כשראובן מריח בחירות

עסקן קטן התעורר השבוע, נזכר שבעוד שנה מועמדותו עולה מחדש על הפרק והסכים להיפגש עם כמה אורדונים כדי לספר להם כמה הם חשובים לו * סיפורה של צביעות

משהו טוב קורה לפוליטיקאים כשהם מריחים בחירות. הם לפתע נזכרים שיש תושבים במדינה שראוי להתייחס אליהם, וממרום לשכתם אצים להושיט לעברם יד ולשאול אם הם במקרה זקוקים למשהו.

משהו טוב במיוחד קורה לראובן בן שחר כשהוא מריח בחירות. הוא נזכר שיש לו בעיר מצביעים פוטנציאלים מבין אוהדי הפועל ר"ג, מזדרז להיפגש איתם, לשמוע את אשר לבם ובוודאי לספר להם כמה הם חשובים לו ומה יעשה למען הקבוצה ואוהדיה. כזו בערך היתה ביום שני בערב פגישתו של ראש העיר גבעתיים עם מספר אוהדי ר"ג כחלק מניסיון להפיס את דעתם מהריסת המכתש ולרכך אותם לקראת שנת הבחירות.

בפעם הקודמת שבן שחר טרח להיפגש עם הקהל של ר"ג זה לא היה מקרי: ערב בחירות 2008. אז שימש לו גג המועדון במכתש כפלטפורמה נישאה להשמעת זעקת הבחירות שלו. כל שכונת בורוכוב לא יכלה שלא לשמוע את קולו שהידהד היטב במערכת ההגברה. התנאים הטופוגרפיים המיוחדים הוסיפו מימד של עומק למילים המופלאות שבקעו מגרונו: "אש, אש במכתש… רמת גן תיתן חמש"! זה נשמע פתטי והזוי, מביך ונמוך, מגוחך ומופרך. בחמש הדקות הבאות הילל ראש העיר בחנופה דביקה את המגרש המיתולוגי ואת שוכניו עד שכולנו עצמנו, כולל המכתש, הסמקנו בביישנות.

כששאלתי במחצית אותו משחק את בן שחר על רעיון של סגנו יורם פומרנץ להצלת המגרש, ענה ראש העיר ברצינות גמורה שהוא לא רוצה להתייחס לתעלול בחירות. זה האיש שרק 45 דקות קודם לכן השמיע סיסמאות חלולות.

מי שחשב שבנאומו הבלתי נשכח קושר בן שחר את עצמו לגורלו של המכתש ויעשה הכל כדי להצילו, קיבל את התשובה חמש דקות לאחר ספירת הקלפי האחרונה שהבטיחה את ניצחונו המוחלט. מרוצה מעצמו ומדושן עונג הפך עבורו המכתש מאותו רגע למגרש חסר ערך ואוהדי ר"ג היו לאוויר.

המפגשים הבאים איתו היו בתקופת ההפגנות להצלת המגרש. לפחות פעמיים שוחח ארוכות עם האוהדים באמצע הרחוב והסביר להם כי קצרו ידיו מלהושיע. במקרה אחר נפגש עם קבוצת אוהדים בלשכתו. הוא נתלה בחוות דעתם של יועצים משפטיים, שלדבריו הודיעו לו חד משמעית שאל לו להתערב בהליך שעבר אישור תב"ע ובמגרש שכבר שייך לחברת נדל"ן. הוא הסביר שהעירייה תהיה חשופה לתביעת ענק ושאת המחיר ישלמו התושבים. למרות שתביעת הענק לא הגיעה, התושבים שילמו בגדול: מיסי הארנונה בגבעתיים הועלו באותה תקופה והפכו ליקרים במדינה.

האוהדים לא קנו את הסבריו. אם סיפור המכתש היה חסר תקווה בעיניו, מדוע הגיע למכתש למופע פופוליסטי וזרע תקוות שווא? אל התמיהה התווסף זעם לאחר שישיבות מועצת העיר נסגרו בפני האוהדים. התירוץ בכל פעם היה "מידע מודיעיני" לפיו האוהדים עומדים להתפרע ולפוצץ את הישיבה. חברת אבטחה נשכרה והמשטרה הוזעקה כדי למנוע פגיעה בערכי הדמוקרטיה המקודשים של גבעתיים. מתברר שלא רק אוהדי ר"ג איימו על שלמות הקואליציה בבית ראשונים. המשטרה הופעלה גם במקרים שאינם קשורים למכתש. תושבים מבוגרים שהגיעו להביע את דעתם על יוקר הארנונה, לכלוך, רעש ומפגעים אחרים הושלכו החוצה.

יורם פומרנץ הציע לעשות עיסקה עם יורוקום: אישור קומות נוספות בבניין הסיטי תמורת המכתש. הצעתו זכתה להתעלמות והוסרה מסדר היום. כשגברה המחאה, גוייס שכיר חרב קואליציוני שהעלה בישיבת מועצה הצעה "פרווה" בנושא המכתש רק כדי להשתיק את הקולות. וראו זה פלא – כל הקואליציה הצביעה בעד. מיותר לציין שאיש לא חזר להתעסק בה יותר. ספק אם נמצא לה בכלל מקום בפח האשפה של ההיסטוריה הרמוסה בגבעתיים.

שכונת בורוכוב התארגנה והגיעה להפגנת המכתש. בן שחר ניסה לבוא בדברים עם הפעיל המרכזי מהשכונה. הוא הלך לאלוביץ' והציע לו להשאיר את המכתש כמגרש כדורגל שיוחכר גם לאירועים קהילתיים תמורת תשלום. מדובר בכמה עשרות אלפי שקלים בשנה, לעומת רווח מיידי של כמאה מיליון שקל ממכירת המגרש. אלוביץ' אפילו לא גיחך למשמע ההצעה המעליבה.

האכזבה מעיריית גבעתיים היא עצומה. בן שחר שייך לראשי העיר השותפים להכחדת המכתש. הוא אמנם קיבל בירושה מצב בלתי הפיך לכאורה, אבל אם באמת ובתמים היה רוצה להפוך עולמות היה משיג את המטרה. במקום זאת גילינו מנהיג מקומי שטיפל בפרשה ברפיסות, בהססנות ובפחד.

