אדום? צהוב!

לפני שאיציק לוי קופץ בגולים של מכבי ת"א, רצוי שיזכור שהוא לא רק האבא של שוער הצהובים, אלא גם מנהל הפועל ר"ג על כל המשמעויות הנגזרות מכך * אז במה הוא בוחר?

איציק לוי חוגג את הניצחון הדרמטי של מכבי ת"א. מנכ"ל הפועל ר"ג הוא פשוט אוהד של הצהובים צילום מהטלוויזיה: טל ברק

איציק לוי חוגג את הניצחון הדרמטי של מכבי ת"א על בני יהודה. מנכ"ל הפועל ר"ג הוא פשוט אוהד של הצהובים. צילום מהטלוויזיה: טל ברק

עבור אוהד של הפועל ר"ג, מכבי ת"א היא מוקצה מחמת מיאוס. לשנוא את מכבי ת"א זה הרבה יותר טבעי מאשר לתעב את הכח. זו תכונה שעברה במכתש מדור לדור והתקבלה בטבעיות גמורה. ככה זה השתרש כאן ואת הגנים האלה אי אפשר לשנות.

איציק לוי הוא מנהל הקבוצה כבר ארבע שנים בערך. קוריס הביא אותו, ארקין ממשיך איתו. הבן של איציק לוי, ברק, משחק במכבי ת"א ומיועד לגדולות. במשחק הערב בליגת העל בני יהודה כבשה שער בדקה ה-90 – ועשתה מהפך 1:2 מול מכבי ת"א. במהלך הבקעת השער ברק נפגע מכדור בפניו וספג זעזוע מוח. הוא התקשה להמשיך, אבל התאושש מעט. כעבור דקה, מכבי הצליחה להשוות. בשלב הזה האבא איציק לוי מתפלל לשלומו של בנו ודואג להצלחתו. עד כאן הכל מתקבל בטבעיות. כשמכבי הצליחה לעשות מהפך מדהים בדקה האחרונה של התוספת של התוספת של התוספת, 2:3, אפשר להבין למה איציק לוי נתפס ע"י המצלמות בהתפרצות שמחה גדולה. יש בו הקלה גדולה שהבן שלו התאושש, יש לו שמחה על הניצחון שמחק את השערים שספג בנו – ולא פחות מזה הוא שמח בשמחת קבוצתו האהודה.

בתור אבא אפשר להבין אותו, בתור אוהד קשה מאוד לקבל. המראה הזה של מנהל קבוצה מליגת על יוצא מגדרו מרוב אושר על ניצחון של קבוצה אחרת, ולא בגלל שהניצחון שלה טוב להפועל ר"ג שהוא מנהלה, הוא כמעט בלתי נתפס ומאוד לא מובן.

השמחה של איציק לוי היא לא רק בזכות הבן שלו, היא נראית כאילו הוא אוהד מכבי ת"א שרוף משער 11 בבלומפילד. למרות הוותק שלו בהפועל ר"ג, איציק לוי לא הפנים את רוח המועדון. כנראה שעבורו הפועל ר"ג היא בסך הכל מקום עבודה. אלא שאיציק לוי לא לבד. בעלי תפקידים נוספים בקבוצה הם כאלה. אאוטסיידרים, מנותקים, לא אדומים בנשמה.

לקבוצת כדורגל נדרש קצת יותר מאנשים שעבורם הפועל ר"ג היא בסך הכל תלוש משכורת ב-1 בחודש. להפועל ר"ג דרושה רוח מועדון. ובינתיים הרוח היחידה שמנשבת היא רוח רעה, שחלק ממנה צבועה בצהוב, שתמשיך לגרום לניכור בין הקבוצה לבין האוהדים.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

39 תגובות על אדום? צהוב!

 1. חיים גרינפלד הגיב:

  מעולם לא הזדהיתי עם פוסט כמו עם זה.

 2. מכביסט אצל האדומים הגיב:

  איציק תעשה טובה ותלך הבייתה. אני לא יכול להסתכל עליך יותר בפרצוף.

