התחתית של הגביע

הפועל ר"ג שוב בגמר גביע המדינה, אבל החגיגה הזו מהולה בדאגה רבה לנוכח היכולת החלשה של הקבוצה * זגורי בדקה ה-91 גאל אותנו מהארכה מעייפת וקבע 1:2 על ראשל"צ

סיום משחק חצי הגמר. ר"ג שוב על הלוח

סיום משחק חצי הגמר. ר"ג שוב על לוח הגביע – בגמר מול קרית שמונה. לכל הצילומים – לחצו להגדלה

בהתאחדות לכדורגל אוהבים לכנות את מעמד חצי גמר גביע המדינה בתואר "חגיגה". מי שקורא לזה ככה כנראה שבלע "חגיגת". לוקחים ארבע קבוצות ודוחפים אותם לאיצטדיון אחד, עושים הגרלה איזה אוהדים יישבו באיזה שער – ויאללה פסטיבל. מזל שהפעם הגיעה לחצי הגמר רק קבוצה גדולה אחת. גם מול איצטדיון חצי ריק הברדק חגג והסיוט לאוהדים רבים היה גדול.

לחגיגת הבלגן אגיע עוד מעט, אבל קודם כל לברדק המקצועי שנקרא הפועל ר"ג. אחרי 8 דקות ראשונות עם בערך 80 אחוז החזקת כדור של ראשל"צ, ר"ג כבשה מהמצב הראשון שלה אחרי נגיחה פנימה של רן יצחק (הגבהה של ליאור ראובן). אלי כהן פתח עם 4-2-4 (גוגה, יצחק, מנגה וזגורי בהתקפה, וובה ובוקסה בקישור), מערך שמרגע כיבוש השער יצר בעשר הדקות הבאות עוד שני מצבים מצויינים (אחד מהם קורה של מנגה) לפני שעבר לתרדמה כללית.

הדקות שאחרי ה-0:1 נראו כמו משחק שר"ג תעשה אותו קל, אבל כמו בשני משחקי הגביע הקודמים מול יריבות נחותות, ר"ג החלה לאבד גובה וחטפה שער שוויון בהתקפה מתפרצת שחשפה הגנה שברירית. ראשל"צ קיבלה ביטחון, ר"ג איבדה כדורים, שיחקה שבלוני ולא מדויק ואיבדה את המומנטום. זגורי ומנגה נסגרו בשמירה כפולה, והתרומה מהאגפים הסתכמה בהגבהות חוזרות ונשנות במטרה לשחזר את השער הראשון. גוגה התגלה שוב כנפילה שמקבילה לארחיפוב ולבורגיץ'. מזל שבינואר אלי כהן שם יד על רן יצחק.

המחצית השנייה הסתמנה בשליטת ר"ג, כשראשל"צ יצאה מדי פעם למתפרצות מסוכנות שחשפה בלמים הססנים (הנסיגה של אוננגה נמשכת), שוער לא בטוח, מגינים לא מדוייקים וקישור מפוזר. התקפות ר"ג נבלמו בקלות יחסית, שחקני ראשל"צ הירבו להשתטח כדי לדפוק את השעון, והמשחק קירטע להארכה שטמנה בחובה גם עומס מיותר על השחקנים וגם סיכון בהפסד מביך שיקרין על הליגה.

אלא שאז כדור רוחב טוב של אטצ'נוב, שהחל את המשחק בחולשה מדהימה והשתפר בהמשך, אל זגורי שדחף רגל בין מגיני ראשל"צ כדי להפוך לשרון אביטן מודל 2013.

הדעה שלי לפני המשחק היתה שאם ר"ג תנצח ב-90 דקות, היא תנצל את המומנטום כדי לנצח גם בשבת את סכנין בליגה. עכשיו אני ממש לא בטוח במשוואה הזו. הקבוצה תהיה חייבת בהתעלות יוצאת מהכלל כדי לנצח את משחק העונה שלה ולעלות מעל הקו האדום. כל תוצאה אחרת בשבת תביא אותנו לגמר הגביע במצב של למות יפים.

עשר שנים אחרי שזכתה בגביע ר"ג חוזרת למעמד המכובד הזה, תגיע שוב כאנדרדוג ותנסה לנצל זאת שוב. ר"ג ניצלה עד תום הגרלה קלה שזימנה לה יריבות נחותות שאותן ניצחה בקושי רב. לפי היכולת שלה בגביע ובליגה ר"ג מועמדת לשמש תפאורה בגמר. רק ערב חד פעמי יוצא מהכלל, בנוסח מחזור הגביע 2003 יעשה נס פעם נוספת.