ראוי לזכור שבן שחר היה סגנו של ראש העיר הקודם, שלמען חברו הטוב קבלן הנדל"ן שידרג באמצע שנות ה-90 את התב"ע של המכתש מכ-50 יחידות דיור ל-167 ועוד היתה לו החוצפה לספר לתושבים כי מנע אסון אורבני גדול יותר. אותו ראש עיר לשעבר יושב היום בלשכת יו"ר קק"ל בירושלים, נלחם בבתי משפט נגד הדחתו ממנעמי החיים. בכל שריפת יער הוא מגיע כמעט ביחד עם מכבי האש כדי להצטלם ולהתראיין. לראות אותו בפוזה של האיש ששומר על הירוק במדינה מעורר בחילה.

יורשו בן שחר הולך בעקבותיו. העסקן הקטן מהמעיין מריח שנת בחירות ומתעורר. הוא יודע שהיריב שלו, רן קוניק, מחובר להפועל ר"ג וגם הוא רוצה נתח אלקטורלי מהמגזר הזה. כל תושב גבעתיים שאוהד את הפועל ר"ג חייב לזכור ביום הבחירות את האיש שעשה סיבוב על חשבוננו ואחר כך התעלם מצעקתנו. בעוד שנה בקלפי בגבעתיים, שימו פתק של כל מועמד אחר, ותוך כדי השחלת המעטפה אתם מוזמנים למלמל: "אש אש במכתש, בן שחר יאכל חמש". שגם אנחנו נחייך פעם אחרונים מול שקרי הפוליטיקאים המקומיים מרחובות שינקין וביאליק.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

84 תגובות על כשראובן מריח בחירות

 1. גבעתיים שקרנים הגיב:

  אין לי בעיה עם פוליטקאי שטינקר שמשקר לאזרחים בעיניים יש לי בעיה עם אוהדים שמשחקים לידיים שלו ונפגשים אם איש כזה שקרן

  בכך נותנים לגטמיציה למועמודתו , אני קורא לאוהדים לא להפגש יותר עם ראש העיר הזה שלא עזר לנו עם המכתש והתייחס לאוהדים שלנו כמו כלבים.

  כל האורדונים מגבעתיים צריכים לדאוג לשלוח אותו עוד שנה ללשכת העבודה או שיילך לעבוד בתפירת וילונות אצל הגיס שלו הבריון .

 2. אורדון מז' בוטינסקי הגיב:

  אני אוהד שגר בגבעתיים ואני אומר לכם שבלי קשר לשקרים של בן שחר על המכתש ודברים אחרים שקשורים לקבוצה שהעיר במצב ירוד ביותר , אמנם עשו כמה כיכרות חדשות ובזמן האחרון התחילו קצת שיפוצים אבל רק עכשיו זה קורה וכל ה4 שנים שלו הוא לא עשה כמעט כלום חוץ מלאכול חומוס או לשבת בזליק ולהחנות את הרכב שלו על אדום לבן ,
  הארנונה בשמים , הגינות מלוכלכות, רחובות מטוניפם, העיר בכללי במצב ירוד, היא נראית כמו עיירה מוזנחת חוץ מהאזור של הקניון ורח' בן צבי,
  כל מה שמעניין אותו זה לשבת על התחת ולסדר לגיס שלו ולחברים שלו ג'ובים בעיריה.
  אני לא צריך את שקרי המכתש בשביל לדעת שאיש כזה לא יכול להיות ראש עיר , זה גדול עליו ב 5 מספרים
  את הטעות הפטלית שהוא רץ ברשימה מאוחדת של קדימה והעבודה וניצל ואקום מנהיגותי צריך לתקן בעוד שנה.

 3. למגיב 1 הגיב:

  למגיב 1
  ממה שאני יודע יש 3 צדיקים בסדום שהוזמנו גם הם ולא נפלו בפח
  עומר פרימור
  צחי
  וובי

 4. מצפה מאותם אוהדים הגיב:

  להודיע ולכתוב מה הם בעצם רצו להשיג בפגישה ההזויה הזאת ולמה למען השם הלכו אליה?
  אם הם יצגו אותי ואת שאר האוהדים אז שיודיעו כאן או באתר למה הלכו ולמה עשו זאת!
  הרי אחרי הרס המכתש לא נותרו שטחים בעיר אז מה כבר בן שחר יכול לעזור?
  את העזרה המועדון וכל אוהד היו צריכים בזמן אמת .
  האוהדים האלה שהיו אתמול בפגישה עשו מעשה שלא יכול לקרות באף מועדון אחר ובאף עמותת אוהדים שמכבדת את עצמה.
  איך הם על דעת עצמם הולכים למפגש עם מי שאשכרה רימה אותנו?
  ושלמה, בן שחר לא רק אמר אש במכתש
  הוא אמר ״המכתש ישאר לעולמי עולמים כל עוד אני אהיה ראש העיר״.
  כיום לאחר 4 שנים שהשתין עלינו הוא לפני הבחירות מבטיח הבטחות וברור שהוא לא יקיים אותם.
  הוא ילך הביתה כי כבר החלה בגבעתיים מסע שליחתו הביתה ולא יעזור לו ולכל הסובבים אותו.

 5. שערוריה הגיב:

  באימא שלי תהרגו אותי איך פקיד בינוני ממחלקת כספים נהייה ראש עיר

 6. אחד שיודע הגיב:

  ראש עיר חלש ומשעמם.

 7. עיר של כלום ושום דבר הגיב:

  גבעתיים הפכה למזבלה עירונית של תל אביב. ערימות של מגדלי שיש עם מרפסות שמש ושולחנות של כתר פלסטיק.
  אין בה כלום, מה מייחד אותה ? .
  כדברי נתן דטנר בהפגנה בהביטו לעבר לשכת ראש העיריה וצעק אליו: בן שחר מה יש בגבעתיים? כלוםםםםםם!!!!!

  • רועי נ. הגיב:

   תגיד לי אתה אדיוט??? מה רע במגדלי שיש, במרפסות שמש ושולחנות כתר פלסטיק???? קוראים לזה בורגנות, מעמד ביניים גבוה, חיי משפחה… מה רע בזה?

