ביאליק, אנחנו באים

סיקור מסע הניצחון של אוטובוס העלייה עם כ-30 אורדונים שבליבם הציתה אש

להגדלת הצילומים – לחצו עליהם

כתב: יוסי עוז (אדום עתיק), צילמו: רז עזיז ואלמוג יולזרי

והנה עוד אחד מהרעיונות ההזויים שהגה מוחו הקודח של האורדון הבלתי נלאה יורם איתן: הפעם מסע אוהדים באוטובוס פתוח בבגדד הקטנה ובעיר הגבעות הסמוכה, כקדימון לאירוע העלייה המתוכנן בזיסמן. גם הפעם ההזיה קורמת עור וגידים ולבסוף, לא להאמין, זה קורה.

בצהרי היום, יורם ואני שותים קפה בוויולה הקטנה כמטחווי קשת מהסביח של עובד. הטלפון של יורם עובד ללא לאות. פרטים אחרונים נסגרים, שמוליק מרגאי מסדר הנחה גדולה בשכירת האוטובוס באמצעות זוהר סקופסקי, גמלאי דן שלמד איתי בכצנלסון ושיחק בנוער של הפועל ר"ג בעידן היימן ונחמיאס. יורם מפציר בי להשתתף במסע, וכשיורם מפציר זה כמו פצירה במוח. אני עומד בגבורה בלחץ ומסרב בתוקף. בינתיים יורם משכנע את איתן מסורי להופיע בערב בזיסמן בלהיט הבלתי נשכח "סינדרלה שלי".

שעתיים עם יורם הם שווה ערך ליום עבודה מפרך. אני פורש לעיסוקיי ובעצם לנוח מהפצירה ומתכנן לי אחה"צ רגוע עד לזיסמן. אבל בשעה חמש זה קורה שוב. יורם חוזר טלפונית, והפעם זו לא פצירה, אלא מקדחה שנלקחה מאתר קידוחי נפט. רצף של "תשמע, תשמע, אתה חייב, אתה חייב", גורם לי לפלוט "טוב, נראה", בקול ענות חלושה. "שום נראה", עונה המקדח ומעמיק עוד סיבוב, "בשש ורבע אתה בווינטר, שריינתי לך מקום". אני קורס.

מחוגי השעון מתקדמים והכנותיי מתנהלות בעצלתיים. חולצה אדומה וצעיף, גלח"צ מזורז ואני מוכן, אבל עדיין נאחז בשרידי התנגדותי ושוקל להבריז.

אבל אז ניתכת  עלי המהלומה הסופית. הטלפון מצלצל  והשיחה נפתחת בנזיפה שלא עניתי בצלצול השני. עוזי פרל בכבודו ובעצמו, שמבהיר לי שיורם, שהיה מתוכנן לאסוף אותו + דגלי ישראל + דגלי הקבוצה + בקבוקי שמפניה שרכש בכספו האחרון + כוסות חד פעמיות + צעיפים + כובעים + כרזות + גבי הקומוניסט, לא מוצא היכן החנה את רכבו ואני חייב, למען קבוצתנו האהובה, לאסוף אותו ++++ מיידית מקרן הרחובות  ברדיצ'בסקי-וייצמן.

בלחץ כזה לא עמדתי מאז ימיי כקצין צעיר במלחמת ששת הימים. אני מניף דגל לבן ודוהר לאוטו. בזמן הנסיעה (שש דקות) עוזי מצלצל פעמיים לבדוק את מיקומי. בשלישי אני לא עונה ואז מגיע טלפון קומוניסטי ששואל בשם עוזי היכן אני. העילפון קרוב.

עוזי והקומוניסט עטים על הרכב ומטילים פנימה את כל ה++++++ ויוצאים לדרך. עוזי עוד מספיק לנזוף בי על שסיננתי אותו וחוטף בהפוכה, שיבין שכשמסכמים עם קצין בכיר לא מתזכרים אותו. עוזי ממלמל עוד משהו על המזגן, אבל הופ אנחנו בזיסמן. אני לא מאמין, אבל אני כאן. הצליח ליורם.

דמיינתי אוטובוס שתי קומות עם גג פתוח כמו באירופה, אבל מה שהגיע זה אוטובוס  בינוני (34 מקומות) פתוח, קבריולה עאלק, אבל אדום! גם הנהג התגלה כבחור מעולה החשוד באורדוניות.

לאט לאט התקבצו המשתתפים. ואלה העושים במלאכה ויבואו על הברכה: דני קרייסברגר עם הבנים רועי ואיתי, שגם צילם, ערן בריל, שמוליק מרגאי שמצוייד ברעשן האדום וכובע מדוגם בזמבורה, צביקה שחר ויואב בנו, מתופף הקומנדו הפעם בלי תוף, יונתן "טנק סורי" אימת שמעון מזרחי, רז עזיז, האיש עם הזיכרון הפנומנלי והמצלמה, ערן "וובי" ברנשטיין, שרק חזר מקולומביה ולא ברור אם זו השפעת הפטריות או שזה טבעי, פיליפ שבצ'נקו האיום, אילן ברק ובנו טל, גדי "השתקן", האיש המבוגר עם החולצה המשובצת, שמופיע לכל משחק ועוד לא אמר ברצף יותר משלוש מילים, הרצל שהרבני, מיכאל "ביז'ו", יניב "הסוס יהושע", אריק בורוכוביץ' ובתו המקסימה בר, נציגת הבלונד בהיעדרה של יעל, הצמד חמד עוזי פרל, האיש שידו בכל ויד כל בו, ועמו גבי, הקומוניסט האחרון עלי אדמות חוץ מההוא בצפון קוריאה, נציג ההנהלה מנששששששה, וכמובן עבדכם הנאמן, שאולץ באיומים להצטרף, ועל כולם – יורם איתן.

