הקרע

ניר ארקין מנסה לפייס, אבל האוהדים דורשים את התפטרותו של פרדי דוד ושוקלים צעדי מחאה מול אשקלון * "ירקו לנו בפרצוף, הפעם לא נשתוק"

בהנהלת הפועל ר"ג מנסים להנמיך את להבות האוהדים, המיתמרות כרגע לגובה של מדורת ל"ג בעומר בשיאה. ארבעה ימים חלפו מאז התקרית החמורה בסיום הדרבי, שבו השחקנים לא הגיעו להודות והאוהדים נעלבו עד עומק נשמתם, והרוחות טרם נרגעו. בדרבי הוותיקים שנערך ביום ראשון בערב במגרש השיקמה הופתעו קומץ האוהדים מהגעתם של ניר ארקין וניר כץ. השניים ישבו במהלך המשחק (0:1 להפועל) ביציע, שוחחו עם מספר אוהדים על התקרית ובסיום ירדו למגרש והמשיכו לדבר עם כמה מהשחקנים הוותיקים במשך שעה ארוכה.

על פי  הנוכחים, ארקין מחזיק מאוד מפרדי דוד כמאמן, שיבח את ההרכב שעלה בדרבי ואת ניהול המשחק, אבל הודה שהמאמן טעה בכך שהתווכח עם האוהדים ובמיוחד הצטער על הסיום הצורם. אגב, הסלולר של ארקין, אותו השליך בזעם בסיום, שבק כתוצאה מכך – מה שמלמד שהבעלים באמת לקח קשה את האירוע. ארקין מנסה בכל מאודו לפייס את האוהדים. הגעתו למשחק הוותיקים והשיחות הארוכות שניהל מלמדים על כך, אבל אוהדים רבים פגועים עד עומק נשמתם ולא יסתפקו בכך.

הגרעין הקשה שוקל את צעדיו וממתין לפגישה עם ארקין שאמורה להיערך ביום שלישי או רביעי. ראשי האוהדים מתכוונים להוציא הודעה שבה ייכתב כי פרדי דוד אינו ראוי בשל התנהגותו לאמן את הקבוצה והם מצפים שיתפטר. בגלל תחושת המחוייבות שלהם לבעלים ולמועדון, המחאה לא תהיה ממוסדת והצעדים שיינקטו לכל היותר הם החרמת העידוד למשך חצי השעה הראשונה במשחק הבית ביום שישי מול אשקלון. אוהדים אחרים טענו כי הם שוקלים אם להגיע למשחק.

דיבורים והתנצלויות בלבד לא ישככו את הזעם. האוהדים מצפים מההנהלה למעשים. אחד מהם אמר: "רבים שבורים מהיחס של הקבוצה בסיום הדרבי. אוהדים עבדו קשה לקראת המשחק ונתנו את הנשמה כדי שהעידוד יהיה מושקע מהרגיל, ומה שקיבלנו זו יריקה בפרצוף. לא נשתוק על זה. נמאס שלוקחים אותנו כמובן מאליו ומתייחסים אלינו לפי קפריזות".

התקרית מהדרבי היא המשך לניכור בין הקבוצה לאוהדים, שהפך למשבר במשחק מול נס ציונה. בסיום אותו משחק זו היתה הפעם הראשונה שהשחקנים לא הגיעו להודות לקהל, למרות הניצחון 2:5. ההנהלה היתה צריכה לטפל במצב כבר אז, ומשלא עשתה זאת ועברה לסדר היום – הקרע העמיק. אמנם, בסיום הניצחון על אום אל פחם נרשם סוג של פיוס, אבל בהזדמנות הראשונה – במהלך הדרבי מול הכח – כשמהקהל נשמעו קריאות לכיוונו של פרדי דוד הוא איבד את עשתונותיו, התפרץ בזעם וההמשך היה רע מאוד. האשמה היא קודם כל בהנהלה שהתייחסה בקלות ראש למצב. מתחילת העונה נכתב ודובר לא פעם על פעולות שיווק ומחוות לאוהדים שההנהלה צריכה לעשות. המועדון פעל באיטיות, וגם הצעדים שנעשו בהמשך היו מעט מדי ומאוחר מדי. הקבוצה מיעטה להיפגש עם האוהדים, לא הקשיבה לקולות מהיציע ולא התייחסה ברצינות לעימותים התכופים בין האוהדים למאמן.

פרדי דוד נתפס כאיש יהיר שמתייחס לאוהדים בזלזול ומרשה לעצמו לדבר נגדם ולפעול נגדם בכל פעם שמישהו ביציע זורק איזו הערה. ניר ארקין מעריך את דוד מבחינה מקצועית, אבל היה צריך לזהות בעיה של יחסי אנוש. עכשיו הוא צריך לתקן את הנזק שגרם פרדי דוד, ולהתאמץ במיוחד כדי פייס את האוהדים. קל זה לא יהיה, הנזק הגדול כבר נגרם והזיכרון מהניצחון בדרבי הזה תמיד יהיה צורב וכאוב.

חבל מאוד שזה קורה במערכת המשומנת שארקין מנסה לבנות. פרדי דוד נכח בקיץ במפגש של כל שחקני והורי מחלקת הנוער בקאנטרי ברמת אפעל. באותו מפגש השמיע ארקין לראשונה את החזון שלו: "אני רוצה מועדון שמח. אפשר להפסיד, אפשר לנצח, אבל לא יהיו יותר אינטריגות במועדון, לא מריבות ולא היעלבויות. מי שלא יצליח להתיישר על-פי המטרה שקבעתי לא יהיה חלק מהמועדון ואנחנו ניפרד כידידים. חד וחלק".

אז הנה, ר"ג דווקא ניצחה, היא בדרך לליגת העל, ובכל זאת יש במועדון אינטריגות, מריבות והיעלבויות, ויש מי שלא מצליח להתיישר עם אמות המידה שנקבעו. ארקין מן הסתם לא ייפרד מפרדי דוד בגלל התקרית הנוכחית, אבל עכשיו הוא מבין שהדרך להפועל ר"ג נקייה מתככים ומבלגנים עדיין לא הוגשמה. זה קורה בעיקר בגלל מי שנמצא אצלו במערכת ומקבל ממנו משכורת. חובת ההוכחה עליו.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

64 תגובות על הקרע

 1. לניר הגיב:

  הפיתרון כי פשוט
  קרא את ההצעה של רונן ל בפוסט קודם

  קנוס את פרדי ,בכסף קנה פריט יחודי למזכרת שינתן חינם / כתרומה של פרדי לפיוס עם האוהדים

  בהצלחה
  הצלחה של כולנו

 2. פנטוש מלקי הגיב:

  פרדי חייב להיפרד מכאן.

  זה יקרה, המחזור, או עוד אחד או מתישהו.

  את העונה הוא לא יסיים כאן על בטוח.

  זה ברור לכל אתון, חמור ואפילו לפרד(י) עצמו. זה ברור גם לניר ארקין.

  נאדות נפוחים זה טוב ככלי קיבול למים.

  אנחנו לא במדבר ובטח שלא צריכים אחד כזה על הדשא.

 3. אורדונס קומנדנט הגיב:

  מבצע "נפרדים מפרדי" יצא לדרך.

  הוא מחרים אותנו אנחנו מחרימים אותו

  הם לא באים אלינו אנחנו לא באים אליהם

  הגרעין הקשה מכריז בזאת

  לא באים לוינטהר עד שהמאמן הנפוח הולך הביתה……..

  לתמיד.