 8. KAKA הגיב:

  בן שחר דרזיה ומקורבים מלחכי פנכה הם בושה לעיר גבעתיים. בנובמבר 2013 נדאג כל האורדונים תושבי גבעתיים להעיף הבייתה את אלה שהביאו עלינו את האסון של המכתש.
  גם שטנצלר חתיכת כלומניק.

 9. לא נשכח לא נסלח הגיב:

  ראובן שתלך לאלף עזעזל
  שיקרת אותנו בפרצוף
  לעולם לא נסלח לך על שהתחבאת שהיינו צריכים אותך
  אשם קוריס שנתן לך לנאום במכתש
  אם אני היושב ראש אני סוגר לך את הדלת בפרצוף
  אתה אדם מושחט שכל היום יושב על התחת שלו השמן ולא עושה כלום
  גבעתיים נראת כמו מזבלה עירונית
  עיר מוכת יתושים וזבובים
  ועוד טפילים וירוסים שמסתובבים בבית העיריה
  אתה תעוף כמו הטיל בעוד שנה ראובן
  אז כדאי עכשיו לנצל את מה שיש
  תמשיך לא לעשות כלום ולקבל כסף יא חתיכת בטלן

 10. תושב לשעבר הגיב:

  גדלתי בגבעתיים כשהיתה עיר נעימה וסימפטית אבל ברבות השנים נהייתה צפופה להחריד מהבניה בשטח תשע וממגדלים נוספים שנבנו בלי שום תשתיות מתאימות בשכונות הקטנות. מחירי הדירות נהיו מטורפים בלי שום פרופוציות וצר לי שראש העיר התגאה לפני כמה שנים על יוקר מחירי הדירות כאילו שזה סימן לאיכות העיר. לפני 7 שנים עברתי לפריפריה כי לא ראיתי מצב שהילדים שלי גדלים בעיר כזו. אני מתגעגע לעיר שגדלתי בה שלמדתי בשמעוני ושב"צ של פעם אבל מרגע שהתחילה מסחרה של קבלנים והעיריה שיתפה איתם פעולה כדי שיתרמו בתקופת בחירות כל ענייני הנדל"ן יצאו משליטה ועדות לכך זו הבניה המטורפת שהולכת להיות על המכתש. בן שחר אמר כמה פעמים שהוא בחיים לא היה מאשר בניה על המכתש והשאלה היא למה לא נשכב על הגדר בשביל תושבי בורוכוב ורק דיבר בסיסמאות. זהו ראש העיר הכי חלש שהיה לעיר בכל שנותיה , מדבר בסיסמאות, רדוד, העלה את הארנונה ב10% ובגלל שהוא מפחד מביקורת הוא מסלק אנשים שמעיזים לדבר בישיבות מועצה. בגלל זה לא רצה שם את האוהדים שבאו להפגין על המכתש.
  הביתה!!!

 11. א.ד גורדון הגיב:

  בן שחר זה בדיחה.
  לפני כמה חודשים באו לעשות איתו ראיון במקומון של ידיעות, הבן אדם ישב בראיון עם פתקים מוכנים וכל פעם ששאלו אותו על משהו הוא חיפש את הפתק המתאים והקריא משם את התשובה.
  נו אני שואל אותכם אם איש כזה יכול להיות ראש עיר?

 12. אוהד מרמת גן הגיב:

  ראובן אתה יודע מה זה אה שטיק דרעק? תלך למילון ותחפש ומה שזה אומר זה מה שאתה.

  גם צבי בר אותו חרא. שונא את שניהם.

  • מסדר הג׳ובים הגיב:

   ראובן בן שחר!
   לכל עיר יש את היחודיות שלה
   לעיר גבעתיים היום אין כלום
   אולי ראש העיר יגיד לנו לעזאזל מה יש בעיר המגעילה הזאת שאין בה כלום.
   ראובן בן שחר הביתה!!!

 13. אלעד מגבעתיים הגיב:

  שלמה, זאת משימה לאומית להתארגן, כל אוהדי הפועל רמת גן שיש להם משפחות.חברים בגבעתיים או גרים בגבעתיים על מנת להפיל את ראובן בן שחר. לא איכפת לי מי יבחר, את קוניק אני לא מכיר אישית אבל כמובן שיש לו עדיפות אם הוא רץ. העיקר הוא לא מי יבחר, אלא שבן שחר צריך לשלם בכיסאו על כך שלא מנע ולא ניסה לעכב את הריסת המכתש. הוא אומנם לא אחראי ישיר כמו שטנצלר, אבל ההתנהגות הפחדנית והנלוזה שלו מחייבת שישלם בכיסאו.

 14. אורדון לא מופתע הגיב:

  ראובן כנראה שוכח שאוהדי רמת גן הם לא רק אלה שגרים בשכונת רוזנשטיין . עובדי העיריה שמתיימרים להיות אוהדי רמת גן הם אלה שמקבלים הזמנות. שכונת בורוכוב תעשה הכל בכדי שהוא לא ייבחר. יש אוהדים גם בשכונת בורוכוב. ראובן הוא לא העפרון הכי מחודד בקלמר. אבל זו הסיבה שהחבר'ה רוצים שיהיה ראש עיר. קל לקדם את העניינים האישיים שלהם שיש כזה ראש עיר. כל פעם שאני משלם ארנונה בא לי לבכות ולהקיא ביחד. עם כל הכבוד למקום העבודה של מספר אנשים אני לא אצביע לכלומניק. ראיתי את התנהלות העיריה בישיבות הביאו עליי שוטרים מנעו ממני כניסה…. ראיתי בבית המשפט מה קרה… יורוקום ויתרה על הוצאות המשפט שהשופט פסק נגדנו…העיריה לא…. אחכ באמצעות לחץ היא ויתרה… אז בתור תושב שמנסה לשמר את איכות הסביבה שבה אני חי העיריה מנסה להקשות עליי.
  ראובן – לא לעולם חוסן. התושבים לא טיפשים. המיסים גבוהים העיר נראית כמו מזבלה . זו לא אןתה עיר שגדלתי בה.