שער 3 עליון הערב באיצטדיון ר"ג. יציע של האורדונים? מאות כסאות נתפסו ע"י אוהדי מכבי חיפה

שער 3 עליון הערב באיצטדיון ר"ג. יציע של האורדונים? מאות כסאות נתפסו ע"י אוהדי מכבי חיפה

ובחזרה ל"חגיגת" חצי הגמר. המשטרה סגרה מקטעים שלמים באיזור הקניון ובכך הפקיעה מאות מקומות חנייה. זאת בנוסף לקרקס מדראנו שתופס בעצמו שטח נרחב בחזית האיצטדיון באבא הלל. אוהדי ר"ג רבים נכנסו דקות ארוכות לאחר פתיחת המשחק ולא ראו את השער של רן יצחק. שער 4 יושב על קו השער ושמאלה, הצפייה ממנו לא נוחה. האוהדים מוקמו בחלק העליון של היציע בעוד שהגוש התחתון היה כמעט ריק מאדם.

ליציע 4 העליון נכנסו מתחילת המשחק עשרות אוהדי מכבי חיפה. לקראת סיום המשחק מספרם כמעט שהשתווה לכאלף אוהדי ר"ג. רבים מהם עודדו את ראשל"צ במהלך המשחק, והאווירה הזו לא יצרה יציע אדום מוחלט, כמו שאמור היה להיות. אמנם אי אפשר לשלוט בזהות רוכשי הכרטיסים, אבל אם המאבטחים רואים אוהדים בצבע ירוק נכנסים ליציע לא שלהם, צריך למנוע זאת מהם ולשלוח אותם אחר כבוד ליציע ירוק.

כשיצאתי בסיום הניצחון של ר"ג, הלכתי מול מאות אוהדי מכבי חיפה שעשו את דרכם לשערי הכניסה. רבים מהם תיכננו להגיע שעה קודם, אבל נפלו קורבן לחסימות תנועה בכל האיזור. ברדק אמיתי שרר בקופות גרבר החיפאיות שפעלו באיזור הצפון-מזרחי של האיצטדיון (סמוך למגרשי האימונים). לפחות 500 אוהדים ירוקים צבאו על שלוש קופות, עשרות מכוניות נעו באי סדר מוחלט בין כל המחסומים שבקניון, המאבטחים נבחו על כל מה שזז, ומאות אוהדים שרכשו כרטיסים נכנסו באיחור למשחק השני.

כך נראית חגיגת חצי גמר הגביע בארגון משותף של ההתאחדות לכדורגל והמשטרה. גועל נפש אחד גדול. ולחשוב שלפנינו מחכה עכשיו "חגיגה" של גמר הגביע.

כוח וובי. שבע צעירות לקחו מאורדונים רבים פרטי התקשרות במה שנראה כמו מיפקד אוהדים, בארגונו של וובי ובמימון הנהלת הקבוצה

כוח וובי. שבע צעירות לקחו מאורדונים רבים פרטי התקשרות במה שנראה כמו מיפקד אוהדים, בארגונו של וובי ובמימון הנהלת הקבוצה

אלמוג דואג שהילדים ייצבעו בצבעים המתאימים

אלמוג דואג שהילדים ייצבעו בצבעים המתאימים

מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

56 תגובות על התחתית של הגביע

 1. מיקי ר. הגיב:

  לא חשוב שזגורי ישן שעה וחצי.
  מה שחשוב זה שעלינו לגמר ועשינו את זה בכ-90 דקות כשהחבר'ה לא ממש התאמצו.
  עכשיו הפנים לעילוט.
  תודה לך אורדוניה.

 2. אריה הגיב:

  לפי איך שהתפתח המשחק, אין חשש לעייפות בשבת. עייפות זה כאשר אתה צריך לרוץ מלמעלה למטה, אבל ראשון לציון ירדה לבונקר מהדקה ה-60 ולא נראה שהשחקנים שלנו עייפים.
  התובנה המקצועית הכי ברורה מהמשחק היא שאופיר חמו חייב לפתוח בהרכב בשבת. מרגע שהוא נכנס הוא הוסיף המון מחץ וחוכמה, הוסיף עוד אפשרויות בחלק הקדמי.
  המשחק בשבת הוא סיפור אחר לגמרי וכמובן שהקבוצה צריכה להיות ב-2 דרגות יותר טובה, לפחות כמו המשחק הטוב נגד נתניה בשבת האחרונה.
  אני מאמין שהשער יוסיף ביטחון ושוב אנחנו נכנסים לומנטום חיובי.

 3. לירן ד. הגיב:

  שלמה מסכים עם הרוב, רק שתי הערות.
  א.שיחקנו 4-3-3 רגיל, גוגה היה פליימייקר מאחורי השלישייה הקידמית שאמור להצטרף כטריילר מאחור לרחבה וכך גם עשה עם ההחמצה המזעזת שלו בחצי הראשון שיכלה לגמור את המשחק.
  ב. איתי ארקין וזה לא צויין כאן, לקח גול בטוח שהצליח להדוף למשקוף את הנגיחה של מאיו מהקרן המיותרת שאוננגה סידר להם, אז נקודות בליגה הוא לא ממש מביא לנו אבל היום הוא אחראי ראשי לעלייה לגמר.

 4. אורדון שעלה לגמר הגיב:

  כל הארגון למשחק היה מהתחת. לאן שלא נסעתי לחפש חניה לא היה כלום,בסוף חניתי בדיזין סנטר והלכתי רבע שעה ברגל, המאבטח בכניסה היה חם עלי וכמעט הפשיט אותי , הגעתי לאזור האצטדיון בשעה 5 ונכנסתי רק בדקה 2. העיקר שניצחנו.