בדרך הצטרפו אורחים: אהרל'ה אייזן "מוניות שביט", שפשוט זנח את הטקסי בצד והצטרף לחגיגה באיזור רחוב הרצל, וגם נטלי איתן, הבת של יורם, מתוגברת בחיילת חביבה. כמה מהצעירים לא זיהיתי, לבטח שכחתי כמה ואני מתנצל.

החבורה העליזה פורצת לאוטובוס, הכרזות שעוזי טרח עליהן מודבקות מלפנים ומאחור, הצעיפים נקשרים סביב סביב, הדגלים מונפים, הרעשן האדום והזמבורה מופעלים, הגרונות מצוחצחים, הנהג מתניע, לוחץ על הפליי ו"היא בליבי הציתה אש, זאת הקבוצה מהמכתש"…

רמת השקמה בשוק. בזווית העין ראיתי כמה רצים למקלט הציבורי עם מסיכות גז. הברווזים בפארק הלאומי בסטרס וכמה חלונות ברמת חן נסדקו. הבוזוקי והגרונות מפיקים סאונד מדהים – "לליגת על היא שוב עולה ורמת גן היא אדומה (ה"ושוב" הזה לא עושה לי טוב, יותר מדי פעמים היינו שם).

כולם על הרגליים, יותר נכון על גב הכיסא, הדגלים מתנופפים ברוח. מעולם לא היו צמרות העצים וחוטי החשמל קרובים כל כך. העיקר ש"כולם יודעים שרמת גן היא אדומה, ברמת גן יש רק הפועל, מה זה מה זה הכח". יורם בחזית מנחה את הנהג ו-30 עוזרים/יועצים מאחוריו. ערן  בריל, קרייסברגר ואני בירכתיים למזעור הפאדיחה. וובי מוכיח שלא נס ליחו ושקולומביה עשתה לו טוב (אח אח הפטריות…). בהיעדרו של אלמוג נוטל וובי מנהיגות ופוצח בהמנון לסולו ומקהלה: אואואו או או או יאללה הפועל", מגיע הקטע עם הכפיים והרגליים, וגוש דן באוויר.

המוזיקה המגוונת עוברת ל"סינדרלה שלי". ברור שזו הפועל ר"ג כי את מי הציל ניר הנסיך (שעכשיו עוזב)? חולפים ליד כפר המכביה. המאבטחים בכניסה מניפים ידיים ומוחאים כפיים. אלוף שדה, הירדן, נהגים צופרים, ידיים מונפות בברכה, סיבוב במרום נווה, אגודלים מהמדרכה מונפים בסימן "כל הכבוד". הסביח של יעקב, אין זמן לעצור, שדרות ירושלים, מודיעין (בן גוריון), הרצל, השירה מתגברת, כל להיטי היציע נשלפים. רונן דנוך ואיתן מסורי לא מתעייפים. בלילה אני שר מתוך שינה ויודע את המילים גם ברוורס.

במורד הרצל מנצנץ מאחור הבהוב של ניידת, כמה המהומים בכריזה, אף אחד לא שומע. בצומת הרא"ה השוטר נותן רייס דאווין ועוצר את האוטובוס מול קפה הספורטאים באורדע. השוטרים זוכים לשירי משוררים על דמות השוטר העברי, והחברים מתפנים לשלל ברכות לנציגי האוסטרים שמגיחים לפתע. וובי מזנק מהאוטובוס, עולה על גדר גבוהה בכיכר ופוצח משם ב-אואואו והאוטובוס עונה ברעם. רמת גו נזכרת בסקאדים.

המו"מ המתיש עם השוטר והשוטרת הבלונדינית מסתיים בניצחון (יורם…), הווליום מורד, אבל הגרונות מתגברים. אחרי אואזיס הניידת נעלמת. דנוך ומסורי מעלים שוב ווליום. ביאליק הנה אנחנו באים. יורם מנייד אותי מהירכתיים לחזית. נעים פה. עוצרים בעירייה והגרונות  מזכירים לצבי בר הבטחות ישנות ללא כיסוי על מגרש כלשהו, אבל אין תשובה.

ביאליק כמרקחה, נהגים צופרים בקצב, ידיים מונפות בברכה, יושבי בתי הקפה מוחאים כפיים, קריאות עידוד ו"כל הכבוד", מצלמות וסמרטפונים נשלפים, קדחת הצילום אוחזת בעוברים ושבים. הקרינה הזו לא מסוכנת?

