פרדי, לכלכת

הדרבי הזה ייזכר בזכות הניצחון של האדומים 0:2 ובזכות סערת הגשם במחצית הראשונה, אבל במיוחד ייזכר בגלל העימות המיותר והמטופש בין המאמן לאוהדים שבגללו שוב לא הגיעו השחקנים להודות לקהל

הכל היה מוכן לדרבי. האורדונס קומנדוס הכינו שני דגלים חדשים ומושקעים, הקהל הצטייד במיטב בגדי החורף, האינטרנטים מלאו ברוח קרב לנקום את ההפסד הקודם, השחקנים התאמנו ברצינות כל השבוע, ההנהלה החתימה את הטנק אורן ניסים, והאווירה לפני המשחק ובמהלכו היתה נלהבת. גם ענן הגשם הכבד לא הצליח לכבות את האש.

המחצית הראשונה עמדה בסימן שער עצמי של הכח לרשתה, במשחק לא מדויק בגלל השלוליות והבוץ והגשם האכזרי שצלף באורדונים, שלכבוד המשחק החוץ בווינטר הוגלו ליציע המזרחי ועמדו חשופים לסערה. החורף ב-45 הדקות הראשונות לא ריחם. מטריות קרסו בזו אחר זו וטיפות הקרח צרבו בפנים. למרות זאת, האוהדים סיפקו את התפאורה הקולית ולא נחו לרגע. התור לקפה ולתה במחצית הזכיר תורים ללחם במדינות רעבות.

צ'אם ממאדו היה הדמות הטארגית-קומית במשחק. שום דבר לא הלך לקיצוני הימני הזריז. הוא הגיע לשיאו בהחמצה קשה בדקה ה-46, כששוער הכח לא הסתדר עם בעיטה מתוחכמת של פרננדס והדף בקושי. ממאדו שהגיח מאחור לריבאונד היה צריך לקרוע את הרשת, אבל בעט היישר לגופו של השוער. זה היה שיאו של יום רע בעבודה לממאדו, שנכשל בפעולות פשוטות ועורר את זעם האוהדים. זה קורה כשהפועל ביתרון שברירי, אבל מסכנים מדי פעם את שער הכח. צריך רק מיליגרם של דיוק בבוץ הזה, מסירה אחת טובה, טאץ' מכל הלב, וממאדו היה החוליה החלשה. זה קרה, זה קורה, וזכותו של פרדי דוד להמשיך לתת אשראי דווקא לשחקן שלא הולך לו ולהוציא החוצה דווקא את פרננדס, אחד שבפעולה אחת טובה יכול לגמור משחק.

כמו שזכותו של פרדי דוד להתעקש על שלו, זכותו של עופר טרב, אוהד מסור, שנוסע עם הקבוצה לכל משחק חוץ ובכל מזג אוויר, קונה כרטיס ומנוי ומביא את ילדיו, לצעוק למאמן ולהביע את מחאתו מהשארתו של השחקן הגרוע בהפועל היום. מצד שני, אין שום הצדקה בעולם למאמן להתחיל בדו-שיח חריף עם האוהדים. מעדויות של אלה שעמדו קרוב לספסל נשמע פרדי קורא לעברם "אפסים". האווירה התחממה לרעה, מאמן השוערים אבי ששון נזעק להגן על המאמן, שהביט בקהל במבט עצבני ושוטם. עימות מיותר, שלא מכבד אף צד, במיוחד את הצד של פרדי דוד, שבמקום לנהל משחק עסוק בהתכתשות מילולית עם אוהדים.

כשאביב עזריה ביסס את הניצחון 0:2 בזמן פציעות, השמחה ביציע גאתה, אוהדים הורידו חולצות בקור הזה, אבל הכל התחלף מיד בתדהמה ובזעם. השחקנים התכנסו בעיגול האמצע ולאחריו הלכו לחדר ההלבשה. שירת הקהל "כל הקבוצה לבוא לפה" שוב נותרה באוויר. השחקנים לא הגיעו לשמוח עם אוהדים צעירים שהשקיעו השבוע שעות רבות בארגון העידוד ולא נחו כל המשחק. שריקות בוז, קללות וצעקות 'תתפטר' היו אקורד הסיום לדרבי שבו הפועל ר"ג ניצחה.

ההמשך היה מחוץ לאיצטדיון כשכמה עשרות אוהדים התגודדו וצעקו לפרדי ללכת הביתה. על פי עדויות, ניר ארקין היה נסער מאוד מהטונים הצורמים, הביע כעס על פרדי דוד ומישהו ידע לספר שארקין נשמע אומר שהוא שוקל את המשך דרכו בקבוצה – כנראה ברגע של כעס. טל חן ואלי לוי שיצאו לקהל הזמינו ארבעה אוהדים להיכנס ולהיפגש עם המאמן.

