לחיות את הרגע

כי מחר מתעוררים לעתיד לא ידוע * בינתיים השורה התחתונה השמחה: הפועל ר"ג משלימה מבצע עלייה נפלא עם 0:2 על לוד * ועכשיו שיהיה לכולם אחלה של קידוש


לתמונות מוגדלות – לחצו עליהן

בשעה 17:55 באיצטדיון המושבה תמה בהפועל ר"ג אחת העונות המתישות, המלהיבות, המאכזבות, המופלאות והמרתקות. ר"ג חוזרת לליגת העל בתום חודש רב תהפוכות שתחילתו במפח נפש וסופו בניצחון נפלא מול קהל שיא ובאווירה מדהימה. בפעם שעברה שר"ג התמודדה במשחק האחרון על העלייה ראש בראש מול יריבתה זה קרה ב-1971 מול מכבי יפו. ותיקי האוהדים זוכרים את האכזבה העצומה של קבוצה שברוב העונה הוליכה את הטבלה והיתה זקוקה לתיקו במחזור הסיום. במשחק היום תיקו לא הספיק, לא היתה ממנו דרך חזרה. גמר גביע לכל דבר, ור"ג כידוע הפכה בעשור האחרון לקבוצת גביע טיפוסית. את המשחק הזה היא לקחה בלי הארכה ובלי פנדלים, גם אם לא שיכנעה ביכולת. את הרצון האדיר אף אחד לא לקח ממנה.

כ-3,000 אוהדים פוצצו את היציע המערבי של האיצטדיון החדש בפ"ת. אפשר היה לזהות ביניהם אוהדים רבים שאינם אורדונים. המשחק מול לוד היה חצי לאומני ומשך אוהדים יהודים וערבים מסיבות שלאו דווקא קשורות לכדורגל. התנועה הגדולה למגרש היתה דווקא מצפון: מאות כלי רכב שעשו את הדרך מטייבה, טירה, אום אל פאחם ונצרת. 6,000 אוהדים הצליחה הקבוצה הקטנה משכונת הרכבת לגייס. מנגד נראו עשרות אוהדי בית"ר שבאו לסגור חשבון עם אבו סובחי ובניו. אפשר היה לזהות אותם כשהניפו במקומות שונים ביציע דגלי ישראל ובית"ר, ועסקו בקללות גזעניות.

כל המשחק הזה מלכתחילה לא היה בדיוק קשור לכדורגל. השמועות המכוערות, המכירות, הקניות, חקירות, הספק בקיומו, המכתב שהוציאה ההתאחדות לקבוצות שלא לראות במשחק הזה סוף פסוק, איסור המשטרה לפתוח קופות באיצטדיון, כל הגועל נפש שהתלווה למסביב ויצר אווירה עכורה שנחתה על הכדורגל הישראלי בשלושת החודשים האחרונים. המערכה (הצודקת) לסילוקו של טביב מהפועל ת"א, הקקפוניה שהתלוותה ללוזוניה, גילויי הבהמיות של פרוספר אזגי, ההתלהמות האומללה של אבו סובחי, שמשחק נפלא את הקורבן הנצחי וגם היום תרם את חלקו במופע היעלבות של הילד שלקחו את הצעצוע.

יכול להיות שהניצחון של ר"ג מסיים פרק שבו הציבור מקיא עשבים שוטים מהכדורגל הישראלי: טביב בדרך לעזוב, לוזון מחוסל תדמיתית, אזגי יעוף עוד מעט מאשקלון ואבו סובחי שתרם התלהמות, גזענות וענן שמועות של כדורגל מכור – קיבל את הסטירה שלו.

בתוך זה נאבקה הפועל ר"ג על עתידה המעורפל, לאחר שמשפחת ארקין הודיעה על סיום דרכה וחצי קבוצה נזרקה ליציע. אין לדעת איפה זה היה נגמר אם הפועל ר"ג היתה מפסידה את משחק העלייה, ובעצם גם עכשיו אחרי שהבטיחה את מקומה בין 14 הקבוצות הבכירות איש אינו יודע מה יילד יום. האם ארקין יחזור, האם יסתפק בתמיכה מאחורי הקלעים או שיעמוד בסירובו שלא לחזור יותר לשלולית המעופשת. ואם לא יחזור – מה יהיה ובעיקר מי יהיה.