 5. אריה הגיב:

  כל משחק זה משהוא אחר, אי אפשר להסיק כלום ממשחק מול קבוצה מוגבלת כמו ראשון, עם 2 בלמים מצויינים, אבל קבוצה שרק ניסתה להגיע להארכה כל המחצית השנייה, לעומת קבוצה כמו סכנין שיש לה גם כלים חזקים בהתקפה כמו ירו בלו, דיא סבע, כליבאת וגנאים.
  לגבי שער 4, לא ראיתי שאוהדי חיפה הפריעו. הם התחילו להגיע רק מהמחצית השנייה (בפתיחת המשחק היו 5 אוהדי חיפה), תפסו מקומות במעלה היציע ולא שמעתי שעודדו את ראשון.
  היה צפוי שהמשחק היום יהיה קשה מאד, יש פערים, אבל לא כאלה שאי אפשר כמעט לבטל במשחק אחד.
  העיקר שהיינו ווינרים, ידענו גם בתוספת הזמן לשחק בצורה חכמה מרגל לרגל ללא הרמות כדורים סתמיות והשער הובקע במהלך כדורגל מעולה, של מגן שמצטרף להתקפה והופך לקיצוני מסוכן כפי שעושה כל משחק טאלב טווטחה במכבי חיפה. אם ארתור יעשה את זה בשבת, נהיה יותר מסוכנים, יש לו את היכולת הטכנית לעשות את זה, הוא רק צריך להעז יותר וצריך להיות חיפוי מתאים מאחור שהוא עולה למעלה.

 6. לופטים מהסרטים הגיב:

  אוננגה כל כך איטי, גם סבתא שלי משיגה אותו. ארקין עם 3 יציאות לכדורי גובה שאלוהים ישמור אותנו, נפל לי הלב לתחתונים, בוקסה היחיד ששיחק נורמאלי. משחק זוועה כללי, הקבוצה נראית מוכנה לרדת ליגה.

 7. חובב הגיב:

  הארגון = עולם שלישי
  המגרש = רוסיה בימי סטאלין
  רמת המשחק = עדיף לשכוח
  תכלס = בגצר

 8. חובב הגיב:

  בגמר…

 9. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  זה קרקס מדגסקר לא מאדרנו !!! באמת שלמה

 10. מיקי ר. הגיב:

  אחת מהצעירות של מפקד האוהדים עמדה לידי כמעט כל המשחק, ואני בחולצה אדומה פלוס כובע ר"ג פלוס צעיף ר"ג, והיא – כמובן – לא פנתה אלי. היתה עסוקה בסמארטפון. אולי צריך להוריד לה מהשכר.

 11. צ'רלי וחצי הגיב:

  ההתאחדות שלנו זה התאחדות של דמיקולו. כל כך הרבה חניות עמדו היום ריקות ואנחנו בזבזנו חצי שעה למצוא חניה באזור התעשיה בבני ברק. העיקר שאדון לוזון הצליח בקומבינה שלו עם מישל פלטיני , שהוא מושחת בפני עצמו, לארגן לאחיין שלו ולמשפחה שלו אליפות אירופה עד 21, כמה נייר בזבזו היום לחלק כרזות ליורו המגוחך הזה באצטדיון המושבה, עדיף שיערכו את המשחקים בארנה של רמת השרון. התאחדות של ליצנים

 12. קומנדו חרמן אש הגיב:

  וובי אתה תותח, תביא טלפון של הכוסית ההיא הבלונדה

 13. גמר מהסרטים הגיב:

  ישששששש 2-1 לקרית שמונה!!!!!

 14. מנגה המלך הגיב:

  אנחנו בגמר נגד קריית שמונה יעשו את זה בפ"ת ויחלקו אלפי כרטיסים חינם כדי למלא חצי אצטדיון….

 15. שלח לנו את המן.. הגיב:

  גם ב-2003 חיפה אכלה לקדרה בחצי גמר, אז 0-3 לבאר שבע. מעניין את גרונדמן המשטרה תאשר לגמר?… חח

 16. אריה הגיב:

  אין מה לשמוח, ראיתי את המשחק, קרית שמונה היתה טובה בהרבה והיא פייבוריטית ברורה לזכייה

 17. שלח לנו את המן.. הגיב:

  ק"ש פייבוריטית לזכייה ממש כמו שבאר שבע היתה ב-2003… אז המאמן שלה לופא העגלון קדוש אמר לפני הגמר שהפועל ר"ג יכולה לזכות בגביע של שטראוס… אחרי הפנדל הבלתי נשכח של ליעד טפר, אופיר חיים מבאר שבע בכה בדמעות כמו ילד, "הבטחתי לאמא שאני יביא לה גביע".. הקיצר: רבותיי ההיסטוריה וגו'…

 18. גביע וסוף הגיב:

  מצידי לזכות בגביע ואחרי זה לסגור את הקבוצה לצמיתות. אין לה יותר זכות קיום.
  להשאיר רק מחלקת נוער כמו טוברוק וגדנע.
  די נמאס.