 3. אורדון נגעל הגיב:

  ראיתי בטלויזיה את המשחק בנחת ופתאום לראות את המנהל של הקבוצה קופץ משמחה עם האגרופים זה הקפיץ לי פיוזים במוח… אם יש צילומים של הספסל אחרי הגול של חמו במשחק העליה מול לוד במושבה אני מוכן להתערב שאיציק לוי לא שמח ככה… באחריות..
  בזיון לאן הקבוצה שלנו מיתדרדרת כל הזמן,
  איחס להקיא…

 4. אורדון שפוי הגיב:

  חתיכת דרק בן של מניק וזונה שסרסור לא מתנהג לזונה שמאכילה אותו כפי שהוא מאכיל אותנו לוקשים
  5 עונות עם יד בכיס מלווה שחקנים להחלפות ומעולם לא ראיתיו שמח בגול שלנו
  הגייס של קוריס הקדים את פורים ופשט את תחפושתו
  בן זונה מי שלא שר לו עם הקומנדו ביציע שילך הביתה 0

 5. גיס חמישי בהפועל ר-ג הגיב:

  בושה למועדון.
  ודרך אגב אני קוגלגר אם איציק לוי לא רץ לחדר ההלבשה באצטדיון ר"ג אחרי שהבן שלו עצר מולנו פנדל בשביל להתחבק עם עצמו ולצרוח יששש כמו שעשה היום. יצא המרצע מהשק והבנו איזה מנהל יש פה.
  איציק לא רוצים לראות אותך פה יותר.

 6. האשם האמיתי הגיב:

  לכולם: איציק לוי לא אשם
  אשם מי שמשלם לו משכורת.

 7. גועל נפש של מנהל הגיב:

  לאיציק : תבקש מפרדי שיקח אותך לוולפסון. מקומך לא איתנו. איפה הנאמנות שלך למקום העבודה שמשלם לך שכר ובזכותו אתה מתפרנס? פגעת באוהדים, איבדת את הבושה, לך לעזאזל.

 8. השתיק נבלה הגיב:

 9. אדום עתיק הגיב:

  דעתי על ה"ארוע" פורטה בפייס בוק והנושא נטחן עד דק ואולי עד מולקולות , לא זכור לי זמן רב שארוע כל שהוא הביא גל תגובות כזה , מה שמצביע בוודאות על כאבנו. גם אם איציק לא אשם (ובוודאי אין כאן אשמה ) לי זה עדיין כואב באותה מידה .
  אבל, הרעה חולה הזו של הנהלה "זרה " הוא החלטה מכוונת של הבעלים , במודע ובכוונת מכוון ,כמו עוד כמה החלטות שלו ואין צורך לפרט . היד שנותנת היא גם היד שלוקחת …

 10. ודייק הגיב:

  למען הדיוק- איציק הוא לא מנכ״ל (ניר כץ מהפועל תל אביב הוא המנכ״ל) , איציק (״המכביסט״)הוא רק מנהל הקבוצה בארבע העונות האחרונות. והוא כן קופץ ומאוד שמח בגולים שלנו וניצחונותינו. תנמיכו את האש-זה לא רלוונטי כעת בכלל. צריך להתרכז בהשארות בליגה!

 11. קבוצה דמיקולו הגיב:

  איציק לוי אתה בושה

 12. אורדון לא מופתע הגיב:

  שום דבר לא הפתיע.
  פשוט ראינו את מה שחשבנו או יותר נכון האמנו בו.
  לא מכיר את איציק לוי, יודע שהוא הגיע בתקופת קוריס בעזרת חבר של קוריס (ארז בני) ששיחק איתו במכבי יפו (שהיתה בפורמה לא כמו היום קביליו). ברור שהוא רוצה בהצלחת בנו וברור שהוא לא מבין אוהדי את הנפש של אוהדי רמת גן. בואו נהיה כנים רוב אוהדי רמת גן שבאים למשחקים הם בני ארבעים ומעלה שעברו כברת דרך במכתש ביד אליהו ועוד חורים בארץ. האוהדים האלה פשוט לא מסוגלים לראות צהוב וצורב להם לראות מכביסטים שמחים!. זו המציאות – איציק לא מבין את זה.
  אני לא מעביר ביקורת על התנהלותו של איציק בתור מנהל קבוצה כי לא נמצא במערכת וזה לא הוגן מצידי לעשות את זה, אבל כנראה שהוא לא יודע איפוק מהו … ומכביסט נשאר מכביסט
  אם זה תלוי בי… יש מספיק אנשים עם זיקה למכתש שיכולים לעשות את העבודה של איציק…

 13. לכל שונאי מכבי או את הצהובים הגיב:

  אני לא מבין אותכם

  אני שונא מכבי!
  אני לא מסתכל על המשחקים שלה- היא לא מענינת אותי ובטח לא בעונה שהיא רצה חזק ובטח תיקח אליפות

  מדוע אתם בכלל פתחתם אתמול טלויזיה על המשחק הזה? איך ראיתם את התמונות? אתם אוהדי מכבי?

  אני ראיתי ארץ נהדרת ואז הלכתי לישון אחרי שברלד השמיד שם יונדאי

  מכבי כלל לא מענינת!!!