בהמשך יצא המאמן אל האוהדים שבחוץ, והתנצל בפניהם. ההתנצלות הזו מיותרת בדיוק כמו התקרית שקדמה לה. היחסים המתוחים בין המאמן לבין האוהדים נמשכים תקופה ארוכה, ההנהלה לא עשתה שום דבר כדי לרכך את המתח ובסוף זה התפוצץ בצורה מכוערת. במקום לשמוח על ניצחון בדרבי, מתעסקים בשטויות, בחילופי האשמות ואחר כך בהתנצלויות. פרדי דוד נחשב לאיש מקצוע טוב, אבל ניחן בפתיל קצר ובאגו גדול מדי. כדאי שייקח כמה שיעורים באיפוק, ואם זה לא עוזר – מישהו צריך לקחת אותו לשיחה קשה.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

56 תגובות על פרדי, לכלכת

 1. סבתא יחנה שיודעת הכל הגיב:

  פרדי לך קיבינימט חתיכת אנטי מאמן אפס
  עם סגל כמו שיש לך היית כבר צריך להיות עם 60 נקודות
  אתה וממאדו צריך להעיף אותכם בבעיטת וואלה

 2. הכח הזונה האוכלת הגיב:

  צפו בהפועל ר"ג מנצחת 0:2 את הכח בדרבי
  http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.127.114837.html

 3. פרדי דוד ההומו הגיב:

  להחרים את הקבוצה עד שארקין לא מעיף את דוד ההומו

 4. אור- דון הגיב:

  ניצחנו בדרבי והפרצוף תשעה באב
  לך בבית שלך פרדי ותעשה פרצופים לילדיך כי היינו לפניך ונישאר אחריך חתיכת פישר קטן
  מאמן טוב
  אדם חרא

 5. ניצחון עצוב הגיב:

  לא מתאים למאמן "ליגת על" להתעסק עם הקהל. הקבוצה שיחקה בסדר גמור והסתגלה היטב לתנאים הקשים אבל יצאתי בהרגשה מחורבנת. לא מבין למה זה צריך להיות ככה?!!

 6. אורדון כועס מאוד הגיב:

  בושה שאחרי נצחון כזה מתוק ילדים אוהדים הולכים הביתה מרוגזים .
  מר ארקין ככה לא בונים דור חדש של אוהדים , צר לי . עם כל הכבוד לפועלך אתה מגלה יד רכה כלפי תופעות שצריך לקחת לידים. האוהדים הם הלקוחות של המועדון ואם אחד מראשי הקבוצה מתייחס בזלזול תשלח אותו הביתהה .כן גם כשהקבוצה מקום ראשון. בושה וחרפה מה שקרה היום . עבורי אני מרגיש שלא ניצחנו בדרבי.

 7. פרדי התנצל ובואו ניתן לו עוד צ׳אנס הגיב:

  מה שעשה לא ראוי ולא מתאים!!!
  אבל הוא הבין זאת ואמר שהוא כועס על עצמו שהגיב עד היום כך!
  בואו נקבל את ההתנצלות ,ובואו תנו לו עוד צ׳אנסים.
  השחקנים והוא הבטיחו שלהבא זה לא יקרה ,והם יגשו לקהל בכל משחק עד סיום העונה.
  פרדי הבטיח שהיום זאת הפעם האחרונה בה הגיב לקללות ולמערות נגדו!
  יש לנו מועדון 1,והוא יקר.
  נכון שהוא המשיך גם אחרי שניסו להסביר לו אחרי אשקלון ועוד,אבל היום ההתנצלות היתה מבפנים ואפשר היה לראות שזה אמיתי.
  בואו נמשיך הלאה,ולא נהרוס את המטרה שיש לקבוצה ולנו.
  בואו נמשיך קדימה

 8. הדלי והחלב הגיב:

  מה שקרה היום על זה נכתב הפסוק ממלאים את הדלי בחלב ובועטים בדלי.
  חבורה של אובר חוכמים. גם הקהל וגם המאמן. לא חסר טפשים משני הצדדים.

 9. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  שחקנים יצאו ואמרו באופן גורף:
  קיבלנו הוראה לא להגיע לקהל. אמרו לנו שמי שהולך לקהל משוחרר מהקבוצה!

  אחר כך יוצאים טל חן ואלי לוי השקרנים עם פרדי ואומרים שזו הייתה החלטה של השחקנים!

  שיקומו השחקנים הגברים שגדלו במועדון ויגידו את האמת!!!!!!!!!!

  ביזיון שהמאמן והשחקנים משקרים בפרצוף לאוהדים!
  פשוט בושה וחרפה!

  פרדי זה דיקטטור שעושה מה שבא לו.

  גם אני, גם השחקנים וגם ניר ארקין יודעים את האמת.
  ההתנצלות בכאילו בסיום המהומה הייתה מביכה ולא אמינה. זה מכעיס ומבזה אותנו בתור אוהדים.

  ניר, תשלח אותו הבייתה ותראה לו מי הבעל בית.