 19. נשלח מ-Iphone שלי הגיב:

  בפעם האחרונה שלקחנו גביע מכבי חיפה עפה בחצי הגמר ומכבי תל אביב לקחה אליפות. מזכיר לכם משו?

 20. מיקי ר. הגיב:

  לדעתי יש מצב שההתאחדות תעביר את גמר הגביע למושבה. (אולי אפילו נתניה אם יחליטו למחול לנתניה על הברדק בכבישי הגישה).

  יש בזה הגיון לא קטן.

  2 קבוצות שהאוהדים שלהן פשוט ילכו לאיבוד באיצטדיון ר"ג.

  הכי טוב במושבה עם 2 יציעים שווים בגודלם של כ-5,000 כל יציע פלוס אפשרויות אירוח ברמה גבוהה למיוחסים של ההתאחדות.

  תהיה כמובן הגרלה מי המארחת שתקבל את היציע המערבי ומי האורחת ממול במזרחי.

  לטעמי זה כמובן גם מצויין לר"ג שכן אם חיפה היתה עולה לגמר אז האורדונים היו פשוט הולכים לאיבוד באיצטדיון ר"ג. ככה אנחנו נהיה שווים, ואולי אפילו יותר משווים, מול קרית שמונה.

  במקרה כזה גם הסיכויים הספורטיביים שלנו משתדרגים.

  יש גם סיכוי סביר ביותר שמחירי הכרטיסים יהיו זולים במיוחד. שרצקי ידוע ביחסים החמים שלו עם לוזון. האוהדים שלו עניים מרודים ברובם פלוס צריך להסיע אותם אלפי ק"מ ולתת להם בדרך שתיה, אוכל והפסקות פיפי ושרצקי ישקיע המון כדי להביא כמה שיותר מאנשי הצפון. ר"ג פשוט תתן לשרצקי לעשות את העבודה עבורה ולפי הכללים המקובלים מחירי הכרטיסים יהיו שווים לאוהדי 2 הקבוצות. במצב כזה האורדונים ישלטו ביציעים.

  כולי תקווה ואמונה שאכן כך יהיה.

  (לא לשכוח שאבי לוזון אוהב לראות משחקים במושבה).

  • הגמר לא ברמת גן הגיב:

   עוד לפני חצי הגמר דיברו בהתאחדות שאם מכבי חיפה לא עולה אז הגמר לא יערך באצטדיון ר"ג. סבירות גבוהה לפ"ת ונתניה ואפילו בלומפילד בא בחשבון , שמעתי עכשיו ששרצקי רוצה שהמשחק יהיה בקרית אליעזר כדי שיהיה באמצע הדרך לכולם…. אוי ואבוי אם זה יקרה

   • פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגיב:

    לא יעזור שום דבר הגמר יערך כמתוכנן רק באיצטדיון רמת גן
    מה גם שזה המשחק האחרון לפני הריסת האיצטדיון המגעיל הזה
    בשביל להעביר את המשחק יצטרכו את ההסכמה של 2 הקבוצות
    ולהפועל רמת גן אסור בשום פנים ואופן לוותר על "ביתיות"
    זה המגרש שהוא ביתי העונה ואסור לוותר ולשחק במקום אחר
    אם נוכל לנצח את הקריה זה יהיה באיצטדיון רמת גן
    כי הגביע לא "זז" מרמת גן

 21. אורדון ותיק שחזר הגיב:

  הייתי השנה רק ב4 משחקים , פרשתי כי כבר אין לי כוח
  חזרתי היום לכבוד חצי הגמר. למרות היכולת הבינונית התרגשתי מהנצחון. החזיר אותי למאי 2003.
  מאחל לשחקנים להישאר בליגה ולהגיע בראש שקט לגמר.
  רוב הסיכויים בגמר נוטים לנו. ק"ש חזקה רק מול הגדולות, נגד הקטנות הם עושים במכנסיים. חסרמה בלם איטי , מנגה יעשה מימנו קציצות
  להתראות בגמר.
  ממני אורדון ותיק

 22. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגביע חוזר לאחר 10 שנים !!!!! הגיב:

  זגורי הוא גולר כמו רן יצחק ואסור היה להוציאו במשחק מול מכבי נתניה
  את גוגה צריך לשלוח בבעיטה לרומניה מעניין מי "מסדר לנו" את הזרים הנפילים האלה
  את ארחיפוב העפנו את בורגיץ גם בדרך אלוהים ישמור מי מביא את המזבלה הזאת
  מה אנשים עיורים לא רואים את מי מביאים
  כמובן שחזיתי שאת הגמר אנחנו משחקים מול קרית שמונה ומנצחים אותה
  רק לראות את הקהל של מכבי חיפה זה מפחיד היו מביאים 20 אלף וטוב שהפסידו
  עם קרית שמונה למרות שהיא קבוצה מצויינת אפשר לנצח ובטח שלא יביאו יותר קהל מאיתנו

 23. צו 8 לאוהדים הגיב:

  לכולם: בואו לחגוג את העליה לגמר הגביע מחר במשחק הכדורסל באוהל שם שעה 20:30 נגד רעננה. משחק חשוב להבטיח את המקום בפלייאוף. בשבת כולם על האוטובוס של האוהדים לנסיעה לעילוט.
  צו 8 לכולם!
  1) רמת גן לא תרד.
  2) רמת גן תזכה בגביע
  3) הכדורסל יעלו לארצית.

