באיחור של שנה וחצי

מלכתחילה היה מינויו של פרדי דוד מפתיע ומעט תמוה, כך גם פיטוריו אתמול * הפרידה מוציאה רע את שני הצדדים * שנתיים אחרי ענייני עולם תחתון ושוק אפור, הפועל ר"ג שוב מיטלטלת בתוך עוד קומבינה * אלי כהן חוזר, אבל שחקניו הוותיקים הובסו בנווה גולן * סיכום של יום תזזיתי  

פרדי דוד

איש לא צפה את הזעזוע הזה. הוא צץ משום מקום, בהפתעה מוחלטת. גם על רובן עטר ניבאו שיצליח לשרוד את כל העונה במכבי חיפה למרות הכשלונות. קל וחומר גם פרדי דוד, שנחשב ליקיר המשפחה התומכת.

כשעשן יום האתמול מתחיל להתפזר לאיטו, האינסטינקט הראשוני מרגיש שהזעזוע הזה היה במקום: פרדי דוד פוטר, אלי כהן במקומו. הסדר הטבעי והנכון בממלכת ארקין הגיע באיחור של שנה וחצי, מאז המינוי המפתיע של פרדי.

לא הכל ידוע לגבי נסיבות הפרידה האמיתיות והמדוייקות. הכל מבוסס על הערכות ורמזים שכל צד זורק. זו היתה אמורה להיות שיחת הבהרה בין ניר ארקין לפרדי דוד, בסיום הניצחון בגביע הטוטו על רמת השרון, שבתוכה צץ ועלה גם מעמדו של איתי ארקין בשער. אלא שהכיוונים גלשו למקומות שלא היתה מהם דרך חזרה. בהנחה שאכן איתי ארקין הוא לב העניין – בהתבסס על תגובתו היחידה עד כה של פרדי לעיתונאים ("תבינו לבד") – שום צד לא יוצא נקי מהפרשה הזו.

פרדי הסכים מלכתחילה לתנאי הלא כתוב, לפיו בנו ואחיו של בעלי הבית הוא באנקר בהרכב. בהתאם לכך הוחתמו בקבוצה שוערים בינוניים שלא יוכלו לאיים על מעמדו. בעונה שעברה עוד התקבלו הטעויות של ארקין בשער בסלחנות ובהבנה, אבל בליגת העל זה סיפור אחר. גם חיזוק בבלם ובקשר דפנסיבי בעלי שיעור קומה (אוננגה וסידיבה) לא מנעו מאיתי להפגין כמה טעויות מביכות שעלו בהפסדים. מצד אחד, פרדי נותר מחוייב למשפחה והכיר לה תודה על שזיכתה אותו בחוזה יפה לשלוש שנים. מצד שני הוא חש שמעמדו המקצועי ייפגע במקרה של ירידת ליגה, כשאחת הבעיות הקריטיות בהרכב היא עמדת השוער. אלא שעמדה זו בלתי ניתנת לערעור, ובעקבות כך חלה לאחרונה התקררות ביחסים בינו לבין הארקינים.

הסיטואציה מורכבת ולא פשוטה גם מהצד של ניר ארקין. היא מעמידה אותו באור מביך. הרי אלמלא אחיו השוער, אין לו כל כך אינטרס לממן מיליוני שקלים כדי להחזיק קבוצה, בטח לא אחרי שהיתה מעורבת בתקרית המכות מול לוד. כלפי חוץ, ניר ארקין משדר פאסון של "אקבל כל החלטה של המאמן", אבל זה לא כך. ארקין קיווה שפרדי מבין שאין ארוחות חינם ושעליו להסתדר עם הבן שהמשפחה חפצה ביקרו. פרדי היה אמור לשמש המגן המקצועי של איתי וניר ארקין ולהכשיר את העמדה הבעייתית. אלא שכבר בתחילת העונה הוא איבד את הסבלנות.