כופר הישוב. נקודת החלטה – עוברים במכתש או לא. חלק מהציבור אינו עומד בלחץ ומושגת פשרה: חוצים בהחשמונאים מתחת למכתש. הרגישים מסבים מבט. בכצנלסון עוצרים מול הטוטו. מתרחשת נהירה המונית החוצה, צילומים, קריאות עידוד, מחיאות כפיים, המוזיקה מרעידה את גבעתיים המנומנמת, ההמנונים מושרים שוב ושוב.

סימני שחיקה מתגלים בגרונות, שחלקם נצרדו כבר ב-1964. כוכבי, ויצמן וחנייה להתארגנות בכביש הטייסים. בתוכנית: הצטרפות הקבוצה והמאמן לפני ווינטר. בינתיים מתברר כי בשל מיעוט המגיעים לזיסמן נקראו כולם להיכנס. לא נורא. משנסים מותניים, מאמץ אחרון, שאריות הווליום מופקות מהגרון, רק דנוך ומסורי לא מתעייפים. זהו, הגענו עייפים, אך רצוצים וקדימה לאולם.

על האירוע אין הרבה מה לספר. אני יושב ליד אגדת עבר, ראובן כהן  קובינה, שחקן אליפות 64 והאיש שהצטרף ליציע בחודש הגורלי ומאז ניצחנו בכל המשחקים. ככה זה, מזל של אלופים.

טקס הצגת השחקנים. כל אחד זוכה בכבוד ובשיר. כשמגיע קרלוס צ'קאנה מתרוממת תקרת ההיכל, והוא, נשמה שכמותו, קורא לכל החברים לחלוק בתהילה. פרדי נוטל מקרופון ומפגין סטייל של כוכב. רמזי גבאי מהעירייה עולה לנאום בשם ראש העיר וזוכה למקהלת "איפה המגרש". רמזי פוצח בנאום נימוסים והליכות, אך מבטיח שהעירייה תתמוך בקבוצה בכסף ובכל מיני דרכים (איזה?). עוד כמה נאומים, אבל כולם מחכים למוצא פיו של ארקין, שכל כמה דקות זוכה למקהלת "תישאר תישאר תישאר".

ארקין, כצפוי, מודה לכולם ושוב מזמין באקט אישי ואנושי את קרלוס "אלוהים" לחיבוק, והקהל בשמיים. אף מילה על העתיד, עוד פעם מקהלת ה"תישאר" רועמת, וזהו.

מקרינים סרט בהפקת פרדי: כל המשחקים, השערים והשחקנים. נדמה לי שלא ראיתי את הבושידו. הסרט מוקרן ממקרן אחורי ולכן הכל הפוך כולל הכתוביות  והשערים המובקעים, אבל מה זה משנה, העיקר שזה לרשת הנכונה. שערים שערים שערים, אסולין ופרננדס, אורן, בוקסה בהקפצות מעל השוער, ממאדו בשערים חשובים, ואפילו קסאני נוגח לרשת של נס ציונה. מיקבץ הצלות מרשים של איתי, ואפילו לא שנייה ממשחק הגביע בנצרת-עילית.

יהודה עירוני יורד להעניק גביע בשם האוהדים (יוזמה אישית מכובדת שלו) ולא מוצא למי להעניק, עד שבא ארקין. מתוכנן משחק קט-רגל, אבל לי זה הספיק ואני נוטש.

חלפה עונה ונשארנו עם סימני שאלה רבים.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

48 תגובות על ביאליק, אנחנו באים

 1. אורדון מהטוטו הגיב:

  יורם בשבילי אתה אוהד מס 1 !!

 2. גימיק מיותר הגיב:

  ראיתי את האוטובוס כשבא לזיסמן , לא יותר מגימיק נחמד .
  אוטובוס קטן מידי עם 23 אנשים ששרים וצועקים ונראים כמו תמהונים.
  הקבוצה ביזתה את האוטובוס כשלא הצטרפה לנסיעה שלו
  אוטובוס בלי שחקנים ומאמן והנהלה לא שווה.
  בנוסף על כך אוטובוס כזה צריך להגיע למוקד שמחה, למשל כיכר אורדע שמפוצץ באלפים של אוהדים,
  לא סתם לשוטט ברחובות העיר בלי שום מטרה
  נראה כמו אוטובוס תמהונים חסידי ברסלב שעושים רעש בצמתים ויוצאים לרקוד עם עוברי אורח ועוצרים את התנועה
  זה סתם לעשות רעש ומהומה בלי שיבינו למה
  עובדה שהתקשו למלא גם את האוטובוס הזה כי ההתלהבות של האוהדים עברה
  מזל ששמוליק עם הקשרים שלו סידר הנחה אחרת יורם היה יוצא עם דפיציט גדול בכיס

  • אורדון מבסוט הגיב:

   לידיעתך גם עם 10 אורדונים איתן לא היה מבטל כמו שאני מכיר אותו
   כששמחים כסף לא משחק תפקיד
   חסידי אורדוניה אנחנו,הבנת?

 3. אורדון מבסוט הגיב:

  מזל שהייתי על האוטובוס לחגוג בכייף שלנו את הסבבה של סיום עונה מתישה ומורטת עצבים
  עליק אם המסיבות כתב בר לב,יותר נכון גן הילדים שמחא כפיים לקבוצה שלא יודעת לגמול לאוהדיה

 4. שמוליק 55 הגיב:

  יוסי , ערב טוב .
  נהנתי , והתמוגגתי מנחת , הקראתי לאישתי חלק ניכר ,
  והיא בשלה : א ו ר ד ו נ י ם .

