ניצחון חוץ

למרות שר"ג הוליכה 1:3 על אשקלון כבר אחרי פחות מחצי שעה, לאף אחד מהאורדונים שנותרו מחוץ למשחק – כמחאה על אירועי השבוע שעבר – לא בער להיכנס פנימה * בסוף כולם היו מרוצים

בשיאה מנתה מחאת אוהדי הפועל ר"ג כ-60 איש, שפתחו את משחק הבית מול אשקלון מחוץ לחומות וינטר. היו שנכנסו אחרי עשר דקות, היו שהתאפקו רק הדקה ה-15, אבל הרוב המתין בסבלנות חצי שעה – הזמן שנקבע ע"י האורדונוס קומנדו בהפגנת המחאה. למרות שבפרק הזמן הזה ר"ג כבר הובילה 1:3, לאף אחד לא בער למהר פנימה ולהיות שותף לחגיגת השערים. היה חשוב יותר להעביר לקבוצה את המסר: לפני שמתווים קו ודרך, גלו קצת דרך ארץ כלפי האוהדים שלכם.

המחאה היתה צודקת מפני שאין זו הפעם הראשונה שבה השחקנים והמאמן מרשים לעצמם ליצור חזית מול אוהדים נאמנים. גם אם יש פה ושם כאלה שמקללים, בקבוצה יודעים היטב שהגרעין הקשה אינו אלים פיזית ואינו אלים מילולית, ובכל זאת בחרו להעניש מספר פעמים ציבור גדול. את בקשת הסליחה פרדי דוד היה צריך לומר אחרי הפעם הראשונה שבה הורה לשחקניו לא להגיע להודות לקהל. ניר ארקין היה צריך לעצור את הסחף השלילי ביחסים כבר אז. בגלל שלא טיפל במצב, נוצר אירוע שהתגלגל לפסים לא טובים.

סרטון של המחאה יתפרסם בבלוג ביום ראשון.

זה היה שבוע סוער שעבר על האוהדים. הוא התבטא בתגובות רבות, מהן קשות, מהן נעלבות וחלקן מעליבות. רבים חששו שמחאה כמו היום עלולה לגרום לארקין להתייאש ולעזוב את המועדון. שטויות. ניר ארקין לא עשוי מחומר של חננות והוא לא אחד שמרים ידיים ברגעים קשים. להזכירכם, ניר ארקין הוא ספורטאי סקווש מצטיין. מדובר בענף מתיש שדורש התמדה ונחישות. את מה שארקין עושה במגרש הוא מתרגם בניהול. בראיון לפני שנתיים ל"הארץ" אמר: "אני מקווה שבעתיד אוכל להביא לעסקים את הנחישות מהספורט ואת היכולת להתמודד עם מצבי לחץ". ללחץ מסוג כזה ארקין התכוון.

הפועל ר"ג עבורו היא לא רק חלום ילדות שמתגשם בתוספת תרומה לקהילה. היא בית ספר מעולה לניהול. אין כמו קבוצת כדורגל כאקדמיה לאיך מנהלים עסק. ארקין בן ה-26 לומד דרך הקבוצה כל יום משהו חדש. ניהול זה לא רק לטפל בהצלחות ובהישגים, זה גם ניהול משברים. בעונה שעברה ארקין התמודד עם משבר מקצועי, עכשיו הוא לומד איך לטפל במשבר חברתי. זה אפילו לא משבר – זה משברון, זה רסיס משברון. משבר זה מה שקורה בהפועל ת"א. אם אוהדים היו עומדים מול הבית של ארקין וצועקים לו להתפטר – הארקינים היו עוזבים בו ברגע. לקרוא "משבר" לתקרית מהשבוע שעבר זה מוגזם. זה אולי "משבר" במושגים של הפועל ר"ג, בטח לא משבר קיומי מהסוג שיגרום לאחד כמו ארקין להתקפל ולעזוב.