  • מה לא ברור?? הגיב:

   ראינו את המשחק של מכבי בתקווה שתפסיד. זה למה.

   • לכל שונאי מכבי או את הצהובים הגיב:

    אני לא ראיתי כי הסיכוי והסטטיסטיקה העונה מראים שהיא תנצח (בסוף היא באמת ניצחה)
    ולא רציתי לראות אותה ואוהדיה שמחים…

    מי שכן ראה אולי בסתר ליבו יש לו משהו צהוב שם
    🙂

    • אדום עתיק הגיב:

     אני אוהד הפועל ר"ג אבל לא פחות אני אוהב כדורגל ולכן אני רואה גם משחקים של קבוצות אחרות בתקווה להינות מהמשחק מבלי שמעורב בו רגש (את זה יש לי בשבת ). כן גם משחק של מכבי וכן היה אחלה משחק , שחקנים טובים, גולים ודרמות, העדפתי שהכתומים ינצחו אבל לא התאבלתי כשזה לא קרה . באמת אין לי שום צהוב בלב ואפילו מכבי בכדורסל לא מעניינת אותי, כל זה לא צריך להפריע לראות כדורגל ולרצות שאנחנו נהיה שם במקום מכבי.

 14. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  אחלה פוסט.
  אני ראיתי את המשחק וקפצתי לשמיים עם כל גול של בני יהודה.
  לא מספיק ש"הפסדנו" בשנייה האחרונה, אני גם רואה את מנהל הקבוצה שלי רוקד בשמחה.
  ניגוד אינטרסים מובהק.
  ואם ניפגש מולם בגביע המדינה בחצי גמר. ויהיה לנו פנדל מולם.איך המנהל יוכל לשבת בספסל שלנו במשחק כזה?
  ואם בשבוע הבא היה לנו משחק נגד מכבי חיפה שמתמודדת על האליפות מול הקבוצה של הבן שלו.מה הוא ירצה שנפסיד ונקטין את סיכויי האליפות של הבן שלו (ופרמיה) או שננצח ?

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

   אתה מבולבל
   ברור שהוא ירצה שננצח את חיפה
   זה WINWIN מבחינתו

   השאלה שלך לא מובנת כלל
   ואנחנו לא בליגה של מכבי תל אביב ויותר לא נשחק נגדה או יריבותיה בעונה זאת!

 15. איציק תתנצל הגיב:

  התנהגות לא ראויה של מנהל קבוצה. אני מצפה שלפחות יתנצל בדף הפייסבוק הרשמי.

 16. אלעד מגבעתיים הגיב:

  מתנהלת כאן ממש הסתה מכוערת נגד איציק לוי, בגיבוי של כמה אוהדים שחיים על סיפורים מיד אליהו מלפני 30 שנה. עוד הייתי מסוגל להבין את הביקורת אלמלא העובדה הפשוטה שמדובר באבא ששמח על ההצלחה של הבן שלו, אבא שמלווה את הבן שלו מגיל אפס בקבוצות הילדים ועכשיו נהנה ומתרגש שהבן שלו שותף מלא לאליפות.
  עוד הייתי מסוגל להבין את הביקורת עם מדובר היה בשער של קבוצה שמתחרה בהפועל רמת גן על ההישארות בליגה,
  אבל ביקורת כל כך לא עניינית מזמן לא שמעתי

 17. זה לא הכל הגיב:

  אסור לשכוח שאיציק לוי אחראי לזה שסילקו מהמערכת את האורדון היחיד שהיה בה וזה מנש האפנסאי. עכשיו הכל ברור. מכביסטים ואנשים לא מזוהים השתלטו על המועדון וכולם מובילים באף את ארקין האומלל.. ארקין כדאי שתתעורר ותסלק את העבמים האלה.

 18. התמונה המלאה הגיב:

  קראתי את התגובות כאן ובפייסבוק ורציתי להוסיף משהו שלא נאמר, אם אני לא טועה אין קבוצה בארץ שלא מחזיקה בתפקידים הבכירים אצלה רק אנשים שמזוהים איתה. תעברו קבוצה קבוצה ותראו שרק אנשים מתוך המועדון הם המנכ"לים או המנהלים ועוד תפקידים. רק אצלנו מצניחים כל מיני אנשים שגדלו במכבי או בהפועל הלא נכונה ואין אצלנו במערכת אף אדם שמזוהה עם הפועל רמת גן, מה הפלא שהאוהדים בורחים מהקבוצה ונגד באר שבע היו רק 200 איש?

