בוקי והבבונים

הבלוג בשיחה עם אוהד הכח המפורסם, שלוקח אותנו למסע קצרצר בסימטאות האפלות של וינטר, זה שבעוונותינו הפכנו לחלק ממנו * על גל יוסף ובן כהן, ולמה הוא חושב שארקין חמור

בוקי נאה הוא מאחרוני אוהדי הכח ר"ג שעוד אכפת להם מקבוצת הגרוטאה שלהם. שריד כמעט אחרון לגרעין הקשה של קומץ שנותר מקומץ. השבוע הוא היה האוהד היחיד שהגיע לאימון הבכורה של קבוצתו בפארק הלאומי. מצויד בחופן של קונפטי, שאותו פיזר על 20 שחקנים, רובם חדשים שאין לו מושג מי הם. בדיוק ברגע הזה צץ פקח של העירייה שדרש ממנו לאסוף את פתיתי הנייר ולאחר מכן דפק לו דו"ח של 450 שקל.

לבוקי יש רומן ארוך עם עיריית ר"ג שכולל תביעות, האשמות והכפשות. עכשיו התווסף גם הקנס הזה והפה הגדול הצבעוני שלו יורה: "מה זה בכלל קונפטי? עוד שניה הכל עף ברוח ונעלם, זה הרי אבק". אבל לכלכת במקום ציבורי, אני אומר. בוקי: "בחייך זה מילימטרים של נייר, מחר בבוקר זה איננו. מה כבר עשיתי? קבוצת כדורגל חבוטה שנושאת את השם רמת-גן, שמייצגת את העיר ושהעירייה לא עושה בשבילה כלום, ובא איזה אוהד מטורף ועושה לה מצב רוח כדי שהשחקנים שלה ירגישו שהם ליברפול יונייטד. על זה רצים אחריך ונטפלים אליך? הפקח הזה אמר שאני עבריין סדרתי שנכנס עם הווספה לפארק ומלכלך. בחייך, תעשה לי טובה, כל הפארק הלאומי זה חתיכת טינופת ולכלוך".

אני אומר לו שלא נעים לי להגיע למשחקי בית של הפועל ר"ג בווינטר, ושואל איך הוא מרגיש בתור אוהד הכח שהיריבה העירונית התנחלה שם. בוקי: "אין לי בעיה שהפועל ר"ג יתאמנו וישחקו בווינטר, מצידי שיצבעו את כל המגרש באדום. מה שמכעיס אותי זה שמישהו לוקח לעצמו את הכסף שהפועל משלמים על השימוש במגרש. יש להכח בעלים שלוקחים את הכסף לעצמם. למה? כי יש בעלים שקוראים לו נמרוד ורד שהחליט שהכח חייבים לו 10 מיליון שקל. יש להכח מגרש שהוא מקור הכנסה, יש אנטנה סלולרית שהם מקבלים על זה 600 אלף שקל, וכל זה כסף שבמקום ללכת לקבוצה הולך לכל מיני מקומות ואף אחד לא יודע כלום. איפה המשטרה, איפה העירייה, איפה ההתאחדות?".

מאז שהכח ר"ג הישנה, זו של עמותת הכח וינה, הפכה להכח עמידר כשבפרונט עומד גל יוסף, החיים של בוקי ושל אוהדים נוספים הפכו לסיוט מתמשך. "אתה בא למגרש בשבת", הוא מספר, "ורואה שביציע הכבוד יושבים בבונים בבגדים שחורים, עם משקפי שמש, עם מרצדסים בחנייה. גנבו לנו את הקבוצה. פתאום אני קורא בעיתון שהכח ר"ג חייבת לבית"ר ירושלים מיליון שקל. פתאום אתה קולט שהקבוצה שלך מחזיקה בחלק מהכרטיס של טוטו תמוז. מה, אני קניתי חלק מטוטו תמוז ולא ידעתי? מה זה הדבר הזה? אף אחד לא יודע מה קורה בקבוצה, והבושה הכי גדולה זה שמשטרת ישראל לא בתמונה ושדברים כאלה יכולים לקרות בישראל 2012".

בוקי, 55, שאת המוניטין שלו עשה מהיותו כתב פלילי צבעוני שמסוכסך עם חצי משטרה, הפך בשנים האחרונות למדריך סיורים בנבכי התחנה המרכזית הישנה. הוא מוביל קבוצות מאורגנות בין זונות, נרקומנים ומסתננים, שהפכו את דרום ת"א לפח האשפה של המדינה. בין לבין הוא מככב ב"הישרדות". מכיוון שמעולם לא ראיתי אפילו דקה מהסדרה הזו, אין לי שמץ מה תפקידו שם, אבל אי אפשר לפספס שהאוהד הכמעט יחיד של קבוצה נטולת אוהדים הפך לפופולארי ומוכר בכל הארץ. בכל אופן, למרות שגנבו לו קבוצה שאותה הוא אוהד מאז האליפויות של שהרבני ופרקש, הוא לא מפסיק לרוץ אחריה גם בתור חוג אוהדים של איש אחד.