כשנכנסנו פנימה בדקה ה-30 המשחק כבר היה בגארב'ץ טיים, עם 1:3. עם פתיחת המחצית השנייה אסולין כבש את השני שלו וסגר עניין, 1:4. אורן ניסים ופרננדס בפנדל כבשו את היתר. בעצם כל שלושת שחקני ההתקפה השתתפו בכיבושים. לר"ג יש כעת התקפה קטלנית, אימתנית, שעם יכולת טובה של שחקני הקו האחורי, חמו ובוקסה, צריכה לדרוס את הליגה כולל הקיזוז.

מזג האוויר היה נעים יחסית לשיא החורף, האווירה היתה מפוייסת והשחקנים הגיעו בסיום לכיוון הקהל, שמצידו פרס את הדגל האדום ודאג לחבק. הפעם כולם חזרו הביתה מרוצים, וללא יוצא מהכלל גם חייכו בקידוש.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

52 תגובות על ניצחון חוץ

 1. זה לא היה מחאה אלא טיפשות! הגיב:

  35 אוהדים עומדים בחוץ,ו-400 בפנים.
  אלו שהיו בפנים שכחו שיש בחוץ מחאה…
  לא הרגשנו בכלח שה״קומנדו״ איננו!
  יצרנו אוירה חיובית משלנו,וכל ה-400 טענו שהמחאה הזאת מטומטמת.
  שעושים מחאה עושים אם יש 1000-2000 אוהדים שמוחים,או שעושים כל ה-400,אחרת אין לזה אפקט בכלל.
  העיקר שה״קומנדו״ פרקו את זעמם,וניצחנו .

  ושלמה ,אתה על כמות אוהדים ביציעים תמיד מעגל ללמטה.
  את כמות המוחים העלתה ללמעלה…
  לא משנה גם אם היו 60,הרוב ניצח והראה כי 95 % מההאוהדים היו נגד המחאה.

  • הנוקמים מהמכתש הגיב:

   אל תבלבל בביצים זו מחאה לגיטימית
   מספיק עשרות בשנים דרכו ורמסו את אוהדי הפועל רמת גן
   הגיע הזמן למחאה. "אין קבוצה ללא קהל"
   בפעם הבאה ידאו איך להתנהג לאוהדי הפועל רמת גן

  • yousee03 הגיב:

   א. הטיפשים זה אלו שנכנסו, אלו ששתקו ולא מחו כשמכרו את המכתש בנזיד עדשים, שלא צייצו ונתנו לעבריינים להשתלט על הקבוצה וכמעט פירקו את הקבוצה לולא ארקין ..
   ב. מעניין אם זה היה במשחק חוץ – כמה מתוך ה-300 שנכנסו מוקדם היו באים? (רמז: 50 אם זה קרוב, 5 אם זה רחוק) וכמה מתוך ה-50 שהיו בחוץ היו באים ? (רמז: 50 ולא משנה לי המרחק)

 2. אוהד שרוף הגיב:

  כל הכבוד לכל אחד ואחד מהאוהדים שנשארו בחוץ.
  היה מרגש וחשוב לפחות כמו הניצחון החשוב.
  הפועל רמת גן עד המוות.

 3. הצדעה למחאה הגיב:

  כל הכבוד לבחורים שנשארו בחוץ ועמדו על שלהם. לא השתתפתי במחאה אבל מצדיע להם. כשהם נכנסו סוף סוף האוירה השתפרה פלאים לעומת השקט ששרר עד שהם נכנסו (חוץ משהובקעו השערים). בלי הקומנדוס האלה אנחנו קהל של הפילהרמונית.

 4. אורדון לא מופתע הגיב:

  הייתי במגרש מתחילתו. ראיתי קבוצה לוחמת שרצה לכל כדור.
  וובה מייצב את מרכז השדה ואני שמח לראות אותו משתפר משבת לשבת.

  לגבי המחאה – לא הצטרפתי אליה מטעמיי, יחד עם זאת אני מבין לליבם של אלה שעמדו בחוץ. חסרונם הורגש בתחילת המשחק. בהחלט. סך הכל מדובר באוהדים טובים שרצו הערכה מהשחקנים שעודדו אותם וזו זכותם להפגע.

  חוזר ואומר מי שקונה מנוי יכול להעביר ביקורת זה לגימיטי.