 19. איציק מתנצל ששמח בגול הגיב:

  בשם הנהלת הקבוצה אני רוצה למסור את ההתנצלות הכנה של איציק לוי, הוא ביקש למסור שהוא נורא שמח בגול אתמול כי חשב שזה מאנגה כבש והוא גם מתנצל ששמח שהבן שלו עצר הפנדל בר"ג כי חשב בטעות שזה ארקין… הוא מבטיח שיותר זה לא יקרה ובשבת כל אורדון באשדוד יקבל ממנו פיצוי אישי הזמנה למשחק וכוס קולה במחצית על חשבונו

 20. חייב להתפטר הגיב:

  הוא לא אשם. מותר לו לשמוח.
  הוא פשוט לא צריך להיות בקבוצה דקה אחת נוספת.
  מישהו יכול לדמיין מנהל במכבי מתנהג ככה וממשיך לעבוד אצל שמעון?…

 21. ח. נ. בורוכוב הגיב:

  סיפור לפורים. מעשה שהיה.

  מחזה בשלוש מערכות.

  מערכה ראשונה.

  המקום הוא המטבח של משפ' לוי, הנמצאים הם אבא איציק והבן ברק, הזמן הוא כמה ימים לפני המשחק בין הפועל ר"ג (מקום פרנסתו של אבא איציק) למכבי ת"א (הקבוצה בה הבן ברק משחק כשוער ולאחרונה כשוער ראשון לא רע כלל וכלל).

  ברק: אבא, קצת מוזר השקט בינינו עכשיו לפני המפגש הספורטיבי שלנו באיצטדיון ר"ג.

  איציק: טוב, אתה יודע שמצב ר"ג בקנטים והיא חייבת נקודות.

  ברק: ואנחנו חייבים נצחון כדי להבטיח את האליפות.

  איציק: בוא נסכם שמי שתהיה יותר טובה תנצח.

  ברק: טוב, שנינו יודעים מי יותר טובה.

  איציק: תגיד, על מה שורה התרכז השבוע בעבודה איתך?

  ברק: בעיקר על ניהול ההגנה בשימת לב מיוחדת למנגה וזגורי, על בחירת שחקנים לחומה ומיקומה בבעיטות העונשין ושיחות על פנדלים.

  איציק: שורה יודע מצויין את העבודה. תקשיב לו.

  ברק: אז זהו, שבנושא הפנדלים שורה צחק עלי שאני יכול לקבל אינפורמציה יותר טובה ישירות ממך, כאילו זגורי הוא הבועט הקבוע אבל גם מנגה וקרלוס כמו גם אחרים.

  איציק: אם זגורי על המגרש אז הוא הבועט, נקודה.

  ברק: נו יאללה, תן איזה טיפ רק למקרה הצורך, מבטיח שאף אחד לא ידע. חחח.

  איציק: הגזמת.

  ברק: איזה כבד נהיית לי פתאום. משפחה זה לא מקום עבודה ולא מועדון כדורגל.

  איציק: טוב תשמע —— מצונזר.

  מערכה שניה:

  המקום הוא איצטדיון ר"ג, הזמן הוא שלהי המשחק כשמכבי ת"א מובילה 1:0 משער מקרי לחלוטין והשופט נותן לר"ג פנדל שלא היה ולא נברא, הנמצאים הם זגורי המתכונן לבעיטת העונשין, מולו בשער ברק ואבא איציק על ספסל ר"ג.

  ברק מנסה להתרכז ולזכור את כל מה שהוא יודע על זגורי ופנדלים (והוא יודע) ובעיקר הוא מתרכז בדברי אבא איציק מלפני כמה ימים בעניין —— מצונזר.

  ברק לוקח את הכדור מזגורי, מנשק אותו ומסתכל טוב בעיניים של זגורי כדי להפחיד אותו (אולי גם עושה שימוש בטראש טוק כלפי זגורי) תוך שהוא מנסה להיזכר במילים המדוייקות של אבא איציק בעניין —— מצונזר.

  זגורי בועט את הבעיטה הכי רגילה שלו, לצד ימין שלו בחצי גובה ובחצי עוצמה וברק בקלות מונע מהכדור להגיע לרשת.

  זגורי תופס את פניו בידיים ומנסה להתחבא לאחר שלא הצליח להביא לר"ג נקודה יקרה מאוד במאבק ההישרדות, ברק משתולל משמחה כאחד שבמו ידיו הביא לקבוצתו 2 נקודות לקראת האליפות ואבא איציק נגוז לאיטו לחדר ההלבשה כשפניו חתומות.

