כתב אישום

מבט מפורט על האירועים והאנשים שהפכו את קבוצת הכדורגל הפועל ר"ג למועדון איגרוף * להתראות ביום שלישי בבית הדין


כמה שניות לאחר התחלת התגרה, מבט מהיציע. להגדלה – לחצו על הצילום

מדי עשור בערך יוצא להפועל ר"ג להסתבך במהומה. לא סתם מהומה, אלא מקרים חריגים שנכנסים לפנתיאון האלימות של הכדורגל הישראלי. בשנות ה-60 זה היה הסיפור עם סוס המשטרה שנדקר במכתש מול הכח ת"א. מנו אדיב, ראש פלוגת הסדרן במכתש, הכחיש בעבר בראיון לבלוג שהיה דבר כזה וטען שאחיו, שהיה בחור חסון, הצליח להפיל סוס במהלך המהומה ובעיתון למחרת נכתב בטעות שהסוס נדקר. בכל אופן, הסיפור הפנטסטי הזה מככב עד היום כפיקנטריה בסיפורי אלימות.

שנות ה-70: פיצוץ המשחק בעכו, במהומה שבה נראו שוטרים עפים באוויר. השחקנים המעורבים: סורינוב, קלדרון, שוחט וזילבר. שנות ה-80: השלכת רימון הגז במשחק ביבנה. כאן דווקא ר"ג לא מעורבת ישירות. שנות ה-90: יובל נעים נוגח בקוון והמשחק מול טייבה מפוצץ. שנות האלפיים: אין משהו מיוחד למעט המהומה מול הפועל פ"ת במכתש, בה הקניטו כמה משחקני ר"ג את אוהדי היריבה, שאף הותקפו בסיום מחוץ למגרש על-ידי כמה ערסים המקורבים לשחקני רכש של ר"ג.

הסיפור ביום שישי בווינטר שהצליח לתפוס את כל הכותרות יצא כך בגלל השידור בטלוויזיה. אלמלא השידור, הייתם קוראים בעיתון ידיעה קטנה על מהומה שהתרחשה בסיום, כמו שקורה כמעט מדי שבת במגרשי הליגות הנמוכות, שם גם מפעילה המשטרה לא פעם גז מדמיע ועוצרת אנשים. אלמלא השידור בטלוויזיה והצילומים הברורים של האירוע שהצליחו לזעזע את המדינה ולהשבית את הכדורגל – שום דבר דראסטי לא היה קורה.

ננצל את התמונות של מצלמות ערוץ הספורט מהאירוע כדי לסכם את חלקם הפעיל של שחקני ר"ג בבלגן. נתחיל עם הקפטן.


תמיר בן עמי. הקפטן הפצוע שישיב ביציע נכנס למגרש מיד בסיום ומיהר לצוות הבולמים של יקיר שינה. בן עמי לא הסתפק בדחיפתו של בלם לוד, וביחד עם פרננדס (בצילום) מביא לו מכה בצוואר בתוספת אגרוף של החלוץ הארגנטיני. בהמשך חומק בן עמי ממכה של שחקן לוד שמסתער עליו, מזהה התגודדות מצד שמאל שלו, מסתער לתוך הפקעת, מביא אגרוף למישהו ונמלט. התנהגות של קפטן?

ב-2007 הורחק בן עמי מול בני לוד לאחר שהתקוטט עם שחקן יריב. בעקבות כך התפטר מתפקיד הקפטן. בראיון לבלוג בסיום אותה עונה אמר בן עמי: "הורחקתי נגד בני לוד בסיטואציה שלא הייתי צריך להיכנס אליה… הרגשתי שזה חוסר אחריות איך אני מגיע למצבים האלה, כי בסך הכל אני רגוע. אחרי ההרחקה נגד לוד, ישבתי וחשבתי לעצמי שבנוסף לעונש שקיבלתי במסגרת הקבוצה גם אני אעניש את עצמי. הודעתי לקבוצה שאני לא מתאים לסרט של הקפטן, שהפקרתי את הקבוצה יותר מדי פעמים והשארתי אותה בעשרה שחקנים, ואני מרגיש שאני חייב לוותר על סרט הקפטן". בתשובה לשאלה אמר בן עמי: "בגדול, קשה להאמין שזה יקרה לי יותר. אני לא מצדיק את עצמי, אבל תבין שאתה נמצא במגרש בדופק של 180, או 190, אתה חזק בתוך המשחק ולפעמים האמוציות גוברות על המחשבה. זה קורה לכולם, לי זה קרה יותר מדי, ובגלל זה היום כשיש מהומה במגרש אני לא ניגש לשם. שחקנים מתקוטטים, שחקנים מתווכחים, אני מתרחק. אני כמעט בוודאות יודע שיותר זה לא יקרה לי".

נגד לוד ביום שישי לבן עמי לא היה דופק 190. הוא לא היה צריך להיכנס לתחומי המגרש, וגם אם כן – רק כדי להפריד ולהרגיע, לא להיות שותף פעיל לקרב האגרופים ולבייש את עצמו ואת המועדון. חבל על תמיר, בשר מבשרה של האגודה הזו, שבגיל 34 עשה עונה טובה אבל יגמור אותה עם הרחקה ממושכת שתחבל בהמשך דרכו בכדורגל, שלא לדבר על כתב אישום פלילי.


אדריאן פרננדס. האיש המרכזי במהומה. החלוץ הארגנטיני הנחמד, שהתחבר כל כך יפה להפועל ר"ג ולאוהדים, נכנס להתקף אמוק. זה החל בהסתערות שלו על שינה שאותו היכה לעיני השופט מאיר לוי ואחד הקוונים, ונמשך בקרב אגרופים מפואר בן שני סיבובים עם מאמן לוד, סולימן אזברגה. פעם הוא תקף מצד שמאל ופעם הסתער מימין. אזברגה סיפר לערוץ הספורט כי פרננדס בא אליו עם רצח בעיניים. הנסיונות להרגיעו ולהרחיקו מהמקום נתקלו בהתנגדות עזה מצידו. אולי אדריאן עוד סחב אמוציות מהרחקתו במשחק הקודם בין שתי הקבוצות. למדנו שבנוסף לכישוריו כקיצוני ימני, הבחור הזה יודע ללכת מכות, חם מזג ופסיכי לא קטן. את הקריירה שלו בישראל הוא גמר.