  אין קבוצה בלי אוהדים

 10. אדום עתיק הגיב:

  הלכתי הביתה חצוי ובסערת נפש. מצד אחד שמחתי על הנצחון ואותן 50 דקות בגשם שוטף ובקור לא הזיזו לי כלל, בסופו של עניין יש 3 נקודות ואנחנו חזק במרוץ. מצד שני ,כל התקרית בין המאמן לאוהדים (לא בפעם הראשונה ) העיבה מאוד על שמחת הנצחון . חד משמעית אני תולה את האשמה בפרדי, נכון שספג עלבונות לא ראויים מהקהל אבל כמאמן ותיק הוא יודע שזה חלק מחום המטבח. זאת ועוד, קשה (ולא ריאלי ) לחנך קהל של אוהדים הרבה יותר קל לבודד בצמרת להתעלות ,להבליג ולא לחטוא ,שוב ,בהיבריס חטא הגאוה , חזרה על טעויות מוכיחה שיש סוג של פגם בטועה הסדרתי.
  בסופו של דבר פרדי (שוב ) הבין שטעה , התנצל ואף הצהיר כי מעתה לא ימנע מהשחקנים להענות לקהל (כמובן אם ירצו ). מודה ועוזב ירוחם, זהו כלל ברזל בגילוי בגרות נפשית ,בשיקול דעת ובראייה רציונלית של המציאות .
  בסופו של עניין מה שמונח כאן על כף המאזניים אינו המונח "מי צודק " אלא מי חכם" . הנצחון החשוב הוא בעצם קיום המועדון , בהישג עד כה ובחתירה להשגת המטרה . חוסר יכולת שלנו האוהדים להכריע מה חשוב עלול לפגוע במרקם העדין של בעלים ,שחקנים ומאמן ודי ברמז הזה .
  אני מעדיף להיות חכם מאשר צודק (אבל עדיין שומר לעצמי את הזכות להשאר נעלב ).
  גילוי נאות – לא נשארתי לפגישה של פרדי עם האוהדים , בחוץ.

 11. מאמן מתוסבך הגיב:

  פעם עושה לנו תנועה עם היד, פעם שולח אותנו לעשות קידוש…פעם הוא בא לקהל אבל עשה את זה כמו שעושה טובה והכריחו אותו. לא מכל הלב בא. ופעם הוא אומר עלינו אפסים…
  נמאס ממשחקי הכבוד שלך אדון פרדי. אם לא טוב לך בהפועל ר-ג אז יאללה שלום ותראות, תחזור למכבי פ"ת והרצליה… שבענו כבר ממאמנים כמוך שבאים להתנגח בקהל.כפוי טובה

 12. אדום חמוץ הגיב:

  נדמה לי שהחתימו אותו ל3 שנים, אז 3 שנים נצטרך לסבול את מצב הרוח המתחליפם שלו? לא מתאים הקטע.

 13. נימני הגיב:

  שחקנים יצאו ואמרו באופן גורף:
  קיבלנו הוראה לא להגיע לקהל. אמרו לנו שמי שהולך לקהל משוחרר מהקבוצה!

  אחר כך יוצאים טל חן ואלי לוי השקרנים עם פרדי ואומרים שזו הייתה החלטה של השחקנים!

  שיקומו השחקנים הגברים שגדלו במועדון ויגידו את האמת!!!!!!!!!!

  ביזיון שהמאמן והשחקנים משקרים בפרצוף לאוהדים!
  פשוט בושה וחרפה!

  פרדי זה דיקטטור שעושה מה שבא לו.

  גם אני, גם השחקנים וגם ניר ארקין יודעים את האמת.
  ההתנצלות בכאילו בסיום המהומה הייתה מביכה ולא אמינה. זה מכעיס ומבזה אותנו בתור אוהדים.

  ניר, תשלח אותו הבייתה ותראה לו מי הבעל בית.

  אין קבוצה בלי אוהדים

 14. אב לאוהד צעיר הגיב:

  עמדו ילדים ונערים בגשם רטובים עד לשד עצמותיהם שרים ומעודדים את הקבוצה מתפללים לנצחון וחולמים על הרגע שבו האלילים יגשו אליהם בסיום ויוכלו להחליק איתם כאפה…
  אז עמדו, אז התרטבו, אז שמחו בנצחון ואז קיבלו בעיטה בתחת…
  כלימה וחרפה על הקבוצה הזו שמתנהגת ככה לאוהדים הצעירים שלה. אני כבר לא מצפה מהם לכלום. שינצחו, שיעלו לליגת העל , שיקרעו את הליגה … ביחסי אנוש זו קבוצה של ליגה ז.