  בתחילת המשחק אוהד אחד הצחיק אותי שהעביר ביקורת על המוחים ע.פ.
  נכון , שאתה היית בנהריה ועכו רוב האוהדים לא היו בתוכניות, אבל מה עשית למען הקבוצה? גם הם יעודדו שנים כמוך. הזמן יעשה את שלו. מעבר לזה? הצביעות שלך לא מפתיעה. לפני המשחק כתבת שגם אתה קיללת את פרדי בשבוע שעבר והיום צעקת כמו לקקן "פרדי אוהבים אותך". לך תקנה מנוי ואחר כך תגיב, או קח כדור ותרגע.

  שבת שלום לכולם
  באר 7 אנחנו באים לקחת נקודות

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  מחאה או לא כל אחד וגישתו בכל מקרה צריך להפסיק את הסכסוך המיותר ולהמשיך הלאה. באשר לקבוצה הצירוף של אורן ניסים כפיבוט למעלה מוסיף המון קצת תיאום עם אסולין ואנחנו דורסים בדרך לליגת על. אישית אני מעדיף משחקים בשבת .

 6. אדום ורוד הגיב:

  כל הכבוד לירון בר לב שפרש את הדגל
  כמו תמיד הוא מבין את האוהדים ויודע לתת את המילה הנכונה בזמני משבר
  הוא המתאים לשווק את המועדון בליגת על

 7. ד הגיב:

  צל"ש לאוהדים שעמדו בחוץ ולא נתנו שידרכו עליהם. חבל על פרדי דוד מאמן שהערכתי שנהג בטיפשות כה גדולה .

 8. א' הגיב:

  זכותו של כל אחד לעשות כראות עיניו, כמו שאני שהייתי בחוץ עם האוהדים, לא העברתי ביקורת או לכלכתי על אלה שנכנסו, הייתי מצפה מאלה שנכנסו שיכבדו את אלה שנשארו בחוץ.
  יש כמה אוהדים מאלה שנכנסו שניצלו את הסיטואציה לסגירת חשובות אישיים.
  לפחות עכשיו כולם יודעים מי גבר ומי תככן חסר עמוד שדרה.

 9. ושוב אדיר באתר הגיב:

  צפיתי במשחק 90 דקות – אורן ניסים ופרננדס היו מצוינים – הקהל שהפגין בחוץ אמר את דברו !! לעולם לא יישכחו שחקני רמת גן לבוא אל האוהדים גם בהפסדים – לגבי ההנהלה אשמח אם יצא מכתב להתאחדות הגאונים מדוע המשחק בבאר שבע ביום שני דבר שימנע מקבוצה אטרקטיבית במקום הראשון להגיע עם קהל מלא וסביר להניח שיגיעו בודדים – זה דבר שההנהלה יכולה להשמיע בהתאחדות ולדעתי זו טיפשות ואני מקווה שלהנהלה יהיה מספיק אנרגיה להלחם שהקהל יבוא אחרי הקבוצה עד באר שבע

 10. הייתי בפנים הגיב:

  גילוי נאות : לא נמניתי עם המוחים מסיבותי עמי, הייתי בתחומי האצטדיון החל משריקת הפתיחה, אבל צורםמ היה לשמוע את האוהד הותיק עוזי מלכלך כמה שורות מעלי על המוחים בחוץ ומכנה אותם "ילדים מוצצי זין ". על דבריו אלה חזר כמה פעמים בקול רם כדי שישמעו אותו , ואני אומר לו עוזי לא חראם ? אתה לא חייב להזדהות עם הצעירים אבל צריך לדעת לכבד כל דעה גם אם היא נוגדת את שלך. ההכפשות שלך לא במקומם ולא מכובד .
  חוץ מזה שאפו ענק לקבוצה שעשו משחק לא קל להכי קל בעולם.

 11. אוהד גאה הגיב:

  הייתי בחוץ וכשנכנסתי שמעתי גם אני שעוזי לא הפסיק ללכלך עלינו ועל ובמיוחד על צחי ועומר.
  הוא שקרן כרוני וחולה נפש שמזמן צריך היה להיות באברבנאל. רק בתוך קהל חננות של רמת גן הוא
  יכול להתנהג ככה בלי שמישהו יוריד אותו. טינופת.