ליאור אסולין. ערס לא קטן ועושה צרות מקצועי. עוד לפני התקרית עם יקיר שינה, אסולין (מס' 23) הוא שהחל במהומה. בצילום מאחורי השער שהוצג בערוץ הספורט נראה החלוץ עם שריקת הסיום יורק על שוער לוד, מוחמד אזברגה, שלא נותר חייב. אסולין חובט בו, חוטף גם הוא משהו מהשוער ומיד רץ למרכז המגרש, שם הוא רק צריך לבחור במי להכות מכל הבא ליד. הוא תוקף שחקן ספסל של לוד, שמתעמת מילולית עם בלסטרה, ומפיל אותו. מרוצה מעצמו ממשיך אסולין לתחנה הבאה – פקעת שחקנים סמוכה, שולח בעיטת וולה לעבר שחקן לוד, מותקף מכל עבר, נס החוצה, מפיל שחקן נוסף, דורך עליו, חוטף בעיטה מאברטון הלודאי לפני שהוא מסיים את קרב הבושידו מעבר לקווים. ההספק שלו: תקיפת שלושה שחקני לוד. המסתבך הסדרתי בכל מיני פרשיות שאינן קשורות לכדורגל, הסתבך הפעם כהוגן. צפוי להרחקה ממושכת מהמגרשים ולכתב אישום חמור מהמשטרה.


אלי לוי. הבלם הוותיק נקלע למרכז המהומה שבה מככב מאמן לוד, סולימן אזברגה. המאמן שרגע קודם התעמת עם פרננדס ובן סימון, דורך על בטנו של עוז יפרח באקט המכוער ביותר במהלך העימות. האירוע מתרחש מטר מהבלם הוותיק שחגג בשבוע שעבר 37, הוא ניגש אל אזברגה, אוחז בדש חולצתו ובקור רוח מביא לו כאפה הגונה לפרצוף. לאלי לוי שלום.


עידן בלסטרה. נראה תופס בחולצתו של שחקן ספסל מלוד, שרגע קודם קיבל איזו לאטמה מאסולין. בעקבות התפיסה השחקן נופל לקרקע, אבל מתעשת וקם במהירות. בלסטרה ממשיך משם הלאה לעבר פקעת נוספת ולא נראה יותר בצילומי הווידאו.


עוז יפרח. מס' 25, הראשון שרץ לעצור את יקיר שינה לאחר שזיהה את הפרובוקציה שלו כלפי אוהדי ר"ג. הוא תופס בחולצתו של בלם לוד ומתעמת איתו מילולית. בהמשך הוא נראה בלב פקעת שחקנים סוערת, אבל לא נראה מכה איש. ההמשך הוא קרב פנים אל פנים עם מאמן לוד, סלימאן אזברגה. יפרח מנסה לפגוע בו, אולי גם מצליח, מכניס את ראשו לתוך חזהו של מאמן לוד, זה תופס בראשו והולם בו, יפרח נופל אל הדשא ואזברגה המותקף ע"י פרננדס ועוד שחקן ספסל של ר"ג ממהר ליפרח בחמת זעם, קופץ ודורך עליו בגסות. יפרח ספג חצי בעיטה גם משוער לוד, אבל מיהר לקום ורק בהמשך חשף חבלות ודימום בצלעות. השחקן המצטיין של ר"ג העונה והגיבור הטראגי שלה באירוע הזה, מודיע בראיון קצרצר לטלוויזיה כי בעקבות מה שקרה הוא פורש מיידית מכדורגל. דברים שנאמרו בסערת רגשות. בית הדין של ההתאחדות יעזור לו לממש את הצהרתו בעונש הרחקה כבד.


יוגב בן סימון. השני שהגיע אל יקיר שינה כדי לבלום אותו. במהומה הוא נראה לסירוגין מפריד, מושך שחקנים ומביא מכה למישהו. כן נצפה בעימות מילולי עם מאמן לוד כשהמהומה שככה מעט. יחסית למעורבים הראשיים באירוע – החלק שלו קטן.


אביב עזריה. בשיא המהומה לפני שמאמן לוד רץ לדרוך על עוז יפרח, רגע אחרי שספג כמה חבטות מפרננדס, נראה עזריה רץ אליו מאחור ובועט בו.

יצויינו לטובה מספר שחקנים שהיו בלב העימות, אבל הצליחו להימנע מהתגרה ופעלו להרגעת הרוחות: אופיר חמו, טל חן, בוקסה, קסאני, קרלוס, ממאדו.

שורה תחתונה: הפועל ר"ג הקטנה והמנומסת, שאוהדיה אינם ידועים כמי שמעורבים בקטטות ובמהומות, נכנסת בגדול לרשימה הארוכה ומפוארת של אלימות במגרשים. אם עוד היה סיכוי קלוש לעלות ליגה אחרי התיקו מול לוד, הוא נמוג לגמרי. מלבד עונשים כבדים לשחקנים המעורבים, המועדון צפוי להפחתת נקודות העונה ובעונה הבאה, והמחמירים יגידו שאפילו הורדת ליגה. משחק העונה של ר"ג מסתיים בבושת פנים טוטאלי ובשבר עמוק גם במועדון עצמו.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

70 תגובות על כתב אישום

 1. נמאס נמאס הגיב:

  בושה. לפרק את הקבוצה הזאת ולהתחיל מליגה ג כמועדון הפועל המכתש. נמאס מהמכות האלה וכל פעם בעלים אחרים שרגע אחד הוא פה לעשר שנים ורגע שני מודיע שהולך הביתה מעכשיו לעכשיו

 2. גם לי נמאס הגיב:

  אני בעד פרוק. הבעיה היא הרכבה – אין מגרש = אין קבוצה. רצון טוב לא מייצר דשא ולא בונה מחלקת נוער.

 3. לשלמה באהבה הגיב:

  שלמה הגזמת לגמרי
  אתה מבקש מסדר זיהוי
  אתה רציני
  תתבייש
  אתה נותן רעיונות לבית הדין

  אין לי מילים

  אתה פשוט שפל והיום סופית הבנתי – אתה לא אוהד
  אתה פסיכופט

 4. לפירומן הגיב:

  אתה מדליק את האוירה,
  אתה נהנה אם רמת גן תתפרק
  במקום להדגיש את מה שכתבת שאילולא המצלמות זה היה נגמר בכלום, במקום להרגיע ולמתן אתה רק זורק דלק למדורה.
  תת רמה!
  הרי ברצלונה מול ריאל מדריד בתחילת העונה הסתיים בהתגוששות מול פני המצלמות-אז מה? הורידו להם נקודות?
  הרחיקו את המעורבים וזהו.
  אתה כמו כל העיתונות המטומטמת והמתבהמת בישראל רוצים דם, מחפשים את ראשו של לוזון או של אחר על מקלות בכיכר העיר- פשוט ברברים.