 15. ראובן בן שחר = אפס מושחת הגיב:

  על שמך חרוץ ורשום הרס המכתש
  אתה במו ידך נתת גושפנקא להרס המכתש
  אנחנו האוהדים נעשה הכל להעיף אותך קיבינימט משלטון העיריה
  אתה צריך להתבייש איך שהתנהגת אלינו הבאת לנו משטרה כל פעם
  חתיכת אפס

 16. ראובן בן שחר = יום הדין מגיע !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הגיב:

  ראש חיריית גבעתיים והגואליציה שלו אנשים מושחתים ומטונפים
  בבחירות אנחנו נדאג להעיף את כולכם לקיבינימט
  יום הדין מגיע !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 17. עיר בלי שחר הגיב:

  אל תחמירו עם בן שחר, לא הוא אשם שהוא חסר כשרון וכישורים. סתם כלומניק שנבחר בטעות. אל דאגה הטעות תתוקן.

 18. צחי ר . הגיב:

  מי הם בדיוק אותם אוהדים שנפגשו עם ראש העיר ?
  ואת מי בדיוק הם מייצגים ?
  שנשמע נבין ונפנים .

 19. לנתק מגע ממנו הגיב:

  שלמה למה אתה לא כותב את שמות האוהדים שפגשו את בן שחר? מי הם ואת מי מייצגים ,מה ביקשו להשיג? מי שלח אותם לאפס הזה ומה הם חושבים לעצמם שהם נפגשים עם איש כזה שזה באמת יעזור להפועל ר"ג?

  • ניסים הגיב:

   בבקשה
   אמיר זלוף,יוני מורג,לירן דורף והכרוז המושתן

   • 4 מוסקטרים בוגדים הגיב:

    בושה וחרפה.
    לירן מפסיד בצעד שלו הרבה הרבה מאחוזי הכבוד שניתנו לו אלא אם כן יש לו הסבר אמיתי ולא טחינת מים.
    על השאר חבל לבזבז זמן, מורג ידוע כמתחמק מאחריות, הכרוז כנראה מחפש תעסוקה באירועי העירייה וזלוף פשוט מזלף.

    • וואלה הגיב:

     וכולם כולם רודפי כבוד מזוייף, מהסוג שבחיים לא יקבלו כבוד אמיתי.
     נחותים שבנחותים.
     השפיך של הזבל.

   • הכרוז שמשתין עליך הגיב:

    חביבי, כדאי שתתחיל לבדוק את המקורות שלך . אפס.

 20. חכם סיני היה אומר הגיב:

  איש קטן שעושה צל גדול.

 21. לשקר אין רגליים הגיב:

  בן שחר הבטיח מכתש להרבה שנים וצבי בר בא והבטיח מגרש בכפר אזר. מה יצא מהבטחות האלה? צמד שקרנים שרוצים להיבחר שוב פעם.
  אורדונים יקרים אל תתנו להם את זה.

 22. תגידו לא לבן שחר הגיב:

  שלא יהיה ספק לאף אחד, בן שחר ראש עיר גרוע לא רק בגלל המכתש אלא כי כל העיר נראית על הפנים בקדנצייה שלו, מפגרת בתשתיות ולא מתוחזקת ברמה הבסיסית, גרעון העיריה 50 מליון שקל וראש העיר משקיע את הכסף ביחסי ציבור, דוברים ויועצים. כל מי שאוהד הפועל ר"ג אסור לבחור באיש הזה החלקלק והתחמן.

 23. קומבינות בטונות הגיב:

  חבל שיש אוהדים שלא מבינים שלהפגש עם בן שחר זה כמו להפגש עם השטן. האיש לא אמין ויודע להתחנף אבל מזלזל בבוחרים. 4 שנים הוא יושב במגדל השן ולא עשה הרבה , הקדנציה שלו מלאה בטעויות ובחוסר מעש. הוא דאג באמת רק למקורבים שלו אבל לא תקראו את זה בדוח מבקר העיריה כי דאגו לשמן את כולם , המבקר העיריה במקום להתעסק בשחיתויות הגדולות בצמרת מוציא דוחות על שטויות. חבל כי אם היה עושה תפקידו כמו שצריך כל הקומבינות של בן שחר ורמי דרזיה גיסו היו נחשפות

 24. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  אני אשתמש בשפת הרחוב
  המניאק הפך אותנו לחיגרים ללא בית בעודו יודע מה זה להיות חיגר בימי ילדותו.
  בקיצור שיזדיין

 25. המכתש הוא הכל הגיב:

  להוריד את ראובן בן שחר. רני קוניק הטוב ביותר לעיריית גבעתיים והטוב ביותר להפועל רמת גן.

 26. soloists1 הגיב:

  מי שמצביע בן שחר שותף לפשעי המכתש. פושעי המכתש לדין. רק, אבל רק – רני קוניק לרשות העיר

 27. שאלוהים יקח אותך הגיב:

  ראש עיר דרעק מיט דה דרעק

 28. מעניין הגיב:

  בעמוד הפייסבוק היה אזכור של הפגישה אבל חיש מהר מישהו דאג להעלים את ההוכחה.

 29. ברזל הגיב:

  אם לכל הפלצנים בראשות ינקי המגעיל היה דם בגוף ולא מוגלה, הם לא היו מקבלים הזמנות מראש העיר
  המגעיל ושאר מלחכי מנכתו העלובים, וזורקים להם אותן בפרצוף.
  איפה בן שחר גר? נכון, ברחוב המעיין.
  ואיזה רחוב שיפצו עם סלילה חדשה, מדרכות חדשות, תאורה חדשה? נכון, רחוב המעיין.

