תחזירו לנו את קרלוס

כמה מילים על סמל ענק שנשכח על הספסל, לא מלכלך, לא מתמרד, אבל נאכל מבפנים * לנו זה כואב לא פחות

סמל, נשמה, לב. קרלוס צ'קאנה

סמל, נשמה, לב. קרלוס צ'קאנה

מאת עינב חזנולד

אני נמנה עם סוג האנשים שחושבים שטובת הקבוצה היא מעל הכל. שאין שחקן שהוא מעל הקבוצה, שבקבוצת כדורגל צריכה להיות היררכיה ברורה, שהמאמן הוא היחידי שצריך לקבוע מי ישחק, כמה ומתי. כל הקלישאות הידועות. הכל טוב ויפה.

עד קרלוס.

עד קרלוס צ'קאנה.

אנחנו עסוקים, כל כולנו ומעל הראש, במאבקי הישרדות קשים, במירוץ הגביע ובעוד ים של בעיות. בתוך כל הכאוס הזה שכחנו אדם יקר מאוד לכולנו. קרלוס נעלם לנו מהתודעה ואנחנו חייבים להכות על חטא. כבר חודשים ארוכים שהוא יושב בקצה הספסל, לעיתים אף ביציע.

הוא אינו בתוכניות של המאמן, הוא לא משחק, באימונים הוא לא מקבל כל התייחסות, העולם שותק. גם אנחנו שותקים.

האופי המיוחד שלו לעולם לא יגרום לו להתמרד, לצעוק, ללכלך, לצאת נגד המאמן, כמו שהרבה אחרים היו עושים. הוא אחר.

מהיכרות קרובה אני יודע שקרלוס לוקח את הדברים בצורה מאוד קשה. הוא נאכל מבפנים ומסתובב עם תחושות קשות. לי אישית נחמץ הלב כשאני מבין את מצבו. אנחנו חייבים לחזק אותו ולהחזיר לו ביחס חם ובעידוד. אסור לנו לשכוח אותו.

אני מודע לגילו ולכך שייתכן שהוא מעבר לשיאו, אבל הוא בהחלט יכול לתרום, ולא מעט, ברגעים מסויימים.

14כאב לי לראות אותו השבוע במשחק הגביע בגלבוע מתחמם דקות ארוכות ובסוף חוזר לספסל, כמעט כמו תמיד. אין לי כלום נגד בן בן יאיר, אני לא מכיר אותו. אבל בן יאיר הגיע ממכבי, בשנה הבאה יהיה בנס ציונה ועוד שנתיים בקבוצה אחרת. קרלוס הוא בשר מבשרנו ולא נראה לי שהיתה מתרחשת טרגדיה גדולה אם היה נכנס בדקה ה-60. אנחנו ביציע היינו מרגישים טוב יותר ושמחים הרבה יותר.

קרלוס צ'קאנה הוא אחד הסמלים הגדולים ביותר של המועדון כיום. כשאין מכתש, אין הרבה שחקני בית, כשלקבוצה אין זהות ברורה, קרלוס נשאר סמל ענק. הוא קונצנזוס. כולנו אוהבים אותו: אדום, צנוע, שקט, נחמד, נעים הליכות, תמיד בגובה העיניים. הוא נכנס לנו ללב מהרגע הראשון שנחת במכתש. הטרגדיה שעברה המשפחה גרמה לכולנו לאמץ אותו אל ליבנו לעולמים. הוא יהיה תמיד בליבנו.

ועוד משהו: קרלוס הוא כוכב כדורגל, שחקן בחסד עליון. יש לו את הכישרון הדרום אמריקאי יחד עם המון נשמה משלנו. ואף מילה על הגול ברעננה. אני מכיר עשרות אנשים שמוכנים להישבע לי שלפעמים, כשהם לבד, הם נזכרים בגול הוא ברעננה ומתחילים לבכות. פשוט מתחילים לבכות.

אני מודע לכך שייתכן שכל מה שכתבתי לא מגיע מהראש, אלא בעיקר מהלב. אבל אם לכולנו לא היה לב גדול, כבר מזמן לא היינו כאן.

תחזירו לקרלוס את האהבה שהוא כה ראוי לה.

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

61 תגובות על תחזירו לנו את קרלוס

 1. ותיק הגיב:

  אני מצטרף לכל מילה.
  קרלוס מלך.

