לא תנקום

הדרישה של אוהדי ר"ג הזועמים להעניק לאוהדי מכבי חיפה את אותו יחס לו זכו בקרית אליעזר (כרטיס יקר ותנאי צפייה קשים) לא היתה במקום – וטוב שלא נענתה

כך נראה המגרש בחיפה מהיציע שמאחורי השער

כדורגל בישראל. כך נראה המגרש בחיפה מהיציע האלכסוני שמאחורי השער

אפשר להבין את התחושות הקשות של אוהדי ר"ג אחרי כל משחק חוץ מול מכבי חיפה. גם תנאי צפייה מזעזעים שבעבורם נגבו, שלא לומר נגנבו, 80 שקל לכרטיס. אוהדי ר"ג תבעו מהנהלתם להשיב באותו מטבע – לשלוח את אוהדי הירוקים אל מאחורי השער באיצטדיון ר"ג ולגבות מהם 80 שקלים. הנהלת הפועל ר"ג שמעה את הקולות, אבל לא חרגה ממדיניותה – ובצדק. מה ששנוא עליך, אל תעשה לחבריך. אוהדי מכבי חיפה יישבו בשער 1 וישלמו 50 שקלים בלבד. יציע טוב, מחיר הוגן, שיהיה לבריאות.

למה תמיד מושיבים אותנו בקרית אליעזר מאחורי השער ואנחנו נאלצים לצפות במשחק ממרחק רב? אוהדי ר"ג לא שונים מאף אוהדי יריבות אחרות. זה המקום הקבוע של אוהדי החוץ, ואין אפשרות אחרת. למכבי חיפה יש כ-7,000 מנויים שמפוזרים ביציעים השונים ואי אפשר לשלב ביניהם אוהדים של קבוצה יריבה. אפילו אוהדי עכו, כ-50 במספר, ישבו בשבת האחרונה באותו מקום בו ישבו אוהדי ר"ג. אתה לא מצפה שבגלל 100 אוהדים של קבוצת חוץ, ישתנו סדרי בראשית בקרית אליעזר. חוץ מזה, בכל איצטדיון בארץ ובעולם אוהדי קבוצת החוץ נזרקים לאיזה יציע נידח כדי להקטין את השפעתם. זו גזירת גורל שאין הרבה מה לעשות מולה.

למה צריכים לשלם מחיר מופקע עבור היציע העלוב? זו שאלה מהותית ועניינית יותר. מכבי חיפה היא קבוצה עושקת. זה לא משהו אישי נגד האורדונים. אוהדי מכבי חיפה משלמים בין 1,000 ל-1,650 שקלים עבור מנוי. מדי קיץ נרשמו בחיפה מראות קשים של מכירת מנויים, כשמאות רבות של אוהדים ירוקים מצאו את עצמם נאבקים מול 3 קופות וחצי. גם גובים מהם סכומים גבוהים וגם מתייחסים אליהם כאל בהמות. נזכיר שאוהדי חיפה שאין להם מנוי ישלמו 80 עד 120 שקלים למשחק, תלוי ביציע. מי שיקנה כרטיס מראש דרך האתר של משרד גרבר ישלם גם עמלה. אגב, מכבי חיפה מכרה לאוהדיה בליגת האלופות כרטיסים ב-130 עד 200 שקלים.

בחישוב גס, אוהד של מכבי חיפה יוציא בשנה כ-2,500 שקלים רק על כרטיסים כדי לראות את קבוצתו בכל משחקיה (רואי החשבון מבין הקוראים מוזמנים לדייק יותר). זהו מדד יוקר המחיה לאוהד שהקבוצה שלו מתמודדת בקביעות על האליפות. רוצים קבוצה חזקה ומצליחה? תשלמו. ולא רק בבית: ברוב המגרשים מנצלים את כוח הקנייה של אוהדי מכבי חיפה (ושל שלוש הקבוצות הגדולות האחרות) ודופקים להם 80 שקל לכרטיס. יוצאות מהכלל הן הפועל ר"ג, בני יהודה ואשדוד (50-40 שקלים). ייתכן שיש קבוצה שפויה נוספת.