 30. עוזי הגיב:

  באם זה נכון שעומר צחי וובי ניפגשו עם ראש העיר על דעת עצמם….אז זוהי בושה וחרפה!!!
  בפרט שהם גם מייצגים ומנהלים את הפועל ר"ג בכדורסל אשר אנו תומכים אוהבים ומזדהים
  בנפשינו, בושה שחבר"ה צעירים אלו בני 22-28 החליטו ללכת למיפגש עלוב זה ונפלו בפח
  של "תעלולי ראובן בן שחר", 3 הללו לא מייצגים כלל וכלל אותי ואת רוב רובו של אוהדי ר"ג
  בסוגיית בן שחר, ההתרפסות אליו והרצון אולי לקבל ממנו כמה לירות עבור הפועל ר"ג כדורסל
  ואו גם כדורגל מיותרת-מבזה-משפילה-חסרת כבוד!!! ציפיתי מעומר וצחי בפרט לאחריות
  ובגרות בהיותם נציגים בכירים של מאות אוהדי ר"ג בכדורסל שעליהם מוטלת חובה גבוהה
  שלא יתהפכו כמו על גריל ולא ייזקקו לליקוקיו של בן שחר ולא יבקשו ממנו דבר….ובטח
  ובטח שלא ישקלו בכלל לסייע לו בבחירות….אלא להיות מחוייבים יד אחת עם מאות
  אוהדי ר"ג להפלתו של בן שחר…..ותמיכה גורפת ברן קוניק איש מבשרינו ואיש יקר!!!
  אנא נתקו מגע,קשר,מיפגשים,בקשות,מומ"ים,פייסנות,נדבנות כספית מאדון בן שחר;
  במיפגשכם זה גרמתם מספיק כאב וכעס מקרב 95% מאוהדי ר"ג בכלל והן מקרב
  תושבי גבעתיים המקורבים להפועל ר"ג והן משתוקקים להפלתו של בן שחר!!!

  • לעוזי פ. הגיב:

   לעוזי
   מאיפה לך מי היה בפגישה שאתה מרשה לעצמך להטיף לצחי וובי ועומר?
   מציע לך לבדוק עובדות לפני שאתה מתנפל סתם על אנשים.
   לא מתאים לך בתור אוהד ותיק לדבר מלים כאלה.
   מי שבושה וחרפה זה אתה.
   לא מאוחר להתנצל על דברי הבלע שלך.
   עכשיו תעשה כמה טלפונים ותבדוק מי היה בפגישה עם בן שחר והאם היו אלה צחי וובי ועומר.

   • עוזי מה יהיה? הגיב:

    הגיע זמן שבגיל שלך לפני שאתה מוציא מילים מפיך תשקול אותם.
    לא צחי ולא עומר היו בפגישה.
    נהפוך הוא , הם הוזמנו וכמו גברים סירבו להפגש עם בן שחר.
    האחרים שהיו הם 4 אוהדים שהשמות שלהם ידועים.
    אחד מהם כנראה מחפש ג׳וב בעירייה והשאר סתם לקקני תחת.
    הם לא מייצגים אף אחד מהאוהדים.

  • משיגינע הגיב:

   לעוזי-על מי אתה אומר גרמתם כאב וכעס? אתה מופת למושג 'אדיוט'. הדביל המושלם. חפש מי ינענע אותך.

  • כמה טיפש אפשר להיות הגיב:

   עוזי די! די עם המיילים, די עם הבלבולי מוח. די!!!!
   בוא ליציע לעודד ובזה תפקידך אמור להסתיים

 31. בן שחר הביתה! הגיב:

  ומהר

 32. אדום עתיק הגיב:

  עוזי ידידי , נפלת במלכודת הפזיזות וחבל כי טרחת קשות ליישר הדורים עם צחי ועומר ובבעיטה אחת פזיזה הפכת את הדלי . אם חשוב לך לדעת מי "הפושעים" דפדף למעלה ותגלה. דרך אגב מה זה אומר "נציגי אוהדים "? זהו מושג אמורפי ווירטואלי. נציגים מייצגים משהו (גוף) או מישהו , קהל אוהדי ר"ג אינו גוף ואינו ארגון וגם אם אתה היית הולך היו אומרים אחרים שאתה לא מייצגם. בקיצור – החפזון מהשטן.

  • עוזי תתנצל הגיב:

   מקוה שעומר וצחי לא יעשו עסקים עם עוזי שמשמיץ אותם על לא עוול בכפיהם , דוקא ראינו במשחק מול הפועל חיפה שעוזי תלה שלט תמיכה בעומר וצחי אבל הם לא סופרים אותו וטוב שכך, כל הזמן ידעו שהוא אדיוט וצבוע ולא רצו איתו שום קשר ועכשיו אנחנו גם מבינים למה.
   קדימה עוזי תתנצל.

 33. שחיין מבריכת רמב"ם הגיב:

  ראש עיר חלש ולא אמין. שום אוהד לא צריך להפגש איתו ולעשות איתו עסקים, מאחד כמוהו לא קונים רכב משומש יד שלישית מפנצ'מאכער, איש ברמה נמוכה שיודע רק להקריא מהנייר מה שכותבים לו יועצים שמקבלים שכר מופלג מהקופה הציבורית. גועל נפש של ראש עיר.

 34. צעד תמוהה הגיב:

  לא מבין למה לירון דורף או אמיר זלוף וכל מי שהיה בפגישה הלך להיפגש עם הורס המכתש והשקרן הראשי בעיר ? מה זה נותן להם ? בן שחר יכול עכשיו להתגאות שהאוהדים אוהבים אותו למרות מה שעשה ובאו לשמוע אותו ולתת לו כבוד.
  בושה.

  • גר בשינקין הגיב:

   ל18:10 תבין יש אנשים שפגישה עם ראש עיר עושה להם את זה…

  • עבודה בעיניים הגיב:

   מצלצלת המזכירה של ראש העיר לאוהד הפועל ר"ג ואומרת לו תשמע ראש העיר רוצה להיפגש איתך,האוהד אומר לעצמו וואוו ראש העיר רוצה לשבת איתי סימן שאני בן אדם חשוב , ואז הוא מתכנן לעצמו אני אבקש ממנו ככה וככה בשביל הקבוצה ויעריכו אותי , ואז לפגישה מגיעים הכמה אוהדים הללו שמרגישים נורא חשובים כי ראש העיר רוצה לדון איתם , מדברים על הא ,מדברים על דא , ואחרי זה ראש העיר מוציא הודעה שהוא נפגש לשיחה פוריה שהתקיימה ברוח טובה עם אוהדי הפועל ר"ג ונדונו דרכים לשתוף פעולה ותמיכה בקבוצה . משהו מאוד כוללני .אממה , מה יוצא מהפגישה הזו ? שהפועל ר"ג תמשיך לקבל כינים מעירית גבעתיים ושהאוהדים האלה ירגישו טמבלים שניצלו אותם והשתמשו בהם לסבב תעמולה שקרי .
   אלה היו 60 שניות איך בן שחר שוב מנסה לעבוד עלינו . חבל על האוהדים שהתפתו ללכת להפגש עימו בלי לחשוב שוב פעם מה יצא להם מזה .
   אז שלא יעבדו עליכם !!