 5. אורדוןן מאוכזב הגיב:

  הארוע בזיסמן חייב לציין היה מאכזב. זה יענו בא במקום נשף עליה מהודר?חבל היה על הדלק מעבודתי בת"א לדרום ר"ג, לא היה שום דבר ב"טקס" במרכאות כפולות ומכופלות שהצדיק את הטרחה.
  באוטובוס לא נכחתי

 6. אורדון ותיק לא רגוע הגיב:

  לאחר יום מסיום הטקס ברצוני להודות למארגני האוטובוס הנפלא והן ליוזמי טקס העלייה בזיסמן
  בתקוה לראות עוד ערבים כאלה נחגגים ברוב טקס והדר בכל ימי הקיץ
  ועד לימי תחילת האימונים הרשמית,
  עלינו האורדונים מוטלת החובה לא להפסיק לחגוג + לעשות כל מאמץ לשכנע
  הן את מורי והן את בנו איתי ארקין המשפחה הנפלאה הזו שתמכה בכל מאודה
  ומידיעה אישית מעונינת להמשיך לתמוך עוד שנים רבות לא לנטוש את מועדון הפאר.

  כעת ברצוני להודות אישית מקרב לב לאנשים שלקחו חלק בארגון יוזמת האוטובוס הנפלאה
  הן ליהורם איתן הבלתי נלאה שעשה 3 ימים אינסטיבים בארגון,יוזמה, הפקה של האירוע
  בעשרות טלפונים ופגישות עד ליציאתו המאורגנת להפליא של הארוטובוס ממתחם חניית וינטר
  והן לעוזי פרל, האורדון הניצחי האהוב , שסייע לקשט את האוטובוס הפתוח כבר ב 17:00 בוינטר
  בדיגלי ענק סביב האוטובוס האדום שעשה להפועל רמת גן כבוד לא פחות
  מאשר עשה האוטובוס הכחול למועדון צ'לסי , ויחי ההבדל הקטן
  אך בשבילנו מועדון הפועלן רמת גן הוא לא פחות מצ'לסי אם לא למעלה ממנו.

  נסיעת האוטובוס הפתוח היתה ארוע שייזכר לשנים רבות הן ברמת גן והן גבעתיים
  הן תודות ל50 האורדונים שלא התקמצנו על 40 שקלים ושילמו בעין חפצה
  והן הודות לקול שירתם הסוחפת בראשות עוזי,יורם,ערן בריל, גבי הקומוחנסיט האדום היקר לכולנו ,
  אריק בורוכביץ הוותיק וילדתו המקסימה
  יוסי עוז קשישא שלא נס ליחו, שמוליק מרגאי שתמיד מגיע גם אם יקראו לו בחצות הליל
  , ועוד אי אלו אורודנים צעירים ועדיין לא מוכרים שסייעו אף הם בנוכחות חזקה ובשירה אוקיי
  כולם בשכנוע עצמי מוגבר לא פסקו מלשיר החל מרגע יציאת האוטובוס מוינטר
  ועד חזרתו לאחר שעה ארוכה של הישתרכות בעומסי התנועה כן ירבו שחיזקו את הקשר
  של הפועל רמת גן לקהילה והביאו את הבשורה לזקן ולצעיר בכל רחבי העיר
  כל זאת עשו בשירה חזקה וניהלבת ותוך ניפנוף בלתי פוסק של דגלי המועדון ודגלי המדינה
  מסע ניצחון שהצליח הרבה הרבה מעבר למשוער והביא כיף גאוה ושמחה גדולה
  לקהילת האורדונים הנילהבים באשר היא.
  הצלחתו הכבירה של מסע האוטובוס + טקס העליה בזיסמן שאורגן בקפידה ובכשרון
  על ידי האגודה וכאן המקום להודות למזכירת המועדון הגב' עינת ולמנהל המסור איציק לוי
  שנשאו בעול במשך ימים עד להפקתו המוצלחת של האירוע לעיני 700 אוהדים נילהבים.
  ברצוננו להודיע כי גם בחודשי הקיץ נמשיך לארגן ארועים כטוב לבנו ואנא אנא אנא
  עקבו בהודעות באתרים ובפייסבוקים אחרי הארועים המתוכננים שבהם תתבקשו לקחת חלק
  ולהביא חוץ מכם ואת כל מכריכם ומשפחותכם גם כיבוד, שתיית לחיים, מגאפון +דגלים. אוקיי
  אנא עקבו באינטרנט אחרי ההודעות, קיץ חגיגי כמו זה מזמן לא היה ולא יהיה
  חובה חובה לנצל כל רגע של שמחה ועד לפתיחת הרשמית של האימונים
  כדי לציין את העלייה הכבירה הזו שנקנתה בעמל , דם יזע ודמעות
  וכמובן לקרוא למשפחת ארקין המקסימה להישאר ולתמוך מכל הלב במועדון היקר לנו תמיד.