במחזור השני אחרי ההפסד לבני יהודה 1:0, בעקבות יציאה רעה של ארקין לכדור גובה, סיפק המאמן תגובה לתקשורת ששאלה אותו על השוער. "תעבור לשאלה הבאה", ענה. אם פרדי היה רוצה להעניק גיבוי מלא לארקין הוא היה צריך להסביר שטעויות קורות לכל שוער בעולם ושאיתי עוד ייתן משחקים טובים. אלא שכבר כאן השד יצא מהבקבוק.

מאוד ייתכן שזו היתה הנקודה שבה משפחת ארקין חשה חצי נבגדת מצד מי שהרעיפה עליו כל טוב ושהאמינה שייצג היטב את האינטרסים שלה. פרדי קיבל במועדון הזה סמכויות נרחבות. את מה שלא קיבל, לקח בעצמו. הוא ניצל מצב שבו הבעלים אינו מעורב, שהמנכ"ל הוא אדם סימפטי אבל לא כריזמטי מספיק, ובעצם הפך לאיש החזק במערכת. בכל מועדון נורמלי המנכ"ל הוא הסמכות העליונה במערכת. במקרה של הפועל ר"ג, ועל פי מה שידוע, פרדי היה למעשה מס' 1.

ייתכן שמעמדת הכוח הזו נבטה תפיסה מוטעית של המאמן לפיה הוא יכול לבצע שינוי גם בעמדת השוער. לפי מה שידוע, פרדי ביקש להביא בינואר שוער טוב ומנוסה שידיח את איתי ארקין (שמו של שראנוב ממכבי חיפה הוזכר כמי שפרדי סגר עם סוכנו). אלא שעבור ניר ארקין זה היה כנראה קו פרשת המים. תוסיפו לכך דיבורים פרובוקטיביים של המאמן במחצית המשחק מול אשדוד. שחקנים מספרים כי התבטא בכעס ואמר שהם יכולים מצידו לשחק איך שהם רוצים, הוא את המשכורת שלו במילא יקבל, בין אם יירד ליגה או יפוטר. אני מקווה שאני קרוב לאמת בדברים האלה. לא שוחחתי עם אף צד וההערכות שלי נשענות על חוש ריח לא תמיד מפותח מדי.

עזיבתו של פרדי היא לא אבידה גדולה מדי. הוא אמנם מאמן טוב שהשחקנים העריכו וכיבדו, אבל הוא לא הטביע את חותמו על המערכת, אפילו לא יחסית לשנה וחצי שהוא בקבוצה. מקצועית, הכשלונות שלו גדולים מהצלחתו. בעונה שעברה לקח לו עשרה מחזורים עד שהקבוצה התגברה על הלם הפתיחה והתייצבה במקום הראשון. להזכירכם, הוא קיבל תנאים אופטימליים שכללו שני מחנות אימון בטרום העונה. את התירוץ לפתיחה הצולעת הסביר בכך שהוא צריך ללמוד את הליגה. תשובה של תלמיד עצלן שלא הכין שיעורי בית.

אלא שגם אחרי שלמד לכאורה את הליגה, הקבוצה תחת הנהגתו איבדה את המקום הראשון שבו התבססה בפער של חמש נקודות. במשחק העונה בווינטר הוא לא הצליח לנצח את לוד, ואת הניסים והנפלאות שאירעו בהמשך הוא חייב בעיקר ליקיר שינה ולאלילת המזל מהאגדות שהתייצבה לחמש הדקות האחרונות ברעננה. אחרי כל זאת עוד היתה לו את החוצפה להתרברב בחגיגות העלייה במושבה, ולהתגאות שהוא קיים את הבטחתו לעלות ליגה. אם לא היה שחצן, הוא היה פשוט שותק.

את היהירות שלו החצין גם במופע הבלתי נשכח בסיום הדרבי מול הכח, כשהיפנה את הגב של הקבוצה לאוהדים. את הסלולר השבור שארקין הטיח בזעם בגלל האקט של פרדי, הצליח הכסף לתקן, אבל הנזק התדמיתי שנגרם בעקבות כך עלה פי כמה. למרות שהתנצל אלף פעמים, האהדה והקרבה שהפגין מאז אותו יום כלפי האוהדים נראו יותר מאולצים, מהשפה ולחוץ. אוהדים רבים עדיין לא סלחו לו.