פרדי דוד. בתוך ההמולה והשמחה בסיום, התקרב המאמן המושמץ במרבית שלבי העונה אל הקהל והחליק איתו ידיים. דוד נראה משוחרר, לבבי והכי מאושר שיש. בתוך ים הצעקות והקריאות הוא לפתע קלט אותי בשורה השניה והתקרב לעברי. "הבטחתי לך ביולי שנעלה או לא הבטחתי?".

הופתעתי שזכר אותי. הפעם הראשונה והאחרונה שנפגשנו היתה במחנה האימונים בקיסריה בחודש יולי המהביל של 2011. מאז לא ראיתיו ולא פגשתיו למעט ראיון טלפוני איתו לאחר ההפסד באשקלון. ובתוך כל ים הראשים והפרצופים הוא זכר אותי. טביעת עין וזיכרון ארוך כנראה שיש לו.

התגברתי על הרעש מסביב וצעקתי לו – "אתה צדקת, אבל תודה שעלית במזל". דוד: "במזל?". אני: "בפוקס עלינו, אל תשכח את זה". דוד: "אל תדבר שטויות. תדע לך שבגלל אנשים כמוך לא יהיה עתיד להפועל רמת-גן".

פרדי סגר חשבון קטן מבחינתו אחרי שבבלוג הזה פורסמו נגדו כמה פוסטים עם נימה ביקורתית, שבשיאם המאמר של אילן ברק "נכשל". פרדי אמנם עלה ליגה, אבל לטעמי הפועל ר"ג לא היתה צריכה להגיע למשחק ההכרעה הזה. הסגל והתקציב שהיו לו היו אמורים להפוך את משחק הבית מול אחי נצרת לפני שבועיים למשחק ההכתרה. ר"ג הגיעה למשחק מול לוד בווינטר עם שלוש נקודות פחות ולא הצליחה לנצח. אלמלא המהומה המקרית בסיום (המשאית עם הצל"שים ליקיר שינה, הפרחים לבן עמי ופרננדס) לא היינו מגיעים היום למושבה. ולא היינו מגיעים אלמלא הצמד המקרי בסיום הדרמטי מול רעננה. וגם היום – ר"ג מול לוד זה היה משחק שווה כוחות פחות או יותר, שאפשר היה בו גם להפסיד. כך שה"אמרתי לך" של פרדי היה יכול להתרסק בדרך חמש פעמים. "אמרתי לך" שברירי מאוד.

ולמרות הכל, לפרדי מגיע עיטור הגבורה רק על החודש האחרון, שבו אסף קבוצה שאיבדה את מיטב שחקניה והצליח להפיח בה מחדש רוח חיים. סוף אפריל ועד מחצית מאי היו בסך הכל מופת של כדורגל טוב, איכותי ואמביציוזי. על כך שמחתי ללחוץ לפרדי את היד למרות העלבונות. את הכסף סופרים במדרגות, והוא עמד במבחן התוצאה. כל הכבוד לו, וזה הזמן להזכיר לאילן ברק את התחייבותו להרכיב את פרדי על הכתפיים בריצה מסביב למכתש ז"ל בצעקות "פרדי המלך".

המשחק עצמו היה קשה. למזלנו עומר בוקסה עשה אותו קל בשער מוקדם (דקה 6) וחכם. מכאן לוד התחילה לרדוף אחרי ר"ג והיא זו שנכנסה ללחץ. מלבד משקוף של חסן במחצית הראשונה ועוד החמצה בחצי השני של אבו ענזה שבעט החוצה מול ארקין, ההגנה עשתה את שלה. המערך 1-5-4 הוכיח את עצמו, ולמרות שלוד תקפה במשך דקות ארוכות ושלטה, עדיין הקישור הצפוף עם משחק מצוין של קסאני, וובה ובוקסה עמד בלחץ, וקינח לקראת הסיום בשער שכולו נחישות מרגלי אופיר חמו.

והיה את הקהל הנהדר. עמדת משתאה מול מסת האלפים ושאלת את עצמך מאיפה צצו כל האנשים האלה. למה הם, או לפחות מחצית מהם, לא באו להפגנות על המכתש, למה הם לא באו למשחקים חשובים בווינטר, למה הם לא באו להירשם לעמותת האוהדים, ולמה הם באים רק כשיש גמר גביע או משחק מכריע על עלייה. הכמות הזו הזכירה שוב איזה פוטנציאל קהל יש להפועל ר"ג, ואיך בעבודת שיווק נכונה אפשר להחזיר מאות מהם לרכוש מנויים ויאללה ליציעים. אבל זה כבר סיפור אחר.