 4. אורדון לא מופתע הגיב:

  גילוי נאות אני לא דובר הנהלה לא מכיר את פרדי ואת ניר ארקין אני מכיר משלום שלום לא מעבר לזה.
  איני איש קומנדו אלא אוהד שנדבק בחיידק הזה שקוראים לו הפועל רמת גן אי שם בשנות ה70… חוויה בפני עצמה.

  נראה לי שאנחנו יוצאים קצת מפרופורציה.
  ליבי ליבי עם האוהדים הצעירים שמעודדים ודוחפים את הקבוצה. השקיעו בתפאורה ( תרמתי תרמתי) עודדו תופפו ומה לא. הם רק רצו לשמוח עם השחקנים. אבל אחרי 4 ימים אפשר להרגע קצת.
  פרדי והשחקנים צריכים להתבייש אנחנו האוהדים אל צריכים להעלב. זה שהשחקנים לא מוכנים להעריך את האוהדים שנוסעים אחריהם לכל חור זו בעיה שלהם. כנראה שכולם הגיעו מקבוצת גדולות ושם נשאו אותם על כפיים.

  פרדי – הוא התנצל. עם כוונה בלי כוונה. הרי זה שהעלה סרטים ביו טיוב אמר שלא היתה לו עם החברים של יובל העיקר שהביא תוצאות. אז למה הצביעות? הרי גם יובל אמר לשחקנים לא לגשת לקהל. שלא יבואו הפסד שלהם! הם , השחקנים, צריכים את הליטוף הזה לא פחות מאשר אוהד צעיר שרוצה להחליק כף איתם.
  בקבוצה מעריכים את פרדי כאיש מקצוע ובשלב זה הוא מביא את התוצאות – מקום ראשון בליגה. יחסי אנוש? ברור שבתיאוריה זה דבר חשוב למערכת אבל בפועל כל ארגון רוצה להשיג יעדים. אני אעדיף איש מכירות שמביא מכירות מאשר איש מכירות שמביא מכירות מינימליות אבל עם יחסי אנוש מעולים.

  ארקין – בעל המאה הוא בעל הדעה. לבוא ולבקש מארקין לפטר את פרדי היא בקשה לא לעניין. ארקין יחליט מה לעשות ולא כמה אוהדים שנעלבו. הרי פיטורים משמע לשלם משכורת עד סוף התקופה כי חוזים צריך לכבד. מי אנחנו שנגיד לבעל קבוצה מה לעשות עם כספו?

  צריך לצאת מחוזקים מהתקרית הזו.
  צריך להשיג את היעד – לעלות ליגה ולהביא גביע!

  וכן, מותר להביע מחאה שדברים לא הולכים. אם פרדי יבין שהמילים נאמרות מתוך כאב אולי לא יהיה כזה ריגשי.
  תביאו נקודות מאזגי – ומהר… תנו כמה חתיכות בחצי הראשון… שנוכל לשתות קפה בניחותא בחצי השני

 5. על פרדי הגיב:

  על אדם כמו פרדי המציאו חז"ל את הביטוי : אבן שזרק טיפש אחד גם מאה חכמים לא יוכלו להוציא.

 6. פנייה לשלמה וכולם הגיב:

  לאחרונה שמתי לב לתופעה שמאוד עצבנה אותי ומבחנתי עברה את הגבול

  הייתי רוצה לדעת מי הם אותם אוהדים שמתכוונים להוציא הודעה ובשם מי?
  הודעה בשם כל האוהדים צריכים התייעצות עם כל האוהדים שכרגע המצב לא קרוב לזה
  זה גועל נפש שאוהדים ממנים את עצמם כדוברים ומחליטים בשם כולם כשאף אחד לא בחר בהם ולא קרוב לזה
  לא הגיוני שיהיו כאלה שגם יעודדו 90 דקות ויקבלו 0 יחס

  שלמה, מי אותו אחד שבישר לך רעיון האוהדים לשבות 30 דקות ראשונות? ועם מי התייעץ על כך?

  אחת הדוגמאות המכוערות לכך היה ביום שבת. טל חן ואלי לוי יצאו וביקשו שלושה אוהדים שיבואו לדבר עם פרדי דוד
  ע"פ מה בוחרים את אותם האוהדים ומי בחר אותם והאם הם הנכונים?

  קצת סדר לדוגמא הזאת:
  הראשון שבא זהו עוזי פרל: שבעדינות אומר זאת יש עם דרכו ועם מחשבתו מחלקות רבות בנושאים רבים. בנוסף יש האומרים שהאיש לא בריא בנפשו. האם הוא האחד שהיינו רוצים שייצג אותנו מול פרדי דוד? את מי מייצג אדם שמסוכסך עם רוב הקהל?

  השני שבא: זה אחד שאני אפילו לא יודע את שמו ומשאר שכימעט רוב מוחלט לא יודע את שמו, מה שכן אני יודע לספר עליו שאותו אחד למי ששכח במשחק חצי גמר גביע הטוטו באיצטדיון רמת גן הלך מכות עם אוהד בעקבות ריב שאינו ראוי לכתיבה! ואם לא התערבות של הסדרנים המקרה היה נגמר רע.
  וזה עוד לא הסוף אותו אוהד גם הלך מכות ממש במשחק הדרבי האחרון! ועוד עשה זאת בדיוק כשהתחילה המהומה עם פרדי (לא יודע מה היה צד הדעה שלו בענין)

  אני בטוח שלא עוזרי פרל ולא אותו אוהד לא מזוהה מייצגים את דעת הקהל ואף לא קרובים לכך, שני אנשים שלא ברור מצבם הנפשי והרוב היו שמחים אם דווקא היו עוזבים את הפועל רמת גן גבעתיים
  אז איך בכל זאת הם נכנסו לשיחה עפ פרדי דוד? מכיוון שברגע שטל ואלי ביקשו שלושה אוהדים הם רצו והשתמשו באלימות בכדי להיות ה"נבחרים"

  השלישי שבא: ירון בר-לב, ללא ספק הוא איש ראוי ומתאים לכאלה דברים, אחד ששנים רבות אוהד את הקבוצה ושומע את רחשי הקהל ובנוסף גם מפעיל אתר אינטרנט מכובד שנים רבות. כשאיש כזה מייצג אותי אני מרוצה וגאה ובטוח שיעשה את המיטב (אין לי כל קשר איתו למעט קבוצה האוהדה משותפת)

  בעקבות שני הנבחרים הלא רצוים יצא שרוב הקהל לא היה מרוצה מדברי פרדי כי פרדי לא שמע את דבריו

  מחשבתי שבנוסף לבחירת ירון בר לב היה צריך להיבחר אחד מיושבי הראש שבכדורסל (צחי בן יוסף, עומר פרימור) מכיוון שהם מבינים מה האוהדים רוצים, ראי לכך קבוצת הכדורסל
  ובנוסף גם שאחד הצעירים בקומץ יבחר מכיוון שלמרות שכל אחד בכבדו מונח הנוער הצעיר מהקומץ הוא זה שעבר ימים כלילות על תפאורת בדרבי ועודד 90 דקות והם אלה שהכי נעלבו ולקחו ללב מטבע הדברים

  אני בטוח שכזאת בחירה הייתה עוזרת המון!

  שלמה את מדווח גם על שיחת אוהדים-בעלים שתקרה בזמן הקרוב, מי הפעם יבוא לארקין? ואיך הוא יבחר

  כרגע, לאחר עזיבת היחסית של פרימור וצחי את הקומץ (כמו שרשמתה באחד הפוסטים) מתירה את קומץ האוהדים ללא אוהד בולט כלשהו ולכן לא הגיוני דרך בחירת הדברים

  נמאס
  הגיע הזמן לסוף עם זה

  שלמה מענין אותי מאוד מה אתה חושב על זה?