 2. מיקי ר. הגיב:

  יש בכלל מה להגיד?
  הרי עינב צודק וכולנו אומרים אותו דבר זמן רב ביציע.
  המאמן הוא אלי כהן.

 3. שלמה מן תותח הגיב:

  צודק בכל מילה עינב קרלוס צקאנה הוא
  המלך של הפועל רמת גן תעשו לו כבוד.

 4. די להתעלל בקרלוס הגיב:

  אם ניר ארקין היה דואג ככה לקרלוס כמו שהוא דואג לאח שלו שיהיה בהרכב אז הכל היה אחרת.
  אני לא יודע אם לקרלוס יש מקום בהרכב הפותח אבל במשחקים שצריך חילוף בשביל להעביר זמן לפני נצחון הוא לא יכול להיכנס לחמש דקות ?
  לא מתאים מה שקורה איתו.

  • לדי להתעלל בקרלוס הגיב:

   עזוב את משפחת ארקין. היחס שלהם לקרלוס
   הוא מדהים כבר הרבה שנים. הם יותר מבסדר
   איתו.!!

   • מיקי ר. הגיב:

    אין ספק במחוייבות של משפ' ארקין, וגם אנחנו האוהדים מודים לה על כך, כלפי המשפחה של קרלוס. לא על זה הנושא.

 5. כואב הלב הגיב:

  קרלוס זה שחקן שכשמנשק את הסמל בחולצה זה בא לו אמיתי מהלב ולא בשביל להחניף לאוהדים. כואב שדוקא שחקנים כאלה נדחקים החוצה מהקאדר.

 6. אורדון 1968 הגיב:

  אי אפשר להתערב בשיקולים של מאמן מה עוד שהקבוצה בתקופה קריטית להישרדות
  אבל מאמן צריך לגלות גם קצת אנושיות, אין סיבה למה לא לתת לקרלוס רבע שעה נגד אסי גלבוע. אם תמיר היה מספיק טוב לשחק 90 דקות אז גם לקרלוס היה יכול לקבל קצת.
  חבל נורא על שחקן שהוא חלק בלתי ניפרד מהפועל ר"ג ועכשיו נמק על הספסל או ביציע..

 7. לכל מי ששכח הגיב:

  עינב כתבת יפה,מצטרף לכל מילה.

  אם לא הגול של קרלוס ברעננה היינו עכשיו בליגה של אום אל פאחם ואשקלון.

 8. חטאי העבר הגיב:

  מה אתם מצפים מאלי כהן?
  מזכיר לי שגם במסע הקסם גביע המדינה 2003 הוא התעלל ככה במרקיניוס.

 9. על קרלוס הגיב:

  סוגיה מורכבת מאיפה שלא מסתכלים על זה. מצד אחד שחקן גדול בקבוצה אבל בגיל 38 ולא כל כך מתאים לליגה הבכירה, מצד שני לא צריך לבייש אותו ולהתעלם ממנו.
  אני מציע לארקין להחתים אותו לתפקיד מאמן ילדים במחלקת הנוער ואם אין לו תעודת מאמן לדאוג שייצא לקורס בוינגייט. שחקן כזה חייב להיות במערכת ולהתקדם עם השנים עד להיות מאמן הקבוצה הבוגרת.
  אל תשכחו את התרומה שלו לקבוצה ואת הטרגדיה האישית שעבר שכולנו כאוהדים ליווינו אותו בימים קשים. עשינו לו ארוע פרידה מכובד וכמה שמחנו שחזר אחרי 4 חודשים כי גם הוא התגעגע וכל המשפחה חזרה מארגנטינה והשתקעה כאן.
  קרלוס הוא חלק בלתי נפרד מהפועל ר"ג, חובה לדאוג לעתידו.

 10. אל תשכחנו לעת זקנה הגיב:

  קרלוס אכן בעיה כאובה, צריך לעודד אותו , האיש הזה הביא לנו הרבה כבוד במשך כל השנים ששיחק כאן. אולי נתארגן אוהדים ותיקים וצעירים ונגיע מחר לאימון המסכם, ניתן לו פרחים, נשיר לו שירים וניתן לו ההרגשה שלא שכחנו אותו. את אלי כהן אי אפשר להכריח לתת לו לשחק, אבל לפחות מאיתנו האוהדים זה המעט שאפשר לעשות בשבילו..
  מי מראשי האוהדים יכול להפיק את הארוע ולארגן הודעות לכולם?