אי אפשר לומר שפרדי נכשל בהפועל ר"ג, אי אפשר גם לומר שהצליח. השנה וחצי שעבר כאן מזכירות במשהו את שנותיו הראשונות של אלי כהן בר"ג. גם הוא עבר תקופה לא קלה, גם לו היתה בעיה משפחתית בקבוצה (הקפטן שחר כדורי – בנו של היו"ר והבעלים), אבל אלי כהן קיבל קבוצה של 80 אחוז שחקני בית ובעזרת חיזוק נכון הפך אותה לגורם משמעותי. לעומתו, פרדי קיבל תקציב נדיב לבנות קבוצה שתתאים למטרות מדי שנה, וקצת ביזבז את האשראי.

ההערכה הגדולה לה זכה מצד משפחת ארקין התערערה אחרי שאיבד את הסבלנות לגבי עמדת השוער. ועדיין, גם אם החליט להפסיק ליישר קו עם האינטרסים המשפחתיים, היה אפשר לצפות ממנו לשמור על כבודם של אלה שהאמינו ובטחו בו. האיש שאמר לאוהדים בכל הזדמנות – תשמרו על ניר ארקין מכל משמר, אין לכם מושג כמה האיש הזה יקר – הפקיר אותו בתגובה צינית לעיתונאים של "תבינו לבד". ציטוט שנועד להציל את תדמיתו ולהפוך אותו כמי שעומד על עקרונותיו, אבל הוסיף נדבך של גועל עבור ניר ארקין. שמה של המשפחה ניזוק על כל יום שהיא ממשיכה להיות בכדורגל, מה שרק מחזק את מה שמסתמן לאחרונה: ארקין לא יישאר רגע אחד נוסף אחרי שריקת הסיום של העונה. ותודה לפרדי על תרומתו לחיזוק הקשר עם האיש היקר.

צל"ג מגיע גם למשפחת ארקין על התנהלותה בפרשה. כשניר ארקין מביע גועל בגלל אלימות שבה מעורבת קבוצתו, זה לגיטימי ומובן. אבל כששמה של המשפחה נקשר כמי שמחזיקה קבוצה אך ורק ממניעים אישיים, זה מעורר תחושת בוז בקרב הציבור הרחב. קבוצת כדורגל היא אמנם עסק פרטי, אבל תמיד תהיה שייכת לציבור האוהדים ביציע. מה שקורה בעמדת השוער הוא התעללות ברגשות הקהל, שצמא להישגים וללטיפה מהמועדון, ובמקום זה רואה בעיניים כלות איך קבוצתו האהודה הופכת למקח וממכר של בעלים תוך עצימת עין של המאמן. שמה של הפועל ר"ג נכרך לפני שנתיים ושלוש עם שוק אפור ועולם תחתון. כעת מתברר שגם מאחורי החזות המהוגנת מסתתרת קומבינה נוספת על חשבון הקהל.

הכי עצוב שכל זה מגיע על חשבונו של בחור צעיר שאינו אשם בקלחת שנוצרה סביבו ובגללו. איתי ארקין חלם להיות שוער כדורגל טוב בליגה הראשונה. הוא ודאי רצה לעשות זאת בזכות עצמו בלבד. באיזשהו מקום אני עדיין מאמין שעם עבודה מקצועית נכונה, סבלנות, ישיבה על הספסל, או שנתיים נוספות בליגה השנייה, איתי ארקין יכול להתפתח לשוער לא רע. אומרים שהאישיות שלו חסרת רוע מהסוג שכל שוער זקוק, אבל הוא יכול לחפות על כך בתכונות טובות (זריזות, אינסטינקטים טובים ומוטיבציה). הוא עובר תקופה לא קלה מתוך ידיעה שכולם מתכתשים סביבו והמערכת נטרפת בגללו. הוא צריך להיות ישר עם עצמו ולדרוש מאחיו הגדול: מספיק עם זה, תנו לי להתקדם לבד.