  • מי אתה חסר הדיוק הגיב:

   למיטבהדיוקן מיטב ידיעתי היו 4 שנכנסו לחדר של פרדי

   ירון לא היה אחד מהם

   היו אלה ככל הנראה עוזי יענקלה מורג ורביעי שאיני בטוח מיהו ולכן לא אומר

   כל מה שכתבת כלל לא מדויק

   • מי אתה חסר הדיוק? הגיב:

    אני מצטט מה שירון כתב אצלו באתר בפוסט- שים לב

    יהודה, כמה הבהרות- פרדי לא קיבל הנחייה מניר ארקין לצאת לאוהדים . מה שקרה הוא שטל חן ואלי לוי יצאו החוצה והזמינו ארבעה אוהדים להיכנס אליו לחדר ולדבר. היו שם פרדי, ניר כץ, יוני, עוזי, ערן ויענקלה.
    לא הייתי בכל השיחה, רק לקראת סיומה וכמו בחדר גם בחוץ- פרדי יצא התנצל והסביר את הצד שלו למריבה.
    אני לא מצדיק את ההתנהגות שלו ואת ההכללות שהוא עשה כלפי כל האוהדים אבל ברגע שהוא ידע לרדת מהעץ ולדבר פנים אל פנים מול האוהדים אז מבחינתי מגיע לו צאנס נוסף.

    • פנייה לשלמה וכולם הגיב:

     למקרה שלא הבנתה לא התייחסתי לפריד גבעיה במה שרשמתי אלה על אותם אוהדים מעצבנים ועל אותו חוסר ארגון וסדר מעצבן

  • maktesh הגיב:

   לא חיכיתי בסיום בשער השחקנים ולא הייתי עד לכל ההתרחשות. כשביקשו מכמה אוהדים להיכנס, נכנס מי שנכנס. לא היו בחירות ולא הצבעות, המקריות שלטה ואלה 4 האוהדים שנכנסו. בכל מקרה, בסוף המאמן יצא החוצה ודיבר עם כולם. לא יאה לעשות הכללות מי מתאים ומי לא לייצג את האוהדים, ומי כשיר נפשית ומי לא. כולם אוהדים את הקבוצה, כל אחד בדרכו, ומי שנכנס רצה, כמו כולם, להבין מדוע השחקנים התעלמו מהקהל ומי נתן להם את ההוראה ולמה.
   לגבי אלה שהחליטו לשבות 30 דקות ראשונות מעידוד, הם ביקשו לא להיות מוזכרים בשמם ואני מכבד את זה, אבל הם בהחלט נמצאים בגרעין הקשה של המעודדים, והדברים שלהם הם על דעת רבים בחבורה הזו שנמצאת בקשר יומיומי קבוע, ואם הם יחליטו לא לעודד – לא יהיה עידוד.

   • פנייה לשלמה וכולם הגיב:

    שלמה התכוונתי יותר להפנות את השאלה/טענה של זה שלא הגיוני אחד או חמישה אמרו לך שלא יהיה עידוד ואתה כותב את זה בכזאת נמצרות

    אנחנו בסה"כ הפועל רמת גן ולא מכבי תל אביב שיש לה כמה ארגונים וכל אחד פועל בדרכו שלו וגם שם יש תפקדים ברורים מאוד
    וכמו שאמרתה אנחנו עכשיו נמצאים גם בתקופה של בלבול בקומץ לאחר עזיבת היחסית של צחי ופרימור
    לפני שמעלים כזה דבר לאינטרנט בשם קומץ האוהדים אני חושב שזה צריך להתרחש לאחד התייעצות עם לפחות 20 אוהדים כשאני בטוח שהתייעצות הייתה של 7 אנשים גג

    • maktesh הגיב:

     במצב העגום של היציע שלנו, גם 7 אנשים זה אחוז לא מבוטל. תאמין לי שהשיחה שלי נעשתה עם הקומץ המשפיע והקובע. אם הם יחליטו לא לעודד מול אשקלון – אז לא יהיה עידוד.

     • פנייה לשלמה וכולם הגיב:

      אני מאמין לך ומודע לכך.
      אך אני מתגד מאוד לדרך הזאתי
      לא הגיוני שיחליטו ככה על כולם בלי להתייעץ באופן פומבי והיום כשיש לנו המון מקומות באינטרנט לעשות את זה זה קל מתמיד ולא עושים את זה.

      צריך לעשות חושבים

      דברים כאלה יכולים לגרום לאוהדים חדשים להתרחק מהאוהדים הקימים

  • ספקולנט הגיב:

   לאוהדים יש את העמותה. אתה גם יודע זאת אבל ספק אם אתה מוצא מקומך שם למרות שנתנה לך יד חופשית לפעול. העמותה היא נציגת האוהדים. היתה אתמול אספה כללית. השתתפת? הבנת איך העסק עובד?
   הבעיה שכל אחד לעמו וככה זה ימשיך עד ש200 אוהדים לפחות יירתמו ויצטרפו לעמותה ב 2012.

 7. מה מחאה תתן הגיב:

  אז לא יעודדו חצי שעה נו אז מה?
  הרי מי שיפגע זאת הקבוצה כולה ,לא שחקנים כבודדים או פרדי.
  הרי כולנו רוצים בניצחון ,אז נעשה מחאה ונשחק לידיים של אשקלון שיבואו למשחק חוץ הכי קל מבחינת קהל ביתי.
  אני לא מבין את המחאות האלו!
  אנחנו רוצים את טובת המועדון או את חיסולו?
  והדרישה מניר לפטר את פרדי אחרת לא נבוא…
  נו באמת,מישהו חושב שארקין חוץ מלקבל גועל מכל העסק המסריח הזה שנקרא כדורגל ,באמת יפטר את פרדי?
  ניר החתים את פרדי ל-3 שנים,ופרדי כרגע עומד בכל היעדים המקצועיים.
  את התנהגותו אפשר לתקן זה לא משהו שבשמיים.
  הוא התנצל,אז תנו צ׳אנג.
  מילא אם היה מתעקש לא להתנצל ,אז הייתי מבין את כולם.
  אל תהרסו את התקופה הזאת,ואל תתנו לאבא מורי ארקין לראות מה הבן שלו עובר ,כי אבא מורי לא רוצה את ניר כבעלים בר״ג ,וזה יתן לו עוד סיבה לא לתמוך בניר כבעלים.
  בסופו של דבר הכסף שמשקיע ניר הוא של האבא.

 8. ל-17.16 הגיב:

  הבחירה ביום שישי נעשתה על פי מי שהיה הכי רגוע כדי שיכנס לשיחה עם פרדי.
  רוב האוהדים כמעט כולם לא רצו לשמוע על לדבר עם פרדי או לראותו.
  עוזי פרל,ערן ,שלמה ,ויוני נכנסו כי הם היו הכי ״רגועים ״ וניסו להרגיע כל הזמן את כולם.