  • הכתובת זה יהורם הגיב:

   צריך לדבר עם יהורם איתן, הוא חבר שלו

  • לעשות ארוע לקרלוס הגיב:

   אפשר לעשות ערב גיבוש בפרק הלאומי לכבוד פסח האוהדים עם השחקנים, לתת לו גביע הוקרה ולחבק אותו.

   זה המינימום שאפשר לעשות כדי לעודד אותו ולהראות לו שלא שכחנו אותו.

 11. אלעד מגבעתיים הגיב:

  צ'קאנה נתן המון להפועל רמת גן, אך ניתן לומר בלב שלם שגם קיבל המון מהפועל רמת גן.
  יש בעיה השנה, הקבוצה במלחמת הישרדות קשה ביותר, הלחץ אדיר ויהיה גדול יותר עד סוף העונה.
  אנחנו לא יכולים לצפות מאלי כהן שיכניס אותו לשחק אם הוא לא מאמין בו.
  אני גם בדעה שיש מקום לשלב אותו יותר, בעיקר בדקות האחרונות שאנחנו צריכים להבקיע או לשמור על הכדור וצריך שחקנים ווינרים על הדשא. כמה חשוב לנו שחקנים ווינרים עם המון אופי בדקות האחרונות שכל כך קשות לנו העונה.

 12. שחקני עבר הגיב:

  @עינב@
  אתה גדול. אוהבים אותך

 13. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  מסכים עם כל מילה כולל זה שהקבוצה מעל הכל ויש זמנים בהם אסור ואי אפשר לחשוב על אף שחקן בצורה פרטנית אבל קרלוס הוא קרלוס ואין לי ספק שאם הוא על המגרש נקבל ממנו יותר ממה שהיה חסר לנו עד היום. בגלבוע הוא מאד חסר על האין דשא ואם רוצים הישארות וגביע אי אפשר להתעלם ממנו לגמרי.
  אני לא אומר שהוא צריך להיות בהרכב אבל פה דקות, שם חילוף, זה לא יזיק לאף אחד. לא ראיתי מבורגיץ' למשל משהו שאין לצ'קאנה.

 14. לאלי כהן הגיב:

  לא יתכן שבעונה כזו שהיו בקבוצה יותר מידי שחקני פח אין מקום לקרלוס בהרכב. אצל פרדי הוא שיחק לא מעט וגם אלי כהן נתן לו הזדמנויות אבל בחודשיים האחרונים הוא נעלם לגמרי, אלי כהן היה חייב לתת לו לשחק מול גלבוע ולא לבייש אותו בזה שהתחמם בצד חצי שעה ובסוף אין לו מקום נגד קבוצה מליגה נמוכה. אלי אם אתה קורא פה אז ממש לא מתאים.

 15. תעשו share הגיב:

  קרלוס זה נשמה גדולה.

  מציע לעשות לכתבה הזאת שיתוף בדף הפייסבוק הרשמי של הקבוצה. שגם שם יקראו.

 16. לעינב הגיב:

  לעינב: כתבת יפה, אבל לא הבנתי את המשפט שכתבת שהוא לא מקבל כל התייחסות באימונים. מה זאת אומרת ? איזה התייחסות מיוחדת הוא צריך לקבל ? הוא מתאמן עם הקבוצה הבוגרת, קרלוס לא נשלח להתאמן עם הנוער ומבזים אותו. וחוץ מזה מסכים עם כל מילה שלך.

  • וותיק הגיב:

   מה שעינב התכוון היה היחס הכללי לקרלוס. הוא לא ילד שעלה מהנוער = הרחק מכך. מותר למאמן להחליט שהוא לא מתאים וזו זכותו, אבל לכל דבר יש דרך !! מה שקרלוס שכח הרבה עדיין לא למדו

  • ללעינב הגיב:

   אם לא הבנת למה קרלוס צריך לקבל התייחסות מיוחדת באימונים אז לא הבנת את הכתבה ואתה לא מכיר את קרלוס

 17. אורדון מהצפון הגיב:

  המון כבוד לעינב על הטור הנפלא הזה !!!! עינב ראוי ביום מן הימין לפרס ישראל. כל מלה נוספת בקשר לקרלוס מעבר למה שעינב אמר רק תקטין את הסיפור. קרלוס בן אדם !!!!

