן, הוחלט פשוט לנתק מגע. זה לא היה פשוט. זה לא דבר חיובי שקבוצת הווה לא הגיעה, אבל ההשלכות של שיתוף פעולה, היו הרבה קשות..
  אני אגב כן הייתי. הבית של סטיב קפלן הוא כמו בית שני שלי כבר 25 שנים והיה חשוב לי להיות.
  מתנצל על התגובה הארוכה. מי שלא מעורב מבפנים, לא ממש מבין את העניין ועשוי לחשוב שמדובר במאבקי אגו. אני מקווה שעכשיו ברור שממש לא כך הדבר.

 29. ליגיל הגיב:

  ליגיל הרמתי
  תודה על התגובה המשכנעת שעשתה סדר בדברים ונתנה להבין מה קורה.
  אני אוהד ותיק פחות או יותר מהדור של עוזי,צרם לי העליהום שעשו עליו כי חשבתי שהוא ארגן ארוע יפה (למרות שלא יכלתי להגיע ) אבל אני מסכים שאי אפשר לעבוד בחלל ריק ובלי ברכת הדרך של ההנהלה.עכשיו הכל מובן הרבה יותר ושלא מאבקי כוח גרמו לקבוצה הנוכחית להעדר מהכנס. ולעוזי אני רוצה לומר -בכוחנות לא משיגים דבר אלא יוצרים פילוג ואנטוגניזם,אני קורא לך לחדול בעתיד מלהפיק כנסים ללא תאום ולפעול על דעת עצמך ,אנא ממך עוזי אתה פוגע ברגל גסה במרקם המיוחד של משפחת הפועל רמת גן ויוצר פילוג. תרים טלפון ליגיל ותיפגשו לראות איך עובדים במשותף בפרויקטים הבאים כי לדעתי המפגש שהיה ביום שישי חשוב שיהיה לו המשכיות כדי להנחיל מסורת לאוהדים הצעירים וליצור גיבוש..

 30. ותיק. הגיב:

  אפשר לגשר על המחלוקות בכך שיואילו גם אנשי ההנהלה ושחקני הכדורסל כיום לארגן ערב גומלין לאותם שחקני העבר והאוהדים שישמחו לאירוח גומלין של הקבוצה הנוכחית. זה יכול להיות אפילו במסיבת סוף העונה[בתיקוה שנעלה]. אין ספק שהארוע בגבעת ברנר היה מרגש למרות הדרך הצורמת ביכולת הביצוע.

 31. אורדון לא מופתע הגיב:

  שום דבר לא מפתיע אותי שמדובר בד"ר עוזי פרל.
  כמו שכתבו כאן, הכוונות טובות אבל ועוזי בחור טוב אבל הראש דופק אותו. (נכתב ממקום טוב)

 32. לידיך הרמתי הגיב:

  עם כל הכבוד ובאמת יש לי כבוד אליך ולכודים במלאכה,עדיין אחרי ההסברים המשכנעים שלך קשה להבין מה הקשר בין מקרה עוזי להגעת שחקני הקבוצה או חלקם ונציג או שניים מהקבוצה!
  זה שעוזי מוזר ויכול להיות שאתה צודק שהוא מפריע והוא צריך להפסיק ,לא מסביר מדוע בערב מכובד לשחקני עבר גדולים ומנהלי עבר יקרים לא מגיעים ומכניסים את הבעיה של עוזי לסיפור.

  בוא נגיד את זה ככה,מה אשם ראש העיר סטיב קפלן,או מה אשמים שלכטר יהודה לוי,קאשי ואור גורן שמי שהזמין אותם הוא מוזר???

  היו צריכים להגיע,לתת כבוד ואחרי כל הערב הזה,להודיע כי ההנהלה מבקשת לנתק קשר עם עוזי פרל מסיבות אלו ואחרות.
  אל תעבדו עם עוזי,אל תשתפו פעולה,זה לגטימי.
  אבל בערב כזה,ואני אומר זאת בתור אוהד ועוד אוהדים שהגיעו התביישתי בשביל קפלן והשאר שאין אף נציג מהקבוצה החדשה.
  לא התביישתי בשביל עוזי,רק בשבילם.
  לערב אחד,ל-3 שעות ( או אפילו אם היו מגיעים ל-30 דק׳) למען כבוד לשחקנים גדולים ומנהלים גדולים,אפשר היה לנתק את הכעסים והטענות.
  זה הכל.
  למרות הכל שיהיה בהצלחה,והמשך במעשיך הטובים בקבוצת הכדורסל!

  • אתה כנראה לא מבין משהו הגיב:

   אף אחד לא היה כי זה היה גורם לעוזי באמת להאמין שהוא חלק מהנהלת הקבוצה ונותן לו (לפי מוחו המעוות) אישור לפעול ולהמשיך להרים אלפי טלפונים הזויים.
   קפלן וכל היתר יודעים מה הסיבה ומבינים אותה…

 33. ועוד משהו ליגיל הגיב:

  אותו דבר אני יכול להעיד שאני מגיע לכל משחק של הקבוצה בכדורסל.
  גם אותי שואלים רבים אם אני משוגע?מה משעמם לך?ליגה ב׳,אין רמה.
  והאמת שאין רמה,אבל אני ועוד רבים שמגיעים מגיעים קודם כל כדי לתת כבוד והערכה למנהלים צחי ועומר שהרימו דבר כזה ולתת להם כוחות להמשיך,וגם לתת עידוד וכבוד לשחקנים שמשחקים מהלב והנשמה.
  הרי ליגה ב׳ זה פארטיה ושכונה,אבל יש מעבר לזה.
  אותו דבר אפשר להגיד על הארוע,לא מפואר,קצת מצחיק ממארגן הארוע,וקצת מוזר,אבל מי שהגיע הגיע לתת כבוד לסטיבים ולשאר האגדות!

 34. אורדון מ1990 הגיב:

  הכוונות טובות אך הביצוע כושל.זה שהגיעו שחקני עבר זה לא מעט אבל ממה ששמעתי היה ערב דל ולא הכי מענין. אנשים עזבו לפני הסוף ועוזי נשאר עם כמה חברים שלו ומוסקו שבמילא גר בקיבוץ. לא יודע מה היכולתשל עוזי להרים ערב כזה מבחינה אמנותית אבל העובדה שקבוצת ההווה החרימה את הטקס אומרת הרבה על האיש הזה וכשלונו לעשות ערב שיאחד את כולם בלי אינטריגות ובלי מחלוקות. אני מצדיק את ההחלטה לנתק איתו מגע. כמו שכתב יגיל עוזי רוצה הכל לעצמו ומי שלא רוצה לשתף פעולה איתו הוא ממשיך קדימה בלי לעשות חשבון .כדאי מאוד להתרחק מאיש כזה ולפעם הבאה מקוה שאף אחד לא יטרח להגיע לכנסים ההזויים שהוא מארגן. ארוע כזה מארגנים ביחד עם הקבוצה ולא פועלים לבד. עוזי אין לך במה להתגאות,רק להתבייש במעשים שלך ובסגנון המפגר שאתה מפגין שמבייש אוהדים רבים.

 35. ארוע חולני הגיב:

  גם אני כמו רבים לא הגעתי לערב בגבעת ברנר וזה רק ורק מסיבה אחת שקרואים אותה עוזי פרל.
  אני רק רוצה לשאול את עוזי – גם לארקין או לקוריס היית עושה דבר כזה? היית מארגן ערב נוסטלגי של הכדורגל לדורותיו ומדבר בשם הנהלת ארקין במידה שהנהלת הקבוצה היתה אומרת לך שהיא לא רוצה להשתתף? האם היית מצלצל לצבי בר או חברי כנסת ואנשי ציבור ומזמין אותם בשם קבוצת הכדורגל כמו שעשית עם הכדורסל?
  מאיפה החוצפה לדבר בשם הנהלת הכדורסל ולרשום בתוכנייה של הערב שגם ההנהלה וגם השחקנים יגיעו כשידעת שהם לא יגיעו ואף אחד לא רוצה לעשות איתך עסקים?
  מאחד שיודע דברים אז שיידע עוזי ששחקני העבר הגיעו רק כי לא היה להם נעים מהנדנדוים של עוזי מה עוד שצירף אליו את מוסקו שהעובדה שמוסקו היה חתום על התוכנייה גרמה לשחקנים לבוא ולא בזכות עוזי. לקפלן ושלכטר וכל היתר לא היה נעים מזיבולי המוח של עוזי שכל בר דעת שמקבל את כמות המיילים והטלפונים שהמטורף הזה שולח לא היה מגיע. כמה משחקני העבר הביעו מורת רוח מהדרך האגרסיבית שבה הוטרדו על ידי עוזי אבל לא היה להם נעים במיוחד שהוא אמר להם ש500 אוהדים יחכו להם בשירה וריקודים, אז לא היתה להם ברירה. אחרי שראו שהגיעו כמה עשרות בלבד ושמעו גם מהאוהדים שבאו שלא היה להם נעים מעוזי, להבא אף אחד לא יבוא כל עוד עוזי ימשיך לארגן ולאכול לאנשים את הראש.