הוא כבר הספיק להתעמת עם גל יוסף כמה פעמים, נכנס בהנהלה הזו בלי חשבון וספג איומים. באחד המשחקים כשהכח הפסידה הוא צעק משהו לעבר גל יוסף. בתגובה הוא מספר, הבעלים רץ לעברו עם עוד כמה בבונים, נתלה על הגדר וצעק לו שהוא בן זונה ומזדיין, וגם עשו לו תנועות ידיים של "חכה חכה". בוקי נאנח: "תגיד לי, זה בעלים של קבוצת כדורגל? אבל מה אני יכול לעשות, אין עם מי לדבר. זה שמדינת ישראל מאפשרת שדברים כאלה יקרו אצלה זה בדיחה".

שתבין, הוא אומר, "אנשים פרטיים השתלטו בר"ג על שני מגרשי כדורגל ציבוריים. אחד זה וינטר והשני זה ברמת עמידר, שמשכירים אותו לנוער של הפועל ר"ג. אז ארקין החמור משלם הרבה כסף לאיש פרטי כדי לשחק על מגרש ציבורי. אתה מכיר את הסרט ארבינקא, שהחבר'ה משתלטים על שטח והופכים אותו למגרש חנייה שלהם? פה זה בדיוק ככה. אין עירייה, אין משטרה, אף אחד לא מעניין אותו לבדוק מה קורה ולאן הולך הכסף".

אז הכח עמידר היא קבוצת כדורגל של ארגון פשע? בוקי: "אי אפשר להגיד ארגון פשע כל עוד גל יוסף לא הורשע מעולם בבית משפט. הכח היא נעלם אחד גדול. לא נעים לראות בנאדם כמוהו יושב ביציע עם בגדים שחורים ליד כל מיני טיפוסים, ולדעת שכאוהד שרוצה בטובת הקבוצה אין לך שום שליטה על מה שנעשה. הרבה אוהדים של הכח הפסיקו להגיע כי לא רוצים קשר עם קבוצה כזו. וכשבא אוהד שזורק קצת קונפטי על שחקני הקבוצה רואים בו מחבל".

מה שנעשה בהכח מזכיר את תקופת הניהול של קוריס בהפועל ר"ג, עם כל מיני חבר'ה טובים שמסתובבים במכתש. בוקי נזכר שהוא היה בהארכת המעצר של בן כהן ב-2008. כהן נעצר בנתב"ג כשעמד להמריא עם ר"ג למחנה האימונים בהונגריה. "האיש הזה התאמן ושיחק בהפועל ר"ג בכל מיני משחקי אימון כי הרגיש שהקבוצה בכיס שלו. אתה לא תאמין, אבל בדיון בבית המשפט בן כהן הסביר לשופטת שהוא חייב להשתחרר בגלל שהוא צריך להגיע דחוף למחנה האימונים של הקבוצה בחו"ל, כי הוא חלק ממנה. תגיד לי אתה אם זה לא הזוי הדברים האלה. ושוב אני שואל – איפה המדינה, איפה המשטרה?".

"אני לא יודע מה היה אצל קוריס עם כל הטיפוסים שהוא היה איתם", הוא ממשיך, "אבל האנשים האלה שמסתובבים ביציע הכבוד יוצרים הרגשה רעה. בגלל דברים כאלה אנשים טובים פוחדים לבוא לכדורגל".

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

21 תגובות על בוקי והבבונים

 1. אורדון בלילה הגיב:

  בוקי אתה מלך !
  למרות שממה שאני רואה אותך בטלויזיה אתה חושב שהשמש זורחת לך מהתחת.

 2. Zvika Sydney הגיב:

  עשיתי את סיור שלו בן אדם אמיתי כל עוד יש ראש התאחדות שמרשה ומאשר את הדברים האלו חוץ ממכבי חיפה שהמון שנים אין שמה גוף עבריינים אין עתיד לכדור רגל בארץ צ ריך גוף בודק למה עבריינים מנהלים את הענף כל הכבוד לכם על הכתבה אבל זאת מלחמת דון קישוט

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  הדבר היחיד כיום שאפשר להעריך בהכח ר"ג זה בוקי נאה
  כל הכבוד על ההתמדה לאהוד קבוצה כזו, קבוצת עבר מפוארת, שתמיד היתה קשורה לאלמנטים פליליים (זוכרים את יוסקאי ?)
  בכל זאת, לנו אין רקורד של 2 אליפויות ו 2 גביעים. רק אליפות אחת וגביע אחד והרבה כבוד בענף הכדורסל. אבל המטרה לעבור אותם.

 4. אורדון מבסוט הגיב:

  הזכרת לי את מסיבת העלייה ברויאל גארדן,מרצדסים ואורחים במדים שחורים ונשים מכוערות צבועות בלונד
  בוקי הוא אחרון המוהיקנים האיכפתיים באוהדי הכח,כאוהד לאוהד מגיע לו כבוד.