יוקר הכרטיסים אינו הבעיה של אוהדי מכבי חיפה, אפילו לא של הנהלת מכבי חיפה, שעושה רק מה שטוב לה ולא מעניין אותה מכלום. זו בעיה של ההתאחדות לכדורגל, שלא מצליחה לאכוף תקרה של מחיר. רק לאחרונה תוקן עוול מתמשך של כרטיסי נוער/חיילים, שהוצאו למכירה בצמצום רב ואילצו את האוכלוסיה הזו לשלם מחיר מלא. ההתאחדות נתקלת בהתנגדות רבה מצד ארבע הגדולות, ולא מצליחה לשים סוף להפקעת המחירים באיצטדיונים. במקום לדפוק את ואסילי, תפעילו לחץ על לוזון וחלובה.

זה סיוט לנסוע למשחק חוץ מול מכבי חיפה, אבל לא צריך להגיב בהענשת אוהדיה. הרי הם עצמם סובלים מהבעיה ולא פעם יצאו נגד הנהלתם. הפועל ר"ג מתנהלת העונה בצורה הגונה מבחינת מחירים. לא היתה סיבה לחרוג מכך, וטוב שההנהלה לא התפתתה לקולות האוהדים. נזכיר שהפועל ר"ג בעצמה ניצלה בעבר לא פעם את משחקיה מול הגדולות כדי להעלות מחירים (כולל מול מכבי חיפה), כך שתופעת החזירות ידועה גם במכתש ובווינטר.

בעיית הצפייה של קרית אליעזר תיפתר בעונה הבאה: מכבי והפועל חיפה יעברו לשחק באיצטדיון החדש. ביום ראשון הקרוב הירוקים שיגיעו לר"ג לא יסבלו כמו האורדונים שנסעו לחיפה. אפשר רק לאחל להם שיראו מזווית נוחה יותר את קבוצתם נעצרת עם הפסד ראשון בעידן של אריק בנאדו.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

31 תגובות על לא תנקום

 1. פופאי נקמת המכתש 2013 !!! הגיב:

  נו כמובן רק אצל השמאלנים יש הלקאה עצמית
  במקום לנקום ולתת את אותו היחס לקבוצת האיסלם המסריחה מחיפה (שצריך לזכור שינקלה שחר הוא זה שהציל את הכח עזה מפירוק לפני כמה שנים שתרם לסגולים המסריחים 100 אלף שח )
  אז ירפדו את האוהדים שלהם בשער 1 והקופים המסריחים ישלמו רק 50 שח
  ככה זה שראשי הקבוצה לא סופרים את האוהדים של הפועל רמת גן
  העיקר האוהדים המסורים של הפועל רמת גן ישבו בקרית אליעזר מאחרי השער ושלמו 80 שח
  אבל מה אכפת לראשי המועדון הגייס החמישי השמאלנים
  אני כבר טענתי מזמן שניר כץ הוא גייס חמישי והוא יעשה מה שטוב לתחת שלו ולא מה שטוב לאוהדים
  של הפועל רמת גן או להפועל רמת גן עצמה
  ראשי הפועל רמת גן לדורותיהם תמיד היו מושחתים
  אבל אם הדבר הזה היה קורה בשנות השבעים או השמונים אז אתם יכולים להיות בטוחים שסורינוב
  או שמעלה שוחט או קלדרון או חלק מהאוהדים לא היו נותנים למהלך כזה להתבצע
  אבל מה לעשות רוב האוהדים של הפועל רמת גן כיום הם ילדים טובים
  ואין סיכוי למהלך כזה. לנו לא נותר אלה להמשיך לאהוד את "הסמל" של הפועל רמת גן

  • לפופאי שב בשקט הגיב:

   פופאי כולך נמר של נייר, שרירים מקרטון , למשחקים אתה לא מגיע, בחיפה היית וישבת מאחורי השער ? נסעת לחיפה ושילמת מכיסך 80 שקל הכרטיס ? אל תהיה לי גיבור גדול מאחורי המקלדת. אף אחד לא זקוק לעצות שלך. אתה אדם נבער וגזעני שתקוע בעבר, תתקדם חביבי תתקדם…
   אתה האחרון שיכול לפתוח בכלל את הפה, סליחה את המקלדת…

   • פופאי נקמת המכתש 2013 !!! הימין הקיצוני ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ" הגיב:

    עוד טיפש שמאלן מי בכלל סופר אותך
    ביום שלישי בוחרים עוצמה לישראל
    מיכאל בן ארי אריה אלדד וברוך מרזל
    בחרו רק "נץ" עוצמה לישראל

  • ברזל הגיב:

   אני איתך פופאי

 2. התשובה הכי טובה הגיב:

  מסכים לגמרי. הקבוצה לא צריכה להתעסק בדברים האלה. עדיף להשקיע את הזמן במציאת חלוץ טוב, לא יוצא שום דבר מסכסכוכים ולא צריך ללבות את האש עוד יותר. הנקמה הכי טובה זה במגרש. שהשחקנים ישקיעו עוד קצת מאמץ בשביל האוהדים שנפגעו מהתנאים בחיפה ויפצו אותם בנצחון.

 3. ותיק. הגיב:

  שמאלנים הלקאה עצמית קבוצת איסלאם עזה קופים מסריחים גייס חמישי מושחתים וכו זה לכסיקון של אדם מתוסכל שלא התבגר וניתקע בשנות העשרה לחייו. פופאי אתה מזכיר לי את החברה מש"ס שאין להם בעיה לשלוח את החיילים למילחמות בעוד הם יושבים בישיבות ולומדים תורה. אתה מיליטנט ומחרחר מילחמות . תפסיק כבר לקשקש ולברבר כמו האליל שלך שקרניהו. בתקופה שאתה מיתרפק עליה כשהיו קלדרון שוחט וסורינוב היתה הנהלה וכל מיני מקורבים ששדדו את כספי האגודה והיו הכי מושחתים.

  • פופאי נקמת המכתש 2013 !!! הימין הקיצוני ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ" הגיב:

   אתה טיפש זקן ומסריח ולא מגיב לך דחוף אתבע לתחת המסריח שלך

 4. אדום עתיק הגיב:

  מסכים מאוד עם שלמה . אין שום צורך ללבות אש שלא מדליקה שום דבר. דווקא בחיפה היה המקום היחיד שמכרו כרטיסי אזרח ותיק וכמובן נוער/חיילים , חצי מחיר זה 40 ש"ח , פחות ממה שעולה כרטיס מחיר אחיד אצלנו. נכון היה לרצות שיזרקו את אוהדי חיפה בפינה מתחת לשלט האלקטרוני אבל זה לא יקרה בגלל בעיות לוגיסטיות ואבטחה , ככה זה כשאתה לא בעל הבית במגרש אלא שוכר . להזכיר שבאחד המשחקים החשובים בוינטר היגלו אותנו למזרחי.
  בקיצור, נצחון על חיפה ואני מוכן לשבת גם בשנה הבאה בפינה בקריית אליעזר או במגרש החדש במשחק בליגת על וכל השאר שטויות.
  בעניין פופאי לא ברור לי למה מתעסקים בזה . לבחור יש סגנון ודעות מוכרים ואין שום צורך וטעם לנסות לתקן אותו, הוא יביע דעותיו ואנחנו את שלנו.