 7. חיים גרינפלד הגיב:

  יוסי, כתיבתך מופלאה.

 8. עושה בי"ס לכולם הגיב:

  יוסי אתה מלך! תענוג לקרוא. תמונות משובבות עין.

 9. YNET בדיחה עצובה הגיב:

  YNET עושים מעצמם צחוק ולא בפעם הראשונה.
  בושה וחרפה.

 10. יורם מס׳ 1 הגיב:

  האמת לא רציתי ולא חלמתי שאעלה על האוטובוס .
  אבל שיורם מבקש קשה לסרב!
  אורדון אמיתי שעושה ופועל מהלב ומכיף , קשה לסרב לו.

  אני חושב ש-50% מהתושבים צילמו את האוטובוס אתמול ואני לא מגזים.
  זה מראה שהאוטובוס היה אטרקטיבי ומיוחד.

  יוסי כל הכבוד על הכתיבה והכתבה!

 11. נ.ב הגיב:

  הכותב למעלה מ23.16
  ערן בריל…

 12. יהורם איתן הגיב:

  יוסי אחי ,לראות אותך עם חיוך מפה לאוזן בעין המצלמה של רז העזיז שווה הכל
  את השמחה והגאווה שלנו ביטאנו וחלקנו עם תושבי הערים שהופתעו וצילמו.לא הם היו המטרה.הם היו התפאורה.
  שיהיה לכם לבריאות בדרך שמחתכם ,אנחנו כ15 המבוגרים החלטנו מראש לצאת מלאים או לבד בשביל עצמנו
  שימו לב שכל משתתפי הנסיעה הם אלו שהחסירו אולי משחק וחצי מתוך ה50.
  הבטחה שלי אם לוקחים אליפות או גביע המדינה:מביא כדורים פורחים מפארק לאומי מעל הערים.חחחחחחחחחח
  יאללה יצאנו לפגרה אורדון.

 13. הורס מסיבות הגיב:

  מה שאותי מדהים בכל הסיפור הזה, של החגיגות באולם זיסמן, שרק היום בצהרים (יום חמישי), שמעתי על האירוע שהיה אתמול בפעם הראשונה. אז כל הכבוד למארגנים ששמרו את זה בסודיות.
  מעניין עוד כמה מאות אוהדים לא שמעו על כך… !

 14. גיא הגיב:

  האוהדים מספר 1 הם האורדונס קומנדו ולא יעזור לכם כדורים פורחים או אוטובוסים בשקלים
  בלעדנו אין עידוד דגלים וקצב ביציע
  עוד לא התבגרתם?אתם פארטייה

  • אדום עתיק הגיב:

   התאפקתי בכתבה לא להדגיש את העדרותם הבולטת של אלה המכנים עצמם אורדונס קומנדו ולאמיתו של דבר הם הקומץ של הקומץ. אם וובי , ברזילי,פיליפ ואחרים הם לא האורדונס קומנדו אז מי כן .
   גיא החביב אתה ילד מתבגר מלא אנרגיות וטוב שתפנה אותן לכוונים חיוביים ולא לגרימת מחלוקות ועימותים מיותרים, חסרונכם באוטובוס הורגש ואם אתם באמת אוהדים שם היה מקומכם, אתם אפילו לא פארטיה. נכון שאתם הצבע ביציע וזה תמיד תפקיד הדור הצעיר אבל מי שמחזיק את היציע כולל משחקי חוץ הם עדיין אנחנו המבוגרים.
   בקיצור תוריד אף, תקטין תחת ותתכונן לליגת על , בסופו של עניין זה מה שחשוב.

   • גיא ארגוב הגיב:

    קודם כל אני לא מגיב בבלוג המסריח הזה, לא הגבתי ולא מתכוון להגיב פה.
    דבר שני, שמישהו רושם "גיא" בשמו ואתה תוקף אותו על ימין ושמאל תדאג להיות בטוח באיזה גיא זה.
    אז זקן ותיק, אל תקרא לי ילד מתבגר כי אתה לא אבא שלי, לא הגעתי לאוטבוס כי הייתי חולה, אז תוריד את האף, תקטין תחת, ותתכונן לליגה על, כי אם תמשיך להשמיץ אותי ואת חבריי הקומנדו אתם לא תשארו אלו ש"מחזיקים את היציע", אתם פשוט חיים בסרט.

    • לדביל הגיב:

     גיא ארגוב ,אם לא היית טיפש לא היית נופל במלכודת.
     יש כ10 אוהדים ידועים בשם גיא,לא הזכירו אותך ספציפיט,הגעת אלינו לפני כחצי שנה,שב בשקט
     ואו שתעלם מהר כמו שהגעת
     אתה בכפר שלם תעשה אבו עלי לא אצלנו

     • גיא ארגוב הגיב:

      אני מפגר עם תעודות חבר שלי

      • לארגוב האפס הגיב:

       לארגוב
       אתה צעיר חצוף אם אתה מדבר ככה לאדום עתיק.
       אתה כולך יומיים וחצי בקומנדו ועושה פוזה כאילו יש לך מניות או משו…
       עדיף שתשב בשקט יא מוקיון.
       את ההערות המפגרות שמור לעצמך. זה שאתה צועק חזק במשחקים לא עושה אותך ליותר מאחריםץ,
       תלמד לתת כבוד.
       אסף, עומר פרימור, צחי, וובי עשו ועושים לא פחות ממך ויודעים לתת כבוד למבוגרים
       כשתגיע לחצי מהגיל של אדום עתיק תוכל לפתוח ת'ג'ורה שלך ולהגיד אני אוהד הפועל רמת גן
       עד אז תוריד פרופיל

     • SKIN'RED הגיב:

      אבל זה היה ברור שאדום עתיק התכוון אליו

    • דחוף מי הרופא שלך ? הגיב:

     מי אלה הקומנדו ?