 15. רונן ל. הגיב:

  אח שלמה, איך לא נשארת ופיספסת את סקופ השנה…
  היה קצת הזוי שהמאמן יוצא לכ 30 אוהדים ומתחיל להסביר ולהתנצל. אבל זה גם מראה על אצילות כלשהי והודאה בטעות. השתמשתי במעמד במילים של העתיק, מודה ועוזב ירוחם. זה גם בסדר שמשלחת קטנה של אוהדים נקראה לשיחה עם פרדי עוד טרם צאתו להסביר את הדברים.
  בטח שמאמן לא צריך להתיחס בשעת משחק לכל הערה שבאה מכיוון היציע (ובהתחלה לא היו קללות!). דווקא התגובה שלו עוררה גם את אלה שלא היו מעורבים והוסיפה שמן למדורה שמלכתחילה לא היתה צריכה לבעור.
  אני לא "אוכל" את ה"הודאה" של טל חן שהשחקנים היו אלה שלא רצו לגשת לקהל. זה נראה לי יותר כאילו הם לקחו את התיק על עצמם בכדי לגונן על פרדי. אז על מה פרדי התנצל?…
  תמיד יהיו כאלה בקהל שיעירו, יתרעמו ויצעקו. לא מענישים קהל שלם על זה! מי שלא מבין את זה ולא מסוגל להבליג ולשתוק שיחפש מקצוע אחר.
  אה, וגם ניצחנו בדרבי…

  • ינקה הגיב:

   שיהיה ברור לכל החוכמולוגים כולל עופר מהרשמי ויעלת החן שלצידו,לא תוכלו להצדיק את פרדי בשקרים מכיון ששחקנים צולמו והוקלטו בעידן האיפון

 16. בר"ג יש רק הפועל הגיב:

  ארקין העלבתם את הקהל. יודע שאין לך חלק בזה אבל אתה חייב לבקש סליחה מהאוהדים ביחד עם המאמן "הנחמד" שלך . אם היית עושה עליו חקירה לפני שהחתמת אותו היית שומע מקבוצות אחרות שיש לו בעיות עם ה"כבוד" שלו. מאמן שבאמצע משחק מוצא זמן לריב עם אוהדים מראה שהוא סובל מביטחון עצמי לקוי. מציע לשלוח אותו לפסיכאטר שיעבוד קצת על הדימוי העצמי של האיש הזה שנורא מפריע לו שהשחקנים חס ושלום יגיעו להתחכך בקהל בסוף משחק.

  • לסקי הגיב:

   אני מקווה מאוד שאם הוא יקרא את התגובה שלך הוא לא ירצה ללכת הביתה …
   אתם לא מבינים שיש לנו זהב ביד , בואו נשמור עליו !!
   ארקין אשם ?
   אני מרחם עליו באמת …
   הוא מנצח דרבי הוא אורדון כמו כל אחד ואחד שביציע , הוא מצפה לעידוד והוא מקבל שריקות בוז זורק את הפלאפון והולך הביתה …
   ארקין אנחנו מצטערים אוהבים אותך

 17. עופר סיון הגיב:

  המועדון הזה היה 85 שנה לפני פרדי דוד, והוא יהיה גם 2000 שנה אחריו. שום מאמן הוא לא מעל המועדון. איפה נשמע על מאמן שמורה לשחקנים לא לבוא לקהל אחרי עידוד של 90 דקות במבול שלא נפסק? ועוד אחרי זה משקר לאוהדים במצח נחושה ואומר שזה החלטה של השחקנים? לך הביתה!

  כרגע, כל עוד פרדי המאמן, אני לא רואה את עצמי ממשיך להגיע למשחקים. לא מגיע לאף אחד מהאוהדים יחס כזה מגעיל ממאמן.

 18. אורדון לא מופתע הגיב:

  בוא נהיה כנים עם עצמנו. קל מאוד לעשות אבו עלי ופוזות על האוהדים שלנו. אחרי לא מדובר בקבוצה גדולה ולא מדובר באנשים עוברי חוק אלא אנשי מעמד הביניים אלה שהפגינו בקיץ במחאות לא אלימות. בקיצור אשכנזים! גם על השחקנים שלנו (מהבית) ראה עונת קשטן דיכאו! שאלו את גילרוביץ טופל'ה ברשצקי ועינב
  לא להגיע לקהל התחיל אי שם בליגה שניה בימי יובל. לא מפתיע.
  הרי בואו נשאל את עצמנו.. מה מביא אדם בורגני מן הישוב למשחק של הפועל רמת גן? הרמה ? לא. תנאי המגרש? לא. אנשים שאוהבים את הסמל של בקבוצה ונרגשים מכדור ברשת של היריב שרק רוצים שהשחקנים יבואו אליהם לשמוח … לרגש אותם.
  עברתי כבר הרבה משחקים של רמת גן במכתש ובוינטר זכיתי לריגוש. אני לא זקוק לשחקן זה או אחר שיגיע לתת לי כף. לראות אותם מבקיעים ומנצחים זה מספיק עבורי.
  יחד עם זאת אני מודה שיש רק שלושה ארבעה שחקנים שחשובים לי כי הם אוהדי רמת גן ובאו מהבית ולא לעשות קופה על ארקין.
  לשחקנים שקיבלו הוראה- לכו עם האמת שלכם! כל עוד אתם לא פוגעים במערכת לכו עם האמת ואל תפחדו.
  טל חן? 45 אלף נקי בא להרגיע את האוהדים? באמת. לך לדבר על הפועל ת"א.
  פרדי – אדם קטן!