 36. סערה בכוס הגיב:

  עומר פרימור וצחי בן יוסף לא זקוקים להמלצות על היושר שלהם. כל מי שמכיר את השניים האלה יודע שהם פועלים רק מתוך אהבת הפועל ר"ג. הם אומנם צעירים ב-20 שנה מעוזי אבל בזמן הקצר שהם אוהדים הם עשו פי 2 ממנו לטובת האוהדים והקבוצה בלי לבקש שיבנו להם פסל הוקרה ויכרכרו סביבם. הם אלה שהקימו את הקבוצה, שאספו שחקנים, שמינו מאמן, שמנהלים את חשבון הבנק, שאחראים לכל הדברים הקטנים, שהביאו 100 אוהדים לכל משחק. כל זה כאמור בלי לבקש טובות הנאה או כיבודים ובלי לדרוש שהשם שלהם יונצח באותיות זהב. מה עושה עוזי זה פשוט לחתור סביבם ותחתם. זה מעשה מאוד לא חברי ולא אנושי. במקום שיהיה ערב נוסטלגי נפלא שכולם ישתתפו בו ויהללו את הארוע נוצר ברדק שבו חצי מקללים את עוזי וחצי מקללים את צחי ועומר. זה לא מגיע לעומר וצחי שבסך הכל לא רצו לעשות עסקים עם עוזי מהסיבות הנכונות ועכשיו מוכפשים על כלום. אני מקוה שעוזי למד משהו מהדרך העקומה שבה הוא מארגן דברים כאילו לטובת הקבוצה והאוהדים ובעצם בא לברך ונמצא מקלל. לא זו הדרך!

 37. אורדון מהעבר הגיב:

  חבל שלא מגיבים לכתבה היפה של שלמה ענינית אלא עושים חיסולי חשבונות ומריבות שלא לצורך
  זה לא מכבד את המעמד של כנס לדורותיו וראוי שבתוכן שעוסק באנשים כמו קפלן ושלכטר וקבוצה שהביאה הרבה כבוד יהיה קצת יותר דרך ארץ והתיחסות לענין.

 38. מסיבת גן ילדים הגיב:

  לא יאומן שקובעים ארוע ביום שישי בערב ובנוסף לדמי כניסה לא זולים בסך 50 ש"ח צריכים לעצור בדרך בפיצוציות ולקנות בקבוק יין, בוטנים ובמבה, איזה מין ארוע זה?? פאק של המארגנים.

 39. עוזי בלה בלה בלה הגיב:

  כ"בוגר" ארוע כינוס עוזי פרל בפארק הלאומי בחודש יולי לפני שנה כשהוא רצה לקנות את הקבוצה שהלכה לפירוק, ארגן כנס בפארק וצלצל אלי ואמר שיגיעו אלף איש בדיוק הכמות שהגיעו להפגנה במכתש.אז באתי וספרתי 45 איש שעמדו בחום ונאלצו לשמוע נאום משעמם של עוזי.לפחות את אבי ביצור זה לא קנה , שהרי הוא נסחב להרפתקה כי עוזי חפר לו בשכל שעומדים מאחוריו אלף איש וכשהוא ראה כמה הגיעו הוא כעס ושמעתי אותו אומר אני לא עושה יותר עסקים עם האיש הזה.

  גם אני לא מאמין להצהרות השחצניות של עוזי ובגלל זה לא באתי ביום שישי. לא הופתעתי לשמוע שהגיעו הרבה הרבה פחות מה500 איש שהוא הבטיח שיבואו.שומר נפשו ירחק ממנו,

 40. ל-14.14 הגיב:

  יש לך טעות,מי שהגיע לא הגיע כי כיבד את עוזי פרל .
  מי שהגיע רצה לתת כבוד לשחקני עבר גדולים שלא קיבלו עד היום כבוד.
  שחקני העבר שהגיעו הגיעו לא כי עשו כבוד לעוזי פרל.
  הם הגיעו כי התרגשו מהקטע שעושים עבורם ערב כזה מכובד,וכדי לפגוש את האנשים שאיתם ישנו,אכלו,והסתובבו.
  אם היית מגיע לארוע היית חש את ההתרגשות והשמחה על שחקנים כמו שלכטר,קפלן,קאשי,בוסני,יהודה לוי,אור גורן שכמו ילד קטן ביקש מהבן של המנהל האגדילטיף שיכין לו קלטת כמו שהכין.
  היית יכול לראות איך בהקרנת הסרט על הקבוצה כולם ישבו בשקט ,ואיך השחקנים האגדיים האלה צמאים להערצה,אהבה,וחיבה.
  אם היית מגיע היה יוצא לך לפגוש את סטיב קפלן ולדבר איתו ולשמוע על קולו כמה הוא נרגש.
  היית גם רואה כמה הבן שלו ואשתו מתרגשים וגאים מהערב שעשו עבורו ועבור חבריו.

  כתב פה מישהו שהלכו רבים לפני סיום הערב זה שקר .
  אנשים כולם כיבדו את הארוע עד סיום הקרנת הסרט,ולאחריו בשעת חצות רבים עזבו.
  הרי אף אחד לא ציפה שישררו עד 4.00 בבוקר,גם אם עוזי פרל כתב זאת בהזמנה.

 41. אורדון לא מופתע הגיב:

  גילוי נאות
  מעולם לא הלכתי למסיבות שעוזי אירגן. למה? כי אומרים שפיקח לומד מטעויות של אחרים.
  מתוך 100 אנשים שהוא מזמין מגיעים בדרך כלל 5… עכשיו תעשו את החישוב לכמה אנשים הוא פנה.
  אחוז הצלחה לא גבוה.
  כמו שאמרו כאן אחרים , גם אני גדלתי על מוסקו וקפלן וקורקי ופונדקסטר. לנצח את מכבי היתה תמיד הרגשה עילאית.
  אבל, ברגע שראיתי בפורום שעוזי מעורב בעניין עצרתי. למה? כי ציפיתי ל40 איש באירוע במקרה הטוב.
  אני בטוח שהכוונה של עוזי היתה טובה אבל …. תקראו את 14:14 וזה יסביר הכל.

 42. עוזי פרל הגיב:

  אחת ולתמיד הבהרות והצגת עובדות ואמיתות ממני עוזי פרל לכל דיברי הבלע חצאי האמיתות וסיפורי הכזב פה כנגדי!!!
  החלטתי לעשות "סוף" לכל חרושת השמועות,שטיפות המוח,ההשמצות כפויות הטובה,חוסר הכבוד והפירגון כלפיי, האמירות השיקריות ברובם,הפיכתי "לאוהד בעייתי בכדורסל" מצידם של "מספר אנשים צעירים וכפויי בפרט ממועדון הכדורסל";

  ולעדכן אחת ולתמיד את כל קהל אוהדי הפועל ר"ג בכדורסל וכדורגל הן מהדור הותיק שלי ומבוגרים יותר ממני המקורבים אליי כבר עשרות שנים(ויש לי לבטח לנו מניות מעשים והיסטוריה בהפועל ר"ג "מעט יותר" מהילדים הצעירים)והן את הדור הצעיר גם כן השומע כל העת רק צד אחד ואת "סיפורי שטיפת המוח ודיברי הבלע" של מנהלי הפועל ר"ג כדורסל+יגיל הרמתי חברם הקרוב משנים והלא אובייקטיבי כלל" בעובדות המוצקות הללו לצורך איזון הנתונים האמיתיים לחלוטין:

  א- אין מאושר ממני מקרב אוהדינו שקמה לה קבוצת הכדורסל של הפועל ר"ג לאחר 25-30 שנה עצובות למדיי
  ב- חייגתי מספר פעמים בתחילת העונה כולל ב 4מיילים לפרימור+בן יוסף שיכולים להיות ילדים שלי(אני בן 50 והם בגילאי
  24-26 לערך)במציאות, ופירגנתי להם מכל הלב 3 פעמים, והודיתי להם על יוזמת הקמת מועדון הכדורסל האהוב עליי
  ג- ביקשתי באמצעות קוניק חברי מילדות שעימו עברתי דרך משותפת בר"ג עוד לפני שנולדו 2 המייסדים הצעירים הללו,
  לארגן פגישה מעמיקה בת שעתיים נטו "עם הוד מעלתם של השניים" בצירוף קוניק ואולי בורוכוביץ שהוא חבר ילדות קרוב
  קרוב שלי לפני שבכלל "יצאו לעולם 2 המתנשאים הצעירים וחסרי הנימוס+כבוד הללו"…..והן ביקשתי מהם גם ישירות ואו
  3 פעמים ע"י יגיל הרמתי מתוך כבוד אליו…..בכדי להעלות כ 7-12 רעיונות נפלאים לשיווק-יח"צ-ספונסרים-בתי ספר-
  -סיוע בקשריי הרבים בהתנדבות ועוד…..אולם ניתקלתי בחמקנות/תירוצים/התנשאות/איננו זקוקים לעזרת אוהדים כלל….???
  ד- פניתי גם למשה רווח החביב/שחקן בקבוצה וחבר עירית ר"ג בבקשה לסייע לתיאום פגישה מעמיקה ומכובדת עימו+3
  המייסדים כולל קוניק החביב וחבר אמיתי שלי, אולם הנ"ל לא יכל לסייע במיפגש כזה "מכבוד האגו הבלתי מובן של שני
  המייסדים הללו" שטענו בפניי בטלפונים+במיילים "רק אנו הבעל-הבתים" "ורק אנו מנהלים שלטון יחיד" "ולא צריכים שום
  הצעות….רעיונות….סיוע…..כסף……עזרה…..ייעוץ……שיווק……מיפגשים עם עוזי ואו כל אחד בכלל מהאוהדים????????
  ה- החלטתי לבדי לארגן את הבאתם של חלק גדול משחקני עבר של המועדון המפואר אותו ליוויתי בכל משחקי בית וחוץ
  לפני שהללו בכלל נולדו, כולל איתורם והבאתם של חלק גדול ממנהלי-מאמני-תומכי-מקורבי-אוהדי מועדון הכדורסל של
  העבר למשחק ביתי לפני חודש מול מ.ס.יהלום ר"ג כולל רצון להביא גם אישי ציבור ללא קשר למאבקיהם האישיים כמו
  ח"כ שאמה-צבי בר-ועוד רבים אחרים…..ולשמחתי באו כ 20 מהם ביוזמתי ומקשריי+יכולותיי+מוניטין שלי מולם בלבד!!!
  ו- 2 החוצפנים הצעירים שמנהלים את הקבוצה,ניסו להשפילני במתכוון בגלל יוזמתי הברוכה הזו "שלא תואמה מול 2 הדיקטטורים צעירים אלו שחושבים שהם הכל יכול בקבוצה הבנוייה על מועדון אוהדים שאני חלק פעיל חשוב ויקר שלה",
  ודרשו ממני לעדכן את שחקני-מאמני-מנהלי-מקורבי-תורמי העבר שהזמנתי שישלמו בכניסה ברחוב הפודים או 120 ש"ח
  מנוי שנתי ואו 15 ש"ח כרטיס כניסה….. הייתי בשוק….. עידכנתי 6 אוהדים וחברים שלי בני 50 בניידון שנידהמו….ופניתי
  בדרישה יום לפני המשחק ליגיל הרמתי שיאשר רשימת אורחי כבוד שהוזמנו להיכנס חינם…..ורק הוא הבין הרגיע והכריח
  את "שני המנהלים הגדולים שמנהלים מסע מכפיש וכפוי טובה נגדי" לאשר את כניסת אורחי ושחקני הכבוד בחינם לאולם!?
  *** עזות המצח להשפילני לאחר שאני שבועיים טורח להביא אגדות עבר+לדרוש מהם כסף בכניסה הינה….שערורייה!!!!
  ז- הצעתי ללכת עם עוד 2 אוהדים יקרים ל 8 בתי ספר תיכוניים הכי גדולים בר"ג שם לי ולאבי המאד ידוע בארץ ובעולם
  יש קשרים עם מנהלי בתי ספר הללו, בכדי לעשות "שיווק והבאת בני נוער כדור אוהדי עתיד לקבוצה בליגה ב" שזה לא קל
  בכלל"….. ושני כפויי הטובה והחוצפנים הללו שמוצגים מול הקהל "כילדי פלא ואגדות שכל מעשיהם קדושים" סירבו
  בטוענות "שאף אחד לא מוסמך" לעשות שיווק בכלל ובבתי ספר בפרט……כי "רק שני הללו מטפלים בכל ניהול-שיווק-יח"צ-ספונסרים והשאר בקבוצה" למרות שהם עובדים מבוקר עד ערב ולא נימצאים בעודף זמן לפעול לשיפור כל הנושאים וייפגע הכבוד שלהם….ובינתיים לכל משחקי הבית וחוץ מגיעים 100-150 אוהדים בלבד מתוכם כ 60%-65% בני
  הדור שלי שאת רובם אני עידכנתי וחייגתי המון לשכנעם לבוא ולטעום……והשאר רק ילדים ובני נוער כ 40-50 איש
  בלבד….. ובאמת "ייקרה אסון גדול באם פרל וחבריו ינסו לפחות להביא עוד כ 100-200 ילדי תיכון כדור העתיד לכדורסל"?!
  ח- הצעתי עם קשריי הרבים והן קישרי שחקני-מנהלי-מאמני העבר שלנו שמקורבים אליי מאד ומכירים אותי לפנות שני הפישרים הללו בכלל נולדו, לנסות ולגייס עבורם ועבור המועדון כ 30000 עד 100000ש"ח תוך 1-3 חודשי ייזום וגיוס
  כספים מקשרי שהינם פי 100 מהם ומכל אחד אחר בקירבתם בכדי שנוכל להתחזק בשחקנים חזקים+כסף לתפעול נוח של הקבוצה…..אולם שני "הרס"רים הדעתנים וגאוותניים הללו" טענו שלא צריך כסף…..לא צריך אף אוהד שיסייע להם??
  ט- 2 המייסדים הללו הקימו את המועדון בסיועו וחתימותיו של קוניק רן גם כן, ומשום מה הנ"ל כבחור טוב שקט ולא צנטרליסט…..נידחק על ידיהן הצידה……. וכל התהילה של "מקימי המועדון מחדש" לקחו לעצמם בלבד וזה בדוק!!!!!
  י- העברתי לפרימור כבקשתו לפני 6 שבועות רשימה של כ 60 אוהדים שהם חבריי ברובם מגילאי 45-65 עם טלפונים
  שלהם שיוכל לשווק ולהזמינם למשחקי הבית…..הנ"ל הודה לי מאד על כך….הבטיח גם לחיג אליהם עד יומיים לפני המשחק…..אולם חוץ מלהודות לי בצביעות הנ"ל לא חייג אליהם בטוענה שהוא עסוק מבוקר עד ערב….ואני לבדי שוב ישבתי וחייגתי לכל כל 60 הללו + לעוד כ 40-70 אוהדים למשחק זה כמו לכל משחק ומשחק להביאם כאוהד כה דואג ואיכפתניק שמשקיע מאות ש"ח בשיווק בטלפונים זה כ 3 חודשים פי 10 מהם ומכל אדם אחר…….ולבסוף מסע ההכפשות שלהם וכ 5-10 מחבריהם הצעירים נגדי…..גם מחלחל לאוהדים ותיקים שלא יודעים 5% את האמת שלי הכי נכונה/הכי אמיתית ובכך הופכים אוהד מסור+אדם יקר וטוב "לאוייב הקבוצה ואוייב האומה" ….פשוט בלתי ייאמן!!!!
  יא- למרות הכל….הזמנתי את 2 הפישרים הצעירים בני ה 23-25 הללו במחילה מכבודי כ 4 פעמים ישירות והן כ 6 פעמים דרך 6 אוהדים צעירים וותיקים כאחד לכנס הארצי שרירגנתי בגבעת ברנר בעמל רב ועבודת נמלים……. ושני הרס"רים הצעירים הללו "הקדושים המעונים" בחרו לצפצף ולא לבוא ולעשות הכל שגם כל שחקני הקבוצה לא יבואו לכנס המרגש הנ"ל, ואני באצילותי עוד פירגנתי להם כיזם מנחה ומארגן הכנס על פועלם מול כ 110 משתתפי הכנס שכולם למעט יגיל הרמתי כפוי הטובה……אשר כ 109 מהם הם חבריי-מוקיריי-ואנשים שיודעים מי אני בדיוק ואשר הודו ךלי ללא הפסק בכנס ולאחריו על….יוזמותיי הנפלאות-יכולותיי-השקעתי-ליבי הטוב-האירגון-והדאגה לאירוע היסטורי מכובד זה!
  יב- אפילו פיניתי לשני "הילדים כפויי הטובה הללו" מקום כבקשת 3 אוהדים ותיקים לנאום בכנס שאני בניתי את כל התוכנייה שבו……והללו אפילא לא הודו על כך…והמשיכו לנהוג באגו כילדים בני 12 אולי…..וזוהי התודה מהם??????
  יג- עם כל הכבוד ל 2 המייסדים הללו, הם לא בעלי הקבוצה כלל, הקבוצה שייכת לנו האוהדים, זוהי לא בעלות פרטית של אף אחד, , לקחת 120 ש"ח ממנוי שנתי ללא נתינת קבלה על כך והן 15 ש"ח לכל משחק ללא קבלה על כך "זהו לא נוהל המציג ניהול תקין או מנוסה/מסודר" של 2 נערים חביבים הללו כפי שציינו כבר בפני 4 אוהדים בוגרים של המועדון,
  להתנגד לכל רעיון של הבאת שחקני חיזוק שאני וחלק גדול משחקני-מאמני-מנהלי העבר שקשורים אלי רוצים להביא בכדי להעלות לליגה א" בתום העונה ולא להיתקע לעוד 3 שנים כחובבנים בליגה ב האומללה והנחותה הזו, לקבל "ציונים" על אישיותו "הבעייתית" מיגיל הרמתי חבר ילדות שלהם שבקושי 3 חודשים במועדון הפועל ר"ג וצעיר ממני ב 20 שנה
  וקורא לי "מזיק או אוהד מזיק להנהלה" שבשעה שמה שאני תרמתי בעבר למועדון הכדורסל והן במהלך 3 חודשים האחרונים גם כן ייקח לנער החוצפן הזה עוד 30 שנה לעמול קשה בכדי בכלל להתקרב לכך, ואו לקרוא לאוהדים ש 90 % מהם הם אחיי וחבריי שעוזי הינו המזיק /חסר התרבות/ומנתקים עימו קשר ההנהלה והוא…..רק בגלל שעוזי לא סר למרותו ולמרותם של 2 מנהלי הקבוצה הרס"רים ואופן תיפקודם שדורש שינוי ותיקונים מיידים ודחופים כאחד, אלו רק חלק מדברים ונושאים שערורייתיים/מנפולטיביים/שיקריים מצידו ומצידם של "שלושת כפויי הטובה הללו"!!!
  יד- אני פניתי בכל משחקי הכדורגל האחרונים בוינטר לכל אוהד ואוהד, חייגתי בחודש וחצי האחרונים למעל 200 אוהדים וחבריי המקורבים למועדון הכדורגל וכדורסל של הפועל ר"ג מלפני 20-45 שנים ומעלה, ואיני זקוק בכלל שאיזה "הרמתי או לחמתי או צחי או פרימור ילדים בגילאי 24-30" יחלקו לי ציוני אופי ויסיתו את האוהדים כנגדי באורח ציני וכפוי טובה
  בו בשעה ש 90% מסך מאות אוהדינו הבוגרים בעבר ובהווה כולל בני גילאי 30-45 גם כן הם חבריי מהפועל ר"ג וחילקתי עימם היסטוריה+חוויות במכתש/כדורסל של העבר ובחיים עוד לפני ששלושת המוסקטרים "הרמתי-צחי-פרימור בכלל נולדו"!!!!!
  טו- מלבד 15-25 בני נוער צעירים הסובבים את "פרימור את צחי" ומכפישים אותי שיטתית באתרים ובעבר גם את ירון כוריס וכל מי שרק לא ניראה להם ועל זה נעשה לזאת סוף בקרוב ונאתר מיהם אלו המכפישים ומעליבים אנשים יקרים כמוני וכמו אחרים, מאסת האוהדים נימצאת בכ 75% בקרב דור גילאי 35-65 אשר מלווים את הפועל ר"ג בכדורסל וכדורסל כמוני לפני בכלל שצחי או פרימור או הרמתי בכלל נולדו, ורובם בנויה על בני גילי בגילאי 45-65 שאנו נתנו ונותנים את נישמתינו בכדורסל ובכדורגל בעבר ובהווה, ונאמנותי פלוס אמינותי כאדם וכאוהד לא מוטלת כלל בספק, ומה שאנ מסוגל לארגן-לנהל-להפיק-לשווק-לתרום-להרים זה פי…..100 מ 3 נערים חוצפנים וכפויי טובה הללו !!!!!
  טז- לא רק שלא נעלבתי כלל שלא באו 2 מנהלי הקבוצה בהווה…אלא כפי שכבר שוחחו עימי ביומיים האחרונים לפחות
  כ 30 חברים ואוהדים שטענו שההפסד כולו שלהם וזה רק מראה את פרצופם האמיתי של 2 ילדים אלו, ואני פשוט צריך
  "לשים עליהם………" ובטח לא להצטדק ואו לבקש את אהבתם של מאות אוהדינו שמכירים ומוקירים אותי זה כ 40 שנים לפחות כולל חלק ניכבד מהדור הצעיר יותר!
  יז- הגיע העת שגם עשרות ומאות האוהדים מגילאי 30 ועד 45 ובפרט 45-70 עימם אנחי חולק את אהבתינו להפועל ר"ג בכדורגל וכדורסל כבר מעל 40 שנים…..שלא ימשיכו לתת יד לשקרים/הכפשות/מניפולציות הללו כנגדי על לא עוול בכפי כלל וכלחל, ושיידעו מהיום ואילך את כל האמת המסתתרת וה 300% אמיתית בכל הסאגה המיותרת ומגוחכת זו