 15. עוזי פרל הגיב:

  המון תודות מכל הלב ליורם איתן חברי הקרוב עוד מימי ציריק+דנישבסקי+שימעלה שוחט+קלדרון!!! הנסיעה באוטובוס
  האדום והיפה היתה עבורי חוויה שאקח אותה לכל חיי, השלטים הענקיים שהדבקתי בחזית ובחלק האחורי באוטובוס
  ניראו בירור רב לכל כל תושבי ר"ג והן גבעתיים כולל 3 דיגלי המדינה שהבאתי ושאר הדגלים של האחרים;
  חוויה של כ 15 אוהדים וחבריי המבוגרים השרופים של הפועל ר"ג עם דור האורדונס קומנדוס הנפלא כגון:
  יניב החביב,וובי הבלתי ניגמר,פיליפ המסור,ביתו של אריק בורוכוביץ בר שאני מלווה אותה מיום הולדתה,בנו
  של אילן ברק,רז עזיז,בנו של צביקה שחר הנפלא….וכמובן יונתן השמן הולצדורף שאין שני לו בעולם!!!!!!!!!!!
  חבל שיש תמיד מקרב אוהדינו שרק רק מחפשים להכפיש להעליב ללעוג ולחפש מיגרעות בכל מהלך יפה של
  אוהד או אוהדים מסורים במקום לפרגן לנו השקעת כספינו זמנינו מירצינו ואהבתינו ללא תנאי להפועל ר"ג!
  כמה אהבה,צילומי סמארטפונים,מחיאות כפיים,ציפצופי מכוניות,יציאה מבתי עסק לנופף לנו ותמיכה חמימה
  קיבלנו כל 33 האוהדים על האוטובוס+הפועל ר"ג שצבעה את העיר באדום לוהט ובקרנבל יוצא דופן עם
  שירים אדירים+כ 8 דגלים+עשרות צעיפים+עמידה על כיסאות האוטובוס הפתוח בכל רחבי העיר!!!!!
  הוכחנו גם בנסיעה זו באוטובוס שניגמרו העימותים ומישחקי הכבוד המיותרים בין דור האוהדים הותיקים
  שלנו לבין דור האוהדים הצעיר וחברי האורדונס קומנדוס…..והאווירה במסע האוטובוס הוכיחה זאת והן
  גם שהבאתי אני+עוד אוהד 2 בקבוקי יינות לזיסמן שנימזגו וחולקו לכוסית לחיים "למבוגרים+לצעירים"!
  המון תודה שוב לחברי הטוב יוסי עוז שחילץ אותי עם הציוד והכרזות יחד עם גבי מגבעתיים ב 6 בערב
  לאחר שיורם איתן היה אמור לאסוף אותי ולהפתעתינו המדהימה "פשוט שכח היכן היחנה את ריכבו"?
  מאד נהניתי גם מהנשף הסולידי בזיסמן, למרות שמאד כאב לי שחצי אולם ריק, לא הביאו 3-4 זמרי
  הבית לעשות "חאפלה"+לא הזמנינו את אדריאן שזה "פשע"+לא עשו פרסום חזק בכרזות בעיר!!!!!
  תודות גם לפרדי דוד ששוחח עימי ועוד אוהדים אישית בתוך אולם זיסמן כחבר ואורדון אמיתי, ובפרט
  כשעה מחוץ לזיסמן מ 23 עד חצות עם כ 25 אוהדים כולל יעל,ביתו של צאפי האוהדות המסורות שלנו
  ושוחח עימנו ממש ממש…..כחבר / כאורדון / בגובה העיניים/ וכאדם מדהים עם אהבת אמת אלינו
  האוהדים והן להפועל ר"ג שחדרה המון לליבו והבטיח להפוך עולמות שניתקע יתד בליגת העל!!!!
  בסופ"ש הבא של ה 1.6-2.6 אני+עוד 2 חברים קרובים מהפועל ר"ג והן בחיים הפרטיים גם כן
  מתכננים מסיבה סולידית אינטימית שמחה ומיוחדת עם ייינות+עוגות+שירים+עוד לכ 30-40
  חברים/זוגות מאוהדי הפועל ר"ג כולל הגעת 3-4 שחקנים+פרדי ולא מעל 40-45 איש בגלל
  מיגבלות המקום והתכולה, ולגבי מסיבת ענק או נשף לכלל מאות האוהדים לדעתי מומלץ מאד
  שיורם איתן יעלה רעיון בפנינו פלוס מיקום ל 15.6 בערב ואז עד אז נסייע לו בשיווק הנושא/הנשף!!!!

