המתוסכלים האמיתיים

אם פרדי דוד היה דואג לעמוד במבחן התוצאה, כמו שהבטיח העונה פעמים רבות, אף אחד מלוד לא היה רץ להתגרות באוהדי ר"ג * פוסט שכולו "אני מאשים", כולל כתב הגנה מרוכך על יקיר שינה

"אני מבין את התסכול של בני לוד ששלוש פעמים מנסים לשחק איתנו ולא מצליחים לנצח אותנו אפילו פעם אחת".

אלה הדברים שאמר פרדי דוד לערוץ הספורט כמה שניות לאחר מפגן המהלומות בווינטר. פרדי מנסה לשכנע למה לוד הם שאשמים. הוא אמנם מוסיף בהמשך שגם הוא מתוסכל שהוא לא ניצח, אבל קודם כל הוא מנסה להטיל על יריביו את כל האשמה. לוד אשמים, לדבריו, כי הם מתוסכלים. הם מתוסכלים כי לא הצליחו לנצח את ר"ג. שלושה משחקים היו העונה – באחד ניצחה ר"ג, שניים הסתיימו בתיקו. לוד לא הצליחו לנצח, זו עובדה, אבל הם לא היו מתוסכלים מאי ניצחונם במשחק העונה, להיפך. הם התפללו לנקודה הזו, עשו בשבילה הכל, נלחמו במגרש, בזבזו זמן, נשכבו על הדשא. בשבילם תיקו היה כמו ניצחון. אחרת יקיר שינה לא היה רץ בחיוך ענק אל אוהדי ר"ג עם חולצת "יש אלוהים בשמיים".

לפי ההיגיון של פרדי, כל הבלגן החל בגלל שלוד מתוסכלים. הוא מנסה לשכנע שהאחריות לאירועים היא רק על לוד. אולי בגלל התסכול הזה, פרדי מאמין, ר"ג תיוושע ואיכשהו בעזרת בית הדין תצליח לחלוף על פני לוד בטבלה, דבר שלא הצליחה לעשות במגרש. איזו פרשנות מוזרה של המאמן. הרי מי שצריכים להיות מתוסכלים מהתיקו הם קודם כל שחקני הפועל ר"ג, מאמניה, מנהליה ואוהדיה. הם היו חייבים וצריכים לנצח. אם היו מנצחים את לוד וחוזרים למקום הראשון – יקיר שינה לא היה רץ עם החולצה ובן סימון ועוז יפרח לא היו מתנפלים עליו והופכים מגרש כדורגל לזירת איגרוף.

ואם פרדי דוד היה דואג שהקבוצה היקרה, המושקעת והאיכותית שלו, עם הספסל הכי עמוק בליגה ומיטב השחקנים שהוא בחר תנצח את לוד לפני יום, ותנצח את הפועל ירושלים שבוע קודם ואת בית"ר שמשון שבועיים קודם ואת נס ציונה שלושה שבועות קודם, כפי שצריך וכפי שמתבקש – אז לוד היו מרגישים באמת תסכול ענק אחרי ה-1:1, כי התיקו הזה היה הופך למשחק העלייה של ר"ג. ואז היו נחסכים מאיתנו המראות שבגללם הכדורגל הישראלי קיבל דום לב מהגועל שעלה על גדותיו ולא היינו צריכים להאזין לשטויות ולהבלים של אבו סובחי המתלהם.

לא הפועל לוד מתוסכלים מהתיקו, אלא אך ורק אנחנו. משחק עונה שאליו הגיעה הפועל ר"ג רק למחצית אחת, כשאת השניה העבירה בשוטטות שהקרינה עייפות מנטלית. גם אחרי חודש קשה של הפסדים שערורייתיים, פרדי דוד לא הצליח להרים את שחקניו מהקרשים, להכין אותם כמו שצריך למשחק שקבע עונה שלמה ואת גורלה של קבוצה.

תשמרו על הבעלים שלכם, אין לכם מושג כמה האיש הזה יקר לקבוצה – נשמע פרדי דוד אומר לאוהדים כמה פעמים במהלך העונה. אבל הראשון שהיה צריך לשמור על ארקין זה קודם כל הוא, בתור ראש המערכת המקצועית. פרדי דוד קיבל מנדט ענק מבעלים צעיר וחסר ניסיון, שסמך עליו וראה בו מעין אבא לקבוצה. ולכן פרדי דוד היה צריך לשמור על ארקין בכך שקודם כל ידאג להביא תוצאות במגרש. ופרדי דוד היה צריך לשמור על ארקין בכך שיתנהג כפי שמצופה מאיש מקצוע מנוסה, ולא כרואה חשבון שמנהל פנקסנות עם האוהדים.

מופרך לתלות את האשמה רק בהתנהגות של לוד בסיום המשחק בווינטר ולהתלונן שאנשיה התפרעו כי היו מתוסכלים. אנחנו אלה שמתוסכלים כי לא הצלחנו להפוך את המשחק מולם ליום של שמחה ועלייה, ומי שצריך להיות מתוסכל בראש ובראשונה זה פרדי דוד, שאיכזב והכזיב. שגרם לארקין באמצע העונה כאב ראש על עניין של מה בכך – משחקי כוח וכבוד מול האוהדים – במקום לספוג בשקט, כמצופה מאדם במעמדו וברמתו, כמה הערות וקללות מיציע שרובו המכריע עומד מאחורי הקבוצה ומפרגן לה.

וכמו שפרדי לא ידע לשלוט בעצמו אחרי נצחונות מצויינים על נס ציונה והכח עמידר והתעסק בקטנות, כמו התגרות בקהל והתרסות כלפיו תוך שימוש בשחקנים, מה יש להלין על שחקן מקבוצה יריבה שרץ להתגרות באותם אורדונים?