  אמשיך בפועלי המבורך הן בייזום כנסים כאלו כל חודשיים, הן בהקמת חוג ידידי הפועל ר"ג למטרות חברתיות בילוי גיבוש משפחות של הפועל ר:"ג לערבי שישי/טיולי משפחות/כנסי ספורט למשפחת הפועל ר"ג בכדורסל וכדורגל, להביא כמה שיותר אוהדים למשחקי הכדורסל מקשריי הרבים כולל שחקני-מאמני-מנהלי עבר, להמשיך להיות אוהד מסור מעודד גאה פעיל וחברותי בכדורסל ובכדורגל כאחד ללא צורך "בתעודת יושר מאף אחד", להמשיך לרכז ולהנהיג את כל דור העבר של משפחת הפועל ר"ג כדורסל בצירוף וחיבור דור הההווה בכל גילאיו : אוהדים,שחקני הווה,מאמן ותלמידי בתי ספר תיכון מכל ר"ג גבעתים כדור העתיד!!!!

  • כואב מה שעושים לעוזי הגיב:

   באמת שאין לי איתו קשרי חברות או משהו דומה,אבל הבן אדם ערך כרב שכל כולו אהבתו לקבוצת הכדורסל ולשחקני העבר.
   וכאן דורכים עליו,רומסים אותו,מלכלכים ,ויורקים עליו בפרצוף.
   אני לא מכיר את הסיפור וזה לא מענין אותי,אני יכול להגיד רק שאם הנהלת הכדורסל תמשיך עם הגישה שלה כלפי אוהדים שגם אם הם קצת ״מגזימים״ הם עדיין אוהדים ועדיין מחפשים את הטוב שבדבר,אם הנהלת הכדורסל חושבת שהיא צודקת אז אבוי לנו.