מקום בהרכב קונים אך ורק בעזרת כישרון ועבודה קשה. עבודה בעשר אצבעות, כמו שאבא עשה בעסקים, או במקרה הנוכחי – בשתי ידיים עם כפפות.

שובו של אלי כהן

סבב המאמנים הנוכחי נתן הזדמנות נוספת לאריק גילרוביץ' להגשים חלום, אבל גם הפעם המזל, הגורל וההיסטוריה פסחו עליו. אוהדים רבים קיוו בשנים האחרונות לראות אותו סוף סוף במערכת. את ההזדמנות הטובה ביותר הוא פיספס בעונה הראשונה של ארקין בקבוצה, באותה עונה מזעזעת בליגת העל. גם אז רכבת המאמנים לא עצרה בתחנה שלו.

אלי כהן, שפוטר כמה חודשים אחרי הזכייה בגביע המדינה 2003 בגלל יחסים מעורערים עם אלי ניר וקוריס, לא חוזר בדלת הראשית, אלא כדי לסתום את החור שהתהווה. תשע השנים שעשה בהצלחה ניכרת בהפועל רעננה ובעכו לא נתנו לו את ההזדמנות לזנק לקבוצה גדולה בדומה לניצן שירזי (הפועל ת"א) או יובל נעים (בית"ר). אלי כהן מסוגל לחולל את השינוי שיהפוך את ר"ג מקבוצה שבאה לשחק לקבוצה שבאה לנצח. הוא מכיר היטב את ניר ארקין, אימן את בוקסה ובן עמי, ויש לו חיבור טוב עם הקהל – אותו קהל שמירר את חייו בשנותיו הראשונות במכתש. המבחן הראשון יהיה בשבת בעכו, מול הקבוצה שאותה הפך להפתעת הליגה. ההימור שלי: ר"ג לא תפסיד שם.

קבוצת הוותיקים לפני המשחק מול רחובותשעתיים לאחר שמינויו של אלי כהן נסגר בר"ג, התייצבה במגרש נווה גולן ביפו קבוצת הוותיקים הכוללת את מרבית השחקנים שאימן לפני עשר שנים ויותר. היו שם בין היתר בוגרי ה-2:2 בפלייאוף בקרית גת וה-2:3 ההרואי מול מכבי הרצליה במכתש. עודד צחי נזכר איך נגח באלי כהן כשזה שיחק בצפרירים, שבר לו את הלסת ואחר כך מיהר לבקר אותו בבית חולים עם זר פרחים. אדיב שרעבי תיאר איך כהן צעק פעם בהיסטריה על קובי חסן שהעז להתווכח איתו במחצית. אלדר שפלר, שכהן ניפה בסיום עונת 2002 ולמעשה מנע ממנו את הזכייה בגביע המדינה, לא נוטר טינה ואמר בביטחון מוחלט שאלי כהן ישאיר את ר"ג ליגה.

רוחו של כהן שרתה בשיחות שלפני המשחק מול ותיקי רחובות, אבל על כר הדשא הסינתטי לא עזרה לשחקניו בעבר – שחר כדורי, ולדבוים, ברזילי, סייג, סופר, צפריר, אייל כהן, שפלר ושמיע. תוצאת הסיום היתה תבוסה 3:0 והלם מוחלט. ר"ג היתה שווה שני שערים לפחות, אבל החמיצה ונכנעה למתפרצות עוקצניות של קבוצה מהירה ומדוייקת. שלושה אוהדי ר"ג שגדשו את היציע התאיידו בשלב מוקדם, המאמן ירון בר לב הבטיח להסיק מסקנות, אלי לוי וקרלוס צ'קאנה כבר על הכוונת.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

22 תגובות על באיחור של שנה וחצי

 1. ספקולציה הגיב:

  חבל מאד שלא שומעים מהאגודה מה הגרסה שלה הרישמית לפיטורים, בסוף יתברר שכל הפיטורים לא קשורים בכלל לאיתי.