  לגבי האוהד שאתה לא יודע את שמו זהו ערן בריל,אוהד הקבומפצה מגיל 0,דור שלישי למשפחה שאובדת את המועדון הן בכדורגל והן כדורסל וכדוריד.
  אבא שלו היה שחקן בהפועל גבעתיים והפועל ר״ג.
  הוא עצמו שיחק במועדון כולל בבוגרת.
  אוהד שהפועל ר״ג בשבילו היא הכל.
  ביום שישי רב עם האוהד עופר כי ידע שהקללות של עופר יביאו את המצב למה שהיום קורה.
  בגביע הטוטו אוהד שקילל אותו כבר מס פעמים בעבר והוא הבליג,שוב קילל ואז הוא קם רק להרגיע אותו.
  מאחל למועדון הזה עוד הרבה אוהדים כמוהו.
  ולא בריאים בנפשם תקרא לחברים שלך.
  מה שעוזי פרל עשה ועושה למען הפועל ר״ג אתה לא תעשה עוד 50 שנה!

  • פנייה לשלמה וכולם הגיב:

   לא יודע מי אתה אבל רואים שאתה מקורב לאותו ערן לפי סגנון הדיבור
   בגביע הטוטו היה מכות שאם לא הסדרנים זה היה נגמר רע מאוד ולא היה שם ענין של להרגיע
   ובדרבי האחרון יכול להיות שבן השאר רב גם עם עופר אבל בנוסף הוא גם רב עם אוהד מבוגר ממנו ואני מתכוון שהם הלכו מכות
   לחנוק זה נירלי מכות

 9. ל-------לפניה לשלמה וכולם 17.16 הגיב:

  האנשים שנכנסו לחדר לדבר עם פרדי ,לפחות שניים מהם ערן ויוני שאלו את כולם מי רוצה להכנס איתם.
  הם לא מחפשים פרסום ולא מחפשים כבוד.
  הם היו מאלו שיזמו להרגיע את כל הבלאגן כדי שלא יתפוצץ עוד יותר.
  וכל הכבוד להם.ולשלמה,ירון(שכן היה בשיחה),ועוזי.
  עובדה כששאלו מי רוצה להצטרף אף אחד לא הרים את היד.
  לשיחה עם פרדי היו צריכים להכנס אוהדים שמוכנים לדבר איתו ורוצים לדבר איתו ולא אוהדים שעוד שנייה היו מפרקים לפרדי את הצורה…
  לכן גם השיחה עם פרדי בחדר התנהלה בדו שיח תרבותי וללא צעקות ועצבים.

  פעם הבאה תבקש להכנס ומבטיח לך שאף אחד לא ימנע ממך זאת.
  לגבי ההוא שאתה לא מכיר,הוא אוהד נאמן של הקבוצה,ןלא אציין מה לו ולהפועל ר"ג,כי מגיב מעלי הזכיר זאת.
  רק אציין שאביו ניהל את מחלקת הנוער של הפועל ר"ג בשנותיה היפות ביותר במשך 15 שנה.

  אתה לא צריך להצדיע לו על כך…אבל בטח לא לכתוב שלא צריך אותו ביציע.
  רק תביא לנו עוד אוהדים כאלו,.
  לגבי הריב עם האוהד בשישי ,לפחות הוא ויורם קמו ועצרו את האוהד שהתחיל לקלל,כי זה היה נראה כאילו הוא עוד שנייה גם יזרוק משהו על פרדי ואז מי יודע מה היה קורה ,.
  במקום שכולם יגנו זאת ,כולם יושבים בשקט כמו דגים.

  • פנייה לשלמה וכולם הגיב:

   מקודם שכחתי לציין את יוני אבל ללא ספק גם מתאים להיכנס לכזאת שיחה בזכות כושר הביטוי שלו
   ובקשר לאותו ערן מותר אפשרי ורצוי להרגיע לפעמים אוהד שחוצה את הגבול אבל מרגיעים במילים ולא במכות וחניקות!

   נמאס מהעבריינות ביציע והקבוצה

  • פנייה לשלמה וכולם הגיב:

   ובנוסף חשוב לי לציין שאני לא רציתי ואני לא חושב שאני מתאים להיכנס לכזאת שיחה

   אותי מעצבן האמירות של: עודמ עט האוהדים יצאו בהודעה מסודרת" כשבעצם מי אלה הם אותם אוהדים?

   ולהגיד על ערן ועוזי רגועים?

  • מי אתה חסר הדיוק? הגיב:

   איך שלמה השתרבב למה שכתבת? הרי אומרים לך שהוא ממש לא היה בשיחה או באזור

   גם ירון מצהיר שהוא נכנס רק לקראת סיום השיחה
   אבל אתה יודע טוב מכולם

   • פנייה לשלמה וכולם הגיב:

    מענין אותי דבריו של שלמה מכיוון שהוא רשם פה דברים שכביכול האוהדים אומרים
    אותי מה שעצבן מי הם כל האוהדים שכביכול מחליטים?

 10. לא סולח הגיב:

  התמונה של הבלוג למעלה של שלט במכתש פעם היו אבנים עם לב אדם , היום יש אנשים עם לב של אבן כמו פרדי דויד. איך לא התבייש לקבל החלטה שמעמידה את המועדון ואת ארקין באור מגוחך ? רק על זה הוא צריך ללכת הביתה כי רמס את הרוח של הקבוצה שמנסה להיות קבוצה עם לב ונשמה , פרדי הלך נגד הרוח של הקבוצה ורק בגלל זה צריך לפטר אותו. אין כפרה על מה שעשה.

 11. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  שלמה אתה הוזה.

  בתור מנהיג בקומנדו אני יכול להגיד לך שאף אחד לא מדבר על מחאה של לא לעודד בחצי הראשון. אף אחד לא רוצה ולא הציב אולטיאמטום.

  אנחנו אוהבים ועומדים מאחורי כל החלטה של ניר ארקין!!!

  אנחנו נחשוב בדרך מתורבתת ושקטה, כדי לא לפגוע בקבוצה, איך להחזיר לשחקנים/מאמן על האבל שעברנו בדרבי. מעבר לזה אין דיבורים על שום דבר אחר.

  לא מחאה ולא נעליים. זה תירגעו לפני שארקין חוטף את הג'אננה….

 12. ללפניה לשלמה וכולם הגיב:

  אתה שרוט בראש ,כנראה לא לקחת את הכדור הצבעוני היום.
  לך חפש מי …. ינענע אותך.
  אם יש לך בעיה עם עצמך ועם הרגשי נחיתות שלך והחוסר תשומת לב,לך טפל בה רק עזוב אותנו.
  אוהד כמוך זה בדיוק האוהדים שאנחנו לא צריכים ביציע.
  עוד בסוף נגלה שאתה זה אלונקה…

 13. אבי ריימונד הגיב:

  מי בדיוק החליט על החצי שעה של להחרים את העידוד ?
  אני לא שמעתי על אף אחד מהאוהדים שאני מכיר שהחליט על זה.
  שלמה, תבדוק טוב אצל כמה מקורות כי כנראה טעית או אותו אוהד שאמר לך החליט על דעת עצמו. זה קישקוש !

  • לאבי הגיב:

   כל זה ספינים ובלונים לאויר

   הרשת סובלת הכל ודפי האינטרנט הם אינסופיים

   מזל שרוב האוהדים לא קוראים פה באדיקות

   הם היו מתבלבלים לגמרי

  • ספקולנט הגיב:

   ומי החליט לקיים פגישות מסודרות עם ההנהלה ואמרו לו "כן כן" ודבר לא קרה, ומי החליט לארגן הסעות פה ושם בשנה שעברה? ומי החליט לקיים מפגש בתחילת השנה על האש? ומי שילם? ומי החליט להפיק אורדונון? ומי שילם? ומי החליט על הפקת חולצות בשנה שעברה? ומי החליט על התרמת אוהדים לאביזרי עידוד? ומי נסע לתל אביב לקנות בדים? ומי החליט לקנות לצ'קאנה מגן פרידה? ומי החליט לפנות לעיריית רמת גן לבקש שת"פ לעניין עבודה בקהילה? ומי החליט להגיש להנהלת המועדון תוכנית עבודה שיווקית מפורטת להחזרת הקהל ליציע? ……ויש עוד.