   הסיפור הזה מחזיר אותי שנתיים-שלוש אחורה לתקופת ימי קוריס בהם נתן הוראה לשחקנים ולאנשי המשק לא ללכת לארועים של האוהדים !
   אז קראנו לו ״הראיס״,אז אני שואל מה ההבדל בין קוריס לבין הסיפור שכאן???
   האם לתת הוראה לשחקני הכדורסל לא להגיע לערב לכבוד שחקני העבר הגדולים,בגלל שרוצים לנתק קשר עם עוזי פרל הוא הצדקה לאי הגעתם של שחקני ומנהלי הקבוצה,בכדי לכבד את אוהדי הקבוצה שכן הגיעו ואת שחקני,מנהלי,ומשפחות קבוצת העבר הגדולה?

   לעולם הפועל ר״ג לא תשתנה.
   הרוע בין אוהדינו הוא כל כך גדול.
   האחד קוטל את השני,ההוא לא הולך למשחקים כי המנהל הוא זה ,השני לא מגיע לכדורסל כי לא שיתפו אותו בהקמת הקבוצה,השלישי לא מגיע לכדורגל כי לא קיבל כרטיס כבוד,הרביעי לא מגיע כי חברו לא בתפקיד ההוא…
   מועדון ענק עם אוהדים קטנים שמתעסקים כל היום בחרא!
    

  • תגובה הגיב:

   נתחיל עם זה שלפי החוק אז יגיל פרימור וצחי הם הבעלים או איך שלא תקרא לזה
   תתפלא לדעת שעובדתית הרבה אנשים ועדיין סמכים לקבל עוד אנשים שיעזור יתנדבו ויתנו רעיונות לקבוצה אבל באיזשהי דרך מסוימת

   עוזי אתה לא שונה משום אוהד אחר של הפועל רמת גן ועד שלא תבין את זה שאתה אחד מתוך הרבה תמשיך לסבול החלטה שלך מה לעשות

   והשאלה הכי חשובה!

   למה אתה לא הקמתה את קבוצת הכדורסל?

 43. לעוזי פרל הגיב:

  לעוזי-לא הבנתי מה קשור שעומר וצחי או יגיל הם "פישרים" שיכולת להיות אבא שלהם לבין היותם אוהדי הפועל ר"ג שנאמנותם לא מוטלת בספק. גם אתה היית פעם עוזי פרל אוהד בן 27 או אוהד בן 16. סליחה שהם לא נולדו בשנתון שלך ושיכולת להיות אבא או סבא שלהם, מה זה קשור לכל הרוחות הגיל שלהם?. דבר שני אני לא מבין מה אתה מזכיר ששילמו 120 שקל על מינוי בלי לקבל קבלה כאילו עומר וצחי לוקחים את הכסף לכיסם. אם אתה מדקדק ורוצה קבלה נשאל אותך אתה שלקחת 50 שקל כניסה לארוע בקיבותץ כפול 110 איש שאתה אומר שהגיעו יוצא 5,500 שקל, האם אנשים קיבלו קבלה בכניסה וכן אבקש לדעת לאן הלך הכסף אם הכרחת את המוזמנים גם לשלם בכניסה וגם להביא שתיה, בוטנים גרעינים ודויריטוס?

 44. שאלה לעוזי הגיב:

  עוזי קראתי את דבריך בתשומת לב.

  אתה כותב שהזמנת את אגדות העבר למשחק ושני המנהלים רצו שכל אחד ישלם כרטיס בכניסה. האם תיאמת את ההגעה של שחקני העבר מול ההנהלה?

  האם גם לשחקני הכדורגל מהעבר תצלצל ותזמין למשחק על דעת עצמך בלי לתאם קודם מול ניר ארקין או ניר כץ?

  ואם לא תתאם מול ארקין ואחר כך ידרשו מהם לשלם בכניסה האם גם לארקין תגיד שהוא פישר ושחצן כמו שאתה מקלל את עומר וצחי?

 45. 40+ הגיב:

  אני מעריך את פועלו של עוזי פרל אבל מסתייג מדבריו נגד צחי ועומר שאני מכיר מהטריבונה כאוהדים טובים ומסורים שמנהיגים את העידוד.אחד כמו עוזי שמדבר אליהם מגבוה וכותב על עצמו בגוף שלישי הדברים האלה שהוא כותב לא מקובלים עלי.אני אוהד בגיל ביניים ( צעיר מעט מעוזי ומבוגר מעומר וצחי ) ואם כל הכבוד לפרל דעתי שהוא מתנהג כאילו הפועל ר"ג שייכת לו.איזו יהירות!!! צחי ועומר הם אוהדים כמו כולם אבל בכדורסל הם קצת מעל היתר בגלל שהם יזמו והשקיעו והקבוצה רשומה על שמם,אז עוזי לא יזיק קצת כבוד לצעירים המוכשרים הללו. זה שהם "פישרים " לא פוסל אותם מאיזושהיא סיבה לנהל ולא מוכיח שהדרך שלך היא הצודקת.

 46. חכמינו זכרונם לברכה הגיב:

  על אדם גס ויהיר כמו עוזי אמרו חז"ל את המשפט הבא – "כל מי שרודף אחרי הכבוד הכבוד בורח ממנו".

 47. עוזי פרל איש גדול מהחיים הגיב:

  אני עשיתי אני רצתי אני צלצלתי אני עבדתי אני ארגנתי ואני ואני ואני, אני גדול וכל היתר אפסים קטנים ופישרים…(על החתום עוזי פרל)

 48. אתה כנראה לא מבין משהו הגיב:

  כמה טוב שעוזי החלטי להגיב… עכשיו כל בר דעת יכול להבין במי מדובר ועד כמה העובדות והמציאות רחוקות ממנו…
  דרך אגב, תודה שכתבת את הגירסה המקוצרת וחסכת מאיתנו את מגילת העצמאות שבדרך כלל מקבלים ממך במייל…

 49. עוזי מארגן מסיבות הגיב:

  עוזי בשביל מה אתה צריך את זה,עזוב את המסיבות להפועל ר|"ג, תארגן לחברים שלך פיקניק על האי תנועה בארלוזורוב, מזמן לא עשית בשבת סטייק וקבב על האש. תכתוב מי מביא מכונת קריוקי,

 50. אוהד ר"ג הגיב:

  רציתי להגיב ענינית לדברים שכתב שלמה שהתמקד רק בקבוצה האגדית אבל נגעלתי לקרוא את הרפש ההדדי בין מנהלי קבוצת הכדורסל כיום לבין עוזי. ג'יפה שלא מכבדת אותנו כאורדונים.

 51. ולחשוב שעוד סטיב קפלן יכנס הגיב:

  בטעות לקרוא פה…
  גועל נפש,רוע,גועל,קנאות,איכס אחד גדול!!!

 52. הייתי מציע למחוק את התגובות הגיב:

  ולהשאיר את הכתבה כמו שהיא יפה,טהורה,נעימה לקריאה,ומכבדת את שחקני האימפריה האגדית ומי שניהלו אותה.
  מספיק לחשוב שמי מהם יכנס ויקרא את הכתבה ויגלוש לתגובות.
  זה לא יעשה טוב לאף אחד מאיתנו,ולא יכבד אף אחד מאוהדי הקבוצה,אנשיה,מנהליה.
  לחשוב על זה ברצינות,שמשפחות שחקני העבר יכולים להכנס,זה לא מתאים.

 53. מה משנה הגיל? הגיב:

  עוזי כאדם מבוגר בודאי גם אתה מכיר את הפתגם "לא חשוב הגיל……"
  בזכות הפישרים כמו שאתה קורא להם קמה מחדש קבוצת הכדורסל
  בזכות הפישרים חזרת לאולמות לעודד כמו מטורף
  בזכות הפישרים יש לך שמחת החיים כל יום רביעי בערב
  ורק בזכות הפישרים שאתה משמיץ עלה לך הרעיון לעשות ערב נוסטלגי
  אז באמת מה זה משנה הגיל ובני כמה הם ומי נולד לפני מי?
  אגיד לך את האמת , מבחינה מנטלית נראה לי שדווקא הפישרים הם הבוגרים והשקולים ואתה הוא תינוק נעלב ובכיין.
  תתעשת! לא מתאים לאדם בגילך ליילל כמו נקבה

 54. wow wow הגיב:

  ואוו 60 תגובות ורק על עוזי פרל… מה נהייה פה?