 18. וותיק הגיב:

  מצטרף ל"אורדון מהצפון" בקשר לעינב. בקשר לקרלוס – אסור שאחד כזה ייצא מהמערכת. מה שהוא שכח הרבה עדיין לא למדו

 19. לירן ד. הגיב:

  עינב כל מילה בסלע, רק להמחשת העניין הכאוב, מאז בואו של אלי כהן, קרלוס ראה 47 דקות ליגה במצטבר, כן, 47 דקות ליגה(פלוס עוד כמה בגביע המדינה וטוטו), אז נכון, קרלוס כבר לא בשיאו אבל הלוואי על כל שחקן בקבוצה, רמת המחוייבות והאהבה שיש לו למועדון וזה לכשעצמו, שווה דקות משחק על חשבון כל מיני מושאלים שלא יהיו כאן בשנה הבאה.
  רק לחשוב שהוא לא יסיים פה את הקריירה זה משהו בלתי נתפס, במיוחד שהוא מעוניין להמשיך ולשחק בעונה הבאה ואם לא כאן אז במקום אחר..
  אז נכון שהמאמן הביא שחקנים משלו והוא מחוייב כביכול לתת להם דקות משחק אבל בחייאת, לא על חשבון קרלוס שיכול בשקט לקבל את הדקות של בורגיץ' כחלוץ מרכזי.

 20. soloists1 הגיב:

  עינב, כל כך נכון וכל כך מרגש. אי אפשר לשכוח את כל מה שהוא עשה ונתן למען הקבוצה, מהצטרפותו ב2006 כשהקבוצה היתה בארצית, הגול המדהים נגד נס ציונה במכתש, עליית הליגה וההגעה לחצי גמר הגביע (הבישול לחסן נגד מכבי חיפה), העזיבה לסלובקיה והחזרה ("מסיבות הומניטריות") לקבוצה, הפרידה לפני שנתיים והחזרה שוב ארצה לקבוצה אליה התגעגע, הטרגדיה האישית וכמובן הגול ברעננה שבלעדיו היינו נאבקים היום בבית"ר שמשון ובבני לוד. תנו לו קצת לשחק, הוא הסמל שלנו, כולנו אוהבים אותו, כולנו רוצים לראות אותו על המגרש.
  ברק

 21. צחי הגיב:

  יפה מאוד מצידו של עינב שהעלה את הנושא והתגובות פה רק מוכיחות את המשמעות של קרלוס עבורנו ואת ההרגשה של כולנו בייציע כשאנו רואים את קרלוס יושב לא עם בגדי משחק. אני לא בטוח שברמה כיום אין לקרלוס מקום ובטח לא למחצית +. אבל לכל דבר יש דרך. השנים שקרלוס נתן פה את הלב שווים הרבה. הוא לא אחד מאותם אלה שבאים – גומרים – הולכים. צריך רק לראות את הרצינות, ההשקעה והמאמץ שקרלוס עושה באימונים, במיוחד אחרי שהוא לא משחק, ורק אז מבינים את רמת הבן אדם. חוץ מהקטע המקצועי מדובר בבן אדם משכמו ומעלה, דוגמא למקצוענות לכל הילדים / צעירים שמסתובבים פה. צריך לעשות הכל כדי שהוא יישאר במערכת להרבה שנים. כולנו מודים לניר על כל מה שעשה עבור קרלוס ומשפחתו לאורך השנים, אבל נראה שכרגע אין יד מנהלת / מכוונת, אין הנהלה, ולכן המאמן עושה מה שרוצה ונוהג כבשלו. שוב — יש דרך וצריך לדאוג ולכבד את קרלוס. בפליי אוף התחתון אני חושב שהניסיון והמנהיגות יעזרו מאוד. אוהבים אותך קרלוס !!!!!!!!!!