 12. בעד עוזי פרל הגיב:

  עוזי הוא אוהד מסור ותיק. לפעמים הוא פותח את הפה יותר מדי אבל אף אחד לא חולק על תרומתו לאורך כל השנים למועדון שהוא אוהב , האיש הזה אם היה נמצא בראשות השיווק של הקבוצה היה מחזיר לטריבונה הרבה אוהדים .יש לו כוח שכנוע יוצא מהכלל. לא כל אחד היה מצליח לארגן ערב ותיקים מרגש בכדורסל כמו שהוא ארגן ולהביא את האגדות שלעליהם גדלנו כולנו.

  • Uzi Perel The 1st הגיב:

   חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

  • עוזי קן הקוקיה הגיב:

   עוזי הוא חולה נפש עם קבלות ובלי חיים. פשוט פסיכי עם קבלות. צריך רק לקרוא את המיילים ההזויים שהוא מפיץ. עילג, טיפש, אובססיבי

 13. ירון בר לב הגיב:

  זה לא אני עם עניין פריסת הדגל…

 14. אנטי קומנדו הגיב:

  השחקנים לא ספרו את המחאה ועובדה שעשו הכל לגמור את המשחק עד דקה 30 ועשו זאת בהצלחה בלתי מבוטלת (3 שערים!!). מי שבא מדקה ראשונה ולא עשה פרצופים הרויח בענק

 15. ספקולנט הגיב:

  הכי כיף היה שבאו איזה 150-200 אוהדים שרואים אותם בערך פעם בכמה חודשים. הויכוחים, המחאה והסיפורים יצרו באז שסיקרן אותם והוכיח שיש לנו עוד מאות ואלפים רדומים- מוחים- מענישים- יושבי גדר- בוכי מכתש וכל מיני שרק תן להם סיבות טובות מהתחת והם יגיעו.
  אז במחצית משחק הבית הבא אני ממליץ לעמותה לארגן מעודדות חשופות חזה ובסוף המשחק יהיה "על האש" אחד גדול באמצע המגרש ועוד כל מיני הפתעות…כמו קרב בוץ בין אוהד ותיק לבין נציג האורדונס. בואו בהמוניכם.
  וקצת ברצינות…
  המשחק היה מצויין מתאים לליגת על. ההפרעה היחידה לחגיגה היתה ב 10 הדקות הראשונות בהופעת היחיד הקולנית של ההוא שקילל את …האוהדים , אני לא מכיר אותו אבל הבנתי שהוא אוהב אותם מעל גיל 35 …
  איתי- לא אשם בשער. עשה את המעט בצורה טובה כי לא היה צריך יותר.
  עידן- טוב ומתקדם
  יוגב – למרות הכל..הפגין כרגיל הקרבה ועוצמה ויודע לשחק מגן ובלם באותה רמה
  טל חן – לא מדייק במסירות ומייצר פרובוקציות מיותרות
  תמיר – יציב וטוב
  וובה- משכמו ומעלה..הכי יציב בקבוצה, הורס התקפות הרבה לפני ה-16 ומחלץ קדימה בד"כ במדוייק
  בוקסה- היה מצויין היום. בוקסה שאנחנו אוהבים.
  אופיר – טוב צריך לשפר את הדיוק במסירה ובהרמה.
  אדריאן- מצויין בשני המשחקים האחרונים.
  ליאור- תגידו עליו מה שרוצים…סקורר, מטרד לכל הגנה וחלוץ פורה. אני אוהב "בעייתיים" כאלה.
  אורן ניסים – מפתיע בכושר הגופני על אף שהפך יותר איטי בסוף..גוף ונוכחות מאיימת . לא הבנתי למה הגיע אלינו ולאחר שני המשחקים הפנמתי. שאפו לפרדי.
  ממאדו- הכי צעיר בקבוצה יחד עם אביב…למעט החמצה אחת כל נגיעה שלו בכדור היום היתה זהב. אחד שיוצר הזדמנויות ונמצא תמיד במקומות הנכונים.
  אביב עזריה- לא היה לו זמן להשתלב במשחק
  טל מאיר – עדיין לא הבנתי את היכולות.
  אורי אברהם – איפה הוא?
  עומר פרץ- מה איתו?
  שכחתי מישהו? …ו…במשחק כזה הציונים מיותרים.רק ציון 8 לקהל ( עם האורדונס), ציון 0 למקלל היחיד, ציון 10 לניר ארקין, ציון 7 לפרדי ( כעידוד למגמת השינוי).
  להתראות ביום שלישי.