ואם כבר הזכרתי את יקיר שינה: לא ברור איך הבלם הזה הפך לאויב האורדונים. כועסים עליו בגלל יכולתו מהעונה שעברה, על שערים שנכבשו באשמתו. שוכחים שהוא בסך הכל הגיע לקבוצה שנבנתה בחיפזון ושכל מערכיה התקשו לתפקד. שינה הוא בלם טוב לליגה השנייה, כנראה לא מספיק טוב לליגה הראשונה. לא הוא אשם שהפך לבלם ראשון מכורח הנסיבות, לא הוא אשם שהמאמנים הרכיבו אותו כי לא היו בלמים אחרים. שינה לא אשם יותר מכל היתר בירידה בעונה שעברה. להפיל עליו את כל התיק זה עלבון לאינטליגנציה. אלא שהיו אוהדים שהחליטו אחרת, קיללו אותו בכל הזדמנות וירדו לחייו. זו היתה היטפלות מיותרת, מכוערת ולא מוצדקת.

שינה המשיך להיות המטרה גם במשחקים מול לוד העונה, במיוחד המשחק הראשון באיצטדיון ר"ג, בו קיללו אותו ולעגו לו על ה-3:0 שספגה לוד. גם במשחק בשכונת התקווה ספג קללות. בשבוע שעבר כבש את שער הניצחון מול רעננה, שהעלה את לוד למקום הראשון, וכטוב לבו בשיא בקריירה שלו הכין לעצמו לקראת ר"ג חולצה עם כיתוב מתריס כלפי האוהדים שמיררו את חייו. ההתגרות הזו היתה מיותרת. הוא היה צריך לרוץ לקהל שלו, אבל אפשר להבין את המחאה הזו ומאיפה היא באה. זו היתה הנקמה שלו – קטנונית או לא. הוא רק לא ציפה לתגובה התקיפה של ההגנה בראשות בן סימון, יפרח, טל חן ובן עמי. שינה יורחק מכמה משחקים, אולי אפילו קילקל לקבוצתו את העלייה, אבל אותנו זה לא מעניין. אותנו מעניין רק אנחנו, ואנחנו, כלומר הקבוצה, פישלנו בחודש שבו היה צריך להתעלות ולשרוף את הליגה.

העונה מסתיימת בקול דממה אדירה. רק לפני יומיים אנשים כאן התרוצצו בין בתי ספר לחלק כרטיסים ולנסות לבנות דור חדש של אוהדים, רק לפני יומיים אנשים רקמו תוכניות להיות הקרית שמונה הבאה, ופתאום מגיעה ההתרסקות הזו שבשיאה ארקין מכריז על עזיבתו – וסימן שאלה גדול רובץ עכשיו על קיומה של הפועל ר"ג. הקבוצה לא תיפול כל כך מהר, ודאי יהיה מי שייקח אותה, אלא שהכרכרה עם הסוסים תהפוך לעגלה עם סוס. על זה התסכול הגדול שלנו. שלנו – לא של בני לוד. אתה הבנת את זה פרדי?

ירקו לארקין בפרצוף. בסרטון הזה אפשר לצפות באירועים שבגללם משפחת ארקין לא רוצה להיות מזוהה יותר עם הכדורגל. כמה חבל שבסיטואציה הזו מעורבים שחקנים שחייבים המון לניר ארקין. הם מכירים את האופי שלו, יודעים שהוא ואביו מורי ניסו להנחיל לקבוצה שלהם ערכים של דרך ארץ. אלא שכמה שחקנים שכחו את זה בדיוק ברגעים שהיו צריכים לזכור שהם מחוייבים אך ורק לתרבות של הבוס שלהם ולא לדרך של ערסים. גם לא מעניין אותי שהם ניסו להגן על כבודם של האוהדים. לא רק שלא הביאו תוצאות על המגרש, יש כמה שחקנים שפשוט בגדו בארקין פעמיים.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

50 תגובות על המתוסכלים האמיתיים

 1. אורדון ותיק הגיב:

  פרדי אתה נכשלת. בלי שום קשר למכות שהיו תצא גבר ותתפטר. לא עמדת במשימות שלך , בזבזת את הכסף של ארקין, לך הביתה.

 2. על שינה הגיב:

  אני אף פעם לא הבנתי למה מקללים שחקן שלנו בעונה שעברה שידעו שהולכים לרדת ליגה. דוקא עונה שהאורדונים הלכו לכל משחק ועודדו כמו משוגעים גם כשידעו שהולכים לחטוף בראש. לא זכור לי שקיללו בעונה הזו את איתי ארקין שעשה הרבה יותר לופטים מכל החורים יחד שעשה יקיר שינה עונה שעברה. איך שינה הפך לשק חבטות… לא ברור לי. בסוף הקללות נגדו חזרו אלינו כמו בומרנג לפרצוף ויורידו לנו נקודות בגללו. איך כתב שינה בחולצה ? יש אלוהים בשמים!! מי שמקלל חוטף.