  מה אתה מרוויח מזה שרמת גן תתפרק? מה קורה פה? למה צריך את הפוסט הזה היום? אולי היה עדיף שתביא אחרי הדיון בבת הדין- אבל לא אתה רוצה להרוס להשמיד ולאבד את היקר לאוהדים מכל.

  חולה

 5. אורדון ותיק הגיב:

  בושה לראות את השחקנים שלנו מתנהגים כמו חיות פרא. בושה להיות מזוהה עם הפועל ר"ג ביום כזה. לא נראה לי שאבוא יותר למשחקים של הקבוצה שלי. שיסתדרו בלעדי

 6. חברה קדישא הגיב:

  צריך לעדכן את שם הבלוג – המכתש בגבעתיים והפועל רמת-גן ז"ל

 7. קפה צפריר הגיב:

  " הקפטן שלא ידעך"…. גאים בך תמירי על הקריירה החדשה שפתחת כלוחם סומו

 8. החזירו לי את הגאווה הגיב:

  כל השחקנים ללא יצא מן הכלל החזירו להרבה אוהדים את הגאווה.
  ברגע ששינה המניאק רץ לעברנו עוז וטל חן עצרו אותו והגנו בגופם עלינו כאוהדים.
  לא עלינו ליגה אבל יצאתי עם הראש למעלה.

  אני ואבוי אם אחרי המשחק שינה המניאק עוד היה רוקד לנו 5 דק מול היציע.
  אז כולנו פה היינו מקללים את השחקנים שלנו.
  אבל הם הוכיחו שאכפת להם מאיתנו.
  חבורה של גברים!!!

 9. אלעד תייר הגיב:

  כל הכבוד לשחקנים ובראשם תמיר שניסו להגן עלינו האוהדים חבל שההנהלה שותקת ולא נותנת גיבוי את שינה היה מזמן צריך להשתיק וזה היה תפקיד ההנהלה אבל אנחנו כנראה נאורים מידי או שלא ?

 10. שפוי הגיב:

  עוזי פרל, אלונקה וערן בריל בונים קבוצת ניהול.
  הישיבה תתקיים בבית העם הקומוניסטי בפינת וייצמן-קקל. נפגשים תחילה בכופר היישוב ומשם בצעידה עם דגלים ומשרוקיות לכיוון טוטו כוכבי.

  חבורה של אוהדים מפגרים שחושבים שיש כאן אלטרנטיבה.
  צועקים לפרק לפרק ולא יודעים על מה אתם מדברים בכלל.

 11. אוהד פסיכי הגיב:

  שלמה הפוסט הזה לא מתאים בכלל מעוות ולא מציג את האמת, וגם אם אתה חושב שהוא מציג את האמת אני מזכיר לך שאתה לכאורה אוהד של הפועל רמת גן. מי שהתחיל במהומה חד משמעית זה יקיר שינה ואח"כ הצטרף אסולין.
  אבל ההבדל הגדול ביותר הוא שבזמן שפרדי דוד עמד מהצד ולא התערב מאמן בני לוד נכנס ופירק במכות שחקן שלנו ולכן פרננדז נכנס לאטרף ותקף אותו.

  בכל מקרה אני לא יתווכח איתך על עובדות אני רק יגיד שחבל לי שיש להפועל רמת גן אוהדים שרק מחפשים לחבל בקבוצה ומחכים לכישלון שלה. במקום שנתאד ונילחם חזרה בהסתה שרצה בתקשורת נגדנו אתה מוסיף עוד אש למדורה אתה ועוד אוהדים מטומטמים שלא מבינים שהפועל רמת גן בדרך למחיקה. אז אם חשובה לכם הפועל רמת גן תתגייסו כולם להשאיר את ארקין ולהילחם בהתאחדות לכדורגל ובתקשורת שלא יתנו לנו עונש לא פרופורציונלי כמו הורדת ליגה וכו רק בשביל לצאת פופוליסטים.

  הפועל רמת גן לא צריכה להפוך לשעירה לעזאזל של הכדורגל הישראלי, בליגה א ב וג כל שבת יש מכות בסגנון הזה מישהו שלח לשם שוטרים? מישהו עשה מזה סיפור כזה?
  נמאס לי שהאוהדים שלנו חושבים שהם צדיקים ואז כולם מזינים אותנו.

 12. האח הקטן הגיב:

  לפח מה ששמעתי היום את ניר ארקין בכמה תחנות רדיו,מסתבר (בין בשורות), שהוא חיפש תחנת יציאה נוחה ו"מתאימה" להיפרד מהתפקיד ומההוצאות על הקבוצה.. בחודשיים האחרונים הוא אותת על כך, היה מעין קו סדק, וביום שישי השבר הגדול. וגם לרכב על הגל הגדול של האירוע שעשה הרבה רעש בחדשות,ולקבל קצת פירסום חיובי.

 13. אדומצ'יק בהריון הגיב:

  אין בכלל ספק שניר ארקין חיפש נקודת יציאה כדי לעשות את האקזיט. לדעתי הסיבה העיקרית היא הכשלון המחפיר והבלתי נתפס של פרדי בעלייה לליגת על מה שמביא בעצם לסיבה האמיתית שהיא הכשלון של ניר ארקין עצמו בבחירות המקצועיות והניהוליות שהוא עצמו עשה. (מעניין איך יורם איתן אכל ממנו לוקש ענקי ממש לפני המשחק מול לוד).
  המהומה הביאה לניר ארקין נקודת יציאה שהיא כמו חלום מתוק – עלק הוא עוזב בגלל סיבה עקרונית וטהורה כמו תחת של תינוק.
  על הכשלון של פרדי עוד ילמדו בבתי הספר לאימון.
  על הכשלון של ניר ארקין יעשו תרגילי ניהול באוניברסיטאות לניהול.

 14. אריה הגיב:

  אני ממש לא מסכים עם מסדר הזיהוי המגמתי של שלמה מן.
  בן עמי- על הדחיפה שלו מגיעה לו הרחקה של משחק אחד בלבד, אולי שניים.
  בן סימון- בכלל לא צריך להיות מורחק.
  עוז יפרח- רואים בבירור שהוא רק מגיב, מקסימום צריך לקבל 2 משחקים בחוץ.
  שלושת השחקנים שציינתי לא עשו משהוא חריג בפני עצמו, כחלק מהקטטה הגדולה גם שלמה מן וגם כנראה בית הדין
  יתפרו להם עונש קשה, כי קל לעשות את זה לשחקני ליגה לאומית מקבוצה קטנה.
  אסולין ופרננדז זה משהוא אחר והצילומים בטלויזיה מדברים בעד עצמם.
  עוז יפרח ובן סימון ? מבחינתי הם צריכים לקבל פרס, אני פשוט אוהב את השחקנים האלה. הם גברים שרצו
  לשמור על הכבוד של הפועל רמת גן, כאילו הם שחקנים שגדלו בילדים של הפועל רמת גן.
  אם הפועל רמת גן לא תתפרק בסיום העונה, הייתי רוצה לראות את בן סימון ועוז יפרח בקבוצה להרבה שנים.