 14. אורדון וותיק הגיב:

  התגובה הטובה ביותר של האוהדים מבלי לפגוע בקבוצה ובניר ארקין , תהיה לעודד את הקבוצה בשבת מול אשקלון ובסוף המשחק ( לאחר הנצחון …) לעזוב מייד את היציע. לא לקרוא לשחקנים , לא לחכות ביציע. לנפנף מרחוק וללכת… וכך לסיים את הסאגה המטופשת. מי זה פרדי שצריך להיעלב ממנו? היום פרדי , מחר מאמן אחר… . השחקנים נמצאים בין ה״טיפש״ ( פרדי) לבין הסדין (האוהדים) מתים להתכסות בסדין , אך הטיפש מונע זאת מהם. עוד לא נולד מאמן שניצח אוהדים …. נולדו אוהדים ש״ניצחו ״ את הקבוצה , הרסו את ה״קצת״ שנשאר … ומה שנשאר זה רק- ארקין. תנו לארקין לנצח… את. המכתש כבר מחקו לנו, מה נשאר…. רק ארקין. אם לארקין ימאס – לא יהיה נגד מי למחות.
  קחו כדור נגד בחילה ( פרדי) ותמשיכו , הבחילה היא תופעה חולפת.

 15. פגיעה קשה באוהדים הגיב:

  לא צריך להחרים את העידוד מול אשקלון צריך להחרים את המשחק בכלל. שהשחקנים ישחקו מול יציע של כמה בודדים באוירה של בית קברות ואז תראו שהם יתחננו שיעודדו אותם וירגישו מה זה . חבורה של כפויי טובה. איך אף אחד מהם לא היה לו את האומץ להתקומם נגד ההחלטה המטופשת של פרדי ולשבור את "החרם " על הקהל המסור והנאמן ?. לא מגיע לקבוצה כזו אוהדים כאלה. שישחקו בבית בלי קהל, זה מה שמגיע להם.

 16. אחד מהחבורה הגיב:

  אני מהקומנדו לא שמעתי שמדברים להחרים עידוד לחצי שעה אבל אם זה תלוי בי אני מוכן לא לעודד בכלל בכל מהלך המשחק. שהקבוצה תשחק עם קהל ובלי אווירה. זה המעט שמגיע לשחקנים ולמאמן הטפשים אחרי כל מה שעשינו למענם במשך שבועיים של התכוננות. מחכה להחלטה סופית. להתראות בפייסבוק.

 17. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  לעניות דעתי:
  1. פרדי דוד טעה אבל ניתן לקבל את התנצלותו אם תצא הודעה מסודרת שוב באדיבות ארקין ניר ופרדי בו מודים לקהל שישב בגשם זלעפות ותמך בקבוצה הייתה כאן טעות אנוש של פרדי ופרדי וארקין יגיעו לטריבונה של יהורם יענו על שאלות ויוציאו הודעה מסודרת שנערכה טעות בגישה של המאמן כלפי האוהדים
  2. כמו כן יעשו מעשים בין ההנהלה לאוהדים לקירוב לבבות האוהדים
  3. השחקנים יכתבו הודעה מסודרת שהם תמיד יבואו בסוף המשחק לקהל גם אם יפסידו
  4. תתחיל מסורת של הקשבה הדדית מצד ההנהלה לארגון אוהדי הפועל רמת גן
  .

 18. פעם ראשונה כמגיב כאן בבלוג הגיב:

  מי שנכנס לשיחה עים פרדי היו הראשונים שהתנדבו.
  לא ראיתי תור של מתנדבים למרות שהיו שם לפחות 50 אוהדים.!!!
  לא נראה לי שכמה אוהדים מיליטנטים יחליטו בשביל רוב האוהדים שהרבה מהם לא מודעים למה שהיה ומבין אלה שיודעים ההרגשה שלי שרובם קיבלו את ההתנצלות ומוכנים לתת צ'אנס נוסף בלי מחאות.
  כבר פעם עשו מין סקר אוהדים אם לשבת ביציע המזרחי או המערבי והוחלט בסקר שיישבו במזרחי.מיותר לציין שעל רוב הקהל זה לא היה מקובל!!!
  בסקר השתתפו 10 אוהדים……
  כנראה אלה שהולכים לפגישה עם ניר והולכים לקבוע לאחרים……
  יש רעיון בפוסט הקודם שיכול לתת לשני הצדדים סולם לרדת מהעץ שעלו עליו!!!
  ששלמה או ירון יעשו סקר באתר אם סולחים לפרדי ולשחקנים ונותנים צ'אנס אחרון או שלא סולחים ויוצאים במחאות.רק מי שיביע את דעתו בשמו המלא והוא מוכר לפחות לשני אוהדים אחרים הצבעתו תילקח בחשבון.לפי התוצאה,בהנחה ויהיו לפחות 30 מצביעים מזוהים,ייקבעו המהלכים.
  מי מרים את הכפפה???

 19. לניר ארקין הגיב:

  לניר ארקין שלום רב
  אני אורדון בנשמה 30 שנה , קראתי שהיית במשחק הותיקים וכמה אתה מוקיר את פרדי כמאמן . אבל אתה עצמך התבטאת בכנס הנוער בקיץ שאתה מחפש במערכת שלך קודם כל אנשים שהם בני אדם ורק אחר כך בא כל היתר. לצערי הרב פרדי דוד כמה שהוא איש מקצוע טוב הוא אדם מלא מעצמו שחושב שהוא מינימום נפוליון בונפארטה. אלא שנפוליון הזה הוא בסך הכול תפוח אחד רקוב בערימה שמקלקל את האוירה הטובה והחברית שנבנתה לאורך עשרות שנים בהפועל ר"ג .
  לא משנה כמה הוא טוב או אם הוא היחיד בעולם שמסוגל לעלות את הפועל ר"ג ליגה. אם הבנאדם לא מסוגל לקלוט את מה שאתה מנסה להטמיע אז לא קרה שום אסון אם תשלח אותו הבייתה והפועל ר"ג לא תעלה השנה ליגה אבל לפחות הרוח הטובה שהיתה לא תקולקל. עליית ליגה חשובה אבל לא בכל מחיר. לא יתכן שכל צעקה מהטריבונה תקפיץ את המאמן הזה כמו היה בובה על קפיץ ומתחיל לענות לכל אחד ואחרי זה מחליט על ענישה קולקטיבית של כל היציע . איפה נשמע דבר כזה שמאמן במקום להתרכז בניהול משחק מתחיל לריב עם אוהדים באמצע המשחק ? מה זה פה שכונה?
  אני מתבייש בשבילך מר ארקין היקר שדוקא הרעה החולה מגיעה מאחד מהאנשים הבכירים ביותר שאתה מינית כדי שיווביל את הקבוצה שלנו לצמרת הכדורגל הישראלי . אם זאת הדמות שאמורה לשמש מודל חיקוי אז תסלח לי נדמה לי שהחטאת את המטרה בגדול .
  צר לי בשבילך שלקחת קשה את המקרה והובכת קשות אבל כמו שכתבו כאן יש לך חלק בלתי מבוטל באשמה שלא טיפלת בכל רצף המקרים שבהם המאמן רב עם אוהדים ופוגע בהם משחק אחרי משחק. אבל עוד לא מאוחר דבר, תתחיל לשקם את האמון בין היציע לקבוצה . אנשים אוהבים ומוקירים אותך אבל אתה יודע יגיע רגע שבו נגמרת הסבלנות והקבוצה תתייתם עוד יותר מאוהדיה. וזה יהיה מאוד מאוד חבל