 3. אריה הגיב:

  בהתייחס לשחקנים שלנו, רק שניים עברו את הגבול בתיגרה אתמול- אסולין ופרננדז. השאר לא עשו שום דבר חריג שלא ראינו בכדורגל הרבה מאד פעמים שהעונש עליו הוא לא יותר מהרחקה של משחק אחד.
  השאלה מהי המשמעות המלאה של סיים דרכו של ניר ארקין בכדורגל. אם הכוונה שלו לא להיות יותר יו"ר ובעלים החל מהעונה הבאה, אפשר אולי להתאכזב ולהצטער אבל גם להבין אותו. אם במקביל הוא גם ינתק את תמיכתה הכספית של המשפחה בהפועל ר"ג, המשמעות היא גזר דין מוות להפועל ר"ג, ניר ארקין מבין את זה יותר מכולם.
  אני הייתי מצפה שתתארגן קבוצה של אוהדים שפויים, מוכרים ופעילים, שיקבלו את השרביט ממשפחת ארקין לנהל את הפועל ר"ג בעונה הבאה, אך ללא הפסקת התמיכה הכלכלית של משפחת ארקין בקבוצה. כמובן שהייתי מעדיף שניר ישאר יו"ר, אין הרבה אוהדים שרופים כמוהו שאוהבים את הקבוצה, אם אם זה לא יהיה אפשרי, לפחות שלא ינתקו את בלון החמצן.
  ניר ארקין- אני לא מאמין משפחת ארקין מרימה ידיים שקשה. אבא שלך בנה אימפריה כלכלית בכוחות עצמו ונתקל בקשיים רבים בדרך. יש לכם עוצמה כספית שלמעטים בארץ יש, להחזיק את הפועל ר"ג בתקצבי שפוי זאת לא משימה קשה בשבילכם. אל תכבו לנו ולכם את האור.

 4. האמת על הקללות הגיב:

  אני יגיד לך מאיפה התחילו הקללות על שינה. היה לנו בשנה שעברה שחקן כושל בשם לירן דיאמנט שחוץ ממשחק אחד טוב מול עכו שניצחנו היה טוחן מים כל משחק. חלוץ איטי ומחמיצן כרוני שבלי אבא שלו שתורם כסף ודחף את הבן שלו לכל קבוצה שאצלה שיחק וגם דחף לפוסטר ברחוב כאילו הבנאדם מזוהה עם הפועל רמת גן. דיאמנט היה שחקן נפל רציני . בקיצור הוא התחיל לצאת עם אחות של אביב מנדל מהקומנדו ואביב בשביל להעביר את האש מהחלוץ העלוב שנהיה חבר של אחותו התחיל לקלל את שינה ולהפנות את האש רק כלפיו , מכאן זה התפתח וגרר עוד אוהדים. הבנת ?

  • אביב הגיב:

   כמובן שאתה מתחבא מאחורי מקלדת…
   למרות שאני לא מוהג להגיב כאן אני אחרוג ממנהגי כדי להגיד את האמת מאחורי שינה.

   שינה בחיים לא קיבל קללות של סרטן או מוות ממני. הוא קיבל את האמת בפנים שהוא אפס מאופס.
   אם אסור לצעוק ולזעוק בכדורגל אז מה כן מותר? השחקן אשם בלמעלה מ 18 שערים באופן ישיר שספגנו.
   ומה הגאון היה עושה? רץ להתראיין בתקשורת למחרת בבוקר כאילו כלום לא קרה וזה רק בגלל שחבר טוב שלו כתב ב ONE. בגלל זה הוא גם מקבל שם המון קרדיט.

   מה עוד הוא היה עושה? יוצא ממשחקים ומגיע לאימונים מחוייך! לא הפריע לו שהוא מוריד אותנו ליגה במו רגליו. אז מה אסור לכעוס עליו ולהגיד לו שאיך הוא ישן בלילה עם התצוגה שלו על הדשא?

   האשמות כלפי שינה התחילו הרבה הרבה הרבהההה לפני שלירון היה שחקן הרכב או חבר של אחותי אז תפסיק לזיין את השכל. הוא קיבל ממני צעקה ראשונה אחרי ההפסד לנתניה דקה 90 מחזור 4 אחרי אשמה שלו בסגירה על סבע. אז היה חלוץ בשם ביבישקוב. ואת לירון בכלל לא הכרתי באותה תקופה. שלא נדבר על זה שאיך שהוא ירד מהמטוס בחזרה מהמחנה אימון (סביר להניח שלא היית שם כמוני) הוא ירד עם חולצה צהובה ואז הבנתי כבר שהוא לא יהיה חלק מאיתנו.

   אתה כנראה חתיכת קוקסינל בדיוק כמו שינה היות ואתה מתחבא מאחורי מקלדת וממציא תירוצים להתנהגות אלימה ומכוונת מראש.

   מכאן ולהגיד שאמרתי לו סרטן, מוות או איחולים כאלה – ממש לא!!!
   שלא נדבר על השטות שהוא ממציא עכשיו שאנשים היו מתקשרים אליו "בשעות לא שעות" כדי להטריד אותו. הוא ממשיך את מה שאחל שנה שעברה בראשותו.

   העונה הקללה היחידה ששינה קיבל זה "שינה קוקסינל" מכל הקומנדו.

   היות ואתה כלומניק וסביר להניח שאתה לא תזדהה רק שתדע שאני מאחל לך בדיוק מה שאני מאחל לשינה אחרי שראיתי את הראיון שלו היום.

   • אני רק שאלה הגיב:

    אביב מי אלו 3 האוהדים שהוא מתכוון שצלצלו אליו וקיללו שיקבל סרטן?

    • אביב הגיב:

     אתה באמת מאמין שמישהו אמר לו סרטן?!
     אתה באמת מאמין שמישהו התקשר אליו בלילה?!

     הוא נמצא במצב לא נעים והוא הכניס את עצמו לברוך גדול ובגלל זה הוא יורה לכל הכיוונים.

     אם מישהו מאוהדי ר"ג שמע אותי אומר לשינה סרטן שיבואו ויגיד. הרי כולם שמעו אותי צועק לעברו… הוא מקשקש כי כל המדינה עכשיו נגדו אז הוא מנסה לצאת טוב. מזל שהוא לא בכה מול המצלמות.

     לא היו 3 אוהדים, לא היה סרטן, לא היה טלפונים והכל המצאה.
     אלא אם כן אנשים עשו דברים שאני לא יודע מהם ולא קשור אליהם….