 24. גואר דיולה הגיב:

  אם הפועל רמת גן לא מנצחת בסכנין בשבת- הניצחון בחצי הגמר על "שוויון לציון"- שווה לתחת. כל המבקרים של ארקין צריכים היום "לבלוע" את הלשון שלהם.

  • פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגביע חוזר לאחר 10 שנים !!!!! הגיב:

   מה קשור אחד לשני גביע זה גביע וליגה זה ליגה
   לפעמים מצליחים בשני הדברים לפעמים בדבר אחד ולפעמים לא עלינו נכשלים
   בשני הדברים כמו שקרה להפועל אשקלון בגמר גביע הפסידו וירדו לליגה א

 25. חובב הגיב:

  הביוט הכי גדול של לוזון – גמר גביע שלא יצליח למלא את המגרש ברעננה. האם הוא יעביר למגרש קטן יותר? אני מקווה אבל בספק. הנשיא צריך להיות ולא בטוח שבמושבה יש את מה שצריך לחבר שמעון.

 26. אורדון לא מופתע הגיב:

  הפועל רמת גן בגמר הגביע!! אימפריה!
  מה אומר? אישית אני שמח. כמה פעמים יצא לי לראות את רמת גן במעמד כזה? לא הרבה פעמים. בתור ילד רק חלמתי על זה.
  הפריע לי שלא הגיעו הרבה אוהדים. אולי השעה… לצאת מהעבודה… חניה… ואולי העובדה שהמצב בטבלה קשה מנעה את הדבר. אני מאמין שאחרי שנשאר ליגה נראה 4-5 אלפים בגמר איפה שהוא לא יהיה.
  מודה שיצאתי מהמגרש אחרי הנצחון וראיתי את האוהדים של חיפה ופיללתי לרגע שיגיעו רבע מכמות האוהדים שלהם למשחקים שלנו. כמו שנאמר כאן בעבר על ידי מספר אוהדים ואני מסכים עם הקביעה הזו… אומנם אין לנו הרבה אוהדים אבל יש לנו את האוהדים הכי איכותיים בליגה.
  כן, רציתי לראות עוד כמה אוהדים שנעלמו עם השנים כי לאהוד את הפועל רמת גן זה משהו מיוחד אי אפשר להתנתק מזה.
  שהגעתי ראיתי שהאוהדים לא נכנסו פנימה. אומרים שראש הקנוניה הפושע המועד צחי בן יוסף הוא האשם. בסופו של דבר נכנסו פנימה .
  בכל אופן, לפני עשר שנים מכבי לקחה אליפות, חיפה עפה בחצי גמר, רמת גן נצחה בחצי גמר בדקה התשעים משער של שחקן ממוצא מרוקאי, רמת גן זכתה בגביע… מה שאומר.. שצריך להביא גביע ולהביא את יפה ירקוני מהקבר ולשיר את שיר הפלמ"ח "רבותיי ההיסטוריה חוזרת" 😉
  רמת גן לא תרד

 27. אוהד כדורגל הגיב:

  לידיעתכם, הנה מה שכתבתי להתאחדות לכדורגל באתר שלה בעמוד 'צור קשר'.

  חייבים לקיים את משחק גמר הגביע באיצטדיון ר"ג.

  שלום,

  לטענתי חייבים לקיים את משחק גמר הגביע רק באיצטדיון ר"ג מכל הסיבות הידועות ויש למצוא כל דרך כדי שהמעמד לא יבייש, ביציעים קרחים, את הנוכחים ואת הכדורגל. יש לקבוע שעת משחק כך שלצופים רבים שמגיעים ממקומות מרוחקים תהיה אפשרות לחזור לביתם בשעה סבירה יחסית – כולל ילדים, נוער ומשפחות.

  זו לא רק המסורת שמכתיבה את העניין אלא גם מתן כבוד ראוי לאיצטדיון הלאומי שלנו במשחק האחרון שישוחק בו, כשמדובר על סגירת האיצטדיון לאחר העונה הנוכחית. חגיגה אמיתית.

  ניתן להשתמש במעמד גם כדי לעשת כבוד לנבחרת הצעירה לקראת היורו עד 21 המתקרב שיערך בישראל, כולל הצגת שחקני הנבחרת הצעירה בפני הצופים ובפני כל המדינה בטלויזיה – במדי הנבחרת כשהם (אולי) מחלקים מתנות לקהל כגון כדורים חתומים ו/או חולצות הנבחרת הצעירה.