  • משפטן קקה הגיב:

   הבעייה עם בן עמי זה שהוא בכלל לא היה אמור לרדת מהיציע לדשא. בעיני החוק כשהוא ביציע הוא בדיוק כמו כל אזרח אחר ולפיכך עצם ירידתו לדשא היא עבירה פלילית בפני עצמה ועל זה צריך להוסיף את השתתפות הפעילה שלו, גם אם מינורית יחסית (גם רואים אותו בורח בבהלה אחרי שהכניס קטנה למישהו), שהיא אלימות של אזרח כלפי שחקנים על הדשא.

 15. מסעדת לוזון רמת גן הגיב:

  תפריט מיוחד ליום שלילי – שתי ארוחות עיסקיות במחיר אטרקטיבי:

  1. עיסקית "רמת גן":
  מנות קבוצתיות –
  התפרעות, תגרה ותקיפה בנסיבות מחמירות והתנהגות בלתי ספורטיבית של שחקנים בנסיבות מחמירות
  מנות אישיות –
  סלט יפרח
  מרק בן סימון
  ניוקי חן
  שקשוקה אסולין
  צ'וריסוס פרננדס
  קובה לוי
  קציצות בן עמי

  לא כולל קינוח

  2. עיסקית "בני לוד":
  מנות קבוצתיות –
  התפרעות, תגרה ותקיפה בנסיבות מחמירות והתנהגות בלתי ספורטיבית של שחקנים בנסיבות מחמירות
  מנות אישיות –
  חומוס שינהסולימאן
  פלאפל מנסור
  ממולאי יוסף אזברגה
  טחינה מוחמד אזברגה
  נקניקיות אברטון

  קינוח –
  כנאפה סולימאן אזברגה
  קרם מוסטפא וואחידי

  נא להזמין מקומות בשל הביקוש הרב

 16. אורדון אחד מקהל האוהדים הגיב:

  שינה בן סימון ויפרח פרקו את הפועל ר"ג ואתה שלמה רוקד על הדם בשביל קצת רייטינג כמו רבים מכלי התקושרת בארץ

 17. לשפוי 19.17 הגיב:

  יא קוקסינל
  לך תלקק את הביצים של ארקין אולי יתן לך סוכריה.
  טמבל, אם היה לך שוער בשער שמקרין ביטחון על ההגנה ועל השחקנים , בעונה שעברה עם המינוס 4 היית נשאר בליגת העל .

  בוא תהיה גבר ותגיד את השם שלך ולא תשב ותאונן מאחורי מקלדת.
  יום שישי אני בהרצליה תהיה גבר ותבוא להגיד לי שלום…
  ערן ב.

 18. אורדון נגמר הגיב:

  כבר לילה רביעי שאינני יכול להרדם בגלל המצב. הלכה הקבוצה, הלך הכדורגל, הלכה המדינה

  • tuvs הגיב:

   מפספסים פה את האמת הפשוטה. אלימות היא לא לגיטימית בשום מקום !!!!!!!!!
   אף אחד משחקני ר"ג לא יצא גבר!!!!!!!!!
   אף אוהד לא זקוק שמי מהשחקנים יגן על כבודו!!!!!!!!!!!!!!!
   הקבוצה התרסקה!!!!!!!!!!
   פרדי נכשל!!!!!!!!!!!!!!
   אסולין ופרננדז פירחחים!!!!!!!!!!!!

 19. אורדון לא מופתע הגיב:

  שלמה, אני בדרך מסכים עם רוב הדעות שלך.
  גילוי נאות, אני לא דוגל באלימות ומה שהיה ביום שישי בסוף המשחק הוא גועל נפש אחד גדול!.
  מי אשם ? ניתן לדיינים לקבוע. מה העונש? ניתן לדיינים לקבוע. ראיות משפטיות? תן למשטרה לעשות את העבודה. אנחנו לא עיוורים ראינו מה קרה ואיך הכל התחיל אין צורך להיות יותר צדיק מהאפיפיור.
  לא חושב שזה תפקידך.
  לזכותו של ניר ארקין אפשר לומר שהוא העביר ביקורת על הקבוצה שלו (הפוגרום בסוף המשחק) מבלי נקוב בשמות וכל בר דעת הבין את זה בין השורות. הוא לא כמו אבו סובחי או סר עמוס לוזון שמכחיש את העובדות ומגן על אנשי קבוצתו ותוקף את הקבוצה היריבה. אגב, זהו דפוס התנהגות עברייני. הכחשה טוטאלית! את זה ניר לא עשה, אז לשם מה אתה מביא לנו הוכחות? כולנו ראינו את שידורי הטלויזיה יותר מפעם אחת.

  לעצם העניין. משפחת ארקין הגיעה כעסקת חבילה. כן טוב לא טוב זו המציאות וצריך לקבל אותה. אני בטוח שכל קבוצה היתה מוכנה לקבל את העסקה הזו. בסך הכל איתי השתפר מאוד השנה ולצערי בחודשיים האחרונים חלה ירידה דרסטית ביכולת.
  איבדנו את העלייה כבר לפני 6 מחזורים.

  מה יהיה? ימים יגידו. קהל ? אין עקביות. בתור אחד שראה מכתש מלא ב8000 איש (עכו) אני ראוה שהכמות יורדת וירודת ולפי איך שזה נראה לא תגדל בעתיד הקרוב. לחלק 500 כרטיסים ועוד 500 הזמנות זה לא נקרא להביא קהל..
  אני מניח שהרבה אוהדים עושים עכשיו חושבים.