 19. מאכיל השפנים הגיב:


  מאמן שחשב שהוא פופאי והפך לשפן

 20. א. שרעבי הגיב:

  פרדי בשבילי אתה קצת לא מאמן….
  הרבה מאוד אתה לא מאמן!!!

 21. פרדי איש קטן הגיב:

  האדון מאמן הדגול צריך לדעת מזמן שקבוצה שייכת לאוהדים שלה ובגלל זה בסוף משחק הקבוצה צריכה להתמסר לאוהדים שלה ולא להיות שותפים במשחקים של איש קטן.
  לכלכת פרדי זה באנדרסטיימנט.

 22. הבושה והכלימה הגיב:

  איפה נשמע דבר כזה שבגלל שני אנשים שצעקו לפרדי כל מיני דברים ( לא היו קללות ) מענישים קהל שלם של אוהדים מסורים וילדים קטנים ? תתביישו לכם. חולרות כפויי טובה.

 23. א' האדום הגיב:

  חברה תעזבו את הכדורגל ותבואו לכדורסל . שם יודעים להעריך מה זה קהל תומך ומחזירים אהבה.
  לא כמו חבורת הנהנתנים מהכדורגל שמביאים הבייתה עשרות אלפי שקלים בחודש וחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת. תסלחו לי שאני אומר לכם את זה שחקנינו יקרים אבל אתם חבורה של חולרות והמאמן שלכם עלוב נפש.

 24. שביזות יום ראשון הגיב:

  פרדי גם אתה מהנעלבים הסדרתיים האלה…? יש מקבץ בדיחות על דוד לוי, מכיר? אתה מזכיר לי אותו מאוד. אכזבת אותנו.

 25. לא׳ האדום הגיב:

  הכדורגל במקום הרבה יותר גבוה מהכדורסל!
  גם אם המאמן התנהג כך.
  עם כל הכבוד קבוצת כדורסל בליגה ב׳ שרמת הכדורסל שם כמו בתחרויות בבית ספר יסודי לא יעשו את מה שיש בכדורגל!
  גם אם אתה מאמין לזה שאנחנו נעלה,או שיש בכלל סיכוי לעלות אתה חי בסרט!!!
  ואת זה אני אומר לא בגלל ההפסד להפועל,כי זה ברור היה שנגד הפועל אין סיכוי.
  קבוצת כדורסל שבנויה מ-2 שחקנים טובים לא יותר מזה לא יכולה לנצח קבוצה כמו הפועל עודפים.
  יפה לשווק את הקבוצה ,אבל מספיק לעבוד עלינו שיש סיכוי לעלות רק כדי ל״הדליק״ את האוהדים הישנוניים.
  לא היה ולא יהיה בחיים מצב שהכדורסל וגבור על הכדורגל.
  אם הכדורגל יפשוט רגל לכדורסל לא יבואו 10 אוהדים.
  גם היום אחרי שהבלון בכדורסל יתפוצץ לאחר התבוסה להפועל ,יש פחות התלהבות לכדורסל ופחות אוהדים יגיעו עד לסיום העונה.

 26. כולנו היינו צריכים הגיב:

  כולנו היינו צריכים עכשיו לדבר על משחק הראש המעולה של אורן נסים והורדות הכדורים שלו כמו של פיבוט
  כולנו היינו צריכים עכשיו לדבר על 2 ההצלות של ארקין שהדף 2 גולים בטוחים
  כולנו היינו צריכים עכשיו לדבר על משחק ההקרבה של וובה והיעילות של קסאני שחוזר לעצמו
  כולנו היינו צריכים עכשיו לדבר על הנצחון המתוק בדרבי
  כולנו היינו צריכים עכשיו לדבר על משחק חויה בגשם אנגלי סוחף ועידוד נהדר!
  כולנו היינו צריכים עכשיו לדבר על…
  במקום זה כולנו מדברים עכשיו על שטות שהתחילה ביציע ונמשכה אצל מאמן עם בעיות קשות ביחסי אנוש.
  חבל נורא.

 27. מרגיש לי כמו הפסד הגיב:

  פרדי אנחנו לא צריכים את ההתנצלויות שלך. עם הקאדר שיש גם סבתא שלי עושה את ההישגים שעשית ואפילו עם פחות הפסדים. אם אתה כל כך רגיש לכל מילה שאומרים עליך ביציע אז תחפש לך מקצוע אחר. מספיק אכלנו לקרדות מחוכמולוגים כמוך שחושבים שהמציאו את הכדור.