  ניתן לעשות חגיגה אמיתית מהעניין עם עשרות אלפי צופים באיצטדיון מלא כשעוד רבים צובאים על השערים.

  הדרך היא פשוטה ביותר.

  קרית שמונה ור"ג יקבלו כל אחת 2 יציעים במערבי, (בהגרלה חגיגית כמובן). נניח 1+2 לקרית שמונה ו-3+4 לר"ג. ליציעים 2 ו-3 המרכזיים ימכרו כרטיסים במחיר סביר – נניח 30/60, ואילו הכניסה ליציעים 1 ו-4 תהיה חינמית רק לאוהדים שיגיעו בצבעי המועדון הרלוונטי – נניח כחול לקרית שמונה ואדום לר"ג. במידה ויגיעו יותר מהכמות המותרת יופנו השאר ליציעים המזרחיים.

  היציעים המזרחיים יפתחו חינם ללא הגבלות לכל אחד מכל הארץ. יש מצב שאפילו היציעים הדרומיים מאחורי השער יהיו מלאים בהמון שואג לאחר שההתאחדות (בשיתוף עיריית ר"ג/הטוטו) תכשיר את השטח.

  ההתאחדות תעשה מאמץ מיוחד עם כל הקבוצות בארץ להביא אוטובוסים מלאים בילדים ונוער מכל הארץ תוך סבסוד מסויים של ההתאחדות להסעות ממקומות רחוקים בפריפריה.

  איצטדיון מלא וגדוש יוסיף כבוד רב וחגיגיות/ממלכתיות למעמד, לנשיא, להתאחדות ולראשיה. איצטדיון מלא יתן כבוד אחרון גם למגרש הכל כך מוכר מצד אחד ומנוכר מצד שני.

  על פניו הרעיון מסתמן כהוצאה נכבדה להתאחדות מול הכנסות מצומצמות לאור ההערכות הנרחבת הדרושה לעניין אבל חשיבה נכונה עם אנשי מקצוע אלופים בתחומם עשוייה לצמצם מאוד את ההוצאה. שימוש מסיבי בחברות מפרסמות כשלמשל כל יציע ימכר לחברה מסחרית אחרת ובו היא תוכל לעשות כחפצה מבחינה שיווקית. (למשל חברת מטהרי מים תוכל לחלק ביציע שלה מים טהורים או חברת מזון תחלק ממוצריה וכן הלאה).

  במצב רגיל אחר היה ניתן לשתף גם את העיר ר"ג ועירייתה בחגיגה לתפארת העיר אבל עצם ההשתתפות של קבוצה מר"ג בגמר עשוייה להעמיד שיתוף כזה באור לא יפה אבל, שוב, בחשיבה נכונה אולי ניתן להתגבר על כך.

  בכל מקרה, חגיגה כזאת תיזכר כאירוע יוצא דופן לתפארת הכדורגל הישראלי ולתפארת ההתאחדות.

  אשמח לראות התייחסות רצינית ביותר של ההתאחדות לרעיון.

  תודה.

 28. שדה הגיב:

  רמת גן תרד.

 29. oscar הגיב:

  זה היה משחק אימון טוב לקראת סכנין ועכו
  סוף סוף נצחון

 30. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  צילום סרטון- "שער הניצחון מהיציע ושמחת האורדונים"

  רפי מן

 31. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגביע חוזר לאחר 10 שנים !!!!! הגיב:

  מסתמן שגמר הגביע ישוחק במגרש מכבי נתניה
  אני קורה מפה לראשי הקבוצה לא להסכים להעביר את המשחק לנתניה
  התקנון קובע שצריך הסכמה של 2 הקבוצות ואם אין הסכמה לא מעבירים
  אסור לוותר על ה "ביתיות" תקראו לזה איך שאתם רוצים על הנייר זה המגרש הביתי שלנו
  ויש לנו יתרון על כל יריבה למרות שיחלקו עלי
  אסור להסכים וצריך לעשות שלא יעבירו חלילה את המשחק לנתניה

 32. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגביע חוזר לאחר 10 שנים !!!!! הגיב:

  ליגה לאומית רעננה מול מכבי פתח תקוה
  http://castbit.com/game/cname111.html?

 33. "גבעתיים הירוקה" הגיב:

  מיבזקון מיוחד יום שישי 19.04.2013 – הבושה והחרפה

  שבת שלום,

  מצורפת כתבת השער של "המקומון ר"ג גבעתיים" מהיום.

  לא נדרש כל הסבר נוסף לתחקיר העומק העיתונאי האמור.

  במילה אחת, איכסס.

  בשתי מילים, גועל נפש.

  http://www.dmag.co.il/pub/hamekomon/ramatgan.html

  ולסיכום נאמר:

  אם בערבו של יום 22.10.2013, המצב הזה יוותר על כנו,

  כנראה שזה בדיוק מה שמגיע לנו כאן.

  אם בבוקרו של יום 23.10.2013, הם יושלכו מכאן לכל הרוחות,

  בטוח שזה בדיוק מה שהגיע להם.

  עד כמה שניתן לאחר הקריאה,

  שבת שלום.