 20. לירן הגיב:

  שלמה לדעתי הפוסט הזה מיותר אבל אם כבר נרשם, כמה הערות.
  1.עוז יפרח מתגונן לאורך כל התקרית, ראיתי זאת היטב מהיציע כי אחריו עקבתי וגם בטלויזיה זה נראה היטב, גם בעימות עם המאמן שלהם הוא רק מנסה להתגונן ממנו.
  2.מאיר לוי ראה את בן סימון מחטיף בוקס לאזברגה(השחקן) מחוץ לטווח המצלמות ולכן גם הוא ייענש.
  3.טל חן גם הוא מצויין בדו" כמשתתף בתגרה וייענש.
  4.לתמיר מותר להיות על כר הדשא, הוא עמד ליד שער הכניסה בתא הכבוד וברגע שריקת הסיום זכותו להכנס, הוא חדר למגרש רגע לפני הריצה של שינה ויש פה פשוט מקרה של להיות במקום הלא נכון בזמן הלא נכון.
  5.עזריה לא בדו"ח, גם לא קסאני שהספיק לתת עוד איזה חצי בוקס לפני שהתעשת והתחיל להפריד,כנ"ל בלסטרה.
  6.אדריאן וליאור סיימו את דרכם בכדורגל הישראלי, בטח לשנה הבאה.

  • ללירן הגיב:

   ע"ס מה מותר לתמיר להיות על הדשא אם הוא לא רשום בטופס וגם אין לו על החזה כזה כרטיס "חבר מועדון" כמו בעלי תפקיד אחרים?

   • לירן הגיב:

    לאחר שריקת הסיום מותר לשחקנים שאין רשומים בטופס המשחק לרדת לכר הדשא..ואל תכניס אותי לדבר על כאלו שלמרות שלא היו בסגל, איכשהו ישבו במשחקים על ספסל הקבוצה..

    • ללירן הגיב:

     האם זה בתקנון או שזה מהרהורי ליבך בגלל ש"ככה כולם עושים"?
     מעניין איך המשטרה תתייחס לכך.

     לגבי כאלה שאינם בסגל אבל יושבים על הספסל – יכול להיות לכך רק הסבר תקנוני יחיד והוא שהם רשומים בטופס בצורה אחרת, נניח עוזרי מאמן כושר וכו'.

     לטעמי, במסגרת המהפיכה המתוכננת, אשרי המאמין, יצטרכו לעשות רוויזייה מחשבתית לגבי למי מותר להיות על הדשא ולמי אסור כולל בדיקה של צוות השיפוט לפני המשחק ועם עונשים חמורים כספיים ואחרים.

     זכור לי לפני הרבה שנים, כשניהלתי קבוצת נערים ולקבוצה היריבה (בבית שלה) היה גדוד של אנשים על הספסל, כששחקני הספסל עצמם ישבו על החול, ונכנסתי לויכוח עם השופט שהיה נראה בבירור שהוא מממש לא רוצה להתעסק עם אותם טיפוסים אבל עמדתי על שלי. לא ממש ניצחתי כי רק חלק עזבו וחלק פשוט לקחו את האלונקה והודיעו שהם אנשי האלונקה – כאילו פשרה. זו היתה גם שיטה שלי להיפטר מכמה מציקים במשחקי הבית אז.

     • לירן הגיב:

      אכן, נרשמים בתור "חובש" או חבר הנהלה ויושבים על הספסל וזה עוד משהו שצריכים לטפל בכדורגל הישראלי אם כי הדבר קורה בעיקר בליגות הנמוכות ולעיתים בלאומית(לא רק ברמת גן).
      לאחר שריקת הסיום מותר(או שפשוט לא אסור) לשחקנים שלא התלבשו לרדת לכר הדשא, אם תמוז וקנדה עושים זאת בהפועל בליגת העל, אז מותר גם לבן עמי, ואתה צודק בכל מילה לגבי השינוי המחשבתי, חבל שזה יקרה על חשבון רמת גן(מבחינת העונשים)..

      • ללירן הגיב:

       אתה יודע מה אומרים. לא שופטים אף אחד על זה שגנב אלא על זה שנתפס.
       אותו דבר פה. כל עוד שחקן יורד מהיציע לדשא בסיום המשחק ולא קרה כלום אז לא קרה כלום. ברגע שקרה משהו, ועוד משהו חמור כמו השתתפות פעילה של אותו שחקן במהומה, אז מוצאים גם את העניין שאסור לו לרדת בכלל לדשא.

 21. יענקלה שחר נגד ארקין הגיב:

  יענקלה שחר תקף במסיבת עתונאים את עזיבת ארקין ואמר-
  לא אהבתי לשמוע למה הבעל בית של הפועל רמת גן עזב, לא אהבתי לשמוע את ההסבר שלו.
  ארקין אמר שהוא לא ידע לאן נכנס. אתה שנתיים בכדורגל ולא ידעת לאן אתה נכנס??
  אז זה הפיתרון שלך ללכת הביתה, לזרוק את המפתחות במקום להתמודד???
  הרי זה השחקנים שלך. למה לא חינכת אותם? אז במקום להתמודד אתה נוטש?
  מאוד לא אהבתי לשמוע למה הוא הולך
  כך אמר שחר על ארקין
  צודק בכל מילה

  • אדום עתיק הגיב:

   like ענק. מבטא דעתם של רבים מהאוהדים. זאת מבלי להוריד כהוא זה מהערכתי העצומה את משפחת ארקין על שנטלה את המושכות והצילה את המועדון מכליון לאחר עידן קוריס.

   • דני מ הגיב:

    ארקין היה שנתיים כבעלים ושנים קודמות כתורם ראשי כך שהכדורגל והאלימות ובן כהן, ושוק אפור שמעורב , לא זרים לו…
    חבל
    תמיד הארקינים הוזכרו שאינם רוצים לעמוד בפרונט כיוון שכדורגל ישראלי לא ממש עוזר לעסקים שלהם, בסופו של דבר הם ניסו ונכוו

 22. קומנדו הגיב:

  תמיר ושאר השחקנים הגנו על הכבוד של הקהל!!!
  תמיר ששיחק עם שינה שנה שעברה יודע בדיוק למה ירדנו והוא רץ ישר לבלום אותו ולגרש אותו משם.
  כששינה התנגד הוא שלח עוד ידיים.

  היום יותר מתמיד אני מרגיש את תמירי כקפטן האמיתי של הפועל ר"ג!
  אם יהיו עוד קפטנים כמוהו שילחמו על המגרש בשביל הקהל נגיע רחוק!
  מחזק את משפחת בן עמי בימים קשה אלה!

  תמירי ושאר השחקנים- אנחנו אוהדים אותכם! תהיו חזקים!!!