 2. צופה מהצד הגיב:

  יפה שלמה
  כל מילה בסלע
  בלי התלהמות יתרה ובלי ספקולציות – נדיר בבלוג שלך
  אבל מגיעה מילה טובה

 3. אלמוג הגיב:

  פרדי נכשל בכל דקה שהיה פה בשנה וחצי האלה….
  והחוצפן הזה עוד מעיז להפיל את התיק על השוער…שיתבייש לו

 4. בשער הגיב:

  רק על דבר אחד צריכים להעיף את פרדי.
  אם שראנוב היה התקווה הלבנה הגדולה שלו לינואר אז ראינו רק לפני כמה ימים ששראנוב (1.87 מ' פלוס מוטת הידיים) הוא שוער לא כזה מוצלח (בנימוס) כשקיבל גול מנגיחה, מנגיחה, של קובי מויאל (1.69 מ' ביום טוב). כולם אמרו שזה שער עצמי של שראנוב אפילו יותר מהשער העצמי של מגרלשווילי.

 5. ביי ביי הגיב:

  פרדי דוד ברוך שפטרנו מעונשו
  אף פעם לא הבנתי מה ארקין מצא בו
  שלום ולא להתראות

 6. לניר ארקין הגיב:

  כל הכבוד לך ארקין שלא דבקת במינוי של פרדי וחתכת בהפסדים. פרדי היה הפסד למערכת. דיקטטור קטן ורודף כבוד. זוכר שהקבוצה נחתה ממחנה בחו"ל והמאמן נעלב כי לא שרו לו שירים בנתב"ג. העלבון שלו הוא התפרץ בדרבי מול הכח, עשרות ילדים שעבדו כמו חמורים כל השבוע לא זכו שהשחקנים יבואו להודות להם, איזה עלבון להם ולקבוצה על התנהגות מחפירה, הכל בגלל האגו מניאק של האיש מפ"ת,
  חבל ארקין שלפעמים אתה נשמע ליועצי אחיתופל ומינית אותו רק כי הוא מקורב לעו"ד מורן מאירי שאתה שומע בקולו. תקשיב פעם לאוהדים ואל תעשה מינויים הזויים, דורה, צביקה צמח, הוכנבוים, פרדי דוד.
  רק אחרי 4 מאמנים תוך שנתיים הבנת סוף סוף והבאת את מי שצריך היה מזמן להיות כאן והיה חוסך לך את כל העוגמות נפש. אם היה לידך אדם שמבין כדורגל לא היית צריך לבזבז כסף על פיצויי פיטורים כל חצי שנה. תהיה בריא ומאחל לאח שלך שיצליח כשוער ושיהיה סוף סוף שקט ונחת באגודה הזו,.

 7. המכתש לא ננוח ולא נישוקט הגיב:

  פרדי דוד היה בלוף אחד גדול
  לא מבין מה ארקין מצא בו
  מה הוא הביא לנו המוקיון השחצן הזה
  שחקנים בלירה לגיון זרים שאין להם חיבור לקבוצה
  בלי יקיר שינה האיש הזה עכשיו יושב בבית מפוטר ממזמן
  אלי כהן הוא המאמן הנכון במקום הנכון
  הבעיה שכול עוד הקבוצה מתאמנת באיצטדיון חיריה
  ושם גם המשרדים שלה בתוך הסגול הטמא
  אין תקומה ולא עתיד לקבוצה ולמועדון
  תוציאו את השם גבעתיים מהסמל
  גם רמת גן זה חירבנה אחת גדולה
  ראיתי שבמלחמה שמו כיפת ברזל ליד חיריה
  חבל מאוד שהכיפות פוצצו את הטילים מ עזה
  שהחמס כיוונו ישר לווינטר
  ככה היינו נפטרים אחת לתמיד מהאיכסטדיון הסגול המטונף
  אולי בסיבוב הבא יזיזו את כיפת ברזל למקום אחר
  ויתנו לטילים של הערבים מעזה לנחות איפה שצריך ולהתפוצץ
  גם צה"ל חיסל להם את האיצטדיון הסגול בעזה
  ופרדי טוב שהלך הבייתה
  היה אולי מאמן של חוג כדורגל בבית ספר יסודי
  לא מאמן של קבוצה בליגת על
  כמו שהקבוצה נראית גם סבתא שלי זכרונה לברכה יכולה לאמן