 5. מי שמתעסק בקטנות סופו שנופל בגדולות הגיב:

  אין לנו שום סכסוך עם אוהדי מכבי חיפה ולא צריך לפגוע בהם ולדרוש דרישות מההנהלה לזרוק אותם בפינה חשוכה באצטדיון כנקמה. הם מספיק סבלו מאיתנו במכתש 1 במאי 2007 כשהושיבו אותם להיצלות בשמש מאחורי השער 120 דקות ולקחו מהם 80 שקל ( קוריס) וגם ראו גול נצחון של קובי חסן דקה 115.
  צריך להשקיע זמן במחשבה איך עוצרים את וייאם עמשה, גולסה וחן עזרא. חוץ צזה כל התעסקות במסביב לא תביא לנו כלום. בכל מקום שתושיב את אוהדי חיפה תמיד ישמעו אותם חזק יותר מאשר האוהדים שלנו.

 6. הנצחון יבוא עם נעצור את המגינים של חיפה-טוואטחה,איל משומר

 7. מסכים איתך הגיב:

  אין צורך לנקום בכלל ובטח כאשר הבאת עובדות שהם נכונות.
  לחיפה אלפי אוהדים ואין באפשרותה להושיב אותנו ביציע אחר.
  מי שצריך להחזיר לה זאת בני יהודה כי במשחק נגדה בבלומפילד הם לא הביאו 800 איש והושיבו אותנו מאחורי השער.
  בקיצור כדאי שאוהדים שלנו יתחילו להתעסק בעיקר ולא בשטויות ובקטנות.
  אם אפשר לבקש משהו , אז בבקשה שהאורדון קומנדו יפסיקו עם השירה על הכח!
  זה נשמע זוועה ויוצר רושם כאילו אכפת למישהו ביציע מהם וכאילו הם מתחרים שלנו.
  הרי הם ממזמן כבר לא הכח וממזמן אוהדים ביציע כבר לא סופרים אותם .
  כאשר אתה מזכיר מישהו סימן שהוא קיים!
  והכח לא קיימים לא פיזית ולא רוחנית.

 8. רואה חשבון ורחוק הגיב:

  מחיר של 199 ש"ח לאוהד חיפה זה עוד 50 ש' לכרטיס. נגיד שיבואו רק 2000 חיפאים , זמ עוד 100,000 ש' מעבר למתוכנן. אותו החשבון נגד מכבי רק ששם יבואו לפחות 3000 אוהדים, זה אומר עוד 150,00 ש' יותר מהמתוכן. מה שאומר עוד 250,000 ש' יותר מהמתוכנן. ידוע ורואים שארקין לא משחרר כסף להבאת שחקנים מעבר לתקציב שקבע, ובכסף הלא מתוכנן אפשר להביא חלוץ ת ו ת ח שיחליף את הבדיחות הקיימות. אבל למה? בוא נהיה נחמדים ומתחשבים בכל העולם,לא נעשה לאחרים מה ששנוא עלינו ונרד ליגה עם מצפון שקט.

  • רואה חשבון ורחוק הגיב:

   צ"ל מחיר של 100 ש"ח

  • לא רו"ח הגיב:

   להבנתי הקבוצה מכרה מראש למשרד הכרטיסים את כל ההכנסות מהשנה תמורת סכום שנמסר למועדון בתחילת השנה.
   כל הכנסה נוספת הולכת ברובה הגדול, אם לא כולה, למשרד הכרטיסים.
   אם בכלל נשאר משהו למועדון זה ממש בשולי שוליים.

   אלו היו 24 שניות על כלום.

   • ל-לא רו"ח הגיב:

    מה זה להבנתי ? אם כבר לידיעתי. ואם אתה יודע, אז מאיפה?
    ואם זה כמו אתה אומר , שזה בשליטת משרד הכרטיסים , אז הם כאלה פילנטרופים ומתחשבים ? הם רואים שאלפי אוהדים בדרך ויסתפקו במועט ? אלה שלוקחים עמלה+דמי טיפול+דמי שמירה+דמי שתיקה
    לא מחזיק מים

    • לא רו"ח הגיב:

     שוב. להבנתי (אגב, ניתן להיעזר במילון עברי עברי משובח כדי לקבל הסבר ממצה על ההבדלים בין 2 המושגים) הקלקר אכן מחזיק מים. תבדוק במקורות. הסכמים, חוזים, התניות, הרשאות, שינויים ושאר ירקות שורש.