 20. אוהד ותיק ולא מתלהם הגיב:

  ערב טוב אורדונים יקרים.
  אוהדים זה המשאב הכי חשוב של כל קבוצת ספורט. באין אוהדים אין קבוצה. ואם יש קבוצה בלי אוהדים הרי היא קבוצה מתה שאין בה אש ולא התלהבות. אמנם אנחנו לא משופעים בכמויות אבל יש 100 קבוצות בישראל שהיו מתות שיהיה להם קהל איכותי כמו שיש לנו. אני בטוח שגם פרדי דוד וגם ארקין מבינים את הטעות וימצאו הדרך לבקש סליחה. אני מבקש מכולם לא להיגרר לקרע גדול יותר שממנו לא תהיה דרך חזרה. בואו נדע גם אנחנו לסלוח ואני בטוח שאם כך נעשה גם האוהדים שהכי כועסים היום על פרדי ודורשים את ראשו ירקדו איתו סלואו צמוד בנשף העליה.

  קדימה רמת גן!!!!

 21. צחי ר . הגיב:

  לדעתי אם כל הבלאגן הזה יימשך אז יהיו עוד הרבה דרבים בלאומית שיתנו סיבות לאוהדים להיעלב .
  בסוף כל הבלאגן הזה יפגע בקבוצה .
  אז תתחילו להיות חכמים ולא צודקים
  ותתרכזו בדבר האמיתי שחשוב והוא לעלות ליגה
  כי מאמנים הולכים ומאמנים באים וכנ"ל שחקנים שכן מנפנפים או שרק מנפנפים ליד המנגל .
  האוהדים ישארו תמיד וכמו שזה נראה עוד עונה בלאומית לא תשאיר הרבה מאיתנו .
  אוהד שרואה הכל מהבית ולפעמיים מתקשה להבין אותכם .

 22. לאבי ריימונד הגיב:

  עוד לא למדת שבשביל שלמה הסיפור הזה הוא הלחם והחמאה?
  ואם אפשר להוסיף שמן למדורה אז הוא ישפוך כד שלם?
  אני דיברתי עם 2 מהקומנדו והם לא יודעים על זה דבר!
  שלמה,תבין שהקבוצה והמועדון יכולים להתפרק מסיפור כזה ובמקום להרגיע אתה יוצר המשך לסיפור ועוד אומר משהו שלא בטוח שהוא נכון.
  אתה אוהד הפועל ר״ג,ואם היא תחוסל אתה תתחיל לכתוב על בלוג של מחאת הדיור במקום על הפועל ר״ג.
  שמור על המועדון ,ותרגיע את כולם,תלמד איך בר לב כותב באתר האוהדים איך להרגיע ולהטריד את התסיסה.

 23. מאמן לאוהד זאב הגיב:

  אין לנו מזל עם מאמנים. שנה שעברה היו פה 3 מאמנים שהם גם בני אדם ואפשר לדבר איתם "בגובה העינים" אבל כל אחד עזב או הועזב מסיבות כאלה ואחרות , בסוף אנחנו נשארים עם הדפוקים מבחינה אישיותית או אגונצטרים. דכאון קליני ביציע.

 24. יובל שביט הגיב:

  צריך לשים את האירוע המביש מאחור, אנחנו לא הפועל ת"א ולא יכולים להרשות לעצמינו מחאות מהסוג הזה.
  אם לא נעלה ליגה השנה, אני לא מאמין שנראה יותר מ-100 איש בשנה הבאה ביציע. בעיקר אסור לעשות אף צעד של החרמה או לא לעודד במשחק הסופר חשוב על 6 נקודות מול אשקלון (מועמדת חזקה לעליה, אחרי הקיזו)..
  עשרות שנים חיכינו שלקבוצה יהיה כזה גב כלכלי ולא סתם של מיליונר הזוי שבא לשנה-שנתיים, אלא של משפחה שמחוברת חזק לקבוצה שאוהדת את הקבוצה בנשמה. אסור לגרום לנו לניר ארקין להתייאש מהכדורגל.
  אז פרדי דוד התנהג בצורה מבישה, אבל שימו לב שהוא לא הראשון שזה קורה לו. אלי כהן שהצליח בגדול ואימן כמה שנים איבד את שלוותו מספר פעמים ולא זכה לפירגון שהגיע לו. יובל נעים הצליח מקצועית 5 שנים וגם איתו היחסים היו בעייתיים.
  אוהדי הפועל ר"ג צריכים להסתכל במראה- חלק קטן (מאד) מהאוהדים הם כפויי טובה, חושבים שהם פרופסורים לכדורגל, יש להם טענה על כל חילוף ואני מסוגל להבין למה מאמן מידי פעם מאבד את שלוותו ועונה בחזרה לאוהד ביציע. לא ש-3 המאמנים שהזכרתי היו 100% בסדר, כל אחד מהם משוגע לא קטן.
  העונש הראוי והיצירתי ביותר שלדעתי יכול לסיים את הסיפור הוא- כל שחקני הקבוצה, למעט שחקנים בגיל 21 ומטה, יתרמו ממשכורתם סכום של 500 ש"ח כ"א ולזה פרדי דוד יוסיף 1,000 ש"ח. הסכום ילך לטובת רכישת אביזרי עידוד עבור האוהדים. מדובר בעיקר באקט סימלי שמראה שהשחקנים והמאמן מבינים שהקשר עם האוהדים הוא דו צדדי.
  מי מסוגל לגלגל את הרעיון הזה הלאה ?
  אגב, דבר אחד חשוב להדגיש מהבלוג של שלמה- לא יכול להיות שהפועל ר"ג לא משקיעה כלום בחיזוק הקשר עם האוהדים על ידי מנהל שיווק, אפילו בחצי משרה, מישהוא בסגנון של ירון בר לב או פרימור. אני מאד מקווה שניר ארקין אכן יעשה צעד כזה, זה פשוט הכרחי ומתבקש.
  ביום שישי נגד אשקלון- כולם חייבים לחזור ליציע, אני מתכוון להיות שם.

 25. פופאי מכתש הגיב:

  אני מציע לתת לפרדי דוד עוד צאנס
  אני בטוח במיליון אחוז שהוא לא יחזור על הטעות שהוא עשה
  הקבוצה חשובה מכל דבר אני מבין את הכעוס אבל זהו תשאירו הכל מאחור
  בזמן שאין מכתש הקבוצה עלולה ללכת לאבדון
  אנחנו תלויים בארקין. כמו שאמרתי תמיד
  למרות משפחת ארקין המופלאה
  הפועל רמת גן תלויה רק בו
  אנחנו הרי לא רוצים להגיע למצב של
  הפועל "המכתש" משחקת בליגה ג במגרש של כפר שלם

 26. אני רק שאלה הגיב:

  מי לעזעזל מינה את טל פיגורה חן לדובר האוהדים?
  קשקשינה 2

 27. ליובל שביט הגיב:

  כל הכבוד על התגובה הבוגרת.
  כאחד מהאוהדים שהמועדון הזה יקר לו,כיף לקרוא תגובה שפויה וראויה .
  אני יודע שיש עוד כמוך שפשוט לא כותבים ולא נכנסים לכאן.
  כתבת דברים נכונים .
  בסופו דל דבר הקבוצה הזאת היתה בקבר,ואנחנו למרות דבריו של פרדי והטעות שלו ,צריכים לגרום לאומרה חיובית ולא הפוך.
  כל מחאה או שביתה לא תפגע לא בשחקנים ולא בפרדי,אלא רק בנו כי אם במשחק על 6 נק׳ לא נעודד ,אז איפה נעודד?
  בסופו של דבר כמו שאפילו פרדי אמר הוא ,השחקנים,עכשיו פה מחר אולי לא ,אנחנו נשאר פה לתמיד ואם לא נעלה ליגה אנחנו נגמרים טוטאלית וגם ארקין כבר יהיה עם רגל וחצי בחוץ.