 22. yuda הגיב:

  עינב – תבורך על העלאת הנושא. ואם כבר אז יש לי עוד כמה "שאלות" , לחלל האוויר של אלו המנהלים את המועדון:
  1. מדובר רק בשיקול מקצועי?…..אולי לא.
  2. קרלוס לא טוב ל-15 דקות אחרונות במשחק אבוד או במשחק שמובילים ב- 3 שערים?…טוב בהחלט.
  3. יש עתיד לקרלוס במועדון כמאמן ילדים או נערים לפחות? …אם יהיה מועדון התשובה חיובית.
  4. האם מדובר באותם שיקולים שלמשל לא נותנים לעומר חזום דקות משחק? שחקני בית? …אולי. לא יודע.
  5. קרלוס באמת בן 38 ? …לא נותן לו יותר מ 29.
  6. לב גדול ואהבת הקבוצה כבר לא נחשבים אצלנו? …כנראה שלא. עיין ערך אדריאן, ממאדו וכמה שחקני עבר נוספים
  7. מה יהיה?… לפי "חדר ההלבשה" הנראה מרחוק מדוכדך.. .לא יהיה משהו. 7 משחקים כדי להוכיח אחרת מתחילים בירושלים ובדרך, עוד איזה חצי גמר גביע…ראשל"צ ? חיפה? ק. שמונה? …אני הכי פחות רוצה את קריית שמונה שמשחקת נהדר ויש לנו "מיס מאץ'" גדול איתה.
  חג שמח
  קרלו ,
  בסוף יצטרכו אותך עוד העונה. תתכונן. תתאמן חזק…עיין ערך וובה ו-5 משחקים אחרונים בעונה הקודמת…

 23. to karlos הגיב:

  karlito – we love u
  :)))

 24. אייל ברזילי הגיב:

  אני חושב שהסיפור של קרלוס דומה לסיפור של בוקולי עוד שחקן גדול שהיה אצלנו. ראובן עטר רצה לשחרר את בוקולי ממכבי חיפה בא בנאדו החזיר אותו לאט לאט להרכב וקיבל תמורה מלאה היום בוקולי הוא אולי השחקן הכי חשוב בחיפה וזה שהביא אותם לאיפה שהם נמצאים עם המלחמה הבלתי מתפשרת והמחוייבות על הדשא. קרלוס לא צריך להוכיח כלום אני בטוח שיש לו את זה והוא הוכיח את זה כבר מאות פעמים.
  עם זאת קשה מאוד להיכנס לשיקולים של המאמן ושל הצרכים המקצועים של הקבוצה, אנחנו במצב קשה אפילו קריטי ויהיה מאוד קשה לצאת ממנו. יכול להיות שכדאי לתת את הצאנס לקרלוס אבל אולי שווה לעשות את זה בזהירות ובהדרגה. דבר נוסף קרלוס כבר הוכיח שהוא יכול לשחק בכל עמדה במגרש יש לנו מגן ימני חלש ויתכן מאוד שפה הפתרון תנו לו את אגף ימין ואולי ככה גם ההגנה שלנו תיראה הרבה יותר נחושה.

  למרות הכל אני לא מאמן וברור שאם אלי כהן יצליח להשאיר את הקבוצה בליגה אף אחד לא יצא נגדו אבל אם לא אני בטוח שכולם ישלפו את כל הסכינים ובין השאר חלק מהטיעונים יהיו שקרלוס לא שיחק.
  היפה בכדורגל אבל גם אכזרי שהמשחק הזה כל כך לא צפוי והכל יכול לקרות ולכן לא הייתי ממהר להמר אבל גם לא הייתי ממהר לפסול

 25. יהורם איתן הגיב:

  קרלוס הוא DNA הפועל רמת גן.
  פרדי כולל פקידי ההנהלה ושחקנים מעונה שעברה קמים כל בוקר ומודים שהחיינו ששם נשמה באפם ולקרלוס
  שסידר להם מענקי עלייה שמנים.
  החיים הם גלגל וכל שחקן שכמותו מיועדים לו הרגעים שאותם אנו זוכרים לעד.
  שאל אוהדים על עונה שעברה לסיכום ,יגידו לך קרליטוס והנס.שאל לגבי העלייה היחידה לעל במכתש ,קרליטוס 3-1
  רמת השרון.
  אצבע ה מתוזמן גם העונה.