  ולסיום : ניר ארקין, 6000 אורדונים,המאמן הנפלא פרדי,כל השחקנים בהוה ואלו שחייבים להצטרף
  במיידית מהשוק החופשי,ההנהלה וכל הצוות המקצועי…..מתפללים דורשים ומייחלים להודעתך המידית
  השבוע עד 1.6 בו אתה חוזר כבעלים או ספונסר ם תקציב חזק וראןי לליגת העל, אנא אנא אנא ממך!!!!

  • קומנדו הגיב:

   איזה דגלים בדיוק דגלים של ישראל , כל הדגלים במחסן של הקומנדו אין לכם שום דבר אתם אוהדים עלובים

 16. אוהד מגבעתיים הגיב:

  תודה על הכתבה המרגשת, כל הכבוד לאלה שארגנו יזמו והוציאו את המסע המקסים ברחובות גבעתיים ור"ג. הבאתם כבוד רב וגאווה לאגודה.

 17. קומנדו שעועית הגיב:

  לא יכלתי להגיע לאוטובוס אבל ממה שאני קורא זה היה נסיעה קצת מדכאת. אז לא נורא
  לגיא ארגוב שמקלל וכועס אני יכול להבין אותו , הוא בטוח שמגיע לו לזכות כאוהד העונה ולא לאסף אז הוא משתולל ועצבני. לא נורא גיא בשנה הבאה אתה תהיה מספר אחד. רק סבלנות, תפסיק לקנא באסף, נכון אתה עשית רעש והוצאת גרון אבל אסף עשה את העבודה השקטה והחשובה יותר ואתה יודע את זה
  אז אל תשתגע לנו אחי, צריכים אותך ביציע שנה הבאה

 18. אבו גוש הגיב:

  בקרוב: אורדונס קומנדו המקורי ואורדונס קומנדו האורגינל.

 19. מסתנן מאריתראה סודאני הגיב:

  איזה חבורה של חפרנים אלוהים ישמור

 20. קומנדו הגיב:

  עוזי פרל ויורם נכנסים להנהלה קיבלו מפתחות למחסן אוהדים

 21. סחה על האסקפיזם הגיב:

  כבר 5 ימים החקירה מתקדמת ,עוצרים אנשים ודואגים
  לטפטף בynet יום יום שההתאחדות אמרה מראש שאם יתגלה וכו' התוצאה תבוטל.
  כולם מדברים על זה ובר לב ושלמה כלום ..האם זה מידע או סתם היתעלמות מהמציאות?

 22. אורדונס קומנדו זה הגיב:

  כולה 10 ילדים שללא הגרונות של המבוגרים לא היו שומעים אותם גם בתוך חדר סגור של 5 מ״ר
  הם משחקים אותה אולטראס והם בקושי פיקוד העורף
  אורדונס קומנדו זה מה שהיה פעם וובי צחי עומר אורי מרק ועוד גרונות של אריות.
  תספרו כמה חברים יש האורדונס קומנדו היום
  אולי 10-15
  לא יודע מי זה גיא אבל הילד צריך לתת כבוד
  מה שהמבוגרים עשו בשנים שלהם כאוהדי רג
  הם לא יעשו עוד 30 שנה.
  אורדונס קומנדו עאלק…
  ללא המבוגרים הם לא היו מצליחים לאסוף גם 120 שח לאביזרים והם עוד מזלזלים במבוגרים.

  • על הקומנדו כיום הגיב:

   מסכים עם הכותב שמעלי.

   הקומנדו עברו השנה חילופי דורות והחבורה החדשה כוללת תלמידי תיכון וחיילים עם רצון טוב אבל בלי הכוח של קומנדו המבוגרים (צחי, פרימור, וובי, פיליפ… ועוד) הם עדיין בשלבי גישושים.
   זה שיש שם בחור המוני וגס בשם גיא שהגיע רק השנה , אין לי מושג מאיפה, שנראה ומדבר כמו ערס מצוי ומוריד את הרמה של האוהדים זה עדיין לא זה. הקומנדו זקוקים לחיזוק מסיבי ולהכוונה

 23. לסקי הגיב:

  הלו תירגעו .. כל האלו שמלכלכים על הקומנדו אתם יודעים טוב מאוד מתי לרשום את השם שלכם ומתי לא לרשום את השם שלכם , שאתם מלכלכים זה קורה רק במחשב ואת השם שלכם עוד לפני התגובה אני יודע שלא תרשמו …
  אתם פחדנים עלובים ולא משנה כמה אתם מבוגרים תמיד תעקצו אותנו …
  בלעדינו אין קהל להפועל רמת גן ואתם יכולים להביא בריסטולים עד מחר .. זה תפאורה של הביצים שלי
  משתינים על כל האלו שמלכלכים על האורדונס קומנדו
  שלכם , אופק לסקי .
  נ.ב – כל מי שהולך ללכלך עלי עכשיו , שיעשה טובה שירשום גם את השם שלו …

  גיא אוהבים אותך

  Uc03

  • מי התחיל ראשון הגיב:

   לסקי מי שהתחיל ללכלך קודם היה גיא שזרק מילים לא יפות לאדום עתיק
   אז קודם כל תנזוף בו שיתן כבוד
   מכאן הכל התחיל