 23. איך אתה ישן בלילה עיתונאי קטן שלי הגיב:

  יופי שלמה.
  עוד פוסט אנטי האגודה, לא במקום ולא בזמן.
  אבל אתה עיתונאי בדמך. זה באופי, כמו הסיפור על הסרטן והצפרדע. זה חזק ממך.
  מה לא עושים בשביל רייטינג? מוכרים את האגודה!
  הצטרפת לקופמן, מליניאק ועוד כאלה שקוראים לעצמם אוהדים אבל ימכרו את הקבוצה בשביל שורה בעיתון.
  ובמה דברים אמורים:
  אביב עזריה לא הוזכר בשום שידור טלויזיוני, בשום תאור עיתונאי ובשום דוח שיפוט.
  אבל אתה דואג שכולם ייראו וידעו מה הוא עשה, למי ומתי. מה זה טוב? להדליק עליו ולצרף אותו לדוח. לדלל עוד יותר את הסגל המצומצם. אשקרה חסיד אומות העולם.
  כנ"ל לגבי בלסטרה שלא צוין בשום מקום. אבל אתה, שרלוק הולמס אמיתי, הצלחת למצוא תמונה שדווקא לא אומרת כלום אבל אתה מפרש אותה כאלימות מצידו. אפשר גם לפרש שבלסטרה מנסה לעזור לו לקום. אבל זה לא מוכר עיתונים.

  כבר חודשיים לא נכנסתי לבלוג האנטי הזה שרק מיצר פרובוקציות ומהומות בבית, הכל בשביל רייטינג. אמרו לי על הכתבה אז באתרי לראות.
  לא תראה אותי פה עוד הרבה זמן.

 24. גבר הגיב:

  מורי ברח
  ניר ברח
  ארקין ברח. לא יפה. אני מתבייש בבעלים האלה

 25. אורדון אורדון הגיב:

  עוזי פרל
  שב בשקט ואל תערב או תתערב ,אל תרשום בשמך ואו אנשים אחרים ,אתה פגע רע
  הזדמנות אחרונה ניתנת לך לפני שכל קהל האוהדים יקלל ויסלק אותך במשחק הבא שתופיע

 26. על עוזי פרל הגיב:

  עוזי פרל איש מובטל ומשועמם. אסור להיגרר אחרי היוזמות המטומטמות שלו שהוא מציע ומטריד בהם הרבה אנשים. הוא רוצה להפגין מול העסק של ארקין בהרצליה. האיש הזה לא מבין שהוא גורם נזק עצום. אם ארקין אולי ישקול לחזור רק בגלל אוהדים כמו עוזי הוא בחיים לא יחזור.
  בנוסף לכך אני אחד האנשים שעוזי כל הזמן מזכיר בהודעות שלו כשותף ל"יוזמות " שלו. לא חשוב מי אני, אבל ביקשתי ממנו כמה פעמים להפסיק עם זה והוא ממשיך. בסוף אני ישלח לו מכתב מעורך דין אם הוא לא מבין את זה בטוב.
  אני מבקש מראשי האורדונים או העמותה לא להתפתות להיגרר אחריו. הוא שיגע את ארקין וכץ שבוע וחצי לפני המשחק נגד לוד ופשוט איים עליהם שאם לא יתנו לו 1000 כרטיסים הוא ימרר להם החיים. בסוף נתנו הוראה לאיציק לוי שיתן לו 500 רק שיירד להם מהגב. הוא איש משועמם ותככן רציני. צריך להתרחק ממנו כמו מאש. גם החברים שלו הקרובים משתדלים להתרחק ממנו ולא סובלים אותו ואפילו כתבו נגדו באתר של ירון בר לב. תסתכלו שם על הודעות מאת ערן בריל, אר יק בורוכוביץ ויורם איתן שצועקים עליו ומביישים אותו לעיני כולם. עוזי הגיעו מים עד נפש

 27. שינקין פינת ויצמן הגיב:

  יש לי הרגשה רעה שהתחיל לנו נאחס מהתיקו מול לוד , העזיבה של ארקין והנאחס ימשך מחר שנקבל עונש חמור מאוד
  לגבי ההודעות שאני קורא על עוזי , כל מילה נכונה. איש מסוכן שמטריד אנשים עד שהנשמה יוצאת להם והם מוכנים לעשות כל דבר שיבקש רק שיעזוב אותם במנוחה .
  איש בלתי נסבל. מענין איזה הורים נתנו לו את החינוך הקלוקל הזה שיצא ממנו כזה פגע רע .
  אני קורא על היוזמות שלו ופשוט מתפוצץ מצחוק מהתת רמה הזה. כל מה שהוא כותב זה מערכונים פסיכים לגמרי.

 28. ד"ר למחלות הגיב:

  הבעיה של עוזי מוכרת לרשויות המוסמכים והיא תטופל בבוא העת.

 29. חובב הגיב:

  אחרי ארועי המושבה הפועל חיפה קבלה רק קנס ולא הורדת נקודות. הסיבה – נושאי תפקידים שלה לא השתתפו בתגרה. אם הצדק יעשה אז גם לר"ג לא יורידו נקודות כי אף נושא תפקיד רשמי לא היה מעורב. לעומת זאת מעורבותו של מאמן לוד כן מהווה עילה להורדת נקודות – כמו שגניש היה הגורם להפחתה אצל מכבי פ"ת.

  נחכה ונראה

  • מיקי ר. הגיב:

   הלוואי שאאתה צודק אבל יש כמה גורמים שבהכרח יביאו לנו עונש כבד, אולי טיפונת פחות מלוד אבל עדיין כבד.
   ראשית, בתי משפט בד"כ מחמירים בעונש על עבירות דומות בפעמים הבאות אחרי הפעם הראשונה וזאת בבחינת יראו ויראו וגם משום מחשבה מטופשת שטיפה החמרה תפסיק את המעשה.
   שנית, הכמות יוצרת איכות. מר"ג השתתפו הרבה שחקנים. איך אמר פרדי – תפקידו של מאמן הוא גם לחנך וגם בזה פרדי הוא כשלון מחפיר. ברגע שיש הרבה שחקנים קשה לטעון שאלו עשבים שוטים וזה מתחיל להיראות כהתנהלות קבוצתית ולפיכך העונש יושת גם על הקבוצה.
   שלישית, המעורבות של תמיר שפרופר לא נחשב לשחקן לצורך הדיון אלא כפולש מהיציע. פולש אבל מועסק ע"י המועדון.
   לגבי לוד, שממש לא מעניינים אותי, העונש הקבוצתי יהיה לדעתי די דומה לר"ג (כאמור, אולי טיפונת יותר מר"ג) אבל אותם בעלי תפקיד יקבלו עונשים אישיים כבדים מאוד.
   לא אתפלא על עונש לקבוצות לעונה הזאת וגם לעונה הבאה.
   לא אתפלא על הרחקות ארוכות לשחקנים. ארוכות – מעל 6 משחקים ואני נדיב.