  • פלמוני הגיב:

   מגיע לטל חן עונש על הפרובקציה המיותרת שלו שהביאה להרחקתו ולהרחקת שחקן אשקלון
   כאילו שחיפש תרוץ לרדת מהדשא

   • לזה שמעלי הגיב:

    האדום נראה כמכוון את העוגש ירצה בגביע הלהוב לא ניספר כי הוא הפך לאדום ועל הדרך דאג להרחיק את החלוץ הכי מסוכן של אשקלון שאפו

 16. א. ק. הגיב:

  שלמה, רק דבר אחד – אי אפשר להגיד שלא בער לנו להכנס. בער גם בער.
  הלכנו במעגלים וקססנו ציפורניים. והיה שווה את העתיד שלנו ושל המועדון.
  (גם שרנו לכול הקבוצה ש"תבוא לפה" למרות שככל הניראה לא שמעו אותנו מבפנים)…

 17. משטרע הגיב:

  מה שהפריע לי קצת בתחילת המשחק ששלחו 10 שוטרי יס"מ שעמדו בכניסה כאילו מה… פחדו שהמחאה בחוץ תעשה בלגן ואוהדים יפרו את הסדר הציבורי?
  מאוד מאוד צורם. לא זוכר משטרה באף משחק בית של הקבוצה.
  מי אחראי לזה ובשביל מה זה טוב?

 18. אריה הגיב:

  נקודה מעניינת לגבי העידוד היום- הקומנדו היה בחוץ אבל אלו שהיו בפנים רצו לחפות ועודדו בפתיחה יותר מתמיד. כל אוהד שהיה ביציע הרגיש שהוא חייב לעודד כמו פעם, עד שלקחו לו את המכתש והוציאו לו את החשק לעודד.
  אין ספק שאחרי שהקומנדו נכנסו ראינו רמה אחרת של עידוד (ברמה של שער 5 בבלומפילד) אבל אם במשחק הבא יהיה שילוב כוחות עוצמת הקהל תהיה גבוהה הרבה יותר.
  בלי קהל אין זכות קיום לקבוצת כדורגל וחייבים למנף את ההצלחה המקצועית לנוכחות מסיבית ביציע במשחק הבית הבא.
  הכדורגל עד ה- 3-0 היום היה ברמה של צמרת ליגת העל ואני לא מגזים. מהדקה הראשונה אפשר היה לראות שאנחנו שוכבים עליהם וכל השאלה תהיה האם נדע לנצל מצבים.
  נקודה אחת לגנאי היום- טל חן. איך הוא יכול להרשות לעצמו לקבל אדום כזה ? מה הוא בשכונה ? יש לו צהוב והוא דוחף (נגיעה קלה אבל זה לא משנה) שחקן יריב במצב של משחק גמור ? לפעמים אפשר להבין שחקן שמאבד שליטה במצב של לחץ ופיגור אבל להיות מורחק במצב של משחק גמור בצורה כזאת מראה קצת על יחס לא רציני לקבוצה. מישהוא צריך להעמיד אותו במקום.
  ונקודה אחרונה לחיוב- שמתם לב מי השחקן הראשון שאסף את כל השחקנים וביקש להגיע לאוהדים ? מי הראשון שקם מהספסל והלך להודות לאוהדים ? אלי לוי, שבאמת איכפת לו מהקבוצה. הוא בסוף הקריירה אבל עדיין מחוייב כמו בתחילת הקריירה. אחלה גבר.