  • אבי הגיב:

   לסקי
   ואתה רוצה להיות שוער עתיד?תתרחק מפרעושים שלא ידביקו אותך
   אל תיסחף תתיעץ עם יאנקי

 24. הורס מסיבות הגיב:

  שלשום בתגובות, הערתי כאן על צניחת מניית "זבק",סליחה "בזק" לשפל. אז יש כתבה על כך עכשיו, היום,יום שישי, באתר הכלכלי החשוב "גלובס", תחת מדור "שוק ההון", על "אדון" שאול אלוביץ', תחת הכותרת "בזק קרסה 30% החודש".(יש עכשיו תמונה שלו)
  בתגובות למטה,כמה אורדונים מתייחסים לנושא הרס המכתש. יש לפתוח את הפירוט. ראוי לציון מגיב מספר 20 (רולי), פשוט להתמוגג מנחת . (זה לא אני…)
  לכל מי שחושב לקנות את מניית "בזק", אז תתרחקו מ-זבל !
  http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000751860

 25. לסקי הגיב:

  זה לא היה הוא …
  הוא אמר לי בעצמו שמתחזים אליו וזה מעצבן אותו , תאמין לי אני מכיר אותו אישית והוא אחלה גבר … מי שלא מכיר אותו יכול להגיד שהוא עוד ערס שחושב שהוא משתלט על היציע , אבל תאמינו לי שלא … הוא ילד טוב ויש לו כבוד למבוגרים … לאלו שמשמיצים אותו כל שני וחמישי אין לו .. מה לעשות?
  מי התחיל ראשון? אתה בטח לא בגיל שלי ואני מכבד את כולכם אבל צר לי להגיד לך שאפילו ילדים בגיל שלי לא משתמשים במשפט הזה …" מי התחיל ראשון "
  אבי , כותבים ינקי …

  • ללסקי הגיב:

   לסקי יש 6 אוהדים שאני מכיר שקוראים להם גיא, אז שהגיא שלך שמקלל לא יקח בעלות על השם ויחשוב שכל אחד שרושם גיא רוצים להתחזות לו
   יכול להיות שגיא ארגוב בחור טוב אבל למה הוא מקלל אנשים מבוגרים זה אני לא מבין

 26. לסקי הגיב:

  תראה לי שהוא קילל מישהו …
  לא ראיתי שהוא קילל אולי טיפה התחצף , לא אמרתי שזה בסדר אבל גם המבוגרים פה הם לא תלית שכולה תכלת אתה מסכים איתי? אנחנו לא בגנון ובוא נקווה שיותר ריבים כאלו לא יקרו ואני מבקש תפסיקו להשמיץ את הקומנדו כל הזמן ….
  אם הייתם יודעים כמה אנחנו נפגשים ולא סתם לשבת על בירות , אלא לדבר / להלחין / לנסות / לעשות דברים בשביל הפועל רמת גן , בכל שעה מיותרת ביום ובליל …
  בסך הכל יש לנו מטרה משותפת והריבים האלו סתם טיפשיים …
  בואו לא נהיה האוהדים של מקקי שכל משחק שני הארגונים שלהם רבים ..
  נכון שאתם המבוגרים עדיין לא ארגון אבל אתם כוח בכל זאת , אתם הייתם פעם מה שאנחנו מנסים להיות היום ( לפחות מהסיפורים מאבא שלי )

 27. דני אוהד וותיק הגיב:

  חברים יקרים לי יש ארבע בנים שמגיעים לפעמים למשחקים + נכד ,
  לחלק גדול מהאודים הוותיקים יש דורות של המשך .
  אני אוהד שקט ורוצה את הצלחת הקבוצה .
  כל מי שעושה עבור הקבוצה עושה את זה באהבה רבה .
  אנא תלמדו מעט יותר על כבוד תלמדו לא ילכלך את הדף שאתם רושמים עליו .
  ההיסטוריה חזקה ההווה חזק אבל העתיד חזק מכל דבר אחר .
  שבו ותחשבו עם עצמכם וקחו דוגמה מאדום עתיק , יורם , מקבוצת הניהול של הכדור סל וסליחה אני לא זוכר שמות

  זה היפה זה החזק וזה כולם הפועל ר"ג
  ואני מזכיר את שמי

 28. אריק הגיב:

  אתם יכולים להגיד על הקומנדו מה שאתם חושבים, אבל אנחנו יודעים מה אנחנו שווים בכוח שלנו וביכולת שלנו ותצפו לעוד הרבה דברים שלא ניראו פה בשיתוף פעולה יוצא דופן בין הדור החדש של הקומנדו ובין הדור הישן של הקומנדו (צחי, פרימור, וובי ועוד…), ובתור ״המבוגרים״ אני מצפה לקבל את התמיכה שלכם שתיתנו לנו גב, אבל במקום אתם שמים לנו רגליים וזה לא מה שיעזור ליציע שלנו להראות טוב.

 29. צחי ר . הגיב:

  מי זה התמהוני עם הקסקט המשובץ שיושב במרכז האוטובוס .
  נראה לי כמו אחד שעלה בטעות לאוטובוס .

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s