תמה עונה שעוד רבות נחזור לדוש בה ולנתח את מהלכיה הלא צפויים. קשה לי להאמין שמשפחת ארקין תחזור למרות הסוף הטוב. זה הרגע להבין את גודל ההחמצה בעזיבת הספונסר האדיר הזה. באיזה שקט נפשי יכולנו לצאת עכשיו לפגרה ולדעת שהקבוצה בידיים טובות, ושמתחת לפני השטח מתחילים להחתים שחקנים ולהיערך מקצועית לליגת העל. אבל דיה צרה לשעתה. הכותרת של הפוסט הזה אומרת הכל. נשמח, נחגוג, נתלהב מעצמנו, ובשבוע הבא כבר יתחיל מי שיתחיל לשבור את הראש.

ובינתיים תודה להפועל ר"ג על העונה הזו.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

27 תגובות על לחיות את הרגע

 1. ושוב אדיר באתר הגיב:

  מזל טוב הפועל רמת גן תודה ענקית ל צקאנה נשמה 14 כוכב נשא אותנו לליגת על

 2. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הגיב:

  לא יאומן עם הרכב טלאים ללא 3 חלוצים ובלי ממאדו
  4 נצחונות רצופים ומשחק מצויין עם הנאת כדור
  ותודה שוב ליקיר שינה שבזכותו עלינו ליגה חחחחחחח

 3. איתן הגיב:

  שלמה,כנס לפוסט שלפני הרצלייה,כנס לפוסט של יוסי אדום עתיד בתגובות ולהבא כאשר אתה
  מעלה מסקנות ללא התרשמות אישית מהנעשה במועדון ובאימונים ,עדיף שלא תטעה .
  זוכר ,אמרתי לך שמבית הקפה לא ניתן להבין מה באמת קורה.
  שבת שלום אדומה ושמחה
  אנחנו בליגת על והפעם להרבה זמן

 4. אריה הגיב:

  איך אפשר לומר שעלינו בפוקס ? ללא קניית המשחקים של לוד כבר היינו עולים מזמן. לפחות 4 משחקים של לוד היו מכורים לקראת סיום העונה.
  הדבר המדהים היום היה לראות 5,000 אוהדים ביציע שלנו, משהוא שלא ראינו מאז 89.

 5. איזה כיף הגיב:

  קהל מדהים שלא ראינו מעודנו. תודה לקומנדו על ההצגה שהלהיבה את כל היתר

 6. חובב הגיב:

  בתכלס ההרכש השני עלה ליגה. כל הבכוד!

 7. חובב הגיב:

  ההרכב השני אני עוד שתוי….

 8. פרדי צודק בכל מילה שלו נגדך! הגיב:

  אתה בן אדם שמחפש אש ומדורות ואפילו במשחק שהבטחנו עלייה עם ניהול משחק מעולה של פרדי אתה לא יכול לשבת בשקט ולשמור על הפה שלך!!!
  מה יש ?מה הוא אמר לך?שהוא הבטיח לך שנעלה?
  נו אז מה קרה?
  למה לעקוץ ״בעלינו במזל״?

  ו-3000 אוהדים אדומים?לך תישן כבר מאוחר!!!
  5000 הבאנו היום ואולי גם יותר!
  לוד מימין ושמאל היציע היה ריק וגם המון כסאות רקים אמנם היציע שלכם גבוה יותר אבל הם מילאו לגובה ובפינות היה ריק לגמרי.
  אבל שלנו היה מפוצץ .
  נמאס כבר ממך!
  שלמה הורס החגיגות!!!

  היציע שישבנו מכיל 5500 מושבים.
  אצל

 9. עד 120 הגיב:

  הוווו אבו סובחי מת אבו סובחי מת אבו סוחי מתתתת!!
  והכבשים שהבטיח לשחוט יחיו עד 120!!!

 10. אבו סובחי מכירות הגיב:

  פחדתי מהמשחק במיוחד אמרתי לעצמי סחתין על כושר ההבקעה של לוד שדחפו 6 חתיכות לאחי נצרת. ואיי איזה פחד…. אבל מסתבר שכשאין מכירות ולא פותחים להם רגליים בני לוד קבוצה לא משו. סחתין לאבו סובחי על יכולת קניה מרשימה במשך של כל העונה. 90 אחוז מהתקציב של המוסכים ופנצ'ריות שלו הלך על קניית משחקים. כשבאה מולם קבוצה נורמלית לשחק כמו הרצליה או ר"ג הם מקבלים בראש.