     • שוקו+שמריה הגיב:

      לאביב מ
      גם אם לא צעקתם לשינה סרטן לא יפה שהיית מקלל שחקן שלנו שמשתדל ומנסה אבל לא מצליח.
      לא מתאים!
      מה לעשות ששינה שחקן קצת מוגבל. אבל לקלל שחקנים שלנו היה לא לעניין ואני זוכר אותך במיוחד מקלל שחקן שלנו, על מה ולמה ? לא יפה מצדך,
      אבא שלך היה אוהד ותיק ומכובד ובחיים לא היה מקלל שחקן של ר"ג כי החמיץ גול ממטר או כבש שער עצמי
      התנהגת מאד לא יפה כלפי שינה
      תבדוק את עצמך ביחד עם עוד כמה אוהדים שעשיתם צחוקים ביציע וקיללתם שחקן שלנו. לא לעניין.

 5. דיין אלטרנטיבי הגיב:

  אם אני אורדון שעומד בראש בית דין של ההתאחדות בתיק של רמת גן מול לוד אני מורה להגיש כתב אישום גם נגד פרדי דוד ודן אותו לשנה הרחקה מאימון בעוון הונאת הציבור.

 6. לירן הגיב:

  שלמה למעט העניין עם שינה שגם אם תרצה אין שום הצדקה למה שעשה, אני איתך בכל מילה ואף התכוונתי לרשום את עניין המתוסכלים בפוסט הבא שלי, חסכת לי..האורדונים אחלה אוהדים, מעט נאיבים אבל בטח לא עיוורים, לא לשכוח, הקבוצה קודם כל נכשלה על כר הדשא ב 90 הדקות, אחר כך גם בדברים אחרים..

  • maktesh הגיב:

   לא הצדקתי אותו. הוא בהחלט בא להתגרות באוהדים. לזכותו ייאמר שעשה זאת בדרך אינטליגנטית. לא היה שום כתב שטנה על החולצה שלו, לא קללות ולא הכפשות. בסה"כ מעשה קצת טפשי אבל לא יותר מההתנהגות של כמה שחקנים שלנו, ובראשם אסולין שבלי קשר להתגרות של שינה הלך מכות עם שוער לוד ואחרי זה השתולל ותקף בפראות.

   • שמאלן הגיב:

    כל הביצה הישראלית מגעילה ומטונפת,לא רק שחקנים ומאמנים צריכים ללמוד דרך ארץ,אתה שכחת מה עשית
    לפני כשלושה שבועות לאוהד קצת יותר איכפתי שבנאיביותו ניסה לתרום את זמנו וכישוריו לארגון פשוט של הסעות משותפות,אתה לא פחות משינה אשם בהתלהמות והאלימות המילולית שיצאה כנגד שחקנים בעודך מעודד את האורדונס קומנדו שמוצאים בכל הזדמנות שחקן יריב להקניט או לשלוח את אבא שלו ללשכת
    האבטלה
    רוב הפוסטים האחרונים שלך היו מבישים ומביישים אותנו כאוהדים לתפארת חורבן המכתש.
    הבמה העיקרית כאן מנוצלת על ידך דרך האדם שנקרא דובי פורמן אשר יושב 24 שעות מול מקלדת
    ושולח ארס וקללות לציבור אוהדים

    • maktesh הגיב:

     1) אותו אוהד שאתה מתכוון אליו שאירגן את ההסעות אינו נאיבי. קוראים לו יורם איתן והוא מארגן את ההסעות ודברים נוספים מרצונו החופשי ומאהבתו לקבוצה. גם הוא וגם כולם יודעים שהפוסט ההוא היה הזוי ונכתב בציניות. 2) לא עודדתי את הקומנדו לשלוח הורי שחקנים ללשכת התעסוקה, בסה"כ תרמתי להם קצת כסף לאביזרי עידוד.

    • פופאי הנוקמים מהמכתש הימין הקיצוני הגיב:

     לשמאלן הבזוי
     תשמע טוב אפס
     בקרוב הימין הקיצוני בשלטון ונעמיד אנשים אפסים כמוך
     לדין על פשעים ובוגדנות נגד המדינה
     חכה חתיכת סירחון שמאלן זבל נפרק אנשים כמוך

 7. שמאלן הגיב:

  שלמה,אתה מגלה טפח ומכסה טפחיים,אנחנו מאז אתמול מסתובבים כמו זומבים ולא מבינים מה נחת עלינו.
  התגובה שלנו תגיע לקראת סוף שבוע,הפועל רמת גן תמשיך להתקיים בזכות אוהדים נפלאים שקשרו קשר
  חברי משפחתי בסמל והיסטוריה משותפת למעלה מ50 שנה
  מעניין,האם ארקין מסמן את עצמו כאדם שתורם לחברה הישראלית לדו קיום ללא אגנדה חברתית או רק עם
  ארנק פתוח שלא קונה את אזובי הקיר שאינם מתנהגים כארזי הלבנון

  • פופאי הנוקמים מהמכתש הימין הקיצוני הגיב:

   שמאלן זבל של האנושות
   לך תתמוך בפלסטינים בהפגנות זבל אנושי קקה

 8. יענקול פוצווט הגיב:

  הצפוי מתקיים.
  המכתש נוקם
  עכשיו הגיע תור הקבוצה והבעלים שבגדו בו
  הבאים בתור ראובן בן שחרא וחיריית גבעתיים
  באוקטובר הבא יצטרף ראש העירייה המגוחך
  למכתש, לקבוצה ולארקין.

 9. אוהד ביציע הגיב:

  שינה אמר שהוא אוהב את הקהל של הפועל רמת גן ומתנצל בפניהם חוץ משלושה איש שקיללו אותו. גם אני חושב שהיחס לשינה היה מבזה ולא מתאים לנו כאוהדים תרבותיים בד"כ, חבל.