 9. גדי.ג מאחורי השער הגיב:

  לשלמה ויתר מצדיקיו ,
  צר לי אבל לא הבנתם,
  הדרישה לגבות 90 שקל ( לא 80 ) 90 שקל כפי שהם גבו ולהושיב אותם בשער 13 או מאחורי השער ,
  לא באה מתוך רצון לנקום באוהדי חיפה , הם לא מעניינים ולא העניין , הדרישה באה כדי להקים קול זעקה כבר שבוע לפני המשחק על מנת שהתקשורת תעסוק בזה והקהל החיפאי יפעיל לחץ על ההנהלה שלו ויותר לא יגבו מאיתנו 90
  שקל וייושיבו אותנו לשמור על דגל הקרן ( אגב גם באצטדיון החדש בחיפה יש הרבה מקום ליד דגל הקרן )
  ההנהלה שלנו לא נענתה לדרישה זו מסיבות אחרות ולא מהסיבות שצוינו .
  בקרית אליעזר השנה היה מקום להושיב את אוהדי רג ביציע טוב יותר וזו לא גזירת גורל ואם זו גזירת גורל אז שהם יישבו מאחורי השער.
  וכל מי שחושב שזה קשור לבעיות לוגיסטה אבטחה וכד' ( אדום עתיק ) אז זה לא , זה הכל עניין של רצון,
  מכבי נתניה אירחה השנה באצטדיון כמה משחקים ותתפלאו , אוהדי חוץ ישבו במזרחי,
  כל מי שחושב שזה התעסקות בקטנות טועה , הפרטים הקטנים לא פחות חשובים , הנהלה נחמדה = שחקנים ננחמדים = שופטים שקל להם לשרוק נגדנו.

 10. לנצח את הירוקים הגיב:

  מקוה שהשחקנים לא יבואו נגד חיפה עם רעד ברגליים אלא ישחקו את המשחק הרגיל של הנעת כדור , יגיעו למצבים וישימו את ארקיםפוב מול שער ריק לגמרי משני מטר או מטר ושבוקסה יגיע בריצה וידאג שאנטון לא יפספס הפעם !!!

 11. נקמת המכתש לנצח נצחים שלא ברא השטן הגיב:

  אדון ארקין כמה זמן תישאר אדיש ולא תעשה משהו להציל המכתש
  תלך מחר בבוקר לשמן הנוכל מצהלה ותן לו כמה מיליונים מהחשבון בבנק
  שבשבילך לתת 100 מיליון או 300 מיליון זה כמו שעכשיו
  אני הולך למכולת בשביל לקנות שקית במבה ממש זיל הזול
  תאר לעצמך שהמשחק מחר מול מכבי חיפה היה במכתש
  כמה קהל היה בא ואיך היינו משחילים להם 3 חתיכות
  כמו שעשינו להם בגביע עם הגול של קובי חסן בארכה
  אתה יכולת ארקין לבנות לעצמך במכתש החדש
  מועדון 3 קומות עם גאקוזי פרטי , תאמין לי אתה יכול להיות מלך
  תשים את יענקלה שחר בפרוזדור על כסא פלסטיק שיראה את המשחק משם
  אתה יושב לך בגאקוזי עם בועות קצף של בת אורן ומשתחשח להנאתך
  והקבוצה למטה תופרים את חיפה ואח שלך נותן הצגה בשער
  את הקהל של חיפה תדאג לשים מאחורי השער עם גדרות תיל , יס"מ וכלבי שמירה
  ומכניס מהם רק 300 איש על מה שעשו לנו הנבלות בקרית אליעזר
  ולקוח להם 120 שקל כרטיס וגם עושה עליהם קופה
  ארקין אתה יכול להיות המלך של הליגה אם אתה רק רוצה
  אתה שם בכיס הקטן את שחר , גולדהר שמולדהאר
  יש לך כסף כמו זבל רק תשתמש בו בשכל
  מחר על הבוקר דבר ראשון תלך תקנה את המכתש בחזרה
  ושנשמע ביום ראשון כותרת ראשית בידיעות אחרונות שארקין קנה חזרה את המכתש
  זה יהיה יותר מעניין מהבחירות הדפוקות
  נמאס כבר לראות שוב פעם את המפלגות של החמאס רצות לכנסת
  ושאנחנו מהמסים שלנו ממממנים אותם כמו פריירים
  טיבי זועבי כל הכלבים האלה שרק רוצים לרצוח את מדינת ישראל
  בקיצור אם תציל את המכתש הכול יהיה טוב יותר
  ונפסיק לפחד מהערבים שונאי ישראל ימ "ש , רק תחזיר את המכתש
  ותבנה לעצמך מה שאתה רוצה למעלה ושכולם יואכלו את הלב
  ואחרי זה נדאג שהנוכל מצהלה יקבל את וינטר המסריח
  לא סתם מוצאים שם כל בוקר בעלי חיים מתים כמו הכבשות האלה
  שבטח ברחו מהספארי בגלל הסירחון של חיריה חחחח
  איזה מקום דפוק זה כנופיית הכוח עמידר
  אני במקום צבי בר מפוצץ את המגרש המגעיל הזה
  ואת החתיכות אבנים שולח במשאיות ישר להר חיריה
  שהציפורים יאכלו את הזבל הזה

 12. פופאי נקמת המכתש 2013 !!! הימין הקיצוני ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ" הגיב:

  חבל שלהפועל רמת גן נשארו עוד כמה אוהדים שמאלנים מסריחים
  אבל זה יחלוף עם הרוח

 13. צחי ר . הגיב:

  לא הבנתי את מטרת הכתבה בבלוג ערב המשחק . כן ישבו לא ישבו מה המחיר ואיזה שער לא אנחנו קובעים את זה כמו שאנחנו לא קובעים את מחירי הכרטיסים את התוצאה השופטים ומזג האוויר . יותר מדאיג זה שנתקענו עם שני חלוצים זרים שלא פוגעים ואני לא רואה כוונה לשפר את המצב .
  עצוב….

  • פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ" הגיב:

   מטרת הבלוג זה לשדר שמאלניות עלובה ורופסת
   פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ"

 14. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ" הגיב:

  פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ"
  פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ"
  פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ"
  פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ"
  פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ"
  פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ"
  פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ"

 15. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ" הגיב:

  פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ"
  קודם לכן ביום ראשון מנצחים את קבוצת האיסלם המסריחה מחיפה !!!

 16. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  איזו אישיות מקסימה אין באף אתר באף קבוצה ,משורר איש אוהב אדם שכזה
  תמשיך לכתוב את שיריך פומפך, הקוראים צמאים לעוד.

 17. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ" הגיב:

  שבת ביציע (ערוץ 5+ לייב
  http://www.castv.net/

 18. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ" הגיב:

  ביום שלישי כולם מצביעים "עוצמה לישראל "נץ"
  קודם לכן נותנים היום בראש לקבוצת האיסלם מחיפה
  http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=952182

  • פסיכולוג הגיב:

   מוכן להתערב שאתה בעצמך ערבי בן דת משה, קרוב גנטית לבני דודינו ולכן אתה אכול רגשות שנאה עצמית שגורמת לך לפלוט את הרעל הפרימיטיבי והדוחה שלך

 19. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! ביום שלישי בוחרים "עוצמה לישראל" נץ" הגיב:
 20. אז מה היה לנו עכשיו באיצטדיון ר"ג נגד מכבי חיפה הגיב:

  הפסד לפרוטוקול

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s