 28. UC03 הגיב:

  לא רוצים? לא צריך, UC03.

 29. למי אתה חסר הדיוק... הגיב:

  הכוונה היתה לשלמה בגלמן או איך שלא קוראים לו…
  לא לשלמה מן.
  שלמה בגלמן היה גם בחדר בשיחה עם פרדי.

  • מי אתה חסר הדיוק? הגיב:

   שלמה בגלמן – איש חדש שהמצאת כל הכבוד

   היה בחדר יענקלה ליבמן

   כמעט דייקת, נו אני קטנוני…

 30. חדשות טריות הגיב:

  לאחר ישיבת עמותת האוהדים הערב באוהל שם התקבלה החלטה ברוב קולות לבחירתו של יהורם איתן כנציגם מול
  הנהלת המועדון.

  • כופר הישוב הגיב:

   החלטה נבונה לבחור בו
   הוא מקובל על אוהדים רבים ותיקים וצעירים שמכיר מהרחוב והיציע ומקושר לשחקנים רבים
   בפיקחותו החברמנית הוא פותח וכובש לבבות ,כמו באורדון בטריבונה שנראה שעושה מכל הלב
   למיטב ידיעתי הוא דומיננטי בשנים האחרונות במיזמים ואירועים שערך לאוהדים ושחקנים
   ואם השמועה נכונה ארקין וכץ ישבו והתייעצו אתו במהלך דרבי ותיקים

  • ספקולנט הגיב:

   באספה הכללית של העמותה הוסכם להיענות לבקשתו של יהורם ובהמלצתו החמה של יוסי עוז לאפשר ליהורם איתן להוביל את נושא הכדורגל בעמותה. יעזרו לו בעשייתו אייל ברזילי וירון בר לב. זו הייתה ההחלטה. יהורם יצטרך לגבש לעצמו תוכנית עבודה הכוללת גם גיוס כספים והחתמת חברים חדשים לעמותה, לחדש ולהמשיך את הקשר עם ההנהלה וליזום פעולות נוספות לחיזוקה של העמותה בכל הקשור לכדורגל. עוד הוחלט למעשה, ללא הצבעה להמשיך לקיים את העמותה במתכונתה הנוכחית תוך הפרדת כספים ופעילות בין הכדורסל והכדורגל. צחי ועומר יובילו את נושא ניהול קבוצת הכדורסל ולא יעסקו בתחום הכדורגל. יהורם, אייל וירון יובילו את נושא הכדורגל בעמותה וכפועל יוצא יהיו גם הנציגים של האוהדים בפני ההנהלה. הם יפעלו בשקיפות ישתפו ויעדכנו את האוהדים בכל המהלכים. נאחל להם הצלחה בתקופה מעניינת זו.
   כך אני הבנתי את תוצאות האסיפה על אף שלא נערכה הצבעה כמתבקש.
   אגב, נכחו 15 חברי עמותה ו-3 אוהדים אורחים. הוזמנו- כל האוהדים. המשמעות כ- % 10 מהאוהדים ביציע השתתפו…

 31. ותיק. הגיב:

  יש 2 אפשרויות. לא להגיע בכלל למישחק נגד אשקלון. או להגיע ולישתוק 90 דקות דום שתיקה ופיזור הביתה בכל תוצאה.הגיע הזמן שנראה רצינות ולא כאוכלי סיפורים בסגנון אלי ניר. ולמען גילוי נאות אני בעל מנוי ומעולם לא קיללתי מאמן של המועדון.

 32. לשלמה מהילדים הגיב:

  אין דבר יותר מטומטם וטפשי מלבוא למשחק ולא לעודד את הקבוצה שלך
  השחקנים לא אשמים רק פרדי.
  שלמה יקר נסה לרסן את יצר ההרס עצמי שלך
  לך לפרדי וסגור חשבון איתו אם אתה רוצה ,קנה כרטיס וגזור אותו,
  הילדים שבהוראת פרדי לא זכו לקרבת השחקנים בדרבי
  לא ביקשו ממך להפוך טימטום של איש קטן לחורבן הקבוצה

  אנחנו עוד צעירים ורוצים להינות מהחיים כמוך כשהייית צעיר,שלמה,
  ולא להפוך מעשה של דביל לסוף העולם.

  תודה, הילדים.

 33. ספקולנט הגיב:

  התשובה הטובה ביותר: לבוא למשחק עם אשקלון, להצטרף כחבר בעמותה לשנת 2012 לאפשר ליהורם להוביל את המהלכים, לתת כוח לעמותה כנציגת האוהדים.
  אם כל אחד יעשה מה בראש שלו ומה הוא מבין ורוצה זה לא ישרת את האינטרסים המשותפים של האוהדים.
  תנו כוח לעמותה, תנו כסף קטן של דמי החבר, התאחדו מאחורי יהורם ואחלו לו הצלחה.
  זו התשובה.

 34. אדום עתיק הגיב:

  תודה לספקולנט על הדיווח המדוייק. קצת יומרני להגיד "בהמלצתי החמה " מאחר ויורם הביע באופן חד משמעי את רצונו לנסות לקדם את עניין העמותה ולהוציאה לדרך חדשה לאחר שהסוסים שמשכו עד כה בעול (ותודה ענקית להם ) התעייפו ופנו לעיסוקיהם האחרים כדוגמת צחי ופרימור בכדורסל. נכון שאני מאוד תומך במינויו כמי שמוכיח אכפתיות וגם יכולת להניע ומהווה גשר טוב בין הדורות ביציע .
  אני מתקשה להבין את האוהדים בעיקר המבוגרים שאינם מצטרפים לעמותה, מזלזלים בה ו"חוסכים " 100 ש"ח. חלוקת העבודה ביציע ברורה – המבוגרים מסייעים והצעירים עובדים, חד צדדיות פרושה התעלמות. חברים "ותיקים" לא צריך לרוץ אחריכם, בואו אתם ליהורם שוחחו איתו, תשמעו מה יש לו להציע ושחררו קצת .

  • צוות מדהים! הגיב:

   אני לא מבין למה לא עדכנו בפייסבוק או משהו לגבי מה שהיה אבל בכל מקרה בחירה מצוינת!