  מערכה שלישית:

  המקום הוא איצטדיון בלומפילד, הזמן הוא הדקה ה-99 במשחק מכבי ת"א מול בני יהודה כשהתוצאה היא 2:2 במשחק לא רע שבו ת"א הובילה, בני יהודה השוותה ועלתה ליתרון בדקה ה-90 כשברק חוטף מכה לא קטנה במהלך, ת"א השוותה בתוספת הזמן בדקה ה-93 ובדקה ה-99 לוגסי מדהים כשהוא מצליח לכבוש, בבעיטה של יאוש, את שער הנצחון. תוך כדי המהלכים החוזרים המצלמה משוטטת ביציעים ומראה נערה יפה שמחה וצוהלת ואז רואים את אבא איציק קופץ בשמחה ענקית, ידיו מתנופפות רחוק לצדדים, פיו נפער בצעקת שחרור אדירה והוא צוהל ושר מול כל העולם. (אגב, לידו בתמונה רואים ילד מחייך, דומה מאוד לאחד האורדונים).

  סוף?
  או תם ולא נשלם?

 22. אורדון לא מופתע הגיב:

  סדר בבלאגן
  ברור שאיציק שמח בשמחת בנו. כמו שאמרו בפייסבוק.. תשמח בלב… אתה בעל תפקיד בקבוצה באותה ליגה ואתה משתולל כמו אוהד צהוב בשער 11.
  לא, איציק לא צריך להתנצל. הוא לא אורדון ולא יהיה אורדון כי הוא לא גדל במכתש ולא בכה כמונו ביד אליהו כמו הרבה "אנשי קומנדו" חלק מהד.נ.א של אורדון זה לייחל לאי הצלחתה של הקבוצה עם המדים הצהובים מהעיר הגדולה.. מצטער יש לי בעיה עם הקבוצה הזו.. תגידו לי תתבגר …תתקדם… זה ספורט לא יעזור שהם מפסידים בכדורגל כדורסל כדור יד כדורעף כדורת טניס דוק שש בש שח מט אני מאושר!
  אבל מה אפשר לצפות מאיציק שהדג מסריח מהראש והוא לא מבליג שהוא רואה משחק של מכבי פ"ת?
  לצערי כמו שזה נראה זו השנה של הצהובים מתל אביב…
  זה צרם מאוד
  גם אני אבא… כמובן שרוצים בהתקדמות המקצועית של הילד… אבל מכבי זה קו אדום.

  • אדום עתיק הגיב:

   תיקון קטן-אף אחד מהקומנדו המבורך לא היה אז ביד אליהו מהסיבה הפשוטה שטרם נולד (טוב אולי בודדים )

   • אורדון לא מופתע הגיב:

    מאחר ואלעד הוא מהדור הצעיר…. ההערה הזו נכתבה….ידוע לי שרובם לא ראו את הקרבות שלנו מול האויב הצהוב לטוב ולרע…

 23. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! "לה פמיליה" כהנא צדק !!! נץ" הגיב:

  כל אחד יכול לאהוד את מי שהוא רוצה
  אבל ואבל גדול הבן אדם אוהד מכבי הבן שלו משחק שם
  אני בטוח שהבן אדם אמר לבנו לאן לקפוץ אם יהיה פנדל
  איך יכול להיות שאחד כזה נמצא אצלינו בהפועל רמת גן
  משפחת ארקין תתביישו לכם

  • פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! "לה פמיליה" כהנא צדק !!! נץ" הגיב:

   ועוד משהו לא יהיה מנוס להקים את הפועל המכתש בעתיד
   אנחנו לא נהיה תלויים באף אחד
   יש שחקני עבר שיתנו כתף גילרוביץ טופלה ועוד

 24. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! "לה פמיליה" כהנא צדק !!! נץ" הגיב:

  לזגורי
  מכוון שכל מדינת ישראל יודעת לאן אתה בועט פנדלים
  אז יש לי עיצה. תבעט למקום אחר אפשר לחיבור אפשר אפילו לאמצע השער
  אם לי היו קוראים זגורי לא הייתי יותר בינתיים פנדלים

 25. ירון בר לב הגיב:

  תגיד לי זה שמקלל כאן אתה אמיתי? את ה
  לא מתבייש? אתה בכלל אוהד של הפועל רמת גן?

 26. מיקי ר. הגיב:

  שלמה,
  אתה ממשיך בליברליות המאוסה שלך.
  טינופות בבלוג לבושת כולנו.
  הגיע הזמן שתפעיל קצת יותר את התאים האפורים ונקיטת עמדה הרבה יותר החלטית לגבי תגובות מלוכלכות גם אם זה על חשבון עלק חופש הדיבור הקדוש בעיניך.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s