 10. קטנות מפה ומשם הגיב:

  אני מסכים עם כך שהחטא של שינה הוא מינורי לחלוטין.
  לטעמי שינה מאוד מתוסכל היום. אין לו עליית ליגה (אולי גם אין בונוס). יורחק לפחות עד סוף השנה ויפסיד כספים רבים. יזכרו אותו לתמיד כאחד שגרם להשבתת 2 הליגות הראשונות בכדורגל למחזור שלם – זו לא גאווה גדולה אבל בטח פרט חשוב לחידוני טריוויה. סיבך גם את המאמן שלו (שכזכור הוא האח של בעל הבית), ושחקנים נוספים, בהרחקות ובהפסדים כספיים. גרם למשפחת ארקין להרחיק עצמה מהכדורגל. מצד שני עכשיו כל המדינה יודעת מי זה יקיר שינה – יקיר העיר הרצליה. הכי גרוע מבחינתו זה שבעצם לר"ג הוא לא גרם נזק שכן אם היה הולך בשקט לחדר הלבשה הרי שקבוצתו היתה עולה ליגה ור"ג לא.
  מהיכן לקח תמיר בן עמי את החוצפה לעלות למשטח כשהוא לא בסגל כשברור שזה יגרור את הקבוצה לעונש ולהוסיף פשע על חטא הוא גם מתחיל לתת מכות לשחקני לוד. הגיוני שהעונש שלו יהיה החמור ביותר בין שחקני ר"ג. גם אלי לוי יחטוף כמו גם פרננדס ואסולין. יוגב, עוז והאחרים לדעתי לא בעניין המכות. מצד לוד ממש מעניין לי את התחת.
  לא אתפלא אם ר"ג ולוד יחטפו הורדת נקודות. חלק לשנה הנוכחית וחלק לשנה הבאה. לוד כנראה מעט יותר גם כדי להבטיח שלא תעלה ליגה.
  ברור מאליו שהאשמה האמיתית היחידה היא של פרדי שבגללו הגענו למשחק הזה בלי נקודות בטחון בכיס ואפילו בלי כוחות, פיזיים ומנטליים, לחצי השני.
  קראתי באיזה מקום שפרדי אמר שינצל את השפעתו אצל הארקינים כדי לנסות להחזיר אותם לקבוצה. מצחיק האיש הטיפש הזה. מעניין איך הוא לא מפנים שהוא בחוץ מבחינתם כבר מזמן ורק בגלל שהם עדיני נפש, ותסלחו לי אבל ממש לא מתאימים לניהול כדורגל בצורה הזאת, הוא עדיין רשום כמאמן.
  בראיון ברדיו פרדי הסכים עם המראיין שגם הוא כביכול יפגע מעזיבתו של ארקין. נו טוב, מי הפראייר שיתן לו כל כך הרבה כסף תמורת כל כך מעט תמורה. הוא באמת חי בסרט. בנוסף פרדי משחק אותה עלק מכובד ותמיד מקפיד להגיד למי שמדבר איתו "אתם מכירים אותי ממזמן ואני לא כזה וכזה". פרדי הוא אהבל'ה לא קטן.
  הנקניק (כתבתי בהתחלה מילה אחרת אבל לאחר התלבטות שיניתי) שפרדי הכניס לארקינים הוא ארוך ארוך, שמן שמן, כואב כואב והוא גם אוכל כסף כמו ממותה בהריון.
  ניר ארקין דיבר ברדיו ונשאל שאלה ארוכה כאורך הגלות ע"י דני דבורין (שמוכר כפטפטן בלתי נלאה) וענה בקצרה אותו דבר כמו שאמר מאתמול. בשביל מה הוא עלה לשידור הרדיו?
  אני גם ממש לא מסכים עם המחשבה שהשחקנים שמרו על כבוד האוהדים. ממש לא. הם ביישו אותי. הכבוד הכי גדול, הכבוד האמיתי, היה אמור להיות ריצת האליפות ועליית הליגה. הם פשוט ניסו לשמור על שאריות הכבוד העצמי שלהם שאותו איבדו במשך העונה. גם ההתנהלות של פרדי מאז המשחק מעידה רק על עצמו ועל רצונו לשמור על התחת שלו.
  אגב, בדיעבד, טוב עשתה המשטרה שמנעה הכנסת כמות גדולה של חכות. מי יודע מה היה עלול להתפתח מצד כמה מהאורדונים.

 11. ארקין השקרן הגיב:

  כרגע דיבר בערוץ 55 ואמר שהוא עוזב בגלל האלימות
  ארקין אנחנו לא מטומטמים אתה עוזב בגלל אחיך
  ובגלל שאתה לא עולה ליגה
  תספר סיפורים לאנשים כי אנחנו לא מטומטמים

 12. אריה הגיב:

  התביישתי בהופעה של ארקין בערוץ 5 עכשיו. הוא ממש מפקיר את המועדון לבתי הדין ואומר להם "תרסקו את הפועל רמת גן, אני גם ככה לא יהיה שם".
  אין לנו מי שיגן עלינו בבית הדין, ארקין עוד מסוגל לומר שאנחנו אשמים בתגרה והוא דורש עונש חמור להפועל ר"ג. במקום לומר שיש 2 או 3 שחקנים שצריכים להענש בחומרה, אבל המועדון עצמו לא צריך להענש היות והקהל או בעלי תפקידים לא נטלו חלק בתגרה, הוא לא מוציא מילה להגן על הקבוצה מאז אתמול.
  איך הוא קורא לעצמו אוהד הקבוצה ? הוא קודם כל חושב על התדמית הציבורית שלו. אני המום ובשוק, ציפיתי מניר ארקין להמון.