 26. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:

  לאדון אלי כהן בינתיים לא עשית העונה כלום
  הקבוצה מתחת לקו האדום
  ורק במזל של ההגרלות בגביע אנחנו בחצי הגמר
  ברור לכל אחד שאם בשמינית או ברבע היינו מקבלים קבוצות אחרות
  לא בטוח שהיינו בחצי גמר
  מה שקרוס עוד יכול לתת על המגרש חצי קבוצה לא נותנת
  תן לו לשחק חצי שעה במשחק תפסיק להיות מאמן ליצן

 27. דוד הכי טוב הגיב:

  אלי כהן בן שרמוטה ותזכרו טוב טוב מה שאני אומר כאן אנחנו נרד בגללו ליגה הטמבל הזה לא מאמן ולא יהיה מאמן בחיים אין הבדל בינו לבין הקרוגר שניהם אותו הזבל

 28. מכתב לארקין מנקמת המכתש שלא ברא השטן הגיב:

  לניר ארקין תתחיל להזיז את עצמך ולעשות דברים כי המועדון שלך
  מתפרק לכל השדים והרוחות ובסוף לא יהיה פה כלום
  לא מספיק שלא עשית כלום להציל את המכתש אתה עוד מעסיק
  גיס חמישי מכל מיני אנשי מכבי שאין להם קשר לאגודה המפוארת שלנו
  בגלל שטויות כאלה סמלים כמו קרלוס יושבים בספסל או ביציע
  בושה וקלימה שבחור כמו קרלוס מתייחסים אליו בזלול תהומי
  שחקן כזה צריך לבנות לו פסל זהב בכיכר במקום שהוא יושב ביציע
  אני ראיתי לא פעם את אשתו ביציע מבויישת שהבעל שלה לא משחק
  תאמין לי שיש לו מקום ב11 יותר מכל מיני יחלוצים שיכורים
  שכל מיני סוכנים עשו עליך סיבוב וצחקו עלינו בעיניים
  תפסיק להתבטל כל היום ותראה מי פה בעל הבית
  במקום כל המתחזים המכיבסטבים שמסתובבים במועדון
  זאת חרפה לאגודה כמו הפועל ר"ג שאנשי מכבי מנהלים אותה
  ארקין אם לא תתחיל לעשות היום דברים ולהוריד פקודות
  הקבוצה הזאת מתרסקת והולכת פייפן
  תשמע מה אומר לך אוהד ותיק כמוני שראה הכל בכדורגל
  תעיף את המכיבסטים בהנהלה לקיבנימט ותראה לכולם מי הבעל בית
  אין שבוע שאני לא עובר ליד המכתש ובוכה על מה שקרה
  אתה יכולת לקנות את המגרש מהנוכל השמן וחבל שלא שמעת לי
  לפחות תדאג שקרלוס ישחק כי אם לא הוא אנחנו עכשיו בליגה ז
  ארקין תתחיל להראות לכולם מי הבעל בית אחרת נרד ליגה
  וכולנו בסוף נשחק במגרשי החמאס בעזה וטול כרם

 29. אורזו הגיב:

  עינב –
  כל הכבוד!כתבת את מה שכולנו ביציע מרגישים!!!! לסמל כמו קרלוס מגיע יחס אחר!מה גם שבטוח כי יכול לתרום במס' תפקידים על המגרש גם השנה למעט אוליי בעמדת השוער…..
  כמסתכלים עליו בחימום הוא נראה תמיד הכי משקיען והכי רציני – והשנה הוא עוד עושה זאת כמחליף…חייבים לשלב אותו במעט המשחקים שנשארו ולתת לו תפקיד במועדון!!! נראה לי מאמן נוער/נערים – תפקיד אולטמטיבי בשבילו!

 30. לתת לשחקנים מזוהים לשחק הגיב:

  לאלי כהן תזכור את המשפט אל תשליכנו לעת זקנה
  לקלרוס מגיע יחס קצת יותר הוגן ממך. מקווה שלא תמשיך לקפח אותו. נמאס מלגיון הזרים. אם צריך לרדת לפחות שנרד בכבוד. שחקני בית יתנו את הנשמה יותר משחקנים שרואים בהפועל ר"ג מקפצה לקבוצה הבאה.