   נכון שליורם זה חדש ענין הארגון אך אני לא חושב שיש אוהד ביציע כימעט שלא מכיר אותו ואוהב אותו
   הפועל רמת גן בשבילו מעל הכל והוא יצליח לסחוף אחריו אוהדים
   ירון בר לב מביא את הניסיון ואת הרוגע והיציבות
   ואני בטוח שאיל ברזילי גם יתן את שלו וילמד המון מירון ויורם

   • אורדון מבסוט הגיב:

    הצד הכי חזק שלו זה האירגון והיוזמה שבאה טבעית לו
    ובאמת,הגיע הזמן לפרגן לו ולידע אתכם
    1.הוא הראשון שיזם ולקח את שלט הבד עם 3 נערים לבלומפילד וסחף את כולנו לאצטדיון רג
    2.דגלי הפריסה אדום שחור שהתחילו במכתש היו מחלום של אבי ריימונד וביצוע של יהורם וריימונד בכספי התרמות אוהדים.אגב,דגל 1 נלקח לכדורסל והשני מעטר לאחרונה את מושבי הסגול
    3.כשהיה הנתק בין הנהלת קוריס הוצאו הסעות בארגונו ונודנקיותו והם רשומים בדפי זכרוננו ובמיוחד גן חיות תנכי,חחח
    4.חלוקת הכרטיסים במשחקי חוץ היו נעשים על ידו בדאגה לכל אחד ואחד מאיתנו
    5.מי לא זוכר אותו מארגן ביקורי חולים אצל איגור זל ומושיקו אבוטבול בבתי החולים
    6.הפצת כרטיסים לבתי הספר עם נציגים קבועים ואחראים
    7.טקס הוקרה לתמירי לשיא הופעות וגביע
    8.צאפי ויהורם ארגנו מספר של מפגשי על האש ב3 עונות
    9.כנל מסיבת הפרידה המרגשת לקרלוס ומשפחתו
    10.ששלמה מן יפרט את חלקו במחאות המכתש
    11.אורדון בטריבונה עם אבי ריימונד,לא אוסיף כי אני התמכרתי להם.
    12.הפטורים של ,,,סתם.
    בקיצור ולעניין הוא היה העמותה עוד לפני שהמציאו אותה.

 35. 2 מחשבות בעניין החלפת המאמן הגיב:

  אין לי מושג מה ארקין מרגיש שהוא צריך לעשות, אם בכלל, כדי לגמור עם הבלגן.

  לפי הידוע יש לפרדי חוזה ארוך אבל פעם כתבו שלארקין (וכנראה גם לפרדי אם נניח ברצלונה תפנה אליו) יש נקודות יציאה מהחוזה וכנראה בעלויות סבירות יותר מאשר פיטורים ישירים. אם זה כך זה יכול לעזור לארקין לקבל החלטה. אם אין נקודות יציאה הרי שלפטר את פרדי יש משמעות כלכלית/כספית גבוהה מאוד.

  בעייה נוספת היא מי המאמן שניתן להביא כדי להשלים את משימת העלייה או שמרימים ידיים בנושא. מאמנים חופשיים מתאימים אני ממש לא רואה – ותקנו אותי אם אני טועה.

  אני הייתי מנסה למצוא דרך להשאיר את פרדי אבל לאחר שיקבל בראש בנושא. הוא מרשה לעצמו להתנהל בצורה שלא היה מרשה לעצמו להתנהל בה במועדון אחר וחובה להחזירו לתלם. מצד שני קשה להאמין שאדם מבוגר ישנה כל כך בקלות את דרכיו.

 36. רמתגן של הפועל הגיב:

  כל הכבוד לאוהדים סופסוף מישהו עושה פה משהו לטובת הקהל ולא ייתן שידרכו עלינו
  אני איתם בחוץ 30 דקות כי רק ככה מביאים מחאה

 37. אחד מהקומנדו הגיב:

  בדרך כלל אני נגד מחאות וסנקציות אבל בפעם הזאת אני חושב שאין ברירה, נפגעתי מאוד ביום שישי ואני תומך בהחלטה להחרים עידוד לחצי שעה או למחצית או אפילו לא לעודד בכלל במשחק כצעד הרתעה כלפי הקבוצה וכדי שדברים כאלה לא יקרו שנית. חשוב לנקוט במחאה כלשהיא ולא משנה מהי כדי שהמושכים בחוטים באגודה הזו ילמדו פעם אחת לתמיד שעם האוןהדים לא משחקים ואם יש מי שמשחק הוא יחטוף כוויה.

 38. יהורם איתן הגיב:

  אני אוהב להשתמש בשירה כדי להביע את הרגשתי,לאחר הסערה שאנו עוברים יגיע השקט שאנו מאחלים
  מבטיח לכם שדברים ישתנו לטובתנו האוהדים בטריבונה כבר בקרוב
  אני יחד עם בר לב ובסיוע אוהדים נוספים נביא לכם את חוויות הבידור שבספורט כפי שחוינו בחו"ל
  החלום שלי ושל רבים לזכות לראות את המועדון אימפריה לאורך השנים הבאות ,תן לבוא עם מקל סבא עם הנכדים בעוד 20 שנים.

  • יורם תודה! הגיב:

   זה לא מובן מאליו ולכן תודה רבה שלקחתה את זה על עצמך!
   אני מקווה שצליח להתמיד ובהצלחה תוביל אותנו קדימה!

   בהצלחה כולנו מאחוריך!

 39. העולם מצחיק אז צוחקים הגיב:

  המחלה חזקה על המחאה.
  הרי רובנו הגענו בשנה שעברה כל שבת וסבלנו אוי כמה שסבלנו. מה הביא אותנו לכך? החיידק הזה שנקרא הפועל רמת גן.

  נכון, דברים השתנו. לכל קבוצה יש אירגון אוהדים יש כאלה עם יותר מאחד. אנחנו רוצים להכנס לליגה של הגדולים. זה בסדר זה נחמד אבל יש למה מעט אוהדים. בואו נכיר בעובדות. ירון ינקל'ה יוסי יהורם עוזי עינב ועופר ראו אלפים ביציע . כן אלפים שלנו! כל שבת! היום מגיעים 800 ואנחנו עושים סלטות באויר.

  נבוא ונעודד.
  בתור אחד שחבר באירגון ולא מצפה לסיבסוד (עושה זאת בכייף וגאה בכרטיס שהונפק לי) אל תפצו למאות אוהדים שיהפכו לחברים.
  אולי הפיקח החברהמן יצליח לשכנע את המטורף לשלם דמי חבר

 40. ותיק הגיב:

  דעתי על המצב- מכבד ומעריך מאד את ארקין אבל תגובה של אוהדים חייבת לבוא על ארועי השישי האחרון.

 41. יהורם האיש הנכון בזמן הנכון הגיב:

  הוא האיש הכי מתאים לנהל את הענינים בין ההנהלה לבין האוהדים,ובין האוהדים לשחקנים ובין האוהדים למועדון כולו.
  הענין הכספי הוא שולי,אני מאמין שכעת אנשים ישחררו את ה-100 ש"ח כי יש מישהו שהם מכירים ,מישהו עם אנדרנלין,ועם טירוף.
  מכיר את כל האוהדים כמעט,צעירים ,מבוגרים,ילדים,ומכיר את הנפשות הפועלות בקבוצה.

  הצלחה שלו היא הצלחה של כולנו!

 42. מעמוד הפייסבוק הרשמי של המועדון הגיב:

  מפגש אוהדים- הנהלה

  בעקבות אירועי הימים האחרונים, יתקיים היום, בשעה 21:00 בערב, מפגש פתוח עם אוהדי הקבוצה באולם הכדורסל זיסמן בר"ג, בהשתתפות הבעלים ניר ארקין והמנכ"ל ניר כץ.
  מטרת הפגישה היא לאפשר לכל צד להביע את דעתו באופן חופשי, לשים את הדברים מאחורינו ולהמשיך מכאן הלאה בכוחות משותפים להגשמת היעדים שעומדים בפני הקבוצה בשנה הנוכחית ובשנים הבאות.
  המפגש פתוח לכולם.

  http://www.facebook.com/pages/Hapoel-Ramat-Gan-Givatayim-FC-Official/223531124382798?sk=wall

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s