  • אלוהים ישמור אותנו מאוייבינו מבפנים הגיב:

   שימו לב שבקבוצת הפועל רמת גן לדורותיה האנשים רק עושים לה נזק
   מליניאק קופמן ועכשיו ארקין

  • עוד אחד שראה הגיב:

   אריה, אתה כ"כ צודק!
   גם שאלו אותו אם הוא ימשיך להיות אוהד הקבוצה ולהגיע למשחקים,מה הוא ענה:"לא יודע".
   הייתי בהלם ממנו. לא אמר מילה אחת טובה על הקבוצה, האוהדים.כלום.
   כאילו בר"ג יש רק רע.

 13. נקמת המכתש לעד הגיב:

  לכל החכמולוגמים שלא באתם להגן על המכתש
  ולא יצאתם מהבית בחורף ובשמש
  לשמור על הבית שלכם
  אלא ישבתם בבית על התחת השמן
  תאכלו בפרצוף שלכם את איצטדיון חיריה
  שבשנה הבאה הכח תזרוק אותכם משם
  אתם תשחקו נגד הירידה מליגה א' מול כפר שלם
  במגרש המגעיל של חיון
  זה מה שמגיע לכןם שלא באתם לעזור לשמור על המכתש
  חולרות

  • אפרוני הגיב:

   יא דביל שאימץ מכתש חול ואבנים במקום להביא ילדים לעולם וחי בסרט שהמכתש היה ילד בשבילו
   לא יעזור לך פומפאי או נוקמים ותפילות מטומטמות של גבר בן 50 עם מוח של 5
   מעולם לא הוכרת כאורדון וכך תמיד יהיה גורלך
   יושב על הגדר שמאחורי השער לבד עם עצמך ויגונך

   • פופאי הנוקמים מהמכתש הגיב:

    תשמע יחתיכת אפס זה לא אני כתבתי תזהר מתביעת דיבה תכין 300 אלף שח כי יש לי את ה IP שלך

 14. עונש כבד הגיב:

  העונש שנקבל הוא מינוס 6 נקודות העונה ומינוס 6 בעונה הבאה. יכולים לפסוק לנו גם ירידת ליגה לאור הזעקה שקמה ודרישה להחמיר בעונשים באופן דרסטי. על השחקנים שלנו אני לא מדבר, מצידי שיזרקו אותם מהמגרשים לשנה. גועל נפש של שחקנים שהפכו אותנו לקבוצה אלימה

 15. קוריס ויובל נעים לא היו רקדני בלט ,ניר לא ניגן על פסנתר. הגיב:

  אלימות לחוד ועזיבת הפועל רמת גן לחוד.
  במשך שנים היתה משפחת ארקין בקשרים עמוקים עם קוריס ויובל נעים.
  לשני החברים האלה יצא מוניטין בכל הארץ של אנשים שלא כדאי לא להסתבך איתם בכלל.
  גם אז ניר ארקין נכח בסביבה
  רוצה לעזוב ,זכותו .אבל בגלל אלימות?
  עוד במכתש היה צריך, והיו אין ספור אירועים וסיבות.
  קשה לי לקנות את ענין האלימות כמה שגרם להחלטה.
  אני דווקא חושב שהכישלון המקצועי הוא הסיבה האמיתית.
  ויש כאלה שיודעים ולא רק חושבים.
  מקווה שלא יפקיר עכשיו את הקבוצה להיות מי שתחטוף על הכל.

 16. נדנודי שינה הגיב:

  מאתמול בלילה אני מנסה להרדם ולא מצליח. כבר יומיים שלא ישנתי ובקושי אכלתי..
  איך הלכה לנו הקבוצה איך, בגלל כמה פסיכים
  ופרדי אתה צריך היית להתפטר אחרי המשחק שנכשלת בקבוצה. קיבלת כל מה שרצית, פנקס צ'קים פתוח ותנאים של 5 כוכבים. לך הבייתה ותתרחק מהקבוצה שלנו, אתה כישלון מוחלט

 17. קבוצה שכונה הגיב:

  תשמעו אני 50 שנה בהפועל רמת גן
  הפועל רמת גן לדורותיה תמיד התנהלה כמו שכונה בשוק הכרמל
  ואין חדש תחת השמש גם תחת ארקין שכולם שיבחו אותו היום הכל מתפוצץ לנו בפנים הבן אדם שקרן בחסות אביב שכנראה אמר לו זהו זה הזמן לנצל את המצב שנוצר ויאללה פורשים
  הפועל רמת גן גם בשנות השבעים תמיד לא הצליחה לעלות ליגה בזמן ששכונות של רחוב כמו שמשון בני יהודה ואפילו עמידר שרדו ושיחקו בליגת על הפועל רמת גן תמיד נשארה בליגה שניה
  אין חדש תחת השמש אולי אנחנו האוהדים ניקח את הקבוצה ואולי יהיה עתיד ורוד יותר

 18. למה ארקין הלך הגיב:

  ארקין חיפש דרך החוצה מרגע שאח שלו התחיל לתפוס אויר בשער והתחילו השמצות בפורומים. מה לעשות שאיתי ארקין לא בענף או לכל היותר שוער ליגה א. לא היתה שום הצדקה לתת לו טאבו על מקום ב11. סיבה נוספת שארקין חיפש לצאת זה אחרי שראה ששוב פעם עוקצים אותו בכסף. פעם היה זה קוריס , פעם עו"ד שמן ונוכל , פעם סוכני שחקנים, או מנכלים שהביא לקבוצה, כל מיני יועצי אחיתופל שישבו לו על העורק והקש ששבר אותו זה פרדי דוד שניפח לו את השכל שנה שלמה ואמר לו אנחנו נעלה בהליכה ובסוף לא מצליח לנצח קבוצה פח משכונת עוני בלוד.
  לא מספיק כל אלה גם הולכים מכות במגרש כמו צ'חצחצ'ים ומבאישים את שם משפחת ארקין, הבן של פרדי בן 9 בוכה ביציע וניר ארקין נהייה שמרטף ולוקח אותו על הידיים להרגיע , האבא עומד נגעל ולא מבין מה הוא עושה במגרש כדורגל במקום להשקיע בבורסה של טוקיו או לתרום לבתי תמחוי הם מבזבזים את כספם על חבורה של ערסים כמו אסולין ופרננדס
  המכות שהיו זה היתה ההזדמנות של הארקינים להתקפל מהשטח ולהגיד ביי ביי לתקופה שחורה שבה התעסקו עם גובי חובות מהשוק האפור ועבריינים כבדים שבאו לרחרח אחריהם בעקבות החובות שקוריס השאיר והפקיר את הארקינים לחסדי עולם הפשע.
  הלב עם המשפחה הנחמדה מכפר שמריהו שבסה'כ רצתה לתרום לקהילה וכמעט הסתבכה עם עולם תחתון, פעם מהשוק האפור גל יוסף וכל האלה ועכשיו עם מוכרי סמים ערבים מלוד. פחד אלוהים. יאללה הבייתה!! שפראייר אחר יבזבז את כספו על הזבל הזה שנקרא כדורגל.

 19. uc03 הגיב:

  אתם רציניים??? אז קיללו את שינה וצעקו לו שהוא אפס ביג פאקינג דיל.
  שינה היה שנה שעברה חלש מאוד וכמעט כל משחק עשה טעות ששווה גול.
  בכל זאת מלבד אוהדים בודדים הוא קיבל תמיכה משאר הקהל רק שהחכמולוג הגדול דאג לקלל את הקהל ולעשות תנועות באיצטדיון רמת גן.
  זאת הסיבה שהוא זכה להיות "יקיר" האוהדים.
  לא מדובר על שחקן ששמע שקיללו אותו ורץ בעצבים לקהל, מדובר בשחקן שבאמצע השבוע הלך והכין חולצה על מנת להתגרות בקהל היריב. אין מקום לאנשים כאלה על מגרש הכדורגל.

  וד"א אם היו מתקשרים לאמא שלו אז הוא היה מתקשר למשטרה. הוא גם מספר שהוא ישן אצל אורדונים כדי לא לישון בראשון הרחוקה, נראה לכם הגיוני?
  מדובר בפרובקטור זול שנלחץ מהמצב שהוא יצר ומתחיל להמציא סיפורים.

  • אוהד הגיב:

   חבל לא מתאים לנו כל המצב והערסים שהלכו מכות אין להם מקום בקבוצה ובני לוד ושינה לא מענינים בכלל

 20. מוחמד עלי בועט בראש הגיב:

  אין ספק שבים ששי ראינו את ההופעה הטובה ביותר של אדריאן פרננדס וליאור אסולין העונה. רק חבל שזה היה בענף ספורט אחר – האבקות חופשית בסגנון שכונה, ענף ספורט לא אולימפי אבל נפוץ ומקובל בארץ. בנוסף ר"ג הצליחה להגיע למקום הראשון – בראש החדשות, בעמוד הראשון של העיתון ואפילו במרתון שידורים בערוץ הספורט.שגעון, רק ששוב זה לא בגלל הישג ספורטיבי (כמו למשל גביע המדינה) אלא בשל האבקות חופשית.

  ההווה והעציד של הפועל ר"ג נמחקו עם הריסת המכתש. אין בית – אין עתיד. יכול להיות שיורידו נקודות, ימנעו עליה או יורידו ליגה – סוף הקבוצה כבר כאן.

 21. ותיק. הגיב:

  יש בהחלט מצב שאנחנו ולוד יורדים לליגה א!!! לא לפני שמכבי פתח תיקוה יורדת אוטומטית לליגה הלאומית. יש לחץ ציבורי ענק שהפעם צריך לתת את הפתרון הסופי הכי כבד שהיה בכדורגל הישראלי ולהוריד קבוצות ששחקניהם מאמניהם ובעלי תפקיד מיתפרעים במיגרש. מעבר לזה שחקנים רבים משתי הקבוצות יורחקו לשנה והמאמן הלודאי לא פחות מ5 שנים!.אם בתי הדין יעדיפו להיות קצת רחמנים אז יורידו לנו וללוד 9 נקודות השנה ו9 בעונה הבאה וזה עדיין הרע במעוטו. האם יש מצב שיכילו עונש על קבוצה שלא קיימת ?את זה נדע בשלהי הקיץ.

  • פופאי הנוקמים מהמכתש הגיב:

   אתה דפוק בראש מה אתה מקשקש יורידו ליגה יורידו נקודות
   מה אתה נהיית לנו בית משפט לך קיבינימט

 22. רון קופמן הזבל הרס את הפועל רמת גן הגיב:

  ברדיו 104 FM בתוכנית הבוקר עלה ארקין לשידור
  וטען שמי שכל הזמן חפר לו בראש לעזוב הוא מיודעינו רון קופמן
  שארקין אמר כל הזמן קופמן אומר לו תעזוב מה אתה צריך את זה
  לרון קופמן הבזוי משקל רב בהרס הפועל רמת גן וכמובן גם בהרס המכתש הוא ומליניאק אנשים זבלים מארץ הזבלים

 23. אורדון מתבייש הגיב:

  מתבייש בקבוצה הזו.
  בושה.