 8. מאפיין אישיות הגיב:

  פרדי קרוגר לא מאמן כדורגל ולא אישיות. שיטת משחק אין וטביעת אצבע של מאמן גם אין. הכל בום טראח. ואם מתמסרים אז רק לרוחב. יחסי אנוש לקויים, לא משתין על הקהל. לא מקדם צעירים מבית. כולה מאמן שבא ממכבי הרצליה ומכבי פ"ת וחשב שילמד אותנו המפגרים כדורגל, חבל שארקין התפתה לו ונתן 100 אלף$ ל3 שנים + סמכויות נרחבות. טוב שזה התפוצץ עכשיו והבנאדם נחתך אחרת תוך חודשיים היינו מבטיחים את הירידה.

 9. קבוצת הוותיקים מתפגרת הגיב:

  חבל שהפואנטה של הכתבה התחבאה בסוף. הותיקים קיבלו 3 חתיכות ממי? מזקני שעריים ומרמורק, אה??? גם אצלכם צריך להחליף שוןער או מה נהיה ממכם? סמרטוטים

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

   שלמה היקר תקופה ארוכה אתה כותב כתבות ארסיות ביקורתיות אולי מתאים לך ולמאמן הדגול הוד רוממותו מר בר לב קבוצה בליגה ג" כי אז תרגישו שוב ,איך האימפרייה מכה שנית למרות אוירת האנטי שאתם מנסים להחדיר הקבוצה תשרוד בליגה על אפכם חמתכם ,הארסיות שבה אתם נוהגים ,כלפי הקבוצה ,האוהדים,ההנהלה.היא אינטרס שלכם בלבד ומאחוריה.יש מטרה אחת. להביא את אנשי שלומכם,ולהבאיש את האנשים המסורים,התורמים למועדון ולאוהדים.

 10. שערוריה הגיב:

  פרדי הוציא לנו את הנשמה עם העליה לליגה שכמה שהיתה מתוקה חיסלה אותנו מבחינה בריאותית, חסר היה רק סוס לבן מקושט באפריון שיקח את פרדי הגיבור לסיבוב ניצחון סביב מגרש האורוה המודרני מנופף בידיו להמון, מה נאמר ומה נגיד נפוליון הקטן בונפרטה הגיע לשורות האימפריה, עשה סיבוב בוחטה עם חיוכים בדרך לבנק על חשבון הנדיב הידוע ארקין ועכשיו מסתלק מחיינו עם חיוך מאושר, הוא לא יצטרך יותר לסחוב את עצמו בכוח לגדר לנופף לאוהדים כפויי הטובה המפונקים, הוא את השנתית שלו בהפועל ר"ג עשה כולל שנת המס 2014. הפועל ר"ג עשויה לרדת ליגה אבל הכסף ישכב בחשבון הבנק של הוד רוממותו המאמן הדגול,
  תודה פרדי שבאת ועוד יותר תודה שהלכת.

 11. פופאי נקמת המכתש 2012 !!! הגיב:

  בעונת 2001-2 אלי כהן הגיע להציל את הפועל רמת גן מירידת ליגה 3 מחזורים לסיום
  אחרי שהאנטי מאמן מוטי איווניר כמעט הוריד אותנו לליגה שלישית
  הבן אדם המכביסט היה מרים את האף על השחקנים שעשו לו סבוט"ז וכמעט ירדנו ליגה בגלל הנפל המכביסט
  איך שהגיע אלי כהן כבר ראינו איך שחקנים נלחמים בשבילו ונותנים את הדם במגרש
  רק לזכור את הניצחון במכתש על מכבי הרצליה שניצחה עד שהגיע למכתש 8 ניצחונות רצופים והפסידה את העליה לבני יהודה.אלי כהן מאמן תותח ויהפוך את השחקנים הבינוניים שיש ליותר טובים
  המטרה עכשיו 9 !!! כן 9 !!! נקודות ליגה שצריך להשיג בשבוע אחד בלבד כולל המשחק באמצע השבוע בבאר שבע
  אני מאמין שמה שאלי כהן יעשה בשבוע פרדי דוד לא עשה מתחילת העונה
  קדימה אלי כהן קדימה הפועל רמת גן מלחמה לנצח לנצח לנצח 9 נקודות בשבוע להביא !!!!