  יאללה הביייתה!

 11. אורדון נרגש הגיב:

  קהל מדהים. ליציע של הקומנדו אי אפשר היה להכניס סיכה. אוירה לא מהעולם הזה.
  רק עכשיו אני נרגע קצת והולך לאכול משהו.
  אורמת גן!!!

 12. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  שלמה שבת שלום הגיע הזמן לפרגן ובגדול כל השנה הנוכחית וגם שנה קודמת אתה משתדל לחפש ולהתריע האמת פשוט נמאס כבר אין לנו קבוצה אחרת. שוב תגיד מזל טוב

  • כופר הישוב אדומה הגיב:

   גם אני לא אהבתי חלק ממה ששלמה מן כתב בבלוג על פרדי כמה פעמים אבל הפעם הזו אם תקרא טוב הוא דוקא פרגן לפרדי ואמר שמגיע לו עיטור הגבורה וגם רשם בסוף תודה לך הפועל, אז מספיק לריב ביום החגיגי הזה. הכי חשוב שכולם נקדיש מאמצים לפייס את ניר ארקין. כל השאר שטויות.

 13. גאווה אדומה הגיב:

  צפו שוב בתקציר הנצחון
  http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.127.121004.html

 14. יורם פומרנץ הגיב:

  אושר עד אין קץ,
  כן יש דבר כזה.

  מועדון הבית שלנו
  הפועל רמת-גן גבעתיים,
  במופע ספורטיבי בלתי נשכח
  המשלב יחדיו, בחיבור אמיתי ומרגש,
  שחקנים מחוייבים וקהל מדהים,
  מגשים את החלום של כולנו
  ועל אף, למרות ומעל לכול,
  חוזר היום לליגת העל.

  ורק עוד דבר אחד נותר,
  על מנת שהשמחה הפורצת מכל פינה,
  תהיה שלמה ומושלמת, חופשית ומשוחררת,
  לפייס את המשפחה הנדיבה והמופלאה
  שאלמלא היותה כל זה לא היה קורה
  ובלעדיה אין ולא יהיו לנו חלומות מתוקים כאלו.

  אז למשפחת ארקין כולה ולידידי היקר ניר,
  מוקדש השיר המצורף כאן למטה.
  מי ייתן שהמילים והצלילים מלאי הכוונה והמשמעות
  ימיסו את תחושות הכעס והעלבון
  ויביאו לכך שיהיו לנו עוד שנים רבות
  של חלומות מתוקים ומוגשמים מהם נהנה יחדיו.


  שבת שלום, שבת אדום

  • דניאל הגיב:

   צודק לחלוטין בדיוק מה שאמרתי בסיום הקבוצה לא היתה צריכה להגיע למצב הזה מלכתחילה כל הכבוד אבל ואבל גדול מאוד. שלמה קצת קשה לחלק מהאנשים להסיק מסקנות כשהראש מסוחרר. בהחלט מגיע כל הכבוד על ההצלחה למרות החודש המאוד קשה שעבר על הקבוצה. בואו נחגוג ולא נשכח! בליגת העל נצטרך להתחזק וגם בעמדת המאמן.

 15. יש לנו אלפי אוהדים הגיב:

  רק תנו להם סיבה לבוא
  היום נראו ביציעי ר״ג אוהדים רדומים שמחפשים אקשן ונראו שחקי מחלקת נוער של לפני 20-30 שנה
  לכולם יש סיבה וזיקה למועדון.
  היינו 6000 ביציע , 5000 של ר״ג.
  השאר סתם אוהבי כדורגל

 16. גיא הגיב:

  במילה אחת – תודה!
  תודה לך הפועל ר"ג.