 5. מנסה להבין הגיב:

  אין עוד הרבה אנשים כמו בוקי שלמרות ההנהלה הפושענית שיש בהכח ממשיך לבוא למשחקים ולהלחם על דמותה, זוכר שעשה לפני כמה שנים מלחמה לפטר את דודו דהן כשהיה מאמן הכח. לא מבין מה יש לבוקי לחפש בקבוצה כזו, יכול להיות שזה שהוא כתב פלילי מושכת אותו להישאר בסרחון הזה אחרת אין שום סיבה הגיונית למה בנאדם שפוי ממשיך לבוא לקבוצה שעבריינים גנבו לו אותה ועושים בה כמו בתוך שלהם.

 6. בוקי נאה הגיב:

  שורד בתוכנית השרדות כי הוא לא מהווה איום על אף אחד שם
  ברגע שיצטרך לקבל בעיטה בתחת הוא יעוף.
  בהקשר הכח עמידר, בוקי הביא אחלה תירוץ למה לא באים אוהדים.
  הרי אין להכח יותר מ-150 אוהדים בלחץ.
  לדעתי הם צריכים להגיד תודה על כל יום שגם אחד כמו גל יוסף מחזיק אותם.
  ברגע שהוא ילך הכח עמידר מתפרקים או מחזיקים מקסימום עוד שנה שנתיים.

 7. ל12:26 הגיב:

  אני מבין שאתה עורך דין או סטאז'ר?
  150 -200 אוהדים זה לא העניין. אני זוכר שהכח שיחקו במכתש עד שבנו את וינטר והגיעו לא מעט אוהדים.
  אין הרבה בעלי בתים שלוקחים עליהם את האחריות לנהל קבוצה רק בגלל השגעון לכדורגל או אהדה עיוורת לקבוצה.
  בקבוצות כמו הפועל רמת גן או הכח החבר'ה הטובים נראים למרחוק. כן, שהקבוצה מזוהה עם האנשים האלה זו לא סיבה להגיע לראות אותה. להעביר ביקורת על הנהלה בקבוצות כאלה זה דבר בלתי אפשרי….אולי אפילו מסוכן לכאורה לאדם מן הישוב.
  אם אני לא טועה וינטר שייך להכח!
  יחד עם זאת כולם עובדים על כולם כמו שאמר דוביד.
  היום אוהדי הכדורגל בכלל ואוהדי רמת גן בפרט לא פראיירים ולא מקבלים כל פיפס שיוצא מפיו של בעל בית או מקורב כאותיות קידוש לבנה. הרי הכל אינטרס!
  בבית משפט צריך להוכיח חשדות עד שמגיעים להרשעה בדין.

 8. בבון הגיב:

  ארבינקא העולם התחתון

 9. אוהד המכתש הגיב:

  כל הכבוד לבוקי נאה,אחרון המוהיקנים של עולם הולך ונעלם של כדורגל אמיתי.

 10. אורדון לא מופתע הגיב:

  למה אין הרבה תגובות? אהה, קוראי הבלוג בחופשות השנתיות… הבנתי 😉

 11. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  הברא מתחיל מהראש – כשאת המדינה מנהלים פושעים מורשעים: קצב אולמרט רמון הנגבי דרעי הירשזון ועוד לא פלא שפושעים מנהלים את הכדורגל.

 12. אדום בנשמה הגיב:

  בוקי הלואי וירבו אוהדים כמוך במגרשים

 13. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  קשה שלא להזדהות איתו.
  אני מייחל לנס שהכח לא תעלם מהמפה ושאיכשהו, נזכה לדרבי ראוי בעוד כמה שנים בעיר ר"ג.

 14. לא מענין הגיב:

  !.

 15. ספקולנט הגיב:

  עצוב שאוהד כמו בוקי נמצא בקבוצה כמו הכוח. אם לא איכפת לו לצבוע את וינטר באדום ( חבל על הכסף והזמן, זה רק יעשה את הייאוש לקצת יותר נוח) אולי לא איכפת לו לעבור אלינו. נקבל אותך באהבה. יהיה קשה ( רק לבוקי) אבל בהנחה שאולי עוד מעט לא תיהיה הכוח אולי כדאי לבוקי להתחיל כבר עכשיו את התהליך הקשה עם אופצייה להנאה קצרה בליגת על והתחייבות להנאה מתמשכת בקרב האורדונים לדורותיהם.

 16. הנוקמים 2012 הגיב:

  חלוץ קבוצת פרטיזן בלגרד חתם (מנגה)
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4261238,00.html

 17. עזוב אותנו מבוקי הגיב:

  מה לנו ולו?
  לא צריכים אוהד מציקן שגם אם הכוונות שלו טובות עושה נזקים
  משגע כל הנהלה שהיתה בהכח ז״ל וגם כיום
  שישאר שם ואנחנו פה
  ללא קשר, הכתבה עליו לא מענינת בטח כאשר אין לנו שום קשר אליו.
  בנתיים אני צוחק בטלויזיה מהשטויות שלו…

 18. דויד הגיב:

  כל הכבוד על הנצחון באשקלון. הליגה לא חזקה ואפשר לעלות ליגה אפילו.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s