 28. אורדונס קומנדנט הגיב:

  מבצע "נפרדים מפרדי" יצא לדרך.

  הוא מחרים אותנו אנחנו מחרימים אותו

  הם לא באים אלינו אנחנו לא באים אליהם

  הגרעין הקשה מכריז בזאת

  לא באים לוינטהר עד שהמאמן הנפוח הולך הביתה……..

  לתמיד.

 29. המחאה החברתית שלנו הגיב:

  פרדי דוד = אלי טביב של אוהדי הפועל ר"ג.

 30. אורדונס קומנדנט הגיב:

  והיחצ"ן החנפן

  באתר הבית ממשיך ללקק.

 31. לירן הגיב:

  שלמה,כמעט כל מילה בסלע הפעם..ממאדו שיחק בשמאל היום… ושיהיה ברור לכולם,הייתה הוראה חד משמעית לא להגיע לקהל, ושכל אחד ינתב את זה לאן שהוא רוצה..

 32. לילה טוב פרדי הגיב:

  פרדי אני מקוה שתישן טוב הלילה כי אני לא אישן טוב בגלל מה שעשית. הפכת נצחון בדרבי ליום מבאס לאללה

 33. טראב אתה תותח הגיב:

  לטראב : העם איתך במאבקך הצודק נגד פרדי. מאמן שעושה 'דוקא' לאוהדים.

 34. פצצת אטום על וינטר הגיב:

  חייבים לעזוב את המגרש הבזוי הזה
  אני מכיר המון אוהדים שלא מגיעים למשחקים
  בגלל שזה במגרש המסריח הזה הידוע לשימצה
  אפשר לעבור לאיצטדיון רמת גן שם יחזרו המון אוהדים

 35. יענקל שאטר-שאקל הגיב:

  במעבר לאצטדיון רמת גן יש יתרון גדול נוסף,

  רק שם יש מספיק מקום לכול האגו של פרדי.

 36. גבעתיים הירוקה הגיב:

  אין חדש תחת השמש – של גבעתיים

  שלום רב,

  המשוואה העירונית ממשיכה להתנהל בדיוק כמעט מתמטי,

  ככל שעושים פחות מדבררים יותר.

  הכתבה המצורפת של "ידיעות רמת גן", מסופשבוע האחרון,

  מפרטת ומרחיבה.

  ואחרי זמן די רב, יש גם שיר:

  אפס
  בן ארצי
  מילים ולחן: בן ארצי

  פשוט פשוט
  מחפש מהות
  לכל שטות
  נמות נמות
  בובה עם חוט
  של אלוהים

  זה טוב
  זה רע
  אך אין ברירה
  אין דרך חזרה
  בדיחה
  זו חזרה גנרלית
  העיקר הספקנות

  אני אפס, אני אפס
  צעקתי לפני כולם במסיבה
  אני אפס, אני אפס
  בסך הכל רציתי אהבה

  ארון גדול
  יש בו הכל
  ספרים שלא קראתי
  תקליטים שלא שמעתי
  אך את הארון עיצבתי
  שאראה חכם

  זה טוב
  זה רע
  אך אין ברירה
  אין דרך חזרה
  בדיחה
  זו חזרה גנרלית
  העיקר הספקנות

  אני אפס, אני אפס
  צעקתי לפני כולם במסיבה
  אני אפס, כל אחד הוא קצת אפס
  וכל אחד זקוק לאהבה

  שבת שלום,


  גבעתיים הירוקה
  רשימה עצמאית לאיכות חיים חינוך וסביבה

 37. אריה הגיב:

  כמה דברים-
  1. פרדי דוד- הכל נובע מהתנשאות שלו על אוהדי הפועל ר"ג, כאילו שהוא היה רגיל לאמן קודם את בית"ר ירושלים והפועל ת"א מול קהל של אלפי אוהדים. אני מקווה שהיום הוא הבין שהוא טעה, הוא התנצל בצורה מכובדת וזה מה שחשוב. בתור מאמן הוא מצויין לדעתי. פרדי דוד צריך להבין שהוא מאמן היום במועדון שהרבה מאד מאמנים בארץ היו רוצים לעבוד בו וכדאי לו להתאמץ לשמור על המשרה גם דרך קשר טוב עם האוהדים. זה יחזק אותו בתקופות מקצועיות לא טובות שעוד יהיו.
  2. מאמדו- לא בענף ולא רק בגלל ההחמצה. כל הגישה שלו לכדור היא של אתלט שמישהוא עשה לו הסבה לכדורגלן. מי שמבין בכדורגל רואה שהוא לא חלוץ וחבל שלא משחררים אותו ומביאים זר אחר שישדרג את הקבוצה.
  3. היתה היום לחימה נהדרת של השחקנים, בניגוד לביזיון, כן ביזיון, נגד הרצליה (בחצי הראשון).
  4. איך מאיר סומך לא מתבייש לומר שהם היו יותר טובים ? בחצי השני החמצנו 3 מצבים של 100% והם לא הגיעו לרחבה שלנו חוץ מהשער באופסייד של רפס. סה"כ מניין ההזדמנויות במשחק הוא 5-2 לנו.