 17. אריה הגיב:

  מחמאות אדירות לפרדי דוד על עונה מצויינת, עמידה במשבר קשה שכל קבוצה אחרת היתה מתפרקת ממנו ומלחמה נגד קבוצה שהשיגה לפחות 8 נקודות בצורה לא כשרה וחשודה.
  קודם נראה שניר ארקין נשאר ותהיה בכלל קבוצה בליגת העל בעונה הבאה, במידה וכן, ברור שפרדי דוד חייב להישאר.
  הוא התחבר לקהל, הבין את הטעות שעשה לפני כמה חודשים וכבר התנצל עליה מזמן והיום ראינו אותו מפרגן לאוהדים וניכר שהוא מרגיש חלק ממשפחת הפועל רמת גן.
  אפשר להבין את התשובה שלו לשלמה מן. כמה דקות לאחר רגע אדיר של שמחה, לאחר עבודה קשה שהתחילה בחודש יוני בשנה שעברה, מבקש ממנו שלמה מן שיודה שעלינו במזל. האמת , כמי שקורא את שלמה מן, ראינו גם הרבה מחמאות לקבוצה ולפרדי דוד במהלך העונה, כולל בפוסט הנוכחי, אבל צריך להבין ששלמה הוא טיפוס מיוחד שתמיד יחפש משהוא מתחת לפני האדמה ותמיד ישים את העיתונאי הביקורתי שבתוכו בשורה אחת יחד עם האוהד שבתוכו.

 18. יש ליגת על הגיב:

  תודה לכל השחקנים על משחק הקרבה יוצא מהכלל.
  ניר ארקין חזור בך מהודעת הפרישה זה לא בושה להתחרט, בתוך תוכך אתה מת לחזור.

 19. אדום כתוש הגיב:

  אם לשים בצד את כל מה ששלמה כתב לגבי הנושא של פרדי בין אם חלקו נכון ובין אם פחות, אסור לשכוח את הדבר החשוב מכל והוא שהוא הוביל את המאבק נגד הריסת המכתש. אם נסתכל על זה היום אחרי מפגן הכח האדיר של הקהל האדום באמת מתסכל שלא נעשה יותר בעיקר שיש שמועות שהעבודות אולי ייעצרו עקב מיעוט ביקוש. יותר מכל אנחנו מבינים כמה חסר הבית הזה לאוהדים. הרי בליגת העל הבאנו כ- 700 אוהדים לווינטר. אני חושב שצריך לשחק שנה הבאה במושבה. גם בחורף וגם בקיץ אתה יושב כמו בן אדם ומלבד זה מדובר במגרש קרוב מאוד לר"ג ונגיש לכולם.
  בלי קשר כל הכבוד . הכי חשוב שהיום שיחקו ארבעה שחקני בית בהרכב ויחד עם צ'קאנה זה כמעט חצי קבוצה מזוהה לגמרי עם הסמל!!! אדום עולה וחג שמח!

 20. 1979 הגיב:

  אני לא שופט את שלמה או פרדי. אבל הביקורות על פרדי היו מוצדקות כי היום כולם שוכחים איפה היינו לפני חודשיים..
  לפני חודשיים יחס ההימורים על רמת גן כאלופה עלה מ-1.8 לסביבות 3.5… אז שפרדי לא יקשקש בקומקום שהוא הבטיח וקיים. שיתפלל לאלוהים ויגיד לו תודה. שילמד מהטעויות הקשות שעשה השנה והיו כאלו לא מעט. הוא מאמן טוב אבל מתנשא וזה בעוכריו. מקוה שישב בקיץ עם עצמו ויעשה חושבים על המון משחקים שהפסיד בגלל שטויות של מאמן מתחיל או בגלל שלעשות לאוהדים דוקא!.
  חוצמזה שיהיה מזל טוב. התרחב הלב לראות את האלפים שבאו שרים ומעודדים.

  • אורדון אורדון הגיב:

   אתה קשקשן בגרוש,אין לך מושג מה זו התנשאות,הרגשי שלך מנמיך אותך
   לך לישון ילד

 21. אורדון נדודי שינה הגיב:

  מאז הבלגן עם לוד לא הצלחתי לישון כמו שצריך
  עברתי לילות מוטרפים עם סיוטים קשים
  המראות רדפו אותי וראיתי איך הפועל רמת גן מאבדת את חלום העליה שהיה בידיים שלה.
  מאז קרו ניסים ונפלאות, אין לי דרך לתאר את שארע
  קשה לעכל
  אבל הלילה אני הולך לישון סופסוף בתחושה שעשינו את זה
  השעה 02:30 לפנות בוקר ואני ארדם תכף עם חיוך גדול לתוך חלום מתוק
  רגוע ושליו
  תודה לפרדי דוד ולהקתו הנהדרת
  עשיתם את זה בגדול !!! שימחתם אנשים רבים.