 55. חסמתי את המייל הגיב:

  טוב שהתנתקתי מהבולשיט של עוזי. אחרי מייל עשירי ממנו בשבוע שעבר שחפר לי במוח על אותו דבר חסמתי את הכתובת שלו מהמייל שלי וברוך השם עכשיו שקט.
  מי שלא רוצה להחשף לשטויות ממוחו הקודח שיעשה כמוני, יש בכל מייל פונקציה של חסימת מיילים שאתם לא רוצים לקבל מגורם שלילי. תחפשו ב"כלים". מומלץ בשביל השקט הנפשי.

 56. עמוס גרינברג הגיב:

  ומתי הצד השני יתן את גרסתו?
  ובשמותיהם האמיתיים בלי להסתתר מאחורי כינויים.

 57. די!!! נמאסתם!!! הגיב:

  חבורה של מפונקים!!!
  מפגרים!!!
  האיש היקר הזה(עוזי פרל)הקדיש את כל זמנו בשביל לארגן לכם אירוע מדהים,ומה הוא מקבל? תלונות ביקורות וקללות!!!
  אין לכם מושג מה זה התנהגות?!
  לכל מי שליכלך על עוזי פרל עכשיו בפורום יש לי דבר אחד לומר:
  הוא עשה יותר ממה שאתם אי-פעם עשיתם בשביל המועדון!!!
  תחשבו עליכם לרגע במקומו,מבזבזים את הזמן הפנוי שלכם על לשלוח מיילים,לארגן מסיבה,לדאוג שלכולם יהיה טוב,וואו,הוא עוד גרם לכם להיפגש עם סטיב שלכטר סטיב קפלן ועוד אנשים שהיו האלוהים בשביל כולנו!!!
  ומה הוא מקבל? קללות?!
  אין לי מה לומר אתם חבורה של כפויי טובה!!!

 58. עמוס,אל תדאג הם יגיבו הגיב:

  רק מרוב שאין להם מה להגיד הם חושבים ויושבים איך הם יצאו מזה טוב.
  הרי הם גם יודעים שהם עשו טעות איומה שלא הגיעו לארוע בו אין ספק שקבוצת הכדורסל החדשה צריכה להיות ,לפחות נציג שלה.
  הרי גם הם מבינים שהתירוץ שעוזי ״שרוט״,ו״עשה נזקים״ הוא לא תירוץ מקובל על אף אחד נורמלי.

  כאן יש משהו של פחד שעוזי יגנוב להם את ההצגה,או שעוזי יצליח .
  הם יחשבו,יעשו ישיבות,ואז יביאו איזה תירוץ קצת יותר טוב…

 59. להזויים שמעלי הגיב:

  ראתי את כל מה שנכתב, ביררתי עם כמה אנשים שעוזי התפאר שהם שותפיו וחבריו מיילדות ואלה המסקנות:
  1. הארוע היה מבזה. אנשים ציחקקו כל הנאום של עוזי במיוחד בקטע שהוא שר שירי יום הולדת לבוסאני בעברית ואנגלית.אם גבינה צהובה ועלי גפן מקופסא נחשבים לאוכל בשפע = כן, היה אוכל בשפע.מיד אחרי הוידאו אנשים הלכו ולמרות שעוזי התחנן במקרופון שהם ישארו.זה לא עבד וגם הזמרת סירבה לשיר כי נשארו 8 אנשים. על ריקודים עד אור הבוקר, אין מה לדבר…
  2. תשאלו את אביגדור מוסקוביץ מה דעתו על עוזי ועד כמה הוא ואשתו רוצים לשמוע ממנו עוד.
  3. כל מי שקיבל אימייל מעוזי וחושב שהוא שפוי, כדאי שיבדוק את עצמו. מדבר על עצמו בגוף שלישי, מזכיר את אביו, דורש כבוד, משתמש במילים נרדפות, כותב אלפי מילם, יורה על זבוב עם תותח, אוי לאדם אשר קורא את הטירוף הזה…
  4. תשאלו את מארגני ההפגנה למען המכתש מי עבד ומי נדחף פתאום משום מקום…
  5. תשאלו מי מבין שחקני העבר הגדולים צעק על עוזי ונתן לו הוראה לא להתקשר אליו יותר עקב הטרדות.
  6. אחרי כל השטוית שכל אחד יכול לכתוב, תשאלו את עצמכם מי עובד ונגרר לטירוף הזה בעל כורחו ולמי אין מה לעשות כל היום ומחפש תשומת לב…

 60. לעניין לפסיכיאטר 12:41 הגיב:

  אני יכול להיות חבר שלך?
  אני רוצה לספר לך משהו ברצינות.
  ש נ י ם לא צחקתי (עם דמעות, פשוט התפוצצתי מצחוק) כמו שצחקתי למקרא תגובתך.
  אתה קומיקאי ואני מתכוון ברצינות.
  אגב, גם עניינית אתה צודק.

 61. הייתי ולא נהניתי הגיב:

  עוד דבר- עוזי הבטיח נאום של צביקה שרף אבל שרף מראש לא התכוון לבוא בגלל הנודניק שהטריד אותו שבועיים שלמים.

 62. בחייאת דינאק הגיב:

  לא יודע מי זה עוזי פרל. לא מכיר אותו.
  אבל חבר הראה לי אימייל שהוא קיבל שנראה כמו חוברת צביעה של ילד בכיתה א'. כל שורה בצבע אחר. גדולללל

 63. מבחן האגו הגיב:

  תזהר מלשון הרע שהפה שלך פולט ומפמפם את הבלוג והרחוב כל השנה

 64. אוהד סובלני הגיב:

  לסיכום ואחרי שקראתי את כל התגובות הגעתי למסקנה שעוזי לא צריך להתעסק יותר בארועים, נראה שהוא חובבן שמנסה לקפוץ על העגלה ורק מעורר אנטגוניזם, אז עוזי בבקשה תבוא תעודד ביציע ועזוב אותך מכנסים כאלה שמוציאים אותך רע בעיני האוהדים.

 65. אורדון לא מופתע הגיב:

  אני יודע שחבריי הילדות של עוזי ומוקריו יענו לי.
  כמו שנאמר כאן מקודם, גם עבורי קפלן מוסקו שלכטר מאלו וחבריהם היו כמו אלוהים.
  מאחר ועוזי אירגן את האירוע לא ציפיתי לרבות ולכן לא הגעתי. הופתעתי שהגיעו 80 איש לערב עם אוכל בשפע….
  אולי היו כמה רגעי חרטה במיוחד שראיתי את התמונות של האוהדים והשחקנים (שוב בשנות ה70-80 סגדנו להם) אבל שאני רואה תגובות של אוהדים שפויים במיוחד של 2:02 "להזויים מעליי" אני שמח על ההחלטה שלי לא להגיע. מכיר את ההפקות של עוזי. הרי לפני האירוע הוא כתב בפורום ששחקני הקבוצה בהווה ושחקני קבוצת הכדורגל יגיעו לאירוע (הבטיחו את השתתפותם) אז נכון, הוא ניסה להפיק אירוע ואחרי האירוע מי שלא הכיר את נפלאותיו של עוזי מכיר….. גם מוסקו גם שלכטר וגם קפלן. אישפוז בכפיה ויפה שעה אחת קודם.
  ציטוט השבוע : הוא עשה יותר ממה שאתם אי-פעם עשיתם בשביל המועדון!!!
  מה בדיוק? הביא ספונסרים? קנה מנוי?