 35. צחי ר . הגיב:

  אוהדים דבילים . כנראה שהשתן עלה למוח לכמה מהם .
  נותר רק להתבייש .
  בטח הליצן בן שחר גם דאג לצלם שינציח את הרגע והוא ישתמש בזה בבחירות תחת הכותרת – אוהדי רמת גן מתים עליי .
  ראובן הזה הוא כלומניק כמו גם הגיס שלו .
  אבל אלו שרצו להיפגש איתו הם סתם המיץ של הזבל .

 36. עוזי הגיב:

  לכל מסתתרי המיקלדת "והסיניגורים של צחי עומר ושות"!!!
  "ניפלא" שאתם סניגורים וכלבי שמירה אנונימיים ומתלהמים של צחי-עומר ושות",
  קורה שאדם ניזון ואו קורא או מבין בין השורות נתוני שמות שגויים וזה קרה והן
  קורה לרבים וטובים מכולנו, באם צחי ועומר סירבו לשתף פעולה ולא באו למיפגש
  צבוע זה אז – כל הכבוד וקבלו נא ממני את התנצלותי האישית!!! במיכתבי הבעתי
  את סלידתי ואי שמחתי בכלל "מאוהדי ר"ג צעירים" שהחליטו ללכת לראובן בן שחר
  ולפי שמועה+נתון בראש הבלוג פה נירמז שאולי כניראה אלו צחי-עומר-וובי, ובכל
  אופן לאחר התנצלותי אליהם – תוכן הדברים מכוון לאלו שבאמת ניפגשו עימו ;
  לשאר העלבונות האישיים של "סניגורי צחי ועומר" כלפיי אז אומר שוב בבירור-
  אתם רק נמושות מיקלדת, בעלי פה מלוכלך, חסרי כבוד לאנשים שמבוגרים
  ממכם כפליים….ומה שאני עשיתי פעלתי תרמתי חוויתי ונתתי מנישמתי להפועל
  ר"ג כדורסל וכדורגל – עדיין אתם כולל עומר וצחי לא תרמו ועברו 1/10 מזאת,
  למרות יחסם המגעיל של צחי ועומר בעונה שעברה כלפיי אישית ללא סיבה והן
  לחלק גדול מהדור של גילאי 40-65 ולא מעט שגיאות אגו שלהם ללא הגינות
  ותבונה….אני בפרט עשיתי סוויץ אופ כאדם בוגר ומתחחלת שנה זו טרחתי
  מספיק לפרגן ולסלוח להם ורק שניהם פלוס קוניק ויגיל הרמתי יודעים בדיוק
  כמה כמה כמה דברים נפלאים חשובים חבריים ומסייעים עשיתי למענם כולל
  בשבועיים שלפני משחק העונה מול הפועל חיפה עד יום המשחק ממש,
  וחלק גדול מסך 600 האוהדים שהיו במשחק מול חיפה בגילאי 40-65 הינם
  ידידים שלי שחייגתי אליהם 3-5 פעמים אישית כשבוע לפני המשחק!!!
  גם כ 220 טלפונים של כל כל שחקני-מאמני-מנהלי העבר בכדורסל שרק
  לי שמותיהם+טלפונים שלהם פלוס כ כ 180 טלפונים של אוהדים בוגרים
  וותיקים שמחוברים אלי בלבד הועברו לידיהם ממני באהבה בעבודה קשה
  של 5-6 שעות שלי עבורם ועבור מועדון הכדורסל שלנו מכל הלב כשבועיים
  לפני טקס ותיקי הכדורסל, דבר שסייע ויסייע להם לכל העונה ולעתיד!!!
  אולי הם לא סופרים אותי כדבריכם או מזלזלים אך אני אישית לא זקוק או
  צריך מהם אהבה או הוקרה , כי אני יכול להיות גם אבא שלהם, אולם
  מתוך נימוס הם אלו שצריכים להתחיל לספור אותי יותר ממה שאני סופר
  אותם כי מה שאני עשייתי עבורם ועושה ראוי ליחס אדיר מהם שעד היום
  לא התקבל מצידם כלל…..גם כשבוע לאחר משחק העונה מול חיפה, למרות
  שיכלו לחייג אלי מייד לאחר המשחק ולהודות אישית ולא במייל קצר ודיפלומטי;
  ולגבי בן שחר – אנא נתקו מגע עימו ועיזרו לקוניק להיבחר לראשות העיר!

  • רחוב הרקפות הגיב:

   עוזי אתה איש קצת דפוק, בעצם הרבה מאוד דפוק. אחר כך תתנצל ותבקש סליחות ותרוץ אחרי צחי&עומר ולא תבין למה הם לא מתייחסים אליך, אתה כל הזמן מנפנף שאתה מבוגר מהם ומכולם גם יחד ואני שואל מה זה קשור שאתה בן 55 ? תלמד לתת כבוד לכל אוהד ולא משנה מה גילו וכמה קילומטר הוא עשה עם הקבוצה. ההתנצלות שלך מהם יותר גרועה מההאשמות שלך. אבל עזוב עם מי אני מתווכח, אתה איש שבעצמך לא יודע מה אתה רוצה מהחיים שלך.

   • איזה פתטי הגיב:

    אחרי כל משחק חובה על ידי צחי+עומר+דור+יגיל+קוניק להרים טלפון לכל מי שעזר בקופה+וובי הכרוז+אבי הצלם+אלמוג הסולן+אסף מהקומנדו+משפחת אופן במזכירות+העטלף שבסמל ולהודות להם בחמימות ובהוקרה+ללא ביישנות על תרומתם. אחרת הם יעלבו ולא ירצו יותר לעזור ולתרום.
    וכמובן לשלוח פקס+מסרון+דואר רשום+מברק+יונת דואר לגדול מכולם עוזי פרל. איש חזון מקים קבוצות+מגייס כספים+תולה בלונים אדומים+מנהיג הקומנדו+מתחנן לקבל כרטיס חינם לחברתו…

    וכמובן מרים 3-5 טלפונים בשבוע… מעניין כמה אנשים אמרו לעצמם, וואלה ההפועל רמת גן כדורסל האלה משוגעים, כמה הם מטרידים אותנו באמצעות סמנכ"ל השיווק שלהם. לא מגיע למשחק.