 19. שלמה,משחק חוץ? הגיב:

  אתה מעליב את אלו שכן היו בפנים.
  הם נתנו בחצי שעה עידוד לא פחות מהקומנדו.
  חבל רק שאלו שהיו מתחילת המשחק בפנים עודדו היום ,ובדרך כלל הם יושבים בשקט.
  היתה אוירה מצוינת ,וכאשר השחקנים עלו למגרש כל ה-400 אוהדים עמדו על הרגליים ושרו.
  ו-60 עשו מחאה?
  סיפרו לנו בפנים על 23 מוחים.
  העיקר שהם פרקו את ה״סבל״ שלהם ,והרבה יותר חשוב שניצחנו.
  כל השאר לא מענין.

  • שלמה מן הגיב:

   לא מעליב אף אחד. אבל המשחק עמד בסימן המחאה, גם אם כמות האוהדים שהמתינו בחוץ היתה מיעוט לעומת אלה שבפנים. והיו יותר מ-23 מוחים, הרבה יותר.

  • לגבי טל חן הגיב:

   יש לי תחושה לפי החיוכים שלו שזה לא היה מקרה

   שים לב שאדום מצהוב שני מאפס את הצהוב הקודם שקיבל-כלומר הוא יקבל הרחקה אוטומטית מהמשחק הקרוב (גביע מול כפר קאסם) אבל בליגה מול באר שבע הוא יוכל לשחק.

   אם הוא לא היה מורחק היום בצהוב שני אזי הוא יכל לשחק בגביע אבל בליגה יהיה מורחק.

   עכשיו תענה לי- מה עדיף? נראה לי שזה היה חיסול ממוקד שהחליש את אשקלון לא רק היום אלא מוציא להם את החלוץ העיקרי גם במשחק הבא.

  • אורדון לא מופתע הגיב:

   נצחון חוץ! כן !
   הכוונה היא לא שהקבוצה שיחקה בחוץ או לא קיבלה אוירה ועידוד מהקהל. הכותרת מיועדת למוחים (מכבד את דעתם ורגישותם)
   פתור תשבצי היגיון…תרתי משמע ותבין את הכוונה. שבת שלום 🙂

 20. אחד מהאורדונס הגיב:

  ברכות לצחי עומר וכל היתר שארגנו ארוע נדיר. לא סבלתי לעמוד בחוץ ולא היה אכפת לי שהפסדנו 3 גולים. תחי המחאה!

 21. אדום כתוש הגיב:

  הכי חשוב שבוב פייזלי הבין שהוא לא עושה טובה והגיע לאמן את ברייטון מתחתית ליגת המשנה.
  זה כבוד לאמן את ר"ג וכל הכבוד לאוהדים שהיו בחוץ.
  כל האקט של ריצת השחקנים לקהל בסוף הוא מאוחר מדי וצבוע משהו. ייקח זמן לתקן עוולות כמו שבוע שעבר.

  • מ צ הגיב:

   לעוזי פרל הפרד
   נבולי הפה שלך והקללות עברו כל גבול כולל הסטתך כנגד אחרים
   אתה מתהדר במעשיך וחבריך המכובדים ביציע.
   אריק בורוכוביץ ורן קוניק ונוספים מתביישים בחבר כמוך ולמרות זאת מוחלים בכבודם כאחרים

   • אורדון לא מופתע הגיב:

    אחד המשפטים החזקים של דוקטור פרל " כולה 20 חולי נפש"
    הגמל לא רואה את הדבשת.
    עוזי מי שגר מבית מזכוכית לא זורק אבנים.
    קח כדור ורוד כל חצי שעה

 22. ההרחקה של טל חן הגיב:

  נראית מכוונת.
  אם היה מסיים את המשחק ללא צהוב שני כלומר אדום,לא היה משחק נגד באר שבע.
  ההרחקה אתמול היא למשחק הגביע נגד כפר כאסם,ולאחר מכן הצהובים מתאפסים.
  לכן כמו בכל דבר,אל תקטלו לפני שאתם בוחנים.
  המעשה של טל מסתבר היה חכם…

 23. יש אוהדים מסכנים הגיב:

  כל אלה שנכנסו למשחק הם עלובי נפש שלא יודעים לכבד מחאה של עמיתהם. אם לא הקומנדו שעוזר להפוך את המשחק למרגש ולמעניין הם מזמן לא היו באים למשחקים בוינטר
  אלו אוהדים אוכלי חינם, מכיר אותם מהכניסות עם יד מושטת לקבל הזמנות או להחליף מינויים בקומבינות שונות ומשונות העיקר לא להוציא מהכיס 30 שקל עלובים

  • מ צ הגיב:

   30דקות וההרגשה היתה שחזרנו למכתש לשנות ה80,התוף לא דפק באוזניים ואוהדים עודדו בזמן הנכון
   כולל מחיאות כפיים לעיתים קרובות כמתבקש.
   דרגות הקצונה שאימצתם ביציע ירדו היום לחיליים הותיקים מהמכתש שמסתפקים באהבה ללא תנאים
   בטיפשותכם ציפיתם למחיאות כפיים כשנכנסתם לאחר ששכחתם את מקומכם במגרש
   אתם מקהלת מעודדים נהדרים ותו לא

   • סבתא ועוד איך סבתא הגיב:

    איזה כייף לקבל הזמנות ולא לשלם
    יש אנשים כמוני שלא משלמים
    ויש את הפראיירים שמשלמים על כדורגל מזבלה

    • אורדון לא מופתע הגיב:

     סבבה לך סבתא ועוד סבתא.
     תהיה אוכל חינם … לפי שעת ההודעה אני מבין שאינך צריך לקום לעבודה… או שאתה עובד בתור שומר באיזה בית חולים ממשלתי…
     אל תעביר ביקורת על מחאה של מי שוקנה כרטיס או מנוי.
     אני אמשיך לקנות מנוי ולבוז לאפסים כמוך! בהנאה מרובה

 24. ל-12.39 הגיב:

  עלובי נפש הם אנשים שלא יודעים לסלוח ולא יודעים לקבל סליחה…
  אל תלמד את אלו שכן נכנסו איך צריך לנהוג.
  90% מהאוהדים נכנסו,זה אומר הרוב קבע= מחאה מיותרת ומטומטמת.
  אותי לימדו שהרוב מנצח,ככה זה בחיים!
  מבין את הכאב שלך וחבריך,זה כואב שאתה מארגן מחאה,ואנשים עוברים וחולפים על פניך ונכנסים ולא מצטרפים.
  גם אפשר היה לראות על הפרצופים של 30 המוחים כשנכנסו למגרש כמה הם מושפלים.
  והקהל של הפועל ר״ג היה לפני הקומנדו ויהיה גם אחרי.
  אנחנו לא מגיעים בגללך ובגלל חבריך ״אוהדי הקומנדו״.
  באנו ונסענו לכל משחק הרבה לפני שהקומנדו הוקם.
  ושלא יצא מהתגובה שלי שיש לי טענות לקומנדו,אני מכבד את ההחלטה שלהם אבל לא מסכים איתה.
  אבל לבוא ולהאשים את אלו שכן נכנסו,ולכתוב ש״אם לא הקומנדו שעושים אוירה הם לא היו מגיעים״,זה מוגזם…
  אני מגיע למשחקים לראות קבוצה שאני אוהב,לא בשביל לשמוע שירי עידוד…

  הגזמת!

 25. גבעתיים הירוקה הגיב:

  מיבזקון יום ה' 02.02.2012 – "גן שלנו מה נחמד הוא"

  שלום רב,

  שבוע נוסף עובר על כתרילבק'ה של גוש דן.

  ראש ועד הקהילה וחברי ההנהגה שלו

  ממשיכים ליהנות בצחוקים ושגועים לרוב.

  ראו דיווח מצורף של "ידיעות רמת גן"

  והתושבים, מה יהיה עליהם?????????

  למי אכפת.

  ושיר יש?

  בטח שיש ועוד איזה. ממש קלאסיקה:

  מילים: חינגה סמילר
  לחן: פניה שלונסקי וגמן

  ביצוע: יפה ירקוני
  שנת הקלטה: 1958

  גַּן שֶׁלָּנוּ מַה נֶּחְמָד הוּא
  לָנוּ טוֹב בּוֹ עַד מְאוֹד
  בּוֹ נָשִׁיר, נִשְׁתַּעֲשֵׁעַ,
  נְשַׂחֵק וְנַעֲבֹד.