 66. שרוט בראש הגיב:

  עוזי הוא לא יותר מברברן מצוי. ראיתם בנאדם שעובד על פריילוף? זה עוזי. פול גז בניוטרל,ף משגע את כולם עד שלא נעים לאנשים ממנו ואז או שבאים לארועים שלו או שלא עונים לו. בארוע שהוא ארגן בפארק הגיעו 45 איש בלחץ אחרי שעוזי הבטיח לכולם שיגיעו 800 איש. אבי ביצור ברח ממנו באותו יום. אני בספק אם עוזי מבין בעצמו כמה הוא חדל אישים פתטי, ואם הוא לא מבין אני מצפה מחבריו הקרובים שיסבירו לו בעדינות בלי לפגוע בו אחרת הוא יציף אותם במיילים שכל שורה כתובה בצבע אחר עם 4 סימני קריאה והשם שלו מופיע 20 פעם בהודעות שהוא עצמו כותב… אני לא יודע מה האיש הזה תרם לקבוצה חוץ מלעודד ביציע ולחלק כרטיסים בבתי ספר. שכשקוריס נכנס לצרות ראיתי במו עיני את קוריס אצל כוכבי מתפוצץ מהסמסים וטלפונים שעוזי הציף אותו עד שקוריס חסם אותו. בלי ספק האיש הזה ששמו עוזי פרל הוא פרטייה מהלכת ואתם יכולים לשאול גם את חבריו הקרובים שיספרו על עומק השריטה שלו

 67. עינת שרוף הגיב:

  שבורוכביץ יספר על האירוע בגנקי שעוזי אירגן

 68. די לפאדיחות הגיב:

  עוזי פרל לא עוצר ומתכנן עוד ועוד ארועים, שאלוהים ישמור אותנו מהאיש הזה.
  תקראו מייל שקיבלתי ממישהו שעוזי שלח לו, נקרעתי מצחוק

  לסטיב שלכטר חברי היקר ואישתו מירי
  המון תודה על הפירגון הענק שלך כלפי במהלך נאומך בשישי
  והן המון תודות ממני שוב על האימייל המפרגן מאתמול אליי
  אכן היה ערב מרגש,מוצלח,ייחודי,שמח,איכותי,טעים ונוסטלגי
  כל 130 הנוכחים התרגשו,נהנו,הודו לנו מאד וביקשו עוד מיפגשים
  בעזרת השם נקים בקרוב את "חוג ידידי מועדון הכדורסל של
  הפועל רמת גן" למטרות גיבוש חברתי-מיפגשים-מסיבות-ערבי
  שישי משותפים-טיול שבתות עם השחקנים-מאמנים-מנהלים-אוהדים
  מקורבים-אוהדים מן העבר ובני משפחותיהם+לדיהם בצירוף גם
  של רוב שחקני הפועל ר"ג כדורסל בהווה על בנות זוגם+משפחותיהם
  ובכך נקים כפי שהצהרנו בכנס בגבעת ברנר כולל בקשות של שחקני
  ומנהלי עבר אגדיים….תחילת מסורת של מועדון חוג ידידי הפועל
  ר"ג כדורסל עבר בפרט+הווה למטרות חברתיות-בילוי-אירועים-טיולי חג ושבת
  בנוסף אעדכן אותך ואת קפלן שוב כפי שכבר עודכנתם ושמחתם על כך
  כי אנו = עוזי פרל+מוסקו+צירוף של עוד 2-4 אישי מפתח/ספורט/ציבור
  וכדורסל בכירים, ננסה להרחיב את פעילות מועדון חוג ידידי הפועל ר"ג
  כדורסל עבר בפרט+הווה גם כן מעבר למיפגשים ומסיבות כל 30-60 יום
  וננסה גם להקים במהלך העונה הזו גם פורום כלכלי נירחב+מכובד+מגוון
  מקרב אוהדים עמידים+אנשי עסקים+חברות עסקיות במשק+ספונסרים
  שונים+מנהלי עבר עמידים שלנו+ידידי ומקורבי הפועל ר"ג מכל הזמנים
  ובהווה, אשר בניהולנו הבוגר והמסור של ( עוזי+מוסקו+2-4 אישים
  חזקים) ננסה לגייס הסכמות עקרוניות ומעשיות מכל הללו לתמוך כספית
  כלכלית תודעתית וחוברתית בקבוצה החדשה של הפועל ר"ג כדורסל
  כאשר כולם הצהירו בכנס על צורך כזה כששם המשחק הינו כסף כיום
  ובפרט שאיננו מעונינים להישאר בליגה ב" האומללה לעוד שנים אלא
  כבר מהשנה עם חיזוק שחקנים שיבוא בקרוב….להעפיל לליגה א" ואז
  ליצור רצף של עליות עם תקציבים עד לליגת על שם…מקומנו תוך
  נסיון לשת"פ עמוק בין מועדון חוג ידידי הפועל ר"ג כדורסל הארצי
  בניהולנו(כולל אולי גם סיוע פנימי או חיצוני שלך שלכטר+קפלן וכדומה)לבין
  שלושת מייסדי ומנהלי הקבוצה בהווה עפ"י שת"פ עמוק,מוגדר,מוסכם לכולם
  מאד נהניתי גם מנאומך המרגש מייד לאחר נאומו הארוך של סטיב קפלן
  מדבריך המרגשים, מרצונך ובקשתך שעוזי ימשיך להקים חוג ורצף מיפגשים
  ואבטיחך כי מעתה אני ומוסקו ניפעל ליצור רצף קבוע של מיפגשים/אירועים
  ובאם….יווצר בימים-שבועות הבאים הסכמות לשת"פ עמוקות מול ועם
  מנהלי הקבוצה בהווה בסיוע קוניק חברינו….אזיי גם נקים פורום כלכלי
  ארצי שיסייע לקבוצה+הנהלתה בהווה בתקציבים רצופים מהעונה והלאה
  ד"ש חם למירי וילדיך המתבגרים
  שלך בחברות חמה עוד מימי 1980 ועד היום
  עוזי פרל

 69. די!!! נמאסתם!!! הגיב:

  די!!!
  לא אכפת לי מה היה שם!!! לא הייתי שם!!!(כי לא היה לי זמן!)
  ויכול להיות שהוא חפר או משהו,ויכול להיות שטעיתי במשפט"הוא עשה יותר ממה שאתם אי פעם עשיתם בשביל המועדון"
  אבל די!!!
  אני יודע שהוא התאמץ מאוד,ועשה הכל בשבילכם!!!
  כבן אדם שפוי,אני לא מבין למה? למה לעזאזל אתם שוחטים אותו בלי לחשוב על התוצאות?!תארו לכם איך הוא מרגיש?!
  נראה לי הוא לא יעודד יותר ביציע מהבושה!!!
  הבושה מהשחיטה הלא אנושית הזאת!!!
  "אל תלבין פני חברך ברבים" מוכר לכם?!
  אתם שופכים לו את הדם!!!
  ולמה?!
  כי הוא ניסה לעשות בשבילכם משהו?!
  ויודעים מה אני אפילו לא מכיר אותו אישית!!!
  אני רק רואה מה שעושים לו פה ומזדעזע!!!
  יודע מה,עוזי? להבא אל תעשה אירוע כזה.
  כי לא מגיע לחלאות האלה!!!
  ולא מגיע לך!!!
  רואים כמה התאמצת בשביל שכולם יגדפו אותך.
  לא מגיע להם ליהנות מהסבל שלך.

  • ל:כואב מה שעושים לעוזי פרל,מאת די!!! נמאסתם!!! הגיב:

   אתה צודק כל-כך!!!
   עצם זה שהוא עשה זאת מאהבה למועדון זו עילה מספקת לא לשחוט אותו.

  • אל תהפוך את זה לעניין רגשי הגיב:

   כי זה לא. הכל, אבל הכל, עוזי הביא על עצמו. אתה באמת חושב שמישהו ממועדון הכדורסל החדש רוצה לבזבז זמן על הדבר הזה במקום להתעסק בדברים מהותיים?
   אתה באמת חושב שאנשים מונעים מ"קנאה" ו"רוע"?
   זה ממש פתטי לכתוב מייל פופוליסטי שכאילו יש פה קוזאק נגזל…
   גם אם תכתוב 1000 פעמים את הבדיות של עשו לו שתו לו – העובדות לא תשתננה:
   הבן אדם הרים טלפונים לפולטיקאים, עיתונאים ואנשי עסקים – ללא סמכות ורשות, בשם הקבוצה, תוך שהוא מצפצף על כל מי שהקים את הקבוצה, מתפעל אותה וממן אותה.
   כל נסיון לדבר עם הבן אדם ולהגיע למקום של עבודה משותפת בסוגיית שחקני העבר, נתקל בהתנהגות מטורפת, מגלומנית והזוייה.
   אם הבן אדם היה מסתפק בלהיות אוהד, מכבד את מי שעומד בראש, לא הייתה נגרמת כל המהומה הזו. אולי אתה לא יודע, הרעיון של כנס עבר היה אחד הנושאים הראשונים שהוחלט עליהם עוד בקיץ. אם היה מדובר באדם נורמאלי היה אפשר להעזר בו ולתת לו לעשות טלפונים או משהו.
   הבן אדם לא מודע לעצמו וזה הנזק הגדול. קורא לאנשים שלא מכירים אותו חבריו משנים, מפרש כל אימייל תודה מנומס באופן מעוות.
   למה אתה לא מצליח להבין שאנשים מתייחסים לפרויקט הזה ברצינות וחוששים שהוא ימשיך להרים טלפונים לאנשים רציניים ויישרוף אותם אחרי שהם יבינו טיק טק שהוא לא שפוי? זה מי שאתה כאוהד רוצה שייצג את המועדון? אתה יודע כמה עלוב היה הערב שהוא אירגן וכמה אנשים מהעבר לא רוצים לשמוע ממנו יותר?באיזו חוצפה הוא מרים טלפונים בעניינים שיש אנשים אחרים שמטפלים בהם?
   הכדור נמצא אצל עוזי – יחזור להיות אוהד והכל יהיה בסדר. ימשיך להתנהג בצורה ברברית ומטורפת – שלא יתפלא שיש לזה השלכות!