 31. אדום עתיק הגיב:

  קרלוס הוא מלך! יש לו מניות רבות בקבוצה והוא ללא ספק שחקן בית (גם אם לא גדל כאן). מקומו בצוות הניהולי של הדור הצעיר כדוגמה ומופת לרצינות והשקעה וגם כדורגל לא חסר לו .
  אבל במגרש היכולת מדברת וחלק מהאנשים הנרגשים שכותבים פה ברוב פומפוזיות מצקצקים בלשון כשהוא עולה ומהמהמים שהוא כבר לא מתאים, לא פוגע וכדומה .
  אין עכשיו משחקים קלים או לא חשובים ורגשות הם לא הנשק המועדף עכשיו, כך או כך ההחלטה לטוב ולרע היא של המאמן.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

   מסכים עם כל מילה של יוסי .ולדעתי ההנהלה חייבת לשבת איתו מהר ולשריין לו תפקיד להמשך הדרך ולא חסרים תפקידים שהוא ראוי לבצע במועדון. גם בנוער וגם בבוגרים.מהר לשבת ולהציע תפקידים.

 32. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:

  אתמול בתוכנית יציע העיתונות דיברו הרבה על משפחת ארקין והשוער
  מי שרוצה לראות יש שידור חוזר בשעה 1 ורבע בצהריים בערוץ 56 המסריח
  כמו כל התחנה המסריחה הזאת

 33. אברשה הגיב:

  1 מסכים שאסור לבייש את קרלוס,שימצאו לו תפקיד באגודה וישלמו לו שכר הולם
  2 חבר שלי בהתאחדות מסר שקיבלנו בחצי הגמר את קרית שמונה. אפשר לעבור אותם
  3 שחקני בית'ר ירושלים יעשו סבוטז' לאלי כהן ביום ראשון,ניצחון שלנו מובטח
  4 שבת שלום

 34. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  .קרלוס הוא השחקן האהוב ביותר על אוהדי הקבוצה מאז שהיא קמה במאה הקודמת .בדוק.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

   מחר בטדי צריך להראות לקרלוס כמה אנחנו אוהבים אותו ולשיר לו בלי הפסקה שירי עידוד .

 35. רוברט פלנט הגיב:

  חותם על כל מילה.

 36. על קרלוס הגיב:

  מקוה שקרלוס מספיק חזק לעמוד בזה שאלי כהן הפסיק לספור אותו, בזמנו גם יובל זילזל בו וקרלוס שנכנס באחד המשחקים כמחליף מחוסר ברירה גמל בשער ניצחון.

 37. שדה הגיב:

  לאברשה
  אתה בנאדם מה-זה דפוק

 38. טופלה הגיב:

  קרלוס הוא בן אדם ענק , ושחקן ענק שעדין בגילו המתקדם יש לו מקום לשחק רבע שעה , ואני אומר את זה
  באחריות . כושר גופני עילאי , מהירות והכי חשוב רצון ולב שאין לאף אחד מהשחקנים . אז זה בלי טובות מאף
  אחד מגיע לו. עכשיו באים רוצים. לתת לו ולאוהדים הרגשה טובה אז בכלל אפשר לתת לקרלוס רבע שעה לפחות
  כל משחק , זה קורה בכל העולם במצבים כאלו. , ולא יקרה כלום אים נחקה את האחרים בדברים
  טובים , אוהבים אותך קרלוס ……..

  • לטופלה הגיב:

   טופלה הגדול מכולם, אתה צודק כמעט בכל חוץ מדבר אחד. לקרלוס מגיע הרבה יותר מרבע שעה
   למה איזה כוכבים יש פה.

 39. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:
 40. חגיגה בסנוקר הגיב:

  סוף סוף הגענו למקום הטבעי – האחרון

  • סוף הסיפור הגיב:

   נגמר הסיפור שלנו, אנחנו מקום אחרון ואין סיכוי.
   להעלות את קרלוס צקאנה, את עומר חזום ואת כל מי שיש לו לב , רק אותם.

 41. חגיגה בסנוקר הגיב:

  0 מ 21 בפלייאוף

 42. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! העונה נשבור עוד תואר זכיה בגביע וירידת ליגה הגיב:

  עכשיו תתחילו לספור את הנקודות החסרות שהפסדנו בכל המשחקים
  הקבוצה הכי טובה בתחתית כנראה תשבור שיא נוסף בכדור עגל הישראלי
  זכיה בגביע המדינה וירידת ליגה

 43. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:
 44. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:
 45. פינגבאק: גביע המזל | המכתש בגבעתיים ז"ל

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s