 30. דני מ הגיב:

  שלמה,
  שכחת ב-82 את הדרבי שנגמר 2-0 לטובתינו במכתש בחמש דקות אחרונות והפך לשדה קרב בסוף המשחק…
  והדרבי בגביע באותה עונה, אשכנזי חטף אבן בהפסקה אחרי ששרק פנדל נגדנו בדקה האחרונה של המחצית והמשחק פוצץ…

  לגבי גאווה – היחידים ששווים גאווה פה זה יפרח ובן סימון שעצרו את שינה. לדעתי התגרות של שינה מול היציע בלי ששחקנים עוצרים אותו היו מביאים להתפרעות אוהדים (משני הצדדים).
  תמירי עשה שטות ונכנס לכר הדשא והרביץ לשינה. לא הפריד ולא נעליים. חבל כי הוא יורחק להרבה זמן. נכון שהרבה מהאוהדים היו שמחים לעשות מה שהוא עשה לשינה…אבל בין לרצות ובין לבצע….

 31. האח הקטן הגיב:

  וינטר,משחק העונה. דקה 91. השופט מאיר לוי שורק לסיום המשחק רמת גן – בני לוד 1-1. אני ישר מתחיל לצלם את המגרש והשחקנים. אני חש שהולך לקרות משהו. עוד לא יודע מה. משהו יקרה פה. ואז מהומת אלוהים…! — (רפי מן).
  לצפייה הקליקו על הקישור. (צילום מזוית אחרת על המהומות.)

  • מיקי ר. הגיב:

   רפי, תודה.
   2 דברים משכו לי את העין בסרטון שלך. איבוד העשתונות של פרננדס, ממש קיבל אמוק, חמו ומנש בקושי השתלטו עליו, וההסתובבות של מאמן השוערים שלנו יותר מדי סביב שחקני לוד.

   • עין שלישית הגיב:

    אכן קלטת יפה
    מה שלי צד את העין זה התנהגות המאמן- הוא ממש לא הגן על עצמו הוא תקף ואיגרף כל מה שלידו בלי אבחנה
    כל מי שלבש לבן לידו חטף
    רואים זאת טוב יותר אצלך מאשר בערוץ 5
    מאמן השוערים שלנו ניסה להפריד ולכן הוא חוצץ בין שחקני לוד לשחקנים שלנו- מזלו שלא חטף

    • האח של עשיו הגיב:

     ההערכה שלי לגבי ההשתוללות של מאמן לוד היא שאיך שהוא נכנס לדשא (בהערת ביניים, אין לי בכלל ספק שהוא נכנס במטרה להרגיע ולהפריד. הרי עלייה של לוד כששמו רשום עליה באותיות קידוש לבנה זה שיא מקצועי אדיר שבאדירים – ולהודות על האמת בצדק) הוא כנראה חטף, בכוונה או שלא בכוונה, זאפטה רצינית (אולי בתוספת של קללות גזעניות מהסוג של פופאי) ואיבד את העשתונות. מה שבולט בכל הסרטונים זה שרואים בבירור כמה הפרצוף שלו מלא שנאה וכמה ההשתוללות שלו היא לכל עבר.
     אפשר להגיד, בלי להיחשב כגזען, שהוא הראה קצת מרגש הנחיתות שלו שפרץ החוצה ללא מעצור והוכיח את הסטריאוטיפ שלו כערבי מלוד כנגד כל העולם. במילים אחרות – אפשר להוציא אותו מליגה ג' כמאמן אבל אי אפשר להוציא אותו משכונת הרכבת כערבי בלוד.

  • יציע עליון הגיב:

   סרט טוב שנותן פרספקטיבה רחבה יותר של האירוע. כל הכבוד על היוזמה.

 32. איתן הגיב:

  הלם ממאורעות גמר המשחק עבר לנו ,מי לא הרגיש מתוסכל ועצוב בדקת הסיום?
  מאיר לוי כותב במפורש בדוח השיפוט ששינה בא להקניט אותנו ,הקנטה היא אלימות
  מילולית לכל דבר.שינה הוא האשם המרכזי .
  בקשר לתגובה של ארקין לא הופתעתי מאחר והתרשמתי לפני כשלושה שבועות
  בפגישה פרטית בינו לבין אריק בורוכוביץ ואני שהוא לא פנוי לדבריו מעיסוקיו להיות
  נוכח או להשפיע כבעלים במועדון כנהוג בתקופה שלקראת משחקי הפליאוף החשובים.
  למאות אוהדים פעילים ואלפים שמבקרים לפרקים הפועל רמת גן היא תרבות חיים ובילוי באהבה למועדון שמרכז חינוך וכבוד בין אדם לחברו ללא הבדל גיל
  חברותה של בני אדם מכל קצוות הגילאים,ועם בעלים כמשפחת ארקין אנו גם גאים
  בטוהר מידות כנגד מכירות וקניות משחקים ללא קשר לתוצאה הסופית.
  אם הוא יגמור את דרכו במועדון ללא אחריות לעתיד ,זו תהיה אלימות במיטבה
  ופגיעה במאות ילדים ובני נוער במחלקות הנוער שהאמינו בעתידם וחינוכם בזכותו,
  ופגיעה אנושה בנו האוהדים שהם לב ליבו של המועדון
  אין לי ספק שאנשים מכובדים התורמים לדו קיום בכל המגזרים ,מעשרים מעושרם לטובת החברה הישראלית
  מחנכים להגינות חברתית ספורטיבית ללא הבדל דת,גזע ומין ישליכו מעליהם את האחריות למועדון בן 85 שנה
  בתקופה שאין לנו בית משלנו [שמשום מה לא עבר לרשותנו באמצע העונה.]
  בפוליטיקה קוראים לזה אחריות מיניסטריאלית ,אין לי מושג איך תקראו לאחריות שלהם,חברתית?

  • אדום ורוד הגיב:

   ערבות חברתית
   זו התשובה שצריכה לצאת ממשפחת ארקין,גם לספורט בישראל וגם לאגודה של 85 שנה

 33. הלך עלינו הגיב:

  זהו זה הפור נפל
  פ"ת חזרה לקבל את העונש העונה ומעשית אפשר לומר ירדה

  מחר לוד ואנחנו נהיה הקורבנות הבאים בכדי לשמור על הראש של לוזון

  חוצפה

 34. התובע הגיב:

  מחר הפחתת נקודות מסיבית שבגללה נגמור מקום 6 בפלייאוף עליון, גם לוד לא יעלו.