  גבעתיים הירוקה
  רשימה עצמאית לאיכות חיים חינוך וסביבה

 34. גבעתיים קאפוט הגיב:

  בן שחר זה ראש עיר פח

 35. אורדוניקו הגיב:

  מספר הערות: 1.) ההתאחדות הדפיסה חוברת מהודרת למשחקי חצי הגמר. רק בסוף המשחק ליד השרותים ראיתי במקרה לראשונה את החוברת המהודרת.הגעתי כבר בשעה 5, כשעה לפני המשחק למגרש, ולא ראיתי אף חוברת.. 2) מי שמגיע למשחק כזה עם הרבה קהל, "אסור" לו לחשוב שמחכה לו חנייה ליד המגרש או בצמוד לקניון. אוטומטית שיחנה מול הקניון, באזור התעשיה הסמוכה של בני ברק, כמו ההום-סנטר, סופר רמי לוי, או דיזיין סנטר. מי שלא חשב כך, פשוט אכל אותה… 3) מי שמיהר ללכת אחרי הנצחון שלנו הביתה, ולא נשאר לראות את המשחק השני במגרש עצמו, הפסיד חוויית אהדה של אוהדי חיפה. יציע 4 שהיה שלנו, נתפס ברובו על ידי אוהדי מכבי חיפה הירוקים שהשתלטו גם על יציע 3 כמובן , וכך 2 יציעים שלמים בצד המערבי פלוס כל היציע המזרחי, יצרו משחק ביתי ברור של הירוקים מחיפה.מידי פעם הקהל שלהם עבר למתכונת של סטריאו עידוד מרשים , שמצד לצד נשמע העידוד כמו "פינג-פונג" בשירה הידועה של "י-רוק עו-לה". נשאר רק לקנא במסת האוהדים הגדולה הזו, שאולי פעם היתה לנו כזו… 4) אישית הייתי מאוד מאוכזב מכמות האוהדים הדלה שלנו שהגיעה, שהיתה סביב 1000 איש בלבד…! למרות שראיתי אוהדים באדום ביציע הצפון- מזרחי שהיה עירוב שלנו ושל חיפה כנראה. פשוט בזיון שלנו. 5) כולם יודעים שללא הגרלות נוחות במיוחד לנו מול החלשות, לא היינו מגיעים למעמד הגמר. אני עוד זוכר (ושומר) את כותרת עמוד הספורט של "ידיעות אחרונות" למחרת הזכייה ההסטורית בגביע עם צמד המילים הבלתי נשכח של : " פ ע ם ב ח י י ם " ! ! ולחשוב שעברו רק 10 שנים מאז.

  • פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגביע חוזר לאחר 10 שנים !!!!! הגיב:

   לא צריך להיות "חכם" גדול כדי לדעת שלמרות כל הסימפטיה מאנשי תקשורת
   הטבלה לא משקרת והפועל רמת גן קבוצה חלשה אין בלוף הטבלה לא משקרת
   זה ברור שרק בגלל 3 הגרלות חלומיות עברנו 3 שלבים וגם בקושי רב
   אני אזכיר לכולכם שהפועל רמת גן "נפלה" העונה בחמישה זרים !!! כן 5 זרים !!!!
   2 עפו עוד בתחילת העונה תוסיפו את ארחיפוב תוסיפו את בורגיץ תוסיפו את גוגה
   אני רק לא מבין דבר אחד מי שמבין בכדורגל מספיק רק לראות פעם אחת איך שחקן זר משחק
   ולפי זה כבר אפשר לקבוע מה הוא שווה ופה נופלים בגדול עונה אחר עונה
   מנגה זה מפעל הפיס שנופל פעם בחמישים שנה
   אם אני משפחת ארקין אני משאיר אותו ואת זגורי מעיף את כולם מביא שחקנים טובים
   ולוקח 10 אליפויות ב 10 שנים והופך את הפועל רמת גן לאימפריה בקנה מידה אמיתית
   אבל מה לעשות למשפחה הזאת "אין את זה" וכמו שאכלנו אותה עם המכתש
   עכשיו הקבוצה באי ודאות ענקית
   כבר במקומון המסריח מנסים להלביש לנו איחוד עם הכח עזה לקראת הבחירות
   זה ברור שזה לא יקרה לעולם ואנשים שם סתם טוחנים מים

 36. גימטרולוג. הגיב:

  היום זה היום. והיום התאריך העיברי הוא י' א י י ר. ולפי ראשי התיבות של התאריך המשמעות היא : י נצחו א ים י רצה י[השם] ר מת גן. היום הזה אמור להיות איתנו ומזלו חזק!

 37. באיירן מינכן הגיב:

  נגד סכנין : אוננגה ומנגה בחוד ההתקפה. רק כך רמת גן תנצח.

  • בריאן קלאף(נוטינגהאם) הגיב:

   היום הוא גמר הגביע האמיתי של הפועל רמת גן. כמו משחק האליפות נגד מכבי חיפה.