 38. בקשת הבהרה משלמה מן הגיב:

  לא הבנתי שלמה אם כתבת שניד ארקין שוקל את דרכו של פרדי בקבוצה
  או שניר שוקל את דרכו שלו עצמו בקבוצה
  אנא הבהר.

 39. ענת הגיב:

  הקלאסיקה שנדבקה הערב למאמן הדביל
  בסך הכל הוא קוקסינל

 40. לאורדונס קומנדנט הגיב:

  חכם גדול בטוח אתה לא!
  תעשה מחאה …נו ומה יצא לל מזה?
  אתה חושב שפרדי ילך או יפוטר?
  זה לא יקרה!
  המחאה שלך רק תפגע בקבוצה ובבעלים ניר ארקין.
  גם ככה לא מגיע קהל אז אתה רוצה מחאה…
  ואחר כך תהיה בין אלו שיכתבו שצריך לבנות לנו איצטדיון.
  בשביל מי איצטדיון?בשביל 200 אוהדים?
  תהיה חכם ולא צודק,ובמקום לארגן מחאה תנסה להביא איתך כל משחק עוד ועוד אוהדים.

  ברגע שתתחיל מחאה ,ויהיו קללות וצעקות לעבר פרדי והאניון תהיה מבאסת ,בעל הבית שלך שלי ושל כולם ילך הביתה!
  הוא לא צריך את זה על הראש שלו.
  ואז מה אתה,אני,וכולם נעשה?
  אה שכחתי,״נקים את הפועל המכתש ר״ג״…
  ואיפה נשחק ?
  אה שכחתי בפארק הלאומי…
  תפסיקו להיות אדיוטים ,ותתחילו להיות קהל חכם שמחפש את הצלחת הקבוצה,ולשמר את ההווה הענק שיש לנו ביד.
  בעל בית כמו ארקין זה פעם ב-100 שנה,ואתה ועוד כמה דפוקים יגרמו לו לברוח מפה.
  להבדיל מקוריס שהיה אוהד אבל חיפש גם כבוד,ארקין הגיע בגלל האהדה שלו לקבוצה ,וכדי לתרום.
  אם יקבל עלבונות ,הוא לא יהיה פה דקה!!!

 41. פצצת אטום על וינטר הגיב:

  רשמו את התאריך 27-1-2012
  זהו הדרבי האחרון שיהיה
  הפועל הולכת לליגת על ותיתקע יתד
  הכח ועמידר לליגה א ואולי להתרסקות טוטאלית
  אם יש עדיין סיכוי לפגוש את הייצור כלאיים הזה
  זה רק יכול להיות בגביע
  בליגה זה נגמר זה הדרבי האחרון
  צאווו הכח עזה שלום ולא להתראות ייצור כלאיים ארור ומסריח
  מחיריה של וינטר

 42. אורדון לא מופתע הגיב:

  ראיתי את התגובות ובהחלט אפשר לראות את הכאב של האוהדים. הם טרחו להכין תפאורה עודדו את הקבוצה בגשם וברוח ומה בסך הכל ביקשו?
  אנשים באו בקריאות לארקין לפטר את פרדי . עזבו את ארקין. זו לא סיבה לפטר.
  אותו אוהד עופר טרב הגיע למכתש לראות את רמת גן לפני שרוב השחקנים היו בתכנון. אכפת לו מהקבוצה . מה קרה? הלוואי שהיו לנו עוד אוהדים כמוהו שקונים מנוי ולא פושטים ידיים להזמנה.

  לעצם הענין- פרדי עובד מועדון ולא בעל המועדון. הוא מקבל כסף על הישגים. בינתיים הקבוצה במקום הראשון. בחוואה בפארטיה לא משנה מקום ראשון. אבל אומרים שלא לעולם חוסן

  אני מאמץ מהיום את שיטת העידוד הנתנייתית של שנות ה80 מעודד שחקנים בודדים… שחקני בית בלבד. למען האמת וובה הוא הפיבוריט שלי ! נלחם מתקל . זה מה שאני רואה, נלחם עבור הסמל

 43. אורדון וותיק הגיב:

  יש. קבוצה – בלי בית. (משחקים במגרש אחר)
  יש קבוצה – בלי מאמן. (מתאמנים בהדרכת מאמן מחליף)״
  יש קבוצה- בלי כסף.( ראו הפועל עכו, תקציב מינימלי)
  אין קבוצה -בלי אוהדים, (גם אם מעטים)
  פרדי,
  הקללות לא מוצדקות.
  תגובתך …. טעות. התנצלותך מוכיחה זאת.
  ובאשר להרכב , הוכחת שאתה בעל מקצוע. שמות לא משחקים אצלך.
  ההצלחה והעלייה לליגת העל תלוייה באדם אחד -ארקין..
  לא ניר.
  איתי.
  איתי היה מצויין במשחק . למעט יציאה אחת פזיזה. יש לך מאמן שוערים מנוסה , תעבדו עם ארקין
  באימונים על כדורי גובה ,קרנות בעיקר , ויש לנו שוער מצויין. הצרוף של אורן ניסים – השילוב שלו עם אסולין
  ופרננדס – מפרק כל הגנה בליגה הזו. שחק התקפי , יש לך את כל הכלים ,ומאחור יש לך שחקן ענק ומגינים חזקים ולוחמים . ובעורף בעלים אוהב ותומך , לא מתערב , לא מפריע ולא חוסך אמצעים והכל -בזמן.
  חלומו של כל מאמן.
  לך פרדי , אין מה לחלום . קיבלת הכל. אתה יכול רק להיכשל , והכישלון -יהיה כולו שלך.
   הצלחת – לא תוכל לאמן בשום קבוצה אחרת. כי הפועל רמת גן- יש רק אחת.
  קדימה פרדי .

 44. אדום עתיק הגיב:

  בבית הספר הכריחו אותנו ללמוד בעל פה ובאנגלית (!) את שירו של רודיארד קיפלינג IF (אם). הנה הבית הראשון והאחרון .
  צרור עצות לפרדי (וגם להרבה אחרים …):

  "… אם תוכל לשמור על ראש צלול כשכולם סביבך
  מאבדים את שלהם, ומאשימים אותך,
  אם תוכל לסמוך על עצמך כשכולם בך מפקפקים
  אך גם לקחת בחשבון את ספקותיהם,
  אם תוכל לחכות, בלי להתעייף מההמתנה
  או לתת שירמו אותך, מבלי לעסוק בשקרים
  או שישנאו אותך, מבלי להכנע לשנאה
  ועדין לא להראות טוב מדי, או לדבר דברים גבוהים.

  אם תוכל לדבר אל ההמון, ועל מעלתך לשמור
  או לצעוד עם מלכים, ולא לאבד את המגע הפשוט
  אם בך אויבים או ידידים אוהבים לא יכולים לפגוע
  אם כל אדם נחשב בעיניך, אבל לא יותר מדי
  אם תוכל למלא את הדקה הלא סלחנית
  בשישים שניות שלמות של ריצה למרחק
  שלך הארץ וכל אשר בעולם
  ויתרה מזאת, בני, תהיה אדם…"

 45. שלום גולדנברג הגיב:

  אני ביסודות שלי באתי מהכח אבל אין שם עתיד והחלטתי שאני נגד איחוד כי לאוהדים הנפלאים של הפועל רמת גן לא מגיע להתאחד עם ייצור כלאיים

 46. היום שאחרי המשחק הגיב:

  הלכתי לישון עצבני, חשבתי שבבוקר הכעס יעבור לי והנה לא רק שלא עבר לי עוד התגבר לי. לא אסלח במהרה לך אדון פרדי על שבמקום לצאת מחייך מנצחון על הכוח בדרבי יצאתי כעוס. אתה יכול להתנצל עד מחר… היית צריך לחשוב קצת לפני שאתה עושה שטויות.

 47. התנצלות רשמית הגיב:

  הודעה רשמית מההנהלה בדף הפייסבוק –
  מועדון כדורגל הפועל ר"ג גבעתיים מודה לכל אחד ואחד מהאוהדים המסורים שהגיעו היום במזג אוויר סוער ולא הפסיקו לעודד ולתמוך לאורך 90 דקות רטובות. אתם חלק מהניצחון והוא מוקדש לכם! בסיום המשחק נערכה שיחת פיוס בין המאמן פרדי דוד לאוהדים. אנו בטוחים שאם ביחד נשלב כוחות ונתרכז כולנו רק בכדורגל, נשיג את כל המטרות שהצבנו לעצמנו, ואחת מהן הושגה כבר היום בשילוב כוחות: רמת גן אדומה!

 48. איתן את ריימונד-אורדון בטריבונה הגיב:


  בכבוד רב אנו שמחים לתת לכולם אנטיביוטיקה למחלה שפרצה אתמול בגמר משחק.פיצלה היימן,רוני יעקובסון,ושוקי דנישבסקי מיליון וחצי .

 49. בחזרה לעתיד הגיב:

  הייתי במשחק שבו איבד יעקובסון את השרשרת ובא לחפש אותה ברחבת ה16 בזמן המחצית.
  התרגשתי לראות אותו פתאום אחרי 40 שנה ובלי זקן .שחקן נשמה.
  כל הכבוד לטריבונה.
  בקשר ליפו עד היום הייתי בטוח שהכל דיבורים .מהאנרגיות שרצו בתכנית הבנתי שיש מצב
  שהמשחק היה מכור עי שני שחקנים.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s