 35. היו ימים במכתש הגיב:

  הפועל רמת גן בני לוד היו ימים במכתש לפני 4 שנים

 36. אבו סובחי במכתש בעימות מול יובל נעים הגיב:

 37. מביסים את המחבלים בלוד הגיב:

 38. המכתש לא ישכח הגיב:

  ארקין הסוף שלך שלא רצית לקנות את המכתש
  בסוף ברחת מהקבוצה בגלל שחקנים אלימים
  לפחות היו מכניסים מכות לערבים האלה
  גם זה לא, החננות האלה פחדנים
  חוץ מפרננדס שרץ אליהם פנימה כמו לוחם שייטת
  אין לו אלוהים , ארגנטינה
  אבל אתה היית צריך לקנות את המכתש
  ולסתום לכולם את הפה
  עכשיו עזבת עאלק בגלל אלימות
  מצאת לעצמך תרוץ מסכן
  יכולת עכשיו לשבת בקומה 2 במכתש
  במשרד מפואר עם גאקוזי שהיית בונה לעצמך
  מים בחינם היה לך מעירית גבעתיים
  היו מביאים לך במשלוחים קויאר וסושי מרוטשילד ת"א
  יכולת לנהל משם את העסקים שלך
  ולהרגיש כמו מלך העולם
  במקום לקחת בהשכרה את איכסטדיון חיריה עמידר
  וגם שילמת כסף עבור זה לפושעי עמידר
  ברוני פשע הימורים זונות וסמים
  מה יצא לך מיזה?
  עכשיו אתה עוזב מושפל ויענקלה שחר ששמעתי ברדיו
  נכנס בך בבושה גדולה
  במקום שתצא גבר ותהיה כמו שירצקי
  אני מאוד מאוכזב ממך ניר ארקין
  אתה אצלי גמרת את הסיפור
  נקמת המכתש

 39. אריה הגיב:

  הכותרת הנכונה של הפוסט הזה צריכה להיות "הוצא מהקשרו גרסת שלמה מן".
  חוץ מהדברים שנכתבו לגבי אסולין ופרננדז, הכל פשוט עיוות של המציאות.
  העונשים של יפרח ובן סימון צריכים להיות משחק אחד בחוץ בלבד.
  בן עמי צריך לקבל 2 בחוץ.
  עזריה ובלסטרה ? טוב שלא מצאת את בוקסה ואופיר חמו מרימים ידיים.

 40. שימו לב בסירטון של רפי הגיב:

  להכל שמתם לב אבל תוכלו לראות שאבו ענזה רץ לעבר פרננדז לתקוף אותו ואז רץ בריצת אמוק שוטר לעבר אבו ענזה ותופס אותו ואבו ענזה דוחף את השוטר.
  אם היה לנו בעל בית שמגן על המועדון ולא רק על עצמו היה אפשר להביא לו את הסירטון הזה כדי שישתמש בו בבית הדין…

 41. האח הקטן הגיב:

  .משהו חשוב שאמר אתמול ניר ארקין ב-102 FM ב-6:30 בערב אצל אופירה אסייג, ממש בסוף הראיון. אם שמעתי טוב, הוא מתחתן עוד כחודש.אם זה כך, זה יכול להסביר הכי טוב את מועד הפרישה שלו. אפשרי מאוד שאשתו לעתיד לחצה עליו בעניין, אם אני מעריך נכון. להערכתי בלבד, ניר ארקין הוא המרוויח העיקרי מהבלגן. קודם כל הוא מתפנה לעסקים וכסף נטו.דבר שני הוא קיבל פירסום ארצי חיובי בכל המדינה.היו שקראו לו בתכניות הספורט שהוא יעמוד בראש מינהלת הליגה. בענייני העסקים הפירסום ישדרג אותו, וכמו שכתבתי בהתחלה, הוא מתפנה "לעשות לביתו " ולחתונתו בקרוב מאוד ולאחריו. זה היה מבחינתו עיתוי נדיר שלא יחזור על עצמו בקרוב.
  בחיים צריך לדעת לפעמים לקבל החלטה טובה ומהירה . וזה מה שעשה הבחור. בכל מקרה ניר,אני מאחל לך הצלחה בכל אשר תפנה, ותודה רבה לך ולאביך מורי-משה,שתרמתם לקבוצה.

 42. אורדון לא ישן הגיב:

  כבר לילה חמישי רצוף שאיני מצליח לישון כמו שצריך. ארועי וינטר רודפים אותי. אני רואה בחלום את אבו סובחי רודף אחרי עם מקל. לעזרתי מגיע ליאור אסולין שרץ מאחור ומביא לאב סובחי בעיטת מספרת לפנים , אני עומד לדין של ההתאחדות ועמי פזטל מרחיק אותי לשנה מהבית שלי, אני מתעורר מזיע ומבוהל. השעה 5 בבוקר ושקט בחוץ.

 43. הכי מצחיק זה הגיב:

  ששינה ואבו סובחי טוענים ששינה ״כולה רץ עם חולצה ״ אבל מצד שני הם גם מודים שאוהדי ר״ג איימו על שינה ועשו לו את המוות.
  אז אם לשינה היה שכל והוא לא היה פרובוקטור הוא היה מבין שאוהדי ר״ג לא יכולים לראות אותו והיה מבין שאם הוא מתקרב לקהל אז יהיה בלאגן בדיוק כמו שקרה

 44. אבו סובחי מחבל מהחמאס הגיב:

  יקיר שינה אבו סובחי קובי חסן כולם מחבלים מהחמאס משכונת העברייינים רכבת לוד

 45. תוצאות הגיב:

  לשלמה היקר

  מה לעשות שאב בית הדין לא קיבל את המלצותיך

  אתה מאוכזב?

 46. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  הכל קונספירציה של שיינמן לעלות ליגה בלי הרבה מאמץ.

 47. הנוקמים מהמכתש הגיב:

  ברצלונה צלסי באינטרנט אתרי שידור
  http://www.livefootballol.com/streaming/ucl/24-04-2012-barcelona-chelsea.html

  http://www.rojadirecta.me/

  http://myp2p.pe/index.php?sport=football

  http://www.livegol.co.il/

  http://livesports.eu.pn/

  הפועל רמת גן מנצסטר יונייטד וריאל מדריד אימפריות
  כל היתר מזבלה אחת גדולה

 48. אורדון הגיב:

  פופאי תן קישור לצלסי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s