  • סבתא יחנה הגיב:

   תפסיקו להתסיס ולתת חומר למערכת שעלולה לרסק את הפועל רמת גן מספיק ארקין נותן דלק למערכת המשפט לרסק את הפועל רמת גן כולל קופמן ומליניאק
   מי שעשה את כל הבלאגן אלה החמאסניקים מלוד והם אלה שצרכים להענש בחומרה ולא הפועל רמת גן

 24. רינה מצליח הזבלונית הגיב:

  השדרת רינה מצליח אמרה לפני 20 שנה הייתי שדרת בשירים ושערים והאוהדים הכי שהקניטו אותה הם אוהדי הפועל רמת גן באיצטדיון וינטר. יכול להיות שכן ויכול להיות שלא כי בוינטר לא שיחקנו לפני 20 שנה אבל בתור אוהדת באר שבע הכל יכול להיות או שהיא טועה ואלה אוהדי הכח

 25. ארקין הבושה לך לך כבר מהיום הגיב:

  ארקין אתה עושה נזק בלתי יאומן להפועל רמת גן שבכל תקשורת בנימת הדיבור שלך אתה בעצם מאשים את הפועל רמת גן. מה אתה עושה לעזעזל מספיק יש את מליניאק וקופמן הגייס החמישי
  אנחנו מבינים שאתם משפחה מיליונרית ויש לכם כח רב אבל מה אתם עושים לעזעזל תחשבו טוב

 26. אנחנו מככבים ביוטיוב הגיב:

  שימו לב 35000 צפיות ביוטיוב

 27. יגאל מגבעתיים, אוהד 40 שנה הגיב:

  ני ארקין, יש גם דרך מכובת לעזוב ולא לברוח. אף אחד לא יכול להתווכח עם ההחלטה האישית שלך לא להיות חלק מהכדורגל הישראלי, אבל אתה לא יכול להפקיר את הפועל רמת גן שפתאום הפכה לשק החבטות של הכדורגל הישראלי. במקום לנצל את השם הטוב והתדמית הטובה שלך ושל אביך כדי להבטיח שהעונש של הקבוצה יהיה הוגן ולא ירסק את המועדון, אתה בוחר לעשות יחסי ציבור אישיים על חשבון הפועל רמת גן, המועדון שאתה אוהד יותר מכולם. זה מה שכואב כאן, כי אף אחד לא יכול להטיף לך מוסר מהי אהבת אמת להפועל ר"ג, אתה הוכחת את זה בגדול בעבר, כאשר היצלת את המועדון בשעתו הקשה ביותר.
  גם אם אתה רוצה לעזוב, לפחות תבטיח שתהיה העברת מקל מסודרת כאשר שיימצא אדם ראוי אחר או קבוצת אוהדים אחרת שתיקח את המועדון תוך הבטחת סיוע פיננסי שלך בשנים הראשונות.
  יש דרך לעזוב, עוד לא מאוחר לתקן ניר ארקין.

 28. אורדון לא מופתע הגיב:

  מי שם אותנו לשופטים?
  פעם האלימות היתה ביציעים אני חייב לציין שחוץ מקללות לא ראינו אלימות פיזית.
  בואו נודה במציאות – הכדורגל חולה!. אין כאן ספורט! כולם עובדים עך כולם. אנחנו הולכים למגרש כי כשהגענו למכתש היינו צעירים ותמימים והאמנו שהכל ישר ותקין… עם הזמן התחלנו להבין. גורמים שליליים נכנסו לכאורה לקבוצות ומספיק לקרוא בין השורות בכתבות להבין עד כמה הבעיה חמורה, אבל מספיק שקוף אחד ייקח את התיק על עצמו כי לא מדובר בעבירה שיש בה אלימות רק "הימור לא חוקי"
  משפחת ארקין באמת ניסתה להעביר מסר לשחקנים, ללמד דרך ארץ, אבל אי אפשר לעשות את זה לשחקן בן 20 זה כבר מאוחר מדיי. הכוונות היו טהורות ונכונות והקבוצה קיבלה את המנדט מהאוהדים. שמחנו שמשפחת ארקין הגיעה לקבוצה. היינו סבלניים.
  שבעל קבוצה אומר ששחקן קבוצה יריבה מביים פציעה שמאמן השוערים נותן לו ראסיה משהו כאן חולה.
  כן ישנה אלימות גם באירופה אבל ישנה גם ענישה.
  לגבי הקבוצה. עתידה כרגיל לוט בערפל. מה חדש? תמיד האי בהירות חי מת מת חי זה הפועל רמת גן.

  נקווה לעתיד טוב יותר.
  אגב יש מישהו שמוכן לנהל את הקבוצה?

 29. מוחמד עלי בועט בראש הגיב:

  אלי לוי מכבב בסרט. לא מפתיע משחקן שטיפס מהמגרש ליציע כדי לחבוט באוהד שקילל אותו. אלו האלילים של הקהל, אלו הפנים של הכדורגל הישראלי.

 30. בהפועל רמת גן יש כמה אוהדי מזבלה הגיב:

  הבעיה הכי חמורה שיש בהפועל רמת גן אוהדים שמאלנים זבל
  אני לא מדבר על מליניאק וקופמן השמאלני חמאס האלה
  אני מדבר על אוהדים שבאים למשחקים אבל ההלקאה העצמית הורגת אותם
  הם חייבים לדבר רע על הקבוצה רע על השחקנים והם גם קובעים לנו איזה עונש נקבל
  חתיכת אנשים מסריחים צריך לזרוק אותכם בכלל מהמדינה סירחונות

 31. ממורי ליין הגיב:

  טוקבק שנכתב בזמנו כנגד אילן ברק על הפוסט שלו אז.
  לקרוא ולבכות, או לצחוק ולבכות.
  https://maktesh.wordpress.com/2012/03/27/%d7%a0%d7%9b%d7%a9%d7%9c/#comment-19377

 32. ל - בהפועל רמת גן יש כמה אוהדי מזבלה הגיב:

  בהפועל רמת גן יש כמה אוהדי מזבלה – אבל יש 11 שחקני מזבלה ומאמן נהג אוטו זבל.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s