    • אוי אברוך הגיב:

     זוכרים את היום שחיכינו חצי שעה מחוץ לוינטר כמחאה על מאורעות הדרבי?
     הגיע אז שלמה מן עם המצלמה וצילם תגובות של אנשים.
     המחאה "לא באה טוב" לעוזי והוא החליט לצאת נגדה ונגד העומדים בראשה (צחי, פרימור וכו…), וברגע של שיכרון חושים מזה שבכלל מישהו מראיין אותו הוא סינן כמה מילים כמו "אידיוטים", "ילדים מפגרים" ואז נתן את משפט המחץ: "הייתי לפניהם ואהיה גם אחריהם…". ואני שואל עצמי, הוא רציני? כמובן שהוספתי איזה חחחחחחחחחחח ארוך מאוד אח"כ…

     אדון עוזי היקר, קודם כל אתה לא בן אלמוות! שנית, אנחנו לא באמת סופרים אותך. אתה אולי עם המון מוטיבציה לעזור ולתרום אבל מה לעשות שאתה לא טוב בזה?

     נכון קורה שקוראים בן השורות, מתעצבנים ממשהו שיקרי ואז עושים טעות. אבל חאלס! אתה לא חייב להגיב לכל דבר, אתה לא חייב להיכנס בכל אחד ואתה לא חייב להתאמץ כל כך במשהו שאתה לא מספיק טוב בו.

     הרגשה אישית (אולי אני ממש טועה), אתה כועס שראובן בן שחר לא זימן אותך לפגישה… אם הייתי מוזמן הכל היה אחרת.

     נ.ב.
     לכל מי שהלך לפגישה. אתם אוסף של אנשים קטנים (ואני נזהר במילים)!!! מי אתם שתייצגו אותי?! מי אתם בכלל?! הבן כלב הזה לא ראוי בכלל שיתייחסו אליו! הייתי בא לפגישה לירוק לו בפנים וללכת! אבל אתם בובות שמחשפים תשומת לב!

     אני מודיע חגיגית שאם הבן כלב הזה נותן שקל ומישהו מהפועל ר"ג לוקח אותו, הוא מחוק אצלי!!! לא מוכן לקבל ממנו אגורה!
     זה כסף מהול בדם….

     • חכם סיני זקן אמר פעם הגיב:

      מילים של חכמים נאמרות בנחת ואילו מילים של אנומיני (© זכויות יוצרים של וובי) שוות לתחת.
      על מי אתה מאיים יא דביל…

      • אוי אברוך הגיב:

       אף אחד לא מאיים יא מתרומם. קצת הבנת הנקרא.
       בן אדם יכול להיות מחוק אצל מישהו וזה אומר שלא שמים יותר על הבן אדם הזה.

       זה לא הבורר פה. מחוק לא הכוונה שהולכים ומוחקים אותו מעל פני האדמה…

       אידיוט

 37. פופאי הנוקמים מהמכתש 2012 !!! הגיב:

  הנה קחו ביצועים של המשפחה

 38. פופאי הנוקמים מהמכתש 2012 !!! הגיב:

  ועוד

 39. פופאי הנוקמים מהמכתש 2012 !!! הגיב:

 40. פופאי הנוקמים מהמכתש 2012 !!! הגיב:

 41. פופאי הנוקמים מהמכתש 2012 !!! הגיב:

 42. פופאי הנוקמים מהמכתש 2012 !!! הגיב:

 43. פופאי הנוקמים מהמכתש 2012 !!! הגיב:

 44. להחרים את וינהטר הגיב:

  אני קורה מפה לכל האוהדים השפויים החרימו את המשחק הקרוב
  אסור לשחק במגרש המגעיל הזה
  אם אין איצטדיון רמת גן צריך חלופה אחרת רק לא וינהטר המסריח
  אני מחרים ולא מגיע למשחק

  • אוהד שפוי הגיב:

   מצטער.
   אם הנוכחות שלי/שלנו תעזור לקבוצה להשיג נקודות אני אגיע לוינטר בדיוק כפי שראוי, בדיוק כפי שיגיעו כל השאר.
   גילוי נאות: גם אני איני סובל את המגרש המסריח הזה.

 45. כפרת המכתש לא יסולח הגיב:

  ארקין אני כבר אמרתי לך ממזמן לקנות את המכתש
  מידי של השמן מצהלה וככה עכשיו המכתש היה שלנו
  יכולת לבנות לעצמך גא'קוזי מצופה מזהב בלשכה שלך
  כשהקובצה היתה מתאמנת למטה אתה היית יושב
  בגאקוזי ועושה בועות במים ומשיט ברווזים מגומי
  היו עושים לך קייטרינג של סושי ואוכל יפני ישר לגאקוזי
  למטה הקבוצה היתה מתאמנת והאוהדים מעודדים אותך ביציע
  כל ילדי העיר מתאמנים במכתש וההורים שמחים ומאושרים
  שלא צריכים לנסוע עד הפארק הלאומי המטנוף
  במקום זה נתת לראש העיר הנוכל ולעשיר השמן לשמוח
  על חשבוננו שנשארנו דפוקים מכאן ומכאן
  ארקין לא מתאים היה לך לא לשלם על המכתש ולקנות אותו חזרה
  בגלל זה אנחנו צריכים לשחק עכשיו באיכסטדיון
  או במגרש הסגול והמסריח שעל יד חיריה
  פעם האמנתי שתושיע אותנו והיום אני מאוכזב ממך
  עוד לא מאוחר לקנות חזרה את המכתש
  יש שם מגרש חול מלוכלך אפשר לבנות עליו מגרש כדורגל
  יותר יפה ממה שהיה ולהחזיר לימים הגדולים שלו
  ארקין תשמע לי ותעשה מה שאני אומר לך
  תקנה את המכתש ותשים סוף לפדיחה הזו
  אני לא ישן בלילה ובוכה במיטה מהמכתש שגנבו לנו אותו הזונות
  עוד לא מאוחר להתחרט ותעשה את זה בשבילי

 46. קצת נחת בביצה הגיב:

  בזק יורדת בעוד 2.4%.