 12. פיקולו הגיב:

  איך כתב יהורם איתן על שלמה מן בתמונה משותפת בכדורסל?מורי ורבי לאורדון בטריבונה.
  בר לב ,שלמה מן ואיתן פתחו חזית מול ארקין.

 13. אוהד ותיק הגיב:

  מאושר, יששש פרדי הלך הבייתה וסוף סוף ארקין גילה עד כמה פרדי מסריח פרדי מנסה לשכנע אנשים שעזב בגלל השוער קדוש מעונה אנחנו יודעים שהמטרה הייתה לקבל כסף ולשבת בבית ממש כמו גילי לנדאו

  • כל עולם הכדורגל הגיב:

   יודע שזה בגלל השוער ואתה רוצה להאמין שזה לא כי אתה שונא את פרדי דוד
   מיליארד סינים לא טועים

   • אוהד ותיק הגיב:

    שאלה: פרדי לא ידע שהוא חתם שאיתי יעמוד בשער????כל עוד הוא הרוויח סכום עתק בליגה שנייה וחשב שהוא יעלה בהליכה זבה לא הפריע לו, פתאום שרואים שהוא מאמן חלש אז זה מפריע לו

 14. טוב שפוטר הגיב:

  פרדי היה צריך לעוף אחרי שערוריית הכח וינה. נעשה צדק הסטורי. תודה לך ארקין.

 15. אלעד הגיב:

  פרדי דוד מאמן מצויין, לדעתי הטוב ביותר שהיה כאן בעשור האחרון. אלי כהן הוא המחליף הראוי ביותר, עקב הזיקה למועדון, ההצלחה הגדולה שלו בעכו עם תקציב מינימלי והעובדה שרק מאמן עם ראש קשה מסוגל להצליח בכדורגל הישראלי.
  ולסוגיית ארקין- מרגע שניר ומורי רוצים שאיתי יהיה שוער בכל מחיר, האוהדים יגבו אותם רק במידה והם יחפו על כך בתקציב גבוה ובהעמדת קבוצה חזקה. יש להם מבחן קרוב בחודש ינואר. אין להם בעיה להציע הצעה אטרקטיבית לאחמד סבע לשנתיים, שתגרום לו לרצות להגיע לכאן כבר בינואר. מה שהם לא יכולים, הוא להעמיד קבוצה בתקציב מינימאלי. ניר ארקין היה צריך להצהיר בצורה ברורה את מה שידוע לכל-שהוא מעוניין שאיתי יקבל צ'אנס להוכיח את עצמו בליגת העל וזה חלק מעיסקת החבילה של תמיכת המשפחה בקבוצה.
  כרגע חובה לומר את האמת, עד שאיתי לא ידע לצאת לכדורי גובה פשוטים, הסיכוי לשרוד בליגה נמוך מאד.
  איתי אגב הפגין שיפור משמעותי במשחקים האחרונים והרגעים המביכים שלו (והכואבים שלו ושלנו) היו בתחילת העונה.

 16. אוהד ותיק הגיב:

  סתם שאלה ,: להפועל רמת גן היו בשנתיים האחרונים שתי מאמני שוערים מהבכירים ביותר , כל אוהד מתחיל רואה שאחת הבעיות של השוער זה בכדורי גובה , מה תפקידם בכוח עד כמה הם משמעותיים , אף אחד לא רואה באמת תוצרת מהם אז למה מעסיקים אותם

 17. עזרה בבקשה הגיב:

  איפה יוצא המגרש החדש בעכו?
  רצוי תמונה ממפה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s