 70. בורוכוב הגיב:

  שלמה, לטיפולך 🙂
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4153785,00.html

  יש שם תמונה מוכרת מדי…
  כואב הלב. השכונה הולכת לעזאזל

 71. אורדון אחד הגיב:

  הבעיה עם עוזי היא כזאת. הוא פועל בשם אהבת המועדון אבל צורת הפנייה שלו והסגנון גורמים לאנשים שוהא פונה אליהם לנתק ממנו מגע. ברגע שהקבוצה עצמה פונה לאותם אנשים , אם זה אישי ציבור או עתונאים הם מזהים את הקבוצה ביחד עם עוזי הטרדן ומסרבים, בגלל זה הוא גורם נזק ועדיף שלא יתעסק עם דברים בלי סמכות ובלי רשות כל עוד מי שמנהל בפועל לא נותן לו אוקיי

 72. די!!! נמאסתם!!! ל:אל תהפוך את זה לעניין רגשי הגיב:

  יודע מה? אני יכול להגיד לך ששכנעת אותי שההתנהלות שלו הייתי לא בסדר,אבל תגובה שכזאת לא ראויה…

 73. איש קטן הגיב:

  עוזי מצחיק
  הוא דרש מכולם לבוא לכנס בחולצות אדומות. אפילו מוסקו שהיה איתו בארגון שם עליו פס ובא עם חולצה שחורה. היחיד שבא באדום לפי מה שראיתי באתר של בר לב היה עוזי. עניין קטן אבל מלמד הרבה….

 74. יש נחת - אדום עולה הגיב:

  שלום לכולכם,

  מי אמר שלפעמים אין נסים:

  1.
  https://maktesh.wordpress.com/2011/11/28/%D7%90%D7%92%D7%93%D7%94-%D7%95%D7%A9%D7%9E%D7%94-%D7%98%D7%A8%D7%92%D7%93%D7%99%D7%94/.

  2.
  http://www.hapoel-ramatgan.co.il/2011/11/28/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%97%D7%A8/.

  וכל המוסיף גורע
  שבוע קסום


  גבעתיים הירוקה
  רשימה עצמאית לאיכות חיים חינוך וסביבה

 75. עוזי כנס ותקרא הגיב:

  הסיפור הוא כזה. שני אוהדים צעירים ושאפתנים רצו להקים קבוצת כדורסל בשם הפועל רמת גן. הלכו, בדקו, נפגשו, יזמו, חתמו בבנק, חתמו ערבויות, התרוצצו, הזיעו, עבדו והשקיעו עד שיום אחד יצא להם קבוצת כדורסל יפה. לא הספיקו להנות ממנה והנה משום מקום מגיע אוהד שחושב שבגלל שהוא כפול בגיל משניהם הכל מותר לו ומנסה להשתלט על הקבוצה ועל הפעולות שלה ולדבר בשמה. הבנתם את זה כולכם? כל הכבוד לעוזי שהוא אוהד ותיק ומסור אבל ההתנהגות שלו היא חרפה ובושה וכל אוהד צריך להוקיע את האיש הזה שמנסה לקחת בכוח משהו שלא שייך לו ומדבר בשם הקבוצה כאילו הוא היו"ר והבעלים. עוזי אם תמשיך כך אתה תישאר בסוף עם ארועים של 5 איש כי אם אתה לא מכבד את אלה שמנהלים אף אחד לא יכבד אותך. קאפיש??

 76. עוזי הוא בושה הגיב:

  באמת אם עוזי כזה חכם למה הוא לא הקים בעצמו את הקבוצת כדורסל?
  עוזי אם אתה כזה חכם ורוצה לפאר את שם האגודה
  אולי תקים מחדש את הפינג פונג או תעשה קבוצת דוקים של הפועל ר"ג
  אז תוכל לערוך לעצמך כנסים ומפגשים עם מי שאתה רוצה ולשבח ולהלל את עצמך
  תפסיק לגזול מאחרים את מה שעמלו עליו
  הכדורסל שייך לאוהדים אבל יש הנהלה מסודרת
  תפסיק לחתור תחתיה חתיכת גיס חמישי
  אתה איש מבוגר שמתנהג כמו תינוק ומיילל כמו בחורה
  אתה בושה לאורדונים

 77. סטיב שלכטר כתבה הגיב:


  כתבה יפה על שלכטר

  • מבחן האגו הגיב:

   היו היה תם ונשלם והכדורסל הרס את המכתש והכדורגל,הרבה אנשים התפרנסו בכבוד ושחיתות בתקופה שחלבו כסף מההסתדרות והמערך המושחת.שיזדינו כל הכדורסל והכנס לדורותיהם שלא ידעו לעשות זאת עד כה.
   הם מסוכסכים בינם לבין עצמם.
   מוסקוביץ ועוזי פרל עשו יפה ויאלה לסגור את אלבום העבר.
   עוזינקה,העבר עבר ונשלם ויש הווה ועתיד ושלא תעיז להפריע .

 78. מבחן האגו הגיב:

  איגור צ'אקנה יובא מחר לקבורה,תתאפסו על עצמכם ואל תגיבו יותר על ענינים שוליים.
  מספיק עם לשון הרע .נשארנו מעטים בטריבונה מאותה סיבה.
  כל אורדון נהיה לי תימני שמחפש להיות ראש על ראשים,פילוג,ליכלוך,הכפשות וחוסר כבוד

 79. אדום עתיק הגיב:

  אם אני צריך למצות את הרגשתי מהערב ,זה מסתכם בשתי מילים ,
  גועל נפש!!!
  זה מתחיל במיקום הקופות ליד שער 13 . מי זה האידיוט , חדל האישים בהתאחדות שמרשה לעצמו לזלזל בצורה בוטה כל כך בלקוחות שלו -אנחנו הצופים. להקיא מהזלזול .
  וההמשך , המשחק עצמו, הקבוצה העשירה בליגה מול המזדנבת מהתחתית. גועל מרוכז, קרן האור היחידה, הפנדל שחסך לנו 30 דקות נוספות של גועל.
  והשיא , בסיום , אוהדים מתקוטטים ביציע , מחזה כזה לא ראיתי (אם בכלל ),הרבה זמן. בושה לכל הצדדים ואין כאן צודקים ואשמים. תדמית המשפחה ואחוות היציע נופצה כבועת סבון.
  אין לי ספק שהשתוללות משולחת הרסן, באתרים השונים, סביב "המסיבה " של עוזי ופועלו השנוי במחלוקת ,תרמו לאוירה שאלה תוצאותיה .
  מחר יום חדש , יש כדורסל, הרבה פחות חשוב אבל יותר מהנה בתנאי שכמה טיפשים לא יצליחו לקלקל גם את המעט הזה .

 80. קבוצת פח האשפה הגיב:

  כל ניצחון הוא בשניים וממש בפוקס
  לא יאמן קבוצה בתקציב של 10 מיליון מול האחרונה בטבלה
  צריכה לחכות לנגיעת יד בשביל לנצח במשחק
  בצורה הזאת אנחנו לא מנצחים אותם בליגה
  קבוצת פח זבל

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s