 38. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגביע חוזר לאחר 10 שנים !!!!! הגיב:

  אנחנו בבור עמוק יותר ממה שחשבתי יש מצב 37 נקודות לא יספיק ונהיה
  תלויים מחזור אחרון במשחק ביתר מול סכנין
  קודם כל לפני שאפרט אנחנו חייבים לנצח בסכנין אחרת כל החישובים לא יהיו רלבנטיים
  צריך להתפלל שבאר שבע ועכו יסיימו בתיקו ושהפועל חיפה לא ינצח את ביתר ירושלים
  אם הדבר הזה יקרה שבוע הבא באר שבע וחיפה נפגשות ושתיהם יצטרכן את הנקודות
  במצב כזה גם תיקו מול עכו וניצחון על אשדוד ישאיר אותנו בליגה עם 37 נקודות
  אבל אם כל התרחישים האלה לא יקרו יש מצב 37 לא נשאר וניצטרך לנצח את 3 המשחקים
  הנה טבלה משוערכת של מחזור 31 של היום לאחר המשחקים
  מחזור 31
  אשדוד 39
  ביתר 38
  חיפה 38
  באר שבע 35
  רמת גן 33
  עכו 33
  נתניה 32
  סכנין 32

  מחזור 32
  אשדוד 39
  ביתר 38
  חיפה 38
  באר שבע 38
  סכנין 35
  נתניה 35
  רמת גן 34
  עכו 34
  פה במחזור 32 לפי ההגיון של המשחקים אנחנו בבור עמוק
  כי במקרה של תיקו עם עכו בחוץ לשתי הקבוצות יהיו 34 נקודות ושתיהם
  צוללות מתחת לקו האדום כך שבמחזור אחרון במשחק מול אשדוד נהיה תלויים
  בביתר ירושלים מול סכנין אחרת גם 37 נקודות יורד

  מחזור 33
  אשדוד 39
  ביתר 39 תלוי מה תעשה מול סכנין
  חיפה 38
  באר שבע 38
  נתניה 38
  רמת גן 37
  עכו 37
  סכנין 35 נקודות לפני משחקה מול ביתר אם תצא תיקו אנחנו נשארים
  אם חלילה סכנין מנצחת את ביתר גם רמת גן וגם עכו יורדות

 39. יוהאן קרויף הגיב:

  נכון מאד.בלי ניצחון על סכנין – הפועל רמת גן יורדת ללאומית- כבר היום.

  • פלה הגיב:

   יכול להיות שגם 38 נקודות – עם הפרש שערים גרוע – יורד.ר"ג לא יכולה להגיע ל-38 נקודות, ולכן היא צריכה 39 נקודות,אבל הסיפור הטוב בזה, הוא שגם קבוצות עם 38. נקודות- לא בטוחות- ולכן כל הקבוצות חוץ מאשדוד-יילחמו היום כדי לנצח.

   • פלה הגיב:

    כל מה שכתב פלה קודם -זה נכון לעכשיו.הכל יכול להשתנות לפי התוצאות של היום. 0

    • מרדונה ומסי הגיב:

     אנחנו מסכימים עם כל מילה ומילה של פלה.

     • פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגביע חוזר לאחר 10 שנים !!!!! הגיב:

      38 נקודות לא יורד אין מצב אפילו עם יחס שערים גרוע הוא נשאר
      כי מבחינת כל החישובים במחזור 33 יהיו לפחות 3 קבוצות פחות מ 38 נקודות
      אבל פסיכולוגית קבוצות שיש להם היום 38 נקודות יודעות שהם חייבות עוד נקודה
      כי נותרו 9 בקופה אבל מבחינה מטמטית הם נשארים בטוח אבל מה אכפת לנו
      הם צריכות להתאמץ וזה פועל לטובתינו

 40. פופאי הנוקמים מהמכתש 2013 !! הגביע חוזר לאחר 10 שנים !!!!! הגיב:

  עכשיו בערוץ 56 שידור חוזר מול רשלצ
  http://live.b-il.com/p/flash3.html

 41. בלוטו ואוליב אויל עונים לפופאי הגיב:

  אין לך ידע בתורת המשחקים. כדי שלא תכתוב שטויות-אולי תאכל קצת תרד.נכון לשעה זו, גם. 38 נקודות עלול לרדת ליגה. זה דווקא טוב לרמת גן, כי כולם חוץ מאשדוד, יילחמו כדי לנצח.

 42. באקס באני ודונאלד דאק הגיב:

  ללא כל ספק : פופאי הוא אוהד החודש, והוא יקבל כפרס 1000 קופסאות תרד. 1000

 43. אורדוניקו הגיב:

  אם פופאי עוד לא ענה לך על 2 ההערות האחרונות בתוספת קללות עסיסיות ,זה אומר שהוא נסע לעילוט,ולפי שעת הכתיבה שלך,נשארת בבית כשבחוץ גשם וקור… כשיחזור יענה לך..

  • בלוטו ואוליב אויל עונים לאורדוניקו על הגיב:

   פופאי לא עונה לי כי אי אפשר לענות לרב אמן בשחמט שהוא גם פרופסור למתימטיקה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s