 47. למר עוזי הגיב:

  למר עוזי
  אתה רושם שטויות אתה כותב עובדות לא נכונות, אחר כך חוזר בך, מתחרט אבל ממשיך לטנף דוקא את אלה שסירבו לבוא לפגישה , יש לך סגנון התבטאות כמו של אחד שלא גמר עממי, אתה בן 55 אבל עם מנטליות של ילד כאפות מלא חצ'קונים שיש לו בטחון עצמי נמוך וכל הזמן מחכה לקבל חיזוקים מהסביבה,
  אז שתדע לך שאף אחד בסביבה לא מעריך אותך כולל אלו שאתה חושב שהם קרובים אליך והם אומרים שאתה בנאדם גמור, אז שב בשקט ואל תכתוב שטויות סתם כי אתה יוצא דביל ולא בפעם ראשונה.
  קאפיש?

 48. יורם פומרנץ הגיב:

  לחובב מערכות הכריזה עם השם שמזכיר את היתושים מעבירי המלריה ולשאר משתתפי הפגישה ההזויה והמוזמנת,
  מוסר השכל מן העבר, מדובר על משפטו האחרון של המלך ינאי לרעייתו המלכה שלומציון אלכסנדרה,שירשה אותו:
  "אל תתיראי מן הפרושין ולא ממי שאינן פרושין, אלא מן הצבועין שדומין לפרושין,
  שמעשיהן מעשה זמרי ומבקשים שכר כפנחס" (סוטה כ"ב).

  ולעצם העניין, כל מי שדומע ודמע ביום שראה את הערימה המגובבת של הכיסאות האדומים , מוטלים מבוזים וערופים
  על אדמתו הקדושה, כן כן הקדושה לכולנו, והחפורה של "המכתש", מוטלת חובה מוסרית עילאית ואין בילתה,
  "כיסא תחת כיסא". באוקטובר הקרוב תהיה ביד כל אחת ואחד מאיתנו, הזדמנות בלתי חוזרת, להשיב כגמולו,
  להשליך לפח הזבל של ההיסטוריה המוניציפלית המקומית של העיר גבעתיים, את עסקן העלוב, הקטן, הבזוי והרדוד
  שהיה כאן אי פעם ולגרום לו למרר בבכי, עת יופרד ישבנו התפוח והמלא בעצמו, מן הכיסא שהוא כל כך אוהב
  וממנו הרס את חיינו, עת עמד מנגד בימים המרים והארורים בהם נחרב וחולל ההיכל.
  כל מי שלא מבין את המשוואה הפשוטה הזו הוא או הזוי, או אופורטוניסט, או נבל, או טיפש, או הכל ביחד.

  • על הכרוז הגיב:

   לכרוז קוראים שגיא אינפלוס שאפשר שהמשמעות של זה הוא אין -פלוס,רק מינוס,
   אינפלוס גר בגבעתיים ומחפש לעצמו עבודה נוספת מהעיריה וזו הסיבה שמיהר לפגוש את ראש העיר.
   אני מקוה שראש העיר יעריך את מסירותו של הכרוז ויורה למסור לו עבודה וכך ניפטר מהכרוז הכי משעמם שהיה להפועל ר"ג , ירושה מימי הנהלת כדורי שלצערי הרב גם קוריס וגם ארקין השאירו במערכת ולכן תרמו לתרדמת עמוקה אצל הקהל,
   אינפלוס לך הבייתה!!

   • שי הגיב:

    הכרוז ממזר המניאק
    לקח את עושה דברו אמיר זאלוף אשר עובד אתו בערבים ,כסף כסף,המשיך לנאיבי יוני מורג והפרשן
    בלירה שבצבץ לפתע ביציע ושם כתר של רב שמועתי יקרן כדורף

  • אורדון לא מופתע הגיב:

   למר גרון מר לב….
   כולנו (האוהדים השפויים חסרי האינטרס) רוצים שבן שחר לא יבחר. אני מאמין שגם ירון בר לב… 😉
   לגבי זבובי הצצה וזבובי האנופלס… לא מכיר את הבחור אישית ואם הוא מחפש לעשות לביתו הוא לא שונה מכל עובדי העיריה והמקורבים. הם לא מחפשים את טובת העיר אלא את טובתם וטובת החברים. לפני בחירות כל עובדי העיריה הולכים לחברים ואומרים "תבחרו בראובן זה חשוב לעבודה שלי" וכך נבחר אדם לא ראוי לראשות העיר.
   יש אנשים שעבדו שסגני ראש עיר עבור משכורת מכובדת אז מה אתה רוצה מהזבוב? להיות בעל זבוב?
   שלא תבין לא נכון, אני אעשה הכל שביכולתי שרן קוניק יבחר לראשות העיר – לא יעזור לאנשי שפע ולעובדי
   העיריה . אבל למדו אותי שמי שגר מבית מזכוכית לא זורק אבנים… ואני לא סובל מזכרון קצר.
   שבוע טוב לכולם

 49. ראובן בן שחר = חלאת המין האנושי אפס מושחת יום הדין מגיע !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הגיב:

  גבעתיים העיר הכי מסריחה במדינת ישראל
  תראו איך נראה הכביש ברחוב שינקין הכל בורות ומהמורות ושנים רבות לא מתקנים
  הראש חיריה הזה הוא הבושה והחרפה מה שמעניין אותו זה נדל"ן ונדל"ן
  חתיכת לקקן פחדן ומסריח בחודש אוקטובר אנחנו נעיף אותך לקיבינימט

 50. תחזירו את יוסי רמקול הגיב:

  לא יודע מי זהה הכרוז במשחקים אבל לא שומעים אותו והוא לא מלהיב בכלללל.

  • יוסי רמקול לא מתאים, לא מספיק קול - צריך גם קצת חומר בראש הגיב:

   אפשר לבחור באלמוג או בוובי למרות שנוכחותם ביציע הרבה הרבה יותר חשובה.

  • אורדון לא מופתע הגיב:

   יוסי רמקול (שמעלה) עסוק בעבודות פיתוח של זני פירות במכון וייצמן ובפיתוח קול

 51. תמיד תענוג לראות - הרקדן הגיב:

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s