 22. אדום עתיק הגיב:

  לילה של יום מפרך .סליחה, איזה יום, מדובר כבר בכמה שבועות שמתחילים בנפילה מול ירושלים, מקבלים תפנית מדהימה במשחק הבושידו מול לוד ולאחר שהוטלנו אל מחוזות הנשיה אחזה יד נעלמה בציציות ראשנו (כמובן לא זו שלי הפרטית ,כי אין) והניפה אותנו אל טירוף מערכות שתחילתו בנצחון בעירו של חוזה המדינה דרך תבוסת לוד, הנצחון ההירואי ברעננה, המתח לפני המשחק הקובע וספירת השניות כשברקע רעשים על כשירות המשחק בעילוט ואז בא יום השישי המופלא הזה וסובחי הרעשן חוזר הביתה עם זנב מקופל. יותר מדי, הגוף והנפש בלחץ אדיר, אחרי השריקה של ליאני הכל התפוצץ לי בראש , רק עכשיו התחלתי להרגע , פתחתי את המחשב ,קראתי וראיתי את השמחה המטורפת ושמחתי שאני חלק ממשפחת האוהדים הזו, אין כמוה !
  נכון , מחר בוקר של יום חדש שטומן בחובו יותר סימני שאלה מתשובות והעתיד לוטה בערפל סמיך אבל עכשיו לא בא לי לחשוב על זה ומספיקה לי שמחת הרגע.

  רק מראה ה"מושבה" גרם לי לכאב , לחשוב שזו התמורה לאורווה בעוד אנו הושלכנו לאשפתות ונאלצים לרעות בשדה הזר לנו, וינהטר.

  • גיל הגיב:

   אני חושב שבשנה הבאה כדי להעתיק את ה"בייתיות" מהמגרש הארור למושבה עד שייבנו לנו את המגרש במאדים (כנראה אין עדיין אישורים)
   האווירה אתמול היתה מחשמלת, ולמרות שבמהלך העונה יש פחות אוהדים (טוב הרבה פחות) אין מה להשוות לגרוטאה מוינטר.

 23. אורדון לא מופתע הגיב:

  לא הצלחתי לישון טוב בלילה שלפני המשחק… פחדתי כרגיל.
  אסור לפתח ציפיות בתור אורדון.
  מרוב המתח כבר בשתיים נסעתי למגרש. הדרך נעימה ללא פקקים . איזה מגרש… הלוואי עלינו.
  אהבתי את העובדה שלא הכרתי את כל הפנים ביציע. נראה שהיו שם אנשים שיצאו מהקבר. חוויה לראות גוש אחד אדום מלא באורדונים שמעודד את הקבוצה. יש לציין אקוסטיקה מצויינת.
  כל הכבוד לאורדון קומנדו. אומנם לא היו חכות ביציע ולמה לא ה.. את שינה…? אבל הקומדנו סחף יציע שלם.
  בוקסה דאג להסדיר מעט את קצב פעימות הלב. נתן צ'יפ קטן על ה-מסי. שהחזיר לנו חיוך. עד לגול השני היו לנו כמה רגעי מזל… המזל הולך עם הטובים כך אומרים.
  אני שמח עבור איתי ארקין ששמר על רשת נקיה. בסך הכל במצבים נייחים הוא היה שם. אני שמח שעומר חזום שיחק בהקרבה וירד לגליצ'ים בלי חשבון כמובן את וובה שרואיםש הוא שחקן נשמה של בית. מעל כולם אסור לשכוח שמי שהביא אותנו למעמד הזה זה קרליטו. היינו כבר בקבר.

  אני לא מבין גדול בכדורגל לא עברתי קורס מאמנים אני רק מתרגש שרמת גן מבקיעה. אתמול התרגשתי מהעובדה שיש לנו פוטנציאל אוהדים גדול. לא ראיתי במשחק נגד כפ"ס על ההשארות כמות כזו של צופים.
  יש לנו קהל טוב. איכותי ולכן לא התלהבתי כל כך מכך שאוהדי בית"ר הגיעו ליציע שלנו. בשנה הבאה בירושלים אם ננצח שם הם יאכלו אותנו "השמאלנים ממדינת תל אביב"

  זו עליה מתוקה כי כבר חשבנו על עוד עונה בלאומית. ואז קרה לנו נס רעננה.

  לנצל את המומנטום. ללמוד מהטעויות! אנחנו שמחים עכשיו – בואו נשאר שמחים אבל בואו נלמד.
  זו היתה שנה קשה כי עשינו אותה כזו. רחמו עלינו.
  לאחר שכולם עזבו את היציע נשארו 500 האוהדים שאני מכיר …

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s