  עִם הַשַּׁחַר, עִם הַשֶּׁמֶשׁ
  חִישׁ נֵלֵךְ, נָרוּץ לַגַּן
  לְקַבֵּל אֶת פְּנֵי כֻּלָּנוּ
  הוּא מוּכָן וּמְזֻמָּן.

  שיהיה לכולנו,

  שבוע טוב.


  גבעתיים הירוקה
  רשימה עצמאית לאיכות חיים חינוך וסביבה

 26. נהיינו בני יהודה הגיב:

  טל חן בלם מנוסה, קשוח, אוהד ר״ג, קפטן הנבחרת האולימפית בעבר, שכל מה שהוא שכח הבלמים בליגת העל עוד לא למדו. הוא נכס אמיתי, הוא מבקיע שערים (בהפועל ת״א יש לו לא מעט שערים מכריעים), והוא, כמיטב המסורת (הנשכחת) של הפועל רמת גן גבעתיים- אשכנזי.
  טל חן+10.

  • דובר ההמונים הגיב:

   נהיינו יחצ"נים

   טל חן בלם מנוסה? נכון. השאלה היא איזה נסיון יש לו שהרי לא סתם הוא לא בהפועל ת"א אהובתו אלא מסתובב ברחבי הארץ ואפילו ירד (רחמנא ליצלן, כמו פרדי) אל הילידים בליגה השניה
   קשוח? היה כזה
   אוהד ר"ג? בבקשה לא לגרום לי להתקפי צחוק בלתי נשלטים. אוהד הפועל ת"א מוצהר כולל במדיה ואוהד מצויין את הכסף הטוב (ובזמן) של ר"ג
   נכס אמיתי? יכול להיות, תלוי למי
   מבקיע שערים? תזכיר לי כמה שערים הוא הבקיע עד היום העונה בר"ג בליגה אחרי למעלה מ-60% מהדרך? וכמה בשנה שעברה?
   אשכנזי? טוב, זו לא אשמתו
   טל חן 11 וחצי
   הוא גם התחבר מצויין לארקינים כאחד שיודע להעריך (ולשמור) את מטה לחמו

   אבל אנחנו הרי לא מבינים, סתם יושבי יציע

 27. ל-14.49 מעלי הגיב:

  לא להתייחס!
  הרי כל אחד פה מאמן וכל אחד אימן פה 25 שנה.
  שיפרח הוחתם כתבו מי זה יפרח,שאסולין חתם אמרו שחקן גמור,שהביאו לפני שבועיים את ניסים שחקן שרק לפני 8 חודשים העלה לבדו את רמת השרון לעל עם 18 שערים וסיים כמלך השערים ,כתבו שהוא לא מתאים והביאו אותו לספסל…
  עזוב,המבינים ביציע יודעים מי זה טל חן ומה הוא תורם לקבוצה ולחדר ההלבשה.
  בסך הכל 90% מעריכים את היכולת וגם את הבן אדם שבו.
  לא צריך לשים לב לכל שטות שנכתבת.

 28. UC03 הגיב:

  הדגל האדום מונף אל השמים.

 29. איפה קוריס שיתן לו גב? הגיב:

  נגמר הקסם . בית"ר מקבלת 3 חתיכות מסכנין בטדי והקהל צועק ליובל להתפטר

 30. ל-19.58 מעלי הגיב:

  שיובל עשה ניסים בפ״ת וגם בביתר בתחילת העונה שתקת!
  תן כבוד לשחקן עבר שהוא אחד הסמלים בהפועל ר״ג,לא יפה.
  מה שיובל כשחקן וכמאמן נתן להפועל ר״ג,אתה לא תתן גם בעוד 100 שנה!
  עם קבוצה ללא כסף,ללא מחנה אימונים,ללא שחקנים עד לפני 3 ימים,עם קהל מלחיץ,כאשר קיבל את הקבוצה שבוע לפני פתיחת העונה ,תאמין לי שהוא עושה עד היום יותר ממה שמאמן אחר היה עושה.

 31. הקומץ - לפני ואחרי המשחק הגיב:

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s